خدمات باغبانی

خدمات باغبانی

از 3789 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات باغبانی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعویض گلدان به همراه خاک(هر عدد گلدان کوچک یا متوسط)

35,000 الی 45,000 تومان

قیمت تعویض گلدان به همراه خاک(هر عدد گلدان بزرگ)

60,000 الی 100,000 تومان

قیمت قلمه زدن انواع گل و گیاه

توافقی

قیمت سم پاشی گیاه به ازای هر گلدان

30,000 الی 60,000 تومان

قیمت آسیب شناسی و رفع آسیب گلدان به همراه تعویض خاک و کود دهی

150,000 تومان

قیمت کوددهی و تعویض خاک باغچه (متر مربع)

45,000 الی 55,000 تومان

قیمت هرس باغچه(متر مربع)

120,000 الی 180,000 تومان

قیمت آسیب شناسی و رفع آسیب باغچه و باغ

توافقی

متوسط قیمت1,500,000 تومانکمینه قیمت1,050,000 تومانبیشینه قیمت2,250,000 تومان

آنچه درباره خدمات باغبانی خواهید خواند

 • خدمات باغبانی در منزل چیست؟
 • چه موقع به خدمات باغبانی سیار در محل نیاز خواهیم داشت؟
 • گلکاری منزل با گیاهان آپارتمانی
 • زمان مناسب برای خدمات باغبانی در منزل چه موقع است؟
 • ابزار باغبانی سیار
 • ویزیت گل و گیاهان در منزل شامل چه مواردی است؟
 • شرکت باغبانی یا کمک گرفتن از باغبان سیار؟
 • باغبانی در منزل شامل چه مواردی می شود؟
 • خدمات گلکاری در منزل را از هوم سرویز دریافت کنید
 • گیاهان آپارتمانی مناسب را به کمک باغبان سیار هوم سرویز خریداری کنید
 • خدمات باغبانی در منزل هوم سرویز شامل چه مواردی است
 • هزینه خدمات باغبانی سیار به چه مواردی وابسته است؟
 • کار باغبانی سیار فقط و فقط با هوم سرویز

خدمات باغبانی در منزل چیست؟

شاید برایتان پیش آمده باشد که با توجه به مراقبت هایی که از گل و گیاهان منزتان انجام می دهید ولی باز هم آنها در حال پژمرده شدن و از بین رفتن هستند؟ اینجاست که نیاز به نیروی متخصص در خدمات گلکاری در منزل یا مشاوره گل و گیاه آنلاین دارید تا به کمک شما بشتابد. خدمات گلکاری و خدمات باغبانی سیار منزل شامل هرس کردن درختان در پاییز، کوددهی به گل ها، هرس کردن گل های آپارتمانی و تقویت و تعویض خاک گلدان ها، سم پاشی درخت و گل ها ،کاشت گل و درخت و نگهداری باغچه میباشد.

خدمات باغبانی منزل در اوایل بهار و عید نوروز بسیار درخواست داده می شود. البته خدمات باغبانی سیار در منزل تقریبا باید در فواصل زمانی معین و در تمامی فصول سال انجام شود. افرادی که مدت زمان طولانی است که به نگهداری گیاه و خدمات گل و گیاه در منزل می پردازند می دانند که نمی شود مدت زمان طولانی امور باغبانی منزل را رها کرد. هرچه رسیدگی بیشتر و بهتر باشد گل ها و گیاهان زیباتری خواهید داشت. در ادامه به معرفی بهترین شرکت باغبانی و خدماتی که در سرویس خدمات باغبانی در منزل ارائه می شود و همچنین هزینه خدمات باغبانی می پردازیم.

چه موقع به خدمات باغبانی سیار در محل نیاز خواهیم داشت؟

شاید در نظر خیلی از افراد خدمات باغبانی کارهای ساده ای هستند که هر کسی از عهده ی آنها بر می آید. اما در واقعیت باید کسی دست به اینکار بزند که تجربه کافی داشته باشد. همچنین در شرایط امروزی با توجه به کمبود زمان افراد ترجیح می دهند که کارهای باغبانی را به باغبان سیار بسپارند. در کل برای موارد زیر باید با یک باغبان سیار مشورت کنید.

وقتی گل های باغچه یا گلها و گیاهان زینتی داخل خانه در حال پژمرده شدن هستند و راهکارهای شما هیچ کدام موثر نبوده اند. باید با باغبان ماهر و متخصص مشورت کنید.

برای سمپاشی درختان، کود دهی، هرس کردن درختان و گل ها، قلمه زدن و در کل مراقبت از گیاهان خانگی و باغچه نیاز به کمک از باغبان سیار است.

در صورتی که نیاز به تعویض خاک و گلدان، بیل زدن باغچه و نیاز به انجام امور باغبانی باشد. همچنین انجام خدمات باغبانی جزئی نیز توسط باغبان سیار انجام می شود.

گلکاری منزل با گیاهان آپارتمانی

با توجه به نوع ساخت منزل می توانید به گلکاری در بالکن و حیاط کوچک و گلکاری در باغچه بپردازید. در واقع گلکاری تلفیقی از خلاقیت در گلکاری و آشنایی به گلها است. اینکه بتوانید در گلکاری حیاط، گلهای مناسب با طرح گلکاری مد نظرتان انتخاب کنید، مستلزم آشنایی به شرایط نگهداری از گلهای متفاوت و ایجاد شرایط ویژه برای آبیاری قطره ای است. زیرا شاید ما از گلهای خاصی خوشمان بیاید. اما شرایط نگهداری آنها با سبک زندگی ما و همچنین محیط ما سازگاری نداشته باشد. در این صورت ما فقط هزینه ی اضافی کرده ایم و گل ها و گیاهان نیز طول عمر چندانی نخواهند داشت. با انجام خدمات باغبانی در منزل می توانید بهترین شرایط را با هزینه مناسب فراهم آورید.

زمان مناسب برای خدمات باغبانی در منزل چه موقع است؟

وابسته به نوع گیاه و درخت مورد نظر آپارتمانی یا خانگی خود در هر ماه و فصلی از سال می توانید نسبت به استفاده از خدمات باغبانی در منزل اقدام کنید. اما به خاطر داشته باشید که نگهداری از درختان و حتی در مواردی کاشتن گیاهان اقدامات تخصصی است و باید دقیقا اطلاع داشته باشید که چه ماه و فصلی از سال برای کاشت گل، هرس کردن، کنترل آفات سمپاشی درختان و حتی زیرو رو و تعویض خاک گلدان و دیگر خدمات مناسب است. حتی در مواردی نحوه آبیاری گیاهان مختلف با هم تفاوت دارند. اما به طور گل بهترین زمان برای هرس کردن شاخ و برگ باید فصل زمستان را انتخاب کنید. با نزدیک شدن به فصول گرم باید اقدام به کنترل آفات و از بین بردن علف های هرز نمود.

ابزار باغبانی سیار

برای خدمات باغبانی منزل و نگهداری از درختان و گیاهان آپارتمانی به ابزار باغبانی مختلف نیاز است. از جمله مواردی که برای باغبانی در منزل نیاز است عبارت اند از:

 • چاقو قلمه زنی
 • آب پاش
 • شن کش
 • بیل
 • تبر باغبانی
 • تیلر
 • سمپاش
 • چمن زن
 • داس
 • شمشاد زن
 • اره باغبانی و زنجیری
 • بیل و بیلچه
 • قیچی باغبانی
 • شاخه زن

ویزیت گل و گیاهان در منزل شامل چه مواردی است؟

همانطور که پیش تر هم گفته شد خدمات باغبانی در منزل از کاشت چند نوع گیاه آپارتمانی فراتر است. نگهداری از گل و امور باغبانی انجام کلیه اقدامات در راستای تحقق اهداف افراد است. به طور مثال کاشت و پرورش انواع گیاهان در باغ، کاشت میوه و سبزیجات مخصوص و همچنین مواردی مانند کود دادن، جمع آوری زباله های حیاط، کودهی حیاط و گلدان ها بر اساس نوع نیاز گل و نوع گل است. البته تاکید می شود که همه این موارد باید توسط باغبان ماهر انجام شود.

شرکت باغبانی یا کمک گرفتن از باغبان سیار؟

هر گونه خدمات گل و گیاه در منزل از نگهداری گلدان تا نگهداری از باغ به دانش و تجربه کافی در این زمینه نیاز دارد. به این ترتیب کمک گرفتن از شرکت باغبانی می تواند موجب حفظ کیفیت کار و همچنین صرفه جویی در هزینه خدمات باغبانی شود. ممکن است جهت پاسخ به پرسش های خود به دنبال شماره تلفن مشاوره گل و گیاه باشید. اما مشاوره گل و گیاه آنلاین تنها چاره کار نیست. بلکه باید مهارت و تجربه کافی در پیاده سازی آنها را نیز داشته باشید. باغبان مشغول در شرکت باغبانی دارای مهارت کافی در زمینه نگهداری گیاه آپارتمانی، هرس گیاهان و درختان، از بین بردن علف های هرز و نگهداری چمن هستند. شرکت باغبانی و کلینیک گل گل وگیاه اغلب خدمات محوطه سازی و طراحی فضای سبز نیز ارائه می دهند.

باغبانی در منزل شامل چه مواردی می شود؟

· چمن زنی

اگر به باغی وارد شدید و از طراوت و شادابی چمن های باغ لذت برده اید. مطمئن باشید فرد یا افرادی به طور منظم مشغول چمن زنی و سر و سامان دادن به باغ هستند. مواردی مانند چمن زنی و کوتاه کردن چمن باغ و تقویت چمن توسط افرادی ماهر توسط باغبان سیار هوم سرویز انجام می شود.

· از بین بردن علف هرز

از بین بردن علف های هرز موجب رشد و تقویت بهتر سایر گیاهان می شود. علف های هرز باید به طور مستمر از بین برده شوند. کندن کامل ریشه های علف های هرز تنها راه مبارزه با آنهاست.

· هرس کردن درختان و گل

قطع کردن شاخه های خشک شده بهترین راهکار برای رشد بهتر و مرتب کردن باغ و زیبایی باغ است. البته نحوه هرس کردن درختان و همچنین زمان انجام اینکار همه و همه نیاز به تخصص باغبان سیار دارد.

· کوددهی باغ

کود دادن به چمن و باغ موجب می شود مواد مغذی مورد نیاز درختان و گل ها در دسترس آنها قرار بگیرد. به این ترتیب کود دادن درختان بهترین روش برای تقویت گیاهان و جلوگیری از خشکی آنها است. البته نحوه استفاده و نوع کود مورد نیاز تنها بر اساس تشخیص باغبان و همچنین وضعیت خاک تعیین می شود.

· تعویض خاک و تعویض گلدان

قسمت اعظمی از سلامت گلها در گرو نوع خاک گلدان ها است. از این رو تعویض خاک گلدان و استفاده از خاک مناسب یکی از مواردی است که برای نگهداری از گیاه آپارتمانی باید انجام شود.

· خدمات نگهداری باغچه حیاط و روف گاردن

ویزیت گل و گیاه در منزل و نگهداری از گیاهان آپارتمانی و فضای سبز جزو خدمات تخصصی هوم سرویز است. تنوع گونه های گیاهان در طراحی و ساخت روف گاردن زیاد است. به این ترتیب نگهداری از گل و گیاه در این فضاها تنها توسط افرادی انجام می شود که دارای مهارت کافی باشند.

· شخم زدن خاک باغچه

از جمله کارهایی که ممکن است در هنگام ویزیت گل و گیاه نیاز باشد شخم زدن باغچه است. در این پروسه خاک باغچه برای تنفس بهتر گیاهان زیر و رو می شود. در این پروسه اگر کوددهی، سنگ روبی و کندن علف های هرز نیز لازم باشد، انجام می شود.

· دفع زباله های سبز

تمیز کردن برگ های ریخته روی زمین و نظم و ترتیب دادن به پیچک و پرچین ها و از بین بردن زباله های سبز از مواردی است که در خدمات باغبانی سیار ارائه می شود.

خدمات گلکاری در منزل را از هوم سرویز دریافت کنید

امور باغبانی و کشاورزی مانند هر حرفه دیگری به تخصص و تبحر نیاز دارد. همانطور که انسان هر از چندگاهی نیاز به پزشک و بررسی کلی دارد. گیاهان نیز به عنوان موجودات زنده نیاز به متخصصین خود که باغبان حرفه ای می باشند، دارند. در صورتی که گل و برگ گیاهان آپارتمانی خود طراوت و شادابی قبلی خود را ندارند. حتما با افراد متخصص در ارتباط با خدمات باغبانی در منزل مشورت کنید.

در واقع امروزه برای خیلی از موارد مربوط به گلخانه و مراقبت از گل و گیاه نیاز به کمک گیری از افراد متخصص است. خدمات گلکاری در منزل می تواند از خدمات باغبانی جزئی شروع شود و تا کشاورزی در سطح وسیع ادامه داشته باشد. در صورتی که نیاز به ایجاد گلکاری حیاط و یا حتی قلمه زدن نهال و چمن زنی در منزلتان دارید . می توانید به راحتی از خدمات باغبانی در منزل و باغبان سیار هوم سرویز مشورت بگیرید.

گیاهان آپارتمانی مناسب را به کمک باغبان سیار هوم سرویز خریداری کنید

خرید و کاشت گل های آپارتمانی و زینتی باید بر اساس جو زندگی شما انتخاب شود. برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب ها را داشته باشید از مشاوره گل و گیاه آنلاین هوم سرویز به رایگان مشاوره بگیرید. به شرایط آب و هوایی محل زندگی خود دقت کنیم. گیاهانی که سازگاری با محیط فعلی شما دارند، را انتخاب کنید. بعضی از گیاهان به محیط سردسیر و بعضی گیاهان باید در محیط گرم یا معتدل زندگی کنند. گیاهانی را انتخاب کنید که در خانه دوستان و آشنایان نزدیک به خود زیبا و با طراوت مانده اند. میزان نورگیری خانه خود را در نظر بگیرید. گل و گیاهانی که با میزان نور خانه شما سازگاری دارند را انتخاب کنید. سعی کنید در صورتی که منزلتان نورگیری خوبی ندارد، گل و گیاهانی منطبق با این شرایط انتخاب کنید. قبل از خرید از فروشگاه گل و گیاه موارد فوق را بررسی کنید.

مهم ترین عامل بعدی میزان وقت و حوصله خود را در انجام کارهای باغبانی در نظر بگیرید. اگر بیشتر زمانها خود در مسافرت یا خارج منزل هستید. گیاهانی انتخاب کنید که به نگهداری و مراقبت و آبیاری کمتری نیاز دارند. و یا نگهداری از گل و گیاهان خود را به باغبان سیار هوم سرویز بسپارید. تا همیشه باغچه ای زیبا و گلهای آپارتمانی با برگ های شاداب داشته باشید.

خدمات باغبانی در منزل هوم سرویز شامل چه مواردی است

 • تعویض گلدان و خاک وکود دهی انواع گلدان
 • هرس گیاهان
 • قلمه زدن
 • سم پاشی گلدان
 • آسیب شناسی و رفع آسیب گلدان
 • کوددهی و تعویض خاک باغچه
 • هرس درختان ، هرس باغچه
 • سم پاشی باغچه.آسیب شناسی ورفع آسیب باغچه و باغ

هزینه خدمات باغبانی سیار به چه مواردی وابسته است؟

هزینه خدمات باغبانی در منزل به موارد زیادی بستگی دارد در واقع اصلا نرخ ثابتی برای قیمت باغبانی در منزل وجود ندارد. موارد زیادی بر هزینه خدمات باغبانی منزل تاثیر گزارند. قیمت باغبانی در ابتدا به نوع درخواست شما بستگی دارد. در واقع توقع شما و مساحت مورد نظر شما تعیین کننده حد معمول هزینه گلکاری ساختمان است.

از خصوصیات بارز هوم سرویز قابلیت انعطاف خدمات بر اساس بودجه مد نظر شما است. به طور مثال خرید گلدان و خاک و کود برای اساس سلیقه و میزان هزینه در نظر گرفته شما، انجام می شود. بدین ترتیب با خیال راحت از هوم سرویز مشاوره بگیرید و سپس بر اساس هزینه مد نظرتان اقدام به انجام امور باغبانی در منزل نمایید.

در مواقعی که بنا به تشخیص باغبان خاک باغچه باید تعویض شود. هزینه خاک و کود به دستمزد باغبان سیار اضافه خواهد شد.

مورد دیگر انتخاب گیاهان است که در قیمت خدمات باغبانی در منزل تاثیر دارد. برای این کار بهتر است بودجه ‌ای که در نظر دارید را اعلام کنید تا متخصصان خدمات باغبانی بهترین گل و گیاهان را متناسب را با توجه به بودجه مد نظرتان تعیین کنید.

کار باغبانی سیار فقط و فقط با هوم سرویز

با ثبت سفارش رایگان در شرکت باغبانی می توانید از مشاوره رایگان همیاران هوم سرویز برخوردار شوید. در واقع هوم سرویز شرکت جامع در تمامی امور مربوط به منزل می باشد، که با خیال راحت افرادی مطمئن و کارآزموده را می توانید از آنها درخواست نمایید. ثبت سفارش از طریق سایت و اپلیکیشن هوم سرویز قابل انجام می باشد. پس از ایجاد درخواست همیاران با شما تماس می گیرند و مشاوره لازم را در جهت خدمات باغبانی منزل و غیره را در اختیارتان قرار می دهند. در ساعت و روز تعیین شده برای ارائه قیمت نهایی در کنار شما خواهند بود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خدمات باغبانی و همچنین ارایه خدمات باغبانی سیار و کاشت درخت، کاشت گل، کود دهی و پرورش گیاهان نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گل و گیاه ارائه می دهد که شامل اجرای سیستم آبیاری تحت فشار, سمپاشی درختان میوه در زمستان، پاییز و یا در اوایل بهار می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس خدمات باغبانی

باغبانی سیار و کاشت درخت، کاشت گل، کود دهی و پرورش گیاهان

خدمات باغبانی در منزل و هرس گل و گیاه، تعویض گلدان

بیل‌زنی باغچه، تقویت و تعویض خاک باغچه و گلدان ها

خدمات کوددهی و هرس و سمپاشی برای انواع درخت گردو، سیب، انگور، انواع درخت مرکبات و سایر درخت های تزئینی

نگهداری گیاهان آپارتمانی

چمن کاری فضای سبز و گل کاری و ...

نظرات کاربران

profile picture
هانيه كسايي

بسيار وقت شناس و تخصص زياد در كارشون

profile picture
فرشته شیرالی

همه موارد فوق را دارا بودند و بسیار راضی هستم🙏

profile picture
حجت معینی

از همه نظر عالی و متعهد

profile picture
حسین دهقانی

قیمت منصفانه و مهارت خوب

شرایط خدمات باغبانی سیار در منزل

خدمات مشاوره تلفنی گل و گیاه به صورت رایگان می باشد.

بر اساس بودجه مدنظر شما و بازدید صورت گرفته از محل شرکت یا منزل و بررسی شرایط نور و رطوبت، مشاوره ی طراحی و خرید گلدان، گل و گیاه انجام می شود.

جهت سمپاشی در ارتفاع، فراهم کردن نردبان مناسب بر عهده مشتری می باشد.

برآورد قیمت های ارایه شده(کف و سقف قیمت ها) بر اساس سایز گلدان و باغچه اعلام گردیده است.

حداقل مبلغ انجام این سرویس 80 هزارتومان می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

garden-design
محوطه سازی و طراحی باغچه
قیمت از 19,000,000 الی 19,000,000 تومان
irrigation-system
سیستم آبیاری قطره ای
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
mosquito-netting-service
توری پنجره
قیمت از 2,000,000 الی 5,000,000 تومان
spraying-trees
سمپاشی درختان و فضای سبز
قیمت از 1,000,000 الی 1,500,000 تومان