banner

نصب شیشه اتومبیل در محل

از 1181 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات ترمیم شیشه ماشین |تعویض شیشه ماشین و آینه در محل

قیمت خدمات ترمیم شیشه ماشین |تعویض شیشه ماشین و آینه در محل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب شیشه اتومبیل در محل

هزینه ترمیم شیشه اتومبیل بر اساس میزان ترک و آسیب شیشه مشخص می شود.

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روزهای قبل سرویس ترمیم شیشه خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

خدمات شیشه اتومبیل در تهران

عوامل زیادی ممکن است موجب آسیب به شیشه و آینه خودرو شوند. شیشه و آینه خودرو مهمترین قطعات در تأمین ایمنی سرنشینان خودرو هستند. از این رو همواره باید در حفظ و نگهداری شیشه خودرو نهایت تلاش به کار گرفته شود. اما خوب گاهی اتفاقاتی دور از اراده انسان ممکن است رخ بدهند. عواملی مانند سنگ خوردگی شیشه جلو اتومبیل که ممکن است در اثر پرتاب از زیر لاستیک ماشین دیگری در حین حرکت باشد. در این مواقع چه کسی مقصر است؟

با توجه به نوع شکستگی شیشه به دو روش میتوان با این مشکل روبه رو شد. یک با تعمیر و ترمیم شیشه اتومبیل و مورد دوم با تعویض شیشه اتومبیل و نصب شیشه اتومبیل جدید. البته مورد دوم در مواقعی پیشنهاد می‌شود که عمق فاجعه بسیار زیاد است!

 مزایای استفاده از خدمات ترمیم شیشه اتومبیل

ترمیم شیشه شکسته اتومبیل در واقع ترمیم ترک شیشه اتومبیل است. ترمیم شیشه شکسته اتومبیل از جمله خدماتی است که شاید همه با آن آشنایی نداشته باشند. تصور خیلی افراد این است که در صورت بروز کمترین ایراد و شکستگی باید به تعویض شیشه اتومبیل و نصب مجدد شیشه آن پرداخت.

ترمیم شیشه خودرو دارای مزایای زیادی می‌باشد. ترمیم شیشه ماشین به صورت حرفه ای از پیشروی ترک خودرو جلوگیری می‌کند. همچنین باعث بهبود شکل ظاهری خودرو نیز می‌شود. حتی در مواردی اثر ترک و شکستگی را کاملاً محو می‌کند. البته در مواردی نه همه موارد!

مزایای دیگر تعمیر شیشه شکسته خودرو، حفظ شیشه فابریک خودرو می‌باشد. زیرا در مواردی تعویض شیشه اتومبیل موجب می‌شود که شیشه از آب بندی خارج شود و در سرعت بالا شیشه صدا بدهد. همچنین ممکن است هنگام بارش باران آب به داخل کابین خودرو نفوذ کند. البته تمامی این موارد در صورتی پیش می آید که تعویض شیشه و نصب شیشه اتومبیل توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود. اما در کل هیچ چیزی جای قطعه فابریک و اصلی خودرو را نمی گیرد، شیشه اتومبیل هم از این قضیه جدا نیست!

ترمیم ترک شیشه اتومبیل چگونه انجام می‌شود؟

روش ترمیم شیشه خودرو در دو نوع ترمیم سنگ خوردگی شیشه جلوی اتومبیل و ترمیم ترک شیشه باهم متفاوت هستند. جهت ترمیم سنگ خوردگی شیشه جلوی اتومبیل ابتدا با استفاده از فرز مخصوص، مرکز شکستگی فرزکاری می‌شود. سپس با استفاده از رزین یا چسب مخصوص محل شکستگی کاملاً پر می‌شود. در انتها چسب با استفاده از چراغ یو وی خشک می‌شود.
ترمیم شیشه اتومبیل اگر به صورت ترک باشد. باید ابتدا و انتهای ترک فرزکاری شود. به این ترتیب از پیشروی ترک جلوگیری خواهد شد. به خاطر داشته باشید، نهایت ترک شیشه ای که قابل تعمیر و ترمیم است 50 سانت است. سپس ترک به وسیله دستگاه ترمیم شیشه اتومبیل باز و ماده رزین uvداخل آن تزریق می‌شود. در نهایت باید ترک کاملاً با استفاده از چراغ یو وی خشک شود. در انتهای کار در صورت نیاز با استفاده از دستگاه پولیش شیشه طی چند مرحله سابش، سطح شیشه کاملاً صاف و براق می‌شود.
امروزه با تبلیغاتی تحت عنوان ترمیم شکستگی شیشه اتومبیل با لیزر مواجه می شویم. متاسفانه این تبلیغات دروغ و صرفاً برای جذب مشتری است. ترمیم شکستگی شیشه اتومبیل صرفاً با استفاده از رزین، ابزار خاص و  اشعه uvانجام می‌شود.

تعمیر و ترمیم شیشه اتومبیل در محل

ترمیم شیشه اتومبیل سیار موجب می‌شود در زمان وقوع این مشکل شما سریعاً دست به کار شوید و کار را به تعویق نیندازید. پشت گوش انداختن در پروسه تعمیر و ترمیم شیشه خودرو موجب می‌شود که درصد شکستگی بیشتر شود. در بهترین حالت ممکن می توان تا میزان80درصد شکستگی را محو کرد. اما در صورت بیشتر شدن شکستگی اثر ترمیم کمتر و کمتر می‌شود.

ترمیم شیشه اتومبیل سیار صرفاً برای شیشه های لمینت یا سه لایه کاربرد دارد. در اتومبیل برای شیشه کناری و آینه خودرو که از نوع تمپورد هستند امکان ترمیم وجود ندارد. ترمیم شیشه جلو تنها راه جلوگیری از آسیب احتمالی به سرنشبنان خودرو است. در پاره ای از موارد در صورت حرکت دادن ماشین ممکن است حجم شکستگی شیشه بیشتر شود و دیگر امکان ترمیم نباشد. از این رو خدمات تعمیر و ترمیم شیشه اتومبیل در محل می تواند بهترین راهکار باشد.

خدمات تعویض و نصب شیشه اتومبیل سیار هوم سرویز

محل آسیب دیدگی شیشه، عمق شکستگی، میزان شکستگی و البته نوع شکستگی همه این موارد بر اینکه شیشه قابل ترمیم باشد یا خیر تأثیر گذار هستند. در صورتی که عمق ترک و شکستگی از سمت داخل خودرو کاملاً مشهود باشد. همچنین اگر میزان شکستگی بیشتر از 50 سانت باشد و نوع شکستگی بسیار محکم باشد. معمولاً ترمیم و تعمیر شیشه خودرو کارایی ندارد و باید به تعویض و نصب شیشه اتومبیل سیار فکر کرد. البته در مواردی که میزان وسواس مالک خودرو نیز زیاد باشد و نسبت به نشانه شکستگی حساس باشند هم تنها راه تعویض و نصب شیشه اتومبیل سیار است. در این موارد بهتر است با متخصصین هوم سرویز در این زمینه مشورت کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

قیمت ترمیم شیشه اتومبیل در هوم سرویز

هزینه ترمیم شیشه اتومبیل تحت تأثیر دو عامل نوع شکستگی و میزان شکستگی شیشه خودرو است. در واقع مدل ماشین هیچ تأثیری بر روی هزینه ترمیم شیشه شکسته ندارد. پس طبیعی است که هر چه ترک خوردگی شیشه جلوی اتومبیل بزرگتر باشد. هزینه ترمیم شیشه جلو خودرو نیز بالاتر برود.

به خاطر داشته باشید هرچقدر زودتر جهت ترمیم ترک و سنگ خوردگی شیشه جلوی ماشینتان اقدام نمایید، مطمئننا هزینه کمتری را پرداخت خواهید نمود.

خدمات ترمیم و نصب شیشه و آینه اتومبیل در سراسر تهران

نصب و ترمیم شیشه اتومبیل در شمال تهران ، نصب شیشه اتومبیل در غرب تهران و ترمیم شیشه خودرو در شرق تهران توسط متخصصین هوم سرویز انجام می‌شود. تنها کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت ترمیم شیشه خودرو به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس ...

همیاران سرویس نصب شیشه اتومبیل در محل

 نظرات کاربران

profile picture
ن حيدري
2 ماه پیش |محمد اصلاحچی

خیلی عالی بودن خیلی هم کارشون خوب بود قیمتم خیلی منصفانه گرفتن

خدمات مرتبط

واکس و پولیش خودرو
واکس و پولیش خودرو
قیمت از 600,000 الی 900,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
قیمت از 350,000 الی 1,400,000 تومان
نصب دزدگیر و GPS خودرو
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 1,750,000 الی 1,750,000 تومان
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان