پیک موتوری

پیک موتوری

از 2380 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پیک موتوری در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت پیک موتوری

توافقی

متوسط قیمت101,000 تومانکمینه قیمت101,000 تومانبیشینه قیمت101,000 تومان

آنچه درباره پیک موتوری خواهید خواند

  • درخواست پیک موتوری آنلاین
  • دیگر نیازی به استخدام پیک موتوری نخواهید داشت
  • بهترین شرکت پیک موتوری کدام است؟
  • خدمات پیک موتوری آنلاین شامل چه مواردی می شود؟
  • پیک موتوری آنلاین آیا قابل اطمینان است؟
  • پیک موتوری شبانه روزی هوم سرویز
  • هزینه پیک موتوری چگونه برآورد می شود؟
  • خدمات پیک موتوری آنلاین و سریع را با تیم حرفه ای هوم سرویز تجربه کنید

درخواست پیک موتوری آنلاین

برای رهایی از ترافیک های طولانی و تلف شدن زمان های زیاد افراد برای رساندن و گرفتن محموله های مختلف و ارسال بسته شرایطی پدید آمد به نام پیک موتوری. با به وجود آمدن پیک موتوری نگرانی ها از بابت رسیدن محموله به دست افراد کمتر شده است اما تنها چیزی که در این میان مطرح می شود میزان مورد اطمینان بودن راننده پیک موتوری است، که آیا محموله را در سلامت به مقصد می رساند و آیا دقیقا در زمان مد نظر کالای مورد نیاز به دست متقاضی می رسد یا خیر. در این راستا شرکت های مختلفی اقدام به استخدام راننده پیک موتوری کردند و خدمات پیک موتوری آنلاین را نیز راه اندازی نمودند. اما آیا توانستند رضایت بیشترین افراد را در این زمینه دریافت کنند؟ یا بخواهیم به نحو دیگری سوال کنیم آیا توانستند خدمات پیک موتوری با پشتیبانی قوی ارائه دهند؟ جواب این سوالات تنها در دستان شماست که قطعا برای رفع نیاز خود از شرکت پیک موتوری مختلف کمک گرفته اید.

برای آشنایی بهتر در ادامه شما را با خدماتی که هوم سرویز در راستای خدمات پیک موتوری تلفنی ارائه می دهد و عوامل موثر بر هزینه پیک موتوری هوم سرویز خواهیم پرداخت.

دیگر نیازی به استخدام پیک موتوری نخواهید داشت

ممکن است از جمله مشاغلی باشید که برای ارائه خدمات به مشتریان خود در مواقع ضروری نیاز به پیک موتوری دارید یا اینکه موتور شرکت خراب شده و نیاز به تعمیرکار موتورسیکلت دارید و از طرفی هم بسته مهمی هست که باید هر چه سریعتر ارسال کنید. به نظر استخدام پیک موتوری برای شما گزینه خوبی نیست. چون شما تنها در بعضی از مواقع نیاز به این خدمات دارید خوب چرا هزینه اضافی؟؟ با کمک از پیک موتوری آنلاین هوم سرویز شما به صورت آنلاین می توانید در مواقع مورد نیاز درخواست پیک موتوری کنید و به جای پرداخت هزینه پیک موتوری به صورت ماهانه یا روزانه تنها بر اساس مسافت و در مواقع لزوم ثبت درخواست کنید.

بهترین شرکت پیک موتوری کدام است؟

پاسخ به این سوال در گرو موارد متعددی است. در حال حاضر نمی توان گزینه ای را به عنوان بهترین شرکت پیک موتوری معرفی نمود. زیرا سوپر اپیلیکیشن ها در کنار استخدام پیک موتوری متعدد میزان نظارت کمتری خواهند داشت و این کاملا طبیعی است. اما اگر بخواهیم از دید شما به قضیه نگاه کنیم همیشه باید برای جلوگیری از هر گونه مشکل قدم های اول در جذب افراد باید بسیار محکم برداشته شوند. به طور مثال در کنار تایید صلاحیت راننده پیک موتوری باید کیفیت وسیله وی و مهارت رانندگی وی نیز بررسی شود. همچنین مواردی مانند تعهد در زمان دریافت و ارسال محموله ها و همچنین پشتیبانی قوی در این زمینه مواردی است که باید با وسواس تمام مورد توجه قرار بگیرند.

خدمات پیک موتوری آنلاین شامل چه مواردی می شود؟

پیک موتوری آنلاین امروزه مرزها را جابجا کرده است... اگر کمی قبل تر می خواستیم وظایف آنها را شرح دهیم به دریافت و ارسال بسته با موتور محدود می شد. اما امروزه خدمات پیک موتوری گسترده تر شده اند که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

· ارسال محصولات فروشگاهها

تعدادی از فروشگاه ها برای جلب بیشتر رضایت مشتریان و صرفه جویی در زمان، کالاهای مورد نیاز مشتریان را با پیک موتوری ارسال می کنند. این خدمات دائمی نیستند از این رو استفاده از پیک موتوری آنلاین هوم سرویز بهترین انتخاب است. زیرا به جای استخدام پیک موتوری شما تنها در مواقع لزوم هزینه پیک موتوری پرداخت می کنید.

· ارسال کالاهای متفرقه

گاهی در منزل یا محل کار نیاز به ارسال وسیله به مقصد دیگری است که در این مواقع نیز می توانید با درخواست پیک موتوری به هدف خود برسید. در واقع به جای اینکه خودتان به زحمت بیوفتید با همکاری با پیک موتوری آنلاین در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

· خرید دارو و تحویل درب منزل با پیک موتوری

اگر به هردلیلی نمی توانید از منزل خارج شوید. یا اینکه افرادی را می شناسید که توانایی مراجعه به داروخانه را ندارند می توانید با خرید از داروخانه و ارسال با پیک موتوری آنلاین به راحتی به هدف خود برسید.

· انجام امور اداری و بانکی

همیشه افرادی هستند که زمان کافی برای کارهای روتین و معمولی را ندارند. تا به امروز به انجام اینکارها توسط دیگران فکر کرده اید؟ بله به راحتی می توانید امور بانکی خود را با پیک موتوری آنلاین هوم سرویز انجام دهید. ممکن است به هر دلیلی برای انجام یکسری امور بانکی نیاز به پیک موتوری داشته باشید. پیک موتوری تلفنی می تواند شما را در کمترین زمان ممکن به مقصد برساند و یا می توانید امور خود را به این عزیزان بسپارید تا کارهایتان با سرعت بیشتری انجام شوند.

· انجام کلیه امور مربوط به موسسات دولتی و غیر دولتی

هر موسسه ای برای هر گونه نقل و انتقالات مانند ارسال اسناد، رسیدها، کالاها و فیش ها که از طریق آنلاین امکان پذیر نیست می توانند درخواست پیک موتوری کنند و در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسند.

· دریافت و ارسال غذا

امروزه کسب و کارهای خانگی از جمله اشپزی در منزل گسترده شده است. ممکن است بخواهید برای افرادی غذا بفرستید. پیک موتوری هوم سرویز دارای باکس های ویژه برای ارسال غذا هستند و می توانند به راحتی این خدمات را ارائه دهند.

پیک موتوری آنلاین آیا قابل اطمینان است؟

پیک موتوری تلفنی که از مواردی است که همیشه درخواست می شود و تقریبا قدیمی ترین ورژن در نوع خود به حساب می آید. کمی قبل تر به این صورت بود که شما با پیک موتوری تلفنی تماس می گرفتید و افرادی راننده پیک موتوری را به سمت شما می فرستادند. این افراد بر اساس موسسه ای که با آن تماس می گرفتید شناخته می شدند و شما شناختی از این افراد ندارید. پس تنها موردی که پیک موتوری تلفنی را مورد اطمینان می کرد آن موسسات بودند. خوب در ارتباط با پیک موتوری آنلاین نیز تنها شرکت پیک موتوری که این گروه افراد را استخدام می کنند اهمیت دارند. شرکت هوم سرویز با رویکردی کاملا مشتری مدارانه تنها در راستای کسب رضایت مشتری و البته پشتیبانی قوی از نیروی متخصص خود پا در این زمینه گذاشته است. به ترتیبی که تنها افرادی با این مجموعه همکاری می کنند که دارای صلاحیت بوده و از فیلترینگ شرکت هوم سرویز گذشته باشند و بتوانند توقعات منطقی و معقول مشتریان خود را تمام و کمال انجام دهد.

پیک موتوری شبانه روزی هوم سرویز

همیشه دسترسی به پیک موتوری شبانه روزی سخت بوده و البته که اطمینان نمودن به افرادی که به صورت متفرقه کار می کنند اصلا پیشنهاد نمی شود. از این رو اگر به پیک موتوری شبانه روزی در مواقع ضروری نیاز دارید همواره از موسساتی کمک بگیرید که نیروهایی شناخته شده و برگزیده دارند که به صورت تخصصی در این زمینه در حال فعالیت هستند. نیروهای تحت استخدام هوم سرویز به صورت پیک موتوری شبانه روزی هم فعالیت می کنند تا بتوانند در مواقع لزوم در جهت رفع مشکلات هم وطنان خود قدمی موثر بردارند.

هزینه پیک موتوری چگونه برآورد می شود؟

المان های زیادی بر قیمت پیک موتوری تاثیر دارند. از این رو نمی توان هزینه ثابتی را به عنوان هزینه پیک موتوری اعلام کرد. اما به طور کل موارد زیر بیشترین تاثیر را در بر آورد قیمت پیک موتوری خواهند داشت.

فاصله بین مبدا و مقصد

طبعا هرچه فاصله بیشتر باشد هزینه نیز بالاتر می رود. مسافت های کوتاه تر نرخ پیک موتوری کمتری دارند.

ترافیک بودن یا آزاد بودن مسیر

شاید پیک موتوری راهی برای دور زدن ترافیک باشد. اما قطعا مسیرهای شلوغ، زمان رسیدن به مقصد را طولانی تر می کند و همین طولانی تر شدن مسیر یعنی مصرف سوخت بیشتر وسیله، اصطحلاک بیشتر و گرفتن زمان بیشتری از راننده پیک موتوری. از این رو مسیرهای شلوغ قیمت پیک موتوری را افزایش می دهند.

ساعتی که درخواست پیک موتوری می شود

طبعا ساعت های خارج عرف مانند نیمه شب ها و ساعات اولیه صبح چون تعداد ارائه دهندگان سرویس کمتر هستند قیمت پیک موتوری بالا می رود. به این شرایط وضعیت جوی و آب و هوا را هم باید اضافه کنیم.

خدمات پیک موتوری آنلاین و سریع را با تیم حرفه ای هوم سرویز تجربه کنید

در هر قسمتی که هستید در هر ناحیه ای اگر به پیک موتوری نیاز دارید دکمه ثبت درخواست را بزنید و با پاسخ به چند سوال درخواستتان را ثبت کنید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و در سریع ترین زمان خودشان را به شما خواهند رساند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پیک موتوری و همچنین ارایه خدمات پیک موتوری شبانه روزی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات باربری ارائه می دهد که شامل اسباب کشی منزل و شرکت ها, حمل بار با وانت بین شهری, باربری بین شهری با کامیون، کامیونت و خاور می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های جابجایی و حمل بار را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پیک موتوری

پیک موتوری شبانه روزی

ارساله مرسوله و بار با موتور

سفر دورن شهری با موتور

ارسال بسته پستی با موتور

پیک موتوری تلفنی

پیک موتوری آنلاین

نظرات کاربران

profile picture
محدثه اسدی

توضیح خاصی نداره

شرایط پیک موتوری آنلاین و ارسال کالا در سراسر شهر

این سرویس در حال راه اندازی می باشد.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

moving
جابجایی و اسباب کشی
قیمت از 4,000,000 الی 10,100,000 تومان
moving-with-pickup
وانت بار
قیمت از 900,000 الی 1,940,000 تومان
moving-worker
کارگر اسباب کشی
قیمت از 400,000 الی 1,400,000 تومان
intercity-relocation
باربری بین شهری
قیمت از 1,000,000 الی 2,500,000 تومان