banner

سرامیک خودرو در محل

از 1177 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سرامیک نانو انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل

قیمت سرامیک فوری ماشین هاچبک ایرانی و چینی

250,000 تومان

قیمت سرامیک فوری ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک

300,000 تومان

قیمت سرامیک فوری ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

350,000 تومان

قیمت سرامیک فوری ماشین شاسی خارجی

400,000 تومان

قیمت سرامیک فوری ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

450,000 تومان

قیمت سرامیک یکساله ماشین هاچبک ایرانی و چینی

2,000,000 تومان

قیمت سرامیک یکساله ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک

2,100,000 تومان

قیمت سرامیک یکساله ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

2,200,000 تومان

قیمت سرامیک یکساله ماشین شاسی خارجی

2,300,000 تومان

قیمت سرامیک یکساله ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

2,400,000 تومان

قیمت سرامیک سه ساله ماشین هاچبک ایرانی و چینی

3,500,000 تومان

قیمت سرامیک سه ساله ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک

3,700,000 تومان

قیمت سرامیک سه ساله ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

3,850,000 تومان

قیمت سرامیک سه ساله ماشین شاسی خارجی

4,100,000 تومان

قیمت سرامیک سه ساله ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

4,550,000 تومان

قیمت سرامیک پنج ساله ماشین هاچبک ایرانی و چینی

4,700,000 تومان

قیمت سرامیک پنج ساله ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک

4,900,000 تومان

قیمت سرامیک پنج ساله ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

5,100,000 تومان

قیمت سرامیک پنج ساله ماشین شاسی خارجی

5,300,000 تومان

قیمت سرامیک پنج ساله ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

5,600,000 تومان

قیمت سرامیک شیشه

300,000 الی 540,000 تومان

قیمت جرم گیری بدنه

75,000 الی 135,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط سرامیک خودرو در محل

سرامیک بدنه خودرو شیوه ای جهت زیبایی و حفاظت از رنگ ماشین و محافظت از آن در مقابل عوامل مخرب محیطی و ایجاد یک لایه محافظتی در برابر خط و خش ها و همچنین لکه های شیمیایی، محافظ رنگ خودرو در مقابل اکسید شدن و آفتاب سوختگی با خاصیت آبگریزی نگهداری آسان می باشد.

سرامیک خودرو بر حسب ماندگاری و طول عمر آن به انواع مختلفی تقسیم می شود.

در سرویس سرامیک شیشه رفع کلیه خطوط و خراش های موجود بر روی شیشه خودرو و ایجاد سطحی نرم و شفاف، آبگریزی شیشه خودرو و محافظت از شیشه خودرو در مقابل باران های اسیدی و فضولات پرندگان با استفاده از دستگاه و مواد مخصوص انجام می شود.

سرویس جرم گیری خودرو شمال از بین بردن کلیه جرم ها و سنگ ریزه های موجود بر روی رنگ خودرو و ایجاد سطحی نرم و صیقلی با استفاده از مواد مخصوص می باشد.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس سرامیک خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​سرامیک خودرو در محل چیست؟

پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو یک نوع پلیمر مایع است، که روی بدنه خودرو ریخته می‌شود. این ماده با رنگ خودرو ترکیب می شود و موجب ایجاد سطحی کاملا ضد آب خواهد شد. همچنین سرامیک کردن بدنه خودرو موجب محافظت بیشتر از بدنه خودرو در مقابل گرد و غبار نیز می شود. امروزه سرامیک خودرو ایرانی نیز در بین ماشین بازان بسیار رواج پیدا کرده است.

سرامیک بدنه ماشین به علت وجود مواد نانو با رنگ خودرو ترکیب می شوند و معایب جزئی رنگ مانند خط و خش های بدنه را ترمیم می کنند. پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو در ابتدا فقط برای ماشین های لوکس و گران قیمت استفاده می شد. اما امروزه تمام دوستاران ماشین و افرادی که به اتومبیل خود اهمیت می دهند برای انواع خودرو از خدمات سرامیک استفاده می کنند. زیرا این نوع پوشش سرامیکی از پولیش های معمولی دوام بیشتری دارد. البته این ماندگاری به نوع برند مواد نانو سرامیک و روش و کیفیت اجرای سرامیک ماشین در محل بستگی دارد.

انواع سرامیک خودرو

انواع مختلفی از نانو سرامیک بدنه خودرو و نانو سرامیک شیشه خودرو در بازار موجود هستند. تفاوت آنها بر اساس برند های تولید کننده و جنس های آنها می باشد. برند‌های متفرقه و ناشناخته پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو در بازار کیفیت چندان خوبی ندارند و نمی توان انتظار پوشش دهی خوبی را از آنها داشت.

بهترین برند سرامیک خودرو می توان به  سرامیک پرو، سیستم ایکس، کارپرو، کیوب باند، می‌وینچی، ناژول، مفرا و سوناکس اشاره کرد.

مزایا و معایب سرامیک کردن خودرو چیست؟

سرامیک ماشین در محل مزایای زیادی دارد. اصلی ترین و بارز ترین علت سرامیک کردن بدنه خودرو در محل ایجاد یک لایه محافظ در برابر آسیب های فیزیکی سطحی و آسیب های پرتوهای خورشیدی است. این موارد طی دراز مدت سبب تغییر رنگ کاملا ملموس در بدنه خودرو می شود. همچنین پوشش نانو سرامیک خودرو از رنگ بدنه خودرو در مقابل شیره گیاهان و فضولات پرندگان نیز محافظت می کند. زیرا که در صورت سرامیک کردن بدنه خودرو این مواد به رنگ بدنه خودرو نمی چسبند و از روی بدنه به راحتی جدا می شوند.

سرامیک خودرو در تهران از بدنه خودرو از آسیب های مخرب باران های اسیدی نیز محافظت می کند. زیرا خاصیت آب گریزی نانو سرامیک از باقی ماندن آب باران بر روی بدنه خودرو و رخ دادن واکنش های شیمیایی جلوگیری می کند.

معایب سرامیک بدنه خودرو در مقابل مزایای آن قطعا به چشم نمی آید. البته بزرگ ترین ایرادی که می توان به سرامیک کردن بدنه خودرو ایرانی یا خارجی گرفت. هزینه نانو سرامیک بدنه خودرو است.که شاید در نظر خیلی از افراد قیمت نسبتا بالایی است.

واقعیت دیگری در معرفی سرامیک ماشین در محل این موضوع می باشد که در واقع اجرای سرامیک، بدنه ماشین شما را ضد آلودگی نمی کند. بلکه ذرات گرد و غبار بر روی خودرو باقی می مانند. اما این آلودگی ها با آب به راحتی پاک میشوند و نیاز به تمیزکاری های عمیق و کارواش نخواهد بود.

مرکز سرامیک خودرو در تهران

نانو سرامیک خودرو در تهران با توجه به شرایط جوی تهران بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. اما همانطور که پیشتر بیان کردیم ماندگاری سرامیک خودرو به دو عامل برند سرامیک خودرو و همچنین به مهارت سرامیک کار خودرو در تهران بستگی دارد.

نمایندگی نانو سرامیک خودرو در تهران با استفاده از بهترین برند سرامیک خودرو برای تمام خودروهای ایرانی و خارجی اقدام به سرامیک خودرو در محل می کنند.

سرامیک خودرو در محل تهران

انجام سرامیک خودرو از جمله خدمات دیتیلینگ خودرو است، که به دقت و ظرافت بالایی نیاز دارد. به همین دلیل باید شخصی که آموزش سرامیک بدنه خودرو در تهران را به صورت حرفه ای گذرانده است، دست به این کار بزند. زیرا این اقدام ارتباط مستقیم با بدنه و رنگ خودرو دارد. هر گونه اقدام غیر حرفه ای میتواند موجب آسیب به رنگ بدنه خودرو شود. با توجه به میزان حساسیت بالای سرامیک زدن بدنه ماشین، این کار زمان بر می باشد. به همین علت در هنگام مراجعه به مرکز سرامیک خودرو در تهران اغلب باید خودروی خود را در آن مرکز برای چند ساعت قرار بدهند. به این ترتیب از روند و کیفیت انجام  کار مطلع نخواهند شد.

سرویس سرامیک خودرو در محل هوم سرویز موجب می شود که تمام مراحل انجام کار از ابتدای شستشو، جرم گیری خودرو، پولیش کاری و در نهایت سرامیک زدن خودرو تحت نظر شما انجام شود. مطمئن باشید که تمامی مراحل با نهایت دقت و توسط بهترین و ماهرترین سرامیک کار خودرو در تهران انجام می شود.

هزینه نانو سرامیک خودرو در تهران

هزینه سرامیک خودرو در محل یک عامل بسیار مهم در انتخاب سرامیک خودرو است. هزینه سرامیک بدنه خودرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. مدل خودرو عامل بسیار مهم و تعیین کننده ای بر هزینه سرامیک خودرو می باشد. به طور مثال قیمت سرامیک خودرو لوکس خارجی در مقایسه با قیمت سرامیک خودرو ایرانی بسیار متفاوت است.

عامل مهم دیگر مواد نوع مواد نانو در بدنه خودرو است. هرچه آب گریزی مواد سرامیک خودرو بیشتر باشد قیمت سرامیک زدن خودرو نیز طبعا بیشتر می شود. همچنین تعداد لایه های پوشش نانو سرامیک نیز بر قیمت سرامیک خودرو تاثیرگزار میباشند.

پوشش نانو سرامیک در محل هوم سرویز

سخن آخر اینکه روکش نانو سرامیک یک روش بسیار موثر جهت حفاظت از رنگ بدنه و زیبایی خودرو میباشد. البته به خاطر داشته باشید که کیفیت مواد و مهارت نیروی متخصص نیز عوامل بسیار موثری بر نتیجه کار هستند.این روش نسبت به سایر اقدامات مانند واکس و پولیش دوام و طول عمر بیشتری دارد. در صورت نیاز به دریافت خدمات سرامیک خودرو در شمال، غرب و شرق  و جنوب تهران کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

همکاران ما در کمترین زمان ممکن جهت مشاوره و ارائه قیمت نهایی با شما تماس خواهند گرفت و در روز، ساعت و مکان مورد نظر شما اقدام به ارائه خدمات سرامیک در محل می نمایند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

 نظرات کاربران

profile picture
محسن اکبرپور
2 هفته پیش |مسعود بهارلو

کارشون خیلی تمیز بود با وسواس کار میکردن اتمام کار عالی بود

خدمات مرتبط

دیاگ و عیب یابی خودرو
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 140,000 الی 350,000 تومان
تعویض لنت ترمز
تعویض لنت ترمز
قیمت از 100,000 الی 100,000 تومان
تعویض چراغ و لامپ خودرو
تعویض چراغ و لامپ خودرو
قیمت از 250,000 الی 250,000 تومان
شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 700,000 الی 8,000,000 تومان