سرامیک خودرو

سرامیک خودرو

از 1177 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سرامیک خودرو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت سرامیک فوری ماشین هاچبک ایرانی و چینی

650,000 تومان

قیمت سرامیک فوری ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک

700,000 تومان

قیمت سرامیک فوری ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

750,000 تومان

قیمت سرامیک فوری ماشین شاسی خارجی

800,000 تومان

قیمت سرامیک فوری ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

850,000 تومان

قیمت سرامیک یکساله ماشین هاچبک ایرانی و چینی

3,000,000 تومان

قیمت سرامیک یکساله ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک

3,300,000 تومان

قیمت سرامیک یکساله ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

3,500,000 تومان

قیمت سرامیک یکساله ماشین شاسی خارجی

4,500,000 تومان

قیمت سرامیک یکساله ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

3,800,000 تومان

قیمت سرامیک سه ساله ماشین هاچبک ایرانی و چینی

4,800,000 تومان

قیمت سرامیک سه ساله ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک

5,000,000 تومان

قیمت سرامیک سه ساله ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

5,100,000 تومان

قیمت سرامیک سه ساله ماشین شاسی خارجی

5,400,000 تومان

قیمت سرامیک سه ساله ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

5,800,000 تومان

قیمت سرامیک پنج ساله ماشین هاچبک ایرانی و چینی

6,000,000 تومان

قیمت سرامیک پنج ساله ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک

6,200,000 تومان

قیمت سرامیک پنج ساله ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

6,300,000 تومان

قیمت سرامیک پنج ساله ماشین شاسی خارجی

6,600,000 تومان

قیمت سرامیک پنج ساله ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

6,800,000 تومان

قیمت سرامیک شیشه

700,000 الی 540,000 تومان

قیمت جرم گیری بدنه

400,000 الی 600,000 تومان

متوسط قیمت11,000,000 تومانکمینه قیمت7,500,000 تومانبیشینه قیمت11,800,000 تومان

آنچه درباره سرامیک خودرو خواهید خواند

  • ​سرامیک خودرو در محل
  • نحوه ارائه خدمات سرامیک خودرو در محل چگونه است؟
  • انواع سرامیک خودرو
  • مزایای نانو سرامیک خودرو
  • مرکز سرامیک خودرو
  • نانو سرامیک ماشین در محل
  • هزینه سرامیک خودرو به چه مواردی بستگی دارد؟
  • پوشش نانو سرامیک در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

سرامیک خودرو در محل

پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو یک نوع پلیمر مایع است، که روی بدنه خودرو ریخته می‌شود. سرامیک خودرو با رنگ خودرو ترکیب می شود و موجب ایجاد سطحی کاملا ضد آب خواهد شد. همچنین نانو کردن بدنه ماشین موجب محافظت بیشتر از بدنه خودرو در مقابل گرد و غبار نیز می شود. امروزه نانو سرامیک خودرو ایرانی نیز در بین ماشین بازان بسیار رواج پیدا کرده است. سرامیک بدنه ماشین به علت وجود مواد نانو با رنگ خودرو ترکیب می شوند و معایب جزئی رنگ مانند خط و خش های بدنه را ترمیم می کنند. پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو در ابتدا فقط برای ماشین های لوکس و گران قیمت استفاده می شد. اما امروزه تمام دوستاران ماشین و افرادی که به اتومبیل خود اهمیت می دهند برای انواع خودرو از خدمات سرامیک استفاده می کنند. زیرا این نوع پوشش سرامیکی نسبت به هزینه سرامیک خودرو از پولیش های معمولی دوام بیشتری دارد. البته این ماندگاری به نوع برند مواد نانو سرامیک و روش و کیفیت اجرای سرامیک ماشین در محل بستگی دارد.

در ادامه به معرفی انواع سرامیک ماشین و عوامل موثر بر قیمت سرامیک خودرو می پردازیم.

نحوه ارائه خدمات سرامیک خودرو در محل چگونه است؟

جهت دریافت خدمات واکس و پولیش ماشین در محل و همچنین خدمات سرامیک بدنه خودرو تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت سرامی بدنه خودرو

ابتدا از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع خودرو و همچنین زمان و مکان مدنظر جهت دریافت خدمات را مشخص می کنید.

· تماس متخصصین جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست متخصصین جهت ارائه توضیحات در ارتباط با نحوه ارائه خدمات در محل و همچنین هزینه سرامیک خودرو با شما تماس خواهند گرفت.

· اعزام متخصصین به محل جهت انجام سرامیک ماشین در محل

پس از ارائه توضیحات و توافقات نهایی در ارتباط با نحوه سرامیک خودرو و هزینه سرامیک خودرو، متخصصین به محل اعزام شده و کلیه خدمات را در محل ارائه می دهند.

انواع سرامیک خودرو

انواع مختلفی از نانو سرامیک بدنه خودرو و نانو سرامیک شیشه خودرو در بازار موجود هستند. تفاوت آنها بر اساس برند های تولید کننده و جنس های آنها می باشد. برند‌های متفرقه و ناشناخته پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو در بازار کیفیت چندان خوبی ندارند و نمی توان انتظار پوشش دهی خوبی را از آنها داشت.

بهترین سرامیک خودرو می توان به سرامیک پرو، سیستم ایکس، کارپرو، کیوب باند، می‌وینچی، ناژول، مفرا و سوناکس اشاره کرد. یکی دیگر از موضوع هایی که در این باره مطرح می شود، نوع های مختلفی است که نانو سرامیک ماشین دارد.

· پوشش سرامیک پلیمری

یکی از بهترین پوشش سرامیکی خودرو، پلیمری است. این نوع مواد به خوبی روی بدنه قرار می گیرد و پوشش یکدستی ایجاد می کند.

· سرامیک نانو کوارتزی

این نوع سرامیک مقاومت بالایی در برابر خط و خش دارند و ماندگاری بالایی نیز دارند.

· سرامیک های هیبریدی

این سرامیک از ترکیب پلیمری و کوارتزی ساخته می شود. به همین دلیل دارای تمامی ویژگی های ویژه است. به بیان دیگر بهترین سرامیک خودرو این نوع است. بدنه خودرو را از هر گونه عوامل بیرونی کاملا محافظت می کند.

مزایای نانو سرامیک خودرو

سرامیک ماشین در محل مزایای زیادی دارد. اصلی ترین و بارز ترین علت سرامیک بدنه خودرو در محل ایجاد یک لایه محافظ در برابر آسیب های فیزیکی سطحی و آسیب های پرتوهای خورشیدی است. این موارد طی دراز مدت سبب تغییر رنگ کاملا ملموس در بدنه خودرو می شود. همچنین پوشش نانو سرامیک خودرو از رنگ بدنه خودرو در مقابل شیره گیاهان و فضولات پرندگان نیز محافظت می کند. زیرا که در صورت نانو کردن بدنه خودرو این مواد به رنگ بدنه خودرو نمی چسبند و از روی بدنه به راحتی جدا می شوند.

سرامیک بدنه خودرو از بدنه خودرو از آسیب های مخرب باران های اسیدی نیز محافظت می کند. زیرا خاصیت آب گریزی نانو سرامیک از باقی ماندن آب باران بر روی بدنه خودرو و رخ دادن واکنش های شیمیایی جلوگیری می کند.

معایب سرامیک بدنه خودرو در مقابل مزایای آن قطعا به چشم نمی آید. البته بزرگ ترین ایرادی که می توان به سرامیک بدنه خودرو ایرانی یا خارجی گرفت، هزینه نانو سرامیک بدنه خودرو است که شاید در نظر خیلی از افراد قیمت نسبتا بالایی است.

واقعیت دیگری در معرفی سرامیک ماشین در محل این موضوع می باشد که در واقع اجرای سرامیک، بدنه ماشین شما را ضد آلودگی نمی کند. بلکه ذرات گرد و غبار بر روی خودرو باقی می مانند. اما این آلودگی ها با آب به راحتی پاک می شوند و نیاز به تمیزکاری های عمیق و کارواش سیار نخواهد بود.

سرامیک کردن خودرو جزو موارد ماندگار و یا با اثر طولانی‌ مدت می باشد و افراد را از دغدغه واکس و پولیش خودرو رها می کند. همچنین نانو سرامیک خودرو یک ظاهر زیبا و فریبنده به خودرو می دهد.

مرکز سرامیک خودرو

نانو سرامیک خودرو امروزه مورد استقبال قرار گرفته است. اما همانطور که پیشتر بیان کردیم ماندگاری سرامیک خودرو به دو عامل مواد سرامیک و همچنین به مهارت سرامیک کار خودرو بستگی دارد. نانو سرامیک خودرو هوم سرویز با استفاده از بهترین برند سرامیک خودرو برای تمام خودروهای ایرانی و خارجی اقدام به سرامیک ماشین در محل می کنند.

نانو سرامیک ماشین در محل

انجام سرامیک خودرو در محل از جمله خدمات دیتیلینگ خودرو است، که به دقت و ظرافت بالایی نیاز دارد. به همین دلیل باید شخصی که آموزش سرامیک بدنه خودرو را به صورت حرفه ای گذرانده است، دست به این کار بزند. زیرا این اقدام ارتباط مستقیم با بدنه و رنگ خودرو دارد. هر گونه اقدام غیر حرفه ای می تواند موجب آسیب به رنگ بدنه خودرو شود. با توجه به میزان حساسیت بالای سرامیک بدنه ماشین، این کار زمان بر می باشد. به همین علت در هنگام مراجعه به مرکز سرامیک خودرو اغلب باید خودروی خود را در آن مرکز برای چند ساعت قرار بدهند. به این ترتیب از روند و کیفیت انجام کار مطلع نخواهند شد.

پوشش سرامیکی خودرو فرایند بسیار حساسی است. از این رو برای نانو کردن بدنه ماشین باید فضا کاملا عاری از هر گونه آلودگی و کرد و خاک معلق در فضا باشد. برای سرامیک خودرو در محل حتما فضای سرپوشیده را انتخاب کنید. با استفاده از اسپری های مخصوص باید چربی ها و آلودگی ها از روی بدنه پاک شود. سرویس سرامیک خودرو در محل هوم سرویز موجب می شود که تمام مراحل انجام کار از ابتدای شستشو، جرم گیری خودرو، پولیش کاری و در نهایت سرامیک زدن خودرو تحت نظر شما انجام شود. مطمئن باشید که تمامی مراحل با نهایت دقت و توسط بهترین و ماهرترین سرامیک کار خودرو انجام می شود.

هزینه سرامیک خودرو به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه سرامیک خودرو در محل یک عامل بسیار مهم در انتخاب سرامیک خودرو است. هزینه سرامیک بدنه خودرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه سرامیک خودرو خواهیم پرداخت.

· نوع سرامیک خودرو بر هزینه سرامیک خودرو تاثیر دارد

همانطور که پیش تر گفته شد کیفیت مواد مورد استفاده در قیمت سرامیک خودرو تاثیر دارد. عامل مهم دیگر مواد نوع مواد نانو در بدنه خودرو است. هرچه آب گریزی مواد بیشتر باشد قیمت سرامیک خودرو نیز طبعا بیشتر می شود.

· مدل ماشین و قیمت سرامیک خودرو

مدل خودرو عامل بسیار مهم و تعیین کننده ای بر هزینه نانو سرامیک خودرو می باشد. به طور مثال قیمت سرامیک بدنه خودرو لوکس خارجی در مقایسه با قیمت سرامیک خودرو ایرانی بسیار متفاوت است

· تعداد لایه های نانو سرامیک

همچنین تعداد لایه های پوشش نانو سرامیک نیز بر قیمت سرامیک خودرو تاثیرگزار می باشند. قیمت نانو بدنه خودرو بر اساس موارد بالا تعیین می شود. دقیق ترین هزینه نانو کردن بدنه ماشین باید به صورت حضوری و یا با مشورت با متخصصین هوم سرویز اعلام می شود.

· قیمت نانو سرامیک خودرو

همانطور که می دانید نانو سرامیک هم زیرمجموعه خدمات سرامیک بدنه ماشین است که ماندگاری بالایی دارد. از این رو از پوشش نانو سرامیک برای خودروهای لوکس و لاکچری استفاده می شود. به این ترتیب قیمت نانو سرامیک خودرو نسبت به سرامیک ماشین بیشتر است. همچنین هر چه تعداد لایه های نانو سرامیک بیشتر شود هزینه نانو سرامیک نیز بیشتر می شود.

پوشش نانو سرامیک در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

سخن آخر اینکه روکش نانو سرامیک یک روش بسیار موثر جهت حفاظت از رنگ بدنه و زیبایی خودرو می باشد. البته به خاطر داشته باشید که کیفیت مواد و مهارت نیروی متخصص نیز عوامل بسیار موثری بر نتیجه کار هستند. این روش نسبت به سایر اقدامات مانند واکس و پولیش دوام و طول عمر بیشتری دارد. در صورت نیاز به دریافت خدمات سرامیک خودرو در محل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

همکاران ما در کمترین زمان ممکن جهت مشاوره و ارائه قیمت نهایی با شما تماس خواهند گرفت و در روز، ساعت و مکان مورد نظر شما اقدام به ارائه خدمات می نمایند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سرامیک خودرو و همچنین ارایه خدمات سرامیک بدنه خودرو ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل خدمات کارواش سیار بصورت فوری, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی, خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی , موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و..., صفرشویی خودرو ایرانی و خارجی در محل, شفاف سازی چراغ خودرو, خدمات کاور بدنه خودرو می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سرامیک خودرو

سرامیک بدنه خودرو ایرانی

نانو سرامیک انواع خودرو خارجی و لوکس

پوشش نانو سرامیک خودروهای خط و خش دار

نانو سرامیک خودرو تصادفی

سرامیک ماشین های صفر

اجرای سرامیک بدنه خودرو با برندهای مطرح سوناکس، افرا، نانوتیس

نظرات کاربران

profile picture
امیر مسیبی

عالی بودند اقای بهارلو ممنون

profile picture
محمدمصطفی خیراللهی

فرد بسیار فعال و وقت شناسی هستند که راهنمایی و مشاوره چه قبل و چه در حال انجام کار با طمانینه و صبر ارایه دادند

profile picture
حمید مهاجرانی

با تشکر از آقایان واسقی بسیار دلسوز و محترم وقت شناس و مودب سپاس از مجموعه خوبتوت

profile picture
محمدرضا اخباری

بسیار عالی بنده واقعا راضی هستم

شرایط اجرای انواع پوشش سرامیکی خودرو در محل

سرامیک بدنه خودرو شیوه ای جهت زیبایی و حفاظت از رنگ ماشین و محافظت از آن در مقابل عوامل مخرب محیطی و ایجاد یک لایه محافظتی در برابر خط و خش ها و همچنین لکه های شیمیایی، محافظ رنگ خودرو در مقابل اکسید شدن و آفتاب سوختگی با خاصیت آبگریزی نگهداری آسان می باشد.

سرامیک خودرو بر حسب ماندگاری و طول عمر آن به انواع مختلفی تقسیم می شود.

در سرویس سرامیک شیشه رفع کلیه خطوط و خراش های موجود بر روی شیشه خودرو و ایجاد سطحی نرم و شفاف، آبگریزی شیشه خودرو و محافظت از شیشه خودرو در مقابل باران های اسیدی و فضولات پرندگان با استفاده از دستگاه و مواد مخصوص انجام می شود.

سرویس جرم گیری خودرو شمال از بین بردن کلیه جرم ها و سنگ ریزه های موجود بر روی رنگ خودرو و ایجاد سطحی نرم و صیقلی با استفاده از مواد مخصوص می باشد.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس سرامیک خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

diagnosis-car
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
brake-pad-replacement
تعویض لنت ترمز
قیمت از 300,000 الی 950,000 تومان
replacing-car-light
تعویض چراغ و لامپ خودرو
قیمت از 700,000 الی 1,600,000 تومان
car-air-conditioner
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 800,000 الی 1,400,000 تومان