وانت بار

وانت بار

از 1094 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت وانت بار در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت وانت و نیسان 2 ساعت داخل تهران

430,000 الی 530,000 تومان

قیمت مسیرهای حومه شهر تهران(پردیس.اندیشه.رودهن و...)

توافقی

قیمت هر ساعت اضافه نیسان

170,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت1,200,000 تومان

آنچه درباره وانت بار خواهید خواند

 • درخواست وانت بار در کمترین زمان ممکن
 • آیا وانت تلفنی دارای بیمه هستند؟
 • آیا قیمت وانت بار با نیسان بار یکسان است؟
 • درخواست وانت باربری برای جابجایی های درون شهری و برون شهری
 • باربری با وانت به شهرستان یا داخل شهری به کدام نیاز دارید؟
 • وانت بار ارزان یک شعار یا واقعیت؟!
 • حمل بار با وانت بین شهری مطمئن را چگونه تشخیص دهیم؟
 • با خدمات حمل بار با وانت چه وسایلی قابل جابجایی هستند؟
 • وانت بار ارزان تهران به شهرستان
 • حمل بار با وانت یک کار تخصصی است
 • وانت بار اینترنتی آیا قابل اعتماد است؟
 • آیا همراه وانت بار اینترنتی می توان کارگر را هم درخواست کرد؟
 • نحوه درخواست وانت بار چگونه است؟
 • نرخ کرایه وانت بار چگونه تعیین می شود؟
 • چرا هوم سرویز را به عنوان اپلیکیشن وانت بار اینترنتی انتخاب کنیم؟

درخواست وانت بار در کمترین زمان ممکن

نیاز به وانت باریاز مواردی است که ممکن است ما چندین بار در سال به آن نیاز پیدا کنیم. برایجابجایی لوازم محدود وانت بار بهترین انتخاب هستند. کرایه وانت بارنسبت به موارد دیگر بهتر است. اما مهمترین مسئله ای که مطرح می شود که شمارهوانت بار را چگونه پیدا می کنید؟ آیا ترجیح می دهیم از اسنپ وانت کمکبگیرید یا به طور اتفاقی شماره وانت بار ارزان را از روی تیر چراغ برق برمی دارید؟ یا از افرادی هستید که ترجیح می دهید وانت تلفنی خود را از جایمطمئنی تهیه کنید و ریسک نمی کنید؟

با استفاده از وانتبار اینترنتی هوم سرویز می توانید درخواست وانت خود را ثبت کنید و به راحتی ازنرخ کرایه وانت برای مسافت های مختلفی اطلاع پیدا کنید. در مواردی برایبارهای با حجم کمتر و جابجایی های سبک مانند وانت بار برای شهرستانمعمولا بهترین گزینه است. زیرا تفاوت بالایی در نرخ کرایه وانت بار درمقایسه با خاور وجود دارد. همچنین در صورتی که فقط مایلید وسیله ای را جهت تعمیر،تعویض و یا حتی فروش به مکان دیگری انتقال دهید. قطعا بهترین انتخاب وانتباربری است. در ادامه بهمعرفی وانت تلفنی، وانت بار ارزان و عوامل موثر بر نرخکرایه وانت بار می پردازیم.

آیا وانت تلفنی دارای بیمه هستند؟

به طور کل در هنگامدرخواست وانت بار معمولا بارهای حجیم مد نظر نیستند به همین علت معمولا این هابیمه نمی شوند. البته در مواردی که بار بسیار خاص باشد و مشتری به انجام اینکارتاکید داشته باشد این خدمات توسط موسسات انجام می شود.

آیا قیمت وانت بار با نیسان بار یکسان است؟

اگر بار یا محمولهمدنظر شما کم است انتخاب بهتر برای شما وانت بار است اما اگر به فکر قیمت کرایهوانت و تفاوت آن هستید باید این مورد را بگوییم که تفاوت چندانی باهم ندارند.اما به طور کل برای جایجایی های نزدیک و سبک درون شهری معمولا درخواست وانت باربهترین گزینه است. اما اگر در فکر انتقال یک وسیله نه چندان بزرگ به شهرستان همهستید می تاونید از وانت تلفنی هوم سرویز استفاده کنید.

درخواست وانت باربری برای جابجایی های درون شهری و برون شهری

درخواست وانت باربرییا کرایه وانت بار پر طرفدار ترین وسیله برای جابجایی های درون شهری و برون شهریاست. وانت باری مناسب ترین گزینه برای جابجایی وسایل سبک خانه یا خریدهای مغازه‌دارهامی باشند. سوال اینجاست در صورت نیاز، ترجیح می دهید به شماره وانتتلفنی که بر در و دیوار زده شده است اکتفا کنید یا از موسسات و شرکت هایمعتبر که نرخ کرایه وانت مصوب دارند مراجعه کنید.

باربری با وانت به شهرستان یا داخل شهری به کدام نیاز دارید؟

در درجه اول انتخاببین این دو به نوع بار شما، حجم بار و همچنین محل جابجایی تاثیر دارد. همانطور کهمی دانید فضای وانت محدود است و بهترین انتخاب وانت بار ارزان است.اما اگر حجم بار شما زیاد است و می توانید روی هم انباشته کنید و آسیب نمی بینندمی توانید از وانت بار به شهرستان یا برای فواصل نزدیکتر استفادهکنید.

وانت بار ارزان یک شعار یا واقعیت؟!

شاید کسانی در ادامهاین مورد بگویند که هیچ ارزانی بی دلیل نیست .اما هدف ما از مطرح کردن وانتبار ارزان در واقع نرخ کرایه وانت بار منصفانه است. که بر اساس نرخاتحادیه، نرخ مشخصی وانت بار به شهرستان و یا درون شهری داشته باشد.

حمل بار با وانت بین شهری مطمئن را چگونه تشخیص دهیم؟

امروزه پیشرفت علم وفناوری سخت ترین کارها را آسان کرده است. در صورتی که نیاز به وانت داشتهباشید. با یک سرچ کوتاه با انبوهی از اسم موسسات وانت بار مواجهه می شوید.این موسسات تحت عنوان الو وانت و یا وانت بار اسنپ فعالیت می کنند. اما تشخیص اینکه کدامیک از این وانت بار اسنپ، تپسی وانت بار ها دارای اعتبار هستند و مناسب ترین گزینهجهت وانت بار اسنپ هستند کار چندان راحتی نیست.

نکته مهم :هیچ گاهبه موسسات وانت بار دوره ای، که زیر نظر هیچ ارگانی نیستند، اعتماد نکنید. اینافراد و شرکت ها با هدف سودجویی و به صورت فصلی شروع به کار می کنند. همچنین درصورت نارضایتی شما و اعمال خسارت عمدی و یا سهوی به وسایل شما، شامل هیچ گونه بیمهای نمی باشند و مسئولیتی را قبول نمی کنند.

با خدمات حمل بار با وانت چه وسایلی قابل جابجایی هستند؟

کرایه وانت بار تقریبا مناسب است اما طبعا هر وسیله رانمی توان با آن جابجا کرد. وانت بار ارزان دارای فضای محدود است و برای وسایل کوچکاستفاده می شود. بار زدن زیاد وسایل در وانت خطر آفرین است. از این رو با توجه بهظرفیت نیسان که حدود 3 تن است. برای بارهای سبک تا حدود 1.5 تن می توان از باربریبا وانت استفاده کرد. موارد زیر را می توان با وانت جابجا کرد.

 • انواعکمد، دراور و بوفه
 • میز وصندلی
 • یخچال وفریزر
 • ماشینلباسشویی و ظرفشویی
 • مبلمان
 • تختخوابدونفره و تک نفره
 • تردمیل وسایر وسایل ورزشی و...

وانت بار ارزان تهران به شهرستان

برای انتقال بار بهشهرستان اغلب وانت بار پیشنهاد می شود. زیرا وانت بار استقامت بیشتری دارد و گزینهی بهتری برای باربری بینشهری هستند. همچنین در وانت معمولا به طور بهتری باررا ایزوله کرده و در مقابل عوامل جوی بهتر از وسایل محافظت می کنند.

یکی از نکات مهمدر وانت بار توجه به مجوز شرکت است. گاهی درخواست کرایه وانت ازاتوبارهای نا معتبر عواقب بدی را به دنبال دارد. گاهی تعدادی از وانتتلفنی ها با استفاده از القاب وانت بار ارزان اقدام به فعالیت میکنند. متاسفانه این وانت بار تلفنی بدون دریافت بارنامه و یا عدم دقت وتوجه در نحوه بسته بندی موجب بروز ایرادات مختلف خواهند شد. از مواردی در هنگام استفاده وانت تلفنی برایحمل اثاثیه انتظار می رود. گم شدن وسایل در اسباب کشی یا آسیب دیدن وسایل است.

ولی موسسات وانت بارتایید شده و دارای سابقه فعالیت، زیر نظر ارگان های دولتی فعایت می کنند. باپشتیبانی قوی و 24 ساعته، امکان هرگونه خسارت در هنگام جابجایی با وانت یاسایر وسایل نقلیه را پیش بینی می کنند. بدین ترتیب از وارد شدن ضرر و زیان به شماجلوگیری خواهند کرد.

حمل بار با وانت یک کار تخصصی است

همیشه به خاطر داشتهباشیم الزاما هر فردی که دارای وانت است قابلیت و مهارت حمل و نقل را ندارد ومناسب باربری با وانت نیست. به طور مثال فردی که از وانت باری،جهت جابجایی میوه و یا مصالحی نظیر آهن و آجر استفاده می کرده است، بهیک باره توانایی و تجربه لازم جابجایی های تخصصی تر را ندارد. شایداین افراد، نرخ کرایه وانت بار ارزانی ارائه دهند، ولی ممکن هست که شمارا متحمل ضررهای بالاتری کنند. و موجب خسارت به وسیله های شما شوند.

نحوه ی بسته بندی،چیدمان بسته های اثاثیه و وسایل حجیم تر در وانت بسیار در امنیت به مقصدرسیدن وسایل اهمیت دارند. در نهایت نحوه ی رانندگی صحیح و مسیر شناسی، از اصولاساسی الو وانت هستند.

وانت بار اینترنتی آیا قابل اعتماد است؟

دنیا تغییر کرده است!دیگر راهکارهای سنتی پاسخگو نیستند. وانت بار اینترنتی نیز جای شمارهوانت تلفنی را گرفته است. در واقع همان وانت تلفنی های سابق پیشرفته شده اند. درصورت کمک گرفتن از شرکت های مطمئن می توانید بدون نگرانی جابجایی بار و وسایل خودرا به این افراد بسپارید.

آیا همراه وانت بار اینترنتی می توان کارگر را هم درخواست کرد؟

ممکن است در شرایطیباشید که نتوانید در قرار دادن وسیله مورد نظر یا تخلیه آن به تنهایی خودتان دستبه کار شوید. این موارد معمولا به صورت توافقی انجام می شود. گاهی راننده وانتباربری در جابجایی ها کمک می کند. گاهی علاوه بر این فرد نیاز به فرد دیگریاست که می توانید در هنگام درخواست وانت باری این مورد هم متذکر شوید و از کارگر اسباب کشی هم کمک بگیرید. این موارد به راحتی در اپلیکیشن وانت بار هوم سرویزفراهم شده است.

نحوه درخواست وانت بار چگونه است؟

کافیست وارد وب‌سایتهوم سرویز شوید و نوع خدمات مورد نیاز خود را مشخص کنید.به این ترتیب با مشخص کردنمبدا و مقصد و روز و ساعت مورد نظر خود درخواست وانت باربری کنید و از قیمت حملبار با وانت مطلع شوید.

در این مواقع در صورتنیاز به کارگر و خدمات بسته بندی لوازم هم می توانید گزینه های دیگر ار اانتخابکنید و از نرخ کرایه وانت با تمام جزئیات مطلع شوید.

نرخ کرایه وانت بار چگونه تعیین می شود؟

نرخ کرایه وانت باربه موارد متعددی وابسته است. معمولا مهمترین مورد در کنار نوع ماشین و مهارتراننده نرخ کرایه وانت بار می باشد. اولین مورد زمان درخواست وانت بار است. طبعانرخ کرایه وانت در شبها بیشتر از روزها است. مورد دیگر مسافت جابجایی است. اگر به وانت بار بدون کارگر هم احتیاجداشته باشید ملزم به پرداخت هزینه های اضافی نخواهید بود. همانطور که پیش تر همگفتیم کرایه وانت نسبت به سایر وسایل مناسب تر است. در ادامه به معرفی مهم ترینموارد موثر بر قیمت کرایه وانت می پردازیم.

· هزینه وانت باربر اساس حجم و وزن بار

نرخ کرایه وانت حجم ونوع بار است. به طور معمول بارهای با وزن غیر معمول بالا و یا بسیار حجیم در شرایطخاص قیمت کرایه وانت را بیشتر می کنند.

· میزان مسافت

به طور معمول نرخکرایه وانت بر اساس کیلومتر اعلام می شود. به همین علت قیمت باربری وانت بهشهرستان بیشتر از مسافت های درون شهری است.

· هر گونه تاخیردر زمان بار زدن و یا تخلیه با موجب افزایش نرخ کرایه وانت می شود

اگر بر اساس زمانبندی اشتباه مشتری موجب هر گونه معطلی راننده وانت شود. که این تاخیر بر قیمت وانتبار تاثیر می گذارد. از این رو تاکید می شد در هنگام درخواست وانت بار همه ی هماهنگیها به صورت کامل انجام شود.

· نوع جاده اتوبانبودن یا نبودن مسیر

اگر درخواست وانت باربرای مسیرهای صعب العبور مانند گردنه دارید نرح کرایه وانت نسبت به اتوبان تغییرمی کند. لذا نوع جاده نیز بر قیمت وانت بار به شهرستان تاثیر دارد.

· زمان مورد نیازبه خدمات کرایه وانت

اگر در زمان تعطیلاتو شلوغی های شدید نیاز به وانت باری دارید معمولا قیمت کرایه وانت بار بیشتر میشود. همچنین در ساعت هایی از روز که طرح ترافیک است هزینه وانت بار بیشتر می شود.

· تعداد کارگر

معمولا قیمت وانت باربه شهرستان در صورت نیاز به کارگر بیشتر خواهد شد. البته این مورد کاملا توافقیاست و اغلب به صورت ساعتی اعلام می شود.

چرا هوم سرویز را به عنوان اپلیکیشن وانت بار اینترنتی انتخاب کنیم؟

تیم هوم سرویز با کمکگیری از متخصصین این رشته که تبحر و تخصص لازم در این زمینه را دارا می باشند،آماده ارائه خدمات وانت بار اینترنتی می باشند. تعهد همیاران هوم سرویزبه ترخ اتحادیه موجب شده که خدمات حمل و نقل، با نرخ کرایه وانت بارارزان و در عین حال تضمینی ارائه شود.

تمامی هزینه وانتبه صورت کاملا واضح در اپلیکیشن وانت بار هوم سرویز آورده شده است. همچنین قبل ازتصمیم قطعی شما می توانید با متخصصین ما مشورت کنید . قیمت نهایی را جویا شوید وسپس تصمیم قطعی بگیرید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس وانت بار و همچنین ارایه خدمات حمل بار با وانت بین شهری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات باربری ارائه می دهد که شامل باربری بین شهری با کامیون، کامیونت و خاور, اسباب کشی منزل و شرکت ها, پیک موتوری شبانه روزی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های جابجایی و حمل بار را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس وانت بار

حمل بار با وانت بین شهری

حمل بار با وانت باری به شهرستان

وانت بار شهری برای ارسال مواد غذایی، اسباب منزل، لوازم اداری و انواع ماشین آلات

وانت باربری جهت حمل بار بین شهری اسباب و لوازم منزل

حمل تجهیزات اداری و صنعتی و سایر لوازمات با استفاده از وسایل نقلیه استاندارد و ایمن

کرایه وانت بار شهری و بین شهری

نظرات کاربران

profile picture
مریم گلخو

خیلی راضی بودم هم زمانبندی شون با توجه به ترافیک خوب بود و کارشونم خیلی خوب بود

profile picture
مریم قانع ازاد

خیلی عالی بود بالا سرکار بودند کاملا مراقب بودند و دقت میکردند ممنونم ازشون

شرایط درخواست وانت بار آنلاین

چنانچه مشتری درخواست سرویس بسته بندی را نیز داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا محاسبه می گردد.

تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود اشیای حجیم در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

در صورتیکه جابجایی بار نیازمند عبور از محدوده طرح ترافیک باشد، هزینه طرح ترافیک در مبلغ نهایی محاسبه می شود.

مشتری گرامی لطفا از پرداخت هرگونه مبلغ اضافه و خارج از توافق(مگر به صلاحدید خود) به هر عنوانی به همیاران خودداری بفرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کارگر جابجایی
کارگر جابجایی
قیمت از 500,000 الی 900,000 تومان
جابجایی و اسباب کشی
جابجایی و اسباب کشی
قیمت از 1,800,000 الی 4,000,000 تومان
باربری بین شهری
باربری بین شهری
قیمت از 500,000 الی 3,300,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 350,000 الی 540,000 تومان