user
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
هوم سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر درب اتوماتیک

نصب و تعمیر درب اتوماتیک

از 1041 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب و تعمیر درب اتوماتیک در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت نصب و راه اندازی کامل درب های اتوماتیک جکی، بازویی یا لولایی(به همراه سیم کشی)

500,000 الی 770,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی کامل درب های اتوماتیک ریلی( به همراه سیم کشی)

530,000 الی 830,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی کامل درب های اتوماتیک کرکره ای(هر متر)

55,000 الی 90,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی دستگاه کنترل تردد

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت کددهی یا تگ(هر عدد)

60,000 الی 90,000 تومان

قیمت اضافه کردن ریموت کنترل

60,000 الی 100,000 تومان

قیمت عیب یابی و رفع عیب درب اتوماتیک

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

خدمات نصب و تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ

نصب درب اتوماتیک به یکی از الزامات زندگی مدرن و شلوغامروزی تبدیل شده است. تصور کنید که در یک کوچه و خیابان شلوغ زندگی می کنید و بهجای نصب درب اتوماتیک پارکینگ از درب های معمولی استفاده می کنید. حالاباید مدت زمانی ماشین را در شلوغ نگهدارید و درب را دستی باز کنید و ترافیک ایجادکنید. امروزه انواع درب برقیپارکینگ تولید شده اند که با انواع نماها کاملا همخوانی دارند. نصب دربپارکینگی ریموت دار به لحاظ سهولت کاربری و ایمنی از سیستم های دستی،بهتر هستند. تکنولوژی به کار رفته در این سیستم، بسیار حساس است و گاهی ایراداتیدر کارکرد درب اتوماتیک پارکینگ به وجود می آید. از این رو تعمیرات درباتوماتیک رشته بسیار تخصصی است و نیاز به مهارت تعمیرکار درب برقی پارکینگاست. در ادامه در ارتباط با انواع درب اتوماتیک و همچنین تعمیر درب اتوماتیکو قیمت تعمیر درب اتوماتیک می پردازیم.

نصب درب اتومانیک لولایی

از نصب درباتوماتیک لولایی برای درب های پارکینگ و هم سایر درب های ورودی ساختماناستفاده می شود. از مزایای نصب درب برقی لولایی فراهم آوردن شرایطی برای عبور ومرور برای معلولین و ویلچرنشینان است. این درب ها به کمک جک باز و بسته می شوند.طراحی درب اتوماتیک لولایی به گونه ای است که دو لنگه در کنار یکدیگر نصب و باز وبسته می شوند.

نصب درب اتوماتیک ریلی

از نصب درباتوماتیک ریلی برای ساختمانهایی استفاده می شود که به تمام فضایداخلی پارکینک نیاز دارند. از مزایای نصب درب بازکن ریلی اتومات،کم صدا بودن این تجهیزات و زیبایی آنهاست. از نصب درب کشویی برقی برایانواع پارکینگ های مسقف و باز استفاده می شود. از ایرادات این نوع در اتومات،نیاز به فضای زیاد در بحر ساختمان است. زیرا برای باز شدن نیازمند فضایی به اندازهطول درب هستند.

نصب درب اتوماتیک کشویی

درباتومات کشویی در واقع همان درب اسلایدینگ و اتوماتیک شیشه ای است. نصبدرب کشویی پارکینگ نیز مانند درب ریلی اتومات است. برایباز شدن این نوع درب پارکینگ نیز باید فضایی به اندازه خود درب برایلنگه ی متحرک درب تعبیه شود. از عوامل مهم در محبوبیت این درب ها سهولت در نصب ونگهداری این مدل است.

نصب درب اتوماتیک بازویی

درب اتوماتیک بازویینام دیگر درب اتوماتیک لولایی است. برای نصب درب برقی پارکینگ خود نیاز به نصبتجهیزات خاصی دارید که به نوع درب یک لنگه یا دو لنگه بودن با کشویی بودن آنوابسته است. نحوه ی کار این درب ها به ترتیبی است که درب های پارکینگ که در دو طرفلولا شده اند با چرخیدن حول محور لولایی باز و بسته می شوند.

درب اتوماتیک سکشنال ( زیر سقفی )

ساختمان های هوشمندرا می توان از درب ورودی پارکینگ نیز تشخیص داد. درب های سقفی دارای مکانیزم خاصیهستند که طبق استانداردهای اروپا تنظیم شده اند. این نوع درب اتوماتیک برای مکانهایی که از لحاظ ارتفاع محدودیت دارند، پیشنهاد می شود. درب سکشنال در حدود ۲۵سانتی متر از ارتفاع را اشغال می کند. درب اصلی توسط ریل و فنرهای خاص در زیر سقفجمع شده و فضایی را در روی زمین اشغال نمی کند. باز و بسته شدن این درب ها سریع وتقریبا بدون صدا است.

تعویض درب اتوماتیک حیاط و پارکینگ

درب های برقی بسیارمتنوع هستند. تقریبا همه قطعات و تجهیزات این درب ها قابل تعویض هستند. وقتی درببرقی حیاط یا پارکینگ دچار مشکل می شود و حرکت نمی کند چه کار می کنید؟ آیا کلسازه را عوض می کنید یا برای تعمیرات درب اتوماتیک اقدام می کنید؟ طبیعتا تعویض درباتوماتیک مگر در زمان هایی که نیاز به تغییرات اساسی باشد یا مشکل خیلی حادباشد نیاز نیست. هزینه تعویض درب اتوماتیک خیلی بیشتر از قیمت تعمیراتدرب اتوماتیک است. ولی در صورتی که نیاز به تعویض درب برقی حیاط باشد می تواناز نمونه های مشابه استفاده نمود تا حدامکان در هزینه ها صرفه جویی نمود.

نصب درب اتوماتیک استاندارد را به نصاب حرفه ای بسپارید

از نظر یک تعمیرکار حرفهای درب اتوماتیک، نصب و تعمیر درب اتوماتیک زمانی درست انجام می شود، که زیرسازی مستحکمی داشته باشد. زیرا ساده ترین درب اتوماتیک هم، از وزن بسیار بالاییدارد. که عدم زیر سازی و جوشکاری صحیح خسارات بالایی در مرور زمان به همراه خواهدداشت. همچنین پیشنهاد میشود که اپراتورهای درب اتوماتیک در جایی که امکان برخوردآب و ریزش باران ندارد، نصب گردند. البته تمامی درب اتوماتیک شیشه ای وغیره کاملا عایق و ضد آب هستند. ولی رعایت این نکات در هنگام نصب درب برقی موجبافزایش طول عمر آنها و عدم نیاز به تعمیر درب ریموتی می شود.

عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک

به طور یقین استفادهاز درب های اتوماتیک، راحتی و امنیت زیادی را به همراه خود آورده است. ولی در صورتبروز ایراد و خرابی باید عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک به سرعتانجام شود. در صورتی که نصب و تعمیر درب ریموتی درست انجام نشود، تمامیافراد ساختمان درگیر خواهند شد و امنیت کل ساختمان به خطر خواهد افتاد.

این بردهایالکترونیکی، خیلی ظریف و حساس هستند. اگر دراین زمینه مهارت ندارد و به دنبالآموزش تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ هستید، هرگز اقدام به باز کردن برد نکنید. نوعتعمیر و تنظیم برد درب پارکینگ روی فرایند باز و بسته کردن درب، تاثیر می گذارد باکوچکترین اشتباه، به کلی برد، آسیب می بیند.

عیب یابی و تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ

ریموت کنترل عملنمی کند

این مشکل اصلی تریندلیل مراجعه به تعمیرکار برای تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ است. در واقعبا فشردن دکمه ریموت کنترل، عمل نمی کند و درب باز نمی شود. گاهی به دلیل عجله یاحواس پرتی، یادمان می رود که این ریموت پارکینگ، بُرد محدودی دارد. به دربنزدیک شوید، احتمال اینکه خارج از محدوده آنتی دهی ریموت پارکینگ باشید، وجوددارد. درب اتوماتیک امواج رادیویی را از فاصله های چند متری دریافت می کند و قادربه تشخیص علائم از راه دور نیست.شاید باتری ریموت پارکینگ تمام شده باشد.اگر مشکل باز شدن درب پارکینگ مربوط به همه ریموت ها باشد امکان آسیب به قسمت برقیدرب اتوماتیک وجود دارد. شاید آنتن گیرنده درب پارکینگ نیاز به تعمیر دارد و یااینکه لازم است تا ریموت درب پارکینگ مجددا برنامه ریزی شود. در این مورد با متخصصتعمیرکار درب اتوماتیک پارکینگ تماس بگیرید.

درب گاراژ بستهنمی شود

اگر درب پارکینگ بهدرستی باز شود ولی به طور کامل بسته نشود، 3 دلیل عمده وجود دارد.

  • تنظیم درباتوماتیک پارکینگ بهم خورده است.
  • مانعیجلوی سنسور ایمنی و چشم الکترونیکی قرار گرفته است.
  • مشکلاتمربوط به زنگ زدگی غلطک های درب است. غلطک های زنگ زده اصطکاک بیشتری ایجاد میکنند و به مرور جلوی بسته شدن درب پارکینگ را می گیرند.

درب پارکینگ بازمی شود اما موتور متوقف نمی شود

این یک مشکل جدی استکه مربوط به بخش موتوری درب برقی پارکینگ است. برای تعمیرات درب اتوماتیکپارکینگ با نزدیکترین نیروی متخصص تماس بگیرید. بهتر است تا رسیدن کارشناس برقورودی به درب اتوماتیک را قطع کنید تا اسیب بیشتری به آن وارد نشود.

سرویس و تعمیر درب برقی پارکینگ

انواع دربهای اتوماتمجهز به ریموت کنترل هستند. این درب ها با توجه به اندازه و ابعاد و محل نصب، بهصورت تک لنگه و دو لنگه، قابل نصب هستند. برای جلوگیری از خرابی بخش هایالکترونیکی، لازم است تا در دوره های منظم اقدام به سرویس درب اتوماتیک شود.

تعمیر درب پارکینگ اتوماتیک

هر وسیله برقی ومکانیکی طی مرور زمان مستهلک شده و نیاز به تعمیر درب پارکینگ اتومات خواهدبود. درب پارکینگ برقی نیز از قطعات مختلفی تشکیل شده است. تعمیر درب پارکینگاتومات از تعمیر قطعاتی مانند تعمیر چشمی درب برقی و تعمیر ریموت دربپارکینگ تشکیل شده است.

تعمیر درب پارکینگ ریموت دار

با همه گیر شدن نصبدرب اتوماتیک پارکینگ در اکثر ساختمانهای اداری و مسکونی، تعمیر دربپارکینگ ریموت دار به صورت یک شغل و تخصص درآمده ، که هر کسی از عهده آن بر نمیآید. تعمیر درب پارکینگ ریموت دار از قسمت های مختلفی مانند تعمیر درب ریموتی، تعمیر برد، موتور و تعمیر سنسور حرکتی و غیره تشکیل شده است.

تعمیر برد دربپارکینگ

یکی از آن موارد خرابشدن برد درب برقی یکی از رایج ترین مشکلات است. این قطعه قابل تعمیراست و نیازی به تعویض برد نیست. تعمیر برد درب پارکینگ توسط تکنیسین متخصصانجام می شود.

تعمیر موتور درباتوماتیک

درب اتوماتیکپارکینگ از قطعات مختلفی تشکیل شده است. قطعا یکی از مهمترین قطعات تعمیرموتور درب اتوماتیک است. عیب یابی و تعمیر موتور درب اتوماتیکباید به صورت تخصصی انجام شود تا مشکل به صورت کامل رفع شود. در غیر این صورت اینایراد ادامه دار و به قطعات مکانیکی دیگر نیز ایراد وارد می شود.

نحوه ست کردن ریموت درب پارکینگ

این کار را می‌توانیدبه 3 روش کلی انجام دهید:

  • تنظیمریموت‌ها از طریق کلید لرن بر روی رسیور
  • ست کردن ازطریق کلیدها دیپ سوئیچ.
  • خام کردنریموت

با این‌حال قبل ازهرچیز باید فرکانس کنترل غیر اصل و رسیور با یکدیگر هماهنگ باشند. در غیر اینصورتنمی‌توانید آن‌ها را با یکدیگر ست کنید. برایاین‌کار به یک فرکانس یاب نیاز دارید.

هزینه نصب و تعمیر درب اتوماتیک به جه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب درباتوماتیک که بهموارد متعددی وابسته است. مورد اول نوع درب است و سپس تجهیزات جانبی همه بر قیمتدرب اتومات و هزینه نصب آن تاثیر گذارند. در ارتباط با قیمت تعمیرات درباتوماتیک و قیمت تعمیر درب برقی پارکینگ نیز نوع ایراد و قطعه معیوبتنها عامل تاثیرگذار است. در صورتی که ایرادات شامل برد و موتور درب باشد قیمتتعمیرات درب اتومات بالا می رود و در صورتی که تنها مشکل با ست کردن ریموتو تنظیم درب اتوماتیک پارکینگ حل شود مسلما قیمت تعمیر درب برقی پارکینگمبلغ هتگفتی نخواهد شد.

چگونه تعمیرکار درب اتوماتیک را در کمترین زمان ممکن در کنار خودداشته باشیم؟

همواره انتخاب درستنتیجه درستی هم به همراه دارد. اگر به تعمیر جک درب پارکینگ نیاز داشتید.بهترین انتخاب برای شما تعمیرکار هوم سرویز است. همچنین در صورتیکه به فکر تعویضدرب برقی پارکینگ هستید، قبل از تصمیم با متخصص نصب درب اتوماتیک مشورت کنید. باثبت درخواست رایگان، مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم در جهت بهتریندرب اتوماتیک طبق مکان مورد نظر و البتهبا توجه به میزان بودجه در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب و تعمیر درب اتوماتیک و همچنین ارایه خدمات نصب انواع درب های اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و .... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل نصب دوربین مخفی مینیاتوری، بی سیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ...., تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, عیب یابی و تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و...., نصب کرکره برقی پنجره و نصب کرکره برقی پارکینگ, اجرای انواع تجهیزات هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, نصب دیزل ژنراتور, راه‌اندازی و نصب آیفون تصویری, تعمیر و سرویس انواع آیفون صوتی و تصویری ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب و تعمیر درب اتوماتیک

نصب انواع درب های اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ....

نصب درب پارکینگی ریموت دار

تنظیم و رفع اشکال موتور درب برقی پارکینگ

رگلاژ لنگه ‌های درب برقی پارکینگ

تعمیر درب پارکینگ ریموت دار پارکینگ

تعمیر برد درب پارکینگ و ست کردن ریموت درب پارکینگ

نظرات کاربران

profile picture
ابوالفضل حسینی

خیلی انسان با کمالاتی بودن و کارشون عالی بود

profile picture
قاسم کاشانی
12 ماه پیش |کاوه پور رنجبر

نیروی خوب و کاربلدی بودن

شرایط نصاب درب برقی پارکینگ و تعمیرات درب پارکینگ ریموت دار

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر درب اتومات نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر دوربین مدار بسته
تعمیر دوربین مدار بسته
در حال بروزرسانی قیمت
نصب محافظ برق ساختمان
نصب محافظ برق ساختمان
قیمت از 510,000 الی 510,000 تومان
هوشمند سازی ساختمان
هوشمند سازی ساختمان
در حال بروزرسانی قیمت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 400,000 الی 800,000 تومان

خدمات نصب و تعمیر درب اتوماتیک در این شهرها ارائه می شود:

نصب و تعمیر درب اتوماتیک تهران
نصب و تعمیر درب اتوماتیک کرج
نصب و تعمیر درب اتوماتیک شیراز
نصب و تعمیر درب اتوماتیک مشهد