حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

از 1155 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی تا ارتفاع سه متر(هر متر)

150,000 الی 300,000 تومان

قیمت ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی تا ارتفاع بیش از سه متر(هر متر)

250,000 الی 400,000 تومان

متوسط قیمت6,500,000 تومانکمینه قیمت6,500,000 تومانبیشینه قیمت6,500,000 تومان

آنچه درباره حفاظ شاخ گوزنی خواهید خواند

  • حفاظ شاخ گوزنی
  • انواع حفاظ دیوار حیاط باغ و ویلا
  • طریقه نصب حفاظ شاخ گوزنی چگونه است؟
  • چگونگی تعیین تراکم و ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی
  • نقشه حفاظ شاخ گوزنی
  • قیمت حفاظ شاخ گوزنی چگونه محاسبه می شود؟
  • ساخت حفاظ شاخ گوزنی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار می توان امنیت یک ساختمان یا ویلا را تامین کرد. گاهی با نصب دوربین و دزدگیرهای هوشمند می توان بعد از ارتکاب جرم سارق یا سارقین را شناسایی کرد. البته منکر نمی شویم که وجود این دستگاه ها تا حد بالایی مانع وقوع دزدی هم می شود. اما خوب چرا اصلا ریسک کنیم؟ وقتی می توانید با ساخت حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار حیاط به طور کامل جلوی ورود هر فرد غیر مجاز حتی حیوانات را به محیط زندگی خود بگیرید. یکی از مرسوم ترین حفاظ دیوار مربوط به ساخت حفاظ شاخ گوزنی است. با ما در ادامه همراه باشید تا انواع حفاظ دیوار حیاط و عوامل موثر بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی آشنا شوید.

انواع حفاظ دیوار حیاط باغ و ویلا

ساخت حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار

ساخت حفاظ شاخ گوزنی نمونه ی نسبتا جدیدی هستند که بسیار متداول شده اند. نوک حفاظ شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط آهنگران حرفه ای در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده می شوند. حفاظ شاخ گوزنی به شکلی است که علاوه بر ظاهر زیبایی که به سر دیوار ساختمان ها می بخشند، جنبه ی امنیتی ساختمان را نیز به طور چشمگیری بالا می برند. زیرا به علت تراکم زیاده شاخه ها و نوک تیز آن ها عبور از روی این حفاظ ها تقریبا غیر ممکن می شود.

ساخت حفاظ سرنیزه ای

ساخت حفاظ سرنیزه ای یک حفاظ بسیار ساده و قدیمی می باشد که در اکثر خانه های قدیمی نیز دیده می شود. این نوع حفاظ دیوار حیاط تقریبا بر سر در تمام خانه ها ویلایی هستند. یکی از علت های پر فروش بودن این نوع حفاظ دیوار ویلا قابلیت اجرا در ارتفاع 1.5 متری است.

حفاظ سرنیزه ای به صورت یک، دو یا سه طرفه نیز قابل اجرا می باشد که در این مواقع به علت ظاهر خود به حفاظ آبشاری نیز نامیده می شوند. همین طراحی ساده و نوستالژیک موجب شده است تا همیشه طرفداران خود را داشته باشند.

ساخت حفاظ لیلیوم

حفاظ دیوار لیلیوم یکی از جذاب ترین و زیباترین حفاظ ها محسوب می شود. همچنین بیشترین میزان امنیت را در بین سایر روش های حفاظ های دیوار حیاط دارند. علت نامگذاری این حفاظ دیوار لیلیوم به علت شباهت آنها به گل لیلیوم است. همچنین برای رنگ آمیزی حفاط لیلیوم نیز می توان از دو رنگ استفاده کرد. طراحی و ساخت حفاظ لیلیوم به ترتیبی است که از مرکز شروع شده و به سمت اطراف پخش می شوند.

نصب حفاظ بوته ای

ساخت حفاظ دیوار بوته ای تقریبا شبیه ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی است. تقریبا یک دیوار امنیتی غیر قابل نفوذ برای سارقان به حساب می آید. همچنین از مزایای ساخت و نصب حفاظ بوته ای دیوار نصب سریع و آسان در ارتفاع های مختلف است.

طریقه نصب حفاظ شاخ گوزنی چگونه است؟

اگر تصمیم به نصب حفاظ شاخ گوزنی یا سایر نوع های حفاظ دارید. ممکن است همواره سوال هایی از بابت روش نصب حفاظ شاخ گوزنی و یا مدت زمان ساخت و نصب آن داشته باشید. خوشبختانه نصب حفاظ روی دیوار حیاط به طور معمول کار آسانی است و نیاز به تخریب چندانی در دیوار نیست. زیرا کل پروسه ساخت در داخل کارگاه انجام می شود و سپس به محل نصب انتقال پیدا می کنند.

چگونگی تعیین تراکم و ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی

تعداد شاخه های حفاظ در هر دو متر از طول را، تراکم نرده شاخ گوزنی می گویند. هر چه که تعداد این شاخه ها در متر بیشتر باشد یعنی تراکم در تولید حفاظ شاخ گوزنی بیشتر است و کیفیت کار بالاتر می رود. حفاظ شاخ گوزنی یک شاخه اصلی دارد که ارتفاع بیشتری دارد و سپس سایر شاخک ها به ترتیب در ارتفاع کمتری جوش داده می شوند. معیار تعیین ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی نیز همان شاخه اصلی است. معمولا تراکم شاخه اصلی در طول هر 2 متر نهایتا 15 عدد شاخه اصلی است. در واقع اگر با تعداد بیشتر از این مواجه شدید احتمالا سازندگان شاخه های فرعی را نیز جزو تراکم به شمار آورده اند.

نقشه حفاظ شاخ گوزنی

نکته مهم و قابل توجه در نصب حفاظ، رعایت تمام و کمال نقشه حفاظ بالای درب حیاط و پیاده سازی صحیح آن الگو است. زیرا که علاوه بر تراکم، رعایت هندسه درست در ساخت حفاظ، تاثیر بالایی در استحکام سازه دارد. به طور مثال شاید حفاظ دیوار حیاط، تراکم بالایی داشته باشد اما پایه اصلی توان تحمل وزن شاخه ها را نداشته باشد بدین ترتیب ضریب امنیت حفاظ دیوار کاهش پیدا می کند.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی چگونه محاسبه می شود؟

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به موارد متعددی بستگی دارد. 4 عامل اصلی هستند که بیشتری تاثیر را بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی دارند.

جنس حفاظ شاخ گوزنی

معمولا تنها متریال مورد استفاده برای ساخت نرده دیوار آهن می باشد. از این رو قیمت کیلو آهن یا میله گرد یکی از المان های تعیین کننده قیمت نصب حفاظ حصار است.

ارتفاع مد نظر برای نصب حفاظ شاخ گوزنی

ارتفاع حفاظ دیوار بین یک تا یک و نیم متر متغیر است. میزان ارتفاع مهمترین عامل تعیین کننده قیمت نرده دیوار است.

تراکم شاخه ها در ساخت حفاظ دزدگیر دیوار

تراکم هر چه بیشتر باشد یعنی تعداد میله های به کار رفته در هر متر طول بیشتر است و طبعا تعداد شاخه های فرعی نیز بیشتر می شود و میزان مصرفی آهن نیز بالا می رود. ازین رو قیمت حفاظ شاخ گوزنی دیوار حیاط و قیمت نرده کشی دیوار حیاط نیز بالاتر می رود.

مدل حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ های فولادی در انواع سر نیزه ای، حفاظ بوته ای، مدل نرده دیوار نیزار، لیلیوم و شاخ گوزنی هستند. که اجرت ساخت این ها بنا بر طرح و مدلشان با هم کمی تفاوت دارند. از این رو قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی به طرح و مدل آن نیز وابسته است.

ساخت حفاظ شاخ گوزنی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

سخن آخر اینکه تامین امنیت یکی از مهم ترین اقدامات در اوضاع و شرایط کنونی است. در صورتی که مایل به ساخت انواع حفاظ دیوار با مناسب ترین هزینه هستید با متخصصین ما مشورت کنید تا بهترین تصمیمات رو بر اساس بودجه مد نظر خود اتخاذ نمایید. برای بررسی قیمت و مشاهده نمونه کارهای حفاظ شاخ گوزنی کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و با مشاوره رایگان شما را جزئیات انجام کار و قیمت حفاظ شاخ گوزنی مطلع نمایند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس حفاظ شاخ گوزنی و همچنین ارایه خدمات ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس حفاظ شاخ گوزنی

ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت

ساخت نرده حفاظ دیوار سرنیزه‌ای

ساخت حفاظ روی دیوار لیلیوم

ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی

ساخت حفاظ بوته ای

ساخت حفاظ نیزار و ....

نظرات کاربران

profile picture
کاربر جدید

بسیار وقت شناس و منصف و ماهر در انجام کار هستند

profile picture
سمیه خواب نما

ممنون از همیار شرکت سمپاشی سلامت گستر مبین

profile picture
آذر اورنگیان

از کار ایشان بسیار راضی هستم ..یک آدم حرفه ای ، کاربلد، صبور، وقت شناس و منظم .... برای کار مربوط به دربهای سکوریت ایشان را توصیه میکنم

profile picture
سارا عاشوری

سروقت اومدن و هم رفتارشون عالی بود هم سرعت عمل بالایی داشتن. ممنون از هوم سرویز

شرایط ساخت نرده شاخ گوزنی روی دیوار حیاط و باغ

قیمت دقیق حفاظ شاخ گوزنی پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

mosquito-netting-service
توری پنجره
قیمت از 1,700,000 الی 5,000,000 تومان
spraying-trees
سمپاشی درختان و فضای سبز
قیمت از 1,000,000 الی 1,700,000 تومان
window-steel-guard
ساخت حفاظ استیل پنجره و بالکن
قیمت از 2,000,000 الی 2,000,000 تومان
camera-repair
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 950,000 الی 1,400,000 تومان