banner
قیمت خدمات
/
نظافت و پذیرایی
/
نظافت شرکت و محل کار

نظافت شرکت

از 1349 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نظافت محل کار توسط نظافتچی شرکت مجرب

قیمت همیار نظافتچی آقا 4 ساعته

210,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه همیار نظافتچی آقا

30,000 تومان

قیمت همیار نظافتچی خانم 4 ساعته

250,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه همیار نظافتچی خانم

30,000 تومان

قیمت همیار نظافتچی ویژه آقا 4 ساعته

250,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه همیار نظافتچی ویژه آقا

50,000 تومان

قیمت همیار نظافتچی ویژه خانم 4 ساعته

280,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه همیار نظافتچی ویژه خانم

50,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نظافت دفترکار و اداره

تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید و در تخمین ساعت مورد نظرتان دقت فرمایید زیرا در صورتیکه همیار پس از سرویس شما سرویس دیگری را رزرو نماید اولویت با سرویس بعدی خواهد بود.

حضور نظافتچی خانم در شرکت ها و سازمان هایی که کلیه پرسنل خانم بوده و آرایشگاه بانوان و باشگاه های ورزشی بانوان و ... امکانپذیر است.

خدمات نظافت شرکت و محل کار شامل نظافت سرویس ها، غبارروبی، جارو کشی و تی کشی کف، آبدارخانه، اتاق ها، میز و صندلی های اداری، خارج کردن زباله ها و ... می باشد.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

فراهم آوردن مواد و ابزار لازم بر عهده مشتری می باشد. که شامل:چهارپایه(در صورت نیاز)، تاید، روزنامه، ابزارشستشو، دستمال نظافت، تی، اسفنج، شیشه پاک کن، شوینده شیرالات، شوینده کف

 همیاران محترم جهت نظافت سطوح به هیچ عنوان حق استفاده از جوهر نمک و شوینده های اسیدی را ندارند.

سرویس های بعد از ساعت 20 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

 تی کشیدن کف فقط توسط لوازم تی کشی صورت می گیرد.

 شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود.

 در نظر داشته باشید چنانچه همیار در زمان کمتری از زمان درخواستی شما کار را مطابق نظر شما تحویل دادند، هزینه دریافتی تغییر نخواهد کرد.

 در صورت نیاز به فاکتور شما می توانید پس از پایان سرویس، با مراجعه به قسمت سرویس های من یا پیگیری سرویس وارد قسمت سرویس های پایان یافته شده و در قسمت جزئیات هر سرویس، رسید خود را دریافت نمایید.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نظافت شرکت، دفترکار و اداره ها

برای نظافتشرکت و نظافت دفترکار که حجم کار کمتر است، اغلب اقدامبه استخدام نظافتچی شرکت در موعدهای زمانی مشخص می کنند. امروزهافراد بیشتر وقت خود را در محل کارشان سپری می کنند، به همین دلیل نظافتاداره، نظافت محل کار و شرکت موجب رضایت مراجعین و کارکنان خواهدشد. نظافت محل کار شامل نظافت مدرسه، نظافت بانک، نظافت مطبپزشک ، نظافت بیمارستان، نظافت باشگاه ورزشی، نظافت آرایشگاهزنانه، نظافت مهدکودک، نظافت سینما و ... نیز می شود.

یکی از مهم ترینمواردی که در نظافت محل کار اهمیت دارد خصوصیات کارگر نظافتی وهمچنین هزینه نظافت شرکت است. شرکت خدمات نظافتی هومسرویز با به کارگیری افراد زبده و مجرب آماده ارسال نیروهای خدماتیبرای نظافت اداره و دفترکارها با هزینه نظافت دفتر کار مشخصهستند.

نظافت دفتر کار

در دفترکار و محیطهای اداری نسبت به منازل رفت و آمد بیشتری صورت می گیرد. از طرفی افراد ساعاتزیادی از شبانه روز را در در دفترکار خود سپری می کنند به همین علت نظافتمحیط کاری نیز بسیار با اهمیت است و نقش موثری در سطح سلامت افراد دارد. براینظافت دفترکار به علت اینکه محیط های کوچک تری هستند، افراد ثابتی در این مکان هابرای نظافت به صورت مستمر استخدام نمی شوند. زیرا این کار از نطر اقتصادی به صرفهنیست. با استخدام نیروی نظافت در مواقع لازم در هزینه نظافت دفتر کار صرفهجویی های زیادی می شود.

نظافت مدرسه

نظافت مدرسه نیز از جمله مواردی هستند که زیر مجموعهخدمات قابل ارائه در خدمات نظافت محل کار قرار دارد. نظافت مدرسهشامل موارد متعددی مانند نظافت دفترکار، نظافت کلاس ها، نظافت میز و صندلی ها ونظافت سرویس ها و غیره می باشد، که توسط نیروهای خدماتی هوم سرویز ارائه می شوند.

نظافت بانک

نظافت بانک نیز یکیاز نمونه های نظافت محل کار است که نیاز به مهارت بالا دارد. موارد زیادی مانندنظافت آبدارخانه، نظافت میزکار کارکنان، نظافت دیوارها و شیشه های پارتیشن از جملهمواردی هستند که برای نظافت بانک و سایر موسسات و مراکز تجاری انجام میشود.

نظافت مطب

نظافت مطب نیز ازموارد پردرخواست در زمینه نظافت محل کار است. مطب ها به علت رفت و آمدافراد بیمار بیشتر در معرض آلودگی قرار دارند. در واقع یکی از مهم ترین موارد کهدر مطب پزشکان به چشم می آید، نظافت مطب پزشکان است که باید توسط افرادی بامهارت انجام شود. زیرا این محیط ها در معرض آلودگی بیشتری قرار دارند و خدماتتمیزکاری محل کار موجب می شود که محیط ضدعفونی شود.

نظافت باشگاهورزشی

به علت استفاده زیاداز وسایل ورزشی در باشگاه ها توسط افراد متعدد، نظافت باشگاه ورزشی بایدبه صورت مستمر و در زمان کوتاه انجام شود. نظافت باشگاه صرفا به جمع کردنزباله ها و گردگیری لوازم وزرشی مربوط نمی شود. بلکه مواردی مانند ضدعفونی کردنتجهیزات با مواد شوینده مخصوص از تجمع آلودگی و میکروب ها که ناشی از تعرقورزشکاران و مراجعه کنندگان است جلوگیری می کند.

نظافت آرایشگاهزنانه

آرایشگاه ها از جملهمحل هایی هستند که به علت حضور افراد زیاد و همچنین ارائه خدمات متنوع بیشتر درمعرض آلودگی هستند. نظافت آرایشگاه توسط نیروی خانم متخصص در اینزمینه انجام می شود. این افراد باید دارای ظاهر موجه باشند و بتوانند کلیه خدماترا با دقت انجام دهند.

نظافت مهدکودک

نظافت مهدکودک نیز از مواردی است که تحت عنوان نظافتمحل کار اغلب توسط نیروهای نظافتی خانم انجام می شود. مهدکودک ها به علتنگهداری از نوزادان و کودکان که سیستم ایمنی ضعیف تری دارند، از خدمات نظافت مهدکودکدر موعدهای زمانی کوتاه و به صورت مستمر باید استفاده کنند.

نظافت سینما

سینما ها به علت رفتو آمدهای زیاد بیشتر در معرض آلودگی قرار دارد. در سینما ها خوراکی های زیادی مصرفمی شود که طبعا زباله های زیادی نیز تولید می کنند. از این رو نظافتسینما از جمله خدمات پر چالش است که باید توسط تجهیزات پیشرفته انجام شود.

نظافتچی شرکت چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

نظافت محل کار با خدمات تمیزکاری منزل و مشاعات تفاوتدارد. برای نظافت شرکت به علت حضور پرسنل در حال کار مراحل نظافت به گونه ی دیگریباید انجام شود. زیرا نظافت دفترکار نباید خللی در کار پرسنل ایجاد کند.مورد دیگر اینکه باید توجه به زمان بندی وقت کاری کارمندان شرکت ها، باید نیروهایاعزامی دقیقا در ساعت تعیین شده در محل حضور پیدا کنند تا تداخلی با هم نداشتهباشند.

همچنین نظم و چیدماندر نظافت شرکت حرف اول و آخر را می زند. به عبارت دیگر باید وسایل بعد از نظافتدقیقا در سرجای خود قرار بگیرند تا بعدها مشکلاتی برای کارمندان به وجود نیاید.

بهترین زمان نظافت اداره و شرکت

به طور کلی یک شرکتپاکیزه و تمیز در دو باره زمانی توسط نیروهای نظافتچی به خوبی تمیز شده است. اولینزمان وقتی است که هنوز کارکنان وارد شرکت نشده اند و دومین هم زمان با ساعات اداریاست. شرکت خدماتی نظافتی با هماهنگی مدیریت زمان کاری نظافتچی را مشخص می کند. اگرمایل نیستید نظافتچی ها در ساعات اداری در شرکت باشند برای قبل یا پس از ساعاتاداری با شرکت هماهنگ کنید.

·      نظافت محل کارقبل یا پس از ساعات کاری

نیروهای نظافت قبل ازورود کارکنان همه قسمت ها را جارو می کنند، میزها را دستمال کشیده و گردگیری میکنند، سطل زباله ها را خالی کرده و خلاصه همه جا را برق می اندازند. یکی از مکانهای بسیار آلوده در محل کار سرویس های بهداشتی است. نظافت این بخش زمان زیادی میبرد و لازم است تا قبل از ورود کارکنان سرویس بهداشتی، دستشویی و توالت ها به خوبینظافت شود. ساعت مراجعه نظافتچی شرکتی می تواند یکی دو ساعت قبل و یا بعداز ساعات اداری کارکنان باشد.

·      نظافت محل کاردر ساعات کاری

کارگرهای خدماتیشرکتی در بسیاری از مواقع فعالیت خود را در ساعات اداری انجام می دهند. البتهکارهای نظافتی که نیاز به شوینده های قوی دارد در ساعات اداری انجام نمی شود. برایمثال در اماکن عمومی و پر رفت و آمد نیروی نظافت وظیفه جارو کردن کف ساختمان را همزمان با حضور کارکنان دارد. اما برای شستشوی کف و آبکشی یا لکه بری لازم است زماندیگری انتخاب شود. خیس شدن کف ساختمان های اداری موقع اوج ترافیک کاری می تواندموجب حوادث ناخوشایندی شود.

نظافت محل کار وشرکت چه خدماتی ارائه می شود؟

  • نظافتورودی، نظافت سالن های انتظار و سالن جلسه، نظافت سرویس بهداشتی و نظافت آبدارخانهشرکت
  • نظافتدیوار و کف اداره با جارو و تی و نظافت کمد و مرتب نمودن تجهیرات داخل کمد
  • نظافت وگردگیری صندلی و تجهیزات اداری مانند فایل ها، کمد و رایانه
  • نظافت وشستشوی شیشه های پنجره و درب ها
  • نظافتصندلی ، میز و پارتیشن ها و سایر لوازمات در ادارات

نظافت محل کار و شرکت با استفاده از شرکت خدماتی هوم سرویز

با استفادهاز نظافتچی شرکت هوم سرویز می توانید در ساعاتی خارج از ساعات اداریاز خدمات نظافت محل کار بهره مند شوید. نیروهای مجرب هوم سرویزاز مواد شوینده متناسب با سطوح استفاده می کنند. قیمت نظافت محل کار ونظافت شرکت به طور کامل قابل استعلام می باشد و قبل از اعزام نیروی کار شما میتوانید از قیمت نظافت شرکت مطلع شوید. تمامی افراد مشغول به کاردر هوم سرویز دارای سوابق کاری تضمین شده و بدون سابقه کیفری هستند.

چه خدماتی در نظافت محل کار ارائه می شود؟

نظافت دفترکار شاید در نگاه اول نسبت به سایر موارد سادهتر به نظر برسد. اما از بخش های فراوانی تشکیل می شود که بنا به درخواست کارفرما،همه یا تعدادی از آنها انجام می شود. تعدادی از خدماتی که در نظافت شرکتارائه می شود عبارت اند از:

  • نظافت وگردگیری میز و صندلی، دیوار و پنجره ها
  • نظافتسرویس بهداشتی شرکت ها
  • تمیز کردنراه پله و راهرو شرکت
  • نظافتآبدارخانه شامل نظافت کمد، کابینت، سینک  و ظروف موجود در آبدارخانه
  • نظافت کمدو تجهیزات اداری مانند رایانه ها و کیس ها

قیمت نظافت شرکت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نظافت شرکت قیمت ثابتی می باشد. قیمت نظاقتمحل کار برای هر 4 ساعت و هر 6 ساعت به صورت ثابت می باشد و اگر در زیر 4ساعت خدمات به پایان برسد قیمت نظافت دفترکار به طور کامل 4 ساعتدریافت می شود. همچنین در صورتی که به ساعات بیشتری نیاز باشد به ازای هر ساعتمبلغی بر قیمت نظافت محل کار اضافه خواهد شد. همچنین اجرت نظافتمحل کار شاما کارهای سبک و تمیزکاریهای استاندارد است و هر گونه کار خارج از موارداستاندارد مانند جابجایی اقلام سنگین و موارد از این قبیل به صورت توافقی بینکارفرما و نظافتچی شرکت اعلام می شود.

ثبت سفارش نظافت دفترکار، شرکت و محل کار در هوم سرویز

در صورت نیاز بهنیروی خدماتی نظافت شرکت تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. جزئیات درخواست خودتان را در پروسه درخواست نیروی کار نظافتمحل کار ذکر کنید و همیاران مورد نظر درخواست را تایید کرده و با شما تماسخواهند گرفت و در روز و ساعت مورد نظر در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نظافت اداره، سازمان و دفترکار
نظافت شرکت‌ و محل‌کار
نظافت واحدهای تجاری
نظافت مجتمع‌های تجاری و ساختمان‌های بزرگ
نظافت مغازه، فروشگاه و پاساژ
نظافت باشگاه وزرشی، نظافت آرایشگاه، مهدکودک و غیره

همیاران سرویس نظافت شرکت

 نظرات کاربران

profile picture
میثم منتظریان
15 ساعت پیش |فرزاد حلاج

فوق العاده بودن ایشون شیشه هارو دسته ی گل کردن

profile picture
علی قاسمی
1 هفته پیش |حسن ابوطالب

اصلا اهل وقت تلف کردن تو کار نیستن و بسیار خوب انجام کار میدن ایشون

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
پونه رضایی
3 هفته پیش |جواد اکبری

خیلی تمیز کار و حساس بودن تو نظافت عالی بودن

خدمات مرتبط

نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,200,000 الی 1,400,000 تومان
موکت شویی
موکت شویی
قیمت از 320,000 الی 1,535,000 تومان
پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,500,000 تومان
پذیرایی از مهمانان
پذیرایی از مهمانان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان