تعمیر دوچرخه

تعمیر دوچرخه

از 1869 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر دوچرخه در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعویض زنجیر دوچرخه

150,000 الی 200,000 تومان

قیمت تعویض تیوپ دوچرخه (هر عدد)

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعویض دسته ترمز دوچرخه

150,000 الی 250,000 تومان

قیمت روغن کاری به همراه تنظیم ترمز و دنده دوچرخه

300,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

150,000 تومان

متوسط قیمت450,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت750,000 تومان

آنچه درباره تعمیر دوچرخه خواهید خواند

 • تعمیر دوچرخه در محل
 • انواع دوچرخه از نظر نوع طراحی و کاربری
 • تعمیر قطعات دوچرخه حرفه ای و شهری
 • تعمیرکار دوچرخه در محل هوم سرویز
 • خدماتی که در سرویس تعمیر دوچرخه در محل هوم سرویز ارائه می شود
 • هزینه تعمیر دوچرخه در محل
 • تعمیر دوچرخه در منزل در کمتر از یک ساعت!!!

تعمیر دوچرخه در محل

دوچرخه به عنوانقدیمی ترین و محبوب ترین وسیله نقلیه در بین افراد شناخته شده است. این وسیله درانواع مختلف جهت استفاده روزمره و شهری و هم به عنوان یک وسیله ورزشی حرفه ای برایورزشکاران حرفه ای کاربرد دارد. طبیعی است که نوع سیستم تعلیق، دنده و ترمز درانواع آنها با هم تفاوت های زیادی دارند و به این ترتیب تعمیر دوچرخه حرفهای با تعمیر دوچرخه دنده ای ساده با هم تفاوت های زیادی دارند.نصب و تعمیر دوچرخه در محل در زمان کوتاه انجام می شود. به این ترتیب دیگر نیازیبه مراجعه حضوری و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب نمی باشد و کاربران بهراحتی می توانند تعمیر دوچرخه در منزل و یا هر جای دیگری را تجربه کنند. در ادامه به معرفی انواع دوچرخه و عواملموثر بر هزینه تعمیر دوچرخه در منزل می پردازیم.

انواع دوچرخه از نظر نوع طراحی و کاربری

از نظر نوع طراحی ونوع کاربری آنها، انواع دوچرخه در چند مدل مجزا تقسیم بندی می شوند:

 • دوچرخه کوهستان
 • دوچرخه شهری
 • دوچرخه توریستی
 • دوچرخه کورسی یا دوچرخه جاده ای
 • دوچرخه نمایشی
 • دوچرخه چند نفره

تعمیر قطعات دوچرخه حرفه ای و شهری

تعمیر دوچرخهدنده ای :تعمیر ترمز دوچرخه

درکل ترمز دوچرخه بهدو دسته ترمز دیسکی و ترمز مکانیکی تقسیم می شوند. معمولا ترمز مکانیکی کهدر تعمیر دوچرخه قدیمی کاربرد دارد، از تجهیزات ساده تری تشکیلشده است. ترمز مکانیکی از سیم ترمز، لقمه ترمز و میله سیم ترمز تشکیل شده است. کهمعمولا ایرادات در ترمز مکانیکی در این سه قطعه جستجو و رفع می شوند.

تعمیر ترمز دیسکیدوچرخه چوناز اجزای بیشتری تشکیل شده است یقینا به مهارت بیشتری نیز نیاز دارد. در این مواقعتعمیرات را معمولا به تعمیرکار دوچرخه ماهر که به تمام پیچیدگیهای موجود در آن واقف باشد سپرده می شود. از اجزای مهم در ترمز دیسکی می توان بهشیلنگ هیدرولیک، کالیپر، دیسک دوچرخه و قطعه اتصال سیستم ترمز اشاره کرد.

به خاطر داشته باشیدبرای کارایی بهتر ترمز دوچرخه باید از لنت ترمز با کیفیت بالا استفادهکنید. برای افزایش امنیت در دوچرخه سواری، باید مرتب لنت ها در سرویسدوچرخه به صورت دوره ای بررسی شوند زیرا که به محض اینکه شیارهای لنت صاف شودهر دو لنت باید سریعا تعویض شوند.

سرویس دوچرخه درمحل :آچارکشی قطعات دوچرخه

سرویس دوچرخه یکی از مهم ترین اقدامات برایجلوگیری از به خرج افتادن این وسیله است. سرویس دوچرخه نو یا آچارکشیدوچرخه که در وسایل نقلیه موتوری هم انجام می شود در حفظ کیفیت این وسایل از اهمیتبسیار بالایی برخوردار است. همانطور که می دانید بعد از استفاده طولانی مدت بر حسبکیلومتر، اجزای آن ممکن است از حالت ریگلاژ خود خارج شوند و یا به اصطلاح دوچرخهسوارها، خودشان را باز کنند. در این مواقع برای جلوگیری از آسیب های بیشتر اقدامبه آچار کشی دوچرخه و تنظیم مجدد قطعات دوچرخه می کنند. ایناقدامات در دوچرخه های حرفه ای نیاز به تخصص دارد پس حتما پیشنهاد می کنیداز یک تعمیرکار دوچرخه حرفه ای کمک بخواهید.

تعمیر دوچرخهکورسی :تعمیر فرمان دوچرخه

فرمان دوچرخه وتنظیم کرپی فرمان دوچرخه اهمیت بسیار بالایی دارد. معمولا نشانه هایزیادی به شما هشدار می دهند که نیاز به تعمیر و تنظیم فرمان دوچرخه است.نشانه هایی مانند سقف شدن فرمان، تنظیم نبودن زاویه فرمان ، لقیفرمان و تعمیر ساچمه فرمان از مواردی هستند که باید در تعمیردوچرخه در محل بررسی و رفع می شوند.

تعمیر دوچرخهکوهستان :تعمیر کمک دوچرخه

کمک ‌فنر دوچرخه از اجزای مهم در دوچرخه است که موجب سهولتدر کارایی و دوچرخه سواری و کنترل بهتر این وسیله بر روی مسیرهایناهموار می شود. کمک فنرهای به کار برده شده بر روی هر دوچرخه با هم تفاوت دارند.به طور مثال کمک فنر به کار برده شده در دوچرخه کوهستان با کمک فنر دوچرخه شهریقطعا متفاوت است.

کمک دوچرخه ممکن استطی مرور زمان دچار ایرادی شود با سرویس دوچرخه می توان از ریشه دار شدن مشکلات درآن جلوگیری کرد. مواردی مانند تعمیر قفل کن کمک دوچرخه، تنظیم کمکدوچرخه به کارکرد بهتر کمک فنر کمک می کند.

تعمیر دوچرخهکودک :تعمیر زنجیر دوچرخه

یکی دیگر از مواردیکه در تعمیر دوچرخه اغلب بررسی می شود تعمیر زنجیر دوچرخه در محل است.زنجیر دوچرخه از قطعاتی محسوب می شود که همیشه در معرض گرد و غبار و آلودگی است.این آلودگی ها موجب سایش زنجیر و افزایش سایش در شانژمان و عدم عملکردصحیح در تعویض دنده ها خواهد شد. پیشنهاد می شود حداقل هفته ای یکبار را به رفعآلودگی ها از روی زنجیر دوچرخه اختصاص دهید.

تعمیرکار دوچرخه در محل هوم سرویز

انتقال دوچرخه بهتعمیرگاه ها در کل کار نشدنی نیست. اما گاهی ایرادات در دوچرخه، سواری رویآن را دشوار یا خطرناک می کند. همچنین انتقال آن با ماشین شخصی نیز نیاز به هولدریا استند نیاز دارد. به این ترتیب با استفاده از خدمات تعمیر دوچرخه درمحل هوم سرویز شما می توانید ، تعمیرکار دوچرخه سیار را به محل بیاورید واز خدمات در محل آن بهره مند شوید. به این ترتیب اگر حتی چند دوچرخه شما دچارایراد شده است می توانید با خبر کردن تعمیرکار دوچرخه هوم سرویز به یکباره بهسرویس همه ی آنها در محل بپردازید.

خدماتی که در سرویس تعمیر دوچرخه در محل هوم سرویز ارائه می شود

 • تعمیردوچرخه کودک
 • سرویسدوچرخه دنده ای
 • تعمیرترمز دوچرخه
 • تعمیر طوقه دوچرخه
 • تعمیر کمکفنر دوچرخه
 • تعمیر زنجیر دوچرخه
 • پنچرگیریو تعویض تایر دوچرخه
 • آچار کشیو سرویس دوچرخه نو
 • تعمیر وتنظیم شانژمان
 • تعمیرفرمان دوچرخه
 • تعمیر چرخدوچرخه

هزینه تعمیر دوچرخه در محل

قیمت سرویس دوچرخه در درجه اول به مدل آن بستگی دارد. به طورمثال هزینه سرویس دوچرخه دنده ای با قیمت تعمیر دوچرخهقدیمی، قطعا یکسان نخواهد بود. همچنین هزینه تعمیرات دوچرخه بهنوع قطعه معیوب در آن نیز بستگی دارد. در نظر خیلی از افراد دستمزد تعمیردوچرخه در محل بسیار بیشتر از مراجعه حضوری به تعمیرگاهها خواهد بود. درصورتی که هزینه رفت و آمد و اتلاف وقت، همه و همه را اگر بخواهیم در کنار هم قراردهیم. باز هم استفاده از خدمات سرویس دوچرخه در محل بسیار یه صرفه تر خواهدبود.

تعمیر دوچرخه در منزل در کمتر از یک ساعت!!!

با ثبت درخواسترایگان در سامانه هوم سرویز، همیاران ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهندگرفت و با ارائه توضیحات لازم و اعلام قیمت دقیق پس از توافق نهایی در کنار شماقرار خواهند گرفت. تعمیر انواع برندهای جاینت، کراس، ویوا و سرویس انواع دوچرخهقدیمی و سرویس دوچرخه کودک با بالاترین کیفیت در خانه انجام می شود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر دوچرخه و همچنین ارایه خدمات آچارکشی و سرویس دوچرخه در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر دوچرخه و موتورسیکلت ارائه می دهد که شامل تعمیرات انواع موتور سیکلت شارژی در محل, تعمیرات تخصصی انواع اسکوتر برقی، هاوربرد , عیب یابی و تعمیر ماشین و موتور شارژی کودک در محل , تعمیرات تخصصی انواع موتور سیکلت ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر دوچرخه

آچارکشی و سرویس دوچرخه در محل

تعمیرات انواع دوچرخه قدیمی و دنده ای

تعمیرات تخصصی دوچرخه حرفه ای، کوهستان و تعمیر دوچرخه کورسی در محل

پنچرگیری و تعویض تایر دوچرخه

تنظیم فرمان، ارتفاع و تعویض زین دوچرخه

تعویض انواع قطعات دوچرخه در منزل با نمونه های اورجینال و با کیفیت موجود در بازار

نظرات کاربران

profile picture
هستی رستمی

کارشون بی نظیر بود و رضایت کامل داشتم

profile picture
نونا احمدی

کارشون عالی بود حرفه ایی کار را انجام دادند ممنونم

profile picture
خانم عباسپور

از هوم سرویز خیلی تشکر میکنم بابت خدمات دهی عالیتون و خوشحالم که با همچین سایت خوب و معتبری اشنا شدم که میتونم با خیال راحت کارامو انجام بدم

profile picture
مجید جعفری

به موقع برای ما تشریف اوردند و مشکل را حل کردند

شرایط تعمیرات دوچرخه و تعویض قطعات دوچرخه در منزل

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیر دوچرخه نماید.همیار موظف به ارائه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.. پلیس فتا:امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است. لذا از ارتباط مستقیم با و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 250,000 الی 600,000 تومان
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 250,000 الی 770,000 تومان
نصب شیشه دودی
نصب شیشه دودی
قیمت از 1,100,000 الی 1,200,000 تومان
تعمیر موتور سیکلت
تعمیر موتور سیکلت
قیمت از 300,000 الی 650,000 تومان