نصب شیشه دودی ماشین

نصب شیشه دودی ماشین

از 1876 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب شیشه دودی ماشین در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب برچسب شیشه دودی ماشین سواری ایرانی(بدون احتساب قیمت جنس)

450,000 الی 700,000 تومان

قیمت نصب برچسب شیشه دودی ماشین سواری خارجی(بدون احتساب قیمت جنس)

550,000 الی 850,000 تومان

قیمت نصب برچسب شیشه دودی ماشین سدان و شاسی

توافقی

متوسط قیمت1,200,000 تومانکمینه قیمت1,100,000 تومانبیشینه قیمت1,200,000 تومان

آنچه درباره نصب شیشه دودی ماشین خواهید خواند

 • نصب شیشه دودی خودرو در محل
 • مزایای نصب شیشه دودی ماشین
 • برچسب دودی ماشین چه ویژگی هایی دارد؟
 • انواع شیشه دودی و تزئینات خودرو
 • روش دودی کردن شیشه ماشین
 • دودی کردن شیشه ماشین با استفاده از برچسب
 • نحوه نصب شیشه دودی ماشین در محل
 • مرکز نصب شیشه دودی ماشین در محل هوم سرویز
 • قیمت نصب شیشه دودی ماشین در محل
 • خدمات دودی کردن شیشه ماشین را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب شیشه دودی خودرو در محل

دودی کردن شیشه خودرو امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. نصبشیشه دودی علاوه بر جنبه زیبایی و حفظ حریم شخصی برای جلوگیری از تابش مستقیمنورخورشید به داخل ماشین استفاده می شود. تعدادی از خودروها به طور پیش فرض دارایشیشه های دودی هستند. اما در بسیاری از خودروهای دیگر این شرایط موجود نیست.باید نصب شیشه دودی در محل یا در مراکز دودی کردن شیشهماشین انجام شود. البته همواره میزان تیره کردن شیشه ماشیندارای قوانین و محدودیت های خاص خود می باشد. در ایران، دودی کردن شیشه از 35 تا50 درصد متداول است. درصد دودی کردن شیشه خودرو تا زمانی که سرنشینانخودرو به راحتی در فاصله حداقل 3 متر دیده شوند، مجاز است وشامل جریمه نمی شود. در ادامه به مزایا ومراحل دودی کردن شیشه ماشین و عوامل موثر قیمت شیشه دودی ماشین می پردازیم.

مزایای نصب شیشه دودی ماشین

 • نصب برچسبشیشه دودی موجب میشود که یک لایه محافظ و ضد خش روی شیشه ایجاد شود .
 • همچنیندودی کردن شیشه ماشین موجب جلوگیری از ورود نور خورشید و اشعه مضر uv به داخل ماشین می شود و از آفتاب سوختگیسرنشینان خودرو جلوگیری می کند.
 • در مواردینیز مشاهده شده است که دودی کردن شیشه ماشین در محل موجب بالا بردن مقاومتشیشه در مقابل ضربه نیز می شود.
 • نصب شیشهدودی برای خودرو موجب ایجاد زیبایی بیشتر خودرو و موجب اسپرت تر شدن ظاهر خودرو میشود.
 • نصب شیشهدودی برای خودرو موجب می شود که محیط داخلی کابین ماشین اندکی خصوصی تر شود. ایناقدام موجب حفظ حریم شخصی فرد می شود. البته درصد شیشه دودی مجاز بر اساسقوانین راهنمایی و رانندگی تعیین می شود.

برچسب دودی ماشین چه ویژگی هایی دارد؟

نصب برچسب شیشه دودی خودرو به ابزار خاصی نیازندارد. صرفا به کاتر، تیغ شیشه پاک کن و در مواردی به سشوار صنعتی نیاز است. تنهاچیزی که بیشترین تاثیر را بر کیفیت نهایی کار می گذارد، تجربه و مهارت نصابشیشه دودی ماشین و برند برچسب دودی ماشین است.

برچسب دودی شیشه uv که مانع از ورود اشعه های مضر به داخلخودرو می شوند. در رده گران ترین برچسب های شیشه خودرو قرار داده می شوند.

معمولا میزانتیرگی برچسب شیشه جلو و شیشه عقب را یک اندازه انتخاب می کنند. امازمانی که نور از شیشه جلو وارد خودرو می شود شیشه عقب ماشین تیره تر به نظر میرسند. جنس برچسب های قدیمی بر پایه فلز بوده است. لذا ممکن بود مسیریابی خودرو یا GPS خودرو رادچار اختلال کنند. اما در انواعجدید این محدودیت ها از بین رفته اند.

در نهایت اگر ماشینلوکس دارید که داخلی زیبایی دارد. برچسب دودی شیشه ماشین را کم رنگ انتخابکنید.

انواع شیشه دودی و تزئینات خودرو

توجه داشته باشید کهطول عمر تزیینات خودرو مانند دودی کردن شیشه ماشین در منزل به سهعامل جنس طلق برچسب دودی ماشین، طریقه نصب شیشه دودی ماشین و در نهایتنحوه نگهداری از آن بستگی دارد. نصب شیشه دودی ارزان و بی کیفیت در بازار طول عمرچندانی ندارند. به مرور زمان کم رنگ می شوند و یا از لبه ها شروع به بلند شدن وهوا کشیدن می کنند.

برندهای سان تک،لیومار و سولارگارد امروزه در بازار ایران مطرح شده اند و کیفیت قابل قبولی دارند.این برچسب دودی شیشه ماشین در کشورهایی مانند چین، آمریکا و تایوان تولید و عرضهشده اند. معمولا در ایران از مدل آمریکایی که دارای برچسب USA میباشد استفاده می شود.

روش دودی کردن شیشه ماشین

دودی کردن شیشه ماشینبه دو صورت انجام می شود که در ادامه توضیح می دهیم.

دودی کردن شیشهماشین در کارخانه به صورت فابریک

همانطور که پیش ترگفتیم شیشه های دودی بعضی از خودروها به صورت فابریک در کارخانه با درخواست مالکانجام می شود. در کارخانه حد مجاز دودی کردن شیشه خودرو بر اساس استانداردها انجاممی شود.

دودی کردن شیشه ماشین با استفاده از برچسب

این اقدامات اغلبتوسط افراد به صورت سنتی و متخصصین دیتیلینگ خودرو انجام می شود. با استفاده از برچسبدودی خودرو، عملیات دودی کردن شیشه خودرو انجام می شود.

نحوه نصب شیشه دودی ماشین در محل

طریقه نصب شیشه دودیدر محل کارچندان سختی نیست تنها نیاز به حوصله زیاد و تجربه دارد. در ابتدا باید سطح شیشهکاملا تمیز و عاری از هر گونه گرد و غبار باشد. می توانید در این مرحله با موادشوینده و آب سطح شیشه را کاملا پاک کنید.

طریقه نصب برچسب شیشهدودی باید اندازه برچسب را حداقل 5 سانت بیشتر برش دهید. پس از نصب شیشه دودیخودرو در محل با استفاده از سشوار صنعتی قسمت های جمع شده و نا منظم را کوچک ترکنیم. سپس باید سطح بالایی برچسب را با سرعت یکنواخت برش داده شود تا منظم شود.جهت بریدن لبه پایین پنجره باید حتما زیر لاستیک پنجره برش داده شود. در نهایتباید با کاردک یا لیسه سطح شیشه ماشین کشیده می شود تا هیچ گونه حبابی بر روی شیشهباقی نماند.

مرکز نصب شیشه دودی ماشین در محل هوم سرویز

نصب شیشه دودی ماشینسیار یکی از مواردی است که نیاز به ابزارهای خاصی ندارد. صرفا مهارت نصابشیشه دودی در محل بیشترین تاثیر را در کیفیت نهایی کار دارد. با توجه به اینکهپروسه دودی کردن شیشه ماشین زمان بر است و باید با دقت بسیار بالا انجام شود.معمولا دریافت این خدمات در مراکز به ترتیبی است که باید ماشین را به مدت چندساعت در محل قرار دهید. ممکن است در نهایت از کیفیت برچسب یا نحوه نصب شیشه دودیخودرو رضایت نداشته باشید.

دودی کردن شیشه خودرودر محل موجب می شود تا درخواست شما به صورت اختصاصی با دقت عملکرد بیشتر تحتنظر شما انجام شود. به این ترتیب شما به طریقه نصب شیشه دودی در محل،اجهاف کامل دارید.

مرکز نصب شیشه دودیهوم سرویز با استفاده از بهترین برندهای برچسب دودی شیشه موجود در بازار وکادر کاملا حرفه ای و با تجربه خود اماده ارائه تمام خدمات دیتیلینگ خودرو از جملهخدمات دودی کردن خودرو در منزل هستند.

قیمت نصب شیشه دودی ماشین در محل

هزینه نصب شیشه دودیخودرو در محل به نوع ماشین و اندازه شیشه های خودرو بستگی دارد. به طورمثال هزینه نصب شیشه دودی عقب 206 بیشتر از قیمت دودی کردن شیشهپرایدیا تیبا است.زیرا حالت خمیده و معقر شیشه عقب 206 دستمزد دودی کردن ماشین در محل راافزایش می دهد. عامل مهم و تاثیرگذار بعدی بر هزینه دودی کردن شیشه ماشین کیفیتو تنوع برند برچسب است. اگر برچسب دارای کیفیت ضدخش، رنگ خاص و یا کیفیتیو وی باشد. قیمت نصب شیشه دودی در محل افزایش پیدا می کند. همچنین نحوه اجرادر صورت نصب حرارتی نیز بر قیمت نصب شیشه دودی موثر می باشد.

خدمات دودی کردن شیشه ماشین را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر مایلید بدون صرفزمان و هزینه اضافی در منزل یا هر مکان دیگری از خدمات نصب شیشه دودیارزان و با کیفیت هوم سرویزاستفاده کنید. می توانید به صورت رایگان در سامانههوم سرویز ثبت درخواست نمایید. نصب شیشه دودی ماشین سیار هوم سرویزدر تمام نقاط بدون دریافت هزینه اضافی برای تمام خودروهای ایرانی و خارجیبا بهترین برند برچسب دودی شیشه ماشین موجود در بازار و توسط متخصصین بابالاترین کیفیت انجام می شود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب شیشه دودی ماشین و همچنین ارایه خدمات نصب شیشه دودی انواع خودرو ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه خودرو ارائه می دهد که شامل نصب شیشه انواع خودروهای ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب شیشه دودی ماشین

نصب شیشه دودی انواع خودرو ایرانی

نصب شیشه دودی انواع خودروهای چینی و وارداتی لوکس

تغییر درصد دودی و تعویض شیشه دودی ماشین و هواگیری شیشه دودی

دودی کردن شیشه ماشین با انواع برچسب های با کیفیت موجود در بازار

استفاده از انواع برچسب با کیفیت ضدخش، رنگ خاص و ضد اشعه یو وی بر اساس استانداردها

نصب برچسب دودی ماشین

نظرات کاربران

profile picture
عباس ترکمان

ادم خوب و کاربلدی بود رفتار و اخلاق خوب ممنون

profile picture
علیرضا کریمی

کارشونو به طور کامل انجام دادند و واقعا هم عالی انجام دادند و مورد اعتماد و پیگیر بودند

profile picture
احمد گلاب

کارشون خوب بود ممنونم

profile picture
اکبر فتحی

اقای اصلاح چی انسان با شخصیت و محترمی بودند راضی بودم هم از خودشون هم کار

شرایط خدمات دودی کردن شیشه خودرو

نصب شیشه دودی خودرو یا دودی کردن شیشه ماشین اغلب جهت جلوگیری از نور شدید خورشید و کاهش دمای داخل کابین خودرو و همینطور زیبایی خودرو استفاده می شود.

درصد مجاز برای دودی کردن شیشه خودروها بین ۳۵ تا ۴۰ درصد است. بنابراین همیار مربوطه بنا به سلیقه و انتخاب شما اقدام به دودی کردن شیشه ماشین می نماید.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس نصب شیشه دودی را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 250,000 الی 700,000 تومان
صفرشویی خودرو
صفرشویی خودرو
قیمت از 930,000 الی 1,600,000 تومان
سرامیک خودرو
سرامیک خودرو
قیمت از 3,500,000 الی 7,650,000 تومان
شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 450,000 الی 1,000,000 تومان