نصب ups
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
رایانه و تکنولوژی
/
نصب، راه اندازی و نگهداری ups

نصب ups

از 1338 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب ups در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نصب ups

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب و راه اندازی ups

نصب و راه اندازیups برای تامین برق مورد نیاز تاسیسات در زمان قطعی برق است. نصب ups و خدمات نگهداری ups فرآیند بسیار پیچیده است که باید توسط متخصصین انجام شود. نصب، راه اندازی و نگهداری UPSقابل اجرا در ساختمان‌های مسکونی و تجاری است. نصب، راه اندازی و نگهداری UPS مجموعه اقداماتی است که در هنگام تجهیز کردن ساختمان و پس از ساخت توسط نصاب ups ارائه می شود. نصب، راه اندازی و نگهداری UPS کاملا تخصصی است.

با توجه به ارتباط مستقیم نصب یو پی اس با برق باید اقدامات توسط افراد ماهر و آموزش دیده انجام شود. دستگاه ups در واقع یک منبع تغذیه می باشد به صورت مداوم و بدون قطعی، برق مصرفی سیستمهای برقی را تامین می کند. نصب و راه اندازی یو پی اس همچنین جلوی نویز را هم گرفته و تامین برق می کند. یو پی اس در برق شهری استفاده می شود. در ادامه در ارتباط با نحوه نصب ups و عوامل موثر بر هزینه نصب ups می پردازیم.

طریقه نصب ups

در مرحله اول برای نصب ups باید مراقب وارد نشدن ضربه به سیستم باشید. محل مورد نظر برای نصب ups باید کاملا مقاوم باشد تا بتوان وزن دستگاه را تحمل کند. همچنین باید فضای کافی برای نصب باتری ups در دسترس باشد تا طول عمر باتری زیاد شود. محل نصب باید کاملا خشک بوده و نباید در معرض گرما باشد. همچنین کابل ها و سیم کشی ها هم باید با دقت انجام شود.

مورد دیگری که در طریقه نصبupsکه باید مورد توجه قرار بگیرد عدم اشتراک بین ورودی و خروجی برق شهری است. سیم کشی خروجی دستگاه نباید هیچ اشتراکی با برق شهری داشته باشد و باید کاملا ایزوله باشد. به عبارت دیگر تمام دستگاه های مصرف کننده فقط باید به دستگاه ups متصل باشند. در هنگام نصب باتریups نباید هیچ فاز و نول مشترکی در خروجی با ورودی باقی بماند. از این رو نصب باطری ups باید توسط نصابupsماهر انجام شود. تا از بروز حوادث غیر مترقبه ای مانند آتش سوزی، برق گرفتگی و با ایراد در باتری ups پیش نیاید. همچنین در صورتی که دستگاه نویز دارد از سیم ارت برای انتقال نویزها به زمین استفاده می شود. همچنین نباید در هنگام راه اندازی ups از محافظ استفاده شود و استفاده از یک سه راهی معمولی کفایت می کند. نوع اتصالات یو پی اس مورد نیاز و کابلهای ups و فیوزهای حفاظتی مورد استفاده در هنگام راه اندازی ups باید کاملا استاندارد باشند و مناسب دستگاه یو پی اس باشد.

آموزش نصب ups و نقشه نصب یو پی اس

راهنمای نصب دستگاه یو پی اس، شامل نحوه کابل کشی ups و نحوه وصل کردن دستگاه به ups می باشد. در نقشه نصب upsنحوه راه اندازی سیستم یو پی اس را توضیح می دهد که از اهمیت بالایی برخوردار است. تعویض باتری یو پی اس باید توسط متخصصین انجام شود زیرا ممکن است خسارت جبران ناپذیری به وقوع بپیوندد. از نصب دستگاه ups با قدرت بالا در بیمارستان ها، ادارات، مراکز صنعتی و سایر مراکز حساس استفاده می شود. این خدمات باید توسط نصاب ups ماهر در این مراکز انجام شود.

خدمات نگهداری از ups

نگهداری ups شامل بررسی ولتاژ ورودی و خروجی به دستگاه، تست عملکرد باتری ups ، گردگیری و نظافت قطعات، تست فرکانس های ورودی و خروجی و بررسی مصرف انرژی باتری از اقداماتی است که بعد از راه اندازی ups باید به صورت ممتد انجام شود. خدمات نگهداری و سرویس ups باید موجب افزایش عمر مفید این تجهیزات شده و از خرابی زودرس آن جلوگیری می کند. برای اجرای بهتر خدمات سرویس و نگهداری ups بهتر است از ورود گرد و غبار به دستگاه و وارد شدن ضربه به دستگاه جلوگیری شود. به طور کل موارد زیر در زمان سرویس دستگاه ups انجام می شود.

 • تست ولتاژ باتری های دستگاه یو پی اس
 • کنترل دمای باتری یو پی اس و دستگاه یو پی اس
 • بررسی میزان سلامت باتری یو پی اس
 • کنترل سیم ارت متصل به ups
 • بررسی دمای محیط و بررسی محل نصب ups
 • گردگیری بردها و فن یو پی اس
 • کنترل توان مصرفی ups
 • کنترل امپر و ولتاژ ورودی و خروجی ups

چه وسایلی را می توان به یو پی اس وصل نمود؟

موارد استفاده UPS در سه دسته کلی خانگی، اداری و تجاری و صنعتی می باشد. دستگاه یو پی اس اغلب برای استفاده در تجهیزات مختلفی پیشنهاد می شود. مواردی مانند نصب upsآسانسور و نحوه نصب ups دوربین مدار بسته بیشتر تقاضا می شود. اما در این بین تجهیزاتی هستند که نمی توان به صورت متداول آنها را به این تجهیزات متصل نمود. مواردی مانند لامپ های فلوئورسنت، موتورها و پرینترهای لیزری. زیرا این تجهیزات در هنگام روشن شدن نیاز به جریان زیادی دارند و به این ترتیب جریان زیادی را از منبع تغذیه یو پی اس دریافت می کنند و دستگاه دچار اضافه بار می شود. این اتفاق موجب کاهش ولتاژ خروجی شده و موجب آسیب رسیدن به ups می شود.

 • نصب، راه اندازی UPS برای سیستم‌های کامپیوتری
 • یو پی اس ATM و دستگاه‌های خودپرداز بانکی
 • نصب دستگاه ups پله برقی و آسانسور
 • نصب Ups دوربین مدار بسته
 • نصب، راه اندازی UPS خودروهای برقی و هیبریدی
 • نصب یو پی اس برای شبکه های کامپیوتری

تعمیر و نگهداری upsباید به چه مواردی دقت شود؟

شاید مهمترین دلیل نیاز به تعمیر ups عدم نصب صحیح این تجهیزات است. زیرا نصب غیر اصولی هم به خود دستگاه آسیب وارد می کند و هم موجب بروز خطرات جانی و مالی می شود. موارد دیگری که در هنگام تعمیر ups باید مورد نظر قرار بگیرد که سیستم ها با سری کردن تعداد 8 نهایت 20 عدد باطری ولت 240 ولت dc تولید می کنند. رعایت نکات ایمنی در هنگام نصب و تعمیر یو پی اس باید موارد ایمنی به خوبی رعایت شود. زیرا نصب غیر صحیح ممکن است موجب برق گرفتگی شوند.

باتری های یو پی اس جریان بسیار بالایی را در موقع اتصال کوتاه ایجاد می کنند که این موارد در هنگام اتصال بین قطب های باتری موجب سوختن ups و انفجار می شود. اتصال اشتباه بین قطب های مثبت و منفی موجب سوختن و آسیب به دستگاه ups می شود. همچنین در صورتی که توان خروجی یو پی اس با توان مصرفی دستگاه های متصل به ups تطابق نداشته باشد موجب فشار به دستگاه و آسیب به دستگاه شده و در نهایت نیاز به تعمیر دستگاه ups می شود.

هزینه نصب ups به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب و راه اندازی UPS و هزینه نگهداریUPS به موارد متعددی وابسته است. مواردی مانند قیمت ups و قیمت نصب و راه اندازی UPS، قیمت نصب تجهیزات مثل باتری UPS و در نهایت آموزش نگهداری و اجرای این سیستم تغییر دهنده ی قیمت هستند. هزینه تعمیر ups هم بر اثر مواردی مانند خاموش شدن ناگهانی یو‌پی‌اس، شارژ نشدن باتری یو پی اس یا روشن نشدن یو‌پی‌اس در زمان قطعی برق نیز اتفاق می افتد. قیمت تعمیر ups به نوع قطعه معیوب و همچنین نیاز به تعویض یا تعمیر قطعه مورد نظر نیز هزینه تعمیر و نگهداری ups تغییر می کند.

البته نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان قیمت نگهداریUPS یا هزینه راه اندازی و نصب UPS در نظر گرفت. در صورت نیاز به اطلاع از قیمت نصب ups تنها کافیست با متخصصین هوم سرویز تماس بگیرید.

خدمات نصب، راه اندازی و نگهداری انواع سیستم ups خانگی و صنعتی توسط متخصصین هوم سرویز

جهت نیاز به خدمات نصب ups و تعمیرات و نگهداری یو پی اس می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه نصب، راه اندازی و نگهداری ups با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس..

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب ups و همچنین ارایه خدمات نصب و راه اندازی انواع دستگاه ups خانگی و صنعتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات شبکه و سرور ارائه می دهد که شامل بررسی و رفع علت قطعی اینترنت و خرابی مودم, کابل کشی شبکه پسیو و داکت کشی شبکه , نصب و راه اندازی شبکه بی‌سیم ( وایرلس)، کابلی و ترکیبی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب ups

نصب و راه اندازی انواع دستگاه ups خانگی و صنعتی

نصب UPS برای سیستم های کامپیوتری

نصب یو پی اس برای آسانسور ، پله برقی و کرکره برقی

راه اندازی UPS دوربین مداربسته

خدمات نگهداری و سرویس ups

تعمیر یو پی اس UPS و تعویض باتری یو پی اس

نظرات کاربران

profile picture
معصومه ناظمی

ممنونم از هوم سرویز و اقای محمدی هم از لحاظ اخلاقی هم رفتاری هم کاری خیلی خوب بودند بسیار باوجدان و کاربلد

profile picture
میرحسن هاشمی

خیلی اقای خوبی بودند و کارشونم خیلی خوب و با قیمت مناسب انجام داند

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

شرایط نصب یو پی اس و خدمات نگهداری از UPS

تهیه لوازم و تجهیزات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید. پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب و نگهداری شبکه
نصب و نگهداری شبکه
قیمت از 200,000 الی 2,000,000 تومان
شارژ و تعویض کارتریج
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 150,000 الی 300,000 تومان
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 50,000 الی 1,200,000 تومان
تعمیر مودم و روتر
تعمیر مودم و روتر
قیمت از 200,000 الی 200,000 تومان

خدمات نصب ups در این شهرها ارائه می شود: