کارگر اسباب کشی

کارگر اسباب کشی

از 2892 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کارگر اسباب کشی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت کارگر جابجایی به ازای دو ساعت

290,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه

90,000 تومان

قیمت هزینه ایاب و ذهاب(به ازای هر نفر)

40,000 تومان

قیمت حمل موارد حجیم(به ازای هر طبقه)

40,000 تومان

متوسط قیمت660,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت900,000 تومان

آنچه درباره کارگر اسباب کشی خواهید خواند

 • ​کارگراسباب کشی ماهر را چگونه بیابیم؟
 • چرا باید برای جایجایی لوازم سنگین کارگر اسبابکشی استخدام کنید؟
 • کارگر باربری را از کجا بگیریم؟
 • آیا کارگر حمل اثاثیه دارای بیمه هستند؟
 • ویژگی کارگر اسباب کشی منزل
 • خدماتی که توسط کارگر باربری هوم سرویز ارائه میشود
 • کارگر باربری بدون ماشین یا کارگر اسباب کشی خالیمی خواهید؟
 • مزایای استخدام کارگر برای اسباب کشی
 • قیمت کارگر اسباب کشی به چه مواردی وابسته است؟
 • ثبت درخواست کارگر جابجایی اثاثیه منزل به چهصورت است؟

کارگراسباب کشی ماهر را چگونه بیابیم؟

در هنگام جابجایی وسایل سنگین یکی از بزرگترین دغدغهافراد پیدا کردن کارگر اسباب کشی یا کارگرباربری می باشد. کارگر حمل اثاثیه کهجهت جابجایی مشغول به کار هستند، باید در این زمینه مهارت و تجربهلازم را داشته باشد. این قضیه را آن دسته از افرادی درک می کنند که شاهد آسیب دیدنوسایلشان در طی جابجایی و اثاث کشی بوده اند. اینجاست که میزان مهارت کارگراسباب کشی مطرح می شود. معمولا برایجابجایی وسایل سنگین از کارگر اسباب کشی استفاده می شود. اینافراد برای حمل وسایل و لوازم کوچک و بزرگ منزل از آمادگی بدنی لازم برخوردارند.این افراد می توانند وسایلی را بلند و حمل کنند، که ما حتی نمی توانیم به حمل آنهافکر کنیم. یک کارگر باربری اگر به درستی آموزش دیده باشد به گونه ایبسیار ساده و برنامه ریزی شده وسایل را حمل می کند که هیچ گونه آسیبی به وسایلوارد نمی شود. در واقع نیرو و ورزیدگی جسمی و فیزیکی برای یک کارگرجابجایی بسیار حائز اهمیت است. اما این بدان معنا نیست که تنها نیروی جسمانیکافی می باشد بلکه باید افراد به نوع چیدمان و حرکت وسایل نیز آگاهی داشته باشند. در ادامه به معرفی ویژگی های کارگرجهت اسباب کشی و عوامل موثر بر نرخ کارگر باربری و قیمتکارگر اسباب کشی می پردازیم.

چرا باید برای جایجایی لوازم سنگین کارگر اسبابکشی استخدام کنید؟

اولین اقدام درهنگام عوض کردن منزل و ورود به خانه ی جدید، جابه جاییوسایل منزل است. این امر مهم توسط کارگر جابجایی لوازم منزل انجام میشود. امروزه دیگر مانند گذشته همه اعضای خانواده برای اثاث کشی بسیج نمیشود و هر کسی یک طرف کار را نمی گیرد. مخصوصا در شهرهای بزرگ که بعد مسافت و مشغلهی زیاد و البته زمان مطرح می شود و افراد خودشان به جابه جایی وسایل نمی پردازند.ازین رو این اقدامات را به شرکت های حمل بار و کارگر حمل اثاثیه واگذارمی کنند. معمولا شرکت های باربری و اتوبار ها با توجه به میزان بار شماتعدادی کارگر خالی جابجایی را به مقصد شما می فرستند تاکارتان در کمترین زمان ممکن انجام شود.

در پروسه جابجا کردن کردن لوازم منزل یا حتی محل کار در بسیاری ازموارد تنها هدف سرعت انجام کار نیست بلکه مواردی اهمیت سلامت لوازم و همچنین سلامتاعضای خانواده اهمیت دارد. به طور مثال جابجایی لوازماتی مانند یخچال ساید بایساید، بوفه، پیانو از پس افرادی که آموزش لازم را ندیده اند یا قدرت بدنی لازم راندارند برنمی آید. از این رو استخدام کارگر اسباب کشی ماهر و آموزش دیده همتضمین کننده سلامت لوازم است و هم ضامن سلامتی اعضای خانواده است که بدون اطلاع ازروشصحیح بلند کردن وسایل در زمان اسباب کشی فشار اضافی به خود وارد نکنند.

کارگر باربری را از کجا بگیریم؟

کارگر حمل اثاثیه یا در معنای کلی کارگر باربری باید افرادیباشه که از سمت موسسات معتبر فرستاده شوند. این افراد دارای تجربه و مهارت لازمهستند و به صورت انفرادی کار نمی کنند. از این رو شامل خدمات پشتیبانی نیز میشوند. پس اگر به دنبال کارگر خالی برای اسباب کشی هستید در قدم اول به دنبال موسساتحرفه ای باشید.

آیا کارگر حمل اثاثیه دارای بیمه هستند؟

اگر درخواست کارگر باربری را از موسسات باربری معتبر کنید. اگر در حینانجام کار مشکلی برای این افراد پیش بیاید قطعا از بیمه بهره مند خواهند شد.همچنین در مواردی که موسسات با اطمینان کامل لوازم را نیز بیمه می کنند که در اینصورت هر اتفاقی برای لوازم هم بیوفتد شامل بیمه خواهند شد. البته این اتفاقات جزوموارد بسیار نادر است که تنها برای اطمینان خاطر سرویس دهندگان ارائه می شود.

ویژگی کارگر اسباب کشی منزل

هر کدام از شرکت های باربری معیارهای متفاوتی را برای انتخاب کارگراسباب کشی تعیین کرده اند. مشتریان نیز بر اساس میزان اهمیت بار خود و ویژگیهای خاصی برای کارگر باربری در نظر دارند. به طور کلمهمترین المان هایی که باید کارگر اسباب کشی دارا باشد موارد زیر هستند.

· کارگر اسباب کشی باید بر اساس خواسته مشتری عملکند.

یک کارگر اسباب کشی باید حرف شنوی داشته باشد و گوش به حرفو تقاضای کارفرما بدهد و انتظار کارفرما را برآورده کند. کارگرجابجایی باید به اثاث کشی درهمه شرایط حتی زمان هایی که شرایط پلهها مناسب نیست کار خود را به نحو احسنت انجام دهد.

· کارگر اسباب کشی باید وقت شناس باشد

هیچ چیزی مهمتر از این نیست که تمام کارها در زمان و موعد مقرر انجامشود تا همه به کارهایشان رسیدگی کنند. ازین رو کارگر اسباب کشی باید حتما در روز وساعت مقرر در محل حضور پیدا کنند. تا موجب اتلاف وقت بقیه نشود.

· کارگر اسباب کشی باید مطمئن و قابل اعتماد باشد

یک کارگر حمل اثاثیه حرفه ای باید مطمئن و قابلاعتماد باشد. این اطمینان هم باید هم در کیفیت خدمات باشد و هم از جهت امنیتاخلاقی. کارگر باربری باید به اصول جابجایی لوازم کاملا آشناباشد. با کمک از کارگر حمل بار خیلی سریعتر می توانید وسایلتان را جابه جاکنید. انصافا انتخاب یک کارگر ماهر و قابل اعتماد کار سختی است. ولی جای نگرانینیست. ما در هوم سرویز مناسب ترین افراد با قیمت مناسب را جهت همکاری به شما معرفیخواهیم کرد.

خدماتی که توسط کارگر باربری هوم سرویز ارائه میشود

ممکن است فکر کنید حمل اثاث منزل یا جابجایی بین طبقات کارراحتی است، اما اینطور نیست. با هر بار بلند کردن اشیاء سنگین آسیب های گاه جبرانناپذیری به ستون فقرات خود وارد میکنید و ممکن است چندین برابر هزینه کارگراسباب کشی را برای درمان خود خرج کنید. افرادی که در زمینه جابجایی بار واسباب خدمات ارائه می دهند نیروی بدنی آماده دارند. پس بهتر است برای انجام کارهایاین چنین از یک کارگر اسباب کشی کمک بگیرید. تا خودتان دست به کار شوید.خدمات کارگر جهت اسباب کشی هومسرویز عبارت اند از:

 • کارگرحمل اسباب و اثاثیه منزل
 • کارگربرای چیدمان وسایل
 • کارگرحمل یخچال ساید بای ساید یا ماشین لباسشویی
 • کارگر حمل بار بین شهری
 • کاگر حملپیانو و گاو صندوق
 • کارگربسته بندی لوازم

کارگر باربری بدون ماشین یا کارگر اسباب کشی خالیمی خواهید؟

گاهی ممکن است برای جابه‌جایی نیازی به ماشین نباشد به طور مثالبخواهید بین طبقات جابجا شوید یا ممکن است بخواهید در خانه ای در همان کوچه جابجاشوید در این مواقع به کارگر خالی اسباب کشی بدون وانت بار نیاز دارید. دراین مواقع بر اساس حجم لوازم کارگر باربری به تعداد مناسب درخواست کرده و در محلحضور پیدا خواهند کرد. در این صورت تنها قیمت کارگر اسباب کشی خالی را پرداختخواهید نمود

مزایای استخدام کارگر برای اسباب کشی

· بسته بندی لوازم در صورت نیاز

در صورت نیاز به جمع آوری و بسته بندی لوازم منزل،کارگر باربری با استفاده از تجهیزات اصولی این خدمات را ارائه می دهند.

· تضمین سلامت وسایل حساس و شکستنی

نحوهجابجایی اجسام سنگین بین طبقات و همچنین بارگیری از اهمیت بالایی برخوردار استکه اینها تنها از کارگر اسباب کشی ماهر بر می آید.

· از بین بردن ریسک آسیب به وسایل

اگر از تجربه خوب افراد در کمک گرفتن از کارگران باربری ماهر بپرسید.تاکید می کنند که در عین بالا بودن سرعت، تمامی لوازم و تجهیزات در سلامت کامل وبدون کوچک ترین آسیبی جابجا شدند. در نتیجه اگر برای برای لوازم خود اهمیت قائلیداز کارگر برای اسباب کشی استفاده کنید.

قیمت کارگر اسباب کشی به چه مواردی وابسته است؟

نرخ کارگر باربری بر اساس موارد متعددی اعلام می شود.در پاره ای از موارد قیمت کارگر برای اسباب کشی به صورت ساعتیمحاسبه می شود. اما زمانی که نیاز به جابجایی لوازم سنگینی مانند یخچال سایدبای ساید، شیشه های بزرگ و یا وسایلی چون پیانو، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل،گاو صندوق وغیره باشد. قیمت کارگراسباب کشی و نرخ کارگر باربریبرای هر کدام از مواردی که بیان شده است به صورت مجزا بر اساس طبقاتی که حمل میشود محاسبه می شود. همچنین در صورتی که برای جابه جایی لوازم نیاز به پیاده رویهای زیاد باشد بر روی قیمت کارگر اسباب کشی اضافه می شود. قیمت کارگر تخلیه بار بر اساس تعداد طبقات مبدا و مقصد محاسبه واعلام می شود.

برای اطلاع دقیق می توانید از سامانه هوم سرویز کمک بگیرید و باپاسخگویی به سوالات طبقات مقصد و مبدا و نوع لوازم از قیمت کارگر اسباب کشیو دستمزد کارگر باربری مطلع شوید.

ثبت درخواست کارگر جابجایی اثاثیه منزل به چهصورت است؟

در صورتی که به کارگر جابجایی نیاز دارید. می توانید بهرایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا کارگر فوریجابجایی مطمئن در کنار شما قرار بگیرند. تمامی افرادی که شرکت هوم سرویزفعالیت می کنند کاملا مطمئن و بدون هیچ گونه سوسابقه می باشند وهمچنین کاملا باتجربه و ماهر در تمامی امور مربوط به جابه جایی هستند. پس از ثبت درخواستمتخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه با شما تماس گرفته و توضیحات لازم رادر اختیارتان قرار خواهند داد.

کارگر جهت اسباب کشی هم می تواند به تنهایی در محل حضور پیدا کنند وهم گروه به صورت کامل همراه با وسایل نقلیه مورد نظر در محل حاضر خواهند شد. اینها همه وابسته به خواسته و نیاز شما خواهد بود.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کارگر اسباب کشی و همچنین ارایه خدمات کارگر اسباب کشی و اثاثیه منزل به وسایل نقلیه و تخلیه آن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارگر جابجایی و بسته بندی ارائه می دهد که شامل بسته بندی لوازم شکستنی با استفاده از کارتون های ضخیم و نایلون های حباب دار می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های جابجایی و حمل بار را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کارگر اسباب کشی

کارگر اسباب کشی و اثاثیه منزل به وسایل نقلیه و تخلیه آن

کارگر برای اسباب کشی و جهت چیدمان وسایل سنگین و جابجایی در محل

کارگر حمل یخچال ساید بای ساید یا ماشین لباسشویی، بوفه و ... جهت جابجایی بین طبقات و..

کارگر حمل بار بیرون شهری به همراه ماشین باربری

کارگر اسباب کشی خالی باربری بدون ماشین

کارگر بسته بندی وسایل و اسباب منزل و اداری

نظرات کاربران

profile picture
خانم احری

در کل خیلی راضی بودم از لحاظ مبلغ هم نسبت به سایر جاها مناسب تر بود ممنونم

profile picture
شادی مقدم

عالی بودند ممنونم

profile picture
مهدی بخشندی

خیییلی عالی بودند کارشون خیلی سریع و خوب بود و بسیار مورد اعتماد بودند ممنون از سرویس دهی خوبتون

profile picture
خانم آقایی

قدردان و متشکرم از لطفتون همه چیز خوب بودن و مشکلی بوجود نیومد

شرایط کارگر جابجایی لوازم منزل و کارگر حمل بار سنگین

فراهم آوردن وسایل جابجایی بر عهده مشتری می باشد. نظیر چهارپایه و ...

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود شیشه های میزنهارخوری بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، کولر و مسافت پیاده روی طولانی در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب و ذهاب برگشت همیار است. 

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

جابجایی و اسباب کشی
جابجایی و اسباب کشی
قیمت از 1,800,000 الی 4,000,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 487,000 الی 927,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 350,000 الی 540,000 تومان
بسته بندی وسایل و اثاثیه
بسته بندی وسایل و اثاثیه
قیمت از 450,000 الی 870,000 تومان