باربری بین شهری

باربری بین شهری

از 1237 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت باربری بین شهری در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت باربری بین شهری

توافقی

متوسط قیمت4,600,000 تومانکمینه قیمت560,000 تومانبیشینه قیمت6,800,000 تومان

آنچه درباره باربری بین شهری خواهید خواند

 • باربری بین شهری و حمل بار بین شهری
 • مواردی که در حمل بار بین شهری باید رعایت شود.
 • مواردی که در ارسال بار به شهرستان ها پذیرفته می شوند
 • خصوصیات بهترین باربری بین شهری
 • باربری به شهرستان های دیگر با انواع ماشین باربری
 • ارسال بار به تمام نقاط کشور با هوم سرویز
 • اپلیکیشن باربری بین شهری هوم سرویز
 • هزینه باربری بین شهری به چه مواردی بستگی دارد؟
 • باربری بین شهری آنلاین در کمترین زمان در کنار شماست

باربری بین شهری و حمل بار بین شهری

باربری بین شهری به معنای حمل ونقل و ارسال بار به شهرستان های دور و نزدیک نسبت به مبدا می باشد.در واقع باربری بین شهری هم می تواند اسباب کشی به شهرستان های دیگرباشد و هم ارسال خرده بار به شهرستان. جهت ارسال بار به شهرستان های دیگرنیاز به زمان بیشتری می باشد. پس برای انجام این کار به وسایل نقلیه باربری ایمنتر و مجهزتری نیاز است. ارسال بار بین شهری در واقع ارسال هر نوع بار راشامل می شود و صرفا محدود به حمل و نقل اثاثیه منزل نیست و محدودیتی ندارد. در ادامه به مواردی که باید در حمل بار بینشهری رعایت شود و عوامل موثر بر قیمت باربری بین شهری می پردازیم.

مواردی که در حمل بار بین شهری باید رعایت شود.

در ارسال بار بهشهرستان دیگر اغلب زمان بیشتری نیاز است. به همین علت تجهیزات باید مدرن تر ومجهزتر باشند تا آسیبی به بار در مسیر وارد نشود. اولین مورد وسیله نقلیه است. درعبور و مرور شهری کیفیت تجهیزات چندان اهمیتی ندارد، اما در حمل بار بین شهری بایدوسایل نقلیه کاملا سالم و مجهز باشند. تجهیزات بسته بندی و نگهداری بار باید کاملااستاندارد باشند تا در صورت هر گونه تغییر جو هیچ آسیبی به بارها وارد نشود.

مواردی که در ارسال بار به شهرستان ها پذیرفته می شوند

حمل بار بین شهری بهطور کل سخت تر از انتقالات بار درون شهری است. به همین علت باربری بین شهری بهتخصص بیشتر، کادر باربری و تجربه نیاز دارد. مواردی که در ارسال بار به شهرستانتقبل می شوند عبارت اند از :

 • اثاثیهمنزل
 • موادخوراکی
 • لوازم واسباب شرکت‌ها وادارات
 • ماشین‌آلاتو دستگاه‌های مختلف صنعتی و اداری
 • مواداولیه صنعتی و خوراکی و....

بر اساس اینکه بارمورد نظر کدام یک از موارد بالا است، اقدامات لازم و کافی برای محافظت از بار درارسال بار به شهرستان‌ها باید انجام شود. زیرا به علت مسافت زیاد و مشکلات جاده‌ایدر حمل بار به شهرستان‌ها امکان بروز مشکل زیاد است.

خصوصیات بهترین باربری بین شهری

 • بسته بندیایمن
 • همکاری باپرسنل و کارگران دوره دیده و حرفه ای
 • بار زدنصحیح و چیدمان درست وسایل در وسیله نقلیه
 • انتخابماشین مناسب
 • بررسیکامل سلامت و ایمنی ماشین قبل حرکت حمل اثاثیه به شهرستان
 • انتخابمسیر و مطرح کردن این موضوع با مشتری
 • اعلامدقیق زمان رسیدن بار به مقصد
 • همکاری بارانندگان مجرب و دارای تجربه کافی در این زمینه

ارسال بار به شهرستان در مرحله اول باید به درستی بارها زدهشوند. این مورد به مهارت راننده و کارگران دارد.

باربری به شهرستان های دیگر با انواع ماشین باربری

وسیله نقلیهدر اسباب کشی بین شهری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در حمل باربین شهری به علت مسافت زیاد و وجود جاده های طولانی تر باید خودروهای باربری مجهزو مدرن تر باشند. از جمله ماشین های باربری که در اسباب کشی برون شهری مورداستفاده قرار می گیرد موارد زیر هستند.

باربری بین شهریبا وانت نیسان

معمولابرای ارسال خورده بار به شهرستان ها و حمل بار بین شهری از نیسانوانت استفاده می کنند. باربری برون شهری با نیسان دارایمزایای زیادی نسبت به کامیون است. اولین مورد آن قیمت است که نسبت به کامیونبسیار کمتر خواهد شد. دومین مورد آن عدم محدودیت تردد برای این خودرو میباشد. به عبارت دیگر این خودرو مجاز به تردد در بسیاری از اتوبان است که کامیوناجازه تردد در آن را ندارد. در نتیجه مجبور به طی مسافت های بیشتری هستند و ممکناست مدت زمان بیشتری را در راه صرف کنند، اما نیسان سریع تر به مقصد می رسد. موردبعدی حرکت راحت تر نیسان در راههای باریک تر و تردد سریع آن است.

باربری بین شهریبا وانت

در حمل بار بینشهری اگر اسباب و اثاثیه کم باشند یا اگر شرکت ها و موسسات برای انتقال وسایل کمخود به شهرستانها نیاز به وسایل نقلیه کوچک تر داشته باشند، از وانتبار بین شهری جهت حمل و نقل وسایل استفاده می کنند.باربری بین شهری وانت در واقع بهترین راهکار برای ارسال خرده بار و حمل و نقلوسایل کم به شهرهای دیگر می باشد.

حمل بار بهشهرستان با کامیون وکامیونت

در باربری برونشهری برای موارد حجیم مانند اسباب کشی به شهر دیگر وغیره کامیون، ایسوزو و تریلی انتخاب های مناسب تریهستند. زیرا در صورتی که حجم بار زیاد باشد نیاز به فضای بیشتری برای چیدمان باراست از این رو استفاده از کامیون بیشتر پیشنهاد می شود.

باربری بین شهریتریلی

در صورتی که نیاز بهانتقال بار با حجم زیاد و وزن بالا مانند اثاثیه منزل حجیم، مواد خوراکی،لوازم ادارات یا شرکت ها، مواد اولیه یا ماشین آلات سنگین باشد، استفادهاز خاور مسقف و تریلر پیشنهاد می شود. زیرا به جای استفاده از چند نیسانبا یک بار حمل و نقل با تریلر می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد.

ارسال بار به تمام نقاط کشور با هوم سرویز

مهمترین عوامل در ارسالبار انتخاب شرکت اتوبار قابل اطمینان است. شرکت حمل بار مطمئن برای حمل باربین شهری به مشتریان بیمه نامه و بارنامه معتبر ارائه می دهند. بهاین ترتیب برای انتقال وسایل تضمین داده می شود که بار با سلامت کامل و بدونکمترین تغییری به مقصد می رسد. در واقع این مورد، مهم ترین شاخصه در یک شرکتباربری برون شهری است. مورد دیگری که مورد توجه قرار می گیرد مهارت رانندگان وکارگران باربری است که بتوانند بار یا اثاثیه را با مهارت بار بزنند و تجهیزاتبسته بندی کاملی در اختیار داشته باشند. همچنین میزان مسئولیت پذیری آنها درجابجایی و تجهیزات مورد استفاده آنها نیز تعیین کننده میزان کیفیت آنها است.

شرکت هوم سرویز بابهره گیری از بهترین گروه های باربری بین شهری و پرسنل مجرب و آموزش دیده آمادهارائه خدمات باربری بین شهری به سراسر ایران می باشد.

اپلیکیشن باربری بین شهری هوم سرویز

اگر برای انتقال باربین شهری به دنبال باربری مطمئن هستید ممکن است با یک جستجوی ساده در اینترنتتعداد بسیار زیادی از شرکت های حمل بار را بیابید که تحت عناوین باربری بینشهری ارزان اقدام به جذب مشتری می کنند. اما همیشه به خاطر داشته باشید هیچارزانی شگفت انگیزی بی دلیل نیست. زیرا این شرکت ها هیچ تضمینی برای حمل بار بهمشتریان خود ارائه نمی دهند و در صورت بروز ایراد هیچ گونه مسئولیتی قبول نخواهندکرد. اینجاست که در صورت بروز مشکل، باید هزینه ای چند برابر برای جبرانخسارات پرداخت کنید.

هزینه باربری بین شهری به چه مواردی بستگی دارد؟

نحوه محاسبه هزینهباربری بین شهری و تعرفه باربری بین شهری به نوع بار شما ، حجم بارتان وتعداد کارگران مورد نیاز بستگی دارد. همچنین قیمت باربری بین شهری بهبسته بندی لوازم و مسافت تا مقصد و نوع جاده نیز وابسته است. ما می توانیم ایناطمینان را به شما بدهیم که هزینه باربری بین شهری در هوم سرویزبا نرخی منصفانه ارائه می شود. با استفاده از اپلیکیشن باربری بینشهری هوم سرویز می توانید از حدود هزینه و نحوه محاسبه هزینه باربری بینشهری مطلع شوید و از بهترین خدمات باربری برون شهری با مناسب ترین نرخکرایه بهره مند شوید.

باربری بین شهری آنلاین در کمترین زمان در کنار شماست

باربری بین شهریآنلاین هومسرویز سریع ترین راه و مطمئن ترین راه برای کسانی است که همواره نگرانی هایی ازبابت انتقال اسباب و لوازم خود دارند. با ثبت درخواست رایگان در هوم سرویز متخصصینما جهت ارائه اطلاعات و تخمین هزینه باربری با شما تماس خواهند گرفت و توضیحاتلازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. با رضایت شما همیاران ما سر ساعت مقرر وروز مد نظر شما در کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس....​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس باربری بین شهری و همچنین ارایه خدمات حمل بار بین شهری با کامیون، کامیونت و خاور نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات باربری ارائه می دهد که شامل اسباب کشی منزل و محل کار, حمل بار با وانت بین شهری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های جابجایی و حمل بار را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس باربری بین شهری

حمل بار بین شهری با کامیون، کامیونت و خاور

حمل بین شهری با وانت و نیسان

حمل بار بین شهری و ارسال بار و اثاثیه منزل به شهرهای دیگر

حمل بین شهری مواد خوراکی با استفاده از وسایل نقلیه مجهز

بسته بندی و ارسال لوازم و اسباب شرکت ها و سازمان ها

ارسال مواد اولیه صنعتی و خوراکی و ....

نظرات کاربران

profile picture
بهروز عابدینی  

پسر جوان کاری و مودب و با شخصیت بالاترین نمره برای ایشون

profile picture
س رضوی

اقای جاوید فوق العاده بودند به قدری کارشون خوب بود که دیگه مشتری ثابت هوم سرویز شدم ممنونم

profile picture
ناهید یوسفی

سلام تشکر میکنم از هوم سرویز من تقریبا از تمامی سرویس های هوم سرویز استفاده کردم و واقعا یکی از یکی بهتر ممنونم

profile picture
امیرحسین رنجبریان

ایشون بسیار حرفه ایی بودند در کارشون تمامی جزئیات را رعایت کردند مشاوره دقیقی ارائه دادند تشکر ویژ میکنم از ایشون

شرایط ارسال بار به شهرستان با انواع ماشین باربری

چنانچه مشتری درخواست سرویس بسته بندی را نیز داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا محاسبه می گردد.

تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود شیشه های بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، مبل تخت خواب شو، تخت کم جا به عنوان موارد حجیم و مسافت پیاده روی طولانی در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

مشتری گرامی لطفا از پرداخت هرگونه مبلغ اضافه و خارج از توافق(مگر به صلاحدید خود) به هر عنوانی به همیاران خودداری بفرمایید.

انجام کلیه هماهنگی های لازم در ساختمان(با همسایه ها و مدیر ساختمان) به منظور انجام جابجایی و اسباب کشی بر عهده مشتری می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کارگر جابجایی
کارگر جابجایی
قیمت از 320,000 الی 750,000 تومان
حمل بار با وانت و نیسان
حمل بار با وانت و نیسان
قیمت از 400,000 الی 740,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 270,000 الی 370,000 تومان
بسته بندی وسایل و اثاثیه
بسته بندی وسایل و اثاثیه
قیمت از 550,000 الی 1,000,000 تومان