banner

باربری بین شهری

از 1237 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت باربری بین شهری

قیمت باربری بین شهری

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط باربری بین شهری

چنانچه مشتری درخواست سرویس بسته بندی را نیز داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا محاسبه می گردد.

تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود شیشه های بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، مبل تخت خواب شو، تخت کم جا به عنوان موارد حجیم و مسافت پیاده روی طولانی در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

مشتری گرامی لطفا از پرداخت هرگونه مبلغ اضافه و خارج از توافق(مگر به صلاحدید خود) به هر عنوانی به همیاران خودداری بفرمایید.

انجام کلیه هماهنگی های لازم در ساختمان(با همسایه ها و مدیر ساختمان) به منظور انجام جابجایی و اسباب کشی بر عهده مشتری می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

باربری بین شهری و حمل بار به شهرستان ها

باربری بین شهری به معنای حمل و نقل و ارسال بار به شهرستان های دور و نزدیک نسبت به مبدا می باشد. در واقع باربری بین شهری هم میتواند اسباب کشی به شهرستان های دیگر باشد و هم ارسال خرده بار به شهرستان. جهت ارسال بار به شهرستان نیاز به زمان بیشتری می باشد، پس برای انجام این کار به وسایل نقلیه باربری ایمن تر و مجهزتری نیاز است. ارسال بار به شهرستان‌های دیگر کشور در واقع ارسال هر نوع بار را شامل می شود و صرفا محدود به حمل و نقل اثاثیه منزل نیست و محدودیتی ندارد.

حمل بار بین شهری با انواع ماشین باربری

ماشین باربری در اسباب کشی بین شهری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در حمل بار بین شهری به علت مسافت زیاد و وجود جاده های طولانی تر باید خودروهای باربری مجهز و مدرن تر باشند. از جمله ماشین های باربری که در اسباب کشی برون شهری مورد استفاده قرار میگیرد موارد زیر هستند.

حمل بار به شهرستان با وانت نیسان

معمولا برای ارسال خورده بار به شهرستان ها و حمل بار بین شهری از نیسان وانت استفاده می کنند. باربری برون شهری با نیسان دارای مزایای زیادی نسبت به کامیون است. اولین مورد آن هزینه حمل بار با نیسان است که نسبت به کامیون بسیار کمتر خواهد شد. دومین مورد آن عدم محدودیت تردد برای نیسان بار می باشد. به عبارت دیگر نیسان مجاز به تردد در بسیاری از اتوبان است که کامیون اجازه تردد در آن را ندارد. در نتیجه مجبور به طی مسافت های بیشتری هستند و ممکن است مدت زمان بیشتری را در راه صرف کنند، اما نیسان سریع تر به مقصد می رسد. مورد بعدی حرکت راحت تر نیسان در راههای باریک تر و تردد سریع آن است.

باربری بین شهری با وانت

در حمل بار به شهرستان ها اگر اسباب و اثاثیه کم باشند یا اگر شرکت ها و موسسات برای انتقال وسایل کم خود به شهرستانها نیاز به وسایل نقلیه کوچک تر داشته باشند، از وانت بار بین شهری جهت حمل و نقل وسایل استفاده می کنند. باربری بین شهری وانت در واقع بهترین راهکار برای ارسال خرده بار و حمل و نقل وسایل کم به شهرستان می باشد.

حمل بار به شهرستان با کامیون وکامیونت

در باربری برون شهری برای موارد حجیم مانند اسباب کشی از تهران به شهرستان و غیره کامیون، ایسوزو و تریلی انتخاب های مناسب تری هستند. زیرا در صورتی که حجم بار زیاد باشد نیاز به فضای بیشتری برای چیدمان بار است از این رو استفاده از کامیون بیشتر پیشنهاد می شود.

باربری بین شهری تریلی

در صورتی که نیاز به انتقال بار با حجم زیاد و وزن بالا مانند اثاثیه منزل حجیم، مواد خوراکی، لوازم ادارات یا شرکت ها، مواد اولیه یا ماشین آلات سنگین باشد، استفاده از خاور مسقف و تریلر پیشنهاد می شود. زیرا به جای استفاده از چند نیسان بار با یک بار حمل و نقل با تریلر می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد.

حمل بار به تمام نقاط کشور با هوم سرویز

مهمترین عوامل در حمل بار انتخاب شرکت اتوبار قابل اطمینان است. شرکت حمل بار مطمئن برای حمل بار بین شهری به مشتریان بیمه نامه و بارنامه معتبر ارائه می دهند. به این ترتیب برای حمل اثاثیه منزل و یا هر بار دیگری که مد نظر شما است تضمین داده می شود که بار با سلامت کامل و بدون کمترین تغییری به مقصد می رسد. در واقع این مورد، مهم ترین شاخصه در یک شرکت باربری برون شهری است. مورد دیگری که مورد توجه قرار میگیرد مهارت رانندگان و کارگران باربری است که بتوانند بار یا اثاثیه را با مهارت بار بزنند و تجهیزات بسته بندی کاملی در اختیار داشته باشند. همچنین میزان مسئولیت پذیری آنها در جابجایی و تجهیزات مورد استفاده آنها نیز تعیین کننده میزان کیفیت آنها است.

شرکت هوم سرویز با بهره گیری از بهترین گروه های حمل بار و پرسنل مجرب و آموزش دیده آماده ارائه خدمات حمل بار بین شهری به سراسر ایران می باشد.

اپلیکیشن باربری بین شهری هوم سرویز

اگر برای انتقال بار بین شهری به دنبال باربری مطمئن هستید ممکن است با یک جستجوی ساده در اینترنت تعداد بسیار زیادی از شرکت های حمل بار را بیابید که تحت عناوین باربری بین شهری ارزان اقدام به جذب مشتری میکنند. اما همیشه به خاطر داشته باشید هیچ ارزانی بی دلیل نیست. افرادی نیز که به دنبال شرکت حمل بار ارزان هستند با طناب پوسیده این افراد به چاه می افتند. زیرا این شرکت ها هیچ تضمینی برای حمل بار به مشتریان خود ارائه نمی دهند و در صورت بروز ایراد هیچ گونه مسئولیتی قبول نخواهند کرد.  اینجاست که در صورت بروز مشکل، باید هزینه ای چند برابر برای جبران خسارات پرداخت کنید.

نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری در هوم سرویز

تعرفه باربری بین شهری به نوع بار شما ، حجم بارتان و تعداد کارگران مورد نیاز بستگی دارد.  همچنین قیمت باربری بین شهری به بسته بندی لوازم و  مسافت تا مقصد و نوع جاده نیز وابسته است. ما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که هزینه باربری بین شهری در هوم سرویز با نرخی منصفانه ارائه می شود. با استفاده از اپلیکیشن باربری بین شهری هوم سرویز می توانید از حدود هزینه و نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری مطلع شوید و از بهترین خدمات باربری برون شهری با مناسب ترین نرخ کرایه بهره مند شوید.

باربری بین شهری آنلاین در کمترین زمان در کنار شماست

باربری بین شهری آنلاین هوم سرویز سریع ترین راه و مطمئن ترین راه برای کسانی است که همواره نگرانی هایی از بابت انتقال اسباب و لوازم خود دارند. با ثبت درخواست رایگان در هوم سرویز متخصصین ما جهت ارائه اطلاعات و تخمین هزینه باربری با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. با رضایت شما همیاران ما سر ساعت مقرر و روز مد نظر شما در کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس....​

همیاران سرویس باربری بین شهری

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

کارگر جابجایی
کارگر جابجایی
قیمت از 220,000 الی 540,000 تومان
حمل بار با وانت و نیسان
حمل بار با وانت و نیسان
قیمت از 480,000 الی 560,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 200,000 الی 305,000 تومان
بسته بندی وسایل و اثاثیه
بسته بندی وسایل و اثاثیه
قیمت از 365,000 الی 3,600,000 تومان