نقاشی راه پله و پارکینگ
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان

نقاشی راه پله و پارکینگ

از 1419 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نقاشی راه پله و پارکینگ در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نقاشی راه پله با رنگ روغنی روی رنگ با مصالح(متر مربع)

57,000 الی 80,000 تومان

قیمت نقاشی راه پله با رنگ روغنی روی رنگ بدون مصالح(متر مربع)

45,000 الی 60,000 تومان

متوسط قیمت15,000,000 تومانکمینه قیمت15,000,000 تومانبیشینه قیمت15,000,000 تومان

آنچه درباره نقاشی راه پله و پارکینگ خواهید خواند

 • نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
 • نقاشی راه پله ساختمان و پارکینگ
 • رنگ دیوار راه پله ساختمان و پارکینگ را چگونه انتخاب کنیم؟
 • نقاشی سقف پارکینگ
 • بهترین رنگ برای نقاشی راه پله و پارکینگ مشاعات
 • نقاشی راه پله و رنگ دیوار و سقف پارکینگ با مولتی کالر
 • نقاشی راه پله ساختمان با کنیتکس
 • نقاشی دیوار پارکینگ ساختمان های قدیمی با رنگ پلاستیک
 • رنگ مناسب نقاشی راه پله خانه آپارتمانی چیست؟
 • نقاشی راه پله آپارتمان بدون نور گیر
 • قیمت نقاشی راه پله ساختمان به چه عواملی بستگی دارد؟
 • خدمات نقاشی پارکینگ و راه پله ساختمان توسط متخصصین هوم سرویز

نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان

رنگ آمیزی پارکینگ و راه پله ساختمان به علت عبور و مرور زیاد در پارکینگ و راهرو مشاعات ساختمان باید هر چند سال یکبار انجام شود. نقاشی راه پله خانه و نقاشی پارکینگ از آن جایی که مربوط به مشاعات ساختمان هستند باید با توافق تمام ساکنین آپارتمان انجام شود و باید تمام اعضای ساختمان با هم فکری هم اقدام به نقاشی راه پله آپارتمان یا نقاشی پارکینگ خانه نمایند. اکثر ساختمان های قدیمی دارای دیوارهای گچی هستند که طی مروز زمان، عبور مرور ساکنین ساختمان وهمچنین اسباب کشی های مکرر ممکن است آسیب ببینند. از این رو با انجام خدمات نقاشی راه پله ساختمان می توان ظاهر نو و زیبایی در محل زندگی خود ایجاد نمود. در ادامه به معرفی انواع رنگ های مورد استفاده در رنگ آمیزی مشاعات و عوامل موثر بر قیمت نقاشی پارکینگ و قیمت نقاشی راه پله و راهرو می پردازیم.

نقاشی راه پله ساختمان و پارکینگ

راه پله ساختمان و پارکینگ همیشه در معرض گرد و غبار و دوده هستند و حتی در صورت نقاشی پارکینگ بعد از مدت زمان کوتاهی ممکن است دوباره ظاهرغبارآلوده به آنها برگردد. به همین علت در بسیاری از موارد برای جلوگیری از دوباره کاری ها پیشنهاد می شود که برای رنگ راه پله و رنگ پارکینگ از رنگهای روغنی و قابل شستشو استفاده شود که هم ظاهر زیباتری دارند و هم با استفاده از یک دستمال ساده و مواد شوینده به راحتی تمیز می شوند و نیاز نیز که هر چند سال یکبار را به رنگ آمیزی پارکینگ و راه پله بپردازید.

رنگ دیوار راه پله ساختمان و پارکینگ را چگونه انتخاب کنیم؟

نقاشی راه پله و همچنین نقاشی دیوار پارکینگ ساختمان چون باید با رضایت همه انتخاب شود، کار چندان راحتی نیست. اما خوب همیشه اطلاعات درست و دلایل منطقی بهترین نتیجه را می دهند. می توان از انواع رنگ دیوار استفاده نمود، اما همه ی موارد نتیجه مشابهی به دنبال نخواهند داشت. مورد بعدی در نقاشی پارکینگ و نقاشی دیوار راهرو مسئله هارمونی است. یعنی از شروع قسمت دروازه منزل تا پشت بام باید همخوانی رنگی بین این مشاعات برقرار باشد. علاوه بر دیوار، رنگ نرده ها نیز باید با رنگ دیوار راه پله ها باهم همخوانی خوبی داشته باشند تا ظاهر زیبا و یکدستی در ساختمان ایجاد شود.

نقاشی سقف پارکینگ

خیلی از افراد برای جلوگیری از کدر شدن رنگ های روشن، برای رنگ آمیزی دیوار پارکینگ از رنگ های تیره استفاده می کنند. شاید این رنگ انتخابی، آلودگی های بعدی را کمتر نشان بدهد اما ظاهر پارکینگ و راه رو ها را خراب می کند. انخاب رنگ تیره برای رنگ پارکینگ و رنگ دیوار راهرو موجب خفه شدن فضا می شود. به همین دلیل تاکید می شود برای نقاشی پارکینگ ساختمان از رنگ های روشن استفاده شود تا کوتاهی سقف به چشم نیاید و محیط وسیع تر به نمایش گذاشته شود.

برای رنگ آمیزی سقف پارکینگ می توان از رنگ پلاستیک، کنیتکس، مولتی کالر و همچنین رنگ های مخصوص نما استفاده نمود. اگر سقف پارکینگ سیمانی است، می توان از رنگ روغن یا کنیتکس برای رنگ آمیزی دیوار و سقف پارکینگ سیمانی نیز استفاده نمود.

بهترین رنگ برای نقاشی راه پله و پارکینگ مشاعات

نقاشی پارکینگ آپارتمان با انواع رنگ ها امکان پذیر است. اما مسئله ای که در میان مطرح می شود، کارایی و طول عمر رنگ است که باید قابل قبول باشد. در ادامه به معرفی انواع رنگ پارکینگ و مزایا و معایب هر کدام می پردازیم.

نقاشی راه پله و رنگ دیوار و سقف پارکینگ با مولتی کالر

رنگ دیوار راه پله با مولتی کالر به علت خصوصیات ویژه این رنگ یک انتخاب هوشمندانه است. این رنگ از رنگ های روغنی تهیه شده است که ذره های از رنگ های دیگر در بستر رنگ پایه آن وجود دارند. در صورتی که مایل به رنگ آمیزی دیوار حیاط و پارکینگ هستید، استفاده از رنگ مولتی کالر مات یه علت پوشانندگی بالا انتخاب صحیحی در این زمینه است. همچنین این رنگ ها آنتی استاتیک هستند و گرد و غبار را به خود جذب نمی کنند تا درصد بالایی ضد آب نیز می باشند.

نقاشی راه پله ساختمان با کنیتکس

نقاشی دیوار پارکینگ با کنیتکس گزینه مناسبی است. زیرا در رنگ آمیزی دیوار پارکینگ و یا رنگ آمیزی دیوار راه پله مسئله مقاومت شرط است و باید از رنگ های با مقاومت بالا در آنها استفاده نمود. البته اگر جنس دیوارها سیمانی است استفاده از رنگ نما و رنگ های آکریلیک نیز انتخابهای درستی می باشند.

نقاشی دیوار پارکینگ ساختمان های قدیمی با رنگ پلاستیک

ساختمانهای قدیمی تر به علت طراحی های ساده، بیشتر زیباییشان در گرو رنگ دیوار راه پله ها و دیوار پارکینگ آنها است. بسیاری از افراد به علت قیمت نقاشی دیوار پارکینگ با رنگ پلاستیک این مدل را انتخاب می کنند. البته رنگ های پلاستیک در بازار کیفیت های متفاوتی دارند ولی متاسفاته قدرت پوشانندگی بهترین آنها هم نسبت به سایر رنگ های جدیدتر زیاد نیست و باید چندین دور زده شوند تا نتیجه بهتری بدهند.

در خانه های قدیمی تر اگر دیوارهای پارکینگ دارای خرابی یا ترک باشند. ابتدا باید بتونه کاری انجام شود و سپس روی آنها رنگکاری پارکینگ و راه پله صورت بگیرد.

رنگ مناسب نقاشی راه پله خانه آپارتمانی چیست؟

در مجتمع های ساختمانی و آپارتمان های آسانسوردار، کمتر از مسیر راهرو استفاده می شود، اما در آپارتمان های بدون آسانسور یا در نقاشی راه پله مدرسه، راه پله ها همواره در معرض رفت و آمد هستند. در این صورت استفاده از رنگ های کسل کننده انتخاب خوبی نیست. به همین علت انتخاب رنگ مناسب برای نقاشی راه پله مدرسه یا خانه پروسه مهمی است. علاوه بر مسئله انتخاب رنگ استفاده ار رنگ های قابل شستشو و همچنین مقاوم در برابر مواد شوینده، عامل بسیار مهمی است که باید قبل از نقاشی راه پله آپارتمان مد نظر قرار دهید.

نقاشی راه پله آپارتمان بدون نور گیر

مسئله نورگیر بودن راه پله بسیار مهم است. باید نورگیر بودن یا نبودن راه پله را در پروسه رنگ آمیزی دیوار راه پله حتما مد نظر قرار دهید و بر این اساس رنگتان را انتخاب کنید. نباید از رنگ های تیره و دلگیر در نقاشی راه پله ساختمان استفاده کنید. استفاده از رنگ های روغنی براق هم گزینه مناسبی نیست زیراکه جذابیت چندانی در محیط های تاریک ندارند. به همین علت استفاده از رنگ های روشن و مات در نقاشی دیوار راه پله گزینه مناسبی است.

قیمت نقاشی راه پله ساختمان به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت نقاشی پارکینگ و قیمت نقاشی راه پله ساختمان تحت تاثیر عوامل زیادی هستند. نوع رنگ مورد نظر اولین عامل مهم در تعیین قیمت رنگ آمیزی پارکینگ و قیمت نقاشی راه پله خانه است. معمولا هزینه نقاشی پارکینگ و راه پله به صورت متری محاسبه می شود. اما عواملی مانند زیرسازی در این پروسه تاثیر دارد. اگر دیوار نیاز به زیرسازی و بتونه بیشتری داشته باشد دستمزد نقاشی پارکینگ نیز بالاتر می رود. مورد بعدی که در نحوه محاسبه نقاشی راه پله موثر است، متراژ کار است. طبعا هر چه متراژ کار بیشتر باشد هزینه رنگ آمیزی راه پله آپارتمان و پارکینگ نیز بیشتر می شود.

خدمات نقاشی پارکینگ و راه پله ساختمان توسط متخصصین هوم سرویز

اگر در فکر رنگکاری پارکینگ و راه پله خود هستید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا از مشاوره متخصصین ما در جهت انتخاب بهترین رنگ پارکینگ و همچنین نحوه محاسبه نقاشی راه پله صورت دقیق مطلع شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نقاشی راه پله و پارکینگ و همچنین ارایه خدمات نقاشی راه پله دیوار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نقاشی ارائه می دهد که شامل نقاشی نمای ساختمان, نقاشی درب حیاط, پتینه کاری ساختمان, اجرای بلکا دیوار , خدمات نقاشی ساختمان می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نقاشی راه پله و پارکینگ

نقاشی راه پله دیوار

نقاشی پارکینگ ساختمان

نقاشی دیوار حیاط خانه های ویلایی و آپارتمانی

رنگ کاری دیوار پارکینگ و راهرو با انواع رنگ پلاستیک، رنگ روغنی، مولتی کالر و کنیتکس

رنگ آمیزی سقف پارکینگ

بتونه کاری و ترمیم رنگ راه پله و رنگ دیوار پارکینگ

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه احمدی

متشکرم از هوم سرویز. آقای لطیفی کارشونو خیلی دقیق و خوب انجام دادن و قیمتی که اعلام کردن هم واقعا منصفانه بود. 🤩👌

profile picture
فهیمه امیرخانی

بسیار عالی.منصف،وقت شناس،ماهر،سرعت عمل خوب.

profile picture
عادل رخشان

بسیار منصفانه بود قیمتاشون. همچنین سریع و تمیز کار کردن.

profile picture
فریماه آریانی

بسیار عالی و به بهترین شکل انجام شد. از ایشان به دلیل وظیفه شناسی و دقت در کار بسیار ممنونم .همچنین از هوم سرویس بابت معرفی همیارهای خبره و متخصص سپاسگزارم.

شرایط رنگ آمیزی راه پله و مشاعات و نقاشی پارکینگ آپارتمان

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

در تعیین قیمت نقاشی ساختمان، نوع رنگ مورد استفاده (روغنی، پلاستیک، مولتی کالر، اکریلیک) و متراژ ساختمان و نوع زیرکاری ساختمان( گچ، رنگ یا کاغذ دیواری) تعیین کننده است.

همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به غلظت رنگ و سطحی که قرار است رنگ آمیزی روی آن صورت گیرد) سطوح مورد نظر را نقاشی کند.

برای سهولت در نقاشی به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط را خالی نموده و وسایل خود را بسته بندی نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

floor-polishing
کفسابی
قیمت از 1,000,000 الی 3,000,000 تومان
facade-washing
نماشویی
قیمت از 2,500,000 الی 3,000,000 تومان
wall-anti-climb-fence
ساخت حفاظ شاخ گوزنی
قیمت از 600,000 الی 600,000 تومان
spraying-trees
سمپاشی درختان و فضای سبز
قیمت از 1,000,000 الی 1,500,000 تومان