banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
بازسازی و دکوراسیون

بازسازی ساختمان

از 1022 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بازسازی و تعمیرات آپارتمان و خانه های ویلایی

قیمت ارایه و اجرای طراحی دکوراسیون و بازسازی

توافقی

قیمت تخریب و خارج کردن نخاله ها در بازسازی

توافقی

قیمت اجرای بازسازی تاسیسات و لوله کشی آب، فاضلاب، رادیاتورها و پکیج

توافقی

قیمت اجرای بازسازی اتصالات و لوله کشی گاز

توافقی

قیمت اجرای بازسازی تاسیسات برقی و سیم کشی برق و تلفن

توافقی

قیمت اجرای ایزوگام در بازسازی

توافقی

قیمت اجرای بازسازی و طراحی دکوراسیون قسمت بنایی و نصب کاشی، سرامیک و سنگ، قرنیز

توافقی

قیمت ساخت و نصب کابینت و کمد دیواری در بازسازی و دکوراسیون

توافقی

قیمت نقاشی و کاغذدیواری در بازسازی و دکوراسیون

توافقی

قیمت بازسازی و تعویض درب و پنجره اهنی و آلمینیومی

توافقی

قیمت طراحی و اجرای کانال کشی کولر و هواکش در بازسازی و دکوراسیون

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط بازسازی و نوسازی ساختمان

هوم سرویز افراد با تجربه و خوشنام را به شما معرفی می نماید و انتخاب همیار پس از مشاهده نمونه کارها و برآورد دقیق زمان و هزینه و ثبت قرارداد انجام می شود.

چنانچه نیاز به طراحی به صورت سه بعدی داشته باشید هزینه طراحی به صورت مجزا محاسبه می گردد.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

چنانچه مکان مورد نظر جهت بازسازی نیاز به اخذ تاییدیه از مدیریت ساختمان یا ارگان خاصی داشته باشد، مشتری می بایست تاییدیه های لازم را اخذ نماید.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کارها و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

مالکیت درآمد حاصل از فروش ضایعات می بایست در قرارداد قید شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

بازسازی خانه و ساختمان چیست؟

عملیات تعمیر، ترمیمو تغییر در سازه به قصد نوسازی و از بین بردن بافت فرسوده و یا تغییر دکوراسیونگفته می شود. هر گاه مشکلی در تاسیسات پیش بیاید و یا ظاهر آپارتمان فرسوده و حتیقدیمی شود به فکر بازسازی خانه می افتیم. کلیه عملیات تعمیرات ساختمان در شرکتبازسازی ساختمان برنامه ریزی و قیمت گذاری می شود.

خدمات تعمیراتمنزلتوسط شرکت بازسازی آپارتمان هوم سرویز بهترین راه حل برای مساعدکردن شرایط به جای تغییر کلی مکان است. گاهی امکان تعویض کلی مکان مورد نظر وجود ندارددر صورتی با صرف هزینه بازسازی خانه می توانید مکان زندگی خود راایده آل کنید. نوسازی منزل باید بر اساس سلیقه مشتری و میزان بودجه مدنظر وی انجام شود.  تعمیرات آپارتمان ممکن است شامل بازسازی زیر بناییمانند تغییر در لوله های آب و فاضلاب، تاسیسات، سیم کشی و غیره باشد یا ممکناست بازسازی و دکوراسیون صرفا شامل تغییر در ساختارداخلی خانه مانند بازسازی سرویس بهداشتی، آشپزخانه و بازسازی کفمنزل باشد.

بازسازی خانه اصلا کار راحتی نیست وحتی در مواردی،کار بسیار پیچیده ای می شود که نیاز به برنامه ریزی درست و اصولی دارد. به همینعلت باید این اقدامات را به شکل اصولی شروع و تمام کرد. برای بازسازیآپارتمان باید از شرکت بازسازی ساختمان حرفه ای در این زمینهکمک گرفت تا ایرادی در حین پروژه ایجاد نشود. کمک گیری از گروه متخصص در این زمینهموجب می شود که با استفاده از بهترین متریال و مناسب ترین هزینه  و کاملا بر اساس هزینه و بودجه بازسازی کهمد نظر شما است کلیه عملیات تعمیرات خانه انجام شود. در ادامه بهانواع مراحل بازسازی ساختمان و عوامل موثر بر هزینه بازسازیساختمان می پردازیم.

کلیدی ترین نکات بازسازی منزل که باید همیشه به خاطر داشته باشید

 • برنامهریزی بودجه و زمان در دسترس با در نظر گرفتن ۱۰ درصد ضریب انحراف
 • محلهایمورد نظر برای بازسازی خانه را از قبل مشخص نمایید و این تصمیم را بهپیمانکار نسپارید.
 • قبل ازشروع بازسازی منزل ، دکوراسیون لوازم خانه را در نظر بگیرید.
 • تهیهنمونه قرارداد بازسازی
 • انتخابپیمانکار و یا شرکت بازسازی خانه معتبر
 • مشخصنمودن مسئولیت خرید اجناس و مصالح در قرارداد
 • جنس،کیفیت و برند اقلام و اجناس و مصالح مورد نیاز
 • طراحیبازسازی منزل(ترجیحا طراحی سه بعدی) و توافق با پیمانکار بازسازی و ملاک قراردادندر قرارداد
 • هماهنگیبا اهالی و مدیریت ساختمان و در صورت نیاز اخذ مجوزهای لازم نظیر شهرداری
 • به ابعادو اندازه ها در بازسازی خانه توجه ویژه داشته باشید.(ابعاد مهم:پنجره ها، توالتایرانی و فرنگی، سینک ظرفشویی، درب ها و …)

نکات بازسازی خانه کهدر بالا اشاره کردیم از اهم موضوعات بوده و موفقیت شما در پروژه را تضمین خواهدکرد

دکوراسیون وبازسازی خانه های قدیمی

تعمیرداخلی منزل شامل قسمت های زیادی می شود. وابسته به سن بنا، کیفیت تجهیزات ومصالح به کار رفته در ساختمان ممکن است نیاز به نوسازی آپارتمان در سطح وسیع یاجزئی باشد. در طراحی و ساخت بعضی ساختمان ها و ادارات حداکثر استفاده از فضا صورتنگرفته است یا به عبارت دیگر پرتی فضا زیاد است. که با مهندسی و تغییر در ساختارداخلی منزل می توان این ایرادات را بدون آسیب کلی به ساختمان رفع کنند.همچنین بازسازی فضای داخلی منزل در بازسازی ساختمان قدیمی میتواند شامل تعویض و بازسازی کابینت آشپزخانه، بازسازی سرویس بهداشتی وبازسازی سقف خانه و غیره باشد.

بازسازی ویلا

لذتی که زندگی درخانه های ویلایی دارد در هیچ آپارتمانی پیدا نمی شود. خیلی از صاحبان منازل ویلاییبه بهانه ی فرسوده شدن خانه، دست به فروش و یا تخریب آن می زنند. در صورتی کهبا بازسازی خانه قدیمی و بازسازی ویلا میتوانید با هزینه های به مراتب کمتر محیط راحت خود را حفظ کنید. بازسازی خانه قدیمی از بازسازیزیرساخت ها شروع می شود و سپس سایر قسمت ها رسیدگی می شود. بازسازی خانه ویلایی به سبک سنتی و سبک مدرن امکان پذیراست. همه اینها به سلیقه صاحبان ملک و البته مهارت مهندسان گروه بازسازیخانه بستگی دارد.

با توجه به نقشههای خانه های قدیمی بازسازی یا نوسازی خانه قدیمی باید بادقت بیشتری انجام شود، تا با هزینه مناسب به تمام نکات رسیدگی شود. ازین رو برنامهریزی درست می تواند تا مقدار بالایی موجب صرفه جویی در هزینه ها شود. هوم سرویز بههمراه تیم مجرب بازسازی ویلا آماده ارائه طرح ها و ایده های مهیج و در عینحال مقرون به صرفه برای بازسازی خانه های کوچک و بزرگ قدیمیهستند.

بازسازی ودکوراسیون شرکت ، دفتر و اداره جات

نوسازی و بازسازیدفتر و شرکت ها از مهم ترین اقدامات برای جذب مراجعه کنندگان و رفاهکارمندان است. در راستای بازسازی شرکت باید تمام اقدامات و طراحیها بر اساس نوع کاربری و میزان رفت و آمد در آنها انجام شود. هزینه نوسازیاداره و شرکت بر اساس میزان تغییرات و نوع طراحی مد نظر تعیین می شود.

اصول صفر تا صد بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی

اصول وقوانین بازسازی منزل شامل باید و نباید هایی هستند که در هنگام بازسازیخانه و سایر ساختمان ها باید رعایت شوند. اقدامات نوسازی ساختمان کهبه منظور تعمیرات یا مرمت آن انجام می شود، باید در چارچوب این قوانین بازسازی صفرتا 100 منزل قرار بگیرند. به طور مثال برای تغییر و جابجایی راه پله، ستون و تیغههای اصلی ساختمان که نقش کلیدی در استحکام ساختمان دارند، همچنین جابجایی و تغییردر دیوارهای پارکینگ که باعث تغییر در فضای پارکینگ می شوند باید مجوز لازم ازشهرداری دریافت شود تا در حین بازسازی مشمول جریمه نشوید.

مراحل بازسازی خانه کدام است؟

مراحل بازسازیساختمان باید به درستی انجام شوند. هرگونه سهل انگاری و عدم رعایت قوانینبازسازی می تواند نتایج بدی را به همراه داشته باشد و موجب بالا رفتن هزینهبازسازی خانه می شود. رعایت اولویت بندی مهمترین قسمت است. در کل مراحل بازسازیکردن ساختمان را می‌توان به سه مرحله کلی 1. تخریب، 2. ساخت و 3. طراحیدوباره بنا تقسیم نمود.  که هر کدام ازاین مراحل جزییات خاص خود را دارند.

برای شروع در مرحله‌اول باید نقشه کامل و جامعی از ساختمان تهیه شود. در این نقشه باید تمامی اجزاموجود در ساختمان، مصالح بنا، استاندارد قطعات، مشخصات تأسیساتی بنا، درکل خصوصیات ساختاری بنا کاملا نشان داده می شود. همچنین جزییات مربوط بهپلکان، اتاق خواب ها، پذیرایی و آشپزخانه نیز کاملا مشخص میشود. سپس تغییراتی که مد نظر کارفرما است بر روی نقشه نشان داده می شود.

بازسازی نما ودیوارها

نمای ساختمان به علتمجاورت مستقیم با عوامل جوی بیشتر در معرض فرسودگی است. همچنین نما اولین قسمتیاست که به چشم می آید از این رو بازسازی نمای ساختمان موجب تغییرات زیادیدر ظاهر و البته ارزش مادی ساختمان می شود. نمای فرسوده علاوه بر عدم زیبایی ممکناست از نظر ایمنی و سقوط مصالح نیز برای ساکنین و رهگذران مشکل ساز شود. در شرایطفعلی تعویض آپارتمان یا منزل به صرفه نیست. به همین علت بازسازی نما ودیوارهای ساختمان بهترین راهکار برای حفظ زیبایی و امنیت ساکنین آن می باشد.

بازسازی لابی ها

لابی های ساختمان مهمترین قسمت از مشاعات ساختمان هستند. لابی ها طی مرور زمان فرسوده می شوند و نیازبه بازسازی لابی ساختمان می باشد. بازسازی لابی شاملتعویض درب لابی، بازسازی سنگفرش لابی ها و غیره است که بر اساس طراحی های جدیدایده های جدیدی در چیدمان نیز ارائه می شود.

بازسازی تراس وپاسیو

بازسازی تراس نیز از قسمت های دیگر آپارتمان استکه صاحبان ملک له انجام آن اصرار دارند. علت بازسازی تراس ایجاد فضایی دنج و زیبابرای آرامش است. مهمترین عامل برای بازسازی تراس و بازسازی پاسیو کیفیت متریال وتجهیزات مورد استفاده است. امروزه استفاده از چوب پلاست برای بازسازی تراس مدرن وشیک بسیار ترند شده است زیرا که این متریال در مقابل رطوبت، فشار و ضربه بسیارمقاوم هستند.

بازسازی سرویس بهداشتی

می دانیم که اگر قصدتعمیر ساختمان را دارید مهمترین مورد در کنار کیفیت خدمات مسئله هزینهبازسازی خانه است. بازسازی خانه اغلب شامل بازسازی حمام و بازسازیدستشویی است. طبعا هر چه متراژ کار بالاتر باشد مدت زمان بازسازی خانه و مصالحبیشتری مورد نیاز است و به دنبال این مورد هزینه تعمیرات ساختمان نیزافزایش پیدا می کند.

هزینه بازسازی توالت و هزینه بازسازی حمام اغلبیکی از پرخرج ترین قسمت های بازسازی داخل آپارتمان است. جهتبرآورد هزینه و اطلاع از مصالح مورد نیاز در سرویس بهداشتی می توانید از شرکتبازسازی ساختمان هوم سرویز کمک بخواهید. تیم هوم سرویز از صفرتا صد بازسازی منزل را بر عهده خواهند گرفت.

عملیات تخریب و شروع بازسازی خانه

برای شروع بایدبا قوانین شهرداری کاملا واقف باشید و سپس دست به ایجاد تغییرات بزنید. دراین مرحله باید دیوارها و قسمت هایی از خانه که قصد حذف آنها را دارید با مشاورهبا شرکت بازسازی ساختمان یا مهندسین ساختمانی انجام دهید. بایدموارد امنیتی ساختمان از نظر اینکه مبادا دیواری که قصد خراب کردن آن را داریددیوار حمل بار باشد را در نظر بگیرید. همچنین برای بازسازی نمای خارجی در محل هاییکه رفت و آمد زیادی انجام می شود باید حفاظ و داربست زده شود، تا امنیت عابرین حفظشود. برای بازسازی قسمت های داخلی ساختمان نیز باید اقدام به درآوردن شیرآلات،کابینت و لوله های فرسوده کنید.

ایده های جدید بازسازی ویلا و آپارتمان

بعد از مرحله تخریبدر بازسازی ویلا یا خانه ها، باید به دنبال ایده برای بازسازیخانه باشید. در این مرحله می توانید با کمک از طراحان حرفه ای مبالغبالایی در هزینه بازسازی آپارتمان صرفه جویی کنید. زیرا با استفاهاز ایده های جدید بازسازی مقدار زیادی از هزینه های اضافی با راهکارهایجدی حذف می شوند و در جاهای بهتری صرف خواهند شد. همه یا تعدادی از موارد زیر درمرحله ساخت باید انجام شود.

 • سیمانکاری کف و دیوارهایی پذیرایی، اتاق خواب‌ها و سرویس‌های بهداشتی که در پروسهبازسازی مخروب شده اند.
 • عایق کاریسرویس‌های بهداشتی  
 • اجرایلوله کشی و برق کشی بر اساس روشهای مدرن
 • گچ کاری وبازسازی دیوارهای جدید یا قدیمی
 • نصب درب وپنجره‌های جدید
 • بازسازی سقف خانه
 • اجراینمای جدید در صورت نیاز
 • نقاشی ورنگ آمیزی دیوارها یا نصب کاغذ دیواری و اجرای پارکت
 • ساخت ونصب کابینت‌های جدید
 • نصبتجهیزات الکتریکی جدید مانند کلید، پریز و نورپردازی نمای داخلی
 • تعویض دربهای داخلی از جمله درب اتاق‌ها و سرویس‌های بهداشتی
 • نصبشیرآلات، سینک و روشویی

در بازسازی آپارتمان  چهمواردی باید لحاظ شوند؟

بازسازی داخلیآپارتمان باید به نحوی انجام شود، که بر اساس نظر صاحبان منازل، حداکثر رفاه را برای آنها فراهم آورد. یکی از اهداف عملیات بازسازی آپارتمان صرفهجویی انرژی و تغییر در سیستم سرمایش یا گرمایش منزل است. با اعمال این تغییراتلازم و ایجاد شرایط مطلوب، هزینه های ثانویه خانوار به طرز چشم گیری کاهش پیداخواهد کرد. در کل هزینه طراحی و بازسازی داخلی ساختمان نسبت به خریدساختمان جدید بسیار به صرفه تر خواهد بود. مخصوصا اگر به هر دلیلی مایل به حفظمکان مورد نظر خود هستید با استفاده از تیم حرفه ای طراحی و بازسازیآپارتمان هوم سرویزمی توانید با هزینه معقول شرایط را برای خود ایده آل کنید. مواردی مانند بازسازی سقف خانه، بازسازیکف منزل، بازسازی حمام، بازسازی دستشویی و بازسازی اتاق خوابدر این وادی مطرح می شوند.

تعمیرات جزئی ساختمان

طراحی و بازسازیآپارتمان ممکن است شامل تعمیرات کلی ساختمان باشد، یا صرفا بازسازی و تعمیراتجزئی در خانه. در هر دو صورت زمانی نتیجه کار رضایت بخش خواهد بود که توسط تیمحرفه ای و با بهترین مصالح انجام شود. در هنگام تعمیرات جزئی ساختمان نیازبه اخذ مجوز نیست. در این موارد هزینه بازسازی خانه و مدت زمانمورد نیاز برای بازسازی و مرمت ساختمان بسیار کمتر خواهد بود.

برآورد هزینه بازسازی خانه قدیمی

اصولا به دو دلیلاقدام به بازسازی منزل می کنند. بازسازی خانه‌ قدیمی برای فروش و یا نوسازیآپارتمان جهت سکونت، برآورد هزینه بازسازی منزل برای این دو دلیل بسیاربا هم متفاوتند. زیرا در پروژه بازسازی آپارتمان برای فروش هدفاصلی کاهش هزینه هاست. اما  دومین دلیل چون هدف نوسازیآپارتمان برای زندگی است، کمی دست پیمانکار یا صاحب ملک برای هزینه کردنبازتر است. به طور کلی هزینه بازسازی آپارتمان و خانه ویلایی یاهر فضای دیگری باهم تفاوت دارند و امکان قیمت دادن بدون بازدید وجود ندارد. همچنیننوع و کیفیت مصالح نقش بسیار مهمی در برآورد هزینه پروژه بازسازی ساختمان دارد.

هزینه بازسازی ویلا باید در ابتدای پروژه و با بررسیمیزان بودجه کارفرما تعیین شود. هزینه بازسازی خانه ویلایی باتوجه به تغییراتی که مد نظر کارفرما است تعیین می‌شود. طبیعتا هرچه تغییرات درپروژه تعمیرات ساختمان بیشتر باشد، هزینه نیزافزایش پیدا میکند.

مراحل بازسازی وحجم تعمیرات ساختمان و البته نوع تعمیرات در میزان هزینهبازسازی منزل تاثیر ویژه ای دارد و برای هر پروژه ای نمی توان قیمت ثابتیرا اختصاص داد به این ترتیب بدون بررسی دقیق محدوده هزینه مشخص نمی شود. گاهیبا اجرای بعضی از تغییرات متوجه ایرادات در تاسیسات ساختمان می شود که متاسفانههرگونه خرابی موجود در تاسیسات مانند نشتی‌ها موجب بالارفتن هزینه بازسازیخانه می شود.

هزینه بازسازی خانه و منازل قدیمی نیز بر اساس ایدهکارفرما و سطح توقع وی انجام می شود. دستمزد اجراکنندگان و شرکت بازسازی خانه نیزبا توجه به حجم کار و تعداد روزهای کار آن‌ها بستگی دارد، و به صورت روزمزدی و یاپروژه ای محاسبه می‌شود. برای تخمین هزینه بازسازی خانه قدیمی همین حالااز متخصصین هوم سرویز به رایگان قیمت بگیرید.

شرکت بازسازی ساختمان هوم سرویز 

قبل از هر تصمیمی واقدام به شروع کار با مشاورین و مهندسین معماری و ساخت و سازه هوم سرویزمشورت کنید. عملیات بازسازی ساختمان از جمله کارهایی می باشد که هر گونه تصمیماشتباه موجب خسارات و هزینه های زیادی می شود. ازین رو پیشنهاد می کنیم کار خود رابه افراد حرفه ای در این زمینه بسپارید. کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید تا همکاران ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم رادر اختیار شما قرار دهند و جهت برآورد هزینه تعمیرات ساختمان درمحل حضور پیدا کنند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

این سرویس شامل خدمات زیر است

خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان
بازسازی صفر تا 100 خانه های قدیمی و فرسوده
بازسازی آپارتمان و دکوراسیون منزل
مرمت، تعمیر بنا و تعمیر ات اساسی ساختمان
بازسازی حمام و بازسازی سرویس بهداشتی
بازسازی کف و دیوارهای ساختمان
بازسازی اتاق خواب و پذیرایی
ارائه طراحی سه بعدی قبل از شروع به بازسازی خانه

همیاران سرویس بازسازی ساختمان

 نظرات کاربران

profile picture
علی مولانا
4 روز پیش |زهرا مقیمی

خیلی سریع رسیدن و کارم راه افتاد از شرکت خوبتون از ایشون کمال تشکر و دارم

profile picture
صحتی
1 هفته پیش |رضا سبزعلی زاده

عالی بودن انقدر با ادب و کاربلد و با تجربه بودن توی کار که نیاز به تذکر هیچ نقطه ای بابت نظافت نبود

profile picture
حمید بابایی

کارشون خیلی عالی بود گل ها سرحال و سر زنده شدن ممنونم

profile picture
ابراهیمی
1 هفته پیش |میر علیرضا سیدی

کارمون نظافت منزل تخلیه بود ایشون سنگ تموم گذاشتن بینهایت عالی و با کمالات بودن فوق العاده بود هر چی بگم کم گفتم

خدمات مرتبط

ساخت کابینت آشپزخانه
ساخت کابینت آشپزخانه
در حال بروزرسانی قیمت
نصب پرده
نصب پرده
قیمت از 230,000 الی 500,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 500,000 الی 1,200,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 11,500,000 الی 40,000,000 تومان