نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته

از 1040 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب دوربین مدار بسته در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب انواع دوربین مدار بسته تا ارتفاع 3 متر

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت نصب دوربین مدار بسته اسپید دام آنالوگ تا ارتفاع 3 متر

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت نصب کاور و پایه به انضمام دوربین تا ارتفاع 3 متر

180,000 الی 250,000 تومان

قیمت نصب دوربین اسپید دام تحت شبکه تا ارتفاع 3 متر

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی دستگاه DVR تا 8 کانال

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی دستگاه DVR تا 16 کانال

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی دستگاه NVR تا 8 کانال

270,000 الی 400,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی دستگاه NVR تا 16 کانال

300,000 الی 450,000 تومان

قیمت اجرای هر فقره Client انتقال تصویر بر روی کامپیوتر، تلفن همراه و تبلت برای یک نفر

250,000 تومان

قیمت اجرای هر فقره Client انتقال تصویر بر روی کامپیوتر، تلفن همراه و تبلت برای هر نفر اضافه

100,000 تومان

قیمت نصب انواع دستگاه محافظ و پشتیبان(UPS، CPS و ...)

300,000 الی 450,000 تومان

قیمت نصب تجهیزات جانبی( نظیر میکروفن، دستگاه اعلام ضد سرقت، تلفن کننده و ...)

180,000 الی 250,000 تومان

قیمت کابل کشی دوربین آنالوگ (متر طول)

10,000 الی 13,000 تومان

قیمت کابل کشی دوربین دیجیتال(متر طول)

12,000 الی 15,000 تومان

قیمت داکت کشی(متر طول)

13,000 الی 16,000 تومان

قیمت نصب براکت جهت LCD

250,000 الی 350,000 تومان

متوسط قیمت1,800,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت5,000,000 تومان

آنچه درباره نصب دوربین مدار بسته خواهید خواند

 • نصب دوربین مداربسته در منزل و محل کار
 • آموزش نصب دوربین مدار بسته
 • انواع دوربین مداربسته
 • نصب دوربین مداربسته تحت شبکه
 • نصب دوربین مدار بسته روی گوشی
 • نصاب دوربین مداربسته حرفه ای
 • خدمات نصب دوربین مدار بسته شامل چه مواردی می باشد؟
 • قیمت نصب دوربین مداربسته تحت شبکه
 • عوامل موثر بر قیمت نصب دوربین مدار بسته
 • نصب دوربین بیسیم یا با سیم ؟
 • خدمات نصب دوربین مداربسته تحت شبکه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب دوربین مداربسته در منزل و محل کار

نصب دوربین مدار بسته، امروزه به علت افزایش جرایم و افزایش حجمکسب و کارها بیشتر درخواست می شود. از این رو نصب و راه اندازی و نصب دوربین مداربستهاز راهکارهای بسیار موثر برای جلوگیری از ارتکاب جرم است. برای رسیدن به این هدف نصبدوربین مداربسته در منزل و محل کار از اولین اقدامات امنیتی است، که در زندگی مدرنامروزی باید حتما انجام شوند. در ادامه به نکات کلیدیدر نصب دوربین مدار بسته و عوامل موثر بر قیمتدوربین مدار بسته و هزینه نصب دوربین مداربسته میپردازیم.

آموزش نصب دوربین مدار بسته

آموزش نصب دوربینمدار بسته تنها محدود به کابل کشی دوربین مداربسته نیست. بلکه طراحی دوربین براساس متراژ، طوری که نقطه کوری نداشته باشد از مهم ترین مواردی است که باید رعایت شود.توجه به میزان نور محیط که در روشنایی دید را مختل نسازد نیز در هنگام نصب پایهدوربین مداربسته باید تمام و کمال رعایت شوند و اینها تنها به تجربه نصابدوربین مدار بسته برمی گردد.

رعایت برخی از نکاتدر هنگام بستن دوربین مداربسته نیز بسیار ضروری است. در هنگام نصب دوربین مدار بستهنباید کابل ها در معرض دید باشند. از این رو باید کابل کشی مداربسته بسیار حرفه ایو اصولی انجام شود. دومین مورد نقشه سیم کشی دوربین مداربسته مربوط به نحوه ضبط ونصب اتصالات dvrیا nvr است. ساده ترین روش نصبدوربین مدار بسته مربوط به شبکه است. به این ترتیب که تمامدوربین ها از طریق سوئیچ بهNVR متصل شدهو هارد درNVR قرار میگیرد وسپس با انتقال تصاویر دوربین مداربسته به دستگاه NVR قابل مشاهده خواهد شد . این حالت بسیار بهنصب سیستم آنالوگ شبیه است.

انواع دوربین مداربسته

· نصب دوربینمداربسته اسپید دام

نصب دوربین مداربستهدام نسبت بهسایر دوربین ها بیشتر انجام می شود. نام این دوربین به علت شکل نیم دایره ای آن وپایه ای که بر روی ان سوار شده، تعیین شده است. لنز دوربین مداربسته دام، قابلچرخش، گردش و زوم است و دوربین مدار بسته دام امکان تغییر جهت را برای کاربر فراهممی آورد. کیفیت ثبت تصاویر این دوربین ها در نور کم، نسبت به بقیه دوربینها، قابل قبول تر است.

· نصب دوربین مداربسته بولت

دوربین مدار بستهبولت کاملا ثابت است و جهت ثبت تصاویر در فواصل بالا کاربرد دارد. اغلب در صورتیکه نیاز به نظارت . حفاظت از نقطه خاصی باشد، نصب دوربین مداربسته بولت پبشنهاد میشود. به طور مثال برای راه اندازی دوربین مدار بسته در فروشگاهها جهت نظارت رویصندوق، کاربرد دارد.

· نصب دوربین مداربسته بیسیم

در صورت انتخاب اینمورد، قیمت نصب دوربین مدار بسته در منزل نیز بسیار کاهش پیدا می کند. زیرانیازی به سیم کشی و کابل کشی ندارند. عده زیادی به دوربین های بی سیم را انتخاب میکنند، زیرا هم بسیار به صرفه است. همچنین با دستگاه های برقی خانگی تداخل ندارندیا به اصطلاح نویز کمتری دارند ، هم تصویر و صدای شفافی ارائه می کنند

اگر شما قصد خرید دوربینمداربسته خانگی دارید و نمی خواهید زیاد هزینه کنید بهترین انتخاب و به صرفهترین مدل دوربین های مداربستهHDcvi یا HDtvi است. این نوع دوربین ها مدل های ارتقایافته دوربین های آنالوگ هستند که توسط شرکت های داهوا و هایک ویژن عرضه شده اند.

· نصب دوربین مداربسته آنالوگ

یکی از قدیمی ترینامکانات نظارتی نصب دوربین مدار بسته آنالوگ است. یکی از مزیت های نصبدوربین مداربسته آنالوگ قیمت پایین این وسیله نسبت بهسایر دوربینها است. بسته به نوع کاربری و میزان اهمیت نظارت، معمولابرای خانه ها و ورودی منازل کیفیت تصاویر ضبط شده توسط دوربین مدار بسته آنالوگکفایت می کند. مزیت دیگر نصب دوربین آنالوگ نصب آسان و سریع این نوعاز دوربینها است.

نصب دوربین مداربسته تحت شبکه

نصب دوربین تحت شبکهبرخلاف دوربین های قدیمی که برای انتقال تصویر دوربین به کابل نیاز داشتند. به اینصورت است که این اطلاعات از طریق شبکه اینترنت به سایر تجهیزات مانند موبایلانتقال داده می شوند. دوربین مداربسته تحت شبکه صدا ی دوطرفه را از طریق شبکه وایفای جابجا می کند. به عبارت دیگر راه اندازی دوربین مداربسته تحت شبکه برای طرفینمانند یک تلفن است. استفاده از شبکه های اینترنتی مانند وایفای و شبکه های موبایلییکی از الزامات استفاده از این تکنولوژی است.

نصب دوربین مدار بسته روی گوشی

دوربین های مداربستهتحت شبکه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و اینترنت، امکان نصب دوربین مداربسته رویگوشی فراهم شده است. بدین وسیله امکان ضبط و کنترل تصاویر از راه دور فراهم میشود.لازمه این اتفاق که نصب دوربین مدار بسته در مکانی باشد که مجهز به اینترنتباشد. به این ترتیب با از مکان های دیر با اتصال به DVR میتوانید به تماشا و ضبط تصاویر بپردازید.

نصاب دوربین مداربسته حرفه ای

قسمت بالایی از کیفیتتصاویر دوربین مدار بسته در گرو طریقه نصب دوربین مداربسته، سیم دوربین مداربسته وتنظیمات دوربین مدار بسته است که همه این موارد تنها توسط افرادی متخصص در اینزمینه باید انجام شود تا نتیجه مورد قبولی داشته باشند. از این رو همکاری با افرادمتعهد و مطمئن در این زمینه تنها موجبات حفظ امنیت شما را به بهترین نحو فراهم میآورند.

خدمات نصب دوربین مدار بسته شامل چه مواردی می باشد؟

 • نصب و رااندازی شبکه
 • راهاندازی دستگاهNVR یا DVR و بسته به تعداد کانال مورد نظر 8 الی 16 کانال
 • نصبدوربین مدار بسته به تلویزیون
 • نصبدوربین مداربسته به گوشی
 • نصبدوربین مداربسته تحت شبکه
 • نصب انواعدستگاه محافظ و پشتیبان برای دوربین مدار بسته
 • کابل کشیدوربین آنالوگ
 • کابل کشیدوربین دیجیتال

قیمت نصب دوربین مداربسته تحت شبکه

برای تعیین قیمتنصب دوربین مدار بسته هایک ویژن با عوامل زیادی را بررسی کرد. اما به طورتقریبی قیمت نصب دوربین مدار بسته هایک ویژن به متراژ کابل کشی دوربین، نصبو راه اندازیDVR یا NVR بسته به نوع دوربین آنالوگ یا تحتشبکه و همچنین ارتفاع نصب دوربین مدار بسته بستگی دارد.اما به طور کلی موارد زیر بیشتری تاثیر را بر قیمت دوربین مداربسته می گذارند.

عوامل موثر بر قیمت نصب دوربین مدار بسته

قیمت دوربینمداربسته

اولین و مهمترین عاملتاثیرگذار بر قیمت یک سیستم مدار بسته، برند دوربین است. در هنگام خرید دوربینمدار بسته با لیست بلند بالایی از انواع برندها با قیمت های متفاوت روبه رو میشوید. از این رو قبل از هر تصمیمی توقع خود را از دوربین امنیتی مشخص کنید به اینترتیب می توانید از میان سه دسته برندهای متفرقه مانند لایک یو likeview ، zeds و... و میان رده هایی مانند هایک ویژن، یونیویو، ویوتک و یا دوربین های با کیفیت بالایی مانند سونی، هانی ول Honeywell و غیره انتخاب کنید. البته که قیمت دوربین مدار بسته باکیفیت، بالاست.زیرا طول عمر بالایی دارند و به زودی دچار ایراد نمی شوند.

آپشن های دوربینعامل موثر بر هزینه نصب دوربین مدار بسته

بعضی از آپشن هایی کهدر اختیار کاربر قرار داده می شوند بر قیمت نصب دوربین مداربسته تاثیردارند. مواردی مانند انتقال تصویر دوربین مداربسته، اتصال دوربین مداربسته به گوشی،اجرای دوربین مدار بسته تخت شبکه و ... همه از مواردی هستند که قیمت نصب دوربینمداربسته را تغییر می دهند. همچنین مواردی مانند دوربین ضدآب و دارای خاصیتدید در شب و توانایی تصویر برداری در شب دوربین مداربسته در متراژ های متفاوت، یکیدیگر از پارامتر های اصلی می باشد که تاثیر بالایی در قیمت خرید دوربین مدار بستهدارد. دوربین هایی که مجهز به این فناوری هستند بر اساس متراژ هایی که قادر به ثبتتصاویر هستند، قیمت های متفاوتی دارند.

قیمت نصب دوربینمدار بسته و تعداد دوربین ها و مکان نصب دوربین ها

هر چه تعداد دوربینها بیشتر باشد و مساحت بیشتری را تحت شعاع قرار دهند طبعا قیمت راه اندازی بیشتریرا به خود اختصاص می دهند. زیرا نیاز به طراحی مسیر سیم کشی دوربین مداربسته، داکتکشی، کابل کشی دوربین مدار بسته و تجهیزات جانبی بیشتری است.

هزینه نصبدوربین مدار بسته و جزییات تصاویر ضبط شده

اگر به دوربین با درججزییات بیشتر نیاز دارید، باید از دوربین مدار بسته FULL HD استفاده کنید. هزینه نصب دوربین مداربسته FULL HDنسبت به سایر مدل ها کمی بالاتر است. دوربین با رزولوشن بالا کهقابلیت زوم بالایی داشته باشد، قیمت بالاتری دارند.

قیمت نصب دوربینمدار بسته و نوع دستگاه NVR یا DVR

اولین عامل مهم وتاثیر گذار بر قیمت دستگاه های NVR یا DVRبرند آنهاست. دومین عامل تعیین کننده قیمت دستگاهDVR تعدادکانال های آنها است. دستگاه هایDVR معمولا ۴،۸، ۱۶ و ۳۲ هستند. هرچه تعداد کانال های دستگاه بیشتر باشد امکان اینکه دوربین هایبیشتری به دستگاه وصل شود، وجود دارد. طبیعتا قیمت نصب دوربین مدار بستهمخفی برای منزل نیز بالاتر خواهد رفت.

کیفیت ضبط تصاویر DVR نیز از عوامل بسیار موثر در قیمت دی وی آراست. هرچهDVR با کیفیت­ تر ضبط تصاویر را انجام دهد و هرچه تعدادفریم در ثانیه ضبط تصاویر بیشتر باشد. قیمت دستگاه DVR و هزینه نصب دوربین مدار بسته نیز بالاترمی رود.

عوامل دیگر نیز مانندخروجیHDMI یا تعدادهارد دیسک هایی که بر روی دستگاه قابل پشتیبانی هستند بر اجرت نصب دوربین مداربسته تاثیر دارد.

نصب دوربین بیسیم یا با سیم ؟

هزینه نصب دوربینمدار بسته بیسیم نسبت به نوع با سیم آن کمتر است، چون نیاز به کابل کشی و سیم کشیندارد. قیمت دوربین مدار بسته وایرلس(WIRELESS) نیز نسبتبه دوربین تحت شبکه کمتر است.

خدمات نصب دوربین مداربسته تحت شبکه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به نصبدوربین مداربسته تحت شبکه و یا نصب دوربین مداربسته دیجیتال در هر فضایمسکونی، تجاری و غیره می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و برآورد قیمت و اعلام قیمت بهترین دوربین هایمداربسته با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب دوربین مدار بسته و همچنین ارایه خدمات نصب دوربین مدار بسته بیسیم، گردان، دام،بولت، لامپی و .... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، تعمیر دوربین بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ...., تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و...., تعمیر کرکره برقی مغازه, هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, تعمیر موتور برق خانگی, نصب آیفون تصویری, تعمیر آیفون صوتی (تعمیر اف اف) می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته بیسیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ....

نصب دوربین مداربسته در منزل، مغازه، اداره، فروشگاه ها، رستوران و …

نصاب دوربین و تنظیمات نرم افزاری دوربین

نصب دستگاه NVR یا DVR در کانال های 8 تا 16

نصب دوربین مداربسته تحت شبکه

نصب انواع دستگاه محافظ و پشتیبان برای دوربین مدار بسته

راه اندازی دوربین مداربسته روی گوشی و تلویزیون

نصب دوربین مداربسته از برندهای مختلف همانند؛ هایک ویژن، داهوا، یونی ویو و …

نظرات کاربران

profile picture
حمیدرضا علیرضایی

سرعت عمل واقعا خوبی داشتند یک روزه هم دوربین و تجهیزات رو تهیه کردند و هم نصب و راهندازی رو انجام دادند و توضیحات هم ضمیمه کارشون کردند

profile picture
غزل شیانی

خوب بود همه چی ممنون

profile picture
محسن طیبی

پسر فعال و کاربلد و بسیار خوب هستند فوق العاده بود

profile picture
علیرضا برازنده

نمره پنج برای ایشون کمه باید هزاار بدید بهشون عالی بودن بسیار جوان خوب و با استعداد و باهوش و عالی و نازنین واقعا راضی بودم هرچی بگم در تعریف از ایشون کم گفتم

شرایط نصب دوربین مداربسته و نصاب دوربین مدار بسته

همیار می بایست ابتدا محل را بررسی نماید و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب دوربین نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات نصب دوربین مدار بسته وی لحاظ خواهد شد.

نصب دوربین مدار بسته تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 1,700,000 الی 2,000,000 تومان
سیستم اعلام و اطفا حریق
سیستم اعلام و اطفا حریق
در حال بروزرسانی قیمت
هوشمند سازی ساختمان
هوشمند سازی ساختمان
در حال بروزرسانی قیمت
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
قیمت از 300,000 الی 1,000,000 تومان