کابینت سازی

کابینت سازی

از 1018 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کابینت سازی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با مغز ایرانی با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

5,100,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با مغز ترک با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

5,400,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام لترون با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

3,900,000 تومان

قیمت ساخت کابینت با بدنه تمام لترون و درب ام دی اف با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

4,400,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF هایگلاس ایرانی با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

5,900,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF هایگلاس ترک یا فرآمید با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

6,500,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF ترکیب فرآمید و هایگلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

6,900,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام ام دی اف با روکش وکیوم با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

7,100,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با ممبران شرکتی با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

8,200,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF لمی گلاس یا پلی گلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

7,300,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با پوشش رنگ پلی اورتان و صفحه 2 /3 سانتی و یراق آلات

9,500,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با روکش چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات (متر طول)

11,300,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

23,000,000 تومان

متوسط قیمت30,250,000 تومانکمینه قیمت17,000,000 تومانبیشینه قیمت43,500,000 تومان

آنچه درباره کابینت سازی خواهید خواند

 • کابینت سازی و نصب کابینت آشپزخانه ام دی اف، هایگلاس و ممبران
 • کابینت سازی و طراحی کابینت آشپزخانه بر چه اساسی انجام می شود؟
 • کابینت سازی در فضاهای کوچک
 • انواع مدل کابینت آشپزخانه
 • ساخت و نصب کابینت ممبران (کابینت وکیوم)
 • ساخت و نصب کابینت ام دی اف
 • ساخت کابینت روشویی pvc
 • نصب کابینت فلزی یا نصب کابینت چوبی؟
 • مراحل کابینت سازی و نصب کابینت آشپزخانه
 • کابینت کار ماهر چه خصوصیاتی دارد؟
 • قیمت کابینت سازی چگونه محاسبه می شود؟
 • علت اختلاف قیمت کابینت سازی با متریال یکسان چیست؟
 • سفارش طراحی کابینت و درخواست ارائه طرح سه بعدی قبل از کابینت سازیحق شماست
 • طراحی و کابینت سازی را به کابینت کار ماهر هوم سرویز بسپارید

کابینت سازی و نصب کابینت آشپزخانه ام دی اف، هایگلاس و ممبران

قطعا کابینتسازی یا نصب کابینت یکی از مهمترین موارد در طراحی فضایداخلی منزل است. با توجه به تاثیر فراوان کابینت در نمای داخلی منزل، انتخابدرست کابینت سازی می تواند بیشترین ایرادات آشپزخانه شما را به راحتی پوشش دهد ویک ظاهر زیبا ایجاد کند. یکی از نکات مهم واصولی در طراحی کابینت آشپزخانه، مبحث زیبایی و کاربردی بودن آن است .یک کابینت مناسب علاوه بر زیبایی باید بر اساس سلیقه فرد طراحی شود و پاسخگوی نیازکاربر نیز باشد. کابینت ساز یا نصابکابینت باید بتواند نهایت خواسته مشتری را فراهم آورد. برای ساختجدیدترین مدل کابینت باید مبالغ بیشتری هزینه کنیم. در ادامه به معرفی انواعکابینت و عوامل موثر بر قیمت کابینت آشپزخانه می پردازیم.

کابینت سازی و طراحی کابینت آشپزخانه بر چه اساسی انجام می شود؟

در طراحیکابینت و خدمات کابینت سازی، کابینت کار باید به سلیقهخانواده ها و نوع نیاز آن ها توجه کند. به عنوان مثال در خانه های کوچک که طبعاآشپزخانه کوچکی هم دارند، باید بهترین استفاده از فضای آشپزخانه در طراحیکابینت لحاظ گردد. همچنین در کابینت سازی باید به مثلت طلایی یابه عبارت دیگر محل قرارگیری گاز، سینک و یخچال دقت شود. علاوه بر اینموارد، رنگ کابینت نیز باید در کابینت سازی مورد توجه کابینتکار قراربگیرد و همخوانی با سایر قسمت ها داشته باشد.

کابینت سازی در فضاهای کوچک

امروزه با کوچک شدنخانه طبعا اندازه های آشپزخانه ها نیز کاهش پیدا کرده است. کابینت سازی برایآشپزخانه کوچک نیاز به مهارت بیشتری دارد. زیرا باید از حداقل فضا بیشتریناستفاده را برای نصب کابینت نمود. امروزه طراحی کابینت آشپزخانه 6 متری و طراحیکابینت آشپزخانه 9 متری بسیار درخواست می شود. نصاب کابینت یاکابینت کار حرفه ای ایده هایی مهیج در برای نصب کابینت ارائه می کنند کهبتوان با راهکارهای مدرن بیشترین استفاده را از فضای موجود نمود.

انواع مدل کابینت آشپزخانه

ساخت و نصبکابینت حجمی

کابینت حجمی در یکتعریف ساده یعنی کابینت هایی که دارای حجم و عمق های مختلف هستند. معمولا تغییرحجم و ساختار هندسی در ویترین های دکوری، طرح اوپن و آرک خلاصه می شود و بر رویکابینت انجام نمی شود. در کابینت آشپزخانه حجمی می توان از ترکیب نصبکابینت هایگلاس با کابینت ام دی اف ساده نیز بهره برد واختلاف حجم ایجاد نمود. قیمت نصب کابینت آشپزخانه مدل حجمی مناسباست.

ساخت و نصبکابینت مدرن

کابینت سازی مدرن بامتریال های مختلفی مانند نصب کابینت ام دی اف، نصب کابینتممبران، نصب کابینت هایگلاس و غیره ساخته می شود. درسبک کابینت سازی مدرن تفاوت هایی با دیگر سبک ها وجود دارد. این سبکالمان های خاصی در نوع ساخت درب، صفحات روی کابینت و غیره دارد. همچنیندر این سبک کابینت سازی دستگیره های سنتی و فانتزی به کار برده نمی شوند.امروزه بیشتر در طراحی ها مدل کابینت سازی بدون دستگیره ترند شده است که بااستفاده از مکانیزم مگنتی عمل می کنند و زیبایی و سادگی کابینت آشپزخانه مدرن رابه نمایش می گذارند. مورد دیگر اینکه در این سبک کشوهای زیاد در کابینت هایزمینی بکار می رود. این نوع طراحی علاوه بر زیبایی موجب ایجاد فضای بیشتر نیز میشود.

طراحی و نصبکابینت کلاسیک

کابینتکلاسیک در واقع از جمله کابینت هایی هستند که طرح هایی با استفاده از دستگاهسی ان سی روی آن اجرا می شوند و سپس روی ان وکیوم می شود. کابینت سازیکلاسیک اغلب در فضاهای با متراژ بالا انجام می شود و از دستگیره های سنتی وزیبا در این نوع طراحی استفاده می شود.

ساخت و نصب کابینت ممبران (کابینت وکیوم)

کابینت ممبران درواقع همان کابینت وکیوم است. در ساخت کابینت ممبران از متریالممبران استفاده می شود. ممبران در واقع نوعی روکش pvc است، که روی مغزی های متفاوت مانند امدی اف یا نئوپان کشیده می شود. تفاوت نصب کابینت ممبران با کابینتام دی اف در قابلیت ابزار و ایجاد طرح بر روی کابینت ممبران است. همچنین قیمت کابینت ممبران درمقایسه با قیمت کابینت ام دی اف بیشتر است.

ساخت و نصب کابینت ام دی اف

از پر طرفدارترین مدلهای کابینت سازی پر طرفدار استفاده از ام دی اف است. این متریال به علتمقاومت بالا و همچنین تنوع بالا در طرح و رنگ بیشتر مورد استقبال قرار گرفتهاست. همچنین قیمت ساخت کابینت ام دی اف نسبت به سایر متریال با اینمقاومت بسیار مناسب است. در محل هایی که در مجاورت با آب نیستند این گزینه، بهترینگزینه پیش رو خواهد بود.

ساخت کابینت روشویی pvc

قبل از انتخاب و ساختکابینت روشویی pvc باید به نوع کاربردو فضای در دسترس توجه کنیم. به طور مثال اگر قرار است وسایل مختلفی را در کابینتروشویی قرار دهید، باید کابینت‌هایی که ترکیبی از چندین کشو و کمد است را انتخاب ونصب کنید.

نصب کابینت فلزی یا نصب کابینت چوبی؟

ساخت کابینت فلزی بعد از کابینت چوبی هایقدیمی روی کار آمد. در مقایسه ساخت کابینت فلزی یا چوبی باید بهرنگ پذیری کابینت فلزی، مقاومت بالا و البته قیمت پایین تر نسبت به کابینت امدی اف اشاره کرد. همچنین خاصیت تعمیر و ترمیم پذیری در کابینت فلزی نیز نسبتبه مدل های چوبی بیشتر است. امازیبایی کابینت سازی چوبی بر کسی پوشیده نیست همچنین مراحل نگهداری ازکابینت چوبی سخت تر است. زیرا این متریال در مقابل آب بسیار ضعیف هستند و نباید درمجاورت آب قرار بگیرند.

مراحل کابینت سازی و نصب کابینت آشپزخانه

نصاب کابینت حرفه‌ایباید به تمامی مراحل کابینت سازی و نصب کابینت دیواری و زمینی مسلط بودهو تمامی مراحل را به ترتیب انجام دهد.

 • نصبکابینت دیواری و نصب اتصالات به دیوار
 • نصبکابینت زمینی و نصب پایه ها و تراز کردن کابینت
 • نصب صفحهکابینت زمینی
 • اندازهگیری دقیق درب ها و طبقات کابینت زمینی
 • نصب لولا،نصب درب کابینت و دستگیره های کابینت‌

کابینت کار ماهر چه خصوصیاتی دارد؟

برخی از کابینتکارها فقط به جنبه مالی اینکار توجه می کنند و به رضایت و منافع مشتری اهمیتنمی دهند. در صورتی که موفقیت یک کابینت کار، در گرو رضایت کامل مشتری خود است. منصف بودن نصاب کابینت دراندازه گیری اول و اعلام قیمت، گویای همه چیز است. برآورد قیمت کابینتآشپزخانه بر اساس بودجه و نیاز مشتری در واقع هنر کابینت کار است.

کابینت ساز حرفه ای به شخصی اطلاق می شود که سابقه کاریخوبی داشته و بتواند قیمت گذاری های روشن و شفافی ارائه کند. همچنین بتواند مشتریخود را در این باره مجاب کند. همچنین در ارائه توضیحات و راهنمایی لازم در ارتباطبا پروژه کوتاهی نکند و در نهایت از نظر کیفیت متریال، زمان بندی و قیمتکابینت سازی، رضایت مشتری را کسب کند.

قیمت کابینت سازی چگونه محاسبه می شود؟

مبنای ارزش گذاریو قیمت کابینت آشپزخانه تردیدهایی را به وجود آورده و بسیاری ازمشتری ها نمی دانند قیمت کابینت چگونه محاسبه می شود. قیمتکابینت ام دی اف بالا و پایین دارد. برخی از کابینت سازان هزینه ها را اندکیمعقولانه تر در نظر می گیرند اما اگر قیمت هر متر کابینت ام دی اف راندانید گاهی با قیمت های کابینت سازی غیر منصفانه نیز روبرو می شوید. این مشکل فقطدر مورد قیمت کابینت ام دی اف نیست بلکه در دیگر متریال نیز شبهاتی وجوددارد. قیمت کابینت فلزی، قیمت کابینت هایگلاس، ملامینه و …. نیزدارای نوساناتی است که البته علت مشخصی دارد ولی گاهی موقع سفارش، کمی گیج می شویم.

عوامل زیادی درتعیین قیمت کابینت آشپزخانه نقش دارند. حتی کوچک ترین جزئیاتموجب افزایش قیمت هر متر کابینت می شوند.

در دکوراسیون داخلیمنزل همیشه قیمت کابینت آشپزخانه به صورت متری اعلام می شود. این قیمتمربوط به ماده اولیه برای کابینت سازی است. برای مثال قیمت کابینت چوبی درهر متر مربع با قیمت کابینت فلزی یکسان نیست. قیمت کابینت ام دی اف با قیمتکابینت ممبران هم به همین علت تفاوت دارد. قیمت پایه هر ساله از سوی اتحادیهاعلام می شود. نرخ اتحادیه کابینت سازان اعلام شده ولی این قیمت مربوط به حداقلهزینه هاست و مبنای قیمت گذاری کابینت سازی هم از روی همین نرخ محاسبه می شود. قیمت کابینت mdf و قیمت کابینت هایگلاس هم در هر متر مربعتفاوت دارد. قبل از سفارش ساخت کابینت بهتر است نگاهی به قیمت پایهمتریال کابینت سازی داشته باشید.

قیمت کابینت سازی به موارد مختلفی بستگی دارد. مهمترینعاملی که در برآورد قیمت کابینت آشپزخانه موثر است، جنس مورد استفادهدر کابینت سازی فلزی و ام دی اف است. به طور مثال ساخت کابینتارزان، اغلب از جنس نئوپان و لترون است که کیفیت چندانی ندارند. البته منظوراز کابینت سازی ارزان در هوم سرویز کیفیت پایین نیست، بلکه استفادهاز اجناس ایرانی با کیفیت و ضمانت دار در کنار قیمت منصفانه است.

قیمتساخت کابینت mdf بستگی به متراژ کل کار دارد. قیمت کابینتسازی بر اساس فرمول های خاصی تعیین می شود. همچنین مدل کابینت و نوع متریال مورداستفاده نیز بر قیمت کابینت سازی تاثیر دارد. در ابتدای کار و عقد قرارباید تمام ریز قیمت نصب کابینت ام دی اف در اختیار مشتری قراربگیرد تا با خیال آسوده بتوانند تصمیم بگیرند. صفحهکابینت تاثیر مستقیمی بر قیمت نصب کابینت آشپزخانه دارد. انواع صفحهکوارتز، صفحه کورین، صفحه مارمونت، صفحه کابینت شرکتی و صفحه کابینت سنگی در بازارموجود هستند که مناسب ترین قیمت صفحه کابینت مربوط به صفحه کابینت سنگی است.

علت اختلاف قیمت کابینت سازی با متریال یکسان چیست؟

جنس صفحه کابینت وضخامت صفحه یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت کابینت آشپزخانه است. کهبدون توجه به قیمت کابینت فلزی یا قیمت کابینت چوبی روی مبلغنهایی افزوده می شود. اما دلیل اصلی اختلاف قیمت کابینت سازی درتغییر اندازه کابینت است.

اجرای کابینتدیواری، میز جزیره آشپزخانه، کابینت ایستاده زمینی با اندازه های غیر استانداردروی قیمت ها تاثیر دارد. البته سلیقه مشتری ها هم یکسان نیست. برخی از افراد ترجیحمی دهند مبلغ بیشتری بپردازند ولی از ویترین دکوری، اجرای کابینت معلق، یراق آلاتجدیدتر و سایر موارد استفاده کنند.

در نظر داشته باشیدفرمول محاسبه قیمت کابینت سازی هوم سرویز با توجه بهمتراژ کابینت زمینی و دیواری در نظر گرفته می شود. به طور معمول یککابینت زمینی به نسبت ۶۰ درصد و کابینت دیواری ۴۰ درصد قیمتمحاسبه می شود.

یک عامل مهم دراختلاف قیمت کابینت سازی به طور یقین اجرا کننده کار است. دستمزدکابینت ساز بیشتر است ولی کیفیت کاری بالاتری را می توان از یک کابینتساز با تجربه انتظار داشت. اجرای جزئیات ظریف نیاز به سال ها تجربه و کسب مهارتهای عملی در کابینت سازی دارد. قیمت کابینت چوبی، قیمت کابینتmdf ، کابینت فلزی، کابینت آشپزخانههایگلاس و … بستگی به مهارت سازنده دارد.

سفارش طراحی کابینت و درخواست ارائه طرح سه بعدی قبل از کابینت سازیحق شماست

با توجه به تماممواردی که معرفی کردیم باید برای کابینت سازی ابتدا سفارش طراحیکابینت انجام دهید. برای انتخاب بهتر و مطلع شدن از نتیجه نهایی باید طراحی 3بعدی در اختیار مشتری قرار بگیرد تا خیال مشتری از همه موارد راحت شود. طراحان ودیزاینرهای هوم سرویز با طراحی صحیح و دقیق تمام مواردی که باید در کابینت سازیآشپزخانه رعایت شود را در طرح ارائه شده در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

طراحی و کابینت سازی را به کابینت کار ماهر هوم سرویز بسپارید

صفر تا صد طراحیو کابینت سازی آشپزخانه را می توانید با بهترین کابینت کارهوم سرویز تجربه کنید. ارائه قیمت منصفانه در کنار کیفیت عالی مهمترین چیزی است کهمارا از سایر فعالان در این زمینه متمایز کرده است. برای دریافت مشاوره رایگان وبررسی قیمت کافیست در اپلیکیشن هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما با شماتماس بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کابینت سازی و همچنین ارایه خدمات ساخت کابینت ام دی اف نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, سفارش ساخت کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کابینت سازی

ساخت کابینت ام دی اف

کابینت سازی و ساخت کابینت MDF

ساخت کابینت چوبی، ساخت کابینت ممبران و کورین

ساخت کابینت های‌گلاس

ساخت کابینت کلاسیک ترموود و چوبی

طراحی و ساخت کابینت آپارتمان، فروشگاهی و دکوری

نصب کابینت دیواری و زمینی

نمونه کارهای کابینت سازی هوم سرویز

Arayan Tarsim آرایان ترسیم
نمونه کارهای کابینت سازی هوم سرویز
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
نمونه کارهای کابینت سازی هوم سرویز
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
نمونه کارهای کابینت سازی هوم سرویز
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
نمونه کارهای کابینت سازی هوم سرویز
Arayan Tarsim آرایان ترسیم

نظرات کاربران

profile picture
کبرا محمدی

هم سریع اومدن هم آقای خوش برخورد و خوش اخلاقی بودند و از نظر کاری هم کارشون بسیارعالی بود

profile picture
آقای اکبری

از دستگاه به روز و دقیقی استفاده کردند و راهنمایی و مشاوره ایی که برای عیب خودرو اعلام کردند درست بود و ازشون کمال تشکر رو دارم

profile picture
مریم قدیری

خانم بسیار محترم و جوانی بودند که نگاه اول فکر کردم هجده ساله هستند و میخواستم رد کتنم ولی باایشون صحبت کردم متوجه شدم بالای بیست سال هستند ولی بااین حال بسیار کاربلد و حرفه ای بودند و بسیار از ایشون راضیم و بنظرم تمام همکاران شما گلچین شده اند

profile picture
مریم قدیری

بسیار آقای نازنین و باشخصیت و فرشته ای بودند خیلی از شرکت های مختلف سرویس گرفته بودم ولی واقعا همکاران شما از نظر کاری و رفتاری فوق العاده بودند و فکر نمیکردم انقدر خدمات خوبی ارائه بشود . بنظرم نیروها گلچین شدند

شرایط ساخت کابینت ام دی اف و ممبران توسط کابینت ساز ماهر

سرویس ساخت کابینت شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت و نصب کابینت بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های ساخت را شامل می شود. قیمت نهایی ساخت کابینت شامل هزینه ساخت به اضافه 10 درصد هزینه حمل و نصب خواهد بود. همیار متخصص ساخت کابینت اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از سرویس ساخت و نصب کابینت، کابینت به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... می باشد و قیمت ها بر اساس ابعاد استاندارد ساخت یک کابینت لحاظ شده است. قسمت هوایی کابینت با استاندارد 70 سانتی در نظر گرفته شده است و در ابعاد بزرگتر قیمت تغییر می نماید.

سرویس ساخت کابینت در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 500 تا 900 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

reconstruction-decoration
بازسازی و دکوراسیون
قیمت از 17,000,000 الی 43,500,000 تومان
painting
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,500,000 الی 10,000,000 تومان
repair-sofa
تعمیر مبل
قیمت از 800,000 الی 4,500,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری
قیمت از 45,000,000 الی 48,000,000 تومان