مهماندار خانم و آقا

مهماندار خانم و آقا

از 1035 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت مهماندار خانم و آقا در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت مهماندار پذیرایی روزانه(6 ساعته)

650,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه مهماندار پذیرایی

80,000 تومان

قیمت کمک هزینه رفت و آمد (مخصوص سرویس های پس از ساعت 10 شب)

100,000 تومان

متوسط قیمت1,300,000 تومانکمینه قیمت1,300,000 تومانبیشینه قیمت1,300,000 تومان

آنچه درباره مهماندار خانم و آقا خواهید خواند

  • خدمات پذیرایی در منزل و نیروی پذیرایی خانم و آقا
  • خدمات پذیرایی مجالس با کارگر برای پذیرایی مجرب
  • نیروی پذیرایی از مجالس را چگونه خبر کنیم؟
  • خدمات پذیرایی در منزل با نیروی پذیرایی خانم (مهماندار خانم جهت پذیرایی)
  • خدمات پذیرایی در منزل با نیروی پذیرایی آقا (مهماندار آقا جهت پذیرایی)
  • نیروی پذیرایی تالار
  • تامین نیروی تشریفات نمایشگاهی (مهماندار نمایشگاه)
  • چرا خدمات پذیرایی از مهمان را از شرکت پذیرایی هوم سرویز دریافت کنیم؟
  • قیمت خدمات پذیرایی از مهمان به چه مواردی بستگی دارند؟
  • استخدام مهماندار آقا و خانم جهت پذیرایی از مهمان در کمترین زمان ممکن با هوم سرویز

خدمات پذیرایی در منزل و نیروی پذیرایی خانم و آقا

جشن ها، مراسم و مهمانی می توانند بسیار با شکوه تر و تشریفاتی تر برگزار شوند اگر با برنامه ریزی درست تمام اقدامات را پیش ببرید. تعدادی از میزبانها تمام مقدمات جشن ها و مهمانیها را به بهترین نحو ممکن فراهم می کنند اما در تمام طول مهمانی در حال پذیرایی مجالس هستند و در نهایت هیچ چیزی از مهمانی عایدشان نمی شود الا خستگی! در صورتی که اگر در هنگام آماده کردن تدارکات به فکر نحوه پذیرایی مراسم هم باشند در مهمانی نیز نهایت لذت را می برید. البته این موضوعات تنها محدود به مهمانی های خانگی نیست. بلکه نمی توان از اهمیت مهماندار و نیروی پذیرایی و خدمات پذیرایی در منزل چشم پوشی کرد. مواردی مانند نیروی خدماتی مجالس، مهماندار آقا و استخدام مهماندار خانم برای پذیرایی از مواردی هستند که به شما در برگزاری مهمانی ها کمک ویژه ای خواهند کرد. قیمت خدمات پذیرایی مجالس و قیمت پذیرایی از مهمان به ساعت کاری مهماندار مجالس و تعداد نیروی پذیرایی مجالس بستگی دارد. در ادامه به عوامل موثر بر قیمت خدمات پذیرایی در منزل و به معرفی بهترین شرکت مهمانداری می پردازیم.

خدمات پذیرایی مجالس با کارگر برای پذیرایی مجرب

مراسم و مهمانی ها همیشه با شلوغی و سروصدا همراه هستند. درمیان این هیاهو و شلوغی پذیرایی از مهمان ها می بایست به نحوی شایسته صورت بگیرد. گاهی ارائه خدمات پذیرایی در منزل به تنهایی از عهده صاحب مجلس خارج است. شاید تصور کنید که خرید میوه و شیرینی یا تهیه لوازم پذیرایی به تنهایی کافی است دیگر می توان یک مهمانی بدون نقص را برگزار کرد. اما واقعا کافی نیست!! مهماندار خانم مجالس یا مهماندار آقا مکمل تمام اقدامات ذکر شده هستند. باید قبل از شروع مراسم و مهمانی فکر همه چیز را کرده باشید. مواردی مانند تزئین سفره شام مهمانی، چیدمان میز شام مهمانی، تهیه غذای مهمان و چیدن میوه در ظرف و غیره با نهایت احترام توسط مهماندار برای پذیرایی ارائه می شوند. کمک گرفتن از نیروی پذیرایی ماهر یکی از مواردی هست که مهمانی را هم برای میزبان و هم برای مهمانها زیباتر و دلنشین تر خواهد کرد.

نیروی پذیرایی از مجالس را چگونه خبر کنیم؟

در گذشته افرادی که از قدرت مالی بهتری برخوردار بودند، فقط به استخدام مهماندار برای پذیرایی می پرداختند. این خدمه پذیرایی همان نیروی خدماتی نظافتی بودند که به عنوان نیروی پذیرایی از مهمانان هم فعالیت می کردند. متاسفانه این افراد آموزش خاصی ندیده بودند و همه چیز باید در مهمانی به آنها گوشزد می شد. با گذر زمان خدمات پذیرایی از مهمان در مجالس به یک کار تشریفاتی تبدیل شد. به این ترتیب وظایف نیروی خدماتی و نیروی پذیرایی برای مهمانی از هم جدا شدند. امروزه در ابتدای تهیه تدارکات مهمانی، درخواست کارگر برای پذیرایی یا استخدام مهماندار خانم و مهماندار آقا در راس لیست افراد قرار می گیرند. نیروی پذیرایی برای مهمانی یکی از مهمترین قسمت های برگزاری یک مهمانی محسوب می شود و استخدام نیروی پذیرایی آموزش دیده و ماهر نهایت رضایت مهمان و میزبان را به همراه خواهد داشت. با کمک از شرکت های پذیرایی و شرکت مهمانداری هوم سرویز می توانید بنا بر درخواست خود مهماندار مجالس را برای پذیرایی مجالس عروسی، پذیرایی مجالس ترحیم، پذیرایی مجالس ختم و غیره در کنار خود داشته باشید.

خدمات پذیرایی در منزل با نیروی پذیرایی خانم (مهماندار خانم جهت پذیرایی)

نیروی پذیرایی خانم تعلیم دیده و آشنا با اصول مهمانداری و آداب پذیرایی می داند دقیقا چگونه در مهمانی ها و مراسم رفتار کند و از مهمانان پذیرایی کند. این مورد که میزبان مداوم مواردی را به مهماندار خانم گوشزد کند از ایرادات شایعی می باشد که صاحبان مجالس از آن بیزارند و متاسفانه افراد ناوارد همواره با این موضوع درگیر هستند. برای خدمات پذیرایی در منزل و خدمات پذیرایی مجالس که به سفره آرایی و سلیقه بیشتری در کار نیاز است، نیروی پذیرایی خانم پیشنهاد می شود.

خدمات پذیرایی در منزل با نیروی پذیرایی آقا (مهماندار آقا جهت پذیرایی)

انتخاب و استخدام مهماندار آقا کاملا سلیقه ای و بر اساس درخواست مشتری صورت می گیرد. معمولا برای پذیرایی مجالس ترحیم و پذیرایی مجالس کاری، از مهماندار آقا یا نیروی پذیرایی آقا کمک گرفته می شود.

در صورتی که مجلس بزرگی را در پیش رو دارید به هردو کارگر برای پذیرایی از مهمانان نیاز دارید. خانم برای انجام کارهای پذیرایی داخل مجلس به کار گرفته می شوند و آقا جهت خوشامد گویی، کمک به مهمانان و پاسخ به درخواستشان و معرفی به صاحبان مجلس خدمات ارائه می دهند. همچنین کمک به حمل و نقل وسایل مانند میز و صندلی و کمک به افراد سالمند برای جابجایی بر عهده نیروی پذیرایی آقا می باشد.

نیروی پذیرایی تالار

اغلب در مجالس بزرگ به چند مهماندار و نیروی پذیرایی تالار به طور هم زمان نیاز است. لازم است تا یک مهماندار کنار ورودی سالن پذیرایی بایستد تا در هنگام ورود مهمان ها با خوشرویی مهمانان را راهنمایی کند. شاید برخی از مهمان ها با سالن و فضای مهمانی غریبه باشند و نیاز به راهنمایی داشته باشند. هرگز ورودی را بدون مهماندار مجالس رها نکنید.

چنانچه برخی از مهمانان نیاز به کمک داشتند این وظیفه خدمه پذیرایی است که به آنان کمک کنند. برای مثال مهماندار مجالس باید به افراد سالمندی که در راه رفتن مشکل دارند و از عصا و ویلچر استفاده می کنند کمک کرده و تا میز پذیرایی همراهی شان کنند. بهتر است مهماندار برای مهمونی، تردد بیش از حد لزوم نداشته و تنها در مواقع لزوم برای پذیرایی به مهمانان حاضر شوند تا مانع راحتی مهمانان نشوند.

تامین نیروی تشریفات نمایشگاهی (مهماندار نمایشگاه)

در نمایشگاه ها یکی از مهمترین مواردی که تاثیر مستقیمی بر بازخورد بازدید کنندگان دارد، مهماندار نمایشگاه است. مهماندار برای نمایشگاه به گونه ای نماینده میزبان به شمار می رود که در ارتباط مستقیم با مهمانان قرار دارد. در این راستا برگزار کنندگان نمایشگاه در کنار سایر موارد نگاه ویژه ای به تامین نیروی تشریفاتی نمایشگاهی نیز باید داشته باشند. متاسفانه افراد از میزان اهمیت این موضوع غافل شده و ناخواسته موجب لطمه به خود می شوند. استخدام مهماندار برای نمایشگاه جنبه حرفه ای تری از مهمانداری برای پارتی یا مهماندار مجالس خصوصی دارد. مهماندار نمایشگاه دارای مهارت های تشریفاتی بالاتری هستند و نحوه مدیریت در شرایط بحرانی را آموزش دیده اند.

چرا خدمات پذیرایی از مهمان را از شرکت پذیرایی هوم سرویز دریافت کنیم؟

شرکت پذیرایی و مهمانداری هوم سرویز رویکردی کاملا تشریفاتی به خدمات مهمانداری دارد. در این راستا افراد به صورت تفکیک شده برای خدماتی مانند نیروی تشریفات، مهماندار برای مهمونی و خدمات مهمانداری رسمی و مهماندار برای جلسه رسمی افراد مناسب و توجیه شده در هر کدام از موارد بیان شده را اعزام می کنند.

نیروی خدمات پذیرایی هوم سرویز دارای ظاهر مرتب و لباس و پوشش کاملا آراسته هستند. آراسته و شیک بودن خدمه پذیرایی اولین و یکی از مهمترین شرایط استخدام نیروی پذیرایی در هوم سرویز می باشد.

مهماندار مجالس هوم سرویز همه آموزش دیده هستند و کاملا با آداب پذیرایی از مهمان و مهمانداری آشنایی کامل دارند. مهماندار خانم هوم سرویز با لحن کوتاه و مودبانه با مهمانان برخورد می کنند. احترام به کارفرما و مهمانان از اصول مهم نیروهای پذیرایی هوم سرویز می باشد و در پایان باید با خوشرویی مهمانان را بدرقه کرده و کار را طبق خواسته مشتری که از ابتدا بیان شده است، به اتمام می رسانند.

قیمت خدمات پذیرایی از مهمان به چه مواردی بستگی دارند؟

قیمت خدمات پذیرایی به موارد متعددی بستگی دارد. قیمت مهماندار بر اساس نوع مهمانی و همچنین مهارت های مورد انتظار از وی تغییر خواهد کرد. دستمزد مهماندار خانم یا هزینه پذیرایی از مجالس در بعضی از موارد بر اساس ساعت کاری اعلام می شود. به طوری که به ازای هر ساعت، مبلغی به عنوان هزینه پذیرایی از مهمان اضافه می شود. یکی دیگر از مواردی که بر هزینه پذیرایی مجالس تاثیر گذار است، زمان انجام مراسم، نوع مراسم و مجالس است. به طور مثال طبعا قیمت خدمات پذیرایی مهمانی کوچک با قیمت پذیرایی مهمان در عروسی متفاوت است.

به طور کل تعرفه مهمانداری به موارد زیادی بستگی دارد که بنا به خواسته مشتری و فضای حاکم و نوع خدماتی که باید ارائه شوند تغییر خواهند کرد. با ثبت درخواست در هوم سرویز می توانید به صورت رایگان از قیمت پذیرایی از مهمان مطلع شوید.

استخدام مهماندار آقا و خانم جهت پذیرایی از مهمان در کمترین زمان ممکن با هوم سرویز

پذیرایی از جشن ها و مراسم خود را به شرکت پذیرایی و خدماتی هوم سرویز بسپارید. اعزام مهماندار خانم جهت پذیرایی از مراسم، همایش ها، مجالس رسمی و میهمانی ها، سمینارها و غرفه های نمایشگاهی یکی از خدمات شرکت هوم سرویز است . امکان اعزام مهماندار خانم جهت پذیرایی به صورت ساعتی و پاره وقت نیز وجود دارد. شما می توانید صفر تا صد برگزاری مجالس و مهمانی های خود را به ما بسپارید و از مهمانی خود و معاشرت با میهمانانتان نهایت لذت را ببرید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس مهماندار خانم و آقا و همچنین ارایه خدمات نیروی پذیرایی خانم و مهماندار آقا از برترین شرکت خدمات و پذیرایی معتبر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات مجالس و مهمانی ها ارائه می دهد که شامل تشریفات عروسی و تشریفات مجالس خصوصی با کمک موسسات تشریفات معتبر و حرفه ای, طراحی و دیزاین جشن تولد در خانه, خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس و مهمانی ها, سفارش گل آنلاین توسط بهترین گلفروشی آنلاین معتبر, خدمات آشپزی در منزل , چاپ بنر فوری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس مهماندار خانم و آقا

نیروی پذیرایی خانم و مهماندار آقا از برترین شرکت خدمات و پذیرایی معتبر

پذیرایی از مهمان در مراسم خواستگاری، مهمانی، عقد و عروسی

نیروی پذیرایی جلسات اداری، سمینارها و سایر اجلاس های رسمی

خدمات پذیرایی از مهمانی های خصوصی و عمومی

پذیرایی از مجالس خصوصی، تولد و پارتی ها

پذیرایی مراسم ترحیم و خدمات پذیرایی مجالس ختم و یادبود

نظرات کاربران

profile picture
مریم صفایی

من برای بار دوم هست که از سرکار خانم مسیح خواه برای پذیرایی از مهمان کمک میگیرم فقط میتونم بگم بسیار خوش اخلاق و مودب و با وجدان کاری بالا در کل عالی عالی عالی😍❤👌🏻

profile picture
سولماز لطیف

بسیار عالی بودن ،در نظم و آراستگی و نحوه برخورد و کاربلد و وقت شناس ،ممنونم از حضورشون که کار را به خوبی انجام دادن

profile picture
فران جهان

خوش برخورد و مسلط بودن. کاملا راضی بودیم از ایشون.

profile picture
الناز هاشمی
2 هفته پیش |همیار الهام بای

کارشون عالی بود. خیلی زحمت کشیدن. خیلی خانوم محترم و خوبی بودن.

شرایط مهماندار خانم و آقا و کارگر پذیرایی نمایشگاه، مهمانی و مجالس

سرویس پذیرایی مهمان توسط مهمانداران آموزش دیده و با لباس فرم مهماندار انجام می شود.

مشتری گرامی جهت هماهنگی هر چه بهتر سفارش اعزام مهماندار مد نظر را 24 ساعت زودتر ثبت نمایید.

تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

سرویس پذیرایی شامل پذیرایی از مهمانان، سرو غذا، میوه، شیرینی و نوشیدنی، چیدمان میز، امور تشریفات مهمانی و شستشوی ظروف می باشد.

سرویس تشریفات به صورت روزانه می باشد.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 100هزار تومان می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

party-designer
تزئینات و طراحی مجالس
قیمت از 3,200,000 الی 4,100,000 تومان
house-cleaning
نظافت منزل
قیمت از 540,000 الی 820,000 تومان
flowers-online
سفارش آنلاین گل
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
wedding-services
خدمات مجالس
قیمت از 1,400,000 الی 3,900,000 تومان