فینیشینگ ساختمان

فینیشینگ ساختمان

از 1353 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت فینیشینگ ساختمان در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت فینیشینگ ساختمان

توافقی

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

آنچه درباره فینیشینگ ساختمان خواهید خواند

 • فینیشینگ ساختمان چیست؟
 • فینیشینگ ساختمان نوساز از چه قسمت هایی تشکیلمی شود؟
 • فینیشینگ و نظافت برج های نوساز
 • نظافت ساختمان نوساز چه مزیت هایی دارد؟
 • در نظافت ساختمان و برج های نوساز از چه تجهیزاتی استفاده می شود؟
 • نظافت ساختمان بازسازی شده توسط متخصصین فینیشینگ ساختمان انجام میشود
 • هزینه نظافت ساختمان های نوساز به چه مواردی بستگی دارد؟
 • انجام کلیه امور مربوط به فینیشینگ و نظافت برج های نوساز توسطمتخصصین هوم سرویز

فینیشینگ ساختمان چیست؟

کلیه اقدامات پاکسازیساختمان نوساز در بخش نهایی ساخت و ساز را فینیشینگ ساختمان می گویند. خدماتپاکسازی ساختمان های نوساز پس از انجام نازک کاری ساختمان انجام می شود.مطمعنا بلافاصله پس از انجام عملیات عمرانی و مراحل ساخت داخلی و ساخت نما،ساختمان قابل بهره برداری نیست. فینیشنگ ساختمان در ساختمان های نوساز و یا پس ازبازسازی ساختمان انجام می شود. در ادامه به انواع اقدامات مربوط به فینیشنگساختمان های نوساز و بازسازی شده و همچنین عوامل موثر بر قیمت فینیشینگ ساختمانیا قیمت نظافت ساختمان نوساز می پردازیم.

فینیشینگ ساختمان نوساز از چه قسمت هایی تشکیلمی شود؟

فینیشینگ که واژهلاتینی است در واقع در فارسی به معنای خدمات نهایی و تمام کننده است. این اقداماتشامل شستشو و پاکسازی کامل محیط ار مصالح ساختمانی است. نظافت ساختمان هاینوساز از اهمیت بالایی برخوردار است. این مورد را که چه زمانی را به فینیشینگساختمان بازسازی شده یا نوساز اختصاص دهید، بسیار با اهمیت است. هیچ گاهعملیات نظافتی نباید با فرآیندهای عمرانی به طور همزمان انجام شوند، زیرا تداخلاین دو مورد با هم در مواردی موجب می شود که نه تنها آلودگی ها از بین نمی روندبلکه در گیرودار انجام خدمات عمرانی، آلودگی ها همیشگی و ثابت می شوند. نظافت تخصصی ساختمان نوساز که همزمان با پایان عملیات عمرانی آغاز میشوند، به دو قسمت کلی تقسیم می شوند.

جمع آوری نخالههای ساختمانی

پس از انجام نازککاری های نهایی با حجم انبوهی از مصالح سنگین و ملات در طبقات ساختمان مواجه میشویم. در فینیشینگ ساختمان نوساز تمام مصالح زیر و درشت باقیمانده به همراهسایر نخاله ها از محیط جمع آوری می شوند. جمع آوری نخاله ها باید با دقت بیشتریانجام شود تا به سایر قسمت های ساختمان آسیبی وارد نشود.

نظافت نقطه بهنقطه ساختمان

به این ترتیب در اینبخش تمام قسمت های ساختمان پس از ساخت یا بازسازی به صورت کلی پاکسازی می شوند.قسمت های کفسازی شده و سایر قسمت های داخلی ساختمان و در مواردی نمای بیرونیساختمان در فینیشینگ ساختمان کاملا پاکسازی و نظافت می شوند.

فینیشینگ و نظافت برج های نوساز

خدمات فینیشینگ برجنوساز با موارد دیگر تفاوت دارد. فینیشینگ برج، سختی های مربوط به خود را دارد.زیرا در ساخت این آسمان خراش ها اسکلت بندی و مصالح متفاوتی استفاده شده است. بههمین علت نظافت ساختمان نوساز قبل از تحویل باید با مهارت انجام شود.

پیمانکاران و سازندگان ساختمان ها و مجتمعهای مسکونی و تجاری پس از اتمام پروژه نیاز به نظافت و شستشوی تخصصی ساختماننوساز یا به اصطلاح به فینیشینگ ساختمان نیاز پیدا خواهند کرد. به علت ایجاد حجمبالای آلودگی در هنگام ساخت و ساز که حاصل از فعالیت های عمرانی است، کار پاکسازیساختمان نوساز کار آسانی نخواهد بود.

قسمت های متعددی ازیک ساختمان نوساز نیاز به پاکسازی و نظافت دارند. از جمله قسمت هایی که پس از ساختو ساز برج ها و ساختمان ها تحت عنوان فینیشینگساختمان نوساز قرار می گیرند عبارت انداز:

 • راه پلهها
 • پشت بام
 • دیوار وکف داخل واحد های مسکونی
 • حیاط
 • پارکینگ
 • نما وورودی ساختمان
 • آسانسور
 • لابیساختمان

نظافت ساختمان نوساز چه مزیت هایی دارد؟

متاسفانه بسیاری ازشرکت های ساختمانی، بر این باورند که نظافت ساختمان نوساز، پاکسازیساختمان نوساز یا فینیشینگ ساختمان اقداماتی بسیار آسان و بدون نیاز به تخصص وتجهیزات نظافتی خاص می باشند. به این ترتیب این افراد یا کمک از نیروی کارساختمانی ساده اقدام به نظافت ساختمان نوساز می کنند، که این اقدامات چیزیجز اتلاف هزینه و بازدهی پایین نخواهد بود. در صورتی که انجام عملیات فینیشینگساختمان باید توسط کادر مجرب و متخصص انجام شود تا مزیت های زیر را بههمراه داشته باشد.

 1. فینیشنگساختمان موجب مشخص شدن بهتر معماری ساختمان می شود.
 2. جلوهبیشتر زیبایی ساختمان را به همراه دارد زیرا هرگونه آلودگی، گرد و غبار و نخالههای ساختمانی از ساختمان خارج می شود.
 3. موجبضدعفونی شدن محیط می شود. زیرا با عبور و مرور افراد متعدد، ممکن است آلودگی هایعفونی در محل ایجاد شده باشد که با شستشو با مواد شوینده محیط امنی ایجاد خواهدشد.
 4. مورد بعدیاینکه با نظافت نقطه به نقطه در پاکسازی و شستشوی ساختمان های نوساز تمامنقص های عمرانی مشخص می شود و پیمانکار ملزم می شود تمام این موارد را رفعکند.
 5. درساختمان های نوساز گرد و غبار و ذرات معلق در هوا ناشی از مصالح، عامل اصلی ایجادآلودگی هستند. شستشوی ساختمان نوساز موجب تصفیه هوای داخل ساختمان می شود.البته این اقدامات در گرو مهارت و تجربه گروه متخصص در زمینه فینیشینگ ساختمان میباشد وگرنه نتیجه ی کار چنگی به دل نخواهد زد.

در نظافت ساختمان و برج های نوساز از چه تجهیزاتی استفاده می شود؟

 1. راپل

برای شستشوی ویژهساختمان های نوساز و برج های مسکونی و تجاری از راپل که شامل طناب وقلاب های ویژه می باشد برای نظافت نما و نظافت برج های نوساز استفاده می کنند.

 1. اسکرابر

ماشین های نظافتی یااسکرابرها به دو دسته ی دستی و سرنشین دار تقسیم بندی می شوند، که در واقع هر دوعملکردی مشابه هم دارند که با توجه به میزان مساحت موجود از آنها استفاده می شود. اسکرابرمورد استفاده برای فینیشینگ، وظیفه شستشو و خشک کردن سطوح ساختمان را بر عهدهدارد.

 1. مکنده هایصنعتی

مکنده های صنعتی نیزهمانطور که از نامگذاری آنها مشخص است تمام آلودگی ها را از سطوح جمع آوری کرده ومحیط را عاری از هر گونه گرد و غبار می کنند.

 1. شیشه شویهای برقی

این دستگاه پر قدرتبا دارا بودن قابلیت مکش به همراه تیغه مخصوص شیشه، تمام آلودگی های روی شیشه را ازبین خواهند برد.

 1. واترجت

واترجت ها نیز براساس نوع پروژه برای نظافت نهایی در حیاط، پارکینگ و ورودی و نمای خانه استفاده میشود.

نظافت ساختمان بازسازی شده توسط متخصصین فینیشینگ ساختمان انجام میشود

خدمات فینیشینگساختمان تنها محدود به ساختمان ها و برج های نوساز نیست. در مواردی نظافتساختمان بازسازی شده باید توسط گروهیمتخصص در این زمینه و با تجهیزات مدرن انجام شود. اگر این خدمات به گروه متخصصسپرده شود تنها می توانید از نتیجه کار مطمئن شوید و همچنین از نتیجه نهایی، لذتببرید.

هزینه نظافت ساختمان های نوساز به چه مواردی بستگی دارد؟

نظافت ساختمان هاینوساز از مواردمتعددی تشکیل شده است. با توجه با به وسعت پروژه و نوع خواسته کارفرما طبعا هزینهفینیشینگ ساختمان نیز تغییر خواهد کرد. اما می توانید مطمئن باشید که هزینهنظافت ساختمان نوساز در مقایسه با هزینه های عمرانی مبلغ ناچیزی است که اهمیتبسیار بسیار بالایی دارد. البته موارد مانند نوع تجهیزات و مهارت اکیپ در برآرود قیمتنظافت ساختمان نوساز بسیار موثر هستند. همچنین مدت زمان اجرای کار نیز ازموارد مهم دیگری است که بر قیمت خدمات فینیشینگ ساختمان تاثیر می گذارد.

انجام کلیه امور مربوط به فینیشینگ و نظافت برج های نوساز توسطمتخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز بهدریافت مشاوره و اطلاع از قیمت نظافت برج های نوساز و خدمات فینیشینگ تنهاکافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهتارائه توضیحات و اعلام قیمت با شما تماس خواهند گرفت و از جزئیات عمل مطلع خواهیدشد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس فینیشینگ ساختمان و همچنین ارایه خدمات فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت ساختمان ارائه می دهد که شامل نظافت مشاعات با نظافتچی ساختمان ماهر, نماشویی ساختمان با شرکت نماشویی ساختمان معتبر, کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز, نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی, نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب, نظافت و شستشوی سوله و انبار , استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس فینیشینگ ساختمان

فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر

فینیشینگ ساختمان های بازسازی شده

نظافت تخصصی آپارتمان های نوساز با استفاده از تجهیزات پیشرفته

فینیشینگ برج های نوساز با استفاده از راپل و اسکرابر

فینیشینگ ساختمان نوساز با استفاده از مکنده های صنعتی، واترجت و ...

پاکسازی و نظافت ساختمان نوساز قبل از تحویل و فینیشنگ برج های نوساز توسط اکیپ متخصص

نظرات کاربران

profile picture
کامیار باغبانباشی

تشکر میکنم از هوم سرویز نیروی خوبی اعزام کردند و از نتیجه کار رضایت داشتیم ممنون

profile picture
کامیار باغبانباشی

نیروهای خوبی بودند و بدون دردسر کارکردند

profile picture
میثم کاتبی

راضی بودم خیلی عالی بودند

profile picture
عسل دریس پور

عالی بودند ممنونمم

شرایط پاکسازی تخصصی برج و آپارتمان های نوساز و بازسازی شده

این سرویس مخصوص ساختمان ها و برج های مسکونی نوساز می باشد که پس از به اتمام رسیدن عملیات­های عمرانی ساختمان نیاز به نظافت و تمیزکاری، پاکسازی کامل محیط و خارج نمودن نخاله های و زیاله های شیمیایی و صنعتی جهت آماده سازی شرایط ساختمان جهت بهره برداری خواهند داشت.

تعداد طبقات و حجم کار در برآورد قیمت کار تاثیر گذار می باشد.

لوازم و تجهیزات و مواد تمیز کننده و بهداشتی مورد نیاز توسط همیار تهیه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شارژ کپسول آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 1,460,000 الی 1,912,000 تومان
نماشویی
نماشویی
قیمت از 2,500,000 الی 5,000,000 تومان
کفسابی
کفسابی
قیمت از 300,000 الی 3,000,000 تومان
نصب شیشه سکوریت
نصب شیشه سکوریت
قیمت از 500,000 الی 800,000 تومان