بسته بندی لوازم منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
جابجایی و حمل بار
/
بسته بندی وسایل و اثاثیه

بسته بندی لوازم منزل

از 1236 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بسته بندی لوازم منزل در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت کارگر بسته بندی اثاثیه به ازای 2ساعت

200,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه

70,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

بسته بندی لوازم منزل

قطعا مهمترین بخش در جابجایی، بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل است. همچنین بزرگترین دغدغه افراد در این پروسه بسیار نفس گیر، بسته بندی لوازم منزل است. در واقع اگر بسته بندی اثاثیه منزل درست انجام شود، خیالتان از بابت امنیت و سلامت لوازم منزل راحتتر خواهد بود. همچنین پس از انتقال به مکان جدید شما راحت تر می توانید وسایل را باز کنید. خیلی از افراد خودشان اقدام به بسته بندی اثاث خانه می کنند، در واقع این کار نشدنی نیست. خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه‌ برای گروهی از افراد که توانایی جمع‌آوری لوازم منزل را ندارند کاربردی است.

همواره نگرانی هایی از بابت بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و کارتن پیچی توسط کارگر بسته بندی وجود دارد. که مبادا مشکلی برای وسایلشان ایجاد نشود. البته این ها کاملا طبیعی می باشد در ادامه با ما همواره شوید تا جا به جایی بی خطر و سریعی را تجربه کنید. همچنین به عوامل موثر بر هزینه بسته بندی اسباب کشی می پردازیم.

خدمات بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

نحوه بسته بندی وسایل اولین و مهمترین قدم در پروسه اثاث کشی باید به درستی انجام شود. در ابتدا باید لوازم مورد نیاز تهیه شود. به طور مثال تهیه کارتن 5 لایه از مواردی است که حتما در ابتدا باید به فکر تهیه آن باشید. بسته بندی لوازم شکستنی باید کاملا متفاوت و البته حساس تر از بقیه با دقت بیشتری انجام شود. اگر با کمبود زمان مواجه هستید می توانید از کارگر بسته بندی اثاثیه منزل کمک بگیرید.

برای ظروف چینی باید از کارتن بسته بندی ضخیم و نایلون حباب دار استفاده کنید تا در بین راه دچار ضربه نشوند. در واقع نوع بسته بندی به نوع اسباب و لوازم منزل شما بستگی دارد. هر چه لوازم گرانبهاتر باشند نحوه بسته بندی اسباب منزل سخت تر می شود.

به خاطر داشته باشید تهیه کارتن بسته بندی محکم به تنهایی کافی نیست. باید در زیر کارتن حتما نایلون های ضد ضربه قرار داده شوند و وسایل شکستنی طوری کنار هم قرار بگیرند که دچار اصطحکاک نشوند. همچنین نحوه بسته بندی وسایل برای اثاث کشی اگر درست و اصولی انجام شود موجب می شود که باز کردن و چیدمان مجدد آنها راحت تر انجام شود و خستگی کمتری در پی داشته باشد. در واقع مهمترین نکته رعایت نظم است که شما را در نهایت از سردرگمی نجات خواهد داد.

کارگر بسته بندی اثاثیه منزل

جدا از مواردی که معمولا در بسته بندی اثاث منزل می توان به تنهایی انجام داد، مانند بسته بندی رختخواب ها و موارد سبک تر، اما بسته بندی بعضی وسایل واقعا نیاز به مهارت کارگر بسته بندی دارد. به طور مثال بسته بندی یخچال ساید بای ساید، بسته بندی لباسشویی، بسته بندی ماشین ظرفشویی و بسته بندی مبلمان باید به درستی انجام شود تا در حین جابجایی بین طبقات و بارگیری در ماشین، ایرادی به این وسایل مهم وارد نشود. کارگر بسته بندی اثاثیه منزل با مهارت و بر پایه تجربیات خود می توانند به جابجایی شما سرعت ببخشند و امنیت وسایل شما را تضمین خواهند کرد.

شرکت بسته بندی وسایل منزل و تعرفه بسته بندی

ممکن است خیلی از شرکت ها اقدام به بسته بندی اسباب منزل و حمل بار کنند و ادعاهایی از بایت کیفیت خدمات خود داشته باشند. اما در واقعیت جستجوی شرکت بسته بندی لوازم منزل که خدمات حرفه ای در این زمینه ارائه دهند کار راحتی نخواهد بود. بهترین راهکار کمک گرفتن از موسساتی است که دارای رزومه کاری قوی باشند و بتوانند خدمات با کیفیت و با ضمانت ارائه دهند، تا بتوان به آنها اعتماد کرد. شرکت هوم سرویز با همکاری با بهترین شرکت های حمل و نقل و باربری از ابتدایی ترین مرحله بسته بندی لوازم خانه در کنار شما است و تا مقصد بهترین خدمات را توسط مجرب ترین افراد ارائه می کنند.

تعرفه بسته بندی لوازم منزل موضوع مهم دیگری است که پیرامون بسته بندی لوازم منزل مطرح می شود. این تعرفه بر اساس نوع بار، زمان و نحوه بسته بندی بر اساس شرکت بسته بندی لوازم منزل ارائه می شود.

هزینه بسته بندی لوازم منزل در هوم سرویز چقدر است؟

یکی از مهم ترین مواردی که ممکن است افراد را در استفاده از خدمات بسته بندی وسایل منزل منصرف کند موضوع هزینه بسته بندی اثاثیه منزل است. ممکن است خیلی از افراد قیمت بسته بندی اثاث منزل را یک مبلغ اضافی و بی فایده تلقی کنند. اما اگر در بین راه به طور تصادفی بر اثر بسته بندی ناصحیح به یخچال یا تلویزیون شما آسیبی وارد شود متحمل چه هزینه هایی خواهید شد؟!!

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل و تعرفه بسته بندی لوازم منزل به نوع وسایل شما و لوازم بسته بندی اثاثیه مورد نیاز بستگی دارد. به طور مثال هر چه ابعاد و تعداد وسایل منزل شما بیشتر باشد متراژ وکیوم، بابل ربپ و همچنین سلفون مورد نیاز بیشتر خواهد شد. همچنین تعداد کارتن حمل بار 5 لایه نیز که برای جابجایی ظروف شکستنی استفاده می شود همه و همه بر قیمت بسته بندی لوازم منزل تاثیرگذار هستند.

عوامل موثر بر هزینه بسته بندی لوازم منزل

اگر بخواهیم به صورت دقیق تر در ارتباط با قیمت بسته بندی لوازم منزل و تعرفه بسته بندی اسباب کشی آشنا شوید به نوع بار مد نظر، نحوه بسته بندی، زمانی که کارگر بسته بندی صرف می کند و همین طور سختی و حساسیت کار ارتباط مستقیمی دارد. مقدار تجهیزات بسته بندی هم در محاسبه هزینه بسته بندی لوازم منزل یا اسباب و اثاثیه محل کار تاثیر دارد که در ادامه معرفی خواهیم نمود.

وسایل بسته بندی اثاثیه شرکت، سازمان ها و منازل

همانطور که پیش تر هم گفتیم بسته بندی اسباب و اثاثیه مهم ترین قسمت از جابجایی است و سلامت تجهیزات و وسایل در گرو این قسمت است. اگر بسته بندی لوازم منزل به صورت اصولی توسط کارگر بسته بندی انجام شود تا انتهای مسیر ایرادی برای اسباب و اثاثیه منزل مشکلی پیش نمی آید.

جهت بسته بندی اثاث منزل به کارتن بسته بندی اسبابب کشی، چسب، پلاستیک حباب دار و ... نیاز است که اغلب توسط شرکت بسته بندی لوازم منزل ارائه می‌شود. هزینه بسته بندی لوازم منزل و تعرفه بسته بندی نیز بر اساس مقدار بکار برده شده این موارد محاسبه می‌شود.

  • کارتن حمل بار برای جابجایی و حمل و نقل ظروف شکستنی و تزیینی
  • کارتن رگال دار و رگال لباس برای بسته بندی لباس های مجلسی و گران قیمت
  • نایلون حباب دار یا بابل رپ که جهت بسته بندی لوازم چوبی مانند مبلمان، بسته بندی تخت خواب، میز ال سی دی و انواع لوسترها استفاده می شود.
  • سلفون یا استرچ رپ یکی دیگر از تجهیزات برای بسته بندی لوازم منزل است که از چرک شدن و آلودگی وسایل جلوگیری می کند.
  • از سلفون برای بسته بندی مبلمان راحتی، بسته بندی خوشخواب ها استفاده می شود.
  • کاور زیپ دار یا بقچه زیپ دار برای بسته بندی رختخواب ها و لباس ها استفاده می شود.
  • چسب پهن و دستگاه چسب کش
  • روزنامه، گونی سفید و نخ بسته بندی کارتن حمل بار

بسته بندی اسباب و اثاثیه توسط متخصصین هوم سرویز

با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز می توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید. در کمتر از یک ساعت پس از ثبت درخواست همکاران ما با ارائه راهکارهای بسته بندی اسباب منزل و اعلام هزینه بسته بندی لوازم منزل اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. پس از اعلام رضایت شما در روز و ساعت مد نظر شما در کنار تان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بسته بندی لوازم منزل و همچنین ارایه خدمات بسته بندی لوازم شکستنی با استفاده از کارتون های ضخیم و نایلون های حباب دار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارگر جابجایی و بسته بندی ارائه می دهد که شامل کارگر جهت حمل اسباب و اثاثیه منزل به وسایل نقلیه و تخلیه آن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های جابجایی و حمل بار را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم شکستنی با استفاده از کارتون های ضخیم و نایلون های حباب دار

بسته بندی یخچال ساید بای ساید، دوقلو و ساده

بسته بندی و سلفون کشی مبلمان

بسته بندی و حمل گیاهان آپارتمانی

بسته بندی تجهیزات صوتی و تصویری مانند تلویزیون

بسته بندی تجهیزات صنعتی و ماشین آلات حساس با تجهیزات کاملا ایمن

نظرات کاربران

profile picture
Maral Aghaei

عالی بودن

شرایط بسته بندی وسایل برای اسباب کشی توسط کارگران مجرب

در بسته بندی لوازم منزل از انواع کارتن چندلایه مخصوص بسته بندی،چسب پهن، نایلون حباب دار ضد ضربه، یونولیت جهت جلوگیری از وارد شدن ضربه به لوازم گران قیمت و انواع کاور تشک، لباس و غیره استفاده می شود.

کارگران اسباب کشی بر اساس نوع جابجایی و مقدار مسافت جابجایی دور یا نزدیک و همچنین تعداد طبقات، نوع بسته بندی مناسب را مشخص و پیشنهاد می کنند. پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات بسته بندی لوازم منزل در این شهرها ارائه می شود: