حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

از 1155 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی تا ارتفاع سه متر(هر متر)

80,000 الی 140,000 تومان

قیمت ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی تا ارتفاع بیش از سه متر(هر متر)

95,000 الی 180,000 تومان

متوسط قیمت1,300,000 تومانکمینه قیمت1,300,000 تومانبیشینه قیمت1,300,000 تومان

آنچه درباره حفاظ شاخ گوزنی خواهید خواند

  • حفاظ شاخ گوزنی
  • انواع حفاظ دیوار حیاط باغ و ویلا
  • طریقه نصب حفاظ شاخ گوزنی چگونه است؟
  • چگونگی تعیین تراکم و ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی
  • نقشه حفاظ شاخ گوزنی
  • قیمت حفاظ شاخ گوزنی چگونه محاسبه می شود؟
  • ساخت حفاظ شاخ گوزنی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار می توان امنیت یک ساختمان یاویلا را تامین کرد. گاهی با نصب دوربین و دزدگیرهای هوشمند می توان بعد از ارتکابجرم سارق یا سارقین را شناسایی کرد. البته منکر نمی شویم که وجود این دستگاه ها تاحد بالایی مانع وقوع دزدی هم می شود. اما خوب چرا اصلا ریسک کنیم؟ وقتی می توانیدبا ساخت حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار حیاط به طور کامل جلویورود هر فرد غیر مجاز حتی حیوانات را به محیط زندگی خود بگیرید. یکی از مرسومترین حفاظ دیوار مربوط به ساخت حفاظ شاخ گوزنی است. با ما در ادامههمراه باشید تا انواع حفاظ دیوار حیاط و عوامل موثر بر قیمت حفاظشاخ گوزنی آشنا شوید.

انواع حفاظ دیوار حیاط باغ و ویلا

ساخت حفاظ شاخگوزنی بر روی دیوار

ساخت حفاظ شاخگوزنی نمونه ی نسبتا جدیدی هستند که بسیار متداول شده اند. نوک حفاظ شاخگوزنی بسیار تیز می باشند که توسط آهنگران حرفه ای در کنار هم به صورت زنجیریجوش داده می شوند. حفاظ شاخ گوزنی به شکلی است که علاوه بر ظاهر زیبایی که بهسر دیوار ساختمان ها می بخشند، جنبه ی امنیتی ساختمان را نیز به طور چشمگیری بالامی برند. زیرا به علت تراکم زیاده شاخه ها و نوک تیز آن ها عبور از روی این حفاظها تقریبا غیر ممکن می شود.

ساخت حفاظ سرنیزهای

ساخت حفاظ سرنیزه ای یکحفاظ بسیار ساده و قدیمی می باشد که در اکثر خانه های قدیمی نیز دیده می شود. ایننوع حفاظ دیوار حیاط تقریبا بر سر در تمام خانه ها ویلایی هستند.یکی از علت های پر فروش بودن این نوع حفاظ دیوار ویلا قابلیت اجرادر ارتفاع 1.5 متری است.

حفاظ سرنیزه ای به صورتیک، دو یا سه طرفه نیز قابل اجرا می باشد که در این مواقع به علت ظاهر خودبه حفاظ آبشاری نیز نامیده می شوند. همین طراحی ساده و نوستالژیک موجبشده است تا همیشه طرفداران خود را داشته باشند.

ساخت حفاظ لیلیوم

حفاظ دیوار لیلیوم یکیاز جذاب ترین و زیباترین حفاظ ها محسوب می شود. همچنین بیشترین میزان امنیت را دربین سایر روش های حفاظ های دیوار حیاط دارند. علت نامگذاری این حفاظدیوار لیلیوم به علت شباهت آنها به گل لیلیوم است. همچنین برای رنگآمیزی حفاط لیلیوم نیز می توان از دو رنگ استفاده کرد. طراحی و ساخت حفاظلیلیوم به ترتیبی است که از مرکز شروع شده و به سمت اطراف پخش می شوند.

نصب حفاظ بوتهای

ساخت حفاظ دیوار بوتهای تقریبا شبیه ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی است. تقریبا یک دیوارامنیتی غیر قابل نفوذ برای سارقان به حساب می آید. همچنین از مزایای ساختو نصب حفاظ بوته ای دیوار نصب سریع و آسان در ارتفاع های مختلف است.

طریقه نصب حفاظ شاخ گوزنی چگونه است؟

اگر تصمیم به نصبحفاظ شاخ گوزنی یا سایر نوع های حفاظ دارید. ممکن است همواره سوال هایی ازبابت روش نصب حفاظ شاخ گوزنی و یا مدت زمان ساخت و نصب آن داشتهباشید. خوشبختانه نصب حفاظ روی دیوار حیاط به طور معمول کار آسانی است ونیاز به تخریب چندانی در دیوار نیست. زیرا کل پروسه ساخت در داخل کارگاهانجام می شود و سپس به محل نصب انتقال پیدا می کنند.

چگونگی تعیین تراکم و ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی

تعداد شاخه های حفاظدر هر دو متر از طول را، تراکم نرده شاخ گوزنی می گویند. هر چه که تعداداین شاخه ها در متر بیشتر باشد یعنی تراکم در تولید حفاظ شاخگوزنی بیشتر است و کیفیت کار بالاتر می رود. حفاظ شاخ گوزنی یک شاخه اصلیدارد که ارتفاع بیشتری دارد و سپس سایر شاخک ها به ترتیب در ارتفاع کمتری جوش دادهمی شوند. معیار تعیین ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی نیز همان شاخه اصلی است. معمولا تراکمشاخه اصلی در طول هر 2 متر نهایتا 15 عدد شاخه اصلی است. در واقع اگر با تعدادبیشتر از این مواجه شدید احتمالا سازندگان شاخه های فرعی را نیز جزو تراکم به شمارآورده اند.

نقشه حفاظ شاخ گوزنی

نکته مهم و قابل توجهدر نصب حفاظ، رعایت تمام و کمال نقشه حفاظ بالای درب حیاط وپیاده سازی صحیح آن الگو است. زیرا که علاوه بر تراکم، رعایت هندسه درست در ساختحفاظ، تاثیر بالایی در استحکام سازه دارد. بهطور مثال شاید حفاظ دیوار حیاط، تراکم بالایی داشته باشد اما پایه اصلی توان تحملوزن شاخه ها را نداشته باشد بدین ترتیب ضریب امنیت حفاظ دیوار کاهش پیدا میکند.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی چگونه محاسبه می شود؟

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به موارد متعددی بستگی دارد. 4 عاملاصلی هستند که بیشتری تاثیر را بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی دارند.

جنس حفاظ شاخگوزنی

معمولا تنها متریالمورد استفاده برای ساخت نرده دیوار آهن می باشد. از این رو قیمتکیلو آهن یا میله گرد یکی از المان های تعیین کننده قیمت نصب حفاظحصار است.

ارتفاع مد نظربرای نصب حفاظ شاخ گوزنی

ارتفاع حفاظ دیواربین یک تا یک و نیم متر متغیر است. میزان ارتفاع مهمترین عامل تعیین کننده قیمتنرده دیوار است.

تراکم شاخه هادر ساخت حفاظ دزدگیر دیوار

تراکم هر چه بیشترباشد یعنی تعداد میله های به کار رفته در هر متر طول بیشتر است و طبعا تعداد شاخههای فرعی نیز بیشتر می شود و میزان مصرفی آهن نیز بالا می رود. ازین رو قیمتحفاظ شاخ گوزنی دیوار حیاط و قیمت نرده کشی دیوارحیاط نیز بالاتر می رود.

مدل حفاظ شاخگوزنی

حفاظ های فولادی درانواع سر نیزه ای، حفاظ بوته ای، مدل نرده دیوار نیزار، لیلیوم و شاخگوزنی هستند. که اجرت ساخت این ها بنا بر طرح و مدلشان با هم کمی تفاوت دارند. از این رو قیمت هر متر حفاظشاخ گوزنی به طرح و مدل آن نیز وابسته است.

ساخت حفاظ شاخ گوزنی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

سخن آخر اینکه تامینامنیت یکی از مهم ترین اقدامات در اوضاع و شرایط کنونی است. در صورتی که مایل بهساخت انواع حفاظ دیوار با مناسب ترین هزینه هستید با متخصصین ما مشورت کنید تابهترین تصمیمات رو بر اساس بودجه مد نظر خود اتخاذ نمایید. برای بررسی قیمت ومشاهده نمونه کارهای حفاظ شاخ گوزنی کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و بامشاوره رایگان شما را جزئیات انجام کار و قیمت حفاظ شاخ گوزنی مطلع نمایند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس حفاظ شاخ گوزنی و همچنین ارایه خدمات ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس حفاظ شاخ گوزنی

ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت

ساخت نرده حفاظ دیوار سرنیزه‌ای

ساخت حفاظ روی دیوار لیلیوم

ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی

ساخت حفاظ بوته ای

ساخت حفاظ نیزار و ....

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط ساخت نرده شاخ گوزنی روی دیوار حیاط و باغ

قیمت دقیق حفاظ شاخ گوزنی پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 600,000 الی 3,000,000 تومان
سمپاشی درختان و فضای سبز
سمپاشی درختان و فضای سبز
قیمت از 450,000 الی 450,000 تومان
ساخت حفاظ استیل پنجره و بالکن
ساخت حفاظ استیل پنجره و بالکن
قیمت از 750,000 الی 8,500,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 700,000 الی 5,000,000 تومان