user
نصب پنجره دوجداره
هوم سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
نصب درب و پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

از 1056 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب پنجره دوجداره در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت ساخت و نصب درب و پنجره یو پی وی سی(متر مربع)

500,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت رگلاژ درب و پنجره دوجداره (هر لنگه)

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت نصب لولا و یراق عمود باز شو(دو حالته کردن پنجره) هر درب یا پنجره دوجداره

120,000 الی 150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

مزایای نصب پنجره دوجداره و نصب دربدوجداره UPVC

Upvc نوعی پلاستیک است که در پروسه تولید سفت و سخت شده و انعطاف پذیری اشرا از دست داده است. پنجره و درب یو پی وی سی از دربهای ضد آب است که نهدچار خوردگی می شود و نه رطوبت به آن صدمه می زند. UPVC ماده ایاز مشتقات نفت است که در ساخت درب و پنجره دو جداره و صنایعساختمان سازی استفاده می شود. قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی و قیمتدرب دوجداره دستشویی بسیار مناسب است. دربهای ضد آب سرویسبهداشتی، درب یو پی وی سی پاسیو بخشی از موارد استفاده از یو پی وی سی در صنعتساختمان سازی است.

ساخت و نصب پنجره دوجداره UPVC زیبایی زیادی بهفضای داخلی خانه می بخشد.علاوه بر مورد ذکر شده امروزه با موضوع مهم مصرف انرژی مانند گاز وبرق روبه رو هستیم. با ساخت درب و پنجره یو پی وی سی می توان تامقدار بالایی در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. نصب و ساخت پنجره دوجداره عایقصدا نیز محسوب می شوند. هوای موجود در در بین شیشه ها از انتقال صداجلوگیری می کند و راه ورود هر گونه گرد و خاک به خانه را مصدود خواهند کرد. مواردی مانند نحوه نصب و مهارت نصاب پنجره دوجداره درکیفیت آنها نقش اساسی دارد. ساخت پنجره دوجداره اگر به درستیانجام نشود مشکلات زیادی در پی خواهد داشت. کلیه خدمات مانند نصب فریمپنجره دوجداره، تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب و غیره بایدتوسط نصاب ماهر انجام شود در ادامه با ما باشید تا توضیحاتی در ارتباط با نصبدرب دوجداره UPVC و همچنین عواملموثر بر قیمت پنجره دوجداره و اجرت ساخت درب و پنجرهدوجداره ارائه دهیم.

انواع درب و پنجره UPVC چگونه طبقه بندی می شوند؟

انواع مدل پنجره دو جداره در مقایسه با پنجره های ساده،تنوع بیشتری دارند. مقایسه اینکه کدام مدل پنجره دوجداره بهتر است، کار ساده اینیست. انواع پنجره دوجداره کشویی و ریلی، پنجره دوجدارهآلومینیومی ، درب ضد آب UPVC با طرح های تکبازشو، عمود بازشو، دو لنگه و طرح های متفاوتی تولید شده که بنابر سلیقه مشتریساخته می شوند. قیمت ساخت پنجره دوجداره upvc با توجه به طراحی آنها باهم متفاوت است. با توجه به یراق آلات به کار رفته در پنجره های فولکسواگنی و عمود بازشو، قیمت این سازه از انواع پنجره ساده و ثابت بیشتر است.

به طور کل انواع پنجره دوجداره بر اساس شکل ظاهری و رنگ ونوع باز شدن طبقه بندی می شوند. تنوع قیمت ساخت درب و پنجره یو پی ویسی به علت مدل های متفاوت و قیمت هر شاخه پروفیل یو پی وی سی میباشد.

· پنجره upvc ثابت

همونطور که از نامش برداشت می شود در این نوع از ساخت پنجرهدوجداره upvc امکان باز و بستهشدن وجود ندارد.

· پنجره دوجداره کشویی با یک لنگه ثابت

در این نوع پنجره یو پی وی سی کشویی دو لنگهتعبیه شده است. در نصب پنجره دوجداره کشویی یک طرف ثابت وطرف دیگر محرک می باشد که بر اساس محل مورد نصب، طرفین ثابت و متحرک تعیین میگردند. این پنجره از قدیمی تریننوع هستند که مناسب نصب در فضاهای کوچک می باشند. همچنین نصب پنجرهدوجداره ریلی ممانعتی برای نصب انواع پرده نیز ایجاد نمی کند. قیمتپنجره دوجداره ریلی نسبت به نمونه های دیگر مناسب تر است.

· پنجره دوجداره ریلی با دو لنگه متحرک

جدیدترین نوع و پرطرفدار ترین نوع از پنجره های upvc این نوع می باشند که دیدبالایی را در اختیار کاربران قرار می دهند

· پنجره یو پی وی سی تک حالته

درب و پنجره یو پی وی سی تک حالته روی یک محور باز می شود. حرکت پنجرهبه صورت افقی است و در لیست قیمت انواع پنجره دوجداره upvc از ارزانترها حساب می شود.

· پنجره دوجداره دو حالته

بازو بسته شدن در این نوع پنجره به صورت عمودی وافقی است. جاگیریبسیار کمتری نسبت به سایر مدل های ذکر شده دارد. همچنین هزینه نصب پنجره upvc دوحالته نسبت به سایر مدل ها کمی بیشتر است.

· نصب پنجره دوجداره آکاردئونی

جهت نصب پنجره UPVC برای فضاهای وسیع،معمولا نصب و ساخت پنجره دو جداره آکاردئونی پیشنهاد می شود. در ساختپنجره دوجداره آکارئونی قطعات پنجره روی هم جمع می شوند. ساخت پنجره یوپی وی سی آکاردئونی ظاهر بی نظیری به محیط می بخشد.

· درب بالکن upvc

شیشه دو جداره و یراق آلات سوییچی قابل نصب برای درب پاسیو و درببالکن upvc هستند.به صورت تمام شیشه و یا ترکیبی از پنل و شیشه می توان درب بالکن upvc را سفارش داد.

· درب upvc سرویس بهداشتی

درب پلاستیکی سرویس بهداشتی، درب دوجداره دستشویی، دربهای ضد آب سرویسبهداشتی همگی از یو پی وی سی ساخته می شوند. قیمت درب ضد آب سرویس بهداشتیبسیار مقرون به صرفه است .

· پنجره upvc سایبانی

پنجره دو جداره سایبانی یکیدیگر از انواع درب و پنجره یو پی وی سی است که اغلب در سرویس های بهداشتی، حمام وتوالت نصب می شود. این پنجره به صورت بالا به پایین و یا بر عکس حالت باز شوندهدارد.

نصب پنجره دوجداره روی پنجره قدیمی چگونه امکانپذیر است؟

امروزه بیشترین مواردی که در ساختمان های قدیمی درخواست می شود تعویضپنجره دوجداره است. در صورتی که در ابتدای ساخت ساختمان هستید فقط و فقطاز درب و پنجرهupvc استفاده کنید. ولی در صورتی که منزل سکونت دارید و علاقه ای بهبازسازی و ریخت پاش های بعدی را ندارید، می توانید به راحتی روی چارچوب آهنییا پنجره آلومینیومی شیشه دوجداره نصب نمایید. قیمت تعویضپنجره دوجداره بدون تخریب در مقایسه با کارایی نهایی هزینه بسیار ناچیزیخواهد بود.

نصب پنجره دوجداره به چند صورت انجام می شود؟

طریقه نصب پنجره یو پی وی سی کلا به دو صورت است. اگردر ابتدای ساخت هستید به طور کامل فریم پنجره یو پی وی سی نصب می شود. در مدل دوماقدام به نصب پنجره دو جداره روی پنجره قدیمی و نصب پنجره دوجداره بدون تخریبمی کنند. که در نحوه نصب پنجره دوجداره بدون تخریب تنهااقدام به نصب شیشه پنجره دو جدارهupvc می شود.

نصب فریم پنجره یو پی وی سی

برای نصب در و پنجره دوجداره به شکل صحیح باید از فریم هایآهنی با ضخامت مناسب 4 تا 8 سانتی متری استفاده کرد که مقاومت بالایی دارند. بدینترتیب طی مرور زمان درب یا پنجره حالت افتاگی پیدا نمی کند و از رگلاژخارج نمی شود. مهمترین عامل در افزایش طول عمر ساخت درب یو پی ویسی و ساخت پنجره یو پی وی سی عملیات نصب فریم در وپنجره UPVC است.

ساخت پروفیل پنجره دوجداره یو پی وی سی

ساخت پروفیل پنجرهUPVC بر اساس نوع استفاده و محل کاربرد آنهابا هم متفاوتند. پروفیل فریم از جمله پروفیل‌هایی هستند که در ساخت درب‌ وپنجره‌ دوجداره یو پی وی سی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پروفیل که معمولابه عنوان قاب یا فریم دور پنجره استفاده می‌شود مدل جدید و جایگزین فریم آهنیهستند. امروزه این نوع پروفیل در ابعاد شش و هفت سانتی متر تولیدو در بازار عرضه شده اند. اگر پروفیل پنجرهدوجداره با کیفیت باشد تغییر رنگ نمی دهد و دچار شکستگی نخواهد شد.

نحوه نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

برای تعویض پنجره دوجداره و نصب درب وپنجره upvc دوجدارهلنگه ها و شیشه ها به وسیله دستگاه فرز بریده می شود. شیشه های جدید با پیج هایمخصوص روی قاب قدیمی که در دیوار فرو رفته، سوار می شوند. به دلیل استفاده ازپروفیل upvc بر رویقاب قدیمی چیز زیادی از مدل قدیمی به چشم نمی آید. تمامیدرزو شیارها در هنگام نصب پنجره دو جداره بدون تخریب مجدد با چسب و موادمخصوص به طور کامل پوشش داده می شود. پوشش کامل قاب و درزگیری باید توسط نصابپنجره دوجداره به صورت صحیح انجام گیرد. در صورت نصب اصولی توسط نصابماهر، نوع تعویضی تفاوت چندانی با نوع اصلی خود نخواهد داشت و قیمتپنجره UPVCدوجداره نیز بسیار مناسب تر تمامخواهد شد.

نصاب پنجره دوجداره UPVC

فارق از نوع مدل درب و پنجره UPVC ویستا بست، وینتک یا هافمن کیفیت همه آنها به گونه ای است که به نوبه خود بسته بهشرایط محیط، می توانند بهترینپنجره دوجداره باشند. اما یکی از مهمترین عوامل در تعیین کیفیت ساختو نصب درب و پنجره دوجداره UPVC مهارت نصابپنجره دوجداره است. نصاب پنجره UPVC دوجداره بایدمهارت لازم در زمینه قرار دادن پنجره در فریم و نحوه نصب پنجره دوجداره را دارا باشد. نصاب پنجره یو پی وی سی هوم سرویز خدمات لازمرا در زمینه ساخت درب یو پی وی سی، ساخت پنجره یو پی وی سی، نصب فریم یو پیوسی و نصب شیشه دو جداره ارائه می کنند.

بهترین پنجره دو جداره چه مارکی دارد؟

مواد تشکیل دهنده و پروسه تولید پنجره دو جداره روی کیفیت آنتاثیر دارد. پنجره دو جداره upvc از سهقسمت مجزا تشکیل شده که در فرایند تولید صنعتی تبدیل به پنجره های یو پی وی سی میشوند. پروفیل درب و پنجره upvc با توجهبه نوع سفارش با یراق آلات مختلف و به صورت تک حالته، دو حالته و کشویی ساخته میشود. در و پنجره دوجداره به دو روش دستی و صنعتی با دستگاه های مجهز تولید می شود.انواع مدل پنجره در شرکت های معتبر تولید شده که هر کدام کیفیت و قیمت متفاوتیدارند. پنجره وین تک تحت استاندارد RAL آلمانتولید می شود و از بهترین پنجره دو جداره موجود در بازار است. در و پنجره upvc با بیشترین سطح مقطع از تولیدات این شرکت هستند.

پنجره دو جداره هافمن با توجه به محل نصب پنجره و کیفیت پروفیلساخت، انتخاب مناسب تری خواهید داشت. محصولات شرکت هافمن یکی دیگر از پروفیل هایمرغوب در تولید انواع مدل پنجره دو جداره است که به لحاظ ضخامت پروفیل با دو جدارهوین تک برابری می کند.

پنجره دو جداره ویستا بست در مقایسه با دو شرکت دیگر سنگین تر،ضخیم تر و البته گران تر نیز هست. استاندارد RAL آلمان بهدو جداره های ویستا بست هم تعلق گرفته است.

قیمت ساخت درب و پنجره دوجداره به چه مواردیبستگی دارد؟

قیمت پنجره دوجداره به موارد زیادی بستگی دارد. قطعا نمیتوان نرخ ثابتی را به عنوان قیمت ساخت درب یو پی وی سی یا قیمتساخت پنجره دوجداره کشویی اعلام نمود. اجرت ساخت درب و پنجرهدوجداره ارتباط مستقیمی با نوع پروفیل مورد استفاده دارد. در مواردمشابه قیمت نصب پنجره دوجداره به صورت متراژی می باشد و برآوردقیمت درب و پنجره دوجداره نهایی بر اساس جنس مورد نظر مشتری متفاوت خواهد بود.

  • ابعادپنجره یا درب UPVC نقش اساسی در تعیین قیمتساخت درب دوجداره UPVC دارد. طبعا هرچهابعاد بیشتر شود، به پروفیل و متریال بیشتری نیاز است و در کنار قیمت مصالحبیشتر، اجرت ساخت پنجره دو جداره کشویی نیز بالا می رود.
  • جنسپروفیل مصرفی نیز یکی دیگر از عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار بر قیمت نصب پنجرهدوجداره و قیمت نصب در دوجداره است. در پاره ای از مواقع به علت کمکردن هزینه ساخت درب و پنجره دوجداره UPVCافراد ازپروفیل های بازیافتی استفاده می کنند. اما به خاطر داشته باشید استفاده از اینمتریال دوام و طول عمر چندانی نخواهد داشت.
  • ضخامتپروفیل یا وزن پروفیل ارتباط مستقیمی در برآورد قیمت درب و پنجرهدوجداره دارد. هرچه پروفیل محکم تر باشد وزن نهایی سازه افزایش پیدا کرده وقیمت پنجره UPVC بالاتر می رود.

چگونه نزدیکترین سازنده و نصاب پنجره upvc راکمترین زمان ممکن پیدا کنیم؟

جستجو نصاب پنجره upvcجهت ساختدر دوجداره را به هوم سرویز بسپارید. تیم هوم سرویز با بررسی همهجانبه بهترین افراد را برگزیده و در کمترین زمان ممکن به شما معرفی خواهند کرد.فقط کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید تامتخصصین ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار دهند. سپس درصورت تمایل نصاب درب و پنجره دوجداره اقدام به بازدید از محل و با معرفیانواع مدل های در و پنجره UPVC به شما در جهتانتخاب درست و مقرون به صرفه راهنمایی تان خواهند کرد. به این ترتیب شما می توانیدبر اساس نیاز خود و میزان بودجه مد نظرتان بهترین موارد را انتخاب و نصبکنید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب پنجره دوجداره و همچنین ارایه خدمات ساخت پنجره دو جداره UPVC نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل ساخت و نصب توری پنجره و درب, نصب توری آکاردئونی بالکن , نصب توری پلیسه ای پنجره upvc , تعمیر توری فلزی پنجره و تعمیر توری درب بالکن و تراس, ساخت چهارچوب آهنی درب و پنجره, عایق بندی پنجره دو جداره, ساخت و نصب پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی در محل شبانه روزی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته , رگلاژ درب آلومینیومی کشویی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب پنجره دوجداره

ساخت پنجره دو جداره UPVC

ساخت درب دوجداره UPVC تراس، بالکن و غیره

تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب

نصب فریم پنجره یو پی وی سی

نصب پنجره دوجداره ثابت و پنجره متحرک

نصب پنجره دوجداره کشویی، ریلی، پنجره دوجداره لولایی و...

نظرات کاربران

profile picture
مریم فودازی

خیلی راضی بودم

profile picture
اسماعيل صداقت
11 ماه پیش |حسام میرزاپور

عالی بودن بسیار راضی بودم

شرایط ساخت و نصب پنجره یو پی وی سی و درب upvc

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه درب و پنجره مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس درب و پنجره یو پی وی سی توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت ساخت و نصب درب و پنجره یو پی وی سی به صورت متراژی محاسبه می گردد و برآورد اعلامی در این خصوص بر اساس جنس انتخابی مشتری متفاوت خواهد بود.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

هزینه های ساخت و نصب درب و پنجره یو پی وی سی اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 900,000 الی 2,500,000 تومان
ساخت شیشه بالکنی
ساخت شیشه بالکنی
قیمت از 3,000,000 الی 3,000,000 تومان
قفل و کلید
قفل و کلید
قیمت از 200,000 الی 560,000 تومان
دوحالته کردن پنجره دو جداره
دوحالته کردن پنجره دو جداره
در حال بروزرسانی قیمت

خدمات نصب پنجره دوجداره در این شهرها ارائه می شود:

نصب پنجره دوجداره تهران
نصب پنجره دوجداره کرج
نصب پنجره دوجداره شیراز
نصب پنجره دوجداره مشهد