banner
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
نصب درب و پنجره دوجداره

دوجداره کردن پنجره و درب

از 1048 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت درب و پنجره دو جداره UPVC بدون تخریب

قیمت ساخت پنجره یو پی وی سی(متر مربع)

400,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت تعمیر ریل

120,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعمیر لولا یک پنجره

100,000 تومان

قیمت تعمیر لولا دو پنجره

150,000 تومان

قیمت تعمیر لولا سه پنجره به بالا(هر عدد)

80,000 تومان

قیمت تعویض شیشه

70,000 الی 115,000 تومان

قیمت تعمیر دستگیره

75,000 الی 120,000 تومان

قیمت رگلاژ درب و پنجره(هر لنگه)

100,000 الی 125,000 تومان

قیمت نصب لولا و یراق عمود باز شو(دو حالته کردن پنجره) هر پنجره

115,000 الی 130,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت پنجره و درب یو پی وی سی upvc

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه درب و پنجره مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس درب و پنجره یو پی وی سی توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت ساخت و نصب درب و پنجره یو پی وی سی به صورت متراژی محاسبه می گردد و برآورد اعلامی در این خصوص بر اساس جنس انتخابی مشتری متفاوت خواهد بود.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

هزینه های ساخت و نصب درب و پنجره یو پی وی سی اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

مزایای نصب پنجره دوجداره و نصب درب دوجداره UPVC

Upvc  نوعی پلاستیک است که در پروسه تولید سفت و سخت شده و انعطاف پذیری اش را از دست داده است. پنجره و درب یو پی وی سی از دربهای ضد آب است که نه دچار خوردگی می شود و نه رطوبت به آن صدمه می زند. UPVC  ماده ای از مشتقات نفت است که در ساخت درب و پنجره دو جداره و صنایع ساختمان سازی استفاده می شود. قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی و قیمت درب دوجداره دستشویی بسیار مناسب است. دربهای ضد آب سرویس بهداشتی، درب یو پی وی سی پاسیو بخشی از موارد استفاده از یو پی وی سی در صنعت ساختمان سازی است.

ساخت و نصب پنجره دوجداره UPVC زیبایی زیادی به فضای داخلی خانه می بخشد.علاوه بر مورد ذکر شده امروزه با موضوع مهم مصرف انرژی مانند گاز و برق روبه رو هستیم. با ساخت درب و پنجره یو پی وی سی می توان تا مقدار بالایی در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. نصب و ساخت پنجره دوجداره عایق صدا نیز محسوب می شوند. هوای موجود در در بین شیشه ها از انتقال صدا جلوگیری می کند و راه ورود هر گونه گرد و خاک به خانه را مصدود خواهند کرد. مواردی مانند نحوه نصب و مهارت نصاب پنجره دوجداره در کیفیت آنها نقش اساسی دارد. ساخت پنجره دوجداره اگر به درستی انجام نشود مشکلات زیادی در پی خواهد داشت. کلیه خدمات مانند نصب فریم پنجره دوجداره، تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب و غیره باید توسط نصاب ماهر انجام شود در ادامه با ما باشید تا توضیحاتی در ارتباط با نصب درب دوجداره UPVC و همچنین عوامل موثر بر قیمت پنجره دوجداره و اجرت ساخت درب و پنجره دوجداره ارائه دهیم.

انواع درب و پنجره UPVC چگونه طبقه بندی می شوند؟

انواع مدل پنجره دو جداره در مقایسه با پنجره های ساده، تنوع بیشتری دارند. مقایسه اینکه کدام مدل پنجره دوجداره بهتر است، کار ساده ای نیست. انواع پنجره دوجداره کشویی و ریلی، پنجره دوجداره آلومینیومی ، درب ضد آب UPVC با طرح های تک بازشو، عمود بازشو، دو لنگه و طرح های متفاوتی تولید شده که بنابر سلیقه مشتری ساخته می شوند. قیمت ساخت پنجره دوجداره upvc با توجه به طراحی  آنها با هم متفاوت است. با توجه به یراق آلات به کار رفته در پنجره های فولکس واگنی و عمود بازشو، قیمت این سازه از انواع پنجره ساده و ثابت بیشتر است.

