بسته بندی لوازم منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
جابجایی و حمل بار
/
بسته بندی وسایل و اثاثیه

بسته بندی لوازم منزل

از 1236 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بسته بندی لوازم منزل در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت کارگر بسته بندی اثاثیه به ازای 2ساعت

200,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه

70,000 تومان

متوسط قیمت840,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره بسته بندی لوازم منزل خواهید خواند

 • بسته بندی لوازم منزل
 • خدمات بسته بندی وسایل برای اسباب کشی
 • کارگر بسته بندی اثاثیه منزل
 • شرکت بسته بندی وسایل منزل و تعرفه بسته بندی
 • هزینه بسته بندی لوازم منزل در هوم سرویز چقدر است؟
 • عوامل موثر بر هزینه بسته بندی لوازم منزل
 • وسایل بسته بندی اثاثیه شرکت، سازمان ها و منازل
 • بسته بندی اسباب و اثاثیه توسط متخصصین هوم سرویز

بسته بندی لوازم منزل

قطعا مهمترین بخش درجابجایی، بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل است. همچنین بزرگتریندغدغه افراد در این پروسه بسیار نفس گیر، بسته بندی لوازم منزل است.در واقع اگر بسته بندی اثاثیه منزل درست انجام شود، خیالتان ازبابت امنیت و سلامت لوازم منزل راحتتر خواهد بود. همچنین پس از انتقال به مکانجدید شما راحت تر می توانید وسایل را باز کنید.خیلی از افراد خودشان اقدام به بسته بندی اثاث خانه می کنند، در واقعاین کار نشدنی نیست. خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه‌ برای گروهی از افراد کهتوانایی جمع‌آوری لوازم منزل را ندارند کاربردی است.

همواره نگرانی هاییاز بابت بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و کارتن پیچی توسط کارگر بستهبندی وجود دارد. که مبادا مشکلی برای وسایلشان ایجاد نشود. البته این ها کاملاطبیعی می باشد در ادامه با ما همواره شوید تا جا به جایی بی خطر و سریعی را تجربهکنید. همچنین به عوامل موثر بر هزینه بسته بندی اسباب کشی می پردازیم.

خدمات بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

نحوه بسته بندی وسایل اولین و مهمترینقدم در پروسه اثاث کشی باید به درستی انجام شود. در ابتدا باید لوازم مورد نیازتهیه شود. به طور مثال تهیه کارتن 5 لایه از مواردی است که حتما در ابتداباید به فکر تهیه آن باشید. بسته بندی لوازم شکستنی باید کاملا متفاوتو البته حساس تر از بقیه با دقت بیشتری انجام شود. اگر با کمبود زمان مواجه هستیدمی توانید از کارگر بسته بندی اثاثیه منزل کمک بگیرید.

برای ظروفچینی باید از کارتن بسته بندی ضخیم و نایلون حباب دار استفاده کنید تادر بین راه دچار ضربه نشوند. در واقع نوع بسته بندی به نوع اسباب و لوازم منزل شمابستگی دارد. هر چه لوازم گرانبهاتر باشند نحوه بسته بندی اسباب منزل سختتر می شود.

به خاطر داشته باشیدتهیه کارتن بسته بندی محکم به تنهایی کافی نیست. باید در زیر کارتن حتما نایلونهای ضد ضربه قرار داده شوند و وسایل شکستنی طوری کنار هم قرار بگیرند که دچاراصطحکاک نشوند. همچنین نحوه بسته بندی وسایل برای اثاث کشی اگر درست واصولی انجام شود موجب می شود که باز کردن و چیدمان مجدد آنها راحت تر انجامشود و خستگی کمتری در پی داشته باشد. در واقع مهمترین نکته رعایت نظم است که شمارا در نهایت از سردرگمی نجات خواهد داد.

کارگر بسته بندی اثاثیه منزل

جدا از مواردی که معمولادر بسته بندی اثاث منزل می توان به تنهایی انجام داد، مانند بستهبندی رختخواب ها و موارد سبک تر، اما بسته بندی بعضی وسایل واقعا نیاز بهمهارت کارگر بسته بندی دارد. به طور مثال بسته بندی یخچالساید بای ساید، بسته بندی لباسشویی، بسته بندی ماشین ظرفشویی و بستهبندی مبلمان باید به درستی انجام شود تا در حین جابجایی بین طبقات وبارگیری در ماشین، ایرادی به این وسایل مهم وارد نشود. کارگر بسته بندی اثاثیه منزل با مهارت و بر پایه تجربیات خود میتوانند به جابجایی شما سرعت ببخشند و امنیت وسایل شما را تضمین خواهند کرد.

شرکت بسته بندی وسایل منزل و تعرفه بسته بندی

ممکن است خیلی ازشرکت ها اقدام به بسته بندی اسباب منزل و حمل بار کنند و ادعاهایی از بایت کیفیتخدمات خود داشته باشند. اما در واقعیت جستجوی شرکت بسته بندی لوازم منزل کهخدمات حرفه ای در این زمینه ارائه دهند کار راحتی نخواهد بود. بهترین راهکار کمکگرفتن از موسساتی است که دارای رزومه کاری قوی باشند و بتوانند خدمات با کیفیت وبا ضمانت ارائه دهند، تا بتوان به آنها اعتماد کرد. شرکت هوم سرویز با همکاری بابهترین شرکت های حمل و نقل و باربری از ابتدایی ترین مرحله بسته بندی لوازم خانهدر کنار شما است و تا مقصد بهترین خدمات را توسط مجرب ترین افراد ارائه می کنند.

تعرفه بسته بندی لوازم منزل موضوع مهم دیگری است که پیرامون بسته بندی لوازم منزلمطرح می شود. این تعرفه بر اساس نوع بار، زمان و نحوه بسته بندی بر اساس شرکت بستهبندی لوازم منزل ارائه می شود.

هزینه بسته بندی لوازم منزل در هوم سرویز چقدر است؟

یکی از مهم ترینمواردی که ممکن است افراد را در استفاده از خدمات بسته بندی وسایل منزل منصرفکند موضوع هزینه بسته بندی اثاثیه منزل است. ممکن است خیلی ازافراد قیمت بسته بندی اثاث منزل را یک مبلغ اضافی و بی فایدهتلقی کنند. اما اگر در بین راه به طور تصادفی بر اثر بسته بندی ناصحیح به یخچال یاتلویزیون شما آسیبی وارد شود متحمل چه هزینه هایی خواهید شد؟!!

قیمت بسته بندیاثاثیه منزل و تعرفه بسته بندی لوازم منزل به نوع وسایل شما و لوازمبسته بندی اثاثیه مورد نیاز بستگی دارد. به طور مثال هر چه ابعاد و تعداد وسایلمنزل شما بیشتر باشد متراژ وکیوم، بابل ربپ و همچنین سلفون مورد نیاز بیشتر خواهدشد. همچنین تعداد کارتن حمل بار 5 لایه نیز که برای جابجایی ظروف شکستنیاستفاده می شود همه و همه بر قیمت بسته بندی لوازم منزل تاثیرگذارهستند.

عوامل موثر بر هزینه بسته بندی لوازم منزل

اگر بخواهیم به صورتدقیق تر در ارتباط با قیمت بسته بندی لوازم منزل و تعرفه بسته بندیاسباب کشی آشنا شوید به نوع بار مد نظر، نحوه بسته بندی، زمانی که کارگربسته بندی صرف می کند و همین طور سختی و حساسیت کار ارتباط مستقیمی دارد. مقدارتجهیزات بسته بندی هم در محاسبه هزینه بسته بندی لوازممنزل یا اسباب و اثاثیه محل کار تاثیر دارد که در ادامه معرفیخواهیم نمود.

وسایل بسته بندی اثاثیه شرکت، سازمان ها و منازل

همانطور که پیش تر همگفتیم بسته بندی اسباب و اثاثیه مهم ترین قسمت از جابجایی است و سلامتتجهیزات و وسایل در گرو این قسمت است. اگر بسته بندی لوازم منزل به صورتاصولی توسط کارگر بسته بندی انجام شود تا انتهای مسیر ایرادی برای اسباب و اثاثیهمنزل مشکلی پیش نمی آید.

جهت بسته بندیاثاث منزل به کارتن بسته بندی اسبابب کشی، چسب، پلاستیک حباب دار و ...نیاز است که اغلب توسط شرکت بسته بندیلوازم منزل ارائه می‌شود. هزینه بسته بندی لوازم منزل و تعرفه بستهبندی نیز بر اساس مقدار بکار برده شده این موارد محاسبه می‌شود.

 • کارتن حملبار برای جابجایی و حمل و نقل ظروف شکستنی و تزیینی
 • کارتنرگال دار و رگال لباس برای بسته بندی لباس های مجلسی و گران قیمت
 • نایلونحباب دار یا بابل رپ که جهت بسته بندی لوازم چوبی مانندمبلمان، بسته بندی تخت خواب، میز ال سی دی و انواع لوسترها استفاده می شود.
 • سلفون یااسترچ رپ یکی دیگر از تجهیزات برای بسته بندی لوازم منزل است که از چرکشدن و آلودگی وسایل جلوگیری می کند.
 • از سلفونبرای بسته بندی مبلمان راحتی، بسته بندی خوشخواب ها استفادهمی شود.
 • کاور زیپدار یا بقچه زیپ دار برای بسته بندی رختخواب ها و لباس ها استفاده می شود.
 • چسب پهن ودستگاه چسب کش
 • روزنامه،گونی سفید و نخ بسته بندی کارتن حمل بار

بسته بندی اسباب و اثاثیه توسط متخصصین هوم سرویز

با ثبت درخواسترایگان در سامانه هوم سرویز می توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید.در کمتر از یک ساعت پس از ثبت درخواست همکاران ما با ارائه راهکارهای بستهبندی اسباب منزل و اعلام هزینه بسته بندی لوازم منزل اطلاعات لازم را دراختیار شما قرار خواهند داد. پس از اعلام رضایت شما در روز و ساعت مد نظر شما درکنار تان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بسته بندی لوازم منزل و همچنین ارایه خدمات بسته بندی لوازم شکستنی با استفاده از کارتون های ضخیم و نایلون های حباب دار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارگر جابجایی و بسته بندی ارائه می دهد که شامل کارگر جهت حمل اسباب و اثاثیه منزل به وسایل نقلیه و تخلیه آن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های جابجایی و حمل بار را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم شکستنی با استفاده از کارتون های ضخیم و نایلون های حباب دار

بسته بندی یخچال ساید بای ساید، دوقلو و ساده

بسته بندی و سلفون کشی مبلمان

بسته بندی و حمل گیاهان آپارتمانی

بسته بندی تجهیزات صوتی و تصویری مانند تلویزیون

بسته بندی تجهیزات صنعتی و ماشین آلات حساس با تجهیزات کاملا ایمن

نظرات کاربران

profile picture
آنیتا سیاح
1 هفته پیش |همیار محمد دلیر

خیلی خوب بودند و هیچ ایرادی نداشتند و با دقت فروان کارشون را انجام دادند

profile picture
مسعود داودی
3 هفته پیش |همیار علی کوشکی

ادم با شخصیت و افراد تر و تمیز و مرتبی بودند ودقیقا سر ساعت مقرر کارشون تموم شد

profile picture
مریم مه آبادی

با سلام بنده سه چهار ساله دائما از هوم سرویز استفاده میکنم و خیلی خیلی راضیم ممنونم از سرویس دهی خوبتون

profile picture
Maral Aghaei

عالی بودن

شرایط بسته بندی وسایل برای اسباب کشی توسط کارگران مجرب

در بسته بندی لوازم منزل از انواع کارتن چندلایه مخصوص بسته بندی،چسب پهن، نایلون حباب دار ضد ضربه، یونولیت جهت جلوگیری از وارد شدن ضربه به لوازم گران قیمت و انواع کاور تشک، لباس و غیره استفاده می شود.

کارگران اسباب کشی بر اساس نوع جابجایی و مقدار مسافت جابجایی دور یا نزدیک و همچنین تعداد طبقات، نوع بسته بندی مناسب را مشخص و پیشنهاد می کنند.پلیس فتا:امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست