موتورشویی خودرو کرج

موتورشویی خودرو کرج

از 1176 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت موتورشویی خودرو کرج در زمستان 1402 چقدر است؟

قیمت موتورشویی خودرو

230,000 الی 380,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت440,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

بهترین موتورشویی ماشین کرج

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

کارواش آرکا آرکا
همیار خبره
کارواش آرکا آرکا
امتیاز
4.77 از 5
پیمان واسقی
همیار با تجربه
پیمان واسقی
امتیاز
4.69 از 5
علیرضا کریمی
همیار با تجربه
علیرضا کریمی
امتیاز
4.87 از 5
امیر تاج الدین
همیار با تجربه
امیر تاج الدین
امتیاز
4.64 از 5

نظرات کاربران

profile picture
Behrad Bakhshian

درکل کارشون خوب بود و کاری تمیزی تحویل دادند

profile picture
behzad boroussan

کارشون حرف نداشت واقعا راضی بودم

شستشوی موتور ماشین در محل کرج

شهر کرج مرکز استان البرز و در دامنه های جنوبی رشته کوه های البرز قرار دارد و به واسطه آب و هوای بهتر و شرایط زندگی مناسبتر از شهرهای پرجمعیت کشور محسوب می شود. شهر کرج به واسطه موقعیت جغرافیایی و ارتباطی و ظرفیت های موجود از شهرهای مهاجر پذیر کشور محسوب شده و تنوع جمعیتی بالایی قرار دارد. این موضوعات در کنار موضوعات اشتغال مردم در منطقه کرج باعث شده است تا سبک زندگی مردم در شهر کرج تفاوت هایی داشته باشد. به همین منظور و به واسطه مشغله های کاری، مردم شهر کرج استفاده از کسب و کارهای اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. به طور مثال شهروندان کرجی اگر در جستجوی خدمات موتورشویی خشک و نانو بخار در محل در شهر کرج باشند و یا به دنبال هزینه موتورشویی در کرج باشند، این امکان برایشان فراهم شده است تا از این پس با اطمینان موتورشویی خودرو کرج را به بهترین موتورشویی ماشین کرج سپرده و موتورشویی با بخار در کرج با همراهی هوم سرویز تجربه کنند.

موتور شویی شهر کرج

با مراجعه به سایت هوم سرویز در شهر کرج و جستجوی موتور شویی خودرو چینی و خودروهای لوکس وارداتی کرج، شستشوی موتور ماشین به صورت خشک و بدون استفاده از آب کرج، موتور شویی ماشین با نانو کرج و یا موتور شویی با بخار بدون کمترین آسیب به قطعات خودرو کرج راحت تر و با اطمینان بیشتر در کلیه مناطق شهر کرج می توانید از خدمات موتورشویی خودرو کرج خود استفاده کنید.
کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت بالای صفحه کلمات کلیدی مرتبط با خدمات موتورشویی خودرو کرج مورد نظر خود را سرچ نمایید. به طور مثال: موتورشویی کرج ,موتور شویی کرج ,شستن موتور ماشین کرج ,هزینه موتورشویی کرج ,موتورشویی داخل موتور کرج ,موتورشویی با بخار کرج ,موتورشویی با نانو کرج ,موتورشویی در محل کرج ,قیمت موتورشویی کرج ,کارواش کرج ,موتور شویی کرج ,زیرشویی کرج ,موتور شویی در خانه کرج ,موتورشویی با نانو کرج و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در موتورشویی کرج ,موتور شویی کرج ,شستن موتور ماشین کرج ,هزینه موتورشویی کرج ,موتورشویی داخل موتور کرج ,موتورشویی با بخار کرج ,موتورشویی با نانو کرج ,موتورشویی در محل کرج ,قیمت موتورشویی کرج ,کارواش کرج ,موتور شویی کرج ,زیرشویی کرج ,موتور شویی در خانه کرج ,موتورشویی با نانو کرج و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در موتورشویی خودرو کرج می باشد، سفارش خود را در شهر کرج ثبت نمایید و در سریعترین و راحتترین شکل ممکن از موتورشویی با نانو استفاده کنید.

موتور شویی خودرو چینی و خودروهای لوکس وارداتی کرج

دنبال موتور شویی ماشین در محل شهر کرج هستی؟ موتورشویی نانو، شستن موتور ماشین، بخارشویی موتور ماشین را با قیمت شستشوی موتور ماشین با بخار ارزان به هوم سرویز بسپرهوم سرویز با شناسایی و انتخاب سخت گیرانه متخصصین در سطح شهر کرج در خدمات خدمات موتورشویی خشک و نانو بخار در محل شهر کرج دسترسی به موتور شویی خودرو در محل را تسهیل نموده است.خاطر نشان می سازد این انتخاب در دسترس کلیه ساکنین شهر کرج قرار گرفته است که با مطالعه و بررسی سوابق متخصصین و همیاران هوم سرویز و از بین شستشوی موتور ماشین در محل کرجی، متخصص مورد نظر خود را پس بررسی نظرات سایر مشتریان در شهر کرج و همینطور مشاهده مدارک و سوابق همیاران فعال در موتورشویی خودرو کرج انتخاب نمایند.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس موتورشویی خودرو کرج و همچنین ارایه خدمات موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل خدمات کارواش سیار بصورت فوری کرج, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی کرج, سرامیک بدنه خودرو ایرانی کرج, خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی کرج, صفرشویی خودرو ایرانی و خارجی در محل کرج, شفاف سازی چراغ خودرو کرج, خدمات کاور بدنه خودرو کرج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

car-service
سرویس دوره ای خودرو کرج
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
car-repair
تعمیر خودرو کرج
قیمت از 350,000 الی 1,300,000 تومان
car-audio-system
سیستم صوتی و ضبط خودرو کرج
قیمت از 400,000 الی 800,000 تومان
diagnosis-car
دیاگ و عیب یابی خودرو کرج
قیمت از 200,000 الی 500,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای موتورشویی خودرو کرج:

‍‍
 • موتورشویی کرج
 • موتور شویی کرج
 • شستن موتور ماشین کرج
 • هزینه موتورشویی کرج
 • موتورشویی داخل موتور کرج
 • موتورشویی با بخار کرج
 • موتورشویی با نانو کرج
 • موتورشویی در محل کرج
 • قیمت موتورشویی کرج
 • کارواش کرج
 • موتور شویی کرج
 • زیرشویی کرج
 • موتور شویی در خانه کرج
 • موتورشویی با نانو کرج
 • قیمت موتور شویی خودرو در محل کرج
 • شستشوی موتور ماشین کرج
 • موتور شویی نانو در محل کرج
 • موتورشویی خشک کرج
 • شستشوی موتور ماشین با بخار کرج
 • موتورشویی با آب کرج
 • موتور شویی بدون آب کرج
 • قیمت شستشوی موتور ماشین با بخار کرج

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید: