واکس و پولیش بدنه خودرو

واکس و پولیش بدنه خودرو

از 1174 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت واکس و پولیش بدنه خودرو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت پولیش ماشین هاچبک ایرانی و چینی

500,000 تومان

قیمت پولیش ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک خارجی

550,000 تومان

قیمت پولیش ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

600,000 تومان

قیمت پولیش ماشین سواری خارجی

650,000 تومان

قیمت پولیش ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

700,000 تومان

قیمت احیای رنگ ماشین هاچبک ایرانی و چینی

750,000 تومان

قیمت احیای رنگ ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک خارجی

800,000 تومان

قیمت احیای رنگ ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

850,000 تومان

قیمت احیای رنگ ماشین سواری خارجی

900,000 تومان

قیمت احیای رنگ ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

950,000 تومان

قیمت واکس بدنه

300,000 تومان

قیمت واکس چرم

300,000 تومان

قیمت واکس بک تو بلک

200,000 تومان

قیمت رفع کدری چراغ

300,000 تومان

قیمت پولیش شیشه

300,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

پولیش ماشین و واکس بدنه ماشین در محل

یکی از راههایی که می تواند زیبایی رنگ بدنه خودرو را چندین برابر کند، انجام واکس و پولیش ماشین در محل است. مواردی مانند خراشیدگی های سطحی، فضولات پرندگان، گرد و غبار و آفتاب زدگی رنگ خودرو را تغییر می دهد. واکس و پولیش خودرو در محل موجب می شود رنگ بدنه خودرو شفافیت خود را بازیابی کند. واکس ماشین بیشتر جنبه حفاظتی دارد و ترمیم کننده یا از بین برنده ایرادات رنگ بدنه ماشین نیست. اما پولیش بدنه خودرو یک راهکار ترمیمی برای از بین بردن خط و خش های بدنه ماشین می باشد. در ادامه به مزایای پولیش ماشین و عوامل موثر قیمت پولیش ماشین و قیمت واکس خودرو می پردازیم.

پولیش خودرو چیست؟

پولیش ماشین یک ترکیب ساینده بسیار ضعیف است که برای نظافت، رفع خط و خش و افزایش درخشانندگی رنگ خودرو انجام می شود. پولیش ماشین برای محافظت از رنگ خودرو در برابر عوامل محیطی است و از نظر قیمت پولیش ماشین در مقایسه با سرامیک خودرو مناسب تر است.

واکس خودرو چیست؟

واکس خودرو به دو صورت چسبی و مایع در بازار موجود می باشند. حالت سنتی واکس خودرو که به صورت چسبی است یک لایه محافظ روی بدنه خودرو ایجاد می کند. این لایه محافظ از پریدگی رنگ ماشین بر اثر نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش جلوگیری می کند. واکس مایع خودرو نیز عملکردی مشابه نمونه ی قدیمی تر خود دارد و می تواند روند اکسایش و زنگ زدگی را تا چندین ماه به تاخیر بیاندازد.

پولیش بدنه خودرو یک نوع ساینده محسوب می شود. در واقع بر خلاف واکس که یک لایه محافظ ایجاد می کند. پولیش یک لایه رنگ بسیار نازک را از روی بدنه ماشین بر می دارد. پولیش مانند یک سمباده بسیار ریز و ظریف عمل می کند. بهتر است بعد از شستشو و یا انجام پولیش کاری ماشین، واکس بدنه زده شود. تا خط و خش های ریز احتمالی، با استفاده از واکس کاملا پر شود و سطح صیقلی ای به دست بیاید.

انواع پولیش خودرو در محل

انواع پولیش ماشین بر اساس قدرت ساییدگی تقسیم بندی می شوند. به ترتیبی که هر چه قدرت ساییدگی پولیش ماشین بیشتر باشد یعنی سفت تر است. به خاطر داشته باشید پولیش زدن ماشین کار بسیار مهمی است و باید درصد پولیش بسیار با دقت انتخاب شود. تا نتیجه عکس ندهد و به رنگ ماشین آسیب وارد نشود. عدد پولیش هر چه بیشتر باشد پلیش و سنباده نرم تر می شود.

نوع پولیش زدن ماشین به قیمت واکس و پولیش خودرو، برند محصول و رنگ خودرو وابسته است که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

پولیش ماشین در محل زبر:

این پولیش ماشین با سایش بالا موجب از بین بردن خط و خش عمیق بدنه خودرو می‌پردازد. پولیش ماشین به این صورت به تنهایی قابل انجام نیست و باید بعد از اینکار پولیش نرم کشیده شود تا سطح بدنه کاملا صیقلی شود. البته این نوع پولیش ماشین نباید زیاد انجام شود و برای خودروهایی با رنگ سفید پیشنهاد می شود.

پولیش خودرو در منزل نرم:

در پولیش کردن خودرو به این صورت چون سایندگی بسیار کم است برای رفع خط و خش های بسیار کم عمق و سطحی پیشنهاد می شود. برای مثال اثرات قیر، خط و خش دستگیره ها با این روش از بین خواهند رفت. پولیش کردن ماشین هم به صورت دستی و هم با استفاده از دستگاه پولیش ماشین در محل انجام می شود.

پولیش واکس خودرو در محل

واکس و پولیش خودرو هم زیرمجموعه پولیش نرم است و جهت رفع خط و خش های سطحی به کار برده می شوند. واکس پولیش ماشین به صورت محلول ، مایع یا اسپری در بازار موجود هستند.

بهترین زمان پولیش زدن ماشین

متاسفانه بدنه خودرو طی مرور زمان و برخورد ذرات معلق در هوا کدر می شود و درخشندگی اولیه خود را ندارند. از این رو انجام خدمات واکس و پولیش ماشین در محل می تواند زیبایی اولیه خودرو را به ارمغان بیاورد. نمی توان زمان خاصی را به پولیش ماشین در محل اختصاص داد. اما در کل در صورت بروز هر کدام از 4 موارد زیر انجام خدمات واکس و پولیش خودرو در محل میتواند نهایت تاثیر را داشته باشد.

1. زمان خرید خودروی نو

ممکن است در هنگام خرید خودرو جدید آن حس زیبایی و درخشندگی که انتظار داشتید را دریافت نکنید. علت این اتفاق نیز کم کاری بعضی از شرکت های خودرو سازی است. از این رو برای بهتر کردن حال خود و یکنواخت و براق کردن رنگ بدنه و حفظ درخشندگی پیشنهاد می کنیم از خدمات واکس و پولیش خودرو در محل استفاده کنید.

2. زمانی که رنگ خودرو کدر و مات می شود

طی مرور زمان و برخورد گرد و خاک و همچنین فضولات پرندگان ممکن است بخشی از رنگ ماشین دچار خوردگی شود. در این مواقع تنها راه جلابخشی رنگ خودرو استفاده از خدمات پولیش کشیدن ماشین است.

3. در صورت وقوع تصادفات جزئی

اگر بدنه خودرو در اثر برخورد با اجسام سخت دچار خراش و بریدگی شوند. می توان خراش های ایجاد شده را در صورتی که رنگ کنده نشده باشد. با پولیشکاری خودرو در محل از بین برد.

4. خودروهای صافکاری و نقاشی شده

هنگام صافکاری و رنگ کاری مجدد برای یکسان سازی سطح رنگ شده و از بین بردن امواج بدنه باید خدمات پولیش بدنه خودرو انجام شود. تا در انتها ظاهر کار تمیز و یکدست شود.

پولیش ماشین با دستگاه در محل

نوع پولیش کاری خودرو بسته به نوع ایرادات در رنگ بدنه خودرو تعیین می شود. در واقع نمی توان بیان کرد که پولیش ماشین با دست کیفیت پایین تری نسبت به پولیش ماشین با دستگاه در محل دارد. در کل سه نوع دستگاه برای پولیش زدن خودرو استفاده می شوند.

  • دستگاه پولیشر چرخشی که جهت از بین بردن خطوط بزرگ و عمیق به کار برده می شود و برای خطوط ریز پیشنهاد نمی شود.
  • پولیش خودرو در محل با دستگاه اوربیتالی که مناسب برای از بین بردن خطور بسیار ریز است.
  • دستگاه سوم نیز که دستگاه دوکاره است. جهت از بین بردن هر دو نوع خطوط ریز و درشت طراحی شده است.

پولیش سیار خودرو هوم سرویز

پولیش سیار خودرو هوم سرویز یک سرویس مناسب برای افرادی است که بسیاری از کارهای خود را به علت شلوغی و ترافیک به تعویق می اندازند. استفاده از خدمات واکس خودرو و پولیش سیار خودرو سبب می شود که شما بتوانید در هنگام انجام سایر کارهای روزمره به خودروی خود نیز رسیدگی کنید. بدون آنکه که نیاز باشد ساعاتی را در صافکاری یا کارواش معطل شوید. پولیش کاری از نظر خیلی از افراد کار راحتی به نظر می آید. اما متاسفانه در مواردی مشاهده شده است که انجام پولیش خودرو در منزل توسط افراد غیر حرفه ای موجب آسیب های شدید به رنگ بدنه شده است.

مزایای واکس و پولیش خودرو در محل

دیگر برای دریافت خدماتی مانند واکس و پولیش خودرو لازم نیست تا مراکز خدمات دهنده مراجعه کنید. این سرویس ها در محل به راحتی ارائه می شوند. واکس پولیش ماشین در محل موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. می توانید به راحتی با برترین متخصصین در زمینه مورد نظر مشورت کنید و قیمت ها را مقایسه کنید. همچنین از کیفیت مواد و بهترین واکس بدنه ماشین مورد استفاده و به مراحل پولیش کاری ماشین نیز نظارت خواهید داشت.

قیمت واکس و پولیش خودرو در محل هوم سرویز

هزینه پولیش و واکس ماشین در محل بر اساس نوع ماشین، اندازه ماشین (از جهت هاچبک یا صندوق دار بودن) متفاوت است. همچنین مواد پولیش، پد پولیش خودرو ، نوع دستگاه پولیش و مدت زمان مورد نیاز برای در تعیین قیمت واکس و پولیش ماشین در محل تاثیر گذار هستند. همچنین در صورتی که خدمات احیای رنگ نیز به همراه پولیش کاری نیاز باشد. قیمت پولیش خودرو در محل تغییر می کند. منظور از احیای رنگ انجام زیر سازی رنگ و از بین بردن آفتاب سوختگی های شدید می باشد.

واکس خودرو و پولیش سیار خودرو را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به خدمات واکس و پولیش ماشین در منزل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تمامی خدمات مربوط به واکس بدنه ماشین و پولیش با استفاده از بهترین واکس بدنه ماشین و برندهای مطرح بازار مانند پولیش واکس جلاسنج ، پولیش واکس سوناکس و غیره انجام می شود. متخصصین ما در مرکز واکس و پولیش خودرو هوم سرویز آماده ارائه خدمات حرفه ای برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی لوکس می باشند.

قبل از انجام خدمات واکس و پولیش ماشین در محل باید سطح بدنه خودرو کاملا تمیز و عاری از هر گونه آلودگی باشد. پس پیشنهاد می کنیم ابتدا از سرویس کارواش در محل هوم سرویز استفاده کنید. سپس هماهنگی های لازم جهت واکس و پولیش بدنه خودرو انجام شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس واکس و پولیش بدنه خودرو و همچنین ارایه خدمات خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل تمامی خدمات کارواش سیار بصورت فوری, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی, سرامیک بدنه خودرو ایرانی , موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و..., صفرشویی انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس واکس و پولیش بدنه خودرو

خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی

پولیش بدنه خودرو های خارجی و لوکس با دستگاه

پولیش کاری انواع خودرو سدان، شاسی، هاچبک و باری

پولیش بدنه خودروهای تصادفی

پولیش ماشین آفتاب سوخته

ترمیم رنگ بدنه انواع خودرو با استفاده از مواد درجه یک در محل

نظرات کاربران

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

profile picture
اسماعیل دیبایی

ایشون بسیار خوش برخورد و عالی بودند و راضی بودم ازشون

شرایط پولیش کردن بدنه ماشین در محل با دستگاه

جهت ارائه این سرویس نیاز است خودروی شما کاملاً تمیز باشد. می توانید قبل از ثبت این سرویس از خدمات کارواش هوم سرویز استفاده کنید.

خدمات واکس و پولیش خودرو به منظور رفع خط و خش خودرو و خطوط هولوگرامی و صمغ درختان و... و لکه گیری بدنه ماشین و ترمیم رنگ خودرو انجام می شود.

خدمات احیای رنگ خودرو شامل خدمات پولیش خودرو و همچنین زیرسازی رنگ خودرو و از بین بردن آفتاب سوختگی بوده و باعث جلا و براقیت دو چندان رنگ خودرو می شود.

پولیش را هم با دست و هم با دستگاه پولیش برقی یا بافر و با استفاده از یک تکه پارچه نرم روی بدنه می تواند انجام شود.

مواد مورد استفاده از برندهای مرغوب موجود در بازار می باشد.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

زمان تقریبی جهت واکس و پولیش خودرو حدود 2 ساعت می باشد. برای ارایه با کیفیت این سرویس ترجیحا در زمان روشنایی هوا و قبل از غروب آفتاب رزرو نمایید.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس واکس و پولیش خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

دیاگ و عیب یابی خودرو
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 350,000 الی 880,000 تومان
نصب شیشه دودی
نصب شیشه دودی
قیمت از 650,000 الی 800,000 تومان
تعویض روغن و فیلترها
تعویض روغن و فیلترها
در حال بروزرسانی قیمت

خدمات واکس و پولیش بدنه خودرو در این شهرها ارائه می شود: