فینیشینگ ساختمان

فینیشینگ ساختمان

از 1353 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت فینیشینگ ساختمان در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت فینیشینگ ساختمان

توافقی

متوسط قیمت1,500,000 تومانکمینه قیمت1,500,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

آنچه درباره فینیشینگ ساختمان خواهید خواند

 • فینیشینگ ساختمان چیست؟
 • فینیشینگ ساختمان نوساز از چه قسمت هایی تشکیل می شود؟
 • فینیشینگ و نظافت برج های نوساز
 • نظافت ساختمان نوساز چه مزیت هایی دارد؟
 • در نظافت ساختمان و برج های نوساز از چه تجهیزاتی استفاده می شود؟
 • نظافت ساختمان بازسازی شده توسط متخصصین فینیشینگ ساختمان انجام می شود
 • هزینه نظافت ساختمان های نوساز به چه مواردی بستگی دارد؟
 • انجام کلیه امور مربوط به فینیشینگ و نظافت برج های نوساز توسط متخصصین هوم سرویز

فینیشینگ ساختمان چیست؟

کلیه اقدامات پاکسازی ساختمان نوساز در بخش نهایی ساخت و ساز را فینیشینگ ساختمان می گویند. خدمات پاکسازی ساختمان های نوساز پس از انجام نازک کاری ساختمان انجام می شود. مطمعنا بلافاصله پس از انجام عملیات عمرانی و مراحل ساخت داخلی و ساخت نما، ساختمان قابل بهره برداری نیست. فینیشنگ ساختمان در ساختمان های نوساز و یا پس از بازسازی ساختمان انجام می شود. در ادامه به انواع اقدامات مربوط به فینیشنگ ساختمان های نوساز و بازسازی شده و همچنین عوامل موثر بر قیمت فینیشینگ ساختمان یا قیمت نظافت ساختمان نوساز می پردازیم.

فینیشینگ ساختمان نوساز از چه قسمت هایی تشکیل می شود؟

فینیشینگ که واژه لاتینی است در واقع در فارسی به معنای خدمات نهایی و تمام کننده است. این اقدامات شامل شستشو و پاکسازی کامل محیط ار مصالح ساختمانی است. نظافت ساختمان های نوساز از اهمیت بالایی برخوردار است. این مورد را که چه زمانی را به فینیشینگ ساختمان بازسازی شده یا نوساز اختصاص دهید، بسیار با اهمیت است. هیچ گاه عملیات نظافتی نباید با فرآیندهای عمرانی به طور همزمان انجام شوند، زیرا تداخل این دو مورد با هم در مواردی موجب می شود که نه تنها آلودگی ها از بین نمی روند بلکه در گیرودار انجام خدمات عمرانی، آلودگی ها همیشگی و ثابت می شوند. نظافت تخصصی ساختمان نوساز که همزمان با پایان عملیات عمرانی آغاز می شوند، به دو قسمت کلی تقسیم می شوند.

جمع آوری نخاله های ساختمانی

پس از انجام نازک کاری های نهایی با حجم انبوهی از مصالح سنگین و ملات در طبقات ساختمان مواجه می شویم. در فینیشینگ ساختمان نوساز تمام مصالح زیر و درشت باقیمانده به همراه سایر نخاله ها از محیط جمع آوری می شوند. جمع آوری نخاله ها باید با دقت بیشتری انجام شود تا به سایر قسمت های ساختمان آسیبی وارد نشود.

نظافت نقطه به نقطه ساختمان

به این ترتیب در این بخش تمام قسمت های ساختمان پس از ساخت یا بازسازی به صورت کلی پاکسازی می شوند. قسمت های کفسازی شده و سایر قسمت های داخلی ساختمان و در مواردی نمای بیرونی ساختمان در فینیشینگ ساختمان کاملا پاکسازی و نظافت می شوند.

فینیشینگ و نظافت برج های نوساز

خدمات فینیشینگ برج نوساز با موارد دیگر تفاوت دارد. فینیشینگ برج، سختی های مربوط به خود را دارد. زیرا در ساخت این آسمان خراش ها اسکلت بندی و مصالح متفاوتی استفاده شده است. به همین علت نظافت ساختمان نوساز قبل از تحویل باید با مهارت انجام شود.

پیمانکاران و سازندگان ساختمان ها و مجتمع های مسکونی و تجاری پس از اتمام پروژه نیاز به نظافت و شستشوی تخصصی ساختمان نوساز یا به اصطلاح به فینیشینگ ساختمان نیاز پیدا خواهند کرد. به علت ایجاد حجم بالای آلودگی در هنگام ساخت و ساز که حاصل از فعالیت های عمرانی است، کار پاکسازی ساختمان نوساز کار آسانی نخواهد بود.

قسمت های متعددی از یک ساختمان نوساز نیاز به پاکسازی و نظافت دارند. از جمله قسمت هایی که پس از ساخت و ساز برج ها و ساختمان ها تحت عنوان فینیشینگ ساختمان نوساز قرار می گیرند عبارت اند از:

 • راه پله ها
 • پشت بام
 • دیوار و کف داخل واحد های مسکونی
 • حیاط
 • پارکینگ
 • نما و ورودی ساختمان
 • آسانسور
 • لابی ساختمان

نظافت ساختمان نوساز چه مزیت هایی دارد؟

متاسفانه بسیاری از شرکت های ساختمانی، بر این باورند که نظافت ساختمان نوساز، پاکسازی ساختمان نوساز یا فینیشینگ ساختمان اقداماتی بسیار آسان و بدون نیاز به تخصص و تجهیزات نظافتی خاص می باشند. به این ترتیب این افراد یا کمک از نیروی کار ساختمانی ساده اقدام به نظافت ساختمان نوساز می کنند، که این اقدامات چیزی جز اتلاف هزینه و بازدهی پایین نخواهد بود. در صورتی که انجام عملیات فینیشینگ ساختمان باید توسط کادر مجرب و متخصص انجام شود تا مزیت های زیر را به همراه داشته باشد.

 1. فینیشنگ ساختمان موجب مشخص شدن بهتر معماری ساختمان می شود.
 2. جلوه بیشتر زیبایی ساختمان را به همراه دارد زیرا هرگونه آلودگی، گرد و غبار و نخاله های ساختمانی از ساختمان خارج می شود.
 3. موجب ضدعفونی شدن محیط می شود. زیرا با عبور و مرور افراد متعدد، ممکن است آلودگی های عفونی در محل ایجاد شده باشد که با شستشو با مواد شوینده محیط امنی ایجاد خواهد شد.
 4. مورد بعدی اینکه با نظافت نقطه به نقطه در پاکسازی و شستشوی ساختمان های نوساز تمام نقص های عمرانی مشخص می شود و پیمانکار ملزم می شود تمام این موارد را رفع کند.
 5. در ساختمان های نوساز گرد و غبار و ذرات معلق در هوا ناشی از مصالح، عامل اصلی ایجاد آلودگی هستند. شستشوی ساختمان نوساز موجب تصفیه هوای داخل ساختمان می شود. البته این اقدامات در گرو مهارت و تجربه گروه متخصص در زمینه فینیشینگ ساختمان می باشد وگرنه نتیجه ی کار چنگی به دل نخواهد زد.

در نظافت ساختمان و برج های نوساز از چه تجهیزاتی استفاده می شود؟

 1. راپل

برای شستشوی ویژه ساختمان های نوساز و برج های مسکونی و تجاری از راپل که شامل طناب و قلاب های ویژه می باشد برای نظافت نما و نظافت برج های نوساز استفاده می کنند.

 1. اسکرابر

ماشین های نظافتی یا اسکرابرها به دو دسته ی دستی و سرنشین دار تقسیم بندی می شوند، که در واقع هر دو عملکردی مشابه هم دارند که با توجه به میزان مساحت موجود از آنها استفاده می شود. اسکرابر مورد استفاده برای فینیشینگ، وظیفه شستشو و خشک کردن سطوح ساختمان را بر عهده دارد.

 1. مکنده های صنعتی

مکنده های صنعتی نیز همانطور که از نامگذاری آنها مشخص است تمام آلودگی ها را از سطوح جمع آوری کرده و محیط را عاری از هر گونه گرد و غبار می کنند.

 1. شیشه شوی های برقی

این دستگاه پر قدرت با دارا بودن قابلیت مکش به همراه تیغه مخصوص شیشه، تمام آلودگی های روی شیشه را از بین خواهند برد.

 1. واترجت

واترجت ها نیز بر اساس نوع پروژه برای نظافت نهایی در حیاط، پارکینگ و ورودی و نمای خانه استفاده می شود.

نظافت ساختمان بازسازی شده توسط متخصصین فینیشینگ ساختمان انجام می شود

خدمات فینیشینگ ساختمان تنها محدود به ساختمان ها و برج های نوساز نیست. در مواردی نظافت ساختمان بازسازی شده باید توسط گروهی متخصص در این زمینه و با تجهیزات مدرن انجام شود. اگر این خدمات به گروه متخصص سپرده شود تنها می توانید از نتیجه کار مطمئن شوید و همچنین از نتیجه نهایی، لذت ببرید.

هزینه نظافت ساختمان های نوساز به چه مواردی بستگی دارد؟

نظافت ساختمان های نوساز از موارد متعددی تشکیل شده است. با توجه با به وسعت پروژه و نوع خواسته کارفرما طبعا هزینه فینیشینگ ساختمان نیز تغییر خواهد کرد. اما می توانید مطمئن باشید که هزینه نظافت ساختمان نوساز در مقایسه با هزینه های عمرانی مبلغ ناچیزی است که اهمیت بسیار بسیار بالایی دارد. البته موارد مانند نوع تجهیزات و مهارت اکیپ در برآرود قیمت نظافت ساختمان نوساز بسیار موثر هستند. همچنین مدت زمان اجرای کار نیز از موارد مهم دیگری است که بر قیمت خدمات فینیشینگ ساختمان تاثیر می گذارد.

انجام کلیه امور مربوط به فینیشینگ و نظافت برج های نوساز توسط متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز به دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت نظافت برج های نوساز و خدمات فینیشینگ تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت ارائه توضیحات و اعلام قیمت با شما تماس خواهند گرفت و از جزئیات عمل مطلع خواهید شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس فینیشینگ ساختمان و همچنین ارایه خدمات فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت ساختمان ارائه می دهد که شامل نظافت مشاعات با نظافتچی ساختمان ماهر, نماشویی ساختمان, کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز, نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی, نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب, نظافت و شستشوی سوله و انبار , استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس فینیشینگ ساختمان

فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر

فینیشینگ ساختمان های بازسازی شده

نظافت تخصصی آپارتمان های نوساز با استفاده از تجهیزات پیشرفته

فینیشینگ برج های نوساز با استفاده از راپل و اسکرابر

فینیشینگ ساختمان نوساز با استفاده از مکنده های صنعتی، واترجت و ...

پاکسازی و نظافت ساختمان نوساز قبل از تحویل و فینیشنگ برج های نوساز توسط اکیپ متخصص

نظرات کاربران

profile picture
کامیار باغبانباشی

تشکر میکنم از هوم سرویز نیروی خوبی اعزام کردند و از نتیجه کار رضایت داشتیم ممنون

profile picture
کامیار باغبانباشی

نیروهای خوبی بودند و بدون دردسر کارکردند

profile picture
میثم کاتبی

راضی بودم خیلی عالی بودند

profile picture
عسل دریس پور

عالی بودند ممنونمم

شرایط پاکسازی تخصصی برج و آپارتمان های نوساز و بازسازی شده

این سرویس مخصوص ساختمان ها و برج های مسکونی نوساز می باشد که پس از به اتمام رسیدن عملیات­های عمرانی ساختمان نیاز به نظافت و تمیزکاری، پاکسازی کامل محیط و خارج نمودن نخاله های و زیاله های شیمیایی و صنعتی جهت آماده سازی شرایط ساختمان جهت بهره برداری خواهند داشت.

تعداد طبقات و حجم کار در برآورد قیمت کار تاثیر گذار می باشد.

لوازم و تجهیزات و مواد تمیز کننده و بهداشتی مورد نیاز توسط همیار تهیه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

charging-fire-extinguishers
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 2,550,000 الی 2,550,000 تومان
facade-washing
نماشویی
قیمت از 2,500,000 الی 3,000,000 تومان
floor-polishing
کفسابی
قیمت از 1,000,000 الی 3,000,000 تومان
installing-security-glass
نصب شیشه سکوریت
قیمت از 1,500,000 الی 6,300,000 تومان