تعمیر جک پارکینگ

تعمیر جک پارکینگ

از 1327 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر جک پارکینگ در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت تعویض موتور جک پارکینگ

300,000 الی 450,000 تومان

قیمت سرویس و روغن کاری جک پارکینگ

220,000 الی 390,000 تومان

متوسط قیمت450,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

آنچه درباره تعمیر جک پارکینگ خواهید خواند

 • تعمیر جک پارکینگ
 • عیب‌یابی و تعمیر جک درب پارکینگ
 • سرویس جک درب پارکینگ
 • تعمیرات انواع برندهای جک درب اتوماتیک موجود در بازار
 • تعمیر‌کار جک پارکینگ ماهر را چگونه باخبر کنیم؟
 • قیمت تعمیر جک درب پارکینگ به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیر جک بازویی، ریلی و لولایی را به تعمیرکار جک درب پارکینگ هومسرویز بسپارید

تعمیر جک پارکینگ

تعمیر جک پارکینگ و هرگونه ایراد در این درب ها به شدتکیفیت رفت و آمد ساکنین یک ساختمان را تحت الشعاع قرار می دهد. بیشترین ایرادی کهدرب ها با آن مواجه می شوند خرابی جک پارکینگ و نیاز به تعمیرکار جکپارکینگ می باشد. هر گونه عیب و ایراد در قسمت جک درب اتوماتیک در بازو بسته شدن درب اختلال ایجاد می کند. از این رو تقاضا برای تعمیر جک درب پارکینگبسیار زیاد شده است. ما در ادامه در ارتباط با عیب یابی جک درب اتوماتیک و رفعخرابی و راه کارهای تعمیر جک پارکینگ می پردازیم. همچنین عوامل موثر بر قیمتتعمیر جک پارکینگ را هم شرح خواهیم داد.

عیب‌یابی و تعمیر جک درب پارکینگ

جک ها اهرم هایی فلزیبا بازوهای قوی هستند که وظیفه باز و بسته کردن درب های اتوماتیک را بر عهدهدارند. حتی بر روی درب های قدیمی هم می توان از سیستم بازویی اتومات استفاده کرد. تعمیرجک پارکینگ دارای تابلوی فرمان است و با نیروی برق کار می کند. موقع باز شدن دربپارکینگ شروع به آلارم زدن می کند. روشن شدن فلاشر درب نشان می دهد که درباتوماتیک پارکینگ در حال باز شدن است. انواع جک پارکینگ هیدرولیک، پنوماتیک والکترومکانیک بر روی درب ها قابل نصب است. اگر این قطعه دچار اشکال شود، ریموتکنترل نمی تواند درب را باز کند و باید به فکر تعمیر جک پارکینگی باشید. موارد زیرنشانه های ایراد در جک درب برقی هستند که باید رفع شوند.

تعمیر جکپارکینگ :صدا دادن جک درب

اولین نشانه‌ی خرابیجک پارکینگ که تقریبا برای همه آشنا است، صدا دادن جک پارکینگ به هنگام باز و بستهشدن درب می باشد. البته این مشکل ممکن است با سرویس جک درب پارکینگ رفعشوند و یا ممکن است به علت خراب شدن یکی از قطعات جک بازویی باشد.

تعمیر جکپارکینگی :سنگین شدن درب‌ها در هنگام حرکت

یکی دیگر از نشانه‌هایخرابی جک پارکینگ که فرا رسیدن زمان تعمیر جک درب اتوماتیک پارکینگ رااعلام می کند، سنگین شدن درب به هنگام باز و بسته شدن می باشد. سخت بازو بسته شدنو احساس فشار روی درب ها ناشی از خرابی قطعات جک است. هرچه تعمیر جک پارکینگیسریع تر انجام شود، قیمت تعمیر جک پارکینگ کمتر می شود. در داخل جک درببرقی حیاط قطعات زیادی وجود دارد و قطعه معیوب تنها باید توسط تعمیرکار جک پارکینگماهرشناسایی و تعویض شوند.

تعمیر جک دربپارکینگ :بسته نشدن درب‌ های اتوماتیک به طور کامل

گاهی درب پارکینگکامل بسته نمی شود و یا اصلا بسته نمی شود. در این مواقع برای تعمیر جک پارکینگباید اقدام به تنظیم جک درب اتوماتیک نمود و زمان بسته شدن هر‌کدام از درب‌هاتعیین شود تا ایرادات رفع شوند.

تعمیر جکپارکینگ :ایراد‌های ظاهری در جک پارکینگ

خرابی‌های ظاهری جکپارکینگ مانند خمودگی یا شکستگی جک از نشانه هایی هستند که در صورت مشاهده بایدسریعا رسیدگی شوند. در نهایت بهترین روش عیب‌یابی و تعمیر جک پارکینگ این است کهدر صورت عدم کارکرد صحیح جک ها باید ابتدا ظاهرشان بررسی شود و در صورت عدم مشاهدهایراد، جک باید باز شود. البته افرادی که دوره های آموزش تعمیر جک پارکینگ نگذراندهاند نباید هیچ گاه مدار کنترل جک درب پارکینگ را بازکرده و تنظیمات جک را دستکاریکنند.

سرویس جک درب پارکینگ

برای جلوگیری ازهزینه تراشی های بیشتر جهت تعمیر جک درب برقی حیاط و پارکینگ بایددر موعدهای زمانی مشخص بنا بر میزان استفاده از درب اقدام به سرویس جک پارکینگنمود. به طور مثال در ساختمان های شلوغ و پر رفت و آمد باید فواصل زمانی کوتاه تریدرب توسط سرویسکار بررسی شود و نباید این خدمات را به موعد خرابی درب موکول کرد.به طور کل خدمات زیر در هنگام سرویس درب برقی حیاط انجام می شود.

در این پروسه سرویسجک را از درب جدا کرده و تمام آلودگی ها ار روی آن برداشته می شود. جک را باز کردهو قطعات آنها را از هم جدا می کنند. سپس قطعات داخلی جک را بررسی می کنند تا قطعهیا قطعات معیوب شناسایی، تعمیر و تعویض شوند. قطعات داخلی به خوبی روغن کاری شدهتا دچار استهکاک نشوند. در مرحله آخر روغن اضافه قطعات گرفته شده و سپس قطعاتدوباره در جای خود باید قرار گرفته و محکم شوند. نگهداری و سرویس جک پارکینگ باتوجه به هزینه‌های زیاد تعمیر قطعات نباید پشت گوش انداخته شوند. درب‌های اتوماتیکدر نهایت باید کاملا روان، بدون هیچ صدای اضافی و فشاری باز و بسته شوند.

تعمیرات انواع برندهای جک درب اتوماتیک موجود در بازار

 • تعمیر جک پارکینگیپروتکو
 • تعمیر جکپارکینگ زومر
 • تعمیر جکپارکینگv2
 • تعمیر جکبرقی یوتاب UTAB
 • تعمیر جکپارکینگی کالیپسو
 • تعمیر جکدرب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و....

تعمیر‌کار جک پارکینگ ماهر را چگونه باخبر کنیم؟

با توجه به تمامتفاسیری که در ارتباط با آموزش تعمیر جک درب اتوماتیک پارکینگ شرح داده ایم و باتوجه به انواع متنوعی از آنها که در بازار موجود است. قطعا به این نتیجه رسیده ایدکه تعمیرات تخصصی آنها تنها ازعهده تعمیرکار جک پارکینگ که دارای مهارت فنیو تجربه کافی در این زمینه باشد، بر می آید. از این رو این افراد در کنار آموزشاصولی، باید دارای تجهیزات کافی نیز باشند و بتواند مشکلات درب برقی را در کمترینزمان ممکن در محل رفع کنند. برای خبر کردن تعمیرکار جک پارکینگ ماهر تنهاکافیست دکمه ثبت درخواست را بزنید تا برترین متخصصین را در کنار خود داشته باشید.

قیمت تعمیر جک درب پارکینگ به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر جک دربپارکینگ به مواردمتعددی بستگی دارد. جک از قطعات زیادی تشکیل شده است و ایراد در هر قطعه قیمتتعمیر جک پارکینگی را تغییر می دهد. مورد دیگر اجرت تعمیر جک پارکینگاست که بر اساس قطعه و میزان ساعت کاری فرد مورد نظر تعیین می شود. قیمت تعمیر جک پارکینگبه برند آن نیز بستگی دارد. در صورتی که آسیب های فیزیکی به جک زیاد باشد و نیازبه جوشکاری و صاف کردن قطعات باشد هزینه تعمیر جک درب پارکینگ افزایش مییابد. اما به طور کل تا جک مورد نظر بررسی نشود نمی توان هزینه تعمیر جک دربپارکینگ را تخمین زد.

تعمیر جک بازویی، ریلی و لولایی را به تعمیرکار جک درب پارکینگ هومسرویز بسپارید

در صورت نیاز بهتعمیرات تخصصی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. مشاورین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام محدوده قیمت تعمیر جک پارکینگ باشما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر جک پارکینگ و همچنین ارایه خدمات تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و.... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل نصب دوربین مدار بسته بیسیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ...., تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، تعمیر دوربین بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ...., تعمیر کرکره برقی مغازه, هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, تعمیر موتور برق خانگی, تعمیر آیفون صوتی (تعمیر اف اف), نصب آیفون تصویری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر جک پارکینگ

تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و....

تعمیر جک درب اتوماتیک شکسته

تعمیر جک پارکینگی و تنظیم لنگه ها و جک درب اتوماتیک

تعمیر جک بازوهای درب پارکینگ لولایی

روغن کاری جک درب اتوماتیک

سرویس جک درب های برقی پارکینگ

نظرات کاربران

profile picture
محسن صادقیان

انسان موجه و مودب و خیلی خوبی بودند قیمتشون هم نسبت به سایر جاهایی که صحبت کردم کمتر و منصفانه تر بود تشکر

profile picture
ابراهیم جهانی

عملکردشون خیلی خوب و از لحاظ اخلاقی هم بسیار عالی و با شخصیت بودند تشکر میکنم

profile picture
میثم بابایی

خیلی خوب و خلاق بودند ممنونم ازشون

profile picture
شقاقی

تشکر میکنم از اقای کاظمی خیلی زحمت کشیدند ممنونم

شرایط تعمیر جک درب پارکینگ و تعمیر جک درب اتوماتیک

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر جک پارکینگ نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نظافت راه پله و مشاعات
نظافت راه پله و مشاعات
قیمت از 190,000 الی 225,000 تومان
سیم کشی ساختمان
سیم کشی ساختمان
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
تعمیر آیفون تصویری و صوتی
تعمیر آیفون تصویری و صوتی
قیمت از 200,000 الی 450,000 تومان
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان