نصب شیشه اتومبیل

نصب شیشه اتومبیل

از 1181 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب شیشه اتومبیل در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعویض شیشه جلو یا عقب خودرو

توافقی

قیمت تعویض شیشه درب خودرو

توافقی

قیمت تعویض آینه بغل خودرو

توافقی

قیمت تعمیر شیشه بالابر خودرو

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعویض شیشه اتومبیل در محل

عوامل زیادی ممکن است موجب آسیب به شیشه و آینه خودرو شوند. شیشه و آینه خودرو مهمترین قطعات در تأمین ایمنی سرنشینان خودرو هستند. از این رو همواره باید در حفظ و نگهداری شیشه خودرو نهایت تلاش به کار گرفته شود. اما خوب گاهی اتفاقاتی دور از اراده انسان ممکن است رخ بدهند. با توجه به نوع شکستگی شیشه به دو روش می توان با این مشکل روبه رو شد. یک با تعمیر و ترمیم شیشه اتومبیل و مورد دوم با تعویض شیشه ماشین و نصب شیشه اتومبیل جدید. البته تعویض شیشه ماشین در مواقعی پیشنهاد می‌شود که عمق فاجعه بسیار زیاد است!

در ادامه به مزایای نصب شیشه ماشین در محل، روش ترمیم شیشه اتومبیل و عوامل موثر بر قیمت تعویض شیشه ماشین در محل می پردازیم.

مزایای ترمیم شیشه اتومبیل

ترمیم شیشه شکسته اتومبیل در واقع ترمیم ترک شیشه اتومبیل است. ترمیم شیشه شکسته اتومبیل از جمله خدماتی است که شاید همه با آن آشنایی نداشته باشند. تصور خیلی افراد این است که در صورت بروز کمترین ایراد و شکستگی باید به تعویض شیشه اتومبیل و نصب مجدد شیشه آن پرداخت.

ترمیم شیشه خودرو دارای مزایای زیادی می‌باشد. ترمیم شیشه ماشین به صورت حرفه ای از پیشروی ترک خودرو جلوگیری می‌کند. همچنین باعث بهبود شکل ظاهری خودرو نیز می‌شود. حتی در مواردی اثر ترک و شکستگی را کاملاً محو می‌کند. البته در مواردی نه همه موارد!

مزایای دیگر تعمیر شیشه شکسته خودرو، حفظ شیشه فابریک خودرو می‌باشد. زیرا در مواردی تعویض شیشه اتومبیل موجب می‌شود که شیشه از آب بندی خارج شود و در سرعت بالا شیشه صدا بدهد. همچنین ممکن است هنگام بارش باران آب به داخل کابین خودرو نفوذ کند. البته تمامی این موارد در صورتی پیش می آید که تعویض شیشه ماشین و نصب شیشه اتومبیل توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود. اما در کل هیچ چیزی جای قطعه فابریک و اصلی خودرو را نمی گیرد، شیشه اتومبیل هم از این قضیه جدا نیست!

نصب شیشه اتومبیل در محل

تعویض شیشه خودرو در محل نیز از خدمات دیگری است که برای رفاه مشتریان ارائه می شود. همانطور که می دانید هر گونه ایراد و شکستگی در شیشه خودرو بسیار خطرناک است و ممکن است خسارات زیادی را برای سرنشینان به همراه داشته باشد. از این رو انتقال خودرو به مراکز نصب شیشه خودرو دشوار است و تعویض شیشه خودرو سیار بسیار کاربردی است. به این ترتیب می توانید انواع شیشه خودرو ایرانی و وارداتی را را در منزل تعمیر و یا تعویض کنید.

ترمیم ترک شیشه اتومبیل چگونه انجام می‌شود؟

روش ترمیم شیشه خودرو در دو نوع ترمیم سنگ خوردگی شیشه جلوی اتومبیل و ترمیم ترک شیشه باهم متفاوت هستند. جهت ترمیم سنگ خوردگی شیشه جلوی اتومبیل ابتدا با استفاده از فرز مخصوص، مرکز شکستگی فرزکاری می‌شود. سپس با استفاده از رزین یا چسب مخصوص محل شکستگی کاملاً پر می‌شود. در انتها چسب تعویض شیشه ماشین با استفاده از چراغ یو وی خشک می‌شود.

ترمیم شیشه اتومبیل اگر به صورت ترک باشد. باید ابتدا و انتهای ترک فرزکاری شود. به این ترتیب از پیشروی ترک جلوگیری خواهد شد. به خاطر داشته باشید، نهایت ترک شیشه ای که قابل تعمیر و ترمیم است 50 سانت است. سپس ترک به وسیله دستگاه ترمیم شیشه اتومبیل باز و ماده رزین uvداخل آن تزریق می‌شود. در نهایت باید ترک کاملاً با استفاده از چراغ یو وی خشک شود. در انتهای کار در صورت نیاز با استفاده از دستگاه پولیش شیشه طی چند مرحله سابش، سطح شیشه کاملاً صاف و براق می‌شود.

امروزه با تبلیغاتی تحت عنوان ترمیم شکستگی شیشه اتومبیل با لیزر مواجه می شویم. متاسفانه این تبلیغات دروغ و صرفاً برای جذب مشتری است. ترمیم شکستگی شیشه اتومبیل صرفاً با استفاده از رزین، ابزار خاص و اشعه uvانجام می‌شود.

تعمیر شیشه اتومبیل در محل

ترمیم شیشه اتومبیل سیار موجب می‌شود در زمان وقوع این مشکل شما سریعاً دست به کار شوید و کار را به تعویق نیندازید. پشت گوش انداختن در پروسه تعمیر و ترمیم شیشه خودرو موجب می‌شود که درصد شکستگی بیشتر شود. در بهترین حالت ممکن می توان تا میزان80درصد شکستگی را محو کرد. اما در صورت بیشتر شدن شکستگی اثر ترمیم کمتر و کمتر می‌شود. ترمیم شیشه اتومبیل سیار صرفاً برای شیشه های لمینت یا سه لایه کاربرد دارد. در اتومبیل برای شیشه کناری و آینه خودرو که از نوع تمپورد هستند امکان ترمیم وجود ندارد. ترمیم شیشه جلو تنها راه جلوگیری از آسیب احتمالی به سرنشبنان خودرو است. در پاره ای از موارد در صورت حرکت دادن ماشین ممکن است حجم شکستگی شیشه بیشتر شود و دیگر امکان ترمیم نباشد. از این رو خدمات تعمیر شیشه خودرو در محل می تواند بهترین راهکار باشد.

تعویض شیشه ماشین شبانه روزی

اتفاق خبر نمی کند برای خیلی از افراد ممکن است در ساعاتی از شب اتفاقاتی بیوفتد که امکان حضور در مراکز وجود نداشته باشد. از این رو باید در روز یا روزهای آینده برای تعویض شیشه جلو خودرو یا عقب اختصاص دهند. در صورتی که با استفاده از خدات تعویض شیشه خودرو سیار می توانند در هر ساعتی از شبانه روز در سایت ثبت درخواست نموده و متخصصین جهت ارائه خدمات شیشه اتومبیل سیار در محل حضور پیدا کنند. موارد زیر در خدمات نصب و تعویض شیشه اتومبیل سیار ارائه می شود.

  • نصب شیشه فابریک اتومبیل های داخلی
  • نصب و تعویض شیشه اتومبیل وارداتی
  • نصب شیشه اتومبیل در محل
  • نصب شیشه اتومبیل با دستگاه
  • نصب شیشه خم ماشین
  • تعویض شیشه عقب خودرو در محل
  • تعویض شیشه عقب خودرو به همراه آب بندی
  • تعویض شیشه جلو خودرو در محل

نکاتی تعویض شیشه خودرو در محل

نکات مهمی هستند که بعد از تعویض شیشه اتومبیل باید رعایت شوند تا پس از تعویض شیشه ماشین در محل مشکلاتی ایجاد نشود وآب بندی ماشین دچار ایراد نشود. در ادامه به مهمترین نکات می پردازیم.

مورد اول در تعویض شیشه ماشین شبانه روزی

پس از نصب شیشه اتومبیل حداقل تا دو روز از شستن شیشه ماشین خودداری کنید. تا آب بندی باز نشود و از نشت آب از شیشه جلو ماشین جلوگیری شود.

مورد دوم تعویض شیشه ماشین در محل

بعد از تعویض شیشه ماشین در محل با سرعت بالا در خیابان تردد نکنید و از روی دست اندازها با سرعت بالا عبور نکنید. زیرا این اقدامات موجب می شود پس از مدتی شیشه به سر و صدا بیوفتد و یا آب بندی را از بین ببرد.

