نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری

نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری

از 1340 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری

نصب موتور برق یا نصب ژنراتور دیزل با هدف تامین برق مورد نیاز در زمان قطعی برق انجام می شود و از ایجاد وقفه در کارکرد تجهیزات و لوازم کاری یا خانگی جلوگیری می کند. نصب موتور برق در واقع وسیله ای است که موتور آن انرژی لازم در جهت تولید برق توسط ژنراتور را تامین می کند. نهایت برق اضطراری قابل تولید توسط این وسیله چیزی در حدود 10 کیلو وات است و برای مصارف محدود و نصب برق اضطراری آپارتمان و نصب برق اضطراری آسانسور کاربرد دارد. اما برای تولید برق بیشتر نیاز به نصب ژنراتور برق می باشد. در ادامه به معرفی انواع ژنراتورها و عوامل موثر بر قیمت نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری می پردازیم.

انواع سیستم های برق اضطراری

در ابتدا باید ذکر کنیم که همه ی این دستگاه‌ها برای تولید برق مورد استفاده قرار می گیرند. به این صورت که آنها یک نوع انرژی مانند انرژی شیمیایی موجود در مولکول‌ها را به الکتریسیته تبدیل می‌کنند.

نصب دیزل ژنراتور

نصب و تعمیر دیزل ژنراتور همانطور که از نام گذازی آن مشخص است با استفاده از گازوئیل کار کرده و برق تولید می کنند. به علت حجم بالای تولید برق بیشتر مصارف صنعتی دارند. در موتور دیزل ژنراتور ابتدا هوا و سوخت به محفظه احتراق وارد می شود و فشرده می شوند و با بالا رفتن دما احتراق صورت می گیرد. با حرکت پیستون تولید نیروی مکانیکی می کند و با القای الکترومغناطیس موجب خروج جریان برق می شود. از نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور در بیمارستان ها، محیط های صنعتی و ورزشگاه ها استفاده می شود.

نصب و راه اندازی موتور برق

موتور برق نیز نمونه کوچک شده همان دیزل ژنراتور است که با بنزین کار می‌کند. میزان برق اضطراری تولید شده در موتور برق کمتر است و قیمت نصب موتور برق نسبت به برق تولید شده بیشتر است. طبعا هزینه تعمیر ژنراتور برق بنزینی نیز در صورت خرابی کمتر از ژنراتور دیزل می باشد.

نصب برق اضطراری ساختمان با دستگاه یو پی اس یا UPS

دستگاه های یو پی اس منبع تغذیه بدون وقفه نیز نامیده می شوند. چون با نصب برق اضطراری ساختمان یو پی اس در صورت قطعی برق، جریان برق سریع نصب شده و کاربران هیچ قطعی برقی را احساس نخواهند کرد. این ویژگی بارز و با اهمیت موجب شده است که این تجهیزات در در اتاق های عمل بیمارستانی و سایر مشاغل حساس نیز استفاده شوند.

دستگاه یو پی اس به صورت دائم در مدار نصب است و تا زمانی که برق شهری برقرار باشد، باتری های دستگاه یو پی اس شارژ شده و به محض قطعی برق با استفاده از اینورتر انرژی دخیره شده در باتری ها به برق تبدیل می شوند.

نحوه نصب ژنراتور برق اضطراری

طریقه نصب ژنراتور برق اضطراری تاثیر مستقیمی بر نحوه عملکرد این تجهیزات دارد. راه اندازی ژنراتور باید به صورت اصولی انجام شود تا موجب عملکرد بهتر و افزایش طول عمر دیزل ژنراتور شود. به طور مثال، اگر محل نصب دیزل ژنراتور تراز نباشد، لرزش های اضافی تاثیر بدی روی عملکرد دستگاه می گذارد و طول عمر قطعات نصب شده بر روی شاسی کاهش پیدا می کنند.

تعیین محل نصب دیزل ژنراتور

مکان نصب باید به نحوی انتخاب شود که خدمات تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور به راحتی انجام گیرد. همچنین محلی باید انتخاب شود که در معرض آلودگی و ورود آشغال نباشد.

