تعمیر لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

از 1414 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر لپ تاپ در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض قطعات لپ تاپ

توافقی

قیمت تعمیر و بازخوانی هارد لپ تاپ

200,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعمیر نمایشگر لپ تاپ

توافقی

قیمت برطرف کردن مشکلات نرم افزاری لپ تاپ(تعویض ویندوز یا نصب انتی ویروس و...)

200,000 الی 400,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر لپ تاپ به صورت تخصصی را به متخصصین بسپارید

تعمیرات لپ تاپ به صورت تخصصی به دغدغه خیلی از کاربران تبدیل شده است. تعمیر لپ تاپ شکسته و تعمیر لپ تاپ قدیمی نیز از مواردی هستند که بیشتر درخواست می شود. کلیه تعمیرات نرم افزاری و تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ نیاز به دانش فنی و تجربه بالا دارد. از این رو تعمیر لپ تاپ و تعمیر نوت بوک باید توسط تعمیرکار لپ تاپ ماهر آموزش دیده در نمایندگی تعمیر لپ تاپ انجام شود. در ادامه به راهکارهای عیب یابی و تعمیر قطعات لپ تاپ و عوامل موثر بر قیمت تعمیر لپ تاپ در محل می پردازیم.

تعمیر لپ تاپ در محل

امروزه لپ تاپ ها جای سیستم ها و کامپیوترهای بزرگتر را گرفته است. این اقلام هم به علت جابجایی راحت تر و هم به واسطه قیمت مناسب نسب به کارایی هایشان بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند. در صورت خرابی لب تاب ها پیدا کردن مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ ها کار آسانی نیست که بتوانند عیب یابی و تعمیرات را به درستی انجام دهند. از طرفی سپردن لپ تاپ ها به مراکزی که نمی شناسیم از جهت امنیت اطلاعات، تصاویر و همچنین قطعات لپ تاپ نیز حائز اهمیت است. تعمیر لپ تاپ در محل این دغده ها را کاهش داده است و ما را از مشقت ماندن در ترافیک و معطل شدن رها ساخته است. با استفاده از تعمیر لپ تاپ در منزل با یک تماس تکنسین های این مرکز به آدرس موردنظر آمده و به عیب یابی و تعمیرات تخصصی لپ تاپ شما در محل می پردازند.

انواع خدماتی که در تعمیرات لپ تاپ آنلاین ارائه می شود

در تعمیر نوت بوک و لپ تاپ قسمت های مختلف دستگاه بررسی شده و در صورت تشخیص عدم تعمیر قطعه، تعویض می شوند. در این میان تعمیرات لپ تاپ آنلاین به دو قسمت تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ و تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ تقسیم بندی می شوند. اقداماتی مانند بازیابی اطلاعات، ویروس کشی، رفع مشکلات بوت، رفع کند بودن سرعت اجرای برنامه ها، نصب ویندوز، نصب برنامه ها، … جزو خدمات نرم افزاری لپ تاپ می باشند. اما ایرادات مربوط به تصاویر مانیتور، تعویض رم لپ تاپ، ارتقا لپ تاپ، ارتقا گرافیک لپ تاپ، تعمیر اسپیکر، تعمیر تاچ و ... در گروه موارد سخت افزاری هستند که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

· تعویض یا تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ

کارت گرافیک، کارت ویدئو، کارت نمایشگر، آداپتور نمایشگر، آداپتور گرافیک و برد گرافیک همه بر یک موضوع دلالت دارند. این قطعه تصاویر خروجی نمایشگر را تولید می کند. تعویض کارت گرافیک لپ تاپ، تعمیر کارت گرافیک و ارتقا کارت گرافیک لپ تاپ از خدماتی است که بر اساس ایراد لپ تاپ انجام می شود. اما با توجه به محل قرارگیری کارت گرافیک که روی مادر بورد قرار گرفته است این خدمات باید توسط سرویسکار ماهر انجام شود.

· تعویض باتری لپ تاپ

باتری های لپ تاپ دارای عمر مفیدی هستند و پس از مدت زمان معین ممکن است بر اساس استفاده غیر صحیح دچار ایراداتی شوند. از این رو تعویض باتری لپ تاپ برای برندهای مختلف انجام می شود. از این رو در صورتی که با ایراداتی نظیر روشن نشدن لپ تاپ، خاموش شدن دستگاه، شارژ نشدن دستگاه مواجه شده اید باتری دستگاه را بررسی کنید. قبل از تعویض لپ تاپ باتری با اقداماتی مانند احیا باتری لپ تاپ، تعویض سلول باتری، شوک دادن به باتری، کالیبره کردن باتری و ... تعمیر باتری لپتاپ انجام می شود و در صورت غیر موثر بودن باتری را با نمونه ارجینال تعویض می کنند.

· تعمیر مادربرد لپ تاپ

مادربرد یکی از مهم ترین قطعات در لپ تاپ است که تاثیر بالایی در کارکرد لپ تاپ دارد. با خرابی مادر برد ممکن است لپ تاپ خاموش شود و دیگر روشن نشود. همچنین اگر با روشن کردن لپ تاپ، صفحه مانیتور لپ تاپ روشن نشود یا تصاویر در هم را به نمایش بگذارد. این ها همه دلایلی بر خرابی مادربرد است که باید توسط تعمیرکار لپ تاپ به خوبی بررسی و عیب یابی شوند. در صورت نیاز اقدام به تعمیر مادر برد لپ تاپ یا در موارد حادتر اقدام به تعویض مادربرد لپ تاپ نمود.

· تعمیر کارت شبکه لپ تاپ

امروزه اگر دستگاهی مانند لپ تاپ به اینترنت متصل نشود قطعا بلا استفاده است. اتصال به اینترنت تنها با استفاده از کارت شبکه انجام می شود. اگر به هر دلیلی لپ تاپ به وای فای وصل نمی شود و با امتحان تمام موارد نرم افزاری مشکل حل نشد، ایراد کار به این قطعه بر می گردد و باید اقدام به تعویض کارت شبکه لپ تاپ نمود.

· تعویض فن لپ تاپ

اغلب ایرادی که برای فن لپ تاپ اتفاق می افتد به علت آلودگی و انباشته شدن گرد و غبار روی آن است که از کارکرد درست آن جلوگیری می کند. از این رو با سرویس لپ تاپ از بروز ایرادات در لب تاپ جلوگیری می شود. در صورت عدم سرویس لپ تاپ ، حجم آلودگی بالا می رود و ممکن است فن آسیب ببیند. در این صورت، اقدام به تعویض فن لپ تاپ می کنند.

· تعمیر هارد لپ تاپ

بدسکتوری هارد، هنگ کردن هارد، دیتکت نشدن هارد، ریکاوری هارد، بک آپ و بازیابی اطلاعات هارد ضربه خورده، تعمیر هارد لپ تاپ و تعویض برد هارد سوخته و گیر کردن هارد اکسترنال و … از مواردی هستند که در راستای تعمیرات هارد لپ تاپ مطرح می شود. هزینه بازیابی اطلاعات هارد به علت زحمت و تخصص بیشتر ، بالاست و به راحتی انجام نمی شود. همچنین در هر مرکز تعمیرات لپ تاپ بر اساس نوع تجهیزات مورد استفاده قیمت های مختلفی را به عنوان قیمت بازیابی اطلاعات هارد اعلام می کنند.

· تعمیر قاب لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ شکسته و تعویض قاب لپ تاپ که ممکن است بر اثر ضربه خوردن یا پرت شدن دستگاه از ارتفاع اتفاق بیوفتد نیز انجام می شود. در مواردی خوشبختانه می توان اقدام به تعمیر قاب لپ تاپ نمود و نیاز به تعویض قاب نیست. البته این به میزان آسیب دیدگی بستگی دارد. اگر لولای لپ تاپ ایراد دارد باید به کل قاب عوض شود. با توجه به اینکه قاب به به ال سی دی متصل است. فرآیند تعویض قاب بسیار تخصصی است و باید توسط تعمیرکار حرفه ای و با تجهیزات لازم انجام شود.

· تعمیر شارژر لپ تاپ

قبل از هر اقدامی باید به تعمیر آداپتور لپ تاپ پرداخته شود. تعمیر شارژر لپ تاب به این قطعه وابسته است. با تست آداپتور، مدارها بررسی می شوند. اگر با تعمیر این قطعه مشکل حل شود که نیاز به شارژر جدید نیست در غیر این صورت باید به فکر خرید شارژر لپ تاپ ارجینال بر اساس مدل لپ تاپ خود باشید.

· تعمیر فلت لپ تاپ

تعمیر فلت لپ تاپ بسیار تخصصی است و حتما باید در مرکز تعمیرات لپ تاپ انجام شود. اگر صفحه نمایش به یکباره سیاه شود، چشمک زدن لپ تاپ و خاموش شدن مانیتور لپ تاپ و یا سیاه سفید شدن لب تاپ و ظاهر شدن خطوط راه راه همه عواملی هستند که بر خرابی فلت لپ تاپ دلالت دارند.

· تعمیر یا تعویض ال سی دی لپ تاپ

در صورت خرابی یا شکستن نمایشگر تنها راه تعویض ال سی دی لپ تاپ است. اگر لپ تاپ را روشن کردید صدای فن را می شنوید ولی هیچ تصویری مشاهده نمی کنید قطعا باید به فکر تعمیر ال سی دی لپ تاپ باشید. البته در بیشتر موارد تعمیر نمایشگر لپ تاپ پیشنهاد نمی شود زیرا هزینه اضافی است و دوام چندانی ندارد. هزینه تعویضlcd لپ تاپ به نوع نمایشگر و مدل لپ تاپ بستگی دارد. تعویض lcd باید با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام شود.

سرویس لپ تاپ در محل: رفع ایراد و نحوه تعمیر هنگ کردن لپ تاپ

فکر نمی کنم هیچ کاربری را بتوان پیدا کرد که با هنگ کردن لپ تاپ مواجه نشده باشد. این ایراد ممکن است به سخت افزار یا نرم افزار لپتاپ مرتبط شود. گاهی تنها را تعمیر هنگ کردن لپ تاپ رها کردن لپ تاپ است!! بله همین. چند ساعت لپ تاپ را خاموش کنید و دوباره امتحال کنید. با استفاده از دکمه end task تمام صفحات فعال را ببندید و سپس دوباره دستگاه را راه اندازی کنید.

اما اگر با مواردی مانند قفل کردن کیبورد لپ تاپ و تایپ اشتباه دکمه ها مواجه شده اید. ایراد از قطعات لپ تاپ است که باید به بهترین مرکز تعمیرات لپ تاپ مراجعه کنید. در بیشتر مواقع تعمیر کیبورد لپ تاپ با سرویس لپ تاپ در محل و گردگیری رفع می شود.

هزینه تعمیر لپ تاپ به چه مواردی وابسته است؟

قیمت تعمیر لپ تاپ به موارد متعددی وابسته است. در درجه اول دستگاه باید عیب یابی شود. در صورت نیاز به تعویض قطعه قیمت روز قطعه بر هزینه تعمیرات لپ تاب تاثیر می گذارد. مواردی مانند قیمت تعویض قاب لپ تاپ، هزینه تعویض ال سی دی لپ تاپ، قیمت تعویض لولا لپ تاپ، قیمت تعویض کیبورد لپ تاپ و قیمت تعویض تاچ پد لپ تاپ بر اساس قیمت روز اعلام می شوند. در صورت نیاز به سایر خدمات لپ تاپ نیز هزینه ارتقا رم لپ تاپ، قیمت ارتقا هارد لپ تاپ، قیمت ارتقا سی پی یو و کارت گرافیک نیز بر اساس نوع و مدل لپ تاپ و قطعه مورد نظر متفاوت است.

انواع برندهای لپ تاپ توسط متخصصین هوم سرویز تعمیر می شوند.

تعمیر لپ تاپ قدیمی در صورت موجود بودن قطعات، تعمیرات لپ تاپ ایسوس، تعمیرات لپ تاپ لنوو، لپ تاپ ایسر ، لپ تاپ دل، تعمیر لپ تاپ اچ پی، تعمیرات لپ تاپ اپل و تعمیرات نوت بوک توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود.

قبل از هر گونه تصمیم گیری با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز می توانید از خدمات عیب یابی لپ تاپ و مشاوره رایگان قبل از تعمیر بهره مند شوید. سپس با راهنمایی متخصصین ما می توانید بهترین تصمیم را بگیرید. متخصصین ما با عیب یابی صحیح، قطعه یا قطعات معیوب را شناسایی می کنند و سپس اعلام می کنند که قطعه قابل تعمیر است یا باید به کل تعویض شود. سپس با توجه به این موارد هزینه تعمیر لپ تاپ اعلام می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر لپ تاپ و همچنین ارایه خدمات عیب یابی و تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات کامپیوتر ارائه می دهد که شامل نصب و ارتقا ویندوز 10 و ویندوز 8 و..., تعمیر کامپیوتر رومیزی, نصب نرم افزارهای کاربردی کامپیوتر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر لپ تاپ

عیب یابی و تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک در محل

سرویس لپ تاپ و راه اندازی لپ تاپ

تعمیر یا تعویض ال سی دی، مادربرد و سی پی یو لپ تاپ

تعمیر آداپتور و شارژر لپ تاپ

ارتقا لپ تاپ و تعویض هارد لپ تاپ، رم، CPU، ارتقا کارت گرافیک لپ تاپ ، مادربرد و تعمیر فن لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ سوخته ، تعمیر لپ تاپ شکسته، آب خورده و بازیابی هارد لپ تاپ

تعویض و تعمیر کیبورد، تاچ پد و اسپیکر لپ تاپ

تعمیرات انواع لپ تاپ ایسوس، دل، لنوو، اچ پی، سونی وایو، اپل، ایسر، توشیبا و...

نظرات کاربران

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط سرویس لپ تاپ در منزل و محل کار

تهیه قطعات و نرم افزارها درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر مودم و روتر
تعمیر مودم و روتر
قیمت از 200,000 الی 200,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان

خدمات تعمیر لپ تاپ در این شهرها ارائه می شود: