تعمیر لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

از 1414 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر لپ تاپ در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض قطعات لپ تاپ

توافقی

قیمت تعمیر و بازخوانی هارد لپ تاپ

200,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعمیر نمایشگر لپ تاپ

توافقی

قیمت برطرف کردن مشکلات نرم افزاری لپ تاپ(تعویض ویندوز یا نصب انتی ویروس و...)

200,000 الی 400,000 تومان

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت1,250,000 تومان

آنچه درباره تعمیر لپ تاپ خواهید خواند

 • تعمیر لپ تاپ به صورت تخصصی را به متخصصین بسپارید
 • تعمیر لپ تاپ در محل
 • تعمیرات فوری لپ تاپ آیا امکان پذیر است؟
 • تعمیر لپ تاپ در حضور مشتری انجام می شود؟
 • انواع خدماتی که در تعمیرات لپ تاپ آنلاین ارائه می شود
 • تعمیرات سخت‌افزاری لپ تاپ
 • تعمیر نرم افزاری لپ تاپ
 • عیب یابی لپ تاپ و تعمیرات تخصصی لپ تاپ را به هوم سرویز بسپارید
 • انواع برندهایی که در سرویس تعمیرات تخصصی لپ تاپ هوم سرویز ارائه میشود
 • هزینه تعمیر لپ تاپ به چه مواردی وابسته است؟
 • تعمیر در نمایندگی تعمیر لپ تاپ به چه صورت است؟
 • نحوه ثبت درخواست در مرکز تعمیرات تخصصی لپتاپ هوم سرویز چگونه است؟

تعمیر لپ تاپ به صورت تخصصی را به متخصصین بسپارید

تعمیرات لپ تاپ به صورت تخصصی به دغدغه خیلی از کاربرانتبدیل شده است. تعمیر لپ تاپ شکسته و تعمیر لپ تاپ قدیمی نیزاز مواردی هستند که بیشتر درخواست می شود. کلیه تعمیرات نرم افزاری و تعمیرات سختافزاری لپ تاپ نیاز به دانش فنی و تجربه بالا دارد. از این رو تعمیر لپ تاپدر محل و تعمیر نوت بوک باید توسط تعمیرکار لپ تاپ ماهرو آموزش دیده در نمایندگی تعمیر لپ تاپ انجام شود. با چه مشکلی روبه رو شده اید؟ مدل لپ تاپشما چیست؟ ایسوس، دل، لنوو، سونی ؟ آیا نیاز به تعمیر لپ تاپ قدیمی دارید؟ با هرمشکل سخت افزاری و نرم افزاری روبه رو هستید می توانید روی خدمات تعمیرات تخصصی لپتاپ هوم سرویز حساب کنید.

در ادامه بهراهکارهای عیب یابی و تعمیر قطعات لپ تاپ و عوامل موثر بر قیمتتعمیر لپ تاپ در محل می پردازیم.

تعمیر لپ تاپ در محل

امروزه لپ تاپ ها جایسیستم ها و کامپیوترهای بزرگتر را گرفته است. این اقلام هم به علت جابجایی راحت ترو هم به واسطه قیمت مناسب نسب به کارایی هایشان بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند.در صورت خرابی لب تاب ها پیدا کردن مرکز تخصصی تعمیر لپتاپ ها کار آسانی نیست که بتوانند عیب یابی و تعمیرات لپ تاپ را به درستیانجام دهند. از طرفی سپردن لپتاپ ها به مراکزی که نمی شناسیم از جهت امنیتاطلاعات، تصاویر و همچنین قطعات لپتاپ نیز حائز اهمیت است. تعمیر لپ تاپدر محل این دغده ها را کاهش داده است و ما را از مشقت ماندن در ترافیک ومعطل شدن رها ساخته است. با استفاده از خدمات تعمیر لپ تاپ در منزل بایک تماس تکنسین های این مرکز به آدرس موردنظر آمده و به عیب یابی و تعمیراتتخصصی لپ تاپ شما در محل می پردازند.

