اسباب کشی

اسباب کشی

از 4837 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اسباب کشی در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر

580,000 تومان

قیمت خاور 3 ساعت برای کلیه مناطق تهران

680,000 تومان

قیمت خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)

1,000,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه خاور

200,000 تومان

قیمت هر کارگر به ازای 3 ساعت

240,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه کارگر

80,000 تومان

قیمت حمل موارد حجیم به ازای هر طبقه

50,000 تومان

قیمت بسته بندی

توافقی

قیمت باز و بستن درب ساید

60,000 تومان

قیمت باز کردن لوستر

50,000 تومان

قیمت پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)

3,000 تومان

قیمت حمل گاوصندوق و پیانو به ازای هر طبقه

60,000 تومان

متوسط قیمت2,700,000 تومانکمینه قیمت2,000,000 تومانبیشینه قیمت3,500,000 تومان

آنچه درباره اسباب کشی خواهید خواند

 • اسباب کشی منزل توسط باربری مطمئن در سطح شهر
 • اسباب کشی آنلاین چیست؟
 • اسباب کشی آسان چگونه امکان پذیر است؟
 • بهترین باربری اثاث منزل چه ویژگی هایی دارد؟
 • ماشین باربری و حمل بار استاندارد با هوم سرویز
 • اسباب کشی ارزان آیا قابل اطمینان است؟
 • خدمات جابجایی و اسباب کشی شامل چه مواردی است؟
 • قیمت باربری اثاث منزل درهوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟
 • خدمات اسباب کشی مطمئن با ثبت سفارش رایگان در هوم سرویز

اسباب کشی منزل توسط باربری مطمئن در سطح شهر

اسباب کشی منزل یکی از دغدغه های بزرگ افراد محسوبمی شود که حداقل یکبار همه افراد در زندگیشان با آن روبه رو شده اند. حمل اثاثمنزل و اثاث کشی دردسر بزرگی است. قطعا اسباب کشی منزل درشهرهای بزرگ نیز سخت تر است زیرا با توجه به وسعت شهرنشینی دسترسی به اتوبار مطمئن کارچندان راحتی نخواهد بود. اما با استفاده از راهکارهای صحیح می توان استرس اثاثکشی منزل را کاهش داد. بعضی از موسسات باربری و حمل بار به صورتفصلی شروع به فعالیت می کنند. این افراد تجربه و تعهد کافی ندارند و قیمت اسبابکشی را پایین تر از عرف اعلام می کنند و ممکن است در پروسه اسباب کشی بهلوازم منزل آسیب برسانند و متاسفانه دستان شما هم به جایی بند نیست.در ادامه به خدمات اسباب کشی و عوامل موثر بر هزینهاسباب کشی می پردازیم.

اسباب کشی آنلاین چیست؟

باربری اینترنتی و اسباب کشی آنلاین امروزهتوانسته کار افراد را راحت کند. در واقع با یک سرچ ساده تحت عنوان حمل بار شما بایک لیست بلند بالا از اتوبار و اسباب کشی آنلاین مواجه میشوید. اسباب کشی ارزان و بی دردسر آرزوی همه افراد است. این پروسه از بستنوسایل شروع می شود و تا انتقال لوازم به منزل جدید ادامه دارد. با استفادهاز خدمات اسباب کشی آنلاین هوم سرویز شما می توانیداز هزینه اسباب کشی منزل و کرایه حمل بار اثاثیهمنزل به نقاط مختلف و نرخ کرایه کامیون یا خاور مطلعشوید و بدانید در نهایت باید دقیقا چه قیمتی را پرداخت کنید!!

اسباب کشی آسان چگونه امکان پذیر است؟

همان‌طور که می دانیداسباب کشی چالش های مختص به خود را دارد. اما اگر با برنامه ریزی درست پیشبروید قطعا اسباب کشی ارزان و آسان را تجربه خواهید کرد.

اقدامات لازمقبل از حمل اسباب منزل

در ابتدا باید تماموسایل را بسته بندی کنید و با استفاده از لیبل محتویات هر جعبه مشخص شود. تمام ایناقدامات قبل از حمل اثاث منزل انجام می شود.

اقدامات روزاثاث کشی منزل

در واقع این همه نقطهعطف ماجراست. باید همه چیز برنامه ریزی شده باشد. قبل از هرچیزی باید اتوبار مطمئنتماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. حتی باید توافقات لازم را بر قیمتاسباب کشی را نیز انجام داده باشید. سپس باید در روز موعد یک فرد بر تماماقدامات نظارت کامل داشته باشد.

اقدامات پس ازحمل اثاث منزل

پس از انتقال کلیهبارها به منزل جدید در واقع شما کارتان با شرکت حمل بار به پایان رسیدهاست. البته اگر بخواهید می توانید از متخصصین برای چیدمان نیز کمک بگیرید تا کارهابرایتان راحت تر انجام شود.

بهترین باربری اثاث منزل چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین شرکت حملبار و اتوبار برای رسیدن به این لقب باید دارای رزومه قوی در این زمینهباشد و بتواند رضایت حداکثری مشتریان خود را جذب کند. بهترین باربری و اتوبارحمل اثاثیه منزل باید در حالت کلی شرایط زیر را دارا باشد:

 • بایداطلاعات صحیح و مشتری مدارانه ای از جهت تعداد کارگر جابجایی مورد نیاز و نوعوسیله نقلیه بر اساس حجم بار در اختیار مشتری قرار دهد.
 • در صورتنیاز برای تضمین سلامت کالاها باید بستن صحیح و اصولی توسط پرسنل جابجاییاثاث انجام شود.
 • حضور بهموقع در محل جهت ارائه خدمات جابجایی اثاثیه منزل
 • چیدمانصحیح برای جلوگیری از آسیب به لوازم
 • خدماتپشتیبانی آنلاین

ماشین باربری و حمل بار استاندارد با هوم سرویز

یکی از المان های مهمدر پروسه جابجایی اثاثیه منزل وسیله باربری است. وسیله حمل بار استاندارد موجب می شودکه شما خیالتان از بابت آسیب به تجهیزاتتان راحت تر شود. با توجه به نوع بار و حجمآن، انواع وسایل نقلیه مانند نیسان، کامیون، کامیونت با اتاق های استاندارد ودیوارهای موکت شده تنها گزینه مناسبی برای اسباب کشی آسان و بی خطر هستند. تمامتلاش همیاران هوم سرویز ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان است تا در این روز سختخیالشان از بابت انتقال لوازم خانه و سلامت آنها راحت باشد. همه مواردمانند ماشین باربری، رانندگان صبور و با تجربه و کارگران جابجایی زبده و دلسوز همه و همه در راستای تحقق این هدف در هوم سرویز گرد هم جمع شده اند..

اسباب کشی ارزان آیا قابل اطمینان است؟

ممکن است به دنبال باربریارزان با اتوبار ارزان باشید. اسباب کشی ارزان شعار خیلیاز سامانه حمل بار و اسباب کشی آنلاین است. این افراد برای جذبمشتری کرایه حمل بار اثاثیه منزل را کم اعلام می کنند و درانتهای کار بابت هر اقدامی مبلغ مضاعفی را به نرخ کرایه بار اضافه میکنند. به این ترتیب چون مشتریان هم به اجبار پرداخت می کنند و متاسفانه در مقابلاین اقدامات غیر منصفانه سرخم می کنند و در دام آنها گرفتار می شوند. بهتر است بدانید قیمت حمل اثاثیهمنزل بر پایه نرح اعلام شده از سوی اتحادیه باربری اعلام می شود.رعایت نرخ اتحادیه باربری برای همه شرکت های حمل بار عضو اتحادیه، الزامیاست. این نرخ بر اساس خدماتی که باربری ارائه می دهد، طیف قیمتی را شامل می شودولی اساس همان نرخی است که اتحادیه به شرکت های عضو و همکار، اعلام کرده است.معمولا در ابتدای هر سال این نرخ به کلیه باربری های عضو، ابلاغ می شود. اگر ازباربری های عضو اتحادیه درخواست نیروی حمل بار کامیون و … داشته باشید، قیمتها منصفانه و عادلانه تر است.

البته این مورد را همدر نظر داشته باشید که برخی از گروهای غیر مجاز در ازای ارائه خدمات اسبابکشی برای جذب مشتری ممکن است قیمت‌های کمتری پیشنهاد بدهند و شعار اسبابکشی ارزان داشته باشند اما خدمات آنها هیچ تضمینی در پی ندارد.

خدمات جابجایی و اسباب کشی شامل چه مواردی است؟

اثاث کشی منزلاز بخش‌های متعددی تشکیل شده است. شرکت‌ باربری صفر تا 100 حمل اثاث و وسایل راارائه می دهند که شامل موارد زیر هستند:

 • تعیینماشین حمل بار که بر اساس حجم اثاثیه تعیین می شود
 • بسته بندیلوازم مهم و حساس توسط کارگران
 • جابجاییلوازم سنگین مانند یخچال ساید‌ بای‌ ساید، لباسشویی، بوفه ها و ...
 • باز کردنو چیدمان اثاثیه منزل در انتها

قیمت باربری اثاث منزل درهوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟

نحوه محاسبه هزینهباربری و اسباب کشی کمی پیچیده است. هماهنگیهای زیادی باید انجام شود تا در روز موعد خدمات اسباب کشی، همه کارها طبق روال پیش برود. از سختی هایاثاث کشی که بگذریم، موضوع هزینه باربری خودش یک مشکل جدی است. قیمت باربری اثاث منزل ثابت نیست.دستمزد کارگر، هزینه کرایه کامیون و همه موارد را باید در نظر گرفت. گاهی هزینه هابسیار بیشتر از آن چیزی است که انتظارش را دارید. معمولا نرخ اتحادیهباربری ملاک، تعیین قیمت هاست ولی چرا برخی از شرکت های باربری، هزینه هایبیشتری دریافت می کنند؟

شرکت باربری قیمت باربریرا تعیین می کنند. شرکت های حمل بار، خدمات متنوعی را ارائه می دهند. قیمت ها هماز سوی باربری اعلام می شود. همیشه باربری ها به مشتری، نرخ خود را اعلام می کنندو این شمایید ک تصمیم می گیرید کدام باربری را انتخاب کنید.

قیمت اسبابکشی منزل و هزینه اثاث کشی شرکت به موارد زیادی بستگی دارد.از خوبی های اسباب کشی آنلاین هوم سرویز این است که شما تنها با نصباپلیکیشن باربری هوم سرویز و با پاسخگویی به سوالات جنرال می توانید ازمحدوده قیمت باربری اثاث منزل مطلع شوید.

خدمات اسباب کشی مطمئن با ثبت سفارش رایگان در هوم سرویز

جهت مطلع شدناز هزینه حمل اثاثیه منزل کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز درخواست خودتان رو ثبت کنید. قیمت خدمات قابل ارایه در بخش باربری به صورتکاملا شفاف در سامانه هوم سرویز جهت رفاه حال کاربران بیان شده است. پس از مدتکوتاهی پس از درخواست، بهترین شرکت حمل بار شهر جهت انجام خدمات حمل ونقل با شما تماس گرفته و مشاوره لازم را اختیارتان قرار خواهند داد. هوم سرویز باپشتیبانی قوی و همه ساعته از ابتدای مسیر تا جلب رضایت کامل شما در کنارتاناست.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اسباب کشی و همچنین ارایه خدمات اسباب کشی منزل و محل کار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات باربری ارائه می دهد که شامل حمل بار بین شهری با کامیون، کامیونت و خاور, حمل بار با وانت بین شهری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های جابجایی و حمل بار را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اسباب کشی

اسباب کشی منزل و محل کار

حمل اثاثیه با انواع وسایل نقلیه باری نیسان، خاور و کامیون

ارائه کلیه خدمات جابجایی با کمک نیروی باربری حرفه ای

حمل انواع وسایل حجیم مانند یخچال، لباسشویی، گاوصندوق، مبلمان، تخت و …

خدمات بسته بندی اسباب و لوازم منزل و سایر تجهیزات

سرهم کردن وسایل مانند یخچال، بوفه و ...و چیدمان اسباب منزل در صورت تمایل در محل جدید

نظرات کاربران

profile picture
یونس حسین پور

خیلی خیلی عالی

profile picture
خانم آقایی

قدردان و متشکرم از لطفتون همه چیز خوب بودن و مشکلی بوجود نیومد

profile picture
علی محمودی

عالی بودند تیم بسیار قوی 🙏🙏

profile picture
گلناز هامی زاد

من خیلی اتفاقی با این سامانه اشنا شدم ولی واقعا راضیم خیلی خوب بود و متشکرم

شرایط حمل اثاثیه منزل و باربری

چنانچه مشتری درخواست سرویس بسته بندی را نیز داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا محاسبه می گردد.

تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود شیشه های بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، مبل تخت خواب شو، تخت کم جا و مسافت پیاده روی طولانی در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

شیشه های میزنهارخوری بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، مبل تخت خواب شو و تخت کم جا به عنوان موارد حجیم در اساب کشی محسوب می شوند.

در صورتیکه جابجایی بار نیازمند عبور از محدوده طرح ترافیک باشد، هزینه طرح ترافیک در مبلغ نهایی محاسبه می شود.

هزینه های ماشین برای ساعت اعلام شده در هر بار رفت ماشین می باشد.

مشتری گرامی لطفا از پرداخت هرگونه مبلغ اضافه و خارج از توافق(مگر به صلاحدید خود) به هر عنوانی به همیاران خودداری بفرمایید.

انجام کلیه هماهنگی های لازم در ساختمان(با همسایه ها و مدیر ساختمان) به منظور انجام جابجایی و اسباب کشی بر عهده مشتری می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 385,000 الی 903,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 350,000 الی 600,000 تومان
تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 300,000 الی 2,000,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 270,000 الی 370,000 تومان