نصب ups
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
رایانه و تکنولوژی
/
نصب، راه اندازی و نگهداری ups

نصب ups

از 1338 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب ups در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت نصب و راه اندازی اولیه ups

800,000 الی 5,000,000 تومان

قیمت تعمیر ups

600,000 الی 3,000,000 تومان

قیمت تعویض باتری ups

500,000 الی 2,000,000 تومان

متوسط قیمت1,100,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت2,000,000 تومان

آنچه درباره نصب ups خواهید خواند

 • نصب و راه اندازی ups
 • طریقه نصب ups
 • آموزش نصب ups و نقشه نصب یو پی اس
 • خدمات نگهداری از ups
 • چه وسایلی را می توان به یو پی اس وصل نمود؟
 • تعمیر و نگهداری upsبایدبه چه مواردی دقت شود؟
 • هزینه نصب ups به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات نصب، راه اندازی و نگهداری انواع سیستم ups خانگی و صنعتی توسطمتخصصین هوم سرویز

نصب و راه اندازی ups

نصب و راه اندازیups برای تامین برق مورد نیاز تاسیسات در زمانقطعی برق است. نصب upsو خدمات نگهداری upsفرآیند بسیار پیچیده است که باید توسط متخصصین انجام شود. نصب، راه اندازی ونگهداریUPSقابل اجرا در ساختمان‌هایمسکونی و تجاری است. نصب، راه اندازی و نگهداری UPS مجموعه اقداماتی است که در هنگام تجهیزکردن ساختمان و پس از ساخت توسط نصاب ups ارائه می شود. نصب، راه اندازی و نگهداری UPS کاملا تخصصی است.

با توجه به ارتباط مستقیم نصب یو پی اس بابرق باید اقدامات توسط افراد ماهر و آموزش دیده انجام شود. دستگاه ups در واقع یک منبع تغذیه می باشد به صورتمداوم و بدون قطعی، برق مصرفی سیستمهای برقیرا تامین می کند. نصب و راه اندازی یو پی اس همچنین جلوی نویز را هم گرفته و تامینبرق می کند. یو پی اس در برق شهری استفاده می شود. در ادامه در ارتباط با نحوهنصب ups و عوامل موثر بر هزینهنصب ups می پردازیم.

طریقه نصب ups

در مرحله اول براینصب ups باید مراقب وارد نشدنضربه به سیستم باشید. محل مورد نظر برای نصب ups باید کاملا مقاوم باشد تا بتوان وزن دستگاهرا تحمل کند. همچنین باید فضای کافی برای نصب باتری ups در دسترس باشد تا طول عمر باتری زیاد شود.محل نصب باید کاملا خشک بوده و نباید در معرض گرما باشد. همچنین کابل ها و سیم کشیها هم باید با دقت انجام شود.

مورد دیگری که در طریقهنصبupsکه بایدمورد توجه قرار بگیرد عدم اشتراک بین ورودی و خروجی برق شهری است. سیم کشی خروجیدستگاه نباید هیچ اشتراکی با برق شهری داشته باشد و باید کاملا ایزوله باشد. بهعبارت دیگر تمام دستگاه های مصرف کننده فقط باید به دستگاه ups متصلباشند. در هنگام نصب باتریups نباید هیچ فاز و نول مشترکی در خروجی باورودی باقی بماند. از این رو نصب باطری ups باید توسط نصابupsماهر انجام شود. تا از بروز حوادث غیرمترقبه ای مانند آتش سوزی، برق گرفتگی و با ایراد در باتری ups پیش نیاید. همچنین در صورتی که دستگاه نویزدارد از سیم ارت برای انتقال نویزها به زمین استفاده می شود. همچنین نباید در هنگامراه اندازی ups از محافظ استفاده شود واستفاده از یک سه راهی معمولی کفایت می کند. نوع اتصالات یو پی اس مورد نیاز و کابلهای ups و فیوزهای حفاظتی مورد استفاده در هنگام راهاندازی ups باید کاملا استانداردباشند و مناسب دستگاه یو پی اس باشد.

آموزش نصب ups و نقشه نصب یو پی اس

راهنمای نصب دستگاهیو پی اس، شاملنحوه کابل کشی ups و نحوهوصل کردن دستگاه بهups می باشد.در نقشه نصب upsنحوه راهاندازی سیستم یو پی اس را توضیح می دهد که از اهمیت بالایی برخوردار است.تعویض باتری یو پی اس باید توسطمتخصصین انجام شود زیرا ممکن است خسارت جبران ناپذیری به وقوع بپیوندد. از نصبدستگاه ups با قدرت بالا در بیمارستان ها، ادارات،مراکز صنعتی و سایر مراکز حساس استفاده می شود. این خدمات باید توسط نصاب ups ماهر در این مراکز انجام شود.

خدمات نگهداری از ups

نگهداری ups شامل بررسی ولتاژ ورودی و خروجی به دستگاه، تست عملکرد باتری ups ، گردگیری و نظافت قطعات، تست فرکانس هایورودی و خروجی و بررسی مصرف انرژی باتری از اقداماتی است که بعد از راه اندازی ups باید به صورت ممتد انجام شود. خدمات نگهداریو سرویس ups باید موجب افزایش عمرمفید این تجهیزات شده و از خرابی زودرس آن جلوگیری می کند. برای اجرای بهتر خدماتسرویس و نگهداری ups بهتر است از ورود گرد و غبار به دستگاه و واردشدن ضربه به دستگاه جلوگیری شود. به طور کل موارد زیر در زمان سرویس دستگاه ups انجام می شود.

 • تست ولتاژباتری های دستگاه یو پی اس
 • کنترلدمای باتری یو پی اس و دستگاه یو پی اس
 • بررسیمیزان سلامت باتری یو پی اس
 • کنترل سیمارت متصل به ups
 • بررسیدمای محیط و بررسی محل نصب ups
 • گردگیریبردها و فن یو پی اس
 • کنترلتوان مصرفی ups
 • کنترلامپر و ولتاژ ورودی و خروجی ups

چه وسایلی را می توان به یو پی اس وصل نمود؟

موارد استفاده UPS در سه دسته کلی خانگی، اداری وتجاری و صنعتی می باشد. دستگاه یو پی اس اغلب برای استفاده درتجهیزات مختلفی پیشنهاد می شود. مواردیمانند نصب upsآسانسور و نحوهنصب ups دوربین مدار بسته بیشتر تقاضا می شود. اما در این بینتجهیزاتی هستند که نمی توان به صورت متداول آنها را به این تجهیزات متصل نمود.مواردی مانند لامپ های فلوئورسنت، موتورها و پرینترهای لیزری. زیرا این تجهیزات درهنگام روشن شدن نیاز به جریان زیادی دارند و به این ترتیب جریان زیادی را از منبعتغذیه یو پی اس دریافت می کنند و دستگاه دچار اضافه بار می شود. این اتفاق موجبکاهش ولتاژ خروجی شده و موجب آسیب رسیدن به ups میشود.

 • نصب، راهاندازیUPS برایسیستم‌های کامپیوتری
 • یو پی اس ATM و دستگاه‌های خودپرداز بانکی
 • نصبدستگاه ups پله برقی و آسانسور
 • نصب Ups دوربین مدار بسته
 • نصب، راهاندازیUPS خودروهایبرقی و هیبریدی
 • نصب یو پیاس برای شبکه های کامپیوتری

تعمیر و نگهداری upsبایدبه چه مواردی دقت شود؟

شاید مهمترین دلیلنیاز به تعمیر upsعدم نصب صحیح این تجهیزات است. زیرا نصب غیر اصولی هم به خود دستگاه آسیب وارد میکند و هم موجب بروز خطرات جانی و مالی می شود. موارد دیگری که در هنگام تعمیر ups باید مورد نظر قرار بگیرد که سیستم ها باسری کردن تعداد 8 نهایت 20 عدد باطری ولت240 ولت dc تولید می کنند. رعایتنکات ایمنی در هنگام نصب و تعمیر یو پیاس باید موارد ایمنی به خوبی رعایت شود. زیرا نصب غیر صحیح ممکن است موجب برقگرفتگی شوند.

باتری های یو پی اسجریان بسیار بالایی را در موقع اتصال کوتاه ایجاد می کنند که این موارد در هنگاماتصال بین قطب های باتری موجب سوختن upsو انفجار می شود. اتصال اشتباه بین قطب های مثبت و منفی موجب سوختن و آسیب بهدستگاه ups می شود. همچنین در صورتیکه توان خروجی یو پی اس با توان مصرفی دستگاه های متصل به ups تطابق نداشته باشد موجب فشار به دستگاه وآسیب به دستگاه شده و در نهایت نیاز به تعمیر دستگاه ups می شود.

هزینه نصب ups به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب و راهاندازی UPS و هزینه نگهداریUPS به موارد متعددی وابسته است. مواردی مانندقیمت ups و قیمت نصب و راه اندازی UPS، قیمت نصب تجهیزات مثل باتری UPS و در نهایت آموزش نگهداری و اجرای اینسیستم تغییر دهنده ی قیمت هستند. هزینهتعمیر upsهم بر اثر مواردی مانند خاموش شدن ناگهانی یو‌پی‌اس، شارژ نشدن باتری یو پی اس یاروشن نشدن یو‌پی‌اس در زمان قطعی برق نیز اتفاق می افتد. قیمت تعمیر ups به نوع قطعه معیوب و همچنین نیاز به تعویضیا تعمیر قطعه مورد نظر نیز هزینه تعمیر و نگهداری ups تغییر می کند.

البته نمی توان مبلغثابتی را به عنوان قیمت نگهداریUPS یا هزینه راه اندازی و نصب UPS در نظر گرفت. در صورت نیاز به اطلاع ازقیمت نصب ups تنها کافیست با متخصصین هوم سرویزتماس بگیرید.

خدمات نصب، راه اندازی و نگهداری انواع سیستم ups خانگی و صنعتی توسطمتخصصین هوم سرویز

جهت نیاز به خدماتنصب ups و تعمیرات و نگهداری یوپی اس می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصینما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه نصب، راه اندازی و نگهداری ups با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس..

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب ups و همچنین ارایه خدمات نصب و راه اندازی انواع دستگاه ups خانگی و صنعتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات شبکه و سرور ارائه می دهد که شامل بررسی و رفع علت قطعی اینترنت و خرابی مودم, کابل کشی شبکه پسیو و داکت کشی شبکه , نصب و راه اندازی شبکه بی‌سیم ( وایرلس)، کابلی و ترکیبی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب ups

نصب و راه اندازی انواع دستگاه ups خانگی و صنعتی

نصب UPS برای سیستم های کامپیوتری

نصب یو پی اس برای آسانسور ، پله برقی و کرکره برقی

راه اندازی UPS دوربین مداربسته

خدمات نگهداری و سرویس ups

تعمیر یو پی اس UPS و تعویض باتری یو پی اس

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه ارقبایی

فوق العاده بودند حتما دفعات بعد میخوام شخص ایشون تشریف بیاورند

profile picture
یوسف قهرمان زاده

عالی عالییی بودن هم اخلاقش خوب بود هم کارش درست بود

profile picture
مهسا نظری

ایشون عالی بودند. بهترین فردی که میتونست اعزام شه واسم فرستادن و مشتری ثابت شدم ممنونم

profile picture
سحر جلالوند

عالی بود با مواد مناسب کار را انجام دادند چیزی بود که میخواستم

شرایط نصب یو پی اس و خدمات نگهداری از UPS

تهیه لوازم و تجهیزات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.پلیس فتا:امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب و نگهداری شبکه
نصب و نگهداری شبکه
قیمت از 1,500,000 الی 1,500,000 تومان
شارژ و تعویض کارتریج
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 220,000 الی 1,250,000 تومان
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان
تعمیر مودم و روتر
تعمیر مودم و روتر
قیمت از 150,000 الی 310,000 تومان