محوطه سازی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
محوطه سازی و طراحی باغچه

محوطه سازی

از 1218 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت محوطه سازی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت طراحی و اجرای محوطه سازی در باغ

توافقی

قیمت طراحی و اجرای محوطه سازی در روف گاردن

توافقی

قیمت طراحی و اجرای باغچه

توافقی

متوسط قیمت13,500,000 تومانکمینه قیمت501,180 تومانبیشینه قیمت78,500,000 تومان

آنچه درباره محوطه سازی خواهید خواند

  • محوطه سازی و طراحی باغچه ویلا و حیاط
  • طراحی باغچه حیاط شامل چه مواردی است؟
  • در محوطه سازی ویلا و طراحی باغچه ویلا چه مواردی اهمیت دارد؟
  • محوطه سازی برج های مسکونی
  • اصول محوطه سازی باغ و طراحی باغچه
  • قیمت محوطه سازی باغ و طراحی باغچه به چه مواردی بستگی دارد؟
  • حیاط سازی منزل، طراحی محوطه باغ ویلا و مجتمع های مسکونی را بهمتخصصین هوم سرویز بسپارید

محوطه سازی و طراحی باغچه ویلا و حیاط

محوطه سازی باغچه و طراحی فضای سبز درزندگی مدرن امروزی، به علت افزایش روز افزون سازه های عظیم و کاهش فضای سبز طبیعی بیشتر موردتوجه قرار می گیرد. محوطه سازی و طراحی باغچه ویلا و حیاط از کوتاه کردنچمن ها و هرس گیاهان شروع می شود و تا سازه هایی که در حیاط ویلا اجرا می شوندادامه دارد. طراحی و ساخت محوطه فضای سبز ترکیبی از علم، تخصص و هنراست. محوطهسازی ویلا و طراحی باغچه حیاط خانه علاوهبر تاثیر شگرفی که در آب و هوای محیط دارد، موجب نشاط و آرامش افراد ساکن درساختمان یا ویلا نیز می شود. همچنین لنداسکیپ یا محوطهسازی باغ به دلیل زیبایی که به فضای مورد نظر می بخشد به یکی از نقاط قوتساختمان ها تبدیل شده است که می تواند در جلب نظر خریداران بسیار موثر باشد. باغچه کاری یا حیاط سازی صرفا به کاشت گلو گیاهان محدود نمی شود. بلکه مواردی مانند ساخت آبنما، آلاچیق، نرده کشی، ساختنهر، حوض و یا استخر نیز زیرمجموعه حیاط سازی ویلا و طراحیباغ قرار می گیرند.

حیاط سازی منزل و طراحی باغچه ویلا براساس نوع طراحی ساختمان، ابعاد فضای سبز در دسترس و همچنین افرادی که در ساختمانرفت و آمد دارند اجرا می شود. در ادامه به انواع محوطه سازی باغ و طراحیباغچه در فضاهای مختلف و قیمت محوطه سازی و عوامل موثر بر قیمتطراحی باغچه می پردازیم.

طراحی باغچه حیاط شامل چه مواردی است؟

حیاط سازی یا طراحی باغچه حیاط بهنوعی زیر مجموعه محوطه سازی ویلا است، ولی در ابعاد و اندازه هایکوچکتر! طراحی باغچه کوچک برای حیاط معمولا بر اساس اندازه حیاط وسلایق مشتری به کاشت درختان مثمر و درخت تزئینی محدود می شود.اگر با مشکل کمبود فضا مواجه اید باید بدانید که طراحیباغچه حیاط منزل نسبت به طراحی و محوطه سازی حیاط ویلا نیازبه تبحر و تجربه بیشتری دارد. زیرا که در این شرایط باید از حداقل فضا، بیشتریناستفاده را نمود. همچنین توجه به جزئیات و ظرافت در این زمینه، بیشتر حائز اهمیتاست.

در محوطه سازی ویلا و طراحی باغچه ویلا چه مواردی اهمیت دارد؟

محوطه سازی ویلا باید تابع شرایط خاصی باشد. یکی ازآن شرایط نحوه ی طراحی و معماری ویلا است. به طور مثال محوطه سازی ویلا مدرن بامحوطه سازی ویلا کلاسیک قطعا یکسان نخواهد بود. حیاط سازیمنزل می تواند از یک طراحی ساده شروع شود و تا جزییات زیادی ادامه پیداکند. معمولا در طراحی باغچه ویلا با فضای سبز وسیع، نیاز به طراحی لنداسکیپ و باغآرایی، گلکاری و حیاط سازی حرفه ای است.

محوطه سازی برج های مسکونی

طراحی فضای باز مجتمعمسکونی به علت افزایش روز افزون این نوع سازه ها به یک رشته مجزا تبدیل شدهاست. زیرا طراحی محوطه و باغچه سازی برج مسکونی تاثیر بسیارمثبتی در خرید و فروش واحدها و افزایش میزان رضایت اهالی ساختمان خواهد داشت.طراحی فضای سبز در مجتمع مسکونی صرفا شامل کاشت تعدادی گلو گیاه نیست. بلکه طراحی لنداسکیپ، حیاط سازی ساده وشیک و باغ آرایی شامل به کارگیری همزمان هنر و علم است.

طراحی باغچه حیاط به حدی در زیباسازیساختمان ها موثر هستند که حتی زیباترین ساختمانها با بهترین معماری همبدون طراحی باغ همیشه کمبودهایی دارند.

اصول محوطه سازی باغ و طراحی باغچه

بررسی همه جانبه زمینو توجه به شرایط آب و هوایی، توجه به عناصر طبیعی و غیر طبیعی موجود در زمین،سلیقه مشتری و سبک معماری سازه همه وهمه از مواردی هستند که باید قبل از طراحیپلان محوطه سازی و ایده پردازی آنها را مد نظر قرار داد. همچنینابعاد و شکل کلی زمین باید به دقت بررسی شود، به این ترتیب یک نقشه کلی از زمین واطلاعات دقیق از پستی و ناهمواری های زمین در دسترستان قرار خواهد گرفت. در واقعجهت تابش و شدت نور خورشید، جهت و شدت بادهایی که در منطقه مرسوم است و تغییراتدمایی در ساعات مختلف از شبانه روز رخ می دهد. همه در انتخاب پوشش گیاهی، نوع باغچهکاری بسیار موثر هستند.

در بین مواردی کهبیان کردیم تنها موردی که بیشترین تاثیر را بر طراحی باغچه حیاط و طراحیحیاط ویلایی دارد میزان فضای در دسترس است. طبعا هر چه فضا بزرگتر باشدمطمئنا دست طراح بازتر خواهد بود و می تواند شرایط رویایی تری را ایجاد کند.

در باغچهسازی حیاط خانه یا ویلا با گیاهان متنوع سروکار داریم. گیاهانی که درفضای سبز مورد استفاده قرارمی گیرند بر اساس نوع زیست گاه و خصوصیات منحصر بهفردشان با هم متفاوت هستند. عواملی مانند مانند تغییرات درجه حرارت، حداقل دما،میانگین و حداکثر دما، میزان رطوبت هوا، حجم بارندگی و غیره همه بر نوع پوشش گیاهیو بر اصول باغچه آرایی تاثیر گذار هستند.

قیمت محوطه سازی باغ و طراحی باغچه به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت محوطه سازی باغ و قیمت طراحی باغچه بهعوامل مختلفی بستگی دارد. به طور کل میزان مساحت فضای سبز، بیشترین تاثیر رابر قیمت محوطه سازی دارد. همچنین قیمت محوطه سازی باغ وویلا به نوع پوشش گیاهی مد نظر و ساخت موارد غیر طبیعی مانندساخت استراحتگاه، ساخت باربیکیو و غیره که مد نظر کار فرما هستند همه وهمه بر قیمت حیاط سازی موثر هستند. در کل در موارد این چنینی کهبه صورت پروژه ای انجام می شود، بهترین راهکار برای تعیین هزینه محوطهسازی و قیمت طراحی باغچه ویلا و حیاط بازدید حضوری است. زیرادر طراحی پلان محوطه سازی تمام موارد پر اهمیت از نظر کارفرما اعلام می شود و میتوان بر اساس این نقطه نظرات بودجه محوطه سازی باغ یا باغچه را دقیق تربیان نمود.

حیاط سازی منزل، طراحی محوطه باغ ویلا و مجتمع های مسکونی را بهمتخصصین هوم سرویز بسپارید

به کارگیری خلاقیت وهمچنین تجربه نقش بسزایی در طراحی و دیزاین باغچه و باغ دارد. در واقعتفاوتی ندارد به دنبال اجرا و محوطه سازی حیاط خانه باشیدیا محوطه سازی باغ ویلا بزرگ. در هر دو این موارد باید ازحداقل متریال بیشترین استفاده را با توجه به فضا برد. مواردی مانند ساختبرکه، جدول بندی باغچه، فلاور باکس، محوطه سازی استخر، حوض،حوضچه، ویواریوم، تراواریوم و غیره همه و همه از مواردی هستند کهبا توجه به نیاز مشتری و نوع انتظار او از فضای سبز طراحی و اجرا می شوند.

تیم هوم سرویز باهمکاری گروهای کاملا حرفه ای آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی باغچه حیاط ویلا وباغ آرایی در مساحت های وسیع و محدود هستند. درصورت نیاز به مشاوره و اطلاع از قیمت طراحی باغچه کافیست به صورت رایگاندر سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید همکاران ما جهت مشاوره و اعلام هزینه باشما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس محوطه سازی و همچنین ارایه خدمات محوطه سازی باغ و ویلا نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, ساخت آبنما در حیاط منزل, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس محوطه سازی

محوطه سازی باغ و ویلا

طراحی باغچه حیاط منزل

محوطه سازی استخر

حیاط سازی منزل و کاشت انواع درختان و گیاهان

طراحی محوطه با اجرای نورپردازی های متناسب

باغچه کاری، چمن کاری و گلکاری در محوطه

طراحی و اجرای باغ شیشه‌ای و باغ آبی

جدول بندی باغ و فضاسازی با استفاده از سازه های مختلف مانند سایه بان، آلاچیق ، آبنما و غیره

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط طراحی باغچه حیاط، لند اسکیپ باغ و محوطه سازی فضای سبز

همیار می بایست قبل از شروع پروژه طرح محوطه فضای سبز طراحی و پس از تایید و توافق مشتری نسبت به محوطه سازی و ساخت باغچه اقدام نماید.

چنانچه مکان مورد نظر جهت ساخت محوطه نیاز به اخذ تاییدیه از مدیریت ساختمان یا ارگان خاصی داشته باشد، مشتری می بایست تاییدیه های لازم را اخذ نماید.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کار محوطه سازی و باغچه های اجرا شده را به مشتری ارایه دهد و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. سپس همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

مراقبت گل و گیاه
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 700,000 الی 1,500,000 تومان
نظافت راه پله و مشاعات
نظافت راه پله و مشاعات
قیمت از 280,000 الی 340,000 تومان
طراحی و ساخت آبنما
طراحی و ساخت آبنما
قیمت از 150,000 الی 10,000,000 تومان
سیستم آبیاری قطره ای
سیستم آبیاری قطره ای
قیمت از 3,800,000 الی 11,000,000 تومان