ساخت آبنما

ساخت آبنما

از 1217 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت آبنما در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت طراحی و ساخت آبنما در روف گاردن

توافقی

قیمت طراحی و ساخت آبنما در رستوران یا محل کار

توافقی

قیمت طراحی و ساخت آبنما در حیاط

توافقی

متوسط قیمت25,075,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت50,000,000 تومان

آنچه درباره ساخت آبنما خواهید خواند

 • ساخت آبنما خانگی ساده و مدرن
 • آبنما خانگی در فضاهای مختلف
 • ساخت آبنما در حیاط منزل
 • ساخت آبنمای مدرن در خانه
 • قبل از طراحی آبنما در باغ باید به چه مواردی دقت کنیم؟
 • هزینه ساخت آبنما به چه مواردی بستگی دارد؟
 • طراحی و ساخت آبنما در منزل، حیاط و باغ را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

ساخت آبنما خانگی ساده و مدرن

ساخت آبنما دربیان کلی به ساخت فواره و سایر تجهیزات ترئینی در فضایسبز گفته می شود. طراحی و ساخت آبنما خانگی، ساختآبنما در حیاط منزل، ساخت آبنما باغی و غیره موجب ایجادآرامش و همچنین پاکسازی هوای محیط می شود. به همین علت اجرای آبنما دردر همه محیط های خانگی و یا حتی طراحی و ساخت آبنما در رستوران و سایر مراکز تجاریهم به علت زیبایی خاصی که به فضا می بخشد و هم به علت صدای دلنشین آب اجرا می شوند.ساخت آبنما در باغ‌ و پارک ها هر کدام به نحوی در متعادل سازی درجهحرارت و ایجاد رطوبت در هوا نقش بسیار موثری دارند. مجموعه این راهکارها موجبیکنواختی دمای هوا و کاهش خشکی محوطه مورد نظر نیز می‌ شوند. در گذشته صرفا ساخت وراه اندازی آبنما در محیط های باز پیشنهاد می شد. اما امروزه مواردی مانند ساختآبنما آپارتمانی و ساخت آبنما خانگی سنگی نیز بسیار رویکار آمده است در ادامه به معرفی انواع آبنما و عوامل موثر بر قیمت ساختآبنما می پردازیم.

آبنما خانگی در فضاهای مختلف

طراحی آبنما بر اساسمحل مورد نظر، میزان مساحت در دسترس و همچنین نوع کاربری فضا، در ابعاد، اندازه هاو اشکال مختلف اجرا می شوند. با شنیدن اسم آبنمای خانگی ممکن است انواع فواره های قدیمی وکلاسیک به نظرتان خطور کند، اما در واقع طراحی و اجرای آبنما مسئله ای فراتر از آنچیزی است که در ذهنتان می گذرد. در ادامه به معرفی و توضیح درباره تعدادی ازآبنماها خواهیم پرداخت.

ساخت آبنما سنگییا صخره ای

ساخت آبنما باغی اغلب با استفاده از لاشه سنگ ها وورقه های سنگی که به صورت طبیعی موجود هستند، انجام می شود. معمولا از طراحیآبنما سنگی در مکان های با حس و هوای سنتی مانند سفره خانه ها، ساختآبنما در باغ و آبنما در فضای سبز استفاده می شود.

ساخت آبنمای خانگی باسیمان

همچنین آبنما با صخرهسازی مصنوعی نیز با استفاده از سیمان طراحی و اجرا می شوند. معمولا دراین نوع طراحی و ساخت آبنما با سیمان از ترکیب سیمان با سنگ هایطبیعی به کار برده می شود. همچنین در هنگام اجرای آبنما با سیمان اقدام بهساخت آبشارهای صخره ای نیز می کنند. ساخت آبشار با استفاده از سنگ های طبیعیو یا سنگ های مصنوعی انجام می شود.

ساخت آبنمای دیواری

تمامی اجزا در هنگام ساخت آبنمایدیواری بر روی دیوار کار گذاشته می شوند. این دیوار به تنهایی ظاهر بسیارزیبا و مدرنی به محیط خواهد می بخشد. ساخت آبنما دیواری را معمولا به صورت پرده ای طراحی میکنند. اجرای آبنمای مدرن دیواری در محیط هایی مانند روف گاردن، طراحیآبنما کنار استخر و طراحی آبنما داخل ساختمان اداری و تجاری پیشنهاد می شود.

ساخت آبنما شیشهای

اگر به دنبال ساختآبنما خانگی ساده هستید. طراحی و ساخت آب نمای شیشه ای یکی ازآبنماهای ساده و در عین حال زیبا به شمار می آید. در این نوع طراحی آبنمای مدرن بااستفاده از آب، شیشه و نور پردازی می توان یک اثر زیبا خلق کرد. معمولا این آبنماها را در قاب استیل، سنگی یا چوبی طراحی می کنند.

ساخت آبنما در حیاط منزل

ساخت آبنما در حیاطمنزل بسیار شبیه به آبشارهای صخره‌ای در دامان طبیعت است. نصب آبنماآبشاری، احساس آرامش در دامان طبیعت را کاملا در حیاط خانه یا ویلا شبیه سازیمی کند. ساخت آب نما نه تنها در محیط‌های باز حیاط بلکه در داخلخانه نیز قابل اجراست. البته برای ساخت آب نما خانگی باید نکاتخاصی را در هنگام طراحی آبنما رعایت کرد. به این ترتیب هیچ گونه پاشش وریزشی به محیط اطراف نخواهد داشت.

ساخت آبنمای مدرن در خانه

اجرای آبنمای مدرن بااستفاده از خلاقیت و ترکیب با نور می تواند زیبایی و آرامش مثال زدنی به محیطزندگی شما انتقال دهد. آب نما مدرن بر اساس نوع دکوراسیون منزل و سلیقه شخصی بهصورت موزیکال، شیشه ای و حبابی طراحی و اجرا می شوند.

قبل از طراحی آبنما در باغ باید به چه مواردی دقت کنیم؟

 • طراحیآبنما در باغ را هیچگاه در زیر درختان انجام ندهید. زیرا حشرات و فضولاتدرختان در داخل آب ریخته می شوند و ممکن است موجب گرفتگی فیلترهای آبنما شوند.
 • نباید درمسیر وزن بادهای شدید اقدام به ساخت آبنما باغی نمود. زیرا موجب بروز ایراددر ریزش آب و پاشش آب به بیرون از لبه های حوض خواهد شد.
 • نحوهزیرسازی و گودال ها برای حفر تجهیزات آب نما باید به خوبی آب بندی و آهن کشی شوند.
 • بایدسیستم تخلیه و سرریز آب به منظور نظافت آب نما تعبیه شود.
 • ساخت آبنما باید دارای لوله کشی ثابت برای تأمین آب مورد نیاز و سیستم اتوماتیک برایتنظیم سطح آب برای جلوگیری از خشک کار کردن پمپ در آبنما باشد.

هزینه ساخت آبنما به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ساخت آبنما به موارد مختلفی بستگی دارد. مواردیمانند شکل آبنما، محل احداث آبنما، نوع آبنما، نوع طراحی، ابعاد، کیفیت متریال همهبر هزینه طراحی آبنما و قیمت ساخت آبنمای خانگی تاثیر می گذارند.همچنین در زمان نصب آبنما خانگی هم هر چه کیفیت و برند تجهیزات بکار رفتهدر آبنما نظیر پمپ، چراغ و نور پردازی و سایر تجهیزات مربوطه با کیفیت تر باشد قیمتساخت آبنما خانگی و غیره افزایش پیدا می کند. همچنین مواردی مانند نوعایزولاسیون آن، نوع آبنما سنگ یا چوب یا استیل یا شیشه بکار رفته در آن نیز تغییردهنده ی هزینه ساخت آبنما در باغ ویلا و یا در داخل ساختمان است.قیمت ساخت آبنما یک المان مهم در نظر افرادی است که علاقه مند به ایجادتغییراتی محسوس در محیط زندگی خود هستند. استفاده از تجهیزات مرغوب در کنار قیمتمناسب می تواند نهایت رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد. از این رو جهت مشاورهبا متخصصین ما و برآورد هزینه ساخت کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید.

طراحی و ساخت آبنما در منزل، حیاط و باغ را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

ساخت آبنما در حیاطمنزل، ساختآبنما آپارتمانی و ساخت آبنمای سنگی باغی وغیره باید توسط گروه حرفه ای و بر اساس محیط مد نظر انجام شود. اغلببرای ساخت آبنما در حیاط منزل تنها می توان از 25 درصد از فضای سبز رابه این کار اختصاص داد. همچنین در ساخت آبنمای آپارتمانی نیزخلاقیت و اجرا بر اساس سلیقه مشتری بسیار حائز اهمیت است.هوم سرویز با همکاری با گروه مجرب در زمینه طراحی و اجرای انواعآب نما آماده ارائه خدمات می باشد. متخصصین هوم سرویز با ایده پردازی و خلاقیت،استفاده از تجهیزات با کیفیت و همچین لحاظ کردن نقطه نظرات مشتری در طراحیآبنما در باغ یا حیاط می توانند در نهایت زیبایی که مد نظرتان می باشد را بهشما هدیه دهند. همکارانو طراحان ما با ارائه ایده و خلاقیت می توانند شما را در رسیدن به اهدافتانراهنمایی و همراهی کنند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت آبنما و همچنین ارایه خدمات ساخت آبنما در حیاط منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت آبنما

ساخت آبنما در حیاط منزل

ساخت آبنما دیواری در حیاط باغ و ویلا

ساخت آبنما آپارتمانی

طراحی آبنمای خانگی و باغی مدرن و کلاسیک

طراحی و اجرای آبنما کنار استخر

ساخت آب نما سیمانی، شیشه ای، فایبرگلاس، سنگی و صخره ای

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط طراحی و ساخت آبنما سنگی و باغی و آبنما پیش ساخته

همیار می بایست قبل از شروع پروژه طرح اولیه آبنما طراحی و پس از تایید و توافق مشتری نسبت به ساخت آبنما اقدام نماید.

چنانچه مکان مورد نظر جهت ساخت آبنما نیاز به اخذ تاییدیه از مدیریت ساختمان یا ارگان خاصی داشته باشد، مشتری می بایست تاییدیه های لازم را اخذ نماید.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کار آب نماهای اجرا شده را به مشتری ارایه دهد و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. سپس همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

محوطه سازی و طراحی باغچه
محوطه سازی و طراحی باغچه
قیمت از 78,500,000 الی 78,500,000 تومان
نظافت و شستشوی استخر
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 1,000,000 الی 5,000,000 تومان
مراقبت گل و گیاه
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 725,000 الی 1,500,000 تومان
طراحی و اجرای روف گاردن
طراحی و اجرای روف گاردن
قیمت از 150,000 الی 50,000,000 تومان