نصب سیستم صوتی ماشین

نصب سیستم صوتی ماشین

از 1271 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب سیستم صوتی ماشین در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت رفع ایراد سیم کشی سیستم صوتی و ضبط خودرو

توافقی

قیمت نصب سیستم صوتی خودرو

توافقی

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت700,000 تومان

آنچه درباره نصب سیستم صوتی ماشین خواهید خواند

 • نصب سیستم صوتی ماشین در محل
 • نصب سیستم حرفه ای صوتی ماشین
 • تعمیر ضبط ماشین در محل
 • نصب ضبط ماشین در محل و تعمیر آمپلی فایر
 • نصب سیستم ماشین در منزل بدون دردسر
 • نصب و تعمیرات انواع ضبط و سیستم صوتی خودرو در هوم سرویز
 • هزینه نصب سیستم صوتی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات نصب سیستم صوتی ماشین و تعمیر ضبط ماشین را به متخصصین هومسرویز بسپارید

نصب سیستم صوتی ماشین در محل

نصب سیستم ماشین برای همه افراد در رسیدن به مقصد اهمیتدارد. نصب سیستم صوتی خودرو موجب می‌شود که مسیر برایمان کوتاه‌تربه نظر برسد و همچنین لذت بیشتری از زمان‌هایی که در خودرو هستیم خواهیم برد.معمولاً زمانی به نقش مؤثر نصب ضبط ماشین پی می‌بریم که ضبطیا باند سیستم صوتی خودرو دچار ایراد شود.قطعا شنیدن یک موزیک زمانی لذت‌بخش خواهد شد که سیستم صوتی ماشین با کیفیت باشد. نصبسیستم صوتی ماشین شامل نصب ضبط خودرو و لوازم جانبی مانند آمپلی فایر و سابووفر در کنار باند حرفه ای است. که البته انتخاب مدل سیستم صوتی ماشین بر اساسنیاز کاربر و میزان بودجه در نظر گرفته فرد تغییر می کند. در ادامه به خدمات نصبسیستم صوتی ماشین در محل و عوامل موثر بر هزینه نصب سیستم خودرو و قیمتسیستم صوتی ماشین می پردازیم.

نصب سیستم حرفه ای صوتی ماشین

نصب ضبط ماشین در محل را می توان در رده لوازم الکترونیکیخودرو قرار داد. سیستم ماشین و هر وسیله الکترونیکی دیگری طی مرور زمان و استفادهناصحیح ممکن است دچار ایراداتی شوند. سیستم نصب ضبط ماشین دارایاجزای متفاوتی هستند که تقریباً ساختار مشابهی با ضبط های خانگی دارند. البته ایننکته را هم در نظر داشته باشید که انواع مدل سیستم ماشین و ضبط خودرو بنابر ساختارخود اجزای متفاوتی از یکدیگر دارند. اجزای متفاوتی در کنار ضبط ماشین برای ارتقایسیستم پخش خودرو نصب می‌شوند تا قابلیت سیستم ماشین را افزایش دهد. به طورمثال مانیتور برای نمایش اطلاعات دریافتی مانند نام موسیقی یا فرکانسرادیو و … نصب می‌شود. نصب آمپلی فایر نیز برای تقویت سیگنال های صوتیدریافتی مورد استفاده قرار می گیرد.

تعمیر ضبط ماشین در محل

ضبط خودرو مانندهر وسیله دیگری طی مرور زمان و یا در مواردی استفاده ناصحیح ممکن است دچارایراداتی شود. تعمیرات ضبط ماشین در مقابل خرید یک نمونه جدید بسیاربه صرفه تر است. البته در صورتی که خدمات تعمیرات لوازم صوتی خودرو را به افرادحرفه ای و کار بلد بسپارید. آیا می دانید حجم زیادی از ایراداتی که ممکن است بعداز نصب ضبط و باند ماشین پیش بیاید، نتیجه راه اندازی غیر حرفه ای است. بهعبارت دیگر سیستم صوتی حرفه ای بسته نشده است!

معمولاً ایراداتشایعی که افراد متقاضی تعمیر ضبط خودرو در محل با آن مواجه هستندشامل موارد زیر است:

 • تعمیرقسمتUSB و نخواندنفلش ضبط خودرو که دچار شکستگی است.
 • تعمیر بیصدا شدن ضبط و یا رفع خش خش کردن صدای ضبط
 • تعمیرروشن نشدن ضبط ماشین و سوختن منبع تغذیه
 • تعمیراتبخش آمپلی فایر ضبط خودرو
 • عیب یابیو تعمیر نخواندن سی دی
 • تعمیر وتعویض ال سی دی ضبط تصویری
 • خدمات نصببردUSB بر رویضبط خودرو
 • نصب بردبلوتوث بر روی ضبط قدیمی
 • عیب یابیو تعمیر ضبط ماشین فلش خور

نصب ضبط ماشین در محل و تعمیر آمپلی فایر

در کنار نصب ضبطماشین، نصب آمپلی فایر از مهمترین اجزای سیستم صوتی ماشین استپیشنهاد می شود. در واقع نصب این دو در کنار هم را نصب سیستم حرفه ای صوتیماشین می گویند. این قطعه به تقویت و بهبود کیفیت صدا کمک شایانی می کند تاجایی که می تواند خروجی را تا 50 وات بالا ببرد. ساب ووفر نیز وسیله ای استکه وظیفه تقویت صدای بم یا ایجاد بیس را دارد. معمولاً باندهای معمولی ضبط اینقابلیت را ندارند.

علت ضعیف شدن صدایآمپلی فایر یا علت روشن نشدن آمپلی فایر می تواند دلایلمختلفی داشته باشد. مرسوم ترین علت خرابی آمپلی فایر خطای کاربر دستگاه است. بهطور مثال ممکن است که همه چیز روشن باشد ولی صدایی شنیده نشود. که علت آن احتمالاًمربوط به عدم اتصال سیم‌های بلندگو است. همچنین ممکن است دکمه بلندگو درست انتخابنشده باشد و نیاز به تنظیم سیستم ماشین است. در غیر این موارد ممکن استقطعاتی از آمپلی فایر مانند فیوز یا خازن در دستگاه سوخته یا ایراد پیدا کردهباشند. در صورتی که ایراد از برد باشد، تعمیرات برد آمپلی فایر بایدتوسط افراد دارای دانش الکترونیکی و اطلاعات تخصصی در خصوص عملکرد آمپلی فایرانجام شود.پ

نصب سیستم ماشین در منزل بدون دردسر

وقتی از کنار مغازههایی که نصب ضبط ماشین انجام می دهند عبور می کنید، مشاهده می کنید که دربیشتر مواقع افراد در کنار خودروهایشان منتظر هستند تا پروسه نصب ضبط و باندخودرو به اتمام برسد. این یعنی اتلاف وقت!! در صورتی که با پرداخت هزینه ایمشابه می تونید از خدمات نصب سیستم ماشین در منزل بهره مند شوید و هر ازچندگاهی به خودرویتان سری بزنید. انواع برند خودرو بر اساس آنچه مد نظرتان است وبر اساس بودجه مد نظر مشتری در محل نصب می شود. هزینه نصب سیستم خودرو در منزلتفاوت چندانی با مراجعه حضوری ندارد.

نصب و تعمیرات انواع ضبط و سیستم صوتی خودرو در هوم سرویز

قطعا ایراد در سیستمصوتی خودرو برای خیلی از ماها غیر قابل تحمل است تا جایی که در صورت بروز کوچکترین ایراد به فکر تعمیرات تخصصی ضبط و باند خودرو خواهیم افتاد. اما گاهی مشغلهزیاد و عدم شناخت مراکز معتبر موجب تعلل در انجام کارها می‌شود. مرکز تعمیرات ضبط و باند خودرو هومسرویز با کمک از تیم های معتبر و کارآزموده آماده ارائه خدمات نصب ضبطماشین، نصب باند ماشین و تجهیزات جانبی و تعمیرات ضبط خودرو در محلهستند. تعدادی از برندهای ضبط و باند که در هوم سرویز پوشش داده می‌شود عبارت انداز:

نصب ضبط و باند ماشینجی وی سی (JVC)

نصب ضبط ماشینپایونیر (PIONEER)

نصب ضبط و نصب باندماشین سیرا (Sierra)

نصب ضبط و باند ماشینوینکا WINKA))

نصب و تعمیرات ضبطخودرو الپاینALPINE))

نصب و تعمیرات ضبطمارشال(MARSHAL) و غیره...

هزینه نصب سیستم صوتی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب سیستمخودرو به مواردمتعددی وابسته است. هزینه نصب سیستم صوتی ماشین در خانه بهقیمت باند و ضبط خودرو و لوازم جانبی مانند نصب ساب ووفر، آمپلی فایر، میندرج وغیره به عبارت دیگر به قیمت سیستم ماشین بستگی دارد. بیشتر قیمت سیستمصوتی ماشین بر اساس تجهیزات جانبی و کیفیت آنها تغییر می کند. روش نصب،مدل ماشین و قابلیت‌های جانبی همه از مواردی هستند که بر هزینه نصب ضبط و باندخودرو تاثیر دارند. در هر صورت برای نصب بهترین سیستم صوتی ماشین بایدهزینه کرد. از مزایای استفاده از خدمات نصب سیستم صوتی ماشین در محل هومسرویز این مسئله است که تا هر اندازه که بودجه داشته باشید می توانید اقدام به نصبو تعمیر و یا حتی ارتقای سیستم صوتی خود کنید.

خدمات نصب سیستم صوتی ماشین و تعمیر ضبط ماشین را به متخصصین هومسرویز بسپارید

کلیه خدمات مربوط بهنصب سیستم ماشین در خانه ، تعمیر ضبط ماشین توسط متخصصین ما با مناسب ترین هزینهدر کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. فقط کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست نمایید. همیاران ما جهت مشاوره و اعلام محدوده قیمت با شما تماسخواهند گرفت و در مکان موردنظر شما در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب سیستم صوتی ماشین

نصب سیستم حرفه ای صوتی ماشین

نصب سیستم ماشین شامل آمپلی فایر، ضبط و ساب ووفر

تعمیر باند و تعمیرات ساب ووفر

تعمیر ال سی دی پشت صندلی

تعمیر آمپلی فایر خودرو

تعمیرات ضبط ماشین تصویری و معمولی انواع برندهای پایونیر، جی وی سی، مارشال، ونیکا، سیرا و...

نظرات کاربران

profile picture
مصطفی اکبری

دارای مهارت بالا و سرعت خوب و حرفه ایی در کار. سپاسگذارم🙏

profile picture
نوید عطارزاده

خیلی تیزو فرز و کاربلد بودند تشکر میکنم

profile picture
علیرضا زرجویان

خیلی انسان محترم و صبوری بودند و کارشو را هم خیلی خوب انجام داداند

profile picture
محمد مهدی قاسمی

خیلی تیم خوبی بودند و کارشونم عالی بود و خداروشکر تا الان هم هیچ مشکلی نداشتم

شرایط تعمیرات و نصب سیستم حرفه ای صوتی ماشین

با توجه به امکان وجود برخی محدودیت‌های فنی و دسترسی بهتر به تجهیزات ممکن است نیاز باشد, جهت انجام برخی خدمات تعمیرات ضبط خودرو نیاز به اعزام خودرو به محل همیار باشد.

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روزهای قبل سرویس نصب و تعمیر سیستم صوتی و ضبط خودرو را رزرو نمایید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای سرویس نصب و تعمیر سیستم صوتی و ضبط خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 300,000 الی 700,000 تومان
شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 450,000 الی 1,000,000 تومان
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 250,000 الی 700,000 تومان
ساخت ریموت خودرو
ساخت ریموت خودرو
قیمت از 770,000 الی 770,000 تومان