تعمیر موبایل

تعمیر موبایل

از 1066 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر موبایل در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی موبایل

150,000 الی 700,000 تومان

قیمت تعویض باتری موبایل

100,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض سوکت شارزر موبایل

80,000 الی 200,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض اسپیکر موبایل

100,000 الی 250,000 تومان

متوسط قیمت1,425,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت2,700,000 تومان

آنچه درباره تعمیر موبایل خواهید خواند

 • تعمیر موبایل و تعمیرات تبلت در محل
 • برای تعمیر گوشی باید چه کرد؟
 • نمایندگی تعمیر موبایل
 • عیب یابی و آموزش تعمیرات موبایل در محل
 • چگونه Factory Reset را اجرا کنیم؟
 • روش اجرای محیط safemode جهت تعمیر گوشی و تبلت های اندرویدی
 • درخواست تعمیر موبایل در محل هوم سرویز
 • تعمیرات تبلت به صورت تخصصی
 • تعمیر گوشی آب خورده
 • تعمیر برد موبایل
 • تعمیر اسپیکر موبایل
 • تعمیر دوربین موبایل
 • تعمیرات سوکت شارژ موبایل
 • تعمیر سنسور اثر انگشت موبایل
 • هزینه تعمیرات موبایل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیرات موبایل آنلاین هوم سرویز

تعمیر موبایل و تعمیرات تبلت در محل

اهمیت گوشی موبایل درزندگی مدرن امروزی به حدی زیاد شده است، که شاید تنها چند ساعت بدون گوشی ماندنبرای خیلی از ماها با عقب افتادن در بسیاری از امور مربوط به زندگی کاری و شخصیمصادف خواهد شد. نیاز به تعمیر موبایل و تعمیر تبلت ازمواردی است که همه افراد استفاده کننده از این دستگاه ها حداقل یکبار به آن نیازپیدا کرده اند. با افزایش قیمتموبایل، تعمیر موبایل بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. تعمیراتتخصصی موبایل موجب می شود که به جای تعویض گوشی بتوانید از حداکثر کاراییگوشی خود بعد از تعمیرات آن نیز استفاده کنید. تعمیر گوشی موبایل شاملتعمیرات نرم افزار موبایل و تعمیرات سخت افزار موبایل می باشد. دربعضی از مواقع مشکلات نرم افزاری توسط خود کاربر قابل رفع است و نیاز به مراجعهبه نمایندگی تعمیرات موبایل نیست. اما در صورت بروز ایرادات سختافزاری در موبایل و تبلت باید تعمیر تبلت به تعمیرکار موبایلباید سپرده شود. در ادامه به بررسی مشکلات رایج در گوشی های موبایل سامسونگ ، اپل،شیائومی، نوکیا و راهکارهای تعمیر گوشی در محل و هزینهتعمیر موبایل و تبلت می پردازیم. البته لازم است یادآوری کنیم که در بعضیاز موارد حتما باید به مراکز تعمیرات تخصصی موبایل مراجعه کنید وکار را به تعمیرکار موبایل حرفه ای بسپارید.

برای تعمیر گوشی باید چه کرد؟

مراجعه بهنمایندگی تعمیر موبایل

در صورتی که گوشی شمادر دوره گارانتی است. در صورت بروز ایراد می توانید با مرکز تخصصی تعمیراتموبایل تماس بگیرید.

سپردن موبایل بهتعمیرکار موبایل مجرب

بخش اعظمی از کیفیتتعمیر گوش موبایل در گرو مهارت تعمیرکار موبایل است. تا دستگاه را به خوبیرا بررسی کند و ایراد دستگاه را به خوبی شناسایی کند.

تعمیرات تخصصیموبایل با استفاده از تجهیزات پیشرفته

اقدامات ترمیم گوشی وتعمیرات سخت افزاری گوشی باید با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام شود.استفاده از تجهیزات پیشرفته موجب کیفیت نهایی می شود.

نمایندگی تعمیر موبایل

نمایندگی تعمیرموبایل دارایخدماتی هستند که برای همه برندهای تولید کننده گوشی های موبایل ارائه می شود. دراین مراکز تعمیرکار گوشی موبایل متخصص خدمات ارائه می دهند. همچنین در اینخدمات از قطعات اورجینال استفاده می شود. همچنین در این نمایندگی ها از تجهیزاتپیشرفته استفاده می شود و به بهترین نحو ممکن اقدام به تعمیر و ترمیم موبایلمی کنند.

تعمیرات نرمافزاری موبایل

تعمیرات نرم افزاریموبایل ازمواردی است که هزینه چندانی در بر نمی گیرد. مواردی مانند فلش کردن گوشی، ریستفکتوری گوشی، بازیابی اطلاعات، رفع ایراد آنتن دهی، رفع ایراد اتصال به اینترنت ازمواردی است که در راستای تعمیر نرم افزاری گوشی انجام می شود. البته اینخدمات ساده نیستند و در صورت اشتباه گوشی با ایرادات وسیع تری مواجه می شود.

تعمیرات سختافزاری موبایل

تعمیرات موبایل درواقع به تعمیرات سخت افزاری موبایل خلاصه می شود. تعمیر گوشی هوشمنددارای قطعات متعددی هستند. اما ایراد در هر کدام از قطعات موبایل باید در راستایتعمیرات سخت افزاری گوشی رفع می شود. مواردی مانند تعویض قطعاتی مثل باتری، تعمیر هارد گوشی ،قاب، تعویض گلس، ال سی دی، تاچ، تعمیر میکروفن گوشی ، تعمیر اسپیکر،برد و … موبایل، نیاز به و مهارت تعمیرکار موبایل دارد.

عیب یابی و آموزش تعمیرات موبایل در محل

تعمیر موبایل :علت شارژ خالی کردن گوشی چیست؟

خالی شدن شارژ باتریگوشی یا نگه نداشتن شارژ توسط تبلت یکی از رایج ترین مشکلاتی است که کاربران گوشیموبایل یا تبلت همواره با آن مواجهه خواهند شد. اگر یکباره با این مشکل مواجه شدهاید، امکان دارد برنامه هایی در گوشی شما فعال شده باشند که در حال استفاده مضاعفاز باتری گوشی هستند. روشن ماندن دائم وای فای یا دیتای گوشی نیز موجب این اتفاقمی شود. همچنین استفاده از حداکثر نور صفحه در مواقع غیر ضروری نیز امکان داردعامل بروز این مشکل شود. با رعایت این موارد نیاز به تعویض باتری گوشی یامراجعه به مرکز تعمیر گوشی موبایل نخواهد بود. البته گاهی نیز تنها ایراد از شارژرگوشی است و با تعمیر شارژر موبایل مشکل رفع می شود. به عبارتدیگر عدم شارژ صحیح موجب می شود که شارژ باتری به درستی انجام نشود.

اما اگر شدت خالی شدنشارژ باتری گوشی بسیار زیاد باشد و شارژ کامل به طور ناگهانی تخلیه شود و گوشیدرصد شارژ متفاوتی را نشان می دهد باید به فکر تعویض باتری گوشی خود باشید.

تعمیر گوشیموبایل :داغ شدن بدنه‌ی گوشی موبایل

داغ شدن بدنه‌‌ همیکی دیگر از رایج‌ترین مشکلات گوشی‌های موبایل است. البته اگر شما مدت زمان زیادیاز گوشی خود استفاده کنید و یا در حال اجرای برنامه یا بازی سنگینی بر روی آنباشید؛ گوشی خود به خود داغ می‌شود اما مقصود ما از داغ شدن گوشی، اتفاق افتادن آندر اغلب اوقات و معمولاً بدون دلیل یا استفاده‌ی زیاد از گوشی است.

داغ شدن گوشی موبایلعلاوه بر اینکه به خودی خود مشکلی آزار دهنده است بلکه می‌تواند باعث بروز مشکلاتدیگری نیز بشود. مشکلاتی نظیر سریع‌تر خالی شدن باتری موبایل یا کاهش عمر مفید آن.بنابراین داغ شدن از آن دست مشکلاتی است که باید جدی گرفته و حل بشود.

تعمیر تبلت وموبایل:علت کم شدن سرعت گوشی چیست؟

این اشکال مخصوصاجهت تعمیر گوشی قدیمی بسیار رایج است. خوشبختانه رفع کند شدنگوشی ها حداقل در 90 درصد موارد با مسائل نرم افزاری ارتباط دارند. از ابزارهایعیب یابی مانند Diagnostic جهت عیب یابی و تعمیر موبایلاندروید خود می توانید استفاده کنید. به وسیله این ابزارها می توان بهعیب یابی و تعمیر گوشی اندرویدی مانند تعمیر گوشی سامسونگ و تعمیرگوشی هواوی پرداخت.

اکثر گوشی هایاندرویدی به صورت پیش فرض دارای یک ابزار عیب یابی می باشند که در سیستم عامل آنهاقرار داده است. البته نحوه دسترسی به آن ها در گوشی‌های برندهای مختلف با هممتفاوت هستند. معمولا برای استفاده از ابزار عیب یاب و تعمیر موبایلسامسونگ باید از راه شماره گیری کدهای دستوری (**#*#4636#*#) یا ( #*0#*)در شماره گیر گوشی استفاده کرد.

تعمیر گوشی آیفون ازین موارد پشتیبانی نمی کند. امکاناستفاده از کد دستوری برای عیب یابی و تعمیر گوشی آیفون نیست. در واقععیب یابی در این گوشی یا بر اساس تجربه است یا اینکه با باز کردن گوشی می توان بهعلت اصلی کاهش سرعت در گوشی آیفون پی برد. البته جهت تعمیر موبایل آیفون میتوانید از نرم افزار تست نیز استفاده کنید. که امکان عیب یابی و بررسی قسمت هایمختلف آیفون را در اختیار کاربر قرار می دهد.

تعمیرات تلفنهمراه:علت باز شدن خود به خود برنامه ها در گوشی موبایل چیست؟

ممکن است در حالاستفاده از گوشی در قسمت تنظیمات گوشی باشید و به طور خودکار و ناخواسته برنامهتلگرام یا واتس آپ باز شود و شما در گروهی وارد شوید. معمولا این موارد در صورتنصب برنامه های مخرب در گوشی های اندرویدی اتفاق می افتد.رفع مشکل باز شدن خودکار برنامه ها در ios یا گوشی های اندرویدی معمولا با پاک کردنبرنامه مورد نظر و روت کردن گوشی برطرف خواهد شد.

تعمیر موبایل درمنزل :علت عدم آنتن دهی گوشی چیست؟

اولین راه حلی کهبرای تعمیر آنلاین تبلت یا موبایل باید انجام شود. راه اندازیمجدد گوشی یا تبلت یا به اصطلاح ری استارت کردن آن ها است. اگر باز هم بعد از اینکار مشکل آنتن ندادن گوشی تلفن همراه رفع نشد. محل قرارگیری سیمکارت را باید بررسی کنید. بعد از طی این موارد در جهت تعمیرات تبلتدر محل اگر نتیجه ای حاصل نشد. باید در عوامل سخت افزاری مانند فلتگوشی به دنبال ایراد بگردید. پیشنهاد می کنیم تعمیرات تخصصی تبلت وموبایل را به مراکز معتبر بسپارید.

تعمیرات تبلت درمحل :علت بالا نیامدن گوشی یا تبلت چیست؟

اگر گوشی بدون دلیلری استارت می شود. یا در هنگام روشن کردن تبلت یا موبایل بر روی لوگو موبایل قفلمی شود. همه از نشانه های معیوب شدن و نیاز به تعمیر هارد گوشی می باشد.البته در مواردی عدم ارتقا هارد دستگاه یا کمبود حافظه و استفاده از حداکثر فضایموبایل و تبلت نیز عامل بروز این ایرادات هستند. تعمیر هارد گوشی بایدتوسط تعمیرکار گوشی متخصص و دارای امکانات پیشرفته انجام شود.

تعمیرات گوشیموبایل :علت هنگ کردن موبایل چیست؟

اگر موبایل دارایسیستم عامل اندروید شما مدام هنگ می کند وامکان دسترسی به app را از شما می گیرد. باید از طریق محیط safe mode اقدام کنید. زیرا اکثرا ایرادهای نرمافزاری موجب بروز این اتفاق می شود. در این روش می توانید صرفا به اپ های پیش فرضکارخانه ای گوشی دسترسی داشته باشید. در این صورت متوجه می شوید که با حذف برنامههای اضافی و غیر ضروری، مشکل هنگ کردن گوشی رفع خواهد شد یا خیر.

چگونه Factory Reset را اجرا کنیم؟

وارد منوی تنظیمات یا Settings گوشی اندرویدی بشوید. با توجه به زبانانتخابی یکی از دو گزینه ذکر شده را می بینید. پس از ورود به صفحه تنظیمات باانتخاب گزینه Backup & Reset و سپسگزینه Factory Reset می توانید عملیات تنظیمات پیش فرض سیستم رااجرا کنید. عملیات ریست فکتوری چند دقیقه طول می کشد تا تکمیل نهایی صبر کنید.حالا می توانید اسپیکر گوشی را تست کنید. به احتمال زیاد مشکل اختلال در صدایاسپیکر برطرف شده است. در واقع با این کار ساده، احتمال مشکلات نرم افزاری، باگسیستم یا حتی سهل انگاری را از بین برده اید و تنظیمات دستگاه به وضعیت درستیتبدیل شده است.برای رفع مشکل اسپیکر گوشی استفاده از این گزینه عالی است اما اگرهنوز مشکل برطرف نشده باشد باید کمی نگران شوید. احتمال اینکه قسمت سخت افزاریدچار مشکل شده باشد، وجود دارد.

روش اجرای محیط safemode جهت تعمیر گوشی و تبلت های اندرویدی

معمولا برای تعمیرگوشی شیائومی و تعمیر گوشی هواوی و ورود به محیط safe mode باید دکمه پاور را نگه دارید. با نگه داشتنمداوم دکمه پیام دیگری باز می شود که اعلام می کند آیا مایلید از طریق safe mode فعال شوید.

تعمیرات تبلت سامسونگ و برای ورود به محیط امن باید گوشییا تبلت را خاموش کنید. سپس در هنگام روشن کردن گوشی و زمان نمایش لوگو سامسونگدکمه ولوم را بگیرید. این دکمه را تا زمانی که درگوشه پایین نام SAFE MODE نمایش داده شود نگه دارید.

درخواست تعمیر موبایل در محل هوم سرویز

آب خوردن گوشی، ضربهخوردن گوشی ، شکشتن تاچ ال سی دی و بسیاری از ایرادات دیگر مانند تعویضمیکروفون موبایل و غیره همه از مواردی هستند که توسط افراد عام و بدونگذراندن آموزش تعمیر موبایل در حد حرفه ای قابل انجام نیستند. درصورتی که افراد مبتدی دست به تعمیر موبایل و تعمیر تبلت بزنندمطمئننا موجب بروز خسارات بیشتر یا دوباره کاری خواهند شد.

تعمیرات موبایل درمحل هومسرویز با کادر مجرب خود آماده ارائه خدمات با کیفیت در زمینه تعمیر موبایلدر محل و تعمیر آنلاین تبلت در محل هستند. استفاده از قطعاتبا کیفیت و اصل در کنار کادر مجرب موجب می شود تا شما با یک بار پرداخت هزینهتعمیرات موبایل در محل برای همیشه خیال خودتان را ازبابت درخواست تعمیرات موبایل راحت کنید. تعمیر انواع برندهای تولیدکننده گوشی و تبلت در هوم سرویز پذیرفته می شود.

تعمیرات تبلت به صورت تخصصی

تعمیر تبلت به مجموعه از تعمیرات و اقداماتیاطلاق می شود که بر روی برد و ال سی دی تبلت انجام می شود. تعمیرات تخصصی تبلت شامل تعمیر آی سی تبلت، تعمیرهارد تبلت، تعمیر سوکت شارژر تبلت، تعمیر و تعویض ال سی دی تبلت و غیرهمی باشد که نیاز به باز کردن تبلت است. تعمیرات برد تبلت از آنجهت در جزو تعمیرات فوق تخصصی تبلت دسته بندی می شود. زیرا که نیاز بهتبحر بالای تعمیرکار تبلت می باشد و مدت زمان زیادی را جهت تعمیر تبلت درمحل می طلبد.

تعمیر گوشی آب خورده

شرکت های معروف بامعرفی گوشی های هوشمند ضد آب، نسل جدیدی از گوشی ها را روانه بازار کرده اند.تبلیغات زیادی در مورد ضد اب بودن این گوشی ها انجام می شود. حتی اگر این تبلیغاتواقعی هم باشد، نباید به عمد گوشی موبایل را وارد آب کنید. اصولا وسایل الکترونیکیکاربردی میانه خوبی با آب و رطوبت ندارند. با توجه به قیمت بالای انواع موبایل دربازار، بهتر است حتی فکر امتحان کردن گوشی های ضد اب را نیز از سر بیرون کنید. امااتفاق خبر نمی کند. گاهی کاملا ناخواسته و اتفاقی گوشی خیس می شود یا داخل آب میافتد. تعمیر گوشی آب خورده در منزل نیاز به سرعت عمل دارد. اگر با این مشکلروبرو شدید سریع دست به کار شوید و از آخرین فرصت ها استفاده کنید. اگر هنوزگوشی روشن است و کار می کند، این نشانه سالم بودن دستگاه نیست.

تعمیر برد موبایل

راه اندازی گوشی بدونبرد امکان پذیر نیست. یک برد کنترل کننده موبایل است. تعمیر برد موبایلشبیه به مادربرد لپ تاپ است. مواردی مانند مقاومت، خازن، دیود، پردازنده، حافظهفلش و حافظه رام در برد موبایل هستند و برد اتصال دهنده ی قطعات موبایل به یکدیگراست. با تمام این تفاسیر کوچک ترین اختلال در برد برابر است با خرابی گوشی تلفنهمراه. مواردی مانند خاموش شدن موبایل، هنگ کردن گوشی، از کار افتادن سیستمعامل گوشی، شارژ نشدن دستگاه و ... همگی نشانه هایی هستند که باید به تعمیر بردموبایل بپردازید.

تعمیر اسپیکر موبایل

شاید برای شما هم پیشآمده باشد که شاهد اختلال در عملکرد اسپیکر گوشی خود شده باشید. موارد متعددی ممکناست موجب آسیب به اسپیکر موبایل شود. عیب یابی اسپیکر بسیار مهم است. خیس شدناسپیکر، ضربه خوردن و کثیف شدن موجب اختلال در اسپیکر می شود و نیاز به تعمیراسپیکر گوشی است.

تعمیر دوربین موبایل

دوربین موبایل یکی ازمهم ترین قطعات موبایل است. این آپشن در گوشی های هوشمند بسیار پیشرفته است. ممکناست به دلایل نرم افزاری و سخت افزاری متعدد دچار ایراد شود. تعمیر دوربینموبایل بسیار تخصصی است و باید توسط افراد متخصص انجام شود. تعمیر دوربینگوشی هوشمند باید با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام شود.

تعمیرات سوکت شارژ موبایل

از رایج ترین ایراداتدر گوشی های موبایل خرابی سوکت شارژ است. ایراد در این قسمت مصادف است با خاموشیگوشی موبایل. تعمیر سوکت شارژر موبایل موجب شارژ کردن باتری موبایل می شود.در صورت عدم شارژ شدن صحیح باید به تعمیر سوکت شارژ موبایل پرداخت. در صورتیکه پایه های سوکت شارژ از روی برد جدا شود می توان تعمیر نمود. در غیر این صورتباید سوکت تعویض شود.

تعمیر سنسور اثر انگشت موبایل

این قطعه در واقع رمزعبور شخصی هر فرد است. اگر سنسور اثر انگشت با مشکلی روبه رو شود قطعا دردسرهایبزرگی را به همراه خواهد آورد. در صورت بروز ایراد ابتدا اقدام به تعمیرات نرمافزاری مانند پاک کردن حافظه کش و تست حسگر اثر انگشت انجام می شود. در صورترفع نشدن ایراد باید اقدام به تعمیر سنسور اثر انگشت نمود.

هزینه تعمیرات موبایل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر موبایل و تبلت به عوامل زیادی وابسته است.اولین مورد تاثیرگزار بر هزینه تعمیر موبایل مدل و برند دستگاهمورد نظر است. مورد دیگر میزان آسیب وارد شده بر دستگاه و نوع قطعه ای که نیاز بهتعمیر یا تعویض دارند، نیز از عوامل تاثیرگزار بر هزینه تعمیر تبلت وقیمت تعمیرات موبایل هستند. میزان کیفیت قطعه و دارای گارانتی بودن نیز تعیینکننده قیمت تعمیر تبلت و موبایل هستند. در نهایت دستمزد تعمیرکارموبایل مطرح می شود. که در مورد این قطعه در هوم سرویز هزینه اجرت تعویضقطعات موبایل بر اساس نرخ مصوبه می باشد.

تعمیرات موبایل آنلاین هوم سرویز

تعمیر موبایل آنلاین هوم سرویز آماده ارائه خدماتتعمیر موبایل در محل می باشند. بدین ترتیب دیگر نیاز نیست به علت عدم آشناییبا مراکز معتبر متحمل هزینه های بالا شوید. تعمیرات تبلت آنلاین و تعمیرات آنلاین موبایل هومسرویز شامل تعمیر تمامی برندهای موجود در بازار نظیر تعمیر تبلت ایسوس، تعمیرتبلت لنوو و تعمیر تبلت چینی و تعمیر تبلتسوزوکی و غیره می باشد.

در صورتی که بهتعمیرات تخصصی انواع موبایل و تعمیر tablet نیاز دارید، می توانید به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی تعمیرات تبلت و موبایلهوم سرویز، هدف نهایی تعمیرات قطعات گوشی توسط تعمیرکار گوشی میباشد. تا بدین ترتیب هم هزینه تعمیرات تبلت و هزینهتعمیرات موبایل صرفه جویی شود وهم قطعه فابریک موبایل حفظ شود. متخصصینما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت تعمیر موبایل با شما تماس گرفته وتوضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر موبایل و همچنین ارایه خدمات تعمیر انواع تبلت و گوشی در برندهای مختلف نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات موبایل و تبلت ارائه می دهد که شامل تعمیر صفحه لمسی موبایل, تعمیر باتری موبایل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر موبایل

تعمیر انواع تبلت و گوشی در برندهای مختلف

عیب یابی و آپدیت سیستم عامل تبلت و گوشی

رفع ایراد تخصصی نرم افزاری

تعمیر یا تعویض برد موبایل

تعمیر سنسور مجاورت و تعمیر یا تعویض سنسور تشخیص اثر انگشت

تعمیر قطعات مانند تعمیر اسپیکر گوشی، تعمیر سوکت شارژر موبایل

تعمیرات تخصصی دوربین گوشی های هوشمند و ...

نظرات کاربران

profile picture
مریم سالاری

خیلی دلسوزانه برخورد کردند و پنچرگیری انجام شد متشکرم از ایشون

profile picture
محمدامین رشیدی

قبل از اینکه ایشون تشریف بیاورند نظراتی راجبشون نوشته شده بود خوندم و ایشونو انتخاب کردم و خیلی راضی هستم جزء همیاران منتخبم شدند

profile picture
آتنا باقری

خیلی مسئول و موظف به کارشون هستند سر تایم تشریف میارن ممنونم ازشون

profile picture
امیر سقایی

خیلی خوب بود خیلی فرد محترمی بودند من بعد از تعمیر هم استفاده کردم از دستگاه و اکی بود متشکرم

شرایط تعمیر تبلت و موبایل با قطعات فابریک

تهیه لوازم و نرم افزارها در خصوص تعمیر موبایل و تبلت در صورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور را به مشتری ارایه نماید.

در هنگام تحویل گرفتن موبایل و تبلت، ابتدا وضعیت دستگاه بررسی شده و رسید به شما ارایه خواهد شد و موارد و مشکلات دستگاه اعلام شده توسط شما، داخل رسید قید خواهد شد.

نفر اعزامی به عنوان پیک، نفرات مطمئن و حائز صلاحیت بوده و ما به ازای تحویل گوشی به شما رسید تحویل می دهند. ضمنا بابت دریافت و تحویل گوشی در محل شما هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.

تعمیرات انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی واقعی می باشد.

گارانتی تعویض قطعات یک ماهه می باشد و چنانچه قطعه یا قطعات تعویضی طی یک ماه دارای هر گونه ایراد یا عیبی باشد شامل گارانتی خواهد بود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست