پنجره دوجداره
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
نصب درب و پنجره دوجداره

پنجره دوجداره

از 1276 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پنجره دوجداره در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ساخت و نصب درب و پنجره یو پی وی سی(متر مربع)

توافقی

قیمت نصب درب دوجداره

500,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت نصب پنجره دوجداره

400,000 الی 800,000 تومان

متوسط قیمت3,150,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت5,000,000 تومان

آنچه درباره پنجره دوجداره خواهید خواند

  • نصب پنجره دوجداره upvc
  • نصب پنجره دوجداره UPVC به چند طریق انجام می شود؟
  • نصب پنجره دوجداره روی پنجره قدیمی چگونه انجام می شود؟
  • نحوه نصب پنجره دوجداره بدون تخریب روی پنجره قدیمی
  • نصاب پنجره دوجداره UPVC
  • بهترین مارک پنجرهای دوجداره چیست؟
  • قیمت نصب پنجره دوجداره به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات نصب پنجره دو جداره بدون تخریب را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب پنجره دوجداره upvc

نصب پنجره دوجداره upvc و درب یو پی وی سی از مواردی هستند که نه دچار خوردگی می شود و نه رطوبت به آن صدمه می زند. UPVC ماده ای از مشتقات نفت است که در ساخت درب و پنجره دوجداره و صنایع ساختمان سازی استفاده می شود. قیمت پنجره دوجداره نسبت به مزایای آن بسیار مناسب است.

نصب پنجره دوجداره UPVC زیبایی زیادی به فضای داخلی خانه می بخشد.علاوه بر مورد ذکر شده امروزه با موضوع مهم مصرف انرژی مانند گاز و برق روبه رو هستیم. با نصب پنجره یو پی وی سی می توان تا مقدار بالایی در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. نصب و ساخت پنجره دوجداره عایق صدا نیز محسوب می شوند. هوای موجود در در بین شیشه ها از انتقال صدا جلوگیری می کند و راه ورود هر گونه گرد و خاک به خانه را مصدود خواهند کرد. مواردی مانند نحوه نصب و مهارت نصاب پنجره دوجداره در کیفیت آنها نقش اساسی دارد. نصب پنجره دوجداره اگر به درستی انجام نشود مشکلات زیادی در پی خواهد داشت. کلیه خدمات مانند نصب پنجره دوجداره بدون تخریب و غیره باید توسط نصاب ماهر انجام شود در ادامه با ما باشید تا توضیحاتی در ارتباط با نصب درب دوجداره UPVC و همچنین عوامل موثر بر قیمت پنجره دوجداره و اجرت ساخت درب و پنجره دوجداره ارائه دهیم.

نصب پنجره دوجداره UPVC به چند طریق انجام می شود؟

انواع مدل های نصب پنجرهای دوجداره در مقایسه با پنجره های ساده، تنوع بیشتری دارند. مقایسه اینکه کدام مدل پنجرهای دوجداره بهتر است، کار ساده ای نیست. انواع نصب پنجره دوجداره کشویی و ریلی، نصب پنجره دوجداره آلومینیومی و... متفاوتی تولید شده که بنابر سلیقه مشتری ساخته می شوند. قیمت پنجره دوجداره upvc با توجه به طراحی آنها با هم متفاوت است. با توجه به یراق آلات به کار رفته در پنجره های فولکس واگنی و عمود بازشو، قیمت پنجره دوجداره از انواع پنجره ساده و ثابت بیشتر است.

به طور کل انواع پنجرهای دوجداره بر اساس شکل ظاهری و رنگ و نوع باز شدن طبقه بندی می شوند. تنوع قیمت پنجره دوجداره به علت مدل های متفاوت و قیمت هر شاخه پروفیل یو پی وی سی می باشد.

نصب پنجره upvc ثابت

همونطور که از نامش برداشت می شود در این نوع از نصب پنجره upvc امکان باز و بسته شدن وجود ندارد.

نصب پنجره دو جداره کشویی با یک لنگه ثابت

در این نوع پنجره یو پی وی سی کشویی دو لنگه تعبیه شده است. در نصب پنجره دوجداره کشویی یک طرف ثابت و طرف دیگر محرک می باشد که بر اساس محل مورد نصب، طرفین ثابت و متحرک تعیین می گردند. این پنجره از قدیمی ترین نوع هستند که مناسب نصب در فضاهای کوچک می باشند. همچنین نصب پنجره دوجداره ریلی ممانعتی برای نصب انواع پرده نیز ایجاد نمی کند. قیمت پنجره دوجداره ریلی نسبت به نمونه های دیگر مناسب تر است.

نصب پنجره دوجداره ریلی با دو لنگه متحرک

جدیدترین نوع و پرطرفدار ترین نوع از پنجره های upvc این نوع می باشند که دید بالایی را در اختیار کاربران قرار می دهند

نصب پنجره یو پی وی سی تک حالته

درب و پنجره دوجداره تک حالته روی یک محور باز می شود. حرکت پنجره به صورت افقی است و در لیست قیمت انواع پنجره دوجداره upvc از ارزان ترها حساب می شود.

نصب پنجره دوجداره دو حالته

بازو بسته شدن در این نوع پنجره به صورت عمودی وافقی است. جاگیری بسیار کمتری نسبت به سایر مدل های ذکر شده دارد. همچنین قیمت نصب پنجره upvc دو حالته نسبت به سایر مدل ها کمی بیشتر است.

نصب پنجره دوجداره آکاردئونی

جهت نصب پنجره UPVC برای فضاهای وسیع، معمولا نصب و ساخت پنجره دو جداره آکاردئونی پیشنهاد می شود. در ساخت پنجره دوجداره آکارئونی قطعات پنجره روی هم جمع می شوند. ساخت پنجره یو پی وی سی آکاردئونی ظاهر بی نظیری به محیط می بخشد.

ساخت درب یو پی سی بالکن

شیشه دو جداره و یراق آلات سوییچی قابل نصب برای درب پاسیو و درب بالکن upvc هستند. به صورت تمام شیشه و یا ترکیبی از پنل و شیشه می توان درب بالکن upvc را سفارش داد.

نصب پنجره دوجداره روی پنجره قدیمی چگونه انجام می شود؟

امروزه بیشترین مواردی که در ساختمان های قدیمی درخواست می شود تعویض پنجره دوجداره است. در صورتی که در ابتدای ساخت ساختمان هستید فقط و فقط از درب و پنجره upvc استفاده کنید. ولی در صورتی که منزل سکونت دارید و علاقه ای به بازسازی و ریخت پاش های بعدی را ندارید، می توانید به راحتی روی چارچوب آهنی یا پنجره آلومینیومی اقدام به نصب پنجره دو جداره بدون تخریب نمایید. قیمت تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب در مقایسه با کارایی نهایی هزینه بسیار ناچیزی خواهد بود.

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

طریقه نصب پنجرهای دوجداره upvc کلا به دو صورت است. اگر در ابتدای ساخت هستید به طور کامل فریم پنجره upvc نصب می شود. در مدل دوم اقدام به نصب پنجره دوجداره روی پنجره قدیمی و نصب پنجره دوجداره بدون تخریب می کنند. که در نحوه نصب پنجره دوجداره بدون تخریب تنها اقدام به نصب شیشه دوجداره upvc می شود.

نصب فریم پنجره یو پی وی سی

برای نصب پنجرهای دوجداره به شکل صحیح باید از فریم های آهنی با ضخامت مناسب 4 تا 8 سانتی متری استفاده کرد که مقاومت بالایی دارند. بدین ترتیب طی مرور زمان درب یا پنجره حالت افتاگی پیدا نمی کند و از رگلاژ خارج نمی شود. مهمترین عامل در افزایش طول عمر ساخت درب دوجداره و نصب پنجرهای دوجداره عملیات نصب فریم در و پنجره UPVC است.

ساخت پنجره دوجداره upvc

ساخت پروفیل پنجرهUPVC بر اساس نوع استفاده و محل کاربرد آنها با هم متفاوتند. پروفیل فریم از جمله پروفیل‌هایی هستند که در ساخت درب‌ و پنجره‌ دوجداره مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پروفیل که معمولا به عنوان قاب یا فریم دور پنجره استفاده می‌شود مدل جدید و جایگزین فریم آهنی هستند. امروزه این نوع پروفیل در ابعاد شش و هفت سانتی متر تولید و در بازار عرضه شده اند. اگر پروفیل در هنگام نصب پنجره دوجداره با کیفیت باشد تغییر رنگ نمی دهد و دچار شکستگی نخواهد شد.

نحوه نصب پنجره دوجداره بدون تخریب روی پنجره قدیمی

برای تعویض پنجره دوجداره و نصب پنجره upvc دوجداره لنگه ها و شیشه ها به وسیله دستگاه فرز بریده می شود. شیشه های جدید با پیج های مخصوص روی قاب قدیمی که در دیوار فرو رفته، سوار می شوند. به دلیل استفاده از پروفیل upvc بر روی قاب قدیمی چیز زیادی از مدل قدیمی به چشم نمی آید. تمامی درزو شیارها در هنگام نصب پنجره دو جداره بدون تخریب مجدد با چسب و مواد مخصوص به طور کامل پوشش داده می شود. پوشش کامل قاب و درزگیری باید توسط نصاب پنجره دوجداره به صورت صحیح انجام گیرد. در صورت نصب اصولی توسط نصاب ماهر، نوع تعویضی تفاوت چندانی با نوع اصلی خود نخواهد داشت و قیمت پنجره UPVCدوجداره نیز بسیار مناسب تر تمام خواهد شد.

نصاب پنجره دوجداره UPVC

فارق از نوع مدل درب و پنجره UPVC ویستا بست، وین تک یا هافمن کیفیت همه آنها به گونه ای است که به نوبه خود بسته به شرایط محیط، می توانند بهترین نوع باشند. اما یکی از مهمترین عوامل در تعیین کیفیت ساخت و نصب درب و پنجره دوجداره UPVC مهارت نصاب پنجره دوجداره است. نصاب پنجره UPVC دوجداره باید مهارت لازم در زمینه قرار دادن پنجره در فریم و نحوه نصب پنجره دوجداره را دارا باشد. نصاب پنجره دوجداره هوم سرویز خدمات لازم را در زمینه ساخت درب یو پی وی سی، ساخت پنجره دو جداره، نصب فریم یو پی وسی و نصب شیشه دو جداره ارائه می کنند.

بهترین مارک پنجرهای دوجداره چیست؟

مواد تشکیل دهنده و پروسه نصب پنجره دوجداره بدون تخریب روی کیفیت آن تاثیر دارد. نصب پنجره دوجداره upvcاز سه قسمت مجزا تشکیل شده که در فرایند تولید صنعتی تبدیل به پنجره های دوجداره می شوند. پروفیل درب و پنجره upvc با توجه به نوع سفارش با یراق آلات مختلف و به صورت تک حالته، دو حالته و کشویی ساخته می شود. در و پنجره دوجداره به دو روش دستی و صنعتی با دستگاه های مجهز تولید می شود. انواع مدل پنجره در شرکت های معتبر تولید شده که هر کدام کیفیت و قیمت متفاوتی دارند. پنجره وین تک تحت استاندارد RAL آلمان تولید می شود و از بهترین پنجره های دوجداره موجود در بازار است. در و پنجره upvc با بیشترین سطح مقطع از تولیدات این شرکت هستند.

پنجره دوجداره هافمن با توجه به محل نصب پنجره و کیفیت پروفیل ساخت، انتخاب مناسب تری خواهید داشت. محصولات شرکت هافمن یکی دیگر از پروفیل های مرغوب در تولید انواع مدل پنجره دو جداره است که به لحاظ ضخامت پروفیل با دو جداره وین تک برابری می کند.

پنجرهای دو جداره ویستا بست در مقایسه با دو شرکت دیگر سنگین تر، ضخیم تر و البته گران تر نیز هست. استاندارد RAL آلمان به دو جداره های ویستا بست هم تعلق گرفته است.

قیمت نصب پنجره دوجداره به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت پنجره دوجداره به موارد زیادی بستگی دارد. قطعا نمی توان نرخ ثابتی را به عنوان قیمت ساخت درب یو پی وی سی یا قیمت نصب پنجره دوجداره کشویی اعلام نمود. قیمت پنجره دوجداره ارتباط مستقیمی با نوع پروفیل مورد استفاده دارد. در موارد مشابه قیمت نصب پنجره دوجداره به صورت متراژی می باشد و برآورد قیمت درب و پنجره دو جداره نهایی بر اساس جنس مورد نظر مشتری متفاوت خواهد بود.

ابعاد پنجره یا درب UPVC نقش اساسی در تعیین قیمت نصب درب دوجداره UPVC دارد. طبعا هرچه ابعاد بیشتر شود، به پروفیل و متریال بیشتری نیاز است و در کنار قیمت مصالح بیشتر، قیمت پنجره دوجداره کشویی نیز بالا می رود.

جنس پروفیل مصرفی نیز یکی دیگر از عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار بر قیمت پنجره دو جداره است. در پاره ای از مواقع به علت کم کردن هزینه ساخت درب و پنجره دوجداره UPVCافراد از پروفیل های بازیافتی استفاده می کنند. اما به خاطر داشته باشید استفاده از این متریال دوام و طول عمر چندانی نخواهد داشت.

ضخامت پروفیل یا وزن پروفیل ارتباط مستقیمی در برآورد قیمت پنجره دوجداره دارد. هرچه پروفیل محکم تر باشد وزن نهایی سازه افزایش پیدا کرده و قیمت پنجره UPVC بالاتر می رود.

خدمات نصب پنجره دو جداره بدون تخریب را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جستجو نصاب پنجره upvcجهت ساخت در دوجداره را به هوم سرویز بسپارید. تیم هوم سرویز با بررسی همه جانبه بهترین افراد را برگزیده و در کمترین زمان ممکن به شما معرفی خواهند کرد. فقط کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید تا متخصصین ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار دهند. سپس در صورت تمایل نصاب درب و پنجره دو جداره اقدام به بازدید از محل و با معرفی انواع مدل های در و پنجره UPVC به شما در جهت انتخاب درست و مقرون به صرفه راهنمایی تان خواهند کرد. به این ترتیب شما می توانید بر اساس نیاز خود و میزان بودجه مد نظرتان بهترین موارد را انتخاب و نصب کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پنجره دوجداره و همچنین ارایه خدمات نصب پنجره دوجداره UPVC نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری پنجره و درب, توری بالکن آکاردئونی, توری پلیسه پنجره upvc , تعمیر توری پنجره, ساخت پنجره آهنی ساده, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره UPVC

نصب درب دوجداره UPVC تراس، بالکن و غیره

تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب

نصب پنجره دوجداره روی پنجره قدیمی

نصب پنجره دوجداره ثابت و پنجره متحرک

نصب پنجره دوجداره کشویی

نصب پنجره یو پی وی سی ریلی، پنجره دوجداره لولایی و...

نظرات کاربران

profile picture
علیرضا گلستان

خیلی فرد متشخصی بودند کار را هم دقیق و کامل انجام دادند واقعا همه چیز خوب و مثبت بود

profile picture
مریم فودازی

خیلی راضی بودم

profile picture
اسماعيل صداقت

عالی بودن بسیار راضی بودم

شرایط ساخت و نصب پنجره دوجداره یو پی وی سی و درب upvc

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه درب و پنجره مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس درب و پنجره یو پی وی سی توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت ساخت و نصب درب و پنجره یو پی وی سی به صورت متراژی محاسبه می گردد و برآورد اعلامی در این خصوص بر اساس جنس انتخابی مشتری متفاوت خواهد بود.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

هزینه های ساخت و نصب درب و پنجره یو پی وی سی اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

mosquito-netting-service
توری پنجره
قیمت از 650,000 الی 3,800,000 تومان
sliding-patiod-doors
ساخت شیشه بالکنی
قیمت از 31,000,000 الی 31,000,000 تومان
lock-and-key
قفل و کلید
قیمت از 250,000 الی 750,000 تومان
double-glazing
دوحالته کردن پنجره دو جداره
قیمت از 1,000,000 الی 1,950,000 تومان