تعمیر دوچرخه

تعمیر دوچرخه

از 2721 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر دوچرخه در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعویض زنجیر دوچرخه

150,000 الی 200,000 تومان

قیمت تعویض تیوپ دوچرخه (هر عدد)

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعویض دسته ترمز دوچرخه

150,000 الی 250,000 تومان

قیمت روغن کاری به همراه تنظیم ترمز و دنده دوچرخه

300,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

150,000 تومان

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت450,000 تومانبیشینه قیمت1,750,000 تومان

آنچه درباره تعمیر دوچرخه خواهید خواند

 • تعمیر دوچرخه در محل
 • نحوه ارائه خدمات تعمیرات دوچرخه در محل هوم سرویز چگونه است؟
 • انواع دوچرخه از نظر نوع طراحی و کاربری
 • تعمیر دوچرخه در خانه چه مزایایی دارد؟
 • تعمیرکار دوچرخه در محل هوم سرویز
 • خدماتی که در سرویس تعمیر دوچرخه در محل هوم سرویز ارائه می شود
 • هزینه تعمیر دوچرخه در محل
 • تعمیر دوچرخه در منزل در کمتر از یک ساعت!!!

تعمیر دوچرخه در محل

دوچرخه به عنوان قدیمی ترین و محبوب ترین وسیله نقلیه در بین افراد شناخته شده است. این وسیله در انواع مختلف جهت استفاده روزمره و شهری و هم به عنوان یک وسیله ورزشی حرفه ای برای ورزشکاران حرفه ای کاربرد دارد. طبیعی است که نوع سیستم تعلیق، دنده و ترمز در انواع آنها با هم تفاوت های زیادی دارند و به این ترتیب تعمیر دوچرخه حرفه ای با تعمیر دوچرخه دنده ای ساده با هم تفاوت های زیادی دارند. نصب و تعمیر دوچرخه در محل در زمان کوتاه انجام می شود. به این ترتیب دیگر نیازی به مراجعه حضوری و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب نمی باشد و کاربران به راحتی می توانند تعمیر دوچرخه در منزل و یا هر جای دیگری را تجربه کنند. در ادامه به معرفی انواع دوچرخه و عوامل موثر بر هزینه تعمیر دوچرخه در منزل می پردازیم.

نحوه ارائه خدمات تعمیرات دوچرخه در محل هوم سرویز چگونه است؟

جهت دریافت خدمات تعمیرات دوچرخه در محل و یا تعمیرات موتور سیکلت تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست جهت تعمیر دوچرخه

از طریق سایت، اپلیکیشن و تماس مستقیم می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع دوچرخه، ایراد و همچنین محل قرارگیری دوچرخه مشخص می شود.

· تماس همیارن جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست تعمیرکار دوچرخه سیار جهت اطلاع دقیق از وضعیت دوچرخه و نوع ایراد با شما تماس خواهند گرفت. در طی مشاوره رایگان محدوده هزینه تعمیر دوچرخه در محل نیز اعلام می شود.

· اعزام تعمیرکار دوچرخه به محل به همراه تجهیزات

پس از اعلام هزینه و توافقات نهایی متخصصین به همراه تجهیزات مورد نیاز در محل حاضر شده و کلیه خدمات تعمیرات دوچرخه را در محل ارائه می دهند.

انواع دوچرخه از نظر نوع طراحی و کاربری

از نظر نوع طراحی و نوع کاربری آنها، انواع دوچرخه در چند مدل مجزا تقسیم بندی می شوند :

 • تعمیرات دوچرخه کوهستان
 • تعمیرات دوچرخه شهری
 • دوچرخه توریستی
 • تعمیر دوچرخه کورسی یا دوچرخه جاده ای
 • دوچرخه نمایشی
 • دوچرخه چند نفره
 • تعمیر قطعات دوچرخه حرفه ای و شهری

· تعمیر دوچرخه دنده ای : تعمیر ترمز دوچرخه

درکل ترمز دوچرخه به دو دسته ترمز دیسکی و ترمز مکانیکی تقسیم می شوند. معمولا ترمز مکانیکی که در تعمیر دوچرخه قدیمی کاربرد دارد، از تجهیزات ساده تری تشکیل شده است. ترمز مکانیکی از سیم ترمز، لقمه ترمز و میله سیم ترمز تشکیل شده است. که معمولا ایرادات در ترمز مکانیکی در این سه قطعه جستجو و رفع می شوند.

تعمیر ترمز دیسکی دوچرخه چون از اجزای بیشتری تشکیل شده است یقینا به مهارت بیشتری نیز نیاز دارد. در این مواقع تعمیرات دوچرخه در محل را معمولا به تعمیرکار دوچرخه ماهر که به تمام پیچیدگی های موجود در آن واقف باشد سپرده می شود. از اجزای مهم در ترمز دیسکی می توان به شیلنگ هیدرولیک، کالیپر، دیسک دوچرخه و قطعه اتصال سیستم ترمز اشاره کرد.

به خاطر داشته باشید برای کارایی بهتر ترمز دوچرخه باید از لنت ترمز با کیفیت بالا استفاده کنید. برای افزایش امنیت در دوچرخه سواری، باید مرتب لنت ها در سرویس دوچرخه به صورت دوره ای بررسی شوند زیرا که به محض اینکه شیارهای لنت صاف شود هر دو لنت باید سریعا تعویض شوند.

· سرویس دوچرخه در محل : آچارکشی قطعات دوچرخه

سرویس دوچرخه یکی از مهم ترین اقدامات برای جلوگیری از به خرج افتادن این وسیله است. سرویس دوچرخه نو یا آچارکشی دوچرخه که در وسایل نقلیه موتوری هم انجام می شود در حفظ کیفیت این وسایل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همانطور که می دانید بعد از استفاده طولانی مدت بر حسب کیلومتر، اجزای آن ممکن است از حالت ریگلاژ خود خارج شوند و یا به اصطلاح دوچرخه سوارها، خودشان را باز کنند. در این مواقع برای جلوگیری از آسیب های بیشتر اقدام به آچار کشی دوچرخه و تنظیم مجدد قطعات دوچرخه می کنند. این اقدامات در دوچرخه های حرفه ای نیاز به تخصص دارد پس حتما پیشنهاد می کنید از یک تعمیرکار دوچرخه حرفه ای کمک بخواهید.

· تعمیر دوچرخه کورسی : تعمیر فرمان دوچرخه

فرمان دوچرخه و تنظیم کرپی فرمان دوچرخه اهمیت بسیار بالایی دارد. معمولا نشانه های زیادی به شما هشدار می دهند که نیاز به تعمیر و تنظیم فرمان دوچرخه است. نشانه هایی مانند سقف شدن فرمان، تنظیم نبودن زاویه فرمان ، لقی فرمان و تعمیر ساچمه فرمان از مواردی هستند که باید در تعمیر دوچرخه در محل بررسی و رفع می شوند.

· تعمیر دوچرخه کوهستان : تعمیر کمک دوچرخه

کمک ‌فنر دوچرخه از اجزای مهم در دوچرخه است که موجب سهولت در کارایی و دوچرخه سواری و کنترل بهتر این وسیله بر روی مسیرهای ناهموار می شود. کمک فنرهای به کار برده شده بر روی هر دوچرخه با هم تفاوت دارند. به طور مثال کمک فنر به کار برده شده در دوچرخه کوهستان با کمک فنر دوچرخه شهری قطعا متفاوت است.

کمک دوچرخه ممکن است طی مرور زمان دچار ایرادی شود با تعمیرات دوچرخه می توان از ریشه دار شدن مشکلات در آن جلوگیری کرد. مواردی مانند تعمیر قفل کن کمک دوچرخه، تنظیم کمک دوچرخه به کارکرد بهتر کمک فنر کمک می کند.

· تعمیر دوچرخه کودک : تعمیر زنجیر دوچرخه

یکی دیگر از مواردی که در تعمیر دوچرخه اغلب بررسی می شود تعمیر زنجیر دوچرخه در محل است. زنجیر دوچرخه از قطعاتی محسوب می شود که همیشه در معرض گرد و غبار و آلودگی است. این آلودگی ها موجب سایش زنجیر و افزایش سایش در شانژمان و عدم عملکرد صحیح در تعویض دنده ها خواهد شد. پیشنهاد می شود حداقل هفته ای یکبار را به رفع آلودگی ها از روی زنجیر دوچرخه اختصاص دهید.

تعمیر دوچرخه در خانه چه مزایایی دارد؟

تعمیرات دوچرخه و خدماتی مانند آچارکشی دوچرخه از اقداماتی است که باید به صورت مستمر انجام شود تا کیفیت این وسیله حفظ شود. دوچرخه ها بعد استفاده اغلب کیفیت اولیه خود را از دست می دهند. از این رو انتقال به تعمیرگاه دوچرخه گاهی سخت است و یا باید با استفاده از سایر خودروها این وسیله را انتقال داد. با استفاده از خدمات تعمیر دوچرخه در محل دیگر نیاز به صرف هزینه های بیشتر برای حمل و نقل و معطلی نخواهد بود. از این رو تعمیرکار سیار دوچرخه با تجهیزات در خانه حاضر می شوند و تمام خدمات را در محل ارائه می دهند. همچنین گاهی تعمیر دوچرخه حرفه ای نیز به مهارت بالایی نیاز است از این رو این خدمات در محل و تحت نظر مشتری انجام می شود.

تعمیرکار دوچرخه در محل هوم سرویز

انتقال دوچرخه به تعمیرگاه ها در کل کار نشدنی نیست. اما گاهی ایرادات در دوچرخه، سواری روی آن را دشوار یا خطرناک می کند. همچنین انتقال آن با ماشین شخصی نیز نیاز به هولدر یا استند نیاز دارد. به این ترتیب با استفاده از خدمات تعمیر دوچرخه در محل هوم سرویز شما می توانید ، تعمیرکار دوچرخه سیار را به محل بیاورید و از خدمات در محل آن بهره مند شوید. به این ترتیب اگر حتی چند دوچرخه شما دچار ایراد شده است می توانید با خبر کردن تعمیرکار دوچرخه هوم سرویز به یکباره به سرویس همه ی آنها در محل بپردازید.

خدماتی که در سرویس تعمیر دوچرخه در محل هوم سرویز ارائه می شود

 • تعمیر دوچرخه کودک
 • سرویس دوچرخه دنده ای
 • تعمیر ترمز دوچرخه
 • تعمیر طوقه دوچرخه
 • تعمیر کمک فنر دوچرخه
 • تعمیر زنجیر دوچرخه
 • پنچرگیری و تعویض تایر دوچرخه
 • آچارکشی و سرویس دوچرخه نو
 • تعمیر و تنظیم شانژمان
 • تعمیر فرمان دوچرخه
 • تعمیر چرخ دوچرخه

هزینه تعمیر دوچرخه در محل

هزینه تعمیر دوچرخه در محل به موارد متعددی وابسته است. از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه تعمیر دوچرخه در محل اختصاص داد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تعمیرات دوچرخه در محل می پردازیم.

· قیمت سرویس دوچرخه به مدل دوچرخه وابسته است

هزینه تعمیر دوچرخه در درجه اول به مدل آن بستگی دارد. به طور مثال هزینه سرویس دوچرخه دنده ای با قیمت تعمیر دوچرخه قدیمی، قطعا یکسان نخواهد بود. زیرا نوع مکانیزم آنها باهم یکسان نیست.

· نوع قطعه یا قطعات معیوب بر هزینه تعمیرات دوچرخه تاثیر دارد

همچنین هزینه تعمیرات دوچرخه به نوع قطعه معیوب در آن نیز بستگی دارد. طبیعتا قیمت تنظیم دوچرخه دنده دوچرخه، قیمت تعمیر دنده دوچرخه با هزینه تعمیر اساسی دوچرخه یکسان نخواهد بود.

در نظر خیلی از افراد دستمزد تعمیر دوچرخه در محل بسیار بیشتر از مراجعه حضوری به تعمیرگاهها خواهد بود. در صورتی که هزینه رفت و آمد و اتلاف وقت، همه و همه را اگر بخواهیم در کنار هم قرار دهیم. باز هم استفاده از خدمات سرویس دوچرخه در محل بسیار یه صرفه تر خواهد بود.

تعمیر دوچرخه در منزل در کمتر از یک ساعت!!!

با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز، همیاران ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت و با ارائه توضیحات لازم و اعلام قیمت دقیق پس از توافق نهایی در کنار شما قرار خواهند گرفت. تعمیر انواع برندهای جاینت، کراس، ویوا و سرویس انواع دوچرخه قدیمی و سرویس دوچرخه کودک با بالاترین کیفیت در خانه و بر اساس قیمت اتحادیه تعمیرات دوچرخه انجام می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر دوچرخه و همچنین ارایه خدمات آچارکشی و سرویس دوچرخه در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر دوچرخه و موتورسیکلت ارائه می دهد که شامل تعمیر موتور سیکلت شارژی در محل, تعمیرات اسکوتر برقی هاوربرد , تعمیر ماشین شارژی کودک در محل , تعمیر دوچرخه برقی , تعمیرات تخصصی موتور سیکلت ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر دوچرخه

آچارکشی و سرویس دوچرخه در محل

تعمیرات دوچرخه قدیمی و دنده ای

تعمیرات تخصصی دوچرخه حرفه ای، کوهستان و تعمیر دوچرخه کورسی در محل

پنچرگیری و تعویض تایر دوچرخه

تنظیم فرمان، ارتفاع و تعویض زین دوچرخه

تعویض انواع قطعات دوچرخه در منزل با نمونه های اورجینال و با کیفیت موجود در بازار

نظرات کاربران

profile picture
سپیده خسروی

همه چی عالی و بی نقص انجام شد.

profile picture
مهدی لشگری

مودب وقت شناس باشخصیت حرفه ای و کاربلد

profile picture
علی باقرزاده

آقای سلطانی کاردرست و دقیق... راضی بودم...

profile picture
آرش اوسط

زودتر از زمان انتخابی اومدن،قبلش هم تماس گرفتن و نرخ و اعلام کردن.در کل با اینکه دوچرخه سازی نزدیکم هست،نسبت به اینکه خیلی زود کارت راه میوفته خیلی خوبه

شرایط تعمیرات دوچرخه و تعویض قطعات دوچرخه در منزل

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیر دوچرخه نماید. همیار موظف به ارائه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد. . پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است. لذا از ارتباط مستقیم با و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

car-repair
تعمیر خودرو
قیمت از 600,000 الی 1,450,000 تومان
carwash
کارواش در محل
قیمت از 850,000 الی 1,050,000 تومان
car-window-tinting
نصب شیشه دودی
قیمت از 1,200,000 الی 1,700,000 تومان
motorcycle-repair
تعمیر موتور سیکلت
قیمت از 600,000 الی 1,800,000 تومان