کابینت سازی

کابینت سازی

از 1085 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کابینت سازی در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با مغز ایرانی با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

5,100,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با مغز ترک با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

5,400,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام لترون با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

3,900,000 تومان

قیمت ساخت کابینت با بدنه تمام لترون و درب ام دی اف با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

4,400,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF هایگلاس ایرانی با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

5,900,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF هایگلاس ترک یا فرآمید با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

6,500,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF ترکیب فرآمید و هایگلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

6,900,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام ام دی اف با روکش وکیوم با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

7,100,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با ممبران شرکتی با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

8,200,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF لمی گلاس یا پلی گلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

7,300,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با پوشش رنگ پلی اورتان و صفحه 2 /3 سانتی و یراق آلات

9,500,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با روکش چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات (متر طول)

11,300,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

23,000,000 تومان

متوسط قیمت30,250,000 تومانکمینه قیمت17,000,000 تومانبیشینه قیمت43,500,000 تومان

آنچه درباره کابینت سازی خواهید خواند

 • کابینت سازی و نصب کابینت آشپزخانه ام دی اف، هایگلاس و ممبران
 • ارائه خدمات ساخت کابینت آشپزخانه در هوم سرویز چگونه است؟
 • کابینت سازی و طراحی کابینت آشپزخانه بر چه اساسی انجام می شود؟
 • کابینت سازی در فضاهای کوچک
 • انواع مدل کابینت آشپزخانه
 • انواع متریال مورد استفاده در کابینت سازی
 • مراحل کابینت سازی و نصب کابینت آشپزخانه
 • کابینت کار ماهر چه خصوصیاتی دارد؟
 • قیمت کابینت ام دی اف متری چنده؟
 • علت اختلاف قیمت کابینت سازی با متریال یکسان چیست؟
 • سفارش طراحی کابینت و درخواست ارائه طرح سه بعدی قبل از کابینت سازی حق شماست
 • طراحی و ساخت کابینت را به کابینت کار ماهر هوم سرویز بسپر

کابینت سازی و نصب کابینت آشپزخانه ام دی اف، هایگلاس و ممبران

قطعا کابینت سازی یا ساخت کابینت آشپزخانه یکی از مهمترین موارد در طراحی فضای داخلی منزل است. با توجه به تاثیر فراوان کابینت در دکوراسیون منزل، انتخاب درست یک کابینت ساز ماهر می تواند بیشترین ایرادات آشپزخانه شما را به راحتی پوشش دهد و یک ظاهر زیبا ایجاد کند. یکی از نکات مهم و اصولی در طراحی کابینت آشپزخانه، مبحث زیبایی و کاربردی بودن آن است. یک کابینت مناسب علاوه بر زیبایی باید بر اساس سلیقه فرد طراحی شود و پاسخگوی نیاز کاربر نیز بوده و هزینه منصفانه ای نیز داشته باشد. کابینت ساز یا نصاب کابینت باید بتواند خواسته مشتری را محقق نماید. طبیعی است که برای ساخت جدیدترین مدل کابینت و همچنین جنس کابینت مقاوم تر باید مبالغ بیشتری هزینه کنیم. در ادامه به معرفی انواع کابینت و عوامل موثر بر قیمت کابینت آشپزخانه می پردازیم.

ارائه خدمات ساخت کابینت آشپزخانه در هوم سرویز چگونه است؟

در صورت نیاز به انواع خدمات طراحی و ساخت کمد دیواری و همچنین استفاده از خدمات کابینت سازی هوم سرویز تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت سفارش رایگان جهت ساخت کابینت

در ابتدا تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مسقیم سفارش خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع کابینت مورد نیاز و همچنین زمان و مکان مورد نیاز برای دریافت خدمات کابینت سازی را مشخص خواهید نمود. همچنین می توانید قبل از ثبت سفارشات از تعرفه ساخت کابینت، نظرات سایر مشتریان و مشاهده نمونه کارهای ساخت کابینت نیز مطلع شده و با آگاهی و اطمینان بیشتری به همیاران هوم سرویز اعتماد کنید.

· تماس کابینت ساز ماهر جهت مشاوره رایگان

پس از ثبت درخواست کابینت ساز متخصص در هوم سرویز جهت اطلاع دقیق از نوع نیاز و سلایق شما و معرفی متریال و اعلام محدوده قیمت کابینت تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را در اختیارتان قرار خواهند داد.

· اعزام متخصصین به محل جهت اندازه گیری و اعلام قیمت کابینت

پس از توافقات نهایی در ارتباط با هزینه ساخت کابینت و نوع متریال، متخصصین به محل مراجعه نموده و اندازه گیری دقیق را انجام می دهند و بر اساس نظر مشتری بهترین پیشنهادات را ارائه می دهند. پس از توافقات طراحی سه بعدی در کمترین زمان ممکن تهیه شده و در اختیار مشتری قرار می گیرد.

· عقد قرارداد

پس از موافقت طرفین قرادادی شامل تعهدات طرفین بابت نوع متریال مورد استفاده و همچنین زمان آماده سازی و نحوه پرداخت هزینه ها منعقد می شود. سپس بر اساس زمان توافق شده، اجزای مختلف کابینت در کارگاه ساخت کابینت ساخته شده و به محل انتقال داده می شوند و در کمترین زمان ممکن در محل مونتاژ و نصب خواهند شد.

کابینت سازی و طراحی کابینت آشپزخانه بر چه اساسی انجام می شود؟

در طراحی کابینت و خدمات کابینت سازی، کابینت کار باید به سلیقه مشتری و از همه مهمتر خانم ها و نوع نیاز آن ها توجه کند. به عنوان مثال در خانه های کوچک که طبعا آشپزخانه کوچکی هم دارند، باید بهترین استفاده از فضای آشپزخانه در طراحی کابینت لحاظ گردد. همچنین در کابینت سازی باید به مثلت طلایی یا به عبارت دیگر محل قرارگیری گاز، سینک و یخچال دقت شود. علاوه بر این موارد، رنگ کابینت نیز باید در کابینت سازی مورد توجه کابینتکار قرار بگیرد و همخوانی با سایر قسمت ها داشته باشد.

کابینت سازی در فضاهای کوچک

امروزه با کوچک شدن خانه طبعا اندازه های آشپزخانه ها نیز کاهش پیدا کرده است. کابینت سازی برای آشپزخانه کوچک نیاز به مهارت بیشتری دارد. زیرا باید از حداقل فضا، بیشترین استفاده را برای نصب کابینت نمود. امروزه طراحی کابینت آشپزخانه 6 متری و طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه 9 متری بسیار درخواست می شود. نصاب کابینت حرفه ای ایده هایی مهیجی در برای نصب کابینت ارائه می کند که بتوان با راهکارهای مدرن و خلاقانه بیشترین استفاده را از فضای موجود نمود.

انواع مدل کابینت آشپزخانه

با تغییر در طراحی دکوراسیون داخلی، انواع متنوعی از کابینت امروزه طراحی و اجرا می شود که به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

· ساخت کابینت حجمی

کابینت حجمی در یک تعریف ساده یعنی کابینت هایی که دارای حجم و عمق های مختلف هستند. معمولا تغییر حجم و ساختار هندسی در ویترین های دکوری، طرح اوپن و آرک خلاصه می شود و بر روی کابینت انجام نمی شود. در کابینت آشپزخانه حجمی می توان از ترکیب ساخت کابینت هایگلاس با کابینت ام دی اف ساده نیز بهره برد و اختلاف حجم ایجاد نمود. قیمت ساخت کابینت آشپزخانه مدل حجمی مناسب است.

· ساخت و نصب کابینت مدرن

کابینت سازی مدرن با متریال های مختلفی مانند کابینت ام دی اف، ساخت کابینت ممبران، کابینت هایگلاس و غیره ساخته می شود. در سبک کابینت سازی مدرن تفاوت هایی با دیگر سبک ها وجود دارد. این سبک المان های خاصی در نوع ساخت درب، صفحات روی کابینت، اکسسوری های مورد استفاده و غیره دارد. همچنین در این سبک کابینت سازی دستگیره های سنتی و فانتزی به کار برده نمی شوند. امروزه بیشتر در طراحی ها مدل کابینت سازی بدون دستگیره ترند شده است که با استفاده از مکانیزم مگنتی عمل می کنند و زیبایی و سادگی کابینت آشپزخانه مدرن را به نمایش می گذارند. مورد دیگر اینکه در این سبک کشوهای زیاد در کابینت های زمینی بکار می رود. این نوع طراحی علاوه بر زیبایی موجب ایجاد فضای بیشتر نیز در آشپزخانه می شود.

· کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک در واقع از جمله کابینت هایی هستند که طرح هایی با استفاده از دستگاه سی ان سی روی آن اجرا می شوند و سپس روی ان وکیوم می شود. کابینت سازی کلاسیک اغلب در فضاهای با متراژ بالا انجام می شود و از دستگیره ها و یراق آلات سنتی و زیبا در این نوع طراحی استفاده می شود.

· کابینت نئوکلاسیک (کابینت انزو)

کابینت انزو برگرفته از مدل های کابینت سازی خاص ایتالیایی است که طراحی متفاوتی و البته با کیفیتی داشته و به تازگی وارد بازار شده اند. این نوع کابینتها به صورت رنگ شده و یا روکش موجود هستند. قیمت کابینت انزو در مواردی رنگ شود بیشتر بوده ولی ظرافت و زیبایی بی نظیری دارند.

انواع متریال مورد استفاده در کابینت سازی

موضوعی که احتمالا شما هم در هنگام خرید کابینت با آن مواجه شده اید، اسامی مختلف و احیانا گیج کننده ای است که انتخاب کابینت را برای شما سخت می کند. این اسامی عمدتا به واسطه جنس، متریال، نوع ساخت و احیانا تولید کننده ورق های کابینت می باشد. در ادامه به معرفی برخی از مهترین متریال هایی که در ساخت کابینت مورد استفاده قرار می گیرند، پرداخته ایم.

· کابینت ممبران (کابینت وکیوم)

کابینت ممبران در واقع همان کابینت وکیوم است. در ساخت کابینت ممبران از متریال ممبران استفاده می شود. ممبران در واقع نوعی روکش pvc است، که روی مغزی های متفاوت مانند ام دی اف یا نئوپان کشیده می شود. تفاوت ساخت کابینت ممبران با کابینت ام دی اف در قابلیت ابزار و ایجاد طرح بر روی کابینت ممبران است. همچنین قیمت کابینت ممبران در مقایسه با قیمت ساخت کابینت ام دی اف بیشتر است.

· کابینت ام دی اف

از پر طرفدارترین مدل های کابینت سازی مربوط به ام دی اف است. این متریال به علت مقاومت بالا و همچنین تنوع بالا در طرح و رنگ بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. همچنین هزینه ساخت کابینت ام دی اف نسبت به سایر متریال با این مقاومت بسیار مناسب است. در محل هایی که در مجاورت با آب نیستند این گزینه، بهترین گزینه پیش رو خواهد بود.

· کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس در واقع همان کابینت MDF است با این تفاوت که در ساخت کابینت هایگلاس روی آن یک لایه پلکسی گلاس کشیده شده است. این روکش ظاهری شفاف دارد و مقاوم تر از روکش های ساده می باشد.

