user
ساخت کابینت ام دی اف

ساخت کابینت ام دی اف

از 1136 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت کابینت ام دی اف در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با مغز ایرانی با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

3,800,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با مغز ترک با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

4,000,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام لترون با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

2,900,000 تومان

قیمت ساخت کابینت با بدنه تمام لترون و درب ام دی اف با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

3,300,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF هایگلاس ایرانی با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

4,400,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF هایگلاس ترک یا فرآمید با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

4,800,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF ترکیب فرآمید و هایگلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

5,100,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام ام دی اف با روکش وکیوم با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

5,300,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با ممبران شرکتی با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

5,900,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF لمی گلاس یا پلی گلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

5,400,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با پوشش رنگ پلی اورتان و صفحه 2 /3 سانتی و یراق آلات

6,600,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام MDF با روکش چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات (متر طول)

8,400,000 تومان

قیمت ساخت کابینت تمام چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)

15,800,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

ساخت کابینت آشپزخانه

قطعا ساختکابینت آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت ها در طراحی فضای داخلیمنزل است. با توجه به تاثیر فراوان کابینت در نمای داخلی منزل ، انتخاب درستو طراحی کابینت آشپزخانه هوشمندانه ، می تواند بیشترین ایراداتآشپزخانه شما را به راحتی پوشش دهد و یک ظاهر زیبا ایجاد کند.

یکی از نکات مهم واصولی در طراحی کابینت آشپزخانه ، مبحث زیبایی و کاربردی بودن آناست . یک کابینت مناسب علاوه بر زیبایی باید بر اساس سلیقه فرد طراحی شود وپاسخگوی نیاز کاربر نیز باشد. طراح کابینتو شرکت ساخت کابینت آشپزخانه باید بتواند نهایت خواسته مشتری رافراهم آورد. برای ساخت جدیدترین مدل های کابینت آشپزحانه باید مبالغ بیشتری هزینهکنیم. در ادامه به معرفی انواع کابینت آشپزخانه و عوامل موثر بر هزینهساخت کابینت آشپزخانه می پردازیم.

طراحی کابینت آشپزخانه بر چه اساسی انجام می شود؟

در طراحیکابینت آشپزخانه وخدمات کابینت سازی، طراح کابینت آشپزخانه و کابینتکار باید به سلیقه خانواده ها و نوع نیاز آن ها توجه کند. به عنوان مثال درخانه های کوچک که طبعا آشپزخانه کوچکی هم دارند، باید بهترین استفاده از فضایآشپزخانه در طراحی کابینت لحاظ گردد. همچنین در طراحی کابینت باید بهمثلت طلایی یا به عبارت دیگر محل قرارگیری گاز، سینک و یخچال دقت شود. علاوه براین موارد، رنگ کابینت آشپزخانه نیز باید در طراحی و ساختکابینت هایگلاس آشپزخانه مورد توجه کابینت ساز قرار بگیرد وهمخوانی با سایر قسمت ها داشته باشد.

طراحی و ساختکابینت آشپزخانه به چند دسته تقسیم می شوند؟

به طور کلی نقشه هایکابینت آشپزخانه را بر اساس متراژ و سبک ساختمان می توان در 7 دسته کلی تقسیم بندینمود.

ساخت کابینت آشپزخانه روی یک دیوار صاف. در این نوع نقشه سینک،یخچال و گاز بر روی یک دیوار قرار می گیرند.

نقشه کابینت آشپزخانهبا دو دیوار موازی یا ساخت کابینت آشپزخانه راهرویی، که معمولا این نوع طراحی درخانه های بزرگ با آشپزخانه های وسیع دیده می شود.

ساخت کابینت آشپزخانه U شکل . یک آشپزخانه مستطیلی با یک دهنه بزرگ ترو یک طرف بسته را کابینت آشپزخانه یو شکل می گویند.

ساخت و طراحی کابینتآشپزخانه L شکل. در این نوع کابینت، پذیرایی و آشپزخانه باهم تلفیق می شوند و تقریبا در خانه های امروزی از این سبک نقشه کابینت استفاده میکنند.

طراحی و ساخت کابینتآشپزخانه G شکل. این نقشه کابینت نزدیک به نقشه U شکل می باشد با این تفاوت که در ادامه ضلعسوم آشپزخانه ضلع دیگر به صورت اوپن یا کانتر ایجاد می شود.

ساخت کابینت آشپزخانهجزیره ای کهدر خانه های مدرن و بزرگ امروزی دیده می شود.

کابینت آشپزخانه بسته که از قدیمی ترین و غیر متداول تریننوع نقشه های کابینت آشپزخانه هستند و آشپزخانه در محیط بسته ای مانند اتاق خوابقرار دارد.

کابینت سازی در فضاهای کوچک

امروزه با کوچک شدنخانه طبعا اندازه های آشپزخانه ها نیز کاهش پیدا کرده است. طراحی کابینت برای آشپزخانهکوچک نیاز به مهارت بیشتری دارد. زیرا باید از حداقل فضا بیشترین استفاده را نمود.امروزه طراحی کابینت آشپزخانه 6 متری و طراحی کابینتآشپزخانه 9 متری بسیار درخواست می شود. طراحان و متخصصین شرکت هایساخت کابینت آشپزخانه، ایده هایی مهیج در این زمینه ارائه می کنند که بتوان باراهکارهای مدرن بیشترین استفاده را از فضای موجود نمود.

انواع مدل کابینت آشپزخانه

ساخت کابینتحجمی

کابینت حجمی در یکتعریف ساده یعنی کابینت هایی که دارای حجم و عمق های مختلف هستند. معمولا تغییرحجم و ساختار هندسی در ویترین های دکوری، طرح اوپن و آرک خلاصه می شود و بر رویکابینت انجام نمی شود. در ساخت کابینت حجمی می توان ازترکیب کابینت هایگلاس با کابینت ام دی اف ساده نیز بهره بردو اختلاف حجم ایجاد نمود.

ساخت کابینتمدرن

ساخت کابینت مدرنآشپزخانه بامتریال های مختلفی مانند ساخت کابینت ام دی اف، ساخت کابینت ممبران،ساخت کابینت هایگلاس و غیره ساخته می شود. در سبک ساخت کابینت آشپزخانهمدرن تفاوت هایی با دیگر سبک ها وجود دارد. این سبک المان های خاصی در نوعساخت درب، صفحات روی کابینت و غیره دارد. همچنین در ساخت کابینت مدرن،دستگیره های سنتی و فانتزی به کار برده نمی شوند. امروزه بیشتر در طراحی ها نمونههای ساخت کابینت بدون دستگیره ترند شده است که با استفاده از مکانیزم مگنتی عمل میکنند و زیبایی و سادگی کابینت آشپزخانه مدرن را به نمایش می گذارند. مورد دیگراینکه در ساخت کابینت آشپزخانه مدرن، کشوهای زیاد در کابینت های زمینی بکارمی رود. این نوع طراحی علاوه بر زیبایی موجب ایجاد فضای بیشتر نیز می شود.

ساخت کابینت کلاسیک

ساخت کابینت کلاسیک در واقع از جمله کابینت هایی هستندکه طرح هایی با استفاده از دستگاه سی ان سی روی آن اجرا می شوند و سپس روی انوکیوم می شود. ساخت کابینت کلاسیک اغلب در فضاهای با متراژ بالا انجام میشود و از دستگیره های سنتی و زیبا در این نوع طراحی استفاده می شود.

ساخت کابینت فلزی یا ساخت کابینت چوبی؟

ساخت کابینت فلزی بعد از کابینت چوبی هایقدیمی روی کار آمد. در مقایسه ساخت کابینت آشپزخانه فلزی یا چوبی باید بهرنگ پذیری کابینت فلزی، مقاومت بالا و البته قیمت پایین تر نسبت به کابینت امدی اف اشاره کرد. البته خاصیت تعمیر و ترمیم پذیری در کابینت فلزی نیز نسبت بهمدل های چوبی بیشتر است. البته زیبایی ساختکابینت چوبی بر کسی پوشیده نیست همچنین مراحل نگهداری از کابینت چوبی سختتر است. زیرا این متریال در مقابل آب بسیار ضعیف هستند و نباید در مجاورت آب قراربگیرند.

ساخت کابینتممبران

کابینت ممبران درواقع همان کابینت وکیوم است. در ساخت کابینت ممبران از متریالممبران استفاده می شود. ممبران در واقع نوعی روکش pvc است، که روی مغزی های متفاوت مانند امدی اف یا نئوپان کشیده می شود. تفاوت ساخت کابینت ممبران با ساختکابینت آشپزخانه ام دی اف در قابلیت ابزار و ایجاد طرح برروی کابینت ممبران است. همچنین قیمت کابینتممبران در مقایسه با قیمت کابینت ام دی اف بیشتر است.

ساخت کابینت امدی اف

از پر طرفدارترین مدلهای کابینت طراحی و ساخت کابینت ام دی اف است. این متریال به علتمقاومت بالا و همچنین تنوع بالا در طرح و رنگ بیشتر مورد استقبال قرار گرفتهاست. همچنین هزینه ساخت کابینت ام دی اف نسبت به سایرمتریال با این مقاومت بسیار مناسب است. در محل هایی که در مجاورت با آب نیستند اینگزینه، بهترین گزینه پیش رو خواهد بود.

ساخت کابینتروشویی pvc

قبل از انتخاب و ساختکابینت روشویی pvc باید به نوع کاربردو فضای در دسترس توجه کنیم. به طور مثال اگر قرار است وسایل مختلفی را در کابینتروشویی قرار دهید، باید کابینت‌هایی که ترکیبی از چندین کشو و کمد است را انتخاب ونصب کنید.

انواع صفحات که در ساخت کابینت مورد استفاده قرار می گیرند

صفحه کابینت تاثیرمستقیمی بر قیمت کابینت آشپزخانه دارد. در ادامه به معرفی انواع صفحه کابینت میپردازیم.

صفحه کوارتر

صفحه زمینی کوارتز ازرزین و رنگدانه تشکیل شده است. این صفحات از طول عمر بالایی برخوردارند و در برابرضربه مقاومند. البته استفاده از صفحه کوارتز موجب بالا رفتن قیمت کابینتآشپزخانه می شود.

صفحه کورین

صفحه کورین مقاومتخوبی در مقابل مواد شیمیایی و آب دارد. صفحه کورین دارای طول عمر بالایی است وظاهر یکپارچه ای دارد و نگهداری از آن راحت است. نصب صفحه کورین در ساخت کابینتمدرن و کلاسیک کاربرد دارد. قیمت صفحه کورین نسبت به سایر متریال بالاتر است.

صفحه مارمونایت

صفحه مارمونایت ازکورین و کوارتز تشکیل شده است. ظاهر این صفحه کاملا شبیه به سنگ است و از مقاومتبالایی برخوردار است. همچنین با توجه به خصوصیات مثبت فراوان آن از قیمت مناسبیبرخوردارند.

صفحه کابینتشرکتی

صفحه شرکت در دو نوع صفحهکابینت با مغذی ام دی اف و روکش ملامینه و صفحه کابینت پی وی سی با رویملامینه می باشد. این صفحات دارای ضخامت های مختلفی 3 و 5 سانتی موجود هستند. اینصفحات از مقاومت خوبی برخوردارند اما ضد آب نمی باشند و در صورت مجاورت مستقیم باآب دچار آسیب می شوند.

صفحه کابینتسنگی

از زیبایی صفحهکابینت سنگی نمی توان چشم پوشی کرد. اما متاسفانه این صفحات در مقابل ضربه حساسندو همچنین به راحتی دچار خط و خش می شوند. اما با این حال قیمت صفحه کابینت مناسبو زیبایی موجب محبوبیت این صفحه می شود.

نصب روکش درب کابینت به چند صورت هستند؟

روکش درب کابینت اکریلیک

این محصول دارای سطحی براق و صاف است و در برابر رطوبت، کاملانفوذناپذیر است. زیبایی فوق العاده، تنوع رنگی و جذابیت روکش اکریلیک تنها جنبهظاهری آن است. این روکش ها مقاومت بسیار بالایی در برابر مواد شیمیایی و اسیدیدارند. شستشو و نظافت های معمول هیچ آسیبی به روکش وارد نمی کند.

روکش درب کابینت HPL

ورق هایی با روکش طرح چوب هستند که در طراحی کابینت آشپزخانه چوبیبه وفور استفاده می شود. این محصول یک روکش چند لایه با ترکیباتی از لایه هایسلولزی و رزین های فتونیک است. روکش لمینتیس اچ پی ال تحت فشار و حرارت بالا تبدیلبه صفحات محکم و با دوام شده است. اگر پنجره آشپزخانه بزرگ و نورگیر است حتما ازروکش درب اچ پی ال برای کابینت ها استفاده کنید.

روکش درب کابینت ملامینه

ملامینه از پر مصرف ترین انواع روکش کابینت در تمام دنیاست. این محصولاغلب بر روی کابینت آشپزخانه ام دی اف استفاده می شود. ملامینه یک روکش تزئینی خودچسب است و بدون نیاز به چسبکاری مجدد و به صورت مستقیم روی ورق ام دی اف چسباندهمی شود.

روکش درب کابینت PVC

پی وی سی یکی از مقاوم ترین محصولات در کابینت سازی است. این روکش ازنوعی ماده پلیمری موسوم به پلی وینیل کلرایدتولید شده که انعطاف پذیری بالایی دارد. پی وی سی همان وینیل باساختاری پلاستیک مانند است. pvc در برابرآب و رطوبت به هیچوجه دچار آسیب و پوسیدگی نمی شود

روکش درب کابینت لترون

این محصول از خرده چوب با روکش ملامینه تولید می شود. در واقع وقتیروی نئوپان با ملامینه روکش شود، لترون به دست می آید. در صنایع چوب و کابینت سازیبه انواع روکش کاغذی و فویل کاغذی لترون می گویند. این روکش در انواع مات و براق،ساده و طرح دار در بازار موجود است. از نظر قیمتی لترون یکی از ارازن ترین گزینهها در روکش درب است.

کابینت کار ماهر چه خصوصیاتی دارد؟

برخی از کابینتکارها فقط به جنبه مالی اینکار توجه می کنند و به رضایت و منافع مشتریاهمیت نمی دهند. در صورتی که موفقیت یک سازنده کابینت و شرکت ساخت کابینتآشپزخانه، در گرو رضایت کامل مشتری خود است. منصفبودن سازنده کابینت در اندازه گیری اول و اعلام قیمت، گویای همه چیز است.برآورد هزینه ساخت کابینت ام دی اف بر اساس بودجه و نیاز مشتریدر واقع هنر کابینت کار است.

کابینت ساز حرفه ای به شخصی اطلاق می شود که سابقه کاری خوبیداشته و بتواند قیمت گذاری های روشن و شفافی ارائه کند. همچنین بتواند مشتری خودرا در این باره مجاب کند. همچنین در ارائه توضیحات و راهنمایی لازم در ارتباط باپروژه کوتاهی نکند و در نهایت از نظر کیفیت متریال، زمان بندی و هزینهساخت کابینت آشپزخانه چوبی ، رضایت مشتری را کسب کند.

قیمت ساخت کابینت آشپزخانه چگونه محاسبه می شود؟

مبنای ارزش گذاری و قیمتکابینت آشپزخانه تردیدهایی را به وجود آورده و بسیاری از مشتری ها نمی دانندقیمت واقعی کابینت آشپزخانه چگونه محاسبه می شود. قیمت کابینت ام دی اف بالاو پایین دارد. برخی از کابینت سازان هزینه ها را اندکی معقولانه تر در نظر میگیرند اما اگر قیمت هر متر کابینت ام دی اف را ندانید گاهی باقیمت های غیر منصفانه نیز روبرو می شوید. این مشکل فقط در مورد قیمت کابینتهای ام دی اف نیست بلکه در دیگر متریال نیز شبهاتی وجود دارد. قیمت کابینتفلزی، قیمت کابینت هایگلاس، ملامینه و …. نیز دارای نوساناتی است کهالبته علت مشخصی دارد ولی گاهی موقع سفارش، کمی گیج می شویم.

عوامل زیادی در تعیینقیمت کابینت آشپزخانه نقش دارند. حتی کوچک ترین جزئیات موجب افزایش قیمتهر متر کابینت می شوند.

در دکوراسیون داخلیمنزل همیشه قیمت کابینت آشپزخانه به صورت متری اعلام می شود. این قیمتمربوط به ماده اولیه برای ساخت کابینت است. برای مثال قیمت کابینت چوبی درهر متر مربع با قیمت کابینت فلزی یکسان نیست. قیمت پایه هر ساله از سوی اتحادیهاعلام می شود. نرخ اتحادیه کابینت سازان اعلام شده ولی این قیمت مربوط به حداقلهزینه هاست و مبنای قیمت گذاری کابینت های از روی همین نرخ محاسبه می شود.قیمت کابینتmdf و کابینت هایگلاس هم در هر متر مربع تفاوتدارد. قبل از سفارش ساخت کابینت بهتر است نگاهی به قیمت پایه متریال ساختکابینت داشته باشید.

هزینه ساخت کابینتآشپزخانه چوبی به موارد مختلفی بستگی دارد. مهمترین عاملی که در برآورد قیمتکابینت آشپزخانه موثر است، جنس مورد استفاده در کابینت سازی فلزیو ام دی اف است. به طور مثال ساخت کابینت ارزان ، اغلب از جنس نئوپان و لتروناست که کیفیت چندانی ندارند. البته منظور از ساخت کابینت ارزان در هومسرویز کیفیت پایین نیست ، بلکه استفاده از اجناس ایرانی با کیفیت و ضمانت داردر کنار قیمت منصفانه است.

قیمتساخت کابینت mdf بستگی به متراژ کل کار دارد. قیمت ساختکابینت بر اساس فرمول های خاصی تعیین می شود. همچنین مدل کابینت و نوع متریال مورداستفاده نیز بر قیمت ساخت کابینت آشپزخانه تاثیر دارد. در ابتدای کار وعقد قرار باید تمام ریز قیمت نصب کابینت ام دی اف دراختیار مشتری قرار بگیرد تا با خیال آسوده بتوانند تصمیم بگیرند.

علت اختلاف قیمت کابینت آشپزخانه با متریال یکسان چیست؟

جنس صفحه کابینت وضخامت صفحه یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت ساخت کابینت آشپزخانه است. کهبدون توجه به قیمت کابینت فلزی یا قیمت کابینت چوبی روی مبلغ نهاییافزوده می شود. اما دلیل اصلی اختلاف قیمت های ساخت کابینت در تغییر اندازه کابینتاست.

اجرای کابینت دیواری، میز جزیره آشپزخانه، کابینت ایستادهزمینی با اندازه های غیر استاندارد روی قیمت ها تاثیر دارد. البته سلیقه مشتری هاهم یکسان نیست. برخی از افراد ترجیح می دهند مبلغ بیشتری بپردازند ولی از ویتریندکوری، اجرای کابینت معلق، یراق آلات جدیدتر و سایر موارد استفاده کنند.

در نظر داشته باشیدفرمول محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه هوم سرویز با توجه بهمتراژ کابینت زمینی و دیواری در نظر گرفته می شود. به طور معمول یک کابینت زمینیبه نسبت ۶۰ درصد و کابینت دیواری ۴۰ درصد قیمت محاسبه می شود.

یک عامل مهم دراختلاف قیمت کابینت آشپزخانه به طور یقین اجرا کننده کار است. دستمزدکابینت ساز بیشتر است ولی کیفیت کاری بالاتری را می توان از یک کابینت ساز باتجربه انتظار داشت. اجرای جزئیات ظریف نیاز به سال ها تجربه و کسب مهارت های عملیدر ساخت کابینت دارد. قیمت کابینت چوبی، قیمت کابینتmdf ، کابینت فلزی ، کابینت آشپزخانه هایگلاسو … بستگی به مهارت سازنده دارد.

سفارش طراحی کابینت و درخواست ارائه طرح سه بعدی

با توجه به تماممواردی که معرفی کردیم باید برای کابینت سازی ابتدا سفارش طراحیکابینت انجام دهید. برای انتخاب بهتر و مطلع شدن از نتیجه نهایی باید طراحی 3بعدی در اختیار مشتری قرار بگیرد تا خیال مشتری از همه موارد راحت شود. طراحان ودیزاینرهای هوم سرویز با طراحی صحیح و دقیق تمام مواردی که باید در کابینت سازیآشپزخانه رعایت شود را در طرح ارائه شده در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه با متخصصین هوم سرویز

صفر تا صد طراحی و کابینتسازی آشپزخانه را می توانید با بهترین کابینت سازان و طراحان کابینتآشپزخانه هوم سرویز تجربه کنید. ارائه قیمت منصفانه در کنار کیفیت عالیمهمترین چیزی است که مارا از سایر فعالان در این زمینه متمایز کرده است. برایدریافت مشاوره رایگان و بررسی قیمت کافیست در اپلیکیشن هوم سرویز ثبت درخواستنمایید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس..

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت کابینت ام دی اف و همچنین ارایه خدمات ساخت کابینت ام دی اف، ساخت کابینت های‌گلاس، کابینت کلاسیک، چوبی، ممبران و کورین نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری، تعمیر تختخواب، تعمیر دراور و غیره ..., ساخت و نصب در چوبی اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, ساخت کمد و طراحی کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, کوتاه کردن و تعویض لولای درب چوبی, ساخت و نصب درب چوبی ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت انواع کمد کفش و جالباسی سفارشی, ساخت انواع تختخواب دونفره سفارشی , طراحی و ساخت انواع کتابخانه آوانگارد و مدرن, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت کنسول چوبی مدرن و کنسول چوبی طرح دار, ساخت و نصب پارتیشن اداری و مسکونی, طراحی و ساخت استندهای پلکسی گلاس و ام دی اف می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت کابینت ام دی اف

ساخت کابینت ام دی اف، ساخت کابینت های‌گلاس، کابینت کلاسیک، چوبی، ممبران و کورین

کابینت سازی و ساخت کابینت تمام MDF

نصب کابینت دیواری و زمینی

نصب یراق آلات، دستگیره، کشو و لولا کابینت

ساخت کابینت کلاسیک ترموود و چوبی

طراحی و ساخت کابینت آپارتمان، فروشگاهی و دکوری و ...

نظرات کاربران

profile picture
کمیل عباسی

اگر از امتیاز 5 هم بالاتر بود برای ایشون میزاشتم عالی بینظیر با صبر و حوصله با اخلاق درکل سرویس و خدمات پشتیبانی سایت و همیار شریف پور درجه ی یک بودن

profile picture
غلامرضا تبریزی

انسان بسیار شریفی بودن همون روز هم اومدن و تعویض انجام شد بسیار سریع و با کمترین قیمت انجام شد

profile picture
بردیا قائمی
2 ماه پیش |میلاد کریمی

اگر همه مثل ایشون کار کنن دنیا گلستون میشه عالی بود از همه لحاظ تمیز کاری بااخلاق از همه نظر بیست

profile picture
اشرف شاهنده
2 ماه پیش |زهرا نقی پور

حتما حتما عالی ترین بودن هم سرعت عمل داشتن هم نظافت و خیلی خوب انجام دادن

شرایط ساخت کابینت ممبران، ام دی اف و چوبی

سرویس ساخت کابینت شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت و نصب کابینت آشپزخانه(یک کمد کامل) بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های حمل و نصب و یراق آلات را شامل می شود و همیار اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از سرویس ساخت و نصب کابینت، کابینت به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... می باشد و قیمت ها بر اساس ابعاد استاندارد ساخت یک کابینت لحاظ شده است. قسمت هوایی کابینت با استاندارد 70 سانتی در نظر گرفته شده است و در ابعاد بزرگتر قیمت تغییر می نماید.

سرویس ساخت کابینت در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

بازسازی و دکوراسیون
بازسازی و دکوراسیون
در حال بروزرسانی قیمت
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,200,000 الی 8,300,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 400,000 الی 800,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 17,500,000 الی 45,000,000 تومان

خدمات ساخت کابینت ام دی اف در این شهرها ارائه می شود:

ساخت کابینت ام دی اف تهران
ساخت کابینت ام دی اف کرج
ساخت کابینت ام دی اف شیراز
ساخت کابینت ام دی اف مشهد