banner
قیمت خدمات
/
نظافت و پذیرایی
/
پذیرایی از مهمانان

درخواست مهماندار و نیروی پذیرایی برای مجالس و مهمانی ها

از 1035 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نیروی پذیرایی و تشریفات خانم و آقا حرفه ای

قیمت مهماندار پذیرایی روزانه(8 ساعته)

350,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه مهماندارپذیرایی

40,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط استخدام مهماندار نمایشگاه، مهمانی و مجالس خصوصی و رسمی

سرویس پذیرایی مهمان توسط مهمانداران آموزش دیده و با لباس فرم مهماندار انجام می شود.

مشتری گرامی جهت هماهنگی هر چه بهتر سفارش اعزام مهماندار مد نظر را 24 ساعت زودتر ثبت نمایید.

تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

سرویس پذیرایی شامل پذیرایی از مهمانان، سرو غذا، میوه، شیرینی و نوشیدنی، چیدمان میز، امور تشریفات مهمانی و شستشوی ظروف می باشد.

سرویس تشریفات به صورت روزانه می باشد.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 50 هزار تومن می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

اعزام مهماندار مجالس و نیروی پذیرایی خانم و آقا

جشن ها، مراسم و مهمانی می توانند بسیار با شکوه تر و تشریفاتی تر برگزار شوند اگر با برنامه ریزی درست تمام اقدامات را پیش ببرید. تعدادی از میزبانها تمام مقدمات جشن ها و مهمانیها را به بهترین نحو ممکن فراهم می کنند اما در تمام طول مهمانی در حال پذیرایی مجالس هستند و در نهایت هیچ چیزی از مهمانی عایدشان نمی شود الا خستگی! در صورتی که اگر در هنگام آماده کردن تدارکات به فکر نحوه پذیرایی مراسم هم باشند در مهمانی نیز نهایت لذت را می برید. البته این موضوعات تنها محدود به مهمانی های خانگی نیست. بلکه نمی توان از اهمیت مهماندار و نیروی پذیرایی و نیروی تشریفات در مجالس رسمی و حتی غیر رسمی چشم پوشی کرد.

مواردی مانند نیروی خدماتی مجالس، مهماندار آقا و استخدام مهماندار خانم برای پذیرایی از مواردی هستند که به شما در برگزاری مهمانی ها کمک ویژه ای خواهند کرد. قیمت خدمات پذیرایی مجالس و قیمت پذیرایی از مهمان به ساعت کاری مهماندار مجالس و تعداد نیروی پذیرایی مجالس بستگی دارد. در ادامه به عوامل موثر بر قیمت خدمات پذیرایی از مهمان و به معرفی بهترین شرکت مهمانداری می پردازیم.

خدمات پذیرایی مجالس با کارگر برای پذیرایی مجرب

مراسم و مهمانی ها همیشه با شلوغی و سروصدا همراه هستند. درمیان این هیاهو و شلوغی پذیرایی از مهمان ها می بایست به نحوی شایسته صورت بگیرد. گاهی ارائه خدمات پذیرایی در منزل به تنهایی از عهده صاحب مجلس خارج است. شاید تصور کنید که خرید میوه و شیرینی یا تهیه لوازم پذیرایی به تنهایی کافی است دیگر می توان یک مهمانی بدون نقص را برگزار کرد. اما واقعا کافی نیست!! مهماندار خانم مجالس یا مهماندار آقا مکمل تمام اقدامات ذکر شده هستند. باید قبل از شروع مراسم و مهمانی فکر همه چیز را کرده باشید. مواردی مانند تزئین سفره شام مهمانی، چیدمان میز شام مهمانی، تهیه غذای مهمان و چیدن میوه در ظرف و غیره با نهایت احترام توسط مهماندار برای پذیرایی ارائه می شوند. کمک گرفتن از نیروی پذیرایی ماهر یکی از مواردی هست که مهمانی را هم برای میزبان و هم برای مهمانها زیباتر و دلنشین تر خواهد کرد.

نیروی پذیرایی از مجالس را چگونه خبر کنیم؟

در گذشته افرادی که از قدرت مالی بهتری برخوردار بودند، فقط به استخدام مهماندار برای پذیرایی می پرداختند. این خدمه پذیرایی همان نیروی خدماتی نظافتی بودند که به عنوان نیروی پذیرایی از مهمانان هم فعالیت می کردند. متاسفانه این افراد آموزش خاصی ندیده بودند و همه چیز باید در مهمانی به آنها گوشزد می شد. با گذر زمان خدمات پذیرایی از مهمان در مجالس به یک کار تشریفاتی تبدیل شد. به این ترتیب وظایف نیروی خدماتی و نیروی پذیرایی برای مهمانی از هم جدا شدند. امروزه در ابتدای تهیه تدارکات مهمانی، درخواست کارگر برای پذیرایی یا استخدام مهماندار خانم و مهماندار آقا در راس لیست افراد قرار می گیرند. نیروی پذیرایی برای مهمانی یکی از مهمترین قسمت های برگزاری یک مهمانی محسوب می شود و استخدام نیروی پذیرایی آموزش دیده و ماهر نهایت رضایت مهمان و میزبان را به همراه خواهد داشت. با کمک از شرکت های پذیرایی و شرکت مهمانداری هوم سرویز می توانید بنا بر درخواست خود مهماندار مجالس را برای پذیرایی مجالس عروسی، پذیرایی مجالس ترحیم، پذیرایی مجالس ختم و غیره در کنار خود داشته باشید.

نیروی پذیرایی خانم (مهماندار خانم جهت پذیرایی)

نیروی پذیرایی خانم تعلیم دیده و آشنا با اصول مهمانداری و آداب پذیرایی می داند دقیقا چگونه در مهمانی ها و مراسم رفتار کند و از مهمانان پذیرایی کند. این مورد که میزبان مداوم مواردی را به مهماندار خانم گوشزد کند از ایرادات شایعی می باشد که صاحبان مجالس از آن بیزارند و متاسفانه افراد ناوارد همواره با این موضوع درگیر هستند. برای خدمات پذیرایی در منزل و خدمات پذیرایی مجالس که به سفره آرایی و سلیقه بیشتری در کار نیاز است، نیروی پذیرایی خانم پیشنهاد می شود.

نیروی پذیرایی آقا (مهماندار آقا جهت پذیرایی)

انتخاب و استخدام مهماندار آقا کاملا سلیقه ای و بر اساس درخواست مشتری صورت می گیرد. معمولا برای پذیرایی مجالس ترحیم و پذیرایی مجالس کاری، از مهماندار آقا یا نیروی پذیرایی آقا کمک گرفته می شود.

در صورتی که مجلس بزرگی را در پیش رو دارید به هردو کارگر برای پذیرایی از مهمانان نیاز دارید. خانم برای انجام کارهای پذیرایی داخل مجلس به کار گرفته می شوند و آقا جهت خوشامد گویی، کمک به مهمانان و پاسخ به درخواستشان و معرفی به صاحبان مجلس خدمات ارائه می دهند. همچنین کمک به حمل و نقل وسایل مانند میز و صندلی و کمک به افراد سالمند برای جابجایی بر عهده نیروی پذیرایی آقا می باشد.

نیروی پذیرایی تالار

اغلب در مجالس بزرگ به چند مهماندار و نیروی پذیرایی تالار به طور هم زمان نیاز است. لازم است تا یک مهماندار کنار ورودی سالن پذیرایی بایستد تا در هنگام ورود مهمان ها با خوشرویی مهمانان را راهنمایی کند. شاید برخی از مهمان ها با سالن و فضای مهمانی غریبه باشند و نیاز به راهنمایی داشته باشند. هرگز ورودی را بدون مهماندار مجالس رها نکنید.

چنانچه برخی از مهمانان نیاز به کمک داشتند این وظیفه خدمه پذیرایی است که به آنان کمک کنند. برای مثال مهماندار مجالس باید به افراد سالمندی که در راه رفتن مشکل دارند و از عصا و ویلچر استفاده می کنند کمک کرده و تا میز پذیرایی همراهی شان کنند. بهتر است مهماندار برای مهمونی، تردد بیش از حد لزوم نداشته و تنها در مواقع لزوم برای پذیرایی به مهمانان حاضر شوند تا مانع راحتی مهمانان نشوند.

تامین نیروی تشریفات نمایشگاهی (مهماندار نمایشگاه)

در نمایشگاه ها یکی از مهمترین مواردی که تاثیر مستقیمی بر بازخورد بازدید کنندگان دارد، مهماندار نمایشگاه است. مهماندار برای نمایشگاه به گونه ای نماینده میزبان به شمار می رود که در ارتباط مستقیم با مهمانان قرار دارد. در این راستا برگزار کنندگان نمایشگاه در کنار سایر موارد نگاه ویژه ای به تامین نیروی تشریفاتی نمایشگاهی نیز باید داشته باشند. متاسفانه افراد از میزان اهمیت این موضوع غافل شده و ناخواسته موجب لطمه به خود می شوند. استخدام مهماندار برای نمایشگاه جنبه حرفه ای تری از مهمانداری برای پارتی یا مهماندار مجالس خصوصی دارد. مهماندار نمایشگاه دارای مهارت های تشریفاتی بالاتری هستند و نحوه مدیریت در شرایط بحرانی را آموزش دیده اند.

چرا خدمات مهمانداری را از شرکت پذیرایی هوم سرویز دریافت کنیم؟

شرکت پذیرایی و مهمانداری هوم سرویز رویکردی کاملا تشریفاتی به خدمات مهمانداری دارد. در این راستا افراد به صورت تفکیک شده برای خدماتی مانند نیروی تشریفات، مهماندار برای مهمونی و خدمات مهمانداری رسمی و مهماندار برای جلسه رسمی افراد مناسب و توجیه شده در هر کدام از موارد بیان شده را اعزام می کنند.

نیروی خدمات پذیرایی هوم سرویز دارای ظاهر مرتب و لباس و پوشش کاملا آراسته هستند. آراسته و شیک بودن خدمه پذیرایی اولین و یکی از مهمترین شرایط استخدام نیروی پذیرایی در هوم سرویز می باشد.

مهماندار مجالس هوم سرویز همه آموزش دیده هستند و کاملا با آداب پذیرایی از مهمان و مهمانداری آشنایی کامل دارند. مهماندار خانم هوم سرویز با لحن کوتاه و مودبانه با مهمانان برخورد می کنند. احترام به کارفرما و مهمانان از اصول مهم نیروهای پذیرایی هوم سرویز می باشد و در پایان باید با خوشرویی مهمانان را بدرقه کرده و کار را طبق خواسته مشتری که از ابتدا بیان شده است، به اتمام می رسانند.

قیمت خدمات پذیرایی از مهمانان به چه مواردی بستگی دارند؟

قیمت خدمات پذیرایی به موارد متعددی بستگی دارد. قیمت مهماندار بر اساس نوع مهمانی و همچنین مهارت های مورد انتظار از وی تغییر خواهد کرد. دستمزد مهماندار خانم  یا هزینه پذیرایی از مجالس در بعضی از موارد بر اساس ساعت کاری اعلام می شود. به طوری که به ازای هر ساعت، مبلغی به عنوان هزینه پذیرایی از مهمان اضافه می شود. یکی دیگر از مواردی که بر هزینه پذیرایی مجالس تاثیر گذار است، زمان انجام مراسم، نوع مراسم و مجالس است. به طور مثال طبعا قیمت خدمات پذیرایی مهمانی کوچک با قیمت پذیرایی مهمان در عروسی متفاوت است.

به طور کل تعرفه مهمانداری به موارد زیادی بستگی دارد که بنا به خواسته مشتری و فضای حاکم و نوع خدماتی که باید ارائه شوند تغییر خواهند کرد. با ثبت درخواست در هوم سرویز می توانید به صورت رایگان از قیمت پذیرایی از مهمان مطلع شوید.

استخدام مهماندار آقا و خانم مجالس در کمترین زمان ممکن با هوم سرویز

پذیرایی از جشن ها و مراسم خود را به شرکت پذیرایی و خدماتی هوم سرویز بسپارید. اعزام مهماندار خانم جهت پذیرایی از مراسم، همایش ها، مجالس رسمی و میهمانی ها، سمینارها و غرفه های نمایشگاهی یکی از خدمات شرکت هوم سرویز است . امکان اعزام مهماندار خانم جهت پذیرایی به صورت ساعتی و پاره وقت نیز وجود دارد. شما می توانید صفر تا صد برگزاری مجالس و مهمانی های خود را به ما بسپارید و از مهمانی خود و معاشرت با میهمانانتان نهایت لذت را ببرید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

این سرویس شامل خدمات زیر است

پذیرایی مراسم ترحیم و خدمات پذیرایی مجالس ختم و یادبود
پذیرایی مراسم خواستگاری، مهمانی، عقد و عروسی
پذیرایی جلسات اداری، سمینارها، نمایشگاه‌های بین‌المللی و سایر اجلاس های رسمی
پذیرایی از مجالس خصوصی، تولد و پارتی ها

همیاران سرویس درخواست مهماندار و نیروی پذیرایی برای مجالس و مهمانی ها

 نظرات کاربران

profile picture
محمد تهرانی
4 هفته پیش |منصور فلاح

بسیار محترم و متین و باتجربه بودن ایشون

profile picture
نرگس یاری

بسیار بسیار زیاد کارشون خوب بود حتما از نیروهای شما دوباره برای مراسم هام استفاده میکنم

profile picture
هدیه حسن پور

کارشون بینظیر بود خیلی وارد به اصول مهمانداری بودن بینهایت سپاسگذارم

profile picture
تهمینه نوری

خیلی خیلی راضی بودم خانم خیلی خوش برخوردی برای ما ارسال کردین منظم پذیرایی میکردن حواسشون کاملا به مراسم بود ما لذت بردیم از کارشون

خدمات مرتبط

تزئینات و طراحی مجالس
تزئینات و طراحی مجالس
قیمت از 10,000,000 الی 10,000,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 200,000 الی 305,000 تومان
سفارش آنلاین گل
سفارش آنلاین گل
قیمت از 350,000 الی 900,000 تومان
خدمات مجالس
خدمات مجالس
قیمت از 700,000 الی 900,000 تومان