کلید سازی

کلید سازی

از 1519 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کلید سازی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت باز کردن قفل مکانیکی درب

140,000 الی 200,000 تومان

قیمت باز کردن قفل برقی درب

160,000 الی 220,000 تومان

قیمت باز کردن قفل ضد سرقت

180,000 الی 220,000 تومان

قیمت باز کردن درب ضد سرقت

180,000 تومان

قیمت باز کردن قفل سیمکارتی درب

توافقی

قیمت باز کردن قفل گاو صندوق(مکانیکی)

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت باز کردن قفل گاو صندوق(رمزی)

350,000 الی 450,000 تومان

قیمت نصب و تعویض قفل مکانیکی

180,000 الی 240,000 تومان

قیمت نصب و تعویض قفل سیم کارتی

توافقی

قیمت نصب و تعویض قفل برقی

180,000 الی 280,000 تومان

قیمت نصب و تعویض ساچمه حیاطی، آویزی، سیلندری

توافقی

قیمت تعمیرات

توافقی

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت850,000 تومان

آنچه درباره کلید سازی خواهید خواند

 • کلید سازی شبانه روزی
 • خدمات کلید سازی سیار
 • باز کردن قفل گاو صندوق
 • ساخت کلید برای انواع قفل درب های معمولی و ضد سرقت
 • کلید سازی سیار ماهر و قابل اطمینان
 • قبل از رسیدن کلید ساز سیار چه باید کرد؟
 • قیمت کلید سازی شبانه روزی به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات کلید سازی شبانه روزی که در هوم سرویز ارائه می شود عبارت انداز:
 • خدمات کلید سازی شبانه روزی و قفل سازی سیار را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

کلید سازی شبانه روزی

خدمات کلیدسازیسیار و شبانه روزی و قفل سازی یکی از قدیمی ترین حرفههایی است که از دیر باز با پیشرفته شدن انواع قفل ها و ساخت کلیدهای جدیدتر،پیشرفته شدند. حداقل یکبار برای اکثر افراد پیش آمده است که کلید منزل یا ماشینشانرا گم کرده باشند و به دنبال کلید ساز سیار بگردند. البته همیشه نگرانیهایی از بابت شرایط امنیتی و حفاطتی وجود دارد. ازین بابت که کلید سازی سیار راچگونه بیابم؟ و یا کلید ساز سیار دارای مدارک معتبر و تایید شده می باشد یا خیر.همه از جمله سوالاتی می باشد که برای افرادی که به کلید سازی شبانه روزی نیازدارند با آن مواجه می شوند.

خدمات کلید سازی سیار

خدمات کلید سازی سیار شامل باز کردن انواع قفل و نصب و تعویض یاتعمیر قفل می باشد. قفل سازها در دو حیطه کپی کردن کلید و باز کردن قفل دربفعالیت دارند. در گذشته کار کلیدسازها به ساخت کلید یدکی محدودمی شد. اما این روزها سرویس های خدمات کلید سازی سیار، بسیار گستردهشده است. کلید ساز حرفه ای در تمام زمینه های قفل سازی شبانه روزی وتعمیر قفل کلید، باید مهارت داشته باشد. شاغلین در این حرفه علاوه بر توانایی کاربا دستگاه ها و ابزار ماشین کلید زن می توانند هر نوع قفلی حتی قفل درب ضدسرقت را باز کنند.

با توجه به این موضوعهمیشه از کلید سازهای شرکتی کمک بگیرید زیرا اسناد هویتی این افراد توسط شرکتخدماتی بررسی می شود. کلید سازی دوره گرد قابل پیگیری و شناسایی نیستند. این نکتهرا هم در نظر بگیرید که قفل سازی معتبر همگی جذب شرکت های معتبر می شوند.

باز کردن قفل گاو صندوق

انواع گاوصندوق باسیستم بازشوی متفاوتی در اندازه های کوچک و بزرگ وجود دارد. بعضی از این گاو صندوقها با قفل و کلید باز و بسته می شوند ولی قفل های دیجیتال و سیستم های پیشرفته ترینیز روی برخی از برندهای گاو صندوق نصب شده است. البته اغلب گاوصندوق های رمزدیجیتال هم برای بالا بردن ایمنی مجهز هستند و در واقع با هر دو سیستم کار میکنند. هر نوع قفلی هم پیچیدگی های خاص خودش را دارد. به طور کلی برای بالا بردنامنیت در همه گاو صندوق ها از قفل های پیچیده تری استفاده می شود.

به این ترتیب هر کسینمی تواند قفل یک گاو صندوق را باز کند. حالا وقتی کلید را گم کرده باشید یا رمزرا فراموش کنید دچار یک دردسر بزرگ شده اید. البته همیشه می توانید از یک متخصصکمک بگیرید.

ساخت کلید برای انواع قفل درب های معمولی و ضد سرقت

ساخت کلید سهبعدی

کلیدهای سه بعدی ازضریب ایمنی بالاتری نسبت به نمونه های معمولی برخوردار است. در همین راستا ساختکلید سه بعدی نیز سخت تر خواهد بود. عموما برای ساختن کلید سه بعدی ازچاپگرهای سه بعدی استفاده می شود. البته بهتر است بدانید که کلیدهای سه بعدی یکبار مصرف هستند.

ساخت کلیدکامپیوتری

ساخت کلید کامپیوتری حفرههایی روی بدنه کلید قرار دارد. هرچه حفره های روی کلید عمیق تر باشند کیفیت کلیدبالاتر است. این کلید ها به صورت رمزگذاری شده و ساده ساخته می شوند. قیمتساخت کلید کامپیوتری از کلیدهای معمولی بیشتر است.

کلید سازی سیار ماهر و قابل اطمینان

کلید ساز حرفه ای بایدمهارت کافی در تعمیر قفل، کلید سازی سیار و قفل سازی را دارا باشد. سرعت عمل بالاو مهارت کافی در ساخت کلید انواع درب و ماشین از خصوصیات کلید ساز ماهرمی باشد. مهمترین خصوصیت کلید ساز سرعت عمل بالا و وقت شناس بودن و البته قابلاعتماد بودن آنها است .

قبل از رسیدن کلید ساز سیار چه باید کرد؟

 • برای بازکردنقفل بدون کلید هیچ گاه از کلید های دیگری استفاده نکنید.
 • اگر تخصصندارید که احتمالا هم ندارید از اجسام تیز استفاده نکنید زیرا به مغزی قفل آسیب میرسد و هرز می شود.
 • از افرادیکه اطمینان ندارید کمک نخواهید.

قیمت کلید سازی شبانه روزی به چه مواردی وابسته است؟

کلید سازی شبانهروزی وقفل سازی یک حرفه تخصصی است که نیاز به مهارت و گذراندن دوره آموزشی حرفه ای دارد.کسانی که در این زمینه تجربه ای ندارند نباید در موقع اضطراری اقدام به کلیدسازی سیار کنند. در اغلب اوغات افراد برای یافتن راه حلی برای مشکلات کلیدسازی شبانه روزی و تعمیر قفل کلید حاضرند هر مبلغی را بپردازند. تامشکلاتشان در آن ساعت حل شود. همین روند موجب شده که یک سری افراد ازین شرایط سواستفاده کنند و قیمت ساخت کلید را بسیار هنگفت اعلام کنند. البته هزینهکلید سازی آنلاین کمی از ساخت کلید معمولی بیشتر است. اما اعلام قیمتساخت کلید به عوامل مختلفی نظیر نوع قفل بستگی دارد.

معمولا هزینهتعمیر قفل کمد دیواری، قیمت تعمیر قفل درب حیاط با قفلهای نظیر کلیدسازی قفل های کددار بسیار متفاوت هستند.

قیمت کلید سازیشبانه روزی :نوع درب ساختمان و کلید

انواع قفل ها روی دربهای ساختمان نصب شده که هر کدام پیچیدگی خود را دارند. اصلی ترین مولفه در تعیینقیمت از نظر کلید سازها، پیچیدگی قفل و دشواری باز کردن یا تعمیر آن است. برایمثال قیمت کلید سازی گاو صندوق در مقایسه با قیمت کلید سازیدرب ورودی آپارتمان، بیشتر است.

برای باز کردن یک قفلمعمولی نیازی به تخصص خیلی ویژه ای نیست ولی قطعا تعمیرات و رفع ایراد قفل های ضدسرقت و درب های اتوماتیک، دشوارتر است. هر چه پیچیدگی کار بیشتر باشد، زمانتعمیرات و همچنین دستمزد کلیدساز هم بیشتر می شود. به طور کلی هر نوعتعمیر، تعویض و یا کلید سازی سیار و کلید با توجه به پیچیدگی کار قیمتگذاری می شود. لازم به ذکر است که خدمات کلیدسازی در مورد قفل های ضد سرقتو … یک تخصص حرفه ای است و تنها افراد متخصص در کار کلیدسازی قادر به انجام آنهستند.

هزینه کلید سازیشبانه روزی :تعمیر قفل گاو صندوق

گاو صندوق ها یکی ازهمین موارد هستند که هر کسی نمی تواند تعمیرات آن را انجام دهد. برای ایمنی وحفاظت از گاو صندوق، همیشه قفل های پیچیده تر و رمزدار روی آن نصب می شود. اینطورنیست که هر کلیدسازی بتواند این قفل ها را به سادگی باز و بسته و یا تعمیر کند. درصورتی که قفل گاو صندوق ایراد پیدا کند و نتوانید آن را باز کنید باید با افراد معتمدتماس بگیرید. در این مورد نیز نمی توان به هر کسی اعتماد کرد. بحث امنیت قضیه ازپیچیدگی کار، در این مورد خاص اهمیت بیشتری دارد. پرداخت کمی هزینه بیشتر برایکلیدسازی که از قبل مورد تایید شرکت قرار گرفته، عاقلانه تر از پرداخت قیمت ارزانتر به کلیدسازهای عبوری است.

قیمت کلید سازی سیارو زمان انجام کار

یکی دیگر از مواردیکه روی قیمت کلید سازی سیار تاثیر می گذارد، زمان است. بسیاری از سفارش های کلیدسازی مربوط به ساعات دیر وقت شب است. به طور حتم قیمت ها در این ساعت اندکی باقیمت های روز تفاوت دارد ولی واقعا این مورد ارزش پرداخت کمی بیشتر را دارد. بهطور کلی قیمت کلیدسازی به زمان انجام کار نیز ارتباط مستقیم دارد. کلید سازی شبانهروزی در همه ساعات و حتی روزهای تعطیل نیز ارائهمی شود ولی هزینه ها در روزهای تعطیل و … اندکی بیشتر است.

خدمات کلید سازی شبانه روزی که در هوم سرویز ارائه می شود عبارت انداز:

 • قفل سازی مکانیکیدرب و باز کردن قفل برقی درب
 • باز کردنقفل درب ضد سرقت
 • باز کردنقفل سیم کارتی
 • ساخت کلیدگاوصندوق رمزی و باز کردن قفل گاو صندوق مکانیکی
 • نصب وتعویض انواع قفل مکانیکی، قفل سیم کارتی، قفل برقی ، قفل درب حیاطی
 • ساختریموت و ساخت سوییچ کد دار و ساخت سوییچ بدون کدو قفل فرمان
 • نصب وتعویض ساچمه قفل مکانیکی، ساچمه قفل برقی و تعویض ساچمه قفل کامپیوتری
 • و درنهایت باز کردن درب انواع ماشین پژو ، پراید و ماشین های چینی

خدمات کلید سازی شبانه روزی و قفل سازی سیار را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

جهت نیاز به باز کردندرب حیاط، داشتن مدارک و کارت شناسایی و شناسایی توسط همسایگان الزامی است. همچنینبرای باز کردن درب اتومبیل نیز ارائه مدارک شناسایی ماشین الزامی می باشد. تمامیشرایط و قوانین وضع شده اثباتی بر امنیت سرویس قفل و کلید هوم سرویز می باشد.کافیست در هر ساعتی از شبانه روزی که به کمک ما احتیاج داشتید. به صورتکاملا رایگان در هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید. تمام همکاران کلید ساز هومسرویز دارای پروانه کسب و مجوز قانونی هستند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کلید سازی و همچنین ارایه خدمات کلید سازی شبانه روزی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری پنجره و درب, توری بالکن آکاردئونی, توری پلیسه پنجره upvc , تعمیر توری پنجره, ساخت پنجره آهنی ساده, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کلید سازی

کلید سازی شبانه روزی

کلید سازی سیار و قفل سازی سیار

تعویض و تعمیر انواع قفل درب و غیره

بازکردن قفل گاو صندوق

تعمیر قفل و ساخت سوئیچ خودرو

تعمیر انواع قفل مکانیکی، برقی، سیمکارتی، کامپیوتری و کتابی

باز کردن قفل در بسته شده و در ضد سرقت

نظرات کاربران

profile picture
سیامک محققی

متبهر و کار بلد بودند و مشخص بود نون حلال در می آورند

profile picture
پژمان آسیایی

کارشون رو بسیار با دقت و سر وقت انجام دادند و رضایت کامل دارم

profile picture
مهرناز خوش مشرب

خیلی ممنون از خوش قولیتون در کل همه چی فوق العاده

profile picture
رومینا رضاپور

باسلام از اقای بابایی تشکر میکنم واقعا عالی بودند دستشون درد نکنه قطعا مشتری ثابت هوم سرویز شدم ممنون از سرویس دهی عالیتون

شرایط خدمات قفل سازی و کلید سازی شبانه روزی سیار

جهت باز نمودن درب منزل داشتن کارت شناسائی معتبر و شناسائی از طرف حداقل سه نفر از همسايگان الزامی است.

جهت بازنمودن درب اتومبيل ارائه کارت شناسائی اتومبيل و کارت شناسائی معتبر شخصی الزامی است.

جهت باز نمودن درب گاوصندوق شناسائي و تأييد صاحب گاوصندوق الزامي ميباشد در غيراينصورت با نيروي انتظامي هماهنگ شود.

کلیه همیاران دارای پروانه کسب و مجوز قانونی می باشند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت ریموت خودرو
ساخت ریموت خودرو
قیمت از 770,000 الی 770,000 تومان
ساخت حفاظ پنجره
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 400,000 الی 2,500,000 تومان
ساخت درب چوبی
ساخت درب چوبی
قیمت از 1,200,000 الی 3,600,000 تومان
دریل کاری
دریل کاری
قیمت از 300,000 الی 450,000 تومان