شارژ کپسول آتش نشانی

شارژ کپسول آتش نشانی

از 1215 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی 4 کیلویی(با پودر خاموش کننده)

250,000 تومان

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی 6کیلویی(با پودر خاموش کننده)

280,000 تومان

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی 4کیلویی(با گاز co2)

280,000 تومان

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی 6کیلویی(با گاز co2)

300,000 تومان

متوسط قیمت1,460,000 تومانکمینه قیمت1,460,000 تومانبیشینه قیمت1,912,000 تومان

آنچه درباره شارژ کپسول آتش نشانی خواهید خواند

  • شارژ کپسول آتش نشانی را به موقع انجام دهید
  • شارژ کپسول آتش نشانی پودر و گاز
  • زمان شارژ کپسول آتش نشانی
  • قیمت شارژ کپسول آتش نشانی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • لیست شرکت های مجاز شارژ کپسول آتش نشانی با کمک هوم سرویز

شارژ کپسول آتش نشانی را به موقع انجام دهید

شارژ کپسول آتش نشانی یکی از مهمترین اقدامات برایافزایش ایمنی در محیط کاری، منزل و خودرو است. استفاده از کپسولاطفاء حریق، شارژ خاموش کننده دستی و کپسول آتش نشانی خودرو موجبمی شود تا در مواقع ضروری بتوان از بروز وقایع آتش سوزی در محل یا خودرو جلوگیری نمودو یا حجم فاجعه را به میزان چشم گیری کاهش داد. در ادامه به معرفی انواعکپسولهای آتش نشانی و کاربردهای هرکدام، زمان شارژ کپسول آتش نشانی وعوامل موثر بر قیمت شارژ کپسول آتش نشانی می پردازیم.

شارژ خاموش کنندهآب و گاز

شارژ خاموش کننده آبو گاز برایمهار کردن موادی مانند کاغذ، پلاستیک، چوب و لاستیک بسیار مناسب هستند. زیرا دراین اشیا آتش پنهان می ماند و امکان دارد با افزایش درجه حرارت دوباره شعله ورشوند و ایجاد آتش سوزی مهیب تری کنند. آب تنها خاموش کننده ای است که می توانددرجه حرارت تمام اشیا و و سطوح اطراف آن را کاهش دهد، از این رو بهترین انتخاباست.

البته شارژ کپسولآتش نشانی آب و گازی در کنار مزایای خود، معایبی نیز دارد. یکی از مشکلاتی که شارژکپسول آتش نشانی آب دارد این مورد است که در دماهای کمتر از 4 درجهسانتی گراد امکان دارد دچار یخ زدگی شوند. ازین رو در هنگام شارژ کپسول اتشنشانی آبی به جای آب از محلول ضدیخ مخصوص استفاده می شود. قدرت پرتاب این نوعخاموش کننده در حدود 7 متر است در واقع هرچه قدرت پرتاب بالاتر باشد این بدان معنیاست که می توانید در فاصله ایمن تری آتش را مهار کنید. برای اطمینان از عمکردکپسول آتش نشانی آبی باید هر ماه بازدید انجام شود. در این بازدید، فشارسنجسر سیلندر کپسول، شیر، پلمپ و شیلنگ کنترل می شود. همچنین باید سالی یکبار درطی حریق آموزشی، محتویات آن تخلیه شود و شارژ مجدد کپسول آتش نشانی انجامشود.

شارژ کپسولاطفای حریق کف یا فومی

سیستم عملکرد کپسولفوم آتش نشانی به این صورت است که در واقع کف موجود در این کپسول ها روی مواددر حال اشتعال را می پوشاند و از رسیدن اکسیژن به این مواد جلوگیری می کند و بهاصطلاح آتش را خفه می کند. این نوع کپسول اطفاء حریق برای خاموش کردن مایعاتاستفاده می شود. از آنجایی که مایعات قابل اشتعال چگالی کمتری نسبت به آب دارند.اگر در هنگام خاموش کردن مایعات از آب استفاده کنیم آنها به علت سبک بودن روی آبقرار می گیرند و بستری فراهم می شود تا شعله ورتر شوند.

شارژ کپسول آتشنشانی CO2

در شارژ کپسول آتشنشانی CO2همانطور که از نامش پیداست از گاز دی اکسید کربن پر می شود. این نوع از شارژکپسول خاموش کننده برای اطفای حریق تجهیزات الکترونیکی استفاده میشود. کپسول اطفای حریق دی اکسید کربن مانع انتقال جریان الکتریسیته میشوند. از مهمترین ویژگی گازCO2 می توان به وزن آن که حدود یک و نیم برابرهوا است، اشاره نمود. به همین علت زمان آتش‌سوزی به صورت یک لایه ای روی آتش را میپوشاند و باعث خفه شدن و مهار آتش می شود.

این گازها کاملا غیرقابل اشتعال، بدون بو، غیر سمی و خنثی هستند. از این نوع کپسول آتش نشانیco2 را نباید در هنگام سوختگی روی انسان به کار برد زیرا که موجب خفگی وآسیب شدید می شوند. حتی ممکن است عامل مرگ فرد در اثر کمبود اکسیژن نیز شود.

شارژ کپسول آتش نشانی پودر و گاز

شارژ کپسول آتش نشانیپودری باید درفواصل زمانی کوتاه انجام شود. خاموش کننده پودری نوعی خاموش کننده مناسب وچند منظوره می باشد، زیرا می‌توانند در انواع آتش سوزی نقش موثری ایفا کنند. شارژکپسول آتش نشانی پودری در آتش سوزی ناشی از تجهیزات و تاسیسات الکتریکی نیزبسیار مفید هستند. از آنجایی که استفاده از خاموش کننده های پودری میتوانند قدرت بینایی را از بین ببرند و موجب بروز مشکلات تنفسی شوند در استفاده ازمحیط بسته پیشنهاد نمی شود.

یه یاد داشته باشیدکه جهت استفاده از خاموش كننده و کپسول اطفاء حریق پودر و گازچون روش خاموش كردن به روش خفه كردن سطحی است، از این رو مساحت سطح حریق مهم است.باید با توجه به سطح ، اندازه و وزن کپسول آتش نشانی پودر و گاز را تعییننمود. کپسول اطفا حریق قابل حمل به صورت كپسولهای 6 یا 12كیلوگرمی موجود هستند. برای خاموش کردن هر متر مربع حریق، به حدود 2 کیلوگرم پودرنیاز است.

زمان شارژ کپسول اتشنشانی پودری هر 3 ماه یکبار است و هر ساله بدنه کپسول توسط کارخانه سازنده تست میشود.

زمان شارژ کپسول آتش نشانی

متوسط زمان شارژکپسول آتش نشانی هر سالی یکبار می باشد. برای اطلاع از تاریخ پایان شارژ کپسولمی توانید به کارت متصل به کپسول مراجعه کنید. به یاد داشته باشیداگر حتی یکبار حتی به مقدار بسیار کم از کپسول استفاده کرده اید باید در جهت شارژمجدد کپسول آتشنشانی اقدام کنید.

نظارت و بررسی کپسولهای آتشنشانی به صورت ماهانه است. البته به جز شارژ کپسول های کربن دی اکسیدکه هر 6 ماه باید بررسی شوند. در محل هایی که آب و هوای خاص دارند مانند آب و هوایبسیار سرد یا بسیار گرم یا در شرایط شرجی بسیار زیاد کپسول باید در زمانهای کوتاهتری بازرسی شود و در صورت نیاز اقدام به شارژ کپسول آتشنشانی شود.

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت شارژ خاموشکننده دستی به مواردمتعددی بستگی دارد. همانطور که پیش تر اعلام کردیم کپسول های آتشنشانی در انواعمختلفی موجود هستند. همچنین موادی که درون آنها شارژ می شوند بر اساس نوع کاربریمحیط و شرایط فضای موجود متفاوت هستند. ازین رو هزینه شارژ کپسول آتشنشانی نیز بر اساس همین مواد تغییر می کند. از عوامل دیگر تاثیرگزار بر هزینه شارژ کپسول آتشنشانی ظرفیت کپسول است. هر چه کپسولبزرگتر باشد در نتیجه هزینه شارژ مجدد کپسول آتش نشانی نیزبالاتر خواهد رفت. کیفیت موادی که در شارژ کپسول آتش نشانی استفاده می شوند نیز درقیمت شارژ خاموش کننده دستی تاثیر زیادی دارد. در هوم سرویز هزینه شارژکپسول آتشنشانی بر اساس قیمت اتحادیه شارژ کپسول اتش نشانی تعیینمی شود.

لیست شرکت های مجاز شارژ کپسول آتش نشانی با کمک هوم سرویز

در صورتی که موعد شارژمجدد کپسول اتش نشانی خود است، می توانید از هوم سرویز کمک بگیرید. زیرا همانطور که می دانید شارژ این سیلندرهابر خلاف تصور برخی از افراد به دانش و تجربه کافی در این زمینه نیاز دارد ونمی توان شارژ خاموش کننده دستی به هر فرد یا شرکت شارژ کپسول آتشنشانیغیر معتبری سپرد. چراکه عدم آگاهی می تواند صدمات جبران ناپذیری را به همراهداشته باشد. هوم سرویز لیست شرکت های مجاز شارژ کپسول آتش نشانی را دراختیار دارد. پس بدون زحمت می توانید درخوستتان را در هوم سرویز ثبت کنید و ازهمیاران هوم سرویر کمک بخواهید.

با ثبت درخواست و درججزئیات در درخواستتان همیاران جهت شارژ مجدد کپسول آتش نشانی با شما تماسگرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. سپس برای شارژ کپسولآتش نشانی در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شارژ کپسول آتش نشانی و همچنین ارایه خدمات شارژ کپسول پودر و گاز آتش نشانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ساختمانی ارائه می دهد که شامل درخواست کارگر ساده ساختمانی و کارگر ساده بنایی, دریل کاری دیوار , کانال سازی کولر ، هواساز و چیلر, آکوستیک کردن اتاق خواب, نصب مه پاش و رطوبت ساز خانگی, برش لیزری پلکسی, اجرای سقف شیروانی ویلا، آلاچیق و پارکینگ, پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا راپل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شارژ کپسول آتش نشانی

شارژ کپسول پودر و گاز آتش نشانی

شارژ کپسول دی اکسید کربن آتش نشانی CO2

شارژ کپسول فوم آتش نشانی

شارژ کپسول آب و گاز آتش نشانی

شارژ کپسول بیورسال آتش نشانی

تست هیدرواستاتیک بدنه کپسول‌های آتش نشانی

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط شارژ کپسول آتش نشانی co2، پودری و فومی

این سرویس شامل مشاوره، بازرسی، فروش و شارژ انواع کپسول های آتش نشانی و خاموش کننده برای منازل، ساختمان ها و شرکت ها و ... توسط همیاران متخصص می باشد.

کپسول های آتش نشانی تحویلی به مشتری شامل کارت شارژ و پلمپ با نام شرکت رسمی شارژ کننده بر روی کپسول‌ها و بیمه نامه معتبر می باشد.

همیاران این حوزه از میان متخصصین معتبر و دارای مجوز اتحادیه انتخاب شده اند و از پودرهای مصرفی مورد تایید استفاده می شود.

بدلیل قرار گرفتن کپسول ها در تست بدنه و نشتی، مدت زمان تحویل کپسولها بین 2 تا 5 روز کاری می باشد.

هزینه حمل و نقل در سفارشات زیر 5 عدد به فاکتور اضافه می‌گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

سیستم اعلام و اطفا حریق
سیستم اعلام و اطفا حریق
قیمت از 70,000 الی 200,000 تومان
سرویس و نگهداری آسانسور
سرویس و نگهداری آسانسور
قیمت از 200,000 الی 300,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 700,000 الی 5,000,000 تومان
نصب محافظ برق ساختمان
نصب محافظ برق ساختمان
قیمت از 200,000 الی 300,000 تومان