نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته

از 1040 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب دوربین مدار بسته در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نصب انواع دوربین مدار بسته تا ارتفاع 3 متر

90,000 الی 150,000 تومان

قیمت نصب دوربین مدار بسته اسپید دام آنالوگ تا ارتفاع 3 متر

100,000 الی 160,000 تومان

قیمت نصب کاور و پایه به انضمام دوربین تا ارتفاع 3 متر

85,000 الی 115,000 تومان

قیمت نصب دوربین اسپید دام تحت شبکه تا ارتفاع 3 متر

85,000 الی 115,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی دستگاه DVR تا 8 کانال

95,000 الی 180,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی دستگاه DVR تا 16 کانال

115,000 الی 230,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی دستگاه NVR تا 8 کانال

130,000 الی 190,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی دستگاه NVR تا 16 کانال

150,000 الی 200,000 تومان

قیمت اجرای هر فقره Client انتقال تصویر بر روی کامپیوتر، تلفن همراه و تبلت برای یک نفر

110,000 الی 160,000 تومان

قیمت اجرای هر فقره Client انتقال تصویر بر روی کامپیوتر، تلفن همراه و تبلت برای هر نفر اضافه

95,000 تومان

قیمت نصب رک تا 7 یونیت تا ارتفاع 3 متر

85,000 الی 180,000 تومان

قیمت نصب انواع دستگاه محافظ و پشتیبان(UPS، CPS و ...)

170,000 الی 290,000 تومان

قیمت نصب تجهیزات جانبی( نظیر میکروفن، دستگاه اعلام ضد سرقت، تلفن کننده و ...)

80,000 الی 120,000 تومان

قیمت کابل کشی دوربین آنالوگ (متر طول)

4,500 الی 7,500 تومان

قیمت کابل کشی دوربین دیجیتال(متر طول)

4,000 الی 7,000 تومان

قیمت داکت کشی(متر طول)

7,000 الی 10,000 تومان

قیمت نصب براکت جهت LCD

115,000 الی 200,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب دوربین مداربسته در منزل و محل کار

امروزه به علت افزایشجرایم و افزایش حجم کسب و کارها داشتن چند چشم هم، برای حفاظت از جان و مال افرادکافی نیست. از این رو نصب و راه اندازی سیستم مداربسته از راهکارهای بسیارموثر برای جلوگیری از ارتکاب جرم است. برای رسیدن به این هدف نصب دوربین مداربستهدر منزل ( CCTV)و محل کار از اولین اقدامات امنیتی است، کهدر زندگی مدرن امروزی باید حتما انجام شوند.در ادامه به نکات کلیدی در نصب دوربین مدار بسته و عوامل موثر بر قیمت خریدو نصب دوربین مدار بسته و هزینه نصب دوربین مداربسته می پردازیم.

آموزش نصب دوربین مداربسته

آموزش نصب دوربینمداربسته تنهامحدود به کابل کشی دوربین مداربسته نیست. بلکه طراحی دوربین بر اساس متراژ،طوری که نقطه کوری نداشته باشد از مهم ترین مواردی است که باید رعایت شود. توجه بهمیزان نور محیط که در روشنایی دید را مختل نسازد نیز در هنگام نصب پایه دوربینمداربسته باید تمام و کمال رعایت شوند و اینها تنها به تجربه نصاب دوربینمداربسته برمی گردد.

رعایت برخی از نکاتدر هنگام بستن دوربین مداربسته نیز بسیار ضروری است. در هنگام نصب دوربین مداربستهنباید کابل ها در معرض دید باشند. از این رو باید کابل کشی مداربسته بسیار حرفه ایو اصولی انجام شود. دومین مورد نقشه سیم کشی دوربین مداربسته مربوط به نحوهضبط و نصب اتصالات dvrیا nvrاست. ساده ترین روش نصب سیستم مداربسته مربوط به شبکه است. به این ترتیب کهتمام دوربین ها از طریق سوئیچ بهNVR متصل شدهو هارد درNVR قرار میگیرد وسپس با انتقال تصاویر دوربینمداربسته به دستگاهNVR قابلمشاهده خواهد شد . این حالت بسیار به نصب سیستم آنالوگ شبیه است.

انواع دوربین مداربسته

دوربین مداربسته اسپید دام

نصب دوربین مداربستهدام نسبت به سایر دوربین ها بیشتر انجام می شود. نام این دوربین به علت شکل نیمدایره ای آن و پایه ای که بر روی ان سوار شده، تعیین شده است. لنز دوربین مداربستهدام، قابل چرخش، گردش و زوم است و دوربین مدار بسته دام امکان تغییر جهت را برایکاربر فراهم می آورد. کیفیت ثبت تصاویر این دوربین ها در نور کم، نسبت بهبقیه دوربین ها، قابل قبول تر است.

دوربین مداربسته بولت

دوربین مدار بستهبولت کاملا ثابت است و جهت ثبت تصاویر در فواصل بالا کاربرد دارد. اغلب در صورتیکه نیاز به نظارت . حفاظت از نقطه خاصی باشد، نصب دوربین مداربسته بولت پبشنهاد میشود. به طور مثال برای راه اندازی دوربین مدار بسته در فروشگاهها جهت نظارت رویصندوق، کاربرد دارد.

نصب دوربین مداربسته بیسیم

در صورت انتخاب اینمورد، قیمت نصب دوربین مدار بسته در منزل نیز بسیار کاهش پیدا می کند. زیرانیازی به سیم کشی و کابل کشی ندارند. عده زیادی به دوربین های بی سیم را انتخاب میکنند، زیرا هم بسیار به صرفه است. همچنین با دستگاه های برقی خانگی تداخل ندارندیا به اصطلاح نویز کمتری دارند ، هم تصویر و صدای شفافی ارائه می کنند

اگر شما قصد خرید دوربینمداربسته خانگی دارید و نمی خواهید زیاد هزینه کنید بهترین انتخاب و به صرفهترین مدل دوربین های مداربستهHDcvi یا HDtvi است. این نوع دوربین ها مدل های ارتقایافته دوربین های آنالوگ هستند که توسط شرکت های داهوا و هایک ویژنعرضه شده اند.

نصب دوربین مداربسته آنالوگ

یکی از قدیمی ترینامکانات نظارتی نصب دوربین مدار بسته آنالوگ است. یکی از مزیتهای نصب دوربین مداربسته آنالوگ قیمت پایین این وسیله نسبت بهسایر دوربینها است. بسته به نوع کاربری و میزان اهمیت نظارت، معمولابرای خانه ها و ورودی منازل کیفیت تصاویر ضبط شده توسط دوربین مدار بسته آنالوگکفایت می کند. مزیت دیگر نصب دوربین آنالوگ نصب آسان و سریع این نوعاز دوربینها است.

نصب دوربینمداربسته تحت شبکه

دوربین تحت شبکهبرخلاف دوربین های قدیمی که برای انتقال تصویر دوربین به کابل نیاز داشتند. به اینصورت است که این اطلاعات از طریق شبکه اینترنت به سایر تجهیزات مانند موبایلانتقال داده می شوند. دوربین مداربسته تحت شبکه صدا ی دوطرفه را از طریق شبکه وایفای جابجا می کند. به عبارت دیگر راه اندازی دوربین مداربسته تحت شبکه برای طرفینمانند یک تلفن است. استفاده از شبکه های اینترنتی مانند وایفای و شبکه های موبایلییکی از الزامات استفاده از این تکنولوژی است.

نصب دوربین مداربسته روی گوشی

دوربین های مداربستهتحت شبکه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و اینترنت، امکان نصب دوربین مداربسته رویگوشی فراهم شده است. بدین وسیله امکان ضبط و کنترل تصاویر از راه دور فراهم میشود.لازمه این اتفاق که نصب دوربین مدار بسته در مکانی باشد که مجهز به اینترنتباشد. به این ترتیب با از مکان های دیر با اتصال به DVR میتوانید به تماشا و ضبط تصاویر بپردازید.

نصاب دوربین مداربسته حرفه ای

قسمت بالایی از کیفیتتصاویر دوربین مدار بسته در گرو طریقه نصب دوربین مداربسته، سیم کشیدوربین مداربسته و تنظیمات دوربین مدار بسته است که همه این موارد تنهاتوسط افرادی متخصص در این زمینه باید انجام شود تا نتیجه مورد قبولی داشته باشند.از این رو همکاری با افراد متعهد و مطمئن در این زمینه تنها موجبات حفظ امنیت شمارا به بهترین نحو فراهم می آورند.

خدمات دوربین مدار بسته شامل چه مواردی میباشد؟

  • نصب و را اندازی شبکه
  • راه اندازی دستگاهNVR یاDVR و بسته به تعداد کانال مورد نظر 8 الی 16کانال
  • نصب دوربین مدار بسته به تلویزیون
  • نصب دوربین مداربسته به گوشی
  • نصب دوربین مداربسته تحت شبکه
  • نصب انواع دستگاه محافظ و پشتیبان برایدوربین مدار بسته
  • کابل کشی دوربین آنالوگ
  • کابل کشی دوربین دیجیتال

قیمت نصب دوربین مداربسته تحت شبکه

برای تعیین قیمت نصبدوربین مدار بسته هایک ویژن با عوامل زیادی را بررسی کرد. اما به طور تقریبی قیمتنصب دوربین مدار بسته هایک ویژن به متراژ کابل کشی دوربین، نصب و راه اندازی DVR یا NVR بسته به نوع دوربین آنالوگ یا تحتشبکه و همچنین ارتفاع نصب دوربین مدار بسته بستگی دارد.اما به طور کلی موارد زیر بیشتری تاثیر را بر قیمت دوربین مداربسته می گذارند.

عوامل موثر بر قیمت نصب دوربین مدار بسته

قیمت دوربین مداربسته

اولین و مهمترین عاملتاثیرگذار بر قیمت یک سیستم مدار بسته، برند دوربین است. در هنگام خرید دوربینمدار بسته با لیست بلند بالایی از انواع برندها با قیمت های متفاوت روبه رو می شوید.از این رو قبل از هر تصمیمی توقع خود را از دوربین امنیتی مشخص کنید به این ترتیبمی توانید از میان سه دسته برندهای متفرقه مانند لایک یو likeview ، zeds و... و میان رده هاییمانند هایک ویژن، یونی ویو، ویوتک و یا دوربین های با کیفیت بالایی مانند سونی،هانی ول Honeywellو غیره انتخاب کنید.البته که قیمت دوربین مدار بسته باکیفیت، بالاست. زیرا طول عمر بالایی دارند و بهزودی دچار ایراد نمی شوند.

آپشن های دوربین

بعضی از آپشن هایی کهدر اختیار کاربر قرار داده می شوند بر قیمت نصب دوربین مداربسته تاثیردارند. مواردی مانند انتقال تصویر دوربین مداربسته، اتصال دوربین مداربستهبه گوشی، اجرای دوربین مدار بسته تخت شبکه و ... همه از مواردی هستندکه قیمت نصب دوربین مداربسته را تغییر می دهند. همچنین مواردی مانند دوربین ضدآب ودارای خاصیت دید در شب و توانایی تصویر برداری در شب دوربین مداربسته در متراژ هایمتفاوت، یکی دیگر از پارامتر های اصلی می باشد که تاثیر بالایی در قیمت خریددوربین مدار بسته دارد. دوربین هایی که مجهز به این فناوری هستند بر اساس متراژهایی که قادر به ثبت تصاویر هستند، قیمت های متفاوتی دارند.

تعداد دوربین هایمورد نیاز و مکان نصب دوربین ها

هر چه تعداد دوربینها بیشتر باشد و مساحت بیشتری را تحت شعاع قرار دهند طبعا قیمت راه اندازی بیشتریرا به خود اختصاص می دهند. زیرا نیاز به طراحی مسیر سیم کشی دوربین مداربسته، داکتکشی، کابل کشی دوربین مدار بسته و تجهیزات جانبی بیشتری است.

جزییات تصاویرضبط شده

اگر به دوربین با درججزییات بیشتر نیاز دارید، باید از دوربین مدار بسته FULL HD استفاده کنید. هزینه نصب دوربین مدار بسته FULL HD نسبت به سایر مدل ها کمی بالاتر است.دوربین با رزولوشن بالا که قابلیت زوم بالایی داشته باشد، قیمت بالاتری دارند.

نوع دستگاه NVR یا DVR

اولین عامل مهم وتاثیر گذار بر قیمت دستگاه های NVR یا DVR ،برند آنهاست. دومین عاملتعیین کننده قیمت دستگاهDVR تعدادکانال های آنها است. دستگاه هایDVR معمولا ۴،۸، ۱۶ و ۳۲ هستند. هرچه تعداد کانال های دستگاه بیشتر باشد امکان اینکه دوربین هایبیشتری به دستگاه وصل شود، وجود دارد. طبیعتا قیمت نصب دوربین مدار بسته مخفی برایمنزل نیز بالاتر خواهد رفت.

کیفیت ضبط تصاویر DVR نیز از عوامل بسیار موثر در قیمت دی ویآر است. هرچهDVR با کیفیت­ تر ضبط تصاویر را انجام دهد و هرچه تعدادفریم در ثانیه ضبط تصاویر بیشتر باشد. قیمت دستگاه DVR و هزینه نصب دوربین مدار بسته نیزبالاتر می رود.

عوامل دیگر نیز مانندخروجیHDMI یا تعدادهارد دیسک هایی که بر روی دستگاه قابل پشتیبانی هستند بر اجرت نصب دوربین مداربسته تاثیر دارد.

نصب دوربینبیسیم یا با سیم ؟

هزینه نصب دوربینمدار بسته بیسیم نسبت به نوع با سیم آن کمتر است، چون نیاز به کابل کشی و سیم کشیندارد. قیمت دوربین مدار بسته وایرلس(WIRELESS) نیز نسبتبه دوربین تحت شبکه کمتر است.

خدمات نصب و راهاندازی انواع دوربین مداربسته تحت شبکه با متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز به نصبدوربین مداربسته تحت شبکه و یا نصب دوربین مداربسته دیجیتال در هر فضای مسکونی،تجاری و غیره می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.متخصصین ما جهت مشاوره و برآورد قیمت و اعلام قیمت بهترین دوربین های مداربسته باشما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب دوربین مدار بسته و همچنین ارایه خدمات نصب دوربین مخفی مینیاتوری، بی سیم، گردان، دام،بولت، لامپی و .... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, نصب انواع درب های اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ...., عیب یابی و تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و...., نصب کرکره برقی پنجره و نصب کرکره برقی پارکینگ, اجرای انواع تجهیزات هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, نصب دیزل ژنراتور, راه‌اندازی و نصب آیفون تصویری, تعمیر و سرویس انواع آیفون صوتی و تصویری ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مخفی مینیاتوری، بی سیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ....

نصب دوربین مداربسته در منزل، مغازه، اداره، فروشگاه ها، رستوران و …

نصب دوربین، کابل کشی و نصب اتصالات و تنظیمات نرم افزاری دوربین

راه اندازی دستگاه NVR یا DVR در کانال های 8 تا 16

نصب دوربین مداربسته تحت شبکه

نصب انواع دستگاه محافظ و پشتیبان برای دوربین مدار بسته

راه اندازی دوربین مداربسته روی گوشی و تلویزیون

نصب دوربین مداربسته از برندهای مختلف همانند؛ هایک ویژن، داهوا، یونی ویو و …

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه حاتمی پور  

فوق العاده بود واقعا تمیز شد مبلمان دستشون درد نکنه

profile picture
عسل مرادی

کار را درست و حرفه ایی انجام دادند و ممنونم بابت پیگیری خوبتون

profile picture
مرتضی تقوی

به موقع تشریف اوردند و کار را بخوبی انجام دادند ممنونم

profile picture
خانم پیشرو

خیلی اقای خوبی و خوش برخوردی بودند متاسفانه تعمیر فلاشتانک انجام نمیشد تعویض کردیم ولی اقای محترمی بودند

شرایط نصب دوربین مداربسته و دستگاه دی وی آر

همیار می بایست ابتدا محل را بررسی نماید و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب دوربین نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات نصب دوربین مدار بسته وی لحاظ خواهد شد.

نصب دوربین مدار بسته تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 100,000 الی 100,000 تومان
سیستم اعلام و اطفا حریق
سیستم اعلام و اطفا حریق
در حال بروزرسانی قیمت
هوشمند سازی ساختمان
هوشمند سازی ساختمان
در حال بروزرسانی قیمت
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
قیمت از 1,170,000 الی 1,170,000 تومان

خدمات نصب دوربین مدار بسته در این شهرها ارائه می شود: