کارگر اسباب کشی

کارگر اسباب کشی

از 3592 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کارگر اسباب کشی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت کارگر جابجایی به ازای دو ساعت

370,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه

150,000 تومان

قیمت هزینه ایاب و ذهاب(به ازای هر نفر)

50,000 تومان

قیمت حمل موارد حجیم(به ازای هر طبقه)

50,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت1,400,000 تومان

آنچه درباره کارگر اسباب کشی خواهید خواند

 • ​کارگر اسباب کشی ماهر را چگونه بیابیم؟
 • چرا باید برای جایجایی لوازم سنگین کارگر اسباب کشی استخدام کنید؟
 • کارگر باربری را از کجا بگیریم؟
 • آیا کارگر حمل اثاثیه دارای بیمه هستند؟
 • ویژگی کارگر اسباب کشی منزل
 • خدماتی که توسط کارگر باربری هوم سرویز ارائه می شود
 • کارگر باربری بدون ماشین یا کارگر اسباب کشی خالی می خواهید؟
 • مزایای استخدام کارگر برای اسباب کشی
 • قیمت کارگر اسباب کشی به چه مواردی وابسته است؟
 • ثبت درخواست کارگر جابجایی اثاثیه منزل به چه صورت است؟

کارگر اسباب کشی ماهر را چگونه بیابیم؟

در هنگام جابجایی وسایل سنگین یکی از بزرگترین دغدغه افراد پیدا کردن کارگر اسباب کشی یا کارگر باربری می باشد. کارگر حمل اثاثیه که جهت جابجایی مشغول به کار هستند، باید در این زمینه مهارت و تجربه لازم را داشته باشد. این قضیه را آن دسته از افرادی درک می کنند که شاهد آسیب دیدن وسایلشان در طی جابجایی و اثاث کشی بوده اند. اینجاست که میزان مهارت کارگر اسباب کشی مطرح می شود. معمولا برای جابجایی وسایل سنگین از کارگر اسباب کشی استفاده می شود. این افراد برای حمل وسایل و لوازم کوچک و بزرگ منزل از آمادگی بدنی لازم برخوردارند. این افراد می توانند وسایلی را بلند و حمل کنند، که ما حتی نمی توانیم به حمل آنها فکر کنیم. یک کارگر باربری اگر به درستی آموزش دیده باشد به گونه ای بسیار ساده و برنامه ریزی شده وسایل را حمل می کند که هیچ گونه آسیبی به وسایل وارد نمی شود. در واقع نیرو و ورزیدگی جسمی و فیزیکی برای یک کارگر جابجایی بسیار حائز اهمیت است. اما این بدان معنا نیست که تنها نیروی جسمانی کافی می باشد بلکه باید افراد به نوع چیدمان و حرکت وسایل نیز آگاهی داشته باشند. در ادامه به معرفی ویژگی های کارگر جهت اسباب کشی و عوامل موثر بر نرخ کارگر باربری و قیمت کارگر اسباب کشی می پردازیم.

چرا باید برای جایجایی لوازم سنگین کارگر اسباب کشی استخدام کنید؟

اولین اقدام درهنگام عوض کردن منزل و ورود به خانه ی جدید، جابه جایی وسایل منزل است. این امر مهم توسط کارگر جابجایی لوازم منزل انجام می شود. امروزه دیگر مانند گذشته همه اعضای خانواده برای اثاث کشی بسیج نمی شود و هر کسی یک طرف کار را نمی گیرد. مخصوصا در شهرهای بزرگ که بعد مسافت و مشغله ی زیاد و البته زمان مطرح می شود و افراد خودشان به جابه جایی وسایل نمی پردازند. ازین رو این اقدامات را به شرکت های حمل بار و کارگر حمل اثاثیه واگذار می کنند. معمولا شرکت های باربری و اتوبار ها با توجه به میزان بار شما تعدادی کارگر خالی جابجایی را به مقصد شما می فرستند تا کارتان در کمترین زمان ممکن انجام شود.

در پروسه جابجا کردن کردن لوازم منزل یا حتی محل کار در بسیاری از موارد تنها هدف سرعت انجام کار نیست بلکه مواردی اهمیت سلامت لوازم و همچنین سلامت اعضای خانواده اهمیت دارد. به طور مثال جابجایی لوازماتی مانند یخچال ساید بای ساید، بوفه، پیانو از پس افرادی که آموزش لازم را ندیده اند یا قدرت بدنی لازم را ندارند برنمی آید. از این رو استخدام کارگر اسباب کشی ماهر و آموزش دیده هم تضمین کننده سلامت لوازم است و هم ضامن سلامتی اعضای خانواده است که بدون اطلاع از روش صحیح بلند کردن وسایل در زمان اسباب کشی فشار اضافی به خود وارد نکنند.

کارگر باربری را از کجا بگیریم؟

کارگر حمل اثاثیه یا در معنای کلی کارگر باربری باید افرادی باشه که از سمت موسسات معتبر فرستاده شوند. این افراد دارای تجربه و مهارت لازم هستند و به صورت انفرادی کار نمی کنند. از این رو شامل خدمات پشتیبانی نیز می شوند. پس اگر به دنبال کارگر خالی برای اسباب کشی هستید در قدم اول به دنبال موسسات حرفه ای باشید.

آیا کارگر حمل اثاثیه دارای بیمه هستند؟

اگر درخواست کارگر باربری را از موسسات باربری معتبر کنید. اگر در حین انجام کار مشکلی برای این افراد پیش بیاید قطعا از بیمه بهره مند خواهند شد. همچنین در مواردی که موسسات با اطمینان کامل لوازم را نیز بیمه می کنند که در این صورت هر اتفاقی برای لوازم هم بیوفتد شامل بیمه خواهند شد. البته این اتفاقات جزو موارد بسیار نادر است که تنها برای اطمینان خاطر سرویس دهندگان ارائه می شود.

ویژگی کارگر اسباب کشی منزل

هر کدام از شرکت های باربری معیارهای متفاوتی را برای انتخاب کارگر اسباب کشی تعیین کرده اند. مشتریان نیز بر اساس میزان اهمیت بار خود و ویژگی های خاصی برای کارگر باربری در نظر دارند. به طور کل مهمترین المان هایی که باید کارگر اسباب کشی دارا باشد موارد زیر هستند.

· کارگر اسباب کشی باید بر اساس خواسته مشتری عمل کند.

یک کارگر اسباب کشی باید حرف شنوی داشته باشد و گوش به حرف و تقاضای کارفرما بدهد و انتظار کارفرما را برآورده کند. کارگر جابجایی باید به اثاث کشی درهمه شرایط حتی زمان هایی که شرایط پله ها مناسب نیست کار خود را به نحو احسنت انجام دهد.

· کارگر اسباب کشی باید وقت شناس باشد

هیچ چیزی مهمتر از این نیست که تمام کارها در زمان و موعد مقرر انجام شود تا همه به کارهایشان رسیدگی کنند. ازین رو کارگر اسباب کشی باید حتما در روز و ساعت مقرر در محل حضور پیدا کنند. تا موجب اتلاف وقت بقیه نشود.

· کارگر اسباب کشی باید مطمئن و قابل اعتماد باشد

یک کارگر حمل اثاثیه حرفه ای باید مطمئن و قابل اعتماد باشد. این اطمینان هم باید هم در کیفیت خدمات باشد و هم از جهت امنیت اخلاقی. کارگر باربری باید به اصول جابجایی لوازم کاملا آشنا باشد. با کمک از کارگر حمل بار خیلی سریعتر می توانید وسایلتان را جابه جا کنید. انصافا انتخاب یک کارگر ماهر و قابل اعتماد کار سختی است. ولی جای نگرانی نیست. ما در هوم سرویز مناسب ترین افراد با قیمت مناسب را جهت همکاری به شما معرفی خواهیم کرد.

خدماتی که توسط کارگر باربری هوم سرویز ارائه می شود

ممکن است فکر کنید حمل اثاث منزل یا جابجایی بین طبقات کار راحتی است، اما اینطور نیست. با هر بار بلند کردن اشیاء سنگین آسیب های گاه جبران ناپذیری به ستون فقرات خود وارد میکنید و ممکن است چندین برابر هزینه کارگر اسباب کشی را برای درمان خود خرج کنید. افرادی که در زمینه جابجایی بار و اسباب خدمات ارائه می دهند نیروی بدنی آماده دارند. پس بهتر است برای انجام کارهای این چنین از یک کارگر اسباب کشی کمک بگیرید. تا خودتان دست به کار شوید. خدمات کارگر جهت اسباب کشی هوم سرویز عبارت اند از:

 • کارگر حمل اسباب و اثاثیه منزل
 • کارگر برای چیدمان وسایل
 • کارگر حمل یخچال ساید بای ساید یا ماشین لباسشویی
 • کارگر حمل بار بین شهری
 • کاگر حمل پیانو و گاو صندوق
 • کارگر بسته بندی لوازم

کارگر باربری بدون ماشین یا کارگر اسباب کشی خالی می خواهید؟

گاهی ممکن است برای جابه‌جایی نیازی به ماشین نباشد به طور مثال بخواهید بین طبقات جابجا شوید یا ممکن است بخواهید در خانه ای در همان کوچه جابجا شوید در این مواقع به کارگر خالی اسباب کشی بدون وانت بار نیاز دارید. در این مواقع بر اساس حجم لوازم کارگر باربری به تعداد مناسب درخواست کرده و در محل حضور پیدا خواهند کرد. در این صورت تنها قیمت کارگر اسباب کشی خالی را پرداخت خواهید نمود

مزایای استخدام کارگر برای اسباب کشی

· بسته بندی لوازم در صورت نیاز

در صورت نیاز به جمع آوری و بسته بندی لوازم منزل، کارگر باربری با استفاده از تجهیزات اصولی این خدمات را ارائه می دهند.

· تضمین سلامت وسایل حساس و شکستنی

نحوه جابجایی اجسام سنگین بین طبقات و همچنین بارگیری از اهمیت بالایی برخوردار است که اینها تنها از کارگر اسباب کشی ماهر بر می آید.

· از بین بردن ریسک آسیب به وسایل

اگر از تجربه خوب افراد در کمک گرفتن از کارگران باربری ماهر بپرسید. تاکید می کنند که در عین بالا بودن سرعت، تمامی لوازم و تجهیزات در سلامت کامل و بدون کوچک ترین آسیبی جابجا شدند. در نتیجه اگر برای برای لوازم خود اهمیت قائلید از کارگر برای اسباب کشی استفاده کنید.

قیمت کارگر اسباب کشی به چه مواردی وابسته است؟

نرخ کارگر باربری بر اساس موارد متعددی اعلام می شود. در پاره ای از موارد قیمت کارگر برای اسباب کشی به صورت ساعتی محاسبه می شود. اما زمانی که نیاز به جابجایی لوازم سنگینی مانند یخچال ساید بای ساید، شیشه های بزرگ و یا وسایلی چون پیانو، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، گاو صندوق وغیره باشد. قیمت کارگراسباب کشی و نرخ کارگر باربری برای هر کدام از مواردی که بیان شده است به صورت مجزا بر اساس طبقاتی که حمل می شود محاسبه می شود. همچنین در صورتی که برای جابه جایی لوازم نیاز به پیاده روی های زیاد باشد بر روی قیمت کارگر اسباب کشی اضافه می شود. قیمت کارگر تخلیه بار بر اساس تعداد طبقات مبدا و مقصد محاسبه و اعلام می شود.

برای اطلاع دقیق می توانید از سامانه هوم سرویز کمک بگیرید و با پاسخگویی به سوالات طبقات مقصد و مبدا و نوع لوازم از قیمت کارگر اسباب کشیو دستمزد کارگر باربری مطلع شوید.

ثبت درخواست کارگر جابجایی اثاثیه منزل به چه صورت است؟

در صورتی که به کارگر جابجایی نیاز دارید. می توانید به رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا کارگر فوری جابجایی مطمئن در کنار شما قرار بگیرند. تمامی افرادی که شرکت هوم سرویز فعالیت می کنند کاملا مطمئن و بدون هیچ گونه سوسابقه می باشند وهمچنین کاملا با تجربه و ماهر در تمامی امور مربوط به جابه جایی هستند. پس از ثبت درخواست متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

کارگر جهت اسباب کشی هم می تواند به تنهایی در محل حضور پیدا کنند و هم گروه به صورت کامل همراه با وسایل نقلیه مورد نظر در محل حاضر خواهند شد. این ها همه وابسته به خواسته و نیاز شما خواهد بود.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کارگر اسباب کشی و همچنین ارایه خدمات کارگر اسباب کشی و اثاثیه منزل به وسایل نقلیه و تخلیه آن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارگر جابجایی و بسته بندی ارائه می دهد که شامل بسته بندی لوازم شکستنی با استفاده از کارتون های ضخیم و نایلون های حباب دار می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های جابجایی و حمل بار را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کارگر اسباب کشی

کارگر اسباب کشی و اثاثیه منزل به وسایل نقلیه و تخلیه آن

کارگر برای اسباب کشی و جهت چیدمان وسایل سنگین و جابجایی در محل

کارگر حمل یخچال ساید بای ساید یا ماشین لباسشویی، بوفه و ... جهت جابجایی بین طبقات و..

کارگر حمل بار بیرون شهری به همراه ماشین باربری

کارگر اسباب کشی خالی باربری بدون ماشین

کارگر بسته بندی وسایل و اسباب منزل و اداری

نظرات کاربران

profile picture
اشکان دهقانی

کارشون عالی بود و خیلی عالی وسایل رو جابجا کردن

profile picture
مصطفی اشرفی زاده

بسیارمودب و با شخصیت بودن کارشون رو هم کاملا درست انجام دادند همچنین خیلی منظم بودند و سر وقت رسیدند.

profile picture
Azade Sarlak

بسیار مودب و دلسوز و مبادی آداب هستند من تمام سرویسهای بعدی خودم رو با ایشون هماهنگ میکنم . لطفا لحاظ کنید تا در سرویسهای بعدی ایشون برای کارهای من اعزام بشن‌. با تشکر از هوم سرویز و تیم خوبشون

profile picture
خانم احری

در کل خیلی راضی بودم از لحاظ مبلغ هم نسبت به سایر جاها مناسب تر بود ممنونم

شرایط کارگر جابجایی لوازم منزل و کارگر حمل بار سنگین

فراهم آوردن وسایل جابجایی بر عهده مشتری می باشد. نظیر چهارپایه و ...

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود شیشه های میزنهارخوری بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، کولر و مسافت پیاده روی طولانی در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب و ذهاب برگشت همیار است. 

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

moving
جابجایی و اسباب کشی
قیمت از 2,500,000 الی 7,000,000 تومان
carpet-cleaning
قالیشویی
قیمت از 668,000 الی 1,385,000 تومان
house-cleaning
نظافت منزل
قیمت از 540,000 الی 820,000 تومان
furniture-packaging
بسته بندی وسایل و اثاثیه
قیمت از 660,000 الی 1,200,000 تومان