نصب سیستم صوتی ماشین
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
نصب سیستم صوتی و ضبط خودرو

نصب سیستم صوتی ماشین

از 2085 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب سیستم صوتی ماشین در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت رفع ایراد سیم کشی سیستم صوتی و ضبط خودرو

توافقی

قیمت نصب سیستم صوتی خودرو

توافقی

متوسط قیمت1,400,000 تومانکمینه قیمت750,000 تومانبیشینه قیمت4,150,000 تومان

آنچه درباره نصب سیستم صوتی ماشین خواهید خواند

 • نصب سیستم صوتی ماشین در محل
 • نحوه ثبت درخواست نصب سیستم صوتی ماشین در محل هوم سرویز چگونه است؟
 • مراحل نصب ضبط و باند خودرو
 • آموزش نصب سیستم ماشین
 • مواردی که باید در زمان نصب سیستم صوتی ماشین رعایت شود
 • نصب سیستم حرفه ای صوتی ماشین
 • نصب ضبط ماشین در محل و نصب آمپلی فایر
 • نصب ساب ووفر ماشین
 • نصب سیستم ماشین در خانه با هوم سرویز بدون دردسر
 • چه برندهایی در مرکز نصب سیستم صوتی ماشین هوم سرویز راه اندازی می شوند؟
 • هزینه نصب سیستم صوتی ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات نصب سیستم صوتی ماشین در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب سیستم صوتی ماشین در محل

نصب سیستم صوتی ماشین برای تمام استفاده کنندگان از خودرو اهمیت دارد. چراکه نصب سیستم صوتی خودرو موجب می‌شود که مسیر کوتاه‌تر به نظر برسد و همچنین لذت بیشتری از زمان‌هایی که در خودرو هستیم خواهیم برد. معمولاً زمانی به نقش مؤثر نصب ضبط ماشین پی می‌بریم که ضبط یا باند سیستم صوتی خودرو دچار ایراد شود. نصب سیستم صوتی ماشین شامل نصب ضبط ماشین در محل و لوازم جانبی مانند نصب آمپلی فایر و ساب ووفر در کنار نصب باند حرفه ای است. که البته انتخاب مدل سیستم صوتی ماشین بر اساس نیاز کاربر و میزان بودجه در نظر گرفته وی تغییر می کند. در ادامه به خدمات نصب سیستم صوتی ماشین در محل و عوامل موثر بر هزینه نصب سیستم خودرو و قیمت سیستم صوتی ماشین می پردازیم.

نحوه ثبت درخواست نصب سیستم صوتی ماشین در محل هوم سرویز چگونه است؟

در صورتی که قصد نصب سیستم صوتی ماشین در محل را دارید می توانید به راحتی از خدمات نصب ضبط و باند ماشین در محل هوم سرویز بهره مند شوید. تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت نصب ضبط و نصب باند ماشین در محل

در مرحله اول می توانید از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم درخواست خود را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع سیستم ماشین مورد نیاز و همچنین خدماتی که نیاز دارید مانند نصب ضبط ماشین، نصب باند ماشین در محل و یا نصب تجهیزات جانبی مانند نصب آمپلی فایر ماشین در خانه مشخص می شود.

· تماس همیاران جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست گروهی از بهترین نصاب سیستم صوتی تماس گرفته و توضیحات لازم را در ارتباط با نحوه نصب سیستم صوتی ماشین در خانه را در اخیتارتان قرار خواهند داد.

· اعزام نصاب سیستم صوتی به محل

پس از ارائه توضیحات و توافقات نهایی در ارتباط با هزینه نصب باند ماشین و هزینه نصب آمپلی فایر، متخصصین در محل حاضر شده و خدمات را در محل ارائه می دهند.

مراحل نصب ضبط و باند خودرو

قبل از نصب سیستم صوتی خودرو، ابتدا بر اساس هزینه نصب سیستم صوتی ماشین در نظر گرفته شده، ضبط و باند متناسب خریداری می گردد. امکانات ضبط خودرو، کیفیت صدای باند در زمان نصب باند ماشین در خانه باید در نظر گرفته شود.

پس از آماده سازی، ضبط و باند ماشین و تجهیزات جانبی و سیم های مورد نیاز آماده می شوند.

پس از اتصالات و سیم کشی در زمان نصب پخش خودرو، نوبت به تنظیمات ضبط و باند خودرو می رسد. مواردی مانند تنظیمات صدا، تصویر و سایر تنظیمات در زمان نصب سیستم صوتی ماشین در محل انجام می شود. همچنین در این مرحله تست می شود که کلیه امکانات به درستی نصب و راه اندازی شده اند یا خیر.

آموزش نصب سیستم ماشین

نصب سیستم صوتی ماشین که شامل نصب ضبط ماشین، نصب امپلی فایر ماشین و نصب باند ماشین در محل است نیاز به تخصص و تجربه دارد. زیرا به واسطه این تجربه و دانش تمام اجزا در هماهنگی کامل با یکدیگر قرار گرفته و خروجی مناسبی خواهند داشت. در صورتی که به آموزش نصب سیستم ماشین علاقه مند هستید باید بدانید این خدمات از بخش های متنوعی تشکیل شده است که به صورت موردی اشاره خواهیم نمود.

 • سیم کشی ضبط و باند ماشین
 • نصب پخش ماشین
 • نصب آمپلی فایر ماشین در خانه
 • برش طاقچه برای نصب باند ماشین
 • تنظیم پخش ماشین، ساب ووفر و آمپلی فایر.

مواردی که باید در زمان نصب سیستم صوتی ماشین رعایت شود

همانطور که گفته شد جهت نصب بهترین صوتی ماشین نیاز به آمپلی فایر و نصب باند ماشین در خانه است. به این ترتیب که با تولید صدای بیس و بلند به واسطه نصب باند ماشین حرفه ای صدای بی نظیری تولید می شود. اما در زمان نصب پخش ماشین باید به مواردی دقت شود که کیفیت نهایی مورد قبول واقع شود. در ادامه به مواردی که در زمان نصب ضبط ماشین و نصب سیستم صوتی ماشین باید دقت شود می پردازیم.

 • قبل از هر اقدامی در ارتباط با نصب سیستم صوتی باید قطب مثبت باطری ماشین قطع شود.
 • برای نصب آمپلی فایر خودرو باید دقت داشته باشید که این قطعات گرما تولید می کنند. از این رو در زمان نصب سیستم صوتی ماشین باید محلی برای این قطعات در نظر گرفته شود که هوا جریان داشته باشد و یا فن خنک کننده برای این قطعه تعبیه شود.
 • در زمان سیم کشی پخش خودرو باید تا حد امکان از سوراخ های موجود استفاده شود و از دریل کاری اضافه خودداری شود. در صورت لزوم نیز باید محل های سوراخکاری و دریل شده توسط لاستیک های پلاستیکی پوشانده شود تا به مرور زمان موجب پاره شدن سیم های عبور داده شده نشوند.
 • در زمان نصب باند ماشین در محل بهتر است از سیم های مستقیم و دارای محافظ استفاده شود.
 • همچنین در زمان نصب سیستم صوتی ماشین در محل نحوه کار و منظم بودن در زمان راه اندازی و استفاده از سیم های کمتر که در درها و کف ماشین قرار داده شوند بسیار اهمیت دارد.

نصب سیستم حرفه ای صوتی ماشین

نصب ضبط ماشین در محل را می توان در رده لوازم الکترونیکی خودرو قرار داد. سیستم ماشین و هر وسیله الکترونیکی دیگری طی مرور زمان و استفاده ناصحیح ممکن است دچار ایراداتی شوند. سیستم نصب ضبط ماشین دارای اجزای متفاوتی هستند که تقریباً ساختار مشابهی با ضبط های خانگی دارند. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که انواع مدل سیستم ماشین و ضبط خودرو بنابر ساختار خود اجزای متفاوتی از یکدیگر دارند. اجزای متفاوتی در کنار ضبط ماشین برای ارتقای سیستم پخش خودرو نصب می‌شوند تا قابلیت سیستم ماشین را افزایش دهد. به طور مثال مانیتور برای نمایش اطلاعات دریافتی مانند نام موسیقی یا فرکانس رادیو و … نصب می‌شود. نصب آمپلی فایر نیز برای تقویت سیگنال های صوتی دریافتی مورد استفاده قرار می گیرد.

نصب ضبط ماشین در محل و نصب آمپلی فایر

در کنار نصب ضبط ماشین، نصب آمپلی فایر از مهمترین اجزای سیستم صوتی ماشین است پیشنهاد می شود. در واقع نصب این دو در کنار هم را نصب سیستم حرفه ای صوتی ماشین می گویند. این قطعه به تقویت و بهبود کیفیت صدا کمک شایانی می کند تا جایی که می تواند خروجی را تا 50 وات بالا ببرد. ساب ووفر نیز وسیله ای است که وظیفه تقویت صدای بم یا ایجاد بیس را دارد. معمولاً باندهای معمولی ضبط این قابلیت را ندارند.

نصب ساب ووفر ماشین

ساب ووفر به بلندگوهایی گفته ی شود که به واسطه یک آپلی فایر داخلی و یا آمپلی فایر مجزا موجب می شود صدای بلندتری تولید شوند. این قطعه در زمان نصب سیستم ماشین موجب می شود که باس را به سیستم صوتی خودرو انتقال داده و صدای بلند و بسیار با کیفیتی تولید می کند.

نصب سیستم ماشین در خانه با هوم سرویز بدون دردسر

وقتی از کنار مغازه هایی که نصب ضبط ماشین انجام می دهند عبور می کنید، مشاهده می کنید که در بیشتر مواقع افراد در کنار خودروهایشان منتظر هستند تا پروسه نصب ضبط و باند خودرو به اتمام برسد. این یعنی اتلاف وقت!! در صورتی که با پرداخت هزینه ای مشابه می تونید از خدمات نصب سیستم ماشین در منزل بهره مند شوید و هر از چندگاهی به خودرویتان سری بزنید. انواع برند خودرو بر اساس آنچه مد نظرتان است و بر اساس بودجه مد نظر مشتری در محل نصب می شود. هزینه نصب سیستم خودرو در منزل تفاوت چندانی با مراجعه حضوری ندارد.

چه برندهایی در مرکز نصب سیستم صوتی ماشین هوم سرویز راه اندازی می شوند؟

مرکز نصب ضبط و باند خودرو هوم سرویز با کمک از بهترین نصاب سیستم صوتی معتبر و کارآزموده آماده ارائه خدمات نصب ضبط ماشین، نصب باند ماشین در خانه و تجهیزات جانبی هستند. تعدادی از برندهای ضبط و باند که در هوم سرویز پوشش داده می‌شود عبارت اند از:

نصب ضبط و باند ماشین جی وی سی (JVC)

نصب ضبط ماشین پایونیر (PIONEER)

نصب ضبط و نصب باند ماشین سیرا (Sierra)

نصب ضبط و باند ماشین وینکا WINKA))

نصب ضبط خودرو الپاینALPINE))

نصب ضبط مارشال(MARSHAL) و غیره...

هزینه نصب سیستم صوتی ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب سیستم صوتی ماشین به موارد متعددی وابسته است. هیچگاه نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان اجرت نصب سیستم صوتی و هزینه نصب آمپلی فایر اختصاص داد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه نصب سیستم حرفه ای صوتی ماشین می پردازیم.

· قیمت ضبط و باند ماشین و تاثیر آن بر هزینه نصب سیستم صوتی ماشین

هزینه نصب سیستم صوتی ماشین در خانه به قیمت باند و ضبط خودرو و لوازم جانبی مانند نصب ساب ووفر، آمپلی فایر، میندرج و غیره وابسته است. به عبارت دیگر بیشتر قیمت سیستم صوتی ماشین بر اساس تجهیزات جانبی و کیفیت آنها تغییر می کند.

· مدل ماشین بر هزینه نصب باند روی ماشین تاثیر دارد

اجرت نصب سیستم صوتی خودرو برای تمام مدل های ماشین یکسان نیست. زیرا نحوه اجرا و همچنین مراحلی که باید نصب ضبط و باند ماشین در محل انجام شود تغییر می کند از این رو اجرت نصب سیستم صوتی تغییر می کند.

· روش نصب و اجرت نصب سیستم ماشین

در نهایت روش نصب، مدل ماشین و قابلیت‌های جانبی همه از مواردی هستند که بر هزینه نصب ضبط و باند خودرو تاثیر دارند. در هر صورت برای نصب بهترین سیستم صوتی ماشین باید هزینه کرد. از مزایای استفاده از خدمات نصب سیستم صوتی ماشین در محل هوم سرویز این مسئله است که تا هر اندازه که بودجه داشته باشید می توانید اقدام به نصب و یا حتی ارتقای سیستم صوتی خود کنید.

خدمات نصب سیستم صوتی ماشین در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

کلیه خدمات مربوط به نصب سیستم ماشین در خانه ، نصب ضبط ماشین توسط متخصصین ما با مناسب ترین هزینه در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. فقط کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما جهت مشاوره و اعلام محدوده قیمت با شما تماس خواهند گرفت و در مکان موردنظر شما در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب سیستم صوتی ماشین و همچنین ارایه خدمات نصب سیستم صوتی ماشین نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سیستم صوتی و تصویری خودرو ارائه می دهد که شامل تعمیر سنسور دنده عقب خودرو, تعمیر سیستم پخش خودرو می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب سیستم صوتی ماشین

نصب سیستم صوتی ماشین

نصب آمپلی فایر خودرو

نصب ضبط و باند خودرو

نصب ساب ووفر ماشین

نصب سیستم حرفه ای صوتی و تصویری ماشین

نصب انواع ضبط ماشین تصویری و معمولی انواع برندهای پایونیر، جی وی سی، مارشال، ونیکا، سیرا

نظرات کاربران

profile picture
صالح جعفری نسب

حتی زودتر از ساعتی که گفتن تشریف آوردن هم رفتارشون مودبانه و محترمانه بود هم کاملا به کارشون اشراف داشتن. مرسی از جناب شهرکی عزیز

profile picture
اسلامی

در زمان تعیین شده در محل حضور داشتند و با مهارت بالا ،رفتار محترمانه ، حوصله و صرف زمان کار بدون هیچگونه مشکلی انجام و ایرادهای موجود در سیستم ضبط ، دزد گیر و چراغ سقف ماشین را رفع کردند.

profile picture
سعیده سعیدی

ممنون از هوم سرویز بسیار به کارشون وارد بودند و بادقت تمام نصب رو انجام دادن و دستگاهی که اوردن دستگاه خوبی بود

profile picture
محمود عمرانی

خوش برخورد، با حوصله و صبور، منظم و با دقت..

شرایط نصب سیستم حرفه ای صوتی ماشین

با توجه به امکان وجود برخی محدودیت‌های فنی و دسترسی بهتر به تجهیزات ممکن است نیاز باشد, جهت انجام برخی خدمات تعمیرات ضبط خودرو نیاز به اعزام خودرو به محل همیار باشد.

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روزهای قبل سرویس نصب و تعمیر سیستم صوتی و ضبط خودرو را رزرو نمایید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای سرویس نصب و تعمیر سیستم صوتی و ضبط خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

car-repair
تعمیر خودرو
قیمت از 600,000 الی 1,450,000 تومان
car-air-conditioner
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 800,000 الی 1,400,000 تومان
carwash
کارواش در محل
قیمت از 850,000 الی 1,050,000 تومان
car-remote
ساخت ریموت خودرو
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان