banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
ساخت کابینت آشپزخانه

ساخت کابینت آشپزخانه

از 1136 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت انواع کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک

قیمت کابینت MDF با مغز ایرانی با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

3,100,000 تومان

قیمت کابینت MDF با مغز ترک با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

3,300,000 تومان

قیمت کابینت تمام لترون با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

2,400,000 تومان

قیمت کابینت با بدنه لترون و درب ام دی اف با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

2,700,000 تومان

قیمت کابینت MDF هایگلاس ایرانی با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

3,600,000 تومان

قیمت کابینت MDF هایگلاس ترک یا فرآمید با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

4,000,000 تومان

قیمت کابینت MDF ترکیب فرآمید و هایگلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

4,200,000 تومان

قیمت کابینت تمام ام دی اف با روکش وکیوم با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

4,400,000 تومان

قیمت کابینت ممبران شرکتی با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

4,900,000 تومان

قیمت کابینت لمی گلاس یا پلی گلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

4,500,000 تومان

قیمت کابینت تمام ام دی اف با پوشش رنگ پلی اورتان و صفحه 2 /3 سانتی و یراق آلات

5,500,000 تومان

قیمت کابینت تمام ام دی اف با روکش چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات (متر طول)

7,000,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

13,100,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت کابینت ممبران، ام دی اف و چوبی

سرویس ساخت کابینت شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت و نصب کابینت آشپزخانه(یک کمد کامل) بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های حمل و نصب و یراق آلات را شامل می شود و همیار اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از سرویس ساخت و نصب کابینت، کابینت به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... می باشد و قیمت ها بر اساس ابعاد استاندارد ساخت یک کابینت لحاظ شده است. قسمت هوایی کابینت با استاندارد 70 سانتی در نظر گرفته شده است و در ابعاد بزرگتر قیمت تغییر می نماید.

سرویس ساخت کابینت در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

ساخت کابینت آشپزخانه

قطعا ساخت کابینت آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت ها در طراحی فضای داخلی منزل است. با توجه به تاثیر فراوان کابینت در نمای داخلی منزل ، انتخاب درست و طراحی کابینت آشپزخانه هوشمندانه ، می تواند بیشترین ایرادات آشپزخانه شما را به راحتی پوشش دهد و یک ظاهر زیبا ایجاد کند.

یکی از نکات مهم و اصولی در طراحی کابینت آشپزخانه ، مبحث زیبایی و کاربردی بودن آن است . یک کابینت مناسب علاوه بر زیبایی باید بر اساس سلیقه فرد طراحی شود و پاسخگوی نیاز کاربر نیز باشد. طراح کابینت و شرکت ساخت کابینت آشپزخانه باید بتواند نهایت خواسته مشتری را فراهم آورد. برای ساخت جدیدترین مدل های کابینت آشپزحانه باید مبالغ بیشتری هزینه کنیم. در ادامه به معرفی انواع کابینت آشپزخانه و عوامل موثر بر هزینه ساخت کابینت آشپزخانه می پردازیم.

طراحی کابینت آشپزخانه بر چه اساسی انجام می شود؟

در طراحی کابینت آشپزخانه وخدمات کابینت سازی، طراح کابینت آشپزخانه و کابینت کار باید به سلیقه خانواده ها و نوع نیاز آن ها توجه کند. به عنوان مثال در خانه های کوچک که طبعا آشپزخانه کوچکی هم دارند، باید بهترین استفاده از فضای آشپزخانه در طراحی کابینت لحاظ  گردد. همچنین در طراحی کابینت باید به مثلت طلایی یا به عبارت دیگر محل قرارگیری گاز، سینک و یخچال دقت شود. علاوه بر این موارد، رنگ کابینت آشپزخانه نیز باید در طراحی و ساخت کابینت هایگلاس آشپزخانه مورد توجه کابینت ساز قرار بگیرد و همخوانی با سایر قسمت ها داشته باشد.

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه به چند دسته تقسیم می شوند؟

به طور کلی نقشه های کابینت آشپزخانه را بر اساس متراژ و سبک ساختمان می توان در 7 دسته کلی تقسیم بندی نمود.

ساخت کابینت آشپزخانه روی یک دیوار صاف. در این نوع نقشه سینک، یخچال و گاز بر روی یک دیوار قرار می گیرند.

نقشه کابینت آشپزخانه با دو دیوار موازی یا ساخت کابینت آشپزخانه راهرویی، که معمولا این نوع طراحی در خانه های بزرگ با آشپزخانه های وسیع دیده می شود.

ساخت کابینت آشپزخانه U شکل . یک آشپزخانه مستطیلی با یک دهنه بزرگ تر و یک طرف بسته را کابینت آشپزخانه یو شکل می گویند.

ساخت و طراحی کابینت آشپزخانه L شکل. در این نوع کابینت، پذیرایی و آشپزخانه با هم تلفیق می شوند و تقریبا در خانه های امروزی از این سبک نقشه کابینت استفاده می کنند.

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه G شکل. این نقشه کابینت نزدیک به نقشه U شکل می باشد با این تفاوت که در ادامه ضلع سوم آشپزخانه ضلع دیگر به صورت اوپن یا کانتر ایجاد می شود.

ساخت کابینت آشپزخانه جزیره ای که در خانه های مدرن و بزرگ امروزی دیده می شود.

کابینت آشپزخانه بسته که از قدیمی ترین و غیر متداول ترین نوع نقشه های کابینت آشپزخانه هستند و آشپزخانه در محیط بسته ای مانند اتاق خواب قرار دارد.

کابینت سازی در فضاهای کوچک

امروزه با کوچک شدن خانه طبعا اندازه های آشپزخانه ها نیز کاهش پیدا کرده است. طراحی کابینت برای آشپزخانه کوچک نیاز به مهارت بیشتری دارد. زیرا باید از حداقل فضا بیشترین استفاده را نمود. امروزه طراحی کابینت آشپزخانه 6 متری و طراحی کابینت آشپزخانه 9 متری بسیار درخواست می شود. طراحان و متخصصین شرکت های ساخت کابینت آشپزخانه، ایده هایی مهیج در این زمینه ارائه می کنند که بتوان با راهکارهای مدرن بیشترین استفاده را از فضای موجود نمود.

انواع مدل کابینت آشپزخانه

ساخت کابینت حجمی

کابینت حجمی در یک تعریف ساده یعنی کابینت هایی که دارای حجم و عمق های مختلف هستند. معمولا تغییر حجم و ساختار هندسی در ویترین های دکوری، طرح اوپن و آرک خلاصه می شود و بر روی کابینت انجام نمی شود. در ساخت کابینت حجمی می توان از ترکیب کابینت هایگلاس با کابینت ام دی اف ساده نیز بهره برد و اختلاف حجم ایجاد نمود.

ساخت کابینت مدرن

ساخت کابینت مدرن آشپزخانه با متریال های مختلفی مانند ساخت کابینت ام دی اف، ساخت کابینت ممبران، ساخت کابینت هایگلاس و غیره ساخته می شود. در سبک ساخت کابینت آشپزخانه مدرن تفاوت هایی با دیگر سبک ها وجود دارد. این سبک المان های خاصی در نوع ساخت درب، صفحات روی کابینت و غیره دارد. همچنین در ساخت کابینت مدرن، دستگیره های سنتی و فانتزی به کار برده نمی شوند. امروزه بیشتر در طراحی ها نمونه های ساخت کابینت بدون دستگیره ترند شده است که با استفاده از مکانیزم مگنتی عمل می کنند و زیبایی و سادگی کابینت آشپزخانه مدرن را به نمایش می گذارند. مورد دیگر اینکه در ساخت کابینت آشپزخانه مدرن، کشوهای زیاد در کابینت های زمینی بکار می رود. این نوع طراحی علاوه بر زیبایی موجب ایجاد فضای بیشتر نیز می شود.

ساخت کابینت کلاسیک

ساخت کابینت کلاسیک در واقع از جمله کابینت هایی هستند که طرح هایی با استفاده از دستگاه سی ان سی روی آن اجرا می شوند و سپس روی ان وکیوم می شود. ساخت کابینت کلاسیک اغلب در فضاهای با متراژ بالا انجام می شود و از دستگیره های سنتی و زیبا در این نوع طراحی استفاده می شود.

ساخت کابینت فلزی یا ساخت کابینت چوبی؟

ساخت کابینت فلزی بعد از کابینت چوبی های قدیمی روی کار آمد. در مقایسه ساخت کابینت آشپزخانه فلزی یا چوبی باید به رنگ پذیری کابینت فلزی، مقاومت بالا و البته قیمت پایین تر نسبت به کابینت ام دی اف اشاره کرد. البته خاصیت تعمیر و ترمیم پذیری در کابینت فلزی نیز نسبت به مدل های چوبی بیشتر است. البته زیبایی ساخت کابینت چوبی بر کسی پوشیده نیست همچنین مراحل نگهداری از کابینت چوبی سخت تر است. زیرا این متریال در مقابل آب بسیار ضعیف هستند و نباید در مجاورت آب قرار بگیرند.

ساخت کابینت ممبران

کابینت ممبران در واقع همان کابینت وکیوم است. در ساخت کابینت ممبران از متریال ممبران استفاده می شود. ممبران در واقع نوعی روکش pvc است، که روی مغزی های متفاوت مانند ام دی اف یا نئوپان کشیده می شود. تفاوت ساخت کابینت ممبران با ساخت کابینت آشپزخانه ام دی اف در قابلیت ابزار و ایجاد طرح بر روی کابینت ممبران است. همچنین قیمت کابینت ممبران در مقایسه با قیمت کابینت ام دی اف بیشتر است.

ساخت کابینت ام دی اف

از پر طرفدارترین مدل های کابینت طراحی و ساخت کابینت ام دی اف است. این متریال به علت مقاومت بالا و همچنین تنوع بالا در طرح و رنگ بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. همچنین هزینه ساخت کابینت ام دی اف نسبت به سایر متریال با این مقاومت بسیار مناسب است. در محل هایی که در مجاورت با آب نیستند این گزینه، بهترین گزینه پیش رو خواهد بود.

ساخت کابینت روشویی pvc

قبل از انتخاب و ساخت کابینت روشویی pvc باید به نوع کاربرد و فضای در دسترس توجه کنیم. به طور مثال اگر قرار است وسایل مختلفی را در کابینت روشویی قرار دهید، باید کابینت‌هایی که ترکیبی از چندین کشو و کمد است را انتخاب و نصب کنید.

انواع صفحات که در ساخت کابینت مورد استفاده قرار می گیرند

صفحه کابینت تاثیر مستقیمی بر قیمت کابینت آشپزخانه دارد. در ادامه به معرفی انواع صفحه کابینت می پردازیم.

صفحه کوارتر

صفحه زمینی کوارتز از رزین و رنگدانه تشکیل شده است. این صفحات از طول عمر بالایی برخوردارند و در برابر ضربه مقاومند. البته استفاده از صفحه کوارتز موجب بالا رفتن قیمت کابینت آشپزخانه می شود.

صفحه کورین

صفحه کورین مقاومت خوبی در مقابل مواد شیمیایی و آب دارد. صفحه کورین دارای طول عمر بالایی است و ظاهر یکپارچه ای دارد و نگهداری از آن راحت است. نصب صفحه کورین در ساخت کابینت مدرن و کلاسیک کاربرد دارد. قیمت صفحه کورین نسبت به سایر متریال بالاتر است.

صفحه مارمونایت

صفحه مارمونایت از کورین و کوارتز تشکیل شده است. ظاهر این صفحه کاملا شبیه به سنگ است و از مقاومت بالایی برخوردار است. همچنین با توجه به خصوصیات مثبت فراوان آن از قیمت مناسبی برخوردارند.

صفحه کابینت شرکتی

صفحه شرکت در دو نوع صفحه کابینت با مغذی ام دی اف و روکش ملامینه و صفحه کابینت پی وی سی با روی ملامینه می باشد. این صفحات دارای ضخامت های مختلفی 3 و 5 سانتی موجود هستند. این صفحات از مقاومت خوبی برخوردارند اما ضد آب نمی باشند و در صورت مجاورت مستقیم با آب دچار آسیب می شوند.

صفحه کابینت سنگی

از زیبایی صفحه کابینت سنگی نمی توان چشم پوشی کرد. اما متاسفانه این صفحات در مقابل ضربه حساسند و همچنین به راحتی دچار خط و خش می شوند. اما با این حال قیمت صفحه کابینت مناسب و زیبایی موجب محبوبیت این صفحه می شود.

نصب روکش درب کابینت به چند صورت هستند؟

روکش درب کابینت اکریلیک

این محصول دارای سطحی براق و صاف است و در برابر رطوبت، کاملا نفوذناپذیر است. زیبایی فوق العاده، تنوع رنگی و جذابیت روکش اکریلیک تنها جنبه ظاهری آن است. این روکش ها مقاومت بسیار بالایی در برابر مواد شیمیایی و اسیدی دارند. شستشو و نظافت های معمول هیچ آسیبی به روکش وارد نمی کند.

روکش درب کابینت HPL

ورق هایی با روکش طرح چوب هستند که در طراحی کابینت آشپزخانه چوبی به وفور استفاده می شود. این محصول یک روکش چند لایه با ترکیباتی از لایه های سلولزی و رزین های فتونیک است. روکش لمینتیس اچ پی ال تحت فشار و حرارت بالا تبدیل به صفحات محکم و با دوام شده است. اگر پنجره آشپزخانه بزرگ و نورگیر است حتما از روکش درب اچ پی ال برای کابینت ها استفاده کنید.

روکش درب کابینت ملامینه

ملامینه از پر مصرف ترین انواع روکش کابینت در تمام دنیاست. این محصول اغلب بر روی کابینت آشپزخانه ام دی اف استفاده می شود. ملامینه یک روکش تزئینی خود چسب است و بدون نیاز به چسبکاری مجدد و به صورت مستقیم روی ورق ام دی اف چسبانده می شود.

روکش درب کابینت PVC

 پی وی سی یکی از مقاوم ترین محصولات در کابینت سازی است. این روکش از نوعی ماده پلیمری موسوم به پلی وینیل کلراید تولید شده که انعطاف پذیری بالایی دارد. پی وی سی همان وینیل با ساختاری پلاستیک مانند است. pvc در برابر آب و رطوبت به هیچوجه دچار آسیب و پوسیدگی نمی شود

روکش درب کابینت لترون

این محصول از خرده چوب با روکش ملامینه تولید می شود. در واقع وقتی روی نئوپان با ملامینه روکش شود، لترون به دست می آید. در صنایع چوب و کابینت سازی به انواع روکش کاغذی و فویل کاغذی لترون می گویند. این روکش در انواع مات و براق، ساده و طرح دار در بازار موجود است. از نظر قیمتی لترون یکی از ارازن ترین گزینه ها در روکش درب است.

کابینت کار ماهر چه خصوصیاتی دارد؟

برخی از کابینت کارها  فقط به جنبه مالی اینکار توجه می کنند و به رضایت و منافع مشتری اهمیت نمی دهند. در صورتی که موفقیت یک سازنده کابینت و شرکت ساخت کابینت آشپزخانه، در گرو رضایت کامل مشتری خود است. منصف بودن سازنده کابینت در اندازه گیری اول و اعلام قیمت، گویای همه چیز است. برآورد هزینه ساخت کابینت ام دی اف بر اساس بودجه و نیاز مشتری در واقع هنر کابینت کار است.

کابینت ساز حرفه ای به شخصی اطلاق می شود که سابقه کاری خوبی داشته و بتواند قیمت گذاری های روشن و شفافی ارائه کند. همچنین بتواند مشتری خود را در این باره مجاب کند. همچنین در ارائه توضیحات و راهنمایی لازم در ارتباط با پروژه کوتاهی نکند و در نهایت از نظر کیفیت متریال، زمان بندی و هزینه ساخت کابینت آشپزخانه چوبی ، رضایت مشتری را کسب کند.

قیمت ساخت کابینت آشپزخانه چگونه محاسبه می شود؟

مبنای ارزش گذاری و قیمت کابینت آشپزخانه تردیدهایی را به وجود آورده و بسیاری از مشتری ها نمی دانند قیمت واقعی کابینت آشپزخانه چگونه محاسبه می شود. قیمت کابینت ام دی اف بالا و پایین دارد. برخی از کابینت سازان هزینه ها را اندکی معقولانه تر در نظر می گیرند اما اگر قیمت هر متر کابینت ام دی اف را ندانید گاهی با قیمت های غیر منصفانه نیز روبرو می شوید. این مشکل فقط در مورد قیمت کابینت های ام دی اف نیست بلکه در دیگر متریال نیز شبهاتی وجود دارد. قیمت کابینت فلزی، قیمت کابینت هایگلاس، ملامینه و …. نیز دارای نوساناتی است که البته علت مشخصی دارد ولی گاهی موقع سفارش، کمی گیج می شویم.

عوامل زیادی در تعیین قیمت کابینت آشپزخانه نقش دارند. حتی کوچک ترین جزئیات موجب افزایش قیمت هر متر کابینت می شوند.

در دکوراسیون داخلی منزل همیشه قیمت کابینت آشپزخانه به صورت متری اعلام می شود. این قیمت مربوط به ماده اولیه برای ساخت کابینت است. برای مثال قیمت کابینت چوبی در هر متر مربع با قیمت کابینت فلزی یکسان نیست. قیمت پایه هر ساله از سوی اتحادیه اعلام می شود. نرخ اتحادیه کابینت سازان اعلام شده ولی این قیمت مربوط به حداقل هزینه هاست و مبنای قیمت گذاری کابینت های از روی همین نرخ محاسبه می شود. قیمت کابینتmdf و کابینت هایگلاس هم در هر متر مربع تفاوت دارد. قبل از سفارش ساخت کابینت بهتر است نگاهی به قیمت پایه متریال ساخت کابینت داشته باشید.

هزینه ساخت کابینت آشپزخانه چوبی به موارد مختلفی بستگی دارد. مهمترین عاملی که در برآورد قیمت کابینت آشپزخانه موثر است، جنس مورد استفاده در کابینت سازی فلزی و ام دی اف است. به طور مثال ساخت کابینت ارزان ، اغلب از جنس نئوپان و لترون است که کیفیت چندانی ندارند. البته منظور از ساخت کابینت ارزان در هوم سرویز کیفیت پایین نیست ، بلکه استفاده از اجناس ایرانی با کیفیت و ضمانت دار در کنار قیمت منصفانه است.

قیمت ساخت کابینت mdf  بستگی به متراژ کل کار دارد. قیمت ساخت کابینت بر اساس فرمول های خاصی تعیین می شود. همچنین مدل کابینت و نوع متریال مورد استفاده نیز بر قیمت ساخت کابینت آشپزخانه تاثیر دارد. در ابتدای کار و عقد قرار باید تمام ریز قیمت نصب کابینت ام دی اف در اختیار مشتری قرار بگیرد تا با خیال آسوده بتوانند تصمیم بگیرند.

علت اختلاف قیمت کابینت آشپزخانه با متریال یکسان چیست؟

جنس صفحه کابینت و ضخامت صفحه یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت ساخت کابینت آشپزخانه است. که بدون توجه به قیمت کابینت فلزی یا قیمت کابینت چوبی روی مبلغ نهایی افزوده می شود. اما دلیل اصلی اختلاف قیمت های ساخت کابینت در تغییر اندازه کابینت است.

اجرای کابینت دیواری، میز جزیره آشپزخانه، کابینت ایستاده زمینی با اندازه های غیر استاندارد روی قیمت ها تاثیر دارد. البته سلیقه مشتری ها هم یکسان نیست. برخی از افراد ترجیح می دهند مبلغ بیشتری بپردازند ولی از ویترین دکوری، اجرای کابینت معلق، یراق آلات جدیدتر و سایر موارد استفاده کنند.

در نظر داشته باشید فرمول محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه هوم سرویز با توجه به متراژ کابینت زمینی و دیواری در نظر گرفته می شود. به طور معمول یک کابینت زمینی به نسبت ۶۰ درصد و کابینت دیواری ۴۰ درصد قیمت محاسبه می شود.

یک عامل مهم در اختلاف قیمت کابینت آشپزخانه به طور یقین اجرا کننده کار است. دستمزد کابینت ساز بیشتر است ولی کیفیت کاری بالاتری را می توان از یک کابینت ساز با تجربه انتظار داشت. اجرای جزئیات ظریف نیاز به سال ها تجربه و کسب مهارت های عملی در ساخت کابینت دارد. قیمت کابینت چوبی، قیمت کابینتmdf ، کابینت فلزی ، کابینت آشپزخانه هایگلاس و … بستگی به مهارت سازنده دارد.

سفارش طراحی کابینت و درخواست ارائه طرح سه بعدی

با توجه به تمام مواردی که معرفی کردیم باید برای کابینت سازی ابتدا سفارش طراحی کابینت انجام دهید. برای انتخاب بهتر و مطلع شدن از نتیجه نهایی باید طراحی 3 بعدی در اختیار مشتری قرار بگیرد تا خیال مشتری از همه موارد راحت شود. طراحان و دیزاینرهای هوم سرویز با طراحی صحیح و دقیق تمام مواردی که باید در کابینت سازی آشپزخانه رعایت شود را در طرح ارائه شده در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه با متخصصین هوم سرویز

صفر تا صد طراحی و کابینت سازی آشپزخانه را می توانید با بهترین کابینت سازان و طراحان کابینت آشپزخانه هوم سرویز تجربه کنید. ارائه قیمت منصفانه در کنار کیفیت عالی مهمترین چیزی است که مارا از سایر فعالان در این زمینه متمایز کرده است. برای دریافت مشاوره رایگان و بررسی قیمت کافیست در اپلیکیشن هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس..

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت انواع کابینت آشپزخانه مانند کابینت ام دی اف، کابینت های‌گلاس، کابینت کلاسیک، چوبی، ممبران و کورین
کابینت سازی و نصب کابینت با روکش‌های متنوع چوبی و ام دی اف
ساخت کابینت تمام MDF شامل بدنه و درب و نصب روی دیوار
نصب کابینت دیواری و زمینی
نصب یراق آلات، دستگیره، کشو و لولا کابینت
ساخت کابینت کلاسیک ترموود و چوبی
طراحی و ساخت کابینت آپارتمان، فروشگاهی و دکوری
نورپردازی کابینت آشپزخانه و اجرای انواع چراغ‌های زیر کابینتی

همیاران سرویس ساخت کابینت آشپزخانه

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

بازسازی و دکوراسیون
بازسازی و دکوراسیون
در حال بروزرسانی قیمت
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,000,000 الی 6,000,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 800,000 الی 7,000,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 11,500,000 الی 40,000,000 تومان