اسباب کشی

اسباب کشی

از 5357 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اسباب کشی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت کرایه خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر

900,000 تومان

قیمت کرایه خاور 3 ساعت برای کلیه مناطق شهر

1,050,000 تومان

قیمت کرایه خاور 3 ساعت- محدوده شهر

1,600,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه خاور

330,000 تومان

قیمت هر کارگر به ازای 3 ساعت

290,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه کارگر

100,000 تومان

قیمت حمل موارد حجیم به ازای هر طبقه

50,000 تومان

قیمت باز و بستن درب ساید

60,000 تومان

قیمت باز کردن لوستر

50,000 تومان

قیمت پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)

3,000 تومان

قیمت حمل گاوصندوق و پیانو به ازای هر طبقه

60,000 تومان

قیمت کارگر بسته بندی به ازای دو ساعت

280,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه کارگر بسته بندی

100,000 تومان

قیمت بسته بندی وسایل حجیم و حساس به ازای هر تکه(پیانو.ساید.شیشه میز ناهار خوری و...)

30,000 تومان

متوسط قیمت3,200,000 تومانکمینه قیمت2,300,000 تومانبیشینه قیمت5,200,000 تومان

آنچه درباره اسباب کشی خواهید خواند

 • بهترین شرکت اسباب کشی را چگونه پیدا کنیم؟
 • خدمات اسباب کشی آنلاین یا روش های سنتی کدام بهتر است؟
 • کرایه خاور برای اسباب کشی بهترین گزینه برای اسباب کشی سریع است
 • مزایای استفاده از خاور اسباب کشی چیست؟
 • اسباب کشی آسان چگونه امکان پذیر است؟
 • بهترین شرکت اثاث کشی منزل چه ویژگی هایی دارد؟
 • چرا هوم سرویز را برای اثاث کشی انتخاب کنیم؟
 • اسباب کشی ارزان آیا حقیقت دارد؟
 • خدمات جابجایی و اسباب کشی هوم سرویز شامل چه مواردی است؟
 • قیمت اسباب کشی منزل درهوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟
 • مراحل ثبت سفارش در شرکت اسباب کشی هوم سرویز چگونه است؟
 • مزایای دریافت خدمات اثاث کشی منزل با هوم سرویز چیست؟
 • خدمات اسباب کشی مطمئن با ثبت سفارش رایگان در هوم سرویز

بهترین شرکت اسباب کشی را چگونه پیدا کنیم؟

اسباب کشی منزل یکی از دغدغه های بزرگ افراد محسوبمی شود که حداقل یکبار همه افراد در زندگی آنرا تجربه کرده اند. حملاثاثیه منزل و اثاث کشی دردسر بزرگی است. قطعا اسبابکشی در شهرهای بزرگ نیز سخت تر است زیرا با توجه به وسعت شهرنشینی دسترسیبه شرکت اسباب کشی مطمئن کار چندان راحتی نخواهد بود. اما با استفاده ازراهکارهای صحیح می توان استرس اثاث کشی منزل را کاهش داد و قیمتاسباب کشی را نیز مقرون به صرفه محاسبه کرد.

بعضی از شرکتاسباب کشی به صورت فصلی شروع به فعالیت می کنند. این افراد تجربه و تعهد کافیندارند و قیمت اسباب کشی را پایین تر از عرف اعلام می کنند وممکن است در پروسه اسباب کشی به لوازم منزل آسیب برسانند و متاسفانهدستان شما هم به جایی بند نیست. می توان گفت اینافراد صرفا به صرف داشتن خاور ادعای انجام کار اسبابکشی را می کنند در حالیکه فوت وفن اسباب­کشی و داشتن مهارت در آن خیلی مهم است. در صورتیکه کیفیت کار برایشما اهمیت چندانی ندارد و یا اینکه لوازمی که قرار است جابجا شوند شکستنی و قیمتینیستند می توانید با کرایه خاور اسباب کشی مشکل را رفع نمایید. اما اگرتجربیات افراد خوشنود از اسباب کشی را جویا شوید به این نتیجه خواهید رسید کهتجربه خوب اثاث کشی تنها از عهده بهترین شرکت اسباب کشی بر می آید. این شرکتها در کنار تعهد کاری دارای نیروهای مجرب و تجهیزات کاملی هستند که می توانند دررقم زدن بهترین تجربه اثاث کشی منزل کمکتان کنند.

در این بین شرکت هایاسباب کشی سنتی جای خود را به راهکارهای مدرن مانند شرکت اسباب کشی آنلاینسپرده اند تا بهترین اثاث کشی را به متخصصین نزدیک خود بسپارید و از کیفیت خدماتمطمئن باشید. در ادامه به معرفی کلیه خدمات اسباب کشی منزل و عوامل موثربر هزینه اسباب کشی منزل و محل کار می پردازیم.

خدمات اسباب کشی آنلاین یا روش های سنتی کدام بهتر است؟

اسباب کشی آنلاین امروزه توانسته کار افراد را راحت کند. درواقع با یک سرچ ساده تحت عنوان شرکت اسباب کشی شما با یک لیست بلند بالااز ارائه دهندگان خدمات اسباب کشی آنلاین مواجه می شوید. اسبابکشی ارزان و بی دردسر آرزوی همه افراد است. این پروسه از بسته بندی لوازمشروع می شود و تا انتقال لوازم به منزل جدید ادامه دارد. با استفاده از خدماتاسباب کشی آنلاین هوم سرویز شما می توانید از هزینه اسباب کشیمنزل و جابجایی اثاثیه منزل به نقاط مختلف با نرخ کرایه وانت بار یا خاور شفاف و دقیق مطلع شوید و بدانید در نهایت بایددقیقا چه قیمتی را پرداخت کنید!!

قبلا روال به اینصورت بود که آقای خانه برای انجام جابجایی به مراکز تجمع افرادی که خاور و کامیوناسباب کشی داشتند مراجعه می کرد و پس از بررسی ظاهری و اندکی چانه زنی روی قیمتاسباب کشی در نهایت با یکی از افراد توافق می کرد، در نهایت هم با کلی دردسر واحیانا خرابکاری و ...، اسباب کشی انجام می شد. به بیان دیگر آزمون خطایی بود کهمی توانست هر نتیجه ای را در پی داشته باشد. البته همیشه افرادی متعهد در روش سنتیهم بودند. اما دسترسی به آنها را باید تنها به شانس محول می کردید. اما با اثاثکشی آنلاین دیگر شانسی در میان نیست. تنها افرادی در میدان رقابت باقی میمانند که در کنار مهارت، تعهد کاری، هزینه اسباب کشی منزل منصفانه ای نیزارائه کنند. به این ترتیب با سپردن خدمات اثاث کشی منزل خود به این افراد دیگرنگرانی ای نخواهید داشت.

کرایه خاور برای اسباب کشی بهترین گزینه برای اسباب کشی سریع است

در واقع خاورها همانکامیونت های مسقف هستند که برای جابجایی و حمل اثاثیه منزل استفاده می شوند. استفادهاز خاور برای اسباب کشی از موارد پردرخواست است. زیرا کرایه خاور برای اسبابکشی دارای ظرفیت ایده آلی است که همه وسایل بدون اینکه به آنها فشار وارد شودحمل می شوند. همچنین خاور اسباب کشی مسقف است و بهترین گزینه برای مسافت هایطولانی است. البته قیمت خاور اسباب کشی نسبت به بقیه وسایل اندکی بیشتر استکه کاملا طبیعی است.

مزایای استفاده از خاور اسباب کشی چیست؟

 • این وسایلبه راحتی در کلیه ساعات روز تردد می کنند و به راحتی از بین گذرگاههای شهری عبورمی کنند و مشکل ارتفاع ندارند.
 • ظرفیتبالای خاور اسباب کشی موجب می شود که همه وسایل یکباره جابجا شوند و سرعت اسبابکشی با خاور بیشتر می شود.
 • سیستمتعلیق این وسایل بالاست به همین دلیل در هنگام عبور از چاله ها وسرعت گیر هاکمترین آسیبی به وسایل وارد نمی شود.
 • خاور اثاثکشی دارایتمام تجهیزات مانند ضربه گیرها و پتو می باشد که در بین وسایل قرار می گیرد تاکمترین آسیبی به بار وارد نشود.
 • قیمت خاوراسباب کشی نسبت بهمزایای بالای آن منطقی است. به طور قیمت کرایه خاور برای اسباب کشی بر اساسمسافت تعیین می شود. مسافت های کوتاه کرایه خاور اسباب کشی کمتر شده و به ازایساعات بیشتر مبالغ ثابتی بر هزینه خاور اثاث کشی اضافه می شود.

با توجه به مواردفوق، توصیه هوم سرویز به شما اسباب کشی با خاور است.

اسباب کشی آسان چگونه امکان پذیر است؟

همان‌طور که می دانیداسباب کشی با خاور و حمل اثاثیه منزل چالش های مختص به خود رادارد. اما اگر با برنامه ریزی درست و چک لیست کارهای اسباب کشی پیش برویدقطعا اسباب کشی ارزان و آسان را تجربه خواهید کرد.

· اقدامات لازمقبل از حمل اثاثیه منزل

در ابتدا باید تماموسایل را بسته بندی کنید و با استفاده از لیبل محتویات هر جعبه مشخص شود. تمام ایناقدامات قبل از حمل اثاثیه منزل انجام می شود. کلیه این خدمات را میتوانید به شرکت اسباب کشی آنلاین بسپارید به ترتیبی که خودشان بسته بندی کنند،جابجا می کنند و در نهایت وسایل را به طور سالم از بسته بندی خارج کنند. البته بهاقدامات قبل از اثاث کشی موارد بیشتری نیز می توان اضافه کرد نظیر هماهنگی با مدیرساختمان و ... ولیکن به طور کلی هوم سرویز به شما پیشنهاد می کند اقدامات قبلاز اسباب کشی را از یک ماه قبل برنامه ریزی نمایید.

باید همه چیز برنامهریزی شده باشد. قبل از هرچیزی باید شرکت اسباب کشی منزل مطمئن تماس بگیریدو هماهنگی های لازم را انجام دهید. حتی باید توافقات لازم را بر هزینهاسباب کشی منزل را نیز انجام داده باشید.

· اقدامات روزاثاث کشی منزل

در روز اسباب کشینظارت بر کار کارگران و نحوه چیدمان وسایل و هماهنگی مبدا و مقصد از اهمیت زیادیبرخوردار است. در روز موعد باید بر تمام اقدامات نظارت کامل داشته باشید. نحوهچیدمان کارتن ها و وسایل داخل کامیون اسباب­کشی و در نهایت چیدمان کارتن های وسایلداخل اتاق ها از آسیب به وسایل جلوگیری کرده و می تواند زحمت شما را در روزهای بعداز اسباب کشی کمتر کند.

· اقدامات پس ازحمل اثاث منزل

پس از انتقال کلیهبارها به منزل جدید در واقع شما کارتان با شرکت حمل اثاثیه منزل بهپایان رسیده است. البته اگر بخواهید می توانید از متخصصین اسباب کشی برای چیدماننیز کمک بگیرید تا کارها برایتان راحت تر انجام شود. به طور مثال برای نصب لوستر،نصب درب بخچال ساید، اسمبل کردن تخت خواب و میز نهار خوری می توانید به صورتتوافقی از کارگران کمک بگیرید. البته توصیه هوم سرویز به شما در این مرحله کمکگرفتن از متخصصین است، ممکن از است یک متخصص آچار فرانسه بتواند همه این کارها رابرای شما انجام دهد.

بهترین شرکت اثاث کشی منزل چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین شرکت اسبابکشی برای رسیدن به این لقب باید دارای رزومه قوی در این زمینه باشد و بتواند رضایتحداکثری مشتریان خود را جذب کند. بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل باید درحالت کلی شرایط زیر را دارا باشد:

 • بایداطلاعات صحیح، صادقانه و مشتری مدارانه ای از جهت تعداد کارگر اسباب کشی مورد نیاز و نوع وسیله نقلیه بر اساس حجم بار در اختیار مشتری قراردهد.
 • در صورتنیاز برای تضمین سلامت کالاها باید بستن صحیح و اصولی توسط پرسنل جابجاییاثاث انجام شود.
 • حضور بهموقع در محل جهت ارائه خدمات جابجایی اثاثیه منزل
 • مهارتکافی در چیدمان صحیح برای جلوگیری از آسیب به لوازم
 • داشتن بیمه اسباب کشی یک مزیت ویژه برای بهترین شرکت اسبابکشی محسوب می شود.
 • در بهترین شرکت های اثاث کشی خبری از گرفتن انعام زوری و درمعذورات قراردادن مشتریان نیست.
 • نحوه پوششو رفتار کارگران در بهترین شرکت های جابجایی بسیار مهم است.
 • کامیوناسباب کشی می بایست تمیز و مرتب بوده و مخصوص همین کار باشد.
 • خدماتپشتیبانی آنلاین در طول مدت اسباب کشی

چرا هوم سرویز را برای اثاث کشی انتخاب کنیم؟

· خدمات سریع وبدون معطلی

گاهی نیاز به حملاثاثیه سریع و بدون معطلی است. در نتیجه کلیه کارها باید در کمترین زمان ممکنبرنامه ریزی شود. این کارها تنها از شرکت اسباب کشی منزل هوم سرویز بر می آید تابهترین اسباب کشی را برایتان رقم بزند.

· پشتیبانی قوی

داشتن پشتیبانی برایهر شرکتی نشانه ی تعهدکاری و مهارت آنهاست. به این ترتیب شما بدون نگرانی میتوانید بهترین خدمات اسباب کشی منزل را به این افراد بسپارید.

· هزینه اسباب کشیثابت

هزینه اسباب کشی منزل در کنار مهارت، مهمترین المان در اثاث کشیمنزل است. خیلی از افراد با شعار اثاث کشی ارزان سعی در جذب مشتری دارند. اما هومسرویز با اعلام هزینه اسباب کشی قبل از شروع کار و انجام توافق قیمت نهایی بیشترینرضایت را در این بین داشته و هیچ نوع نگرانی برای کاربران خود ایجاد نخواهد کرد.

· معرفی بهترینشرکت های اسباب کشی

هوم سرویز بر اساسنظرات مشتریان خود و تجربیات آنان کلیه شرکت های اسباب کشی همکار را گرید بندینموده و صرفا با شرکت های اسباب کشی که در کار خود حرفه ای هستند همکاری می نماید.در هوم سرویز خبری از کرایه خاور اسباب کشی نیست و همیاران جابجایی هوم سرویز میبایست دارای مهارت کافی و لازم در اثاث کشی منزل نیز باشند.

اسباب کشی ارزان آیا حقیقت دارد؟

ممکن است به دنبال اسبابکشی ارزان باشید. اسباب کشی ارزان شعار خیلی از سامانه حمل بارسنتی و آنلاین است. این افراد برای جذب مشتری کرایه حمل بار اثاثیهمنزل را کم اعلام می کنند و در انتهای کار بابت هر اقدامی مبلغ مضاعفی رابه نرخ اسباب کشی اضافه می کنند. به این ترتیب چون مشتریان هم به اجبارپرداخت می کنند و متاسفانه در مقابل این اقدامات غیر منصفانه سرخم می کنند و دردام آنها گرفتار می شوند. بهتر است بدانید قیمتحمل اثاثیه منزل بر پایه نرخ اعلام شده از سوی اتحادیه اعلام می شود.رعایت نرخ اتحادیه حمل اثاثیه برای همه شرکت های اسباب کشی عضو اتحادیه،الزامی است. این نرخ بر اساس خدماتی که ارائه می دهد، طیف قیمتی را شامل می شودولی اساس همان نرخی است که اتحادیه به شرکت های عضو و همکار، اعلام کرده است.معمولا در ابتدای هر سال تعرفه اسباب کشی به کلیه شرکت ها، ابلاغ می شود. بهاین ترتیب اگر از شرکت های حمل بار عضو اتحادیه درخواست نیروی حمل بار کامیون و … داشته باشید، قیمت ها منصفانه و عادلانه تر است.

البته این مورد را همدر نظر داشته باشید که برخی از گروهای غیر مجاز در ازایارائه خدمات اسباب کشی برای جذب مشتری ممکن است قیمت‌ اسباب کشیکمتری پیشنهاد بدهند و شعار اسباب کشی ارزان داشته باشند اما خدمات آنها هیچ تضمینیدر پی ندارد و در انتهای کار به اصطلاح روی قیمت دبه می کنند.

خدمات جابجایی و اسباب کشی هوم سرویز شامل چه مواردی است؟

اثاث کشی منزلاز بخش‌های متعددی تشکیل شده است. شرکت‌ اثاث کشی هوم سرویز صفر تا 100 حمل اثاث ووسایل را ارائه می دهند که شامل موارد زیر هستند:

 • تعیین ماشین باربری برای اسباب کشی که بر اساسحجم اثاثیه تعیین می شود
 • حملاثاثیه منزل به تمام نقاط شهر و باربری بین شهری
 • بسته بندیلوازم مهم و حساس توسط کارگران
 • جابجاییلوازم سنگین مانند اسباب کشی یخچال ساید بای ساید، شیشه هایمیزنهارخوری بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق،پیانو، مبل تخت خواب شو و تخت کم جا ...
 • باز کردنو چیدمان اثاثیه منزل در انتها

