باربری بین شهری

باربری بین شهری

از 1237 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت باربری بین شهری در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت باربری بین شهری

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

باربری بین شهری و حمل بار بین شهری

باربری بین شهری به معنای حمل و نقل و ارسال بار به شهرستان های دور و نزدیک نسبت به مبدا می باشد. در واقع باربری بین شهری هم می تواند اسباب کشی به شهرستان های دیگر باشد و هم ارسال خرده بار به شهرستان. جهت ارسال بار به شهرستان های دیگر نیاز به زمان بیشتری می باشد. پس برای انجام این کار به وسایل نقلیه باربری ایمن تر و مجهزتری نیاز است. ارسال بار بین شهری در واقع ارسال هر نوع بار را شامل می شود و صرفا محدود به حمل و نقل اثاثیه منزل نیست و محدودیتی ندارد. در ادامه به مواردی که باید در حمل بار بین شهری رعایت شود و عوامل موثر بر قیمت باربری بین شهری می پردازیم.

مواردی که در حمل بار بین شهری باید رعایت شود.

در ارسال بار به شهرستان دیگر اغلب زمان بیشتری نیاز است. به همین علت تجهیزات باید مدرن تر و مجهزتر باشند تا آسیبی به بار در مسیر وارد نشود. اولین مورد وسیله نقلیه است. در عبور و مرور شهری کیفیت تجهیزات چندان اهمیتی ندارد، اما در حمل بار بین شهری باید وسایل نقلیه کاملا سالم و مجهز باشند. تجهیزات بسته بندی و نگهداری بار باید کاملا استاندارد باشند تا در صورت هر گونه تغییر جو هیچ آسیبی به بارها وارد نشود.

مواردی که در ارسال بار به شهرستان ها پذیرفته می شوند

حمل بار بین شهری به طور کل سخت تر از انتقالات بار درون شهری است. به همین علت باربری بین شهری به تخصص بیشتر، کادر باربری و تجربه نیاز دارد. مواردی که در ارسال بار به شهرستان تقبل می شوند عبارت اند از :

 • اثاثیه منزل
 • مواد خوراکی
 • لوازم و اسباب شرکت‌ها وادارات
 • ماشین‌آلات و دستگاه‌های مختلف صنعتی و اداری
 • مواد اولیه صنعتی و خوراکی و....

بر اساس اینکه بار مورد نظر کدام یک از موارد بالا است، اقدامات لازم و کافی برای محافظت از بار در ارسال بار به شهرستان‌ها باید انجام شود. زیرا به علت مسافت زیاد و مشکلات جاده‌ای در حمل بار به شهرستان‌ها امکان بروز مشکل زیاد است.

خصوصیات بهترین باربری بین شهری

 • بسته بندی ایمن
 • همکاری با پرسنل و کارگران دوره دیده و حرفه ای
 • بار زدن صحیح و چیدمان درست وسایل در وسیله نقلیه
 • انتخاب ماشین مناسب
 • بررسی کامل سلامت و ایمنی ماشین قبل حرکت حمل اثاثیه به شهرستان
 • انتخاب مسیر و مطرح کردن این موضوع با مشتری
 • اعلام دقیق زمان رسیدن بار به مقصد
 • همکاری با رانندگان مجرب و دارای تجربه کافی در این زمینه

ارسال بار به شهرستان در مرحله اول باید به درستی بارها زده شوند. این مورد به مهارت راننده و کارگران دارد.

باربری به شهرستان های دیگر با انواع ماشین باربری

وسیله نقلیه در اسباب کشی بین شهری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در حمل بار بین شهری به علت مسافت زیاد و وجود جاده های طولانی تر باید خودروهای باربری مجهز و مدرن تر باشند. از جمله ماشین های باربری که در اسباب کشی برون شهری مورد استفاده قرار می گیرد موارد زیر هستند.

باربری بین شهری با وانت نیسان

معمولا برای ارسال خورده بار به شهرستان ها و حمل بار بین شهری از نیسان وانت استفاده می کنند. باربری برون شهری با نیسان دارای مزایای زیادی نسبت به کامیون است. اولین مورد آن قیمت است که نسبت به کامیون بسیار کمتر خواهد شد. دومین مورد آن عدم محدودیت تردد برای این خودرو می باشد. به عبارت دیگر این خودرو مجاز به تردد در بسیاری از اتوبان است که کامیون اجازه تردد در آن را ندارد. در نتیجه مجبور به طی مسافت های بیشتری هستند و ممکن است مدت زمان بیشتری را در راه صرف کنند، اما نیسان سریع تر به مقصد می رسد. مورد بعدی حرکت راحت تر نیسان در راههای باریک تر و تردد سریع آن است.

باربری بین شهری با وانت

در حمل بار بین شهری اگر اسباب و اثاثیه کم باشند یا اگر شرکت ها و موسسات برای انتقال وسایل کم خود به شهرستانها نیاز به وسایل نقلیه کوچک تر داشته باشند، از وانت بار بین شهری جهت حمل و نقل وسایل استفاده می کنند. باربری بین شهری وانت در واقع بهترین راهکار برای ارسال خرده بار و حمل و نقل وسایل کم به شهرهای دیگر می باشد.

حمل بار به شهرستان با کامیون وکامیونت

در باربری برون شهری برای موارد حجیم مانند اسباب کشی به شهر دیگر و غیره کامیون، ایسوزو و تریلی انتخاب های مناسب تری هستند. زیرا در صورتی که حجم بار زیاد باشد نیاز به فضای بیشتری برای چیدمان بار است از این رو استفاده از کامیون بیشتر پیشنهاد می شود.

باربری بین شهری تریلی

در صورتی که نیاز به انتقال بار با حجم زیاد و وزن بالا مانند اثاثیه منزل حجیم، مواد خوراکی، لوازم ادارات یا شرکت ها، مواد اولیه یا ماشین آلات سنگین باشد، استفاده از خاور مسقف و تریلر پیشنهاد می شود. زیرا به جای استفاده از چند نیسان با یک بار حمل و نقل با تریلر می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد.

ارسال بار به تمام نقاط کشور با هوم سرویز

مهمترین عوامل در ارسال بار انتخاب شرکت اتوبار قابل اطمینان است. شرکت حمل بار مطمئن برای حمل بار بین شهری به مشتریان بیمه نامه و بارنامه معتبر ارائه می دهند. به این ترتیب برای انتقال وسایل تضمین داده می شود که بار با سلامت کامل و بدون کمترین تغییری به مقصد می رسد. در واقع این مورد، مهم ترین شاخصه در یک شرکت باربری برون شهری است. مورد دیگری که مورد توجه قرار می گیرد مهارت رانندگان و کارگران باربری است که بتوانند بار یا اثاثیه را با مهارت بار بزنند و تجهیزات بسته بندی کاملی در اختیار داشته باشند. همچنین میزان مسئولیت پذیری آنها در جابجایی و تجهیزات مورد استفاده آنها نیز تعیین کننده میزان کیفیت آنها است.

شرکت هوم سرویز با بهره گیری از بهترین گروه های باربری بین شهری و پرسنل مجرب و آموزش دیده آماده ارائه خدمات باربری بین شهری به سراسر ایران می باشد.

اپلیکیشن باربری بین شهری هوم سرویز

اگر برای انتقال بار بین شهری به دنبال باربری مطمئن هستید ممکن است با یک جستجوی ساده در اینترنت تعداد بسیار زیادی از شرکت های حمل بار را بیابید که تحت عناوین باربری بین شهری ارزان اقدام به جذب مشتری می کنند. اما همیشه به خاطر داشته باشید هیچ ارزانی شگفت انگیزی بی دلیل نیست. زیرا این شرکت ها هیچ تضمینی برای حمل بار به مشتریان خود ارائه نمی دهند و در صورت بروز ایراد هیچ گونه مسئولیتی قبول نخواهند کرد. اینجاست که در صورت بروز مشکل، باید هزینه ای چند برابر برای جبران خسارات پرداخت کنید.

هزینه باربری بین شهری به چه مواردی بستگی دارد؟

نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری و تعرفه باربری بین شهری به نوع بار شما ، حجم بارتان و تعداد کارگران مورد نیاز بستگی دارد. همچنین قیمت باربری بین شهری به بسته بندی لوازم و مسافت تا مقصد و نوع جاده نیز وابسته است. ما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که هزینه باربری بین شهری در هوم سرویز با نرخی منصفانه ارائه می شود. با استفاده از اپلیکیشن باربری بین شهری هوم سرویز می توانید از حدود هزینه و نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری مطلع شوید و از بهترین خدمات باربری برون شهری با مناسب ترین نرخ کرایه بهره مند شوید.

باربری بین شهری آنلاین در کمترین زمان در کنار شماست

باربری بین شهری آنلاین هوم سرویز سریع ترین راه و مطمئن ترین راه برای کسانی است که همواره نگرانی هایی از بابت انتقال اسباب و لوازم خود دارند. با ثبت درخواست رایگان در هوم سرویز متخصصین ما جهت ارائه اطلاعات و تخمین هزینه باربری با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. با رضایت شما همیاران ما سر ساعت مقرر و روز مد نظر شما در کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس....​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس باربری بین شهری و همچنین ارایه خدمات حمل بار بین شهری با کامیون، کامیونت و خاور نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات باربری ارائه می دهد که شامل اسباب کشی منزل و محل کار, حمل بار با وانت بین شهری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های جابجایی و حمل بار را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس باربری بین شهری

حمل بار بین شهری با کامیون، کامیونت و خاور

حمل بین شهری با وانت و نیسان

حمل بار بین شهری و ارسال بار و اثاثیه منزل به شهرهای دیگر

حمل بین شهری مواد خوراکی با استفاده از وسایل نقلیه مجهز

بسته بندی و ارسال لوازم و اسباب شرکت ها و سازمان ها

ارسال مواد اولیه صنعتی و خوراکی و ....

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط ارسال بار به شهرستان با انواع ماشین باربری

چنانچه مشتری درخواست سرویس بسته بندی را نیز داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا محاسبه می گردد.

تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود شیشه های بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، مبل تخت خواب شو، تخت کم جا به عنوان موارد حجیم و مسافت پیاده روی طولانی در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

مشتری گرامی لطفا از پرداخت هرگونه مبلغ اضافه و خارج از توافق(مگر به صلاحدید خود) به هر عنوانی به همیاران خودداری بفرمایید.

انجام کلیه هماهنگی های لازم در ساختمان(با همسایه ها و مدیر ساختمان) به منظور انجام جابجایی و اسباب کشی بر عهده مشتری می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کارگر جابجایی
کارگر جابجایی
قیمت از 290,000 الی 600,000 تومان
حمل بار با وانت و نیسان
حمل بار با وانت و نیسان
قیمت از 450,000 الی 800,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 240,000 الی 340,000 تومان
بسته بندی وسایل و اثاثیه
بسته بندی وسایل و اثاثیه
قیمت از 460,000 الی 700,000 تومان