بازسازی خانه

بازسازی خانه

از 1022 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بازسازی خانه در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت ارایه و اجرای طراحی دکوراسیون و بازسازی

توافقی

قیمت تخریب و خارج کردن نخاله ها در بازسازی

توافقی

قیمت اجرای بازسازی تاسیسات و لوله کشی آب، فاضلاب، رادیاتورها و پکیج

توافقی

قیمت اجرای بازسازی اتصالات و لوله کشی گاز

توافقی

قیمت اجرای بازسازی تاسیسات برقی و سیم کشی برق و تلفن

توافقی

قیمت اجرای ایزوگام در بازسازی

توافقی

قیمت اجرای بازسازی و طراحی دکوراسیون قسمت بنایی و نصب کاشی، سرامیک و سنگ، قرنیز

توافقی

قیمت ساخت و نصب کابینت و کمد دیواری در بازسازی و دکوراسیون

توافقی

قیمت نقاشی و کاغذدیواری در بازسازی و دکوراسیون

توافقی

قیمت بازسازی و تعویض درب و پنجره اهنی و آلمینیومی

توافقی

قیمت طراحی و اجرای کانال کشی کولر و هواکش در بازسازی و دکوراسیون

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره بازسازی خانه خواهید خواند

 • بازسازی خانه و ساختمان چیست؟
 • در بازسازی منزل چه مواردی باید رعایت شوند؟
 • بازسازی خانه های قدیمی شامل چه مواردی می شود؟
 • بازسازی ویلا از چه قسمتی شروع می شود؟
 • بازسازی و دکوراسیون شرکت، دفتر و اداره جات
 • بازسازی خانه و ویلا به دنبال ایده های جدید باشید!
 • صفر تا صد بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی
 • مراحل بازسازی خانه کدام است؟
 • هزینه بازسازی خانه قدیمی به چه مواردی وابسته است؟
 • صفر تا صد بازسازی ساختمان را به شرکت بازسازی ساختمان هوم سرویزبسپارید

بازسازی خانه و ساختمان چیست؟

بازسازی خانه به عملیات تعمیر، ترمیم و تغییر در سازهبه قصد نوسازی، از بین بردن بافت فرسوده و یا تغییر دکوراسیون گفته می شود. به طورکل این عملیات توسط شرکت بازسازی ساختمان برنامه ریزی و قیمتگذاری می شود. بازسازیآپارتمان، ویلا و... توسط شرکت بازسازیساختمان هوم سرویز بهترین راه حل برای مساعد کردن شرایط به جای تغییرکلی مکان است. گاهی امکان تعویض کلی مکان مورد نظر وجود ندارد در صورتی باصرف هزینه بازسازی خانه می توانید مکان زندگی خود را ایده آلکنید. نوسازی منزل باید بر اساس سلیقه مشتری و میزان بودجه مدنظر وی انجام شود. بازسازی خانه ممکن است شامل بازسازی زیر بناییمانند تغییر در لوله های آب و فاضلاب، تاسیسات، سیم کشی و غیره باشد یا ممکناست بازسازی و دکوراسیون صرفا شامل تغییر در ساختارداخلی خانه مانند بازسازی سرویس بهداشتی، آشپزخانه و بازسازی کفمنزل باشد. در ادامه به انواع مراحل بازسازی ساختمان وعوامل موثر بر هزینه بازسازی ساختمان می پردازیم.

در بازسازی منزل چه مواردی باید رعایت شوند؟

 • برنامه ریزیبرای بودجه بازسازی خانه و زمان در دسترس با در نظر گرفتن ۱۰ درصد ضریبانحراف
 • محلهایمورد نظر برای بازسازی خانه را از قبل مشخص نمایید و این تصمیمرا به پیمانکار نسپارید.
 • قبل ازشروع بازسازی منزل، دکوراسیون لوازم خانه را در نظر بگیرید.
 • تهیهنمونه قرارداد بازسازی خانه
 • انتخابپیمانکار و یا شرکت بازسازی خانه معتبر
 • مشخصنمودن مسئولیت خرید اجناس و مصالح در قرارداد
 • جنس،کیفیت و برند اقلام و اجناس و مصالح مورد نیاز
 • طراحیبازسازی منزل (ترجیحا طراحی سه بعدی) و توافق با پیمانکار بازسازی و ملاک قراردادندر قرارداد
 • هماهنگیبا اهالی و مدیریت ساختمان و در صورت نیاز اخذ مجوزهای لازم نظیر شهرداری
 • به ابعادو اندازه ها در بازسازی خانه توجه ویژه داشته باشید. (ابعاد پنجره ها، توالتایرانی و فرنگی، سینک ظرفشویی، درب ها و …)

نکات بازسازی ساختمانکه در بالا اشاره کردیم از اهم موضوعات بوده و موفقیت شما در پروژه را تضمین خواهدکرد.

بازسازی خانه های قدیمی شامل چه مواردی می شود؟

بازسازی ساختمان شامل قسمت های زیادی می شود. وابستهبه سن بنا، کیفیت تجهیزات و مصالح به کار رفته در ساختمان ممکن است نیاز به بازسازیدر سطح وسیع یا جزئی باشد. در طراحی و ساخت بعضی ساختمان ها و ادارات حداکثراستفاده از فضا صورت نگرفته است یا به عبارت دیگر پرتی فضا زیاد است. که با مهندسیو تغییر در ساختار داخلی منزل می توان این ایرادات را بدون آسیب کلی بهساختمان رفع کنند. همچنین بازسازی فضای داخلی منزل در بازسازیساختمان قدیمی می تواند شامل بازسازی سرویس بهداشتی و بازسازیسقف خانه و غیره باشد.

بازسازی ویلا از چه قسمتی شروع می شود؟

لذتی که زندگی درخانه های ویلایی دارد در هیچ آپارتمانی پیدا نمی شود. خیلی از صاحبان منازل ویلاییبه بهانه ی فرسوده شدن خانه، دست به فروش و یا تخریب آن می زنند. در صورتی کهبا بازسازی خانه قدیمی و بازسازی ویلا میتوانید با هزینه های به مراتب کمتر محیط راحت خود را حفظ کنید. بازسازی خانه قدیمی از بازسازیزیرساخت ها شروع می شود و سپس سایر قسمت ها رسیدگی می شود. بازسازی خانه ویلایی به سبکسنتی و سبک مدرن امکان پذیر است. همه اینها به سلیقه صاحبان ملک و البتهمهارت مهندسان گروه بازسازی خانه بستگی دارد.

با توجه به نقشههای خانه های قدیمی بازسازی یا نوسازی خانه قدیمی باید با دقتبیشتری انجام شود، تا با هزینه مناسب به تمام نکات رسیدگی شود. ازین رو برنامهریزی درست می تواند تا مقدار بالایی موجب صرفه جویی در هزینه ها شود. هوم سرویز بههمراه تیم مجرب بازسازی ویلا آماده ارائه طرح ها و ایده های مهیجو در عین حال مقرون به صرفه برای بازسازی خانه های کوچک و بزرگقدیمی هستند.

بازسازی و دکوراسیون شرکت، دفتر و اداره جات

نوسازی و بازسازیدفتر و شرکت ها از مهم ترین اقدامات برای جذب مراجعه کنندگان و رفاه کارمنداناست. در راستای بازسازی شرکت باید تمام اقدامات و طراحی ها بر اساس نوعکاربری و میزان رفت و آمد در آنها انجام شود. هزینه نوسازی اداره و شرکتبر اساس میزان تغییرات و نوع طراحی مد نظر تعیین می شود.

بازسازی خانه و ویلا به دنبال ایده های جدید باشید!

بعد از مرحله تخریبدر بازسازی ویلا یا خانه ها، باید به دنبال ایده برای بازسازیخانه باشید. در این مرحله می توانید با کمک از طراحان حرفه ای مبالغ بالاییدر هزینه بازسازی آپارتمان صرفه جویی کنید. زیرا با استفادهاز ایده های جدید بازسازی مقدار زیادی از هزینه های اضافی با راهکارهایجدی حذف می شوند و در جاهای بهتری صرف خواهند شد.

بازسازی آپارتمان بایدبه نحوی انجام شود، که بر اساس نظر صاحبان منازل، حداکثر رفاه را برای آنهافراهم آورد. یکی از اهداف عملیات بازسازی آپارتمان صرفه جویی انرژی وتغییر در سیستم سرمایش یا گرمایش منزل است. با اعمال این تغییرات لازم و ایجادشرایط مطلوب، هزینه های ثانویه خانوار به طرز چشم گیری کاهش پیدا خواهد کرد. درکل هزینه طراحی و بازسازی داخلی ساختمان نسبت به خرید ساختمان جدید بسیاربه صرفه تر خواهد بود.

صفر تا صد بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی

اصول و قوانین بازسازیمنزل شامل باید و نباید هایی هستند که در هنگام بازسازی خانه و سایرساختمان ها باید رعایت شوند. اقدامات نوسازی ساختمان که به منظورتعمیرات یا مرمت آن انجام می شود، باید در چارچوب این قوانین بازسازی صفر تا 100منزل قرار بگیرند. به طور مثال برای تغییر و جابجایی راه پله، ستون و تیغه هایاصلی ساختمان که نقش کلیدی در استحکام ساختمان دارند، همچنین جابجایی و تغییر دردیوارهای پارکینگ که باعث تغییر در فضای پارکینگ می شوند باید مجوز لازم ازشهرداری دریافت شود تا در حین بازسازی مشمول جریمه نشوید.

مراحل بازسازی خانه کدام است؟

مراحل بازسازیساختمان باید به درستی انجام شوند. هرگونه سهل انگاری و عدم رعایت قوانینبازسازی می تواند نتایج بدی را به همراه داشته باشد و موجب بالا رفتن هزینهبازسازی خانه می شود. رعایت اولویت بندی مهمترین قسمت است. در کلمراحل بازسازی کردن ساختمان را می‌توان به سه مرحله کلی 1. تخریب، 2.ساخت و 3. طراحی دوباره بنا تقسیم نمود که هر کدام ازاین مراحل جزییات خاصخود را دارند.

برای شروع در مرحله‌اول باید نقشه کامل و جامعی از ساختمان تهیه شود. در این نقشه باید تمامی اجزاموجود در ساختمان، مصالح بنا، استاندارد قطعات، مشخصات تأسیساتی بنا، درکل خصوصیات ساختاری بنا کاملا نشان داده می شود. همچنین جزییات مربوط بهپلکان، اتاق خواب ها، پذیرایی و آشپزخانه نیز کاملا مشخص میشود. سپس تغییراتی که مد نظر کارفرما است بر روی نقشه نشان داده می شود.

بازسازی آپارتمان:نما و دیوارها

نمای ساختمان به علتمجاورت مستقیم با عوامل جوی بیشتر در معرض فرسودگی است. همچنین نما اولین قسمتیاست که به چشم می آید از این رو بازسازی نمای ساختمان موجب تغییراتزیادی در ظاهر و البته ارزش مادی ساختمان می شود. نمای فرسوده علاوه بر عدم زیباییممکن است از نظر ایمنی و سقوط مصالح نیز برای ساکنین و رهگذران مشکل ساز شود. درشرایط فعلی تعویض آپارتمان یا منزل به صرفه نیست. به همین علت بازسازی نما ودیوارهای ساختمان بهترین راهکار برای حفظ زیبایی و امنیت ساکنین آن می باشد.

بازسازی ساختمان:لابی ها

لابی های ساختمان مهمترین قسمت از مشاعات ساختمان هستند. لابی ها طی مرور زمان فرسوده می شوند و نیازبه بازسازی لابی ساختمان می باشد. بازسازی لابی شامل تعویضدرب لابی، بازسازی سنگفرش لابی ها و غیره است که بر اساس طراحی های جدید ایده هایجدیدی در چیدمان نیز ارائه می شود.

بازسازی ساختمان:تراس و پاسیو

بازسازی تراس نیزاز قسمت های دیگر آپارتمان است که صاحبان ملک به انجام آن اصرار دارند. علتبازسازی تراس ایجاد فضایی دنج و زیبا برای آرامش است. مهمترین عامل برای نوسازیتراس و بازسازی پاسیو کیفیت متریال و تجهیزات مورد استفاده است. امروزه استفاده ازچوب پلاست برای بازسازی تراس مدرن و شیک بسیار ترند شده است زیرا که این متریال درمقابل رطوبت، فشار و ضربه بسیار مقاوم هستند.

بازسازی خانه :بازسازیسرویس بهداشتی

می دانیم که اگر قصد بازسازیساختمان را دارید مهمترین مورد در کنار کیفیت خدمات مسئله هزینه بازسازیخانه است. بازسازی خانه اغلب شامل بازسازی حمام و بازسازیدستشویی است. طبعا هر چه متراژ کار بالاتر باشد مدت زمان بازسازی خانه ومصالح بیشتری مورد نیاز است و به دنبال این مورد قیمت بازسازی ساختمان نیزافزایش پیدا می کند.

قیمت بازسازی توالت و قیمت بازسازی حمام اغلبیکی از پرخرج ترین قسمت های بازسازی آپارتمان است. جهت برآورد هزینه واطلاع از مصالح مورد نیاز در سرویس بهداشتی می توانید از شرکت بازسازیساختمان هوم سرویز کمک بخواهید. تیم هوم سرویز از صفر تا صدبازسازی منزل را بر عهده خواهند گرفت.

