تعمیر موتور سیکلت

تعمیر موتور سیکلت

از 11846 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر موتور سیکلت در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر سیم کشی موتور سیکلت انژکتور

450,000 الی 550,000 تومان

قیمت تعمیر سیم کشی موتور سیکلت کاربراتور

200,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعمیر و باز و بست انجین موتور سیکلت 125CC تا 200CC

1,500,000 الی 1,800,000 تومان

قیمت تعویض تسمه های کلیک موتور سیکلت

250,000 تومان

قیمت تعویض روغن موتور سیکلت

100,000 تومان

قیمت تعویض زنجیر چرخ عقب موتور سیکلت

120,000 الی 150,000 تومان

قیمت پنچرگیری موتور سیکلت(تعویض تیوپ)

250,000 تومان

متوسط قیمت1,410,000 تومانکمینه قیمت720,000 تومانبیشینه قیمت2,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیر موتور سیکلت خواهید خواند

 • تعمیر موتور سیکلت در محل
 • نحوه دریافت خدمات تعمیر موتور سیکلت در محل هوم سرویز چگونه است؟
 • امداد موتور سیکلت شبانه روزی
 • تعمیرکار سیار موتورسیکلت را فورا خبر کنید...
 • موتور سازی سیار شبانه روزی
 • در تعمیر موتور سیکلت سیار هوم سرویز به چه مواردی رسیدگی می شود؟
 • آموزش تعمیرات موتور سیکلت در محل
 • مزایای استفاده از خدمات تعمیر موتور سیکلت در محل هوم سرویز چیست؟
 • هزینه تعمیر موتور سیکلت در محل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • موتورسازی سیار هوم سرویز در کمتر از یک ساعت در کنار شماست!!!

تعمیر موتور سیکلت در محل

تعمیر موتور سیکلت در محل از سرویس های ویژه ای است که توسط هوم سرویز ارائه می شود. در میان وسایل نقلیه، موتور سیکلت ها از همه کار راه اندازتر هستند. مخصوصا در شرایط شلوغی و ترافیک در شهرهای بزرگ این وسایل نقلیه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به تمام این موارد این وسایل نقلیه به یک منبع درآمد زا برای خانواده ها هم تبدیل شده اند. اما خوب موتورسیکلت ها هم دچار ایراداتی می شوند و نیاز به تعمیر موتور سیکلت در محل و موتور سازی سیار می باشد. متاسفانه اتفاق خبر نمی کند ممکن است درست زمانی موتور سیکلتتان دچار ایراد شود که امکان دسترسی به تعمیرگاه موتور سازی نباشد. در آن زمان چه باید کرد؟ بله درسته خبر کردن تعمیرکار سیار موتور سیکلت...

همیشه پیدا کردن بهترین تعمیرگاه موتور سیکلت مطمئن که در کنار مهارت کافی، نرخ منصفانه ای نیز به عنوان هزینه تعمیر موتور سیکلت سیار دریافت کند کار سختی بوده و هست. برای گذشتن از تمام این مشکلات می توانید تنها با چند کلیک بهترین تعمیرکار موتور سیکلت سیار که در نزدیکی شما هم هست را در کنار خود داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین موتور سازی شبانه روزی و عوامل موثر بر قیمت موتور سازی سیار بپردازیم.

نحوه دریافت خدمات تعمیر موتور سیکلت در محل هوم سرویز چگونه است؟

در صورتی که انواع خدمات امداد موتور سیکلت و تعمیرات خودرو شبانه روزی تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت موتور سازی سیار

در ابتدا تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم درخواست خودتان را برای تعمیر موتور سیکلت در محل ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع موتور سیکلت و ایرادات موتور سیکلت ذکر می شود.

· تماس تعمیرکار موتور سیکلت سیار

پس از ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن تعمیرکار سیار موتور سیکلت جهت اطلاع دقیق از وضعیت موتور سیکلت و مشاوره رایگان در ارتباط با هزینه تعمیر موتور سیکلت در محل تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

· اعزام متخصصین موتور سازی سیار به محل

پس از مشاوره و اعلام توافقات نهایی متخصصین موتور سازی سیار به محل اعزام شده و کلیه خدمات مربوط به تعمیرات موتور سیکلت در خانه و یا محل های دیگر را ارائه می دهند.

امداد موتور سیکلت شبانه روزی

به وجود آمدن ایرادات در وسایل نقلیه اصلا قابل پیش بینی نیست. ممکن است گاهی در عین ناباوری در بین یک اتوبان شلوغ ناگهان با صدای نابهنجاری مواجه شوید که تنها کاری که از دستتان بر می آید، نگه داشتن وسیله و خبر کردن موتور سازی سیار شبانه روزی است. همچنین گاهی ممکن است صبح که در حال خروج از خانه هستید ببینید موتوری که شب پیش شما را در سلامت کامل به مقصد رسانده روشن نمی شود یا دچار پنچری شده است! در این صورت پنچرگیری موتور سیکلت سیار و تعمیر موتور سیکلت در خانه تنها راه حل است.

این اتفاقات نه ساعات خاصی را می شناسد نه مکان خاصی!!! در راستای پیش بینی این اتفاقات و راحت کردن خیال افراد، امداد موتور شبانه روزی هوم سرویز راه حلی است بر تمام این مشکلات وقت نشناس.. در هر قسمت که باشید در هر ساعاتی از شبانه روز می توانید از ما کمک بخواهید تا به یاری شما بشتابیم. متخصصین ما در مجموعه موتور سازی سیار هوم سرویز با پنچرگیری سیار موتور سیکلت، عیب یابی و البته تعمیر فوری موتور سیکلت در محل خیال شما را راحت خواهند کرد.

تعمیرکار سیار موتورسیکلت را فورا خبر کنید...

با توجه به تنوع انواع موتور سیکلت ها مطمئنا عیب یابی و تعمیر موتور سیکلت در محل ها نیز با هم تفاوت های زیادی دارند. از این رو مهارت تعمیرکار موتور سیکلت سیار مهمترین قسمت در موتورسازی سیار است. تعمیرکار سیار موتور سیکلت در محل باید به عیب یابی و تعمیر موتور سیکلت انژکتوری و کاربراتوری آشنایی کامل داشته باشد و بتواند در حداقل زمان ممکن به تعمیر موتور سیکلت در خانه یا در هر محل مورد نظر بپردازد.

موتور سازی سیار شبانه روزی

از کار افتادن موتور سیکلت در بین راه و یا روشن نشدن موتور سیکلت در پارکینگ خانه و دور بودن تعمیرگاه موتور از جمله مواردی است که دارندگان این وسیله نقلیه ممکن است با آن مواجه شوند. این وسایل در موارد متعدد ممکن است با مشکلاتی مواجه شود. پنچرگیری موتور سیکلت، ایراد در ترمز و ... از مواردی هستند که مواجه شدن با آن امری طبیعی است. با استفاده از خدمات تعمیر موتور سیکلت سیار از تمام خدمات می توانید بهره مند شوید.

تفاوتی ندارد که از کدام یک از انواع موتور استفاده می کنید. ممکن است به مواردی مانند آچارکشی موتور سیکلت و عیب یابی تخصصی با دیاگ موتور سیکلت نیاز باشد. خوشبختانه متخصصین ما در زمینه تعمیر انواع موتور دارای تجربه و سابقه درخشان هستند. از جمله برندهایی که موتور سازی سیار هوم سرویز در محل اقدام به عیب یابی و تعمیر آنها می کنند عبارت اند از:

· تعمیر موتور سیکلت برقی

از نمونه های جدید و جذاب در موتور سیکلت ها مربوط به تعمیر موتور سیکلت برقی است. راکبین موتور سیکلت های برقی همواره از عدم مهارت تعمیرکارن مربوط به این نوع موتورها و عدم دسترسی به قطعات با کیفیت نارضایتی دارند. با کمک هوم سرویز تعمیر موتور سیکلت وسپا برقی و ... با بهترین کیفیت توسط هوم سرویز در محل ارائه می شود.

· تعمیر موتور سیکلت انژکتوری

سیستم عملکرد سیستم تعمیر موتور سیکلت انژکتوری نسبت به سایر موتورها متفاوت است و حساس تر هستند. برای عیب یابی موتور سیکلت انژکتوری از دستگاه دیاگ استفاده می شود. به این ترتیب خطاهای موتور سیکلت شناسایی شده و رفع می شوند. از این رو برای تعمیر موتور سیکلت انژکتوری باید تعمیرکار به به طور دقیق پارامترها را تحلیل نموده و ایراد را شناسایی کند.

