شیشه بالکن

شیشه بالکن

از 1232 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شیشه بالکن در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ساخت شیشه بالکنی به ازای هر متر مربع(شیشه سکوریت 8 یا 10 میل)

1,900,000 الی 3,000,000 تومان

متوسط قیمت31,000,000 تومانکمینه قیمت31,000,000 تومانبیشینه قیمت31,000,000 تومان

آنچه درباره شیشه بالکن خواهید خواند

  • شیشه بالکن و نصب شیشه تراس را به متخصصین بسپارید
  • مزایای ساخت بالکن شیشه ای ریلی و ثابت
  • انواع شیشه بالکن کدام است؟
  • ساخت و نصب شیشه بالکن تاشو و جمع شو
  • ساخت و نصب شیشه بالکن ریلی
  • ساخت حفاظ شیشه ای بالکن یا شیشه بالکن نرده ای
  • نحوه ساخت بالکن شیشه ای ریلی در هوم سرویز به چه صورت است؟
  • قیمت بالکن شیشه ای ریلی، تاشو، پنجره ای و ثابت در هوم سرویز چگونه اعلام می شود؟
  • ساخت انواع شیشه بالکنی کشویی، تاشو و ثابت را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

شیشه بالکن و نصب شیشه تراس را به متخصصین بسپارید

ساخت شیشه تراس بهترین راه برای استفاده ی حداکثر از فضای تراس در فصول سرد و بارانی سال است. نصب شیشه بالکن ریلی موجب زیبا و مدرن شدن نمای ساختمان نیز می شود. همچنین در بالکن شیشه ای می توان یک فضای خصوصی و زیبا برای چیدمان مبل نیز ایجاد کرد. نصب شیشه بالکنی موجب می شود تا از حداکثر متراژ ساختمان استفاده بهینه نمود. به این ترتیب که عوامل محیطی طبیعی آسیبی به چیدمان بالکن نخواهند زد و عملا بالکن یا تراس نیز جزئی از بخش داخلی خانه شمرده می شوند. زیرا از محیط بیرون و آلودگی های صوتی دور خواهند شد.

ساخت بالکن شیشه ای در خانه های با متراژ کوچک بهترین روش برای برای افزایش فضای داخلی ساختمان می باشد. در ادامه به معرفی انواع شیشه بالکن ریلی و ساده و عوامل موثر بر قیمت بالکن شیشه ای ریلی می پردازیم.

مزایای ساخت بالکن شیشه ای ریلی و ثابت

ساخت شیشه بالکن ریلی و ساده قطعا دارای مزایای زیادی است. اجرای شیشه بالکنی علاوه بر اینکه در نمای ساختمان تغییر بدی ایجاد نمی کند. موجب جلوگیری از ورود گرد و غبار، و خروج سرما یا گرما از خانه نیز می شود. نصب شیشه برای بالکن عایق صوتی و حرارتی نیز می باشد.

نصب شیشه تراس موجب می شود که محیط مناسبی برای رشد و پرورش انواع گیاهان آپارتمانی نیز ایجاد شود. یکی دیگر از مزیت های برجسته نصب شیشه تاشو بالکنی و شیشه بالکن آکاردئونی قابلیت جمع شوندگی آن است. در این صورت در مواقعی که نیاز به شیشه نباشد به راحتی در یک سمت جمع می شوند و می توان از فضای باز بیشتری استفاده نمود. همچنین به علت اهمیت ایمنی، از شیشه سکوریت یا میرال در این نوع پارتیشن شیشه استفاده می شود.

انواع شیشه بالکن کدام است؟

ساخت شیشه بالکنی بدون قاب

نصب شیشه بالکنی بدون قاب که به شیشه های فریم لس نیز معروف هستند موجب می شوند محیط بیرون کاملا شفاف و بدون مانع دیده شود. زیرا در این نوع پنل شیشه تراس هیچ گونه اتصالاتی به جز چند پروفیل به کار برده نشده است.

ساخت و نصب شیشه بالکن مدل پنجره ای

شیشه بالکن پنجره ای همانطور که از نام گذاری آن مشخص است کاملا شبیه پنجره باز و بسته می شوند. البته این نوع شیشه صرفا شکل ظاهری یک پنجره را دارا هستند. این نوع تراس شیشه ای چون به راحتی باز و بسته می شوند بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

ساخت و نصب شیشه بالکن تاشو و جمع شو

شیشه تاشو بالکنی یکی از پر طرفدارترین مدل های نصب شیشه تراس است. این مدل بسیار مناسب برای فضاهای مسکونی و آپارتمان است، زیرا فضایی بسیار جذاب و شیک ایجاد می کند. در ساخت شیشه تاشو بالکنی از پنل های سکوریتی در ضخامت مختلف استفاده می شود.

نحوه ساخت بالکن شیشه ای تاشو و باز و بسته شدن درب شیشه تاشو بالکنی به این ترتیب است که یک پنل شیشه در انتها ثابت قرار می گیرد و و پنل های بعدی یک به یک روی آن جمع می شوند.

شیشه بالکن تاشو یکی از جدید ترین و مدرن ترین انواع شیشه به شمار می آید. ساخت شیشه تاشو برای اجرا در آلاچیق، تراس و استخر نیز پیشنهاد می شود. زیرا موجب ورود حداکثر نور به محیط مورد نظر می شود. نصب شیشه تاشو در بالکن به راحتی در یک یا هر دو سمت فریم جمع می شوند.

ساخت و نصب شیشه بالکن ریلی

شیشه بالکنی کشویی یا ریلی معمولا با استفاده از شیشه سکوریت 8 یا 10 میلیمتری انجام می شود. در قسمت فوقانی و تحتانی این پنل های شیشه کشویی دو ریل آلومینیومی قرار داده می شود. به این ترتیب پنل های شیشه روی این ریل ها جمع شده و روی هم قرار می گیرند.

ساخت شیشه ریلی بالکن و شیشه بالکن تاشو یا آکاردئونی به علت سهولت در باز و بسته شدن و همچنین قابلیت اجرا در طرح ها و حجم های گوناگون مانند قوس، یو شکل و دایره ای همچنین جاگیری بسیار کمی که دارند بسیار طرفدار پیدا کرده اند.

ساخت حفاظ شیشه ای بالکن یا شیشه بالکن نرده ای

شیشه بالکن یا تراس نوع دیگری از محافظ تراس یا بالکن هستند. معمولا در ساخت حفاظ نرده شیشه ای از شیشه سکوریت ضخیم نشکن استفاده می شود. این نوع تراس ها به علت زیبایی زیادی که در تلفیق با یرق آلات استیل ایجاد می کنند، جایگزین مدل های قدیمی شده اند.

نحوه ساخت بالکن شیشه ای ریلی در هوم سرویز به چه صورت است؟

برای ساخت بالکن شیشه ای تعاریف و اسامی مختلفی مانند بستن تراس، بالکن شیشه ای تاشو، شیشه ای کردن تراس، پوشاندن بالکن با شیشه به کار برده می شود. شیشه بالکن بنا به دلایل مختلف انجام می شود. قبل از شروع به توضیح در ارتباط با نحوه ساخت بالکن شیشه ای شما باید توقع خودتان را از نصب شیشه بالکن برای نصاب شیشه تراس هوم سرویز مطرح کنید. این موارد شامل مشخص کردن متحرک یا ثابت بودن شیشه بالکن و نوع استفاده از تراس است.

هوم سرویز با کمک از کادر حرفه ای خود که متشکل از طراحان و نصابان انواع شیشه تراس و شیشه بالکن هستند می توانند با کیفیت ترین نوع شیشه را با قیمت شیشه بالکن ارزان اجرا کنند.

قیمت بالکن شیشه ای ریلی، تاشو، پنجره ای و ثابت در هوم سرویز چگونه اعلام می شود؟

قیمت شیشه بالکنی ریلی به عوامل مختلفی بستگی دارد. در واقع موارد مختلفی بر قیمت شیشه ای کردن تراس تاثیرگذار هستند. نوع شیشه بالکن، متراژ بالکن و یرق آلات همه و همه قیمت شیشه بالکن را تعیین می کنند. به طور مثال تراس شیشه ای کشویی یا لولایی و همچنین فریم دار یا بدون فریم بودن، قیمت تراس شیشه ای و قیمت شیشه بالکن را تغییر می دهند.

مطمئننا کیفیت یرق آلات هرچه بیشتر باشد عمر مفید سازه بیشتر خواهد بود و طبعا هزینه ها هم افزایش پیدا خواهند کرد هرچه مدل نیز مدرن تر باشد هزینه ها تغییر خواهند کرد. قیمت شیشه بالکن ریلی تاشو از موارد معمولی بیشتر خواهد شد.

ساخت انواع شیشه بالکنی کشویی، تاشو و ثابت را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جهت ساخت انواع شیشه بالکن، بالکن شیشه ای، مغازه جهت پارتیشن بندی و ایجاد پنجره چهار فصل و غیره کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما جهت نمایش نمونه کار و ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت و با تخمین هزینه شما را در جهت اتخاذ بهترین تصمیم، راهنمایی خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شیشه بالکن و همچنین ارایه خدمات شیشه بالکن ریلی و ثابت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه ارائه می دهد که شامل شیشه بری سیار و برش انواع شیشه ساختمانی (درب و پنجره), نصب شیشه دوجداره UPVC, نصب شیشه سکوریت مغازه , تنظیم و تعویض استوپ و تعمیر پمپ شیشه سکوریت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شیشه بالکن

شیشه بالکن ریلی و ثابت

نصب شیشه بالکن کشویی

نصب شیشه بالکن تاشو و آکاردئونی

شیشه بالکنی ریلی و نصب شیشه تراس ریلی تاشو

ساخت و نصب شیشه بالکن نرده ای

شیشه بالکنی بدون قاب و مدل پنجره ای و غیره

نظرات کاربران

profile picture
ارزو خسروی

کیفیت، دقت در انجام کار و توجه به جزئیات کار، عالی بود. هماهنگی و انجام کار به صورت حرفه ای در حد عالی میباشد.متشکرم.

profile picture
نعیمی

عالی بودن و خیلی سریع کار من رو انجام دادن خیلی راضی بودم

profile picture
آلما پیرا

من 3 تا تشک پشم قدیمی کوتاه داشتم که ایشون تبدیل کردن به 4 تشک زمینی استاندارد. در کارشون مهارت دارن و منظم و خوش قول هستند.ما از کارشون راضی بودیم.

profile picture
فرزاد جانی

بسیار حرفه ای و در کار خودشان استاد و منصف بودند.

شرایط ساخت شیشه بالکن و نصب شیشه بالکن ریلی، متحرک و ثابت

سرویس ساخت و پوشاندن فضای تراس، بالکن، استخر، آلاچیق، ویترین مغازه، پنجره چهار فصل و ... بوسیله شیشه از سرویس های پرکاربردی است که به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد نظیر جلوگیری از ورود گرد و غبار، حشرات و پرندگان و همینطور کاهش آلودگی صوتی، عایق بندی محیط و جلوگیری از ورود گرما و سرما از استقبال بی نظری برخوردار است که توسط همیاران متخصص هوم سرویز قابل انجام می باشد.

جهت انتخاب اجناس مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

upvc-door-window
نصب درب و پنجره دوجداره
قیمت از 4,500,000 الی 4,500,000 تومان
mosquito-netting-service
توری پنجره
قیمت از 1,700,000 الی 3,500,000 تومان
flower-plant-care
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 1,000,000 الی 2,100,000 تومان
window-fence
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 3,200,000 الی 3,200,000 تومان