بازسازی خانه

بازسازی خانه

از 1022 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بازسازی خانه در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ارایه و اجرای طراحی دکوراسیون و بازسازی

توافقی

قیمت تخریب و خارج کردن نخاله ها در بازسازی

توافقی

قیمت اجرای بازسازی تاسیسات و لوله کشی آب، فاضلاب، رادیاتورها و پکیج

توافقی

قیمت اجرای بازسازی اتصالات و لوله کشی گاز

توافقی

قیمت اجرای بازسازی تاسیسات برقی و سیم کشی برق و تلفن

توافقی

قیمت اجرای ایزوگام در بازسازی

توافقی

قیمت اجرای بازسازی و طراحی دکوراسیون قسمت بنایی و نصب کاشی، سرامیک و سنگ، قرنیز

توافقی

قیمت ساخت و نصب کابینت و کمد دیواری در بازسازی و دکوراسیون

توافقی

قیمت نقاشی و کاغذدیواری در بازسازی و دکوراسیون

توافقی

قیمت بازسازی و تعویض درب و پنجره اهنی و آلمینیومی

توافقی

قیمت طراحی و اجرای کانال کشی کولر و هواکش در بازسازی و دکوراسیون

توافقی

متوسط قیمت385,250,000 تومانکمینه قیمت175,000,000 تومانبیشینه قیمت595,500,000 تومان

آنچه درباره بازسازی خانه خواهید خواند

 • بازسازی خانه با بهترین شرکت بازسازی
 • مراحل ثبت سفارش رایگان در زمینه بازسازی منزل
 • مزایای بازسازی منزل نسبت به خرید یک منزل جدید
 • چرا بعضی از افراد در پروسه بازسازی آپارتمان از انتخاب خود پشیمان می شوند؟
 • مراحل بازسازی خانه چگونه است؟
 • در بازسازی منزل چه مواردی باید رعایت شوند؟
 • بازسازی ویلا از چه قسمتی شروع می شود؟
 • بازسازی خانه های قدیمی شامل چه مواردی می شود؟
 • هزینه بازسازی خانه به چه مواردی وابسته است؟
 • راهکارهای کاهش هزینه بازسازی منزل
 • صفر تا صد بازسازی ساختمان را به شرکت بازسازی ساختمان هوم سرویز بسپارید

بازسازی خانه با بهترین شرکت بازسازی

بازسازی منزل به عملیات تعمیرات منزل، ترمیم و تغییر در سازه به قصد نوسازی، از بین بردن بافت فرسوده و یا تغییر دکوراسیون گفته می شود. قبل از شروع کار ممکن است سوالاتی پیرامون این موضوع که برای بازسازی خانه از کجا شروع کنیم؟ یا هزینه بازسازی منزل چقدر است؟ مطرح می شود. بازسازی آپارتمان، ویلا و خانه های قدیمی نیاز به تخصص و تجربه دارد و حتما می بایست توسط شرکت بازسازی ساختمان مجرب و مطمئن انجام شود. در غیر اینصورت محتمل است با صرف هزینه بازسازی خانه به میزان زیاد نهایتا نتیجه مورد نظر شما حاصل نشود.

بازسازی خانه ممکن است شامل بازسازی کامل منزل مانند تعویض لوله های آب و فاضلاب، تاسیسات، سیم کشی ساختمان و غیره باشد یا ممکن است یک بازسازی جزئی که صرفا شامل تغییر در ساختار داخلی خانه مانند بازسازی سرویس بهداشتی، آشپزخانه و بازسازی کف منزل باشد. بنابراین نوسازی منزل باید بر اساس سلیقه مشتری و میزان بودجه مد نظر وی انجام شود. در ادامه به مراحل بازسازی خانه و عوامل موثر بر هزینه بازسازی منزل می پردازیم.

مراحل ثبت سفارش رایگان در زمینه بازسازی منزل

برای استعلام قیمت بازسازی آشپزخانه، منزل و بازسازی خانه ویلایی و غیره تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت سفارش اولیه

در ابتدا تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و تماس مستقیم با شماره تلفن شرکت بازسازی 90002021 تماس حاصل فرمایید. سپس با اعلام شماره تماس، زمان و مکان حدودی، هوم سرویز لیست بهترین شرکت های بازسازی را در اختیار شما قرار می دهد.

· تماس شرکت بازسازی جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت سفارش متخصصین جهت اطلاع دقیق از وضعیت دقیق ساختمان، نوع خواسته مشتری و اعلام محدوده هزینه تعمیرات ساختمان تماس خواهند گرفت.

· اعزام متخصصین به محل

به طور معمول برای چنین اقداماتی هزینه بازسازی خانه به طور دقیق بعد از مراجعه حضوری، اندازه گیری و معرفی دقیق متریال و یا حتی بعد از طراحی اولیه مشخص می شود.

· انعقاد قرارداد بازسازی و شروع

پس از توافقات نهایی در ارتباط با قیمت بازسازی نوبت به عقد قرارداد می رسد. در طی این قرارداد کلیه تعهدات طرفین، نوع متریال، مصالح، زمان شروع و پایان پروژه تنظیم می شود. تفاوتی ندارد قصد بازسازی منزل کوچک یا بازسازی ویلا داشته باشید. تمامی خدمات توسط بهترین و متعهد ترین شرکت های بازسازی بر اساس بودجه و زمانبندی مورد توافق انجام می شود.

مزایای بازسازی منزل نسبت به خرید یک منزل جدید

شاید پس از اعلام هزینه بازسازی منزل به این فکر فرو روید که به دنبال خرید یک خانه جدید باشید. اما آیا در خانه نوساز همان متریال درجه یکی که مدنظرتان است استفاده شده است؟ آیا مطمئن هستید که ایده بازسازی خانه که در خانه جدید مطابق با سلیقه شما انجام شده است؟

پیشنهاد می کنیم که اگر با کلیات ساختمان خود مشکلی ندارید جزئیات و طراحی دکوراسیون داخلی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید. شاید بازسازی منزل 60 متری برایتان چیز غیر ممکنی به نظر برسد. به این فکر کنید مگر چه تغییراتی می توان ایجاد نمود؟! اما نوسازی در کنار طراحی مدرن موجب معجزاتی می شود که حتی فضای خانه جذابتر و بزرگتر به نظر برسد.

چرا بعضی از افراد در پروسه بازسازی آپارتمان از انتخاب خود پشیمان می شوند؟

متاسفانه در بازار کنونی که قیمت مصالح وابسته به قیمت دلار افزایش می یابند، بزرگترین اشتباه وقفه انداختن بین تصمیم نهایی و خرید مصالح است. اگر پس از اعلام هزینه بازسازی منزل به این نتیجه رسیده اید که مایلید این تغییرات را ایجاد کنید، باید سریعا مصالح لازم را خریداری و شروع کنید. در صورت وقفه، ممکن است متحمل ضرر شوید و این گونه است که در اواسط کار هستید اما ممکن است از پس هزینه ها برنیایید. البته این اتفاقات زمانی رخ می دهد که به تنهایی شروع به کار کرده باشید. اما در مواقعی که با گروه و شرکت بازسازی ساختمان قرارداد بسته اید هیچ تلورانسی روی مبلغ قرارداد شما تاثیر نخواهد گذاشت. مگر مواردی که در قرارداد ذکر نشده باشد.

مراحل بازسازی خانه چگونه است؟

انجام صحیح مراحل بازسازی نیاز به تجربه و تخصص تیم بازسازی دارد چرا که این مراحل ضمن پیوستگی توام با تقدم و تاخر می باشند و هر مرحله پیش نیاز مراحل بعدی بازسازی محسوب می شوند. هرگونه سهل انگاری و عدم رعایت قوانین می تواند نتایج بدی را به همراه داشته باشد و موجب بالا رفتن هزینه بازسازی خانه شود. به صورت کلی مراحل بازسازي ساختمان را می‌توان به سه مرحله کلی 1. تخریب، 2. ساخت و 3. طراحی دوباره بنا، تقسیم نمود که هر کدام ازاین مراحل جزییات خاص خود را دارند.

برای شروع در مرحله‌ اول باید نقشه کامل و جامعی از ساختمان تهیه شود. در این نقشه باید تمامی اجزا موجود در ساختمان، مصالح بنا، استاندارد قطعات، مشخصات تأسیساتی بنا، سیم کشی ساختمان در کل خصوصیات ساختاری بنا کاملا نشان داده می شود. همچنین جزییات مربوط به پلکان، اتاق خواب ها، پذیرایی و آشپزخانه نیز کاملا مشخص می شود. سپس تغییراتی که مد نظر کارفرما است بر روی نقشه نشان داده می شود.

· تخریب دیوارها و تغییر پوشش دیوارها

دیوارها نقش موثری در طراحی داخلی منازل دارند. از این رو کوچکترین تغییر در دیوارها شمایل کلی فضای داخلی را تغییر می دهند. در بازسازی خانه قدیمی اغلب با تخریب دیوار آشپزخانه شروع می شود تا فضا بازتر شود. همچنین از تاثیر شگفت انگیر تغییر در رنگ دیوارها و نقاشی ساختمان هم نمی توان صرف نظر نمود. گاهی پتینه کاری دیوار، بنا بر نوع طراحی و سبک فضا موجب می شود فضایی جدید و جذاب ایجاد شود.

· تخریب و تغییرات در کف

در کنار دیوارها تغییر در کف هم نقش مهمی در عک دارد. در واقعیت می توان اولین موردی که در نگاه اولیه به چشم می آید زیبایی، ظرافت و کیفیت کفپوش ساختمان است. می توان از انواع متریال مانند نصب پارکت، سرامیک کاری کف و ... بنا به درخواست کارفرما و بودجه در نظر گرفته شده اختصاص داد.

· تغییرات کمد و کابینت

در طی بازسازی منزل از قسمت های مهمی که باید تغییر کنند مربوط به آشپزخانه است. ساخت کابینت آشپزخانه، تعویض شیرآلات و به کار بردن و نصب کاشی بین کابینتی متناسب با نوع طراحی آشپزخانه از مواردی هست که در راس کار قرار دارد.

همچنین در زمان نوسازی منزل، گاهی نیاز به بازسازی اتاق خواب است که در طی این پروسه نیاز به ساخت کمد دیواری مدرن می رسد که نباید از قلم انداخته شود.

· بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

در بازسازی خانه قدیمی بازسازی سرویس بهداشتی و حمام بسیار با اهمیت است. تغییرات و یا تعمیرات لوله کشی ساختمان، کاشی کاری توالت و حمام و همچنین نصب روشویی هم از مواردی است که باید انجام شود تا سبک سرویس بهداشتی مدرن شود.

· هوشمند سازی و تجهیز نمودن ساختمان

نوسازی تنها مربوط به زیبا سازی ساختمان نیست. گاهی نیاز به بالا بردن امنیت ساختمان و هوشمند سازی ساختمان هم می شود. برقکاری ساختمان، نصب کلید و پریز جدید و ... هم در این پروسه در صورت نیاز انجام می شود. همچنین گاهی برای بالا بردن ضریب ایمنی اقدام به نصب دوربین مداربسته می کنند.

در بازسازی منزل چه مواردی باید رعایت شوند؟

برای بازسازی خانه قدیمی و تبدیل آن به محلی مقاوم، زیبا و مدرن باید اقدامات توسط اکیپ ماهر و بر اساس استانداردها انجام شود تا نتیجه نهایی قابل قبول باشد.

ü برنامه ریزی بر مبنای بودجه و زمان در دسترس، با در نظر گرفتن ۱۰ درصد ضریب انحراف

ü محلهای مورد نظر برای تغییرات را از قبل به طور دقیق مشخص نمایید و این تصمیم را به پیمانکار نسپارید.

ü قبل از شروع کار، دکوراسیون لوازم خانه را در نظر بگیرید و سپس تصمیمات نهایی را بگیرید.

ü تهیه نمونه قرارداد با بندهای مشخص و منطقی

ü انتخاب پیمانکار و یا شرکت بازسازی خانه معتبر

ü مشخص نمودن مسئولیت خرید اجناس و مصالح در قرارداد

ü جنس، کیفیت و برند اقلام و اجناس و مصالح مورد نیاز

ü درخواست تهیه طراحی سه بعدی و توافقات نهایی با ذکر مکتوب در قرارداد

ü هماهنگی با اهالی و مدیریت ساختمان و در صورت نیاز اخذ مجوزهای لازم نظیر شهرداری

نکات بازسازی ساختمان که در بالا اشاره کردیم از اهم موضوعات بوده و موفقیت شما در پروژه را تضمین خواهد کرد.

بازسازی ویلا از چه قسمتی شروع می شود؟

لذتی که زندگی در خانه های ویلایی دارد در هیچ آپارتمانی پیدا نمی شود. خیلی از صاحبان منازل ویلایی به بهانه ی فرسوده شدن خانه، دست به فروش و یا تخریب آن می زنند. در صورتی که با بازسازی ویلا می توانید با هزینه های به مراتب کمتر محیط راحت خود را حفظ کنید. بازسازی خانه قدیمی از تغییرات زیرساخت ها شروع می شود و سپس سایر قسمت ها رسیدگی می شود. این اقدامات به سبک سنتی و مدرن امکان پذیر است. همه اینها به سلیقه صاحبان ملک و البته مهارت مهندسان بستگی دارد.

با توجه به نقشه های خانه های قدیمی، نوسازی خانه قدیمی باید با دقت بیشتری انجام شود، تا با هزینه مناسب به تمام نکات رسیدگی شود. ازین رو برنامه ریزی درست می تواند تا مقدار بالایی موجب صرفه جویی در هزینه ها شود. هوم سرویز به همراه تیم مجرب بازسازی ویلا آماده ارائه طرح ها و ایده های مهیج و در عین حال مقرون به صرفه برای بازسازي خانه های کوچک و بزرگ قدیمی هستند.

بازسازی خانه های قدیمی شامل چه مواردی می شود؟

بازسازی ساختمان شامل قسمت های زیادی می شود. وابسته به سن بنا، کیفیت تجهیزات و مصالح به کار رفته در ساختمان ممکن است نیاز به بازسازی در سطح وسیع یا جزئی باشد. در طراحی و ساخت بعضی ساختمان ها و ادارات حداکثر استفاده از فضا صورت نگرفته است یا به عبارت دیگر پرتی فضا زیاد است. که با مهندسی و تغییر در ساختار داخلی منزل می توان این ایرادات را بدون آسیب کلی به ساختمان رفع کنند. همچنین بازسازی خانه قدیمی می تواند شامل بازسازی سرویس بهداشتی، تخریب و نوسازی سقف خانه و غیره باشد.

هزینه بازسازی خانه به چه مواردی وابسته است؟

اصولا به دو دلیل اقدام به بازسازی منزل می کنند. بازسازی خانه‌ قدیمی برای فروش و یا نوسازی آپارتمان جهت سکونت، برآورد قیمت برای این دو دلیل بسیار با هم متفاوتند. زیرا در پروژه بازسازی آپارتمان برای فروش هدف اصلی کاهش هزینه هاست. اما دومین دلیل چون هدف نوسازی آپارتمان برای زندگی است، کمی دست پیمانکار یا صاحب ملک برای هزینه کردن بازتر است. به طور کلی قیمت بازسازی خانه یا هر فضای دیگری باهم تفاوت دارند و امکان قیمت دادن بدون بازدید وجود ندارد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت بازسازی منزل می پردازیم.

شرکت بازسازی ساختمان

همانطور که گفته شد مهم ترین موردی که قبل از تصمیم نهایی باید به آن توجه شود قرارداد با شرکت معتمد و مجرب است. از این رو شرکت هایی که دارای رزومه کاری بسیار موفق در این زمینه هستند ممکن است نرخ بازسازی ساختمان بالاتری اعلام کنند. الته این مورد در مقایسه با جلوگیری از اتلاف هزینه در مصالح و سایر هزینه های جانبی به چشم نمی آید و حتی گاهی مقرون به صرفه تر هم خواهد بود.

مساحت فضا

طبیعتا هرچه فضا وسیع تر باشد باید اقدامات وسیع تری انجام شود و همین مورد هزینه بازسازی ساختمان را تغییر می دهد.

کیفیت مصالح و تاثیر مستقیم بر قیمت بازسازی منزل

همانطور که گفته شد انتحاب مصالح باید بر اساس بودجه کارفرما و البته صلاحدید مهندسین انتخاب شود. طبیعتا متریال درجه یک هزینه بازسازی خانه را بالا برده و در عین حال کیفیت بالاتری هم دارند. اما استفاده از متریال با کیفیت در عین حال مقرون به صرفه هنر متخصصین هوم سرویز است.

· میزان ایرادات و حجم تغییرات مورد نیاز

مراحل بازسازی و حجم تغییرات و البته نوع تعمیرات در میزان قیمت بازسازی خانه تاثیر ویژه ای دارد و برای هر پروژه ای نمی توان قیمت ثابتی را اختصاص داد به این ترتیب بدون بررسی دقیق محدوده هزینه مشخص نمی شود. گاهی با اجرای بعضی از تغییرات متوجه ایرادات در تاسیسات ساختمان می شود که متاسفانه هرگونه خرابی موجود در تاسیسات مانند نشتی‌ها موجب بالارفتن هزینه بازسازی خانه می شود.

هزینه بازسازی خانه و منازل قدیمی نیز بر اساس ایده کارفرما و سطح توقع وی انجام می شود. دستمزد اجراکنندگان و شرکت بازسازی خانه نیز با توجه به حجم کار و تعداد روزهای کار آن‌ها بستگی دارد، و به صورت روزمزدی و یا پروژه ای محاسبه می‌شود. برای تخمین هزینه بازسازی خانه قدیمی همین حالا از متخصصین هوم سرویز به رایگان قیمت بگیرید.

راهکارهای کاهش هزینه بازسازی منزل

بازسازي منزل از پروسه هایی است که اگر به تنهایی و بدون مشورت با افراد متخصص انجام شود، قطعا هم مدت زمان بیشتری به طول خواهد انجامید و هم هزینه بازسازي منزل به طور چشم گیری بالا می رود. از این رو برنامه ریزی دقیق بر پایه تجربه و دانش موجب صرفه جویی های چشم گیری در زمان و هزینه خواهد شد.

 • در واقعیت تخریب بدون برنامه ریزی اولین اشتباه است که بسیاری از افراد را گمراه می کند. لذا بهترین زمان تخریب بعد از طراحی دقیق است. به این ترتیب به طور دقیق قسمت هایی که باید تخریب شوند مشخص شده و با کمک گروهی متخصص تمام کارها طبق برنامه ریزی شروع می شوند.
 • همکاری با شرکت بازسازی موجب می شود که برای هر اقدامی اکیپی مجرب و کارآزموده آماده همکاری هستند و تمام اقدامات مربوط به تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.
 • اعلام قیمت دقیق مصالح، متریال و معرفی تنوع آنها مزایا و معایب آنها به کارفرما قبل از شروع کار باید با حوصله انجام شود. گاهی کارفرما مایل است که متناسب با بودجه خود پروسه به اتمام برسد از این رو متریال باید بر اساس مبالغ تعیین شده انتخاب شوند.

شرکت بازسازی هوم سرویز در پروژه های ساختمانی بر اساس قرارداد تعیین شده در صورت نیاز به کسب مجوزهای شهرداری متریال و مصالح را برنامه ریزی و اجرا می کند.

صفر تا صد بازسازی ساختمان را به شرکت بازسازی ساختمان هوم سرویز بسپارید

قبل از هر تصمیمی و شروع به نوسازی با مشاورین و مهندسین معماری و ساخت و سازه هوم سرویز مشورت کنید. عملیات بازسازی ساختمان از جمله مواردی می باشد که هر گونه تصمیم اشتباه، موجب خسارات و هزینه های زیادی می شود. از این رو پیشنهاد می کنیم کار خود را به تیم حرفه ای بازسازی بسپارید و حتما ضمن عقد قرارداد شروع به کار نمایید. کافیست به صورت رایگان سفارش خود را در هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا شرکت های بازسازی همکار با هوم سرویز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بازسازی خانه و همچنین ارایه خدمات بازسازی خانه ویلایی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, ساخت آبنما در حیاط منزل, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بازسازی خانه

بازسازی خانه ویلایی

بازسازی خانه قدیمی و فرسوده

بازسازی آپارتمان و تغییر دکوراسیون منزل

بازسازی حمام و بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی اتاق خواب و پذیرایی

ارائه طراحی سه بعدی قبل از شروع به بازسازی خانه

بازسازی منزل به همراه نمونه کارهای بازسازی منزل

بازسازی منزل با شرکت های بازسازی معتبر به همراه قرارداد رسمی

نمونه کارهای بازسازی خانه هوم سرویز

Arayan Tarsim آرایان ترسیم
بازسازی شرکت
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
بازسازی واحد اداری
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
بازسازی ویلا
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
بازسازی آپارتمان دوبلکس
Arayan Tarsim آرایان ترسیم

نظرات کاربران

profile picture
امین صعودی

باسلام.از هر نظر قابل ستایش بودند.بسیار وقت شناس...باحوصله...ایده پردازی مناسب...و هرچی صفت خوب نثار ایشان میکنم.

شرایط بازسازی ساختمان، ویلا و بازسازی آپارتمان اداری و مسکونی

هوم سرویز افراد با تجربه و خوشنام را به شما معرفی می نماید و انتخاب همیار پس از مشاهده نمونه کارها و برآورد دقیق زمان و هزینه و ثبت قرارداد انجام می شود.

چنانچه نیاز به طراحی به صورت سه بعدی داشته باشید هزینه طراحی به صورت مجزا محاسبه می گردد.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

چنانچه مکان مورد نظر جهت بازسازی نیاز به اخذ تاییدیه از مدیریت ساختمان یا ارگان خاصی داشته باشد، مشتری می بایست تاییدیه های لازم را اخذ نماید.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کارها و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

مالکیت درآمد حاصل از فروش ضایعات می بایست در قرارداد قید شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

making-kitchen-cabinets
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 175,000,000 الی 595,500,000 تومان
curtain-installation
نصب پرده
قیمت از 500,000 الی 1,270,000 تومان
repair-sofa
تعمیر مبل
قیمت از 1,000,000 الی 2,000,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری
قیمت از 24,000,000 الی 24,000,000 تومان