تعمیر درب اتوماتیک
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک

از 1041 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر درب اتوماتیک در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت نصب و راه اندازی کامل درب های اتوماتیک جکی، بازویی یا لولایی(به همراه سیم کشی)

500,000 الی 770,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی کامل درب های اتوماتیک ریلی( به همراه سیم کشی)

530,000 الی 830,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی کامل درب های اتوماتیک کرکره ای(هر متر)

55,000 الی 90,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی دستگاه کنترل تردد

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت کددهی یا تگ(هر عدد)

60,000 الی 90,000 تومان

قیمت اضافه کردن ریموت کنترل

60,000 الی 100,000 تومان

قیمت عیب یابی و رفع عیب درب اتوماتیک

توافقی

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت340,000 تومانبیشینه قیمت650,000 تومان

آنچه درباره تعمیر درب اتوماتیک خواهید خواند

 • تعمیر درب اتوماتیک
 • تعمیرات درب پارکینگ شامل چه مواردی می شود؟
 • عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ
 • سرویس و تعمیر درب برقی پارکینگ
 • تعمیر درب اتومات پارکینگ را به تعویق نیاندازید
 • تعمیر درب پارکینگ ریموت دار
 • تعمیر برد درب پارکینگ
 • تعمیر موتور درب اتوماتیک
 • نحوه ست کردن ریموت درب پارکینگ
 • هزینه تعمیر درب اتومات ارزان آیا امکان دارد؟
 • هزینه تعمیر درب اتوماتیک به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیرکار درب اتوماتیک را در کمترین زمان ممکن خبر کنید

تعمیر درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک، چون امروزه از پر کاربردترین دربها بهشمار می آید بیشتر درخواست می شود. درب اتوماتیک در کنار راحتی که پدید می آوردنیاز به نگهداری مستمر نیز دارند تا نهایت کارایی را به همراه داشته باشند. درصورت بروز ایراد و خرابی باید عیب یابی و تعمیر درب اتومات به سرعتانجام شود. در صورتی که نصب و تعمیر درب اتوماتیک درست انجام نشود، تمامی افرادساختمان درگیر خواهند شد و امنیت و آسایش کل ساختمان به خطر خواهد افتاد. در ادامه به با ایرادات درب های اتوماتیک،راهکارهای تعمیر درب اتوماتیک و هزینه تعمیر درب اتوماتیک میپردازیم.

تعمیرات درب پارکینگ شامل چه مواردی می شود؟

درب برقی پارکینگ وسایر درب اتومات از قطعات متعددی تشکیل شده است. از این رو تعمیر درب برقیپارکینگ کار چندان راحتی نخواهد بود. به طور مثال تعمیر برد درب اتوماتیک، اینبردهای الکترونیکی، خیلی ظریف و حساس هستند. اگر دراین زمینه مهارت ندارد و بهدنبال آموزش تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ هستید، هرگز اقدام به باز کردن بردنکنید. نوع تعمیر و تنظیم برد درب پارکینگ روی فرایند باز و بسته کردن درب، تاثیرمی گذارد با کوچکترین اشتباه، به کلی برد، آسیب می بیند.

عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ

تعمیر درباتوماتیک :ریموت کنترل عمل نمی کند

این مشکل اصلی تریندلیل مراجعه به تعمیرکار برای تعمیر درب اتومات پارکینگ است. در واقع بافشردن دکمه، ریموت کنترل، عمل نمی کند و درب باز نمی شود. گاهی به دلیل عجله یاحواس پرتی، یادمان می رود که این ریموت پارکینگ، بُرد محدودی دارد. به درب نزدیک شوید، احتمال اینکه خارج ازمحدوده آنتی دهی ریموت پارکینگ باشید، وجود دارد. و نیازی به تعمیر درب اتوماتیکنیست!! درب اتوماتیک امواج رادیویی را از فاصله های چند متری دریافت می کند و قادربه تشخیص علائم از راه دور نیست. شاید باتری ریموت پارکینگ تمام شده باشد. اگرمشکل باز شدن درب پارکینگ مربوط به همه ریموت ها باشد امکان آسیب به قسمت برقی درباتوماتیک وجود دارد. شاید آنتن گیرنده نیاز به تعمیر دارد و یا اینکه لازم است تاریموت درب پارکینگ مجددا برنامه ریزی شود. در این مورد با متخصص تعمیرکار درباتوماتیک پارکینگ تماس بگیرید.

تعمیر درباتومات :درب اتوماتیک بسته نمی شود

اگر درب پارکینگ بهدرستی باز شود ولی به طور کامل بسته نشود، 3 دلیل عمده وجود دارد که برای تعمیردرب اتومات این موارد باید بررسی شوند

 • تنظیم درباتوماتیک پارکینگ بهم خورده است.
 • مانعیجلوی سنسور ایمنی و چشم الکترونیکی قرار گرفته است.
 • مشکلاتمربوط به زنگ زدگی غلطک های درب است. غلطک های زنگ زده اصطکاک بیشتری ایجاد میکنند و به مرور جلوی بسته شدن درب پارکینگ را می گیرند.تعمیر درب اتوماتیک تنها بارفع این مشکل رفع خواهد شد.

تعمیر دربپارکینگ :درب پارکینگ باز می شود اما موتور متوقف نمی شود

این یک مشکل جدی استکه مربوط به بخش موتوری درب برقی پارکینگ است. برای تعمیرات درب اتوماتیکپارکینگ با نزدیکترین نیروی متخصص تماس بگیرید. بهتر است تا رسیدنکارشناس برق ورودی به درب اتوماتیک را قطع کنید تا اسیب بیشتری به آن وارد نشود. تعمیر موتور درب پارکینگ تنها بایدتوسط متخصصین انجام شود.

سرویس و تعمیر درب برقی پارکینگ

انواع دربهای اتوماتمجهز به ریموت کنترل هستند. این درب ها با توجه به اندازه و ابعاد و محل نصب، بهصورت تک لنگه و دو لنگه، قابل نصب هستند. برای جلوگیری از خرابی بخش هایالکترونیکی، لازم است تا در دوره های منظم اقدام به سرویس درب اتوماتیک وتعمیر درب اتوماتیک در صورت لزوم شود.

تعمیر درب اتومات پارکینگ را به تعویق نیاندازید

هر وسیله برقی ومکانیکی طی مرور زمان مستهلک شده و نیاز به تعمیر درب پارکینگ اتوماتیک خواهدبود. تعمیر درب پارکینگ برقی نیز از قطعات مختلفی تشکیل شده است. تعمیر درب اتوماتپارکینگ از تعمیر قطعاتی مانند تعمیر چشمی درب اتوماتیک و تعمیرریموت درب پارکینگ تشکیل شده است.

تعمیر درب پارکینگ ریموت دار

با همه گیرشدن استفاده از درب اتوماتیک پارکینگ در اکثر ساختمانهای اداری ومسکونی، تعمیر درب پارکینگ ریموت دار به صورت یک شغل و تخصص درآمده، که هر کسی از عهده آن بر نمی آید. تعمیر درب پارکینگ ریموت دار از قسمتهای مختلفی مانند تعمیر درب ریموتی، تعمیر برد درب اتومات ، موتور و تعمیر سنسورحرکتی و غیره تشکیل شده است.

تعمیر برد درب پارکینگ

یکی از موارد شایعتعمیر درب اتوماتیک مربوط به خراب شدن برد درب برقی است. خوشبختانه در اکثر موارد اینقطعه قابل تعمیر است و نیازی به تعویض برد درب اتوماتیک نیست. تعمیر برد درب پارکینگ توسط تکنیسین متخصص انجام می شود.

تعمیر موتور درب اتوماتیک

درب اتوماتیک پارکینگاز قطعات مختلفی تشکیل شده است. قطعا یکی از مهمترین قطعات تعمیر موتوردرب اتومات است. عیب یابی و تعمیر موتور درباتوماتیک باید به صورت تخصصی انجام شود تا مشکل به صورت کامل رفع شود. درغیر این صورت این ایراد ادامه دار و به قطعات مکانیکی دیگر نیز ایراد وارد می شود.

نحوه ست کردن ریموت درب پارکینگ

این کار را می‌توانیدبه 3 روش کلی انجام دهید:

 1. تنظیم ریموت‌هااز طریق کلید لرن بر روی رسیور
 2. ست کردناز طریق کلیدها دیپ سوئیچ.
 3. خام کردنریموت

با این‌حال قبل ازهرچیز باید فرکانس کنترل غیر اصل و رسیور با یکدیگر هماهنگ باشند. در غیر اینصورتنمی‌توانید آن‌ها را با یکدیگر ست کنید. برای این‌کار به یک فرکانس یاب نیاز دارید.

هزینه تعمیر درب اتومات ارزان آیا امکان دارد؟

ممکن است خیلی ازافراد هزینه تعمیر درب اتوماتیک را ارزان اعلام کنند. اما قطعااستفاده از قطعات با کیفیت هزینه تعمیر درب اتومات را بالا می برد.افراد متعهد قطعا از قطعات با کیفیت تر استفاده می کنند و هزینه معقولی را باکیفیت بالا اعلام می کنند.

هزینه تعمیر درب اتوماتیک به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر درباتوماتیک کهبه موارد متعددی وابسته است. مورد اول نوع درب است و سپس تجهیزات جانبی همهبر قیمت تعمیر درب اتوماتیک تاثیر گذارند. در ارتباط با قیمتتعمیر درب اتوماتیک و قیمت تعمیر درب برقی پارکینگ نوع ایراد و قطعهمعیوب تنها عامل تاثیرگذار است. در صورتی که ایرادات شامل برد و موتور درب باشد قیمتتعمیر درب اتوماتیک بالا می رود و در صورتی که تنها مشکل با ست کردن ریموت وتنظیم درب اتوماتیک پارکینگ حل شود مسلما قیمت تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ مبلغهنگفتی نخواهد شد.

تعمیرکار درب اتوماتیک را در کمترین زمان ممکن خبر کنید

همواره انتخاب درست،نتیجه درستی نیز به همراه خواهد داشت. اگر به تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ نیازداشتید. بهترین انتخاب برای شما تعمیرکار درب پارکینگ هوم سرویز است.همچنین در صورتیکه به فکر تعویض درب برقی پارکینگ هستید، قبل از تصمیم با تعمیرکاردرب اتوماتیک مشورت کنید. با ثبت درخواست رایگان، مشاورین هوم سرویز با شماتماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر درب اتوماتیک و همچنین ارایه خدمات تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و .... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل نصب دوربین مدار بسته بیسیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ...., تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، تعمیر دوربین بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و...., تعمیر کرکره برقی مغازه, هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, تعمیر موتور برق خانگی, تعمیر آیفون صوتی (تعمیر اف اف), نصب آیفون تصویری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ....

سرویس درب اتوماتیک شیشه ای

تعمیر موتور درب برقی پارکینگ

تعمیر درب اتومات و رگلاژ درب اتوماتیک پارکینگ

تعمیر درب پارکینگ ریموت دار

تعمیر برد درب پارکینگ و ست کردن ریموت درب پارکینگ و...

نظرات کاربران

profile picture
ابوالفضل حسینی

خیلی انسان با کمالاتی بودن و کارشون عالی بود

profile picture
قاسم کاشانی

نیروی خوب و کاربلدی بودن

شرایط تعمیر درب اتومات پارکینگ و تعمیرکار درب پارکینگ اتومات

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر درب اتومات نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر دوربین مدار بسته
تعمیر دوربین مدار بسته
قیمت از 200,000 الی 2,500,000 تومان
نصب محافظ برق ساختمان
نصب محافظ برق ساختمان
قیمت از 250,000 الی 2,750,000 تومان
هوشمند سازی ساختمان
هوشمند سازی ساختمان
در حال بروزرسانی قیمت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 500,000 الی 3,000,000 تومان