banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان

نقاشی راه پله و پارکینگ

از 1419 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات رنگ آمیزی راه پله، مشاعات و پارکینگ ساختمان

قیمت روغنی روی رنگ با مصالح(متر مربع)

35,000 الی 45,000 تومان

قیمت روغنی روی رنگ بدون مصالح(متر مربع)

28,000 الی 35,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نقاشی دیوار مشاعات و پارکینگ آپارتمان و مجتمع های مسکونی و اداری

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

در تعیین قیمت نقاشی ساختمان، نوع رنگ مورد استفاده (روغنی، پلاستیک، مولتی کالر، اکریلیک) و متراژ ساختمان و نوع زیرکاری ساختمان( گچ، رنگ یا کاغذ دیواری) تعیین کننده است.

همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به غلظت رنگ و سطحی که قرار است رنگ آمیزی روی آن صورت گیرد) سطوح مورد نظر را نقاشی کند.

برای سهولت در نقاشی به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط را خالی نموده و وسایل خود را بسته بندی نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان

رنگ آمیزی پارکینگ وراه پله ساختمان به علت عبور و مرور زیاد در پارکینگ و راهرو مشاعات ساختمان بایدهر چند سال یکبار انجام شود. نقاشی راه پله خانه و نقاشی پارکینگ از آنجایی که مربوط به مشاعات ساختمان هستند باید با توافق تمام ساکنین آپارتمان انجامشود و باید تمام اعضای ساختمان با هم فکری هم اقدام به رنگ آمیزی راه پله آپارتمانیا نقاشی پارکینگ خانه نمایند. اکثر ساختمان های قدیمی دارای دیوارهای گچی هستندکه طی مروز زمان، عبور مرور ساکنین ساختمان وهمچنین اسباب کشی های مکرر ممکن استآسیب ببینند. از این رو با انجام خدمات نقاشی راه پله ساختمان می توان ظاهرنو و زیبایی در محل زندگی خود ایجاد نمود. در ادامه به معرفی انواع رنگ های مورداستفاده در رنگ آمیزی مشاعات و عوامل موثر بر قیمت نقاشی پارکینگ و دیوارراه پله و راهرو می پردازیم.

رنگ آمیزی راه پله ساختمان و پارکینگ

راه پله ساختمان وپارکینگ همیشه در معرض گرد و غبار و دوده هستند و حتی در صورت رنگ آمیزی پارکینگبعد از مدت زمان کوتاهی ممکن است دوباره ظاهرغبارآلوده به راه پله و پارکینگبرگردد. به همین علت در بسیاری از موارد برای جلوگیری از دوباره کاری ها پیشنهادمی شود که برای رنگ راه پله و رنگ پارکینگ از رنگهای روغنی و قابلشستشو استفاده شود که هم ظاهر زیباتری دارند و هم با استفاده از یک دستمال ساده ومواد شوینده به راحتی تمیز می شوند و نیاز نیز که هر چند سال یکبار را به رنگآمیزی پارکینگ و راه پله بپردازید.

رنگ دیوار راه پله ساختمان و پارکینگ را چگونه انتخاب کنیم؟

رنگ دیوار راه پله وهمچنین نقاشی دیوار پارکینگ ساختمان چون باید با رضایت همه انتخاب شود، کارچندان راحتی نیست. اما خوب همیشه اطلاعات درست و دلایل منطقی بهترین نتیجه را میدهند. می توان از انواع رنگ دیوار راه پله استفاده نمود، اما همه ی موارد نتیجهمشابهی به دنبال نخواهند داشت. مورد بعدی در رنگ آمیزی پارکینگ و نقاشی دیوارراهرو مسئله هارمونی است. یعنی از شروع قسمت دروازه منزل تا پشت بام باید همخوانیرنگی بین این مشاعات برقرار باشد. علاوه بر دیوار، رنگ نرده های راه پله نیز بایدبا رنگ دیوار راه پله ها باهم همخوانی خوبی داشته باشند تا ظاهرزیبا و یکدستی در ساختمان ایجاد شود.

نقاشی سقف پارکینگ

خیلی از افراد برایجلوگیری از کدر شدن رنگ های روشن، برای رنگ آمیزی دیوار پارکینگ از رنگ های تیرهاستفاده می کنند. شاید این رنگ انتخابی، آلودگی های بعدی را کمتر نشان بدهد اماظاهر پارکینگ و راه رو ها را خراب می کند. انخاب رنگ تیره برای رنگ پارکینگ و رنگدیوار راهرو موجب خفه شدن فضا می شود. به همین دلیل تاکید می شود برای نقاشیسقف پارکینگ ساختمان ار زنگ های روشن استفاده شود تا کوتاهی سقف به چشم نیایدو محیط وسیع تر به نمایش گذاشته شود.

برای رنگ آمیزیسقف پارکینگ می توان از رنگ پلاستیک، کنیتکس، مولتی کالر و همچنین رنگ هایمخصوص نما استفاده نمود. اگر سقف پارکینگ سیمانی است، می توان از رنگ روغن یاکنیتکس برای رنگ آمیزی دیوار و سقف پارکینگ سیمانی نیز استفاده نمود.

بهترین رنگ برای رنگ آمیزی دیوار راه پله آپارتمان و پارکینگ مشاعات

نقاشی پارکینگآپارتمان و نقاشیدیوار راه پله با انواع رنگ ها امکان پذیر است. اما مسئله ای که در میان مطرح میشود، کارایی و طول عمر رنگ راه پله و پارکینگ است که باید قابل قبول باشد. درادامه به معرفی انواع رنگ پارکینگ و مزایا و معایب هر کدام می پردازیم.

رنگ دیوار راهپله و رنگ دیوار و سقف پارکینگ با مولتی کالر

رنگ دیوار راه پله بامولتی کالر به علت خصوصیات ویژه این رنگ یک انتخاب هوشمندانه است. این رنگ از رنگهای روغنی تهیه شده است که ذره های از رنگ های دیگر در بستر رنگ پایه آن وجود دارند.در صورتی که مایل به رنگ آمیزی دیوار حیاط و پارکینگ هستید، استفاده از رنگ مولتیکالر مات یه علت پوشانندگی بالا انتخاب صحیحی در این زمینه است. همچنین این رنگ هاآنتی استاتیک هستند و گرد و غبار را به خود جذب نمی کنند تا درصد بالایی ضد آب نیزمی باشند.

رنگ آمیزی راهپله ساختمان با کنیتکس

نقاشی دیوار پارکینگبا کنیتکس گزینه مناسبی است. زیرا در رنگ آمیزی دیوار پارکینگ و یا رنگ آمیزیدیوار راه پله مسئله مقاومت شرط است و باید از رنگ های با مقاومت بالا در آنهااستفاده نمود. البته اگر جنس دیوارها سیمانی است استفاده از رنگ نما و رنگ هایآکریلیک نیز انتخابهای درستی می باشند.

نقاشی دیوارپارکینگ ساختمان های قدیمی با رنگ پلاستیک

ساختمانهای قدیمی تر بهعلت طراحی های ساده، بیشتر زیباییشان در گرو رنگ دیوار راه پله ها و دیوار پارکینگآنها است. بسیاری از افراد به علت قیمت نقاشی دیوار پارکینگ با رنگ پلاستیکاین مدل را انتخاب می کنند. البته رنگ های پلاستیک در بازار کیفیت های متفاوتیدارند ولی متاسفاته قدرت پوشانندگی بهترین آنها هم نسبت به سایر رنگ های جدیدترزیاد نیست و باید چندین دور زده شوند تا نتیجه بهتری بدهند.

در خانه های قدیمی تراگر دیوارهای پارکینگ دارای خرابی یا ترک باشند. ابتدا باید بتونه کاری انجام شودو سپس روی آنها رنگکاری پارکینگ و راه پله صورت بگیرد.

رنگ مناسب راهپله خانه آپارتمانی چیست؟

در مجتمع های ساختمانیو آپارتمان های آسانسوردار، کمتر از مسیر راه پله استفاده می شود، اما در آپارتمانهای بدون آسانسور یا در نقاشی راه پله مدرسه، راه پله ها همواره در معرضرفت و آمد هستند. در این صورت استفاده از رنگ های کسل کننده انتخاب خوبی نیست. بههمین علت انتخاب رنگ مناسب برای نقاشی راه پله مدرسه یا خانه پروسه مهمیاست. علاوه بر مسئله انتخاب رنگ استفاده ار رنگ های قابل شستشو و همچنین مقاوم دربرابر مواد شوینده، عامل بسیار مهمی است که باید قبل از نقاشی راه پله آپارتمان مدنظر قرار دهید.

رنگ آمیزی دیوارراه پله آپارتمان بدون نور گیر

مسئله نورگیر بودنراه پله بسیار مهم است. باید نورگیر بودن یا نبودن راه پله را در پروسه رنگ آمیزیدیوار راه پله حتما مد نظر قرار دهید و بر این اساس رنگتان را انتخاب کنید. نبایداز رنگ های تیره و دلگیر در نقاشی راه پله ساختمان استفاده کنید. استفاده از رنگهای روغنی براق هم گزینه مناسبی نیست زیراکه جذابیت چندانی در محیط های تاریکندارند. به همین علت استفاده از رنگ های روشن و مات در نقاشی دیوار راه پله گزینهمناسبی است.

قیمت نقاشی راه پله ساختمان به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت نقاشی پارکینگ و قیمت نقاشی دیوار راه پله ساختمان تحتتاثیر عوامل زیادی هستند. نوع رنگ مورد نظر اولین عامل مهم در تعیین قیمت رنگآمیزی پارکینگ و قیمت نقاشی راه پله خانه است. معمولا هزینه نقاشی پارکینگو راه پله به صورت متری محاسبه می شود. اما عواملی مانند زیرسازی در این پروسهتاثیر دارد. اگر دیوار نیاز به زیرسازی و بتونه بیشتری داشته باشد دستمزد نقاشیپارکینگ نیز بالاتر می رود. مورد بعدی که در نحوه محاسبه نقاشی راه پله موثراست، متراژ کار است. طبعا هر چه متراژ کار بیشتر باشد هزینه رنگ آمیزی راه پلهآپارتمان و پارکینگ نیز بیشتر می شود.

خدمات رنگ کاری پارکینگ و راه پله ساختمان توسط متخصصین هوم سرویز

اگر در فکر رنگکاریپارکینگ و راه پله خود هستید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستکنید تا از مشاوره متخصصین ما در جهت انتخاب بهترین رنگ پارکینگ و همچنین نحوهمحاسبه نقاشی راه پله صورت دقیق مطلع شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

رنگ آمیزی دیوار و سقف پارکینگ
نقاشی رنگ آمیزی راه پله مشاعات
بتونه کاری و ترمیم رنگ راه پله و رنگ دیوار پارکینگ
نقاشی دیوار حیاط خانه های ویلایی و آپارتمانی
رنگ کاری دیوار حیاط با انواع رنگ پلاستیک، رنگ روغنی، مولتی کالر و کنیتکس
رنگ آمیزی درب و پنجره ها و نرده های پارکینگ و مشاعات

همیاران سرویس نقاشی راه پله و پارکینگ

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

کفسابی
کفسابی
قیمت از 5,000,000 الی 7,280,000 تومان
نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,200,000 الی 1,400,000 تومان
ساخت حفاظ شاخ گوزنی
ساخت حفاظ شاخ گوزنی
قیمت از 700,000 الی 5,000,000 تومان
سمپاشی درختان و فضای سبز
سمپاشی درختان و فضای سبز
قیمت از 400,000 الی 600,000 تومان