موتورشویی خودرو تبریز

موتورشویی خودرو تبریز

از 1176 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت موتورشویی خودرو تبریز در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت موتورشویی خودرو

150,000 الی 350,000 تومان

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت300,000 تومان

بهترین موتورشویی ماشین تبریز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

محمد علی افشاری
همیار همیار
محمد علی افشاری
امتیاز
5 از 5
کارواش آرکا آرکا
همیار با تجربه
کارواش آرکا آرکا
امتیاز
4.8 از 5
پیمان واسقی
همیار همیار
پیمان واسقی
امتیاز
5 از 5
علیرضا کریمی
همیار همیار
علیرضا کریمی
امتیاز
4.8 از 5
امیر تاج الدین
همیار با تجربه
امیر تاج الدین
امتیاز
4.7 از 5
منوچهر واسقی
همیار همیار
منوچهر واسقی
امتیاز
4.4 از 5

نظرات کاربران

profile picture
behzad boroussan

کارشون حرف نداشت واقعا راضی بودم

موتور شویی حرفه ای تبریز

شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی از شهرهای قدیمی و باستانی ایران و در شمال غربی کشور واقع شده است. جاذبه های گردشگری، صنایع دستی، غذاها و شیرینی های تبریز و آداب و رسوم خاص شهروندان تبریزی، آوازه این شهر را به گوش نقاط مختلف دنیا رسانده است. اکثر شهروندان تبریزی آذری هستند و زبان آنها ترکی آذربایجانی با لهجه تبریزی است. تبریزی ها از قدیم مردمی پیشرو و به روز بوده اند و همواره مشتاق شیوه های مدرن زندگی و استفاده از کسب و کارهای اینترنتی برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز هستند. شاید قبلا همشهری های تبریزی برای انجام . موتورشویی خودرو تبریز نیاز بود که به سراغ روزنامه می رفتند و یا اینکه در خیابان به دنبال آن می گشتند ولی در حال حاضر و با توسعه کسب و کارهای اینترنتی با جستجوی ساده در اینترنت می توانند از خدمات موتور شویی حرفه ای در شهر تبریز استفاده کنند. استفاده از پلتفرم های خدماتی که به سرعت نیز در حال رشد هستند می تواند بخش بزرگی از دغدغه های شهروندان تبریزی را در خصوص سهولت دسترسی به متخصصین موتورشویی خودرو تبریز، اطمینان از سرویس دهنده های هزینه موتورشویی تبریز، امنیت کاربران، استانداردسازی خدمات موتورشویی خودرو تبریز و شفاف سازی قیمت موتورشویی خودرو تبریز و همینطور پشتیبانی از آن را مرتفع نموده و دسترسی به خدمات را به عنوان نقش تسهیل گر ایفا نمایند.

مطمئنا شهروندان در شهر تبریز صرفا به دنبال مرجعی برای ارایه سرویس نبوده و در برخی موارد نیاز به اخذ مشاوره در خصوص سرویس و یا برآورد قیمت شستشوی موتور ماشین در محل می باشند و یا در جستجوی سوالات خود در زمینه موتورشویی خودرو تبریز نظیر ​موتور شویی خودرو در محل، مزایای شستشوی موتور ماشین در خانه، بهترین روش موتور شویی خودرو، انواع روش های موتورشویی در خانه هستند. هوم سرویز تلاش کرده است با ایجاد بسترهای مناسب پاسخگویی دقیق و درستی را به نیازها و انتظارات شهروندان تبریزی در خصوص خدمات موتورشویی خشک و نانو بخار در محل تبریز ارایه نماید.

خدمات موتورشویی خشک و نانو بخار در محل تبریز

استفاده از هوم سرویز در شهر تبریز به راحتی امکان پذیر است، همشهری های تبریزی لازم است با ورود به سایت هوم سرویز و انتخاب شهر تبریز و همچنین انتخاب کلمات متناسب با موتورشویی خودرو به طور مثال موتورشویی تبریز ,شستن موتور ماشین تبریز ,هزینه موتورشویی تبریز ,موتورشویی داخل موتور تبریز ,موتورشویی با بخار تبریز ,موتورشویی با نانو تبریز ,موتورشویی در محل تبریز ,قیمت موتورشویی تبریز ,کارواش تبریز ,موتور شویی تبریز ,زیرشویی تبریز ,موتور شویی در خانه تبریز ,موتورشویی با نانو تبریز ,قیمت موتور شویی خودرو در محل تبریز سرویس مورد نظر را ثبت نمایند. در این قسمت شما می توانید از قیمت شستشوی موتور ماشین و همینطور شرایط خدمات موتورشویی خشک و نانو بخار در محل تبریز آگاهی یابید. سپس با پاسخگویی به سوالاتی که مشخص کننده نیاز دقیق کاربران در موتورشویی خودرو تبریز می باشد سفارش خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از ثبت سفارش شستشوی موتور ماشین به صورت خشک و بدون استفاده از آب تبریز و آنالیز آن، همیاران متخصص در خصوص موتورشویی خودرو تبریز را به شما نمایش خواهد داد. این همیاران بر اساس تکمیل پروفایل خود و همچنین امتیازاتی که توسط سایر مشتریان تبریزی پس از دریافت خدمات موتور شویی ماشین با نانو به ایشان اختصاص یافته، گرید بندی شده اند. شهروندان تبریزی برای مطالعه سوابق و امتیازات متخصصین موتور شویی خودرو چینی و خودروهای لوکس وارداتی تبریز و موتور شویی حرفه ای می توانند به صفحه پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز به آن سیگنال همیار اطلاق می شود مراجعه نمایند و پس از بررسی همیار فعال در بهترین موتورشویی ماشین تبریز، بهترین موتورشویی ماشین انتخاب نمایند.

بهترین موتورشویی ماشین تبریز را در هوم سرویز جستجو کنید.

شناسایی خدمات موتورشویی خشک و نانو بخار در محل در هوم سرویز بر اساس رویه های مشخص و استعلام هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشینه و اطمینان از پیشینه مهارتی و تخصصی افرار صورت می پذیرد، سپس متخصصین موتور شویی حرفه ای وارد پروسه آزمایشی و صحت سنجی می شوند، در این مرحله پس از ارزیابی کیفیتی و مهارتی توسط مشتریانی که از خدمات موتورشویی خودرو تبریز همیاران تبریزی استفاده کرده اند و ارایه امتیازات، در خصوص پروسه همکاری ایشان تصمیم گیری خواهد شد. در نهایت متخصصین بهترین موتورشویی ماشین تبریز بر اساس امتیازات دریافتی از مشتریان رتبه بندی می شوند و موتور شویی حرفه ای تبریز شناسایی و معرفی می شوند.

موتور شویی حرفه ای در هوم سرویز شامل چه خدماتی می شود؟

شهر تبریز شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر موتور شویی انواع خودرو سدان، شاسی، باری، اتوبوس و ... تبریز، موتور شویی با بخار بدون کمترین آسیب به قطعات خودرو تبریز، موتور شویی ماشین با نانو تبریز، شستشوی موتور ماشین به صورت خشک و بدون استفاده از آب تبریز، موتور شویی خودرو چینی و خودروهای لوکس وارداتی تبریز، موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... تبریز تبریز می شود.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس موتورشویی خودرو تبریز و همچنین ارایه خدمات موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل تمامی خدمات کارواش سیار بصورت فوری تبریز, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی تبریز, سرامیک بدنه خودرو ایرانی تبریز, خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی تبریز, صفرشویی انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل تبریز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

سرویس دوره ای خودرو تبریز
سرویس دوره ای خودرو تبریز
قیمت از 150,000 الی 250,000 تومان
تعمیر خودرو تبریز
تعمیر خودرو تبریز
قیمت از 150,000 الی 600,000 تومان
سیستم صوتی و ضبط خودرو تبریز
سیستم صوتی و ضبط خودرو تبریز
قیمت از 400,000 الی 1,120,000 تومان
دیاگ و عیب یابی خودرو تبریز
دیاگ و عیب یابی خودرو تبریز
قیمت از 120,000 الی 300,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای موتورشویی خودرو تبریز:

‍‍
 • موتورشویی تبریز
 • شستن موتور ماشین تبریز
 • هزینه موتورشویی تبریز
 • موتورشویی داخل موتور تبریز
 • موتورشویی با بخار تبریز
 • موتورشویی با نانو تبریز
 • موتورشویی در محل تبریز
 • قیمت موتورشویی تبریز
 • کارواش تبریز
 • موتور شویی تبریز
 • زیرشویی تبریز
 • موتور شویی در خانه تبریز
 • موتورشویی با نانو تبریز
 • قیمت موتور شویی خودرو در محل تبریز
 • شستشوی موتور ماشین تبریز
 • موتور شویی نانو در محل تبریز
 • موتورشویی خشک تبریز
 • شستشوی موتور ماشین با بخار تبریز
 • موتورشویی با آب تبریز
 • موتور شویی بدون آب تبریز
 • قیمت شستشوی موتور ماشین با بخار تبریز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر تبریز که خدمات موتورشویی خودرو در آن ارائه می شود: