سرامیک خودرو

سرامیک خودرو

از 1177 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سرامیک خودرو در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت سرامیک فوری ماشین هاچبک ایرانی و چینی

650,000 تومان

قیمت سرامیک فوری ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک

700,000 تومان

قیمت سرامیک فوری ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

750,000 تومان

قیمت سرامیک فوری ماشین شاسی خارجی

800,000 تومان

قیمت سرامیک فوری ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

850,000 تومان

قیمت سرامیک یکساله ماشین هاچبک ایرانی و چینی

3,000,000 تومان

قیمت سرامیک یکساله ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک

3,300,000 تومان

قیمت سرامیک یکساله ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

3,500,000 تومان

قیمت سرامیک یکساله ماشین شاسی خارجی

4,500,000 تومان

قیمت سرامیک یکساله ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

3,800,000 تومان

قیمت سرامیک سه ساله ماشین هاچبک ایرانی و چینی

4,800,000 تومان

قیمت سرامیک سه ساله ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک

5,000,000 تومان

قیمت سرامیک سه ساله ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

5,100,000 تومان

قیمت سرامیک سه ساله ماشین شاسی خارجی

5,400,000 تومان

قیمت سرامیک سه ساله ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

5,800,000 تومان

قیمت سرامیک پنج ساله ماشین هاچبک ایرانی و چینی

6,000,000 تومان

قیمت سرامیک پنج ساله ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک

6,200,000 تومان

قیمت سرامیک پنج ساله ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

6,300,000 تومان

قیمت سرامیک پنج ساله ماشین شاسی خارجی

6,600,000 تومان

قیمت سرامیک پنج ساله ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

6,800,000 تومان

قیمت سرامیک شیشه

700,000 الی 540,000 تومان

قیمت جرم گیری بدنه

400,000 الی 600,000 تومان

متوسط قیمت6,500,000 تومانکمینه قیمت3,500,000 تومانبیشینه قیمت7,650,000 تومان

آنچه درباره سرامیک خودرو خواهید خواند

  • ​سرامیک خودرو در محل
  • انواع سرامیک خودرو
  • مزایای نانو سرامیک خودرو
  • مرکز سرامیک خودرو
  • نانو سرامیک ماشین در محل
  • هزینه سرامیک خودرو به چه مواردی بستگی دارد؟
  • پوشش نانو سرامیک در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

سرامیک خودرو در محل

پوشش نانو سرامیکبدنه خودرو یکنوع پلیمر مایع است، که روی بدنه خودرو ریخته می‌شود. این ماده با رنگ خودرو ترکیبمی شود و موجب ایجاد سطحی کاملا ضد آب خواهد شد. همچنین نانو کردن بدنه ماشین موجبمحافظت بیشتر از بدنه خودرو در مقابل گرد و غبار نیز می شود. امروزه نانوسرامیک خودرو ایرانی نیز در بین ماشین بازان بسیار رواج پیدا کرده است. سرامیک بدنه ماشین به علت وجود موادنانو با رنگ خودرو ترکیب می شوند و معایب جزئی رنگ مانند خط و خش هایبدنه را ترمیم می کنند. پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو در ابتدافقط برای ماشین های لوکس و گران قیمت استفاده می شد. اما امروزه تمام دوستارانماشین و افرادی که به اتومبیل خود اهمیت می دهند برای انواع خودرو از خدمات سرامیکاستفاده می کنند. زیرا این نوع پوشش سرامیکی از پولیش های معمولی دوامبیشتری دارد. البته این ماندگاری به نوع برند مواد نانو سرامیک و روش وکیفیت اجرای سرامیک ماشین در محل بستگی دارد.

در ادامه به معرفیانواع سرامیک ماشین و عوامل موثر بر قیمت سرامیک خودرو می پردازیم.

انواع سرامیک خودرو

انواع مختلفیاز نانو سرامیک بدنه خودرو و نانو سرامیک شیشه خودرو در بازارموجود هستند. تفاوت آنها بر اساس برند های تولید کننده و جنس های آنها می باشد.برند‌های متفرقه و ناشناخته پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو در بازار کیفیتچندان خوبی ندارند و نمی توان انتظار پوشش دهی خوبی را از آنها داشت.

بهترین سرامیک خودرو می توان به سرامیک پرو، سیستمایکس، کارپرو، کیوب باند، می‌وینچی، ناژول، مفرا و سوناکس اشاره کرد. یکی دیگر از موضوع هایی که در این باره مطرحمی شود، نوع های مختلفی است که نانو سرامیک ماشین دارد.

پوشش سرامیکپلیمری

یکی از بهترین پوششسرامیکی خودرو، پلیمری است. این نوع مواد به خوبی روی بدنه قرار می گیرد وپوشش یکدستی ایجاد می کند.

سرامیک نانوکوارتزی

این نوع سرامیکنقاومت بالایی در برابر خط و خش دارند و ماندگاری بالایی نیز دارند.

سرامیک هایهیبریدی

این سرامیک از ترکیبپلیمری و کوارتزی ساخته می شود. به همین دلیل دارای تمامی ویژگی های ویژه است. بهبیان دیگر بهترین سرامیک خودرو این نوع است. بدنه خودرو را از هر گونه عواملبیرونی کاملا محافظت می کند.

مزایای نانو سرامیک خودرو

سرامیک ماشین در محل مزایای زیادی دارد. اصلی ترین و بارزترین علت سرامیک بدنه خودرو در محل ایجاد یک لایه محافظ دربرابر آسیب های فیزیکی سطحی و آسیب های پرتوهای خورشیدی است. این موارد طی درازمدت سبب تغییر رنگ کاملا ملموس در بدنه خودرو می شود. همچنین پوشش نانوسرامیک خودرو از رنگ بدنه خودرو در مقابل شیره گیاهان و فضولات پرندگان نیزمحافظت می کند. زیرا که در صورت نانو کردن بدنه خودرو این مواد به رنگ بدنه خودرونمی چسبند و از روی بدنه به راحتی جدا می شوند.

سرامیک خودرو ازبدنه خودرو از آسیب های مخرب باران های اسیدی نیز محافظت می کند. زیرا خاصیت آبگریزی نانو سرامیک از باقی ماندن آب باران بر روی بدنه خودرو و رخ دادن واکنش هایشیمیایی جلوگیری می کند.

معایب سرامیک بدنهخودرو در مقابل مزایای آن قطعا به چشم نمی آید. البته بزرگ ترین ایرادی که میتوان به سرامیک بدنه خودرو ایرانی یا خارجی گرفت، هزینه نانوسرامیک بدنه خودرو است که شاید در نظر خیلی از افراد قیمت نسبتا بالایی است.

واقعیت دیگری درمعرفی سرامیک ماشین در محل این موضوع می باشد که در واقع اجرای سرامیک، بدنه ماشینشما را ضد آلودگی نمی کند. بلکه ذرات گرد و غبار بر روی خودرو باقی می مانند. امااین آلودگی ها با آب به راحتی پاک می شوند و نیاز به تمیزکاری های عمیقو کارواش نخواهد بود.

سرامیک خودرو جزوموارد ماندگار و یا با اثر طولانی‌ مدت می باشد و افراد را از دغدغه واکس و پولیشخودرو رها می کند. همچنین نانو سرامیک خودرو یک ظاهر زیبا و فریبنده به خودرو میدهد.

مرکز سرامیک خودرو

نانو سرامیک خودروامروزه مورد استقبال قرار گرفته است. اما همانطور که پیشتر بیانکردیم ماندگاری سرامیک خودرو به دو عامل مواد سرامیک خودرو و همچنین بهمهارت سرامیک کار خودرو بستگی دارد.نانو سرامیک خودرو هوم سرویز با استفاده از بهترین برندسرامیک خودرو برای تمام خودروهای ایرانی و خارجی اقدام به سرامیک خودرودر محل می کنند.

نانو سرامیک ماشین در محل

انجام سرامیک خودرودر محل از جمله خدمات دیتیلینگ خودرو است، که به دقت و ظرافت بالایی نیاز دارد. بههمین دلیل باید شخصی که آموزش سرامیک بدنه خودرو را به صورت حرفه ایگذرانده است، دست به این کار بزند. زیرا این اقدام ارتباط مستقیم با بدنه و رنگخودرو دارد. هر گونه اقدام غیر حرفه ای می تواند موجب آسیب به رنگ بدنهخودرو شود. با توجه به میزان حساسیت بالای سرامیک بدنه ماشین، اینکار زمان بر می باشد. به همین علت در هنگام مراجعه به مرکز سرامیکخودرو اغلب باید خودروی خود را در آن مرکز برای چند ساعت قرار بدهند. به اینترتیب از روند و کیفیت انجام کار مطلع نخواهند شد.

پوشش سرامیکی خودروفرایند بسیار حساسی است. از این رو برای نانو کردن بدنه ماشین باید فضا کاملا عاریاز هر گونه آلودگی و کرد و خاک معلق در فضا باشد. برای سرامیک خودرو در محلحتما فضای سرپوشیده را انتخاب کنید. با استفاده از اسپری های مخصوص باید چربی ها وآلودگی ها از روی بدنه پاک شود. سرویس سرامیک خودرو در محل هوم سرویز موجب میشود که تمام مراحل انجام کار از ابتدای شستشو، جرم گیری خودرو، پولیش کاری و درنهایت سرامیک زدن خودرو تحت نظر شما انجام شود. مطمئن باشید که تمامی مراحل بانهایت دقت و توسط بهترین و ماهرترین سرامیک کار خودرو انجام می شود.

هزینه سرامیک خودرو به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه سرامیک خودرودر محل یکعامل بسیار مهم در انتخاب سرامیک خودرو است. هزینه سرامیک بدنه خودرو به عواملمختلفی بستگی دارد. مدل خودرو عامل بسیار مهم و تعیین کننده ای بر هزینه نانوسرامیک خودرو می باشد. به طور مثال قیمت سرامیک خودرو لوکس خارجی در مقایسهبا قیمت سرامیک خودرو ایرانی بسیار متفاوت است.

عامل مهم دیگر موادنوع مواد نانو در بدنه خودرو است. هرچه آب گریزی مواد سرامیک خودرو بیشترباشد قیمت سرامیک خودرو نیز طبعا بیشتر می شود. همچنین تعدادلایه های پوشش نانو سرامیک نیز بر قیمت سرامیک خودرو تاثیرگزار می باشند.قیمت نانو بدنه خودرو بر اساس موارد بالا تعیین می شود. دقیقترین هزینه نانو کردن بدنه ماشین باید به صورت حضوری و یا با مشورت با متخصصین هومسرویز اعلام می شود.

پوشش نانو سرامیک در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

سخن آخراینکه روکش نانو سرامیک یک روش بسیار موثر جهت حفاظت از رنگ بدنه وزیبایی خودرو می باشد. البته به خاطر داشته باشید که کیفیت مواد و مهارت نیرویمتخصص نیز عوامل بسیار موثری بر نتیجه کار هستند. این روش نسبت به سایر اقداماتمانند واکس و پولیش دوام و طول عمر بیشتری دارد. در صورت نیاز به دریافتخدمات سرامیک خودرو در محل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست نمایید.

همکاران ما در کمترینزمان ممکن جهت مشاوره و ارائه قیمت نهایی با شما تماس خواهند گرفت و در روز، ساعتو مکان مورد نظر شما اقدام به ارائه خدمات می نمایند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سرامیک خودرو و همچنین ارایه خدمات سرامیک بدنه خودرو ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل خدمات کارواش سیار بصورت فوری, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی, خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی , موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و..., صفرشویی انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سرامیک خودرو

سرامیک بدنه خودرو ایرانی

نانو سرامیک انواع خودرو خارجی و لوکس

پوشش نانو سرامیک خودروهای خط و خش دار

نانو سرامیک خودرو تصادفی

سرامیک ماشین های صفر

اجرای سرامیک بدنه خودرو با برندهای مطرح سوناکس، افرا، نانوتیس و ....

نظرات کاربران

profile picture
محجمد صنعتی

اقای بهارلو فوق العاده عاللی بودند اگر میخواید کارتون به نحو احسن انجام بشه حتما با ایشون سرویس بگیرید متشکرم

profile picture
مهدی اصحابی

کار خوب بود 👌👌

profile picture
بهنام قرنجی

واقعا با حوصله و با حساسیت بالا کار کردند و کار تمیزی هم تحویل دادند

profile picture
پیمان خسروانی  

خیلی انسان خوب و وقت شناسی بودند متشکرم از ایشون سریع هم کار را انجام دادند

شرایط اجرای انواع پوشش سرامیکی خودرو در محل

سرامیک بدنه خودرو شیوه ای جهت زیبایی و حفاظت از رنگ ماشین و محافظت از آن در مقابل عوامل مخرب محیطی و ایجاد یک لایه محافظتی در برابر خط و خش ها و همچنین لکه های شیمیایی، محافظ رنگ خودرو در مقابل اکسید شدن و آفتاب سوختگی با خاصیت آبگریزی نگهداری آسان می باشد.

سرامیک خودرو بر حسب ماندگاری و طول عمر آن به انواع مختلفی تقسیم می شود.

در سرویس سرامیک شیشه رفع کلیه خطوط و خراش های موجود بر روی شیشه خودرو و ایجاد سطحی نرم و شفاف، آبگریزی شیشه خودرو و محافظت از شیشه خودرو در مقابل باران های اسیدی و فضولات پرندگان با استفاده از دستگاه و مواد مخصوص انجام می شود.

سرویس جرم گیری خودرو شمال از بین بردن کلیه جرم ها و سنگ ریزه های موجود بر روی رنگ خودرو و ایجاد سطحی نرم و صیقلی با استفاده از مواد مخصوص می باشد.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس سرامیک خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

دیاگ و عیب یابی خودرو
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 300,000 الی 700,000 تومان
تعویض لنت ترمز
تعویض لنت ترمز
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
تعویض چراغ و لامپ خودرو
تعویض چراغ و لامپ خودرو
قیمت از 600,000 الی 746,000 تومان
شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 450,000 الی 1,000,000 تومان