تعمیر درب اتوماتیک
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک

از 1041 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر درب اتوماتیک در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت نصب و راه اندازی کامل درب های اتوماتیک جکی، بازویی یا لولایی(به همراه سیم کشی)

1,000,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی کامل درب های اتوماتیک ریلی( به همراه سیم کشی)

1,050,000 الی 1,600,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی کامل درب های اتوماتیک کرکره ای(هر متر)

150,000 الی 250,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی دستگاه کنترل تردد

800,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت کددهی یا تگ(هر عدد)

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت اضافه کردن ریموت کنترل

200,000 تومان

قیمت عیب یابی و رفع عیب درب اتوماتیک

توافقی

متوسط قیمت1,050,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت1,200,000 تومان

آنچه درباره تعمیر درب اتوماتیک خواهید خواند

 • تعمیر درب اتوماتیک
 • تعمیرات درب پارکینگ شامل چه مواردی می شود؟
 • عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ
 • سرویس و تعمیر درب برقی پارکینگ
 • تعمیر درب اتومات پارکینگ را به تعویق نیاندازید
 • تعمیر درب پارکینگ ریموت دار
 • تعمیر برد درب پارکینگ
 • تعمیر موتور درب اتوماتیک
 • نحوه ست کردن ریموت درب پارکینگ
 • هزینه تعمیر درب اتومات ارزان آیا امکان دارد؟
 • هزینه تعمیر درب اتوماتیک به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیرکار درب اتوماتیک را در کمترین زمان ممکن خبر کنید

تعمیر درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک، چون امروزه از پر کاربردترین دربها به شمار می آید بیشتر درخواست می شود. درب اتوماتیک در کنار راحتی که پدید می آورد نیاز به نگهداری مستمر نیز دارند تا نهایت کارایی را به همراه داشته باشند. در صورت بروز ایراد و خرابی باید عیب یابی و تعمیر درب اتومات به سرعت انجام شود. در صورتی که نصب و تعمیر درب اتوماتیک درست انجام نشود، تمامی افراد ساختمان درگیر خواهند شد و امنیت و آسایش کل ساختمان به خطر خواهد افتاد. در ادامه به با ایرادات درب های اتوماتیک، راهکارهای تعمیر درب اتوماتیک و هزینه تعمیر درب اتوماتیک می پردازیم.

تعمیرات درب پارکینگ شامل چه مواردی می شود؟

درب برقی پارکینگ و سایر درب اتومات از قطعات متعددی تشکیل شده است. از این رو تعمیر درب برقی پارکینگ کار چندان راحتی نخواهد بود. به طور مثال تعمیر برد درب اتوماتیک، این بردهای الکترونیکی، خیلی ظریف و حساس هستند. اگر دراین زمینه مهارت ندارد و به دنبال آموزش تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ هستید، هرگز اقدام به باز کردن برد نکنید. نوع تعمیر و تنظیم برد درب پارکینگ روی فرایند باز و بسته کردن درب، تاثیر می گذارد با کوچکترین اشتباه، به کلی برد، آسیب می بیند.

عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ

ممکن است به دلایل مختلف نیاز به خبر کردن تعمیرکار درب پارکینگ باشد. در ادامه به شایع ترین ایرادات درب های اتوماتیک می پردازیم تا در مواجهه با این ایرادات بتوانید اقدامات اولیه را قبل از رسیدن تعمیرکار درب اتوماتیک انجام دهید.

· تعمیر درب اتوماتیک : ریموت کنترل عمل نمی کند

این مشکل اصلی ترین دلیل مراجعه به تعمیرکار برای تعمیر درب اتومات پارکینگ است. در واقع با فشردن دکمه، ریموت کنترل، عمل نمی کند و درب باز نمی شود. گاهی به دلیل عجله یا حواس پرتی، یادمان می رود که این ریموت پارکینگ، بُرد محدودی دارد. به درب نزدیک شوید، احتمال اینکه خارج از محدوده آنتی دهی ریموت پارکینگ باشید، وجود دارد. و نیازی به تعمیر درب اتوماتیک نیست!! درب اتوماتیک امواج رادیویی را از فاصله های چند متری دریافت می کند و قادر به تشخیص علائم از راه دور نیست. شاید باتری ریموت پارکینگ تمام شده باشد. اگر مشکل باز شدن درب پارکینگ مربوط به همه ریموت ها باشد امکان آسیب به قسمت برقی درب اتوماتیک وجود دارد. شاید آنتن گیرنده نیاز به تعمیر دارد و یا اینکه لازم است تا ریموت درب پارکینگ مجددا برنامه ریزی شود. در این مورد با متخصص تعمیرکار درب اتوماتیک پارکینگ تماس بگیرید.

· تعمیر درب اتومات : درب اتوماتیک بسته نمی شود

اگر درب پارکینگ به درستی باز شود ولی به طور کامل بسته نشود، 3 دلیل عمده وجود دارد که برای تعمیر درب اتومات این موارد باید بررسی شوند

· تنظیم درب اتوماتیک پارکینگ بهم خورده است.

مانعی جلوی سنسور ایمنی و چشم الکترونیکی قرار گرفته است. مشکلات مربوط به زنگ زدگی غلطک های درب است. غلطک های زنگ زده اصطکاک بیشتری ایجاد می کنند و به مرور جلوی بسته شدن درب پارکینگ را می گیرند.تعمیر درب اتوماتیک تنها با رفع این مشکل رفع خواهد شد.

· تعمیر درب پارکینگ : درب پارکینگ باز می شود اما موتور متوقف نمی شود

این یک مشکل جدی است که مربوط به بخش موتوری درب برقی پارکینگ است. برای تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ با نزدیکترین نیروی متخصص تماس بگیرید. بهتر است تا رسیدن کارشناس برق ورودی به درب اتوماتیک را قطع کنید تا اسیب بیشتری به آن وارد نشود. تعمیر موتور درب پارکینگ تنها باید توسط متخصصین انجام شود.

سرویس و تعمیر درب برقی پارکینگ

انواع دربهای اتومات مجهز به ریموت کنترل هستند. این درب ها با توجه به اندازه و ابعاد و محل نصب، به صورت تک لنگه و دو لنگه، قابل نصب هستند. برای جلوگیری از خرابی بخش های الکترونیکی، لازم است تا در دوره های منظم اقدام به سرویس درب اتوماتیک و تعمیر درب اتوماتیک در صورت لزوم شود.

تعمیر درب اتومات پارکینگ را به تعویق نیاندازید

هر وسیله برقی و مکانیکی طی مرور زمان مستهلک شده و نیاز به تعمیر درب پارکینگ اتوماتیک خواهد بود. تعمیر درب پارکینگ برقی نیز از قطعات مختلفی تشکیل شده است. تعمیر درب اتومات پارکینگ از تعمیر قطعاتی مانند تعمیر چشمی درب اتوماتیک و تعمیر ریموت درب پارکینگ تشکیل شده است.

تعمیر درب پارکینگ ریموت دار

با همه گیر شدن استفاده از درب اتوماتیک پارکینگ در اکثر ساختمانهای اداری و مسکونی، تعمیر درب پارکینگ ریموت دار به صورت یک شغل و تخصص درآمده ، که هر کسی از عهده آن بر نمی آید. تعمیر درب پارکینگ ریموت دار از قسمت های مختلفی مانند تعمیر درب ریموتی، تعمیر برد درب اتومات ، موتور و تعمیر سنسور حرکتی و غیره تشکیل شده است.

تعمیر برد درب پارکینگ

یکی از موارد شایع تعمیر درب اتوماتیک مربوط به خراب شدن برد درب برقی است. خوشبختانه در اکثر موارد این قطعه قابل تعمیر است و نیازی به تعویض برد درب اتوماتیک نیست. تعمیر برد درب پارکینگ توسط تکنیسین متخصص انجام می شود.

تعمیر موتور درب اتوماتیک

درب اتوماتیک پارکینگ از قطعات مختلفی تشکیل شده است. قطعا یکی از مهمترین قطعات تعمیر موتور درب اتومات است. عیب یابی و تعمیر موتور درب اتوماتیک باید به صورت تخصصی انجام شود تا مشکل به صورت کامل رفع شود. در غیر این صورت این ایراد ادامه دار و به قطعات مکانیکی دیگر نیز ایراد وارد می شود.

نحوه ست کردن ریموت درب پارکینگ

این کار را می‌توانید به 3 روش کلی انجام دهید:

 • تنظیم ریموت‌ها از طریق کلید لرن بر روی رسیور
 • ست کردن از طریق کلیدها دیپ سوئیچ.
 • خام کردن ریموت

با این‌حال قبل از هرچیز باید فرکانس کنترل غیر اصل و رسیور با یکدیگر هماهنگ باشند. در غیر اینصورت نمی‌توانید آن‌ها را با یکدیگر ست کنید. برای این‌کار به یک فرکانس یاب نیاز دارید.

هزینه تعمیر درب اتومات ارزان آیا امکان دارد؟

ممکن است خیلی از افراد هزینه تعمیر درب اتوماتیک را ارزان اعلام کنند. اما قطعا استفاده از قطعات با کیفیت هزینه تعمیر درب اتومات را بالا می برد. افراد متعهد قطعا از قطعات با کیفیت تر استفاده می کنند و هزینه معقولی را با کیفیت بالا اعلام می کنند.

هزینه تعمیر درب اتوماتیک به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر درب اتوماتیک که به موارد متعددی وابسته است. مورد اول نوع درب است و سپس تجهیزات جانبی همه بر قیمت تعمیر درب اتوماتیک تاثیر گذارند. در ارتباط با قیمت تعمیر درب اتوماتیک و قیمت تعمیر درب برقی پارکینگ نوع ایراد و قطعه معیوب تنها عامل تاثیرگذار است. در صورتی که ایرادات شامل برد و موتور درب باشد قیمت تعمیر درب اتوماتیک بالا می رود و در صورتی که تنها مشکل با ست کردن ریموت و تنظیم درب اتوماتیک پارکینگ حل شود مسلما قیمت تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ مبلغ هنگفتی نخواهد شد.

تعمیرکار درب اتوماتیک را در کمترین زمان ممکن خبر کنید

همواره انتخاب درست، نتیجه درستی نیز به همراه خواهد داشت. اگر به تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ نیاز داشتید. بهترین انتخاب برای شما تعمیرکار درب پارکینگ هوم سرویز است. همچنین در صورتیکه به فکر تعویض درب برقی پارکینگ هستید، قبل از تصمیم با تعمیرکار درب اتوماتیک مشورت کنید. با ثبت درخواست رایگان، مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر درب اتوماتیک و همچنین ارایه خدمات تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل نصب دوربین مدار بسته بیسیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ...., تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، تعمیر دوربین بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و...., تعمیر کرکره برقی مغازه, هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, تعمیر موتور برق خانگی, تعمیر آیفون صوتی (تعمیر اف اف), نصب آیفون تصویری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی

سرویس درب اتوماتیک شیشه ای

تعمیر موتور درب برقی پارکینگ

تعمیر درب اتومات و رگلاژ درب اتوماتیک پارکینگ

تعمیر درب پارکینگ ریموت دار

تعمیر برد درب پارکینگ و ست کردن ریموت درب پارکینگ

نظرات کاربران

profile picture
داود رستمی

سرعت در انجام کار،دقت و کیفیت بالا، وقت شناسی، برخورد خوب در کل از کار آقای قشقایی راضی بودیم در کمترین زمان ممکن بهترین کار و تحویل دادن. سپاسگزاریم از ایشون و سایت هوم سرویز

profile picture
هادی هودن

فوق العاده عالی بودند ممنونم

profile picture
ابوالفضل حسینی

خیلی انسان با کمالاتی بودن و کارشون عالی بود

profile picture
قاسم کاشانی

نیروی خوب و کاربلدی بودن

شرایط تعمیر درب اتومات پارکینگی و شیشه ای

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر درب اتومات نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

cctv-repair
تعمیر دوربین مدار بسته
قیمت از 900,000 الی 1,000,000 تومان
surge-protector
نصب محافظ برق ساختمان
قیمت از 3,200,000 الی 3,200,000 تومان
smarthome
هوشمند سازی ساختمان
قیمت از 350,000 الی 1,200,000 تومان
home-security-guard
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 2,100,000 الی 2,100,000 تومان