به طور کل انواع پنجره دوجداره بر اساس شکل ظاهری و رنگ و نوع باز شدن طبقه بندی می شوند. تنوع قیمت ساخت درب و پنجره یو پی وی سی به علت مدل های متفاوت و قیمت هر شاخه پروفیل یو پی وی سی می باشد.

·       پنجره upvc ثابت

همونطور که از نامش برداشت می شود در این نوع از ساخت پنجره دوجداره upvc امکان باز و بسته شدن وجود ندارد.

·       پنجره دوجداره کشویی با یک لنگه ثابت

در این نوع پنجره یو پی وی سی کشویی دو لنگه تعبیه شده است.  در نصب پنجره دوجداره کشویی یک طرف ثابت و طرف دیگر محرک می باشد که بر اساس محل مورد نصب، طرفین ثابت و متحرک تعیین می گردند. این پنجره از قدیمی ترین نوع هستند که مناسب نصب در فضاهای کوچک می باشند. همچنین نصب پنجره دوجداره ریلی ممانعتی برای نصب انواع پرده نیز ایجاد نمی کند. قیمت پنجره دوجداره ریلی نسبت به نمونه های دیگر مناسب تر است.

·       پنجره دوجداره ریلی با دو لنگه متحرک

جدیدترین نوع و پرطرفدار ترین نوع از پنجره های upvc  این نوع  می باشند که دید بالایی را در اختیار کاربران قرار می دهند

·       پنجره یو پی وی سی تک حالته

درب و پنجره یو پی وی سی تک حالته روی یک محور باز می شود. حرکت پنجره به صورت افقی است و در لیست قیمت انواع پنجره دوجداره upvc از ارزان ترها حساب می شود.

·       پنجره دوجداره دو حالته

بازو بسته شدن در این نوع پنجره به صورت عمودی وافقی است. جاگیری بسیار کمتری نسبت به سایر مدل های ذکر شده دارد. همچنین هزینه نصب پنجره upvc دو حالته نسبت به سایر مدل ها کمی بیشتر است.

·       نصب پنجره دوجداره آکاردئونی

جهت نصب پنجره UPVC برای فضاهای وسیع، معمولا نصب و ساخت پنجره دو جداره آکاردئونی پیشنهاد می شود. در ساخت پنجره دوجداره آکارئونی قطعات پنجره روی هم جمع می شوند. ساخت پنجره یو پی وی سی آکاردئونی ظاهر بی نظیری به محیط می بخشد.

·       درب بالکن upvc

شیشه دو جداره و یراق آلات سوییچی قابل نصب برای درب پاسیو و درب بالکن upvc هستند. به صورت تمام شیشه و یا ترکیبی از پنل و شیشه می توان درب بالکن upvc را سفارش داد.

·       درب upvc سرویس بهداشتی

درب پلاستیکی سرویس بهداشتی، درب دوجداره دستشویی، دربهای ضد آب سرویس بهداشتی همگی از یو پی وی سی ساخته می شوند. قیمت درب ضد آب سرویس بهداشتی بسیار مقرون به صرفه است .

·       پنجره upvc سایبانی

پنجره دو جداره سایبانی یکی دیگر از انواع درب و پنجره یو پی وی سی است که اغلب در سرویس های بهداشتی، حمام و توالت نصب می شود. این پنجره به صورت بالا به پایین و یا بر عکس حالت باز شونده دارد.

نصب پنجره دوجداره روی پنجره قدیمی چگونه امکان پذیر است؟

امروزه بیشترین مواردی که در ساختمان های قدیمی درخواست می شود تعویض پنجره دوجداره است. در صورتی که در ابتدای ساخت ساختمان هستید فقط و فقط از درب و پنجرهupvc  استفاده کنید. ولی در صورتی که منزل سکونت دارید و علاقه ای به بازسازی و ریخت پاش های بعدی را ندارید، می توانید به راحتی روی چارچوب آهنی یا پنجره آلومینیومی شیشه دوجداره نصب نمایید. قیمت تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب در مقایسه با کارایی نهایی هزینه بسیار ناچیزی خواهد بود.

نصب پنجره دوجداره به چند صورت انجام می شود؟

طریقه نصب پنجره یو پی وی سی کلا به دو صورت است. اگر در ابتدای ساخت هستید به طور کامل فریم پنجره یو پی وی سی نصب می شود. در مدل دوم اقدام به نصب پنجره دو جداره روی پنجره قدیمی و نصب پنجره دوجداره بدون تخریب می کنند. که در نحوه نصب پنجره دوجداره بدون تخریب تنها اقدام به نصب شیشه پنجره دو جدارهupvc  می شود.

نصب فریم پنجره یو پی وی سی

برای نصب در و پنجره دوجداره به شکل صحیح باید از فریم های آهنی با ضخامت مناسب 4 تا 8 سانتی متری استفاده کرد که مقاومت بالایی دارند. بدین ترتیب طی مرور زمان درب یا پنجره حالت افتاگی پیدا نمی کند و از رگلاژ خارج نمی شود. مهمترین عامل در افزایش طول عمر ساخت درب یو پی وی سی و ساخت پنجره یو پی وی سی عملیات نصب فریم در و پنجره UPVC است.

ساخت پروفیل پنجره دوجداره یو پی وی سی

ساخت پروفیل پنجرهUPVC  بر اساس نوع استفاده و محل کاربرد آنها با هم متفاوتند. پروفیل فریم از جمله پروفیل‌هایی هستند که در ساخت درب‌ و پنجره‌ دوجداره یو پی وی سی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پروفیل که معمولا به عنوان قاب یا فریم دور پنجره استفاده می‌شود مدل جدید و جایگزین فریم آهنی هستند. امروزه این نوع  پروفیل در ابعاد شش و هفت سانتی متر تولید و در بازار عرضه شده اند. اگر پروفیل پنجره دوجداره با کیفیت باشد تغییر رنگ نمی دهد و دچار شکستگی نخواهد شد.

نحوه نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

برای تعویض پنجره دوجداره و نصب درب و پنجره upvc دوجداره لنگه ها و شیشه ها به وسیله دستگاه فرز بریده می شود. شیشه های جدید با پیج های مخصوص روی قاب قدیمی که در دیوار فرو رفته، سوار می شوند. به دلیل استفاده از پروفیل upvc بر روی قاب  قدیمی چیز زیادی از مدل قدیمی به چشم نمی آید. تمامی درزو شیارها در هنگام نصب پنجره دو جداره بدون تخریب مجدد با چسب و مواد مخصوص به طور کامل پوشش داده می شود. پوشش کامل قاب و درزگیری باید توسط نصاب پنجره دوجداره به صورت صحیح انجام گیرد. در صورت نصب اصولی توسط نصاب ماهر، نوع تعویضی تفاوت چندانی با نوع اصلی خود نخواهد داشت و قیمت پنجره UPVCدوجداره نیز بسیار مناسب تر تمام خواهد شد.

نصاب پنجره دوجداره UPVC

فارق از نوع مدل درب و پنجره UPVC ویستا بست، وین تک یا هافمن کیفیت همه آنها به گونه ای است که به نوبه خود بسته به شرایط محیط، می توانند بهترین پنجره دوجداره باشند. اما یکی از مهمترین عوامل در تعیین کیفیت ساخت و نصب درب و پنجره دوجداره UPVC مهارت نصاب پنجره دوجداره است. نصاب پنجره UPVC دوجداره باید مهارت لازم در زمینه قرار دادن پنجره در فریم و نحوه نصب پنجره دو جداره را دارا باشد. نصاب پنجره یو پی وی سی هوم سرویز خدمات لازم را در زمینه ساخت درب یو پی وی سی، ساخت پنجره یو پی وی سی، نصب فریم یو پی وسی و نصب شیشه دو جداره ارائه می کنند.

بهترین پنجره دو جداره چه مارکی دارد؟

مواد تشکیل دهنده و پروسه تولید پنجره دو جداره روی کیفیت آن تاثیر دارد. پنجره دو جداره upvc از سه قسمت مجزا تشکیل شده که در فرایند تولید صنعتی تبدیل به پنجره های یو پی وی سی می شوند. پروفیل درب و پنجره upvc با توجه به نوع سفارش با یراق آلات مختلف و به صورت تک حالته، دو حالته و کشویی ساخته می شود. در و پنجره دوجداره به دو روش دستی و صنعتی با دستگاه های مجهز تولید می شود. انواع مدل پنجره در شرکت های معتبر تولید شده که هر کدام کیفیت و قیمت متفاوتی دارند. پنجره وین تک تحت استاندارد RAL آلمان تولید می شود و از بهترین پنجره دو جداره موجود در بازار است. در و پنجره upvc با بیشترین سطح مقطع از تولیدات این شرکت هستند.

پنجره دو جداره هافمن با توجه به محل نصب پنجره و کیفیت پروفیل ساخت، انتخاب مناسب تری خواهید داشت. محصولات شرکت هافمن یکی دیگر از پروفیل های مرغوب در تولید انواع مدل پنجره دو جداره است که به لحاظ ضخامت پروفیل با دو جداره وین تک برابری می کند.

پنجره دو جداره ویستا بست در مقایسه با دو شرکت دیگر سنگین تر، ضخیم تر و البته گران تر نیز هست. استاندارد RAL آلمان به دو جداره های ویستا بست هم تعلق گرفته است.

قیمت ساخت درب و پنجره دوجداره به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت پنجره دوجداره به موارد زیادی بستگی دارد. قطعا نمی توان نرخ ثابتی را به عنوان قیمت ساخت درب یو پی وی سی یا قیمت ساخت پنجره دوجداره کشویی اعلام نمود. اجرت ساخت درب و پنجره دوجداره ارتباط مستقیمی با نوع پروفیل مورد استفاده دارد. در موارد مشابه قیمت نصب پنجره دوجداره به صورت متراژی می باشد و برآورد قیمت درب و پنجره دوجداره نهایی بر اساس جنس مورد نظر مشتری متفاوت خواهد بود.

  • ابعاد پنجره یا درب UPVC نقش اساسی در تعیین قیمت ساخت درب دوجداره UPVC دارد. طبعا هرچه ابعاد بیشتر شود، به پروفیل و متریال بیشتری نیاز است و در کنار قیمت مصالح بیشتر، اجرت ساخت پنجره دو جداره کشویی نیز بالا می رود.
  • جنس پروفیل مصرفی نیز یکی دیگر از عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار بر قیمت نصب پنجره دوجداره و قیمت نصب در دوجداره است. در پاره ای از مواقع به علت کم کردن هزینه ساخت درب و پنجره دوجداره UPVCافراد از پروفیل های بازیافتی استفاده می کنند. اما به خاطر داشته باشید استفاده از این متریال دوام و طول عمر چندانی نخواهد داشت.
  • ضخامت پروفیل یا وزن پروفیل ارتباط مستقیمی در برآورد قیمت درب و پنجره دوجداره دارد. هرچه پروفیل محکم تر باشد وزن نهایی سازه افزایش پیدا کرده و قیمت پنجره UPVC بالاتر می رود.

چگونه نزدیکترین سازنده و نصاب پنجره upvc را کمترین زمان ممکن پیدا کنیم؟

جستجو نصاب پنجره  upvcجهت ساخت در دوجداره را به هوم سرویز بسپارید. تیم هوم سرویز با بررسی همه جانبه بهترین افراد را برگزیده و در کمترین زمان ممکن به شما معرفی خواهند کرد. فقط کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید تا متخصصین ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار دهند. سپس در صورت تمایل نصاب درب و پنجره دوجداره اقدام به بازدید از محل و با معرفی انواع مدل های در و پنجره UPVC به شما در جهت انتخاب درست و مقرون به صرفه راهنمایی تان خواهند کرد. به این ترتیب شما می توانید بر اساس نیاز خود و میزان بودجه مد نظرتان بهترین موارد را انتخاب و نصب کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت پنجره دو جداره UPVC
ساخت درب دوجداره UPVC تراس، بالکن و غیره
تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب
نصب فریم پنجره یو پی وی سی
نصب پنجره دو جداره دوحالته، پنجره دوجداره کشویی، ریلی، پنجره دوجداره لولایی و...
نصب پنجره دوجدار ثابت و پنجره متحرک

همیاران سرویس دوجداره کردن پنجره و درب

 نظرات کاربران

profile picture
مریم فودازی

خیلی راضی بودم

profile picture
اسماعيل صداقت
8 ماه پیش |حسام میرزاپور

عالی بودن بسیار راضی بودم

خدمات مرتبط

توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 1,000,000 الی 2,350,000 تومان
ساخت شیشه بالکنی
ساخت شیشه بالکنی
در حال بروزرسانی قیمت
قفل و کلید
قفل و کلید
قیمت از 150,000 الی 800,000 تومان
دوحالته کردن پنجره دو جداره
دوحالته کردن پنجره دو جداره
در حال بروزرسانی قیمت