banner
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
تعمیر جک پارکینگ

تعمیر جک پارکینگی

از 1327 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات جک درب پارکینگ توسط تعمیرکار جک پارکینگ ماهر

قیمت تعویض موتور جک پارکینگ

300,000 الی 450,000 تومان

قیمت سرویس و روغن کاری جک پارکینگ

220,000 الی 390,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعمیر و سرویس جک درب پارکینگ

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر جک پارکینگ نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیر جک پارکینگ و روش های عیب یابی و تشخیص آن

استفاده از درب هایاتوماتیک در پارکینگ تردد ماشین ها را ساده تر کرده است. از این رو هرگونه ایراددر این درب ها به شدت کیفیت رفت و آمد ساکنین یک ساختمان را تحت الشعاع قرار میدهد. بیشترین ایرادی که درب ها با آن مواجه می شوند خرابی جک درب پارکینگ و نیازبه تعمیرکار جک پارکینگ می باشد. هر گونه عیب و ایراد در قسمت جک درباتوماتیک در باز و بسته شدن درب اختلال ایجاد می کند. از این رو تقاضا برای تعمیراتجک درب پارکینگ بسیار زیاد شده است. ما در ادامه در ارتباط با عیب یابی جک درباتوماتیک و رفع خرابی و راه کارهای تعمیر جک پارکینگ می پردازیم. همچنینعوامل موثر بر قیمت تعمیر جک درب پارکینگ را هم شرح خواهیم داد.

عیب‌یابی جک درب پارکینگ

جک ها اهرم هایی فلزیبا بازوهای قوی هستند که وظیفه باز و بسته کردن درب های اتوماتیک را بر عهدهدارند. حتی بر روی درب های قدیمی هم می توان از سیستم بازویی اتومات استفاده کرد.جک پارکینگ دارای تابلوی فرمان است و با نیروی برق کار می کند. موقع باز شدن دربپارکینگ شروع به آلارم زدن می کند. روشن شدن فلاشر درب نشان می دهد که درباتوماتیک پارکینگ در حال باز شدن است. انواع جک پارکینگ هیدرولیک، پنوماتیک والکترومکانیک بر روی درب ها قابل نصب است. اگر این قطعه دچار اشکال شود، ریموتکنترل نمی تواند درب را باز کند. موارد زیر نشانه های ایراد در جک درب برقی هستندکه باید رفع شوند.

صدا دادن جک دربپارکینگ

اولین نشانه‌ی خرابیجک پارکینگ که تقریبا برای همه آشنا است، صدا دادن جک درب پارکینگ به هنگام باز وبسته شدن درب می باشد. البته این مشکل ممکن است با سرویس جک درب پارکینگ رفعشوند و یا ممکن است به علت خراب شدن یکی از قطعات جک بازویی باشد.

سنگین شدن درب‌هادر هنگام حرکت

یکی دیگر از نشانه‌هایخرابی جک درب برقی پارکینگ که فرا رسیدن زمان تعمیر جک درب اتوماتیک پارکینگ رااعلام می کند، سنگین شدن درب به هنگام باز و بسته شدن می باشد. سخت بازو بسته شدنو احساس فشار روی درب ها ناشی از خرابی قطعات جک است. هرچه تعمیرات جک پارکینگیسریع تر انجام شود، قیمت تعمیرات جک پارکینگ کمتر می شود. در داخل جک درببرقی حیاط قطعات زیادی وجود دارد و قطعه معیوب تنها باید توسط تعمیرکار جک درببرقی ماهرشناسایی و تعویض شوند.

بسته نشدن درب‌های اتوماتیک به طور کامل

گاهی درب پارکینگ کاملبسته نمی شود و یا اصلا بسته نمی شود. در این مواقع باید اقدام به تنظیم جک درباتوماتیک نمود و زمان بسته شدن هر‌کدام از درب‌ها تعیین شود تا ایرادات رفع شوند.

ایراد‌های ظاهریدر جک پارکینگ

خرابی‌های ظاهری جکپارکینگ مانند خمودگی یا شکستگی جک از نشانه هایی هستند که در صورت مشاهده بایدسریعا رسیدگی شوند. در نهایت بهترین روش عیب‌یابی و تعمیر جک پارکینگ این است کهدر صورت عدم کارکرد صحیح جک ها باید ابتدا ظاهرشان بررسی شود و در صورت عدم مشاهدهایراد، جک باید باز شود. البته افرادی که دوره های آموزش تعمیر جک درب پارکینگ نگذراندهاند نباید هیچ گاه مدار کنترل جک درب پارکینگ را بازکرده و تنظیمات جک را دستکاری کنند.

نحوه سرویس جک درب پارکینگ

برای جلوگیری ازهزینه تراشی های بیشتر جهت تعمیرات جک درب برقی حیاط و پارکینگ باید درموعدهای زمانی مشخص بنا بر میزان استفاده از درب اقدام به سرویس جک درب پارکینگنمود. به طور مثال در ساختمان های شلوغ و پر رفت و آمد باید فواصل زمانی کوتاه تریدرب توسط سرویسکار بررسی شود و نباید این خدمات را به موعد خرابی درب موکول کرد.به طور کل خدمات زیر در هنگام سرویس درب برقی حیاط انجام می شود.

در این پروسه جک رااز درب جدا کرده و تمام آلودگی ها ار روی آن برداشته می شود. جک را باز کرده وقطعات آنها را از هم جدا می کنند. سپس قطعات داخلی جک را بررسی می کنند تا قطعه یاقطعات معیوب شناسایی، تعمیر و تعویض شوند. قطعات داخلی به خوبی روغن کاری شده تادچار استهکاک نشوند. در مرحله آخر روغن اضافه قطعات گرفته شده و سپس قطعات دوبارهدر جای خود باید قرار گرفته و محکم شوند. نگهداری و سرویس جک پارکینگ با توجهبه هزینه‌های زیاد تعمیر قطعات نباید پشت گوش انداخته شوند. درب‌های اتوماتیک درنهایت باید کاملا روان، بدون هیچ صدای اضافی و فشاری باز و بسته شوند.

تعمیرات انواع برندهای جک درب اتوماتیک موجود در بازار

  • تعمیر جکپارکینگی پروتکو
  • تعمیر جک پارکینگ زومر
  • تعمیر جک پارکینگv2
  • تعمیر جک برقی یوتاب UTAB
  • تعمیر جک پارکینگی کالیپسو
  • تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفتمستر، تابا، توربو و....

تعمیر‌کار جک پارکینگ ماهر را چگونه باخبر کنیم؟

با توجه به تمامتفاسیری که در ارتباط با آموزش تعمیر جک درب اتوماتیک پارکینگ شرح داده ایمو با توجه به انواع متنوعی از آنها که در بازار موجود است. قطعا به این نتیجهرسیده اید که تعمیرات تخصصی آنها تنها ازعهده تعمیرکار جک پارکینگ که دارایمهارت فنی و تجربه کافی در این زمینه باشد، بر می آید. از این رو این افراد درکنار آموزش اصولی، باید دارای تجهیزات کافی نیز باشند و بتواند مشکلات درب برقی رادر کمترین زمان ممکن در محل رفع کنند. برای خبر کردن تعمیرکار ماهر تنها کافیستدکمه ثبت درخواست را بزنید تا برترین متخصصین را در کنار خود داشته باشید.

قیمت تعمیر جک درب پارکینگ به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیرات جک دربپارکینگ به مواردمتعددی بستگی دارد. جک از قطعات زیادی تشکیل شده است و ایراد در هر قطعه قیمتتعمیر جک پارکینگی را تغییر می دهد. مورد دیگر اجرت تعمیر جک درب پارکینگاست که بر اساس قطعه و میزان ساعت کاری فرد مورد نظر تعیین می شود. قیمت تعمیرجک درب برقی حیاط به برند آن نیز بستگی دارد. در صورتی که آسیب های فیزیکی بهجک زیاد باشد و نیاز به جوشکاری و صاف کردن قطعات باشد قیمت تعمیرات جک دربپارکینگ افزایش می یابد. اما به طور کل تا جک مورد نظر بررسی نشود نمی توان هزینهتعمیرات جک درب برقی را تخمین زد.

تعمیرات انواع جک بازویی، ریلی و لولایی درب های اتومات توسط متخصصینهوم سرویز

در صورت نیاز بهتعمیرات تخصصی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. مشاورین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام محدوده قیمت با شما تماس گرفته وتوضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...


این سرویس شامل خدمات زیر است

عیب یابی و تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و....
تعمیر جک درب اتوماتیک شکسته
تنظیم لنگه ها و جک درب اتوماتیک
تعمیر جک بازوهای درب پارکینگ لولایی
روغن کاری و سرویس درب های برقی پارکینگ

همیاران سرویس تعمیر جک پارکینگی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نظافت راه پله و مشاعات
نظافت راه پله و مشاعات
قیمت از 170,000 الی 205,000 تومان
سیم کشی ساختمان
سیم کشی ساختمان
قیمت از 300,000 الی 800,000 تومان
تعمیر آیفون تصویری و صوتی
تعمیر آیفون تصویری و صوتی
قیمت از 150,000 الی 360,000 تومان
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان