ساخت در اتاق

ساخت در اتاق

از 3252 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت در اتاق در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ساخت درب ورودی اچ دی اف(هر عدد)

1,200,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت ساخت درب اتاقی تمام چوب روکش طبیعی ام دی اف(هر عدد)

1,500,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت ساخت درب ورودی تمام چوب(هر عدد)

3,000,000 الی 6,000,000 تومان

قیمت ساخت درب تمام چوب ضد سرقت(هر عدد)

4,000,000 الی 12,000,000 تومان

قیمت ساخت درب اتاقی اچ دی اف(هر عدد)

900,000 الی 1,100,000 تومان

قیمت ساخت درب اتاقی ضد آب

1,200,000 الی 1,800,000 تومان

قیمت نصب هر عدد درب

150,000 الی 250,000 تومان

قیمت کوتاه کردن درب

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت رنده کردن درب

140,000 الی 200,000 تومان

قیمت باز و بست کردن درب

50,000 تومان

قیمت نصب یراق آلات

توافقی

متوسط قیمت3,530,000 تومانکمینه قیمت2,500,000 تومانبیشینه قیمت3,950,000 تومان

آنچه درباره ساخت در اتاق خواهید خواند

 • ساخت در اتاق خواب و ساخت درب چوبی سرویس بهداشتی
 • درب آپارتمان چوبی
 • آموزش ساخت درب چوبی
 • انواع درب چوبی که داخل ساختمان به کار می روند:
 • انواع مدل های ساخت در اتاق چوبی
 • قیمت ساخت درب چوبی اتاق خواب و سرویس بهداشتی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • کیفیت چوب در ساخت در اتاق
 • ساخت درب چوبی اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حمام توسط متخصصین هوم سرویز

ساخت در اتاق خواب و ساخت درب چوبی سرویس بهداشتی

معمولا همراه با تغییر دکوراسیون منزل، درب های اتاق خواب و سرویس های بهداشتی هم تعویض می شود. ساخت در اتاق خواب با درب ورودی ساختمان یا ورودی آپارتمان تفاوت دارد. ساخت درب چوبی قدیمی یکی از مواردی است که با سبک سنتی ایرانی همخوانی بسیار زیادی دارد. ازین رو در طراحی منازل لوکس و مدرن امروزی نیز اغلب از ساخت و نصب درب چوبی اتاق خواب استفاده می شود. مواردی مانند ساخت درب چوبی ساده، ساخت درب چوبی توری، ساخت درب چوبی شیشه خور و ساخت درب چوبی ریلی از مواردی هستند که امروزه در منازل و سایر مراکز استفاده می شوند. این مدل درب های چوبی از متریال های مختلفی مانند درب چوبی MDF(ام دی اف) ، HDF(اچ دی اف)، ABS(ای بی اس) و پی وی سی ساخته می شوند. انواع درب با قیمت های متفاوت به فروش می رسد. قیمت در اتاق خواب نوسان طیف متفاوتی دارد. کیفیت درب و متریال ساخت آن از اثرگذارترین عوامل در قیمت خرید درب اتاق خواب هستند.

در ادامه به آموزش ساخت در اتاق و معرفی انواع درب چوبی مورد استفاده در ساختمان و همچنین عوامل موثر بر قیمت ساخت درب اتاق خواب و درب چوبی سرویس بهداشتی می پردازیم.

درب آپارتمان چوبی

آیا می دانستید درب چوبی آپارتمان عایق صدا و حرارت است؟ با نصب درب ورودی آپارتمان از جنس چوب طبیعی، یک سازه مستحکم با ماندگاری بالا را در اختیار دارید. دربهای چوبی با هر سبک دکوراسیون داخلی همخوانی دارند. درب های ساده در دکوراسیون مدرن و درب های منبت کاری شدن در سبک طراحی کلاستیک و روستیک جلوه خاصی دارند. چوب بامبو و ساچ برای طراحی مدرن، چوب ماهگون و بلوط در طراحی کلاسیک و چوب کاج و روس در سبک دکوراسیون روستیک بیشتر به کار می روند. امکان طراحی خاص بر روی درب ورودی آپارتمان چوبی وجود دارد. این درب ها شکیل و چشم نواز هستند و فضای خانه را به دلیل دارا بودن بافت طبیعی گرم تر و صمیمی تر می کنند. اما با تمام این ویژگی ها درب آپارتمان چوبی نیاز به رسیدگی بیشتری دارد. البته انواع درب آپارتمان MDF نیاز به رسیدگی خاصی ندارند.

درب ورودی آپارتمان به صورت تک لنگه یا دو لنگه ساخته می شوند. در اغلب موارد اندازه درب آپارتمان استاندارد است. به همین دلیل دربهای چوبی پیش ساخته و آماده برای نصب در چوبی ورودی آپارتمان انتخاب بهتری هستند. قیمت درب چوبی آپارتمان نوسان زیادی دارد. همانطور که مشخص است بخش زیادی از این تفاوت قیمت مربوط به متریال ساخت درب آپارتمان است. درب ورودی از جنس چوب طبیعی جنگلی به مراتب گران تر از درب های روکش چوب است. گرانقیمت ترین درب های چوبی از چوب گردو ساخته شده اند. در مقایسه با درب آپارتمان MDF قیمت درب چوب گردو بسیار بیشتر است.

آموزش ساخت درب چوبی

باید در وحله اول بررسی نمود که چه نوع درب چوبی مد نظرتان است. اگر صرفا درب چوبی توری مد نظرتان است می توانید خودتان دست به کار شوید و یک بعداز ظهر را به ساخت آن بپردازید تا از حمله حشرات و جانوران موذی در امان بمانید. اما در صورتی که به ساخت کلاف درب چوبی ، ساخت درب چوبی اتاق خواب و غیره نیاز دارید باید دستی بر هنر داشته و ابزارهای مخصوصی در اختیار داشته باشید.

اولین مرحله اندازه گیری دقیق و صحیح چارچوب درب است. به این ترتیب طول و عرض چارچوب مورد نظر را با دقت اندازه گیری کنید. در پروسه تولید درب چوبی اغلب از تخت سه لایه استفاده می شود. ابعاد اندازه گیری شده باید روی این تخته نصب شوند و سپس بریده شوند. بعد از مرحله برش باید تمام قسمت های درب به خوبی سمباده زده و هیچ قسمتی جا نماند. البته این آموزش صرفا برای درب های چوبی ساده است و برای نمونه های جدید که در ساختمان ها هستند کارایی ندارد!!

انواع درب چوبی که داخل ساختمان به کار می روند:

دربهای چوبی که در داخل ساختمان به کار می روند با توجه به جنس آنها و روکش به کار رفته در آنها انواع متفاوتی هستند که در ادامه به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم.

ساخت در اتاق MDF (ام دی اف)

ساخت درب ام دی اف از جمله دربهای پر طرفدار داخلی ساختمان است که از مقاومت و استحکام نسبتا بالایی برخوردارند. درب چوبی ام دی اف به علت سطح کاملا صاف و مقاومت بالا نسبت به درب چوبی قدیمی بیشتر مورد استقبال قرار گرفت. این نوع درب ها نسبت به درب چوبی ساده از نئوپان، هم در مقابل رطوبت و هم ضربه کارایی بهتری از خود نشان داده اند. درب چوبی ام دی اف در چگالی های مختلفی تولید و ساخته شده اند. به طور مثال نمونه ام دی اف نازک به عنوان درب کمد دیواری کاربرد دارد و از نمونه های ضخیم و ساخت درب ام دی اف ضد آب برای مواردی مانند سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود.

درب چوبی HDF ( اچ دی اف)

ساخت درب چوبی اچ دی اف امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است.این درب های به صورت روکشی تهیه می شوند. در واقع بر روی درب چوبی یک لایه پوشش از جنس HDFکشیده می شود. درب چوبی اچ دی اف برای اتاق خواب و سرویس بهداشتی استفاده می شود. البته این متریال برای ساخت درب ورودی آپارتمان نیز کاربرد دارد به شرطی که به جای روکش 3 میل از از روکش 6 میل استفاده شود. قیمت ساخت درب اچ دی اف به کشور تولید کننده و کیفیت آن بستگی دارد.

درب چوبی ABS (ای بی اس)

این نوع درب‌های چوبی، ضد آب هستند. ساخت درب ای بی اس برای حمام و دستشویی گزینه مناسب تری است. ساخت درب چوبی ABS به این صورت می باشد که جنس داخلی این درب‌ها را اغلب از جنس MDF یا نئوپان ۵ میل می سارند. سپس درب چوبی خام را به رزین ABS آغشته می‌کنند و برای روکش این درب از ورق ABS به ضخامت ۱.۲ میلی‌متر استفاده می کنند. ساخت درب چوبی ای بی اس مقاومت خوبی در مقابل رطوبت دارد و گزینه مناسبی برای درب چوبی سرویس بهداشتی است.

درب چوبی PVC (پی وی سی)

ساخت درب چوبی پی وی سی در واقع همان درب‌های HDF هستند. در پروسه تولید و ساخت درب PVC ، دربهای HDF را با PVC روکش می‌کنند و این درب‌ها را با عنوان درب‌های پی وی سی یا درب‌های HDF با روکش PVC در بازار به فروش می رسانند.

ساخت در اتاق HPL (اچ پی ال)

ساخت درب چوبی ملامینه سفید یا ساخت درب اچ پی ال نیز از مدل درب های روکشی هستند. در پروسه ساخت درب ملامینه، روی چوب خام ورق اچ دی اف کشیده می شود که در طی گرمای بالا به HPL تغییر پیدا می کند. درب چوبی اچ پی ال در مقابل رطوبت بسیار مقاوم است و برای ساخت درب حمام و ساخت درب سرویس بهداشتی گزینه بسیار مناسبی هستند.

انواع مدل های ساخت در اتاق چوبی

 • درب چوبی سنتی
 • درب چوبی شیشه خور
 • ساخت در اتاق ساده
 • ساخت در اتاق ریلی
 • درب چوبی کشویی
 • درب توری چوبی و...

قیمت ساخت درب چوبی اتاق خواب و سرویس بهداشتی به چه مواردی بستگی دارد؟

به طور معمول اندازه درب تاثیری بر قیمت در اتاق خواب یا قیمت درب چوبی سرویس بهداشتی ندارد. زیرا که ابعاد درب اتاق خواب یا ساخت درب سرویس بهداشتی استاندارد و مشخص هستند. بیشترین عاملی که بر قیمت ساخت در اتاق تاثیر دارند، جنس درب است. بدون تردید قیمت درب چوبی اتاق خواب با چوب طبیعی بیشتر از ام دی اف است. اغلب برای ساخت در اتاق خواب از ام دی اف استفاده می شود. نوع روکش مورد نظر روی ام دی اف بر هزینه ساخت درب چوبی اتاق خواب تاثیر مستقیمی دارد. مورد بعدی که بر قیمت در اتاق یا قیمت درب دستشویی و حمام تاثیر دارد رنگ کاری و پرداخت است. طبعا نصب درب آماده چوبی، هزینه های کمتری در پی دارد. به طور کل موارد زیر بیشترین تاثیر را بر قیمت درب چوبی دارد.

 • کیفیت چوب در ساخت درب
 • روکش بالایی درب اتاق خواب
 • رنگ درب چوبی

کیفیت چوب در ساخت در اتاق

حتی تفاوت قیمت زیادی هم بین ورق های ام دی اف ایرانی و خارجی وجود دارد. این تفاوت در انواع چوب طبیعی نیز به وضح دیده می شود. هر چه چوب طبیعی مرغوب تر باشد، قیمت بالاتری دارد. انواع چوب طبیعی برای ساخت در اتاق خواب از درب چوبی اتاق خواب یولکا، درب چوبی اتاق خواب با چوب گردو، چوب گیلاس برای درب چوبی، درب چوبی ماهون و غیره استفاده می شود.

ساخت درب چوبی اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حمام توسط متخصصین هوم سرویز

درب چوبی اتاق خواب توسط حرفه ای های هوم سرویز با طراحی ویژه پذیرفته می شود. قیمت درب چوبی اتاق خواب با در نظر گرفتن جنس چوب به کار رفته در سازه، محاسبه می شود. انواع چوب طبیعی و درب ام دی اف با روکش چوب بنابر سفارش ساخت در اتاق استفاده می شود. پروسه ساخت در اتاق خواب در محل کارگاه انجام می شود. دستگاه های پیشرفته صنعتی برای برش، صیقل و ساخت درب ها استفاده می شود. اگر به دنبال کیفیت عالی و قیمت مناسب هستید در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت درب اتاق توضیحات لازم را در اختیارتان قراردهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت در اتاق و همچنین ارایه خدمات ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, تعمیر در چوبی, ساخت کمد دیواری ام دی اف, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت در اتاق

ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS

ساخت درب چوبی اتاق خواب

ساخت و نصب درب پی وی سی و ضد آب دستشویی و حمام

ساخت درب ام دی اف با روکش HDF و HPL

ساخت درب چوبی با چوب راش، گردو و چوب روسی

طراحی و ساخت درب چوبی در اندازه های سفارشی و استاندارد در رنگ های متنوع

ساخت در چوبی ریلی، کشویی و لولایی و ....

نظرات کاربران

profile picture
رضا مقصودی

کار به موقع و با کیفیت مورد نظر ما اتجام شد.

profile picture
اشکان نقی زاده

ممنون از خدمات دهی خوبتون اقای پاک نیت عالی بودند سر تایم تشریف اوردند و کار کردند

profile picture
مسعود مقبلی

کیفیت ساخت بسیار بالا بود خیلی راضی هستم ممنونم

profile picture
امیرحسین احمدزاده

بسیار کارشون بود و با قیمت مناسب کارمون انجام شد

شرایط ساخت درب چوبی ضد آب ام دی اف و اچ دی اف

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

upvc-door-window
نصب درب و پنجره دوجداره
قیمت از 4,500,000 الی 4,500,000 تومان
lock-and-key
قفل و کلید
قیمت از 550,000 الی 750,000 تومان
carpentry
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 700,000 الی 1,800,000 تومان
sound-resistant
عایق بندی صدا و آکوستیک اتاق و درب
قیمت از 5,000,000 الی 11,000,000 تومان