تعمیر جلوبندی

تعمیر جلوبندی

از 1185 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر جلوبندی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر یا تعویض طبق

توافقی

قیمت تعمیر یا تعویض سیبک

توافقی

قیمت تعمیر یا تعویض فنر و کمک فنر

توافقی

قیمت تعمیر یا تعویض رام

توافقی

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

آنچه درباره تعمیر جلوبندی خواهید خواند

  • تعمیر جلوبندی خودرو یا جلوبندی سازی ماشین
  • قطعات جلوبندی خودرو
  • تعمیر و تنظیم فرمان خودرو
  • تعمیر جلوبندی خودرو در محل
  • جلوبندی سازی سیار
  • تعمیر جلوبندی خودروهای خارجی
  • هزینه تعمیر جلوبندی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • تعمیر جلوبندی ماشین های داخلی و وارداتی را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

تعمیر جلوبندی خودرو یا جلوبندی سازی ماشین

تعمیر جلوبندی خودرو یا جلویندی سازی خودرو بهتعمیرات بخش جلویی و زیرین موتور خودرو گفته می شود. بخش زیرین خودرو وظیفهی تعلیق خودرو و کاهش لرزش کابین خودرو را بر روی سطوح ناهموار دارد.عملکرد صحیح جلوبندی ماشین از آسیب به قسمت های مختلف خودرو مانند جعبه فرمان،گیربکس، سیبک های خودرو و غیره جلوگیری می کند. کمک فنرها موثرترین نقش را درسیستم جلوبندی خودرو ایفا می کنند. تعلیق خودرو هر چقدر کیفیت بیشتری داشته باشد،لذت و کیفیت رانندگی بیشتری را تجربه خواهید نمود.در ادامه به معرفی قطعات جلوبندی، نشانه های ایراد در جلو بندی خودرو و عوامل موثربر هزینه جلوبندی خودرو در محل می پردازیم.

قطعات جلوبندی خودرو

در ابتدا باید بدانیدکه در سیستم تعلیق خودرو و جلوبندی ماشین تفاوت هایی وجود دارد. در واقع چرخ هایعقب خودرو و کم فنرها را سیستم تعلیق خودرو می نامند. تعمیر جلوبندیخودرو و سیستم جلوبندی خودرو شامل قطعاتی مانند سیستم فرمان ، اکسل ، سیبک ها، سگ دست ، شغال دست ، سیستم چرخ ها ، طبق ، میل موجگیر و.. است . که در ادامه بیشتر در ارتباط باوظایف هرکدام از قطعات جلوبندی خودرو توضیح می دهیم.

تعمیر و تنظیم فرمان خودرو

همانطور که پر واضحاست کنترل و تعادل خودرو با استفاده از سیستم فرمان خودرو انجام می شود.دستورات راننده از سیستم فرمان به واسطه سگدست و سیبک ها به چرخ خودرو منتقلمی شود و جلوبندی ماشین را تکمیل می کند. کوچکترین ایراد در جلوبندی خودرو درفرمان نمایان می شود. از این رو جهت تعمیر جلوبندی ماشین در محل، جلوبندیساز اغلب از فرمان شروع به عیب یابی در محل می کند.

تعمیر سیبکخودرو

سیبک وظیفه حفظ تعادلچرخ ها در هنگام حرکت به سمت راست و چپ را بر عهده دارد. در صورت شنیدن صداهای غیرطبیعی از سیستم جلوبندی خودرو و عدم چرخ راحت چرخ ها اغلب نیاز به تعمیرجلوبندی خودرو و بررسی سیبک ها است.

تعمیرات فنر وکمک فنرهای جلوبندی

وزن اتاق و بدنهخودرو با استفاده از فنرها و کمک فنرها کنترل می شوند. تمام ضربات در هنگام حرکتخودرو از آسیب رسیدن به موتور و بدنه خودرو جلوگیری می کند. شنیده شدن صداهایناهنجار خودرو و کشیده شدن خودرو به یک سمت از نشانه های ایراد در این قطعات است.

سگدست و شغالدست

این قطعه اتصال دهندهی طبق ها به کمک فنر می باشد و وظیفه انتقال وزن ماشین به چرخ ها بر عهده دارد.ایراد در این قطعه در هنگام چرخیدن خودرو خود را نشان می دهد. در راستای تعمیراتجلوبندی خودرو این قطعه حتما بررسی و تست می شود.

طبق

در هنگام حرکت خودرواز روی ناهمواری ها طبق ها جابجا و بالا پایین شده و موجب تعادل بین کمک فنرها میشوند.

میل موجگیر

موجگیر موجب حفظتعادل خودرو و جلوگیری از چپ شدن خودرو را بر عهده دارد. این میله به شاسی ها وصلشده و در واقع یک رابط بین چرخ های خودرو هستند.

تعمیر جلوبندی خودرو در محل

همانطور که پیش تربیان کردیم، هر گونه ایراد در هر کدام از قطعات جلوبندی ممکن است به نحومتفاوتی خودشان را نشان دهند. از موارد شایع که نیاز به جلوبندی سازی درمحل را افزایش می دهد عبارت اند از:

جلوبندی سازی درمحل :لرزش و کشیده شدن فرمان

یکی از اولین نشانههای ایراد در سیستم جلوبندی خودرو، کشیده شدن فرمان یا انحراف فرمان در سرعت هایزیاد است. همچنین در سرعت های زیاد ممکن است با لرزش فرمان مواجه شوید. اینایرادات اغلب به علت بالانس نبودن چرخ ها و ایرادات در سیبک ها ایجاد می شوند.

تعمیر جلوبندیخودرو در محل :ساییده شدن غیر همگون تایرها

ساییده شدن چرخ ها ویا به عبارت دیگر لاستیک سابی از نشانه های دیگر نیاز به خدمات جلوبندیسازی در محل می باشد. همچنین شنیده شدن صدای سوت از لاستیک ها درهنگام دور زدن از نشانه های نیاز به بازدید جلوبندی در محل توسط تعمیرکارجلوبندی خودرو می باشد.

تعمیر جلوبندیماشین در محل :قطعات جلوبندی روغنی می شوند

اگر درهنگام بازدید از جلوبندی خودرو در محل متوجه شدید فنر یا کمکفنرها روغنی هستند. نشانه ایراد در سیستم جلوبندی خودرو است. این مورد بایدتوسط تعمیرکار جلوبندی کاملا بررسی و عیب یابی شود.

جلوبندی سازی سیار

در بعضی از موارد درهنگام مواجه با مشکلات جلوبندی ماشین، انتقال خودرو به تعمیرگاهماشین برای تعمیرات جلوبندی می تواند به سایر قسمت های خودرو آسیببیشتری وارد کند. زیرا مطمئننا هر گونه جایه جایی به معنی معطلی در ترافیک و طیکردن مسافت های طولانی است. به همین علت استفاده از خدمات جلوبندی سازیسیار می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی افراد باشد. در واقع بدونداشتن هرگونه استرس و نیاز به حرکت خودرو می توانید از خدمات تعمیر جلوبندی خودرودر محل هوم سرویز استفاده کنید.

معمولا پیداکردن بهترین تعمیرگاهجلوبندی و تعمیرکار جلوبندی کار چندان راحتی نیست. ممکن است بسیاری ازافراد دارای تبهر بسیار بالایی باشند ولی فاصله مکانی زیادی با شما داشته باشند.شما نه زمان و نه حوصله کافی برای مراجعه به آنها را نداشته باشید. به همین علتهوم سرویز با گلچینی از بهترین جلوبندی سازی های شهر آماده اعزام نیروهایزبده به محل می باشند.

تعمیر جلوبندی خودروهای خارجی

بی شک مهمترین عاملبرای سالم ماندن سیستم جلوبندی و عقب بندی خودرو استفاده از قطعات ارجینال وباکیفیت موجود در بازار است. استفاده از قطعات جلوبندی با کیفیت در کنارمهارت تعمیرکار جلوبندی ماشین موجب می شود که نتیجه کار رضایتبخش باشد. سیستمتعلیق خودروهای وارداتی دارای قطعات مختلف و متفاوتی از خودروهای ایرانیهستند. این قطعات با کمک مفصل های بوش و سیبک به یکدیگر متصلشده اند. با توجه به مهندسی بی نظیر در قطعات جلوبندی خودروهای خارجی و لوکس،سیستم عیب یابی و تعمیر جلوبندی در این خودرو ها نیز تخصصی تر می باشد. تعمیرجلوبندی انواع خودروهای ایرانی و خارجی مانند تویوتا، سراتو، پرادو انواع خودروهایلوکس و اسپرت در تعمیر جلوبندی در منزل هوم سرویز توسطمجرب ترین تعمیرکار جلوبندی ماشین انجام می شود.

هزینه تعمیر جلوبندی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه جلوبندی سازیخودرو به عواملزیادی بستگی دارد. با توجه به اینکه قطعات زیادی در سیستم جلوبندی ماشین و تعلیقخودرو دخیل هستند. نمی توان قیمت ثابتی را تحت عنوان هزینه تعمیر جلوبندیسازی ماشین اختصاص داد. مهمترین گزینه در کنار برآورد قیمت منصفانه،مهارت تعمیرکار جلوبندی ساز و کیفیت قطعات مصرفی می باشد.در حوزه تعمیر جلوبندی ماشین مواردی مانند آچارکشی، تعمیر کمک فنر از قیمتکمتری برخوردارند. در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد اغلب هزینه تعمیرجلوبندی ماشین بیشتر می شود. در هر صورت نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان قیمتتعمیر جلوبندی خودرو اعلام کرد و قیمت تمام شده تنها توسط بررسی حضوری توسطمتخصص انجام می شود.

تعمیر جلوبندی ماشین های داخلی و وارداتی را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

جلوبندی خودروهایمختلف بر اساس طراحی و وزن خودرو متفاوت می باشند به همین علت کلیه اقدامات مربوطبه جلوبندی سازی، آچارکشی و غیره نیاز به تخصص بالا و آشنایی کامل با سیستم تعلیقخودرو دارد. از این رو کلیه خدمات مرتبط با رفع لاستیک سایی، بالانس کردن چرخها، تعویض بوش ها، تعویض بلبرینگ چرخ، رفع لقی سیبک، تعویض کمک فنر، تنظیم زوایایفرمان، آچارکشی اتصالات، تعویض یا تراشکاری دیسک را باید به متخصصین در اینزمینه سپرده شود. در صورت نیاز به خدمات تعمیرات جلوبندی تنها کافیست به صورت رایگاندر سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلامهزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر جلوبندی و همچنین ارایه خدمات تعمیر جلوبندی و تعمیر سیستم تعلیق انواع خودرو ایرانی و خارجی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر خودرو ارائه می دهد که شامل تعویض انواع چراغ هالوژنی، زنون، لیزری، led و نئونی خودرو در محل, تعویض باتری خودرو در محل, تعویض وایر شمع انواع خودروهای ایرانی , تست دیاگ خودرو و عیب یابی سریع خودرو در محل, خدمات صافکاری و نقاشی انواع ماشین لوکس و ایرانی , تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی, سپر سازی و تعویض انواع سپر خودرو ایرانی, تعویض لنت ترمز انواع خودرو ایرانی, تهیه قطعات و لوازم خودرو های ایرانی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر جلوبندی

تعمیر جلوبندی و تعمیر سیستم تعلیق انواع خودرو ایرانی و خارجی

تعمیر و تنظیم فرمان خودرو

تعمیرات فنر و کمک فنرهای جلوبندی

تعویض کمک فنر ماشین

تعمیرات طبق، اکسل، سیبک ها و رفع لرزش فرمان

آچارکشی انواع خودروهای سواری، شاسی بلند و ...

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط تعمیر جلوبندی خودرو در محل

با توجه به امکان وجود برخی محدودیت‌های فنی و دسترسی بهتر به تجهیزات یا ایجاد آلودگی صوتی زیاد ممکن است، جهت انجام خدمات تکمیلی نیاز به اعزام خودرو به محل همیار می باشد.

مدت زمان انجام کار به نوع و حجم کار مشتری بستگی خواهد داشت.

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روزهای قبل سرویس تعمیر جلوبندی خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

صافکاری و نقاشی خودرو
صافکاری و نقاشی خودرو
قیمت از 300,000 الی 8,000,000 تومان
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
قیمت از 300,000 الی 8,000,000 تومان
دیاگ و عیب یابی خودرو
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 250,000 الی 300,000 تومان