اسباب کشی

اسباب کشی

از 5558 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اسباب کشی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت کرایه خاور 3 ساعت برای کلیه مناطق شهر

1,250,000 تومان

قیمت کرایه خاور 3 ساعت- محدوده شهر

1,800,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه خاور

380,000 تومان

قیمت هر کارگر به ازای 3 ساعت

370,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه کارگر

150,000 تومان

قیمت حمل موارد حجیم به ازای هر طبقه

50,000 تومان

قیمت باز و بستن درب ساید

60,000 تومان

قیمت باز کردن لوستر

50,000 تومان

قیمت پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)

4,000 تومان

قیمت حمل گاوصندوق و پیانو به ازای هر طبقه

60,000 تومان

قیمت کارگر بسته بندی به ازای دو ساعت

380,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه کارگر بسته بندی

150,000 تومان

قیمت بسته بندی وسایل حجیم و حساس به ازای هر تکه(پیانو.ساید.شیشه میز ناهار خوری و...)

40,000 تومان

متوسط قیمت4,000,000 تومانکمینه قیمت2,500,000 تومانبیشینه قیمت7,000,000 تومان

آنچه درباره اسباب کشی خواهید خواند

 • بهترین شرکت اسباب کشی را چگونه پیدا کنیم؟
 • خدمات اسباب کشی آنلاین یا روش های سنتی کدام بهتر است؟
 • کرایه خاور برای اسباب کشی بهترین گزینه برای اسباب کشی سریع است
 • مزایای استفاده از خاور اسباب کشی چیست؟
 • اسباب کشی آسان چگونه امکان پذیر است؟
 • بهترین شرکت اثاث کشی منزل چه ویژگی هایی دارد؟
 • چرا هوم سرویز را برای اثاث کشی انتخاب کنیم؟
 • اسباب کشی ارزان آیا حقیقت دارد؟
 • خدمات جابجایی و اسباب کشی هوم سرویز شامل چه مواردی است؟
 • قیمت اسباب کشی منزل درهوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟
 • مراحل ثبت سفارش در شرکت اسباب کشی هوم سرویز چگونه است؟
 • مزایای دریافت خدمات اثاث کشی منزل با هوم سرویز چیست؟
 • خدمات اسباب کشی مطمئن با ثبت سفارش رایگان در هوم سرویز

بهترین شرکت اسباب کشی را چگونه پیدا کنیم؟

اسباب کشی منزل یکی از دغدغه های بزرگ افراد محسوب می شود که حداقل یکبار همه افراد در زندگی آنرا تجربه کرده اند. حمل اثاثیه منزل و اثاث کشی دردسر بزرگی است. قطعا اسباب کشی در شهرهای بزرگ نیز سخت تر است زیرا با توجه به وسعت شهرنشینی دسترسی به شرکت اسباب کشی مطمئن کار چندان راحتی نخواهد بود. اما با استفاده از راهکارهای صحیح می توان استرس اثاث کشی منزل را کاهش داد و قیمت اسباب کشی را نیز مقرون به صرفه محاسبه کرد.

بعضی از شرکت اسباب کشی به صورت فصلی شروع به فعالیت می کنند. این افراد تجربه و تعهد کافی ندارند و قیمت اسباب کشی را پایین تر از عرف اعلام می کنند و ممکن است در پروسه اسباب کشی به لوازم منزل آسیب برسانند و متاسفانه دستان شما هم به جایی بند نیست. می توان گفت این افراد صرفا به صرف داشتن خاور ادعای انجام کار اسباب کشی را می کنند در حالیکه فوت و فن اسباب­کشی و داشتن مهارت در آن خیلی مهم است. در صورتیکه کیفیت کار برای شما اهمیت چندانی ندارد و یا اینکه لوازمی که قرار است جابجا شوند شکستنی و قیمتی نیستند می توانید با کرایه خاور اسباب کشی مشکل را رفع نمایید. اما اگر تجربیات افراد خوشنود از اسباب کشی را جویا شوید به این نتیجه خواهید رسید که تجربه خوب اثاث کشی تنها از عهده بهترین شرکت اسباب کشی بر می آید. این شرکت ها در کنار تعهد کاری دارای نیروهای مجرب و تجهیزات کاملی هستند که می توانند در رقم زدن بهترین تجربه اثاث کشی منزل کمکتان کنند.

در این بین شرکت های اسباب کشی سنتی جای خود را به راهکارهای مدرن مانند شرکت اسباب کشی آنلاین سپرده اند تا بهترین اثاث کشی را به متخصصین نزدیک خود بسپارید و از کیفیت خدمات مطمئن باشید. در ادامه به معرفی کلیه خدمات اسباب کشی منزل و عوامل موثر بر هزینه اسباب کشی منزل و محل کار می پردازیم.

خدمات اسباب کشی آنلاین یا روش های سنتی کدام بهتر است؟

اسباب کشی آنلاین امروزه توانسته کار افراد را راحت کند. در واقع با یک سرچ ساده تحت عنوان شرکت اسباب کشی شما با یک لیست بلند بالا از ارائه دهندگان خدمات اسباب کشی آنلاین مواجه می شوید. اسباب کشی ارزان و بی دردسر آرزوی همه افراد است. این پروسه از بسته بندی لوازم شروع می شود و تا انتقال لوازم به منزل جدید ادامه دارد. با استفاده از خدمات اسباب کشی آنلاین هوم سرویز شما می توانید از هزینه اسباب کشی منزل و جابجایی اثاثیه منزل به نقاط مختلف با نرخ کرایه وانت بار یا خاور شفاف و دقیق مطلع شوید و بدانید در نهایت باید دقیقا چه قیمتی را پرداخت کنید!!

قبلا روال به این صورت بود که آقای خانه برای انجام جابجایی به مراکز تجمع افرادی که خاور و کامیون اسباب کشی داشتند مراجعه می کرد و پس از بررسی ظاهری و اندکی چانه زنی روی قیمت اسباب کشی در نهایت با یکی از افراد توافق می کرد، در نهایت هم با کلی دردسر و احیانا خرابکاری و ...، اسباب کشی انجام می شد. به بیان دیگر آزمون خطایی بود که می توانست هر نتیجه ای را در پی داشته باشد. البته همیشه افرادی متعهد در روش سنتی هم بودند. اما دسترسی به آنها را باید تنها به شانس محول می کردید. اما با اثاث کشی آنلاین دیگر شانسی در میان نیست. تنها افرادی در میدان رقابت باقی می مانند که در کنار مهارت، تعهد کاری، هزینه اسباب کشی منزل منصفانه ای نیز ارائه کنند. به این ترتیب با سپردن خدمات اثاث کشی منزل خود به این افراد دیگر نگرانی ای نخواهید داشت.

کرایه خاور برای اسباب کشی بهترین گزینه برای اسباب کشی سریع است

در واقع خاورها همان کامیونت های مسقف هستند که برای جابجایی و حمل اثاثیه منزل استفاده می شوند. استفاده از خاور برای اسباب کشی از موارد پردرخواست است. زیرا کرایه خاور برای اسباب کشی دارای ظرفیت ایده آلی است که همه وسایل بدون اینکه به آنها فشار وارد شود حمل می شوند. همچنین خاور اسباب کشی مسقف است و بهترین گزینه برای مسافت های طولانی است. البته قیمت خاور اسباب کشی نسبت به بقیه وسایل اندکی بیشتر است که کاملا طبیعی است.

مزایای استفاده از خاور اسباب کشی چیست؟

 • این وسایل به راحتی در کلیه ساعات روز تردد می کنند و به راحتی از بین گذرگاههای شهری عبور می کنند و مشکل ارتفاع ندارند.
 • ظرفیت بالای خاور اسباب کشی موجب می شود که همه وسایل یکباره جابجا شوند و سرعت اسباب کشی با خاور بیشتر می شود.
 • سیستم تعلیق این وسایل بالاست به همین دلیل در هنگام عبور از چاله ها وسرعت گیر ها کمترین آسیبی به وسایل وارد نمی شود.
 • خاور اثاث کشی دارای تمام تجهیزات مانند ضربه گیرها و پتو می باشد که در بین وسایل قرار می گیرد تا کمترین آسیبی به بار وارد نشود.
 • قیمت خاور اسباب کشی نسبت به مزایای بالای آن منطقی است. به طور قیمت کرایه خاور برای اسباب کشی بر اساس مسافت تعیین می شود. مسافت های کوتاه کرایه خاور اسباب کشی کمتر شده و به ازای ساعات بیشتر مبالغ ثابتی بر هزینه خاور اثاث کشی اضافه می شود.

با توجه به موارد فوق، توصیه هوم سرویز به شما اسباب کشی با خاور است.

اسباب کشی آسان چگونه امکان پذیر است؟

همان‌طور که می دانید اسباب کشی با خاور و حمل اثاثیه منزل چالش های مختص به خود را دارد. اما اگر با برنامه ریزی درست و چک لیست کارهای اسباب کشی پیش بروید قطعا اسباب کشی ارزان و آسان را تجربه خواهید کرد.

· اقدامات لازم قبل از حمل اثاثیه منزل

در ابتدا باید تمام وسایل را بسته بندی کنید و با استفاده از لیبل محتویات هر جعبه مشخص شود. تمام این اقدامات قبل از حمل اثاثیه منزل انجام می شود. کلیه این خدمات را می توانید به شرکت اسباب کشی آنلاین بسپارید به ترتیبی که خودشان بسته بندی کنند، جابجا می کنند و در نهایت وسایل را به طور سالم از بسته بندی خارج کنند. البته به اقدامات قبل از اثاث کشی موارد بیشتری نیز می توان اضافه کرد نظیر هماهنگی با مدیر ساختمان و ... ولیکن به طور کلی هوم سرویز به شما پیشنهاد می کند اقدامات قبل از اسباب کشی را از یک ماه قبل برنامه ریزی نمایید.

باید همه چیز برنامه ریزی شده باشد. قبل از هرچیزی باید شرکت اسباب کشی منزل مطمئن تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. حتی باید توافقات لازم را بر هزینه اسباب کشی منزل را نیز انجام داده باشید.

· اقدامات روز اثاث کشی منزل

در روز اسباب کشی نظارت بر کار کارگران و نحوه چیدمان وسایل و هماهنگی مبدا و مقصد از اهمیت زیادی برخوردار است. در روز موعد باید بر تمام اقدامات نظارت کامل داشته باشید. نحوه چیدمان کارتن ها و وسایل داخل کامیون اسباب­کشی و در نهایت چیدمان کارتن های وسایل داخل اتاق ها از آسیب به وسایل جلوگیری کرده و می تواند زحمت شما را در روزهای بعد از اسباب کشی کمتر کند.

· اقدامات پس از حمل اثاث منزل

پس از انتقال کلیه بارها به منزل جدید در واقع شما کارتان با شرکت حمل اثاثیه منزل به پایان رسیده است. البته اگر بخواهید می توانید از متخصصین اسباب کشی برای چیدمان نیز کمک بگیرید تا کارها برایتان راحت تر انجام شود. به طور مثال برای نصب لوستر، نصب درب بخچال ساید، اسمبل کردن تخت خواب و میز نهار خوری می توانید به صورت توافقی از کارگران کمک بگیرید. البته توصیه هوم سرویز به شما در این مرحله کمک گرفتن از متخصصین است، ممکن از است یک متخصص آچار فرانسه بتواند همه این کارها را برای شما انجام دهد.

بهترین شرکت اثاث کشی منزل چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین شرکت اسباب کشی برای رسیدن به این لقب باید دارای رزومه قوی در این زمینه باشد و بتواند رضایت حداکثری مشتریان خود را جذب کند. بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل باید در حالت کلی شرایط زیر را دارا باشد:

 • باید اطلاعات صحیح، صادقانه و مشتری مدارانه ای از جهت تعداد کارگر اسباب کشی مورد نیاز و نوع وسیله نقلیه بر اساس حجم بار در اختیار مشتری قرار دهد.
 • در صورت نیاز برای تضمین سلامت کالاها باید بستن صحیح و اصولی توسط پرسنل جابجایی اثاث انجام شود.
 • حضور به موقع در محل جهت ارائه خدمات جابجایی اثاثیه منزل
 • مهارت کافی در چیدمان صحیح برای جلوگیری از آسیب به لوازم
 • داشتن بیمه اسباب کشی یک مزیت ویژه برای بهترین شرکت اسباب کشی محسوب می شود.
 • در بهترین شرکت های اثاث کشی خبری از گرفتن انعام زوری و در معذورات قراردادن مشتریان نیست.
 • نحوه پوشش و رفتار کارگران در بهترین شرکت های جابجایی بسیار مهم است.
 • کامیون اسباب کشی می بایست تمیز و مرتب بوده و مخصوص همین کار باشد.
 • خدمات پشتیبانی آنلاین در طول مدت اسباب کشی

چرا هوم سرویز را برای اثاث کشی انتخاب کنیم؟

· خدمات سریع و بدون معطلی

گاهی نیاز به حمل اثاثیه سریع و بدون معطلی است. در نتیجه کلیه کارها باید در کمترین زمان ممکن برنامه ریزی شود. این کارها تنها از شرکت اسباب کشی منزل هوم سرویز بر می آید تا بهترین اسباب کشی را برایتان رقم بزند.

· پشتیبانی قوی

داشتن پشتیبانی برای هر شرکتی نشانه ی تعهدکاری و مهارت آنهاست. به این ترتیب شما بدون نگرانی می توانید بهترین خدمات اسباب کشی منزل را به این افراد بسپارید.

· هزینه اسباب کشی ثابت

هزینه اسباب کشی منزل در کنار مهارت، مهمترین المان در اثاث کشی منزل است. خیلی از افراد با شعار اثاث کشی ارزان سعی در جذب مشتری دارند. اما هوم سرویز با اعلام هزینه اسباب کشی قبل از شروع کار و انجام توافق قیمت نهایی بیشترین رضایت را در این بین داشته و هیچ نوع نگرانی برای کاربران خود ایجاد نخواهد کرد.

· معرفی بهترین شرکت های اسباب کشی

هوم سرویز بر اساس نظرات مشتریان خود و تجربیات آنان کلیه شرکت های اسباب کشی همکار را گرید بندی نموده و صرفا با شرکت های اسباب کشی که در کار خود حرفه ای هستند همکاری می نماید. در هوم سرویز خبری از کرایه خاور اسباب کشی نیست و همیاران جابجایی هوم سرویز می بایست دارای مهارت کافی و لازم در اثاث کشی منزل نیز باشند.

اسباب کشی ارزان آیا حقیقت دارد؟

ممکن است به دنبال اسباب کشی ارزان باشید. اسباب کشی ارزان شعار خیلی از سامانه حمل بار سنتی و آنلاین است. این افراد برای جذب مشتری کرایه حمل بار اثاثیه منزل را کم اعلام می کنند و در انتهای کار بابت هر اقدامی مبلغ مضاعفی را به نرخ اسباب کشی اضافه می کنند. به این ترتیب چون مشتریان هم به اجبار پرداخت می کنند و متاسفانه در مقابل این اقدامات غیر منصفانه سرخم می کنند و در دام آنها گرفتار می شوند. بهتر است بدانید قیمت حمل اثاثیه منزل بر پایه نرخ اعلام شده از سوی اتحادیه اعلام می شود. رعایت نرخ اتحادیه حمل اثاثیه برای همه شرکت های اسباب کشی عضو اتحادیه، الزامی است. این نرخ بر اساس خدماتی که ارائه می دهد، طیف قیمتی را شامل می شود ولی اساس همان نرخی است که اتحادیه به شرکت های عضو و همکار، اعلام کرده است. معمولا در ابتدای هر سال تعرفه اسباب کشی به کلیه شرکت ها، ابلاغ می شود. به این ترتیب اگر از شرکت های حمل بار عضو اتحادیه درخواست نیروی حمل بار کامیون و … داشته باشید، قیمت ها منصفانه و عادلانه تر است.

البته این مورد را هم در نظر داشته باشید که برخی از گروهای غیر مجاز در ازای ارائه خدمات اسباب کشی برای جذب مشتری ممکن است قیمت‌ اسباب کشی کمتری پیشنهاد بدهند و شعار اسباب کشی ارزان داشته باشند اما خدمات آنها هیچ تضمینی در پی ندارد و در انتهای کار به اصطلاح روی قیمت دبه می کنند.

خدمات جابجایی و اسباب کشی هوم سرویز شامل چه مواردی است؟

اثاث کشی منزل از بخش‌های متعددی تشکیل شده است. شرکت‌ اثاث کشی هوم سرویز صفر تا 100 حمل اثاث و وسایل را ارائه می دهند که شامل موارد زیر هستند:

 • تعیین ماشین باربری برای اسباب کشی که بر اساس حجم اثاثیه تعیین می شود
 • حمل اثاثیه منزل به تمام نقاط شهر و باربری بین شهری
 • بسته بندی لوازم مهم و حساس توسط کارگران
 • جابجایی لوازم سنگین مانند اسباب کشی یخچال ساید بای ساید، شیشه های میزنهارخوری بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، پیانو، مبل تخت خواب شو و تخت کم جا ...
 • باز کردن و چیدمان اثاثیه منزل در انتها

به عبارتی می توانید با خدمات اسباب کشی هوم سرویز، تجربه جدیدی از خدمات اسباب کشی درب تو درب یا به اصطلاح door-to-door را تجربه بکنید. در سرویس اسباب کشی ویژه هوم سرویز شما بهترین شرکت های اسباب کشی در هوم سرویز را می توانید انتخاب نموده و کلید منزل را در مبدا تحویل داده و در مقصد کلید و بار جابجا شده را صحیح و سالم از همیاران اسباب کشی هوم سرویز تحویل بگیرید.

قیمت اسباب کشی منزل درهوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟

نحوه محاسبه هزینه اسباب کشی کمی پیچیده است. هماهنگی های زیادی باید انجام شود تا در روز موعد خدمات اسباب کشی منزل، همه کارها طبق روال پیش برود. از سختی های اثاث کشی که بگذریم، موضوع هزینه اسباب کشی خودش یک مشکل جدی است. قیمت حمل اثاثیه منزل ثابت نیست. دستمزد کارگر، هزینه کرایه کامیون و همه موارد را باید در نظر گرفت. گاهی هزینه ها بسیار بیشتر از آن چیزی است که انتظارش را دارید. معمولا نرخ اتحادیه اثاث کشی، ملاک تعیین قیمت هاست ولی چرا برخی از شرکت ها، هزینه اسباب کشی منزل بیشتری دریافت می کنند؟ یا بهتر بگوییم عوامل تاثیر گذار بر قیمت اسباب کشی عبارتند از:

 • نوع وسیله حمل و نقل اعم از خاور مسقف یا روباز، کامیونت و ...
 • سایز اتاق وسیله اسباب کشی، در برخی از موارد مشتریان برای اینکه نیاز به دو سرویس نداشته باشند ترجیح می دهند از ماشین های بزرگتر برای اسباب کشی استفاده کنند.
 • مسافت اسباب کشی، به طور مثال شرکت های اسباب کشی برای مسافت های کمتر از 2 کیلومتر هزینه کمتری را لحاظ می کنند. یا اینکه هزینه اسباب کشی در داخل شهر با حومه شهر متفاوت است.
 • مدت زمان اسباب کشی که از زمان شروع اسباب کشی لحاظ و تا انتهای اسباب کشی در نظر گرفته می شود.
 • تعداد کارگر اسباب کشی مورد نیاز
 • هزینه حمل موارد حجیم نظیر گاوصندوق، یخچال ساید بای ساید، ویترین بزرگ و ...
 • تعداد طبقات مبدا و مقصد اثاث کشی
 • میزان پیاده روی و فاصله ماشین اسباب کشی تا ساختمان

شرکت مورد نظر پس از محاسبه موارد فوق قیمت اسباب کشی را تعیین می کنند. از خوبی های اسباب کشی آنلاین هوم سرویز این است که شما تنها با نصب اپلیکیشن هوم سرویز و با پاسخگویی به سوالات مشخص شده می توانید از محدوده قیمت حمل اثاثیه منزل مطلع شده و قیمت نهایی را پس از معرفی بهترین شرکت های اسباب کشی دریافت کنید.

مراحل ثبت سفارش در شرکت اسباب کشی هوم سرویز چگونه است؟

 • در ابتدا به صورت کاملا رایگان در سایت اسباب کشی هوم سرویز یا اپلیکیشن هوم سرویز ثبت درخواست کنید.
 • در این پروسه مبدا و مقصد و میزان طبقات را مشخص می کنید.
 • همچنین نوع لوازم سنگین و تعداد آنها را مشخص می شود.
 • در این موقع قیمت حدودی به شما اعلام می شود و بهترین شرکت اسباب کشی پس از ثبت درخواست شما با شما تماس گرفته و مشاوره رایگان در اختیارتان قرار خواهند داد. به این ترتیب تعداد کارگر و مدت زمان مورد نیاز برای حمل اثاثیه منزل مشخص می شود و قیمت اسباب کشی نهایی اعلام می شود و هیچ افزایش قیمتی در انتها نخواهید داشت.

مزایای دریافت خدمات اثاث کشی منزل با هوم سرویز چیست؟

 • ثبت سفارش آنلاین و معرفی چندین شرکت اثاث کشی مطمئن به شما
 • اطلاع از قیمت اسباب کشی نهایی
 • امکان بررسی سوابق، مجوز و نظرات سایر کارکنان از شرکت اسباب کشی مدنظر
 • دریافت مشاوره رایگان در ارتباط با نوع وسیله مورد نیاز و تعداد کارگرها بر اساس حجم بار
 • اطمینان از تیم پشتیبانی قوی و امکان دسترسی راحت به خدمات پشتیبانی

خدمات اسباب کشی مطمئن با ثبت سفارش رایگان در هوم سرویز

جهت مطلع شدن از هزینه حمل اثاثیه منزل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خودتان رو ثبت کنید. قیمت خدمات اسباب کشی قابل ارایه در بخش باربری به صورت کاملا شفاف در سامانه هوم سرویز جهت اطمینان کاربران بیان شده است. پس از مدت کوتاهی پس از ثبت درخواست، بهترین شرکت حمل بار شهر جهت انجام خدمات حمل و نقل با شما تماس گرفته و مشاوره لازم را اختیارتان قرار خواهند داد. هوم سرویز با پشتیبانی قوی از ابتدای مسیر تا جلب رضایت کامل شما در کنارتان خواهد بود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اسباب کشی و همچنین ارایه خدمات اسباب کشی منزل و شرکت ها نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات باربری ارائه می دهد که شامل باربری بین شهری با کامیون، کامیونت و خاور, حمل بار با وانت بین شهری, پیک موتوری شبانه روزی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های جابجایی و حمل بار را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اسباب کشی

اسباب کشی منزل و شرکت ها

حمل اثاثیه با خاور و کامیون مخصوص اثاث کشی

ارائه کلیه خدمات جابجایی با نیروی اسباب کشی حرفه ای

حمل انواع وسایل حجیم و سنگین مانند یخچال، لباسشویی، گاوصندوق، مبلمان، تخت

خدمات اسباب کشی vip

سرهم کردن و باز و بست کردن وسایل مانند یخچال، ماشین لباسشویی، بوفه، لوسترها

بارگیری ایمن و اصولی اثاثیه

چیدمان اثاثیه منزل پس از اسباب کشی

نظرات کاربران

profile picture
اشکان دهقانی

کارشون عالی بود و خیلی عالی وسایل رو جابجا کردن

profile picture
حسن علیزاده آباد

بسیار راضی بودم. برای اولین بار بود که از این برنامه خدمات گرفتم رضایت دارم تشکر از دست اندرکاران اپلیکیشن هوم سرویس بابت معرفی همکاران محترم‌ و با شخصیت با حوصله و منظم کارشون را انجام دادند.

profile picture
Sara Karimifard

رضایت کامل از نوع عملکرد و برخورد ایشان ره دارم. ایشان انسان درست،فهمیده و در عین حال کاربلدی هستند. امیدوارم خداوند به کسب و کارشان برکت دهد خیلی خیلی راضی بودم.

profile picture
علی کنعانی

واقعا خیلی خوب رسیدگی میکردن و حواسشون به تمام وسیله ها بود

شرایط خدمات اسباب کشی منزل و حمل اثاثیه منزل

چنانچه مشتری درخواست سرویس بسته بندی را نیز داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا محاسبه می گردد.

تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود شیشه های بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، مبل تخت خواب شو، تخت کم جا و مسافت پیاده روی طولانی در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

شیشه های میزنهارخوری بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، مبل تخت خواب شو و تخت کم جا به عنوان موارد حجیم در اساب کشی محسوب می شوند.

در صورتیکه جابجایی بار نیازمند عبور از محدوده طرح ترافیک باشد، هزینه طرح ترافیک در مبلغ نهایی محاسبه می شود.

هزینه های ماشین برای ساعت اعلام شده در هر بار رفت ماشین می باشد.

مشتری گرامی لطفا از پرداخت هرگونه مبلغ اضافه و خارج از توافق(مگر به صلاحدید خود) به هر عنوانی به همیاران خودداری بفرمایید.

انجام کلیه هماهنگی های لازم در ساختمان(با همسایه ها و مدیر ساختمان) به منظور انجام جابجایی و اسباب کشی بر عهده مشتری می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

carpet-cleaning
قالیشویی
قیمت از 668,000 الی 1,385,000 تومان
dry-cleaning-couch
خشک شویی مبل
قیمت از 700,000 الی 1,400,000 تومان
installation-repair-washing-machine
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 800,000 الی 2,600,000 تومان
house-cleaning
نظافت منزل
قیمت از 540,000 الی 820,000 تومان