نظافت منزل

نظافت منزل

از 2490 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نظافت منزل در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت همیار نظافتچی آقا 4 ساعته

340,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه همیار نظافتچی آقا

50,000 تومان

قیمت همیار نظافتچی خانم 4 ساعته

400,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه همیار نظافتچی خانم

50,000 تومان

قیمت همیار نظافتچی ویژه آقا 4 ساعته

400,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه همیار نظافتچی ویژه آقا

70,000 تومان

قیمت همیار نظافتچی ویژه خانم 4 ساعته

450,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه همیار نظافتچی ویژه خانم

70,000 تومان

قیمت شسشتوی سقف آشپزخانه(مخصوص همیاران آقا)

70,000 تومان

قیمت شستشوی فرش و مبل ها با شامپو فرش(مخصوص همیاران آقا)

50,000 تومان

متوسط قیمت450,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت540,000 تومان

آنچه درباره نظافت منزل خواهید خواند

 • خدمات نظافت منزل با نظافتچی خانم و آقا ماهر و با تجربه
 • قیمت نظافت منزل بر چه اساسی تعیین می شود؟
 • نظافت خانه شامل چه اقداماتی است؟
 • آیا به کارگر نظافت منزل فوری نیاز دارید؟
 • شرکت نظافتی بهتر است یا کارگر نظافتچی شخصی؟
 • انتخاب نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم به اختیار شماست
 • خدمات نظافت منزل توسط خانم جوان
 • نظافتچی منزل باید دارای چه ویژگی هایی داشته باشد؟
 • خدمات نظافت منزل هوم سرویز آیا قابل اطمینان است؟
 • سفارش آنلاین نظافتچی ساعتی در هوم سرویز چه مزیت هایی دارد؟
 • نرخ نظافت منزل در هوم سرویز چگونه تعیین می شود؟
 • کارگر برای نظافت منزل را از همیاران هوم سرویز بخواهید

خدمات نظافت منزل با نظافتچی خانم و آقا ماهر و با تجربه

همه ما تقریبا باشرایط زندگی مدرن آشنایی داریم. دیگر مثل گذشته، کم پیش می آید که یک خانم خانهدار مدام به نظافت منزل مشغول باشد و به تمامی امور خانهبپردازد. بدین ترتیب مشاغلی مانند کار نظافت منزل پدید آمدند تااقدامات در خصوص تمیزکاری را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. درواقع با پیشرفتتکنولوژی هر زمانی که شما بخواهید، بهترین زمان برای نظافت منزل است. شرکت خدمات نظافتی هوم سرویز باداشتن کادر مجرب آماده ارائه انواع خدمات از جمله نظافت آشپزخانه، نظافتسالن و پذیرایی، نظافت اتاق خواب و نظافت سرویس بهداشتی وحمام و نظافت انباری، خدمات نظافت منزل تخلیه و نظافتبعد از اسباب کشی هستند. نظافت آپارتمان و خدمات نظافت منزلویلایی نیز از جمله مواردی هستند که توسط شرکت نظافتی هوم سرویزارائه می شود.

با توجه بهاهمیت پاکیزگی در فرهنگ ما، درخواست کارگر نظافتچی منزل اعماز نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم برای سرویس نظافتخانه، روز به روز بر تعداد آن افزوده می شود. مواردی مانند مهارت نظافتچیمنزل حرفه ای یا کارگر نظافت منزل خانم یا آقا والبته قیمت نظافت منزل از مواردی هستند که برای گیرندگان این سرویسهمواره شبهاتی ایجاد می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا از پروسهکامل استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل و استخدامکارگر نظافتی آقا و همچنین قیمت نظافت منزل به صورتساعتی آگاه شوید.

قیمت نظافت منزل بر چه اساسی تعیین می شود؟

· خدمات نظافتمنزل استاندارد

تعرفه نظافت منزل درحالت استاندارد یا معمول شامل:گردگیری وسایل و کل منزل ، جمع کردن ریخت و پاش ها،جمع آوری لباس های کمد و قفسه ها، نظافت آشپزخانه، جارو کردن منزل، تی کشی کفاتاق، نظافت و شستشوی سرویس های بهداشتی( دستشویی، حمام و..)، آینه، تمیزکاری شیرآلات و کارهایی از این قبیل است.

· نظافت دیوارها وپنجره ها

در نظر داشته باشیدکه برای نظافت دیوارها و پنجره ها زمان بیشتری از نظافت معمول صرف می شود.لذا قیمت نظافت منزل مشمول پرداخت هزینه اضافی به ازای هر ساعتاست. به تجربه دیده شده نظافت استاندارد به همراه شستشوی دیوارها و پاک کردن پنجرهها، بیش از ۸ ساعت زمان می برد. استفاده از دو نیروی نظافت خانم و آقا برایتمیزکاری استاندارد و دیوارها، موجب کاهش زمان انجام کار و رضایت بیشتر خواهد شد.

· نظافت کلی منزلو لوازم

این سرویس اغلب درخانه تکانی پایان سال و یا جابجایی اثاثیه منزل درخواست می شود و بیش از یک روززمان می برد. کلیه خدمات در این مورد شامل:شستشوی فرش و موکت، شستشوی مبلمان وکارهایی از این قبیل است. قیمت نظافت منزل به صورت معمول شاملشستشوی مبلمان و فرش و .. نمی باشد.

نظافت خانه شامل چه اقداماتی است؟

نظافت خانه بنابه درخواست کارفرما مراحل و اقدامات زیادی را شامل می شود. این مورد که از نظافتچیخانم کمک بگیرید یا از نظافتچی آقا جنس کارها را تغییرمی دهد. خدماتی که به قدرت و نیروی بدنی بیشتری نیاز دارد مانند نظافت وشستشوی دیوار و پنجره و، در کل نظافت خانه تخلیه رااغلب به کارگر نظافت منزل آقا سپرده می شود.

تمیزکردن خانه شاملمواردی مانند دیوارشویی، خدمات نظافت داخل خانه مثل نظافتآشپزخانه، نظافت سالن پذیرایی، نظافت سرویس بهداشتی، نظافت اتاقخواب، نظافت انباری و ... است. البته این موارد می توانند بسیار گستردهتر شوند و در نظافت خانه ویلایی و نظافت آپارتمان اینگزینه ها تغییر می کنند. خیلی از افراد به علت تجربیات بدی که از نظافتچی منزل بیمسئولیت داشته اند، تصور می کنند قیمت نظافت منزل یک هزینه الکی است وهیچگاه نتیجه را آنطور که ما میخواهیم تحویل نمی دهند. در صورتی که این اقداماتاگر نظافتچی منزل واجد شرایط انجام شوند به بهترین نحو ممکن به اتمامخواهند رسید.

آیا به کارگر نظافت منزل فوری نیاز دارید؟

گاهی شرایط و کارهاکمی پیچیده تر می شود و نیاز به خدمات نظافت منزل فوری است. مواردیمانند نظافت بعد از اسباب کشی از آن موارد است که حجم کارها کمی زیاداست و نیاز به کارگر نظافت حرفه ای است. این افراد با مهارتخود کارها را در کمترین زمان ممکن به پایان می رسانند. کارهای سنگین تر رابه کارگر نظافت آقا بسپارید و کارگر نظافت خانم را برایکارهای حساس تر و سبک تر انتخاب کنید.

شرکت نظافتی بهتر است یا کارگر نظافتچی شخصی؟

برای پاسخ به اینسوال مسئله پشتیبانی شرکت مطرح می شود. در واقع کارگر نظافتچی منزل چونوابسته به هیچ شرکت خدماتی نیست. پس در صورت بروز هر گونه مشکلی شما دستتان بهجایی بند نیست. اما زمانی که از شرکت خدماتینظافتی معتبر، خدمتکار تمیزکاری بخواهید، می توانید از پشتیبانیبرخوردار باشید. همچنین اگر در ساعتاولیه از کیفیت کار کارگر نظافت منزل رضایت نداشته باشید با تماسبا پشتیبانی می توانید نظافتچی منزل را تعویض کنید اما در صورت کمک از افرادمتفرقه نمی توانید فرد را تغییر دهید یا جایگزینی انتخاب کنید.

مسئله مهم دیگر درتفاوت بین شرکت نظافت منزل و نظافتچی شخصی، تفاوت قیمتنظافت منزل است. اینکه از نرخ نظافت منزل اطلاع دقیق داشتهباشید موجب می شود که در انتهای کار با قیمتی خارج از توافق مواجه نشوید و بااطلاع کامل اقدام به استخدام کارگر نظافتی خانم یا آقا کنید. تیمهوم سرویز با تدابیر کامل این تفاوت در قیمت خدمات نظافت منزل را به کلیاز بین برده است. بدین ترتیب همه افراد با قیمت نظافت منزل ثابت میتوانند از این خدمات برخوردار شوند.

انتخاب نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم به اختیار شماست

انتخاببین نظافتچی آقا یا خانم به میزان و نوع تمیزکاری شمابستگی دارد. در واقع برای تمیزکاری های سبک مانند گردگیری که به دقت عمل بیشترینیاز است، بهترین گزینه، استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل است. ولی در صورتی که حجم کار سنگین است، مانندشستشوی دیوار، کف و خدمات نظافت منزل تخلیه معمولا از نیروی خدماتیآقا استفاده می شود.

خدمات نظافت منزل توسط خانم جوان

هوم سرویز جامع ترینشرکت نظافتی است که نیروی خدماتی درب منزل را اعزام می کند. خانم جوان برای نظافتمنزل یکی از محبوب ترین سرویس های شرکت خدمات نظافتی هوم سرویز است.

اعزام خانم جوانبرای نظافت منزل تنها با چند کلیک امکان پذیر است. کارگر زنبرای نظافت منزل با سابقه کار و دارای تجربه از همیاران هوم سرویز بهراحتی انجام می شود. خدمات تمیزکاری توسط خانم جوان یکی از ترفندهاییاست که می تواند به خانم های شاغل در مرتب نگه داشتن منزل کمک کند. به این ترتیبهمیشه منازل تمیز و پاکیزه خواهید داشت. به دلیل تقاضای زیاد برایاعزام نیروی نظافتی خانم پیشنهاد می کنیم درخواست های خود را ازقبل ثبت کنید تا اعزام نظافتچی منزل طبق زمان بندی در روز و تاریخ دلخواه تان باشد.

نظافتچی منزل باید دارای چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 • نظافتچیخانه باید داری مهارت و تجربه لازم در این زمینهباشد.
 • این افرادباید بدون سایقه کیفری و با پیشینه کاری مشخص و تایید شده باشند.
 • نظافتچیمنزل باید آرام، صبور، کم صحبت و خوش اخلاق باشد.
 • نظافتچیمنزل باید ظاهر تمیز و مرتبی داشته باشند.
 • نظافتچیخانه باید در کنار سرعت، دقت عمل بالایی داشته باشد.
 • نظافتچیخانه باید با نحوه ی استفاده از انواع مواد شوینده آشنایی داشته باشد.

خدمات نظافت منزل هوم سرویز آیا قابل اطمینان است؟

مطمئنا وقتی کهبه خدمات تمیزکاری منزل نیاز داریم، اولین راه حل کمک گرفتناز شرکت خدماتی و نظافتچی منزل است. اما خوب اینکه بتوانیمبه نظافتچی ساعتی اعتماد کنیم، جنبه پر اهمیتی است که روی تصمیم مااثر خواهد گذاشت. مسئله اعتماد به نظاقتچی ساعتی هم از نظر کیفیتتمیزکاری و و هم از جهات اخلاقی مطرح می شود. شرکت نظافتی هوم سرویز با به کارگیرینیروهای متخصص و متعهد در این زمینه با پیشینه کاری موفق در چند سالهاخیر توانسته رضایت حداکثری کاربران خود را جلب کند.

سفارش آنلاین نظافتچی ساعتی در هوم سرویز چه مزیت هایی دارد؟

یکی از بزرگترین مزیتهای سفارش آنلاین از هوم سرویز، نداشتن مرز و محدودیت ساعت کاری است. بدین ترتیبدر هر ساعتی به خدمات تمیزکاری نیاز داشته باشید، می توانید ثبت سفارشانجام دهید و برنامه ریزی کنید و اطمینان خاطری بی نظیر برایتان رقم زده خواهد شد.شما می توانید نظافتچی منزل را خودتان تعیین کنید و ساعت و هماهنگی هایلازم را انجام دهید و مطمئن باشید که بهترین نظافتچی منزل در اسرع وقتدر کنارتان خواهند بود.

نرخ نظافت منزل در هوم سرویز چگونه تعیین می شود؟

هزینه نظافتمنزل اولینموردی است که برای افرادی که مایل به دریافت خدمات هستند، مطرح می شود. هزینه کارگرمنزل خانم از دستمزد کارگر آقا مبلغ جزئی بیشتر میباشد. همچنین در صورتی که سرویس قبل از ساعت 8 شب به اتمام برسد هیچهزینه ایاب و ذهابی دریافت نخواهد شد. قیمت نظافتچیخانم به علت ظرافت کاری بیشتر و انجام کلیه امور و زیره کاری های منزل بیشتراست. در صورتی که به نظافت داخل کمد و کابینت و کارهای ظریف از این قبیل نیازدارید باید از کارگر خانم برای خدمات نظافت منزل کمک بگیرید.

دستمزد کارگر نظافتمنزل به صورتثابت محاسبه می شود. قیمت کارگر برای خدمات نظافت منزل به صورتساعتی و برای ۴ ساعت اول محاسبه می شود. در صورتی که زمان بیشتری برای نظافت صرفشود به ازای هر ساعت اضافی مبلغی پرداخت خواهد شد. بنابراین فاکتور تعداد ساعت کاری و حجم کاری از عوامل تعیین کننده قیمت نظافت منزل محسوب می شود.

دستمزد کارگر نظافتمنزل درهمه مناطق شهر یکسان در نظر گرفته شده و ثابت می باشد. تعرفه نظافتمنزل برای نظافتچی منزل خانم و نظافتچی منزل آقا متفاوتاست.

هوم سرویز خدماتنظافت خانه، درمانگاه، واحدهای اداری، مراکز تجاری، موسسات آموزشی، خوابگاههای دانشجویی، سالن های پذیرایی، انبارها و … را پوشش می دهد. برای آگاهیاز دستمزد کارگر نظافت منزل به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. قیمت هابه صورت شفاف و طبق نرخ مصوب از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است.

کارگر برای نظافت منزل را از همیاران هوم سرویز بخواهید

حریم منزل بسیار بااهمیت است ، قطعا نمی شود به هرفردی که خود را نیروی نظافتی معرفی می کند، اطمیناننمود. ازاین رو همیشه تردید هایی جهت درخواست کارگر برای نظافتمنزل وجود دارد. ولی در صورتی که شما فرد مورد نظرتان را از شرکتهاینظافتی معتبر و تایید شده دریافت کنید، قطعا هیچ جای نگرانی باقی نمی ماند.زیرا این افراد همه آموزش دیده و تحت تضامین مطمئن به استخدام شرکت نظافتیهوم سرویز درآمده اند.

شرکت نظافتی هوم سرویزاینجاست که مسئولیت هایتان را کمتر کند تا بهتر به سایر امورتان رسیدگی کنید بهشما این مژده را می دهیم که با برنامه ریزی درست، در کمترین زمان هم بهکارهای نظافت منزل شبانه روزی برسید و هم یک انسان موفق در بیروناز محل زندگیتان باشید.

برایثبت سفارش آنلاین تنها کافیست از طریق اپلیکشن یا سایت هوم سرویزدرخواست خودتان را ثبت کنید و آدرس و روز و ساعت مد نظرتان را وارد کنید تا بهترینهمیاران ما در کنارتان قرار بگیرند. نظافت داخلمنزل با کمک نیروی خدماتی به صورت ساعتی انجام میشود. پس از ثبت درخواست متخصصین ما جهت ارائه توضیحات و هماهنگی های نهایی باشما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییمتا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نظافت منزل و همچنین ارایه خدمات خدمات نظافت منزل فوری توسط شرکت نظافتی معتبر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت منزل و محل کار ارائه می دهد که شامل نظافت اداره، نظافت دفترکار و نظافت سازمان ها, خانه تکانی آشپزخانه و اتاق خواب ها, نظافت دوره ای و نظافت هفتگی با نظافتچی ثابت و دائمی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نظافت منزل

خدمات نظافت منزل فوری توسط شرکت نظافتی معتبر

نظافتچی آقا جهت نظافت و شستشوی دیوار و سقف

نظافتچی خانم جهت نظافت آشپزخانه، نظافت حمام و سرویس بهداشتی

نظافت آپارتمان و نظافت داخل خانه شامل نظافت پذیرایی و نظافت اتاق‌ها

جارو زدن و گردگیری لوازم منزل

پاک کردن شیشه و پنجره های داخلی منزل

نظافت کابینت و نظافت سایر لوازم آشپزخانه

نظافت منزل تخلیه

نظرات کاربران

profile picture
خانم صفری
1 هفته پیش |همیار ندا سببی

خیلی خانم خوب و باشخصیتی بودند. کارشون هم عالی بود .

profile picture
محمدرضا رحمتی زاده

خیلی آقای شریفی بودند اصلا لازم نبود من بهشون چیزی بگم اتوماتیک کار رو انجام میدادن و اصلا یه سری جاها و کارایی که من بهشون نگفته بودم هم تمیز کردند که این خیلی برام حائز اهمیت بود و کارشون درجه 1 و بی نقص بود و لذت بردم از کارشون

profile picture
عسل صائبی

بی نهایت خانم خوش برخورد و متین و با ادب و با کمالات و با شخصیت بودند و واقعا کارشون درجه یک بود از هوم سرویز متشکرم بابت سرویس های خوبشون

profile picture
مریم قدیری

خانم بسیار محترم و جوانی بودند که نگاه اول فکر کردم هجده ساله هستند و میخواستم رد کتنم ولی باایشون صحبت کردم متوجه شدم بالای بیست سال هستند ولی بااین حال بسیار کاربلد و حرفه ای بودند و بسیار از ایشون راضیم و بنظرم تمام همکاران شما گلچین شده اند

شرایط نظافت منزل فوری با کارگر نظافت منزل حرفه ای

تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد. توجه نمایید پس از گذشت یک ساعت از زمان شروع کار همیار امکان لغو وجود نداشته و هزینه سرویس مطابق تعرفه قیمت نظافت در هوم سرویز به همیار تعلق می گیرد.

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید و در تخمین ساعت مورد نظرتان دقت فرمایید زیرا در صورتیکه همیار پس از سرویس شما سرویس دیگری را رزرو نماید اولویت با سرویس بعدی خواهد بود.

حضور نظافتچی خانم منوط به حضور خانم در منزل است.

نظافت واحد تخلیه صرفا توسط همیاران آقا انجام می شود.

خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار شامل نظافت کاشی ها و سرامیک ها، کف، آینه و شیرآلات، قفسه ها، ظرفشویی، کابینت ها، اجاق گاز آشپزخانه، سطوح خارجی لوازم برقی،سرویس بهداشتی و گردگیری پرده و فرش و مبلمان و خارج کردن زباله ها از محل می باشد.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 40 هزار تومان می گردد.

فراهم آوردن مواد و ابزار لازم بر عهده مشتری می باشد. که شامل:چهارپایه(در صورت نیاز)، تاید، روزنامه، ابزارشستشو، دستمال نظافت، تی، اسفنج، شیشه پاک کن، شوینده شیرالات، شوینده کف

 همیاران محترم جهت نظافت سطوح به هیچ وجه مجاز به استفاده از جوهر نمک و شوینده های اسیدی نیستند و در صورت استفاده تبعات آن بر عهده مشتری و همیار خواهد بود.

سرویس های بعد از ساعت 20 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 40 هزار تومان می شود.

دیوارشویی توسط آقایان انجام می شود.

 تی کشیدن کف فقط توسط لوازم تی کشی صورت می گیرد.

 شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود. مشتری و همیار موظف به رعایت اصول ایمنی در هنگام انجام سرویس هستند.

 در نظر داشته باشید چنانچه همیار در زمان کمتری از زمان درخواستی شما کار را مطابق نظر شما تحویل دادند، هزینه دریافتی تغییر نخواهد کرد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

در صورتیکه تمایل دارید می توانید وسایل و شوینده های مورد نیاز سرویس از طریق فروشگاه های مجاز و همکار هوم سرویز قبل از زمان انجام سرویس برای شما ارسال شود، پس از ثبت سفارش، پشتیبان مربوطه با شما تماس گرفته و پس از اخذ تاییدیه ارسال اقلام و اعلام هزینه های مربوطه، ظرف 2 ساعت برای شما ارسال خواهد شد. توجه نمایید این سرویس شامل 40 هزار تومان هزینه ارسال خواهد شد.

 در صورت نیاز به فاکتور شما می توانید پس از پایان سرویس، با مراجعه به قسمت سرویس های من یا پیگیری سرویس وارد قسمت سرویس های پایان یافته شده و در قسمت جزئیات هر سرویس، رسید خود را دریافت نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

پذیرایی از مهمانان
پذیرایی از مهمانان
قیمت از 500,000 الی 600,000 تومان
خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 220,000 الی 650,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 420,000 الی 840,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 491,000 الی 947,000 تومان