به عبارتی می توانیدبا خدمات اسباب کشی هوم سرویز، تجربه جدیدی از خدمات اسباب کشی درب تو درب یا بهاصطلاح door-to-door را تجربه بکنید. در سرویساسباب کشی ویژه هوم سرویز شما بهترین شرکت های اسباب کشی در هوم سرویز را میتوانید انتخاب نموده و کلید منزل را در مبدا تحویل داده و در مقصد کلید و بارجابجا شده را صحیح و سالم از همیاران اسباب کشی هوم سرویز تحویل بگیرید.

قیمت اسباب کشی منزل درهوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟

نحوه محاسبه هزینهاسباب کشی کمی پیچیده است. هماهنگی های زیادی باید انجام شود تا در روز موعدخدمات اسباب کشی منزل، همه کارها طبق روال پیش برود. از سختی هایاثاث کشی که بگذریم، موضوع هزینه اسباب کشی خودش یک مشکل جدی است. قیمت حمل اثاثیه منزل ثابت نیست. دستمزدکارگر، هزینه کرایه کامیون و همه موارد را باید در نظر گرفت. گاهی هزینه ها بسیاربیشتر از آن چیزی است که انتظارش را دارید. معمولا نرخ اتحادیه اثاث کشی، ملاکتعیین قیمت هاست ولی چرا برخی از شرکت ها، هزینه اسباب کشی منزل بیشتری دریافت میکنند؟ یا بهتر بگوییم عوامل تاثیر گذار بر قیمت اسباب کشی عبارتند از:

 • نوع وسیلهحمل و نقل اعم از خاور مسقف یا روباز، کامیونت و ...
 • سایز اتاقوسیله اسباب کشی، در برخی از موارد مشتریان برای اینکه نیاز به دو سرویس نداشتهباشند ترجیح می دهند از ماشین های بزرگتر برای اسباب کشی استفاده کنند.
 • مسافتاسباب کشی، به طور مثال شرکت های اسباب کشی برای مسافت های کمتر از 2 کیلومترهزینه کمتری را لحاظ می کنند. یا اینکه هزینه اسباب کشی در داخل شهر با حومه شهرمتفاوت است.
 • مدت زماناسباب کشی که از زمان شروع اسباب کشی لحاظ و تا انتهای اسباب کشی در نظر گرفته میشود.
 • تعدادکارگر اسباب کشی مورد نیاز
 • هزینه حملموارد حجیم نظیر گاوصندوق، یخچال ساید بای ساید، ویترین بزرگ و ...
 • تعدادطبقات مبدا و مقصد اثاث کشی
 • میزانپیاده روی و فاصله ماشین اسباب کشی تا ساختمان

شرکت مورد نظر پس ازمحاسبه موارد فوق قیمت اسباب کشی را تعیین می کنند. از خوبی های اسبابکشی آنلاین هوم سرویز این است که شما تنها با نصب اپلیکیشن هوم سرویز و باپاسخگویی به سوالات مشخص شده می توانید از محدوده قیمت حمل اثاثیهمنزل مطلع شده و قیمت نهایی را پس از معرفی بهترین شرکت های اسباب کشی دریافتکنید.

مراحل ثبت سفارش در شرکت اسباب کشی هوم سرویز چگونه است؟

 • در ابتدابه صورت کاملا رایگان در سایت اسباب کشی هوم سرویز یا اپلیکیشن هوم سرویزثبت درخواست کنید.
 • در اینپروسه مبدا و مقصد و میزان طبقات را مشخص می کنید.
 • همچنیننوع لوازم سنگین و تعداد آنها را مشخص می شود.
 • در اینموقع قیمت حدودی به شما اعلام می شود و بهترین شرکت اسباب کشی پس از ثبت درخواستشما با شما تماس گرفته و مشاوره رایگان در اختیارتان قرار خواهند داد. به اینترتیب تعداد کارگر و مدت زمان مورد نیاز برای حمل اثاثیه منزل مشخص می شود و قیمتاسباب کشی نهایی اعلام می شود و هیچ افزایش قیمتی در انتها نخواهید داشت.

مزایای دریافت خدمات اثاث کشی منزل با هوم سرویز چیست؟

 • ثبت سفارشآنلاین و معرفی چندین شرکت اثاث کشی مطمئن به شما
 • اطلاع ازقیمت اسباب کشی نهایی
 • امکانبررسی سوابق، مجوز و نظرات سایر کارکنان از شرکت اسباب کشی مدنظر
 • دریافتمشاوره رایگان در ارتباط با نوع وسیله مورد نیاز و تعداد کارگرها بر اساس حجم بار
 • اطمیناناز تیم پشتیبانی قوی و امکان دسترسی راحت به خدمات پشتیبانی

خدمات اسباب کشی مطمئن با ثبت سفارش رایگان در هوم سرویز

جهت مطلع شدناز هزینه حمل اثاثیه منزل کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز درخواست خودتان رو ثبت کنید. قیمت خدمات اسباب کشی قابل ارایه در بخشباربری به صورت کاملا شفاف در سامانه هوم سرویز جهت اطمینان کاربران بیان شده است.پس از مدت کوتاهی پس از ثبت درخواست، بهترین شرکت حمل بار شهر جهت انجامخدمات حمل و نقل با شما تماس گرفته و مشاوره لازم را اختیارتان قرار خواهند داد.هوم سرویز با پشتیبانی قوی از ابتدای مسیر تا جلب رضایت کامل شما در کنارتان خواهدبود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اسباب کشی و همچنین ارایه خدمات اسباب کشی منزل و شرکت ها نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات باربری ارائه می دهد که شامل باربری بین شهری با کامیون، کامیونت و خاور, حمل بار با وانت بین شهری, پیک موتوری شبانه روزی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های جابجایی و حمل بار را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اسباب کشی

اسباب کشی منزل و شرکت ها

حمل اثاثیه با خاور و کامیون مخصوص اثاث کشی

ارائه کلیه خدمات جابجایی با نیروی اسباب کشی حرفه ای

حمل انواع وسایل حجیم و سنگین مانند یخچال، لباسشویی، گاوصندوق، مبلمان، تخت

خدمات اسباب کشی vip

سرهم کردن و باز و بست کردن وسایل مانند یخچال، ماشین لباسشویی، بوفه، لوسترها

بارگیری ایمن و اصولی اثاثیه

چیدمان اثاثیه منزل پس از اسباب کشی

نظرات کاربران

profile picture
رکسانا سیفی

اصلا به وسایل اسیب نرسید و جابه جایی روی اصول بود که این خیلی راضی کننده بود

profile picture
مائده زینی

بسیار ان تایم بودند و همون مبلغی که طی کرده بودیم دریافت شد . خیلی راضی بودم

profile picture
طاهره وکیلی

بسیار با اخلاق صبور و کاربلد بودند و من رضایت تموم دارم از شرکت هوم سرویس بی نظیر بودید

profile picture
خانم احری

در کل خیلی راضی بودم از لحاظ مبلغ هم نسبت به سایر جاها مناسب تر بود ممنونم

شرایط خدمات اسباب کشی منزل و حمل اثاثیه منزل

چنانچه مشتری درخواست سرویس بسته بندی را نیز داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا محاسبه می گردد.

تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود شیشه های بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، مبل تخت خواب شو، تخت کم جا و مسافت پیاده روی طولانی در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

شیشه های میزنهارخوری بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، مبل تخت خواب شو و تخت کم جا به عنوان موارد حجیم در اساب کشی محسوب می شوند.

در صورتیکه جابجایی بار نیازمند عبور از محدوده طرح ترافیک باشد، هزینه طرح ترافیک در مبلغ نهایی محاسبه می شود.

هزینه های ماشین برای ساعت اعلام شده در هر بار رفت ماشین می باشد.

مشتری گرامی لطفا از پرداخت هرگونه مبلغ اضافه و خارج از توافق(مگر به صلاحدید خود) به هر عنوانی به همیاران خودداری بفرمایید.

انجام کلیه هماهنگی های لازم در ساختمان(با همسایه ها و مدیر ساختمان) به منظور انجام جابجایی و اسباب کشی بر عهده مشتری می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

carpet-cleaning
قالیشویی
قیمت از 497,000 الی 1,350,000 تومان
dry-cleaning-couch
خشک شویی مبل
قیمت از 420,000 الی 800,000 تومان
installation-repair-washing-machine
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 300,000 الی 2,000,000 تومان
house-cleaning
نظافت منزل
قیمت از 450,000 الی 620,000 تومان