مورد سوم در تعویض شیشه خودرو سیار

در هنگام تعویض شیشه عقب خودرو تا جای ممکن نباید شیشه های درب ها پایین آورده شوند. زیرا فشار هوا ممکن است موجب باز شدن اتصالات و جدا شدن شیشه از بدنه شوند.

خدمات تعویض و نصب شیشه اتومبیل سیار هوم سرویز

محل آسیب دیدگی شیشه، عمق شکستگی، میزان شکستگی و البته نوع شکستگی همه این موارد بر اینکه شیشه قابل ترمیم باشد یا خیر تأثیر گذار هستند. در صورتی که عمق ترک و شکستگی از سمت داخل خودرو کاملاً مشهود باشد. همچنین اگر میزان شکستگی بیشتر از 50 سانت باشد و نوع شکستگی بسیار محکم باشد. معمولاً تعمیر شیشه خودرو کارایی ندارد و باید به تعویض و نصب شیشه اتومبیل سیار فکر کرد. البته در مواردی که میزان وسواس مالک خودرو نیز زیاد باشد و نسبت به نشانه شکستگی حساس باشند هم تنها راه تعویض و نصب شیشه اتومبیل سیار است. در این موارد بهتر است با متخصصین هوم سرویز در این زمینه مشورت کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

هزینه تعویض شیشه ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعویض شیشه ماشین به موارد متعددی وابسته است.کارخانه های مختلفی اقدام به تولید شیشه اتومبیل کرده اند که بر اساس کیفیت آنها قیمت شیشه خودرو متفاوت است. پس اولین عامل تاثیر گذار بر قیمت نصب شیشه اتومبیل قیمت شیشه ماشین است. البته این تفاوت قیمت در بین خودروهای تولید داخل کم است و چندان محسوس نیست. اما برای نصب ماشین وارداتی این تفاوت قیمت در بین شیشه ای متفاوت بیشتر است. مورد دیگر اجرت نصب شیشه اتومبیل است. مواد و تجهیزات مورد استفاده در حین نصب بر اجرت نصب شیشه اتومبیل تاثیر دارد. به طور مثال قیمت چسب های ایرانی از نمونه های خارجی و یا چینی بیشتر است.

هزینه ترمیم شیشه اتومبیل نیز تحت تأثیر دو عامل نوع شکستگی و میزان شکستگی شیشه خودرو است. در واقع مدل ماشین هیچ تأثیری بر روی هزینه ترمیم شیشه شکسته ندارد. پس طبیعی است که هر چه ترک خوردگی شیشه جلوی اتومبیل بزرگتر باشد. هزینه ترمیم شیشه جلو خودرو نیز بالاتر برود. به خاطر داشته باشید هرچقدر زودتر جهت ترمیم ترک و سنگ خوردگی شیشه جلوی ماشینتان اقدام نمایید، مطمئننا هزینه کمتری را پرداخت خواهید نمود.

خدمات ترمیم و نصب شیشه و آینه اتومبیل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب و ترمیم شیشه اتومبیل، نصب شیشه اتومبیل توسط متخصصین هوم سرویز در محل انجام می‌شود. تنها کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت ترمیم شیشه خودرو به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس ...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب شیشه اتومبیل و همچنین ارایه خدمات نصب شیشه انواع خودروهای ایرانی و خارجی در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه خودرو ارائه می دهد که شامل نصب شیشه دودی انواع خودرو ایرانی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب شیشه اتومبیل

نصب شیشه انواع خودروهای ایرانی و خارجی در محل

تعویض آینه بغل خودرو و استفاده از قطعات فابریک

نصب شیشه اتومبیل با دستگاه

تعویض شیشه عقب خودرو در محل

تعویض شیشه جلو خودرو در محل

خدمات ترمیم و تعمیر ترک شیشه ماشین

نظرات کاربران

profile picture
ن حيدري

خیلی عالی بودن خیلی هم کارشون خوب بود قیمتم خیلی منصفانه گرفتن

شرایط تعمیر و تعویض شیشه ماشین در محل

هزینه ترمیم شیشه اتومبیل بر اساس میزان ترک و آسیب شیشه مشخص می شود.

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روزهای قبل سرویس ترمیم شیشه خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

واکس و پولیش خودرو
واکس و پولیش خودرو
قیمت از 550,000 الی 1,500,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
قیمت از 350,000 الی 1,400,000 تومان
نصب دزدگیر و GPS خودرو
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان

خدمات نصب شیشه اتومبیل در این شهرها ارائه می شود: