واکس و پولیش بدنه خودرو

واکس و پولیش بدنه خودرو

از 1174 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت واکس و پولیش بدنه خودرو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت پولیش ماشین هاچبک ایرانی و چینی

800,000 تومان

قیمت پولیش ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک خارجی

850,000 تومان

قیمت پولیش ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

900,000 تومان

قیمت پولیش ماشین سواری خارجی

950,000 تومان

قیمت پولیش ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

1,000,000 تومان

قیمت احیای رنگ ماشین هاچبک ایرانی و چینی

1,050,000 تومان

قیمت احیای رنگ ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک خارجی

1,100,000 تومان

قیمت احیای رنگ ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

1,150,000 تومان

قیمت احیای رنگ ماشین سواری خارجی

1,200,000 تومان

قیمت احیای رنگ ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

1,250,000 تومان

قیمت واکس بدنه

600,000 تومان

قیمت واکس چرم

600,000 تومان

قیمت واکس بک تو بلک

500,000 تومان

قیمت رفع کدری چراغ

600,000 تومان

قیمت پولیش شیشه

600,000 تومان

متوسط قیمت1,600,000 تومانکمینه قیمت600,000 تومانبیشینه قیمت1,800,000 تومان

آنچه درباره واکس و پولیش بدنه خودرو خواهید خواند

 • پولیش ماشین و واکس بدنه ماشین در محل
 • خدمات واکس و پولیش خودرو در محل هوم سرویز چگونه ارائه می شود؟
 • پولیش خودرو چیست؟
 • واکس خودرو چیست؟
 • احیای رنگ خودرو چیست؟
 • انواع پولیش ماشین در محل
 • بهترین زمان پولیش زدن ماشین
 • پولیش ماشین با دستگاه در محل
 • پولیش سیار خودرو هوم سرویز
 • مزایای واکس و پولیش خودرو در محل
 • قیمت پولیش ماشین به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات احیا رنگ خودرو و رفع آفتاب سوختگی ماشین را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پولیش ماشین و واکس بدنه ماشین در محل

یکی از راههایی که می تواند زیبایی رنگ بدنه خودرو را چندین برابر کند، انجام واکس و پولیش ماشین در محل است. مواردی مانند خراشیدگی های سطحی، فضولات پرندگان، گرد و غبار و آفتاب زدگی رنگ خودرو را تغییر می دهد. واکس و پولیش خودرو در محل موجب می شود رنگ بدنه خودرو شفافیت خود را بازیابی کند و موجب ر. واکس ماشین بیشتر جنبه حفاظتی دارد و ترمیم کننده یا از بین برنده ایرادات رنگ بدنه ماشین نیست. اما پولیش خودرو یک راهکار ترمیمی برای از بین بردن خط و خش های بدنه ماشین و رفع آفتاب سوختگی ماشین می باشد. در ادامه به مزایای پولیش ماشین در محل و عوامل موثر قیمت پولیش ماشین و قیمت واکس خودرو می پردازیم.

خدمات واکس و پولیش خودرو در محل هوم سرویز چگونه ارائه می شود؟

جهت دریافت خدمات واکس و پولیش خودرو در محل و سایر خدمات مانند صفرشویی ماشین تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان برای واکس و پولیش ماشین در محل

از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع خودرو و خدمات مورد نیاز اعم واکس خودرو و پولیش ماشین در محل، احیای رنگ و یا رفع آفتاب سوختگی ماشین اعلام می شود.

· تماس همیاران جهت اعلام قیمت پولیش ماشین

پس از ثبت درخواست متخصصین تماس گرفته و توضیحات لازم را در ارتباط با نوع خدمات مورد نیاز و قیمت پولیش ماشین با دستگاه را اعلام می کنند.

· اعزام متخصصین به محل جهت انجام واکس و پولیش ماشین در محل

پس از توافقات در ارتباط با قیمت پولیش خودرو و نحوه ارائه خدمات در محل، متخصصین به محل اعزام شده و انواع خدمات را در محل ارائه می دهند.

پولیش خودرو چیست؟

پولیش ماشین یک ترکیب ساینده بسیار ضعیف است که برای نظافت، رفع خط و خش و افزایش درخشانندگی رنگ خودرو انجام می شود. پولیش ماشین در محل برای محافظت از رنگ خودرو در برابر عوامل محیطی است و از نظر قیمت پولیش ماشین در مقایسه با سرامیک خودرو مناسب تر است.

واکس خودرو چیست؟

واکس خودرو به دو صورت چسبی و مایع در بازار موجود می باشند. حالت سنتی واکس خودرو که به صورت چسبی است یک لایه محافظ روی بدنه خودرو ایجاد می کند. این لایه محافظ از پریدگی رنگ ماشین بر اثر نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش جلوگیری می کند. واکس مایع خودرو نیز عملکردی مشابه نمونه ی قدیمی تر خود دارد و می تواند روند اکسایش و زنگ زدگی را تا چندین ماه به تاخیر بیاندازد.

واکس و پولیش خودرو یک نوع ساینده محسوب می شود. در واقع بر خلاف واکس که یک لایه محافظ ایجاد می کند. پولیش یک لایه رنگ بسیار نازک را از روی بدنه ماشین بر می دارد. پولیش ماشین در محل مانند یک سمباده بسیار ریز و ظریف عمل می کند. بهتر است بعد از شستشو و یا انجام پولیش کاری ماشین، واکس بدنه زده شود. تا خط و خش های ریز احتمالی، با استفاده از واکس کاملا پر شود و سطح صیقلی ای به دست بیاید.

احیای رنگ خودرو چیست؟

احیای رنگ خودرو در واقع به اقداماتی گفته می شود که اغلب برای رفع خط و خش ماشین و همچنین رفع آفتاب سوختگی ماشین توسط دیتیلرها انجام می شود. احیای رنگ ماشین در واقع استفاده از خدمات پولیش ماشین بسیار عمیق نیست. بلکه خدمات احیای رنگ خودرو در واقع برداشتن مقداری از سطح کیلر توسط پولیش های بسیار ضعیف است که موجب یکدست سازی سطح خودرو می شود. قبل انجام خدمات احیای رنگ باید بدنه ماشین به خوبی تمیز و شسته شود. طی این کار تمام آلودگی ها و ذرات چسبیده به بدنه ماشین برداشته می شود. همچنین یک نوع خمیر استفاده می شود تا آلودگی هایی مانند قیر که چسبندگی زیادی دارند از روی بدنه برداشته شوند. این اقدامات موجب می شود در زمان احیای رنگ خودرو، دستگاه پولیش با ظرافت بیشتری یک لایه رنگ را برداشته و در نهایت سطح رنگ به خوبی نمایان شود.

انواع پولیش ماشین در محل

انواع پولیش ماشین در محل بر اساس قدرت ساییدگی تقسیم بندی می شوند. به ترتیبی که هر چه قدرت ساییدگی پولیش ماشین بیشتر باشد یعنی سفت تر است. به خاطر داشته باشید پولیش زدن ماشین کار بسیار مهمی است و باید درصد پولیش بسیار با دقت انتخاب شود. تا نتیجه عکس ندهد و به رنگ ماشین آسیب وارد نشود. عدد پولیش هر چه بیشتر باشد پلیش و سنباده نرم تر می شود.

نوع پولیش زدن ماشین به قیمت واکس و پولیش خودرو، برند محصول و رنگ خودرو وابسته است که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

· پولیش ماشین در محل زبر جهت رفع آفتاب سوختگی ماشین

این پولیش ماشین در محل با سایش بالا موجب از بین بردن خط و خش عمیق بدنه خودرو و رفع آفتاب سوختگی ماشین می‌پردازد. پولیش ماشین به این صورت به تنهایی قابل انجام نیست و باید بعد از اینکار پولیش نرم کشیده شود تا سطح بدنه کاملا صیقلی شود. البته این نوع پولیش ماشین نباید زیاد انجام شود و برای پولیش ماشین سفید پیشنهاد می شود. قیمت پولیش ماشین در این روش بیشتر است.

· پولیش خودرو نرم جهت احیای رنگ خودرو

در پولیش کردن خودرو به این صورت چون سایندگی بسیار کم است برای رفع خط و خش های بسیار کم عمق و سطحی پیشنهاد می شود. برای مثال اثرات قیر، خط و خش دستگیره ها با این روش از بین خواهند رفت. پولیش کردن ماشین هم به صورت دستی و هم با استفاده از دستگاه پولیش ماشین در محل انجام می شود. با استفاده از پولیش نرم یک لایه محافظ در برار اشعه خورشید نیز به وجود می آید.

· خدمات واکس و پولیش ماشین در محل

پولیش واکس نیز نمونه ی دیگری از انواع واکس و پولیش خودرو در محل است که مانند پولیش نرم است. از این تکنیک نیز برای از بین بردن خط و خش های سطحی به کار برده می شود و موجب شفاف شدن بدنه می شود.

بهترین زمان پولیش زدن ماشین

متاسفانه بدنه خودرو طی مرور زمان و برخورد ذرات معلق در هوا کدر می شود و درخشندگی اولیه خود را ندارند. از این رو انجام خدمات واکس و پولیش ماشین در محل می تواند زیبایی اولیه خودرو را به ارمغان بیاورد. نمی توان زمان خاصی را به پولیش ماشین در محل اختصاص داد. اما در کل در صورت بروز هر کدام از 4 موارد زیر انجام خدمات واکس و پولیش خودرو در محل میتواند نهایت تاثیر را داشته باشد.

1. زمان خرید خودروی نو

ممکن است در هنگام خرید خودرو جدید آن حس زیبایی و درخشندگی که انتظار داشتید را دریافت نکنید. علت این اتفاق نیز کم کاری بعضی از شرکت های خودرو سازی است. از این رو برای بهتر کردن حال خود و یکنواخت و براق کردن رنگ بدنه و حفظ درخشندگی پیشنهاد می کنیم از خدمات واکس و پولیش خودرو در محل استفاده کنید.

2. زمانی که رنگ خودرو کدر و مات می شود

طی مرور زمان و برخورد گرد و خاک و همچنین فضولات پرندگان ممکن است بخشی از رنگ ماشین دچار خوردگی شود. در این مواقع تنها راه جلابخشی رنگ خودرو استفاده از خدمات پولیش کشیدن ماشین است.

3. در صورت وقوع تصادفات جزئی

اگر بدنه خودرو در اثر برخورد با اجسام سخت دچار خراش و بریدگی شوند. می توان خراش های ایجاد شده را در صورتی که رنگ کنده نشده باشد. با پولیش کاری خودرو در محل از بین برد.

4. خودروهای صافکاری و نقاشی شده و رفع آفتاب سوختگی ماشین

هنگام صافکاری خودرو و رنگ کاری مجدد برای یکسان سازی سطح رنگ شده و از بین بردن امواج بدنه باید خدمات پولیش بدنه خودرو انجام شود. تا در انتها ظاهر کار تمیز و یکدست شود. همچنین در مواردی که بدنه خودرو دچار آفتاب سوختگی شده است بهترین راهکار استفاده از خدمات پولیش ماشین برای رفع آفتاب سوختگی ماشین است.

پولیش ماشین با دستگاه در محل

نوع پولیش کاری خودرو بسته به نوع ایرادات در رنگ بدنه خودرو تعیین می شود. در واقع نمی توان بیان کرد که پولیش ماشین با دست کیفیت پایین تری نسبت به پولیش ماشین با دستگاه در محل دارد. در کل سه نوع دستگاه برای پولیش زدن خودرو استفاده می شوند.

 • دستگاه پولیشر چرخشی که جهت از بین بردن خطوط بزرگ و عمیق به کار برده می شود و برای خطوط ریز پیشنهاد نمی شود.
 • واکس و پولیش خودرو در محل با دستگاه اوربیتالی که مناسب برای از بین بردن خطور بسیار ریز است.
 • دستگاه سوم نیز که دستگاه دوکاره است. جهت از بین بردن هر دو نوع خطوط ریز و درشت طراحی شده است.

پولیش سیار خودرو هوم سرویز

واکس و پولیش سیار خودرو هوم سرویز یک سرویس مناسب برای افرادی است که بسیاری از کارهای خود را به علت شلوغی و ترافیک به تعویق می اندازند. استفاده از خدمات واکس خودرو و پولیش سیار خودرو سبب می شود که شما بتوانید در هنگام انجام سایر کارهای روزمره به خودروی خود نیز رسیدگی کنید. بدون آنکه که نیاز باشد ساعاتی را در صافکاری یا کارواش معطل شوید. پولیش کاری از نظر خیلی از افراد کار راحتی به نظر می آید. اما متاسفانه در مواردی مشاهده شده است که انجام پولیش خودرو در منزل توسط افراد غیر حرفه ای موجب آسیب های شدید به رنگ بدنه شده است.

مزایای واکس و پولیش خودرو در محل

دیگر برای دریافت خدماتی مانند واکس و پولیش خودرو لازم نیست تا مراکز خدمات دهنده مراجعه کنید. این سرویس ها در محل به راحتی ارائه می شوند. واکس پولیش ماشین در محل موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. می توانید به راحتی با برترین متخصصین در زمینه مورد نظر مشورت کنید و قیمت ها را مقایسه کنید. همچنین از کیفیت مواد و بهترین واکس بدنه ماشین مورد استفاده و به مراحل پولیش کاری ماشین نیز نظارت خواهید داشت.

قیمت پولیش ماشین به چه مواردی وابسته است؟

قیمت پولیش ماشین در محل به موارد متعددی وابسته است. لذا نمی توان قیمت پولیش خودرو را مبلغ ثابتی اعلام نمود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت پولیش خودرو در محل می پردازیم.

· قیمت پولیش ماشین به نوع خودرو وابسته است

نوع خودرو و اندازه خودرو از جهت سدان یا هاچبک بودن و یا خودروهای شاسی بلند برای خدمات پولیش کاری قیمت واکس و پولیش خودرو متنوعی دارند.

· نوع پولیش بر هزینه واکس و پولیش خودرو تاثیر می گذارد

همانطور که گفته شد انواع واکس و پولیش خودرو بر اساس وضعیت بدنه خودرو پیشنهاد می شود. پولیش یک مرحله ای و سه مرحله ای با اهداف مختلف انجام می شود که همین موضوع قیمت پولیش ماشین را تغییر می دهد.

· مواد پولیش و هزنیه پولیش خودرو در محل

همچنین مواد پولیش، پد پولیش خودرو ، نوع دستگاه پولیش بر هزینه پولیش کاری ماشین تاثیر دارد. طبیعتا هرچه کیفیت مواد پولیش و واکس خودرو با کیفیت تر باشد قیمت مواد بیشتر شده و طبیعتا هزینه پولیش ماشین در محل نیز بیشتر می شود.

· رنگ خودرو بر قیمت پولیش خودرو در محل تاثیر دارد

در نهایت مدت زمان مورد نیاز برای در تعیین قیمت واکس و پولیش ماشین در محل تاثیر گذار هستند. طبیعتا در خودروهایی با رنگ های خاص قیمت پولیش خودرو تغییر می کند.

· قیمت احیای رنگ خودرو و رفع آفتاب سوختگی ماشین

همچنین در صورتی که خدمات احیای رنگ ماشین نیز به همراه پولیش کاری نیاز باشد. قیمت پولیش خودرو در محل تغییر می کند. منظور از احیای رنگ انجام زیر سازی رنگ و از بین بردن آفتاب سوختگی های شدید می باشد به این ترتیب هزینه احیای رنگ و هزینه رفع آفتاب سوختگی با پولیش تفاوت دارد. البته برای اطلاع از قیمت دقیق باید بدنه خودرو توسط متخصصین بررسی شود و هزینه احیای رنگ ب طور دقیق اعلام می شود.

خدمات احیا رنگ خودرو و رفع آفتاب سوختگی ماشین را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به خدمات واکس و پولیش ماشین در منزل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تمامی خدمات مربوط به واکس بدنه ماشین و پولیش با استفاده از بهترین واکس بدنه ماشین و برندهای مطرح بازار مانند پولیش واکس جلاسنج ، پولیش واکس سوناکس و غیره انجام می شود. متخصصین ما در مرکز واکس و پولیش خودرو هوم سرویز آماده ارائه خدمات حرفه ای جها احیای رنگ ماشین و رفع آفتاب سوختگی ماشین برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی لوکس می باشند.

قبل از انجام خدمات واکس و پولیش ماشین در محل باید سطح بدنه خودرو کاملا تمیز و عاری از هر گونه آلودگی باشد. پس پیشنهاد می کنیم ابتدا از سرویس کارواش در محل هوم سرویز استفاده کنید. سپس هماهنگی های لازم جهت واکس و پولیش خودرو انجام شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس واکس و پولیش بدنه خودرو و همچنین ارایه خدمات خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل خدمات کارواش سیار بصورت فوری, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی, سرامیک بدنه خودرو ایرانی , موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و..., صفرشویی خودرو ایرانی و خارجی در محل, شفاف سازی چراغ خودرو, خدمات کاور بدنه خودرو می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس واکس و پولیش بدنه خودرو

خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی

احیای رنگ خودرو و رفع آفتاب سوختگی ماشین

پولیش کاری انواع خودرو سدان، شاسی، هاچبک و باری

پولیش بدنه خودروهای تصادفی

پولیش ماشین آفتاب سوخته

پولیش بدنه خودرو های خارجی و لوکس با دستگاه

احیای رنگ بدنه انواع خودرو با استفاده از مواد درجه یک در محل

نظرات کاربران

profile picture
امیر اردبیلی

کارشون خوبه آقای بهارلو. قبلا هم باهاشون سرویس انجام دادیم و راضی بودیم🙏🏻

profile picture
حسن طالب زاده

تمامی موارد مذکور در وجود همیار محترم جناب علیرضا کریمی مستتر است. نتیجه کار بعد از تلاش ایشان کاملا رضایت بخش بود و از سایت شما برای ارایه سرویس بسیار سپاسگزارم. ارادتمند طالب زاده

profile picture
م راد

از حُسن اخلاق، دقت نظر در انجام کار، مشتری مداری و زحمات دلسوزانه ی جناب بهارلو بسیار سپاسگزاریم.

profile picture
امیر رضایی

واقعا لطف کردند ممنونم خیلی مودبانه و دلسوزانه کار کردند به واسطه شما از ایشون تشکر میکنم

شرایط پولیش کردن بدنه ماشین و رفع آفتاب سوختگی ماشین

جهت ارائه این سرویس نیاز است خودروی شما کاملاً تمیز باشد. می توانید قبل از ثبت این سرویس از خدمات کارواش هوم سرویز استفاده کنید.

خدمات واکس و پولیش خودرو به منظور رفع خط و خش خودرو و خطوط هولوگرامی و صمغ درختان و... و لکه گیری بدنه ماشین و ترمیم رنگ خودرو انجام می شود.

خدمات احیای رنگ خودرو شامل خدمات پولیش خودرو و همچنین زیرسازی رنگ خودرو و از بین بردن آفتاب سوختگی بوده و باعث جلا و براقیت دو چندان رنگ خودرو می شود.

پولیش را هم با دست و هم با دستگاه پولیش برقی یا بافر و با استفاده از یک تکه پارچه نرم روی بدنه می تواند انجام شود.

مواد مورد استفاده از برندهای مرغوب موجود در بازار می باشد.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

زمان تقریبی جهت واکس و پولیش خودرو حدود 2 ساعت می باشد. برای ارایه با کیفیت این سرویس ترجیحا در زمان روشنایی هوا و قبل از غروب آفتاب رزرو نمایید.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس واکس و پولیش خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

diagnosis-car
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
car-repair
تعمیر خودرو
قیمت از 500,000 الی 1,400,000 تومان
car-window-tinting
نصب شیشه دودی
قیمت از 1,200,000 الی 1,500,000 تومان
oil-filters-change
تعویض روغن و فیلترها
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان