نرده فرفورژه
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
نصب نرده و حفاظ فرفورژه

نرده فرفورژه

از 1324 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نرده فرفورژه در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت نصب نرده(متری)

70,000 الی 120,000 تومان

قیمت نصب انواع حفاظ(متری)

85,000 الی 145,000 تومان

متوسط قیمت3,500,000 تومانکمینه قیمت3,500,000 تومانبیشینه قیمت5,000,000 تومان

آنچه درباره نرده فرفورژه خواهید خواند

  • نرده فرفورژه پنجره، بالکن و راه پله
  • مراحل ساخت نرده فرفورژه
  • کاربردهای ساخت و نصب نرده فرفورژه کدام است؟
  • محافظ پنجره فرفورژه
  • نرده راه پله فرفورژه
  • نرده فرفورژه بالکن
  • نرده فرفورژه مدرن چیست؟
  • عوامل موثر بر قیمت نرده فرفورژه چیست؟
  • ساخت انواع نرده و حفاظ فرفورژه با متخصصین هوم سرویز

نرده فرفورژه پنجره، بالکن و راه پله

کلمه فرفورژه که برروی سازه های آهنی گذاشته شده است از یک واژه فرانسوی به معنای گلنرده برگرفتهشده است. معنای این لغت به معنای ایجاد پیچ و تاب در آهن است. نرده فرفورژه نیزبه همین علت اینگونه نامگذاری شده است. در واقع آهنگران در ساخت نرده فرفورژه باساخت گل و بوته های آهنی به میله های تاب خورده نقش های زیبایی به وجود می آورند.

فرفورژه یکی ازبادوام ترین مواد در دسترس و البته ارزانترین آنها است. زیرا که با توجه به مقاومتبالای این فلز نسبت به سایر فلزات قیمت بسیار مناسب تری دارد. همچنین حفاظفرفورژه برای مکان هایی که باید در مقابل آتش مقاوم باشند گزینه خوبی است. از مزایای دیگر نصب حفاظفرفورژه قابلبت رنگ پذیری آنها است. این قابلیت موجب می شود که با انواعدکوراسیون و نما کاملا همخوانی پیدا کند. درادامه به معرفی انواع کاربرد نرده فرفورژه ای و عوامل موثر بر قیمت نرده فرفورژه می پردازیم.

مراحل ساخت نرده فرفورژه

ساخت حفاظ فرفورژه بالکن وپنجره در کارگاه شروع می شود و بر اساس نوع طرح درخواستی مشتری و اندازه های گرفتهشده اقدام به ساخت ساز در ابعاد مورد نظر می کنند. مرحله ساخت نردهفرفورژه شامل برش آهن، ایجاد طرح و گل جوشکاری و در نهایت رنگ کاری نردهاست. پس از ساخت، نرده آهنی را به محل مورد نظر انتقال می دهند و سپسمرحله نهایی نوبت به نصب و جوشکاری نهایی می رسد. در ادامه به معرفی کاربرد ساختنرده و قیمت فرفورژه خواهیم پرداخت.

کاربردهای ساخت و نصب نرده فرفورژه کدام است؟

هیچ محدودیتی نمیتوان برای استفاده از آهن در ساخت سازها قائل شد. در واقعیت حفاظ فرفورژه درتمام قسمت های داخلی و خارجی خانه و آپارتمان از نرده فرفورژه راه پله، حفاظفرفورژه پنجره، حفاظ فرفورژه بالکن و حفاظ فرفورژه تراس ویا در حفاظ فرفورژه دیوار و غیره کاربرد دارد. امااولین و بیشترین استفاده از نرده فرفورژه در ساخت نرده راه پله ساختمان است.بعدها از انواع طرح های فرفورژه برای ساخت درب و نرده فلزی پنجره نیز استفاده شد.

محافظ پنجره فرفورژه

یکی از راهکارهای حفظایمنی ساختمان، ساخت و نصب محافظ پنجره فرفورژه است. نرده فرفورژه پنجره یکی از راهکارهای موثر و البته کم هزینه برای حفظ ایمنی ساختمان است.زیرا اغلب طبقات اول یا دوم که در ارتفاع کمتری از کوچه یا خیابان هستند دسترسیراحت تری برای دزدان دارد. از این رو با نرده فرفورژه می توان از ورودافراد دیگر به خانه جلوگیری کرد. همچنین با نصب حفاظ فرفورژه بالکن میتوان ظاهر زیبایی را به نمای ساختمان بخشید.

نرده راه پله فرفورژه

نرده فرفورژه راهپله یکی از ضروری ترین مواردی است که قبل از هر چیزی باید به فکر آنباشید. نرده فرفورژه یکی از بهترین نرده ها برای پله گرد و پله پیچ است.ساخت نرده فرفورژه راه پله از زمانهای گذشته در گروه نرده های لوکس و سلطنتی بودهاست و برای خانه های اشرافی مورد استفاده قرار می گرفته است. ضروریت نرده راه پلهفرفورژه زمانی مشخص می شود که بخواهید از پلکان بدون محافظ رفت وآمد کنید. البته نرده فرفورژه بیشتر برای پله گرد و پلهدوبلکس کاربرد دارد. زیرا که این نرده های آهنی در صورتی که در معرض رطوبتنباشند، طول عمر بسیار بالاتری دارند و می توانند سالیان سال زیبا باقی بمانند.

نرده فرفورژه بالکن

در ساخت نردهبالکن از مواردی است که متریال و استحکام نرده آن بیش از هر چیزی اهمیتدارد. از این رو ساخت نرده فرفورژه بالکن به علت استفاده از آهنبیشتر پیشنهاد می شود. همچنین نرده فرفورژه تراس موجب ایجاد ظاهرلاکچری در ساختمان می شود. اغلب در ساختمان هایی که نماهای سنگی و آجریدارند، ساخت نرده فرفورژه بالکن زیبایی بی نظیری ایجاد می کند.

از مزایای دیگر نصبحفاظ فرفوژه بالکن این است که در هر ابعادی و هر شکلی قابلانعطاف و نصب است. به عبارت دیگر قابلبت فرم گیری آهن موجب می شود که هیچ محدودیتیبرای سازنده و کارفرما وجود نداشته باشد و انواع طرح ها قابل اجرا باشند.

نرده فرفورژه مدرن چیست؟

معمولا در ساختمان هاییکه ظاهر و نمای مدرن تری دارند نیز برای ساخت نرده فرفورژه باید طرح هاو اشکال مدرنی را انتخاب کرد. همانطور که پیش تر هم بیان کردیم ساخت فرفورژه هیچمحدودیتی ندارد. به همین علت ساخت نرده فرفورژه مدرن نیز روی کار آمدهاست. ساخت نرده فرفورژه مدرن یک ظاهر شیک و لاکچری به نمای ساختمان میبخشد. از جهت دیگر نصب نرده فرفورژه مدرن از استحکام بالایی نسبت بهنمونه کلاسیک خود برخوردار است و حفاظ بسیار قابل اعتمادی محسوب می شود.

عوامل موثر بر قیمت نرده فرفورژه چیست؟

مهمترین عامل تاثیرگذار بر قیمت ساخت نرده و حفاظ فرفورژه مقدار آهن مورد نیاز است. قیمت فرفورژه بر اساس مقدار آهن مصرفی متناسب با نوع طرح نرده و همچنین ابعاد درب و پنجره است. هر چهابعاد بزرگتر باشد و تعداد گل و نقش های فرفورژه پیچیده تر باشد میزان آهن موردنیاز و قیمت فرفورژه و قیمت ساخت آن نیز افزایش پیدا می کند. قیمت ساخت حفاظ فرفورژه مدرن نسبتبه سایر موارد کمتر است. زیرا طزاحی های مدرن ساده تر هستند به این ترتیب کهدستمزد و اجرت ساخت حفاظ فرفورژه کمتری دارد.

ساخت انواع نرده و حفاظ فرفورژه با متخصصین هوم سرویز

ساخت حفاظ و نردهفرفورژه اگر به صورت اصولی و حرفه ای توسط نصاب حفاظ فرفورژه انجامشود امنیت و زیبایی بی نظیری به همراه دارد. همانطور که می دانید زیبایی کار درگرو مهارت آهنگر و جوشکار اجرا کننده نرده فرفورژه راه پله و بالکن است.با توجه به بودجه مد نظر خود می توانید اقدام به نصب نرده فرفورژه ساده یاطرح هایی با تعداد گلهای پیچیده تر کنید. جهت دریافت مشاوره رایگان واطلاع ازهزینه می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. همکاران ماجهت تخمین قیمت هر متر نرده فرفورژه در محل مورد نظر حضور پیدا خواهندکرد و بر اساس بودجه شما بهترین انتخاب ها را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نرده فرفورژه و همچنین ارایه خدمات حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نرده فرفورژه

حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی

نرده فرفورژه تراس

نصب نرده فرفورژه بالکن

ساخت و نصب حفاط فرفورژه درب

ساخت حفاظ فرفورژه راه پله

حفاظ فرفورژه پنجره

ساخت حفاظ فرفورژه دیوار و ...

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط نرده فرفورژه بالکن، حفاظ فرفورژه تراس، راه پله و پنجره

قیمت دقیق حفاظ و نرده فرفورژه پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نقاشی درب حیاط ساختمان
نقاشی درب حیاط ساختمان
قیمت از 1,500,000 الی 4,000,000 تومان
نماشویی
نماشویی
قیمت از 2,500,000 الی 5,000,000 تومان
فینیشینگ ساختمان
فینیشینگ ساختمان
قیمت از 350,000 الی 5,000,000 تومان
آهنگری
آهنگری
قیمت از 2,000,000 الی 8,500,000 تومان