نصب شیشه اتومبیل

نصب شیشه اتومبیل

از 1069 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب شیشه اتومبیل در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعویض شیشه جلو یا عقب خودرو

توافقی

قیمت تعویض شیشه درب خودرو

توافقی

قیمت تعویض آینه بغل خودرو

توافقی

قیمت تعمیر شیشه بالابر خودرو

توافقی

متوسط قیمت1,050,000 تومانکمینه قیمت605,000 تومانبیشینه قیمت1,400,000 تومان

آنچه درباره نصب شیشه اتومبیل خواهید خواند

 • تعویض شیشه اتومبیل در محل
 • مزایای ترمیم شیشه اتومبیل
 • نصب شیشه اتومبیل در محل
 • ترمیم ترک شیشه اتومبیل چگونه انجام می‌شود؟
 • تعمیر شیشه اتومبیل در محل
 • تعویض شیشه ماشین شبانه روزی
 • نکاتی تعویض شیشه خودرو در محل
 • خدمات تعویض و نصب شیشه اتومبیل سیار هوم سرویز
 • هزینه تعویض شیشه ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات ترمیم و نصب شیشه و آینه اتومبیل را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

تعویض شیشه اتومبیل در محل

عوامل زیادی ممکن استموجب آسیب به شیشه و آینه خودرو شوند. شیشه و آینه خودرو مهمترین قطعات در تأمینایمنی سرنشینان خودرو هستند. از این رو همواره باید در حفظ و نگهداری شیشه خودرونهایت تلاش به کار گرفته شود. اما خوب گاهی اتفاقاتی دور از اراده انسان ممکن است رخبدهند. با توجه به نوع شکستگی شیشه به دو روش می توان با این مشکل روبه رو شد. یکبا تعمیر و ترمیم شیشه اتومبیل و مورد دوم با تعویض شیشهماشین و نصب شیشه اتومبیل جدید. البته تعویض شیشه ماشین درمواقعی پیشنهاد می‌شود که عمق فاجعه بسیار زیاد است!

در ادامه به مزایای نصبشیشه ماشین در محل، روش ترمیم شیشه اتومبیل و عوامل موثر بر قیمت تعویضشیشه ماشین در محل می پردازیم.

مزایای ترمیم شیشه اتومبیل

ترمیم شیشه شکستهاتومبیل درواقع ترمیم ترک شیشه اتومبیل است. ترمیم شیشه شکسته اتومبیل از جمله خدماتیاست که شاید همه با آن آشنایی نداشته باشند. تصور خیلی افراد این است که در صورتبروز کمترین ایراد و شکستگی باید به تعویض شیشه اتومبیل و نصب مجدد شیشه آنپرداخت.

ترمیم شیشه خودرو دارای مزایای زیادی می‌باشد. ترمیمشیشه ماشین به صورت حرفه ای از پیشروی ترک خودرو جلوگیری می‌کند. همچنین باعثبهبود شکل ظاهری خودرو نیز می‌شود. حتی در مواردی اثر ترک و شکستگی را کاملاً محومی‌کند. البته در مواردی نه همه موارد!

مزایای دیگر تعمیرشیشه شکسته خودرو، حفظ شیشه فابریک خودرو می‌باشد. زیرا در مواردی تعویضشیشه اتومبیل موجب می‌شود که شیشه از آب بندی خارج شود و در سرعت بالا شیشهصدا بدهد. همچنین ممکن است هنگام بارش باران آب به داخل کابین خودرو نفوذ کند.البته تمامی این موارد در صورتی پیش می آید که تعویض شیشه ماشین و نصب شیشهاتومبیل توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود. اما در کل هیچ چیزی جای قطعه فابریکو اصلی خودرو را نمی گیرد، شیشه اتومبیل هم از این قضیه جدا نیست!

نصب شیشه اتومبیل در محل

تعویض شیشه خودرو درمحل نیز ازخدمات دیگری است که برای رفاه مشتریان ارائه می شود. همانطور که می دانید هر گونهایراد و شکستگی در شیشه خودرو بسیار خطرناک است و ممکن است خسارات زیادی را برایسرنشینان به همراه داشته باشد. از این رو انتقال خودرو به مراکز نصب شیشهخودرو دشوار است و تعویض شیشه خودرو سیار بسیار کاربردی است. به این ترتیبمی توانید انواع شیشه خودرو ایرانی و وارداتی را را در منزل تعمیر و یا تعویضکنید.

ترمیم ترک شیشه اتومبیل چگونه انجام می‌شود؟

روش ترمیم شیشهخودرو در دو نوع ترمیم سنگ خوردگی شیشه جلوی اتومبیل و ترمیم ترکشیشه باهم متفاوت هستند. جهت ترمیم سنگ خوردگی شیشه جلوی اتومبیل ابتدا با استفادهاز فرز مخصوص، مرکز شکستگی فرزکاری می‌شود. سپس با استفاده از رزین یا چسب مخصوصمحل شکستگی کاملاً پر می‌شود. در انتها چسب تعویض شیشه ماشین بااستفاده از چراغ یو وی خشک می‌شود.

ترمیم شیشه اتومبیلاگر به صورت ترک باشد. باید ابتدا و انتهای ترک فرزکاری شود. به اینترتیب از پیشروی ترک جلوگیری خواهد شد. به خاطر داشته باشید، نهایت ترک شیشه ای کهقابل تعمیر و ترمیم است 50 سانت است. سپس ترک به وسیله دستگاه ترمیم شیشهاتومبیل باز و ماده رزین uvداخل آنتزریق می‌شود. در نهایت باید ترک کاملاً با استفاده از چراغ یو وی خشک شود. درانتهای کار در صورت نیاز با استفاده از دستگاه پولیش شیشه طی چند مرحلهسابش، سطح شیشه کاملاً صاف و براق می‌شود.

امروزه با تبلیغاتیتحت عنوان ترمیم شکستگی شیشه اتومبیل با لیزر مواجه می شویم.متاسفانه این تبلیغات دروغ و صرفاً برای جذب مشتری است. ترمیم شکستگی شیشه اتومبیلصرفاً با استفاده از رزین، ابزار خاص و اشعه uvانجام می‌شود.

تعمیر شیشه اتومبیل در محل

ترمیم شیشه اتومبیلسیار موجب می‌شود در زمان وقوع این مشکل شما سریعاً دست به کار شوید و کار رابه تعویق نیندازید. پشت گوش انداختن در پروسه تعمیر و ترمیم شیشه خودرو موجب می‌شودکه درصد شکستگی بیشتر شود. در بهترین حالت ممکن می توان تا میزان80درصد شکستگی رامحو کرد. اما در صورت بیشتر شدن شکستگی اثر ترمیم کمتر و کمتر می‌شود. ترمیمشیشه اتومبیل سیار صرفاً برای شیشه های لمینت یا سه لایه کاربرد دارد. دراتومبیل برای شیشه کناری و آینه خودرو که از نوع تمپورد هستند امکان ترمیم وجودندارد. ترمیم شیشه جلو تنها راه جلوگیری از آسیب احتمالی به سرنشبنانخودرو است. در پاره ای از موارد در صورت حرکت دادن ماشین ممکن است حجم شکستگی شیشهبیشتر شود و دیگر امکان ترمیم نباشد. از این رو خدمات تعمیر شیشه خودرو درمحل می تواند بهترین راهکار باشد.

تعویض شیشه ماشین شبانه روزی

اتفاق خبر نمی کندبرای خیلی از افراد ممکن است در ساعاتی از شب اتفاقاتی بیوفتد که امکان حضور درمراکز وجود نداشته باشد. از این رو باید در روز یا روزهای آینده برای تعویضشیشه جلو خودرو یا عقب اختصاص دهند. در صورتی که با استفاده از خدات تعویضشیشه خودرو سیار می توانند در هر ساعتی از شبانه روز در سایت ثبت درخواست نموده ومتخصصین جهت ارائه خدمات شیشه اتومبیل سیار در محل حضور پیدا کنند. موارد زیر درخدمات نصب و تعویض شیشه اتومبیل سیار ارائه می شود.

 • نصب شیشهفابریک اتومبیل های داخلی
 • نصب وتعویض شیشه اتومبیل وارداتی
 • نصب شیشهاتومبیل در محل
 • نصب شیشهاتومبیل با دستگاه
 • نصب شیشهخم ماشین
 • تعویضشیشه عقب خودرو در محل
 • تعویضشیشه عقب خودرو به همراه آب بندی
 • تعویضشیشه جلو خودرو در محل

نکاتی تعویض شیشه خودرو در محل

نکات مهمی هستند کهبعد از تعویض شیشه اتومبیل باید رعایت شوند تا پس از تعویض شیشه ماشین در محلمشکلاتی ایجاد نشود وآب بندی ماشین دچار ایراد نشود. در ادامه به مهمترین نکات میپردازیم.

مورد اول درتعویض شیشه ماشین شبانه روزی

پس از نصب شیشهاتومبیل حداقل تا دو روز از شستن شیشه ماشین خودداری کنید. تا آب بندی باز نشود واز نشت آب از شیشه جلو ماشین جلوگیری شود.

مورد دوم تعویضشیشه ماشین در محل

بعد از تعویض شیشهماشین در محل با سرعت بالا در خیابان تردد نکنید و از روی دست اندازها با سرعتبالا عبور نکنید. زیرا این اقدامات موجب می شود پس از مدتی شیشه به سر و صدابیوفتد و یا آب بندی را از بین ببرد.

مورد سوم درتعویض شیشه خودرو سیار

در هنگام تعویضشیشه عقب خودرو تا جای ممکن نباید شیشه های درب ها پایین آورده شوند. زیرافشار هوا ممکن است موجب باز شدن اتصالات و جدا شدن شیشه از بدنه شوند.

خدمات تعویض و نصب شیشه اتومبیل سیار هوم سرویز

محل آسیب دیدگی شیشه،عمق شکستگی، میزان شکستگی و البته نوع شکستگی همه این موارد بر اینکه شیشه قابلترمیم باشد یا خیر تأثیر گذار هستند. در صورتی که عمق ترک و شکستگی از سمت داخلخودرو کاملاً مشهود باشد. همچنین اگر میزان شکستگی بیشتر از 50 سانت باشد و نوعشکستگی بسیار محکم باشد. معمولاً تعمیر شیشه خودرو کارایی ندارد و باید به تعویضو نصب شیشه اتومبیل سیار فکر کرد. البته در مواردی که میزان وسواس مالکخودرو نیز زیاد باشد و نسبت به نشانه شکستگی حساس باشند هم تنها راه تعویض و نصبشیشه اتومبیل سیار است. در این موارد بهتر است با متخصصین هوم سرویز در اینزمینه مشورت کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

هزینه تعویض شیشه ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعویض شیشهماشین به موارد متعددی وابسته است.کارخانه های مختلفی اقدام به تولید شیشه اتومبیلکرده اند که بر اساس کیفیت آنها قیمت شیشه خودرو متفاوت است. پس اولین عامل تاثیرگذار بر قیمت نصب شیشه اتومبیل قیمت شیشه ماشین است. البته این تفاوت قیمت در بینخودروهای تولید داخل کم است و چندان محسوس نیست. اما برای نصب ماشین وارداتی اینتفاوت قیمت در بین شیشه ای متفاوت بیشتر است. مورد دیگر اجرت نصب شیشه اتومبیلاست. مواد و تجهیزات مورد استفاده در حین نصب بر اجرت نصب شیشه اتومبیل تاثیردارد. به طور مثال قیمت چسب های ایرانی از نمونه های خارجی و یا چینی بیشتر است.

هزینه ترمیم شیشهاتومبیل نیز تحت تأثیر دو عامل نوع شکستگی و میزان شکستگی شیشه خودرو است. در واقعمدل ماشین هیچ تأثیری بر روی هزینه ترمیم شیشه شکسته ندارد. پس طبیعیاست که هر چه ترک خوردگی شیشه جلوی اتومبیل بزرگتر باشد. هزینهترمیم شیشه جلو خودرو نیز بالاتر برود. به خاطر داشته باشید هرچقدر زودتر جهتترمیم ترک و سنگ خوردگی شیشه جلوی ماشینتان اقدام نمایید، مطمئننا هزینهکمتری را پرداخت خواهید نمود.

خدمات ترمیم و نصب شیشه و آینه اتومبیل را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

نصب و ترمیمشیشه اتومبیل، نصب شیشه اتومبیل توسط متخصصین هوم سرویز در محل انجام می‌شود.تنها کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت ترمیم شیشه خودرو به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماسخواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس ...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب شیشه اتومبیل و همچنین ارایه خدمات نصب شیشه انواع خودروهای ایرانی و خارجی در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه خودرو ارائه می دهد که شامل نصب شیشه دودی انواع خودرو ایرانی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب شیشه اتومبیل

نصب شیشه انواع خودروهای ایرانی و خارجی در محل

تعویض آینه بغل خودرو و استفاده از قطعات فابریک

نصب شیشه اتومبیل با دستگاه

تعویض شیشه عقب خودرو در محل

تعویض شیشه جلو خودرو در محل

خدمات ترمیم و تعمیر ترک شیشه ماشین

نظرات کاربران

profile picture
مهدی خاکپاش

کارشون خیلی خوب و جالب بود و کیفیت کاریشونم بسیار بالا بود با سپاس

profile picture
نوشین بی نظیر

واقعا عالی بود دستشون درد نکنه وارد به کار بودند و خوب انجام دادند

profile picture
ن حيدري

خیلی عالی بودن خیلی هم کارشون خوب بود قیمتم خیلی منصفانه گرفتن

شرایط تعمیر و تعویض شیشه ماشین در محل

هزینه ترمیم شیشه اتومبیل بر اساس میزان ترک و آسیب شیشه مشخص می شود.

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روزهای قبل سرویس ترمیم شیشه خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

واکس و پولیش خودرو
واکس و پولیش خودرو
قیمت از 1,000,000 الی 2,000,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
قیمت از 350,000 الی 1,400,000 تومان
نصب دزدگیر و GPS خودرو
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 300,000 الی 1,500,000 تومان
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 250,000 الی 770,000 تومان