شیشه بالکن

شیشه بالکن

از 1232 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شیشه بالکن در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت شیشه بالکنی به ازای هر متر مربع(شیشه سکوریت 8 یا 10 میل)

1,900,000 الی 3,000,000 تومان

متوسط قیمت9,000,000 تومانکمینه قیمت9,000,000 تومانبیشینه قیمت9,000,000 تومان

آنچه درباره شیشه بالکن خواهید خواند

  • شیشه بالکن و نصب شیشه تراس را به متخصصین بسپارید
  • مزایای ساخت بالکن شیشه ای ریلی و ثابت
  • انواع شیشه بالکن کدام است؟
  • ساخت و نصب شیشه بالکن تاشو و جمع شو
  • ساخت و نصب شیشه بالکن ریلی
  • ساخت حفاظ شیشه ای بالکن یا شیشه بالکن نرده ای
  • نحوه ساخت بالکن شیشه ای ریلی در هوم سرویز به چه صورت است؟
  • قیمت بالکن شیشه ای ریلی، تاشو، پنجره ای و ثابت در هوم سرویز چگونهاعلام می شود؟
  • ساخت انواع شیشه بالکنی کشویی، تاشو و ثابت را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

شیشه بالکن و نصب شیشه تراس را به متخصصین بسپارید

ساخت شیشه تراس بهترینراه برای استفاده ی حداکثر از فضای تراس در فصول سرد و بارانی سال است. نصبشیشه بالکن ریلی موجب زیبا و مدرن شدن نمای ساختمان نیز می شود.همچنین در بالکن شیشه ای می توان یک فضای خصوصی و زیبا برای چیدمانمبل نیز ایجاد کرد. نصب شیشه بالکنی موجب می شود تا از حداکثر متراژساختمان استفاده بهینه نمود. به این ترتیب که عوامل محیطی طبیعی آسیبی به چیدمانبالکن نخواهند زد و عملا بالکن یا تراس نیز جزئی از بخش داخلی خانه شمرده می شوند.زیرا از محیط بیرون و آلودگی های صوتی دور خواهند شد.

ساخت بالکن شیشه ای در خانه های با متراژ کوچک بهترینروش برای برای افزایش فضای داخلی ساختمان می باشد. در ادامه به معرفی انواع شیشهبالکن ریلی و ساده و عوامل موثر بر قیمت بالکن شیشه ای ریلی میپردازیم.

مزایای ساخت بالکن شیشه ای ریلی و ثابت

ساخت شیشه بالکن ریلی وساده قطعا دارای مزایای زیادی است. اجرای شیشه بالکنی علاوه بر اینکهدر نمای ساختمان تغییر بدی ایجاد نمی کند. موجب جلوگیری از ورود گرد و غبار، وخروج سرما یا گرما از خانه نیز می شود. نصب شیشه برای بالکن عایقصوتی و حرارتی نیز می باشد.

نصب شیشه تراس موجبمی شود که محیط مناسبی برای رشد و پرورش انواع گیاهان آپارتمانی نیز ایجاد شود.یکی دیگر از مزیت های برجسته نصب شیشه تاشو بالکنی و شیشهبالکن آکاردئونی قابلیت جمع شوندگی آن است. در این صورت در مواقعی که نیاز بهشیشه نباشد به راحتی در یک سمت جمع می شوند و می توان از فضای باز بیشتری استفادهنمود. همچنین به علت اهمیت ایمنی، از شیشه سکوریت یا میرال در ایننوع پارتیشن شیشه استفاده می شود.

انواع شیشه بالکن کدام است؟

ساخت شیشهبالکنی بدون قاب

نصب شیشه بالکنی بدونقاب که به شیشه های فریم لس نیز معروف هستند موجب می شوند محیط بیرون کاملا شفاف وبدون مانع دیده شود. زیرا در این نوع پنل شیشه تراس هیچ گونه اتصالاتیبه جز چند پروفیل به کار برده نشده است.

ساخت و نصب شیشهبالکن مدل پنجره ای

شیشه بالکن پنجره ای همانطورکه از نام گذاری آن مشخص است کاملا شبیه پنجره باز و بسته می شوند. البته این نوعشیشه صرفا شکل ظاهری یک پنجره را دارا هستند. این نوع تراس شیشه ای چون به راحتیباز و بسته می شوند بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

ساخت و نصب شیشه بالکن تاشو و جمع شو

شیشه تاشو بالکنی یکی از پر طرفدارترین مدل های نصبشیشه تراس است. این مدل بسیار مناسب برای فضاهای مسکونی و آپارتمان است، زیرافضایی بسیار جذاب و شیک ایجاد می کند. در ساخت شیشه تاشو بالکنی از پنلهای سکوریتی در ضخامت مختلف استفاده می شود.

نحوه ساخت بالکنشیشه ای تاشو و باز و بسته شدن درب شیشه تاشو بالکنی به این ترتیباست که یک پنل شیشه در انتها ثابت قرار می گیرد و و پنل های بعدی یک به یک روی آنجمع می شوند.

شیشه بالکن تاشو یکی از جدید ترین و مدرن ترین انواعشیشه به شمار می آید. ساخت شیشه تاشو برای اجرا در آلاچیق، تراس و استخرنیز پیشنهاد می شود. زیرا موجب ورود حداکثر نور به محیط مورد نظر می شود. نصب شیشه تاشو در بالکن به راحتی دریک یا هر دو سمت فریم جمع می شوند.

ساخت و نصب شیشه بالکن ریلی

شیشه بالکنی کشویی یا ریلی معمولا با استفاده از شیشهسکوریت 8 یا 10 میلیمتری انجام می شود. در قسمت فوقانی و تحتانی این پنل های شیشهکشویی دو ریل آلومینیومی قرار داده می شود. به این ترتیب پنل های شیشه روی این ریلها جمع شده و روی هم قرار می گیرند.

ساخت شیشه ریلی بالکنو شیشه بالکن تاشو یا آکاردئونی به علت سهولت در باز و بسته شدنو همچنین قابلیت اجرا در طرح ها و حجم های گوناگون مانند قوس، یو شکل و دایره ایهمچنین جاگیری بسیار کمی که دارند بسیار طرفدار پیدا کرده اند.

ساخت حفاظ شیشه ای بالکن یا شیشه بالکن نرده ای

شیشه بالکن یا تراس نوعدیگری از محافظ تراس یا بالکن هستند. معمولا در ساخت حفاظ نرده شیشهای از شیشه سکوریت ضخیم نشکن استفاده می شود. این نوع تراس ها به علتزیبایی زیادی که در تلفیق با یرق آلات استیل ایجاد می کنند، جایگزین مدل های قدیمیشده اند.

نحوه ساخت بالکن شیشه ای ریلی در هوم سرویز به چه صورت است؟

برای ساخت بالکن شیشهای تعاریف و اسامی مختلفی مانند بستن تراس، بالکن شیشه ایتاشو، شیشه ای کردن تراس، پوشاندن بالکن با شیشه به کاربرده می شود. شیشه بالکن بنا به دلایل مختلف انجام می شود. قبل از شروع بهتوضیح در ارتباط با نحوه ساخت بالکن شیشه ای شما باید توقع خودتان را از نصب شیشهبالکن برای نصاب شیشه تراس هوم سرویز مطرح کنید. این موارد شامل مشخصکردن متحرک یا ثابت بودن شیشه بالکن و نوع استفاده از تراس است.

هوم سرویز با کمک ازکادر حرفه ای خود که متشکل از طراحان و نصابان انواع شیشه تراس و شیشه بالکن هستندمی توانند با کیفیت ترین نوع شیشه را با قیمت شیشه بالکن ارزان اجراکنند.

قیمت بالکن شیشه ای ریلی، تاشو، پنجره ای و ثابت در هوم سرویز چگونهاعلام می شود؟

قیمت شیشه بالکنی ریلی به عوامل مختلفی بستگی دارد. در واقعموارد مختلفی بر قیمت شیشه ای کردن تراس تاثیرگذار هستند. نوعشیشه بالکن، متراژ بالکن و یرق آلات همه و همه قیمت شیشه بالکن را تعیینمی کنند. به طور مثال تراس شیشه ای کشویی یا لولایی و همچنین فریم دار یابدون فریم بودن، قیمت تراس شیشه ای و قیمت شیشه بالکن راتغییر می دهند.

مطمئننا کیفیت یرقآلات هرچه بیشتر باشد عمر مفید سازه بیشتر خواهد بود و طبعا هزینه ها هم افزایشپیدا خواهند کرد هرچه مدل نیز مدرن تر باشد هزینه ها تغییر خواهند کرد. قیمتشیشه بالکن ریلی تاشو از موارد معمولی بیشتر خواهد شد.

ساخت انواع شیشه بالکنی کشویی، تاشو و ثابت را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

جهت ساخت انواع شیشهبالکن، بالکن شیشه ای، مغازه جهت پارتیشن بندی و ایجاد پنجره چهار فصل و غیرهکافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما جهتنمایش نمونه کار و ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت و با تخمین هزینه شما رادر جهت اتخاذ بهترین تصمیم، راهنمایی خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شیشه بالکن و همچنین ارایه خدمات شیشه بالکن ریلی و ثابت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه ارائه می دهد که شامل شیشه بری سیار و برش انواع شیشه ساختمانی (درب و پنجره), نصب شیشه دوجداره UPVC, نصب شیشه سکوریت مغازه , تنظیم و تعویض استوپ و تعمیر پمپ شیشه سکوریت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شیشه بالکن

شیشه بالکن ریلی و ثابت

نصب شیشه بالکن کشویی

نصب شیشه بالکن تاشو و آکاردئونی

شیشه بالکنی ریلی و نصب شیشه تراس ریلی تاشو

ساخت و نصب شیشه بالکن نرده ای

شیشه بالکنی بدون قاب و مدل پنجره ای و غیره

نظرات کاربران

profile picture
کبرا محمدی

هم سریع اومدن هم آقای خوش برخورد و خوش اخلاقی بودند و از نظر کاری هم کارشون بسیارعالی بود

profile picture
آقای اکبری

از دستگاه به روز و دقیقی استفاده کردند و راهنمایی و مشاوره ایی که برای عیب خودرو اعلام کردند درست بود و ازشون کمال تشکر رو دارم

profile picture
مریم قدیری

خانم بسیار محترم و جوانی بودند که نگاه اول فکر کردم هجده ساله هستند و میخواستم رد کتنم ولی باایشون صحبت کردم متوجه شدم بالای بیست سال هستند ولی بااین حال بسیار کاربلد و حرفه ای بودند و بسیار از ایشون راضیم و بنظرم تمام همکاران شما گلچین شده اند

profile picture
مریم قدیری

بسیار آقای نازنین و باشخصیت و فرشته ای بودند خیلی از شرکت های مختلف سرویس گرفته بودم ولی واقعا همکاران شما از نظر کاری و رفتاری فوق العاده بودند و فکر نمیکردم انقدر خدمات خوبی ارائه بشود . بنظرم نیروها گلچین شدند

شرایط ساخت شیشه بالکن و نصب شیشه بالکن ریلی، متحرک و ثابت

سرویس ساخت و پوشاندن فضای تراس، بالکن، استخر، آلاچیق، ویترین مغازه، پنجره چهار فصل و ... بوسیله شیشه از سرویس های پرکاربردی است که به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد نظیر جلوگیری از ورود گرد و غبار، حشرات و پرندگان و همینطور کاهش آلودگی صوتی، عایق بندی محیط و جلوگیری از ورود گرما و سرما از استقبال بی نظری برخوردار است که توسط همیاران متخصص هوم سرویز قابل انجام می باشد.

جهت انتخاب اجناس مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

upvc-door-window
نصب درب و پنجره دوجداره
قیمت از 850,000 الی 1,050,000 تومان
mosquito-netting-service
توری پنجره
قیمت از 650,000 الی 4,000,000 تومان
flower-plant-care
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 650,000 الی 1,295,000 تومان
window-fence
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 400,000 الی 2,355,000 تومان