باربری

باربری

از 1237 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت باربری در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت جابجایی با خاور

توافقی

قیمت جابجایی با وانت نیسان

توافقی

قیمت کارگر جابجایی

توافقی

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

آنچه درباره باربری خواهید خواند

 • بهترین باربری بین شهری چه ویژگی هایی دارد؟
 • چه تفاوتی بین باربری شهری و باربری شهرستان است؟
 • چه مواردی باید در حمل بار به شهرستان رعایت شود؟
 • چه مواد و تجهیزاتی در باربری بین شهری جابجا می شوند؟
 • خصوصیات بهترین شرکت باربری بین شهری
 • باربری به شهرستان ها با انواع ماشین باربری
 • اپلیکیشن باربری بین شهری هوم سرویز
 • هزینه باربری بر چه اساسی تغییر می کند؟
 • آیا ارسال بار به شهرستان و باربری درون شهری شامل بیمه بار می شود؟
 • باربری بین شهری آنلاین در تمام ساعات شبانه روز در کنار شماست

بهترین باربری بین شهری چه ویژگی هایی دارد؟

باربری داخل شهری، باربری بین شهری و ارسال بار به شهرستان به معنای حمل و نقل داخل شهری و حمل بار بین شهری در فاصله های دور و نزدیک نسبت به مبدا می باشد. در واقع باربری بین شهری هم می تواند اسباب کشی به شهرستان دیگر باشد و هم ارسال خرده بار به شهرستان. جهت حمل بار به شهرستان دیگر نیاز به زمان بیشتری می باشد. پس برای انجام این کار به وسایل نقلیه باربری ایمن تر و مجهزتری نیاز است. ارسال بار بین شهری در واقع ارسال هر نوع بار را شامل می شود و صرفا محدود به حمل و نقل اثاثیه منزل نیست و محدودیتی ندارد. در ادامه به مواردی که باید در حمل بار به شهرستان رعایت شود و عوامل موثر بر قیمت باربری بین شهری می پردازیم.

بهترین باربری به شهرستان باید دارای بیشتری رضایت و همچنین بیمه نامه بار باشد به این ترتیب تمام محموله در سلامت کامل به مقصد خواهد رسید. در این صورت اگر به دنبال شماره باربری هستید تنها به یک نام اکتفا نکنید. بلکه شماره باربری هایی را باید انتخاب کنید که دارای پشتیبانی قوی و همچنین رزومه تایید شده باشند. در ادامه معرفی بهترین باربری و همچنین عوامل موثر بر هزینه باربری می پردازیم.

چه تفاوتی بین باربری شهری و باربری شهرستان است؟

در کل فرآیندهای باربری از جمله پروسه هایی هستند که نیاز به برنامه ریزی و تجربه ی بالا دارند. تفاوت کلی بین باربری بین شهری و حمل بار داخل شهری در نحوه بسته بندی و بارگیری است. در باربری داخل شهری معمولا پروسه انتقال بار در چند ساعت انجام می شود و نیاز به پیگیری خاصی ندارد. اما امروزه با کمک باربری آنلاین می توان از روش های سنتی عبور کرد تمام مراحل باربری بین شهری را به متخصصین بسپارید و از همه مراحل از بسته بندی، بارگیری، انتقال بار به مقصد و تخلیه بار اطمینان کاملا داشته باشید. همچنین باربری آنلاین شرایطی را فراهم آورده اند که از پرداخت اضافه هر گونه هزینه باربری اضافه و انعام تنها با مبلغ ثابت این خدمات را دریافت کنید.

چه مواردی باید در حمل بار به شهرستان رعایت شود؟

در ارسال بار به شهرستان دیگر اغلب زمان بیشتری نیاز است. به همین علت تجهیزات در باربری بین شهری باید مدرن تر و مجهزتر باشند تا آسیبی به بار در مسیر وارد نشود. اولین مورد وسیله نقلیه است. در عبور و مرور شهری کیفیت تجهیزات چندان اهمیتی ندارد، اما در باربری بین شهری باید وسایل نقلیه کاملا سالم و مجهز باشند. تجهیزات بسته بندی و نگهداری بار باید کاملا استاندارد باشند تا در صورت هر گونه تغییر جو هیچ آسیبی به بارها وارد نشود.

چه مواد و تجهیزاتی در باربری بین شهری جابجا می شوند؟

حمل بار بین شهری به طور کل سخت تر از بابری درون شهری است. به همین علت باربری بین شهری به تخصص بیشتر، کادر باربری و تجربه نیاز دارد. مواردی که در حمل بار به شهرستان تقبل می شوند عبارت اند از :

 • اسباب کشی اثاثیه منزل
 • مواد خوراکی
 • لوازم و اسباب شرکت‌ها وادارات
 • ماشین‌آلات و دستگاه‌های مختلف صنعتی و اداری
 • مواد اولیه صنعتی و خوراکی و....

بر اساس اینکه محموله مورد نظر، کدام یک از موارد بالا است، اقدامات لازم و کافی برای محافظت از بار در ارسال بار به شهرستان‌ها باید انجام شود. زیرا به علت مسافت زیاد و مشکلات جاده‌ای در حمل بار به شهرستان‌ امکان بروز مشکل زیاد است.

خصوصیات بهترین شرکت باربری بین شهری

 • بسته بندی لوازم منزل ایمن
 • همکاری با پرسنل و کارگران دوره دیده و حرفه ای
 • بار زدن صحیح و چیدمان درست وسایل در وسیله نقلیه
 • انتخاب ماشین مناسب
 • بررسی کامل سلامت و ایمنی ماشین قبل حرکت حمل اثاثیه به شهرستان
 • انتخاب مسیر و مطرح کردن این موضوع با مشتری
 • اعلام دقیق زمان رسیدن بار به مقصد
 • همکاری با رانندگان مجرب و دارای تجربه کافی در این زمینه

به خاطر داشته باشید که ارسال بار به شهرستان در مرحله اول باید به درستی بارها زده شوند. این مورد به مهارت راننده و کارگران دارد.

باربری به شهرستان ها با انواع ماشین باربری

وسیله نقلیه در باربری بین شهری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در حمل بار بین شهری به علت مسافت زیاد و وجود جاده های طولانی تر باید خودروهای باربری بین شهری مجهز و مدرن تر باشند. از جمله ماشین های باربری که در باربری شهرستان مورد استفاده قرار می گیرد موارد زیر هستند.

· باربری بین شهری با وانت نیسان

معمولا برای باربری به شهرستان ها و حمل بار بین شهری از نیسان وانت استفاده می کنند. باربری با نیسان دارای مزایای زیادی نسبت به کامیون است. اولین مورد آن قیمت باربری بین شهری است که نسبت به کامیون بسیار کمتر خواهد شد. دومین مورد آن عدم محدودیت تردد برای این خودرو می باشد. به عبارت دیگر این خودرو مجاز به تردد در بسیاری از اتوبان است که کامیون اجازه تردد در آن را ندارد. در نتیجه مجبور به طی مسافت های بیشتری هستند و ممکن است مدت زمان بیشتری را در راه صرف کنند، اما نیسان سریع تر به مقصد می رسد. مورد بعدی حرکت راحت تر نیسان در راههای باریک تر و تردد سریع آن است. از این رو در مواردی که حجم بار قابل حمل با نیسان است باربری با نیسان پیشنهاد می شود.

· باربری بین شهری با وانت

در حمل بار بین شهری اگر اسباب و اثاثیه کم باشند یا اگر شرکت ها و موسسات برای انتقال وسایل کم خود به شهرستانها نیاز به وسایل نقلیه کوچک تر داشته باشند، از وانت بار بین شهری جهت حمل و نقل وسایل استفاده می کنند. باربری بین شهری وانت در واقع بهترین راهکار برای ارسال خرده بار و حمل و نقل وسایل کم به شهرهای دیگر می باشد.

· باربری به شهرستان با کامیون و کامیونت

در باربری بین شهری برای موارد حجیم از کامیون، ایسوزو و تریلی استفاده می شود. زیرا در صورتی که حجم بار زیاد باشد نیاز به فضای بیشتری برای چیدمان بار است از این رو استفاده از کامیون در باربری به شهرستان بیشتر پیشنهاد می شود.

· باربری بین شهری تریلی

در صورتی که نیاز باربری بین شهری با حجم زیاد و وزن بالا مانند اثاثیه منزل حجیم، مواد خوراکی، لوازم ادارات یا شرکت ها، مواد اولیه یا ماشین آلات سنگین باشد، استفاده از خاور مسقف و تریلر پیشنهاد می شود. زیرا استفاده از چند نیسان قیمت باربری بین شهری را بالا می برد از این رو تنها باربری با تریلی هزینه باربری را در حالت چشم گیری تغییر می دهد.

اپلیکیشن باربری بین شهری هوم سرویز

اگر برای ارسال بار به شهرستان یا باربری داخل شهر به دنبال باربری آنلاین مطمئن هستید ممکن است با یک جستجوی ساده در اینترنت تعداد بسیار زیادی از شرکت های باربری را بیابید که تحت عناوین باربری بین شهری ارزان اقدام به جذب مشتری می کنند. اما همیشه به خاطر داشته باشید هیچ ارزانی شگفت انگیزی بی دلیل نیست. زیرا این شرکت ها هیچ تضمینی برای حمل بار به شهرستان به مشتریان خود ارائه نمی دهند و در صورت بروز ایراد هیچ گونه مسئولیتی قبول نخواهند کرد. اینجاست که در صورت بروز مشکل، باید هزینه ای چند برابر برای جبران خسارات پرداخت کنید.

با استفاده از خدمات باربری آنلاین هوم سرویز می توانید از برترین موسسات باربری کمک بگیرید. هزینه باربری با خدماتی که ارائه می دهند مقایسه کنید و سپس بهترین انتخاب را داشته باشید.

هزینه باربری بر چه اساسی تغییر می کند؟

هزینه باربری بر اساس توع خدماتی که شرکت باربری اینترنتی ارائه می دهد تغییر می کند. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیرگزار بر هزینه باربری می پردازیم.

· ماشین باربری مورد نیاز

هزینه باربری بر اساس نوع وسیله مورد استفاده تغییر می کند. طبعا هر چه ماشین حجیم تر باشد مقدار بیشتری بار جابجا می کند و قیمت باربری نیز بالاتر می رود. نرخ باربری در درجه اول بر اساس این مورد تغییر می کند.

· فاصله باربری بین شهری

نرخ باربری به شهرستان بر اساس طول فاصله تعیین می شود. طبعا فاصله بیشتر موجب بالارفتن هزینه باربری خواهد شد. همچنین نوع جاده، اتوبان بودن یا نبودن مسیر، میزان ترافیک بین مسیر نیز بر هزینه باربری بین شهری تاثیر می گذارد.

· نرخ شرکت باربری

نرخ شرکت باربری بر اساس خدماتی که کارگر جابجایی ارائه می دهند نیز تغییر می کند. به طور مثال اگر نیاز به جابجایی بین طبقات مبدا و مقصد باشد هزینه باربری تغییر می کند.

· هزینه بسته بندی نرخ باربری را افزایش می دهد

در صورتی که به بسته بندی یا باز کردن وسایل در انتهای مسیر نیاز باشد هزینه باربری تغییر می کند.

· میزان حجم بار بر هزینه باربری

بارهای بسیار سنگین و یا خارج از عرف برای بار زدن به تعداد بیشتری کارگر احتیاج دارد و به همین ترتیب نرخ باربری را افزایش می دهند. کارگر حمل بار و در نهایت قیمت باربری را افزایش می‌دهند.

· هزینه باربری شهرستان

باربری اینترنتی به راحتی نرخ باربری به شهرستان را به صورت آنلاین در اختیارتان قرار خواهند داد. اما از آنجایی که باربری بین شهری نیاز به مهارت بالاتری دارد و مسئولیت بیشتری برای شرکت باربری دارد از همین رو قیمت باربری بین شهری نسبت به سایر موارد بیشتر است.

آیا ارسال بار به شهرستان و باربری درون شهری شامل بیمه بار می شود؟

مهمترین عوامل در ارسال بار انتخاب شرکت باربری قابل اطمینان است. شرکت باربری آنلاین مطمئن برای حمل بار بین شهری به مشتریان بیمه نامه و بارنامه معتبر ارائه می دهند. به این ترتیب برای انتقال وسایل تضمین داده می شود که بار با سلامت کامل و بدون کمترین تغییری به مقصد می رسد. در واقع این مورد، مهم ترین شاخصه در یک شرکت باربری بین شهری است. مورد دیگری که مورد توجه قرار می گیرد مهارت رانندگان و کارگران باربری است که بتوانند بار یا اثاثیه را با مهارت بار بزنند و تجهیزات بسته بندی کاملی در اختیار داشته باشند. همچنین میزان مسئولیت پذیری آنها در جابجایی و تجهیزات مورد استفاده آنها نیز تعیین کننده میزان کیفیت آنها است.

شرکت هوم سرویز با بهره گیری از بهترین شرکت باربری بین شهری و پرسنل مجرب و آموزش دیده آماده ارائه خدمات باربری بین شهری به سراسر ایران می باشد.

باربری بین شهری آنلاین در تمام ساعات شبانه روز در کنار شماست

باربری بین شهری آنلاین هوم سرویز سریع ترین راه و مطمئن ترین راه برای کسانی است که همواره نگرانی هایی از بابت انتقال اسباب و لوازم خود دارند. با ثبت درخواست رایگان در هوم سرویز متخصصین ما جهت ارائه اطلاعات و تخمین هزینه باربری بین شهری با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. با رضایت شما همیاران ما سر ساعت مقرر و روز مد نظر شما در کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس....​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس باربری و همچنین ارایه خدمات باربری بین شهری با کامیون، کامیونت و خاور نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات باربری ارائه می دهد که شامل اسباب کشی منزل و شرکت ها, حمل بار با وانت بین شهری, پیک موتوری شبانه روزی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های جابجایی و حمل بار را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس باربری

باربری بین شهری با کامیون، کامیونت و خاور

باربری بین شهری با وانت و نیسان

حمل بار بین شهری و ارسال بار و اثاثیه منزل به شهرهای دیگر

باربری شهری مواد خوراکی با استفاده از وسایل نقلیه مجهز

بسته بندی و ارسال لوازم و اسباب شرکت ها و سازمان ها

ارسال مواد اولیه صنعتی و خوراکی و ....

نظرات کاربران

profile picture
محمد ابراهیمی

خوب بودند سر تایم تشریف اوردند کار بدون مشکل و ایراد انجام شد سپاس

شرایط باربری بین شهری و حمل بار و باربری درون شهری

چنانچه مشتری درخواست سرویس بسته بندی را نیز داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا محاسبه می گردد.

تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود شیشه های بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، مبل تخت خواب شو، تخت کم جا به عنوان موارد حجیم و مسافت پیاده روی طولانی در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

مشتری گرامی لطفا از پرداخت هرگونه مبلغ اضافه و خارج از توافق(مگر به صلاحدید خود) به هر عنوانی به همیاران خودداری بفرمایید.

انجام کلیه هماهنگی های لازم در ساختمان(با همسایه ها و مدیر ساختمان) به منظور انجام جابجایی و اسباب کشی بر عهده مشتری می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

moving-worker
کارگر اسباب کشی
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
moving-with-pickup
وانت بار
قیمت از 900,000 الی 1,500,000 تومان
house-cleaning
نظافت منزل
قیمت از 1,080,000 الی 1,360,000 تومان
furniture-packaging
بسته بندی وسایل و اثاثیه
قیمت از 10,000,000 الی 10,000,000 تومان