banner
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
ساخت شیشه بالکنی

ساخت شیشه بالکنی

از 1232 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت تراس شیشه ای و حفاظ شیشه ای بالکن

قیمت ساخت شیشه بالکنی به ازای هر متر مربع(شیشه سکوریت 8 یا 10 میل)

1,200,000 الی 1,500,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت و نصب شیشه بالکن متحرک و ثابت

سرویس ساخت و پوشاندن فضای تراس، بالکن، استخر، آلاچیق، ویترین مغازه، پنجره چهار فصل و ... بوسیله شیشه از سرویس های پرکاربردی است که به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد نظیر جلوگیری از ورود گرد و غبار، حشرات و پرندگان و همینطور کاهش آلودگی صوتی، عایق بندی محیط و جلوگیری از ورود گرما و سرما از استقبال بی نظری برخوردار است که توسط همیاران متخصص هوم سرویز قابل انجام می باشد.

جهت انتخاب اجناس مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب شیشه بالکن و نصب شیشه تراس را به متخصصین بسپارید

ساخت شیشه تراس بهترین راه برای استفاده ی حداکثر از فضای تراس در فصول سرد و بارانی سال است. اجرا و نصب شیشه بالکن ریلی موجب زیبا و مدرن شدن نمای ساختمان نیز می شود. همچنین با اجرای بالکن شیشه ای می توان یک فضای خصوصی و زیبا برای چیدمان مبل نیز ایجاد کرد. نصب شیشه بالکنی موجب می شود تا از حداکثر متراژ ساختمان استفاده بهینه نمود. به این ترتیب که عوامل محیطی طبیعی آسیبی به چیدمان بالکن نخواهند زد و عملا بالکن یا تراس نیز جزئی از بخش داخلی خانه شمرده می شوند. زیرا از محیط بیرون و آلودگی های صوتی دور خواهند شد.

ساخت بالکن شیشه ای در خانه های با متراژ کوچک بهترین روش برای برای افزایش فضای داخلی ساختمان می باشد. در ادامه به معرفی انواع شیشه تراس و عوامل موثر بر قیمت شیشه بالکن می پردازیم.

مزایای ساخت بالکن شیشه ای متحرک و ثابت

ساخت شیشه بالکن ریلی و ساده قطعا دارای مزایای زیادی است. اجرای شیشه علاوه بر اینکه در نمای ساختمان تغییر بدی ایجاد نمی کند. موجب جلوگیری از ورود گرد و غبار، و خروج سرما یا گرما از خانه نیز می شود. نصب شیشه برای بالکن عایق صوتی و حرارتی نیز می باشد.

نصب شیشه روی تراس موجب می شود که محیط مناسبی برای رشد و پرورش انواع گیاهان آپارتمانی نیز ایجاد شود. یکی دیگر از مزیت های برجسته نصب شیشه تاشو بالکنی و شیشه بالکن آکاردئونی قابلیت جمع شوندگی آن است. در این صورت در مواقعی که نیاز به شیشه نباشد به راحتی در یک سمت جمع می شوند و می توان از فضای باز بیشتری استفاده نمود. همچنین به علت اهمیت ایمنی، از شیشه سکوریت،میرال در این نوع پارتیشن شیشه استفاده می شود.

انواع مدل شیشه برای بالکن کدام است؟

ساخت شیشه بالکنی بدون قاب

نصب شیشه بالکنی بدون قاب که به شیشه های فریم لس نیز معروف هستند موجب می شوند محیط بیرون کاملا شفاف و بدون مانع دیده شود. زیرا در این نوع پنل شیشه تراس هیچ گونه اتصالاتی به جز چند پروفیل به کار برده نشده است.

 ساخت و نصب شیشه بالکن مدل پنجره ای

ساخت بالکن پنجره ای همانطور که از نام گذاری آن مشخص است کاملا شبیه پنجره باز و بسته می شوند. البته این نوع شیشه صرفا شکل ظاهری یک پنجره را دارا هستند. این نوع شیشه تراس چون به راحتی باز و بسته می شوند بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

ساخت و نصب شیشه بالکن تاشو و جمع شو

شیشه تاشو بالکنی یکی از پر طرفدارترین مدل های نصب شیشه تراس است. این مدل بسیار مناسب برای فضاهای مسکونی و آپارتمان است، زیرا فضایی بسیار جذاب و شیک ایجاد می کند. در ساخت شیشه تاشو بالکنی از پنل های شیشه ای سکوریتی در ضخامت مختلف استفاده می شود.

نحوه ساخت بالکن شیشه ای تاشو و باز و بسته شدن درب شیشه تاشو بالکنی به این ترتیب است که یک پنل شیشه ای در انتها ثابت قرار می گیرد و و پنل های بعدی یک به یک روی آن جمع می شوند.

شیشه بالکن تاشو یکی از جدید ترین و مدرن ترین انواع شیشه به شمار می آید. ساخت شیشه تاشو برای اجرا در آلاچیق، تراس و استخر نیز پیشنهاد می شود. زیرا موجب ورود حداکثر نور به محیط مورد نظر می شودنصب شیشه تاشو در بالکن به راحتی در یک یا هر دو سمت فریم جمع می شوند.

ساخت و نصب شیشه بالکن ریلی

ساخت شیشه بالکنی کشویی یا ریلی معمولا با استفاده از شیشه سکوریت 8 یا 10 میلیمتری انجام می شود. در قسمت فوقانی و تحتانی این پنل های شیشه کشویی دو ریل آلومینیومی قرار داده می شود. به این ترتیب پنل های شیشه روی این ریل ها جمع شده و روی هم قرار می گیرند.

ساخت شیشه ریلی بالکن و شیشه بالکن تاشو یا آکاردئونی به علت سهولت در باز و بسته شدن و همچنین قابلیت اجرا در طرح ها و حجم های گوناگون مانند قوس، یو شکل و دایره ای همچنین جاگیری بسیار کمی که دارند بسیار طرفدار پیدا کرده اند.

ساخت حفاظ شیشه ای بالکن یا شیشه بالکن نرده ای

نرده شیشه ای تراس نوع دیگری از محافظ تراس یا بالکن هستند. معمولا در ساخت حفاظ نرده شیشه ای از شیشه سکوریت ضخیم نشکن استفاده می شود. این نوع تراس شیشه ای ها به علت زیبایی زیادی که در تلفیق با یرق آلات استیل ایجاد می کنند، جایگزین مدل های قدیمی شده اند.

نحوه ساخت بالکن شیشه ای ریلی در هوم سرویز به چه صورت است؟

برای ساخت بالکن شیشه ای تعاریف و اسامی مختلفی مانند بستن تراس، بالکن شیشه ای تاشو، شیشه ای کردن تراس، پوشاندن بالکن با شیشه به کار برده می شودشیشه ای کردن بالکن یا ایجاد حفاظ شیشه ای بنا به دلایل مختلف انجام می شود. قبل از شروع به توضیح در ارتباط با نحوه ساخت بالکن شیشه ای شما باید توقع خودتان را از ایجاد تراس شیشه ای برای نصاب شیشه تراس هوم سرویز مطرح کنید. این موارد شامل مشخص کردن متحرک یا ثابت بودن تراس شیشه ای و نوع استفاده از تراس است.

هوم سرویز با کمک از کادر حرفه ای خود که متشکل از طراحان و نصابان انواع شیشه تراس و محافظ شیشه ای هستند می توانند با کیفیت ترین نوع شیشه را با قیمت شیشه بالکن ارزان اجرا کنند.

قیمت بالکن شیشه ای ریلی، تاشو، پنجره ای و ثابت در هوم سرویز چگونه اعلام می شود؟

قیمت شیشه بالکنریلی به عوامل مختلفی بستگی دارد. در واقع موارد مختلفی بر قیمت شیشه ای کردن تراس تاثیرگذار هستند. نوع شیشه بالکن، متراژ بالکن و یرق آلات همه و همه قیمت شیشه ای کردن تراس را تعیین می کنند. به طور مثال تراس شیشه ای کشویی یا لولایی و همچنین فریم دار یا بدون فریم بودن، قیمت تراس شیشه ای و قیمت شیشه بالکن را تغییر می دهند.

مطمئننا کیفیت یرق آلات هرچه بیشتر باشد عمر مفید سازه بیشتر خواهد بود و طبعا هزینه ها هم افزایش پیدا خواهند کرد هرچه مدل نیز مدرن تر باشد هزینه ها تغییر خواهند کرد. قیمت شیشه بالکن ریلی تاشو از موارد معمولی بیشتر خواهد شد.

ساخت انواع شیشه بالکنی کشویی، تاشو و ثابت در هوم سرویز

جهت ساخت انواع محافظ شیشه ای در تراس، بالکن، مغازه جهت پارتیشن بندی و ایجاد پنجره چهار فصل و غیره کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما جهت نمایش نمونه کار و ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت و با تخمین هزینه شما را در جهت اتخاذ بهترین تصمیم، راهنمایی خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت شیشه بالکن متحرک و ثابت
نصب شیشه بالکن کشویی
نصب شیشه بالکن تاشو و آکاردئونی
نصب شیشه تراس ریلی تاشو
ساخت و نصب شیشه بالکن نرده ای
شیشه بالکنی بدون قاب و مدل پنجره ای و غیره

همیاران سرویس ساخت شیشه بالکنی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نصب درب و پنجره دوجداره
نصب درب و پنجره دوجداره
قیمت از 5,350,000 الی 5,750,000 تومان
توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 1,000,000 الی 2,350,000 تومان
مراقبت گل و گیاه
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 320,000 الی 700,000 تومان
ساخت حفاظ پنجره
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 1,500,000 الی 2,900,000 تومان