اجرای فونداسیون

برای تراز کردن محل راه اندازی دیزل ژنراتور ها باید فونداسیون ریزی شود و از لرزگیر های زیر شاسی به کف استفاده شود. البته منظور از فونداسیون تنها ایجاد یک سطح صاف و تراز است.

توجه به گردش هوا

جریان هوا باید کاملا آزاد باشد تا سیستم داغ نکند و قدرت موتور کاهش پیدا نکند از این رو نصب دیزل ژنراتور در پشت بام نیز انجام می شود.

نکات مهم در زمان نصب و راه اندازی سیستم برق اضطراری ساختمان

قبل از تصمیم در ارتباط با نحوه نصب برق اضطراری در ساختمان های مسکونی، ابتدا باید اطلاعاتی در زمینه انتخاب و خرید دستگاه برق اضطراری باید به دست بیارید و سپس بر اساس نوع نیاز خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

اگر به دنبال دریافت برق سریع و بدون قطعی هستید، دستگاه یو پی اس یا UPS بهترین گزینه برای نصب برق اضطراری داخل ساختمان مسکونی است. مخصوصاً اگر از سیستم کامپیوتری مهم استفاده می کنید.

در صورتی که مایل به نصب موتور برق یا نصب ژنراتور در ساختمان مسکونی هستید، باید ابتدا کل مصرف جریان برق محاسبه شده و بر اساس توان آن اقدام به خرید موتور برق متناسب با میزان برق مورد نیاز کنید.

برای تامین برق اضطراری وسایل برقی مانند تلوزیون یا یخچال باید به دنبال منبع تغذیه ای با ولتاژ خروجی ثابت باشید. زیرا در غیر این صورت آسیب به وسیله برق بیشتر می شود. با توجه به این موارد نصب سیستم برق اضطراری UPS بهترین گزینه است.

خدمات تعمیر برق اضطراری و ژنراتور

دستگاه‌های برق اضطراری و ژنراتورها هم ممکن است به دلایل متعددی نیاز به تعمیر و سرویس‌های دوره‌ای پیدا کنند. ژنراتور خانگی یا دستگاه یو پی اس اگر با مشکلاتی مواجه شود سریعا باید از خدمات تعمیر برق اضطراری خانگی استفاده کنید تا یک متخصص این مشکلات را برایتان حل کند. در ادامه تعدادی از این مشکلات را بیان می کنیم.

مشکلات رایج در دستگاه برق اضطراری خانگی و صنعتی

· علت روشن نشدن دیزل ژنراتور

گاهی اوقات ممکن است دستگاه برق اضراری خانگی روشن نشود. دلیل روشن نشدن دستگاه می تواند چیزهای زیادی باشد و مشکل در کابل ورودی برق، فیوزهای ورودی، برد صفحه نمایش دستگاه و ایراد در نصب برد ژنراتور می تواند مهمترین دلایل این موضوع باشد. اگر با این مشکل مواجه شدید برای تعمیر ژنراتور برق توصیه می کنیم حتما از یک تعمیرکار ژنراتور برق حرفه ای کمک بگیرید.

· دستگاه روشن می شود اما برقی ندارد

اگر دستگاه روشن می شود و مشکلی در این مورد ندارد، اما برق نمی دهد و نمی توانید از آن برای روشن کردن چراغ ها و وسایل مختلف استفاده کنید. رایج ترین دلایل آن می تواند مشکل در کابل های خروجی دستگاه، باتری، فیوزهای خروجی و یا اتصالات و اینورتر باشد.

· باتری دستگاه شارژ نمی شود

گاهی اوقات ممکن است با این موضوع مواجه شوید که باتری دستگاه در شارژ شدن مشکل دارد و شارژ نمی شود. شارژ نشدن باتری دستگاه یو پی اس معمولا به دلیل مشکل در کابل های ورودی و فیوزها و اتصالات ورودی دستگاه اتفاق می افتد و خراب شدن باتری و شارژر دستگاه هم می تواند دلیل این موضوع باشد.

· علت ارورهای دستگاه برق اضطراری چیست؟

گاهی اوقات ممکن است دستگاه برق اضطراری خانگی شما به خوبی کار کند و مشکلی در این زمینه نداشته باشد. اما ارور دادن آن باعث شود که نتوانید به خوبی از دستگاه در زمان قطع شدن برق استفاده کنید. موارد مختلفی می توانند باعث این مشکل شوند و در چنین زمانی باید دستگاه را از نظر بار اضافی بررسی کنید تا متوجه شوید مشکلی از این بابت وجود ندارد، همچنین قسمت میکرو و مدارهای مربوط به آن و فن و سنسورهای دستگاه هم باید بررسی شوند تا مشکلی در آنها وجود نداشته باشد. مورد دیگری که می تواند باعث ایجاد این مشکل شود، خرابی برد دستگاه است که باید توسط یک متخصص بررسی شود و به صورت کامل تمامی بخش های دستگاه چک شود تا مشکلی در آنها وجود نداشته باشد.

قیمت نصب و تعمیر برق اضطراری و ژنراتور

قیمت نصب برق اضطراری و قیمت نصب ژنراتور به موارد متعددی بستگی دارد. در درجه اول قیمت سیستم برق اضطراری اولین عامل تاثیرگذار است. هزینه سیستم برق اضطراری خانگی، ‌برق اضطراری صنعتی،‌ پزشکی یا تجاری بستگی به پارامترهای مانند توان مصرفی تجهیزات برقی مدنظر و زمان مورد نیاز برای نصب مجدد برق پشتیبان و نوسانات الکتریکی تاثیر دارد. هزینه نصب برق اضطراری از مواردی نیست که بتوان مبلغ ثابتی را به آن اختصاص داد. زیرا فضاهای مختلف تجهیزات مختلفی را می طلبند. همچنین قیمت راه اندازی برق اضطراری به آماده سازی زیر سازها هم بستگی دارد. در صورتی که محل مورد نظر نیاز به بستر سازی و سیم کشی باشد قیمت راه اندازی برق اضطراری نیز بالا می رود. در ارتباط با قیمت تعمیر موتور برق یا قیمت تعمیر ژنراتور برق نیز قطعه معیوب و نوع ایراد تنها عامل تاثیرگذار است به طور مثال قیمت تعمیر دینام ژنراتور با قیمت تعمیر برد ژنراتور یکسان نیست. این موارد باید توسط تعمیرکار بررسی و هزینه نهایی اعلام شود.

خدمات نصب و تعمیرات انواع ژنراتورها و برق اضطراری ساختمان را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز خدمات تعمیرات موتور برق و تعمیرات برق اضطراری ساختمان تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری و همچنین ارایه خدمات نصب دیزل ژنراتور نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل نصب دوربین مخفی مینیاتوری، بی سیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ...., تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, نصب انواع درب های اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ...., عیب یابی و تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و...., نصب کرکره برقی پنجره و نصب کرکره برقی پارکینگ, اجرای انواع تجهیزات هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, راه‌اندازی و نصب آیفون تصویری, تعمیر و سرویس انواع آیفون صوتی و تصویری ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری

نصب دیزل ژنراتور

نصب و راه اندازی موتور برق

نصب برق اضطراری ساختمان با دستگاه یو پی اس یا UPS

اجرای سیستم برق اضطراری خانگی و اجرای سیستم برق اضطراری صنعتی، پزشکی و ...

تعمیرات دستگاه برق اضطراری ساختمان

تعمیرات دیزل ژنراتور و تعمیرات موتور برق

تعمیر برد و دینام و سایر قطعات ژنراتور و ....

نظرات کاربران

profile picture
میرحسن هاشمی

خیلی اقای خوبی بودند و کارشونم خیلی خوب و با قیمت مناسب انجام داند

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

شرایط راه اندازی و تعمیرات موتور برق و ژنراتور

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت تایید مشتری اقدام به نصب ژنراتور و یا تعمیر آن نماید.

تهیه لوازم و قطعات در صورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر تابلو برق
تعمیر تابلو برق
قیمت از 200,000 الی 200,000 تومان
سنسور و تایمر مشاعات
سنسور و تایمر مشاعات
قیمت از 150,000 الی 650,000 تومان
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
قیمت از 1,170,000 الی 1,170,000 تومان
نصب، راه اندازی و نگهداری ups
نصب، راه اندازی و نگهداری ups
قیمت از 500,000 الی 3,000,000 تومان

خدمات نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری در این شهرها ارائه می شود: