کارگر اسباب کشی

کارگر اسباب کشی

از 2323 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کارگر اسباب کشی در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت کارگر جابجایی به ازای دو ساعت

240,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه

80,000 تومان

قیمت هزینه ایاب و ذهاب(به ازای هر نفر)

35,000 تومان

قیمت حمل موارد حجیم(به ازای هر طبقه)

40,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت320,000 تومانبیشینه قیمت750,000 تومان

آنچه درباره کارگر اسباب کشی خواهید خواند

 • ​کارگر اسباب کشی را چگونه خبر کنیم؟
 • کارگر جابجایی لوازم منزل
 • ویژگی کارگر جهت اسباب کشی لوازم منزل
 • خدماتی که توسط کارگر باربری هوم سرویز ارائه می شود
 • کارگر باربری بدون ماشین
 • قیمت کارگر اسباب کشی هوم سرویز
 • کارگر اثاث کشی مطمئن را از هوم سرویز بخواهید
 • ثبت درخواست کارگر جابجایی اثاثیه منزل هوم سرویز

کارگر اسباب کشی را چگونه خبر کنیم؟

درهنگام جابجایی وسایل یکی از بزرگترین دغدغه افراد پیدا کردن کارگر حملبار سنگین یا کارگر باربری می باشد. کارگر جابجایی که جهت حمل اثاثیه مشغول به کاراست، باید در این زمینه مهارت و تجربه لازم را داشته باشد. این قضیه را آندسته از افرادی درک می کنند که شاهد آسیب دیدن وسایلشان در طی جابجایی و اثاث کشیبوده اند. اینجاست که میزان مهارت کارگر مطرح می شود. معمولا برای جابجایی وسایل سنگیناز کارگر حمل بار سنگین استفاده می شود. این افراد برای حمل وسایل ولوازم کوچک و بزرگ منزل از آمادگی بدنی لازم برخوردارند. این افراد می توانندوسایلی را بلند و حمل کنند، که ما حتی نمی توانیم به حمل آنها فکر کنیم. یک کارگرجابجایی بار اگر به درستی آموزش دیده باشد به گونه ای بسیار ساده و برنامهریزی شده وسایل را حمل می کند که هیچ گونه آسیبی به وسایل وارد نمی شود. در واقعنیرو و ورزیدگی جسمی و فیزیکی برای یک کارگر جابجایی بسیار حائز اهمیت است.اما این بدان معنا نیست که تنها نیروی جسمانی کافی می باشد بلکه باید افراد به نوعچیدمان و حرکت وسایل نیز آگاهی داشته باشند.در ادامه به معرفی ویژگی های کارگر جهت اسباب کشی و عوامل موثر بر نرخکارگر باربری و قیمت کارگراسباب کشی میپردازیم.

کارگر جابجایی لوازم منزل

اولین اقدام درهنگامعوض کردن منزل و ورود به خانه ی جدید، جابه جایی وسایل منزل است. این امر مهم توسطکارگر جابجایی لوازم منزل انجام می شود. امروزه دیگر مانند گذشته همه اعضایخانواده برای اثاث کشی بسیج نمی شود و هر کسی یک طرف کار را نمی گیرد.مخصوصا در شهرهای بزرگ که بعد مسافت و مشغله ی زیاد و البته زمان مطرح می شود وافراد خودشان به جابه جایی وسایل نمی پردازند. ازین رو این اقدامات را به شرکت هایحمل بار و کارگر جابجایی اثاثیه واگذار می کنند. معمولا شرکت هایباربری و اتوبار ها با توجه به میزان بار شما تعدادی کارگرخالی جابجایی را به مقصد شما می فرستند تا کارتان در کمترین زمان ممکنانجام شود.

ویژگی کارگر جهت اسباب کشی لوازم منزل

هر کدام از شرکت هایباربری معیارهای متفاوتی را برای انتخاب کارگر برای اسباب کشی تعیین کردهاند. مشتریان نیز بر اساس میزان اهمیت بار خود و ویژگی های خاصی برای کارگرجابجایی بار در نظر دارند. به طور کلمهمترین المان هایی که باید کارگر برای اسباب کشی دارا باشد موارد زیرهستند.

کارگر اسباب کشیباید بر اساس خواسته مشتری عمل کند.

یک کارگر اسبابکشی باید حرف شنوی داشته باشد و گوش به حرف و تقاضای کارفرما بدهد و انتظارکارفرما را برآورده کند. کارگر جابجایی باید به اثاثکشی درهمه شرایط حتی زمان هایی که شرایط پله ها مناسب نیست کار خود را به نحواحسنت انجام دهد.

کارگر حملاثاثیه باید وقت شناس باشد

هیچ چیزی مهمتر ازاین نیست که تمام کارها در زمان و موعد مقرر انجام شود تا همه به کارهایشان رسیدگیکنند. ازین رو کارگر جابجایی بار باید حتما در روز و ساعت مقرر در محل حضور پیداکنند. تا موجب اتلاف وقت بقیه نشود.

کارگر حمل بارباید مطمئن و قابل اعتماد باشد

یک کارگر حملبار حرفه ای باید مطمئن و قابل اعتماد باشد. این اطمینان هم باید هم درکیفیت خدمات باشد و هم از جهت امنیت اخلاقی. کارگر جابجایی اثاثیه بایدبه اصول اسباب کشی کاملا آشنا باشد. با کمک از کارگر جا به جایی خیلیسریعتر می توانید وسایلتان را جابه جا کنید. انصافا انتخاب یک کارگر ماهر و قابلاعتماد کار سختی است. ولی جای نگرانی نیست. ما در هوم سرویز مناسب ترین افراد باقیمت مناسب را جهت همکاری به شما معرفی خواهیم کرد.

خدماتی که توسط کارگر باربری هوم سرویز ارائه می شود

ممکن است فکرکنید حمل اثاث منزل یا جابجایی بین طبقات کار راحتی است، اما اینطورنیست. با هر بار بلند کردن اشیاء سنگین آسیب های گاه جبران ناپذیری به ستون فقراتخود وارد میکنید و ممکن است چندین برابر هزینه کارگر جابجایی را برای درمانخود خرج کنید. افرادی که در زمینه جابجایی بار و اسباب خدمات ارائه می دهند نیرویبدنی آماده دارند. پس بهتر است برای انجام کارهای این چنین از یک کارگراسباب کشی کمک بگیرید. تا خودتان دست به کار شوید. خدمات کارگر جهت اسبابکشی هوم سرویز عبارت اند از:

 • کارگر حملاسباب و اثاثیه منزل
 • کارگربرای چیدمان وسایل
 • کارگرحمل یخچال ساید بای ساید یا ماشین لباسشویی
 • کارگر حملبار بیرون شهری
 • کارگربسته بندی وسایل اسباب کشی

کارگر باربری بدون ماشین

گاهی میخواهیم بینطبقات یک ساختمان یا در یک کوچه جابجا شویم. یا وسیله حمل بار داریم و فقط به دودست همراه و قدرتمند نیاز داریم تا لوازم منزلمان جابجا شوند. دراین شرایط که بهوسایل حمل و نقل م نیاز ندارید. می توانید درخواست کارگر خالی یا کارگر جابجاییکنید.

قیمت کارگر اسباب کشی هوم سرویز

نرخ کارگر باربری بر اساس موارد متعددی اعلام می شود. درپاره ای از موارد قیمت کارگر برای اسباب کشی به صورت ساعتی محاسبه میشود. اما زمانی که نیاز به جابجایی لوازم سنگینی مانند یخچال ساید بای ساید،شیشه های بزرگ و یا وسایلی چون پیانو، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، گاوصندوق وغیره باشد. قیمت کارگراسباب کشی و نرخ کارگر باربری برای هرکدام از مواردی که بیان شده است به صورت مجزا بر اساس طبقاتی که حمل می شود محاسبهمی شود. همچنین در صورتی که برای جابه جایی لوازم نیاز به پیاده روی های زیاد باشدبر روی قیمت کارگر اسباب کشی اضافه می شود. قیمت کارگر تخلیه بار بر اساس تعدادطبقات مبدا و مقصد محاسبه و اعلام می شود.

کارگر اثاث کشی مطمئن را از هوم سرویز بخواهید

در صورتی که نیازبه کارگر اثاث کشی جهت جابجایی اثاث و یا سایر لوازم سنگین دارید میتوانید از هوم سرویز درخواست کارگر جهت اسباب کشی کنید. تا نزدیک ترین اتوبارمنطقه جهت ارسال کارگر با شما تماس بگیرند. کارگر جهت اسباب کشی هم می تواند بهتنهایی در محل حضور پیدا کنند و گروه به صورت کامل همراه با وسایل نقلیه مورد نظردر محل حاضر خواهند شد.

ثبت درخواست کارگر جابجایی اثاثیه منزل هوم سرویز

در صورتی کهبه کارگر جابجایی نیاز دارید. می توانید به رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست نمایید. تا کارگر فوری جابجایی مطمئن در کنار شما قراربگیرند. تمامی افرادی که شرکت هوم سرویز فعالیت می کنند کاملا مطمئن و بدون هیچگونه سوسابقه می باشند وهمچنین کاملا با تجربه و ماهر در تمامی امور مربوط به جابهجایی هستند. پس از ثبت درخواستمتخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه با شما تماس گرفته و توضیحات لازم رادر اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کارگر اسباب کشی و همچنین ارایه خدمات کارگر جهت حمل اسباب و اثاثیه منزل به وسایل نقلیه و تخلیه آن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارگر جابجایی و بسته بندی ارائه می دهد که شامل بسته بندی لوازم شکستنی با استفاده از کارتون های ضخیم و نایلون های حباب دار می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های جابجایی و حمل بار را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کارگر اسباب کشی

کارگر جهت حمل اسباب و اثاثیه منزل به وسایل نقلیه و تخلیه آن

کارگر برای چیدمان وسایل سنگین و جابجایی در محل

کارگر حمل یخچال ساید بای ساید یا ماشین لباسشویی، بوفه و ... جهت جابجایی بین طبقات و..

کارگر حمل بار بیرون شهری به همراه ماشین باربری

کارگر خالی باربری بدون ماشین

کارگر بسته بندی وسایل و اسباب منزل و اداری

نظرات کاربران

profile picture
علی محمودی

عالی بودند تیم بسیار قوی 🙏🙏

profile picture
حمید قربان زاده

خیلی عالی و ان تایم👍👍

profile picture
مرتضی سمنانی

اولین بار بود از سامانه هوم سرویز استفاده میکردم و عالی بود همه چیز ممنون

profile picture
مهدیه قناعتی

خیلی خیلی با اخلاق و کاری بودن من که خیلی راضی بودم از همیاراتون و از شرکتتون

شرایط کارگر جابجایی لوازم منزل و کارگر حمل بار سنگین

فراهم آوردن وسایل جابجایی بر عهده مشتری می باشد. نظیر چهارپایه و ...

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود شیشه های میزنهارخوری بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، کولر و مسافت پیاده روی طولانی در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب و ذهاب برگشت همیار است. 

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

جابجایی و اسباب کشی
جابجایی و اسباب کشی
قیمت از 2,000,000 الی 3,500,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 385,000 الی 872,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 270,000 الی 370,000 تومان
بسته بندی وسایل و اثاثیه
بسته بندی وسایل و اثاثیه
قیمت از 550,000 الی 1,000,000 تومان