ساخت آبنما

ساخت آبنما

از 1217 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت آبنما در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت طراحی و ساخت آبنما در روف گاردن

توافقی

قیمت طراحی و ساخت آبنما در رستوران یا محل کار

توافقی

قیمت طراحی و ساخت آبنما در حیاط

توافقی

متوسط قیمت25,075,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت50,000,000 تومان

آنچه درباره ساخت آبنما خواهید خواند

 • ساخت آبنما خانگی ساده و مدرن
 • آبنما خانگی در فضاهای مختلف
 • ساخت آبنما در حیاط منزل
 • ساخت آبنمای مدرن در خانه
 • قبل از طراحی آبنما در باغ باید به چه مواردی دقت کنیم؟
 • هزینه ساخت آبنما به چه مواردی بستگی دارد؟
 • طراحی و ساخت آبنما در منزل، حیاط و باغ را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت آبنما خانگی ساده و مدرن

ساخت آبنما در بیان کلی به ساخت فواره و سایر تجهیزات ترئینی در فضای سبز گفته می شود. طراحی و ساخت آبنما خانگی، ساخت آبنما در حیاط منزل، ساخت آبنما باغی و غیره موجب ایجاد آرامش و همچنین پاکسازی هوای محیط می شود. به همین علت اجرای آبنما در در همه محیط های خانگی و یا حتی طراحی و ساخت آبنما در رستوران و سایر مراکز تجاری هم به علت زیبایی خاصی که به فضا می بخشد و هم به علت صدای دلنشین آب اجرا می شوند. ساخت آبنما در باغ‌ و پارک ها هر کدام به نحوی در متعادل سازی درجه حرارت و ایجاد رطوبت در هوا نقش بسیار موثری دارند. مجموعه این راهکارها موجب یکنواختی دمای هوا و کاهش خشکی محوطه مورد نظر نیز می‌ شوند. در گذشته صرفا ساخت و راه اندازی آبنما در محیط های باز پیشنهاد می شد. اما امروزه مواردی مانند ساخت آبنما آپارتمانی و ساخت آبنما خانگی سنگی نیز بسیار روی کار آمده است در ادامه به معرفی انواع آبنما و عوامل موثر بر قیمت ساخت آبنما می پردازیم.

آبنما خانگی در فضاهای مختلف

طراحی آبنما بر اساس محل مورد نظر، میزان مساحت در دسترس و همچنین نوع کاربری فضا، در ابعاد، اندازه ها و اشکال مختلف اجرا می شوند. با شنیدن اسم آبنمای خانگی ممکن است انواع فواره های قدیمی و کلاسیک به نظرتان خطور کند، اما در واقع طراحی و اجرای آبنما مسئله ای فراتر از آن چیزی است که در ذهنتان می گذرد. در ادامه به معرفی و توضیح درباره تعدادی از آبنماها خواهیم پرداخت.

ساخت آبنما سنگی یا صخره ای

ساخت آبنما باغی اغلب با استفاده از لاشه سنگ ها و ورقه های سنگی که به صورت طبیعی موجود هستند، انجام می شود. معمولا از طراحی آبنما سنگی در مکان های با حس و هوای سنتی مانند سفره خانه ها، ساخت آبنما در باغ و آبنما در فضای سبز استفاده می شود.

ساخت آبنمای خانگی با سیمان

همچنین آبنما با صخره سازی مصنوعی نیز با استفاده از سیمان طراحی و اجرا می شوند. معمولا در این نوع طراحی و ساخت آبنما با سیمان از ترکیب سیمان با سنگ های طبیعی به کار برده می شود. همچنین در هنگام اجرای آبنما با سیمان اقدام به ساخت آبشارهای صخره ای نیز می کنند. ساخت آبشار با استفاده از سنگ های طبیعی و یا سنگ های مصنوعی انجام می شود.

ساخت آبنمای دیواری

تمامی اجزا در هنگام ساخت آبنمای دیواری بر روی دیوار کار گذاشته می شوند. این دیوار به تنهایی ظاهر بسیار زیبا و مدرنی به محیط خواهد می بخشد. ساخت آبنما دیواری را معمولا به صورت پرده ای طراحی می کنند. اجرای آبنمای مدرن دیواری در محیط هایی مانند روف گاردن، طراحی آبنما کنار استخر و طراحی آبنما داخل ساختمان اداری و تجاری پیشنهاد می شود.

ساخت آبنما شیشه ای

اگر به دنبال ساخت آبنما خانگی ساده هستید. طراحی و ساخت آب نمای شیشه ای یکی از آبنماهای ساده و در عین حال زیبا به شمار می آید. در این نوع طراحی آبنمای مدرن با استفاده از آب، شیشه و نور پردازی می توان یک اثر زیبا خلق کرد. معمولا این آب نماها را در قاب استیل، سنگی یا چوبی طراحی می کنند.

ساخت آبنما در حیاط منزل

ساخت آبنما در حیاط منزل بسیار شبیه به آبشارهای صخره‌ای در دامان طبیعت است. نصب آبنما آبشاری، احساس آرامش در دامان طبیعت را کاملا در حیاط خانه یا ویلا شبیه سازی می کند. ساخت آب نما نه تنها در محیط‌های باز حیاط بلکه در داخل خانه نیز قابل اجراست. البته برای ساخت آب نما خانگی باید نکات خاصی را در هنگام طراحی آبنما رعایت کرد. به این ترتیب هیچ گونه پاشش و ریزشی به محیط اطراف نخواهد داشت.

ساخت آبنمای مدرن در خانه

اجرای آبنمای مدرن با استفاده از خلاقیت و ترکیب با نور می تواند زیبایی و آرامش مثال زدنی به محیط زندگی شما انتقال دهد. آب نما مدرن بر اساس نوع دکوراسیون منزل و سلیقه شخصی به صورت موزیکال، شیشه ای و حبابی طراحی و اجرا می شوند.

قبل از طراحی آبنما در باغ باید به چه مواردی دقت کنیم؟

 • طراحی آبنما در باغ را هیچگاه در زیر درختان انجام ندهید. زیرا حشرات و فضولات درختان در داخل آب ریخته می شوند و ممکن است موجب گرفتگی فیلترهای آبنما شوند.
 • نباید در مسیر وزن بادهای شدید اقدام به ساخت آبنما باغی نمود. زیرا موجب بروز ایراد در ریزش آب و پاشش آب به بیرون از لبه های حوض خواهد شد.
 • نحوه زیرسازی و گودال ها برای حفر تجهیزات آب نما باید به خوبی آب بندی و آهن کشی شوند.
 • باید سیستم تخلیه و سرریز آب به منظور نظافت آب نما تعبیه شود.
 • ساخت آب نما باید دارای لوله کشی ثابت برای تأمین آب مورد نیاز و سیستم اتوماتیک برای تنظیم سطح آب برای جلوگیری از خشک کار کردن پمپ در آبنما باشد.

هزینه ساخت آبنما به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ساخت آبنما به موارد مختلفی بستگی دارد. مواردی مانند شکل آبنما، محل احداث آبنما، نوع آبنما، نوع طراحی، ابعاد، کیفیت متریال همه بر هزینه طراحی آبنما و قیمت ساخت آبنمای خانگی تاثیر می گذارند. همچنین در زمان نصب آبنما خانگی هم هر چه کیفیت و برند تجهیزات بکار رفته در آبنما نظیر پمپ، چراغ و نور پردازی و سایر تجهیزات مربوطه با کیفیت تر باشد قیمت ساخت آبنما خانگی و غیره افزایش پیدا می کند. همچنین مواردی مانند نوع ایزولاسیون آن، نوع آبنما سنگ یا چوب یا استیل یا شیشه بکار رفته در آن نیز تغییر دهنده ی هزینه ساخت آبنما در باغ ویلا و یا در داخل ساختمان است. قیمت ساخت آبنما یک المان مهم در نظر افرادی است که علاقه مند به ایجاد تغییراتی محسوس در محیط زندگی خود هستند. استفاده از تجهیزات مرغوب در کنار قیمت مناسب می تواند نهایت رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد. از این رو جهت مشاوره با متخصصین ما و برآورد هزینه ساخت کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

طراحی و ساخت آبنما در منزل، حیاط و باغ را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت آبنما در حیاط منزل، ساخت آبنما آپارتمانی و ساخت آبنمای سنگی باغی و غیره باید توسط گروه حرفه ای و بر اساس محیط مد نظر انجام شود. اغلب برای ساخت آبنما در حیاط منزل تنها می توان از 25 درصد از فضای سبز را به این کار اختصاص داد. همچنین در ساخت آبنمای آپارتمانی نیز خلاقیت و اجرا بر اساس سلیقه مشتری بسیار حائز اهمیت است. هوم سرویز با همکاری با گروه مجرب در زمینه طراحی و اجرای انواع آب نما آماده ارائه خدمات می باشد. متخصصین هوم سرویز با ایده پردازی و خلاقیت، استفاده از تجهیزات با کیفیت و همچین لحاظ کردن نقطه نظرات مشتری در طراحی آبنما در باغ یا حیاط می توانند در نهایت زیبایی که مد نظرتان می باشد را به شما هدیه دهند. همکاران و طراحان ما با ارائه ایده و خلاقیت می توانند شما را در رسیدن به اهدافتان راهنمایی و همراهی کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت آبنما و همچنین ارایه خدمات ساخت آبنما در حیاط منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت آبنما

ساخت آبنما در حیاط منزل

ساخت آبنما دیواری در حیاط باغ و ویلا

ساخت آبنما آپارتمانی

طراحی آبنمای خانگی و باغی مدرن و کلاسیک

طراحی و اجرای آبنما کنار استخر

ساخت آب نما سیمانی، شیشه ای، فایبرگلاس، سنگی و صخره ای

نظرات کاربران

profile picture
محمد احمدی

دقیقا در موعد مقرر مراجعه و کار را با دقت و ظرافت انجام دادند .

profile picture
محمدرضا رضاییان

با سلام، همیار محترم بسیار وقت شناس و با اخلاق بودند، به تمام توضیحات ما با دقت گوش کردن و در نهایت تختخواب و ... کاملا مطابق با نظر بنده بود، از عملکردشان بسیار رضایت داشتم و امتیاز کامل را میدهم انشالله که خدا بهشان برکت دهد.

profile picture
امیرمحمد فرخی

کاملا کارشون رو بلد بودن و اخلاق خیلی خوبی هم داشتن و کاملا منصف. خیلی راضی بودم

profile picture
مهدی محمدی

واقعا منظم و دقیق هستن تو کارشون آقای طلایی ممنونم از هوم سرویز بابت پیگیری

شرایط طراحی و ساخت آبنما سنگی و باغی و آبنما پیش ساخته

همیار می بایست قبل از شروع پروژه طرح اولیه آبنما طراحی و پس از تایید و توافق مشتری نسبت به ساخت آبنما اقدام نماید.

چنانچه مکان مورد نظر جهت ساخت آبنما نیاز به اخذ تاییدیه از مدیریت ساختمان یا ارگان خاصی داشته باشد، مشتری می بایست تاییدیه های لازم را اخذ نماید.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کار آب نماهای اجرا شده را به مشتری ارایه دهد و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. سپس همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

garden-design
محوطه سازی و طراحی باغچه
قیمت از 19,000,000 الی 19,000,000 تومان
wash-pool
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 3,000,000 الی 4,000,000 تومان
flower-plant-care
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 1,000,000 الی 2,500,000 تومان
roof-garden
طراحی و اجرای روف گاردن
قیمت از 150,000 الی 50,000,000 تومان