تعمیر جک پارکینگ

تعمیر جک پارکینگ

از 1327 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر جک پارکینگ در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعویض موتور جک پارکینگ

500,000 الی 700,000 تومان

قیمت سرویس و روغن کاری جک پارکینگ

320,000 الی 490,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

180,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت370,000 تومانبیشینه قیمت850,000 تومان

آنچه درباره تعمیر جک پارکینگ خواهید خواند

 • تعمیر جک پارکینگ و روش های عیب یابی و تشخیص آن
 • عیب‌یابی جک درب پارکینگ
 • نحوه سرویس جک درب پارکینگ
 • تعمیرات انواع برندهای جک درب اتوماتیک موجود در بازار
 • تعمیر‌کار جک پارکینگ ماهر را چگونه باخبر کنیم؟
 • قیمت تعمیر جک درب پارکینگ به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیرات انواع جک بازویی، ریلی و لولایی درب های اتومات توسط متخصصینهوم سرویز

تعمیر جک پارکینگ و روش های عیب یابی و تشخیص آن

استفاده از درب هایاتوماتیک در پارکینگ تردد ماشین ها را ساده تر کرده است. از این رو هرگونه ایراددر این درب ها به شدت کیفیت رفت و آمد ساکنین یک ساختمان را تحت الشعاع قرار میدهد. بیشترین ایرادی که درب ها با آن مواجه می شوند خرابی جک درب پارکینگ و نیازبه تعمیرکار جک پارکینگ می باشد. هر گونه عیب و ایراد در قسمت جک درباتوماتیک در باز و بسته شدن درب اختلال ایجاد می کند. از این رو تقاضا برای تعمیراتجک درب پارکینگ بسیار زیاد شده است. ما در ادامه در ارتباط با عیب یابی جک درباتوماتیک و رفع خرابی و راه کارهای تعمیر جک پارکینگ می پردازیم. همچنینعوامل موثر بر قیمت تعمیر جک درب پارکینگ را هم شرح خواهیم داد.

عیب‌یابی جک درب پارکینگ

جک ها اهرم هایی فلزیبا بازوهای قوی هستند که وظیفه باز و بسته کردن درب های اتوماتیک را بر عهدهدارند. حتی بر روی درب های قدیمی هم می توان از سیستم بازویی اتومات استفاده کرد.جک پارکینگ دارای تابلوی فرمان است و با نیروی برق کار می کند. موقع باز شدن دربپارکینگ شروع به آلارم زدن می کند. روشن شدن فلاشر درب نشان می دهد که درباتوماتیک پارکینگ در حال باز شدن است. انواع جک پارکینگ هیدرولیک، پنوماتیک والکترومکانیک بر روی درب ها قابل نصب است. اگر این قطعه دچار اشکال شود، ریموتکنترل نمی تواند درب را باز کند. موارد زیر نشانه های ایراد در جک درب برقی هستندکه باید رفع شوند.

صدا دادن جک دربپارکینگ

اولین نشانه‌ی خرابیجک پارکینگ که تقریبا برای همه آشنا است، صدا دادن جک درب پارکینگ به هنگام باز وبسته شدن درب می باشد. البته این مشکل ممکن است با سرویس جک درب پارکینگ رفعشوند و یا ممکن است به علت خراب شدن یکی از قطعات جک بازویی باشد.

سنگین شدن درب‌هادر هنگام حرکت

یکی دیگر از نشانه‌هایخرابی جک درب برقی پارکینگ که فرا رسیدن زمان تعمیر جک درب اتوماتیک پارکینگ رااعلام می کند، سنگین شدن درب به هنگام باز و بسته شدن می باشد. سخت بازو بسته شدنو احساس فشار روی درب ها ناشی از خرابی قطعات جک است. هرچه تعمیرات جک پارکینگیسریع تر انجام شود، قیمت تعمیرات جک پارکینگ کمتر می شود. در داخل جک درببرقی حیاط قطعات زیادی وجود دارد و قطعه معیوب تنها باید توسط تعمیرکار جک درببرقی ماهرشناسایی و تعویض شوند.

بسته نشدن درب‌های اتوماتیک به طور کامل

گاهی درب پارکینگ کاملبسته نمی شود و یا اصلا بسته نمی شود. در این مواقع باید اقدام به تنظیم جک درباتوماتیک نمود و زمان بسته شدن هر‌کدام از درب‌ها تعیین شود تا ایرادات رفع شوند.

ایراد‌های ظاهریدر جک پارکینگ

خرابی‌های ظاهری جکپارکینگ مانند خمودگی یا شکستگی جک از نشانه هایی هستند که در صورت مشاهده بایدسریعا رسیدگی شوند. در نهایت بهترین روش عیب‌یابی و تعمیر جک پارکینگ این است کهدر صورت عدم کارکرد صحیح جک ها باید ابتدا ظاهرشان بررسی شود و در صورت عدم مشاهدهایراد، جک باید باز شود. البته افرادی که دوره های آموزش تعمیر جک درب پارکینگ نگذراندهاند نباید هیچ گاه مدار کنترل جک درب پارکینگ را بازکرده و تنظیمات جک را دستکاری کنند.

نحوه سرویس جک درب پارکینگ

برای جلوگیری ازهزینه تراشی های بیشتر جهت تعمیرات جک درب برقی حیاط و پارکینگ باید درموعدهای زمانی مشخص بنا بر میزان استفاده از درب اقدام به سرویس جک درب پارکینگنمود. به طور مثال در ساختمان های شلوغ و پر رفت و آمد باید فواصل زمانی کوتاه تریدرب توسط سرویسکار بررسی شود و نباید این خدمات را به موعد خرابی درب موکول کرد.به طور کل خدمات زیر در هنگام سرویس درب برقی حیاط انجام می شود.

در این پروسه جک رااز درب جدا کرده و تمام آلودگی ها ار روی آن برداشته می شود. جک را باز کرده وقطعات آنها را از هم جدا می کنند. سپس قطعات داخلی جک را بررسی می کنند تا قطعه یاقطعات معیوب شناسایی، تعمیر و تعویض شوند. قطعات داخلی به خوبی روغن کاری شده تادچار استهکاک نشوند. در مرحله آخر روغن اضافه قطعات گرفته شده و سپس قطعات دوبارهدر جای خود باید قرار گرفته و محکم شوند. نگهداری و سرویس جک پارکینگ با توجهبه هزینه‌های زیاد تعمیر قطعات نباید پشت گوش انداخته شوند. درب‌های اتوماتیک درنهایت باید کاملا روان، بدون هیچ صدای اضافی و فشاری باز و بسته شوند.

تعمیرات انواع برندهای جک درب اتوماتیک موجود در بازار

 • تعمیر جکپارکینگی پروتکو
 • تعمیر جک پارکینگ زومر
 • تعمیر جک پارکینگv2
 • تعمیر جک برقی یوتاب UTAB
 • تعمیر جک پارکینگی کالیپسو
 • تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفتمستر، تابا، توربو و....

تعمیر‌کار جک پارکینگ ماهر را چگونه باخبر کنیم؟

با توجه به تمامتفاسیری که در ارتباط با آموزش تعمیر جک درب اتوماتیک پارکینگ شرح داده ایمو با توجه به انواع متنوعی از آنها که در بازار موجود است. قطعا به این نتیجهرسیده اید که تعمیرات تخصصی آنها تنها ازعهده تعمیرکار جک پارکینگ که دارایمهارت فنی و تجربه کافی در این زمینه باشد، بر می آید. از این رو این افراد درکنار آموزش اصولی، باید دارای تجهیزات کافی نیز باشند و بتواند مشکلات درب برقی رادر کمترین زمان ممکن در محل رفع کنند. برای خبر کردن تعمیرکار ماهر تنها کافیستدکمه ثبت درخواست را بزنید تا برترین متخصصین را در کنار خود داشته باشید.

قیمت تعمیر جک درب پارکینگ به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیرات جک دربپارکینگ به مواردمتعددی بستگی دارد. جک از قطعات زیادی تشکیل شده است و ایراد در هر قطعه قیمتتعمیر جک پارکینگی را تغییر می دهد. مورد دیگر اجرت تعمیر جک درب پارکینگاست که بر اساس قطعه و میزان ساعت کاری فرد مورد نظر تعیین می شود. قیمت تعمیرجک درب برقی حیاط به برند آن نیز بستگی دارد. در صورتی که آسیب های فیزیکی بهجک زیاد باشد و نیاز به جوشکاری و صاف کردن قطعات باشد قیمت تعمیرات جک دربپارکینگ افزایش می یابد. اما به طور کل تا جک مورد نظر بررسی نشود نمی توان هزینهتعمیرات جک درب برقی را تخمین زد.

تعمیرات انواع جک بازویی، ریلی و لولایی درب های اتومات توسط متخصصینهوم سرویز

در صورت نیاز بهتعمیرات تخصصی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. مشاورین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام محدوده قیمت با شما تماس گرفته وتوضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر جک پارکینگ و همچنین ارایه خدمات تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و.... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل نصب دوربین مدار بسته بیسیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ...., تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، تعمیر دوربین بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ...., تعمیر کرکره برقی مغازه, هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, تعمیر موتور برق خانگی, تعمیر آیفون صوتی (تعمیر اف اف), نصب آیفون تصویری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر جک پارکینگ

تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و....

تعمیر جک درب اتوماتیک شکسته

تعمیر جک پارکینگی و تنظیم لنگه ها و جک درب اتوماتیک

تعمیر جک بازوهای درب پارکینگ لولایی

روغن کاری جک درب اتوماتیک

سرویس جک درب های برقی پارکینگ

نظرات کاربران

profile picture
محسن صادقیان

انسان موجه و مودب و خیلی خوبی بودند قیمتشون هم نسبت به سایر جاهایی که صحبت کردم کمتر و منصفانه تر بود تشکر

profile picture
ابراهیم جهانی

عملکردشون خیلی خوب و از لحاظ اخلاقی هم بسیار عالی و با شخصیت بودند تشکر میکنم

profile picture
میثم بابایی

خیلی خوب و خلاق بودند ممنونم ازشون

profile picture
شقاقی

تشکر میکنم از اقای کاظمی خیلی زحمت کشیدند ممنونم

شرایط تعمیر جک درب پارکینگ و تعمیر جک درب اتوماتیک

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر جک پارکینگ نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نظافت راه پله و مشاعات
نظافت راه پله و مشاعات
قیمت از 280,000 الی 350,000 تومان
سیم کشی ساختمان
سیم کشی ساختمان
قیمت از 400,000 الی 1,500,000 تومان
تعمیر آیفون تصویری و صوتی
تعمیر آیفون تصویری و صوتی
قیمت از 300,000 الی 650,000 تومان
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان