واکس و پولیش بدنه خودرو

واکس و پولیش بدنه خودرو

از 1174 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت واکس و پولیش بدنه خودرو در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت پولیش ماشین هاچبک ایرانی و چینی

600,000 تومان

قیمت پولیش ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک خارجی

650,000 تومان

قیمت پولیش ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

700,000 تومان

قیمت پولیش ماشین سواری خارجی

750,000 تومان

قیمت پولیش ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

800,000 تومان

قیمت احیای رنگ ماشین هاچبک ایرانی و چینی

850,000 تومان

قیمت احیای رنگ ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک خارجی

900,000 تومان

قیمت احیای رنگ ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

950,000 تومان

قیمت احیای رنگ ماشین سواری خارجی

1,000,000 تومان

قیمت احیای رنگ ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

1,050,000 تومان

قیمت واکس بدنه

400,000 تومان

قیمت واکس چرم

400,000 تومان

قیمت واکس بک تو بلک

300,000 تومان

قیمت رفع کدری چراغ

400,000 تومان

قیمت پولیش شیشه

400,000 تومان

متوسط قیمت1,500,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت2,000,000 تومان

آنچه درباره واکس و پولیش بدنه خودرو خواهید خواند

 • پولیش ماشین و واکس بدنه ماشین در محل
 • پولیش خودرو چیست؟
 • واکس خودرو چیست؟
 • انواع پولیش خودرو در محل
 • پولیش ماشین در محل زبر:
 • بهترین زمان پولیش زدن ماشین
 • پولیش ماشین با دستگاه در محل
 • پولیش سیار خودرو هوم سرویز
 • مزایای واکس و پولیش خودرو در محل
 • قیمت واکس و پولیش خودرو در محل هوم سرویز
 • واکس خودرو و پولیش سیار خودرو را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پولیش ماشین و واکس بدنه ماشین در محل

یکی از راههایی که میتواند زیبایی رنگ بدنه خودرو را چندین برابر کند، انجام واکس و پولیشماشین در محل است. مواردی مانند خراشیدگی های سطحی، فضولات پرندگان،گرد و غبار و آفتاب زدگی رنگ خودرو را تغییر می دهد. واکس و پولیش خودرو در محلموجب می شود رنگ بدنه خودرو شفافیت خود را بازیابی کند. واکس ماشین بیشترجنبه حفاظتی دارد و ترمیم کننده یا از بین برنده ایرادات رنگ بدنه ماشین نیست.اما پولیش بدنه خودرو یک راهکار ترمیمی برای از بین بردن خط و خش هایبدنه ماشین می باشد. در ادامه به مزایای پولیشماشین و عوامل موثر قیمت پولیش ماشین و قیمت واکس خودرو میپردازیم.

پولیش خودرو چیست؟

پولیش ماشین یکترکیب ساینده بسیار ضعیف است که برای نظافت، رفع خط و خش و افزایش درخشانندگی رنگخودرو انجام می شود. پولیش ماشین برای محافظت از رنگ خودرو در برابر عوامل محیطیاست و از نظر قیمت پولیش ماشین در مقایسه با سرامیک خودرو مناسب تراست.

واکس خودرو چیست؟

واکس خودرو به دوصورت چسبی و مایع در بازار موجود می باشند. حالت سنتی واکس خودرو که به صورت چسبیاست یک لایه محافظ روی بدنه خودرو ایجاد می کند. این لایه محافظ از پریدگی رنگماشین بر اثر نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش جلوگیری می کند. واکس مایع خودرو نیز عملکردی مشابهنمونه ی قدیمی تر خود دارد و می تواند روند اکسایش و زنگ زدگی را تا چندین ماه بهتاخیر بیاندازد.

پولیش بدنه خودرو یک نوع ساینده محسوب می شود. در واقعبر خلاف واکس که یک لایه محافظ ایجاد می کند. پولیش یک لایه رنگ بسیار نازک را ازروی بدنه ماشین بر می دارد. پولیش مانند یک سمباده بسیار ریز و ظریف عملمی کند. بهتر است بعد از شستشو و یا انجام پولیش کاری ماشین، واکسبدنه زده شود. تا خط و خش های ریز احتمالی، با استفاده از واکسکاملا پر شود و سطح صیقلی ای به دست بیاید.

انواع پولیش خودرو در محل

انواع پولیش ماشینبر اساس قدرت ساییدگی تقسیم بندی می شوند. به ترتیبی که هر چه قدرت ساییدگیپولیش ماشین بیشتر باشد یعنی سفت تر است. به خاطر داشته باشید پولیش زدن ماشین کاربسیار مهمی است و باید درصد پولیش بسیار با دقت انتخاب شود. تا نتیجه عکس ندهد وبه رنگ ماشین آسیب وارد نشود. عدد پولیش هر چه بیشترباشد پلیش و سنباده نرم تر می شود.

نوع پولیش زدنماشین به قیمت واکس و پولیش خودرو، برند محصول و رنگ خودرو وابسته است کهدر ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

پولیش ماشین در محل زبر:

این پولیش ماشین با سایش بالا موجب از بین بردن خط و خش عمیق بدنهخودرو می‌پردازد. پولیش ماشین به این صورت به تنهایی قابل انجام نیست و باید بعداز اینکار پولیش نرم کشیده شود تا سطح بدنه کاملا صیقلی شود. البته این نوع پولیشماشین نباید زیاد انجام شود و برای خودروهایی با رنگ سفید پیشنهاد می شود.

پولیش خودرو درمنزل نرم:

در پولیش کردن خودروبه این صورت چون سایندگی بسیار کم است برای رفع خط و خش های بسیار کم عمق و سطحیپیشنهاد می شود. برای مثال اثرات قیر، خط و خش دستگیره ها با این روش از بین خواهندرفت. پولیش کردن ماشین هم به صورت دستی و هم با استفاده از دستگاه پولیش ماشین درمحل انجام می شود.

پولیش واکسخودرو در محل

واکس و پولیش خودروهم زیرمجموعه پولیش نرم است و جهت رفع خط و خش های سطحی به کار برده می شوند. واکسپولیش ماشین به صورت محلول ، مایع یا اسپری در بازار موجود هستند.

بهترین زمان پولیش زدن ماشین

متاسفانه بدنهخودرو طی مرور زمان و برخورد ذرات معلق در هوا کدر می شود و درخشندگی اولیهخود را ندارند. از این رو انجام خدمات واکس و پولیش ماشین در محل میتواند زیبایی اولیه خودرو را به ارمغان بیاورد. نمی توان زمان خاصی را به پولیشماشین در محل اختصاص داد. اما در کل در صورت بروز هر کدام از 4 موارد زیر انجامخدمات واکس و پولیش خودرو در محل میتواند نهایت تاثیر را داشته باشد.

1. زمان خرید خودروی نو

ممکن است در هنگامخرید خودرو جدید آن حس زیبایی و درخشندگی که انتظار داشتید را دریافت نکنید. علتاین اتفاق نیز کم کاری بعضی از شرکت های خودرو سازی است. از این رو برای بهتر کردنحال خود و یکنواخت و براق کردن رنگ بدنه و حفظ درخشندگی پیشنهاد می کنیماز خدمات واکس و پولیش خودرو در محل استفاده کنید.

2. زمانی که رنگ خودرو کدر و مات می شود

طی مرور زمان وبرخورد گرد و خاک و همچنین فضولات پرندگان ممکن است بخشی از رنگ ماشین دچار خوردگیشود. در این مواقع تنها راه جلابخشی رنگ خودرو استفاده از خدمات پولیشکشیدن ماشین است.

3. در صورت وقوع تصادفات جزئی

اگر بدنه خودرو دراثر برخورد با اجسام سخت دچار خراش و بریدگی شوند. می توان خراش های ایجاد شده رادر صورتی که رنگ کنده نشده باشد. با پولیشکاری خودرو در محل از بینبرد.

4. خودروهای صافکاری و نقاشی شده

هنگام صافکاری ورنگ کاری مجدد برای یکسان سازی سطح رنگ شده و از بین بردن امواج بدنهباید خدمات پولیش بدنه خودرو انجام شود. تا در انتها ظاهر کارتمیز و یکدست شود.

پولیش ماشین با دستگاه در محل

نوع پولیشکاری خودرو بسته به نوع ایرادات در رنگ بدنه خودرو تعیین می شود. در واقع نمیتوان بیان کرد که پولیش ماشین با دست کیفیت پایین تری نسبت به پولیش ماشین بادستگاه در محل دارد. در کل سه نوع دستگاه برای پولیش زدنخودرو استفاده می شوند.

 • دستگاهپولیشر چرخشی که جهت از بین بردن خطوط بزرگ و عمیق به کار برده می شود و برای خطوطریز پیشنهاد نمی شود.
 • پولیشخودرو در محل با دستگاه اوربیتالی که مناسب برای از بین بردن خطور بسیار ریزاست.
 • دستگاهسوم نیز که دستگاه دوکاره است. جهت از بین بردن هر دو نوع خطوط ریز و درشت طراحیشده است.

پولیش سیار خودرو هوم سرویز

پولیش سیار خودرو هوم سرویز یک سرویس مناسب برایافرادی است که بسیاری از کارهای خود را به علت شلوغی و ترافیک به تعویق میاندازند. استفاده از خدمات واکس خودرو و پولیش سیار خودرو سبب می شود که شمابتوانید در هنگام انجام سایر کارهای روزمره به خودروی خود نیز رسیدگی کنید. بدونآنکه که نیاز باشد ساعاتی را در صافکاری یا کارواش معطل شوید. پولیشکاری از نظر خیلی از افراد کار راحتی به نظر می آید. اما متاسفانه در مواردیمشاهده شده است که انجام پولیش خودرو در منزل توسط افراد غیرحرفه ای موجب آسیب های شدید به رنگ بدنه شده است.

مزایای واکس و پولیش خودرو در محل

دیگر برای دریافتخدماتی مانند واکس و پولیش خودرو لازم نیست تا مراکز خدمات دهنده مراجعه کنید. اینسرویس ها در محل به راحتی ارائه می شوند. واکس پولیش ماشین در محلموجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. می توانید به راحتی با برترین متخصصین درزمینه مورد نظر مشورت کنید و قیمت ها را مقایسه کنید. همچنین از کیفیت مواد و بهترینواکس بدنه ماشین مورد استفاده و به مراحل پولیش کاری ماشین نیز نظارتخواهید داشت.

قیمت واکس و پولیش خودرو در محل هوم سرویز

هزینه پولیش و واکس ماشین در محل بر اساس نوعماشین، اندازه ماشین (از جهت هاچبک یا صندوق دار بودن) متفاوت است. همچنین موادپولیش، پد پولیش خودرو ، نوع دستگاه پولیش و مدت زمان مورد نیاز برای درتعیین قیمت واکس و پولیش ماشین در محل تاثیر گذار هستند. همچنین در صورتیکه خدمات احیای رنگ نیز به همراه پولیش کاری نیاز باشد. قیمت پولیش خودرو در محل تغییر می کند. منظور از احیایرنگ انجام زیر سازی رنگ و از بین بردن آفتاب سوختگی های شدید می باشد.

واکس خودرو و پولیش سیار خودرو را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهخدمات واکس و پولیش ماشین در منزل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. تمامی خدمات مربوط به واکس بدنه ماشین و پولیش با استفاده از بهترینواکس بدنه ماشین و برندهای مطرح بازار مانند پولیش واکس جلاسنج ، پولیشواکس سوناکس و غیره انجام می شود. متخصصین ما در مرکز واکس و پولیشخودرو هوم سرویز آماده ارائه خدمات حرفه ای برای انواع خودروهای ایرانی وخارجی لوکس می باشند.

قبل ازانجام خدمات واکس و پولیش ماشین در محل باید سطح بدنه خودرو کاملا تمیزو عاری از هر گونه آلودگی باشد. پس پیشنهاد می کنیم ابتدا از سرویس کارواش درمحل هوم سرویز استفاده کنید. سپس هماهنگی های لازم جهت واکس و پولیش بدنهخودرو انجام شود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس واکس و پولیش بدنه خودرو و همچنین ارایه خدمات خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل خدمات کارواش سیار بصورت فوری, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی, سرامیک بدنه خودرو ایرانی , موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و..., صفرشویی انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس واکس و پولیش بدنه خودرو

خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی

پولیش بدنه خودرو های خارجی و لوکس با دستگاه

پولیش کاری انواع خودرو سدان، شاسی، هاچبک و باری

پولیش بدنه خودروهای تصادفی

پولیش ماشین آفتاب سوخته

ترمیم رنگ بدنه انواع خودرو با استفاده از مواد درجه یک در محل

نظرات کاربران

profile picture
امیر رضایی

واقعا لطف کردند ممنونم خیلی مودبانه و دلسوزانه کار کردند به واسطه شما از ایشون تشکر میکنم

profile picture
علی فرهانی

انسان شریفی هستند و کار را به نحو احسن انجام دادند و قیمت بسیار مناسبی را دریافت کردند راضی بودیم ممنون

شرایط پولیش کردن بدنه ماشین در محل با دستگاه

جهت ارائه این سرویس نیاز است خودروی شما کاملاً تمیز باشد. می توانید قبل از ثبت این سرویس از خدمات کارواش هوم سرویز استفاده کنید.

خدمات واکس و پولیش خودرو به منظور رفع خط و خش خودرو و خطوط هولوگرامی و صمغ درختان و... و لکه گیری بدنه ماشین و ترمیم رنگ خودرو انجام می شود.

خدمات احیای رنگ خودرو شامل خدمات پولیش خودرو و همچنین زیرسازی رنگ خودرو و از بین بردن آفتاب سوختگی بوده و باعث جلا و براقیت دو چندان رنگ خودرو می شود.

پولیش را هم با دست و هم با دستگاه پولیش برقی یا بافر و با استفاده از یک تکه پارچه نرم روی بدنه می تواند انجام شود.

مواد مورد استفاده از برندهای مرغوب موجود در بازار می باشد.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

زمان تقریبی جهت واکس و پولیش خودرو حدود 2 ساعت می باشد. برای ارایه با کیفیت این سرویس ترجیحا در زمان روشنایی هوا و قبل از غروب آفتاب رزرو نمایید.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس واکس و پولیش خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

دیاگ و عیب یابی خودرو
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 250,000 الی 300,000 تومان
تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 250,000 الی 600,000 تومان
نصب شیشه دودی
نصب شیشه دودی
قیمت از 1,100,000 الی 1,200,000 تومان
تعویض روغن و فیلترها
تعویض روغن و فیلترها
در حال بروزرسانی قیمت