· تعمیر موتور سیکلت هوندا

موتور سیکلت های هوندا از زمان های دور با مدل های مانند تعمیر موتور سیکلت هوندا 125، مدل سی جی و سی دی آی در بازار موجود بوده و هستند. البته سیستم ساختاری این موتورسیکلت ها تفاوت های زیادی باهم دارند. از این رو برای تعمیر موتور سیکلت هوندا در مدل های متعدد نیاز به تعمیرکار موتور سیکلت سیار ماهر است که با انواع آنها آشنایی کامل داشته باشد.

· تعمیر موتور هوندا 125

این نوع موتورها تقریبا پر مصرف ترین در بین موتور سیکلت ها است زیرا که قیمت مناسبتری داشته و مصرف کمتری دارند. البته با توجه به بالا بودن میزان مصرف کننده این وسایل طبیعتا، تعمیر موتور سیکلت هوندا 125 نیز بیشتر درخواست می شود. از جمله ایرادات شایع که در زمان موتور سازی سیار با آن مواجه شده ایم مربوط به سیستم ترمز، مشکلات مربوط به کاربراتور و گیربکس موتور سیکلت هوندا 125 است که توسط تعمیرکار موتور سیکلت هوندا 125 است که توسط متخصصین در محل ارائه می شود. سایر برندهایی که در سرویس موتور سازی سیار هوم سرویز تعمیر می شوند عبارت اند از :

 • موتور سازی سیار سی جی 125 cg
 • تعمیر موتور سیکلت کاوازاکی
 • تعمیر موتورسیکلت آپاچی
 • موتور سازی سیار پالس باجاج
 • موتور سازی وسپا
 • تعمیر موتور سیکلت بنلی
 • تعمیر موتور سیکلت طرح ویو
 • تعمیر موتور سیکلت سوزوکی
 • تعمیر موتور سیکلت باکسر، ایژ، یاماها، دایچی و....

در تعمیر موتور سیکلت سیار هوم سرویز به چه مواردی رسیدگی می شود؟

تعمیر موتور سیکلت در محل هوم سرویز انواع خدمات تعمیر و تعویض قطعات را در محل شامل می شود. تمام خدمات موتور سازی سیار در محل با تجهیزات ارائه می شود که تعدادی از این خدمات شامل :

 • آچار کشی موتور سیکلت
 • تعویض روغن موتور سیکلت در محل
 • پنچرگیری موتور سیکلت در محل
 • دیاگ موتور سیکلت انژکتور
 • تعمیر گیربکس موتور سیکلت
 • فیلرگیری موتور سیکلت
 • تعمیرات و تعویض زنجیر موتور سیکلت در محل
 • تعمیر یا تعویض باتری موتور سیکلت در محل
 • تعمیر اگزوز موتور سیکلت
 • تعمیر روغن ریزی و روغن سوزی موتور سیکلت
 • تعویض لنت ترمز موتور سیکلت
 • تعویض صفحه کلاج موتور سیکلت
 • تعمیر کمک فنر موتور سیکلت
 • تعمیر و تقویت برق موتور سیکلت

آموزش تعمیرات موتور سیکلت در محل

در تعدادی از موارد می توانید قبل از رسیدن تعمیرکار موتور سیکلت سیار، وسیله را عیب یابی نموده و اطلاعات درستی را در اختیار سرویس دهندگان قرار دهد و یا به طور شخصا اقدام به تعمیر موتور سیکلت در محل نماید. در ادامه به معرفی تعدادی از ایرادات شایع در موتور سیکلت ها و علت های بروز این اتفاقات می پردازیم.

· علت خروج دود سیاه از موتور سیکلت چیست؟

به طور عمده این مشکل به دو دلیل اتفاق می افتد یا ایراد به ترکیب سوخت و هوای داخل موتور مربوط است و بالا رفتن میزان بنزین در این ترکیب موجب بروز این مشکل می شود و یا سیم های موتور دچار اتصالی شده اند که در این صورت بسیار خطرناک است و باید سریعا به موتور سازی مراجعه نموده و مشکل را رفع نمایید.

· علت خارج شدن دود سفید از اگزوز موتور سیکلت چیست؟

در صورتی که موتور را تازه روشن کرده اید و انجین موتورسیکلت به خوبی گرم نشده این اتفاق طبیعی است اما در صورت ادامه دار شدن قطعا باید به دنبال ایراد کار باشید. در بسیاری از موارد علت خارج شدن دود سفید از موتور سیکلت به علت نشتی روغن در قسمت های دیگر از محفظه موجب این ایراد می شود. همچنین نشتی مایع خنک کننده در داخل محفظه احتراق و خرابی واشر سر سیلندر علت این مشکل خواهد بود.

· علت روشن نشدن موتور سیکلت چیست؟

موارد زیادی ممکن است موجب روشن نشدن موتور شود که به صورت موردی به آنها اشاره می کنیم:

 • ضعف در باتری موتور و شارژ نشدن باتری موتور سیکلت
 • تمام شدن بنزین موتور
 • سرد بودن هوا با قرار دادن موتور در جای نسبتا گرم دوباره سعی کنید موتور را روشن کنید.
 • سوختن فیوز نیز می تواند موجب این ایراد شود با تعویض فیوز موتور مشکل حل خواهد شد.

· علت گیرپاچ کردن موتور سیکلت چیست؟

اولین عامل گیر پاچ کردن موتور به کم شدن و کثیف شدن بیش از اندازه روغن موتور مربوط است. همچنین زنگ زدگی سیلندرها هم موجب بروز این اتفاق می شود.

· علت ریپ زدن موتور سیکلت چیست؟

به لرزش موتور سیکلت به اصطلاح ریپ زدن موتور گفته می شود. ایراد در قسمت مدار سیم موتور، خراب شدن شمع و کثیف شدن محفظه احتراق نیز موجب ریپ زدن موتور سیکلت می شود.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر موتور سیکلت در محل هوم سرویز چیست؟

خدمات موتور سازی سیار مزایای زیادی در پی دارد که در ادامه به تعدادی از آنها می پردازیم.

· صرفه جویی در زمان با استفاده از خدمات تعمیر موتور سیکلت سیار

با استفاده از این خدمات در هر قسمتی از شهر باشید و یا حتی در پارکینگ خانه موتور سیکلتان با مشکل مواجه شده است نیازی به یدک کش سیار نخواهید داشت و در کمترین زمان ممکن متخصصین در محل حاضر خواهند شد.

· دریافت خدمات با بالاترین کیفیت

در مواردی که دسترسی به تعمیرکار موتور سیکلت معتمد خود ندارید و یا مطمعن نیستید که تعمیرگاه های موتور سیکلت همجوار شما خدمات باکیفیت به همراه قطعات فابریک استفاده می کنند می توانید از خدمات هوم سرویز بهره مند شوید و بهترین تعمیرکار موتور سیکلت سیار را با قطعات باکیفیت و اصل در کنار خود داشته باشید.

· تعمیرکار موتور سیکلت تایید شده و دارای رزومه قوی

ممکن است در شرایط فوری تردیدهایی از بابت امنیت اخلاقی و حرفه ای تعمیرکاران و متخصصین به وجود بیاید. هوم سرویز با رویکردی کاملا حرفه ای و درصدد جلب رضایت کامل مشتریان خود افرادی را با سابقه کاری مشخص در زمینه موتور سازی سیار به محل فرستاده و می توانید از پشتیبانی هوم سرویز به طور کامل بهره مند شوید.

هزینه تعمیر موتور سیکلت در محل به چه مواردی بستگی دارد؟

خیلی از افراد تصور می کنند هزینه تعمیرات موتور سیکلت در مراجعه به تعمیرگاه موتور سیکلت بسیار مقرون به صرفه تر از استفاده از خدمات موتور سازی سیار است. اما اگر در بین راه موتور سیکلت شما دچار ایراد شود، برای انتقال آن به تعمیرگاه موتور سیکلت باید از یدک کش ها استفاده کنید و هزینه های زیادی را برای جابجایی علاوه بر هزینه موتور سازی سیار باید صرف کنید. در صورتی که با استفاده از هوم سرویز می توانید در هزینه تعمیر موتور سیکلت در محل صرفه جویی کنید و از بهترین تعمیرکار موتور سیکلت در محل بهره مند شوید. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تعمیر موتور سیکلت در محل می پردازیم.

· نوع موتور سیکلت بر هزینه تعمیر موتور سیکلت در محل تاثیر دارد

همانطور که توضیح داده شد انواع موتور سیکلت در مدل های متنوع در بازار موجود هستند طبیعتا نوع موتور کاربراتی یا تعمیر موتور سیکلت انژکتوری بر هزینه موتور سازی در محل تاثیر دارد. زیرا نوع عیب یابی و همچنین مراحل تعمیر موتور سیکلت تفاوت دارد.

· نوع ایراد و تاثیر آن بر هزینه تعمیر موتور سیکلت

طبیعتا نوع ایراد نیز تغییر دهنده ی هزینه تعمیر موتور سیکلت در محل است. به طور مثال هزینه تعمیر روغن سوزی موتور سیکلت با هزینه تعمیر کلاچ موتور و یا تعویض روغن موتور در محل تفاوت دارد.

· تعمیر یا تعویض قطعه بر قیمت موتور سازی سیار

مورد آخر اینکه هزینه تعمیر قطعه معیوب با هزینه تعویض قطعه تفاوت دارد. طبیعتا در صورتی نیاز به تعویض قطعه باشد هزینه موتور سازی سیار بیشتر خواهد شد.

در نهایت ما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که تمام نرخ تعمیر موتورسیکلت بر اساس اتحادیه تعمیرکاران تعیین و اعلام می شود و اجرت تعمیر موتورسیکلت بیشتر از قیمت توافق شده نخواهد شد.

موتورسازی سیار هوم سرویز در کمتر از یک ساعت در کنار شماست!!!

امداد موتور شبانه روزی در سایت تعمیر موتور سیکلت سیار هوم سرویز در همه ساعات آماده ارائه خدمات تعمیرات تخصصی موتور سیکلت در محل هستند. تنها کافیست به صورت رایگان در سایت تعمیر موتور سیکلت هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت و با توجه به توضیحات شما اقدام به عیب یابی و برآورد هزینه تعمیر موتور سیکلت خواهند کرد. در صورت رضایت شما در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر اعزام می شوند و اقدام به ارائه خدمات موتور سازی سیار در محل می کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر موتور سیکلت و همچنین ارایه خدمات تعمیرات تخصصی موتور سیکلت ایرانی و خارجی در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر دوچرخه و موتورسیکلت ارائه می دهد که شامل آچارکشی و سرویس دوچرخه در محل, تعمیر موتور سیکلت شارژی در محل, تعمیر ماشین شارژی کودک در محل , تعمیر دوچرخه برقی , تعمیرات اسکوتر برقی هاوربرد می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر موتور سیکلت

تعمیرات تخصصی موتور سیکلت ایرانی و خارجی در محل

پنچرگیری موتور سیکلت سیار در محل

آچار کشی موتور سیکلت و تعمیر کمک فنر موتور سیکلت

دیاگ موتور سیکلت انژکتور

تعمیرات و تعویض زنجیر موتور سیکلت در محل

تعویض صفحه کلاج موتور سیکلت و تعمیر برق موتور سیکلت

تعمیرات انواع موتور سیکلت هوندا، انژکتوری،هوندا کلیک،کاوازاکی ، آپاچی، سوزوکی، یاماها

نظرات کاربران

profile picture
مهدی ربیعی

ماهر بودن و کوچکترین جزئیات موتور رو بررسی کردن. خیلی انسان شریف و محترمی بودن.

profile picture
شهرام محمودیان

از ایشان با حاضر شدن سر وقت و رفتار مودیانه تشکر مینمایم.

profile picture
علی امیری

با حوصله و منصف بودن خیلی هم تمیز و دقیق کار کردن آقای گردی. از همه مهمتر واقعا آن تایم بودن و دقیق سر وقتی که گفتن رسیدن به محل. ما خیلی راضی بودیم.

profile picture
محمد ابوالفتحی

منظم و مرتب بودن خیلی هم سریع اومدن و با دقت کار رو انجام دادن.

شرایط موتور سازی سیار و تعمیرکار سیار موتور سیکلت

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیر موتور سیکلت نماید.

همیار موظف به ارائه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

همیار می بایست حتی الامکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم موتور سیکلت استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارائه نماید.

از ارتباط مستقیم با و بدون هماهنگی با همیاران خودداری نمایید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

car-repair
تعمیر خودرو
قیمت از 600,000 الی 1,450,000 تومان
bicycle-repair
تعمیر دوچرخه
قیمت از 450,000 الی 1,750,000 تومان
oil-filters-change
تعویض روغن و فیلترها
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
install-car-alarm
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 1,400,000 الی 1,700,000 تومان