پنجره دوجداره
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
نصب درب و پنجره دوجداره

پنجره دوجداره

از 1181 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پنجره دوجداره در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت و نصب درب و پنجره یو پی وی سی(متر مربع)

توافقی

قیمت نصب درب دوجداره

500,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت نصب پنجره دوجداره

400,000 الی 800,000 تومان

متوسط قیمت1,050,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت3,300,000 تومان

آنچه درباره پنجره دوجداره خواهید خواند

  • نصب پنجره دوجداره upvc
  • نصب پنجره دوجداره UPVC به چند طریق انجام می شود؟
  • نصب پنجره دوجداره روی پنجره قدیمی چگونه انجام می شود؟
  • نحوه نصب پنجره دوجداره بدون تخریب روی پنجره قدیمی
  • نصاب پنجره دوجداره UPVC
  • بهترین مارک پنجرهای دوجداره چیست؟
  • قیمت نصب پنجره دوجداره به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات نصب پنجره دو جداره بدون تخریب را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب پنجره دوجداره upvc

نصب پنجره دوجداره upvcو درب یو پی وی سی از مواردی هستند که نه دچار خوردگی میشود و نه رطوبت به آن صدمه می زند. UPVC ماده ای از مشتقات نفت است که در ساختدرب و پنجره دوجداره و صنایع ساختمان سازی استفاده می شود. قیمت پنجرهدوجداره نسبت به مزایای آن بسیار مناسب است.

نصب پنجرهدوجداره UPVC زیباییزیادی به فضای داخلی خانه می بخشد.علاوه بر مورد ذکر شده امروزه باموضوع مهم مصرف انرژی مانند گاز و برق روبه رو هستیم. با نصب پنجره یو پی وی سی میتوان تا مقدار بالایی در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. نصب و ساخت پنجرهدوجداره عایق صدا نیز محسوب می شوند. هوای موجود در در بین شیشه هااز انتقال صدا جلوگیری می کند و راه ورود هر گونه گرد و خاک به خانه را مصدودخواهند کرد. مواردی مانند نحوه نصب و مهارت نصابپنجره دوجداره در کیفیت آنها نقش اساسی دارد. نصب پنجره دوجداره اگربه درستی انجام نشود مشکلات زیادی در پی خواهد داشت. کلیه خدمات مانند نصبپنجره دوجداره بدون تخریب و غیره باید توسط نصاب ماهر انجام شود در ادامهبا ما باشید تا توضیحاتی در ارتباط با نصب درب دوجداره UPVC و همچنین عوامل موثر بر قیمتپنجره دوجداره و اجرت ساخت درب و پنجره دوجداره ارائه دهیم.

نصب پنجره دوجداره UPVC به چند طریق انجام می شود؟

انواع مدل های نصب پنجرهای دوجداره در مقایسه با پنجره های ساده، تنوع بیشتری دارند. مقایسه اینکهکدام مدل پنجرهای دوجداره بهتر است، کار ساده ای نیست. انواع نصب پنجرهدوجداره کشویی و ریلی، نصب پنجره دوجداره آلومینیومی و... متفاوتیتولید شده که بنابر سلیقه مشتری ساخته می شوند. قیمت پنجره دوجداره upvc با توجه به طراحی آنها باهم متفاوت است. با توجه به یراق آلات به کار رفته در پنجره های فولکسواگنی و عمود بازشو، قیمت پنجره دوجداره از انواع پنجره ساده و ثابت بیشتراست.

به طور کل انواعپنجرهای دوجداره بر اساس شکل ظاهری و رنگ و نوع باز شدن طبقه بندی می شوند.تنوع قیمت پنجره دوجداره به علت مدل های متفاوت و قیمت هرشاخه پروفیل یو پی وی سی می باشد.

نصب پنجره upvc ثابت

همونطور که از نامشبرداشت می شود در این نوع از نصب پنجره upvc امکان باز و بسته شدن وجود ندارد.

نصب پنجرهدو جداره کشویی با یک لنگه ثابت

در این نوع پنجرهیو پی وی سی کشویی دو لنگه تعبیه شده است. در نصب پنجرهدوجداره کشویی یک طرف ثابت و طرف دیگر محرک می باشد که بر اساس محل موردنصب، طرفین ثابت و متحرک تعیین می گردند. این پنجره از قدیمی تریننوع هستند که مناسب نصب در فضاهای کوچک می باشند. همچنین نصب پنجره دوجدارهریلی ممانعتی برای نصب انواع پرده نیز ایجاد نمی کند. قیمت پنجرهدوجداره ریلی نسبت به نمونه های دیگر مناسب تر است.

نصب پنجرهدوجداره ریلی با دو لنگه متحرک

جدیدترین نوع وپرطرفدار ترین نوع از پنجره های upvc ایننوع می باشند که دید بالایی را در اختیار کاربران قرارمی دهند

نصب پنجره یو پیوی سی تک حالته

درب و پنجره دوجدارهتک حالته روی یک محور باز می شود. حرکت پنجره به صورت افقی است و در لیست قیمتانواع پنجره دوجداره upvcاز ارزان ترها حساب می شود.

نصب پنجرهدوجداره دو حالته

بازو بسته شدن در ایننوع پنجره به صورت عمودی وافقی است. جاگیری بسیار کمتری نسبت به سایر مدل های ذکرشده دارد. همچنین قیمت نصب پنجره upvc دوحالته نسبت به سایر مدل ها کمی بیشتر است.

نصب پنجرهدوجداره آکاردئونی

جهت نصبپنجره UPVC برای فضاهای وسیع،معمولا نصب و ساخت پنجره دو جداره آکاردئونی پیشنهاد می شود.در ساخت پنجره دوجداره آکارئونی قطعات پنجره روی هم جمع میشوند. ساخت پنجره یو پی وی سی آکاردئونی ظاهر بی نظیری به محیط می بخشد.

ساخت درب یو پیسی بالکن

شیشه دو جداره و یراقآلات سوییچی قابل نصب برای درب پاسیو و درب بالکن upvc هستند. به صورت تمام شیشه و یا ترکیبی ازپنل و شیشه می توان درب بالکن upvcرا سفارش داد.

نصب پنجره دوجداره روی پنجره قدیمی چگونه انجام می شود؟

امروزه بیشترینمواردی که در ساختمان های قدیمی درخواست می شود تعویض پنجره دوجداره است.در صورتی که در ابتدای ساخت ساختمان هستید فقط و فقط از درب و پنجره upvc استفاده کنید. ولی در صورتی که منزل سکونتدارید و علاقه ای به بازسازی و ریخت پاش های بعدی را ندارید، می توانید به راحتیروی چارچوب آهنی یا پنجره آلومینیومی اقدام به نصب پنجره دو جدارهبدون تخریب نمایید. قیمت تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب درمقایسه با کارایی نهایی هزینه بسیار ناچیزی خواهد بود.

نصب پنجرهدوجداره بدون تخریب

طریقه نصبپنجرهای دوجداره upvc کلابه دو صورت است. اگر در ابتدای ساخت هستید به طور کامل فریم پنجره upvc نصب می شود. در مدل دوم اقدام به نصب پنجرهدوجداره روی پنجره قدیمی و نصب پنجره دوجداره بدون تخریب می کنند. کهدر نحوه نصب پنجره دوجداره بدون تخریب تنها اقدامبه نصب شیشه دوجداره upvc می شود.

نصب فریم پنجرهیو پی وی سی

برای نصب پنجرهای دوجداره به شکل صحیح باید از فریم های آهنی با ضخامت مناسب 4 تا 8 سانتی متریاستفاده کرد که مقاومت بالایی دارند. بدین ترتیب طی مرور زمان درب یا پنجره حالتافتاگی پیدا نمی کند و از رگلاژ خارج نمی شود. مهمترین عامل در افزایشطول عمر ساخت درب دوجداره و نصب پنجرهای دوجداره عملیات نصبفریم در و پنجره UPVC است.

ساخت پنجرهدوجداره upvc

ساخت پروفیل پنجرهUPVC بر اساس نوع استفاده و محل کاربرد آنهابا هم متفاوتند. پروفیل فریم از جمله پروفیل‌هایی هستند که در ساخت درب‌ وپنجره‌ دوجداره مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پروفیل که معمولا به عنوان قاب یافریم دور پنجره استفاده می‌شود مدل جدید و جایگزین فریم آهنی هستند. امروزه ایننوع پروفیل در ابعاد شش و هفت سانتی متر تولید و در بازار عرضهشده اند. اگر پروفیل در هنگام نصب پنجره دوجداره با کیفیت باشد تغییررنگ نمی دهد و دچار شکستگی نخواهد شد.

نحوه نصب پنجره دوجداره بدون تخریب روی پنجره قدیمی

برای تعویضپنجره دوجداره و نصب پنجره upvc دوجداره لنگه ها و شیشه ها به وسیلهدستگاه فرز بریده می شود. شیشه های جدید با پیج های مخصوص روی قاب قدیمی که دردیوار فرو رفته، سوار می شوند. به دلیل استفاده از پروفیل upvc بر روی قاب قدیمی چیز زیادی ازمدل قدیمی به چشم نمی آید. تمامی درزو شیارها در هنگام نصبپنجره دو جداره بدون تخریب مجدد با چسب و مواد مخصوص به طور کامل پوششداده می شود. پوشش کامل قاب و درزگیری باید توسط نصاب پنجره دوجداره بهصورت صحیح انجام گیرد. در صورت نصب اصولی توسط نصاب ماهر، نوع تعویضی تفاوتچندانی با نوع اصلی خود نخواهد داشت و قیمت پنجره UPVCدوجداره نیز بسیار مناسب تر تمامخواهد شد.

نصاب پنجره دوجداره UPVC

فارق از نوعمدل درب و پنجره UPVC ویستابست، وین تک یا هافمن کیفیت همه آنها به گونه ای است که بهنوبه خود بسته به شرایط محیط، می توانند بهترین نوع باشند. امایکی از مهمترین عوامل در تعیین کیفیت ساخت و نصب درب و پنجره دوجداره UPVC مهارت نصاب پنجره دوجداره است. نصابپنجره UPVC دوجداره بایدمهارت لازم در زمینه قرار دادن پنجره در فریم و نحوه نصب پنجره دوجداره رادارا باشد. نصاب پنجره دوجداره هوم سرویز خدمات لازم را در زمینه ساختدرب یو پی وی سی، ساخت پنجره دو جداره، نصب فریم یو پی وسی و نصب شیشه دو جدارهارائه می کنند.

بهترین مارک پنجرهای دوجداره چیست؟

مواد تشکیل دهنده وپروسه نصب پنجره دوجداره بدون تخریب روی کیفیت آن تاثیر دارد. نصب پنجرهدوجداره upvcاز سه قسمت مجزا تشکیل شده که در فرایندتولید صنعتی تبدیل به پنجره های دوجداره می شوند. پروفیل درب و پنجره upvc با توجه به نوع سفارش با یراق آلات مختلف وبه صورت تک حالته، دو حالته و کشویی ساخته می شود. در و پنجره دوجداره به دو روشدستی و صنعتی با دستگاه های مجهز تولید می شود. انواع مدل پنجره در شرکت های معتبرتولید شده که هر کدام کیفیت و قیمت متفاوتی دارند. پنجره وین تک تحت استاندارد RAL آلمان تولید می شود و از بهترین پنجره هایدوجداره موجود در بازار است. در و پنجره upvcبا بیشترین سطح مقطع از تولیدات این شرکت هستند.

پنجره دوجداره هافمن باتوجه به محل نصب پنجره و کیفیت پروفیل ساخت، انتخاب مناسب تری خواهید داشت.محصولات شرکت هافمن یکی دیگر از پروفیل های مرغوب در تولید انواع مدل پنجره دوجداره است که به لحاظ ضخامت پروفیل با دو جداره وین تک برابری می کند.

پنجرهای دو جداره ویستا بستدر مقایسه با دو شرکت دیگر سنگین تر، ضخیم تر و البته گران تر نیز هست. استاندارد RAL آلمان به دو جداره های ویستا بست هم تعلقگرفته است.

قیمت نصب پنجره دوجداره به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت پنجره دوجداره به موارد زیادی بستگی دارد. قطعا نمیتوان نرخ ثابتی را به عنوان قیمت ساخت درب یو پی وی سی یا قیمتنصب پنجره دوجداره کشویی اعلام نمود. قیمت پنجره دوجداره ارتباطمستقیمی با نوع پروفیل مورد استفاده دارد. در موارد مشابه قیمت نصب پنجرهدوجداره به صورت متراژی می باشد و برآورد قیمت درب و پنجره دو جداره نهاییبر اساس جنس مورد نظر مشتری متفاوت خواهد بود.

ابعاد پنجره یا درب UPVC نقش اساسی در تعیین قیمت نصب دربدوجداره UPVC دارد. طبعا هرچه ابعاد بیشتر شود، به پروفیلو متریال بیشتری نیاز است و در کنار قیمت مصالح بیشتر، قیمت پنجره دوجدارهکشویی نیز بالا می رود.

جنس پروفیل مصرفی نیزیکی دیگر از عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار بر قیمت پنجره دو جداره است. در پاره ای از مواقع به علت کم کردن هزینهساخت درب و پنجره دوجداره UPVCافراد از پروفیل های بازیافتی استفاده میکنند. اما به خاطر داشته باشید استفاده از این متریال دوام و طول عمر چندانینخواهد داشت.

ضخامت پروفیل یا وزنپروفیل ارتباط مستقیمی در برآورد قیمت پنجره دوجداره دارد.هرچه پروفیل محکم تر باشد وزن نهایی سازه افزایش پیدا کرده و قیمت پنجره UPVC بالاتر می رود.

خدمات نصب پنجره دو جداره بدون تخریب را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جستجو نصاب پنجره upvcجهت ساخت در دوجداره را بههوم سرویز بسپارید. تیم هوم سرویز با بررسی همه جانبه بهترین افراد را برگزیده ودر کمترین زمان ممکن به شما معرفی خواهند کرد. فقط کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید تا متخصصین ما با شما تماس گرفته وتوضیحات لازم را در اختیارتان قرار دهند. سپس در صورت تمایل نصاب درب و پنجرهدو جداره اقدام به بازدید از محل و با معرفی انواع مدل های در و پنجره UPVC به شما در جهت انتخاب درست و مقرون بهصرفه راهنمایی تان خواهند کرد. به این ترتیب شما می توانید بر اساس نیاز خود ومیزان بودجه مد نظرتان بهترین موارد را انتخاب و نصب کنید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پنجره دوجداره و همچنین ارایه خدمات نصب پنجره دوجداره UPVC نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری پنجره و درب, توری بالکن آکاردئونی, توری پلیسه پنجره upvc , تعمیر توری پنجره, ساخت پنجره آهنی ساده, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره UPVC

نصب درب دوجداره UPVC تراس، بالکن و غیره

تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب

نصب پنجره دوجداره روی پنجره قدیمی

نصب پنجره دوجداره ثابت و پنجره متحرک

نصب پنجره دوجداره کشویی

نصب پنجره یو پی وی سی ریلی، پنجره دوجداره لولایی و...

نظرات کاربران

profile picture
علیرضا گلستان

خیلی فرد متشخصی بودند کار را هم دقیق و کامل انجام دادند واقعا همه چیز خوب و مثبت بود

profile picture
مریم فودازی

خیلی راضی بودم

شرایط ساخت و نصب پنجره دوجداره یو پی وی سی و درب upvc

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه درب و پنجره مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس درب و پنجره یو پی وی سی توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت ساخت و نصب درب و پنجره یو پی وی سی به صورت متراژی محاسبه می گردد و برآورد اعلامی در این خصوص بر اساس جنس انتخابی مشتری متفاوت خواهد بود.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

هزینه های ساخت و نصب درب و پنجره یو پی وی سی اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 700,000 الی 3,200,000 تومان
ساخت شیشه بالکنی
ساخت شیشه بالکنی
قیمت از 13,000,000 الی 13,000,000 تومان
قفل و کلید
قفل و کلید
قیمت از 250,000 الی 750,000 تومان
دوحالته کردن پنجره دو جداره
دوحالته کردن پنجره دو جداره
در حال بروزرسانی قیمت