هزینه بازسازی خانه قدیمی به چه مواردی وابسته است؟

اصولا به دو دلیلاقدام به بازسازی منزل می کنند. بازسازی خانه‌ قدیمی برایفروش و یا نوسازی آپارتمان جهت سکونت، برآورد قیمت بازسازی منزل برایاین دو دلیل بسیار با هم متفاوتند. زیرا در پروژه بازسازیآپارتمان برای فروش هدف اصلی کاهش هزینه هاست. اما دومین دلیل چونهدف نوسازی آپارتمان برای زندگی است، کمی دست پیمانکار یا صاحب ملک برایهزینه کردن بازتر است. به طور کلی قیمت بازسازی خانه یا هر فضای دیگریباهم تفاوت دارند و امکان قیمت دادن بدون بازدید وجود ندارد. همچنین نوع و کیفیتمصالح نقش بسیار مهمی در برآورد قیمت بازسازی ساختمان دارد.

هزینه بازسازی ویلا باید در ابتدای پروژه و با بررسیمیزان بودجه کارفرما تعیین شود. هزینه بازسازی خانه ویلایی با توجهبه تغییراتی که مد نظر کارفرما است تعیین می‌شود. طبیعتا هرچه تغییرات در پروژه بیشترباشد، قیمت بازسازی خانه نیزافزایش پیدا می کند.

مراحل بازسازی وحجم تغییرات و البته نوع تعمیرات در میزان قیمت بازسازی خانه تاثیرویژه ای دارد و برای هر پروژه ای نمی توان قیمت ثابتی را اختصاص داد به این ترتیببدون بررسی دقیق محدوده هزینه مشخص نمی شود. گاهی با اجرای بعضی از تغییراتمتوجه ایرادات در تاسیسات ساختمان می شود که متاسفانه هرگونه خرابی موجود درتاسیسات مانند نشتی‌ها موجب بالارفتن هزینه بازسازی خانه می شود.

هزینه بازسازی خانه و منازل قدیمی نیز بر اساس ایدهکارفرما و سطح توقع وی انجام می شود. دستمزد اجراکنندگان و شرکت بازسازی خانه نیزبا توجه به حجم کار و تعداد روزهای کار آن‌ها بستگی دارد، و به صورت روزمزدی و یاپروژه ای محاسبه می‌شود. برای تخمین هزینه بازسازی خانه قدیمی همین حالااز متخصصین هوم سرویز به رایگان قیمت بگیرید.

صفر تا صد بازسازی ساختمان را به شرکت بازسازی ساختمان هوم سرویزبسپارید

قبل از هر تصمیمی واقدام به شروع کار با مشاورین و مهندسین معماری و ساخت و سازه هوم سرویزمشورت کنید و راهنمای بازسازی منزل را بگیرید. عملیات بازسازی ساختمان از جمله کارهایی می باشد که هر گونهتصمیم اشتباه موجب خسارات و هزینه های زیادی می شود. از این رو پیشنهاد می کنیم کارخود را به افراد حرفه ای در این زمینه بسپارید و حتما طی قرارداد بازسازی ساختمان اقدام به بازسازی خانه نمایید. کافیست به صورت رایگان در سامانههوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا شرکت های بازسازی همکار با هوم سرویز با شما تماس گرفته و توضیحاتلازم را در اختیار شما قرار دهند و جهت برآورد هزینه نوسازی ساختمان درمحل حضور پیدا کنند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بازسازی خانه و همچنین ارایه خدمات بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, ساخت آبنما در حیاط منزل, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بازسازی خانه

بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی

بازسازی خانه های قدیمی و فرسوده

بازسازی آپارتمان و تغییر دکوراسیون منزل

بازسازی حمام و بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی اتاق خواب و پذیرایی

ارائه طراحی سه بعدی قبل از شروع به بازسازی خانه

بازسازی منزل به همراه نمونه کارهای بازسازی منزل

بازسازی منزل با شرکت های بازسازی معتبر به همراه قرارداد رسمی

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط بازسازی ساختمان، ویلا و بازسازی آپارتمان اداری و مسکونی

هوم سرویز افراد با تجربه و خوشنام را به شما معرفی می نماید و انتخاب همیار پس از مشاهده نمونه کارها و برآورد دقیق زمان و هزینه و ثبت قرارداد انجام می شود.

چنانچه نیاز به طراحی به صورت سه بعدی داشته باشید هزینه طراحی به صورت مجزا محاسبه می گردد.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

چنانچه مکان مورد نظر جهت بازسازی نیاز به اخذ تاییدیه از مدیریت ساختمان یا ارگان خاصی داشته باشد، مشتری می بایست تاییدیه های لازم را اخذ نماید.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کارها و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

مالکیت درآمد حاصل از فروش ضایعات می بایست در قرارداد قید شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت کابینت آشپزخانه
ساخت کابینت آشپزخانه
در حال بروزرسانی قیمت
نصب پرده
نصب پرده
قیمت از 400,000 الی 1,000,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 750,000 الی 3,000,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 4,500,000 الی 67,000,000 تومان