تعمیرات لپ تاپ درمحل همچنیناز جهت دیگری اهمیت پیدا کرده است، که تعدادی از آنها برای کارهای تخصصی و سنگیناستفاده می شود. از این رو قطعات جانبی زیادی به آنها وصل است. به همین دلیلجابجایی آن ها سخت است. از این رو برای تعمیرات تخصصی لپ تاپ در محل انجام می شود.

تعمیرات فوری لپ تاپ آیا امکان پذیر است؟

استفاده از سیستمهایی مانند لپتاپ ها و کامپیوترها گاهی ضروری است و خرابی این تجهیزات گاهی مصادفاست با تعطیلی کسب و کار. از این رو خدمات تعمیرات فوری لپ تاپ و تعمیرات کامپیوتر بهترینراهکار برای جلوگیری از این اتفاقات است. مواردی مانند تعمیر شارژ لپ تاپ، تعمیرباتری لپ تاپ و یا تعویض باتری لپتاپ و حتی تعمیر فلت لپ تاپ اغلب به صورتفوری در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

تعمیر لپ تاپ در حضور مشتری انجام می شود؟

بسیاری از افراد بهدلیل مسائل امنیتی و یا حتی عدم اطمینان به تعمیرکار لپ تاپ، ترجیح به تعمیر لپتاپ در حضور مشتری دارند. به این ترتیب کلیه مراحل عیب یابی و تعمیر لپ تاپ درمحل انجام می شود. اگر در مواردی نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه یا قطعاتی باشد بهمشتری توضیحات داده شده و سپس به تعمیرگاه مجاز تعمیر لپ تاپ انتقال داده می شوند.به این ترتیب مشتریان در تمام مراحل حضور دارند و به خوبی می دانند کدام قطعاتتعمیر یا تعویض شده است.

انواع خدماتی که در تعمیرات لپ تاپ آنلاین ارائه می شود

در تعمیر نوتبوک و لپتاپ قسمت های مختلف دستگاه بررسی شده و در صورت تشخیص عدم امکانتعمیر، قطعه مورد نظر تعویض می شود. در این میان تعمیرات لپ تاپ آنلاین بهدو قسمت تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ و تعمیرات نرم افزاری لپتاپ تقسیم بندی می شوند. اقداماتی مانند بازیابی اطلاعات، ویروس کشی، رفعمشکلات بوت، رفع کند بودن سرعت اجرای برنامه ها، نصب ویندوز، نصب برنامه ها،… جزو خدمات نرم افزاری لپ تاپ می باشند. اما ایرادات مربوط به تصاویرمانیتور، تعویض رم لپ تاپ، ارتقا لپ تاپ، ارتقا گرافیک لپتاپ، تعمیر اسپیکر، تعمیر تاچ و ... در گروه موارد سخت افزاری هستند که درادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

تعمیرات سخت‌افزاری لپ تاپ

مهم ترین و تخصصیترین بخش تعمیرات نوت بوک و تعمیر لپتاپ ها به سخت افزار یا تعمیرات قطعاتلپتاپ مرتبط است. مواردی مانند تعمیر شارژر لپ تاپ، تعمیر باتری لپ تاپ،تعمیر کیبورد لپ تاپ، تعمیر هارد لپ تاپ و تعمیرات مانیتور لپتاپ و .. در این بخش گنجانده می شوند. تعدادی از خدماتی که در تعمیرات سختافزاری لپ تاپ ارائه می شود عبارت اند از :

 • تعویض LCDشکسته لپ تاپ
 • تعویضکیبورد لپ تاپ
 • تعمیرمادر برد لپ تاپ
 • تعمیر لپتاپ آب خورده
 • تعمیر تاچپد
 • تعویض رملپ تاپ
 • تعمیر وتعویض سی پی یو لپ تاپ
 • تعمیرکارت شبکه لپ تاپ و ...

تعمیر نرم افزاری لپ تاپ

تعمیر نرم افزری لپتاپ نیز دنیای بسیار وسیعی است. تمام موارد مانند تعویض ویندوز، ارتقاء لپ تاپ ونصب نرم افزارهای تخصصی و عمومی و مواردی مانند بک آپ اطلاعات و غیره نیز جزوخدمات تعمیرات نرم افزاری لپتاپ هستند. تعدادی از خدمات که در تعمیرات نرمافزرای لپ تاپ ارائه می شود شامل موارد زیر است

 • نصبدرایورهای لپ تاپ
 • بازیابیاطلاعات و بک آپ گیری از اطلاعات
 • ارتقا لپتاپ
 • نصب نرمافزار تخصصی و عمومی
 • نصب آنتیویروس و فایروال ها
 • تعمیر لپتاپ در مواقعی که تصویر ندارد
 • تعمیر لپتاپ در مواقعی که بوت نمی شود
 • تعمیر لپتاپ که هنگ می کند

در ادامه به معرفیمهم ترین قطعات لپ تاپ که بیشتری درخواست را داشته می پردازیم :

· تعویض یا تعمیرکارت گرافیک لپ تاپ

کارت گرافیک، کارتویدئو، کارت نمایشگر، آداپتور نمایشگر، آداپتور گرافیک و برد گرافیک همه بر یکموضوع دلالت دارند. این قطعه تصاویر خروجی نمایشگر را تولید می کند. تعویضکارت گرافیک لپ تاپ، تعمیر کارت گرافیک و ارتقا کارتگرافیک لپ تاپ از خدماتی است که بر اساس ایراد لپتاپ انجام می شود. امابا توجه به محل قرارگیری کارت گرافیک که روی مادر بورد قرار گرفته است این خدماتباید توسط تعمیرکار لپ تاپ ماهر انجام شود.

· تعویض باتری لپتاپ

باتری های لپ تاپدارای عمر مفیدی هستند و پس از مدت زمان معین ممکن است بر اساس استفاده غیر صحیحدچار ایراداتی شوند. از این رو تعویض باتری لپ تاپ برای برندهایمختلف انجام می شود. در صورتی که با ایراداتی نظیر روشن نشدن لپ تاپ، خاموش شدندستگاه، شارژ نشدن لپ تاپ مواجه شده اید باتری دستگاه را بررسی کنید. قبل از تعویضباتری لپ تاپ با اقداماتی مانند احیا باتری لپ تاپ، تعویض سلول باتری، شوک دادن بهباتری، کالیبره کردن باتری و ... تعمیر باتری لپتاپ انجام می شودو در صورت غیر موثر بودن باتری را با نمونه ارجینال تعویض می کنند.

· تعمیر مادربردلپ تاپ

مادربرد یکی از مهمترین قطعات در لپ تاپ است که تاثیر بالایی در کارکرد لپتاپ دارد. با خرابی مادربرد ممکن است لپ تاپ خاموش شود و دیگر روشن نشود. همچنین اگر با روشن کردن لپ تاپ،صفحه مانیتور لپ تاپ روشن نشود یا تصاویر در هم را به نمایش بگذارد. این ها همهدلایلی بر خرابی مادربرد است که باید توسط تعمیرکار لپ تاپ بهخوبی بررسی و عیب یابی شوند. در صورت نیاز اقدام به تعمیر مادر برد لپتاپ یا در موارد حادتر اقدام به تعویض مادربرد لپ تاپ نمود.

· تعمیر کارت شبکهلپ تاپ

امروزه اگر دستگاهیمانند لپتاپ به اینترنت متصل نشود قطعا بلا استفاده است. اتصال به اینترنت تنها بااستفاده از کارت شبکه انجام می شود. اگر به هر دلیلی لپ تاپ به وای فای وصل نمیشود و با امتحان تمام موارد نرم افزاری مشکل حل نشد، ایراد کار به این قطعه بر میگردد و باید اقدام به تعویض کارت شبکه لپ تاپ نمود.

· تعویض فن لپ تاپ

اغلب ایرادی که برایفن لپ تاپ اتفاق می افتد به علت آلودگی و انباشته شدن گرد و غبار روی آن است که ازکارکرد درست آن جلوگیری می کند. از این رو با سرویس لپ تاپ ازبروز ایرادات در لب تاپ جلوگیری می شود. در صورت عدم سرویس لپتاپ ، حجم آلودگی بالا می رود و ممکن است فن آسیب ببیند. در این صورت، اقدامبه تعویض فن لپ تاپ می کنند.

· تعمیر هارد لپتاپ

بدسکتوری هارد، هنگکردن هارد لپ تاپ، دیتکت نشدن هارد، ریکاوری هارد، بک آپ و بازیابی اطلاعاتهارد ضربه خورده، تعمیر هارد لپ تاپ و تعویض برد هارد سوختهو گیر کردن هارد اکسترنال و … از مواردی هستند که در راستای تعمیرات هارد لپتاپ مطرح می شود. هزینه بازیابی اطلاعات هارد به علت زحمت و تخصصبیشتر، بالاست و به راحتی انجام نمی شود. همچنین در هر مرکز تعمیرات لپتاپ بر اساس نوع تجهیزات مورد استفاده قیمت های مختلفی را بهعنوان قیمت بازیابی اطلاعات هارد اعلام می کنند.

· تعمیر قاب لپتاپ

تعمیر لپ تاپشکسته و تعویض قاب لپ تاپ که ممکن است بر اثر ضربه خوردن یا پرتشدن دستگاه از ارتفاع اتفاق بیوفتد نیز انجام می شود. در مواردی خوشبختانه می تواناقدام به تعمیر قاب لپ تاپ نمود و نیاز به تعویض قاب نیست. البته این بهمیزان آسیب دیدگی بستگی دارد. اگر لولای لپ تاپ ایراد دارد باید به کل قاب عوضشود. با توجه به اینکه قاب به به ال سی دی متصل است. فرآیند تعویض قاب بسیار تخصصیاست و باید توسط تعمیرکار لپتاپ حرفه ای و با تجهیزات لازم انجام شود.

· تعمیر شارژر لپتاپ

قبل از هر اقدامیباید به تعمیر آداپتور لپ تاپ پرداخته شود. تعمیر شارژر لپتاپ به این قطعه وابسته است. با تست آداپتور، مدارها بررسی می شوند. اگر باتعمیر این قطعه مشکل حل شود که نیاز به شارژر جدید نیست در غیر این صورت باید بهفکر خرید شارژر لپ تاپ ارجینال بر اساس مدل لپ تاپ خود باشید.

· تعمیر فلت لپتاپ

تعمیر فلت لپ تاپ بسیار تخصصی است و حتما بایددر مرکز تعمیرات لپ تاپ انجام شود. اگر صفحه نمایش به یکبارهسیاه شود، چشمک زدن لپ تاپ و خاموش شدن مانیتور لپ تاپ و یا سیاه سفید شدن لب تاپو ظاهر شدن خطوط راه راه همه عواملی هستند که بر خرابی فلت لپ تاپ دلالتدارند.

· تعمیر یا تعویضال سی دی لپ تاپ

در صورت خرابی یاشکستن نمایشگر تنها راه تعویض ال سی دی لپ تاپ است. اگر لپ تاپ را روشنکردید صدای فن را می شنوید ولی هیچ تصویری مشاهده نمی کنید قطعا باید به فکر تعمیرال سی دی لپ تاپ باشید. البته در بیشتر موارد تعمیر نمایشگر لپتاپ پیشنهاد نمی شود زیرا هزینه اضافی است و دوام چندانی ندارد. هزینهتعویضlcd لپتاپ به نوع نمایشگر و مدل لپ تاپ بستگی دارد. تعویض lcd باید با استفاده از تجهیزات پیشرفتهانجام شود.

· سرویس لپ تاپ درمحل :رفع ایراد و نحوه تعمیر هنگ کردن لپ تاپ

فکر نمی کنم هیچکاربری را بتوان پیدا کرد که با هنگ کردن لپ تاپ مواجه نشده باشد. این ایراد ممکناست به سخت افزار یا نرم افزار لپتاپ مرتبط شود. گاهی تنها را تعمیر هنگ کردنلپ تاپ، رها کردن لپتاپ است!! بله همین. چند ساعت لپ تاپ را خاموش کنید ودوباره امتحال کنید. با استفاده از دکمه end task تمام صفحات فعال را ببندید و سپس دوبارهدستگاه را راه اندازی کنید.

اما اگر با مواردیمانند قفل کردن کیبورد لپ تاپ و تایپ اشتباه دکمه ها مواجهشده اید. ایراد از قطعات لپ تاپ است که باید به بهترین مرکز تعمیرات لپتاپ مراجعه کنید. در بیشتر مواقع تعمیر کیبورد لپ تاپ با سرویسلپ تاپ در محل و گردگیری رفع می شود.

عیب یابی لپ تاپ و تعمیرات تخصصی لپ تاپ را به هوم سرویز بسپارید

همانطور که می دانیدمهم ترین قسمت در مراحل تعمیرات تخصصی لپ تاپ به عیب یابی آن برمی گردد. در مرکزتعمیرات لپ تاپ هوم سرویز ابتدا تمام قسمت های سخت افزاری و نرم افزاری دستگاهبررسی می شود تا قطعه معیوب شناسایی شود. پس از عیب یابی لپ تاپ، هزینه تعمیرلپ تاپ برآورد می شود و به اطلاع کاربر رسانیده می شود. سپس از ارائه مشاورههای لازم، تعمیرات لپ تاپ آغاز می شود. اگر به دنبال مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپهستید به متخصصین ما مراجعه کنید. در مرکز هوم سرویز تعمیرات تمامی برندهای لپ تاپو نوت بوک پذیرفته می شود.

انواع برندهایی که در سرویس تعمیرات تخصصی لپ تاپ هوم سرویز ارائه میشود

 • تعمیر لپتاپ لنوو
 • تعمیراتاپ تاپ ایسوس
 • تعمیر لپتاپ دل
 • تعمیراتلپ تاپ اچ پی
 • تعمیراتلپ تاپ ایسر
 • تعمیر نوتبوک
 • تعمیر لپتاپ قدیمی ...

هزینه تعمیر لپ تاپ به چه مواردی وابسته است؟

قیمت تعمیر لپ تاپ به موارد متعددی وابسته است. نمیتوان قیمت ثابتی را به عنوان هزینه تعمیرات لپ تاپ ارائه داد. در ادامه بهعنوان عوامل موثر بر هزینه تعمیر لپ تاپ در محل می پردازیم.

· عیب سخت افزارییا نرم افزاری و تاثیر آن بر هزینه تعمیر لپ تاپ

در مرحله عیب یابیتوسط تعمیرکار لپ تاپ مشخص می شود که ایراد به کدام قسمت مربوط است. طبیعتاایرادات نرم افزاری هزینه کمتری نسبت به هزینه تعمیرات سخت افزار لپ تاپ دارد.

· نوع قطعه یاقطعات معیوب بر قیمت تعمیر لپتاپ در محل تاثیر دارد

گاهی برای تعمیراتتخصصی لب تاب نیاز به تجهیزات خاصی است که در این موارد هزینه تعمیر لپ تاپبیشتر می شود. همچنین نوع قطعه معیوب مورد دیگری است که قیمت تعمیر لپ تاپ درمحل را کاهش یا افزایش می دهد. به طور مثال هزینه تعویض ال سی دی لپ تاپبا هزینه تعویض کیبورد یکسان نیست.

· تعمیر یا تعویضقطعات لپ تاپ بر قیمت تعمیرات لپ تاپ تاثیر دارد

در صورت نیاز بهتعویض قطعه قیمت روز قطعه بر هزینه تعمیرات لپ تاپ تاثیر می گذارد.مواردی مانند قیمت تعویض قاب لپ تاپ، هزینه تعویض ال سی دی لپتاپ، قیمت تعویض لولا لپ تاپ، قیمت تعویض کیبورد لپتاپ و قیمت تعویض تاچ پد لپ تاپ بر اساس قیمت روز قطعه اعلام میشوند. در صورت نیاز به سایر خدمات تعمیر لپتاپ نیز هزینه ارتقا رم لپ تاپ، قیمتارتقا هارد لپ تاپ، قیمت ارتقا سی پی یو و کارت گرافیک نیز بر اساسنوع و مدل لپتاپ و قطعه مورد نظر متفاوت است.

تعمیر در نمایندگی تعمیر لپ تاپ به چه صورت است؟

قبل از مراجعه به نمایندگیمجاز تعمیرات لپ تاپ ابتدا باید با شماره نمایندگی تعمیرات لپ تاپ تماسبگیرید. پس از تماس و هماهنگی های لازم دستگاه را به محل مورد نظر انتقال می دهیدو باید منتظر بمانید تا در صف تعمیرات لپ تاپ قرار بگیرد و توسط متخصصین بررسیشود.

بعد از گذشت چند روزکه اغلب هم کم نیست متخصصین با شما تماس می گیرند و عیب یابی لپ تاپ انجام می شودو اطلاعات لازم در ارتباط با قطعه یا قطعات معیوب و هزینه تعمیر لپ تاپ دراختیارتان قرار می دهند.

پس از اعلام آمادگیشما باید چند روز منتظر بمانید تا تعمیرات لپ تاپ به اتمام برسد و با شما تماسگرفته شود که متاسفانه این زمان نیز کوتاه نخواهد بود زیرا نمایندگی تعمیر لپتاپ همیشه پر از دستگاه های معیوب هستند که باید به ترتیب بررسی، عیب یابی وتعمیر شوند.

در صورتی که به جایاین خدمات می توانید از خدمات تعمیر لپ تاپ در محل هوم سرویز بهره مند شویدو بدون معطلی از خدمات ما بهره مند شوید.

نحوه ثبت درخواست در مرکز تعمیرات تخصصی لپتاپ هوم سرویز چگونه است؟

تعمیر لپ تاپ قدیمی در صورت موجود بودن قطعات، تعمیراتلپ تاپ ایسوس، تعمیرات لپ تاپ لنوو، تعمیر لپ تاپ ایسر، تعمیر لپتاپ دل، تعمیر لپ تاپ اچ پی، تعمیرات لپ تاپ اپل و تعمیراتنوت بوک توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود.

قبل از هر گونه تصمیمگیری با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز می توانید از خدمات عیب یابیلپتاپ و مشاوره رایگان قبل از تعمیر لپ تاپ بهره مند شوید. با ثبت درخواست رایگاندر سامانه هوم سرویز و درج شماره تماس و آدر متخصصیبن ما با شما تماس خواهند گرفت.سپس بعد از هماهنگی در محل حاضر شده و خدمات تعمیر لپ تاپ در محل ارائه می دهند.متخصصین ما با عیب یابی صحیح، قطعه یا قطعات معیوب را شناسایی می کنند و سپس اعلاممی کنند که قطعه قابل تعمیر است یا باید به کل تعویض شود. سپس با توجه به اینموارد هزینه تعمیر لپ تاپ اعلام می شود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر لپ تاپ و همچنین ارایه خدمات تعمیرات لپ تاپ در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات کامپیوتر ارائه می دهد که شامل نصب و ارتقا ویندوز 10 و ویندوز 8 و..., تعمیر کامپیوتر رومیزی, نصب بازی روی کامپیوتر, خدمات کامپیوتری در محل, ریکاوری اطلاعات گوشی موبایل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ در محل

سرویس لپ تاپ و راه اندازی لپ تاپ

تعمیر ال سی دی لپ تاپ، مادربرد و سی پی یو لپ تاپ

تعمیر شارژر لپ تاپ

ارتقا لپ تاپ و تعویض هارد لپ تاپ، رم، CPU، ارتقا کارت گرافیک

تعمیر لپ تاپ سوخته ، تعمیر لپ تاپ شکسته، آب خورده و بازیابی هارد لپ تاپ

تعمیر کیبورد لپ تاپ، تاچ پد و اسپیکر لپ تاپ

تعمیرات انواع لپ تاپ ایسوس، دل، لنوو، اچ پی، سونی وایو، اپل، ایسر، توشیبا و...

نظرات کاربران

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط خدمات تعمیر لپ تاپ در محل

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر لپ تاپ پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات لپ تاپ را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل لپ تاپ وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی لپ تاپ اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات لپ تاپ انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات لپ تاپ پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق تعمیر لپ تاپ به مشتریان اطلاع رسانی می شود. پس از تایید مشتری نسبت به تعمیر و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات لپ تاپ را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر مودم و روتر
تعمیر مودم و روتر
قیمت از 150,000 الی 300,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 500,000 الی 930,000 تومان
تعمیر ساعت هوشمند
تعمیر ساعت هوشمند
قیمت از 400,000 الی 1,300,000 تومان
تعویض تاچ ال سی دی گوشی
تعویض تاچ ال سی دی گوشی
قیمت از 120,000 الی 750,000 تومان