banner

تعمیر موبایل و تبلت

از 1066 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات تخصصی انواع موبایل و تبلت توسط تعمیرکار ماهر

قیمت تعمیرات تخصصی انواع موبایل و تبلت توسط تعمیرکار ماهر

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعمیر تبلت و موبایل با قطعات فابریک

تهیه لوازم و نرم افزارها در خصوص تعمیر موبایل و تبلت در صورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور را به مشتری ارایه نماید.

در هنگام تحویل گرفتن موبایل و تبلت، ابتدا وضعیت دستگاه بررسی شده و رسید به شما ارایه خواهد شد و موارد و مشکلات دستگاه اعلام شده توسط شما، داخل رسید قید خواهد شد.

نفر اعزامی به عنوان پیک، نفرات مطمئن و حائز صلاحیت بوده و ما به ازای تحویل گوشی به شما رسید تحویل می دهند. ضمنا بابت دریافت و تحویل گوشی در محل شما هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.

تعمیرات انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی واقعی می باشد.

گارانتی تعویض قطعات یک ماهه می باشد و چنانچه قطعه یا قطعات تعویضی طی یک ماه دارای هر گونه ایراد یا عیبی باشد شامل گارانتی خواهد بود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیرات موبایل و تعمیرات تبلت در محل

اهمیت گوشی موبایل در زندگی مدرن امروزی به حدی زیاد شده است، که شاید تنها چند ساعت بدون گوشی ماندن برای خیلی از ماها با عقب افتادن در بسیاری از امور مربوط به زندگی کاری و شخصی مصادف خواهد شد. نیاز به تعمیر موبایل و تعمیر تبلت از مواردی است که همه افراد استفاده کننده از این دستگاه ها حداقل یکبار به آن نیاز پیدا کرده اند.

با افزایش قیمت خرید موبایل، تعمیر موبایل بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. تعمیرات تخصصی گوشی موبایل موجب می شود که به جای تعویض گوشی بتوانید از حداکثر کارایی گوشی خود بعد از تعمیرات آن نیز استفاده کنید. تعمیر موبایل شامل تعمیرات نرم افزار و تعمیرات سخت افزار گوشی می باشد. در بعضی از مواقع مشکلات نرم افزاری توسط خود کاربر قابل رفع است و نیاز به مراجعه به نمایندگی تعمیرات موبایل نیست. اما در صورت بروز ایرادات سخت افزاری در موبایل و تبلت باید تعمیر تبلت به افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه سپرده شود.

در ادامه به بررسی مشکلات رایج در گوشی های موبایل سامسونگ ، اپل، شیائومی، نوکیا و راهکارهای تعمیر گوشی در محل و هزینه تعمیر موبایل و تبلت می پردازیم. البته لازم است یادآوری کنیم که در بعضی از موارد حتما باید به مراکز تعمیرات تخصصی موبایل مراجعه کنید و کار را به تعمیرکار موبایل حرفه ای بسپارید.

عیب یابی و آموزش تعمیرات موبایل و تبلت (tablet)

علت شارژ خالی کردن گوشی چیست؟

خالی شدن شارژ باتری گوشی یا نگه نداشتن شارژ توسط تبلت یکی از رایج ترین مشکلاتی است که کاربران گوشی موبایل یا تبلت همواره با آن مواجهه خواهند شد. اگر یکباره با این مشکل مواجه شده اید، امکان دارد برنامه هایی در گوشی شما فعال شده باشند که در حال استفاده مضاعف از باتری گوشی هستند. روشن ماندن دائم وای فای یا دیتای گوشی نیز موجب این اتفاق می شود. همچنین استفاده از حداکثر نور صفحه در مواقع غیر ضروری نیز امکان دارد عامل بروز این مشکل شود. با رعایت این موارد نیاز به تعویض باتری گوشی یا مراجعه به مرکز تعمیر گوشی موبایل نخواهد بود. البته گاهی نیز تنها ایراد از شارژر گوشی است و با تعمیر شارژر موبایل مشکل رفع می شود. به عبارت دیگر عدم شارژ صحیح موجب می شود که شارژ باتری به درستی انجام نشود.

اما اگر شدت خالی شدن شارژ باتری گوشی بسیار زیاد باشد و شارژ کامل به طور ناگهانی تخلیه شود و گوشی درصد شارژ متفاوتی را نشان می دهد باید به فکر تعویض باتری گوشی خود باشید.

علت کم شدن سرعت گوشی چیست؟

این اشکال مخصوصا جهت تعمیر گوشی قدیمی بسیار رایج است. خوشبختانه رفع کند شدن گوشی ها حداقل در 90 درصد موارد با مسائل نرم افزاری ارتباط دارند. از ابزارهای عیب یابی مانند Diagnostic جهت عیب یابی و تعمیر موبایل اندروید خود می توانید استفاده کنید. به وسیله این ابزارها می توان به عیب یابی و تعمیر گوشی اندرویدی مانند تعمیر گوشی سامسونگ و تعمیر گوشی هواوی پرداخت.

اکثر گوشی های اندرویدی به صورت پیش فرض دارای یک ابزار عیب یابی می باشند که در سیستم عامل آنها قرار داده است. البته نحوه دسترسی به آن ها در گوشی‌های برندهای مختلف با هم متفاوت هستند. معمولا برای استفاده از ابزار عیب یاب و تعمیر موبایل سامسونگ باید از راه شماره گیری کدهای دستوری (**#*#4636#*#) یا ( #*0#*)در شماره گیر گوشی استفاده کرد.

تعمیر گوشی آیفون ازین موارد پشتیبانی نمی کند. امکان استفاده از کد دستوری برای عیب یابی و تعمیر گوشی آیفون نیست. در واقع عیب یابی در این گوشی یا بر اساس تجربه است یا اینکه با باز کردن گوشی می توان به علت اصلی کاهش سرعت در گوشی آیفون پی برد. البته جهت تعمیر موبایل آیفون میتوانید از نرم افزار تست نیز استفاده کنید. که امکان عیب یابی و بررسی قسمت های مختلف و تعمیر آیفون را در اختیار کاربر قرار می دهد.

علت باز شدن خود به خود برنامه ها در گوشی موبایل چیست؟

ممکن است در حال استفاده از گوشی در قسمت تنظیمات گوشی باشید و به طور خودکار و ناخواسته برنامه تلگرام یا واتس آپ باز شود و شما در گروهی وارد شوید. معمولا این موارد در صورت نصب برنامه های مخرب در گوشی های اندرویدی اتفاق می افتد.

رفع مشکل باز شدن خودکار برنامه ها در ios یا گوشی های اندرویدی معمولا با پاک کردن برنامه مورد نظر و روت کردن گوشی برطرف خواهد شد.

علت عدم آنتن دهی گوشی چیست؟

اولین راه حلی که برای تعمیر آنلاین تبلت یا موبایل باید انجام شود. راه اندازی مجدد گوشی یا تبلت یا به اصطلاح ری استارت کردن آن ها است. اگر باز هم بعد از این کار مشکل آنتن ندادن گوشی تلفن همراه رفع نشد. محل قرارگیری سیم کارت را باید بررسی کنید. بعد از طی این موارد در جهت تعمیرات تبلت در محل اگر نتیجه ای حاصل نشد. باید در عوامل سخت افزاری مانند فلت گوشی به دنبال ایراد بگردید. پیشنهاد میکنیم تعمیرات تخصصی تبلت و موبایل را به مراکز معتبر بسپارید.

علت بالا نیامدن گوشی یا تبلت چیست؟

اگر گوشی بدون دلیل ری استارت می شود. یا در هنگام روشن کردن تبلت یا موبایل بر روی لوگو موبایل قفل می شود. همه از نشانه های معیوب شدن هارد گوشی می باشد. البته در مواردی عدم ارتقا هارد دستگاه یا کمبود حافظه و استفاده از حداکثر فضای موبایل و تبلت نیز عامل بروز این ایرادات هستند. تعمیر هارد گوشی باید توسط تعمیرکار گوشی متخصص و دارای امکانات پیشرفته انجام شود.

علت هنگ کردن موبایل چیست؟

اگر موبایل دارای سیستم عامل اندروید شما مدام هنگ می کند وامکان دسترسی به app را از شما می گیرد. باید از طریق محیط   safe mode اقدام کنید. زیرا اکثرا ایرادهای نرم افزاری موجب بروز این اتفاق می شود. در این روش می توانید صرفا به اپ های پیش فرض کارخانه ای گوشی دسترسی داشته باشید. در این صورت متوجه میشوید که با حذف برنامه های اضافی و غیر ضروری، مشکل هنگ کردن گوشی رفع خواهد شد یا خیر.

روش اجرای محیط safemode جهت تعمیر گوشی  و تبلت های اندرویدی

معمولا برای تعمیر گوشی شیائومی و تعمیر گوشی هواوی و ورود به محیط safe mode باید دکمه پاور را نگه دارید. با نگه داشتن مداوم دکمه پیام دیگری باز می شود که اعلام می کند آیا مایلید از طریق safe mode  فعال شوید.

تعمیرات تبلت سامسونگ و برای ورود به محیط امن سامسونگ باید گوشی یا تبلت را خاموش کنید. سپس در هنگام روشن کردن گوشی و زمان نمایش لوگو سامسونگ دکمه ولوم را بگیرید. این دکمه را تا زمانی که درگوشه پایین  نام SAFE MODE نمایش داده شود نگه دارید.

درخواست تعمیر موبایل در هوم سرویز

آب خوردن گوشی، ضربه خوردن گوشی ، شکشتن تاچ ال سی دی و بسیاری از ایرادات دیگر مانند تعویض میکروفون موبایل و غیره همه از مواردی هستند که توسط  افراد عام و بدون گذراندن آموزش تعمیر موبایل در حد حرفه ای قابل انجام نیستند. در صورتی که افراد مبتدی دست به تعمیر موبایل و تعمیر تبلت بزنند مطمئننا موجب بروز خسارات بیشتر یا دوباره کاری خواهند شد.

تعمیرات موبایل در محل هوم سرویز با کادر مجرب خود آماده ارائه خدمات با کیفیت در زمینه تعمیر موبایل در محل، تعمیر آنلاین تبلت در محل هستند. استفاده از قطعات با کیفیت و اصل در کنار کادر مجرب موجب می شود تا شما با یک بار پرداخت هزینه تعمیرات موبایل در محل برای همیشه خیال خودتان را از بابت درخواست تعمیرات موبایل راحت کنید. تعمیر انواع برندهای تولید کننده گوشی و تبلت در هوم سرویز پذیرفته می شود. در ادامه به اختصار به توضیح برخی از آنها می پردازیم.

تعمیر گوشی آیفون

موبایل اپل را می توان به جرات یکی از پرطرفدارترین گوشی های هوشمند موجود در ایران و جهان نامید. گوشی های اپل نیز با توجه به کیفیت بالای خود در مواردی ممکن است دچار ایرادات سخت افزاری یا نرم افزاری شوند. که در این صورت نیاز به تعمیرات تخصصی گوشی آیفون می باشد.

تعمیر موبایل آیفون نیاز به مهارت بالایی دارد. تعمیرکار گوشی آیفون باید از آموزشهای حرفه ای تعمیر آیفون برخوردار باشد. مرکز تعمیرات آیفون هوم سرویز دارای کادر مجرب و متخصص در زمینه عیب یابی و تعمیر موبایل آیفون و خدمات تعمیرات موبایل ارائه می دهند.

تعمیر موبایل سامسونگ

موبایل و تبلت سامسونگ جایگاه ویژه ای در بازارهای جهانی و ایرانی دارند. علت محبوبیت بالای این گوشی ها تنوع بالای آنها است. در واقع برای هر کاربری با هر اندازه انتظار و سلیقه ای می توان یک نوع گوشی سامسونگ در نظر گرفت.

تعمیرات موبایل سامسونگ نیز به علت همین تنوع کار راحتی نخواهد بود. در واقع تعمیر گوشی سامسونگ و تعمیر تبلت سامسونگ در مدل های بالارده باید توسط متخصصین و با استفاده از قطعات فابریک انجام شود. نتیجه مطلوب در تعمیرات موبایل سامسونگ زمانی حاصل می شود که در کنار دانش و تجربه تعمیرکار موبایل سامسونگ از قطعات ارجینال استفاده شود. تمام این اقدامات در مرکز تعمیرات موبایل هوم سرویز انجام می شود.

تعمیر گوشی هواوی

شرکت هوآوی طی چند سال اخیر توانسته است جایگاه ویژه ای در بازارهای ایرانی پیدا کند. گوشی های این شرکت نسبت به سایر برندها قیمت و کیفیت ساخت مطلوبی دارند. با توجه به حجم این تقاضا طبیعی است که مرکز تعمیرات موبایل هواوی نیز پدیدار شوند. که با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، تعمیرات تبلت هواوی و تعمیر موبایل هواوی را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند.

تعمیر گوشی شیائومی

نمایندگی تعمیر موبایل شیائومی دارای واحدهای تخصصی در زمینه تعمیر گوشی شیائومی در محل می باشند. همیاران هوم سرویز قابلیت حل کردن تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در گوشی های شیائومی را دارا هستند. تعمیرگاه موبایل هوم سرویز دارای پیشرفته ترین ابزارهای تعمیر موبایل می باشند و تمامی استانداردهای لازم در هنگام تعمیرات موبایل شیائومی را رعایت می کنند.

تعمیرات تبلت سامسونگ، هواوی، ایسوس و لنوو

تعمیر تبلت به مجموعه از تعمیرات و اقداماتی اطلاق می شود که بر روی برد و ال سی دی تبلت انجام می شود. تعمیرات تخصصی تبلت و موبایل شامل تعمیر آی سی تبلت، تعمیر هارد تبلت، تعمیر سوکت شارژر تبلت، تعمیر و تعویض ال سی دی تبلت و غیره می باشد که نیاز به باز کردن گوشی است، تعمیرات برد تبلت از آن جهت در جزو تعمیرات فوق تخصصی تبلت دسته بندی می شود. زیرا که نیاز به تبحر بالای تعمیرکار موبایل می باشد و مدت زمان زیادی را جهت تعمیر تبلت می طلبد.

هزینه تعمیرات موبایل در هوم سرویز

قیمت تعمیرات موبایل و تبلت به عوامل زیادی بستگی دارد. اولین مورد تاثیرگزار بر هزینه تعمیر موبایل مدل و برند دستگاه مورد نظر است. میزان آسیب وارد شده بر دستگاه و نوع قطعه ای که نیاز به تعمیر یا تعویض دارند، نیز از عوامل تاثیرگزار بر هزینه تعمیر تبلت و موبایل هستند. میزان کیفیت قطعه و دارای گارانتی بودن نیز تعیین کننده قیمت تعمیر تبلت و موبایل هستند. در هوم سرویز هزینه اجرت تعویض قطعات موبایل بر اساس نرخ مصوبه می باشد.

تعمیرات موبایل آنلاین هوم سرویز

تعمیر موبایل آنلاین هوم سرویز آماده ارائه خدمات تعمیر موبایل در محل میباشند. بدین ترتیب دیگر نیاز نیست به علت عدم آشنایی با مراکز معتبر متحمل هزینه های بالا شوید. تعمیرات تبلت آنلاین و تعمیرات آنلاین موبایل هوم سرویز شامل تعمیر تمامی برندهای موجود در بازار نظیر تعمیر تبلت ایسوس، تعمیر تبلت لنوو و تعمیر تبلت چینی و تعمیر تبلت سوزوکی و غیره می باشد.

در صورتی که به تعمیرات تخصصی انواع موبایل و تعمیر tablet نیاز دارید، می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل هوم سرویز، هدف نهایی تعمیرات قطعات گوشی توسط تعمیرکار گوشی می باشد. تا بدین ترتیب هم هزینه تعمیرات تبلت و هزینه تعمیرات موبایل صرفه جویی شود وهم قطعه فابریک موبایل حفظ شود. تمام قطعات تعویض شده گوشی دارای گارانتی می باشند و همراه با برگه ضمانت در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی