banner
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
مراقبت گل و گیاه

خدمات باغبانی

از 1252 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خذمات باغبانی و مراقبت از گل و گیاه

قیمت تعویض گلدان و خاک و کوددهی گلدان کوچک و متوسط

8,000 الی 6,000 تومان

قیمت تعویض گلدان و خاک و کوددهی گلدان بزرگ

18,000 الی 35,000 تومان

قیمت هرس گیاه

9,000 الی 17,000 تومان

قیمت قلمه زدن

9,000 الی 18,000 تومان

قیمت سم پاشی گلدان

9,000 الی 15,000 تومان

قیمت آسیب شناسی و رفع آسیب گلدان

40,000 الی 65,000 تومان

قیمت کوددهی و تعویض خاک باغچه (متر مربع)

20,000 الی 33,000 تومان

قیمت کوددهی و تعویض خاک باغچه (متر مربع)- کمتر از 10 متر

توافقی

قیمت هرس باغچه

90,000 الی 160,000 تومان

قیمت هرس درخت بزرگ

45,000 الی 100,000 تومان

قیمت سم پاشی باغچه

75,000 الی 150,000 تومان

قیمت آسیب شناسی و رفع آسیب باغچه و باغ

60,000 الی 95,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط خدمات باغبانی سیار در منزل

خدمات مشاوره تلفنی گل و گیاه به صورت رایگان می باشد.

بر اساس بودجه مدنظر شما و بازدید صورت گرفته از محل شرکت یا منزل و بررسی شرایط نور و رطوبت، مشاوره ی طراحی و خرید گلدان، گل و گیاه انجام می شود.

جهت سمپاشی در ارتفاع، فراهم کردن نردبان مناسب بر عهده مشتری می باشد.

برآورد قیمت های ارایه شده(کف و سقف قیمت ها) بر اساس سایز گلدان و باغچه اعلام گردیده است.

حداقل مبلغ انجام این سرویس 80 هزارتومان می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

خدمات باغبانی در منزل چیست؟

حتما پیش آمده با توجه به مراقبت هایی که از گل و گیاهان منزتان کرده اید ولی باز هم شاهد پژمرده شدن آنها باشید؟ اینجاست که نیاز به نیروی متخصص در خدمات گلکاری در منزل دارید تا به کمک شما بشتابدخدمات گلکاری و باغبانی سیار منزل شامل هرس کردن درختان در پاییز ، کوددهی به گل ها، هرس کردن گل های آپارتمانی و تقویت و تعویض خاک گلدان ها، سم پاشی درخت و گل ها ،کاشت گل و درخت و نگهداری باغچه میباشد.

خدمات باغبانی منزل در اوایل بهار و عید نوروز بسیار درخواست داده می شود. البته خدمات باغبانی سیار در منزل تقریبا باید در فواصل زمانی معین و در تمامی فصول سال انجام شود. افرادی که مدت زمان طولانی است که به نگهداری گیاه و مراقبت از گل و گیاه می پردازند می دانند که نمی شود مدت زمان طولانی امور باغبانی منزل را رها کرد. هرچه رسیدگی بیشتر و بهتر باشد گل ها و گیاهان زیباتری خواهید داشت.

گلکاری منزل با گیاهان آپارتمانی

با توجه به نوع ساخت منزل می توانید به گلکاری در بالکن و حیاط کوچک و گلکاری در باغچه بپردازید. در واقع گلکاری تلفیقی از خلاقیت در گلکاری و آشنایی به گلها است. اینکه بتوانید در گلکاری حیاط، گلهای مناسب با طرح گلکاری مد نظرتان انتخاب کنید، مستلزم آشنایی به شرایط نگهداری از گلهای متفاوت است. زیرا شاید ما از گلهای خاصی خوشمان بیاید. اما شرایط نگهداری آنها با سبک زندگی ما و همچنین محیط ما سازگاری نداشته باشد. در این صورت ما فقط هزینه ی اضافی کرده ایم و گل ها و گیاهان نیز طول عمر چندانی نخواهند داشت.

چه موقع به خدمات باغبانی سیار در محل نیاز خواهیم داشت؟

شاید در نظر خیلی از افراد خدمات باغبانی کارهای ساده ای هستند که هر کسی از عهده ی آنها بر می آید. اما در واقعیت باید کسی دست به اینکار بزند که تجربه کافی داشته باشد. همچنین در شرایط امروزی با توجه به کمبود زمان افراد ترجیح می دهند که کارهای باغبانی را به باغبان سیار بسپارند. در کل برای موارد زیر باید با یک باغبان سیار مشورت کنید.

وقتی گل های باغچه یا گلها و گیاهان زینتی داخل خانه در حال پژمرده شدن هستند و راهکارهای شما هیچ کدام موثر نبوده اند. باید با باغبان ماهر و متخصص مشورت کنید.

برای سمپاشی، کود دهی، هرس کردن درختان و گل ها،  قلمه زدن و در کل مراقبت از گل و گیاه های خانگی و باغچه نیاز به کمک از باغبان سیار است.

در صورتی که نیاز به تعویض خاک و گلدان، بیل زدن باغچه و نیاز به انجام امور باغبانی باشد. همچنین انجام خدمات باغبانی جزئی نیز توسط باغبان سیار انجام می شود.

زمان مناسب برای نگهداری درختان و گیاهان

وابسته به نوع گیاه و درخت مورد نظر آپارتمانی یا خانگی خود در هر ماه و فصلی از سال می توانید نسبت به استفاده از خدمات مختلف باغبانی اقدام کنید. اما به خاطر داشته باشید که نگهداری از درختان و حتی در مواردی کاشتن گل و گیاه اقدامات تخصصی است و باید دقیقا اطلاع داشته باشید که چه ماه و فصلی از سال برای کاشت گل، هرس کردن، کنترل آفات و حتی زیرو رو و تعویض خاک گلدان و دیگر خدمات مناسب است. حتی در مواردی نحوه آبیاری گیاهان مختلف با هم تفاوت دارند. اما به طور گل بهترین زمان برای هرس کردن شاخ و برگ باید فصل زمستان را انتخاب کنید. با نزدیک شدن به فصول گرم باید اقدام به کنترل آفات و از بین بردن علف های هرز نمود.

ابزار باغبانی سیار

برای خدمات باغبانی منزل و نگهداری از درختان و گیاهان آپارتمانی به ابزار باغبانی مختلف نیاز است. از جمله مواردی که برای باغبانی در منزل و مراقبت گل و گیاه در منزل نیاز است عبارت اند از:

 • چاقو قلمه زنی
 • آب پاش
 • شن کش
 • بیل
 • تبر باغبانی
 • تیلر
 • سمپاش
 • چمن زن
 • داس
 • شمشاد زن
 • اره باغبانی و زنجیری
 • بیل و بیلچه
 • قیچی باغبانی
 • شاخه زن

خدمات گلکاری در منزل را از هوم سرویز دریافت کنید

امور باغبانی و کشاورزی مانند هر حرفه دیگری به تخصص و تبحر نیاز دارد. همانطور که انسان هر از چندگاهی نیاز به پزشک و بررسی کلی دارد. گیاهان نیز به عنوان موجودات زنده نیاز به متخصصین خود که باغبان حرفه ای می باشند، دارند. در صورتی که گل و برگ گیاهان آپارتمانی خود طراوت و شادابی قبلی خود را ندارند. حتما با افراد متخصص در ارتباط با مراقبت از گل و گیاه و گرفتن خدمات باغبانی در منزل مشورت کنید.

در واقع امروزه برای خیلی از موارد مربوط به گلخانه و مراقبت از گل و گیاه نیاز به کمک گیری از افراد متخصص است. خدمات گلکاری در منزل می تواند از خدمات باغبانی جزئی شروع شود و تا کشاورزی در سطح وسیع ادامه داشته باشد. در صورتی که نیاز به ایجاد گلکاری حیاط و یا حتی قلمه زدن نهال و چمن زنی در منزلتان دارید . می توانید به راحتی از خدمات باغبانی و باغبان سیار هوم سرویز مشورت بگیرید.

گیاهان آپارتمانی مناسب را به کمک باغبان سیار هوم سرویز خریداری کنید

خرید و کاشت گل های آپارتمانی و زینتی باید بر اساس جو زندگی شما انتخاب شود. برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب ها را داشته باشید از هوم سرویز به رایگان مشاوره بگیرید. به شرایط آب و هوایی محل زندگی خود دقت کنیم. گیاهانی که سازگاری با محیط فعلی شما دارند، را انتخاب کنید. بعضی از گیاهان به محیط سردسیر و بعضی گیاهان باید در محیط گرم یا معتدل زندگی کنند. گیاهانی را انتخاب کنید که در خانه دوستان و آشنایان نزدیک به خود زیبا و با طراوت مانده اند. میزان نورگیری خانه خود را در نظر بگیرید. گل و گیاهانی که با میزان نور خانه شما سازگاری دارند را انتخاب کنید. سعی کنید در صورتی که منزلتان نورگیری خوبی ندارد، گل و گیاهانی منطبق با این شرایط انتخاب کنید. قبل از خرید از فروشگاه گل و گیاه موارد فوق را بررسی کنید.

مهم ترین عامل بعدی میزان وقت و حوصله خود را در انجام کارهای باغبانی و مراقبت از گل وگیاه در نظر بگیرید. اگر بیشتر زمانها خود در مسافرت یا خارج منزل هستید. گیاهانی انتخاب کنید که به نگهداری و مراقبت و آبیاری کمتری نیاز دارند. و یا نگهداری از گل و گیاهان خود را به باغبان سیار هوم سرویز بسپارید. تا همیشه باغچه ای زیبا و گلهای آپارتمانی با برگ های شاداب داشته باشید.

خدمات باغبانی در منزل هوم سرویز شامل چه مواردی است

 1. تعویض گلدان و خاک وکود دهی انواع گلدان
 2.  هرس گیاهان
 3. 3.      قلمه زدن 
 4. سم پاشی گلدان
 5. آسیب شناسی و رفع آسیب گلدان
 6. کوددهی و تعویض خاک باغچه
 7. هرس درختان ، هرس باغچه
 8. سم پاشی باغچه.آسیب شناسی ورفع آسیب باغچه و باغ

هزینه خدمات باغبانی سیار

هزینه خدمات باغبانی در منزل به موارد زیادی بستگی دارد در واقع اصلا نرخ ثابتی برای قیمت باغبانی در منزل وجود ندارد. موارد زیادی بر هزینه خدمات باغبانی منزل تاثیر گزارند. قیمت باغبانی در ابتدا به نوع درخواست شما بستگی دارد. در واقع توقع شما و مساحت مورد نظر شما تعیین کننده حد معمول هزینه گلکاری ساختمان است.

از خصوصیات بارز هوم سرویز قابلیت انعطاف خدمات بر اساس بودجه مد نظر شما است. به طور مثال خرید گلدان و خاک و کود برای اساس سلیقه و میزان هزینه در نظر گرفته شما، انجام می شود. بدین ترتیب با خیال راحت از هوم سرویز مشاوره بگیرید و سپس بر اساس هزینه مد نظرتان اقدام به انجام امور باغبانی در منزل نمایید.

در مواقعی که بنا به تشخیص باغبان خاک باغچه باید تعویض شود. هزینه خاک و کود به دستمزد باغبان سیار اضافه خواهد شد.

مورد دیگر انتخاب گل و گیاه است که در قیمت خدمات باغبانی تاثیر دارد. برای این کار بهتر است بودجه ‌ای که در نظر دارید را اعلام کنید تا متخصصان خدمات باغبانی بهترین گل و گیاهان را متناسب را با توجه به بودجه مد نظرتان تعیین کنید.

کار باغبانی سیار فقط و فقط با هوم سرویز

با  ثبت سفارش رایگان در شرکت باغبانی می توانید از مشاوره رایگان همیاران هوم سرویز برخوردار شوید. در واقع هوم سرویز شرکت جامع در تمامی امور مربوط به منزل می باشد، که با خیال راحت افرادی مطمئن و کارآزموده را می توانید از آنها درخواست نمایید. ثبت سفارش از طریق سایت و اپلیکیشن خدمات گل و گیاه هوم سرویز قابل انجام می باشد. پس از ایجاد درخواست همیاران با شما تماس می گیرند و مشاوره لازم را در جهت خدمات باغبانی منزل غیره را در اختیارتان قرار می دهند. در ساعت و روز تعیین شده برای ارائه قیمت نهایی در کنار شما خواهند بود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

این سرویس شامل خدمات زیر است

کاشت درخت، کاشت گل، کود دهی و پرورش گیاهان
هرس گل و گیاه، تعویض گلدان
بیل‌زنی باغچه، تقویت و تعویض خاک باغچه و گلدان ها
خدمات کوددهی و هرس و سمپاشی برای انواع درخت گردو، سیب، انگور، انواع درخت مرکبات و سایر درخت های تزئینی
نگهداری گیاهان آپارتمانی
چمن کاری فضای سبز و گل کاری و ...

همیاران سرویس خدمات باغبانی

 نظرات کاربران

profile picture
Sogol Asadi

برخوردشون عالی کارشون و تشخیصشون حرفه ای بود

profile picture
فاطمه ربى فرد

بسیار کارشون عالی شد هزار در صد راضی بودم خیلی زحمت کشیدن

profile picture
شبنم شرکت
4 ماه پیش |رضا يمينی

خیلی عالی بودند از لحاظ کرونا بسیار رعایت کرند خیلی راضی بودم از کارشون بهشون گفته بودم عمل کردم بسیار رعایت کردند بسیار با اخلاق بودند خدا بهشون برکت بده

profile picture
سورنا خلیلی
6 ماه پیش |رضا يمينی

عالی بود مشاورشون و کارشون

خدمات مرتبط

محوطه سازی و طراحی باغچه
محوطه سازی و طراحی باغچه
در حال بروزرسانی قیمت
سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز
سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز
در حال بروزرسانی قیمت
توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 1,000,000 الی 2,350,000 تومان
سمپاشی درختان و فضای سبز
سمپاشی درختان و فضای سبز
قیمت از 400,000 الی 600,000 تومان