نصب شیشه دودی ماشین

نصب شیشه دودی ماشین

از 1178 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب شیشه دودی ماشین در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نصب برچسب شیشه دودی ماشین سواری ایرانی(بدون احتساب قیمت جنس)

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت نصب برچسب شیشه دودی ماشین سواری خارجی(بدون احتساب قیمت جنس)

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت نصب برچسب شیشه دودی ماشین سدان و شاسی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب شیشه دودی خودرو در محل

دودی کردن شیشه خودرو امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. نصب شیشه دودی علاوه بر جنبه زیبایی و حفظ حریم شخصی برای جلوگیری از تابش مستقیم نورخورشید به داخل ماشین استفاده می شود. تعدادی از خودروها به طور پیش فرض دارای شیشه های دودی هستند. اما در بسیاری از خودروهای دیگر این شرایط موجود نیست. باید نصب شیشه دودی در محل یا در مراکز دودی کردن شیشه ماشین انجام شود. البته همواره میزان تیره کردن شیشه ماشین دارای قوانین و محدودیت های خاص خود می باشد. در ایران، دودی کردن شیشه از 35 تا 50 درصد متداول است. درصد دودی کردن شیشه خودرو تا زمانی که سرنشینان خودرو به راحتی در فاصله حداقل 3 متر دیده شوند، مجاز است و شامل جریمه نمی شود. در ادامه به مزایا و مراحل دودی کردن شیشه ماشین و عوامل موثر قیمت شیشه دودی ماشین می پردازیم.

مزایای نصب شیشه دودی ماشین

  • نصب برچسب شیشه دودی موجب می شود که یک لایه محافظ و ضد خش روی شیشه ایجاد شود .
  • همچنین دودی کردن شیشه ماشین موجب جلوگیری از ورود نور خورشید و اشعه مضر uv به داخل ماشین می شود و از آفتاب سوختگی سرنشینان خودرو جلوگیری می کند.
  • در مواردی نیز مشاهده شده است که دودی کردن شیشه ماشین در محل موجب بالا بردن مقاومت شیشه در مقابل ضربه نیز می شود.
  • نصب شیشه دودی برای خودرو موجب ایجاد زیبایی بیشتر خودرو و موجب اسپرت تر شدن ظاهر خودرو می شود.
  • نصب شیشه دودی برای خودرو موجب می شود که محیط داخلی کابین ماشین اندکی خصوصی تر شود. این اقدام موجب حفظ حریم شخصی فرد می شود. البته درصد شیشه دودی مجاز بر اساس قوانین راهنمایی و رانندگی تعیین می شود.

برچسب دودی ماشین چه ویژگی هایی دارد؟

نصب برچسب شیشه دودی خودرو به ابزار خاصی نیاز ندارد. صرفا به کاتر، تیغ شیشه پاک کن و در مواردی به سشوار صنعتی نیاز است. تنها چیزی که بیشترین تاثیر را بر کیفیت نهایی کار می گذارد، تجربه و مهارت نصاب شیشه دودی ماشین و برند برچسب دودی ماشین است.

برچسب دودی شیشه uv که مانع از ورود اشعه های مضر به داخل خودرو می شوند. در رده گران ترین برچسب های شیشه خودرو قرار داده می شوند.

معمولا میزان تیرگی برچسب شیشه جلو و شیشه عقب را یک اندازه انتخاب می کنند. اما زمانی که نور از شیشه جلو وارد خودرو می شود شیشه عقب ماشین تیره تر به نظر می رسند. جنس برچسب های قدیمی بر پایه فلز بوده است. لذا ممکن بود مسیریابی خودرو یا GPS خودرو رادچار اختلال کنند. اما در انواع جدید این محدودیت ها از بین رفته اند.

در نهایت اگر ماشین لوکس دارید که داخلی زیبایی دارد. برچسب دودی شیشه ماشین را کم رنگ انتخاب کنید.

انواع شیشه دودی و تزئینات خودرو

توجه داشته باشید که طول عمر تزیینات خودرو مانند دودی کردن شیشه ماشین در منزل به سه عامل جنس طلق برچسب دودی ماشین، طریقه نصب شیشه دودی ماشین و در نهایت نحوه نگهداری از آن بستگی دارد. نصب شیشه دودی ارزان و بی کیفیت در بازار طول عمر چندانی ندارند. به مرور زمان کم رنگ می شوند و یا از لبه ها شروع به بلند شدن و هوا کشیدن می کنند.

برندهای سان تک، لیومار و سولارگارد امروزه در بازار ایران مطرح شده اند و کیفیت قابل قبولی دارند. این برچسب دودی شیشه ماشین در کشورهایی مانند چین، آمریکا و تایوان تولید و عرضه شده اند. معمولا در ایران از مدل آمریکایی که دارای برچسب USA میباشد استفاده می شود.

روش دودی کردن شیشه ماشین

دودی کردن شیشه ماشین به دو صورت انجام می شود که در ادامه توضیح می دهیم.

دودی کردن شیشه ماشین در کارخانه به صورت فابریک

همانطور که پیش تر گفتیم شیشه های دودی بعضی از خودروها به صورت فابریک در کارخانه با درخواست مالک انجام می شود. در کارخانه حد مجاز دودی کردن شیشه خودرو بر اساس استانداردها انجام می شود.

دودی کردن شیشه ماشین با استفاده از برچسب

این اقدامات اغلب توسط افراد به صورت سنتی و متخصصین دیتیلینگ خودرو انجام می شود. با استفاده از برچسب دودی خودرو، عملیات دودی کردن شیشه خودرو انجام می شود.

نحوه نصب شیشه دودی ماشین در محل

طریقه نصب شیشه دودی در محل کار چندان سختی نیست تنها نیاز به حوصله زیاد و تجربه دارد. در ابتدا باید سطح شیشه کاملا تمیز و عاری از هر گونه گرد و غبار باشد. می توانید در این مرحله با مواد شوینده و آب سطح شیشه را کاملا پاک کنید.

طریقه نصب برچسب شیشه دودی باید اندازه برچسب را حداقل 5 سانت بیشتر برش دهید. پس از نصب شیشه دودی خودرو در محل با استفاده از سشوار صنعتی قسمت های جمع شده و نا منظم را کوچک تر کنیم. سپس باید سطح بالایی برچسب را با سرعت یکنواخت برش داده شود تا منظم شود. جهت بریدن لبه پایین پنجره باید حتما زیر لاستیک پنجره برش داده شود. در نهایت باید با کاردک یا لیسه سطح شیشه ماشین کشیده می شود تا هیچ گونه حبابی بر روی شیشه باقی نماند.

مرکز نصب شیشه دودی ماشین در محل هوم سرویز

نصب شیشه دودی ماشین سیار یکی از مواردی است که نیاز به ابزارهای خاصی ندارد. صرفا مهارت نصاب شیشه دودی در محل بیشترین تاثیر را در کیفیت نهایی کار دارد. با توجه به اینکه پروسه دودی کردن شیشه ماشین زمان بر است و باید با دقت بسیار بالا انجام شود. معمولا دریافت این خدمات در مراکز به ترتیبی است که باید ماشین را به مدت چند ساعت در محل قرار دهید. ممکن است در نهایت از کیفیت برچسب یا نحوه نصب شیشه دودی خودرو رضایت نداشته باشید.

دودی کردن شیشه خودرو در محل موجب می شود تا درخواست شما به صورت اختصاصی با دقت عملکرد بیشتر تحت نظر شما انجام شود. به این ترتیب شما به طریقه نصب شیشه دودی در محل، اجهاف کامل دارید.

مرکز نصب شیشه دودی هوم سرویز با استفاده از بهترین برندهای برچسب دودی شیشه موجود در بازار و کادر کاملا حرفه ای و با تجربه خود اماده ارائه تمام خدمات دیتیلینگ خودرو از جمله خدمات دودی کردن خودرو در منزل هستند.

قیمت نصب شیشه دودی ماشین در محل

هزینه نصب شیشه دودی خودرو در محل به نوع ماشین و اندازه شیشه های خودرو بستگی دارد. به طور مثال هزینه نصب شیشه دودی عقب 206 بیشتر از قیمت دودی کردن شیشه پراید یا تیبا است. زیرا حالت خمیده و معقر شیشه عقب 206 دستمزد دودی کردن ماشین در محل را افزایش می دهد. عامل مهم و تاثیرگذار بعدی بر هزینه دودی کردن شیشه ماشین کیفیت و تنوع برند برچسب است. اگر برچسب دارای کیفیت ضدخش، رنگ خاص و یا کیفیت یو وی باشد. قیمت نصب شیشه دودی در محل افزایش پیدا می کند. همچنین نحوه اجرا در صورت نصب حرارتی نیز بر قیمت نصب شیشه دودی موثر می باشد.

خدمات دودی کردن شیشه ماشین را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر مایلید بدون صرف زمان و هزینه اضافی در منزل یا هر مکان دیگری از خدمات نصب شیشه دودی ارزان و با کیفیت هوم سرویزاستفاده کنید. می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. نصب شیشه دودی ماشین سیار هوم سرویز در تمام نقاط بدون دریافت هزینه اضافی برای تمام خودروهای ایرانی و خارجی با بهترین برند برچسب دودی شیشه ماشین موجود در بازار و توسط متخصصین با بالاترین کیفیت انجام می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب شیشه دودی ماشین و همچنین ارایه خدمات نصب شیشه دودی انواع خودرو ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه خودرو ارائه می دهد که شامل نصب شیشه انواع خودروهای ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب شیشه دودی ماشین

نصب شیشه دودی انواع خودرو ایرانی

نصب شیشه دودی انواع خودروهای چینی و وارداتی لوکس

تغییر درصد دودی و تعویض شیشه دودی ماشین و هواگیری شیشه دودی

دودی کردن شیشه ماشین با انواع برچسب های با کیفیت موجود در بازار

استفاده از انواع برچسب با کیفیت ضدخش، رنگ خاص و ضد اشعه یو وی بر اساس استانداردها

نصب برچسب دودی ماشین

نظرات کاربران

profile picture
جمشید خراسانیان

خیلی راضی بودم ممنونم ازشون

profile picture
فرزان کارگر

خیلی خوب و عالی با سپاس

profile picture
رضا احمدیان

کارشونو خوب انجام دادند

profile picture
داود وکیلی

خیلی عالی بودند هم کیفیتشون عالی بود هم خود اقای شهرکی

شرایط خدمات دودی کردن شیشه خودرو در منزل

نصب شیشه دودی خودرو یا دودی کردن شیشه ماشین اغلب جهت جلوگیری از نور شدید خورشید و کاهش دمای داخل کابین خودرو و همینطور زیبایی خودرو استفاده می شود.

درصد مجاز برای دودی کردن شیشه خودروها بین ۳۵ تا ۴۰ درصد است. بنابراین همیار مربوطه بنا به سلیقه و انتخاب شما اقدام به دودی کردن شیشه ماشین می نماید.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس نصب شیشه دودی را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 200,000 الی 750,000 تومان
صفرشویی خودرو
صفرشویی خودرو
قیمت از 1,000,000 الی 1,300,000 تومان
سرامیک خودرو
سرامیک خودرو
قیمت از 6,000,000 الی 6,500,000 تومان
شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان

خدمات نصب شیشه دودی ماشین در این شهرها ارائه می شود: