نصب سیستم صوتی ماشین

نصب سیستم صوتی ماشین

از 1183 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب سیستم صوتی ماشین در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت رفع ایراد سیم کشی سیستم صوتی و ضبط خودرو

توافقی

قیمت نصب سیستم صوتی خودرو

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب سیستم صوتی ماشین در محل

نصب سیستم ماشین برای همه افراد در رسیدن به مقصد اهمیت دارد. نصب سیستم صوتی خودرو موجب می‌شود که مسیر برایمان کوتاه‌تر به نظر برسد و همچنین لذت بیشتری از زمان‌هایی که در خودرو هستیم خواهیم برد. معمولاً زمانی به نقش مؤثر نصب ضبط ماشین پی می‌بریم که ضبط یا باند سیستم صوتی خودرو دچار ایراد شود. قطعا شنیدن یک موزیک زمانی لذت‌بخش خواهد شد که سیستم صوتی ماشین با کیفیت باشد. نصب سیستم صوتی ماشین شامل نصب ضبط خودرو و لوازم جانبی مانند آمپلی فایر و ساب ووفر در کنار باند حرفه ای است. که البته انتخاب مدل سیستم صوتی ماشین بر اساس نیاز کاربر و میزان بودجه در نظر گرفته فرد تغییر می کند. در ادامه به خدمات نصب سیستم صوتی ماشین در محل و عوامل موثر بر هزینه نصب سیستم خودرو و قیمت سیستم صوتی ماشین می پردازیم.

نصب سیستم حرفه ای صوتی ماشین

نصب ضبط ماشین در محل را می توان در رده لوازم الکترونیکی خودرو قرار داد. سیستم ماشین و هر وسیله الکترونیکی دیگری طی مرور زمان و استفاده ناصحیح ممکن است دچار ایراداتی شوند. سیستم نصب ضبط ماشین دارای اجزای متفاوتی هستند که تقریباً ساختار مشابهی با ضبط های خانگی دارند. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که انواع مدل سیستم ماشین و ضبط خودرو بنابر ساختار خود اجزای متفاوتی از یکدیگر دارند. اجزای متفاوتی در کنار ضبط ماشین برای ارتقای سیستم پخش خودرو نصب می‌شوند تا قابلیت سیستم ماشین را افزایش دهد. به طور مثال مانیتور برای نمایش اطلاعات دریافتی مانند نام موسیقی یا فرکانس رادیو و … نصب می‌شود. نصب آمپلی فایر نیز برای تقویت سیگنال های صوتی دریافتی مورد استفاده قرار می گیرد.

تعمیر ضبط ماشین در محل

ضبط خودرو مانند هر وسیله دیگری طی مرور زمان و یا در مواردی استفاده ناصحیح ممکن است دچار ایراداتی شود. تعمیرات ضبط ماشین در مقابل خرید یک نمونه جدید بسیار به صرفه تر است. البته در صورتی که خدمات تعمیرات لوازم صوتی خودرو را به افراد حرفه ای و کار بلد بسپارید. آیا می دانید حجم زیادی از ایراداتی که ممکن است بعد از نصب ضبط و باند ماشین پیش بیاید، نتیجه راه اندازی غیر حرفه ای است. به عبارت دیگر سیستم صوتی حرفه ای بسته نشده است!

معمولاً ایرادات شایعی که افراد متقاضی تعمیر ضبط خودرو در محل با آن مواجه هستند شامل موارد زیر است:

  • تعمیر قسمت USB و نخواندن فلش ضبط خودرو که دچار شکستگی است.
  • تعمیر بی صدا شدن ضبط و یا رفع خش خش کردن صدای ضبط
  • تعمیر روشن نشدن ضبط ماشین و سوختن منبع تغذیه
  • تعمیرات بخش آمپلی فایر ضبط خودرو
  • عیب یابی و تعمیر نخواندن سی دی
  • تعمیر و تعویض ال سی دی ضبط تصویری
  • خدمات نصب برد USB بر روی ضبط خودرو
  • نصب برد بلوتوث بر روی ضبط قدیمی
  • عیب یابی و تعمیر ضبط ماشین فلش خور

نصب ضبط ماشین در محل و تعمیر آمپلی فایر

در کنار نصب ضبط ماشین، نصب آمپلی فایر از مهمترین اجزای سیستم صوتی ماشین است پیشنهاد می شود. در واقع نصب این دو در کنار هم را نصب سیستم حرفه ای صوتی ماشین می گویند. این قطعه به تقویت و بهبود کیفیت صدا کمک شایانی می کند تا جایی که می تواند خروجی را تا 50 وات بالا ببرد. ساب ووفر نیز وسیله ای است که وظیفه تقویت صدای بم یا ایجاد بیس را دارد. معمولاً باندهای معمولی ضبط این قابلیت را ندارند.

علت ضعیف شدن صدای آمپلی فایر یا علت روشن نشدن آمپلی فایر می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. مرسوم ترین علت خرابی آمپلی فایر خطای کاربر دستگاه است. به طور مثال ممکن است که همه چیز روشن باشد ولی صدایی شنیده نشود. که علت آن احتمالاً مربوط به عدم اتصال سیم‌های بلندگو است. همچنین ممکن است دکمه بلندگو درست انتخاب نشده باشد و نیاز به تنظیم سیستم ماشین است. در غیر این موارد ممکن است قطعاتی از آمپلی فایر مانند فیوز یا خازن در دستگاه سوخته یا ایراد پیدا کرده باشند. در صورتی که ایراد از برد باشد، تعمیرات برد آمپلی فایر باید توسط افراد دارای دانش الکترونیکی و اطلاعات تخصصی در خصوص عملکرد آمپلی فایر انجام شود.پ

نصب سیستم ماشین در منزل بدون دردسر

وقتی از کنار مغازه هایی که نصب ضبط ماشین انجام می دهند عبور می کنید، مشاهده می کنید که در بیشتر مواقع افراد در کنار خودروهایشان منتظر هستند تا پروسه نصب ضبط و باند خودرو به اتمام برسد. این یعنی اتلاف وقت!! در صورتی که با پرداخت هزینه ای مشابه می تونید از خدمات نصب سیستم ماشین در منزل بهره مند شوید و هر از چندگاهی به خودرویتان سری بزنید. انواع برند خودرو بر اساس آنچه مد نظرتان است و بر اساس بودجه مد نظر مشتری در محل نصب می شود. هزینه نصب سیستم خودرو در منزل تفاوت چندانی با مراجعه حضوری ندارد.

نصب و تعمیرات انواع ضبط و سیستم صوتی خودرو در هوم سرویز

قطعا ایراد در سیستم صوتی خودرو برای خیلی از ماها غیر قابل تحمل است تا جایی که در صورت بروز کوچک ترین ایراد به فکر تعمیرات تخصصی ضبط و باند خودرو خواهیم افتاد. اما گاهی مشغله زیاد و عدم شناخت مراکز معتبر موجب تعلل در انجام کارها می‌شود. مرکز تعمیرات ضبط و باند خودرو هوم سرویز با کمک از تیم های معتبر و کارآزموده آماده ارائه خدمات نصب ضبط ماشین، نصب باند ماشین و تجهیزات جانبی و تعمیرات ضبط خودرو در محل هستند. تعدادی از برندهای ضبط و باند که در هوم سرویز پوشش داده می‌شود عبارت اند از:

نصب ضبط و باند ماشین جی وی سی (JVC)

نصب ضبط ماشین پایونیر (PIONEER)

نصب ضبط و نصب باند ماشین سیرا (Sierra)

نصب ضبط و باند ماشین وینکا WINKA))

نصب و تعمیرات ضبط خودرو الپاینALPINE))

نصب و تعمیرات ضبط مارشال(MARSHAL) و غیره...

هزینه نصب سیستم صوتی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب سیستم خودرو به موارد متعددی وابسته است. هزینه نصب سیستم صوتی ماشین در خانه به قیمت باند و ضبط خودرو و لوازم جانبی مانند نصب ساب ووفر، آمپلی فایر، میندرج و غیره به عبارت دیگر به قیمت سیستم ماشین بستگی دارد. بیشتر قیمت سیستم صوتی ماشین بر اساس تجهیزات جانبی و کیفیت آنها تغییر می کند. روش نصب، مدل ماشین و قابلیت‌های جانبی همه از مواردی هستند که بر هزینه نصب ضبط و باند خودرو تاثیر دارند. در هر صورت برای نصب بهترین سیستم صوتی ماشین باید هزینه کرد. از مزایای استفاده از خدمات نصب سیستم صوتی ماشین در محل هوم سرویز این مسئله است که تا هر اندازه که بودجه داشته باشید می توانید اقدام به نصب و تعمیر و یا حتی ارتقای سیستم صوتی خود کنید.

خدمات نصب سیستم صوتی ماشین و تعمیر ضبط ماشین را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

کلیه خدمات مربوط به نصب سیستم ماشین در خانه ، تعمیر ضبط ماشین توسط متخصصین ما با مناسب ترین هزینه در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. فقط کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما جهت مشاوره و اعلام محدوده قیمت با شما تماس خواهند گرفت و در مکان موردنظر شما در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب سیستم صوتی ماشین

نصب سیستم حرفه ای صوتی ماشین

نصب سیستم ماشین شامل آمپلی فایر، ضبط و ساب ووفر

تعمیر باند و تعمیرات ساب ووفر

تعمیر ال سی دی پشت صندلی

تعمیر آمپلی فایر خودرو

تعمیرات ضبط ماشین تصویری و معمولی انواع برندهای پایونیر، جی وی سی، مارشال، ونیکا، سیرا و...

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط تعمیرات و نصب سیستم حرفه ای صوتی ماشین

با توجه به امکان وجود برخی محدودیت‌های فنی و دسترسی بهتر به تجهیزات ممکن است نیاز باشد, جهت انجام برخی خدمات تعمیرات ضبط خودرو نیاز به اعزام خودرو به محل همیار باشد.

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روزهای قبل سرویس نصب و تعمیر سیستم صوتی و ضبط خودرو را رزرو نمایید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای سرویس نصب و تعمیر سیستم صوتی و ضبط خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 350,000 الی 880,000 تومان
شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 200,000 الی 1,000,000 تومان
ساخت ریموت خودرو
ساخت ریموت خودرو
قیمت از 150,001 الی 3,000,000 تومان