تعمیر موتور برق
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری

تعمیر موتور برق

از 1340 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر موتور برق در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر موتور برق

توافقی

متوسط قیمت1,750,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت3,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیر موتور برق خواهید خواند

  • تعمیر موتور برق
  • تعمیر موتور برق شامل چه مواردی می‌شود؟
  • مشکلات رایج در موتور برق خانگی و صنعتی
  • تعمیرکار موتور برق را سریعا خبر کنید
  • قیمت تعمیر موتور برق به چه مواردی وابسته است؟
  • خدمات تعمیرات موتور برق ساختمان را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر موتور برق

تعمیر موتور برق بهعلت استفاده زیاد در منازل، کارگاهها، کارخانه ها، پاساژها و غیره که نسبت به قطعیبرق حساس هستند کاربرد دارد. مواردی مانند تعمیر موتور برق کاما، تعمیر موتور برقدیزلی، تعمیر موتور برق هوندا، تعمیر موتور برق المکس و... کاربرد دارد. بیشترتقاضا تعمیر موتور برق در محل است که در ادامه به نکات عیب یابی و تعمیرات موتوربرق و عوامل موثر بر قیمت تعمیر موتور برق می پردازیم.

تعمیر موتور برق شامل چه مواردی می‌شود؟

موتور برق ها ممکناست به دلایل متعددی نیاز به تعمیر و سرویس‌های دوره‌ای پیدا کنند. ژنراتور خانگییا دستگاه یو پی اس اگر با مشکلاتی مواجه شود سریعا باید از خدمات تعمیر موتور برقاستفاده کنید تا یک متخصص این مشکلات را برایتان حل کند. این تجهیزات بسیار متنوعهستند و از قطعات متعددی تسکیل شده اند از این رو تعمیرات موتور برق شامل تعمیر وتعویض قطعات برندهای مختلف می باشد. در ادامه تعدادی از این مشکلات را بیان میکنیم.

مشکلات رایج در موتور برق خانگی و صنعتی

علت روشن نشدن موتوربرق

گاهی اوقات ممکن است موتوربرق روشن نشود. دلیل روشن نشدن موتور برق می تواند چیزهایزیادی باشد و مشکل در کابل ورودی برق، فیوزهای ورودی، برد صفحه نمایش دستگاه و ایراددر برد ژنراتور می تواند مهمترین دلایل این موضوع باشد. همچنین گاهی تنهاایراد به بخش سوخت دستگاه بر می گردد. عدم سوخت کافی، سوخته مانده و سوخت بی کیفیتمی توان علت روشن نشدن موتور برق باشد. اگر با این مشکل مواجه شدید برای تعمیر موتوربرق توصیه می کنیم حتما از یک تعمیرکار موتور برق حرفه ای کمک بگیرید.

علت ریپ زدنموتور برق جیست؟

در این مواقع برایتعمیر ژنراتور برق باید سیستم برق رسانی موتور برق بررسی شود. گاهی آلوده بودنفیلتر هوا و عدم سوخت رسانی دقیق موجب این مشکلات می شود لت ریپ زدن موتور برقچیست؟

علت خاموش وروشن شدن موتور برق چیست؟

برای تعمیر موتور برقزمانی که این دستگاه به صورت متناوب خاموش روشن می شود وجود ایراد در ساختار برقموتور برق است. به طور مثال ایراد در وایرها، آلودگی در فیلتر ها و آلودگی بیش ازاندازه می تواند علت این مشکل باشد.

دستگاه روشن میشود اما برقی ندارد

اگر دستگاه روشن میشود و مشکلی در این مورد ندارد، اما برق نمی دهد و نمی توانید از آن برای روشنکردن چراغ ها و وسایل مختلف استفاده کنید.رایج ترین دلایل آن می تواند مشکل در کابل های خروجی دستگاه، باتری، فیوزهای خروجیو یا اتصالات و اینورتر و برای تعمیر موتور برق باید این قطعات بررسی شوند.

