banner
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر درب اتوماتیک

نصب و تعمیر درب اتوماتیک

از 1041 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب و تعمیر درب کشویی پارکینگ

قیمت نصب و راه اندازی کامل درب های اتوماتیک جکی، بازویی یا لولایی(به همراه سیم کشی)

500,000 الی 770,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی کامل درب های اتوماتیک ریلی( به همراه سیم کشی)

530,000 الی 830,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی کامل درب های اتوماتیک کرکره ای(هر متر)

55,000 الی 90,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی دستگاه کنترل تردد

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت کددهی یا تگ(هر عدد)

60,000 الی 90,000 تومان

قیمت اضافه کردن ریموت کنترل

60,000 الی 100,000 تومان

قیمت عیب یابی و رفع عیب درب اتوماتیک

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصاب درب برقی پارکینگ و تعمیرات درب پارکینگ ریموت دار

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر درب اتومات نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

خدمات نصب و تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ

نصب درب اتوماتیک به یکی از الزامات زندگی مدرن و شلوغ امروزی تبدیل شده است. تصور کنید که در یک کوچه و خیابان شلوغ زندگی می کنید و به جای نصب درب اتوماتیک پارکینگ از درب های معمولی استفاده می کنید. حالا باید مدت زمانی ماشین را در شلوغ نگهدارید و درب را دستی باز کنید و ترافیک ایجاد کنید. امروزه انواع درب برقی پارکینگ تولید شده اند که با انواع نماها کاملا همخوانی دارند. نصب درب پارکینگی ریموت دار به لحاظ سهولت کاربری و ایمنی از سیستم های دستی، بهتر هستند. تکنولوژی به کار رفته در این سیستم، بسیار حساس است و گاهی ایراداتی در کارکرد درب اتوماتیک پارکینگ به وجود می آید. از این رو تعمیرات درب اتوماتیک رشته بسیار تخصصی است و نیاز به مهارت تعمیرکار درب برقی پارکینگ است. در ادامه در ارتباط با انواع درب اتوماتیک و همچنین تعمیر درب اتوماتیک و قیمت تعمیر درب اتوماتیک می پردازیم.

نصب درب اتومانیک لولایی

از نصب درب اتوماتیک لولایی برای درب های پارکینگ و هم سایر درب های ورودی ساختمان استفاده می شود. از مزایای نصب درب برقی لولایی فراهم آوردن شرایطی برای عبور و مرور برای معلولین و ویلچرنشینان است. این درب ها به کمک جک باز و بسته می شوند. طراحی درب اتوماتیک لولایی به گونه ای است که دو لنگه در کنار یکدیگر نصب و باز و بسته می شوند.

نصب درب اتوماتیک ریلی

از نصب درب اتوماتیک ریلی برای ساختمانهایی استفاده می شود که به تمام فضای داخلی پارکینک نیاز دارند. از مزایای نصب درب بازکن ریلی اتومات، کم صدا بودن این تجهیزات و زیبایی آنهاست. از نصب درب کشویی برقی برای انواع پارکینگ های مسقف و باز استفاده می شود. از ایرادات این نوع در اتومات، نیاز به فضای زیاد در بحر ساختمان است. زیرا برای باز شدن نیازمند فضایی به اندازه طول درب هستند.

نصب درب اتوماتیک کشویی

درب اتومات کشویی در واقع همان درب اسلایدینگ و اتوماتیک شیشه ای است. نصب درب کشویی پارکینگ نیز مانند درب ریلی اتومات است. برای باز شدن این نوع درب پارکینگ نیز باید فضایی به اندازه خود درب برای لنگه ی متحرک درب تعبیه شود. از عوامل مهم در محبوبیت این درب ها سهولت در نصب و نگهداری این مدل است.

نصب درب اتوماتیک بازویی

درب اتوماتیک بازویی نام دیگر درب اتوماتیک لولایی است. برای نصب درب برقی پارکینگ خود نیاز به نصب تجهیزات خاصی دارید که به نوع درب یک لنگه یا دو لنگه بودن با کشویی بودن آن وابسته است. نحوه ی کار این درب ها به ترتیبی است که درب های پارکینگ که در دو طرف لولا شده اند با چرخیدن حول محور لولایی باز و بسته می شوند.

درب اتوماتیک سکشنال ( زیر سقفی )

ساختمان های هوشمند را می توان از درب ورودی پارکینگ نیز تشخیص داد. درب های سقفی دارای مکانیزم خاصی هستند که طبق استانداردهای اروپا تنظیم شده اند. این نوع درب اتوماتیک برای مکان هایی که از لحاظ ارتفاع محدودیت دارند، پیشنهاد می شود. درب سکشنال در حدود ۲۵ سانتی متر از ارتفاع را اشغال می کند. درب اصلی توسط ریل و فنرهای خاص در زیر سقف جمع شده و فضایی را در روی زمین اشغال نمی کند. باز و بسته شدن این درب ها سریع و تقریبا بدون صدا است.

تعویض درب اتوماتیک حیاط و پارکینگ

درب های برقی بسیار متنوع هستند. تقریبا همه قطعات و تجهیزات این درب ها قابل تعویض هستند. وقتی درب برقی حیاط یا پارکینگ دچار مشکل می شود و حرکت نمی کند چه کار می کنید؟ آیا کل سازه را عوض می کنید یا برای تعمیرات درب اتوماتیک اقدام می کنید؟ طبیعتا تعویض درب اتوماتیک مگر در زمان هایی که نیاز به تغییرات اساسی باشد یا مشکل خیلی حاد باشد نیاز نیست. هزینه تعویض درب اتوماتیک خیلی بیشتر از قیمت تعمیرات درب اتوماتیک است. ولی در صورتی که نیاز به تعویض درب برقی حیاط باشد می توان از نمونه های مشابه استفاده نمود تا حدامکان در هزینه ها صرفه جویی نمود.

نصب درب اتوماتیک استاندارد را به نصاب حرفه ای بسپارید

از نظر یک تعمیرکار حرفه ای درب اتوماتیک، نصب و تعمیر درب اتوماتیک زمانی درست انجام می شود،  که زیر سازی مستحکمی داشته باشد. زیرا ساده ترین درب اتوماتیک هم، از وزن بسیار بالایی دارد. که عدم زیر سازی و جوشکاری صحیح خسارات بالایی در مرور زمان به همراه خواهد داشت. همچنین پیشنهاد میشود که اپراتورهای درب اتوماتیک در جایی که امکان برخورد آب و ریزش باران ندارد، نصب گردند. البته تمامی درب اتوماتیک شیشه ای و غیره کاملا عایق و ضد آب هستند. ولی رعایت این نکات در هنگام نصب درب برقی موجب افزایش طول عمر آنها و عدم نیاز به تعمیر درب ریموتی می شود.

عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک

به طور یقین استفاده از درب های اتوماتیک، راحتی و امنیت زیادی را به همراه خود آورده است. ولی در صورت بروز ایراد و خرابی باید عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک به سرعت انجام شود. در صورتی که نصب و تعمیر درب ریموتی درست انجام نشود، تمامی افراد ساختمان درگیر خواهند شد و امنیت کل ساختمان به خطر خواهد افتاد.

این بردهای الکترونیکی، خیلی ظریف و حساس هستند. اگر دراین زمینه مهارت ندارد و به دنبال آموزش تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ هستید، هرگز اقدام به باز کردن برد نکنید. نوع تعمیر و تنظیم برد درب پارکینگ روی فرایند باز و بسته کردن درب، تاثیر می گذارد با کوچکترین اشتباه، به کلی برد، آسیب می بیند.

عیب یابی و تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ

ریموت کنترل عمل نمی کند

این مشکل اصلی ترین دلیل مراجعه به تعمیرکار برای تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ است. در واقع با فشردن دکمه ریموت کنترل، عمل نمی کند و درب باز نمی شود. گاهی به دلیل عجله یا حواس پرتی، یادمان می رود که این ریموت پارکینگ، بُرد محدودی دارد به درب نزدیک شوید، احتمال اینکه خارج از محدوده آنتی دهی ریموت پارکینگ باشید، وجود دارد. درب اتوماتیک امواج رادیویی را از فاصله های چند متری دریافت می کند و قادر به تشخیص علائم از راه دور نیست.شاید باتری ریموت پارکینگ تمام شده باشد. اگر مشکل باز شدن درب پارکینگ مربوط به همه ریموت ها باشد امکان آسیب به قسمت برقی درب اتوماتیک وجود دارد. شاید آنتن گیرنده درب پارکینگ نیاز به تعمیر دارد و یا اینکه لازم است تا ریموت درب پارکینگ مجددا برنامه ریزی شود. در این مورد با متخصص تعمیرکار درب اتوماتیک پارکینگ تماس بگیرید.

درب گاراژ بسته نمی شود

اگر درب پارکینگ به درستی باز شود ولی به طور کامل بسته نشود، 3 دلیل عمده وجود دارد.

  • تنظیم درب اتوماتیک پارکینگ بهم خورده است.
  • مانعی جلوی سنسور ایمنی و چشم الکترونیکی قرار گرفته است.
  • مشکلات مربوط به زنگ زدگی غلطک های درب است. غلطک های زنگ زده اصطکاک بیشتری ایجاد می کنند و به مرور جلوی بسته شدن درب پارکینگ را می گیرند.

درب پارکینگ باز می شود اما موتور متوقف نمی شود

این یک مشکل جدی است که مربوط به بخش موتوری درب برقی پارکینگ است. برای تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ با نزدیکترین نیروی متخصص تماس بگیرید. بهتر است تا رسیدن کارشناس برق ورودی به درب اتوماتیک را قطع کنید تا اسیب بیشتری به آن وارد نشود.

