banner

کارگر اسباب کشی

از 1826 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کارگر ماهر جهت حمل اثاثیه منزل

قیمت همیار سه ساعته

180,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه

60,000 تومان

قیمت هزینه ایاب و ذهاب(به ازای هر نفر)

35,000 تومان

قیمت حمل موارد حجیم(به ازای هر طبقه)

40,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط کارگر اسباب کشی

فراهم آوردن وسایل جابجایی بر عهده مشتری می باشد. نظیر چهارپایه و ...

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود شیشه های میزنهارخوری بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، کولر و مسافت پیاده روی طولانی در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب و ذهاب برگشت همیار است. 

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​استخدام کارگر اسباب کشی

در هنگام جا به جایی لوازم منزل یکی از بزرگترین دغدغه افراد استخدام کارگر حمل بار میباشد. کارگر باربری  که جهت حمل اثاثیه منزل مشغول به کار است،  باید در این زمینه مهارت و تجربه لازم را داشته باشد. این قضیه را آن دسته ازافرادی درک میکنند که شاهد آسیب دیدن وسایلشان در طی جابجایی و اثاث کشی بوده اند. اینجاست که میزان مهارت کارگر باربری مطرح می شود.

معمولا برای برای جابجایی وسایل سنگین از باربران و یا کارگر حمل بار استفاده می شود. این افراد برای حمل وسایل و لوازم کوچک و بزرگ منزل از آمادگی بدنی لازم برخوردارند. این افراد می توانند وسایلی را بلند و حمل کنند، که ما حتی نمی توانیم به حمل آنها فکر کنیم. یک کارگر باربر اگر به درستی آموزش دیده باشد به گونه ای بسیار ساده و برنامه ریزی شده وسایل را حمل می کند که هیچ گونه آسیبی به وسایل وارد نمی شود. در واقع نیرو و ورزیدگی جسمی و فیزیکی برای یک کارگر حمل بار بسیار حائز اهمیت است. اما این بدان معنا نیست که تنها نیروی جسمانی کافی میباشد. باید افراد به نوع چیدمان و حرکت وسایل نیز آگاهی داشته باشند.

کارگر جابجایی لوازم منزل

اولین اقدام درهنگام عوض کردن منزل و ورود به خانه ی جدید، جابه جایی وسایل منزل است. این امر مهم توسط کارگر جابجایی لوازم منزل انجام میشود. امروزه دیگر مانند گذشته همه اعضای خانواده برای اثاث کشی بسیج نمی شود و هر کسی یک طرف کار را نمیگیرد. مخصوصا در شهرهای بزرگ که بعد مسافت و مشغله ی زیاد و البته زمان مطرح می شود و افراد خودشان به جابه جایی وسایل منزل نمی پردازند. ازین رو جابجایی وسایل منزل را به شرکت های حمل بار و کارگر جابجایی اثاثیه واگذار می کنند. معمولا شرکت های باربری و اتوبار ها با توجه به میزان بار شما تعدادی کارگر خالی جابجایی لوازم منزل را به مقصد شما میفرستند تا کارتان در کمترین زمان ممکن انجام شود.

ویژگی کارگر خالی باربری

کارگر اسباب کشی باید بر اساس خواسته مشتری عمل کند.

یک کارگر اسباب کشی باید حرف شنوی داشته باشد و گوش به حرف و تقاضای کارفرما بدهدو انتظار کارفرما را برآورده کند. کارگر حمل اثاثیه منزل باید به اثاث کشی درهمه شرایط حتی زمان هایی که شرایط پله ها مناسب نیست کار خود را به نحو احسنت انجام دهد.

کارگر اسباب کشی باید وقت شناس باشد

هیچ چیزی مهمتر از این نیست که تمام کارها در زمان و موعد مقرر انجام شود تا همه به کارهایشان رسیدگی کنند. ازین رو کارگر باربری باید حتما در روز و ساعت مقرر در محل حضور پیدا کنند. تا موجب اتلاف وقت بقیه نشود.

کارگر اسباب کشی با مطمئن و قابل اعتماد باشد

یک کارگر حمل بار حرفه ای باید مطمئن و قابل اعتماد باشد. این اطمینان هم باید هم در کیفیت خدمات باشد و هم از جهت امنیت اخلاقی. کارگر جابجایی اثاثیه باید به اصول اسباب کشی کاملا آشنا باشد. با کمک از کارگر جا به جایی خیلی سریعتر می توانید وسایلتان را جابه جا کنید. انصافا انتخاب یک کارگرماهر و قابل اعتماد کار سختی است. ولی جای نگرانی نیست. ما در هوم سرویز مناسب ترین افراد با قیمت مناسب را جهت همکاری به شما معرفی خواهیم کرد.

خدماتی که توسط کارگر باربری هوم سرویز ارائه می شود

ممکن است فکر کنید حمل اثاث منزل یا جابجایی بین طبقات کار راحتی است، اما اینطور نیست. با هر بار بلند کردن اشیاء سنگین آسیب های گاه جبران ناپذیری به ستون فقرات خود وارد میکنید و ممکن است چندین برابر هزینه کارگر جابجایی را برای درمان خود خرج کنید. افرادی که در زمینه جابجایی لوازم منزل خدمات ارائه میدهند نیروی بدنی آماده دارند. پس بهتر است برای انجام کارهای این چنین از یک کارگر اسباب کشی کمک بگیرید. تا خودتان دست به کار شوید. خدمات کارگر خالی اسباب کشی هوم سرویز عبارت اند از:

·         کارگر حمل اسباب و اثاثیه منزل

·         کارگر برای چیدمان وسایل

·         کارگر حمل یخچال ساید بای ساید یا ماشین لباسشویی

·         کارگر حمل بیرون شهری

·         کارگر بسته بندی وسایل اسباب کشی

کارگر اسباب کشی بدون ماشین

گاهی میخواهیم بین طبقات یک ساختمان یا در یک کوچه جابجا شویم. یا وسیله حمل بار داریم و فقط به دو دست همراه و قدرتمند نیاز داریم تا لوازم منزلمان جا بجا شوند. دراین شرایط که به وسایل حمل و نقل مانند وانت بار یا کامیون نیاز ندارید. میتوانید درخواست کارگر خالی کنید. تا افراد در جابجایی لوازم منزل به کمک شما بشتابند.

قیمت کارگر اسباب کشی هوم سرویز

قیمت کارگر برای اسباب کشی به صورت ساعتی محاسبه می شود. همچنین زمانی که نیاز به جابجایی لوازم سنگینی مانند یخچال ساید بای ساید، شیشه های بزرگ و یا وسایلی چون پیانو،ویترین شیشه ای، بوفه ، تردمیل، گاو صندوق  و غیره باشد. قیمت کارگراسباب کشی برای هر کدام از مواردی که بیان شده است به صورت مجزا بر اساس طبقاتی که حمل می شود محاسبه می شود. همچنین در صورتی که برای جابه جایی لوازم منزل نیاز به پیاده روی های زیاد باشد بر روی هزینه کارگر اسباب کشی اضافه می شود. قیمت کارگر تخلیه بار بر اساس تعداد طبقات مبدا و مقصد محاسبه و اعلام می شود.

کارگر جابجایی در سراسر تهران

در صورتی که در هر منطقه از تهران نیاز به کارگر اسباب کشی جنوب تهران، کارگر باربری غرب تهران، کارگر باربری شمال تهران، کارگر اسباب کشی شرق تهران نیاز داشتید میتوانید از هوم سرویز درخواست کارگر باربری تهران کنید. تا نزدیک ترین اتوبار در منطقه مورد نظر شما برای کمک با شما تماس بگیرند.

ثبت درخواست کارگر جابجایی اثاثیه منزل هوم سرویز

در صورتی که به کارگر ماهر جابه جایی نیاز دارید. میتوانید به رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا کارگر فوری جابجایی مطمئن در کنار شما قرا بگیرند. تمامی افرادی که شرکت هوم سرویز فعالیت میکنند کاملا مطمئن و بدون هیچ گونه سوسابقه می باشند وهمچنین کاملا با تجربه و ماهر در تمامی امور مربوط به جابه جایی هستند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...


همیاران سرویس کارگر اسباب کشی

 نظرات کاربران

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

profile picture
محمدرضا شاپوری
5 ماه پیش |جلال قنبری

خیلی کارشون خوب بود

profile picture
میثم مالکی
4 ماه پیش |علی کوشکی

خیلی سریع کار انجام شد دو نفر بودن هر دو نفر خیلی با اخلاق و کاری بودن

profile picture
اسماعیل منصوری
5 ماه پیش |علی کوشکی

راضی بودم خیلی زحمت کشیدن

خدمات مرتبط

جابجایی و اسباب کشی
جابجایی و اسباب کشی
قیمت از 1,000,000 الی 1,600,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 370,000 الی 761,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 200,000 الی 305,000 تومان
بسته بندی وسایل و اثاثیه
بسته بندی وسایل و اثاثیه
قیمت از 365,000 الی 3,600,000 تومان