نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته

از 1040 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب دوربین مدار بسته در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب انواع دوربین مدار بسته تا ارتفاع 3 متر

250,000 الی 400,000 تومان

قیمت نصب دوربین مدار بسته اسپید دام آنالوگ تا ارتفاع 3 متر

300,000 الی 450,000 تومان

قیمت نصب کاور و پایه به انضمام دوربین تا ارتفاع 3 متر

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت نصب دوربین اسپید دام تحت شبکه تا ارتفاع 3 متر

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی دستگاه DVR تا 8 کانال

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی دستگاه DVR تا 16 کانال

350,000 الی 450,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی دستگاه NVR تا 8 کانال

370,000 الی 500,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی دستگاه NVR تا 16 کانال

400,000 الی 550,000 تومان

قیمت اجرای هر فقره Client انتقال تصویر بر روی کامپیوتر، تلفن همراه و تبلت برای یک نفر

350,000 تومان

قیمت اجرای هر فقره Client انتقال تصویر بر روی کامپیوتر، تلفن همراه و تبلت برای هر نفر اضافه

200,000 تومان

قیمت نصب انواع دستگاه محافظ و پشتیبان(UPS، CPS و ...)

400,000 الی 550,000 تومان

قیمت نصب تجهیزات جانبی( نظیر میکروفن، دستگاه اعلام ضد سرقت، تلفن کننده و ...)

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت کابل کشی دوربین آنالوگ (متر طول)

15,000 الی 19,000 تومان

قیمت کابل کشی دوربین دیجیتال(متر طول)

16,000 الی 19,000 تومان

قیمت داکت کشی(متر طول)

20,000 الی 25,000 تومان

قیمت نصب براکت جهت LCD

350,000 الی 450,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

300,000 تومان

متوسط قیمت950,000 تومانکمینه قیمت950,000 تومانبیشینه قیمت950,000 تومان

آنچه درباره نصب دوربین مدار بسته خواهید خواند

 • نصب دوربین مداربسته در منزل و محل کار
 • آموزش نصب دوربین مداربسته
 • انواع دوربین مداربسته
 • نصاب دوربین مداربسته حرفه ای
 • خدمات دوربین مدار بسته شامل چه مواردی میباشد؟
 • قیمت نصب دوربین مداربسته تحت شبکه
 • عوامل موثر بر قیمت نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مداربسته در منزل و محل کار

امروزه به علت افزایش جرایم و افزایش حجم کسب و کارها داشتن چند چشم هم، برای حفاظت از جان و مال افراد کافی نیست. از این رو نصب و راه اندازی سیستم مداربسته از راهکارهای بسیار موثر برای جلوگیری از ارتکاب جرم است. برای رسیدن به این هدف نصب دوربین مداربسته در منزل ( CCTV)و محل کار از اولین اقدامات امنیتی است، که در زندگی مدرن امروزی باید حتما انجام شوند. در ادامه به نکات کلیدی در نصب دوربین مدار بسته و عوامل موثر بر قیمت خرید و نصب دوربین مدار بسته و هزینه نصب دوربین مداربسته می پردازیم.

آموزش نصب دوربین مداربسته

آموزش نصب دوربین مداربسته تنها محدود به کابل کشی دوربین مداربسته نیست. بلکه طراحی دوربین بر اساس متراژ، طوری که نقطه کوری نداشته باشد از مهم ترین مواردی است که باید رعایت شود. توجه به میزان نور محیط که در روشنایی دید را مختل نسازد نیز در هنگام نصب پایه دوربین مداربسته باید تمام و کمال رعایت شوند و اینها تنها به تجربه نصاب دوربین مداربسته برمی گردد.

رعایت برخی از نکات در هنگام بستن دوربین مداربسته نیز بسیار ضروری است. در هنگام نصب دوربین مداربسته نباید کابل ها در معرض دید باشند. از این رو باید کابل کشی مداربسته بسیار حرفه ای و اصولی انجام شود. دومین مورد نقشه سیم کشی دوربین مداربسته مربوط به نحوه ضبط و نصب اتصالات dvrیا nvr است. ساده ترین روش نصب سیستم مداربسته مربوط به شبکه است. به این ترتیب که تمام دوربین ها از طریق سوئیچ به NVR متصل شده و هارد در NVR قرار می گیرد وسپس با انتقال تصاویر دوربین مداربسته به دستگاه NVR قابل مشاهده خواهد شد . این حالت بسیار به نصب سیستم آنالوگ شبیه است.

انواع دوربین مداربسته

دوربین مداربسته اسپید دام

نصب دوربین مداربسته دام نسبت به سایر دوربین ها بیشتر انجام می شود. نام این دوربین به علت شکل نیم دایره ای آن و پایه ای که بر روی ان سوار شده، تعیین شده است. لنز دوربین مداربسته دام، قابل چرخش، گردش و زوم است و دوربین مدار بسته دام امکان تغییر جهت را برای کاربر فراهم می آورد. کیفیت ثبت تصاویر این دوربین ها در نور کم، نسبت به بقیه دوربین ها، قابل قبول تر است.

دوربین مدار بسته بولت

دوربین مدار بسته بولت کاملا ثابت است و جهت ثبت تصاویر در فواصل بالا کاربرد دارد. اغلب در صورتی که نیاز به نظارت . حفاظت از نقطه خاصی باشد، نصب دوربین مداربسته بولت پبشنهاد می شود. به طور مثال برای راه اندازی دوربین مدار بسته در فروشگاهها جهت نظارت روی صندوق، کاربرد دارد.

نصب دوربین مدار بسته بیسیم

در صورت انتخاب این مورد، قیمت نصب دوربین مدار بسته در منزل نیز بسیار کاهش پیدا می کند. زیرا نیازی به سیم کشی و کابل کشی ندارند. عده زیادی به دوربین های بی سیم را انتخاب می کنند، زیرا هم بسیار به صرفه است. همچنین با دستگاه های برقی خانگی تداخل ندارند یا به اصطلاح نویز کمتری دارند ، هم تصویر و صدای شفافی ارائه می کنند

اگر شما قصد خرید دوربین مداربسته خانگی دارید و نمی خواهید زیاد هزینه کنید بهترین انتخاب و به صرفه ترین مدل دوربین های مداربسته HDcvi یا HDtvi است. این نوع دوربین ها مدل های ارتقا یافته دوربین های آنالوگ هستند که توسط شرکت های داهوا و هایک ویژن عرضه شده اند.

نصب دوربین مدار بسته آنالوگ

یکی از قدیمی ترین امکانات نظارتی نصب دوربین مدار بسته آنالوگ است. یکی از مزیت های نصب دوربین مداربسته آنالوگ قیمت پایین این وسیله نسبت به سایر دوربینها است. بسته به نوع کاربری و میزان اهمیت نظارت، معمولا برای خانه ها و ورودی منازل کیفیت تصاویر ضبط شده توسط دوربین مدار بسته آنالوگ کفایت می کند. مزیت دیگر نصب دوربین آنالوگ نصب آسان و سریع این نوع از دوربینها است.

نصب دوربین مداربسته تحت شبکه

دوربین تحت شبکه برخلاف دوربین های قدیمی که برای انتقال تصویر دوربین به کابل نیاز داشتند. به این صورت است که این اطلاعات از طریق شبکه اینترنت به سایر تجهیزات مانند موبایل انتقال داده می شوند. دوربین مداربسته تحت شبکه صدا ی دوطرفه را از طریق شبکه وای فای جابجا می کند. به عبارت دیگر راه اندازی دوربین مداربسته تحت شبکه برای طرفین مانند یک تلفن است. استفاده از شبکه های اینترنتی مانند وایفای و شبکه های موبایلی یکی از الزامات استفاده از این تکنولوژی است.

نصب دوربین مدار بسته روی گوشی

دوربین های مداربسته تحت شبکه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و اینترنت، امکان نصب دوربین مداربسته روی گوشی فراهم شده است. بدین وسیله امکان ضبط و کنترل تصاویر از راه دور فراهم می شود.لازمه این اتفاق که نصب دوربین مدار بسته در مکانی باشد که مجهز به اینترنت باشد. به این ترتیب با از مکان های دیر با اتصال به DVR میتوانید به تماشا و ضبط تصاویر بپردازید.

نصاب دوربین مداربسته حرفه ای

قسمت بالایی از کیفیت تصاویر دوربین مدار بسته در گرو طریقه نصب دوربین مداربسته، سیم کشی دوربین مداربسته و تنظیمات دوربین مدار بسته است که همه این موارد تنها توسط افرادی متخصص در این زمینه باید انجام شود تا نتیجه مورد قبولی داشته باشند. از این رو همکاری با افراد متعهد و مطمئن در این زمینه تنها موجبات حفظ امنیت شما را به بهترین نحو فراهم می آورند.

خدمات دوربین مدار بسته شامل چه مواردی میباشد؟

 • نصب و را اندازی شبکه
 • راه اندازی دستگاهNVR یاDVR و بسته به تعداد کانال مورد نظر 8 الی 16 کانال
 • نصب دوربین مدار بسته به تلویزیون
 • نصب دوربین مداربسته به گوشی
 • نصب دوربین مداربسته تحت شبکه
 • نصب انواع دستگاه محافظ و پشتیبان برای دوربین مدار بسته
 • کابل کشی دوربین آنالوگ
 • کابل کشی دوربین دیجیتال

قیمت نصب دوربین مداربسته تحت شبکه

برای تعیین قیمت نصب دوربین مدار بسته هایک ویژن با عوامل زیادی را بررسی کرد. اما به طور تقریبی قیمت نصب دوربین مدار بسته هایک ویژن به متراژ کابل کشی دوربین، نصب و راه اندازی DVR یا NVR بسته به نوع دوربین آنالوگ یا تحت شبکه و همچنین ارتفاع نصب دوربین مدار بسته بستگی دارد. اما به طور کلی موارد زیر بیشتری تاثیر را بر قیمت دوربین مداربسته می گذارند.

عوامل موثر بر قیمت نصب دوربین مدار بسته

قیمت دوربین مداربسته

اولین و مهمترین عامل تاثیرگذار بر قیمت یک سیستم مدار بسته، برند دوربین است. در هنگام خرید دوربین مدار بسته با لیست بلند بالایی از انواع برندها با قیمت های متفاوت روبه رو می شوید. از این رو قبل از هر تصمیمی توقع خود را از دوربین امنیتی مشخص کنید به این ترتیب می توانید از میان سه دسته برندهای متفرقه مانند لایک یو likeview ، zeds و... و میان رده هایی مانند هایک ویژن، یونی ویو، ویوتک و یا دوربین های با کیفیت بالایی مانند سونی، هانی ول Honeywell و غیره انتخاب کنید. البته که قیمت دوربین مدار بسته باکیفیت، بالاست. زیرا طول عمر بالایی دارند و به زودی دچار ایراد نمی شوند.

آپشن های دوربین

بعضی از آپشن هایی که در اختیار کاربر قرار داده می شوند بر قیمت نصب دوربین مداربسته تاثیر دارند. مواردی مانند انتقال تصویر دوربین مداربسته، اتصال دوربین مداربسته به گوشی، اجرای دوربین مدار بسته تخت شبکه و ... همه از مواردی هستند که قیمت نصب دوربین مداربسته را تغییر می دهند. همچنین مواردی مانند دوربین ضدآب و دارای خاصیت دید در شب و توانایی تصویر برداری در شب دوربین مداربسته در متراژ های متفاوت، یکی دیگر از پارامتر های اصلی می باشد که تاثیر بالایی در قیمت خرید دوربین مدار بسته دارد. دوربین هایی که مجهز به این فناوری هستند بر اساس متراژ هایی که قادر به ثبت تصاویر هستند، قیمت های متفاوتی دارند.

تعداد دوربین های مورد نیاز و مکان نصب دوربین ها

هر چه تعداد دوربین ها بیشتر باشد و مساحت بیشتری را تحت شعاع قرار دهند طبعا قیمت راه اندازی بیشتری را به خود اختصاص می دهند. زیرا نیاز به طراحی مسیر سیم کشی دوربین مداربسته، داکت کشی، کابل کشی دوربین مدار بسته و تجهیزات جانبی بیشتری است.

جزییات تصاویر ضبط شده

اگر به دوربین با درج جزییات بیشتر نیاز دارید، باید از دوربین مدار بسته FULL HD استفاده کنید. هزینه نصب دوربین مدار بسته FULL HD نسبت به سایر مدل ها کمی بالاتر است. دوربین با رزولوشن بالا که قابلیت زوم بالایی داشته باشد، قیمت بالاتری دارند.

نوع دستگاه NVR یا DVR

اولین عامل مهم و تاثیر گذار بر قیمت دستگاه های NVR یا DVR ،برند آنهاست. دومین عامل تعیین کننده قیمت دستگاه DVR تعداد کانال های آنها است. دستگاه های DVR معمولا ۴، ۸، ۱۶ و ۳۲ هستند. هرچه تعداد کانال های دستگاه بیشتر باشد امکان اینکه دوربین های بیشتری به دستگاه وصل شود، وجود دارد. طبیعتا قیمت نصب دوربین مدار بسته مخفی برای منزل نیز بالاتر خواهد رفت.

کیفیت ضبط تصاویر DVR نیز از عوامل بسیار موثر در قیمت دی وی آر است. هرچه DVR با کیفیت­ تر ضبط تصاویر را انجام دهد و هرچه تعداد فریم در ثانیه ضبط تصاویر بیشتر باشد. قیمت دستگاه DVR و هزینه نصب دوربین مدار بسته نیز بالاتر می رود.

عوامل دیگر نیز مانند خروجی HDMI یا تعداد هارد دیسک هایی که بر روی دستگاه قابل پشتیبانی هستند بر اجرت نصب دوربین مدار بسته تاثیر دارد.

نصب دوربین بیسیم یا با سیم ؟

هزینه نصب دوربین مدار بسته بیسیم نسبت به نوع با سیم آن کمتر است، چون نیاز به کابل کشی و سیم کشی ندارد. قیمت دوربین مدار بسته وایرلس (WIRELESS) نیز نسبت به دوربین تحت شبکه کمتر است.

خدمات نصب و راه اندازی انواع دوربین مداربسته تحت شبکه با متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز به نصب دوربین مداربسته تحت شبکه و یا نصب دوربین مداربسته دیجیتال در هر فضای مسکونی، تجاری و غیره می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و برآورد قیمت و اعلام قیمت بهترین دوربین های مداربسته با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب دوربین مدار بسته و همچنین ارایه خدمات نصب دوربین مدار بسته بیسیم، گردان، دام،بولت، لامپی و .... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، تعمیر دوربین بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی, تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و...., تعمیر کرکره برقی مغازه, هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, تعمیر موتور برق خانگی, نصب آیفون تصویری, تعمیر آیفون صوتی (تعمیر اف اف) می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته بیسیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ....

نصب دوربین مداربسته در منزل، مغازه، اداره، فروشگاه ها، رستوران و …

نصاب دوربین و تنظیمات نرم افزاری دوربین

نصب دستگاه NVR یا DVR در کانال های 8 تا 16

نصب دوربین مداربسته تحت شبکه

نصب انواع دستگاه محافظ و پشتیبان برای دوربین مدار بسته

راه اندازی دوربین مداربسته روی گوشی و تلویزیون

نصب دوربین مداربسته از برندهای مختلف همانند؛ هایک ویژن، داهوا، یونی ویو و …

نظرات کاربران

profile picture
مهدی شریفی

واقعا عالی هستن به همه دوستان پیشنهاد میکنم اخلاق عالی من واقعا حال کردم ممنون از هوم سرویز

profile picture
محمود غلامی

ســـــــــــلام علیکم. بسیار خوش برخورد و درکارشان حرفه ای بودند.

profile picture
مهراب شهبازپور

سلام آقای عزیزی فوق‌العاده بودن ممنونم بابت زحمات هاشون

profile picture
سیمان هرمزگان

واقعا ایشون از همه لحاظ عالی هستن

شرایط نصب دوربین مداربسته و نصاب دوربین مدار بسته

همیار می بایست ابتدا محل را بررسی نماید و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب دوربین نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات نصب دوربین مدار بسته وی لحاظ خواهد شد.

نصب دوربین مدار بسته تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

home-security-guard
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 2,100,000 الی 2,100,000 تومان
fire-alarm-system
سیستم اعلام و اطفا حریق
قیمت از 200,000 الی 200,000 تومان
smarthome
هوشمند سازی ساختمان
قیمت از 950,000 الی 950,000 تومان
automatic-door-repair
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
قیمت از 350,000 الی 1,200,000 تومان