banner
قیمت خدمات
/
نظافت و پذیرایی
/
نظافت راه پله و مشاعات

نظافت راه پله، پارکینگ و مشاعات

از 19484 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نظافت راه پله، مشاعات و پارکینگ ساختمان

قیمت نظافت ساختمان 4 طبقه و یک طبقه پارکینگ

170,000 تومان

قیمت هر طبقه مازاد بر 4 طبقه

10,000 تومان

قیمت هر طبقه پارکینگ مازاد

10,000 تومان

قیمت گردگیری و شستشوی دیوارها هر طبقه

10,000 تومان

قیمت تمیز کردن شیشه و چارچوب پنجره از داخل

10,000 تومان

قیمت نظافت پشت بام

10,000 تومان

قیمت بیش از دو واحد در هر طبقه به ازای کل ساختمان(توضیحات بیشتر در شرایط سرویس)

10,000 تومان

قیمت شستشوی کامل پادری ها

20,000 تومان

قیمت درب های شیشه ای جداکننده راه پله(آتش نشانی)

10,000 تومان

قیمت محوطه حیاط ساختمان با مساحت 100 تا 200 متر مربع

15,000 تومان

قیمت نظافت باغچه یا فضای سبز ساختمان

10,000 تومان

قیمت خارج کردن نخاله ها از ساختمان

30,000 تومان

قیمت کمک هزینه رفت آمد برای سرویس های بعد از ساعت 8 شب

30,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نظافت راه پله، حیاط و پارکینگ آپارتمان

تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

در ساختمان هایی که در هر طبقه آن بیش از دو واحد می باشد، به ازای هر واحد مازاد بر دو واحد، 10 هزار تومان بابت کل واحد های اضافی در تمام طبقات بر روی مبلغ نهایی محاسبه می شود.به عنوان مثال ساختمان با 3 واحد در هر طبقه 10 هزار تومان به کل مبلغ سرویس اضافه می شود.همینطور ساختمان با 4 واحد در هر طبقه 20 هزار تومان به کل مبلغ سرویس اضافه می شود.

گردگیری و شستشوی دیوارها هر طبقه 10 هزارتومان به مبلغ سرویس اضافه می شود.

فراهم آوردن مواد و ابزار شستشو بر عهده مشتری می باشد. که شامل:چهارپایه(در صورت نیاز)، تاید، دستمال نظافت، تی، سطل، جارو، خاک انداز، شیلنگ آب، وایتکس و مایع ظرفشویی می باشد.

مشاعات شامل راه پله، نرده، کلید، پریز، آسانسور، درب ورودی ساختمان، پارکینگ یا حیاط می باشد.​

گردگیری پادری جزو سرویس نظافت راه پله بوده اما شستشوی پادری با هزینه جدا محاسبه می گردد.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

 همیاران محترم جهت نظافت سطوح به هیچ وجه نباید از جوهر نمک و شوینده های اسیدی استفاده نمایند.

سرویس های بعد از ساعت 20 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت به مبلغ 30 هزارتومان می شود.

 تی کشیدن کف فقط توسط لوازم تی کشی صورت می گیرد.

 شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود.

 نظافت و گردگیری دیوار ها شامل دو مرحله نظافت همراه با تی و شوینده می باشد. مرحله اول، شست و شو به وسیله تی آغشته به مواد شوینده و مرحله دوم خشک کردن دیوارها با استفاده از یک تی خشک.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

 در صورت نیاز به فاکتور شما می توانید پس از پایان سرویس، با مراجعه به قسمت سرویس های من یا پیگیری سرویس وارد قسمت سرویس های پایان یافته شده و در قسمت جزئیات هر سرویس، رسید خود را دریافت نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نظافت راه پله و مشاعات ساختمان را به افرادمتخصص بسپارید

همانقدر که نظافت داخل منزل با اهمیت است، نظافت راهپله، نظافت مشاعات، نظافت پارکینگ و شستشوی حیاط ساختمان نیزمهم است. در صورت عدم رعایت نظافت راه پله، آلودگی از بیرون منزل، واردخانه می شود. مخصوصا که در آپارتمان نشینی با توجه به تردد زیاد افراددر مشاعات، امکان پخش شدن این آلودگی بیشتر نیز می شود، پس باید توجه ویژه ایبه نظافت ساختمان داشت.

یکی از دغدغه های آپارتمان نشینی و البته مدیران ساختمان، انجام بهموقع و صحیح نظافت پارکینگ و نظافت مشاعات ساختماناست. خدمات نظافت ساختمان شامل، نظافت راه پله، نظافتفضای مشاع، نظافت آسانسور، نظافت شوتینگ ساختمان و شستنحیاط و نظافت باغچه می باشد. بدون تردید پاک سازیو نظافت مکان هایی از قبیل راه پله ها در منازل آپارتمانی کهدر مدام در معرض رفت و آمد قرار دارند و مورد استفاده همه افراد ساختمان است، بایدتوسط نظافتچی ساختمان حرفه ای انجام شود. در ادامه بهمعرفی بهترین شرکت نظافت ساختمان و عوامل موثر بر قیمتنظافت راه پله و مشاعات ساختمان و تعرفه نظافت راه پله میپردازیم.

راهنمای گام به گام نظافت راه پله و مشاعات

برای نظافت راه پله و مشاعات قبل از هر اقدامی باید موادشوینده مناسب جهت نظافت راه پله را تهیه کرد . برای انتخاب شوینده باید به مصالحبه کار رفته در راه پله ساختمان توجه کنیم . باید از شوینده ای استفاده کنیم که بهمصالح ساختمان صدمه نزند. به عنوان مثال برای نظافت راه پله و پارکینگ ساختماننباید به هیچ وجه از شوینده های اسیدی و جوهر نمک استفاده نمود . چون این شویندههای اسیدی به شدت باعث خورده شدن سنگ های ساختمانی و از بین رفتن رنگ و جلای سنگ وسرامیک ها می شوند، که این کار شما را متحمل هزینه برای سابیدن سنگ راه پله خواهدکرد.

نظافت پارکینگ و مشاعات شاملتمیز کردن کل پله ها، نرده ها، درب ورودی و درب پارکینگ، آسانسور و کلیه کلید وپریزها می باشد. در نظافت راه پله باید توجه داشته باشیم که کارگر ازکجا و به چه ترتیبی کار نظافت را انجام دهد. معمولا شروع کار نظافت با جاروزدن پله از بالا به پائین و بعد جارو زدن حیاط و پارکینگ ، تمیزکردن کابینآسانسور و نرده ها و در نهایت جمع کردن آشغالها در سطل زباله می باشد.

تعیین زمان مناسب برای نظافت پارکینگ و فضای مشاع

قطعا برنامه ریزی نظافت فضای مشاع، نظافت آسانسور و نظافتپارکینگ ، برای یک روز خاص که مناسب همه اعضای آپارتمان باشد، کار آسانینیست. بهترین روش، تعیین یک روز در بین فواصل زمانی ثابت است. بدین ترتیب همهافراد از برنامه نظافت ساختمان مطلع هستند. قطعا در این روز رفتو آمدها را کاهش می دهند، تا نظافتچی ساختمان به راحتی بهنظافت راه پله، نظافت آسانسور و مابقی موارد بپردازد.

آیا نظافت ساختمان اداری با مسکونی متفاوت است؟

زمانی که بحث درباره نظافت مشاعات ساختمان است،کاربری ساختمان تغییری در پروسه کار ایجاد نمی کند. به طور کلی کلیات تمیز کردن و خدمات نظافتآپارتمان اداری و تجاری از یک قانون کلی پیروی می کنند. جز اینکه درنظافت راه پله و مشاعات ساختمان مسکونی ممکن است نظافت پشتبام و یا نظافت پارکینگ نیز به سایر امور اضافه شود. همچنین به علت تردد بالای افراد درساختمان های اداری، نظافت مشاعات و نظافت آسانسور آپارتمان باید در فواصل زمانیکوتاه تری انجام شود.

نظافت راه پله آپارتمان و تمیز کردن مشاعاتساختمان شامل چه مواردی می شود؟

اولین قدم در تمیز کردن راه پله و مشاعات جارو زدن کل پلکاناست. به طور معمول جارو زدن راه پله ها از طبقات بالای ساختمان به سمت پایین بایدآغاز شود. در نهایت با جارو زدن، نظافت پارکینگ و حیاط به اتمام خواهدرسید . مرحله بعدی نظافتفضای مشاع، نوبت تی کشیدن و دستمال کشیدن و تمیز کردن نرده های ساختمان است.

تمیز کردن نرده های راه پله نیز جزئی از وظایف نظافتچیساختمان برای نظافت راه پله آپارتمان است. تمامی قسمت های نرده بایدکاملا شسته و خشک شوند. شیشه های راه پله بایستی به طور کامل از داخل ساختمان و درصورت امکان از بیرون، کاملا تمیز شوند. نظافت و تمیز کردن پشت بام و نظافتحیاط نیز در صورت نیاز جزو نظافت راه پله و مشاعات است.

نظافتچی ساختمان چه مواردی را باید برای نظافتراه پله منزل رعایت کند؟

برای هر طبقه سطل آب باید تعویض شود و تی کاملا شسته شود، تا پس ازخشک شدن رده خاک و کثیفی روی زمین باقی نماند. در انتها زمین باید به خوبی خشک شود. شستشوی و نظافت دیوار راه پلهمشاعات باید با پارچه های تمیز و محلول آب و تاید انجام شود.

نظافت آسانسور باید با دستمال نم دار انجام شود و از گرفتن شیلنگ آب روی تجهیزاتآسانسور خودداری شود، زیرا امکان خرابی آسانسور و صدمه به برد آسانسور وجود دارد.

جهت تمیزی شیشه های راه پله و نظافت پارکینگ اول خاک پنجرهها باید به خوبی گرفته شود. سپس از روزنامه و محلول شیشه پاک کن برای تمیزی بیشتراستفاده می شود.

هیچ گاه نباید در هنگام نظافت پارکینگ و نظافتآسانسور، برای از بین بردن لکه های قوی از شوینده های اسیدی استفاده شود ،زیرا باعث خوردگی سطح آنها می شوند. بهترین راهکار استفاده از مقداری نمک، جوششیرین و تاید است. با انتخاب نظافتچیساختمان با تجربه، که به تمام این موارد آشنایی دارد، کارها را با خیال راحتبه اتمام برسانید.

چه وسایلی برای نظافت مشاعات ساختمان نیاز است؟

تهیه مواد شوینده و ابزار شستشو نظیر جارو و تیبر عهده مشتری است. اگر در هنگام پاک کردن و نظافت دیوارها راه پله و پنجره ها بهچارپایه نیاز باشد، باید توسط کارفرما در اختیار نظافتچی ساختمان قرارداده شود.

قبل از ورود نظافتچی مشاعات، مواد شوینده مورد نیاز تی،جارو ،دستمال، روزنامه، شیشه شور و دستمال چند منظوره را آماده کنید. تا به محضورود، سریعا مشغول به کار شوند.

چگونه یک نظافتچی ساختمان حرفه ای را پیدا کنیم؟

همیشه مبحث اطمینان، مد نظر درخواست کنندگان نیروی نظافتساختمان است. در درجه اول قابل اطمینان بودن فردی که برای خدمات نظافتساختمان یا حتی نظافت داخل منزل استخدام می کنیم ، بسیار پر اهمیت است. در مراتببعدی مهارت فرد مطرح می شود. طبعا وقتی شما فردیرا به صورت اتفاقی و از سر ناچاری به محیط خانه راه می دهید ، هیچ اطمینانی پشتاین قضیه نخواهد بود. در صورت هرگونه اتفاق، شما باید مسئولیت همه چیز را بر عهدهبگیرید و دستتان به هیچ جایی بند نیست.

به جای این همه ریسک پیشنهاد می کنیم که از شرکت خدماتینظافتی هوم سرویز کمک بخواهید. بدین ترتیب شما افرادی معتمد، متعهد والبته با مهارت را در کنار خود خواهید داشت و در صورت هر گونه نارضایتی می توانیدبا پشتیبانی هوم سرویز تماس حاصل کنید.

چرا هوم سرویز را به عنوان شرکت خدماتی نظافتیانتخاب کنیم؟

شرکت هوم سرویز با رویکرد کاملا حرفه ای به استخدام افراد متخصص دراین زمینه پرداخته است. لذا افرادی که برای نظافت ساختمان و یا نظافت فضای مشاعبه نزد شما فرستاده می شوند ، افرادی با سابقه شغلی تایید شده و متعهد هستند. این افراد کاملا آموزش دیده و توجیهشده به امور مربوط به نظافت ساختمان و نظافت راه پله و مشاعاتمی باشند و در تمامی ساعات شبانه روز آماده خدمات رسانی هستند.

قیمت نظافت راه پله و مشاعات در هوم سرویز چگونهمحاسبه می شود؟

هزینهنظافت راه پله به موارد متعددی بستگی دارد. در درجه اول معیارمحاسبه قیمت نظافت راهپله و مشاعات، تعداد طبقات و پارکینگ می باشد. به طوریکه هر 4 طبقه و یک پارکینگ به صورت ثابت محاسبه می شود و در صورت افزایش تعدادطبقات و واحد های بیشتر قیمتنظافت راه پله منزل و مشاعات بیشتر می شوند. همچنین در صورتنیاز به نظافت پشت بام، حیاط و یا شستشوی دیوارهای مشاعات مبلغ ثابتی بهازای هرکدام از این اقدامات، بر هزینهنظافت راه پله و مشاعات اضافه خواهد شد. مورد دیگر اینکه اگرنیاز به شستشوی درب ورودی و نظافت باغچه هم باشد بر قیمت نظافت راه پلهو مشاعات اضافه خواهد شد.

هزینه نظافت راه پله در شرکت خدمات منزل با توجه به مساحت هرفضا در نظر گرفته می شود. مشخصات ساختمان نقش تعیین کننده ای در قیمت نظافت راهپله و اجرت کارگر نظافتچی دارد. جهت برآورد هزینه نظافت راه پله منزلروی این موارد در مشخصات ساختمان تاکید می شود:

 • تعدادطبقات اصلی
 • تعدادطبقات پارکینگ
 • تعدادواحدهای هر طبقه
 • نظافتراه پله، نرده، کلید، پریز، پارکینگ و حیاط
 • گردگیریو نظافت دیوارها
 • تمیزکردن و نظافت شیشه های داخل
 • نظافتپشت بام

چه خدماتی در سرویس نظافت راه پله و مشاعات هومسرویز ارائه می شود؟

 • نظافتطبقات و پارکینگ ها
 • گردگیریدیوار
 • نظافتآسانسور
 • شستشویشیشه و پنجره های مشاعات
 • نظافتپشت بام
 • نظافت حیاط
 • نظافتباغچه حیاط
 • نظافتشوتینگ ساختمان

نحوه ی ثبت سفارش نظافت راه پله و مشاعات در هومسرویز چگونه است؟

در صورت نیاز به نظافتچی ساختمان در هر ساعتی ازشبانه روز می توانید درخواست خود را از طریق سایت و یا اپلیکیشن هوم سرویز ثبتکنید. بهترین زمان ثبت سفارش در هوم سرویز، حداقل 24 ساعت، قبل از نیاز بهنیروی خدماتی می باشد. در اپلیکیشن هومسرویز قیمت نظافت راه پله و مشاعات آورده شده است و باوارد کردن جزییات کارهای ساختمان، قیمت نهایی به شما اعلام خواهد شد.

تیم هوم سرویز امنیت اخلاقی افراد و عدم سوء پیشینه افراد را تایید میکند. در صورت نارضایتی از عملکرد همیار، امکان جایگزینی با همیار جدید در ساعاتاولیه شروع به کار وجود دارد.

همیار شماییم تا پایان سرویس..​.

این سرویس شامل خدمات زیر است

نظافت راه‌پله‌، شستن و گردگیری دیوارها و نرده‌ها
نظافت مشاعات، پارکینگ و حیاط
نظافت لابی ساختمان و پشت‌بام
نظافت محوطه استخر، سونا و جکوزی
نظافت سالن اجتماعات و سالن ورزش مجتمع مسکونی
نظافت شوتینگ ساختمان
نظافت باغچه حیاط
نظافت آسانسور

همیاران سرویس نظافت راه پله، پارکینگ و مشاعات

 نظرات کاربران

profile picture
شیما ذوالفقاری
3 هفته پیش |حامد مهری نژاد

خیلی خیلی خیلی کاربلد بودن و تمیز کار حتما دوباره از همکاری ایشون استفاده میکنم

profile picture
خدایار حبیبی
4 هفته پیش |حامد شیرکول

بسیار عالی بودن استثنائی بودن توی کارشون خیلی حرفه ای و کاردان بی نظیر بودن

profile picture
علی احقر
3 هفته پیش |سیاوش پایدار

فوق العاده بودن

profile picture
زهره گرامی
4 هفته پیش |حسن گودرزی

خیلی مرتب بودن و خیلی همه ی نکته هارو رعایت کردن عالی بود کارشون

خدمات مرتبط

نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 210,000 الی 305,000 تومان
کفسابی
کفسابی
قیمت از 7,280,000 الی 7,280,000 تومان
نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,200,000 الی 1,400,000 تومان
مراقبت گل و گیاه
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 390,000 الی 750,000 تومان