banner
قیمت خدمات
/
نظافت و پذیرایی
/
نظافت راه پله و مشاعات

نظافت راه پله، پارکینگ و مشاعات

از 18941 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نظافت راه پله، مشاعات و پارکینگ ساختمان

قیمت نظافت ساختمان 4 طبقه و یک طبقه پارکینگ

170,000 تومان

قیمت هر طبقه مازاد بر 4 طبقه

10,000 تومان

قیمت هر طبقه پارکینگ مازاد

10,000 تومان

قیمت گردگیری و شستشوی دیوارها هر طبقه

10,000 تومان

قیمت تمیز کردن شیشه و چارچوب پنجره از داخل

10,000 تومان

قیمت نظافت پشت بام

10,000 تومان

قیمت بیش از دو واحد در هر طبقه به ازای کل ساختمان(توضیحات بیشتر در شرایط سرویس)

10,000 تومان

قیمت شستشوی کامل پادری ها

20,000 تومان

قیمت درب های شیشه ای جداکننده راه پله(آتش نشانی)

10,000 تومان

قیمت محوطه حیاط ساختمان با مساحت 100 تا 200 متر مربع

15,000 تومان

قیمت نظافت باغچه یا فضای سبز ساختمان

10,000 تومان

قیمت خارج کردن نخاله ها از ساختمان

30,000 تومان

قیمت کمک هزینه رفت آمد برای سرویس های بعد از ساعت 8 شب

30,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نظافت راه پله، حیاط و پارکینگ آپارتمان

تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

در ساختمان هایی که در هر طبقه آن بیش از دو واحد می باشد، به ازای هر واحد مازاد بر دو واحد، 10 هزار تومان بابت کل واحد های اضافی در تمام طبقات بر روی مبلغ نهایی محاسبه می شود. به عنوان مثال ساختمان با 3 واحد در هر طبقه 10 هزار تومان به کل مبلغ سرویس اضافه می شود. همینطور ساختمان با 4 واحد در هر طبقه 20 هزار تومان به کل مبلغ سرویس اضافه می شود.

گردگیری و شستشوی دیوارها هر طبقه 10 هزارتومان به مبلغ سرویس اضافه می شود.

فراهم آوردن مواد و ابزار شستشو بر عهده مشتری می باشد. که شامل: چهارپایه(در صورت نیاز)، تاید، دستمال نظافت، تی، سطل، جارو، خاک انداز، شیلنگ آب، وایتکس و مایع ظرفشویی می باشد.

مشاعات شامل راه پله، نرده، کلید، پریز، آسانسور، درب ورودی ساختمان، پارکینگ یا حیاط می باشد.​

گردگیری پادری جزو سرویس نظافت راه پله بوده اما شستشوی پادری با هزینه جدا محاسبه می گردد.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

 همیاران محترم جهت نظافت سطوح به هیچ وجه نباید از جوهر نمک و شوینده های اسیدی استفاده نمایند.

سرویس های بعد از ساعت 20 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت به مبلغ 30 هزارتومان می شود.

 تی کشیدن کف فقط توسط لوازم تی کشی صورت می گیرد.

 شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود.

 نظافت و گردگیری دیوار ها شامل دو مرحله نظافت همراه با تی و شوینده می باشد. مرحله اول، شست و شو به وسیله تی آغشته به مواد شوینده و مرحله دوم خشک کردن دیوارها با استفاده از یک تی خشک.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

 در صورت نیاز به فاکتور شما می توانید پس از پایان سرویس، با مراجعه به قسمت سرویس های من یا پیگیری سرویس وارد قسمت سرویس های پایان یافته شده و در قسمت جزئیات هر سرویس، رسید خود را دریافت نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نظافت راه پله و مشاعات ساختمان را به افراد متخصص بسپارید

همانقدر که نظافت داخل منزل با اهمیت است، نظافت راه پله، نظافت مشاعات، نظافت پارکینگ و شستشوی حیاط ساختمان نیز مهم است. در صورت عدم رعایت نظافت راه پله، آلودگی از بیرون منزل، وارد خانه می شود. مخصوصا که در آپارتمان نشینی با توجه به تردد زیاد افراد در مشاعات، امکان پخش شدن این آلودگی بیشتر نیز می شود، پس باید توجه ویژه ای به نظافت ساختمان داشت.

یکی از دغدغه های آپارتمان نشینی و البته مدیران ساختمان، انجام به موقع و صحیح نظافت پارکینگ و نظافت مشاعات ساختمان است. خدمات نظافت ساختمان شامل، نظافت راه پله، نظافت فضای مشاع، نظافت آسانسور، نظافت شوتینگ ساختمان و شستن حیاط و نظافت باغچه می باشد. بدون تردید پاک سازی و نظافت مکان هایی از قبیل راه پله ها در منازل آپارتمانی که در مدام در معرض رفت و آمد قرار دارند و مورد استفاده همه افراد ساختمان است، باید توسط نظافتچی ساختمان حرفه ای انجام شود. در ادامه به معرفی بهترین شرکت نظافت ساختمان و عوامل موثر بر قیمت نظافت راه پله و مشاعات ساختمان و تعرفه نظافت راه پله می پردازیم.

راهنمای گام به گام نظافت راه پله و مشاعات

برای نظافت راه پله و مشاعات قبل از هر اقدامی باید مواد شوینده مناسب جهت نظافت راه پله را تهیه کرد . برای انتخاب شوینده باید به مصالح به کار رفته در راه پله ساختمان توجه کنیم . باید از شوینده ای استفاده کنیم که به مصالح ساختمان صدمه نزند. به عنوان مثال برای نظافت راه پله و پارکینگ ساختمان نباید به هیچ وجه از شوینده های اسیدی و جوهر نمک استفاده نمود . چون این شوینده های اسیدی به شدت باعث خورده شدن سنگ های ساختمانی و از بین رفتن رنگ و جلای سنگ و سرامیک ها می شوند، که این کار شما را متحمل هزینه برای سابیدن سنگ راه پله خواهد کرد.

نظافت پارکینگ و مشاعات شامل تمیز کردن کل پله ها، نرده ها، درب ورودی و درب پارکینگ، آسانسور و کلیه کلید و پریزها می باشد. در نظافت راه پله باید توجه داشته باشیم که کارگر از کجا و به چه ترتیبی کار نظافت را انجام دهد. معمولا شروع کار نظافت با جارو زدن پله از بالا به پائین و بعد جارو زدن حیاط و پارکینگ ، تمیزکردن کابین آسانسور و نرده ها و در نهایت جمع کردن آشغالها در سطل زباله می باشد.

تعیین زمان مناسب برای نظافت پارکینگ و فضای مشاع

قطعا برنامه ریزی نظافت فضای مشاع، نظافت آسانسور و نظافت پارکینگ ، برای یک روز خاص که مناسب همه اعضای آپارتمان باشد، کار آسانی نیست. بهترین روش، تعیین یک روز در بین فواصل زمانی ثابت است. بدین ترتیب همه افراد از برنامه نظافت ساختمان مطلع هستند. قطعا در این روز رفت و آمدها را کاهش می دهند، تا نظافتچی ساختمان به راحتی به نظافت راه پله، نظافت آسانسور و مابقی موارد بپردازد.

آیا نظافت ساختمان اداری با مسکونی متفاوت است؟

زمانی که بحث درباره نظافت مشاعات ساختمان است، کاربری ساختمان تغییری در پروسه کار ایجاد نمی کند. به طور کلی کلیات تمیز کردن و خدمات نظافت آپارتمان اداری و تجاری از یک قانون کلی پیروی می کنند. جز اینکه در نظافت راه پله و مشاعات ساختمان مسکونی ممکن است نظافت پشت بام و یا نظافت پارکینگ نیز به سایر امور اضافه شود. همچنین به علت تردد بالای افراد در ساختمان های اداری، نظافت مشاعات و نظافت آسانسور آپارتمان باید در فواصل زمانی کوتاه تری انجام شود.

نظافت راه پله آپارتمان و تمیز کردن مشاعات ساختمان شامل چه مواردی می شود؟

اولین قدم در تمیز کردن راه پله و مشاعات جارو زدن کل پلکان است. به طور معمول جارو زدن راه پله ها از طبقات بالای ساختمان به سمت پایین باید آغاز شود. در نهایت با جارو زدن، نظافت پارکینگ و حیاط به اتمام خواهد رسید . مرحله بعدی نظافت فضای مشاع، نوبت تی کشیدن و دستمال کشیدن و تمیز کردن نرده های ساختمان است.

تمیز کردن نرده های راه پله نیز جزئی از وظایف نظافتچی ساختمان برای نظافت راه پله آپارتمان است. تمامی قسمت های نرده باید کاملا شسته و خشک شوند. شیشه های راه پله بایستی به طور کامل از داخل ساختمان و در صورت امکان از بیرون، کاملا تمیز شوند. نظافت و تمیز کردن پشت بام و نظافت حیاط نیز در صورت نیاز جزو نظافت راه پله و مشاعات است.

نظافتچی ساختمان چه مواردی را باید برای نظافت راه پله منزل رعایت کند؟

برای هر طبقه سطل آب باید تعویض شود و تی کاملا شسته شود، تا پس از خشک شدن رده خاک و کثیفی روی زمین باقی نماند. در انتها زمین باید به خوبی خشک شود. شستشوی و نظافت دیوار راه پله مشاعات باید با پارچه های تمیز و محلول آب و تاید انجام شود.

نظافت آسانسور باید با دستمال نم دار انجام شود و از گرفتن شیلنگ آب روی تجهیزات آسانسور خودداری شود، زیرا امکان خرابی آسانسور و صدمه به برد آسانسور وجود دارد.

جهت تمیزی شیشه های راه پله و نظافت پارکینگ اول خاک پنجره ها باید به خوبی گرفته شود. سپس از روزنامه و محلول شیشه پاک کن برای تمیزی بیشتر استفاده می شود.

هیچ گاه نباید در هنگام نظافت پارکینگ و نظافت آسانسور، برای از بین بردن لکه های قوی از شوینده های اسیدی استفاده شود ، زیرا باعث خوردگی سطح آنها می شوند. بهترین راهکار استفاده از مقداری نمک، جوش شیرین و تاید است. با انتخاب نظافتچی ساختمان با تجربه، که به تمام این موارد آشنایی دارد، کارها را با خیال راحت به اتمام برسانید.

چه وسایلی برای نظافت مشاعات ساختمان نیاز است؟

تهیه مواد شوینده و ابزار شستشو نظیر جارو و تی بر عهده مشتری است. اگر در هنگام پاک کردن و نظافت دیوارها راه پله و پنجره ها به چارپایه نیاز باشد، باید توسط کارفرما در اختیار نظافتچی ساختمان قرار داده شود.

قبل از ورود نظافتچی مشاعات، مواد شوینده مورد نیاز تی، جارو ،دستمال، روزنامه، شیشه شور و دستمال چند منظوره را آماده کنید. تا به محض ورود، سریعا مشغول به کار شوند.

چگونه یک نظافتچی ساختمان حرفه ای را پیدا کنیم؟

همیشه مبحث اطمینان، مد نظر درخواست کنندگان نیروی نظافت ساختمان است. در درجه اول قابل اطمینان بودن فردی که برای خدمات نظافت ساختمان یا حتی نظافت داخل منزل استخدام می کنیم ، بسیار پر اهمیت است. در مراتب بعدی مهارت فرد مطرح می شود. طبعا وقتی شما فردی را به صورت اتفاقی و از سر ناچاری به محیط خانه راه می دهید ، هیچ اطمینانی پشت این قضیه نخواهد بود. در صورت هرگونه اتفاق، شما باید مسئولیت همه چیز را بر عهده بگیرید و دستتان به هیچ جایی بند نیست.

به جای این همه ریسک پیشنهاد می کنیم که از شرکت خدماتی نظافتی هوم سرویز کمک بخواهید. بدین ترتیب شما افرادی معتمد، متعهد و البته با مهارت را در کنار خود خواهید داشت و در صورت هر گونه نارضایتی می توانید با پشتیبانی هوم سرویز تماس حاصل کنید.

چرا هوم سرویز را به عنوان شرکت خدماتی نظافتی انتخاب کنیم؟

شرکت هوم سرویز با رویکرد کاملا حرفه ای به استخدام افراد متخصص در این زمینه پرداخته است. لذا افرادی که برای نظافت ساختمان و یا نظافت فضای مشاع به نزد شما فرستاده می شوند ، افرادی با سابقه شغلی تایید شده و متعهد هستند. این افراد کاملا آموزش دیده و توجیه شده به امور مربوط به نظافت ساختمان و نظافت راه پله و مشاعات می باشند و در تمامی ساعات شبانه روز آماده خدمات رسانی هستند.

قیمت نظافت راه پله و مشاعات در هوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟

هزینه نظافت راه پله به موارد متعددی بستگی دارد. در درجه اول معیار محاسبه قیمت نظافت راه پله و مشاعات، تعداد طبقات و پارکینگ می باشد. به طوری که هر 4 طبقه و یک پارکینگ به صورت ثابت محاسبه می شود و در صورت افزایش تعداد طبقات و واحد های بیشتر قیمت نظافت راه پله منزل و مشاعات بیشتر می شوند. همچنین در صورت نیاز به نظافت پشت بام، حیاط و یا شستشوی دیوارهای مشاعات مبلغ ثابتی به ازای هرکدام از این اقدامات، بر هزینه نظافت راه پله و مشاعات اضافه خواهد شد. مورد دیگر اینکه اگر نیاز به شستشوی درب ورودی و نظافت باغچه هم باشد بر قیمت نظافت راه پله و مشاعات اضافه خواهد شد.

هزینه نظافت راه پله در شرکت خدمات منزل با توجه به مساحت هر فضا در نظر گرفته می شود. مشخصات ساختمان نقش تعیین کننده ای در قیمت نظافت راه پله و اجرت کارگر نظافتچی دارد. جهت برآورد هزینه نظافت راه پله منزل روی این موارد در مشخصات ساختمان تاکید می شود:

 • تعداد طبقات اصلی
 • تعداد طبقات پارکینگ
 • تعداد واحدهای هر طبقه
 • نظافت راه پله، نرده، کلید، پریز، پارکینگ و حیاط
 • گردگیری و نظافت دیوارها
 • تمیز کردن و نظافت شیشه های داخل
 • نظافت پشت بام

چه خدماتی در سرویس نظافت راه پله و مشاعات هوم سرویز ارائه می شود؟

 • نظافت طبقات و پارکینگ ها
 • گردگیری دیوار
 • نظافت آسانسور
 • شستشوی شیشه و پنجره های مشاعات
 • نظافت پشت بام
 • نظافت حیاط
 • نظافت باغچه حیاط
 • نظافت شوتینگ ساختمان

نحوه ی ثبت سفارش نظافت راه پله و مشاعات در هوم سرویز چگونه است؟

در صورت نیاز به نظافتچی ساختمان در هر ساعتی از شبانه روز می توانید درخواست خود را از طریق سایت و یا اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید. بهترین زمان ثبت سفارش در هوم سرویز، حداقل 24 ساعت، قبل از نیاز به نیروی خدماتی می باشد. در اپلیکیشن هوم سرویز قیمت نظافت راه پله و مشاعات آورده شده است و با وارد کردن جزییات کارهای ساختمان، قیمت نهایی به شما اعلام خواهد شد.

تیم هوم سرویز امنیت اخلاقی افراد و عدم سوء پیشینه افراد را تایید می کند. در صورت نارضایتی از عملکرد همیار، امکان جایگزینی با همیار جدید در ساعات اولیه شروع به کار وجود دارد.

همیار شماییم تا پایان سرویس..​.

این سرویس شامل خدمات زیر است

نظافت راه‌پله‌، شستن و گردگیری دیوارها و نرده‌ها
نظافت مشاعات، پارکینگ و حیاط
نظافت لابی ساختمان و پشت‌بام
نظافت محوطه استخر، سونا و جکوزی
نظافت سالن اجتماعات و سالن ورزش مجتمع مسکونی
نظافت شوتینگ ساختمان
نظافت باغچه حیاط
نظافت آسانسور

همیاران سرویس نظافت راه پله، پارکینگ و مشاعات

 نظرات کاربران

profile picture
خدایار حبیبی
14 ساعت پیش |حامد شیرکول

بسیار عالی بودن استثنائی بودن توی کارشون خیلی حرفه ای و کاردان بی نظیر بودن

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
زهره گرامی
18 ساعت پیش |حسن گودرزی

خیلی مرتب بودن و خیلی همه ی نکته هارو رعایت کردن عالی بود کارشون

profile picture
مهدی اقاکثیری
6 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

خدمات مرتبط

نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 200,000 الی 305,000 تومان
کفسابی
کفسابی
قیمت از 5,000,000 الی 7,280,000 تومان
نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,200,000 الی 1,400,000 تومان
مراقبت گل و گیاه
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 320,000 الی 700,000 تومان