تعویض چراغ خودرو

تعویض چراغ خودرو

از 1149 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعویض چراغ خودرو در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعویض چراغ خودرو ایرانی

200,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعویض چراغ خوردو خارجی

500,000 الی 800,000 تومان

قیمت تعویض لامپ چراغ جلو یا عقب

130,000 الی 170,000 تومان

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت600,000 تومانبیشینه قیمت746,000 تومان

آنچه درباره تعویض چراغ خودرو خواهید خواند

  • تعویض چراغ خودرو در محل
  • ابزار تعویض چراغ خودرو در منزل
  • تعویض چراغ جلو ماشین در محل
  • انواع لامپ خودرو
  • نحوه تعویض لامپ جلو خودرو
  • تعویض چراغ خودرو در محل بدون هیچ دغدغه
  • هزینه تعویض چراغ خودرو به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات تعویض لامپ خودرو در محل با متخصصین هوم سرویز

تعویض چراغ خودرو در محل

تعویض چراغ خودرو و تعویض لامپ ماشین به علت نقشمهمی که در تامین امنیت سرنشینان خودرو، سایر خودروها و افراد در خیابان و جاده هادارد، باید در اسرع وقت انجام شود. گاها شاهد بوده ایم که تصادفات زیادی به علتسوختن چراغ جلو خودرو، خراب بودن چراغ ترمز و یا خاموش شدن چراغ عقب ماشین پیشآمده است. تعمیر چراغ جلو ماشین شامل اقدامات متفاوتی مانند تعمیر شکستگی طلقچراغ خودرو، تعویض کاسه چراغ ماشین، ترمیم ترک روی چراغ خودرو و ترمیم ماتیروی چراغ خودرو می باشد. تعدادی از افراد ترجیح می دهند که خودشان به تعویضچراغ ماشین در منزل و تعویض لامپ خودرو بپردازند. در ادامه به نحوهتعویض چراغ خودرو و عوامل موثر بر هزینه تعویض چراغ ماشین می پردازیم.

ابزار تعویض چراغ خودرو در منزل

برای شروع تعویضلامپ چراغ خودرو باید به اصطلاح آچار به دست باشید. در این صورت شاید تا حدودیبا نحوه تعویض لامپ ماشین آشنا شده باشید. اگر هم تا به حال این کار راانجام نداده اید حداقل سعی تان را بکنید. برای شروع باید ابزار مناسب داشته باشید.نکته جالب این است که برای عوض کردن لامپ جلو خودرو نیاز به ابزار زیادیندارید. حتما یک پیچ گوشتی مناسب در جعبه ابزارتان پیدا می شود، همان پیچ گوشتیچهارسو راه حل کار است. حالا به یک دستمال تمیز نیاز دارید تا با آن لامپ رانگهدارید. بریم سراغ مرحله بعدی یعنی خرید لامپ مناسب خودروتان...

تعویض چراغ جلو ماشین در محل

انواع چراغ ها دردسترس قرار دارند ولی وسایل نقلیه استاندارد از نوع خاصی چراغ جلو استفاده میکنند. شکل بیرونی چراغ همیشه یکسان نیست ولی موضوع مهم لامپ است. انواع متداولچراغ دارای لامپ هالوژن خودرو، هدلایت، LED، Xenon هستند. تعویض چراغ جلو هالوژن با ال ای دییا چراغ های زنون تغییر زیادی در کیفیت نور ماشین به وجود می آورد.

نصب چراغهالوژنی خودرو

البته لامپ هایهالوژن پر طرفدارتر هستند و اغلب چراغهای جلو هالوژن هستند. در این لامپ ها از یکرشته تنگستن و گاز هالوزن برای تولید نور استفاده می شود. لامپ های هالوژن بهمراتب پر نورتر از لامپ های معمولی هستند. این لامپ ها در انواع متنوعی با کیفیتنوردهی بالا در بازار عرضه شده اند.

چراغ LEDخودرو

این لامپ ها بادیودهای دارای تابش نور کار می کنند. در مقایسه با لامپ هالوژن، LED قدرت کمتری دارد. البته طول عمر طولانی تراین لامپ، عدم ایجاد گرما و هزینه مناسب را نمی توان نادیده گرفت. این مزایاتوانسته توجه بسیاری از خوردوسازان را جلب کند.

نصب xenon

در چراغهای زنون یاچراغ هایHID (فشارزیاد) از گاز استفاده شده است. چراغ های زنون روشن تر هستند، دمای کار کمتر وماندگاری بیشتری دارند. اما تعویض چراغهای HID در مقایسه با سایر گزینه ها تخصصی تر است.برای نصب چراغ زنون های زیبا و تجملی نیاز به کیت تبدیل زنون دارید.

انواع لامپ خودرو

با توجه به دفترچهراهنمای خودرو می توانید مناسب ترین چراغ را انتخاب کنید. به صورت استاندارد،کارخانه ها از چراغ های جلو ویژه ای استفاده می کنند. همیشه امکان تعویض چراغخودرو و تغییر در استانداردهای نوردهی وجود دارد. امروزه خودروسازان برایافزایش دید به سمت استفاده از چراغ های ال ای دی و زنون می روند. چراغ های زنوننور سفید مایل به آبی دارند و ظاهر ماشین را لوکس تر نشان می دهند. ۳ عامل مهم درانتخاب جلو، مقدار روشنایی، رنگ نور و قیمت چراغ خودرو است. با توجه به اینموارد می توانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید. آیا حاضرید برای دید بهتر، کمیبیشتر هزینه کنید یا خیر؟

بهتر است اگر خودتانمیخواهید به تعویض چراغ خودرو بپردازید، یک لامپ با اندازه و مدل لامپ قبلیخریداری کنید. تا در هنگام تعویض چراغ خودرو دچار مشکل نشوید. در صورتی که مایلهستید نوع لامپ را تغییر دهید شاید مجبور شوید به تعویض کاسه چراغ همبپردازید، که این کار کمی تخصصی است و باید به فرد متخصص سپرده شد.

نحوه تعویض لامپ جلو خودرو

یادتان باشد موقع عوضکردن لامپ حتما ماشین خاموش باشد. با باز کردن کاپوت ماشین می توانید محلقرارگیری کاسه چراغ جلو را ببینید. با خارج کردن لامپ سوخته و جایگزین کردن لامپیکه خریداری کرده اید، کار تمام خواهد شد. به نظر ساده می آید ولی در نظر داشته باشیدکه دقت در هر کاری لازم است. لامپ سوخته در یک محفظه قرار دارد و با چند سیم بهبرق خودرو متصل شده است. ابتدا سیم ها را جدا کنید و سپس به عوض کردن چراغخودرو بپردازید.

جدا کردن سیمبرق از چراغ خودرو

اولین قدم برایتوضیح نحوه تعویض لامپ جلو پراید ، سمند یا هر خودرودیگری، کشیدن اهرم کوچک و در آوردن سوکت برق چراغ است. سیم های برق به یک شاخه درپایه چراغ جلو وصل شده اند و بر اساس مدل وسیله نقلیه ممکن است توسط یک قطعهپلاستیکی، یک گیره فلزی یا یک پیچ نگه داشته می شوند. اغلب با کشیدن سوکت برق جدامی شود ولی در برخی مدل ها لازم است تا پیچ را در خلاف جهت عقربه های ساعتبچرخانید تا سیم ها جدا شوند.

تعویض لامپ کوچکخودرو

پس از قطع شدن سیمها، باید بتوانید قسمت پشتی چراغ جلو را جدا کرده و با نگه داشتن فنر، لامپ قدیمی راجدا کنید. در بعضی موارد، شاید مجبور شوید لامپ را کمی بچرخانید تا آزاد شود. بابالا کشیدن فنر لامپ آزاد می شود وقتی فنر آزاد شود در واقع باز کردن لامپ اصلاکاری ندارد. بعد از خارج کردن لامپ قدیمی می توانید اقدام به تعویض لامپ کوچکخودرو کنید.

لامپ جدید راوصل کنید

برای اینکه لامپماشین چرب و روغنی نشود از یک دستمال تمیز یا دستکش استفاده کنید! حتی چربی پوستدست هم نباید روی لامپ جدید بنشیند. در صورت کثیف شدن، روی دستمال کمی الکل زده وآن را تمیز کنید. حال می توانید لامپ را وصل کنید. اگر لامپ به درستی وصل شدهباشد، واشر لاستیکی زیر آن نباید دیده شود. پس از قرار دادن لامپ می توانیدنگهدارنده چراغ جلو را در جای خود قرار دهید و سیم های برق را دوباره وصل کنید.برای اطمینان یکبار چراغ جلوی خودرو را روشن کنید. تعویض چراغ عقب و همینطور تعویضلامپ چراغ ترمز، تعویض مه شکنو تعویضلامپ دنده عقب خودرو با تعویض چراغ های جلوی ماشین تفاوت دارد. در برخیاز مدل ها محفظه چراغ از بیرون باز می شود و در برخی دیگر از خودروها برای بازکردن لامپ عقب ماشین باید از صندوق عقب کار را شروع کرد.

تعویض چراغ خودرو در محل بدون هیچ دغدغه

ما طریقه عوضکردن لامپ خودرو را برایتان آموزش دادیم. اگر به هر دلیلی وقت عوضکردن چراغ ماشین را ندارید و برای رفتن به تعمیرگاه تنبلی می کنید اما می دانید کهزمان تعویض چراغ ماشین فرا رسیده، لطفا این کار را به تعویق نیاندازید. تعویضچراغ جلو خودرو، تعویض لامپ چراغ عقب ماشین، تعویض لامپ کوچک خودرو،تعویض لامپ مه شکن، تعویض چراغ دنده عقب و تعویض چراغ ترمزرا می توانید در محل به کمک همیاران هوم سرویز انجام دهید.

هزینه تعویض چراغ خودرو به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعویض لامپخودرو در وهلهاول به نوع چراغ خودرو بستگی دارد. انواع لامپ زنون، انواع لامپ اس ام دی خودرو وال ای دی چراغ جلو که برای انواع خودرو ساخته و عرضه شده اند، قیمت های متفاوتیدارند. در واقع اجرت تعویض لامپ خودرو و هزینه تعویض چراغ خودرو مبلغچندانی نیست. بیشترین عامل تاثیر گذار بر قیمت تعویض چراغ خودرو در درجه اول نوعچراغ و میزان ایرادات چراغ است. در صورتی که نیز به تعویض کاسه چراغ ماشینباشد هزینه ها افزایش پیدا می کند. اما اگر بحث تنها لامپ باشد هزینه های چندانیرا در پی ندارد. یادتان باشد هزینه تعویض لامپ خودرو و تعویض طلق چراغ جلو ماشیندر مقابل مزایا و نکات ایمنی خودرو مبلغ ناچیزی به حساب می آید.

خدمات تعویض لامپ خودرو در محل با متخصصین هوم سرویز

تعمیرات و تعویض لامپماشین در محل در همه روزهای هفته توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود. اگر چراغهای خودرو دچار مشکل شده است با ما تماس بگیرید. برای ثبت سفارش از طریق سامانههوم سرویز هیچ هزینه ای دریافت نمی شود. پس از ثبت سفارش هماهنگی های لازم برایاعزام همیار به محل انجام می شود و لامپ ها و چراغ های خودرو توسط تکنیسین خودروبررسی می شود. پس از توافق نهایی و در صورت رضایت مشتری همیار اقدام به تعویضچراغ و لامپ خودرو می نماید. در صورت خرید قطعات توسط همیار، حتما فاکتور خریدارائه می شود. این سرویس شامل تضمین کیفیت خدمات است و در صورت موجود بودن ازقطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم خودرو استفاده می شود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعویض چراغ خودرو و همچنین ارایه خدمات تعویض انواع چراغ هالوژنی، زنون، لیزری، led و نئونی خودرو در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر خودرو ارائه می دهد که شامل تعویض باتری خودرو در محل, تعویض وایر شمع انواع خودروهای ایرانی , تست دیاگ خودرو و عیب یابی سریع خودرو در محل, خدمات صافکاری و نقاشی انواع ماشین لوکس و ایرانی , تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی, سپر سازی و تعویض انواع سپر خودرو ایرانی, تعمیر جلوبندی و تعمیر سیستم تعلیق انواع خودرو ایرانی و خارجی, تعویض لنت ترمز انواع خودرو ایرانی, تهیه قطعات و لوازم خودرو های ایرانی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعویض چراغ خودرو

تعویض انواع چراغ هالوژنی، زنون، لیزری، led و نئونی خودرو در محل

تعویض کاسه چراغ خودرو و تعمیر طلق چراغ ماشین در محل

تعمیر و تعویض چراغ بزرگ و کوچک جلو ماشین

تعویض لامپ چراغ‌ ترمز و دنده عقب

تعویض چراغ‌ مه‌شکن انواع خودرو ایرانی و خارجی

تعویض چراغ‌ خطر و تعویض لامپ چراغ‌های جانبی راهنما و...

نظرات کاربران

profile picture
اسماعیل دیبایی

ایشون بسیار خوش برخورد و عالی بودند و راضی بودم ازشون

شرایط تعویض کاسه چراغ ماشین و تعویض لامپ چراغ خودرو در محل

همیار می بایست ابتدا چراغ ها و لامپ های خودرو را چک نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعویض چراغ و لامپ خودرو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت ریموت خودرو
ساخت ریموت خودرو
قیمت از 770,000 الی 770,000 تومان
شیشه و آینه خودرو
شیشه و آینه خودرو
قیمت از 900,000 الی 1,400,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 250,000 الی 700,000 تومان