سمپاشی درختان
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
سمپاشی درختان و فضای سبز

سمپاشی درختان

از 1302 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سمپاشی درختان در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت سمپاشی باغ و باغچه

توافقی

قیمت سمپاشی فضای سبز و درخت

توافقی

متوسط قیمت1,400,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت1,700,000 تومان

آنچه درباره سمپاشی درختان خواهید خواند

 • سمپاشی درختان میوه و فضای سبز
 • نکاتی که در زمان سمپاشی درختان میوه باید رعایت شود
 • بهترین زمان سمپاشی درختان میوه
 • زمان سمپاشی درخت گیلاس
 • زمان سمپاشی درختان گردو
 • تقویم سمپاشی درختان بادام
 • سمپاشی درختان هلو
 • خدمات سمپاشی درختان میوه و باغچه
 • سمپاشی باغ را با سموم استاندارد انجام دهید
 • قیمت سمپاشی درختان و فضای سبز به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات سمپاشی فضای سبز و باغچه های خانگی و باغ توسط متخصصین هوم سرویز

سمپاشی درختان میوه و فضای سبز

سمپاشی باغچه و فضای سبز برای تمام افرادی که در حیاط منزل یا باغ خود درختان میوه دارند بسیار مهم است. این افراد باید در زمستان بهترین زمان سمپاشی درختان میوه دست به کار شده تا از ثمره این درختان در سایر فصول بهره مند شوند. البته سمپاشی درختان میوه و سایر گیاهان پروسه ای است که به تجربه و دانش سمپاش درختان نیاز دارد. زیرا باید با رعایت اصول سمپاشی درختان و استفاده از بهترین سم درخت نتیجه بهتری را بگیرند. تمام این موارد تنها از شرکت سمپاشی درختان که دارای نیروهای مجرب و همچنین سموم استاندارد هستند بر می آید. در ادامه به نکات سمپاشی درخت مرکبات، برنامه سمپاشی درختان میوه و قیمت سمپاشی درختان و فضای سبز می پردازیم.

نکاتی که در زمان سمپاشی درختان میوه باید رعایت شود

اگر در باغچه خود باغبانی می کنید و یا حتی دارای باغ میوه در وسعت بزرگ هستید باید مواردی را در ارتباط با نوع سم و نحوه سم پاشی درختان میوه رعایت کنید که در ادامه توضیح می دهیم.

 • سمپاشی درختان میوه باید تا قبل از جوانه زدن درخت انجام شود.
 • قبل از سم پاشی حتما درخت ها را آبیاری کنید.
 • باید از دستگاه سم پاشی برای این پروسه استفاده کرد.
 • حتما با اطلاع از هواشناسی اقدام به این کار نمایید زیرا با بارش باران اثر سم پاشی درخت از بین می رود.
 • هنگام ریختن سم حتما از دستکش، عینک ایمنی و لباس مناسب استفاده کنید.
 • تمام قسمت های داخلی و تنه درخت باید به خوبی سم زده شود به طوری که قطرات سم از روی درخت چکه کند.
 • در دمای هوای بسیار بالا اقدام به این کار نکنید. همچنین اگر قصد هرس کردن درختان را دارید پس از هرس کردن اقدام به سمپاشی درختان میوه کنید.

بهترین زمان سمپاشی درختان میوه

همانطور که می دانید درختان سالم دارای مقاومت بالایی در مقابل حمله آفات و حشرات هستند. در کنار سایر موارد نگهداری از درختان سم پاشی سالانه درخت تضمین کننده سلامتی آنها است. به طور کل بهترین زمان سمپاشی درختان میوه در فصل زمستان یا اوایل فصل بهار است. زیرا در این فصل گیاهان بدون برگ هستند و سموم به راحتی در تمام قسمت های گیاه راه پیدا می کنند و به این ترتیب قیمت سمپاشی درختان میوه نیز کاهش پیدا می کند. همچنین چون در این فصل درختان محصول و میوه ای ندارند، میوه ارگانیکی تولید می کنند. همچنین توصیه می شود در زمان هایی که درختان شکوفه دارند اقدام سم پاشی درخت نکنید. زیرا گرده افشانی توسط زنبورها را مختل کرده و موجب عدم بازدهی درخت می شود.

همچنین سمپاشی فضای سبز با مواد شیمیایی باید در اوایل صبح یا غروب باید انجام شود. این سموم باید در زمان هایی که وزش باد کم است استفاده شوند. بسیاری از حشرات و آفات در صبح و حوالی غروب فعال هستند و از این رو متخصصین زود صبح و اوایل شب را به عنوان موثرترین زمان سمپاشی باغچه و فضای سبز می دانند.

زمان سمپاشی درخت گیلاس

درخت گیلاس نسبت به سایر مرکبات بیشتر در معرض آفت قرار دارد. به همین علت در دو نوبت اقدام به سمپاشی درختان گیلاس می کنند. یک مورد انتهای اسفند ماه و دیگری در زمانی که میوه های درخت هنوز رنگ نگرفته اند. البته باید از سم مناسب درخت گیلاس استفاده نمود و این اقدامات باید توسط متخصص انجام شود.

زمان سمپاشی درختان گردو

بهترین زمان سمپاشی درخت گردو پس از گذر از سرمای شدید زمستان است. باید روزی را برای سمپاشی درخت گردو انتخاب کنید که بادهای شدید و بارش های تندی در آن روز اتفاق نیوفتد.

تقویم سمپاشی درختان بادام

متاسفانه درختان بادام در معرض گونه های زیادی از آفات هستند. با انجام سمپاشی سالانه درخت بادام می توان مقاومت این درختان را تا حد زیادی افزایش داد. این درختان نیز بهتر است در اواخر زمستان و در روزهایی که خنک است و بارندگی ندارد سم زده شوند.

سمپاشی درختان هلو

سمپاشی درختان در پاییز در ماه های آبان و آذر بر اساس نوع آفات پس از ریزش برگ ها، انجام می شود. همچنین در صورتی که آثار آفات روی محصولات باشد مرحله دیگری از سم پاشی روی خود میوه در ماه های گرم سال نیز انجام می شود.

خدمات سمپاشی درختان میوه و باغچه

یکی از مهمترین مکان های مورد درخواست سمپاشی باغ و باغچه منازل است. اما این محیط ها به علت محل مشترک زندگی گیاهان و حیوانات بسیار حائز اهمیت هستند. امروزه اهمیت سمپاشی باغ ها بیشتر شده است زیرا در این مناطق افراد و بچه ها عبور مرور و بازی می کنند. بنابراین انجام این کار باید با دقت تمام متخصصین انجام شود.

سمپاشی فضای سبز شامل سمپاشی درختان میوه در زمستان ، سمپاشی درختان میوه در پاییز و سمپاشی بهاره درختان میوه ، سمپاشی گل رز، سمپاشی مرکبات ، سمپاشی گیاهان آپارتمانی و غیره می باشد. یکی از بزرگترین نگرانی افراد در این زمینه ، انتخاب نوع سم برای درخت است. برای هر درخت و هر نوع آفتی، سموم متفاوتی تولید شده اند. مثلا برای سمپاشی درختان خانگی باید از آفت کش هایی که برچسب خانگی دارند استفاده کنید.

در حالت کلی معمولا از سمومی شامل سایپرمترین، قارچ کش‌، روغن ولک و غیره استفاده می شود. البته وابسته به وضعیت باغ و درختان، گاهی لازم است چندین آفت کش را با یکدیگر مخلوط کرده تا بهترین سم برای درخت ساخته شود.

سمپاشی باغ را با سموم استاندارد انجام دهید

تفاوتی ندارد که از سموم شیمیایی استفاده می کنید یا طبیعی. همواره باید دستور العمل های سازنده به درستی اعمال شود تا نتیجه نهایی مثمرثمر باشد. با توجه به نوع حشره باید تعیین شود که در چه مرحله ای از رشد به این حشرات باید سم زده شود. برای سمپاشی باغچه باید زمانی را انتخاب کنید که خاک باغچه خشک باشد. زیرا رطوبت خاک، سموم را به قسمت هایی هدایت می کنند که نباید راه پیدا کنند. زیرا اغلب در سم پاشی باغچه و فضای سبز از سموم شیمیایی استفاده می شود. عملکرد غیر صحیح عواقب بدی را برای خاک و محیط زیست به دنبال خواهد داشت.

قیمت سمپاشی درختان و فضای سبز به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت سمپاشی درختان بر اساس مساحت فضای در دسترس تعیین می شود. همانطور که می دانید تنها نمی توانید چند درخت یا گیاه مخصوصی را سم پاشی کنید. بلکه باید کل فضا سم ریخته شود. قیمت سمپاشی درختان یه طور کل بر اساس نوع آفات و حجم آفات تعیین می شود. مورد دیگر نیز نوع سم است. قطعا استفاده از بهترین سم برای درختان میوه قیمت متفاوت تری از نمونه های دیگر دارد.

خدمات سمپاشی فضای سبز و باغچه های خانگی و باغ توسط متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز به خدمات باغبانی تنها کافیست یه صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در جهت مشاوره و اعلام قیمت سمپاشی درختان میوه، سمپاشی گل و گیاهان خانگی و آپارتمانی و غیره با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سمپاشی درختان و همچنین ارایه خدمات سمپاشی درختان میوه در زمستان، پاییز و یا در اوایل بهار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گل و گیاه ارائه می دهد که شامل باغبانی سیار و کاشت درخت، کاشت گل، کود دهی و پرورش گیاهان, اجرای سیستم آبیاری تحت فشار می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سمپاشی درختان

سمپاشی درختان میوه در زمستان، پاییز و یا در اوایل بهار

سمپاشی درخت انگور، سمپاشی درخت گیلاس، هلو، گوجه سبز، زردآلو و سایر مرکبات

سمپاشی درخت گردو، بادام، پسته

سمپاشی باغچه علیه شته، کرم خاکی و سایر آفات

سمپاشی فضای سبز و سم پاشی باغ

سمپاشی گل و گیاهان آپارتمانی و ....

نظرات کاربران

profile picture
حجت معینی

از همه نظر عالی و متعهد

profile picture
کاربر جدید

بسیار وقت شناس و منصف و ماهر در انجام کار هستند

profile picture
سمیه خواب نما

ممنون از همیار شرکت سمپاشی سلامت گستر مبین

profile picture
آذر اورنگیان

از کار ایشان بسیار راضی هستم ..یک آدم حرفه ای ، کاربلد، صبور، وقت شناس و منظم .... برای کار مربوط به دربهای سکوریت ایشان را توصیه میکنم

شرایط سم پاشی درختان میوه و سمپاشی فضای سبز

خدمات مشاوره تلفنی سمپاشی گل و گیاه به صورت رایگان می باشد.

جهت سمپاشی در ارتفاع، فراهم کردن نردبان مناسب بر عهده مشتری می باشد.

برآورد قیمت های سمپاشی ارایه شده بر اساس نوع آفت و متراژ باغچه اعلام می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

irrigation-system
سیستم آبیاری قطره ای
قیمت از 3,500,000 الی 21,463,000 تومان
flower-plant-care
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 1,000,000 الی 2,500,000 تومان
garden-design
محوطه سازی و طراحی باغچه
قیمت از 19,000,000 الی 19,000,000 تومان
fountain
طراحی و ساخت آبنما
قیمت از 500,000 الی 3,000,000 تومان