banner
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
سیستم صوتی و ضبط خودرو

نصب و تعمیر سیستم صوتی و ضبط خودرو

از 1183 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب و تعمیر سیستم صوتی و ضبط ماشین در محل

قیمت نصب و تعمیر سیستم صوتی و ضبط ماشین در محل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب و تعمیر سیستم صوتی و ضبط خودرو

با توجه به امکان وجود برخی محدودیت‌های فنی و دسترسی بهتر به تجهیزات ممکن است نیاز باشد, جهت انجام برخی خدمات تعمیرات ضبط خودرو نیاز به اعزام خودرو به محل همیار باشد.

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روزهای قبل سرویس نصب و تعمیر سیستم صوتی و ضبط خودرو را رزرو نمایید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای سرویس نصب و تعمیر سیستم صوتی و ضبط خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب حرفه ای سیستم صوتی ماشین در تهران

تقریباً برای همه ما استفاده از سیستم صوتی و ضبط ماشین در زمان‌هایی که در خودروی‌مان تا مقصد طی می کنیم ضروری است. نصب سیستم صوتی خودرو موجب می‌شود که مسیر برایمان کوتاه‌تر به نظر برسد. همچنین لذت بیشتری از زمان‌هایی که در خودرو هستیم خواهیم برد. معمولاً زمانی به نقش مؤثر ضبط خودرو پی می‌بریم که ضبط یا باند سیستم صوتی خودرو دچار ایراد شود.

شنیده‌شدن یک موزیک و یا حتی یک اخبار زمانی لذت‌بخش خواهد شد که سیستم صوتی خودرو با کیفیت باشد. نصب سبستم صوتی ماشین شامل نصب ضبط خودرو و لوازم جانبی همراه آن است. که انتخاب مدل سیستم صوتی ماشین بر اساس نیاز کاربر و میزان بودجه در نظر گرفته فرد متغیر است.

خدمات نصب و تعمیر سیستم صوتی و ضبط خودرو در محل

نصب ضبط ماشین در محل را می توان در رده لوازم الکترونیکی خودرو قرار داد. هر وسیله الکترونیکی طی مرور زمان و استفاده ناصحیح ممکن است دچار ایراداتی شوند. سیستم نصب ضبط خودرو دارای اجزای متفاوتی هستند که تقریباً ساختار مشابهی با ضبط های خانگی دارند. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که انواع مدل سیستم صوتی و ضبط خودرو بنا بر ساختار خود اجزای متفاوتی از یکدیگر دارند. اجزای متفاوتی در کنار ضبط ماشین برای ارتقای سیستم پخش خودرو نصب می‌شوند. تا قابلیت سیستم صوتی را افزایش دهد. به طور مثال مانیتور برای نمایش اطلاعات دریافتی مانند نام موسیقی یا فرکانس رادیو و … نصب می‌شود. نصب و تعمیر آمپلی فایر نیز برای تقویت سیگنال های صوتی دریافتی مورد استفاده قرار می گیرد.

مواردی که به تعمیر ضبط خودرو در محل نیاز است

ضبط خودرو مانند هر وسیله دیگری طی مرور زمان و یا در مواردی استفاده ناصحیح ممکن است دچار ایراداتی شود. تعمیرات ضبط ماشین در مقابل خرید یک نمونه جدید بسیار به صرفه تر است. البته در صورتی که خدمات تعمیرات لوازم صوتی خودرو را به افراد حرفه ای و کار بلد بسپارید. آیا میدانید حجم زیادی از ایراداتی که ممکن است بعد از نصب ضبط و لوازم صوتی خودرو پیش بیاید، نتیجه نصب غیر حرفه ای است. به عبارت دیگر سیستم صوتی حرفه ای بسته نشده است!

معمولاً ایرادات شایعی که افراد متقاضی تعمیر ضبط خودرو در محل با آن مواجه هستند شامل موارد زیر است:

 • تعمیر قسمت USB  و نخواندن فلش ضبط خودرو که دچار شکستگی است.
 • تعمیر بی صدا شدن ضبط و یا رفع خش خش کردن صدای ضبط
 • تعمیر روشن نشدن ضبط ماشین و سوختن منبع تغذیه
 • تعمیرات بخش آمپلی فایر ضبط خودرو
 • عیب یابی و تعمیر نخواندن سی دی
 • تعمیر و تعویض ال سی دی ضبط تصویری
 • خدمات نصب برد USB بر روی ضبط خودرو
 • نصب برد بلوتوث بر روی ضبط قدیمی
 • عیب یابی و تعمیر ضبط ماشین فلش خور

نصب و تعمیر آمپلی فایر تهران

نصب آمپلی فایر از مهمترین اجزای سیستم صوتی ماشین است. این قطعه به تقویت و بهبود کیفیت صدا کمک شایانی می کند. تا جایی که می تواند خروجی را تا 50 وات بالا ببرد. ساب ووفر نیز وسیله ای است که وظیفه تقویت صدای بم یا ایجاد بیس را دارد. معمولاً باندهای معمولی ضبط این قابلیت را ندارند. نصب ساب ووفر به همراه آمپلی فایر پیشنهاد می‌شود.

علت ضعیف شدن صدای آمپلی فایر یا علت روشن نشدن آمپلی فایر می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. مرسوم ترین علت خرابی آمپلی فایر خطای کاربر دستگاه است. به طور مثال ممکن است که همه چیز روشن باشد ولی صدایی شنیده نشود. که علت آن احتمالاً مربوط به عدم اتصال سیم‌های بلندگو است. همچنین ممکن است دکمه بلندگو درست انتخاب نشده باشد. در غیر این موارد ممکن است قطعاتی از آمپلی فایر مانند فیوز یا خازن در دستگاه سوخته یا ایراد پیدا کرده باشند. در صورتی که ایراد از برد باشد، تعمیرات برد آمپلی فایر باید توسط افراد دارای دانش الکترونیکی و اطلاعات تخصصی در خصوص عملکرد آمپلی فایر انجام شود.

نصب و تعمیرات انواع ضبط و سیستم صوتی خودرو در هوم سرویز 

قطعا ایراد در سیستم صوتی خودرو برای خیلی از ماها غیر قابل تحمل است تا جایی که در صورت بروز کوچک ترین ایراد به فکر تعمیرات تخصصی ضبط و باند خودرو خواهیم افتاد. اما گاهی مشغله زیاد و عدم شناخت مراکز معتبر موجب تعلل در انجام کارها می‌شود. مرکز تعمیرات سیستم صوتی ضبط و باند خودرو هوم سرویز با کمک از تیم های معتبر و کارآزموده آماده ارائه خدمات نصب و تعمیرات ضبط خودرو در محل هستند. تعدادی از برندهای ضبط و باند که در هوم سرویز پوشش داده می‌شود عبارت اند از:

 • نصب و تعمیرات تخصصی ضبط ماشین جی وی سی  (JVC)
 • نصب و تعمیرات تخصصی ضبط پایونیر (PIONEER)
 • نصب و تعمیرات ضبط سیرا  (Sierra)
 • نصب و تعمیر ضبط وینکا WINKA))
 • نصب و تعمیرات ضبط خودرو الپاین ALPINE))
 • نصب و تعمیرات ضبط مارشال (MARSHAL) و غیره ...

هزینه نصب سیستم صوتی در هوم سرویز

هزینه نصب سیستم صوتی ماشین در خانه به باند و ضبط خودرو و لوازم جانبی مانند نصب ساب ووفر، آمپلی فایر ، میندرج و غیره بستگی دارد. در هر صورت برای نصب حرفه ای سیستم صوتی ماشین باید هزینه کرد. از مزایای استفاده از خدمات نصب سیستم صوتی ماشین در محل هوم سرویز این مسئله است که تا هر اندازه که بودجه داشته باشید می توانید اقدام به نصب و تعمیر و یا حتی ارتقای سیستم صوتی خود کنید.

خدمات نصب و تعمیر ضبط ماشین در سراسر تهران

تعمیر ضبط ماشین شرق تهران، نصب و تعمیر ضبط خودرو در شمال تهران و خدمات نصب و تعمیرات ضبط خودرو در غرب تهران توسط متخصصین ما با مناسب ترین هزینه در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. فقط کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما جهت مشاوره و اعلام محدوده قیمت با شما تماس خواهند گرفت و در مکان موردنظر شما در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان
شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 250,000 الی 3,000,000 تومان
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان
ساخت ریموت خودرو
ساخت ریموت خودرو
قیمت از 250,000 الی 3,000,000 تومان