نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

از 2538 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نقاشی ساختمان در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ روغنی روی رنگ با مصالح(متر مربع)

57,000 الی 69,000 تومان

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ روغنی روی رنگ بدون مصالح(متر مربع)

50,000 الی 57,000 تومان

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ روغنی روی گچ با مصالح(متر مربع)

63,000 الی 75,000 تومان

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ روغنی روی گچ بدون مصالح(متر مربع)

60,000 الی 65,000 تومان

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک روی رنگ با مصالح(متر مربع)

55,000 الی 60,000 تومان

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک روی رنگ بدون مصالح(متر مربع)

50,000 الی 55,000 تومان

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک روی گچ با مصالح(متر مربع)

57,000 الی 77,000 تومان

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک روی گچ بدون مصالح(متر مربع)

49,000 الی 56,000 تومان

قیمت کنیتکس (متر مربع)

50,000 الی 58,000 تومان

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک روی رنگ​ با مصالح(متر مربع)

55,000 الی 63,000 تومان

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک روی رنگ​ بدون مصالح(متر مربع)

50,000 الی 56,000 تومان

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک روی گچ​ با مصالح(متر مربع)

55,000 الی 66,000 تومان

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک روی گچ​ بدون مصالح(متر مربع)

50,000 الی 58,000 تومان

قیمت مولتی کالر(زیر کاری رنگ پلاستیک)​ با مصالح(متر مربع)

52,000 الی 73,000 تومان

قیمت مولتی کالر(زیر کاری رنگ روغن)​ با مصالح(متر مربع)

57,000 الی 70,000 تومان

قیمت اجرای بلکا با مصالح(متر مربع)

55,000 الی 65,000 تومان

قیمت رنگ کاری سطح چوبی

توافقی

قیمت رنگ کاری سطوح آهنی

توافقی

قیمت روغنی ​نرده های راه پله

توافقی

قیمت ضد زنگ با تمیز کاری(متر مربع)

42,000 الی 60,000 تومان

قیمت خرده کاری

توافقی

متوسط قیمت3,700,000 تومانکمینه قیمت3,000,000 تومانبیشینه قیمت7,000,000 تومان

آنچه درباره نقاشی ساختمان خواهید خواند

 • نقاشی ساختمان چیست و شامل چه خدماتی می شود؟
 • چه زمانی ترجیح می دهید که از خدمات نقاشی ساختمان استفاده کنید؟
 • انواع رنگ برای نقاشی ساختمان شامل چه مواردی می شود؟
 • ابزارآلات مورد نیاز استادکار نقاشی چیست؟
 • چگونه رنگ نقاشی ساختمان را انتخاب کنیم؟
 • بهترین راهکار برای نقاشی سقف خانه چیست؟
 • خدمات نقاشی ساختمان شامل چه مواردی است؟
 • کمک گرفتن از شرکت خدمات نقاشی ساختمان یا نقاش ساختمان کدام یک راترجیح می دهید؟
 • قرارداد نقاشی آپارتمان چیست و چه مواردی در آن باید درج شود؟
 • رنگ کردن دیوار گچی چگونه است؟
 • قیمت نقاشی ساختمان به چه مواردی وابسته است؟
 • نقاشی ساختمان ارزان آیا امکان پذیر است؟
 • قیمت رنگ کاری ساختمان به طور کل چگونه اعلام و دریافت می شود؟
 • نقاش ساختمان حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟
 • چرا هوم سرویز را برای اجرای خدمات نقاشی ساختمان انتخاب کنیم؟
 • نقاشی دیوار و رنگ سقف منزل را به نقاش ساختمان حرفه ای هوم سرویزبسپارید

نقاشی ساختمان چیست و شامل چه خدماتی می شود؟

نقاشی ساختمان یکی از کم هزینه ترین راهکارها برای تغییردر فضای داخلی ساختمان و زیباسازی خانه محسوب می شود. قیمت نقاشی ساختمان نسبت به سایر خدمات به صرفه تر استبنابراین با استقبال بیشتری نیز مواجه می شود.می توانیم نقاشی ساختمان را این چنین تعریف نماییم، هنر رنگآمیزی دیوار و نقاشی ساختمان روشی است با هدف زیباسازی و به منظور از بین بردنایرادات دیوارها و سقف خانه و همچنین تغییرات ظاهری مطابق سلیقه و انتظار در فضایمورد نظر می شود. در خدمات نقاشی ساختمان کلیه ایرادات مانند هر گونه جای میخ وایرادات دیوار به واسطه انجام اینکار و بتونه کاری دیوار و سقف از بین خواهد رفت. تماماین خدمات توسط نقاش ساختمان ارائه می شود.

به طورکلی نقاشی ساختمانبا ابزار و روش های مختلف انجام می گیرد. ولی هنر و خلاقیت نقاش ماهر ساختمانیاست که جلوه واقعی نقاشی خانه و اتاق ها را بروز می دهد. در همین راستا نقاشحرفه ای ساختمان باید به تمام روش ها، ابزارها و انواع رنگ ها آشنایی داشتهباشد و بتواند بر اساس شرایط موجود، بهترین نوع رنگ و روش در خدمات نقاشی ساختمان رابر اساس سلیقه کارفرما و تجربه شخصی پیشنهاد و اجرا کند. در ادامه به معرفی انواعروش های رنگ آمیزی ساختمان مسکونی، اداری و تجاری و عوامل موثر بر قیمتنقاشی ساختمان با مصالح و غیره می پردازیم.

چه زمانی ترجیح می دهید که از خدمات نقاشی ساختمان استفاده کنید؟

یکی از مواردی که درتغییر در دکوراسیون داخلی منزل پیشنهاد می شود رنگ کاری منزل است. زیرا این کار باتوجه به هزینه مناسب موجب تغییرات شگرف می شود. گاهی با استفاده از خدمات نقاشیساختمان مدرن می توانید یک اتاق ساده را به یک محیط مدرن اداری و یا حتی تجاریتبدیل کنید در صورتی که هزینه ی زیادی هم صرف نکرده اید...

همچنین در مواردی بهعلت گذر زمان و کهنه شدن دیوار و سقف بهترین راه برای بازسازیساختمان همین خدمات نقاشی ساختمان است که دیوارهایترک برداشته و کدر، رنگ و روحی تازه می گیرند و جان تازه ای به محیط می بخشند.روانشناسان تغییر در رنگ و دکوراسیون منزل را موجب تغییرات مثبت در روحیه و انگیزهافراد در منزل و محیط اداری می دانند.

انواع رنگ برای نقاشی ساختمان شامل چه مواردی می شود؟

در هنگام نقاشی خانههمیشه سوالات زیادی ذهن ما را درگیر می کند. نقاشی پلاستیک یا روغنی؟ ماندگاری کدامرنگ بیشتر است؟ کدام رنگ قابل شستشو است؟ کدام رنگ بوی کمتری دارد؟ و ده ها سوالدیگر، در این بخش سعی کردیم با انواع رنگ برای نقاشی ساختمان و مزایا و معایب هریک شما را بیشتر آشنا نماییم.

· نقاشی ساختمانبا رنگ روغن

در صورتی که مایلبه نقاشی ساختمان مدرن هستید و می خواهید رنگتان از ماندگاریبیشتری برخوردار باشد، رنگ روغن بهترین گزینه است. اجرای رنگ روغن ساختمان و رنگکردن دیوار با رنگ روغنی از مقاومت بالایی برخوردار بوده و همچنین قابل شستشو میباشد. مهمترین موضوع قبل از نقاشی منزل با رنگ روغن، زیرسازی دیواراست. زیرا رنگ کردن اتاق با رنگ روغن پوشانندگی چندانی ندارد. قیمت نقاشی ساختمان با رنگ روغنی نیز نسبت به سایر موارد اندکی بالاتراست.

· نقاشی منزل بارنگ پلاستیک

استفاده از رنگپلاستیک برای رنگ کردن دیوار و سقف مورد پرطرفدارتری است. قیمت نقاشی ساختمان با رنگپلاستیک اولین مورد برای جذب مشتریان است. زیرا قیمت رنگ پلاستیک نسبت بهسایر روش ها بسیار مناسب تر است. تنوع رنگی در این نوع رنگ آمیزیساختمان بسیار زیاد می باشد و می توان از رنگ های متنوع برای نقاشی دیوار و نقاشیسقف خانه استفاده نمود. انواع نقاشی ساختمان طرح کاغذ دیواری با رنگپلاستیک اجرا می شود. رنگ کردن دیوار با رنگ پلاستیک دارای قدرت پوشانندگی بالاییاست و در مدت زمان کوتاه تر انجام می شود.

· نقاشی ساختمانبا رنگ مولتی کالر

استفاده از مولتیکالر بیشتر جنبه تزئینی دارد. در مولتی کالر از ترکیب چند رنگ پاششی در بستر رنگمشخصی مانند کرم، سفید و یا حتی آبی استفاده می شود. مولتی کالر قدرت پوشانندگیبالایی دارد و تا حدی قابل شستشو است. از مزایای دیگر مولتی کالر آنتی استاتیکبودن آن است. اگر می خواهید دیوارها گرد و غبار را جذب نکنند بهتر است رنگ آمیزیساختمان با مولتی کالر را انتخاب کنید.

· نقاشی ساختمانبا رنگ آکریلیک

رنگ آکریلیک از نمونههای جدید در رنگ آمیزی ساختمان به شمار می آیند. رنگ آکریلیک ساختمان پایهآب است. یعنی بعد از رنگ آمیزی خانه با اکریلیک، بوی تند ایجاد نمی شود. این رنگهادر سه مدل مات، براق و نیمه براق موجود هستند. همچنین نقاشی ساختمانی با رنگاکریلیک به علت خاصیت ضد آب بودن آنها بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

· نقاشی ساختمانبا کینتکس

رنگ کنیتکس دارایبافت درشت، ریز و متوسط است. به طوری که اگر دیوار دارای ترک دیوار باشد از نقاشیساختمان با کنیتکس درشت استفاده می شود. البته کاربرد رنگ کنیتکس با پایه رنگ روغنبیشتر برای نمای ساختمان است زیرا مقاومت بالایی در مقابل رطوبت دارد. نقاشساختمان ماهر باید در هنگام زیرسازی رنگ کنیتکس باید روش های مختلف اقدام به رفع نم دیوار نمود و مطمئن شود که سطح کاملا خشک است.

· رنگ اپوکسیساختمان

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ اپوکسی با رنگ های دیگر تفاوتدارد. از رنگ اپوکسی برای ایجاد درخشش در کف فضا استفاده می شود. این رنگها قابلشستشو هستند و روی تمام سطوح بتنی، چوبی و فلزی قابل استفاده است. البته این نوعرنگ آمیزی نیاز به مهارت بالایی در خدمات نقاشی ساختمان دارد و به راحتیقابل پاک کردن نیستند. از رنگ اپوکسی برای آشپزخانه و پارکینگ و محیط های صنعتیاستفاده می شود.

ابزارآلات مورد نیاز استادکار نقاشی چیست؟

استادکار نقاشی بسته به نوع رنگ، طرح و سبک نقاشیآپارتمان از یک سری ابزار مشخص جهت تسهیل و بهبود در روند انجام کار استفاده مینماید که این ابزار تقریبا در انواع متدهای های نقاشی نظیر نقاشی ساختمان باغلطک و یا نقاشی ساختمان با پمپ و پیستوله و یا حتی متدهای قدیمی نقاشیخانه نظیر نقاشی اتاق با قلمو یکسان هستند.

مواردی مانند نردبان،روزنامه، نوارجسب، کاردک، سمباده، سطل رنگ و غلطک و قلمو ابزار کار یک استادکارنقاشی محسوب می شود. وسایل دیگری مانند چهارپایه یا نردبان برای رنگ آمیزیسقف و نقاشی دیوار بلند نیز نیاز است. سطل مخصوص ترکیب رنگ برای اجرای طرحنقاشی ساختمان نیز از لوازم و وسایل مورد نیاز است.

چگونه رنگ نقاشی ساختمان را انتخاب کنیم؟

از مهم ترین مراحلنقاشی ساختمان انتخاب رنگ است که کاملا بر عهده کارفرما است. قبل از شروعبه رنگ آمیزی خانه باید به درک کاملی از مکان خود برسید. منظور از درککامل این است که باید بزرگ یا کوچک بودن اتاق خواب، نورگیری اتاق، میزان بلند بودنسقف و نوع کاربری اتاق توجه کنید. سپس طرح را انتخاب کنید و در نهایت به نقاشیمنزل بپردازید. به طورمثال برای رنگ آمیزی محیط تجاری بر اساس نوع رشته و فعالیت آنها می توان از طیفرنگ های گرم و سرد و متناسب با رنگ سازمانی استفاده نمود.

بهترین رنگ براینقاشی اتاق خواب چیست؟ اگر از افرادی هستید که در اتاق خواب به دنبال ایجاد محیطیبرای آرامش بیشتر هستید رنگهای تیره بهترین انتخاب است. اما استفاده از رنگ هاییمانند قرمز و یا آبی تیره اصلا پیشنهاد نمی شود. در نقاشی اتاق خواب بیشتربه استفاده از رنگ های ترکیبی پیشنهاد می شود.

برای نقاشی اتاقکودک نیز رنگ های ملایم و گرم پیشنهاد می شود تا بتواند آرامش بیشتری به کودکانتقال دهد و خواب بهتری را تجربه کنند. پیشنهاد می کنیم به طیف رنگی مورد علاقهکودک نیز توجه کنید.

بهترین راهکار برای نقاشی سقف خانه چیست؟

نقاشی ساختمان با رنگپلاستیک بهترینانتخاب برای رنگ کردن سقف خانه است. رنگ سفید یکی از رنگ های تضمین شده و فراگیربرای نقاشی سقف خانه است. به دلیل اینکه در شرایط عادی سقف خانه دیرترکثیف می شود و نیازی به شستشو ندارد. از این رو رنگ آمیزی سقف با رنگ پلاستیک موجبصرفه جویی در هزینه نقاشی ساختمان می شود. حتما سقف سفید رنگ را در اکثرخانه ها دیده اید. خیلی ها به دلیل سختی رنگ آمیزی سقف منزل هیچگاه سقفرا رنگ نمی کنند و گچ سفید رنگ تنها پوشش سقف است. خیلی ها هم که اهل ریسک نیستندو می خواهند یک کار بی دردسر را تمام کنند. برای اینکه تغییر زیادی در دکوراسیونمنزل ایجاد کنید می توانید با هزینه ای اندک رنگ سقف را تغییر دهید. هر رنگی به جزسفید می تواند فضای خانه را متحول کند. البته رنگ سفید سقف هم مزایایی دارد که نمیتوان نادیده گرفت.

خدمات نقاشی ساختمان شامل چه مواردی است؟

خیلی از افراد درفضای وب به دنبال آموزش رنگ زدن اتاق هستند. رنگ آمیزی دیوار برروی هر سطحی مانند گچ و کناف قابل انجام است. رنگ آمیزی ساختمان پس از رفع نم و تشخیصترکیدگی لوله ها ضروری است. قبل از شروع آموزش نقاشیساختمان ابتدا باید زیرسازی های لازم انجام شود. برای پوشاندن درزها و سوراخ هاباید بتونه کاری شود. به دو صورت می توانید اقدام به رنگ کردن خانه کنید. نقاشیساختمان با غلطک و نقاشی ساختمان با قلمو. قبل از اینکه رنگ کردن را شروع کنید، همهبتونه کاری ها باید با سمباده صاف و یک دست شوند. زیرا سطوح ناهموار و وجود ترکهای دیوار و فرو رفتگی ها مانع انجام کار می شوند. برای آموزش نقاشی ساختمانبا غلطک باید 10 مرحله زیر انجام شود:

 1. تمیز کردنسطح دیوار
 2. یک دستروغن الیف
 3. بتونهکاری با کاردک
 4. سمبادهزنی
 5. اجرایآستر اولیه
 6. لکه گیریبا ابر یا قلمو
 7. سمبادهکاری مجدد
 8. اجرایآستر دوم و سوم
 9. رنگ دیوار

10. رنگ سقفدر مرحله آخر

البته نکته مهم درانتهای کار، نظافت ساختمان است که باید حتما جدی گرفته شود، تمیز کاری بعد از نقاشی از اصول اصلییک نقاش ماهر ساختمانی است.

کمک گرفتن از شرکت خدمات نقاشی ساختمان یا نقاش ساختمان کدام یک راترجیح می دهید؟

شرکت خدمات نقاشیساختمان نیز ازتعدادی متخصص و نقاش ساختمان ماهر تشکیل شده است که آمادگی انجام پروژه های بزرگرا دارند. برای خرده کاری نقاشی ساختمان نیز می توان از نقاش ساختمان کمک گرفت.البته در موارد کوچکتر نیز همین شرکت ها افراد خود را اعزام می کنند. مهم ترینمورد کمک گرفتن از متخصصینی است که در کنار مهارت، قیمت نقاشی ساختمان رابر اساس نرخ اتحادیه ارائه دهند. در هر صورت برای پروژه های کوچک و بزرگ می توانیدروی نقاش های حرفه ای هوم سرویز حساب کنید و افرادی ماهر و دارای رزومه کاری قوی وتایید شده را به شما معرفی خواهیم نمود.

قرارداد نقاشی آپارتمان چیست و چه مواردی در آن باید درج شود؟

به طور کلی بعد ازمشاهده حضوری مکان توسط نقاش ساختمان و صحبت طرفین در ارتباط با خواسته کارفرما ودستمزد نقاش باید قرارداد نقاشی ساختمان بین طرفین ثبت شود و موارد زیر به طوردقیق در آن ذکر شود.

 • قیمتنهایی کار بر اساس مترمربع یا کنتراتی
 • تعدادروزهای مورد نیاز برای اتمام کار
 • هزینه حملو نقل و ایاب ذهاب
 • نوع رنگمورد نیاز و وظیفه خرید رنگ (برعهده کارفرما و یا نقاش ساختمان) در قرارداد مشخصمی شود
 • نوع رنگ وبرند رنگ مشخص می شود
 • مصالحمورد نیاز برای نقاشی و طرف تهیه کننده تعیین شود
 • زمان حضورافراد و ساعات کاری نیز در این قرارداد باید مشخص شود

رنگ کردن دیوار گچی چگونه است؟

نقاشی دیوار گچی و رنگ نخورده با دیوارهای رنگ شدهتفاوت دارد. نمی توان مستقیماً رنگ مورد نظر را بر روی دیوار گچی در ساختمان هاینوساز به کار برد. ابتدا بایستی دیوارهای گچی روغنکاری شود برای این منظور می تواناز روغن الیف استفاده کرد.

قیمت نقاشی ساختمان به چه مواردی وابسته است؟

قیمت نقاشی ساختمان به موارد متعددی وابسته است. تعرفه نقاشی ساختمان در قدم اولوابسته به نوع رنگ مورد نظر است که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد. قیمتنقاشی دیوار بر اساس نوع رنگ درخواستی تعیین می شود. مورد دیگر کهبر هزینه نقاشی ساختمان تاثیر دارد طرح مورد نظر است. قطعا طرح های سادههزینه های کمتری در پی دارند.

· هزینه نقاشیساختمان با توجه به مساحت تعیین می شود

قیمت نقاشیساختمان بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. به طور معمول قیمت نقاشیساختمان با مصالح یا بدون مصالح بر اساس متر مربع اعلام می شود. متراژ فضایمورد نظر یکی از اصلی ترین مولفه های تاثیرگذار بر قیمت نقاشیساختمان است. نقاشی و رنگ آمیزی فضای بزرگ‌تر نیاز به زمان بیشتری دارد ونیروی کار بیشتری نیز باید مشغول به کار شوند و به طبع اجرت نقاشی ساختمان و نرخرنگ آمیزی ساختمان نیز بیشتر می شود.

· قیمت نقاشیساختمان با مصالح یا بدون مصالح و بر اساس نوع زیرسازی مورد نیاز تغییر می کند.

مورد بعدی نقش مصالحدر برآورد قیمت هر متر نقاشی رنگ پلاستیک یا روغن است. به طور مثالمواردی مانند روغن الیف و بتونه مورد نیاز بر نرخ نقاشی ساختمان موثر هستند.

· اجرت نقاشساختمان

دستمزد نقاشساختمان نیز یک مبحث جداست که به صورت مجزا برای هر فرد نقاش متفاوت است.بعضی از افراد به علت سوابق خود و میزان مهارت خود قیمت نقاشی ساختمان متریو نرخ رنگ آمیزی ساختمان را به صورت دلبخواهی تعیین می کنند.البته که نقاش ساختمان ماهر به علت کار بی عیب و نقصی که تحویل می دهند اجرتبالاتری را برای هر متر نقاشی طلب می کنند.

· نوع رنگ و تکنیکرنگ آمیزی ساختمان بر قیمت نقاشی ساختمان تاثیر دارد

قیمت ساختمان متریچند؟ برایپاسخ به این سوال تنها با انتخاب نوع رنگ و نحوه نقاشی ساختمان تعیین می شود که براساس آن دستمزد نقاشی تغییر می کند.

1.قیمت نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

قیمت رنگروغنی نسبت به طول عمر بالای آن امتیاز برتر این رنگ است. زیر سازی رنگ روغنبسیار زمان بر است به همین علت اجرت نقاشی منزل با رنگ روغن از رنگ معمولی بالاتراست.

2.قیمت نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

معمولا برای رنگآمیزی سقف منزل از رنگ پلاستیک استفاده می شود. قیمت نقاشی سقف خانه با رنگپلاستیک بر حسب متر مربع اعلام می شود و بستگی به متراژ فضای نقاشی شده دارد. اجرت نقاشی ساختمان برای رنگ پلاستیککمتر از نقاشی دیوار با رنگ روغنی است.

3.قیمت نقاشی منزل با رنگ اکریلیک

معمولا برای نقاشیخانه از رنگ آکریلیک و رنگ روغن استفاده می شود. قیمت نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک و رنگ روغن تقریبا یکسان است.

4.هزینه نقاشی ساختمان با رنگ مولتی کالر

دستمزد نقاش ساختمان با رنگ مولتی کار بیش از رنگ پلاستیکاست. دستمزد نقاش ساختمان برای اجرای تمیز مولتی کالر اندکی بیشتر است. این رنگ برروی سطوح بدون زیرسازی اجرا می شود و تنها یک لایه مولتی کالر برای پوشش سطحکافیست.

در این روش بعد از اینکهاستاد نقاش از ساختمان بازدید کرد و شما نوع رنگ مناسب را انتخاب کردید، استادنقاش یا متخصص قیمتی را اعلام می‌کند. در چنین شرایطی شما درگیر جزییات نمی‌شوید وبا هم کنار می‌آیید.

5.نرخ نقاشی ساختمان در سطوح مختلف متفاوت است!

زبر یا صاف بودندیوار یکی از مهم ترین عواملی است که قیمت نقاشی ساختمان را تغییر می دهد. براینقاشی دیوار با بافت زبر و ناهموار، رنگ بیشتری مصرف می شود. پس قیمت نقاشیساختمان با دیوارهای ناهموار بیشتر از دیوارهای صاف و هموار است. در این مورددستمزد، تعرفه نقاشی ساختمان و قیمت نقاشی ساختمان نیز بیشتر می شود.

نقاشی ساختمان ارزان آیا امکان پذیر است؟

طبیعی است که افرادی نرخنقاشی ساختمان برایشان اهمیت داشته باشد و به دنبال نقاشی ساختمان ارزانباشد. خوشبختانه موارد زیادی موجب می شود که قیمت نقاشی ساختمان کاهش پیدا کند.مواردی مانند استفاده از رنگ پلاستیک به جای رنگ روغنی موجب کاهش قیمت نقاشیساختمان می شود. همچنین هر نوع رنگ دارای درجه بندی متفاوتی است که رنگ درجه سه ازقیمت پایین تری برخوردار است که قیمت نقاشی ساختمان کم می شود. اما خود نبایدانتظار یک کار بی نقص را با قیمت های پایین داشته باشید. اما اگر هر نقاش حرفه ایبا ادعای کار بی نقص اجرت نقاشی ساختمان بسیار پایینی اعلام می کند باید به کیفیتکار نهایی فرد اعتماد نکنید. به طور کل متخصصین هوم سرویز بر اساس نرخ اتحادیهنقاشی ساختمان قیمت هر متر مربع نقاشی ساختمان را اعلام می کنند و مواردی مانندزیرسازی بتونه کاری و روغن الیف و غیره این نرخ ها را تغییر می دهد که همه ی اینموارد با مشورت با کارفرما و ارائه توضیحات لازم انجام می گیرد.

قیمت رنگ کاری ساختمان به طور کل چگونه اعلام و دریافت می شود؟

با توجه به تمامتوضیحات ارائه شده اطلاعات جامعی در ارتباط نقاشی ساختمان متری چند به دستآورده اید. اکنون می دانید که قیمت نقاشی ساختمان برای رنگ پلاستیک ارزانتر ازقیمت رنگ روغن است. اما آیا در همه موارد به این صورت اعلام می شود؟

· روش کنتراتی

گاهی مساحت مورددرخواست دارای شرایط ویژه ای است به طور مثال دیوار یا سقف در شرایط خوبی نیست ازاین رو نقاشی ساختمان و کارفرما روی کلیات با هم به توافق می رسند که در نهایت یکمبلغ کلی دریافت می شود. در این بین مبلغی به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود ومسئولیت خرید مصالح به گارفرما یا نقاش اعلام می شود و در انتهای کار نیز کل مبلغپرداخت خواهد شد.

· روش متری

گاهی نیز کارفرما ونقاش هردو ترجیح می دهند که قیمت واحدی برای هر متر اعلام شود. به این صورت کهنقاش پس از مشاهده حضوری و شرایط و نیاز و عدم نیاز به زیرسازی قیمت هر متر رااعلام می کند و در نهایت کل کار متر شده و در قیمت واحد ضرب می شود و نرخ نهاییاعلام می شود.

نقاش ساختمان حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟

 • اطلاعاتکامل از انواع رنگ ها و روش نوین نقاشی ساختمان
 • داراینمونه کار نقاشی ساختمان واقعی
 • زیرسازیکامل و با دقت
 • تجهیزاتکامل
 • اکیپ کاملجهت پیشبرد سریع کارها
 • نقاشساختمان باید دارای پروانه کسب باشد
 • نقاشساختمان ماهر در زمان نقاشی ساختمان نظافتمنزل را نیز مدنظر قرارداده و قبل از شروع کار تدابیرلازم مانند پهن کردن روزنانه و پلاستیک در کف و چسب زدن چهارچوب و شیشه ها را درنظر می گیرد.
 • مشتریمدار بوده و به تمام خواسته مشتری توجه نموده و در کنارخواسته مشتری بهترینراهکارها را ارائه کند.
 • خوش قولیو حضور به موقع
 • تحویلکارها در موعد مقرر شده بر اساس قرارداد

چرا هوم سرویز را برای اجرای خدمات نقاشی ساختمان انتخاب کنیم؟

هوم سرویز مجموعه ایاز بهترین نقاشان ساختمانی است که دارای رزومه قوی در این زمنیه هستند. از این روبرای کمک گیری از این افراد می توانید قبل از هر قراردادی از نمونه کارنقاشی اینافراد دیدن کرده و تصمیم بگیرید. مورد دیگر ارائه قیمت دقیق است. به این صورت کهبازدید حضوری از محل و ارائه توضیحات کامل از جهت زیرسازی و نوع رنگ قیمت نهایی بهکارفرما اعلام می شود و با قیمت های نجومی و دور از انتظار در پایان کار مواجههنخواهید شد. همچنین با عقد قرارداد نقاشی ساختمان می توانید در موعد زمانی مشخصکارخود را تحویل بگیرید. به این ترتیب هیچ تاخیری در روند انجام کار ایجاد نخواهدشد.

نقاشی دیوار و رنگ سقف منزل را به نقاش ساختمان حرفه ای هوم سرویزبسپارید

در صورتی که مایلیددیوارها و سقف آپارتمان قدیمی را با مناسب ترین قیمت نقاشی ساختمان و بهترین کیفیتکاملا نو و زیبا کنید و نیاز به نقاش ساختمان پیدا کردید. با ثبتدرخواست رایگان در سامانه هوم سرویز متخصصین ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازمرا بهترین رنگ های موجود در بازار و قیمت نقاشی ساختمان در اختیارتانقرار خواهند داد و هماهنگی های لازم برای بازدید حضوری انجام می شود. پس از بازدیدو توافقات کلی متخصصین ما جهت ارائه خدمات در محل در موعد مقرر حضور پیدا خواهندکرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نقاشی ساختمان و همچنین ارایه خدمات خدمات نقاشی ساختمان نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نقاشی ارائه می دهد که شامل نقاشی نمای ساختمان, نقاشی درب حیاط, نقاشی راه پله دیوار , پتینه کاری ساختمان, اجرای بلکا دیوار می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نقاشی ساختمان

خدمات نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

نقاشی خانه با رنگ روغن

رنگ آمیزی سقف منزل

نقاشی ساختمان با غلطک، شابلون و پیستوله رنگ

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

رنگ آمیزی منزل با رنگ مولتی کالر

بتونه‌کاری، سمباده‌زنی و زیرسازی دیوار و سقف

نظرات کاربران

profile picture
محمد امینی

بسیار عالی بودند و خیلی تمیز کار رو انجام دادند بدون ذره ایی شره یا تبله شدن

profile picture
مهدی جلالپور

کیفیت کار بسیار بالا بود لکه بری ها بدرستی انجام شد ممنونم

profile picture
بهاره احمدی

کارشون فوق العاده تمیز بود ممنون

profile picture
شیرین عصار

کارشونو خیلی تمیز و با دقت و با حوصله انجام دادند و هربار که نگاه میکنم واقعا لذت میبرم و خیلی هم به موقع تشریف اوردند ممنونم

شرایط خدمات رنگ کاری ساختمان با نقاش ساختمان حرفه ای

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

درتعیین قیمت نقاشی ساختمان، نوع رنگ مورد استفاده (روغنی، پلاستیک، مولتی کالر، اکریلیک) و متراژ ساختمان و نوع زیرکاری ساختمان( گچ، رنگ یا کاغذ دیواری) تعیین کننده است.

همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به غلظت رنگ و سطحی که قرار است رنگ آمیزی روی آن صورت گیرد) سطوح مورد نظر را نقاشی کند.

برای سهولت در نقاشی به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط را خالی نموده و وسایل خود را بسته بندی نمایید.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 390,000 الی 540,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 491,000 الی 947,000 تومان
نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 800,000 الی 5,500,000 تومان
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
در حال بروزرسانی قیمت