نصب شیشه دودی ماشین

نصب شیشه دودی ماشین

از 2619 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب شیشه دودی ماشین در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب برچسب شیشه دودی ماشین سواری ایرانی(بدون احتساب قیمت جنس)

550,000 الی 700,000 تومان

قیمت نصب برچسب شیشه دودی ماشین سواری خارجی(بدون احتساب قیمت جنس)

650,000 الی 950,000 تومان

قیمت نصب برچسب شیشه دودی ماشین سدان و شاسی

توافقی

متوسط قیمت1,400,000 تومانکمینه قیمت1,200,000 تومانبیشینه قیمت1,700,000 تومان

آنچه درباره نصب شیشه دودی ماشین خواهید خواند

 • نصب شیشه دودی ماشین در محل
 • دودی کردن شیشه ماشین در محل هوم سرویز چگونه است؟
 • مزایای نصب شیشه دودی ماشین
 • برچسب دودی ماشین چه ویژگی هایی دارد؟
 • انواع شیشه دودی و تزئینات خودرو
 • روش دودی کردن شیشه ماشین
 • نحوه نصب شیشه دودی ماشین در محل
 • مرکز نصب شیشه دودی ماشین در محل هوم سرویز
 • قیمت نصب شیشه دودی ماشین در محل به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات دودی کردن شیشه ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب شیشه دودی ماشین در محل

دودی کردن شیشه ماشین امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. نصب شیشه دودی ماشین علاوه بر جنبه زیبایی و حفظ حریم شخصی برای جلوگیری از تابش مستقیم نورخورشید به داخل کابین خودرو استفاده می شود. تعدادی از خودروها به طور پیش فرض دارای شیشه های دودی هستند. اما در بسیاری از خودروهای دیگر این شرایط موجود نیست. باید نصب شیشه دودی در محل یا در مراکز دودی کردن شیشه ماشین انجام شود. البته همواره میزان تیره کردن شیشه ماشین دارای قوانین و محدودیت های خاص خود می باشد. در ایران، دودی کردن شیشه از 35 تا 50 درصد متداول است. درصد دودی کردن شیشه خودرو تا زمانی که سرنشینان خودرو به راحتی در فاصله حداقل 3 متر دیده شوند، مجاز است و شامل جریمه نمی شود. در ادامه به مزایا و مراحل دودی کردن شیشه ماشین و عوامل موثر قیمت شیشه دودی ماشین می پردازیم.

دودی کردن شیشه ماشین در محل هوم سرویز چگونه است؟

جهت دریافت خدمات نصب شیشه دودی در محل و سایر خدمات تزیینات و زیبایی مانند سرامیک خودرو در محل هوم سرویز تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت دودی کردن شیشه ماشین در محل

در ابتدا از طریق سایت، اپلیکیشن هوم سرویز و یا تماس مستقیم می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نصب شیشه دودی ماشین، نوع خودرو درصد شیشه دودی مورد نظر مشخص می شود.

· تماس نصاب شیشه دودی ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن متخصصین نصب شیشه دودی در محل تماس گرفته و توضیحات نهایی در ارتباط با نحوه دودی کردن شیشه ماشین در محل و قیمت دودی کردن شیشه را اعلام می کنند.

· اعزام متخصصین به محل

پس از توافقات نهایی در ارتباط با نحوه و قیمت دودی کردن شیشه ماشین، متخصصین به محل اعزام شده و کلیه خدمات را در محل ارائه می دهند.

مزایای نصب شیشه دودی ماشین

نصب شیشه دودی در کنار زیبایی و خدمات تزیینات خودرو دارای مزایای زیادی است که به صورت موردی به آنها اشاره خواهیم نمود.

 • نصب برچسب شیشه دودی موجب می شود که یک لایه محافظ و ضد خش روی شیشه ایجاد شود .
 • همچنین دودی کردن شیشه ماشین موجب جلوگیری از ورود نور خورشید و اشعه مضر uv به داخل ماشین می شود و از آفتاب سوختگی سرنشینان خودرو جلوگیری می کند.
 • در مواردی نیز مشاهده شده است که دودی کردن شیشه ماشین در محل موجب بالا بردن مقاومت شیشه در مقابل ضربه نیز می شود.
 • نصب شیشه دودی خودرو موجب ایجاد زیبایی بیشتر خودرو و موجب اسپرت تر شدن ظاهر خودرو می شود.
 • نصب شیشه دودی برای خودرو موجب می شود که محیط داخلی کابین ماشین اندکی خصوصی تر شود. این اقدام موجب حفظ حریم شخصی فرد می شود. البته درصد شیشه دودی مجاز بر اساس قوانین راهنمایی و رانندگی تعیین می شود.

برچسب دودی ماشین چه ویژگی هایی دارد؟

نصب برچسب شیشه دودی خودرو به ابزار خاصی نیاز ندارد. صرفا به کاتر، تیغ شیشه پاک کن و در مواردی به سشوار صنعتی نیاز است. تنها چیزی که بیشترین تاثیر را بر کیفیت نهایی کار می گذارد، تجربه و مهارت نصاب شیشه دودی ماشین و برند برچسب دودی ماشین است.

 • برچسب دودی شیشه uv که مانع از ورود اشعه های مضر به داخل خودرو می شوند. در رده گران ترین برچسب های شیشه خودرو قرار داده می شوند.
 • معمولا میزان تیرگی برچسب شیشه جلو و شیشه عقب را یک اندازه انتخاب می کنند. اما زمانی که نور از شیشه جلو وارد خودرو می شود شیشه عقب ماشین تیره تر به نظر می رسند. جنس برچسب های قدیمی بر پایه فلز بوده است. لذا ممکن بود مسیریابی خودرو یا GPS خودرو رادچار اختلال کنند. اما در انواع جدید این محدودیت ها از بین رفته اند.
 • در نهایت اگر ماشین لوکس دارید که داخلی زیبایی دارد. برچسب دودی شیشه ماشین را کم رنگ انتخاب کنید.

انواع شیشه دودی و تزئینات خودرو

توجه داشته باشید که طول عمر تزیینات خودرو مانند دودی کردن شیشه ماشین در منزل به سه عامل جنس طلق برچسب دودی ماشین، طریقه نصب شیشه دودی ماشین و در نهایت نحوه نگهداری از آن بستگی دارد. نصب شیشه دودی ارزان و بی کیفیت در بازار طول عمر چندانی ندارند. به مرور زمان کم رنگ می شوند و یا از لبه ها شروع به بلند شدن و هوا کشیدن می کنند.

برندهای سان تک، لیومار و سولارگارد امروزه در بازار ایران مطرح شده اند و کیفیت قابل قبولی دارند. این برچسب دودی ماشین در کشورهایی مانند چین، آمریکا و تایوان تولید و عرضه شده اند. معمولا در ایران از مدل آمریکایی که دارای برچسب USA می باشد استفاده می شود.

روش دودی کردن شیشه ماشین

دودی کردن شیشه ماشین به دو صورت انجام می شود که در ادامه توضیح می دهیم.

· دودی کردن شیشه ماشین در کارخانه به صورت فابریک

همانطور که پیش تر گفتیم شیشه های دودی بعضی از خودروها به صورت فابریک در کارخانه با درخواست مالک انجام می شود. در کارخانه حد مجاز دودی کردن شیشه خودرو بر اساس استانداردها انجام می شود.

· دودی کردن شیشه ماشین با استفاده از برچسب

این اقدامات اغلب توسط افراد به صورت سنتی و متخصصین دیتیلینگ خودرو انجام می شود. با استفاده از برچسب دودی خودرو، عملیات دودی کردن شیشه خودرو انجام می شود.

نحوه نصب شیشه دودی ماشین در محل

طریقه نصب شیشه دودی در محل کار چندان سختی نیست تنها نیاز به حوصله زیاد و تجربه دارد. در ابتدا باید سطح شیشه کاملا تمیز و عاری از هر گونه گرد و غبار باشد. می توانید در این مرحله با مواد شوینده و آب سطح شیشه را کاملا پاک کنید.

طریقه نصب برچسب شیشه دودی باید اندازه برچسب را حداقل 5 سانت بیشتر برش دهید. پس از نصب شیشه دودی خودرو در محل با استفاده از سشوار صنعتی قسمت های جمع شده و نا منظم را کوچک تر کنیم. سپس باید سطح بالایی برچسب را با سرعت یکنواخت برش داده شود تا منظم شود. جهت بریدن لبه پایین پنجره باید حتما زیر لاستیک پنجره برش داده شود. در نهایت باید با کاردک یا لیسه سطح شیشه ماشین کشیده می شود تا هیچ گونه حبابی بر روی شیشه باقی نماند.

مرکز نصب شیشه دودی ماشین در محل هوم سرویز

نصب شیشه دودی ماشین سیار یکی از مواردی است که نیاز به ابزارهای خاصی ندارد. صرفا مهارت نصاب شیشه دودی در محل بیشترین تاثیر را در کیفیت نهایی کار دارد. با توجه به اینکه پروسه دودی کردن شیشه ماشین زمان بر است و باید با دقت بسیار بالا انجام شود. معمولا دریافت این خدمات در مراکز به ترتیبی است که باید ماشین را به مدت چند ساعت در محل قرار دهید. ممکن است در نهایت از کیفیت برچسب یا نحوه نصب شیشه دودی خودرو رضایت نداشته باشید.

دودی کردن شیشه خودرو در محل موجب می شود تا درخواست شما به صورت اختصاصی با دقت عملکرد بیشتر تحت نظر شما انجام شود. به این ترتیب شما به طریقه نصب شیشه دودی در محل، اجهاف کامل دارید.

مرکز نصب شیشه دودی هوم سرویز با استفاده از بهترین برندهای برچسب دودی شیشه موجود در بازار و کادر کاملا حرفه ای و با تجربه خود اماده ارائه تمام خدمات دیتیلینگ خودرو از جمله خدمات دودی کردن خودرو در منزل هستند.

قیمت نصب شیشه دودی ماشین در محل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت دودی کردن شیشه ماشین در محل به موارد متعددی وابسته است. از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را به نصب شیشه دودی در محل اختصاص داد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه نصب شیشه دودی می پردازیم.

· قیمت شیشه دودی بر اساس درصد

درصد دودی کردن شیشه بر قیمت دودی کردن شیشه ماشین تاثیر دارد. به طور مثال قیمت شیشه دودی 70 درصد با قیمت شیشه دودی 40% و قیمت شیشه دودی 50 درصد تفاوت دارد.

· قیمت نصب شیشه دودی خودرو به نوع ماشین وابسته است

هزینه نصب شیشه دودی خودرو در محل به نوع ماشین و اندازه شیشه های خودرو بستگی دارد. به طور مثال هزینه نصب شیشه دودی عقب 206 بیشتر از قیمت دودی کردن شیشه پراید یا تیبا است. زیرا حالت خمیده و معقر شیشه عقب 206 دستمزد دودی کردن ماشین در محل را افزایش می دهد.

همچنین هر چه ابعاد خودرو بزرگتر باشد دستمزد دودی کردن ماشین بیشتر می شود. بر اساس همین موضوع هزینه نصب شیشه دودی ماشین های شاسی بلند در مقایسه با خودروهای سواری بیشتر می شود.

خدمات دودی کردن شیشه ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر مایلید بدون صرف زمان و هزینه اضافی در منزل یا هر مکان دیگری از خدمات نصب شیشه دودی ارزان و با کیفیت هوم سرویز استفاده کنید. می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. نصب شیشه دودی ماشین سیار هوم سرویز در تمام نقاط بدون دریافت هزینه اضافی برای تمام خودروهای ایرانی و خارجی با بهترین برند برچسب دودی شیشه ماشین موجود در بازار و توسط متخصصین با بالاترین کیفیت انجام می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب شیشه دودی ماشین و همچنین ارایه خدمات نصب شیشه دودی انواع خودرو ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه خودرو ارائه می دهد که شامل نصب شیشه خودروهای ایرانی و خارجی در محل, تعمیر سانروف ماشین, تعمیر بالابر شیشه برقی, تعمیر برف پاک کن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب شیشه دودی ماشین

نصب شیشه دودی انواع خودرو ایرانی

نصب شیشه دودی انواع خودروهای چینی و وارداتی لوکس

تغییر درصد دودی و تعویض شیشه دودی ماشین و هواگیری شیشه دودی

دودی کردن شیشه ماشین با انواع برچسب های با کیفیت موجود در بازار

استفاده از انواع برچسب با کیفیت ضدخش، رنگ خاص و ضد اشعه یو وی بر اساس استانداردها

نصب برچسب دودی ماشین

نظرات کاربران

profile picture
پیمان محسنلو

واقعا خوش برخورد و مسلط بودن. بهمون گفتن که تا 1 سال آینده گارانتی داره کارشون.

profile picture
سعید نیکوسرشت

واقعا کارشون خوب و تمیز بود ، به علت اینکه حباب زیر دودی میوفتاد فقط دو بار سمت راننده رو عوض کرد و هیچ هزینه اضافی ای نگرفتند ، راضی بودم و پیشنهاد میکنم

profile picture
مینا نبیلو

ممنون از ایشون،خدا به رزقشون برکت بده

profile picture
احمد جعفری

بسیار حرفه ای و تمیز کار کردن. ممنون ازشون

شرایط خدمات دودی کردن شیشه خودرو در منزل

نصب شیشه دودی خودرو یا دودی کردن شیشه ماشین اغلب جهت جلوگیری از نور شدید خورشید و کاهش دمای داخل کابین خودرو و همینطور زیبایی خودرو استفاده می شود.

درصد مجاز برای دودی کردن شیشه خودروها بین ۳۵ تا ۴۰ درصد است. بنابراین همیار مربوطه بنا به سلیقه و انتخاب شما اقدام به دودی کردن شیشه ماشین می نماید.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس نصب شیشه دودی را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

carwash
کارواش در محل
قیمت از 850,000 الی 1,050,000 تومان
full-car-wash
صفرشویی خودرو
قیمت از 1,500,000 الی 1,800,000 تومان
car-ceramic-coating
سرامیک خودرو
قیمت از 7,500,000 الی 11,800,000 تومان
car-air-conditioner
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 800,000 الی 1,400,000 تومان