banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
طراحی و ساخت آبنما

طراحی و ساخت آبنما

از 1217 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی و ساخت انواع آبنما خانگی و باغی مدرن و کلاسیک

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت آبنما در باغ حیاط و ویلا با متریال مختلف

همیار می بایست قبل از شروع پروژه طرح اولیه آبنما طراحی و پس از تایید و توافق مشتری نسبت به ساخت آبنما اقدام نماید.

چنانچه مکان مورد نظر جهت ساخت آبنما نیاز به اخذ تاییدیه از مدیریت ساختمان یا ارگان خاصی داشته باشد، مشتری می بایست تاییدیه های لازم را اخذ نماید.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کار آب نماهای اجرا شده را به مشتری ارایه دهد و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. سپس همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

طراحی و ساخت آبنما

ساخت آبنما در بیان کلی به ساختفواره و سایر تجهیزات ترئینی در فضای سبز گفته می شود. طراحی وساخت آبنما خانگی، ساخت آبنما در حیاط، ساخت آبنما باغی وغیره موجب ایجاد آرامش و همچنین پاکسازی هوای محیط می شود. به همین علت اجرایآبنما در در همه محیط های خانگی و یا حتی طراحی و ساخت آبنما در رستوران وسایر مراکز تجاری هم به علت زیبایی خاصی که به فضا می بخشد و هم به علت صدایدلنشین آب اجرا می شوند.

ساخت آبنما در باغ‌ و پارک ها هر کدام به نحوی در متعادلسازی درجه حرارت و ایجاد رطوبت در هوا نقش بسیار موثری دارند. مجموعه این راهکارهاموجب یکنواختی دمای هوا و کاهش خشکی محوطه مورد نظر نیز می‌ شوند. در گذشته صرفاساخت و راه اندازی آبنما در محیط های باز پیشنهاد می شد. اما امروزه مواردیمانند ساخت آبنما آپارتمانی و ساخت آبنما خانگی نیزبسیار روی کار آمده است در ادامه به انواع آبنما و عوامل موثر بر هزینه ساختآبنما می پردازیم.

اجرای انواع آبنما در فضاهای مختلف

طراحی آبنما و ساخت آبنما بر اساس محل مورد نظر، میزانمساحت در دسترس و همچنین نوع کاربری فضا، در ابعاد، اندازه ها و اشکال مختلف اجرامی شوند. با شنیدن اسم آبنما ممکن است انواع فواره های قدیمی و کلاسیک به نظرتانخطور کند، اما در واقع طراحی و اجرای آبنما مسئله ای فراتر از آن چیزی است که درذهنتان می گذرد. در ادامه به معرفی و توضیح درباره  تعدادی از آبنماها خواهیمپرداخت.

ساخت آبنما سنگییا صخره ای

ساخت آبنما باغی اغلب با استفاده از لاشه سنگ ها وورقه های سنگی که به صورت طبیعی موجود هستند، انجام می شود. معمولا از طراحی آبنماسنگی در مکان های با حس و هوای سنتی مانند ساخت آبنما در سفره خانه ها، ساختآبنما باغی و ساخت آبنما در فضایسبز استفاده می شود.

ساخت آبنما باسیمان

همچنین آبنما با صخرهسازی مصنوعی نیز با استفاده از سیمان طراحی و اجرا می شوند. معمولا دراین نوع طراحی و ساخت آبنما با سیمان از ترکیب سیمان با سنگ های طبیعی بهکار برده می شود. همچنین در طراحی و اجرای آبنما با سیمان اقدامبه ساخت آبشارهای صخره ای نیز می کنند. ساخت آبشار با استفاده از سنگ هایطبیعی و یا سنگ های مصنوعی انجام می شود.

ساخت آبنمایدیواری

تمامی اجزا در هنگامساخت آبنمای دیواری بر روی دیوار کار گذاشته می شوند. این دیوار بهتنهایی ظاهر بسیار زیبا و مدرنی به محیط خواهد می بخشد. ساخت آبنما دیواری را معمولا به صورت پرده ای طراحی میکنند. اجرا و ساخت آبنمای مدرن دیواری در محیط هایی مانند روف گاردن، طراحیآبنما کنار استخر و طراحی آبنما داخل ساختمان اداری و تجاری پیشنهاد می شود.

 ساخت آبنما شیشهای

اگر به دنبال ساختآبنما خانگی ساده هستید. طراحی و ساخت آب نمای شیشه ای یکی ازآبنماهای ساده و در عین حال زیبا به شمار می آید. در این نوع طراحی آبنمای مدرن بااستفاده از آب، شیشه و نور پردازی می توان یک اثر زیبا خلق کرد. معمولا این آبنماها را در قاب استیل، سنگی یا چوبی طراحی می کنند.

ساخت آبنما در حیاط منزل

طراحی آبنما در حیاطمنزل بسیارشبیه به آبشارهای صخره‌ای در دامان طبیعت است. نصب آبنما آبشاری، احساس آرامش دردامان طبیعت را کاملا در حیاط خانه یا ویلا شبیه سازی می کند. ساخت آب نمانه تنها در محیط‌های باز حیاط بلکه در داخل خانه نیز قابل اجراست. البته برای ساختآب نما خانگی باید نکات خاصی را در هنگام طراحی آبنما رعایت کرد. بهاین ترتیب هیچ گونه پاشش و ریزشی به محیط اطراف نخواهد داشت.

ساخت آبنمای مدرن در خانه

اجرای آبنمای مدرن بااستفاده از خلاقیت و ترکیب با نور می تواند زیبایی و آرامش مثال زدنی به محیطزندگی شما انتقال دهد. آب نما مدرن بر اساس نوع دکوراسیون منزل و سلیقه شخصی بهصورت موزیکال، شیشه ای و حبابی طراحی و اجرا می شوند.

قبل از طراحی آبنما در باغ  باید به چه مواردی دقت کنیم؟

طراحی آبنما در باغ را هیچگاه در زیر درختان انجامندهید. زیرا حشرات و فضولات درختان در داخل آب ریخته می شوند و ممکن است موجبگرفتگی فیلترهای آبنما شوند. نباید در مسیر وزن بادهای شدید اقدام به ساخت آبنماباغی نمود. زیرا موجب بروز ایراد در ریزش آب و پاشش آب به بیرون از لبه های حوضخواهد شد.

نحوه زیرسازی و گودالها برای حفر تجهیزات آب نما باید به خوبی آب بندی و آهن کشی شوند. باید سیستمتخلیه و سرریز آب به منظور نظافت آب نما تعبیه شود.ساخت آب نما باید دارای لوله کشی ثابت برای تأمین آب موردنیاز و سیستم اتوماتیک برای تنظیم سطح آب برای جلوگیری از خشک کار کردن پمپ در آبنماباشد.

هزینه ساخت آبنما به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ساخت آبنما به موارد مختلفی بستگی دارد. مواردی مانندشکل آبنما، محل احداث آبنما، نوع آبنما، نوع طراحی، ابعاد، کیفیت متریال همه بر هزینهطراحی آبنما و قیمت ساخت آبنما تاثیر میگذارند. همچنین در زمان نصبآبنما هم هر چه کیفیت و برند تجهیزات بکار رفته در آبنما نظیر پمپ ، چراغ و نورپردازی و سایر تجهیزات مربوطه با کیفیت تر باشد قیمت ساخت آبنما خانگی وغیره افزایش پیدا می کند. همچنین مواردی مانند نوع ایزولاسیون آن، نوع آبنما سنگیا چوب یا استیل یا شیشه بکار رفته در آن نیز تغییر دهنده ی هزینه اجرای آبنمادر باغ ویلا و یا در داخل ساختمان است.

طراحی و اجرای انواع آبنما توسط هوم سرویز

ساخت آبنما در حیاطمنزل، ساختآبنما آپارتمانی و ساخت آبنمای سنگی باغی وغیره باید توسط گروه حرفه ای و بر اساس محیط مد نظر انجام شود. اغلببرای ساخت آبنما در حیاط منزل تنها می توان از 25 درصد از فضای سبز رابه این کار اختصاص داد. همچنین در ساخت آبنما آپارتمانی نیزخلاقیت و اجرا بر اساس سلیقه مشتری بسیار حائز اهمیت است.

هوم سرویز با همکاریبا گروه مجرب در زمینه طراحی و اجرای انواع آب نما آماده ارائه خدمات می باشد.متخصصین هوم سرویز با ایده پردازی و خلاقیت در ساخت آبنما، استفاده از تجهیزات باکیفیت و همچین لحاظ کردن نقطه نظرات مشتری در طراحی آبنما در باغ یاحیاط می توانند در نهایت زیبایی که مد نظرتان می باشد را به شما هدیه دهند.

هزینه ساخت آبنما یک المان مهم در نظر افرادی است کهعلاقه مند به ایجاد تغییراتی محسوس در محیط زندگی خود هستند. استفاده از تجهیزاتمرغوب در کنار قیمت مناسب می تواند نهایت رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد.از این رو جهت مشاوره با متخصصین ما و برآورد هزینه کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران و طراحان ما با ارائه ایده و خلاقیتمی توانند شما را در رسیدن به اهدافتان راهنمایی و همراهی کنند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...  ​

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت آبنما در داخل منزل
ساخت آبنما دیواری در حیاط باغ و ویلا
ساخت آب نما سیمانی، شیشه ای، فایبرگلاس، سنگی و صخره ای
طراحی و اجرای آبنمای خانگی و باغی مدرن و کلاسیک
طراحی و اجرای آبنما کنار استخر
ساخت آبنما آپارتمانی

همیاران سرویس طراحی و ساخت آبنما

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

محوطه سازی و طراحی باغچه
محوطه سازی و طراحی باغچه
قیمت از 150,000 الی 50,000,000 تومان
نظافت و شستشوی استخر
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 2,500,000 الی 9,000,000 تومان
مراقبت گل و گیاه
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 320,000 الی 700,000 تومان
طراحی و اجرای روف گاردن
طراحی و اجرای روف گاردن
قیمت از 150,000 الی 50,000,000 تومان