تعویض شیشه خودرو

تعویض شیشه خودرو

از 1731 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعویض شیشه خودرو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعویض شیشه جلو یا عقب خودرو

توافقی

قیمت تعویض شیشه درب خودرو

توافقی

قیمت تعویض آینه بغل خودرو

توافقی

قیمت تعمیر شیشه بالابر خودرو

توافقی

متوسط قیمت2,300,000 تومانکمینه قیمت1,500,000 تومانبیشینه قیمت3,250,000 تومان

آنچه درباره تعویض شیشه خودرو خواهید خواند

 • تعویض شیشه خودرو در محل
 • مراحل ثبت درخواست تعویض شیشه خودرو در هوم سرویز چگونه است؟
 • در چه مواردی نیاز به نصب و تعویض شیشه خودرو است؟
 • نکات تعویض شیشه اتومبیل
 • نصب شیشه اتومبیل سیار شامل چه مواردی می شود؟
 • ترمیم شیشه خودرو در محل در چه مواردی قابل انجام است؟
 • مزایای ترمیم شیشه اتومبیل در محل
 • ترمیم ترک شیشه اتومبیل چگونه انجام می‌شود؟
 • نصب شیشه اتومبیل در محل
 • تعمیر شیشه اتومبیل در محل
 • شیشه اتومبیل شبانه روزی شامل چه مواردی است؟
 • خدمات تعویض و نصب شیشه اتومبیل سیار هوم سرویز
 • هزینه تعویض شیشه ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات ترمیم و نصب شیشه اتومبیل در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعویض شیشه خودرو در محل

نصب و تعویض شیشه خودرو در محل از سرویس های محبوب و پرطرفدار هوم سرویز است. عوامل زیادی ممکن است موجب آسیب به شیشه و آینه خودرو شوند. شیشه و آینه خودرو مهمترین قطعات در تأمین ایمنی سرنشینان خودرو هستند. ممکن است به دلایل مختلف تعویض شیشه ماشین خود را به تعویض بیاندازید. اگر در خیابان به خودروهایی که در حال تردد هستند دقت کنید، تعداد خودروهایی که با شیشه های ترک خورده در حال تردد هستند کم نیستند. این تعویض انداختن ممکن است به دلایل مختلف مانند هزینه تعویض شیشه اتومبیل، عدم اطمینان از کیفیت شیشه تعویضی و یا پیدا نکردن نصاب شیشه خودرو باشد. با توجه به نوع شکستگی شیشه به دو روش می توان با این مشکل روبه رو شد. یک با تعمیر و ترمیم شیشه خودرو و مورد دوم با تعویض شیشه خودرو و نصب شیشه خودرو جدید. البته تعویض شیشه ماشین در مواقعی پیشنهاد می‌شود که عمق فاجعه بسیار زیاد است!

در ادامه به مزایای تعویض شیشه خودرو در محل، روش ترمیم شیشه اتومبیل و عوامل موثر بر قیمت تعویض شیشه ماشین در محل می پردازیم.

مراحل ثبت درخواست تعویض شیشه خودرو در هوم سرویز چگونه است؟

جهت دریافت خدمات نصب شیشه اتومبیل سیار و یا خدمات ترمیم شیشه خودرو تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت نصب و تعویض شیشه خودرو در محل

در ثبت درخواست اولیه از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع خودرو و تعویض شیشه جلو، تعویض شیشه عقب و یا تعویض شیشه های جانبی مشخص می شود.

· تماس متخصصین جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن افراد متخصص در زمینه نصب شیشه خودرو در محل تماس گرفته و توضیحات لازم را در ارتباط با نحوه تعویض شیشه ماشین در محل و همچنین هزینه تعویض شیشه خودرو را اعلام می کنند.

· اعزام متخصصین نصب شیشه اتومبیل سیار در محل

پس از توافقات نهایی در ارتباط با نحوه تعویض شیشه خودرو و همچنین هزینه تعویض شیشه خودرو، متخصصین به محل اعزام شده و کلیه خدمات در ارتباط با ترمیم شیشه خودرو و یا تعویض شیشه خودرو را در محل ارائه می دهند.

در چه مواردی نیاز به نصب و تعویض شیشه خودرو است؟

به دلایل متعددی ممکن است نیاز به تعویض و نصب شیشه خودرو در محل باشد. این قسمت از خودرو نقش موثری در تامین امنیت سرنشینان خود دارد و به علت قرار داشتن در قسمت خارجی خودرو در معرض آسیب بیشتری قرار دارد. بیشترین عواملی که ممکن است موجب ترک و شکستکی در شیشه اتومبیل شود می پردازیم.

 • ترک و یا شکسته شدن شیشه جلو بر اثر ضربه یا تصادف
 • انبساط و انقباض شیشه بر اثر گرما و سرمای شدید
 • کدر شدن و خط خش های زیاد شیشه و ...

نکات تعویض شیشه اتومبیل

پس از تعویض شیشه خودرو باید موارد ایمنی به طور کامل رعایت شوند تا شیشه ها به خوبی نصب شوند.

 • برای نتیجه گیری بهتر و چسبیدن شیشه تا چند روز بعد از نصب شیشه خودرو در محل از شستشوی خودرو خودداری کنید.
 • بهتر است پس از نصب شیشه اتومبیل با دستگاه از رانندگی با سرعت بالا خودداری کنید. زیرا هر گونه فشار ناگهانی ممکن است موجب آسیب به شیشه شود چون به خوبی وصل نشده است.
 • در صورت تعویض شیشه درب خودرو، شیشه ها را تا کامل نشدن مراحل نصب بالا و پایین نکنید.

نصب شیشه اتومبیل سیار شامل چه مواردی می شود؟

خودروها وابسته به مدل خود شیشه های متعدد و متفاوتی دارند. که در صورت ایراد امکان ترمیم و یا تعویض تمام شیشه ها وجود دارد.

شیشه هایی که در قسمت های مختلف ماشین به کار می روند جنس های متنوعی دارند. به طور مثال برای تعویض شیشه جلو ماشین و تعویض شیشه عقب ماشین معمولا از شیشه لمینت استفاده می شود. اما برای تعویض شیشه درب ماشین از سکوریت استفاده می شود. شیشه های سکوریت مقاومت بالایی دارند و بر اثر ضربه به قسمت های گردی تبدیل می شوند که به سرنشینان آسیبی وارد نشود. متاسفانه تعدادی از افراد سودجو با هدف افزایش حاشیه سود خود از شیشه های معمولی برای تعویض شیشه ماشین استفاده می کنند. با استفاده از خدمات تعویض شیشه خودرو در محل هوم سرویز بهترین کیفیت را با هزینه های منصفانه ارائه می دهند.

ترمیم شیشه خودرو در محل در چه مواردی قابل انجام است؟

ترمیم شیشه اتومبیل در محل یکی دیگر از خدماتی است که برای آسیب های جزئی پیشنهاد می شود. در مواردی که شکستگی های شیشه خودرو در حد چند سانت باشد اقدام به ترمیم شیشه اتومبیل در محل می کنند. ترمیم شیشه خودرو تنها برای شیشه جلو ماشین قابل انجام است که ضخامت قابل توجهی دارند. اما در شیشه های کناری چون نازک هستند تنها راه تعویض شیشه خودرو است.

خدمات ترمیم شیشه خودرو برای خودروهایی که شیشه های آن موجود نیستند و یا هزینه های بسیار بالایی دارند انجام می شود. با استفاده از خدمات ترمیم شیشه اتومبیل سیار از پیشروی ترک جلوگیری می شود. به این ترتیب می توانید تا مدت ها از این شیشه استفاده کنید و سپس اقدام به تعویض شیشه خودرو نمایید.

مزایای ترمیم شیشه اتومبیل در محل

ترمیم شیشه شکسته خودرو در واقع ترمیم ترک شیشه خودرو است. ترمیم شیشه شکسته از جمله خدماتی است که شاید همه با آن آشنایی نداشته باشند. تصور خیلی افراد این است که در صورت بروز کمترین ایراد و شکستگی باید به تعویض شیشه خودرو و نصب مجدد شیشه آن پرداخت.

ترمیم شیشه خودرو دارای مزایای زیادی می‌باشد. ترمیم شیشه ماشین به صورت حرفه ای از پیشروی ترک خودرو جلوگیری می‌کند. همچنین باعث بهبود شکل ظاهری خودرو نیز می‌شود. حتی در مواردی اثر ترک و شکستگی را کاملاً محو می‌کند. البته در مواردی نه همه موارد!

مزایای دیگر تعمیر شیشه شکسته خودرو، حفظ شیشه فابریک خودرو می‌باشد. زیرا در مواردی تعویض شیشه اتومبیل موجب می‌شود که شیشه از آب بندی خارج شود و در سرعت بالا شیشه صدا بدهد. همچنین ممکن است هنگام بارش باران آب به داخل کابین خودرو نفوذ کند. البته تمامی این موارد در صورتی پیش می آید که تعویض شیشه خودرو و نصب شیشه اتومبیل توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود. اما در کل هیچ چیزی جای قطعه فابریک و اصلی خودرو را نمی گیرد، شیشه اتومبیل هم از این قضیه جدا نیست!

ترمیم ترک شیشه اتومبیل چگونه انجام می‌شود؟

روش ترمیم شیشه خودرو در دو نوع ترمیم سنگ خوردگی شیشه جلوی اتومبیل و ترمیم ترک شیشه باهم متفاوت هستند. جهت ترمیم سنگ خوردگی شیشه جلوی اتومبیل ابتدا با استفاده از فرز مخصوص، مرکز شکستگی فرزکاری می‌شود. سپس با استفاده از رزین یا چسب مخصوص محل شکستگی کاملاً پر می‌شود. در انتها چسب تعویض شیشه ماشین با استفاده از چراغ یو وی خشک می‌شود.

ترمیم شیشه خودرو اگر به صورت ترک باشد. باید ابتدا و انتهای ترک فرزکاری شود. به این ترتیب از پیشروی ترک جلوگیری خواهد شد. به خاطر داشته باشید، نهایت ترک شیشه ای که قابل تعمیر و ترمیم است 50 سانت است. سپس ترک به وسیله دستگاه ترمیم شیشه اتومبیل باز و ماده رزین uvداخل آن تزریق می‌شود. در نهایت باید ترک کاملاً با استفاده از چراغ یو وی خشک شود. در انتهای کار در صورت نیاز با استفاده از دستگاه پولیش شیشه طی چند مرحله سابش، سطح شیشه کاملاً صاف و براق می‌شود.

امروزه با تبلیغاتی تحت عنوان ترمیم شکستگی شیشه اتومبیل با لیزر مواجه می شویم. متاسفانه این تبلیغات دروغ و صرفاً برای جذب مشتری است. ترمیم شکستگی شیشه اتومبیل صرفاً با استفاده از رزین، ابزار خاص و اشعه uvانجام می‌شود.

نصب شیشه اتومبیل در محل

تعویض شیشه خودرو در محل نیز از خدمات دیگری است که برای رفاه مشتریان ارائه می شود. همانطور که می دانید هر گونه ایراد و شکستگی در شیشه خودرو بسیار خطرناک است و ممکن است خسارات زیادی را برای سرنشینان به همراه داشته باشد. از این رو انتقال خودرو به مراکز نصب شیشه خودرو دشوار است و تعویض شیشه خودرو سیار بسیار کاربردی است. به این ترتیب می توانید انواع شیشه خودرو ایرانی و وارداتی را را در منزل تعمیر و یا تعویض کنید.

تعمیر شیشه اتومبیل در محل

ترمیم شیشه اتومبیل سیار موجب می‌شود در زمان وقوع این مشکل شما سریعاً دست به کار شوید و کار را به تعویق نیندازید. پشت گوش انداختن در پروسه رفع ترک شیشه ماشین موجب می‌شود که درصد شکستگی بیشتر شود. در بهترین حالت ممکن می توان تا میزان80درصد شکستگی را محو کرد. اما در صورت بیشتر شدن شکستگی اثر ترمیم کمتر و کمتر می‌شود. ترمیم شیشه اتومبیل سیار صرفاً برای شیشه های لمینت یا سه لایه کاربرد دارد. در اتومبیل برای شیشه کناری و آینه خودرو که از نوع تمپورد هستند امکان ترمیم وجود ندارد. ترمیم شیشه جلو تنها راه جلوگیری از آسیب احتمالی به سرنشبنان خودرو است. در پاره ای از موارد در صورت حرکت دادن ماشین ممکن است حجم شکستگی شیشه بیشتر شود و دیگر امکان ترمیم نباشد. از این رو خدمات تعمیر شیشه خودرو در محل می تواند بهترین راهکار باشد.

شیشه اتومبیل شبانه روزی شامل چه مواردی است؟

اتفاق خبر نمی کند برای خیلی از افراد ممکن است در ساعاتی از شب اتفاقاتی بیوفتد که امکان حضور در مراکز وجود نداشته باشد. از این رو باید در روز یا روزهای آینده برای تعویض شیشه جلو خودرو یا عقب اختصاص دهند. در صورتی که با استفاده از خدمات تعویض شیشه خودرو سیار می توانند در هر ساعتی از شبانه روز در سایت ثبت درخواست نموده و متخصصین جهت ارائه خدمات شیشه اتومبیل سیار در محل حضور پیدا کنند. موارد زیر در خدمات شیشه اتومبیل شبانه روزی ارائه می شود.

 • نصب شیشه فابریک اتومبیل های داخلی
 • نصب و تعویض شیشه اتومبیل وارداتی
 • نصب شیشه اتومبیل در محل
 • نصب شیشه اتومبیل با دستگاه
 • نصب شیشه خم ماشین
 • تعویض شیشه عقب خودرو در محل
 • تعویض شیشه عقب خودرو به همراه آب بندی
 • تعویض شیشه جلو خودرو در محل

خدمات تعویض و نصب شیشه اتومبیل سیار هوم سرویز

محل آسیب دیدگی شیشه، عمق شکستگی، میزان شکستگی و البته نوع شکستگی همه این موارد بر اینکه شیشه قابل ترمیم باشد یا خیر تأثیر گذار هستند. در صورتی که عمق ترک و شکستگی از سمت داخل خودرو کاملاً مشهود باشد. همچنین اگر میزان شکستگی بیشتر از 50 سانت باشد و نوع شکستگی بسیار محکم باشد. معمولاً تعمیر شیشه خودرو کارایی ندارد و باید به تعویض و نصب شیشه اتومبیل سیار فکر کرد. البته در مواردی که میزان وسواس مالک خودرو نیز زیاد باشد و نسبت به نشانه شکستگی حساس باشند هم تنها راه تعویض و نصب شیشه اتومبیل سیار است. در این موارد بهتر است با متخصصین هوم سرویز در این زمینه مشورت کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

هزینه تعویض شیشه ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعویض شیشه ماشین به موارد متعددی وابسته است. کارخانه های مختلفی اقدام به تولید شیشه اتومبیل کرده اند که بر اساس کیفیت آنها قیمت شیشه خودرو در محل متفاوت است. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینهتعویض شیشه خودرو در محل می پردازیم.

· نوع و مدل خودرو بر هزینه تعویض شیشه اتومبیل تاثیر می گذارد

اولین عامل تاثیر گذار بر قیمت نصب شیشه خودرو، قیمت شیشه ماشین است. البته این تفاوت قیمت در بین خودروهای تولید داخل کم است و چندان محسوس نیست. به طور مثال قیمت شیشه جلو پراید با قیمت شیشه جلو ساینا تفاوت چندانی ندارد. اما برای نصب شیشه ماشین وارداتی این تفاوت قیمت در بین شیشه ها بیشتر است.

· اجرت نصب شیشه اتومبیل

مورد دیگر اجرت نصب شیشه ماشین است. مواد و تجهیزات مورد استفاده در حین نصب بر اجرت نصب شیشه خودرو تاثیر دارد. به طور مثال قیمت چسب های ایرانی از نمونه های خارجی و یا چینی بیشتر است.

هزینه ترمیم شیشه اتومبیل نیز تحت تأثیر دو عامل نوع شکستگی و میزان شکستگی شیشه خودرو است. در واقع مدل ماشین هیچ تأثیری بر روی هزینه ترمیم شیشه شکسته ندارد. پس طبیعی است که هر چه ترک خوردگی شیشه جلوی اتومبیل بزرگتر باشد. هزینه ترمیم شیشه جلو خودرو نیز بالاتر برود. به خاطر داشته باشید هرچقدر زودتر جهت ترمیم ترک و سنگ خوردگی شیشه جلوی ماشینتان اقدام نمایید، مطمئننا هزینه کمتری را پرداخت خواهید نمود.

به طور کل بعد از ثبت درخواست از هزینه نهایی مطلع خواهید شد.

خدمات ترمیم و نصب شیشه اتومبیل در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات ترمیم شیشه و نصب شیشه خودرو توسط متخصصین هوم سرویز در محل انجام می‌شود. تنها کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت ترمیم شیشه خودرو به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس ...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعویض شیشه خودرو و همچنین ارایه خدمات نصب شیشه خودروهای ایرانی و خارجی در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه خودرو ارائه می دهد که شامل نصب شیشه دودی انواع خودرو ایرانی, تعمیر سانروف ماشین, تعمیر بالابر شیشه برقی, تعمیر برف پاک کن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعویض شیشه خودرو

نصب شیشه خودروهای ایرانی و خارجی در محل

تعویض آینه بغل خودرو و استفاده از قطعات فابریک

نصب شیشه اتومبیل با دستگاه

تعویض شیشه عقب خودرو در محل

تعویض شیشه جلو خودرو در محل

خدمات ترمیم شیشه ماشین

نظرات کاربران

profile picture
مهدی خاکپاش

کارشون خیلی خوب و جالب بود و کیفیت کاریشونم بسیار بالا بود با سپاس

profile picture
نوشین بی نظیر

واقعا عالی بود دستشون درد نکنه وارد به کار بودند و خوب انجام دادند

profile picture
ن حيدري

خیلی عالی بودن خیلی هم کارشون خوب بود قیمتم خیلی منصفانه گرفتن

شرایط تعمیر و تعویض شیشه ماشین در محل

هزینه ترمیم شیشه اتومبیل بر اساس میزان ترک و آسیب شیشه مشخص می شود.

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روزهای قبل سرویس ترمیم شیشه خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

car-wash-polish-wax
واکس و پولیش خودرو
قیمت از 1,000,000 الی 2,300,000 تومان
supply-auto-parts
لوازم یدکی خودرو
قیمت از 350,000 الی 1,400,000 تومان
install-car-alarm
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 1,000,000 الی 1,600,000 تومان
carwash
کارواش در محل
قیمت از 850,000 الی 1,050,000 تومان