نصب یو پی اس

نصب یو پی اس

از 1338 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب یو پی اس در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب و راه اندازی اولیه ups

800,000 الی 5,000,000 تومان

قیمت تعمیر ups

600,000 الی 3,000,000 تومان

قیمت تعویض باتری ups

500,000 الی 2,000,000 تومان

متوسط قیمت1,100,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت2,000,000 تومان

آنچه درباره نصب یو پی اس خواهید خواند

 • راهنمای نصب یو پی اس UPS
 • طریقه نصب یو پی اس چگونه است؟
 • مواردی که در هنگام راه اندازی یو پی اس باید رعایت شوند
 • نقشه نصب یو پی اس شامل چه مواردی است؟
 • چه وسایلی را می توان به یو پی اس وصل نمود؟
 • به طور کلی برای تجهیزات زیر نیاز به راه اندازی یو پی است
 • هزینه نصب یو پی اس به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات نصب و راه اندازی یو پی اس خانگی و صنعتی را به متخصصین هومسرویز بسپارید

راهنمای نصب یو پی اس UPS

خدمات نصب یو پی اس برای تامین برق مورد نیاز تاسیسات خانگی یاصنعتی در زمان قطعی برق استفاده می شود. دستگاه ups در واقع یک منبع تغذیه می باشد که بهصورت مداوم و بدون قطعی، برق مصرفی سیستمهای برقی را تامین می کند. راه اندازی یو پی اس قابل اجرادر ساختمان‌های مسکونی و تجاری است. خدمات نصب یو پی اس مجموعه اقداماتیاست که در هنگام تجهیز کردن ساختمان و یا پس از ساخت توسط متخصصین در اینزمینه ارائه می شود. در ساختمان های مسکونی در مواردی مانند نصب UPSکرکره برقی، نصب UPSدوربین و نصب یو پی اس آسانسور کاربرد دارد. با توجه به ارتباط مستقیم دستگاه یو پیاس با برق باید این خدمات UPSتوسط افراد ماهر و آموزش دیده انجام شود.

در ادامه توضیحاتی درارتباط با طریقه نصب یو پی اس و عوامل موثر بر هزینه راه اندازی یو پیاس می پردازیم.

طریقه نصب یو پی اس چگونه است؟

خدمات سیم کشی در هنگام نصب UPSباید توسط برقکار ماهر انجام شود. زیرا هر گونه ایراد در این مرحله از نصب منجرآسیب رسیدن به دستگاه خواهد شد. به این ترتیب تاکید می شود که سیم کشی های خروجینباید هیچ اشتراکی با برق شهری داشته باشند. همچنین مواردی نیز مانند نصب باترییو پی اس باید توسط متخصصین انجام شود. پس از نصب باتری UPS و اتصال به برق شهری دستگاه در حالت بای پسقرار می گیرد. سپس مصرف کننده ها به دستگاه وصل می شوند و میزان بار مصرفی رویدستگاه نمایش داده می شوند.

اگر تا این مرحلهدرست پیش رفته باشید با نگه داشتن کلید ONدستگاه شروع به کار می کند.

مواردی که در هنگام راه اندازی یو پی اس باید رعایت شوند

 • در مرحلهاول برای نصب یو پی اس باید مراقب باشید که هیچ گونه ضربه و فشار اضافی بهدستگاه وارد نشود.
 • محل موردنظر برای نصب ups بایدکاملا مقاوم باشد تا بتوان وزن دستگاه را تحمل کند.
 • همچنینباید فضای کافی برای نصب باتری یو پی اس در دسترس باشد تاطول عمر باتری زیاد شود.
 • محل نصبباید کاملا خشک بوده و نباید در معرض گرما و تابش مستقیم نور خورشید باشد. همچنینکابل ها و در نحوه سیم کشی یو پی اس هم باید با دقت انجام شود.
 • درهنگام نصب باتری یو پی اس نباید هیچ فاز و نول مشترکی در خروجی یا ورودی باقی بماند. ازاین رو نصب باطری ups بایدتوسط نصاب upsماهر انجام شود تا از بروز حوادث غیر مترقبه ایمانند آتش سوزی، برق گرفتگی و با ایراد در باتری ups پیش نیاید.
 • در صورتیکه دستگاه نویز دارد از سیم ارت برای انتقال نویزها به زمین استفاده می شود.
 • نباید درهنگام راه اندازی یو پی اس از محافظ استفاده شود و استفاده از یک سهراهی معمولی کفایت می کند.
 • نوعاتصالات یو پی اس مورد نیاز و کابلهای ups و فیوزهای حفاظتی مورد استفاده درهنگام راه اندازی ups بایدکاملا استاندارد باشند و مناسب دستگاه مورد نظر تهیه شوند.

نقشه نصب یو پی اس شامل چه مواردی است؟

در نقشه نصب یو پیاس، طریقه نصب باتری یو پی اس و نحوه سیم کشی یو پی اس و نحوه اتصالدستگاه ها بهups و نحوهراه اندازی یو پی اس توضیح داده می شود که از اهمیت بالایی برخوردار است. بسیاری از افراد برای راه اندازی یو پی اسدر مکان های کوچک مانند ساختمان های مسکونی و شرکت های کوچک بر اساس نقشه نصب یوپی اس عمل می کنند. ولی برای راه اندازی UPSبرای مکان های بزرگتر حتما باید از متخصصین در این زمینه کمک گرفته شود.

چه وسایلی را می توان به یو پی اس وصل نمود؟

موارد استفاده UPS در سه دسته کلی خانگی، اداری وتجاری و صنعتی می باشد. دستگاه یو پی اس اغلب برای استفاده درتجهیزات مختلفی پیشنهاد می شود. مواردی مانند نصب یو پی اس آسانسور و نصبUPSبرای کرکره برقی و نصب یو پی اس دوربین مداربسته بیشترتقاضا می شود. اما در این بین تجهیزاتی هستند که نمی توان به صورت متداول آنها رابه این تجهیزات متصل نمود. مواردی مانند لامپ های فلوئورسنت، موتورها و پرینترهایلیزری. زیرا این تجهیزات در هنگام روشن شدن نیاز به جریان زیادی دارند و به اینترتیب جریان زیادی را از منبع تغذیه یو پی اس دریافت می کنند و دستگاه دچار اضافهبار می شود. این اتفاق موجب کاهش ولتاژ خروجی شده و موجب آسیب رسیدن به دستگاه میشود.

به طور کلی برای تجهیزات زیر نیاز به راه اندازی یو پی است

هزینه نصب یو پی اس به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب و راهاندازی یو پی اس به موارد متعددی وابسته است.البته نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه راه اندازی یو پی اس در نظر گرفت. به طور کلی موارد زیر بیشترینتاثیر را بر هزینه نصب UPS دارند.

· قیمت یو پی اس

اساسی ترین بخش مربوطبه هزینه راه اندازی یو پی اس مربوط به برند UPS وهمچنین توان آن دارد. هر کدام از آنها دارای ویژگی های فنی، کیفیت و طول عمرمتفاوتی هستند که در نتیجه موجب قیمت های متفاوتی دارند. طبعا بر اساس محل نصب ونوع تجهیزاتی که به UPS متصل می شوند، انواع متفاوتی از آنها پیشنهاد می شود.

· قیمت نصب تجهیزات

کارشناسی فضای موردنظر و همچنین نحوه سیم کشی یو پی اس از مواردی است که بر هزینه راه اندازییو پی اس تاثیر می گذارد.

تعرفه نصب UPS بر اساسدستگاه های مورد نیاز

تعرفه نصب UPS همچنین بر اساساینکه چه دستگاه هایی برای تامین انرژی به آن نصب می شوند و البته میزان اهمیت ایندستگاه ها و نوع برق ورودی سه فاز یا تک فاز بودن تغییر می کنند. به طورمثال هزینهنصب UPSبرای کرکره برقی با هزینه نصب یو پی اس آسانسور یکساننخواهد بود. در صورت نیازبه اطلاع از قیمت نصب ups تنهاکافیست با متخصصین هوم سرویز تماس بگیرید.

خدمات نصب و راه اندازی یو پی اس خانگی و صنعتی را به متخصصین هومسرویز بسپارید

جهت نیاز به خدماتنصب ups می توانید به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با ثبت درخواست و درج شماره تماسو آدرس متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه نصب و راه اندازی یو پی اس باشما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس..

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب یو پی اس و همچنین ارایه خدمات نصب و راه اندازی دستگاه ups خانگی و صنعتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات شبکه و سرور ارائه می دهد که شامل بررسی و رفع علت قطعی اینترنت و خرابی مودم, کابل کشی شبکه پسیو و داکت کشی شبکه , نصب و راه اندازی شبکه بی‌سیم ( وایرلس)، کابلی و ترکیبی, خدمات شبکه کامپیوتری, خدمات پشتیبانی شبکه حضوری, تعمیرات شبکه وایرلس, راه اندازی سرور خانگی, تعمیر یو پی اس صنعتی, راه اندازی مرکز تلفنی VOIP, طراحی و نصب شبکه فیبر نوری, راه اندازی سیستم های نظارتی برای تامین امنیت شبکه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب یو پی اس

نصب و راه اندازی دستگاه ups خانگی و صنعتی

نصب UPS برای سیستم های کامپیوتری

نصب یو پی اس برای آسانسور ، پله برقی و نصب یو پی اس کرکره برقی

راه اندازی UPS دوربین مداربسته

خدمات نگهداری و سرویس ups

تعمیر یو پی اس UPS و تعویض باتری یو پی اس

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط نصب باتری یو پی اس خانگی و صنعتی

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص راه اندازی یو پی اس پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری راه اندازی ups را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از حضور در محل مشتری وضعیت محیط را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به نصب و راه اندازی یو پی اس اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از راه اندازی می بایست وضعیت را بررسی نماید. چنانچه خدمات راه اندازی یو پی اس و نحوه عملکرد آن دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

نصب و راه اندازی ups انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق راه اندازی یو پی اس پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی میدانی قیمت دقیق راه اندازی یو پی اس را به مشتریان ارائه نماید. پس از تایید مشتری نسبت به نصب و راه اندازی و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز راه اندازی یو پی اس را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب و راه اندازی شبکه
نصب و راه اندازی شبکه
قیمت از 500,000 الی 1,950,000 تومان
شارژ و تعویض کارتریج
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 300,000 الی 930,000 تومان
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 400,000 الی 1,500,000 تومان
تعمیر مودم و روتر
تعمیر مودم و روتر
قیمت از 150,000 الی 300,000 تومان