banner

نظافت منزل

از 1665 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نظافت منزل با نظافتچی مطمئن

قیمت همیار نظافتچی آقا 4 ساعته

210,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه همیار نظافتچی آقا

30,000 تومان

قیمت همیار نظافتچی خانم 4 ساعته

250,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه همیار نظافتچی خانم

30,000 تومان

قیمت همیار نظافتچی ویژه آقا 4 ساعته

250,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه همیار نظافتچی ویژه آقا

50,000 تومان

قیمت همیار نظافتچی ویژه خانم 4 ساعته

280,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه همیار نظافتچی ویژه خانم

50,000 تومان

قیمت شسشتوی سقف آشپزخانه(مخصوص همیاران آقا)

50,000 تومان

قیمت شستشوی فرش و مبل ها با شامپو(مخصوص همیاران آقا)

50,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نظافت منزل با نظافتچی آقا و خانم

تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید و در تخمین ساعت مورد نظرتان دقت فرمایید زیرا در صورتیکه همیار پس از سرویس شما سرویس دیگری را رزرو نماید اولویت با سرویس بعدی خواهد بود.

حضور نظافتچی خانم منوط به حضور خانم در منزل است.

نظافت واحد تخلیه صرفا توسط همیاران آقا انجام می شود.

خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار شامل نظافت کاشی ها و سرامیک ها، کف، آینه و شیرآلات، قفسه ها، ظرفشویی، کابینت ها، اجاق گاز آشپزخانه، سطوح خارجی لوازم برقی،سرویس بهداشتی و گردگیری پرده و فرش و مبلمان و خارج کردن زباله ها از محل می باشد.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

فراهم آوردن مواد و ابزار لازم بر عهده مشتری می باشد. که شامل:چهارپایه(در صورت نیاز)، تاید، روزنامه، ابزارشستشو، دستمال نظافت، تی، اسفنج، شیشه پاک کن، شوینده شیرالات، شوینده کف

 همیاران محترم جهت نظافت سطوح به هیچ وجه از جوهر نمک و شوینده های اسیدی استفاده ننمایید.

سرویس های بعد از ساعت 20 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

دیوارشویی توسط آقایان انجام می شود.

 تی کشیدن کف فقط توسط لوازم تی کشی صورت می گیرد.

 شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود.

 در نظر داشته باشید چنانچه همیار در زمان کمتری از زمان درخواستی شما کار را مطابق نظر شما تحویل دادند، هزینه دریافتی تغییر نخواهد کرد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

در صورتیکه تمایل دارید می توانید وسایل و شوینده های مورد نیاز سرویس از طریق فروشگاه های مجاز و همکار هوم سرویز قبل از زمان انجام سرویس برای شما ارسال شود، پس از ثبت سفارش، پشتیبان مربوطه با شما تماس گرفته و پس از اخذ تاییدیه ارسال اقلام و اعلام هزینه های مربوطه، ظرف 2 ساعت برای شما ارسال خواهد شد. توجه نمایید این سرویس شامل 40 هزار تومان هزینه ارسال خواهد شد.

 در صورت نیاز به فاکتور شما می توانید پس از پایان سرویس، با مراجعه به قسمت سرویس های من یا پیگیری سرویس وارد قسمت سرویس های پایان یافته شده و در قسمت جزئیات هر سرویس، رسید خود را دریافت نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

خدمات نظافت منزل با نظافتچی خانم و آقا ماهر و با تجربه

همه ما تقریبا باشرایط زندگی مدرن آشنایی داریم. دیگر مثل گذشته، کم پیش می آید که یک خانم خانهدار مدام به نظافت منزل مشغول باشد و به تمامی امور منزل بپردازد.بدین ترتیب مشاغلی مانند کار نظافت منزل پدید آمدند تا اقدامات درخصوص تمیزکاری را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. درواقع با پیشرفت تکنولوژی هرزمانی که شما بخواهید، بهترین زمان برای نظافت منزل است. شرکت خدمات نظافتی هوم سرویز باداشتن کادر مجرب آماده ارائه انواع خدمات از جمله نظافت آشپزخانه، نظافتسالن و پذیرایی، نظافت اتاق خواب و نظافت سرویس بهداشتی و حمامو نظافت انباری، نظافت منزل تخلیه و نظافتبعد از اسباب کشی هستند. نظافت آپارتمان و نظافت منزل ویلایی نیزاز جمله خدماتی هستند که توسط شرکت خدماتی نظافتی هوم سرویز ارائه می شود.  

با توجه به اهمیت پاکیزگیدر فرهنگ ما، درخواست کارگر نظافتچی منزل اعم از نظافتچیآقا یا نظافتچی خانم برای سرویس نظافت خانه،روز به روز بر تعداد آن افزوده می شود. مواردی مانند مهارت نظافتچی حرفه اییا کارگر نظافت منزل خانم یا آقا و البته هزینه نظافتمنزل از مواردی هستند که برای گیرندگان این سرویس همواره شبهاتی ایجاد میکند. در ادامه با ما همراه باشید تا از پروسه کامل استخدام کارگر خانم براینظافت منزل و استخدام کارگر نظافتی آقا و همچنین قیمتنظافت منزل به صورت ساعتی آگاه شوید.

به طور کلی تعرفهنظافت منزل بر اساس موارد زیر تقسیم بندی زیر می شود

نظافت منزلاستاندارد

تعرفه نظافت منزل در حالت استاندارد یا معمول شامل:گردگیریوسایل و کل منزل ، جمع کردن ریخت و پاش ها، جمع آوری لباس های کمد و قفسه ها،نظافت آشپزخانه، جارو کردن منزل، تی کشی کف اتاق، نظافت و شستشوی سرویس های بهداشتی(دستشویی، حمام و..)، آینه، تمیزکاری شیر آلات و کارهایی از این قبیل است.

نظافت دیوارها وپنجره ها

در نظر داشته باشیدکه برای نظافت دیوارها و پنجره ها زمان بیشتری از نظافت معمول صرف می شود. لذا تعرفهنظافت منزل مشمول پرداخت هزینه اضافی به ازای هر ساعت است. به تجربه دیده شدهنظافت استاندارد به همراه شستشوی دیوارها و پاک کردن پنجره ها، بیش از ۸ ساعت زمانمی برد. استفاده از دو نیروی نظافت خانم و آقا برای تمیزکاری استاندارد و دیوارها،موجب کاهش زمان انجام کار و رضایت بیشتر خواهد شد.

نظافت کلی منزلو لوازم

این سرویس اغلب درخانه تکانی پایان سال و یا جا به جایی اثاثیه منزل درخواست می شود و بیش از یک روززمان می برد. کلیه خدمات در این مورد شامل:شستشوی فرش و موکت، شستشوی مبلمان وکارهایی از این قبیل است. تعرفه نظافت منزل به صورت معمول شامل شستشویمبلمان و فرش و .. نمی باشد.

نظافت خانه شامل چه اقداماتی است؟

نظافت خانه بنا بهدرخواست کارفرما مراحل و اقدامات زیادی را شامل می شود. این مورد که از نظافتچیخانم کمک بگیرید یا از نظافتچی آقا جنس کارها را تغییر می دهد. خدماتی که بهقدرت و نیروی بدنی بیشتری نیاز دارد مانند نظافت و شستشوی دیوار و پنجره و نظافتانباری در کل نظافت خانه تخلیه را اغلب به کارگر نظافت منزلآقا سپرده می شود.

تمیزکردن خانه شاملمواردی مانند دیوارشویی، خدمات نظافت داخل خانه مثل نظافتآشپزخانه، نظافت سالن پذیرایی، نظافت سرویس بهداشتی، نظافتاتاق خواب، نظافت انباری و ... است. البته این موارد می توانند بسیارگسترده تر شوند و در نظافت خانه ویلایی و نظافتآپارتمان این گزینه ها تغییر می کنند. خیلی از افراد به علت تجربیات بدی کهاز نظافتچی های بی مسئولیت داشته اند تصور می کنند تعرفه نظافت منزل یکهزینه الکی است و هیچگاه نتیجه را آنطور که ما میخواهیم تحویل نمی دهند. در صورتیکه این اقدامات اگر توسط کارگر نظافتی واجد شرایط انجام شوند به بهترین نحوممکن به اتمام خواهند رسید.

آیا به کارگر نظافت منزل فوری نیاز دارید؟

گاهی شرایط و کارهاکمی پیچیده تر می شود و نیاز به نظافت منزل فوری است. مواردیمانند نظافت بعد از اسباب کشی از آن موارد است که حجم کارها کمی زیاد است ونیاز به کارگر نظافتی حرفه ای است. این افراد با مهارت خود کارهارا در کمترین زمان ممکن به پایان می رسانند. کارهای سنگین تر را به کارگرنظافت آقا بسپارید و کارگر نظافت خانم را برایکارهای حساس تر و سبک تر انتخاب کنید.

شرکت نظافت منزل بهتر است یا کارگر نظافتچی شخصی ؟

برای پاسخ به اینسوال مسئله پشتیبانی شرکت مطرح می شود. در واقع کارگر نظافتچی منزلچون وابسته به هیچ شرکت خدماتی نیست. پس در صورت بروز هر گونه مشکلی شما دستتان بهجایی بند نیست. اما زمانی که از شرکت خدماتی نظافتیمعتبر، خدمتکار تمیزکاری بخواهید، می توانید از پشتیبانی برخوردار باشید. همچنین اگر در ساعت اولیه از کیفیتکار کارگر نظافت منزل رضایت نداشته باشید با تماس با پشتیبانی میتوانید کارگر را تعویض کنید اما در صورت کمک از افراد متفرقه نمی توانید فرد راتغییر دهید یا جایگزینی انتخاب کنید.

مسئله مهم دیگر درتفاوت بین شرکت نظافتچی منزل و نظافتچی شخصی تفاوت قیمتنظافت منزل است. اینکه از نرخ نظافت منزل اطلاع دقیق داشته باشیدموجب می شود که در انتهای کار با قیمتی خارج از توافق مواجه نشوید و با اطلاع کاملاقدام به استخدام کارگر نظافتی خانم یا آقا کنید. تیم هوم سرویز با تدابیرکامل این تفاوت در قیمت نظافت منزل را به کلی از بین برده است.بدین ترتیب همه افراد با قیمت نظافت منزل ثابت می تواننداز این خدمات برخوردار شوند.

انتخاب نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم به اختیار شماست

انتخاب بین نظافتچی آقا یاخانم به میزان و نوع تمیزکاری شما بستگی دارد. در واقع برای تمیزکاریهای سبک مانند گردگیری که به دقت عمل بیشتری نیاز است، بهترین گزینه، استخدامکارگر خانم برای نظافت منزل است. ولی در صورتی که حجم کار سنگین است، مانندشستشوی دیوار، کف و نظافت منزل تخلیه معمولا از نیرویخدماتی آقا استفاده می شود.

نظافت منزل توسط خانم جوان

هوم سرویز جامع ترینشرکت نظافتی است که نیروی خدماتی درب منزل را اعزام می کند. با نصب اپلیکیشن هومسرویز می توانید از سرویس های خدماتی نظافتی متنوع آن استفاد کنید. خانم جوانبرای نظافت منزل یکی از محبوب ترین سرویس های خدماتی سامانه خدمات نظافتی هومسرویز است.

اعزام خانم جوان برای نظافت منزل تنها باچند کلیک امکان پذیر است. کارگر زن برای نظافت منزل با سابقه کار و دارای تجربه از همیاران هوم سرویز به راحتی انجام می شود.خدمات تمیزکاری توسط خانم جوان یکی از ترفندهایی است که می تواند به خانم هایشاغل در مرتب نگه داشتن منزل کمک کند. به این ترتیب همیشه منازل تمیز و پاکیزهخواهید داشت. به دلیل تقاضای زیادبرای اعزام نیروی نظافتی خانم پیشنهاد می کنیم درخواست های خود را از قبلثبت کنید تا اعزام نظافتچی طبق زمان بندی در روز و تاریخ دلخواه تان باشد.

کارگر نظافتچی منزل باید دارای چه ویژگی هایی داشته باشد؟

  • نظافتچیخانه باید داری مهارت و تجربه لازم در این زمینهباشد.
  • این افرادباید بدون سایقه کیفری و با پیشینه کاری مشخص و تایید شده باشند.
  • نظافتچیمنزل بایدآرام، صبور، کم صحبت و خوش اخلاق باشد.
  • نظافتچیمنزل باید ظاهر تمیز و مرتبی داشته باشند.
  • نظافتچیخانه باید در کنار سرعت، دقت عمل بالایی داشته باشد.
  • نظافتچیخانه باید با نحوه ی استفاده از انواع مواد شوینده آشنایی داشته باشد.

خدمات نظافت منزل هوم سرویز آیا قابل اطمینان است؟

مطمئنا وقتی که به خدماتتمیزکاری منزل نیاز داریم، اولین راه حل کمک گرفتن از شرکتخدماتی و نظافتچی منزل است. اما خوب اینکه بتوانیم به نظافتچیساعتی اعتماد کنیم، جنبه پر اهمیتی است که روی تصمیم ما اثر خواهد گذاشت.مسئله اعتماد به نظاقتچی ساعتی هم از نظر کیفیت تمیزکاری و و هم از جهاتاخلاقی مطرح می شود. شرکت خدماتی هوم سرویز با به کارگیرینیروهای متخصص و متعهد در این زمینه با پیشینه کاری موفق در چند سالهاخیر توانسته رضایت حداکثری کاربران خود را جلب کند.

سفارش آنلاین نظافتچی ساعتی در هوم سرویز چه مزیت هایی دارد؟

یکی از بزرگترین مزیتهای سفارش آنلاین از هوم سرویز، نداشتن مرز و محدودیت ساعت کاری است. بدین ترتیبدر هر ساعتی به خدمات تمیزکاری نیاز داشته باشید، می توانید ثبت سفارشانجام دهید و برنامه ریزی کنید و اطمینان خاطری بی نظیر برایتان رقم زده خواهد شد.شما می توانید نظافتچی منزل را خودتان تعیین کنید و ساعت وهماهنگی های لازم را انجام دهید و مطمئن باشید که بهترین نظافتچی منزل دراسرع وقت در کنارتان خواهند بود.

نرخ نظافت منزل در هوم سرویز چگونه تعیین می شود؟

هزینه نظافتمنزل اولینموردی است که برای افرادی که مایل به دریافت خدمات هستند، مطرح می شود. هزینه کارگرمنزل خانم از دستمزد کارگر آقا مبلغ جزئیبیشتر می باشد. همچنین در صورتی که سرویس قبل از ساعت 8 شب به اتمامبرسد هیچ هزینه ایاب و ذهابی دریافت نخواهد شد. هزینهنظافتچی خانم به علت ظرافت کاری بیشتر و انجام کلیه امور و زیره کاری هایمنزل بیشتر است. در صورتی که به نظافت داخل کمد و کابینت و کارهای ظریف از اینقبیل نیاز دارید باید از کارگر خانم برای نظافت منزل کمک بگیرید.

دستمزد کارگر نظافتمنزل به صورتثابت محاسبه می شود. قیمت کارگر برای نظافت منزل به صورت ساعتی و برای ۴ساعت اول محاسبه می شود. در صورتی که زمان بیشتری برای نظافت صرف شود به ازای هرساعت اضافی مبلغی پرداخت خواهد شد.

دستمزد کارگر نظافتمنزل در همهمناطق شهر یکسان در نظر گرفته شده و ثابت می باشد. تعرفه نظافت منزل برای نظافتچیمنزل خانم و نظافتچی منزل آقا متفاوت است.

هوم سرویز خدماتنظافت خانه، درمانگاه، واحدهای اداری، ساختمان های تجاری، موسسات آموزشی، خوابگاههای دانشجویی، سالن های پذیرایی، انبارها و … را پوشش می دهد. برای آگاهی از دستمزدکارگر نظافت منزل به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. قیمت ها به صورت شفاف وطبق نرخ مصوب از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است.

کارگر برای نظافت منزل را از همیاران هوم سرویز بخواهید

حریم منزل بسیار بااهمیت است ، قطعا نمی شود به هرفردی که خود را نیروی نظافتی معرفی می کند، اطمیناننمود. ازین رو همیشه تردید هایی جهت درخواست کارگر برای نظافت منزل وجوددارد. ولی در صورتی که شما فرد مورد نظرتان را از شرکتهای نظافتی معتبرو تایید شده دریافت کنید، قطعا هیچ جای نگرانی باقی نمی ماند. زیرا این افراد همهآموزش دیده و تحت تضامین مطمئن به استخدام شرکت نظافتی هوم سرویز درآمدهاند.

شرکت خدماتی هومسرویز اینجاست که مسئولیت هایتان را کمتر کند تا بهتر به سایر امورتان رسیدگی کنیدبه شما این مژده را می دهیم که با برنامه ریزی درست، در کمترین زمان هم بهکارهای نظافت منزل شبانه روزی برسید و هم یک انسان موفق در بیروناز محل زندگیتان باشید.

برایثبت سفارش آنلاین تنها کافیست از طریق اپلیکشن یا سایت هوم سرویزدرخواست خودتان را ثبت کنید و آدرس و روز و ساعت مد نظرتان را وارد کنید تا بهترینهمیاران ما در کنارتان قرار بگیرند. نظافت داخل منزل باکمک نیروی خدماتی به صورت ساعتی انجام می شود. پس از ثبتدرخواست متخصصین ما جهت ارائه توضیحات و هماهنگی های نهایی با شما تماس خواهندگرفت.

 همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نظافت آشپزخانه، نظافت حمام و سرویس بهداشتی
نظافت و شستشوی دیوار و سقف توسط نظافتچی آقا
نظافت پذیرایی و نظافت اتاق‌ها
شستن و تی کشیدن کف
جارو زدن و گردگیری لوازم منزل
پاک کردن شیشه و پنجره های داخلی منزل
نظافت کابینت و نظافت سایر لوازم آشپزخانه
نظافت انباری

همیاران سرویس نظافت منزل

 نظرات کاربران

profile picture
علی مولانا
4 روز پیش |زهرا مقیمی

خیلی سریع رسیدن و کارم راه افتاد از شرکت خوبتون از ایشون کمال تشکر و دارم

profile picture
اشرف لشگری
3 هفته پیش |مریم دست بافته

کارشون تمیز کاریشون حرف نداشت عالی بودن

profile picture
انا حدادی
2 هفته پیش |طیبه حسن پور

کارشون فوق العاده بود راضی بودم

profile picture
شبنم شهباز
3 هفته پیش |مریم دست بافته

بسیار عالی بودن تا الان از هیچ جا به این شدت راضی نبودم

خدمات مرتبط

پذیرایی از مهمانان
پذیرایی از مهمانان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 150,000 الی 230,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 335,000 الی 623,000 تومان