علت ارورهای موتوربرق چیست؟

گاهی اوقات ممکن است موتوربرق به خوبی کار کند و مشکلی در این زمینه نداشته باشد. اما ارور دادن آن باعث شودکه نتوانید به خوبی از دستگاه در زمان قطع شدن برق استفاده کنید. موارد مختلفی می توانند باعث این مشکل شوندو در چنین زمانی باید دستگاه را از نظر بار اضافی بررسی کنید تا متوجه شوید مشکلیاز این بابت وجود ندارد، همچنین قسمت میکرو و مدارهای مربوط به آن و فن و سنسورهایدستگاه هم باید بررسی شوند تا مشکلی در آنها وجود نداشته باشد. مورد دیگری که می تواند باعث ایجاد اینمشکل شود، خرابی برد موتور برق است که باید توسط یک متخصص بررسی شود و به صورتکامل تمامی بخش های دستگاه چک شود تا مشکلی در آنها وجود نداشته باشد.

تعمیرکار موتور برق را سریعا خبر کنید

از میزان اهمیت موتوربرق با توج به نوع کاربری ساختمان مورد نظر نمی توان چشم پوشی کرد. از این رو تعمیر موتور برق باید در سریع ترین زمانممکن و توسط تعمیرکار موتور برق ماهر انجام شود. هر گونه سهل انگاری و عدممهارت تعمیرکار موجب خسارات بالایی می شود. از این رو با کمک هوم سرویز می توانیدبرترین متخصصین در زمینه تعمیر ژنراتور برق را سریعا خبر کنید و هر گونهایرادات را در محل با هزینه تعمیر موتور برق منصفانه دریافت کنید.

قیمت تعمیر موتور برق به چه مواردی وابسته است؟

قیمت تعمیر موتور برقبه موارد متعددی بستگی دارد. در درجه اول نوع موتور برق اولین عامل تاثیرگذار برقیمت تعمیر موتور برق است. هزینه تعمیر موتور برق خانگی، صنعتی،‌ پزشکی یا تجاریبستگی به پارامترهای مانند توان مصرفی تجهیزات برقی مدنظر و زمان مورد نیاز براینصب مجدد برق پشتیبان و نوسانات الکتریکی تاثیر دارد. هزینه تعمیر موتور برقاضطراری از مواردی نیست که بتوان مبلغ ثابتی را به آن اختصاص داد. زیرا فضاهای مختلفتجهیزات مختلفی را می طلبند. از دیگر موارد موثر در ارتباط با قیمت تعمیر موتوربرق یا قیمت تعمیر ژنراتور برق نیز قطعه معیوب و نوع ایراد تنها عامل تاثیرگذاراست به طور مثال قیمت تعمیر دینام موتور برق با قیمت تعمیر برد موتور برق یکسان نیست.این موارد باید توسط تعمیرکار موتور برق اعلام شود.

خدمات تعمیرات موتور برق ساختمان را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز خدماتتعمیرات موتور برق خانگی و صنعتی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه تعمیر موتور برقبا شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر موتور برق و همچنین ارایه خدمات تعمیر موتور برق خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل نصب دوربین مدار بسته بیسیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ...., تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، تعمیر دوربین بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ...., تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و...., تعمیر کرکره برقی مغازه, هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, تعمیر آیفون صوتی (تعمیر اف اف), نصب آیفون تصویری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر موتور برق

تعمیر موتور برق خانگی

تعمیر ژنراتور برق و تعمیر موتور برق صنعتی

تعمیر برد موتور برق

تعمیرات دستگاه برق اضطراری ساختمان

تعمیر دینام موتور برق

تعمیر موتور برق یاماها، تعمیر موتور برق کاما،تعمیر موتور برق دیزلی و ....

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط تعمیرات موتور برق و تعمیر دینام ژنراتور

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت تایید مشتری اقدام به نصب ژنراتور و یا تعمیر آن نماید.

تهیه لوازم و قطعات در صورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر تابلو برق
تعمیر تابلو برق
قیمت از 250,000 الی 500,000 تومان
سنسور و تایمر مشاعات
سنسور و تایمر مشاعات
قیمت از 650,000 الی 650,000 تومان
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
قیمت از 300,000 الی 1,000,000 تومان
نصب و راه اندازی UPS
نصب و راه اندازی UPS
قیمت از 500,000 الی 3,000,000 تومان