کابینت سازی

کابینت سازی

از 1136 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کابینت سازی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با مغز ایرانی با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

3,800,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با مغز ترک با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

4,000,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام لترون با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

2,900,000 تومان

قیمت ساخت کابینت با بدنه تمام لترون و درب ام دی اف با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

3,300,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF هایگلاس ایرانی با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

4,400,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF هایگلاس ترک یا فرآمید با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

4,800,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF ترکیب فرآمید و هایگلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

5,100,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام ام دی اف با روکش وکیوم با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

5,300,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با ممبران شرکتی با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

5,900,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF لمی گلاس یا پلی گلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

5,400,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با پوشش رنگ پلی اورتان و صفحه 2 /3 سانتی و یراق آلات

6,600,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با روکش چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات (متر طول)

8,400,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

15,800,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

کابینت سازی و نصب کابینت آشپزخانه ام دی اف، هایگلاس و ممبران

قطعا کابینت سازی یا نصب کابینت یکی از مهمترین موارد در طراحی فضای داخلی منزل است. با توجه به تاثیر فراوان کابینت در نمای داخلی منزل، انتخاب درست کابینت سازی می تواند بیشترین ایرادات آشپزخانه شما را به راحتی پوشش دهد و یک ظاهر زیبا ایجاد کند. یکی از نکات مهم و اصولی در طراحی کابینت آشپزخانه، مبحث زیبایی و کاربردی بودن آن است . یک کابینت مناسب علاوه بر زیبایی باید بر اساس سلیقه فرد طراحی شود و پاسخگوی نیاز کاربر نیز باشد. کابینت ساز یا نصاب کابینت باید بتواند نهایت خواسته مشتری را فراهم آورد. برای ساخت جدیدترین مدل کابینت باید مبالغ بیشتری هزینه کنیم. در ادامه به معرفی انواع کابینت و عوامل موثر بر قیمت کابینت آشپزخانه می پردازیم.

کابینت سازی و طراحی کابینت آشپزخانه بر چه اساسی انجام می شود؟

در طراحی کابینت و خدمات کابینت سازی، کابینت کار باید به سلیقه خانواده ها و نوع نیاز آن ها توجه کند. به عنوان مثال در خانه های کوچک که طبعا آشپزخانه کوچکی هم دارند، باید بهترین استفاده از فضای آشپزخانه در طراحی کابینت لحاظ گردد. همچنین در کابینت سازی باید به مثلت طلایی یا به عبارت دیگر محل قرارگیری گاز، سینک و یخچال دقت شود. علاوه بر این موارد، رنگ کابینت نیز باید در کابینت سازی مورد توجه کابینتکار قرار بگیرد و همخوانی با سایر قسمت ها داشته باشد.

کابینت سازی در فضاهای کوچک

امروزه با کوچک شدن خانه طبعا اندازه های آشپزخانه ها نیز کاهش پیدا کرده است. کابینت سازی برای آشپزخانه کوچک نیاز به مهارت بیشتری دارد. زیرا باید از حداقل فضا بیشترین استفاده را برای نصب کابینت نمود. امروزه طراحی کابینت آشپزخانه 6 متری و طراحی کابینت آشپزخانه 9 متری بسیار درخواست می شود. نصاب کابینت یا کابینت کار حرفه ای ایده هایی مهیج در برای نصب کابینت ارائه می کنند که بتوان با راهکارهای مدرن بیشترین استفاده را از فضای موجود نمود.

انواع مدل کابینت آشپزخانه

ساخت و نصب کابینت حجمی

کابینت حجمی در یک تعریف ساده یعنی کابینت هایی که دارای حجم و عمق های مختلف هستند. معمولا تغییر حجم و ساختار هندسی در ویترین های دکوری، طرح اوپن و آرک خلاصه می شود و بر روی کابینت انجام نمی شود. در کابینت آشپزخانه حجمی می توان از ترکیب نصب کابینت هایگلاس با کابینت ام دی اف ساده نیز بهره برد و اختلاف حجم ایجاد نمود. قیمت نصب کابینت آشپزخانه مدل حجمی مناسب است.

ساخت و نصب کابینت مدرن

کابینت سازی مدرن با متریال های مختلفی مانند نصب کابینت ام دی اف، نصب کابینت ممبران، نصب کابینت هایگلاس و غیره ساخته می شود. در سبک کابینت سازی مدرن تفاوت هایی با دیگر سبک ها وجود دارد. این سبک المان های خاصی در نوع ساخت درب، صفحات روی کابینت و غیره دارد. همچنین در این سبک کابینت سازی دستگیره های سنتی و فانتزی به کار برده نمی شوند. امروزه بیشتر در طراحی ها مدل کابینت سازی بدون دستگیره ترند شده است که با استفاده از مکانیزم مگنتی عمل می کنند و زیبایی و سادگی کابینت آشپزخانه مدرن را به نمایش می گذارند. مورد دیگر اینکه در این سبک کشوهای زیاد در کابینت های زمینی بکار می رود. این نوع طراحی علاوه بر زیبایی موجب ایجاد فضای بیشتر نیز می شود.

طراحی و نصب کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک در واقع از جمله کابینت هایی هستند که طرح هایی با استفاده از دستگاه سی ان سی روی آن اجرا می شوند و سپس روی ان وکیوم می شود. کابینت سازی کلاسیک اغلب در فضاهای با متراژ بالا انجام می شود و از دستگیره های سنتی و زیبا در این نوع طراحی استفاده می شود.

ساخت و نصب کابینت ممبران (کابینت وکیوم)

کابینت ممبران در واقع همان کابینت وکیوم است. در ساخت کابینت ممبران از متریال ممبران استفاده می شود. ممبران در واقع نوعی روکش pvc است، که روی مغزی های متفاوت مانند ام دی اف یا نئوپان کشیده می شود. تفاوت نصب کابینت ممبران با کابینت ام دی اف در قابلیت ابزار و ایجاد طرح بر روی کابینت ممبران است. همچنین قیمت کابینت ممبران در مقایسه با قیمت کابینت ام دی اف بیشتر است.

ساخت و نصب کابینت ام دی اف

از پر طرفدارترین مدل های کابینت سازی پر طرفدار استفاده از ام دی اف است. این متریال به علت مقاومت بالا و همچنین تنوع بالا در طرح و رنگ بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. همچنین قیمت ساخت کابینت ام دی اف نسبت به سایر متریال با این مقاومت بسیار مناسب است. در محل هایی که در مجاورت با آب نیستند این گزینه، بهترین گزینه پیش رو خواهد بود.

ساخت کابینت روشویی pvc

قبل از انتخاب و ساخت کابینت روشویی pvc باید به نوع کاربرد و فضای در دسترس توجه کنیم. به طور مثال اگر قرار است وسایل مختلفی را در کابینت روشویی قرار دهید، باید کابینت‌هایی که ترکیبی از چندین کشو و کمد است را انتخاب و نصب کنید.

نصب کابینت فلزی یا نصب کابینت چوبی؟

ساخت کابینت فلزی بعد از کابینت چوبی های قدیمی روی کار آمد. در مقایسه ساخت کابینت فلزی یا چوبی باید به رنگ پذیری کابینت فلزی، مقاومت بالا و البته قیمت پایین تر نسبت به کابینت ام دی اف اشاره کرد. همچنین خاصیت تعمیر و ترمیم پذیری در کابینت فلزی نیز نسبت به مدل های چوبی بیشتر است. اما زیبایی کابینت سازی چوبی بر کسی پوشیده نیست همچنین مراحل نگهداری از کابینت چوبی سخت تر است. زیرا این متریال در مقابل آب بسیار ضعیف هستند و نباید در مجاورت آب قرار بگیرند.

مراحل کابینت سازی و نصب کابینت آشپزخانه

نصاب کابینت حرفه‌ای باید به تمامی مراحل کابینت سازی و نصب کابینت دیواری و زمینی مسلط بوده و تمامی مراحل را به ترتیب انجام دهد.

  • نصب کابینت دیواری و نصب اتصالات به دیوار
  • نصب کابینت زمینی و نصب پایه ها و تراز کردن کابینت
  • نصب صفحه کابینت زمینی
  • اندازه گیری دقیق درب ها و طبقات کابینت زمینی
  • نصب لولا، نصب درب کابینت و دستگیره های کابینت‌

کابینت کار ماهر چه خصوصیاتی دارد؟

برخی از کابینت کارها فقط به جنبه مالی اینکار توجه می کنند و به رضایت و منافع مشتری اهمیت نمی دهند. در صورتی که موفقیت یک کابینت کار، در گرو رضایت کامل مشتری خود است. منصف بودن نصاب کابینت در اندازه گیری اول و اعلام قیمت، گویای همه چیز است. برآورد قیمت کابینت آشپزخانه بر اساس بودجه و نیاز مشتری در واقع هنر کابینت کار است.

کابینت ساز حرفه ای به شخصی اطلاق می شود که سابقه کاری خوبی داشته و بتواند قیمت گذاری های روشن و شفافی ارائه کند. همچنین بتواند مشتری خود را در این باره مجاب کند. همچنین در ارائه توضیحات و راهنمایی لازم در ارتباط با پروژه کوتاهی نکند و در نهایت از نظر کیفیت متریال، زمان بندی و قیمت کابینت سازی، رضایت مشتری را کسب کند.

قیمت کابینت سازی چگونه محاسبه می شود؟

مبنای ارزش گذاری و قیمت کابینت آشپزخانه تردیدهایی را به وجود آورده و بسیاری از مشتری ها نمی دانند قیمت کابینت چگونه محاسبه می شود. قیمت کابینت ام دی اف بالا و پایین دارد. برخی از کابینت سازان هزینه ها را اندکی معقولانه تر در نظر می گیرند اما اگر قیمت هر متر کابینت ام دی اف را ندانید گاهی با قیمت های کابینت سازی غیر منصفانه نیز روبرو می شوید. این مشکل فقط در مورد قیمت کابینت ام دی اف نیست بلکه در دیگر متریال نیز شبهاتی وجود دارد. قیمت کابینت فلزی، قیمت کابینت هایگلاس، ملامینه و …. نیز دارای نوساناتی است که البته علت مشخصی دارد ولی گاهی موقع سفارش، کمی گیج می شویم.

عوامل زیادی در تعیین قیمت کابینت آشپزخانه نقش دارند. حتی کوچک ترین جزئیات موجب افزایش قیمت هر متر کابینت می شوند.

در دکوراسیون داخلی منزل همیشه قیمت کابینت آشپزخانه به صورت متری اعلام می شود. این قیمت مربوط به ماده اولیه برای کابینت سازی است. برای مثال قیمت کابینت چوبی در هر متر مربع با قیمت کابینت فلزی یکسان نیست. قیمت کابینت ام دی اف با قیمت کابینت ممبران هم به همین علت تفاوت دارد. قیمت پایه هر ساله از سوی اتحادیه اعلام می شود. نرخ اتحادیه کابینت سازان اعلام شده ولی این قیمت مربوط به حداقل هزینه هاست و مبنای قیمت گذاری کابینت سازی هم از روی همین نرخ محاسبه می شود. قیمت کابینت mdf و قیمت کابینت هایگلاس هم در هر متر مربع تفاوت دارد. قبل از سفارش ساخت کابینت بهتر است نگاهی به قیمت پایه متریال کابینت سازی داشته باشید.

قیمت کابینت سازی به موارد مختلفی بستگی دارد. مهمترین عاملی که در برآورد قیمت کابینت آشپزخانه موثر است، جنس مورد استفاده در کابینت سازی فلزی و ام دی اف است. به طور مثال ساخت کابینت ارزان، اغلب از جنس نئوپان و لترون است که کیفیت چندانی ندارند. البته منظور از کابینت سازی ارزان در هوم سرویز کیفیت پایین نیست، بلکه استفاده از اجناس ایرانی با کیفیت و ضمانت دار در کنار قیمت منصفانه است.

قیمت ساخت کابینت mdf بستگی به متراژ کل کار دارد. قیمت کابینت سازی بر اساس فرمول های خاصی تعیین می شود. همچنین مدل کابینت و نوع متریال مورد استفاده نیز بر قیمت کابینت سازی تاثیر دارد. در ابتدای کار و عقد قرار باید تمام ریز قیمت نصب کابینت ام دی اف در اختیار مشتری قرار بگیرد تا با خیال آسوده بتوانند تصمیم بگیرند. صفحه کابینت تاثیر مستقیمی بر قیمت نصب کابینت آشپزخانه دارد. انواع صفحه کوارتز، صفحه کورین، صفحه مارمونت، صفحه کابینت شرکتی و صفحه کابینت سنگی در بازار موجود هستند که مناسب ترین قیمت صفحه کابینت مربوط به صفحه کابینت سنگی است.

علت اختلاف قیمت کابینت سازی با متریال یکسان چیست؟

جنس صفحه کابینت و ضخامت صفحه یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت کابینت آشپزخانه است. که بدون توجه به قیمت کابینت فلزی یا قیمت کابینت چوبی روی مبلغ نهایی افزوده می شود. اما دلیل اصلی اختلاف قیمت کابینت سازی در تغییر اندازه کابینت است.

اجرای کابینت دیواری، میز جزیره آشپزخانه، کابینت ایستاده زمینی با اندازه های غیر استاندارد روی قیمت ها تاثیر دارد. البته سلیقه مشتری ها هم یکسان نیست. برخی از افراد ترجیح می دهند مبلغ بیشتری بپردازند ولی از ویترین دکوری، اجرای کابینت معلق، یراق آلات جدیدتر و سایر موارد استفاده کنند.

در نظر داشته باشید فرمول محاسبه قیمت کابینت سازی هوم سرویز با توجه به متراژ کابینت زمینی و دیواری در نظر گرفته می شود. به طور معمول یک کابینت زمینی به نسبت ۶۰ درصد و کابینت دیواری ۴۰ درصد قیمت محاسبه می شود.

یک عامل مهم در اختلاف قیمت کابینت سازی به طور یقین اجرا کننده کار است. دستمزد کابینت ساز بیشتر است ولی کیفیت کاری بالاتری را می توان از یک کابینت ساز با تجربه انتظار داشت. اجرای جزئیات ظریف نیاز به سال ها تجربه و کسب مهارت های عملی در کابینت سازی دارد. قیمت کابینت چوبی، قیمت کابینتmdf ، کابینت فلزی، کابینت آشپزخانه هایگلاس و … بستگی به مهارت سازنده دارد.

سفارش طراحی کابینت و درخواست ارائه طرح سه بعدی قبل از کابینت سازی حق شماست

با توجه به تمام مواردی که معرفی کردیم باید برای کابینت سازی ابتدا سفارش طراحی کابینت انجام دهید. برای انتخاب بهتر و مطلع شدن از نتیجه نهایی باید طراحی 3 بعدی در اختیار مشتری قرار بگیرد تا خیال مشتری از همه موارد راحت شود. طراحان و دیزاینرهای هوم سرویز با طراحی صحیح و دقیق تمام مواردی که باید در کابینت سازی آشپزخانه رعایت شود را در طرح ارائه شده در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

طراحی و کابینت سازی را به کابینت کار ماهر هوم سرویز بسپارید

صفر تا صد طراحی و کابینت سازی آشپزخانه را می توانید با بهترین کابینت کار هوم سرویز تجربه کنید. ارائه قیمت منصفانه در کنار کیفیت عالی مهمترین چیزی است که مارا از سایر فعالان در این زمینه متمایز کرده است. برای دریافت مشاوره رایگان و بررسی قیمت کافیست در اپلیکیشن هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کابینت سازی و همچنین ارایه خدمات ساخت کابینت ام دی اف نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, ساخت کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کابینت سازی

ساخت کابینت ام دی اف

کابینت سازی و ساخت کابینت MDF

ساخت کابینت چوبی، ساخت کابینت ممبران و کورین

ساخت کابینت های‌گلاس

ساخت کابینت کلاسیک ترموود و چوبی

طراحی و ساخت کابینت آپارتمان، فروشگاهی و دکوری و ...

نصب کابینت دیواری و زمینی

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط ساخت کابینت ام دی اف و ممبران توسط کابینت ساز ماهر

سرویس ساخت کابینت شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت و نصب کابینت آشپزخانه(یک کمد کامل) بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های حمل و نصب و یراق آلات را شامل می شود و همیار اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از سرویس ساخت و نصب کابینت، کابینت به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... می باشد و قیمت ها بر اساس ابعاد استاندارد ساخت یک کابینت لحاظ شده است. قسمت هوایی کابینت با استاندارد 70 سانتی در نظر گرفته شده است و در ابعاد بزرگتر قیمت تغییر می نماید.

سرویس ساخت کابینت در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

بازسازی و دکوراسیون
بازسازی و دکوراسیون
در حال بروزرسانی قیمت
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,450,000 الی 7,000,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 300,000 الی 2,000,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 17,500,000 الی 45,000,000 تومان

خدمات کابینت سازی در این شهرها ارائه می شود: