banner

نظافت منزل

از 1644 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نظافت منزل با نظافتچی مطمئن

قیمت همیار نظافتچی آقا 4 ساعته

210,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه همیار نظافتچی آقا

30,000 تومان

قیمت همیار نظافتچی خانم 4 ساعته

250,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه همیار نظافتچی خانم

30,000 تومان

قیمت همیار نظافتچی ویژه آقا 4 ساعته

250,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه همیار نظافتچی ویژه آقا

50,000 تومان

قیمت همیار نظافتچی ویژه خانم 4 ساعته

280,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه همیار نظافتچی ویژه خانم

50,000 تومان

قیمت شسشتوی سقف آشپزخانه(مخصوص همیاران آقا)

50,000 تومان

قیمت شستشوی فرش و مبل ها با شامپو(مخصوص همیاران آقا)

50,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نظافت منزل با نظافتچی آقا و خانم

تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید و در تخمین ساعت مورد نظرتان دقت فرمایید زیرا در صورتیکه همیار پس از سرویس شما سرویس دیگری را رزرو نماید اولویت با سرویس بعدی خواهد بود.

حضور نظافتچی خانم منوط به حضور خانم در منزل است.

نظافت واحد تخلیه صرفا توسط همیاران آقا انجام می شود.

خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار شامل نظافت کاشی ها و سرامیک ها، کف، آینه و شیرآلات، قفسه ها، ظرفشویی، کابینت ها، اجاق گاز آشپزخانه، سطوح خارجی لوازم برقی،سرویس بهداشتی و گردگیری پرده و فرش و مبلمان و خارج کردن زباله ها از محل می باشد.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

فراهم آوردن مواد و ابزار لازم بر عهده مشتری می باشد. که شامل: چهارپایه(در صورت نیاز)، تاید، روزنامه، ابزارشستشو، دستمال نظافت، تی، اسفنج، شیشه پاک کن، شوینده شیرالات، شوینده کف

 همیاران محترم جهت نظافت سطوح به هیچ وجه از جوهر نمک و شوینده های اسیدی استفاده ننمایید.

سرویس های بعد از ساعت 20 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

دیوارشویی توسط آقایان انجام می شود.

 تی کشیدن کف فقط توسط لوازم تی کشی صورت می گیرد.

 شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود.

 در نظر داشته باشید چنانچه همیار در زمان کمتری از زمان درخواستی شما کار را مطابق نظر شما تحویل دادند، هزینه دریافتی تغییر نخواهد کرد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

در صورتیکه تمایل دارید می توانید وسایل و شوینده های مورد نیاز سرویس از طریق فروشگاه های مجاز و همکار هوم سرویز قبل از زمان انجام سرویس برای شما ارسال شود، پس از ثبت سفارش، پشتیبان مربوطه با شما تماس گرفته و پس از اخذ تاییدیه ارسال اقلام و اعلام هزینه های مربوطه، ظرف 2 ساعت برای شما ارسال خواهد شد. توجه نمایید این سرویس شامل 40 هزار تومان هزینه ارسال خواهد شد.

 در صورت نیاز به فاکتور شما می توانید پس از پایان سرویس، با مراجعه به قسمت سرویس های من یا پیگیری سرویس وارد قسمت سرویس های پایان یافته شده و در قسمت جزئیات هر سرویس، رسید خود را دریافت نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

خدمات نظافت منزل با نظافتچی خانم و آقا ماهر و با تجربه

همه ما تقریبا با شرایط زندگی مدرن آشنایی داریم. دیگر مثل گذشته، کم پیش می آید که یک خانم خانه دار مدام به نظافت منزل مشغول باشد و به تمامی امور منزل بپردازد. بدین ترتیب مشاغلی مانند کار نظافت منزل پدید آمدند تا اقدامات در خصوص تمیزکاری را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. درواقع با پیشرفت تکنولوژی هر زمانی که شما بخواهید، بهترین زمان برای نظافت منزل است. شرکت خدمات نظافتی هوم سرویز با داشتن کادر مجرب آماده ارائه انواع خدمات از جمله نظافت آشپزخانه، نظافت سالن و پذیرایی، نظافت اتاق خواب و نظافت سرویس بهداشتی و حمام و نظافت انباری، نظافت منزل تخلیه و نظافت بعد از اسباب کشی هستند. نظافت آپارتمان و نظافت منزل ویلایی نیز از جمله خدماتی هستند که توسط شرکت خدماتی نظافتی هوم سرویز ارائه می شود.  

با توجه به اهمیت پاکیزگی در فرهنگ ما، درخواست کارگر نظافتچی منزل اعم از نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم برای سرویس نظافت خانه، روز به روز بر تعداد آن افزوده می شود. مواردی مانند مهارت نظافتچی حرفه ای یا کارگر نظافت منزل خانم یا آقا و البته هزینه نظافت منزل از مواردی هستند که برای گیرندگان این سرویس همواره شبهاتی ایجاد می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا از پروسه کامل استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل و استخدام کارگر نظافتی آقا و همچنین قیمت نظافت منزل به صورت ساعتی آگاه شوید.

به طور کلی تعرفه نظافت منزل بر اساس موارد زیر تقسیم بندی زیر می شود

نظافت منزل استاندارد

تعرفه نظافت منزل در حالت استاندارد یا معمول شامل: گردگیری وسایل و کل منزل ، جمع کردن ریخت و پاش ها، جمع آوری لباس های کمد و قفسه ها، نظافت آشپزخانه، جارو کردن منزل، تی کشی کف اتاق، نظافت و شستشوی سرویس های بهداشتی( دستشویی، حمام و..)، آینه، تمیزکاری شیر آلات و کارهایی از این قبیل است.

نظافت دیوارها و پنجره ها

در نظر داشته باشید که برای نظافت دیوارها و پنجره ها زمان بیشتری از نظافت معمول صرف می شود. لذا تعرفه نظافت منزل مشمول پرداخت هزینه اضافی به ازای هر ساعت است. به تجربه دیده شده نظافت استاندارد به همراه شستشوی دیوارها و پاک کردن پنجره ها، بیش از ۸ ساعت زمان می برد. استفاده از دو نیروی نظافت خانم و آقا برای تمیزکاری استاندارد و دیوارها، موجب کاهش زمان انجام کار و رضایت بیشتر خواهد شد.

نظافت کلی منزل و لوازم

این سرویس اغلب در خانه تکانی پایان سال و یا جا به جایی اثاثیه منزل درخواست می شود و بیش از یک روز زمان می برد. کلیه خدمات در این مورد شامل: شستشوی فرش و موکت، شستشوی مبلمان و کارهایی از این قبیل است. تعرفه نظافت منزل به صورت معمول شامل شستشوی مبلمان و فرش و .. نمی باشد.

نظافت خانه شامل چه اقداماتی است؟

نظافت خانه بنا به درخواست کارفرما مراحل و اقدامات زیادی را شامل می شود. این مورد که از نظافتچی خانم کمک بگیرید یا از نظافتچی آقا جنس کارها را تغییر می دهد. خدماتی که به قدرت و نیروی بدنی بیشتری نیاز دارد مانند نظافت و شستشوی دیوار و پنجره و نظافت انباری در کل نظافت خانه تخلیه را اغلب به کارگر نظافت منزل آقا سپرده می شود.

تمیزکردن خانه شامل مواردی مانند دیوارشویی، خدمات نظافت داخل خانه مثل نظافت آشپزخانه، نظافت سالن پذیرایی، نظافت سرویس بهداشتی، نظافت اتاق خواب، نظافت انباری و ... است. البته این موارد می توانند بسیار گسترده تر شوند و در نظافت خانه ویلایی و نظافت آپارتمان این گزینه ها تغییر می کنند. خیلی از افراد به علت تجربیات بدی که از نظافتچی های بی مسئولیت داشته اند تصور می کنند تعرفه نظافت منزل یک هزینه الکی است و هیچگاه نتیجه را آنطور که ما میخواهیم تحویل نمی دهند. در صورتی که این اقدامات اگر توسط کارگر نظافتی واجد شرایط انجام شوند به بهترین نحو ممکن به اتمام خواهند رسید.

آیا به کارگر نظافت منزل فوری نیاز دارید؟

گاهی شرایط و کارها کمی پیچیده تر می شود و نیاز به نظافت منزل فوری است. مواردی مانند نظافت بعد از اسباب کشی از آن موارد است که حجم کارها کمی زیاد است و نیاز به کارگر نظافتی حرفه ای است. این افراد با مهارت خود کارها را در کمترین زمان ممکن به پایان می رسانند. کارهای سنگین تر را به کارگر نظافت آقا بسپارید و کارگر نظافت خانم را برای کارهای حساس تر و سبک تر انتخاب کنید.

شرکت نظافت منزل بهتر است یا کارگر نظافتچی شخصی ؟

برای پاسخ به این سوال مسئله پشتیبانی شرکت مطرح می شود. در واقع کارگر نظافتچی منزل چون وابسته به هیچ شرکت خدماتی نیست. پس در صورت بروز هر گونه مشکلی شما دستتان به جایی بند نیست. اما زمانی که از شرکت خدماتی نظافتی معتبر، خدمتکار تمیزکاری بخواهید، می توانید از پشتیبانی برخوردار باشید. همچنین اگر در ساعت اولیه از کیفیت کار کارگر نظافت منزل رضایت نداشته باشید با تماس با پشتیبانی می توانید کارگر را تعویض کنید اما در صورت کمک از افراد متفرقه نمی توانید فرد را تغییر دهید یا جایگزینی انتخاب کنید.

مسئله مهم دیگر در تفاوت بین شرکت نظافتچی منزل و نظافتچی شخصی تفاوت قیمت نظافت منزل است. اینکه از نرخ نظافت منزل اطلاع دقیق داشته باشید موجب می شود که در انتهای کار با قیمتی خارج از توافق مواجه نشوید و با اطلاع کامل اقدام به استخدام کارگر نظافتی خانم یا آقا کنید. تیم هوم سرویز با تدابیر کامل این تفاوت در قیمت نظافت منزل را به کلی از بین برده است. بدین ترتیب همه افراد با قیمت نظافت منزل ثابت می توانند از این خدمات برخوردار شوند.

انتخاب نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم به اختیار شماست

انتخاب بین نظافتچی آقا یا خانم به میزان و نوع تمیزکاری شما بستگی دارد. در واقع برای تمیزکاری های سبک مانند گردگیری که به دقت عمل بیشتری نیاز است، بهترین گزینه، استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل است. ولی در صورتی که حجم کار سنگین است، مانند شستشوی دیوار، کف و نظافت منزل تخلیه معمولا از نیروی خدماتی آقا استفاده می شود.

نظافت منزل توسط خانم جوان

هوم سرویز جامع ترین شرکت نظافتی است که نیروی خدماتی درب منزل را اعزام می کند. با نصب اپلیکیشن هوم سرویز می توانید از سرویس های خدماتی نظافتی متنوع آن استفاد کنید. خانم جوان برای نظافت منزل یکی از محبوب ترین سرویس های خدماتی سامانه خدمات نظافتی هوم سرویز است.

اعزام خانم جوان برای نظافت منزل تنها با چند کلیک امکان پذیر است. کارگر زن برای نظافت منزل با سابقه کار و دارای تجربه از همیاران هوم سرویز به راحتی انجام می شود. خدمات تمیزکاری توسط خانم جوان یکی از ترفندهایی است که می تواند به خانم های شاغل در مرتب نگه داشتن منزل کمک کند. به این ترتیب همیشه منازل تمیز و پاکیزه خواهید داشت. به دلیل تقاضای زیاد برای اعزام نیروی نظافتی خانم پیشنهاد می کنیم درخواست های خود را از قبل ثبت کنید تا اعزام نظافتچی طبق زمان بندی در روز و تاریخ دلخواه تان باشد.

کارگر نظافتچی منزل باید دارای چه ویژگی هایی داشته باشد؟

  • نظافتچی خانه باید داری مهارت و تجربه لازم در این زمینه باشد.
  • این افراد باید بدون سایقه کیفری و با پیشینه کاری مشخص و تایید شده باشند.
  • نظافتچی منزل باید آرام، صبور، کم صحبت و خوش اخلاق باشد.
  • نظافتچی منزل باید ظاهر تمیز و مرتبی داشته باشند.
  • نظافتچی خانه باید در کنار سرعت، دقت عمل بالایی داشته باشد.
  • نظافتچی خانه باید با نحوه ی استفاده از انواع مواد شوینده آشنایی داشته باشد.

خدمات نظافت منزل هوم سرویز آیا قابل اطمینان است؟

مطمئنا وقتی که به خدمات تمیزکاری منزل نیاز داریم، اولین راه حل کمک گرفتن از شرکت خدماتی و نظافتچی منزل است. اما خوب اینکه بتوانیم به نظافتچی ساعتی اعتماد کنیم، جنبه پر اهمیتی است که روی تصمیم ما اثر خواهد گذاشت. مسئله اعتماد به نظاقتچی ساعتی هم از نظر کیفیت تمیزکاری و و هم از جهات اخلاقی مطرح می شود. شرکت خدماتی هوم سرویز با به کارگیری نیروهای متخصص و متعهد در این زمینه با پیشینه کاری موفق در چند ساله اخیر توانسته رضایت حداکثری کاربران خود را جلب کند.

سفارش آنلاین نظافتچی ساعتی در هوم سرویز چه مزیت هایی دارد؟

یکی از بزرگترین مزیت های سفارش آنلاین از هوم سرویز، نداشتن مرز و محدودیت ساعت کاری است. بدین ترتیب در هر ساعتی به خدمات تمیزکاری نیاز داشته باشید، می توانید ثبت سفارش انجام دهید و برنامه ریزی کنید و اطمینان خاطری بی نظیر برایتان رقم زده خواهد شد. شما می توانید نظافتچی منزل را خودتان تعیین کنید و ساعت و هماهنگی های لازم را انجام دهید و مطمئن باشید که بهترین نظافتچی منزل در اسرع وقت در کنارتان خواهند بود.

نرخ نظافت منزل در هوم سرویز چگونه تعیین می شود؟

هزینه نظافت منزل اولین موردی است که برای افرادی که مایل به دریافت خدمات هستند، مطرح می شود. هزینه کارگر منزل خانم از دستمزد کارگر آقا مبلغ جزئی بیشتر می باشد. همچنین در صورتی که سرویس قبل از ساعت 8 شب به اتمام برسد هیچ هزینه ایاب و ذهابی دریافت نخواهد شد. هزینه نظافتچی خانم به علت ظرافت کاری بیشتر و انجام کلیه امور و زیره کاری های منزل بیشتر است. در صورتی که به نظافت داخل کمد و کابینت و کارهای ظریف از این قبیل نیاز دارید باید از کارگر خانم برای نظافت منزل کمک بگیرید.

دستمزد کارگر نظافت منزل به صورت ثابت محاسبه می شود. قیمت کارگر برای نظافت منزل به صورت ساعتی و برای ۴ ساعت اول محاسبه می شود. در صورتی که زمان بیشتری برای نظافت صرف شود به ازای هر ساعت اضافی مبلغی پرداخت خواهد شد.

دستمزد کارگر نظافت منزل در همه مناطق شهر یکسان در نظر گرفته شده و ثابت می باشد. تعرفه نظافت منزل برای نظافتچی منزل خانم و نظافتچی منزل آقا متفاوت است.

هوم سرویز خدمات نظافت خانه، درمانگاه، واحدهای اداری، ساختمان های تجاری، موسسات آموزشی، خوابگاه های دانشجویی، سالن های پذیرایی، انبارها و … را پوشش می دهد. برای آگاهی از دستمزد کارگر نظافت منزل به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. قیمت ها به صورت شفاف و طبق نرخ مصوب از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است.

کارگر برای نظافت منزل را از همیاران هوم سرویز بخواهید

حریم منزل بسیار با اهمیت است ، قطعا نمی شود به هرفردی که خود را نیروی نظافتی معرفی می کند، اطمینان نمود. ازین رو همیشه تردید هایی جهت درخواست کارگر برای نظافت منزل وجود دارد. ولی در صورتی که شما فرد مورد نظرتان را از شرکتهای نظافتی معتبر و تایید شده دریافت کنید، قطعا هیچ جای نگرانی باقی نمی ماند. زیرا این افراد همه آموزش دیده و تحت تضامین مطمئن به استخدام شرکت نظافتی هوم سرویز درآمده اند.

شرکت خدماتی هوم سرویز اینجاست که مسئولیت هایتان را کمتر کند تا بهتر به سایر امورتان رسیدگی کنید به شما این مژده را می دهیم که با برنامه ریزی درست، در کمترین زمان هم به کارهای نظافت منزل شبانه روزی برسید و هم یک انسان موفق در بیرون از محل زندگیتان باشید.

برای ثبت سفارش آنلاین تنها کافیست از طریق اپلیکشن یا سایت هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید و آدرس و روز و ساعت مد نظرتان را وارد کنید تا بهترین همیاران ما در کنارتان قرار بگیرند. نظافت داخل منزل با کمک نیروی خدماتی به صورت ساعتی انجام می شود. پس از ثبت درخواست متخصصین ما جهت ارائه توضیحات و هماهنگی های نهایی با شما تماس خواهند گرفت.

 همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نظافت آشپزخانه، نظافت حمام و سرویس بهداشتی
نظافت و شستشوی دیوار و سقف توسط نظافتچی آقا
نظافت پذیرایی و نظافت اتاق‌ها
شستن و تی کشیدن کف
جارو زدن و گردگیری لوازم منزل
پاک کردن شیشه و پنجره های داخلی منزل
نظافت کابینت و نظافت سایر لوازم آشپزخانه
نظافت انباری

همیاران سرویس نظافت منزل

 نظرات کاربران

profile picture
ساریک کشیش هارطون
17 ساعت پیش |شهناز گرایلو

چندین باری هست ایشون هست تشریف میارن منزل ما خیلی راضی ام از کارشون خیلی با اخلاق هستن و خیلی خیلی منزل بعد از رفتن ایشون تمیز میشه

profile picture
ساناز لطفی
1 هفته پیش |طیبه حسن پور

هیچ مشکلی نداشتن عالی بود هم کارشون هم برخوردشون تو کارشون خیلی مسلط هستن

profile picture
ناهید هوشیار

عالی بودن ایشون ممنونم که نیروهاتون به این خوبی و کاربلدی و با اخلاق هستن

profile picture
محبوبه امیراحمدی

کار واخلاقشون عالی بود ایشون همه جوره صد در صد راضی بودم

خدمات مرتبط

پذیرایی از مهمانان
پذیرایی از مهمانان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 200,000 الی 230,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 370,000 الی 761,000 تومان