· کابینت آماده یا استوک

این نوع کابینت ها در ابعاد و اندازه های استاندارد ساخته می شوند و به صورت باکس های آماده به محل مورد نظر انتقال داده و نصب می شوند. طبیعتا قیمت کابینت آماده نسبت به نمونه های سفارشی کمتر است. اما از طرفی این کابینت ها تنوع کمی دارند و گاهی برای مونتاژ در محل جدید مناسب نیستند. زیرا که در بسیاری از موارد دیوارهای آشپزخانه در بهترین حالت ممکن نبوده و ممکن است دارای قناسی باشند که در این صورت نصب کابینت پیش ساخته گزینه مناسبی نخواهد بود.

مراحل کابینت سازی و نصب کابینت آشپزخانه

نصاب کابینت حرفه‌ای باید به تمامی مراحل کابینت سازی و مونتاژ و نصب کابینت دیواری و زمینی مسلط بوده و تمامی مراحل را به ترتیب انجام دهد.

 • نصب کابینت دیواری و نصب اتصالات به دیوار
 • نصب کابینت زمینی و نصب پایه ها و تراز کردن کابینت
 • نصب صفحه کابینت زمینی
 • اندازه گیری دقیق درب ها و طبقات کابینت زمینی
 • نصب لولا، نصب درب کابینت و دستگیره های کابینت‌

کابینت کار ماهر چه خصوصیاتی دارد؟

برخی از کابینت کارها فقط به جنبه مالی اینکار توجه می کنند و به رضایت و منافع مشتری اهمیت نمی دهند. در صورتی که موفقیت یک کابینت کار، در گرو رضایت کامل مشتری خود است. منصف بودن نصاب کابینت در اندازه گیری و برآورد قیمت، گویای همه چیز است. برآورد هزینه ساخت کابینت آشپزخانه بر اساس بودجه و نیاز مشتری در واقع هنر کابینت کار است.

کابینت ساز حرفه ای به شخصی اطلاق می شود که سابقه کاری خوبی داشته و بتواند قیمت گذاری های روشن و شفافی ارائه کند. همچنین بتواند مشتری خود را در این باره مجاب کند. همچنین در ارائه توضیحات و راهنمایی لازم در ارتباط با پروژه کوتاهی نکند و در نهایت از نظر کیفیت متریال، زمان بندی و قیمت کابینت سازی، رضایت مشتری را کسب کند.

قیمت کابینت ام دی اف متری چنده؟

مبنای ارزش گذاری و قیمت کابینت آشپزخانه تردیدهایی را به وجود آورده و بسیاری از مشتری ها نمی دانند قیمت نصب کابینت چگونه محاسبه می شود. بنابراین چنانچه مبنای قیمت هر متر کابینت ام دی اف را ندانید گاهی با قیمت های کابینت سازی غیر منصفانه نیز روبرو می شوید. این مشکل فقط در مورد قیمت کابینت ام دی اف نیست بلکه در دیگر متریال نیز شبهاتی وجود دارد. قیمت کابینت هایگلاس، ملامینه، ممبران و …. نیز دارای نوساناتی است که البته علت مشخصی دارد ولی اگر شما با نحوه محاسبه قیمت کابینت آشنایی داشته باشید، در هنگام سفارش ساخت آن با عدم اطمینان کمتر و حس بهتری خرید خواهید کرد.

عوامل زیادی در تعیین قیمت کابینت آشپزخانه نقش دارند. حتی کوچک ترین جزئیات موجب افزایش قیمت هر متر کابینت می شوند. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه ساخت کابینت می پردازیم.

· نوع متریال بر قیمت کابینت تاثیر دارد

در زمان بازسازی آشپزخانه همیشه قیمت کابینت آشپزخانه به صورت متری اعلام می شود. این قیمت مربوط به ماده اولیه برای کابینت سازی است. برای مثال قیمت کابینت چوبی در هر متر مربع با قیمت کابینت ام دی اف یکسان نیست. قیمت کابینت ام دی اف با قیمت کابینت ممبران هم به همین علت تفاوت دارد. لیست قیمت کابینت سازی پایه هر ساله از سوی اتحادیه اعلام می شود. نرخ اتحادیه کابینت سازان اعلام شده ولی این قیمت مربوط به حداقل هزینه هاست و مبنای قیمت گذاری کابینت سازی هم از روی همین نرخ محاسبه می شود. قیمت کابینت mdf و قیمت کابینت هایگلاس هم در هر متر مربع تفاوت دارد. قبل از سفارش ساخت کابینت بهتر است نگاهی به قیمت پایه متریال کابینت سازی داشته باشید.

قیمت کابینت سازی به موارد مختلفی بستگی دارد. مهمترین عاملی که در برآورد قیمت کابینت آشپزخانه موثر است، جنس مورد استفاده در کابینت است. به طور مثال ساخت کابینت ارزان، اغلب از جنس نئوپان و لترون است که کیفیت چندانی ندارند. البته منظور از کابینت سازی ارزان در هوم سرویز کیفیت پایین نیست، بلکه استفاده از اجناس ایرانی با کیفیت و ضمانت دار در کنار قیمت منصفانه است.

· متراژ کار بر قیمت کابینت ام دی اف تاثیر می گذارد

قیمت ساخت کابینت mdf بستگی به متراژ کل کار دارد. قیمت کابینت سازی بر اساس فرمول های خاصی تعیین می شود. همچنین مدل کابینت و نوع متریال مورد استفاده نیز بر قیمت کابینت سازی تاثیر دارد. در ابتدای کار و عقد قرار باید تمام ریز قیمت نصب کابینت ام دی اف در اختیار مشتری قرار بگیرد تا با خیال آسوده بتوانند تصمیم بگیرند.

· نوع لولا، دستگیره و صفحه هزینه ساخت کابینت را تغییر می دهد

نوع یراق آلات و به طور کل اکسسوری های مورد استفاده و همچنین صفحه کابینت تاثیر مستقیمی بر هزینه نصب کابینت آشپزخانه دارد. انواع صفحه کوارتز، صفحه کورین، صفحه مارمونت، صفحه کابینت شرکتی و صفحه کابینت سنگی در بازار موجود هستند که مناسب ترین قیمت صفحه کابینت مربوط به صفحه کابینت سنگی است.

علت اختلاف قیمت کابینت سازی با متریال یکسان چیست؟

جنس صفحه کابینت و ضخامت صفحه یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت کابینت آشپزخانه است. که بدون توجه به کابینت ام دی اف یا قیمت کابینت ممبران روی مبلغ نهایی افزوده می شود. اما دلیل اصلی اختلاف قیمت کابینت سازی در تغییر اندازه کابینت است.

اجرای کابینت دیواری، میز جزیره آشپزخانه، کابینت ایستاده زمینی با اندازه های غیر استاندارد روی قیمت ها تاثیر دارد. البته سلیقه مشتری ها هم یکسان نیست. برخی از افراد ترجیح می دهند مبلغ بیشتری بپردازند ولی از ویترین دکوری، اجرای کابینت معلق، یراق آلات جدیدتر و سایر موارد استفاده کنند.

در نظر داشته باشید فرمول محاسبه قیمت کابینت سازی هوم سرویز با توجه به متراژ کابینت زمینی و دیواری در نظر گرفته می شود. به طور معمول یک کابینت زمینی به نسبت ۶۰ درصد و کابینت دیواری ۴۰ درصد قیمت محاسبه می شود.

یک عامل مهم در اختلاف قیمت کابینت سازی به طور یقین اجرا کننده کار است. دستمزد کابینت ساز بیشتر است ولی کیفیت کاری بالاتری را می توان از یک کابینت ساز با تجربه انتظار داشت. اجرای جزئیات ظریف نیاز به سال ها تجربه و کسب مهارت های عملی در کابینت سازی دارد.

سفارش طراحی کابینت و درخواست ارائه طرح سه بعدی قبل از کابینت سازی حق شماست

با توجه به تمام مواردی که معرفی کردیم باید برای کابینت سازی ابتدا سفارش طراحی کابینت انجام دهید. برای انتخاب بهتر و مطلع شدن از نتیجه نهایی باید طراحی 3 بعدی در اختیار مشتری قرار بگیرد تا خیال مشتری از همه موارد راحت شود. طراحان و دیزاینرهای هوم سرویز با طراحی صحیح و دقیق تمام مواردی که باید در کابینت سازی آشپزخانه رعایت شود را در طرح ارائه شده در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

طراحی و ساخت کابینت را به کابینت کار ماهر هوم سرویز بسپر

صفر تا صد طراحی و کابینت سازی آشپزخانه را می توانید با بهترین کابینت کار هوم سرویز تجربه کنید. ارائه قیمت منصفانه در کنار کیفیت عالی مهمترین چیزی است که ما را از سایر فعالان در این زمینه متمایز کرده است. برای دریافت مشاوره رایگان و بررسی قیمت کافیست در اپلیکیشن هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا نجاران حرفه ای هوم سرویز با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کابینت سازی و همچنین ارایه خدمات ساخت کابینت ام دی اف نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, ساخت کمد دیواری ام دی اف, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کابینت سازی

ساخت کابینت ام دی اف

کابینت سازی و ساخت کابینت MDF

ساخت کابینت چوبی، ساخت کابینت ممبران و کورین

ساخت کابینت های‌گلاس

ساخت کابینت کلاسیک ترموود و چوبی

طراحی و ساخت کابینت آپارتمان، فروشگاهی و دکوری

نصب کابینت دیواری و زمینی

نمونه کارهای کابینت سازی هوم سرویز

Arayan Tarsim آرایان ترسیم
کابینت آشپزخانه
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
کابینت ام دی اف
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
کابینت آشپزخانه ترکیب هایگلاس و ام دی اف
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
کابینت ام دی اف
Arayan Tarsim آرایان ترسیم

نظرات کاربران

profile picture
محمد احمدی

دقیقا در موعد مقرر مراجعه و کار را با دقت و ظرافت انجام دادند .

profile picture
محمدرضا رضاییان

با سلام، همیار محترم بسیار وقت شناس و با اخلاق بودند، به تمام توضیحات ما با دقت گوش کردن و در نهایت تختخواب و ... کاملا مطابق با نظر بنده بود، از عملکردشان بسیار رضایت داشتم و امتیاز کامل را میدهم انشالله که خدا بهشان برکت دهد.

profile picture
امیرمحمد فرخی

کاملا کارشون رو بلد بودن و اخلاق خیلی خوبی هم داشتن و کاملا منصف. خیلی راضی بودم

profile picture
مهدی محمدی

واقعا منظم و دقیق هستن تو کارشون آقای طلایی ممنونم از هوم سرویز بابت پیگیری

شرایط ساخت کابینت ام دی اف و ممبران توسط کابینت ساز ماهر

سرویس ساخت کابینت شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت و نصب کابینت بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های ساخت را شامل می شود. قیمت نهایی ساخت کابینت شامل هزینه ساخت به اضافه 10 درصد هزینه حمل و نصب خواهد بود. همیار متخصص ساخت کابینت اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از سرویس ساخت و نصب کابینت، کابینت به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... می باشد و قیمت ها بر اساس ابعاد استاندارد ساخت یک کابینت لحاظ شده است. قسمت هوایی کابینت با استاندارد 70 سانتی در نظر گرفته شده است و در ابعاد بزرگتر قیمت تغییر می نماید.

سرویس ساخت کابینت در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 500 تا 900 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

reconstruction-decoration
بازسازی و دکوراسیون
قیمت از 17,000,000 الی 43,500,000 تومان
painting
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,700,000 الی 10,000,000 تومان
repair-sofa
تعمیر مبل
قیمت از 1,000,000 الی 3,500,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری
قیمت از 24,000,000 الی 24,000,000 تومان