کلید سازی

کلید سازی

از 2040 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کلید سازی در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت باز کردن قفل مکانیکی درب

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت باز کردن قفل برقی درب

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت باز کردن قفل ضد سرقت

300,000 الی 380,000 تومان

قیمت باز کردن درب ضد سرقت

350,000 تومان

قیمت باز کردن قفل سیمکارتی درب

توافقی

قیمت باز کردن قفل گاو صندوق(مکانیکی)

350,000 الی 550,000 تومان

قیمت باز کردن قفل گاو صندوق(رمزی)

450,000 الی 650,000 تومان

قیمت نصب و تعویض قفل مکانیکی

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت نصب و تعویض قفل سیم کارتی

توافقی

قیمت نصب و تعویض قفل برقی

300,000 الی 450,000 تومان

قیمت بازکردن درب خودرو(ایرانی)

300,000 تومان

قیمت باز کردن درب خودرو(خارجی)

توافقی

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

250,000 تومان

متوسط قیمت550,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت1,130,000 تومان

آنچه درباره کلید سازی خواهید خواند

 • کلید سازی شبانه روزی
 • خدمات کلید سازی سیار
 • باز کردن قفل گاو صندوق
 • ساخت کلید برای انواع قفل درب های معمولی و ضد سرقت
 • کلید سازی سیار ماهر و قابل اطمینان
 • قبل از رسیدن کلید ساز سیار چه باید کرد؟
 • قیمت کلید سازی شبانه روزی به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات کلید سازی شبانه روزی که در هوم سرویز ارائه می شود عبارت اند از:
 • خدمات کلید سازی شبانه روزی و قفل سازی سیار را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

کلید سازی شبانه روزی

خدمات کلیدسازی سیار و شبانه روزی و قفل سازی یکی از قدیمی ترین حرفه هایی است که از دیر باز با پیشرفته شدن انواع قفل ها و ساخت کلیدهای جدیدتر، پیشرفته شدند. حداقل یکبار برای اکثر افراد پیش آمده است که کلید منزل یا ماشینشان را گم کرده باشند و به دنبال کلید ساز سیار بگردند. البته همیشه نگرانی هایی از بابت شرایط امنیتی و حفاطتی وجود دارد. ازین بابت که کلید سازی سیار را چگونه بیابم؟ و یا کلید ساز سیار دارای مدارک معتبر و تایید شده می باشد یا خیر. همه از جمله سوالاتی می باشد که برای افرادی که به کلید سازی شبانه روزی نیاز دارند با آن مواجه می شوند.

خدمات کلید سازی سیار

خدمات کلید سازی سیار شامل باز کردن انواع قفل و نصب و تعویض یا تعمیر قفل می باشد. قفل سازها در دو حیطه کپی کردن کلید و باز کردن قفل درب فعالیت دارند. در گذشته کار کلیدسازها به ساخت کلید یدکی محدود می شد. اما این روزها سرویس های خدمات کلید سازی سیار، بسیار گسترده شده است. کلید ساز حرفه ای در تمام زمینه های قفل سازی شبانه روزی و تعمیر قفل کلید، باید مهارت داشته باشد. شاغلین در این حرفه علاوه بر توانایی کار با دستگاه ها و ابزار ماشین کلید زن می توانند هر نوع قفلی حتی قفل درب ضد سرقت را باز کنند.

با توجه به این موضوع همیشه از کلید سازهای شرکتی کمک بگیرید زیرا اسناد هویتی این افراد توسط شرکت خدماتی بررسی می شود. کلید سازی دوره گرد قابل پیگیری و شناسایی نیستند. این نکته را هم در نظر بگیرید که قفل سازی معتبر همگی جذب شرکت های معتبر می شوند.

باز کردن قفل گاو صندوق

انواع گاوصندوق با سیستم بازشوی متفاوتی در اندازه های کوچک و بزرگ وجود دارد. بعضی از این گاو صندوق ها با قفل و کلید باز و بسته می شوند ولی قفل های دیجیتال و سیستم های پیشرفته تری نیز روی برخی از برندهای گاو صندوق نصب شده است. البته اغلب گاوصندوق های رمز دیجیتال هم برای بالا بردن ایمنی مجهز هستند و در واقع با هر دو سیستم کار می کنند. هر نوع قفلی هم پیچیدگی های خاص خودش را دارد. به طور کلی برای بالا بردن امنیت در همه گاو صندوق ها از قفل های پیچیده تری استفاده می شود.

به این ترتیب هر کسی نمی تواند قفل یک گاو صندوق را باز کند. حالا وقتی کلید را گم کرده باشید یا رمز را فراموش کنید دچار یک دردسر بزرگ شده اید. البته همیشه می توانید از یک متخصص کمک بگیرید.

ساخت کلید برای انواع قفل درب های معمولی و ضد سرقت

ساخت کلید سه بعدی

کلیدهای سه بعدی از ضریب ایمنی بالاتری نسبت به نمونه های معمولی برخوردار است. در همین راستا ساخت کلید سه بعدی نیز سخت تر خواهد بود. عموما برای ساختن کلید سه بعدی از چاپگرهای سه بعدی استفاده می شود. البته بهتر است بدانید که کلیدهای سه بعدی یک بار مصرف هستند.

ساخت کلید کامپیوتری

ساخت کلید کامپیوتری حفره هایی روی بدنه کلید قرار دارد. هرچه حفره های روی کلید عمیق تر باشند کیفیت کلید بالاتر است. این کلید ها به صورت رمزگذاری شده و ساده ساخته می شوند. قیمت ساخت کلید کامپیوتری از کلیدهای معمولی بیشتر است.

کلید سازی سیار ماهر و قابل اطمینان

کلید ساز حرفه ای باید مهارت کافی در تعمیر قفل، کلید سازی سیار و قفل سازی را دارا باشد. سرعت عمل بالا و مهارت کافی در ساخت کلید انواع درب و ماشین از خصوصیات کلید ساز ماهر می باشد. مهمترین خصوصیت کلید ساز سرعت عمل بالا و وقت شناس بودن و البته قابل اعتماد بودن آنها است .

قبل از رسیدن کلید ساز سیار چه باید کرد؟

 • برای بازکردن قفل بدون کلید هیچ گاه از کلید های دیگری استفاده نکنید.
 • اگر تخصص ندارید که احتمالا هم ندارید از اجسام تیز استفاده نکنید زیرا به مغزی قفل آسیب می رسد و هرز می شود.
 • از افرادی که اطمینان ندارید کمک نخواهید.

قیمت کلید سازی شبانه روزی به چه مواردی وابسته است؟

کلید سازی شبانه روزی و قفل سازی یک حرفه تخصصی است که نیاز به مهارت و گذراندن دوره آموزشی حرفه ای دارد. کسانی که در این زمینه تجربه ای ندارند نباید در موقع اضطراری اقدام به کلید سازی سیار کنند. در اغلب اوغات افراد برای یافتن راه حلی برای مشکلات کلید سازی شبانه روزی و تعمیر قفل کلید حاضرند هر مبلغی را بپردازند. تا مشکلاتشان در آن ساعت حل شود. همین روند موجب شده که یک سری افراد ازین شرایط سو استفاده کنند و قیمت ساخت کلید را بسیار هنگفت اعلام کنند. البته هزینه کلید سازی آنلاین کمی از ساخت کلید معمولی بیشتر است. اما اعلام قیمت ساخت کلید به عوامل مختلفی نظیر نوع قفل بستگی دارد.

معمولا هزینه تعمیر قفل کمد دیواری، قیمت تعمیر قفل درب حیاط با قفلهای نظیر کلید سازی قفل های کددار بسیار متفاوت هستند.

قیمت کلید سازی شبانه روزی : نوع درب ساختمان و کلید

انواع قفل ها روی درب های ساختمان نصب شده که هر کدام پیچیدگی خود را دارند. اصلی ترین مولفه در تعیین قیمت از نظر کلید سازها، پیچیدگی قفل و دشواری باز کردن یا تعمیر آن است. برای مثال قیمت کلید سازی گاو صندوق در مقایسه با قیمت کلید سازی درب ورودی آپارتمان، بیشتر است.

برای باز کردن یک قفل معمولی نیازی به تخصص خیلی ویژه ای نیست ولی قطعا تعمیرات و رفع ایراد قفل های ضد سرقت و درب های اتوماتیک، دشوارتر است. هر چه پیچیدگی کار بیشتر باشد، زمان تعمیرات و همچنین دستمزد کلیدساز هم بیشتر می شود. به طور کلی هر نوع تعمیر، تعویض و یا کلید سازی سیار و کلید با توجه به پیچیدگی کار قیمت گذاری می شود. لازم به ذکر است که خدمات کلیدسازی در مورد قفل های ضد سرقت و … یک تخصص حرفه ای است و تنها افراد متخصص در کار کلیدسازی قادر به انجام آن هستند.

هزینه کلید سازی شبانه روزی : تعمیر قفل گاو صندوق

گاو صندوق ها یکی از همین موارد هستند که هر کسی نمی تواند تعمیرات آن را انجام دهد. برای ایمنی و حفاظت از گاو صندوق، همیشه قفل های پیچیده تر و رمزدار روی آن نصب می شود. اینطور نیست که هر کلیدسازی بتواند این قفل ها را به سادگی باز و بسته و یا تعمیر کند. در صورتی که قفل گاو صندوق ایراد پیدا کند و نتوانید آن را باز کنید باید با افراد معتمد تماس بگیرید. در این مورد نیز نمی توان به هر کسی اعتماد کرد. بحث امنیت قضیه از پیچیدگی کار، در این مورد خاص اهمیت بیشتری دارد. پرداخت کمی هزینه بیشتر برای کلیدسازی که از قبل مورد تایید شرکت قرار گرفته، عاقلانه تر از پرداخت قیمت ارزان تر به کلیدسازهای عبوری است.

قیمت کلید سازی سیار و زمان انجام کار

یکی دیگر از مواردی که روی قیمت کلید سازی سیار تاثیر می گذارد، زمان است. بسیاری از سفارش های کلید سازی مربوط به ساعات دیر وقت شب است. به طور حتم قیمت ها در این ساعت اندکی با قیمت های روز تفاوت دارد ولی واقعا این مورد ارزش پرداخت کمی بیشتر را دارد. به طور کلی قیمت کلیدسازی به زمان انجام کار نیز ارتباط مستقیم دارد. کلید سازی شبانه روزی در همه ساعات و حتی روزهای تعطیل نیز ارائه می شود ولی هزینه ها در روزهای تعطیل و … اندکی بیشتر است.

خدمات کلید سازی شبانه روزی که در هوم سرویز ارائه می شود عبارت اند از:

 • قفل سازی مکانیکی درب و باز کردن قفل برقی درب
 • باز کردن قفل درب ضد سرقت
 • باز کردن قفل سیم کارتی
 • ساخت کلید گاوصندوق رمزی و باز کردن قفل گاو صندوق مکانیکی
 • نصب و تعویض انواع قفل مکانیکی، قفل سیم کارتی، قفل برقی ، قفل درب حیاطی
 • ساخت ریموت و ساخت سوییچ کد دار و ساخت سوییچ بدون کد و قفل فرمان
 • نصب و تعویض ساچمه قفل مکانیکی، ساچمه قفل برقی و تعویض ساچمه قفل کامپیوتری
 • و در نهایت باز کردن درب انواع ماشین پژو ، پراید و ماشین های چینی

خدمات کلید سازی شبانه روزی و قفل سازی سیار را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جهت نیاز به باز کردن درب حیاط، داشتن مدارک و کارت شناسایی و شناسایی توسط همسایگان الزامی است. همچنین برای باز کردن درب اتومبیل نیز ارائه مدارک شناسایی ماشین الزامی می باشد. تمامی شرایط و قوانین وضع شده اثباتی بر امنیت سرویس قفل و کلید هوم سرویز می باشد. کافیست در هر ساعتی از شبانه روزی که به کمک ما احتیاج داشتید. به صورت کاملا رایگان در هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید. تمام همکاران کلید ساز هوم سرویز دارای پروانه کسب و مجوز قانونی هستند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کلید سازی و همچنین ارایه خدمات کلید سازی شبانه روزی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری پنجره و درب, توری بالکن آکاردئونی, توری پلیسه پنجره upvc , تعمیر توری پنجره, ساخت پنجره آهنی ساده, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کلید سازی

کلید سازی شبانه روزی

کلید سازی سیار و قفل سازی سیار

تعویض و تعمیر انواع قفل درب و غیره

بازکردن قفل گاو صندوق

تعمیر قفل و ساخت سوئیچ خودرو

تعمیر انواع قفل مکانیکی، برقی، سیمکارتی، کامپیوتری و کتابی

باز کردن قفل در بسته شده و در ضد سرقت

نظرات کاربران

profile picture
پریوش حیدری مقدم

به کارشون وارد بودن و بدون تخریب مشکل مارو حل کردن. بالاترین امتیاز رو میدم بهشون. واقعا رضایت داشتیم از خدمات هوم سرویز🌺

profile picture
سیامک محققی

متبهر و کار بلد بودند و مشخص بود نون حلال در می آورند

profile picture
پژمان آسیایی

کارشون رو بسیار با دقت و سر وقت انجام دادند و رضایت کامل دارم

profile picture
محمود غلامی

سلام علیکم.هر آنچه که از این عزیز خواستیم انجام دادند.

شرایط خدمات قفل سازی و کلید سازی شبانه روزی سیار

جهت باز نمودن درب منزل داشتن کارت شناسائی معتبر و شناسائی از طرف حداقل سه نفر از همسايگان الزامی است.

جهت بازنمودن درب اتومبيل ارائه کارت شناسائی اتومبيل و کارت شناسائی معتبر شخصی الزامی است.

جهت باز نمودن درب گاوصندوق شناسائي و تأييد صاحب گاوصندوق الزامي ميباشد در غيراينصورت با نيروي انتظامي هماهنگ شود.

کلیه همیاران دارای پروانه کسب و مجوز قانونی می باشند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

car-remote
ساخت ریموت خودرو
قیمت از 400,000 الی 900,000 تومان
window-fence
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 3,200,000 الی 3,200,000 تومان
making-wooden-door
ساخت درب چوبی
قیمت از 3,350,000 الی 4,300,000 تومان
drill-work
دریل کاری
قیمت از 300,000 الی 850,000 تومان