کارگر اسباب کشی

کارگر اسباب کشی

از 2183 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کارگر اسباب کشی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت کارگر جابجایی به ازای دو ساعت

240,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه

80,000 تومان

قیمت هزینه ایاب و ذهاب(به ازای هر نفر)

35,000 تومان

قیمت حمل موارد حجیم(به ازای هر طبقه)

40,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

کارگر اسباب کشی را چگونه خبر کنیم؟

در هنگام جابجایی وسایل یکی از بزرگترین دغدغه افراد پیدا کردن کارگر حمل بار سنگین یا کارگر باربری می باشد. کارگر جابجایی که جهت حمل اثاثیه مشغول به کار است، باید در این زمینه مهارت و تجربه لازم را داشته باشد. این قضیه را آن دسته از افرادی درک می کنند که شاهد آسیب دیدن وسایلشان در طی جابجایی و اثاث کشی بوده اند. اینجاست که میزان مهارت کارگر مطرح می شود. معمولا برای جابجایی وسایل سنگین از کارگر حمل بار سنگین استفاده می شود. این افراد برای حمل وسایل و لوازم کوچک و بزرگ منزل از آمادگی بدنی لازم برخوردارند. این افراد می توانند وسایلی را بلند و حمل کنند، که ما حتی نمی توانیم به حمل آنها فکر کنیم. یک کارگر جابجایی بار اگر به درستی آموزش دیده باشد به گونه ای بسیار ساده و برنامه ریزی شده وسایل را حمل می کند که هیچ گونه آسیبی به وسایل وارد نمی شود. در واقع نیرو و ورزیدگی جسمی و فیزیکی برای یک کارگر جابجایی بسیار حائز اهمیت است. اما این بدان معنا نیست که تنها نیروی جسمانی کافی می باشد بلکه باید افراد به نوع چیدمان و حرکت وسایل نیز آگاهی داشته باشند. در ادامه به معرفی ویژگی های کارگر جهت اسباب کشی و عوامل موثر بر نرخ کارگر باربری و قیمت کارگر اسباب کشی می پردازیم.

کارگر جابجایی لوازم منزل

اولین اقدام درهنگام عوض کردن منزل و ورود به خانه ی جدید، جابه جایی وسایل منزل است. این امر مهم توسط کارگر جابجایی لوازم منزل انجام می شود. امروزه دیگر مانند گذشته همه اعضای خانواده برای اثاث کشی بسیج نمی شود و هر کسی یک طرف کار را نمی گیرد. مخصوصا در شهرهای بزرگ که بعد مسافت و مشغله ی زیاد و البته زمان مطرح می شود و افراد خودشان به جابه جایی وسایل نمی پردازند. ازین رو این اقدامات را به شرکت های حمل بار و کارگر جابجایی اثاثیه واگذار می کنند. معمولا شرکت های باربری و اتوبار ها با توجه به میزان بار شما تعدادی کارگر خالی جابجایی را به مقصد شما می فرستند تا کارتان در کمترین زمان ممکن انجام شود.

ویژگی کارگر جهت اسباب کشی لوازم منزل

هر کدام از شرکت های باربری معیارهای متفاوتی را برای انتخاب کارگر برای اسباب کشی تعیین کرده اند. مشتریان نیز بر اساس میزان اهمیت بار خود و ویژگی های خاصی برای کارگر جابجایی بار در نظر دارند. به طور کل مهمترین المان هایی که باید کارگر برای اسباب کشی دارا باشد موارد زیر هستند.

کارگر اسباب کشی باید بر اساس خواسته مشتری عمل کند.

یک کارگر اسباب کشی باید حرف شنوی داشته باشد و گوش به حرف و تقاضای کارفرما بدهد و انتظار کارفرما را برآورده کند. کارگر جابجایی باید به اثاث کشی درهمه شرایط حتی زمان هایی که شرایط پله ها مناسب نیست کار خود را به نحو احسنت انجام دهد.

کارگر حمل اثاثیه باید وقت شناس باشد

هیچ چیزی مهمتر از این نیست که تمام کارها در زمان و موعد مقرر انجام شود تا همه به کارهایشان رسیدگی کنند. ازین رو کارگر جابجایی بار باید حتما در روز و ساعت مقرر در محل حضور پیدا کنند. تا موجب اتلاف وقت بقیه نشود.

کارگر حمل بار باید مطمئن و قابل اعتماد باشد

یک کارگر حمل بار حرفه ای باید مطمئن و قابل اعتماد باشد. این اطمینان هم باید هم در کیفیت خدمات باشد و هم از جهت امنیت اخلاقی. کارگر جابجایی اثاثیه باید به اصول اسباب کشی کاملا آشنا باشد. با کمک از کارگر جا به جایی خیلی سریعتر می توانید وسایلتان را جابه جا کنید. انصافا انتخاب یک کارگر ماهر و قابل اعتماد کار سختی است. ولی جای نگرانی نیست. ما در هوم سرویز مناسب ترین افراد با قیمت مناسب را جهت همکاری به شما معرفی خواهیم کرد.

خدماتی که توسط کارگر باربری هوم سرویز ارائه می شود

ممکن است فکر کنید حمل اثاث منزل یا جابجایی بین طبقات کار راحتی است، اما اینطور نیست. با هر بار بلند کردن اشیاء سنگین آسیب های گاه جبران ناپذیری به ستون فقرات خود وارد میکنید و ممکن است چندین برابر هزینه کارگر جابجایی را برای درمان خود خرج کنید. افرادی که در زمینه جابجایی بار و اسباب خدمات ارائه می دهند نیروی بدنی آماده دارند. پس بهتر است برای انجام کارهای این چنین از یک کارگر اسباب کشی کمک بگیرید. تا خودتان دست به کار شوید. خدمات کارگر جهت اسباب کشی هوم سرویز عبارت اند از:

  • کارگر حمل اسباب و اثاثیه منزل
  • کارگر برای چیدمان وسایل
  • کارگر حمل یخچال ساید بای ساید یا ماشین لباسشویی
  • کارگر حمل بار بیرون شهری
  • کارگر بسته بندی وسایل اسباب کشی

کارگر باربری بدون ماشین

گاهی میخواهیم بین طبقات یک ساختمان یا در یک کوچه جابجا شویم. یا وسیله حمل بار داریم و فقط به دو دست همراه و قدرتمند نیاز داریم تا لوازم منزلمان جابجا شوند. دراین شرایط که به وسایل حمل و نقل م نیاز ندارید. می توانید درخواست کارگر خالی یا کارگر جابجایی کنید.

قیمت کارگر اسباب کشی هوم سرویز

نرخ کارگر باربری بر اساس موارد متعددی اعلام می شود. در پاره ای از موارد قیمت کارگر برای اسباب کشی به صورت ساعتی محاسبه می شود. اما زمانی که نیاز به جابجایی لوازم سنگینی مانند یخچال ساید بای ساید، شیشه های بزرگ و یا وسایلی چون پیانو، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، گاو صندوق وغیره باشد. قیمت کارگراسباب کشی و نرخ کارگر باربری برای هر کدام از مواردی که بیان شده است به صورت مجزا بر اساس طبقاتی که حمل می شود محاسبه می شود. همچنین در صورتی که برای جابه جایی لوازم نیاز به پیاده روی های زیاد باشد بر روی قیمت کارگر اسباب کشی اضافه می شود. قیمت کارگر تخلیه بار بر اساس تعداد طبقات مبدا و مقصد محاسبه و اعلام می شود.

کارگر اثاث کشی مطمئن را از هوم سرویز بخواهید

در صورتی که نیاز به کارگر اثاث کشی جهت جابجایی اثاث و یا سایر لوازم سنگین دارید می توانید از هوم سرویز درخواست کارگر جهت اسباب کشی کنید. تا نزدیک ترین اتوبار منطقه جهت ارسال کارگر با شما تماس بگیرند. کارگر جهت اسباب کشی هم می تواند به تنهایی در محل حضور پیدا کنند و گروه به صورت کامل همراه با وسایل نقلیه مورد نظر در محل حاضر خواهند شد.

ثبت درخواست کارگر جابجایی اثاثیه منزل هوم سرویز

در صورتی که به کارگر جابجایی نیاز دارید. می توانید به رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا کارگر فوری جابجایی مطمئن در کنار شما قرار بگیرند. تمامی افرادی که شرکت هوم سرویز فعالیت می کنند کاملا مطمئن و بدون هیچ گونه سوسابقه می باشند وهمچنین کاملا با تجربه و ماهر در تمامی امور مربوط به جابه جایی هستند. پس از ثبت درخواست متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کارگر اسباب کشی و همچنین ارایه خدمات کارگر جهت حمل اسباب و اثاثیه منزل به وسایل نقلیه و تخلیه آن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارگر جابجایی و بسته بندی ارائه می دهد که شامل بسته بندی لوازم شکستنی با استفاده از کارتون های ضخیم و نایلون های حباب دار می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های جابجایی و حمل بار را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کارگر اسباب کشی

کارگر جهت حمل اسباب و اثاثیه منزل به وسایل نقلیه و تخلیه آن

کارگر برای چیدمان وسایل سنگین و جابجایی در محل

کارگر حمل یخچال ساید بای ساید یا ماشین لباسشویی، بوفه و ... جهت جابجایی بین طبقات و..

کارگر حمل بار بیرون شهری به همراه ماشین باربری

کارگر خالی باربری بدون ماشین

کارگر بسته بندی وسایل و اسباب منزل و اداری

نظرات کاربران

profile picture
لیلا سنائی پور

ایشون عالییی بودند و واقعااا با حجم کار بالایی که وجود داشت اصلا غر نزدند و کارشونو سریع انجام دادند دستشون درد نکنه خیلی راضی بودم دفعات بعدی حتما با ایشون درخواستمو ثبت میکنم

profile picture
مهدیه قناعتی

خیلی خیلی با اخلاق و کاری بودن من که خیلی راضی بودم از همیاراتون و از شرکتتون

profile picture
خانم مقدم

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

profile picture
شقایق پورحیدری

عالی بودن ایشون خیلی با اخلاق و توانمند تو بحث جابجایی بودن

شرایط کارگر جابجایی لوازم منزل و کارگر حمل بار سنگین

فراهم آوردن وسایل جابجایی بر عهده مشتری می باشد. نظیر چهارپایه و ...

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود شیشه های میزنهارخوری بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، کولر و مسافت پیاده روی طولانی در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب و ذهاب برگشت همیار است. 

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

جابجایی و اسباب کشی
جابجایی و اسباب کشی
قیمت از 1,700,000 الی 3,300,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 371,000 الی 785,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 240,000 الی 340,000 تومان
بسته بندی وسایل و اثاثیه
بسته بندی وسایل و اثاثیه
قیمت از 460,000 الی 700,000 تومان

خدمات کارگر اسباب کشی در این شهرها ارائه می شود: