بسته بندی اثاثیه منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
جابجایی و حمل بار
/
بسته بندی وسایل و اثاثیه

بسته بندی اثاثیه منزل

از 1236 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت کارگر بسته بندی اثاثیه به ازای 2ساعت

280,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه

100,000 تومان

قیمت بسته بندی وسایل حجیم و حساس به ازای هر تکه(پیانو.ساید.شیشه میز ناهار خوری و...)

30,000 تومان

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت450,000 تومانبیشینه قیمت870,000 تومان

آنچه درباره بسته بندی اثاثیه منزل خواهید خواند

 • بسته بندی اثاثیه منزل توسط شرکت بسته بندی چه مزایایی دارد؟
 • بسته بندی اسباب کشی شامل چه مواردی می شود؟
 • بسته بندی وسایل برای اسباب کشی چقدر زمان می برد؟
 • نحوه بسته بندی اثاث منزل به چه ترتیبی است؟
 • کارگر بسته بندی اثاثیه منزل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
 • چرا شرکت بسته بندی لوازم منزل هوم سرویز را انتخاب کنیم؟
 • هزینه بسته بندی اثاثیه منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل و شرکت را به متخصصین ما بسپارید

بسته بندی اثاثیه منزل توسط شرکت بسته بندی چه مزایایی دارد؟

بسته بندی اثاثیهمنزل قطعا مهمترین بخش در جابجایی است. قطعا پیش آمده که وسیله ایخریداری کرده اید و همیشه دغدغه این را داشته اید که مبادا این وسیله ارزشمند درپروسه جابجایی آسیب ببیند! در واقع اگر بسته بندی اثاثیه منزل درستانجام شود، خیالتان از بابت امنیت و سلامت لوازم منزل راحت خواهد شد. همچنین پس ازانتقال به مکان جدید شما راحت تر می توانید وسایل را باز کنید. خیلی از افراد خودشان اقدام به بستهبندی اثاث منزل می کنند، در واقع این کار نشدنی نیست. اما باید بدانید کهخدمات بسته بندی اثاثیه منزل تخصصی است و باید مواردی شاید کوچک، با دقت رعایت شودتا هیچ آسیب وسایل شما را تهدید نکند.

در مواقعی هم مبحثزمان مطرح است که مایلید که تمامی این کارها در کمترین زمان انجام شود. شرکتبسته بندی اثاثیه منزل معتبر تمامی این خدمات را با مجهزترین تجهیزات و بهبهترین روش ممکن انجام می دهند. البته خدمات بسته بندی لوازم تنها منحصر بهمنزل نیست. بلکه در مواردی مانند بسته بندی لوازم شرکت نیز تمامی این خدماتارائه می شود. همواره نگرانی هایی از بابت بسته بندی وسایل برای اسباب کشی وکارتن پیچی توسط کارگر بسته بندی وجود دارد که مبادا مشکلی برایوسایلشان ایجاد نشود. البته این ها کاملا طبیعی می باشد در ادامه با ما هموارهشوید تا جابحابب بی خطر و سریعی را تجربه کنید. همچنین به عوامل موثر بر هزینهبسته بندی اثاثیه منزل می پردازیم.

بسته بندی اسباب کشی شامل چه مواردی می شود؟

امروزه با توجه بهبالا رفتن قیمت سرسام آور لوازم، بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی تغریبا برای تمام موارد وتجهیزات برقی و شکستنی و حتی لوازم چوبی پیشنهاد می شود. به ترتیبی که شرکت بستهبندی لوازم شرکت و منازل با استفاده از انواع تجهیزات مانند کارتن های چندلایه،پلاستیک های ضد ضربه و غیره انواع خدمات بسته بندی اسباب کشی را ارائه میدهند. مهمترین مواردی که در خدمات بسته بندی اسباب کشی ارائه می شود عبارت اند از:

 • بسته بندیتلویزیون و سایر لوازم صوتی و تصویری
 • بسته بندی یخچال ساید بای ساید
 • بسته بندییخچال دوقلو
 • بسته بندیمبلمان
 • بسته بندیتختخواب
 • بسته بندیتشک و پتو
 • بسته بندیپیانو
 • بسته بندیلباس
 • بسته بندیگاو صندوق
 • بسته بندیلوازم شکستنی آشپزخانه و...

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی چقدر زمان می برد؟

خدمات بسته بندیاثاثیه منزل که توسط شرکت بسته بندی لوازم منزل ارائه می شود با مواردی کهخودتان دست به کار می شوید قطعا تفاوت دارد. کارگر بسته بندی اثاثیه منزلبه تمامی روند کار آشنایی دارند. از این رو در زمان کوتاهی نهایت 2 تا 3 ساعت تماملوازمی که مد نظرتان است بسته بندی خواهند شد. همچنین در مواردی که خدمات بستهبندی اثاثیه منزل و باربری بینشهری را از یک شرکت دریافت کنید که سرعت کار بالا میرود. زیرا در یک زمان بندی دقیق کارگر بسته بندی لوازم منزل در محل حاضر می شوند وپس از بسته بندی در ایمنی کامل تجهیزات را انتقال داده و به طور کل تمامی زحمات ازروی دوش شما برداشته خواهد شد.

نحوه بسته بندی اثاث منزل به چه ترتیبی است؟

نحوه بستهبندی وسایل برای اسباب کشی اولین و مهمترین قدم است که باید به درستیانجام شود. در ابتدا باید لوازم مورد نیاز تهیه شود. به طور مثال تهیه کارتن5 لایه از مواردی است که حتما در ابتدا باید به فکر تهیه آن باشید. بسته بندیلوازم شکستنی باید کاملا متفاوت و البته حساس تر از بقیه با دقت بیشتری انجامشود. اگر با کمبود زمان مواجه هستید می توانید از کارگر بسته بندی اثاثیهمنزل کمک بگیرید.

برای ظروفچینی باید از کارتن بسته بندی ضخیم و نایلون حباب دار استفاده کنید تادر بین راه دچار ضربه نشوند. در واقع نوع بسته بندی به نوع اسباب و لوازم منزل شمابستگی دارد. هر چه لوازم گرانبهاتر باشند نحوه بسته بندی اسباب منزل سختتر می شود. به خاطر داشته باشید تهیه کارتن بسته بندی محکم به تنهایی کافی نیست.باید در زیر کارتن حتما نایلون های ضد ضربه قرار داده شوند و وسایل شکستنی طوریکنار هم قرار بگیرند که دچار اصطحکاک نشوند. همچنین نحوه بسته بندی اثاثیهمنزل اگر درست و اصولی انجام شود موجب می شود که باز کردن و چیدمان مجدد آنها راحت تر انجام شود و خستگی کمتری در پی داشته باشد. در واقع مهمتریننکته رعایت نظم است که شما را در نهایت از سردرگمی نجات خواهد داد.

کارگر بسته بندی اثاثیه منزل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

جدا از مواردی کهمعمولا در بسته بندی اثاث منزل می توان به تنهایی انجام داد، مانند بستهبندی رختخواب ها و موارد سبک تر، اما بسته بندی بعضی وسایل واقعا نیاز بهمهارت کارگر بسته بندی اثاثیه منزل دارد. به طور مثال بسته بندییخچال ساید بای ساید، بسته بندی لباسشویی، بسته بندیماشین ظرفشویی و بسته بندی مبلمان باید به درستی انجامشود تا در حین جابجایی بین طبقات و بارگیری در ماشین وانت بار، ایرادی به این وسایل مهم وارد نشود. کارگر بسته بندی اثاثیه منزل بامهارت و بر پایه تجربیات خود می توانند به جابجایی شما سرعت ببخشند و امنیت وسایلشما را تضمین خواهند کرد.

همچنین توجه بهحساسیت مشتری موردی است که در کنار تجربیات کارگر بسته بندی لوازم منزلباید رعایت شود. ممکن است لوازمی برای مشتری از ارزش بیشتری برخوردار باشند. دراین مواقع بر اساس حساسیت فرد می توان محکم کاری های بیشتری را نیز لحاظ نمود. درنهایت، تنها هدف مارضایت شما و اطمینان شماست که لوازمتان در صحت و سلامت کافی بهمقصد برسند.

چرا شرکت بسته بندی لوازم منزل هوم سرویز را انتخاب کنیم؟

ممکن است خیلی ازشرکت ها اقدام به بسته بندی اسباب منزل و حمل بار کنند و ادعاهایی از بایت کیفیتخدمات خود داشته باشند. اما در واقعیت جستجوی شرکت بسته بندی لوازممنزل که خدمات حرفه ای در این زمینه ارائه دهند کار راحتی نخواهد بود. بهترینراهکار کمک گرفتن از موسساتی است که دارای رزومه کاری قوی باشند و بتوانند خدماتبا کیفیت و با ضمانت ارائه دهند، تا بتوان به آنها اعتماد کرد. شرکت هوم سرویز باهمکاری با بهترین شرکت های حمل و نقل از ابتدایی ترین مرحله بسته بندی لوازم خانهدر کنار شما است و تا مقصد بهترین خدمات را توسط مجرب ترین افراد ارائه می کنند. توجه به نیاز شما و استفاده از تجهیزات محکمو با کیفیت موجود و دقت بالا در انجام تمامی این موارد موجب تمایز ما با شرکت هایدیگر می شود.

تعرفه بستهبندی اثاثیه منزل موضوع مهم دیگری است که پیرامون بسته بندی اثاثیهمنزل مطرح می شود. قیمت بسته بندی اثاثیه منزل بنا به موارد متعددی تغییر می کندکه در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل به چه مواردی وابسته است؟

یکی از مهم ترینمواردی که ممکن است افراد را در استفاده از خدمات بسته بندی وسایل منزل منصرفکند موضوع هزینه بسته بندی اثاثیه منزل است. ممکن است خیلی ازافراد قیمت بسته بندی اثاث منزل را یک مبلغ اضافی و بی فایده تلقی کنند.اما اگر در بین راه به طور تصادفی بر اثر بسته بندی ناصحیح به یخچال یا تلویزیونشما آسیبی وارد شود متحمل چه هزینه هایی برای تعمیر یخچال یا سایر وسایل خواهید شد؟!!

قیمت بسته بندیاثاثیه منزل و تعرفه بسته بندی لوازم منزل به نوع وسایل شما ولوازم بسته بندی اثاثیه مورد نیاز بستگی دارد. به طور مثال هر چه ابعاد و تعدادوسایل منزل شما بیشتر باشد متراژ وکیوم، بابل ربپ و همچنین سلفون مورد نیاز بیشترخواهد شد. همچنین تعداد کارتن حمل بار 5 لایه نیز که برای جابجایی ظروفشکستنی استفاده می شود همه و همه بر قیمت بسته بندی اثاثیه منزل تاثیرگذارهستند. اگر بخواهیم به صورت دقیقتر در ارتباط با تعرفه بسته بندی اسباب کشی آشنا شوید به نوع بار مدنظر، نحوه بسته بندی اثاثیه منزل، زمانی که کارگر بسته بندی صرف می کند و همین طورسختی و حساسیت کار ارتباط مستقیمی دارد. مقدار تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل همدر محاسبه هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و اثاثیه محل کار تاثیر دارد کهدر ادامه معرفی خواهیم نمود.

· نوع وسایل بستهبندی اثاثیه شرکت، سازمان ها و منازل

همانطور که پیش تر همگفتیم بسته بندی اثاثیه منزل مهم ترین قسمت از جابجایی است و سلامتتجهیزات و وسایل در گرو این قسمت است. اگر بسته بندی لوازم منزل به صورتاصولی توسط کارگر بسته بندی اثاثیه منزل انجام شود تا انتهای مسیر ایرادی برایاسباب و اثاثیه منزل مشکلی پیش نمی آید.

جهت بسته بندیاثاث منزل به کارتن بسته بندی اسبابب کشی، چسب، پلاستیک حباب دار و ... نیازاست که اغلب توسط شرکت بسته بندی اثاثیه منزل ارائه می‌شود. هزینهبسته بندی اثاثیه منزل نیز بر اساس مقدار بکار برده شده از لوازم بسته بندی برای اسباب کشی محاسبه می‌شود.

 • کارتن حملبار برای جابجایی و حمل و نقل ظروف شکستنی و تزیینی
 • کارتنرگال دار و رگال لباس برای بسته بندی لباس های مجلسی و گران قیمت
 • نایلون حبابدار یا بابل رپ که جهت بسته بندی لوازم چوبی مانند مبلمان، بستهبندی تخت خواب، میز ال سی دی و انواع لوسترها استفاده می شود.
 • سلفون یااسترچ رپ یکی دیگر از تجهیزات برای بسته بندی لوازم منزل است که از چرکشدن و آلودگی وسایل جلوگیری می کند.
 • از سلفونبرای بسته بندی مبلمان راحتی، بسته بندی خوشخواب ها استفادهمی شود.
 • کاور زیپدار یا بقچه زیپ دار برای بسته بندی رختخواب ها و لباس ها استفاده می شود.
 • چسب پهن ودستگاه چسب کش
 • روزنامه،گونی سفید و نخ بسته بندی کارتن حمل بار

· قیمت بسته بندیاثاث منزل بر اساس تعداد وسایل

تعداد وسایل و نوعوسایل از موارد مهم و موثر بر هزینه بسته بندی اثاثیه منزل است. طبعا هرچهتعداد وسایل بیشتر باشد به تجهیزات و نیروی کار بیشتری نیاز است و هزینه بستهبندی لوازم منزل بالا می رود.

· تعداد کارگربسته بندی لوازم منزل

تعداد نیروهای موردنیازنیز بر روی قیمت بسته بندی اثاث منزل تاثیر دارد. در موارد حجیم برای بالابردن سرعت کار باید چندین نفر همزمان به بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل بپردازند ودر نتیجه با بالا رفتن زمان انجام کار هزینه بسته بندی اثاثیه منزل نیز بیشتر میشود.

نوع وسایلی کهنیاز به بسته بندی دارند

برای لوازم بسیارسنگین مانند پیانو، یخچال ساید بای ساید، گاو صندوق و غیره قیمت بسته بندی اثاث بهصورت مجزا اعلام می شود. در موارد سبک ترهزینه بسته بندی بنا بر شرایط به صورت توافقی یا بر اساس ساعت کاری اعلام می شود.

بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل و شرکت را به متخصصین ما بسپارید

با ثبت درخواسترایگان در سامانه هوم سرویز می توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید.در کمتر از یک ساعت پس از ثبت درخواست همکاران ما با ارائه راهکارهای بستهبندی اسباب منزل و اعلام هزینه بسته بندی لوازم منزل اطلاعات لازم را دراختیار شما قرار خواهند داد. پس از اعلام رضایت شما در روز و ساعت مد نظر شما درکنار تان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بسته بندی اثاثیه منزل و همچنین ارایه خدمات بسته بندی لوازم شکستنی با استفاده از کارتون های ضخیم و نایلون های حباب دار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارگر جابجایی و بسته بندی ارائه می دهد که شامل کارگر اسباب کشی و اثاثیه منزل به وسایل نقلیه و تخلیه آن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های جابجایی و حمل بار را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی لوازم شکستنی با استفاده از کارتون های ضخیم و نایلون های حباب دار

بسته بندی یخچال ساید بای ساید، دوقلو و ساده

بسته بندی اثاثیه منزل و سلفون کشی مبلمان

بسته بندی اثاث منزل و حمل گیاهان آپارتمانی

بسته بندی تجهیزات صوتی و تصویری مانند تلویزیون

بسته بندی تجهیزات صنعتی و ماشین آلات حساس با تجهیزات کاملا ایمن

نظرات کاربران

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
آنیتا سیاح

خیلی خوب بودند و هیچ ایرادی نداشتند و با دقت فروان کارشون را انجام دادند

profile picture
مسعود داودی

ادم با شخصیت و افراد تر و تمیز و مرتبی بودند ودقیقا سر ساعت مقرر کارشون تموم شد

profile picture
مریم مه آبادی

با سلام بنده سه چهار ساله دائما از هوم سرویز استفاده میکنم و خیلی خیلی راضیم ممنونم از سرویس دهی خوبتون

شرایط بسته بندی وسایل برای اسباب کشی توسط کارگران مجرب

در بسته بندی لوازم منزل از انواع کارتن چندلایه مخصوص بسته بندی،چسب پهن، نایلون حباب دار ضد ضربه، یونولیت جهت جلوگیری از وارد شدن ضربه به لوازم گران قیمت و انواع کاور تشک، لباس و غیره استفاده می شود.

کارگران اسباب کشی بر اساس نوع جابجایی و مقدار مسافت جابجایی دور یا نزدیک و همچنین تعداد طبقات، نوع بسته بندی مناسب را مشخص و پیشنهاد می کنند.پلیس فتا:امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست