banner
قیمت خدمات
/
جابجایی و حمل بار
/
بسته بندی وسایل و اثاثیه

بسته بندی وسایل و اثاثیه

از 1236 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بسته بندی وسایل و اثاثیه

قیمت بسته بندی وسایل و اثاثیه

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط بسته بندی وسایل و اثاثیه

در بسته بندی لوازم منزل از انواع کارتن چندلایه مخصوص بسته بندی،چسب پهن، نایلون حباب دار ضد ضربه، یونولیت جهت جلوگیری از وارد شدن ضربه به لوازم گران قیمت و انواع کاور تشک، لباس و غیره استفاده می شود.

کارگران اسباب کشی بر اساس نوع جابجایی و مقدار مسافت جابجایی دور یا نزدیک و همچنین تعداد طبقات، نوع بسته بندی مناسب را مشخص و پیشنهاد می کنند. پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی

قطعا مهمترین بخش در اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه منزل است. بزرگترین دغدغه افراد در پروسه بسیار نفس گیر جابجایی، بسته بندی لوازم خانه است. در واقع اگر بسته بندی وسایل شکستنی درست انجام شود، خیالتان از بابت امنیت و سلامت لوازم منزل راحتتر خواهد بود . همچنین پس از انتقال به مکان جدید شما راحت تر می توانید وسایل را بازگشایی کنید.

خیلی از افراد خودشان اقدام به بسته بندی اثاث خانه می کنند، در واقع این کار نشدنی نیست. اما باید نکات زیادی را رعایت کنید و زمان نسیتا زیادی را به این کار اختصاص دهید تا این موارد اصولی پیش بروند. خیلی از خانواده ها به ویژه خانم ها وسواس خاصی در لوازم خانگی خود دارند. همواره نگرانی هایی از بابت بسته بندی و کارتن پیچی صحیح دارند که مبادا مشکلی برای وسایلشان ایجاد نشود. البته این ها کاملا طبیعی می باشد در ادامه با ما همواره شوید تا اسباب کشی بی خطر و سریعی را تجربه کنید.

نحوه صحیح بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اولین و مهمترین قدم در پروسه اسبابکشی، باید به درستی انجام شود. در ابتدا باید لوازم مورد نیاز برای اسباب کشی تهیه شود. به طور مثال تهیه کارتن 5 لایه اسباب کشی از مواردی است که حتما در ابتدا باید به فکر تهیه آن باشید. بسته بندی لوازم شکستنی باید کاملا متفاوت و البته حساس تر از بقیه با دقت بیشتری انجام شود. اگر با کمبود زمان مواجه هستید می توانید از کارگر بسته بندی و اسباب کشی ماهر و شرکت های حمل و نقل معتبر کمک بگیرید.

برای اسباب کشی ظروف چینی باید از کارتن بسته بندی ضخیم و نایلون حباب دار استفاده کنید  تا در بین راه دچار ضربه نشوند. در واقع نوع اسباب کشی به نوع اسباب و لوازم منزل شما بستگی دارد. هر چه لوازم گرانبهاتر باشند نحوه بسته بندی اسباب منزل سخت تر خواهد بود.

به خاطر داشته باشید تهیه کارتن محکم به تنهایی کافی نیست. باید در زیر کارتن حتما نایلون های ضد ضربه قرار داده شوند و وسایل شکستنی طوری کنار هم قرار بگیرند که دچار اصطحکاک نشوند. همچنین نحوه بسته بندی وسایل برای اثاث کشی اگر درست و اصولی انجام شود موجب می شود که باز کردن و چیدمان مجدد  آنها راحت تر انجام شود و خستگی کمتری در پی داشته باشد. در واقع مهمترین نکته در اسباب کشی رعایت نظم است که شما را در نهایت از سردرگمی نجات خواهد داد.

وسایل بسته بندی اسباب کشی

  • کارتن حمل بار برای جابجایی و حمل و نقل ظروف شکستنی و تزیینی
  • کارتن رگال دار و رگال لباس برای بسته بندی لباس های مجلسی و گران قیمت
  • نایلون حباب دار یا بابل رپ که جهت بسته بندی لوازم چوبی مانند مبلمان، بسته بندی تخت خواب، میز ال سی دی و انواع لوسترها استفاده می شود.
  • سلفون یا استرچ رپ یکی دیگر از تجهیزات برای بسته بندی لوازم منزل است که از چرک شدن و آلودگی وسایل جلوگیری میکند. از سلفون برای بسته بندی مبلمان راحتی، بسته بندی خوشخواب ها استفاده می شود.
  • کاور زیپ دار یا بقچه زیپ دار برای بسته بندی رختخواب ها و لباس ها استفاده می شود.
  • چسب پهن و دستگاه چسب کش
  • روزنامه، گونی سفید و نخ بسته بندی کارتن حمل بار

کارگر بسته بندی اثاثیه منزل هوم سرویز

جدا از مواردی که معمولا در بسته بندی اثاث منزل می توان به تنهایی انجام داد، مانند بسته بندی رختخواب ها و موارد سبک تر، اما بسته بندی بعضی وسایل واقعا نیاز به مهارت کارگر بسته بندی اثاث منزل دارد. به طور مثال بسته بندی یخچال ساید بای ساید، بسته بندی لباسشویی، بسته بندی ماشین ظرفشویی و بسته بندی مبلمان باید به درستی انجام شود تا در حین جابجایی بین طبقات و بارگیری در ماشین، ایرادی به این وسایل مهم وارد نشود. کارگر بسته بندی اثاثیه منزل با مهارت و بر پایه تجربیات خود می توانند به اسباب کشی شما سرعت ببخشند و امنیت وسایل شما را تضمین خواهند کرد.

شرکت بسته بندی وسایل منزل هوم سرویز

ممکن است خیلی از شرکت ها اقدام به بسته بندی اثاثیه منزل و حمل بار کنند و ادعاهایی از بایت کیفیت خدمات خود داشته باشند. اما در واقعیت جستجوی شرکت حمل و نقل و باربری که خدمات حرفه ای در این زمینه ارائه دهند کار راحتی نخواهد بود. بهترین راهکار کمک گرفتن از موسسات بابری است که دارای رزومه کاری قوی باشند و بتوانند خدمات با کیفیت و با ضمانت ارائه دهند، تا بتوان به آنها اعتماد کرد. شرکت هوم سرویز با همکاری با بهترین شرکت های حمل و نقل و باربری ار ابتدایی ترین مرحله اسباب کشی که بسته بندی لوازم خانه میباشد در کنار شما است و تا مقصد بهترین خدمات را توسط مجرب ترین افراد ارائه می کنند.

هزینه بسته بندی اسباب کشی در هوم سرویز

یکی از مهم تریم مواردی که ممکن است افراد را در استفاده از خدمات بسته بندی وسایل برای اسباب کشی منصرف کند موضوع هزینه بسته بندی اثاثیه منزل است. ممکن است خیلی از افراد قیمت بسته بندی لوازم منزل را یک مبلغ اضافی و بی فایده تلقی کنند. اما اگر در بین راه به طور تصادفی بر اثر بسته بندی ناصحیح به یخچال یا تلویزیون شما آسیبی وارد شود متحمل چه هزینه هایی خواهید شد؟!!

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل به نوع وسایل شما و لوازم بسته بندی اثاثیه مورد نیاز بستگی دارد. به طور مثال هر چه ابعاد و تعداد وسایل منزل شما بیشتر باشد متراژ وکیوم، بابل ربپ و همچنین سلفون مورد نیاز بیشتر خواهد شد. همچنین تعداد کارتن حمل بار 5 لایه نیز که برای جابجایی ظروف شکستنی استفاده می شود همه و همه بر قیمت بسته بندی اثاث خانه تاثیرگذار هستند.

باربری و بسته بندی لوازم منزل کاملا تضمینی در هوم سرویز

با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز می توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید. در کمتر از یک ساعت پس از ثبت درخواست همکاران ما با ارائه راهکارهای بسته بندی اسباب منزل و اعلام هزینه بسته بندی لوازم منزل اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. پس از اعلام رضایت شما در روز و ساعت مد نظر شما در کنار تان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس بسته بندی وسایل و اثاثیه

 نظرات کاربران

profile picture
Maral Aghaei
7 ماه پیش |علی قنبری

عالی بودن