پیک موتوری

پیک موتوری

از 1908 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پیک موتوری در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت پیک موتوری

توافقی

متوسط قیمت20,000 تومانکمینه قیمت15,000 تومانبیشینه قیمت25,000 تومان

آنچه درباره پیک موتوری خواهید خواند

  • درخواست پیک موتوری آنلاین
  • دیگر نیازی به استخدام پیک موتوری نخواهید داشت
  • بهترین شرکت پیک موتوری کدام است؟
  • خدمات پیک موتوری آنلاین شامل چه مواردی می شود؟
  • پیک موتوری آنلاین آیا قابل اطمینان است؟
  • پیک موتوری شبانه روزی هوم سرویز
  • هزینه پیک موتوری چگونه برآورد می شود؟
  • خدمات پیک موتوری آنلاین و سریع را با تیم حرفهای هوم سرویز تجربه کنید

درخواست پیک موتوری آنلاین

برای رهایی از ترافیکهای طولانی و تلف شدن زمان های زیاد افراد برای رساندن و گرفتن محموله های مختلف وارسال بسته شرایطی پدید آمد به نام پیک موتوری. با به وجود آمدن پیک موتورینگرانی ها از بابت رسیدن محموله به دست افراد کمتر شده است اما تنها چیزی که دراین میان مطرح می شود میزان مورد اطمینان بودن راننده پیک موتوری است، کهآیا محموله را در سلامت به مقصد می رساند و آیا دقیقا در زمان مد نظر کالای مورد نیازبه دست متقاضی می رسد یا خیر. در این راستا شرکت های مختلفی اقدام به استخدامراننده پیک موتوری کردند و خدمات پیک موتوری آنلاین را نیز راه اندازینمودند. اما آیا توانستند رضایت بیشترین افراد را در این زمینه دریافت کنند؟ یابخواهیم به نحو دیگری سوال کنیم آیا توانستند خدمات پیک موتوری با پشتیبانی قویارائه دهند؟ جواب این سوالات تنها در دستان شماست که قطعا برای رفع نیاز خود ازشرکت پیک موتوری مختلف کمک گرفته اید.

برای آشنایی بهتر درادامه شما را با خدماتی که هوم سرویز در راستای خدمات پیک موتوری تلفنیارائه می دهد و عوامل موثر بر هزینه پیک موتوری هوم سرویز خواهیمپرداخت.

دیگر نیازی به استخدام پیک موتوری نخواهید داشت

ممکن است از جملهمشاغلی باشید که برای ارائه خدمات به مشتریان خود در مواقع ضروری نیاز به پیکموتوری دارید یا اینکه موتور شرکت خراب شده و نیاز به تعمیرکار موتورسیکلت دارید و از طرفی همبسته مهمی هست که باید هر چه سریعتر ارسال کنید. به نظر استخدام پیک موتوری برایشما گزینه خوبی نیست. چون شما تنها در بعضی از مواقع نیاز به این خدمات دارید خوبچرا هزینه اضافی؟؟ با کمک از پیک موتوری آنلاین هوم سرویز شما به صورت آنلاین میتوانید در مواقع مورد نیاز درخواست پیک موتوری کنید و به جای پرداخت هزینهپیک موتوری به صورت ماهانه یا روزانه تنها بر اساس مسافت و در مواقع لزوم ثبتدرخواست کنید.

بهترین شرکت پیک موتوری کدام است؟

پاسخ به این سوال درگرو موارد متعددی است. در حال حاضر نمی توان گزینه ای را به عنوان بهترین شرکت پیکموتوری معرفی نمود. زیرا سوپر اپیلیکیشن ها در کنار استخدام پیک موتوری متعددمیزان نظارت کمتری خواهند داشت و این کاملا طبیعی است. اما اگر بخواهیم از دید شمابه قضیه نگاه کنیم همیشه باید برای جلوگیری از هر گونه مشکل قدم های اول در جذبافراد باید بسیار محکم برداشته شوند. به طور مثال در کنار تایید صلاحیت راننده پیکموتوری باید کیفیت وسیله وی و مهارت رانندگی وی نیز بررسی شود. همچنین مواردیمانند تعهد در زمان دریافت و ارسال محموله ها و همچنین پشتیبانی قوی در این زمینهمواردی است که باید با وسواس تمام مورد توجه قرار بگیرند.

خدمات پیک موتوری آنلاین شامل چه مواردی می شود؟

پیک موتوری آنلاینامروزه مرزها را جابجا کرده است... اگر کمی قبل تر می خواستیم وظایف آنها را شرحدهیم به دریافت و ارسال بسته با موتور محدود می شد. اما امروزه خدمات پیکموتوری گسترده تر شده اند که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

· ارسال محصولات فروشگاهها

تعدادی از فروشگاه هابرای جلب بیشتر رضایت مشتریان و صرفه جویی در زمان، کالاهای مورد نیاز مشتریان رابا پیک موتوری ارسال می کنند. این خدمات دائمی نیستند از این رو استفاده از پیکموتوری آنلاین هوم سرویز بهترین انتخاب است. زیرا به جای استخدام پیک موتوری شماتنها در مواقع لزوم هزینه پیک موتوری پرداخت می کنید.

· ارسال کالاهای متفرقه

گاهی در منزل یا محلکار نیاز به ارسال وسیله به مقصد دیگری است که در این مواقع نیز می توانید بادرخواست پیک موتوری به هدف خود برسید. در واقع به جای اینکه خودتان به زحمتبیوفتید با همکاری با پیک موتوری آنلاین در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

· خرید دارو و تحویل درب منزل با پیک موتوری

اگر به هردلیلی نمیتوانید از منزل خارج شوید. یا اینکه افرادی را می شناسید که توانایی مراجعه بهداروخانه را ندارند می توانید با خرید از داروخانه و ارسال با پیک موتوری آنلاینبه راحتی به هدف خود برسید.

· انجام امور اداری و بانکی

همیشه افرادی هستندکه زمان کافی برای کارهای روتین و معمولی را ندارند. تا به امروز به انجاماینکارها توسط دیگران فکر کرده اید؟ بله به راحتی می توانید امور بانکی خود را باپیک موتوری آنلاین هوم سرویز انجام دهید. ممکن است به هر دلیلی برای انجام یکسریامور بانکی نیاز به پیک موتوری داشته باشید. پیک موتوری تلفنی می تواند شما را درکمترین زمان ممکن به مقصد برساند و یا می توانید امور خود را به این عزیزانبسپارید تا کارهایتان با سرعت بیشتری انجام شوند.

· انجام کلیه امور مربوط به موسسات دولتی و غیردولتی

هر موسسه ای برای هرگونه نقل و انتقالات مانند ارسال اسناد، رسیدها، کالاها و فیش ها که از طریقآنلاین امکان پذیر نیست می توانند درخواست پیک موتوری کنند و در کمترین زمان ممکنبه هدف خود برسند.

· دریافت و ارسال غذا

امروزه کسب و کارهای خانگیاز جمله اشپزی در منزل گسترده شده است. ممکن است بخواهید برای افرادیغذا بفرستید. پیک موتوری هوم سرویز دارای باکس های ویژه برای ارسال غذا هستند و میتوانند به راحتی این خدمات را ارائه دهند.

پیک موتوری آنلاین آیا قابل اطمینان است؟

پیک موتوری تلفنی که از مواردی است که همیشه درخواست می شود وتقریبا قدیمی ترین ورژن در نوع خود به حساب می آید. کمی قبل تر به این صورت بود کهشما با پیک موتوری تلفنی تماس می گرفتید و افرادی راننده پیک موتوری را به سمت شمامی فرستادند. این افراد بر اساس موسسه ای که با آن تماس می گرفتید شناخته می شدندو شما شناختی از این افراد ندارید. پس تنها موردی که پیک موتوری تلفنی را مورد اطمینانمی کرد آن موسسات بودند. خوب در ارتباط با پیک موتوری آنلاین نیز تنها شرکت پیکموتوری که این گروه افراد را استخدام می کنند اهمیت دارند. شرکت هوم سرویز بارویکردی کاملا مشتری مدارانه تنها در راستای کسب رضایت مشتری و البته پشتیبانی قویاز نیروی متخصص خود پا در این زمینه گذاشته است. به ترتیبی که تنها افرادی با اینمجموعه همکاری می کنند که دارای صلاحیت بوده و از فیلترینگ شرکت هوم سرویز گذشتهباشند و بتوانند توقعات منطقی و معقول مشتریان خود را تمام و کمال انجام دهد.

پیک موتوری شبانه روزی هوم سرویز

همیشه دسترسی به پیکموتوری شبانه روزی سخت بوده و البته که اطمینان نمودن به افرادی که به صورت متفرقهکار می کنند اصلا پیشنهاد نمی شود. از این رو اگر به پیک موتوری شبانه روزی درمواقع ضروری نیاز دارید همواره از موسساتی کمک بگیرید که نیروهایی شناخته شده وبرگزیده دارند که به صورت تخصصی در این زمینه در حال فعالیت هستند. نیروهای تحتاستخدام هوم سرویز به صورت پیک موتوری شبانه روزی هم فعالیت می کنند تا بتوانند درمواقع لزوم در جهت رفع مشکلات هم وطنان خود قدمی موثر بردارند.

هزینه پیک موتوری چگونه برآورد می شود؟

المان های زیادی برقیمت پیک موتوری تاثیر دارند. از این رو نمی توان هزینه ثابتی را به عنوان هزینهپیک موتوری اعلام کرد. اما به طور کل موارد زیر بیشترین تاثیر را در بر آورد قیمتپیک موتوری خواهند داشت.

فاصله بین مبدا و مقصد

طبعا هرچه فاصلهبیشتر باشد هزینه نیز بالاتر می رود. مسافت های کوتاه تر نرخ پیک موتوری کمتریدارند.

ترافیک بودن یا آزاد بودن مسیر

شاید پیک موتوری راهیبرای دور زدن ترافیک باشد. اما قطعا مسیرهای شلوغ، زمان رسیدن به مقصد را طولانیتر می کند و همین طولانی تر شدن مسیر یعنی مصرف سوخت بیشتر وسیله، اصطحلاک بیشتر وگرفتن زمان بیشتری از راننده پیک موتوری. از این رو مسیرهای شلوغ قیمت پیک موتوریرا افزایش می دهند.

ساعتی که درخواست پیک موتوری می شود

طبعا ساعت های خارجعرف مانند نیمه شب ها و ساعات اولیه صبح چون تعداد ارائه دهندگان سرویس کمتر هستندقیمت پیک موتوری بالا می رود. به این شرایط وضعیت جوی و آب و هوا را هم باید اضافهکنیم.

خدمات پیک موتوری آنلاین و سریع را با تیم حرفهای هوم سرویز تجربه کنید

در هر قسمتی که هستیددر هر ناحیه ای اگر به پیک موتوری نیاز دارید دکمه ثبت درخواست را بزنید و با پاسخبه چند سوال درخواستتان را ثبت کنید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن با شما تماسگرفته و در سریع ترین زمان خودشان را به شما خواهند رساند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پیک موتوری و همچنین ارایه خدمات پیک موتوری شبانه روزی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات باربری ارائه می دهد که شامل اسباب کشی منزل و شرکت ها, حمل بار با وانت بین شهری, باربری بین شهری با کامیون، کامیونت و خاور می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های جابجایی و حمل بار را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پیک موتوری

پیک موتوری شبانه روزی

ارساله مرسوله و بار با موتور

سفر دورن شهری با موتور

ارسال بسته پستی با موتور

پیک موتوری تلفنی

پیک موتوری آنلاین

نظرات کاربران

profile picture
ندا عرب
2 سال پیش |همیار ندا عرب

عالی

profile picture
ندا عرب
2 سال پیش |همیار ندا عرب

بسیار عالی

profile picture
محدثه اسدی

توضیح خاصی نداره

شرایط پیک موتوری آنلاین و ارسال کالا در سراسر شهر

این سرویس در حال راه اندازی می باشد.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

جابجایی و اسباب کشی
جابجایی و اسباب کشی
قیمت از 1,800,000 الی 4,000,000 تومان
وانت بار
وانت بار
قیمت از 800,000 الی 1,200,000 تومان
کارگر جابجایی
کارگر جابجایی
قیمت از 370,000 الی 900,000 تومان
باربری بین شهری
باربری بین شهری
قیمت از 500,000 الی 3,300,000 تومان