سرویس و تعمیر درب برقی پارکینگ

انواع دربهای اتومات مجهز به ریموت کنترل هستند. این درب ها با توجه به اندازه و ابعاد و محل نصب، به صورت تک لنگه و دو لنگه، قابل نصب هستند. برای جلوگیری از خرابی بخش های الکترونیکی، لازم است تا در دوره های منظم اقدام به سرویس درب اتوماتیک شود

تعمیر درب پارکینگ اتوماتیک

هر وسیله برقی و مکانیکی طی مرور زمان مستهلک شده و نیاز به تعمیر درب پارکینگ اتومات خواهد بود. درب پارکینگ برقی نیز از قطعات مختلفی تشکیل شده است. تعمیر درب پارکینگ اتومات از تعمیر قطعاتی مانند تعمیر چشمی درب برقی و تعمیر ریموت درب پارکینگ تشکیل شده است.

تعمیر درب پارکینگ ریموت دار

با همه گیر شدن نصب درب اتوماتیک پارکینگ در اکثر ساختمانهای اداری و مسکونی، تعمیر درب پارکینگ ریموت دار به صورت یک شغل و تخصص درآمده ، که هر کسی از عهده آن بر نمی آید. تعمیر درب پارکینگ ریموت دار از قسمت های مختلفی مانند  تعمیر درب ریموتی، تعمیر برد، موتور و  تعمیر سنسور حرکتی و غیره  تشکیل شده است.

تعمیر برد درب پارکینگ

یکی از آن موارد خراب شدن برد درب برقی یکی از رایج ترین مشکلات است. این قطعه قابل تعمیر است و نیازی به تعویض برد نیست. تعمیر برد درب پارکینگ توسط تکنیسین متخصص انجام می شود.

تعمیر موتور درب اتوماتیک

درب اتوماتیک پارکینگ از قطعات مختلفی تشکیل شده است. قطعا یکی از مهمترین قطعات تعمیر موتور درب اتوماتیک استعیب یابی و تعمیر موتور درب اتوماتیک باید به صورت تخصصی انجام شود تا مشکل به صورت کامل رفع شود. در غیر این صورت این ایراد ادامه دار و به قطعات مکانیکی دیگر نیز ایراد وارد می شود.

نحوه ست کردن ریموت درب پارکینگ

این کار را می‌توانید به 3 روش کلی انجام دهید:

  • تنظیم ریموت‌ها از طریق کلید لرن بر روی رسیور
  • ست کردن از طریق کلیدها دیپ سوئیچ.
  • خام کردن ریموت

با این‌حال قبل از هرچیز باید فرکانس کنترل غیر اصل و رسیور با یکدیگر هماهنگ باشند. در غیر اینصورت نمی‌توانید آن‌ها را با یکدیگر ست کنید. برای این‌کار به یک فرکانس یاب نیاز دارید.

هزینه نصب و تعمیر درب اتوماتیک به جه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب درب اتوماتیک که به موارد متعددی وابسته است. مورد اول نوع درب است و سپس تجهیزات جانبی همه بر قیمت درب اتومات و هزینه نصب آن تاثیر گذارند. در ارتباط با قیمت تعمیرات درب اتوماتیک و قیمت تعمیر درب برقی پارکینگ نیز نوع ایراد و قطعه معیوب تنها عامل تاثیرگذار است. در صورتی که ایرادات شامل برد و موتور درب باشد قیمت تعمیرات درب اتومات بالا می رود و در صورتی که تنها مشکل با ست کردن ریموت و تنظیم درب اتوماتیک پارکینگ حل شود مسلما قیمت تعمیر درب برقی پارکینگ مبلغ هتگفتی نخواهد شد.

چگونه تعمیرکار درب اتوماتیک را در کمترین زمان ممکن در کنار خود داشته باشیم؟

همواره انتخاب درست نتیجه درستی هم به همراه دارد. اگر به تعمیر جک درب پارکینگ نیاز داشتید. بهترین انتخاب برای شما تعمیرکار هوم سرویز است. همچنین در صورتیکه به فکر تعویض درب برقی پارکینگ هستید، قبل از تصمیم با متخصص نصب درب اتوماتیک مشورت کنید. با ثبت درخواست رایگان، مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم در جهت بهترین درب اتوماتیک  طبق مکان مورد نظر و البته با توجه به میزان بودجه در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب انواع درب های اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ....
نصب درب پارکینگی ریموت دار
تنظیم و رفع اشکال موتور درب برقی پارکینگ
رگلاژ لنگه ‌های درب برقی پارکینگ
تعمیر درب پارکینگ ریموت دار پارکینگ
تعمیر برد درب پارکینگ و ست کردن ریموت درب پارکینگ

همیاران سرویس نصب و تعمیر درب اتوماتیک

 نظرات کاربران

profile picture
ابوالفضل حسینی

خیلی انسان با کمالاتی بودن و کارشون عالی بود

profile picture
قاسم کاشانی

نیروی خوب و کاربلدی بودن

خدمات مرتبط

تعمیر دوربین مدار بسته
تعمیر دوربین مدار بسته
قیمت از 450,000 الی 5,400,000 تومان
نصب محافظ برق ساختمان
نصب محافظ برق ساختمان
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
هوشمند سازی ساختمان
هوشمند سازی ساختمان
در حال بروزرسانی قیمت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
در حال بروزرسانی قیمت