ساخت در اتاق

ساخت در اتاق

از 3032 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت در اتاق در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت درب ورودی اچ دی اف(هر عدد)

1,200,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت ساخت درب اتاقی تمام چوب روکش طبیعی ام دی اف(هر عدد)

1,500,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت ساخت درب ورودی تمام چوب(هر عدد)

3,000,000 الی 6,000,000 تومان

قیمت ساخت درب تمام چوب ضد سرقت(هر عدد)

4,000,000 الی 12,000,000 تومان

قیمت ساخت درب اتاقی اچ دی اف(هر عدد)

900,000 الی 1,100,000 تومان

قیمت ساخت درب اتاقی ضد آب

1,200,000 الی 1,800,000 تومان

قیمت نصب هر عدد درب

150,000 الی 250,000 تومان

قیمت کوتاه کردن درب

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت رنده کردن درب

140,000 الی 200,000 تومان

قیمت باز و بست کردن درب

50,000 تومان

قیمت نصب یراق آلات

توافقی

متوسط قیمت2,950,000 تومانکمینه قیمت1,200,000 تومانبیشینه قیمت4,500,000 تومان

آنچه درباره ساخت در اتاق خواهید خواند

 • ساخت در اتاق خواب و ساخت درب چوبی سرویس بهداشتی
 • درب آپارتمان چوبی
 • آموزش ساخت درب چوبی
 • انواع درب چوبی که داخل ساختمان به کار می روند:
 • انواع مدل های ساخت در اتاق چوبی
 • قیمت ساخت درب چوبی اتاق خواب و سرویس بهداشتی به چه مواردی بستگیدارد؟
 • کیفیت چوب در ساخت دراتاق
 • ساخت درب چوبی اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حمام توسط متخصصین هومسرویز

ساخت در اتاق خواب و ساخت درب چوبی سرویس بهداشتی

معمولا همراه باتغییر دکوراسیون منزل، درب های اتاق خواب و سرویس های بهداشتی هم تعویض میشود. ساخت در اتاق خواب با درب ورودی ساختمان یا ورودی آپارتمان تفاوتدارد. ساخت درب چوبی قدیمی یکی از مواردی است که با سبک سنتیایرانی همخوانی بسیار زیادی دارد. ازین رو در طراحی منازل لوکس و مدرن امروزی نیزاغلب از ساخت و نصب درب چوبی اتاق خواب استفاده می شود.مواردی مانند ساخت درب چوبی ساده، ساخت درب چوبی توری، ساختدرب چوبی شیشه خور و ساخت درب چوبی ریلی از مواردیهستند که امروزه در منازل و سایر مراکز استفاده می شوند. این مدل درب های چوبی ازمتریال های مختلفی مانند درب چوبی MDF(ام دی اف) ، HDF(اچ دی اف)، ABS(ای بی اس) و پی وی سی ساختهمی شوند. انواع درب با قیمت های متفاوت به فروش می رسد. قیمت در اتاق خواب نوسانطیف متفاوتی دارد. کیفیت درب و متریال ساخت آن از اثرگذارترین عوامل در قیمت خریددرب اتاق خواب هستند.

در ادامه به آموزشساخت در اتاق و معرفی انواع درب چوبی مورد استفاده در ساختمان و همچنین عواملموثر بر قیمت ساخت درب اتاق خواب و درب چوبی سرویس بهداشتی میپردازیم.

درب آپارتمان چوبی

آیا می دانستید دربچوبی آپارتمان عایق صدا و حرارت است؟ با نصب درب ورودی آپارتمان از جنس چوب طبیعی،یک سازه مستحکم با ماندگاری بالا را در اختیار دارید. دربهای چوبی با هر سبکدکوراسیون داخلی همخوانی دارند. درب های ساده در دکوراسیون مدرن و درب های منبتکاری شدن در سبک طراحی کلاستیک و روستیک جلوه خاصی دارند. چوب بامبو و ساچ برایطراحی مدرن، چوب ماهگون و بلوط در طراحی کلاسیک و چوب کاج و روس در سبک دکوراسیونروستیک بیشتر به کار می روند. امکان طراحی خاص بر روی درب ورودی آپارتمان چوبیوجود دارد. این درب ها شکیل و چشم نواز هستند و فضای خانه را به دلیل دارا بودنبافت طبیعی گرم تر و صمیمی تر می کنند. اما با تمام این ویژگی ها دربآپارتمان چوبی نیاز به رسیدگی بیشتری دارد. البته انواع درب آپارتمان MDF نیاز به رسیدگی خاصی ندارند.

درب ورودی آپارتمان بهصورت تک لنگه یا دو لنگه ساخته می شوند. در اغلب موارد اندازه درب آپارتماناستاندارد است. به همین دلیل دربهای چوبی پیش ساخته و آماده برای نصب در چوبیورودی آپارتمان انتخاب بهتری هستند. قیمت درب چوبی آپارتمان نوسان زیادی دارد.همانطور که مشخص است بخش زیادی از این تفاوت قیمت مربوط به متریال ساخت دربآپارتمان است. درب ورودی از جنس چوب طبیعی جنگلی به مراتب گران تر از درب های روکشچوب است. گرانقیمت ترین درب های چوبی از چوب گردو ساخته شده اند. در مقایسه با دربآپارتمان MDF قیمت درب چوب گردو بسیار بیشتر است.

آموزش ساخت درب چوبی

باید در وحله اولبررسی نمود که چه نوع درب چوبی مد نظرتان است. اگر صرفا درب چوبی توری مدنظرتان است می توانید خودتان دست به کار شوید و یک بعداز ظهر را به ساختآن بپردازید تا از حمله حشرات و جانوران موذی در امان بمانید. اما در صورتیکه به ساخت کلاف درب چوبی ، ساخت درب چوبی اتاق خواب و غیرهنیاز دارید باید دستی بر هنر داشته و ابزارهای مخصوصی در اختیار داشته باشید.

اولین مرحله اندازهگیری دقیق و صحیح چارچوب درب است. به این ترتیب طول و عرض چارچوب موردنظر را با دقت اندازه گیری کنید. در پروسه تولید درب چوبی اغلب از تخت سهلایه استفاده می شود. ابعاد اندازه گیری شده باید روی این تخته نصب شوند و سپسبریده شوند. بعد از مرحله برش باید تمام قسمت های درب به خوبی سمباده زده و هیچقسمتی جا نماند. البته این آموزش صرفا برای درب های چوبی ساده است و براینمونه های جدید که در ساختمان ها هستند کارایی ندارد!!

انواع درب چوبی که داخل ساختمان به کار می روند:

دربهای چوبی که درداخل ساختمان به کار می روند با توجه به جنس آنها و روکش به کار رفته در آنهاانواع متفاوتی هستند که در ادامه به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم.

ساخت در اتاق MDF (ام دی اف)

ساخت درب ام دی اف ازجمله دربهای پر طرفدار داخلی ساختمان است که از مقاومت و استحکام نسبتا بالاییبرخوردارند. درب چوبی ام دی اف به علت سطح کاملا صاف و مقاومت بالا نسبتبه درب چوبی قدیمی بیشتر مورد استقبال قرار گرفت. این نوع درب ها نسبت به دربچوبی ساده از نئوپان، هم در مقابل رطوبت و هم ضربه کارایی بهتری از خودنشان داده اند. درب چوبی ام دی اف در چگالی های مختلفی تولید و ساختهشده اند. به طور مثال نمونه ام دی اف نازک به عنوان درب کمد دیواری کاربرددارد و از نمونه های ضخیم و ساخت درب ام دی اف ضد آب برای مواردیمانند سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود.

درب چوبی HDF ( اچ دی اف)

ساخت درب چوبی اچ دیاف امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است.این درب های به صورت روکشی تهیه میشوند. در واقع بر روی درب چوبی یک لایه پوشش از جنس HDFکشیده می شود. درب چوبی اچ دی اف برایاتاق خواب و سرویس بهداشتی استفاده می شود. البته این متریال برای ساخت دربورودی آپارتمان نیز کاربرد دارد به شرطی که به جای روکش 3 میل از از روکش 6میل استفاده شود. قیمت ساخت درب اچ دی اف به کشور تولید کننده و کیفیتآن بستگی دارد.

درب چوبی ABS (ای بی اس)

این نوع درب‌هایچوبی، ضد آب هستند. ساخت درب ای بی اس برای حمام و دستشویی گزینه مناسبتری است. ساخت درب چوبی ABS بهاین صورت می باشد که جنس داخلی این درب‌ها را اغلب از جنس MDF یا نئوپان ۵ میل می سارند. سپس دربچوبی خام را به رزین ABS آغشتهمی‌کنند و برای روکش این درب از ورق ABS به ضخامت ۱.۲ میلی‌متراستفاده می کنند. ساخت درب چوبی ای بی اس مقاومت خوبی در مقابل رطوبتدارد و گزینه مناسبی برای درب چوبی سرویس بهداشتی است.

درب چوبی PVC (پی وی سی)

ساخت درب چوبی پی ویسی در واقع همان درب‌های HDF هستند.در پروسه تولید و ساخت درب PVC ،دربهای HDF را با PVC روکش می‌کنند و این درب‌ها را با عنواندرب‌های پی وی سی یا درب‌های HDF با روکش PVC در بازار به فروش می رسانند.

ساخت در اتاق HPL (اچ پی ال)

ساخت درب چوبیملامینه سفید یا ساخت درب اچ پی ال نیز از مدل درب های روکشیهستند. در پروسه ساخت درب ملامینه، روی چوب خام ورق اچ دی اف کشیده میشود که در طی گرمای بالا به HPL تغییرپیدا می کند. درب چوبی اچ پی ال در مقابل رطوبت بسیار مقاوم است وبرای ساخت درب حمام و ساخت درب سرویس بهداشتی گزینه بسیارمناسبی هستند.

انواع مدل های ساخت در اتاق چوبی

 • درب چوبیسنتی
 • درب چوبیشیشه خور
 • ساخت در اتاقساده
 • ساخت در اتاق ریلی
 • درب چوبیکشویی
 • درب توریچوبی و...

قیمت ساخت درب چوبی اتاق خواب و سرویس بهداشتی به چه مواردی بستگیدارد؟

به طور معمول اندازهدرب تاثیری بر قیمت در اتاق خواب یا قیمت درب چوبی سرویس بهداشتی ندارد.زیرا که ابعاد درب اتاق خواب یا ساخت درب سرویس بهداشتی استاندارد ومشخص هستند. بیشترین عاملی که بر قیمت ساخت در اتاق تاثیر دارند،جنس درب است. بدون تردید قیمت درب چوبی اتاق خواب با چوب طبیعیبیشتر از ام دی اف است. اغلب برای ساخت در اتاق خواب از ام دی افاستفاده می شود. نوع روکش مورد نظر روی ام دی اف بر هزینه ساخت درب چوبیاتاق خواب تاثیر مستقیمی دارد. مورد بعدی که بر قیمت در اتاق یا قیمتدرب دستشویی و حمام تاثیر دارد رنگ کاری و پرداخت است. طبعا نصب درب آمادهچوبی، هزینه های کمتری در پی دارد. به طور کل موارد زیر بیشترین تاثیر رابر قیمت درب چوبی دارد.

 • کیفیت چوبدر ساخت درب
 • روکشبالایی درب اتاق خواب
 • رنگ دربچوبی

کیفیت چوب در ساخت دراتاق

حتی تفاوت قیمت زیادیهم بین ورق های ام دی اف ایرانی و خارجی وجود دارد. این تفاوت در انواع چوب طبیعینیز به وضح دیده می شود. هر چه چوب طبیعی مرغوب تر باشد، قیمت بالاتری دارد. انواعچوب طبیعی برای ساخت در اتاق خواب از درب چوبی اتاق خواب یولکا، دربچوبی اتاق خواب با چوب گردو، چوب گیلاس برای درب چوبی، درب چوبی ماهون و غیرهاستفاده می شود.

ساخت درب چوبی اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حمام توسط متخصصین هومسرویز

درب چوبی اتاقخواب توسط حرفه ای های هوم سرویز با طراحی ویژه پذیرفته می شود. قیمتدرب چوبی اتاق خواب با در نظر گرفتن جنس چوب به کار رفته در سازه، محاسبه میشود. انواع چوب طبیعی و درب ام دی اف با روکش چوب بنابر سفارش ساخت دراتاق استفاده می شود. پروسه ساخت در اتاق خواب در محل کارگاه انجام می شود. دستگاههای پیشرفته صنعتی برای برش، صیقل و ساخت درب ها استفاده می شود. اگر به دنبال کیفیتعالی و قیمت مناسب هستید در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ماجهت مشاوره و اعلام قیمت درب اتاق توضیحات لازم را در اختیارتان قراردهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت در اتاق و همچنین ارایه خدمات ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, تعمیر در چوبی, سفارش ساخت کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت در اتاق

ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS

ساخت درب چوبی اتاق خواب

ساخت و نصب درب پی وی سی و ضد آب دستشویی و حمام

ساخت درب ام دی اف با روکش HDF و HPL

ساخت درب چوبی با چوب راش، گردو و چوب روسی

طراحی و ساخت درب چوبی در اندازه های سفارشی و استاندارد در رنگ های متنوع

ساخت در چوبی ریلی، کشویی و لولایی و ....

نظرات کاربران

profile picture
اشکان نقی زاده

ممنون از خدمات دهی خوبتون اقای پاک نیت عالی بودند سر تایم تشریف اوردند و کار کردند

profile picture
مسعود مقبلی

کیفیت ساخت بسیار بالا بود خیلی راضی هستم ممنونم

profile picture
امیرحسین احمدزاده

بسیار کارشون بود و با قیمت مناسب کارمون انجام شد

profile picture
محمد هادی تعویذی

کاملا راضی بودیم همه کار ما با رضایت انجام شد

شرایط ساخت درب چوبی ضد آب ام دی اف و اچ دی اف

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

upvc-door-window
نصب درب و پنجره دوجداره
قیمت از 850,000 الی 1,050,000 تومان
lock-and-key
قفل و کلید
قیمت از 300,000 الی 700,000 تومان
carpentry
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 500,000 الی 1,500,000 تومان
upvc-door-window
نصب درب و پنجره دوجداره
قیمت از 850,000 الی 1,050,000 تومان
lock-and-key
قفل و کلید
قیمت از 300,000 الی 700,000 تومان
carpentry
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 500,000 الی 1,500,000 تومان
sound-resistant
عایق بندی صدا و آکوستیک اتاق و درب
قیمت از 800,000 الی 9,000,000 تومان