تعمیر لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

از 1414 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر لپ تاپ در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض قطعات لپ تاپ

توافقی

قیمت تعمیر و بازخوانی هارد لپ تاپ

200,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعمیر نمایشگر لپ تاپ

توافقی

قیمت برطرف کردن مشکلات نرم افزاری لپ تاپ(تعویض ویندوز یا نصب انتی ویروس و...)

200,000 الی 400,000 تومان

متوسط قیمت250,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت350,000 تومان

آنچه درباره تعمیر لپ تاپ خواهید خواند

  • تعمیر لپ تاپ به صورت تخصصی را به متخصصین بسپارید
  • تعمیر لپ تاپ در محل
  • انواع خدماتی که در تعمیرات لپ تاپ آنلاین ارائه می شود
  • سرویس لپ تاپ در محل:رفع ایراد و نحوه تعمیر هنگ کردن لپ تاپ
  • هزینه تعمیر لپ تاپ به چه مواردی وابسته است؟
  • انواع برندهای لپ تاپ توسط متخصصین هوم سرویز تعمیر می شوند.

تعمیر لپ تاپ به صورت تخصصی را به متخصصین بسپارید

تعمیرات لپ تاپ بهصورت تخصصی به دغدغه خیلی از کاربران تبدیل شده است. تعمیر لپ تاپ شکسته و تعمیر لپ تاپ قدیمی نیز ازمواردی هستند که بیشتر درخواست می شود. کلیه تعمیرات نرم افزاری و تعمیرات سختافزاری لپ تاپ نیاز به دانش فنی و تجربه بالا دارد. از این رو تعمیر لپ تاپو تعمیر نوت بوک باید توسط تعمیرکار لپ تاپ ماهر آموزش دیده در نمایندگیتعمیر لپ تاپ انجام شود. در ادامه به راهکارهای عیب یابی و تعمیر قطعات لپ تاپو عوامل موثر بر قیمت تعمیر لپ تاپ در محل می پردازیم.

تعمیر لپ تاپ در محل

امروزه لپ تاپ ها جایسیستم ها و کامپیوترهای بزرگتر را گرفته است. این اقلام هم به علت جابجایی راحت ترو هم به واسطه قیمت مناسب نسب به کارایی هایشان بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند.در صورت خرابی لب تاب ها پیدا کردن مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ ها کارآسانی نیست که بتوانند عیب یابی و تعمیرات را به درستی انجام دهند. از طرفی سپردنلپ تاپ ها به مراکزی که نمی شناسیم از جهت امنیت اطلاعات، تصاویر و همچنین قطعاتلپ تاپ نیز حائز اهمیت است. تعمیر لپ تاپ در محل این دغده ها را کاهش دادهاست و ما را از مشقت ماندن در ترافیک و معطل شدن رها ساخته است. با استفاده از تعمیرلپ تاپ در منزل با یک تماس تکنسین های این مرکز به آدرس موردنظر آمده و به عیبیابی و تعمیرات تخصصی لپ تاپ شما در محل می پردازند.

انواع خدماتی که در تعمیرات لپ تاپ آنلاین ارائه می شود

در تعمیر نوت بوکو لپ تاپ قسمت های مختلف دستگاه بررسی شده و در صورت تشخیص عدم تعمیر قطعه، تعویضمی شوند. در این میان تعمیرات لپ تاپ آنلاین به دو قسمت تعمیرات سختافزاری لپ تاپ و تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ تقسیم بندی می شوند.اقداماتی مانند بازیابی اطلاعات، ویروس کشی، رفع مشکلات بوت، رفع کند بودن سرعتاجرای برنامه ها، نصب ویندوز، نصب برنامه ها، … جزو خدمات نرم افزاری لپ تاپ میباشند. اما ایرادات مربوط به تصاویر مانیتور، تعویض رم لپ تاپ، ارتقا لپتاپ، ارتقا گرافیک لپ تاپ، تعمیر اسپیکر، تعمیر تاچ و ... در گروه مواردسخت افزاری هستند که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

· تعویض یا تعمیرکارت گرافیک لپ تاپ

کارت گرافیک، کارتویدئو، کارت نمایشگر، آداپتور نمایشگر، آداپتور گرافیک و برد گرافیک همه بر یکموضوع دلالت دارند. این قطعه تصاویر خروجی نمایشگر را تولید می کند. تعویض کارتگرافیک لپ تاپ، تعمیر کارت گرافیک و ارتقا کارت گرافیک لپتاپ از خدماتی است که بر اساس ایراد لپ تاپ انجام می شود. اما با توجه به محلقرارگیری کارت گرافیک که روی مادر بورد قرار گرفته است این خدمات باید توسطسرویسکار ماهر انجام شود.

· تعویض باتری لپتاپ

باتری های لپ تاپدارای عمر مفیدی هستند و پس از مدت زمان معین ممکن است بر اساس استفاده غیر صحیحدچار ایراداتی شوند. از این رو تعویض باتری لپ تاپ برای برندهای مختلفانجام می شود. از این رو در صورتی که با ایراداتی نظیر روشن نشدن لپ تاپ، خاموششدن دستگاه، شارژ نشدن دستگاه مواجه شده اید باتری دستگاه را بررسی کنید. قبل ازتعویض لپ تاپ باتری با اقداماتی مانند احیا باتری لپ تاپ، تعویض سلول باتری، شوکدادن به باتری، کالیبره کردن باتری و ... تعمیر باتری لپتاپ انجام می شود ودر صورت غیر موثر بودن باتری را با نمونه ارجینال تعویض می کنند.

· تعمیر مادربردلپ تاپ

مادربرد یکی از مهمترین قطعات در لپ تاپ است که تاثیر بالایی در کارکرد لپ تاپ دارد. با خرابی مادربرد ممکن است لپ تاپ خاموش شود و دیگر روشن نشود. همچنین اگر با روشن کردن لپ تاپ،صفحه مانیتور لپ تاپ روشن نشود یا تصاویر در هم را به نمایش بگذارد. این ها همهدلایلی بر خرابی مادربرد است که باید توسط تعمیرکار لپ تاپ به خوبی بررسی وعیب یابی شوند. در صورت نیاز اقدام به تعمیر مادر برد لپ تاپ یا در مواردحادتر اقدام به تعویض مادربرد لپ تاپ نمود.

· تعمیر کارت شبکهلپ تاپ

امروزه اگر دستگاهیمانند لپ تاپ به اینترنت متصل نشود قطعا بلا استفاده است. اتصال به اینترنت تنهابا استفاده از کارت شبکه انجام می شود. اگر به هر دلیلی لپ تاپ به وای فای وصل نمیشود و با امتحان تمام موارد نرم افزاری مشکل حل نشد، ایراد کار به این قطعه بر میگردد و باید اقدام به تعویض کارت شبکه لپ تاپ نمود.

· تعویض فن لپ تاپ

اغلب ایرادی که برایفن لپ تاپ اتفاق می افتد به علت آلودگی و انباشته شدن گرد و غبار روی آن است که ازکارکرد درست آن جلوگیری می کند. از این رو با سرویس لپ تاپ از بروز ایراداتدر لب تاپ جلوگیری می شود. در صورت عدم سرویس لپ تاپ ، حجم آلودگیبالا می رود و ممکن است فن آسیب ببیند. در این صورت، اقدام به تعویض فن لپ تاپمی کنند.

· تعمیر هارد لپتاپ

بدسکتوری هارد، هنگکردن هارد، دیتکت نشدن هارد، ریکاوری هارد، بک آپ و بازیابی اطلاعات هارد ضربهخورده، تعمیر هارد لپ تاپ و تعویض برد هارد سوخته و گیر کردن هارداکسترنال و … از مواردی هستند که در راستای تعمیرات هارد لپ تاپ مطرح میشود. هزینه بازیابی اطلاعات هارد به علت زحمت و تخصص بیشتر ، بالاست و بهراحتی انجام نمی شود. همچنین در هر مرکز تعمیرات لپ تاپ بر اساس نوعتجهیزات مورد استفاده قیمت های مختلفی را به عنوان قیمت بازیابی اطلاعات هارداعلام می کنند.

· تعمیر قاب لپتاپ

تعمیر لپ تاپ شکسته و تعویض قاب لپ تاپ که ممکن است براثر ضربه خوردن یا پرت شدن دستگاه از ارتفاع اتفاق بیوفتد نیز انجام می شود. درمواردی خوشبختانه می توان اقدام به تعمیر قاب لپ تاپ نمود و نیاز به تعویضقاب نیست. البته این به میزان آسیب دیدگی بستگی دارد. اگر لولای لپ تاپ ایراد داردباید به کل قاب عوض شود. با توجه به اینکه قاب به به ال سی دی متصل است. فرآیندتعویض قاب بسیار تخصصی است و باید توسط تعمیرکار حرفه ای و با تجهیزات لازم انجامشود.

· تعمیر شارژر لپتاپ

قبل از هر اقدامیباید به تعمیر آداپتور لپ تاپ پرداخته شود. تعمیر شارژر لپ تاب بهاین قطعه وابسته است. با تست آداپتور، مدارها بررسی می شوند. اگر با تعمیر اینقطعه مشکل حل شود که نیاز به شارژر جدید نیست در غیر این صورت باید به فکر خرید شارژرلپ تاپ ارجینال بر اساس مدل لپ تاپ خود باشید.

· تعمیر فلت لپتاپ

تعمیر فلت لپ تاپ بسیار تخصصی است و حتما باید در مرکزتعمیرات لپ تاپ انجام شود. اگر صفحه نمایش به یکباره سیاه شود، چشمک زدن لپتاپ و خاموش شدن مانیتور لپ تاپ و یا سیاه سفید شدن لب تاپ و ظاهر شدن خطوط راهراه همه عواملی هستند که بر خرابی فلت لپ تاپ دلالت دارند.

· تعمیر یا تعویضال سی دی لپ تاپ

در صورت خرابی یاشکستن نمایشگر تنها راه تعویض ال سی دی لپ تاپ است. اگر لپ تاپ را روشنکردید صدای فن را می شنوید ولی هیچ تصویری مشاهده نمی کنید قطعا باید به فکر تعمیرال سی دی لپ تاپ باشید. البته در بیشتر موارد تعمیر نمایشگر لپ تاپپیشنهاد نمی شود زیرا هزینه اضافی است و دوام چندانی ندارد. هزینه تعویضlcd لپ تاپ به نوع نمایشگر و مدل لپ تاپ بستگی دارد. تعویضlcd باید با استفاده ازتجهیزات پیشرفته انجام شود.

سرویس لپ تاپ در محل:رفع ایراد و نحوه تعمیر هنگ کردن لپ تاپ

فکر نمی کنم هیچکاربری را بتوان پیدا کرد که با هنگ کردن لپ تاپ مواجه نشده باشد. این ایراد ممکناست به سخت افزار یا نرم افزار لپتاپ مرتبط شود. گاهی تنها را تعمیر هنگ کردنلپ تاپ رها کردن لپ تاپ است!! بله همین. چند ساعت لپ تاپ را خاموش کنید ودوباره امتحال کنید. با استفاده از دکمه end task تمام صفحات فعال را ببندید و سپس دوبارهدستگاه را راه اندازی کنید.

اما اگر با مواردیمانند قفل کردن کیبورد لپ تاپ و تایپ اشتباه دکمه ها مواجه شده اید.ایراد از قطعات لپ تاپ است که باید به بهترین مرکز تعمیرات لپ تاپ مراجعهکنید. در بیشتر مواقع تعمیر کیبورد لپ تاپ با سرویس لپ تاپ در محل وگردگیری رفع می شود.

هزینه تعمیر لپ تاپ به چه مواردی وابسته است؟

قیمت تعمیر لپ تاپ به موارد متعددی وابسته است. در درجه اولدستگاه باید عیب یابی شود. در صورت نیاز به تعویض قطعه قیمت روز قطعه بر هزینهتعمیرات لپ تاب تاثیر می گذارد. مواردی مانند قیمت تعویض قاب لپ تاپ، هزینهتعویض ال سی دی لپ تاپ، قیمت تعویض لولا لپ تاپ، قیمت تعویض کیبوردلپ تاپ و قیمت تعویض تاچ پد لپ تاپ بر اساس قیمت روز اعلام می شوند. درصورت نیاز به سایر خدمات لپ تاپ نیز هزینه ارتقا رم لپ تاپ، قیمت ارتقاهارد لپ تاپ، قیمت ارتقا سی پی یو و کارت گرافیک نیز بر اساس نوع و مدللپ تاپ و قطعه مورد نظر متفاوت است.

انواع برندهای لپ تاپ توسط متخصصین هوم سرویز تعمیر می شوند.

تعمیر لپ تاپ قدیمی در صورت موجود بودن قطعات، تعمیرات لپتاپ ایسوس، تعمیرات لپ تاپ لنوو، لپ تاپ ایسر ، لپ تاپ دل،تعمیر لپ تاپ اچ پی، تعمیرات لپ تاپ اپل و تعمیرات نوت بوکتوسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود.

قبل از هر گونه تصمیمگیری با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز می توانید از خدمات عیب یابی لپتاپ و مشاوره رایگان قبل از تعمیر بهره مند شوید. سپس با راهنمایی متخصصین ما میتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. متخصصین ما با عیب یابی صحیح، قطعه یا قطعات معیوبرا شناسایی می کنند و سپس اعلام می کنند که قطعه قابل تعمیر است یا باید به کلتعویض شود. سپس با توجه به این موارد هزینه تعمیر لپ تاپ اعلام می شود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر لپ تاپ و همچنین ارایه خدمات عیب یابی و تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات کامپیوتر ارائه می دهد که شامل نصب و ارتقا ویندوز 10 و ویندوز 8 و..., تعمیر کامپیوتر رومیزی, نصب نرم افزارهای کاربردی کامپیوتر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر لپ تاپ

عیب یابی و تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک در محل

سرویس لپ تاپ و راه اندازی لپ تاپ

تعمیر یا تعویض ال سی دی، مادربرد و سی پی یو لپ تاپ

تعمیر آداپتور و شارژر لپ تاپ

ارتقا لپ تاپ و تعویض هارد لپ تاپ، رم، CPU، ارتقا کارت گرافیک لپ تاپ ، مادربرد و تعمیر فن لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ سوخته ، تعمیر لپ تاپ شکسته، آب خورده و بازیابی هارد لپ تاپ

تعویض و تعمیر کیبورد، تاچ پد و اسپیکر لپ تاپ

تعمیرات انواع لپ تاپ ایسوس، دل، لنوو، اچ پی، سونی وایو، اپل، ایسر، توشیبا و...

نظرات کاربران

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط سرویس لپ تاپ در منزل و محل کار

تهیه قطعات و نرم افزارها درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر مودم و روتر
تعمیر مودم و روتر
قیمت از 150,000 الی 350,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 120,000 الی 750,000 تومان