تعمیر موبایل

تعمیر موبایل

از 1066 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر موبایل در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی موبایل

250,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت تعویض باتری موبایل

200,000 الی 450,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض سوکت شارزر موبایل

150,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض اسپیکر موبایل

200,000 الی 350,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت430,000 تومانبیشینه قیمت930,000 تومان

آنچه درباره تعمیر موبایل خواهید خواند

 • تعمیر موبایل در محل
 • تعمیر موبایل آنلاین چیست؟
 • بهترین راهکار برای تعمیر موبایل چیست؟
 • تعمیرات تخصصی موبایل
 • مرکز تخصصی تعمیرات موبایل هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟
 • عیب یابی و آموزش تعمیرات موبایل در محل
 • چگونه Factory Reset را اجرا کنیم؟
 • روش اجرای محیط safemode جهت تعمیر موبایل و تبلت های اندرویدی
 • درخواست تعمیر موبایل در محل هوم سرویز
 • هزینه تعمیر موبایل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • مرکز تعمیرات موبایل هوم سرویز
 • انواع برندهایی که در مرکز تعمیر موبایل هوم سرویز پذیرفته می شود
 • تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت را به متخصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر موبایل در محل

مرکز تعمیرات گوشی مجموعه ای از متخصصان مجرب در زمینه تعمیرانواع گوشی است که دارای تجهیزات مدرن هستند. تعمیر موبایل در محل و تعمیرتبلت از مواردی است که همه افراد استفاده کننده از این دستگاه ها حداقل یکباربه آن نیاز پیدا کرده اند. با افزایش قیمتموبایل، تعمیر موبایل در محل بیشتر مورد توجه قرار گرفته است زیراکه تعمیرات تخصصی موبایل موجب می شود که به جای تعویض گوشیبتوانید از حداکثر کارایی گوشی خود بعد از تعمیرات آن نیز استفاده کنید. تعمیرگوشی موبایل شامل تعمیرات نرم افزار موبایل و تعمیرات سختافزار موبایل می باشد.

در بعضی از مواقعمشکلات نرم افزاری توسط خود کاربر قابل رفع است و نیاز به مراجعه به نمایندگیتعمیرات موبایل نیست. اما در صورت بروز ایرادات سخت افزاری در موبایل وتبلت باید تعمیر موبایل به تعمیرکار موبایل سپرده شود. در ادامه بهبررسی مشکلات رایج در گوشی های موبایل سامسونگ، اپل، شیائومی و هواوی و راهکارهای تعمیرگوشی در محل و عوامل موثر بر هزینه تعمیر موبایل می پردازیم.

تعمیر موبایل آنلاین چیست؟

تعمیر موبایل آنلاین خدماتی است که به واسطه پیشرفت تکنولوژیفراهم آمده است. خدمات تعمیر موبایل در محل برای انواع گوشی های موبایلانجام می شود. تعمیر موبایل در محل از مرحله ثبت سفارش شروع می شود. به این ترتیببا بررسی گوشی از هزینه تعمیر گوشی مطلع می شوید. بر اساس نوع ایراد گوشی،خدمات تعمیر موبایل در محل انجام می گیرد و یا مقدمات انتقال گوشی به تعمیرگاهموبایل فراهم می شود. به این ترتیب با استفاده از خدمات تعمیر موبایل آنلاین شمابا هزینه های نجومی مواجه نخواهید شد و مطمئن خواهید بود تعمیرکارانی مطمئن وکارآزموده اقدام به تعمیر گوشی موبایل می کنند.

بهترین راهکار برای تعمیر موبایل چیست؟

تمام افرادی که باایراداتی در گوشی های خود مواجه شده اند به دو روش زیر می توانند اقدام به تعمیرموبایل کنند.

· مراجعه بهنمایندگی تعمیر موبایل

در صورتی که گوشی شمادر دوره گارانتی است. در صورت بروز ایراد می توانید به مرکز تخصصی تعمیراتموبایل مراجعه کنید. به شرط اینکه آسیب فیزیکی به دستگاه وارد نشده باشد، بدونهزینه کلیه پروسه تعمیرات، در نمایندگی تعمیرات موبایل انجام می شود. نمایندگیتعمیر موبایل خدمات تعمیرات را برای تمام برندهای موبایل ارائه می کنند.در این مراکز تعمیرکار موبایل با استفاده از قطعات اورجینال مراحلتعمیرات را انجام می دهند. همچنین در این نمایندگی ها از تجهیزات پیشرفته استفادهمی شود و به بهترین نحو ممکن اقدام به تعمیر موبایل می کنند.

· تعمیرکار موبایلمجرب در تعمیرگاه موبایل مجاز

بخش اعظمی از کیفیتتعمیر گوشی موبایل در گرو مهارت تعمیرکار موبایل است. تا دستگاه را بهخوبی بررسی کرده و ایراد دستگاه را درست شناسایی کند.

تعمیرات تخصصی موبایل

تعمیرات تخصصی گوشیشامل عیب یابی و تعمیرات گوشی با تجهیزات پیشرفته است. زیرا این اقدامات موجببالارفتن کیفیت تعمیرات در انتهای کار وافزایش طول عمر گوشی خواهد شد. به طور کل تعمیر گوشی شامل تعمیرات نرم افزاری وسخت افزاری موبایل است.

· تعمیرات نرمافزاری موبایل

تعمیرات نرم افزاریموبایل از مواردی است که هزینه چندانی در بر نمی گیرد. مواردی مانند فلش کردنگوشی، ریست فکتوری گوشی، بازیابی اطلاعات، رفع ایراد آنتن دهی، رفع ایراد اتصال بهاینترنت از مواردی است که در راستای تعمیر نرم افزاری گوشی انجام میگیرد. البته این خدمات ساده نیستند و در صورت اشتباه گوشی با ایرادات وسیع تریمواجه می شود.

· تعمیرات سختافزاری موبایل

در حقیقت تعمیرات تخصصیموبایل در تعمیرات سخت افزاری موبایل خلاصه می شود. در تعمیر گوشیهوشمند قطعات متعددی به کار رفته است. از این رو تعمیرات سخت افزاری گوشی به تعمیریا تعویض هر کدام از این قطعات مربوط می شود. مواردی مانند تعویض باتری گوشی، تعمیرهارد گوشی، قاب، تعویض گلس، ال سی دی، تاچ، تعمیر میکروفن گوشی، تعمیر اسپیکرموبایل، تعمیر برد موبایل و …، مربوط به تعمیرات سخت افزار گوشی هستند و هر کداماز این موارد نیاز به مهارت تعمیرکار موبایل دارد.

مرکز تخصصی تعمیرات موبایل هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟

با بالا رفتن قیمتگوشی ها اصلا منطقی نیست که برای تعمیرات گوشی موبایل به یک تعمیرکار موبایلناشی و بی تجربه مراجعه کنید. همچنین با به کار رفتن تکنولوژی پیشرفته در انواعگوشیها، قطعا تعمیر گوشی کار آسانی نخواهد بود و نیاز به تجهیزات پیشرفته دارد. بهاین ترتیب تنها افزادی می توانند تعمیرات موبایل را انجام دهند که دارای مهارتکاملا به روز در این زمینه و تجربه کافی باشند.

علاوه بر مهارت،استفاده از قطعات باکیفیت مورد دیگری است تنها از مرکز تخصصی تعمیرات موبایلبرمی آید. در نتیجه تفاوتی ندارد به دنبال مرکز تعمیر موبایل آیفون،سامسونگ و یا شیائومی باشید با کمک هوم سرویز بهترین تعمیرکاران با تجهیزات مدرندر کنار شما هستند. به این ترتیب با مناسب ترین هزینه و در کمترین زمان با کیفیتترین خدمات را دریافت خواهید کرد.

عیب یابی و آموزش تعمیرات موبایل در محل

همانطور که پیش ترگفتیم آموزش تعمیر موبایل شاخه ای بسیار تخصصی است و افرادی را می توان متخصصنامید که دارای اطلاعات و مهارت بروز در این زمینه باشند و تجهیزات لازم را برایتعمیرات گوشی در اختیار داشته باشند. در ادامه به ایرادات شایع در موبایل ها وراهکارهای تعمیر موبایل می پردازیم.

1. علت شارژ خالی کردن گوشی چیست؟

خالی شدن شارژ باتریگوشی یا نگه نداشتن شارژ یکی از رایج ترین مشکلاتی است که کاربران گوشی موبایل یاتبلت همواره با آن مواجهه خواهند شد. اگر یکباره با این مشکل مواجه شده اید، امکاندارد برنامه هایی در گوشی شما فعال شده باشند که در حال استفاده مضاعف از باتریگوشی هستند. روشن ماندن دائم وای فای یا دیتای گوشی نیز موجب این اتفاق می شود.همچنین استفاده از حداکثر نور صفحه در مواقع غیر ضروری نیز امکان دارد عامل بروزاین مشکل شود. با رعایت این موارد نیاز به تعویض باتری گوشی یامراجعه به مرکز تعمیر گوشی موبایل نخواهد بود.

البته گاهی نیز تنهاایراد از شارژر گوشی است و با تعمیر شارژر موبایل مشکل رفع میشود. به عبارت دیگر عدم شارژ صحیح موجب می شود که شارژ باتری به درستی انجام نشود.اما اگر شدت خالی شدن شارژ باتری گوشی بسیار زیاد باشد و شارژ کامل به طور ناگهانیتخلیه شود و گوشی درصد شارژ متفاوتی را نشان می دهد باید به فکر تعویض باتریباشید.

2. داغ شدن بدنه‌ی گوشی موبایل

داغ شدن بدنه‌‌ همیکی دیگر از مشکلات رایج گوشی‌های موبایل است. البته اگر شما مدت زمان زیادی ازگوشی خود استفاده کرده اید و یا برنامه یا بازی سنگینی را روی آن نصب کرده اید، گوشیخود به خود داغ می‌شود. اما مقصود ما از داغ شدن گوشی در اغلب اوقات و معمولا بدوندلیل یا استفاده‌ی زیاد از گوشی است.

داغ شدن گوشی موبایلعلاوه بر اینکه به خودی خود مشکلی آزار دهنده است بلکه می‌تواند باعث بروز مشکلاتدیگری نیز بشود. مشکلاتی نظیر سریع‌تر خالی شدن باتری موبایل یا کاهش عمر مفید آن.بنابراین داغ شدن از آن دست مشکلاتی است که باید جدی گرفته و حل بشود.

3. علت کم شدن سرعت گوشی چیست؟

این ایراد مخصوصا در تعمیرگوشی قدیمی بسیار رایج است. خوشبختانه رفع کند شدن گوشی ها حداقلدر 90 درصد موارد با مسائل نرم افزاری ارتباط دارند. از ابزارهای عیب یابی مانند Diagnostic جهت عیب یابی و تعمیر موبایلاندروید خود می توانید استفاده کنید. به وسیله این ابزارها می توان به عیبیابی و تعمیر گوشی اندرویدی مانند تعمیر گوشی سامسونگ و تعمیرگوشی هواوی پرداخت.

اکثر گوشی هایاندرویدی به صورت پیش فرض دارای یک ابزار عیب یابی می باشند که در سیستم عامل آنهاقرار داده است. البته نحوه دسترسی به آن ها در گوشی‌های برندهای مختلف با هم متفاوتهستند. معمولا برای استفاده از ابزار عیب یاب و تعمیر موبایلسامسونگ باید از راه شماره گیری کدهای دستوری (**#*#4636#*#) یا ( #*0#*)در شماره گیر گوشی استفاده کرد.

تعمیر موبایلآیفون ازین موارد پشتیبانی نمی کند. امکان استفاده از کد دستوری برای عیبیابی و تعمیر گوشی آیفون نیست. در واقع عیب یابی در این گوشی یا بر اساستجربه است یا اینکه با باز کردن گوشی می توان به علت اصلی کاهش سرعت در گوشی آیفونپی برد. البته جهت تعمیر موبایل آیفون از نرم افزار تست نیز استفادهمی شود. که امکان عیب یابی و بررسی قسمت های مختلف آیفون را در اختیار کاربرقرار می دهد.

4. علت باز شدن خود به خود برنامه ها در گوشی موبایل چیست؟

ممکن است در حالاستفاده از گوشی در قسمت تنظیمات گوشی باشید و به طور خودکار و ناخواسته برنامهتلگرام یا واتس آپ باز شود و شما در گروهی وارد شوید. معمولا این موارد در صورتنصب برنامه های مخرب در گوشی های اندرویدی اتفاق می افتد. رفعمشکل باز شدن خودکار برنامه ها در ios یا گوشی های اندرویدی معمولا با پاک کردنبرنامه مورد نظر و روت کردن گوشی برطرف خواهد شد.

5. علت عدم آنتن دهی گوشی چیست؟

اولین راه حلی کهبرای تعمیر آنلاین موبایل باید انجام شود. راه اندازی مجدد گوشی یاتبلت یا به اصطلاح ری استارت کردن آن ها است. اگر باز هم بعد از این کار مشکلآنتن ندادن گوشی تلفن همراه رفع نشد. محل قرارگیری سیم کارت راباید بررسی کنید. بعد از طی این موارد در جهت تعمیرات تبلت در محل اگرنتیجه ای حاصل نشد. باید در عوامل سخت افزاری مانند فلت گوشی به دنبال ایرادبگردید. پیشنهاد می کنیم تعمیرات تخصصی موبایل را به مراکز معتبر بسپارید.

6. علت بالا نیامدن گوشی یا تبلت چیست؟

اگر گوشی بدون دلیلری استارت می شود. یا در هنگام روشن کردن تبلت یا موبایل بر روی لوگو موبایل قفلمیشود. همه از نشانه های معیوب شدن و نیاز به تعمیر هارد گوشی میباشد. البته در مواردی عدم ارتقا هارد دستگاه یا کمبود حافظه و استفاده از حداکثرفضای موبایل و تبلت نیز عامل بروز این ایرادات هستند. تعمیر هاردگوشی باید توسط تعمیرکار گوشی متخصص و دارای امکانات پیشرفته انجام شود.

7. علت هنگ کردن موبایل چیست؟

اگر موبایل دارایسیستم عامل اندروید شما مدام هنگ می کند وامکان دسترسی به app را از شما می گیرد. باید از طریق محیط safe mode اقدام کنید. زیرا اکثرا ایرادهای نرمافزاری موجب بروز این اتفاق می شود. در این روش می توانید صرفا به اپ های پیش فرضکارخانه ای گوشی دسترسی داشته باشید. در این صورت متوجه می شوید که با حذف برنامههای اضافی و غیر ضروری، مشکل هنگ کردن گوشی رفع خواهد شد یا خیر.

چگونه Factory Reset را اجرا کنیم؟

وارد منوی تنظیمات یا Settings گوشی اندرویدی بشوید. با توجه به زبانانتخابی یکی از دو گزینه ذکر شده را می بینید. پس از ورود به صفحه تنظیمات باانتخاب گزینه Backup & Reset و سپس گزینه Factory Reset می توانید عملیات تنظیمات پیش فرض سیستم رااجرا کنید. عملیات ریست فکتوری چند دقیقه طول می کشد تا تکمیل نهایی صبر کنید.

روش اجرای محیط safemode جهت تعمیر موبایل و تبلت های اندرویدی

معمولابرای تعمیر گوشی شیائومی و تعمیر گوشی هواوی و ورود به محیط safe mode باید دکمه پاور را نگه دارید. با نگه داشتنمداوم دکمه پیام دیگری باز خواهد شد که اعلام می کند آیا مایلید از طریق safe mode فعال شوید.

تعمیرات تبلتسامسونگ و برای ورود به محیط امن باید گوشی یا تبلت را خاموش کنید. سپس درهنگام روشن کردن گوشی و زمان نمایش لوگو سامسونگ دکمه ولوم را بگیرید. این دکمه راتا زمانی که درگوشه پایین نام SAFE MODE نمایش داده شود نگه دارید.

درخواست تعمیر موبایل در محل هوم سرویز

تعمیر گوشی آب خورده،ضربه خوردن گوشی ، شکستن تاچ ال سی دی و بسیاری از ایرادات دیگر مانندتعویض میکروفون موبایل و غیره همه از مواردی هستند که توسط افراد عام وبدون گذراندن آموزش تعمیر موبایل در حد حرفه ای قابل انجام نیستند. درصورتی که افراد مبتدی دست به تعمیر موبایل و تعمیر تبلت بزنندمطمئننا موجب بروز خسارات بیشتر یا دوباره کاری خواهند شد.

تعمیرات موبایل درمحل هومسرویز با کادر مجرب خود آماده ارائه خدمات با کیفیت در زمینه تعمیر موبایل درمحل هستند. استفاده از قطعات با کیفیت و اصل در کنار کادر مجرب موجب می گردد تاشما با یک بار پرداخت هزینه تعمیرات موبایل در محل برایهمیشه خیال خودتان را از بابت درخواست تعمیرات موبایل راحت کنید. تعمیرانواع برندهای تولید کننده گوشی و تبلت در هوم سرویز پذیرفته می شود.

· تعمیر گوشی آبخورده

شرکت های معروف بامعرفی گوشی های هوشمند ضد آب، نسل جدیدی از گوشی ها را روانه بازار کرده اند.تبلیغات زیادی در مورد ضد اب بودن این گوشی ها صورت گرفته است. حتی اگر اینتبلیغات واقعی هم باشد، نباید به عمد گوشی موبایل را وارد آب کنید. اصولا وسایلالکترونیکی کاربردی میانه خوبی با آب و رطوبت ندارند. با توجه به قیمت بالای انواعموبایل در بازار، بهتر است حتی فکر امتحان کردن گوشی های ضد اب را نیز از سر بیرونکنید. اما اتفاق خبر نمی کند. گاهی کاملا ناخواسته و اتفاقی گوشی خیس می شود یاداخل آب می افتد. تعمیر گوشی آب خورده در منزل نیاز به سرعت عمل دارد.اگر با این مشکل روبرو شدید سریع دست به کار شوید و از آخرین فرصت ها استفادهکنید. اگر هنوز گوشی روشن است و کار می کند، این نشانه سالم بودن دستگاهنیست.

· تعمیر گوشیخاموش

یکی دیگر از مواردیکه در راستای تعمیر موبایل درخواست می گیرد، خاموش شدن گوشی است. در بیشترموارد ایرادات مربوط به برد موبایل است. برای اینکه متوجه شوید ایراد از کدام قسمتاست ابتدا گوشی را به شارژ بزنید اگر علامت شارژ روی موبایل ظاهر نشد متاسفانهایراد به برد موبایل است و ممکن است نیاز به تعمیر آی سی موبایل باشد.

· تعمیر بردموبایل

راه اندازی گوشی بدونبرد امکان پذیر نیست. برد کنترل کننده موبایل است. تعمیر برد موبایل شبیهبه مادربرد لپ تاپ است. مواردی مانند مقاومت، خازن، دیود، پردازنده، حافظه فلش وحافظه رام در برد موبایل هستند و برد اتصال دهنده ی قطعات موبایل به یکدیگر است.با تمام این تفاسیر کوچک ترین اختلال در برد مصادف با خرابی گوشی تلفن همراه است.مواردی مانند خاموش شدن موبایل، هنگ کردن گوشی، از کار افتادن سیستم عاملگوشی، شارژ نشدن دستگاه و ... همگی نشانه هایی هستند که باید به تعمیر بردموبایل بپردازید.

· تعمیر اسپیکرموبایل

شاید برای شما هم پیشآمده باشد که شاهد اختلال در عملکرد اسپیکر گوشی خود شده باشید. موارد متعددی ممکناست موجب آسیب به اسپیکر موبایل شود. پروسه عیب یابی اسپیکر بسیار مهم است و بایدتوسط افراد ماهر انجام شود. عواملی مانند خیس شدن اسپیکر، ضربه خوردن و کثیف شدنموجب اختلال در اسپیکر می شود و نیاز به تعمیر اسپیکر گوشی است.

· تعمیر دوربینموبایل

دوربین موبایل یکی ازمهم ترین قطعات موبایل است. این آپشن در گوشی های هوشمند بسیار پیشرفته است. ممکناست به دلایل نرم افزاری و سخت افزاری متعدد دچار ایراد شود. تعمیر دوربینموبایل بسیار تخصصی است و باید توسط افراد متخصص و با استفاده از تجهیزاتپیشرفته انجام شود.

· تعمیرات سوکتشارژ موبایل

از رایج ترین ایراداتدر گوشی های موبایل خرابی سوکت شارژ است. هر گونه ایراد در این قسمت مصادف است با خاموششدن گوشی موبایل. تعمیر سوکت شارژر موبایل موجب شارژ شدن باتریموبایل می شود. در صورتی که پایه های سوکت شارژ از روی برد جدا شود می توان تعمیرنمود. در غیر این صورت باید سوکت تعویض شود.

· تعمیر سنسور اثرانگشت موبایل

این قطعه در واقع رمزعبور شخصی هر فرد است. اگر سنسور اثر انگشت با مشکلی روبه رو شود قطعا دردسرهایبزرگی را به همراه خواهد آورد. در صورت بروز ایراد ابتدا اقدام به تعمیراتنرم افزاری مانند پاک کردن حافظه کش و تست حسگر اثر انگشت انجام می شود. درصورت رفع نشدن ایراد باید اقدام به تعمیر سنسور اثر انگشت نمود.

· تعمیر ال سی دیو تاچ موبایل

تعویض ال سی دی موبایل مورد پردرخواست دیگری در حیطه تعمیرموبایل آنلاین است. اغلب ایرادات به تاچ ال سی دی در اثر ضربه یا آب خوردگی ایجادمی شود. تاچ موبایل از قسمت های مختلفیگلس، بک لایت و فریم تشکیل شده است که باید هر قسمت بررسی و تعویض شود.

تعمیرات تبلت بهصورت تخصصی

تعمیر تبلت بهمجموعه از تعمیرات و اقداماتی اطلاق می شود که بر روی برد و ال سی دی تبلت انجاممی شود. تعمیرات تخصصی تبلت شامل تعمیرآی سی تبلت، تعمیر هارد تبلت، تعمیر سوکت شارژر تبلت، تعمیر و تعویض السی دی تبلت و غیره می باشد که نیاز به باز کردن تبلت است. تعمیرات بردتبلت از آن جهت در جزو تعمیرات فوق تخصصی تبلت دسته بندی می شود.زیرا که نیاز به تبحر بالای تعمیرکار تبلت می باشد و مدت زمان زیادی راجهت تعمیر تبلت در محل می طلبد.

هزینه تعمیر موبایل به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیرات گوشی به موارد متعددی وابسته است و نمی توان مبلغثابتی را به عنوان هزینه تعمیر موبایل اعلام کرد. در ادامه به عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیر موبایل در محل می پردازیم.

· مدل و برند گوشی

طبعا نوع گوشی و برندآن تاثیر مستقیمی بر هزینه تعمیر موبایل دارد. زیرا در گوشی های مدل بالاترقطعا از تکنولوژی های پیچیده تری استفاده شده است و طبعا تعمیرات آن نیز پیچیده ترخواهد بود و هزینه تعمیرات گوشی نیز بالاتر می رود.

· نوع ایراد دستگاهبر هزینه تعمیرات موبایل تاثیر دارد

در مواردی که عیبدستگاه سخت افزاری باشد و ایراد دستگاه بالاتر باشد طبعا هزینه تعمیر موبایل نیزبالاتر می رود. در موارد نرم افزاری نیز ایرادات جزئی هستند هزینه تعمیر موبایلدر محل کمتر خواهد شد.

· نوع قطعه معیوبو تاثیر آن بر هزینه تعمیرات گوشی موبایل

نوع قطعه معیوب مهمترین عامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیر گوشی است. به طور مثال هزینه تعمیربرد گوشی با هزینه تعمیر اسپیکر گوشی یکسان نخواهد بود.

· تعمیر یا تعویضقطعه

مورد دیگری که برهزینه تعمیرات موبایل تاثیر دارد تعمیر یا تعویض قطعه است. طبیعتا هزینه تعویضقطعه نسبت به تعمیر قطعه مورد نظر بیشتر خواهد شد. زیرا قطعات اورجینال و دارایگارانتی دارای قیمت بالایی هستند و دستمزد تعویض آن نیز به این هزینه ها اضافه میشود.

متخصصین هوم سرویزبیشترین تاکید را بر تعمیر قطعات به جای تعویض قطعات دارند تا به این ترتیب همقطعه اورجینال دستگاه حفظ می شود و هم هزینه تعمیرات گوشی کمتر خواهد شد.

مرکز تعمیرات موبایل هوم سرویز

متخصصین ما در مرکزتعمیرات موبایل همگی دوره های تخصصی در زمینه آموزش تعمیر موبایل را گذرانده ودارای تجربه کاری بالا در این زمینه هستند. به این ترتیب با ثبت درخواست در اینمجموعه، تعمیر موبایل در کمترین زمان و بالاترین کیفیت ارائه می شود. استفاده ازقطعات اورجینال در کنار قیمت منصفانه موجب می شود که مراجعین ما تعمیرات انواعگوشی را به متخصصین ما بسپارند.

انواع برندهایی که در مرکز تعمیر موبایل هوم سرویز پذیرفته می شود

 • تعمیر موبایل آیفون
 • تعمیر موبایل سامسونگ
 • تعمیر موبایل شیائومی
 • تعمیرموبایل هواوی، سونی و ...

تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت را به متخصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر موبایل آنلاین هوم سرویز آماده ارائه خدماتتعمیر موبایل در محل می باشند. بدین ترتیب دیگر نیاز نیست به علت عدم آشناییبا مراکز معتبر متحمل هزینه های بالا شوید. تعمیرات تبلت آنلاین و تعمیراتآنلاین موبایل هوم سرویز شامل تعمیر تمامی برندهای موجود در بازار هستند.

در صورتی که بهتعمیرات تخصصی انواع موبایل و تعمیر tablet نیاز دارید، می توانید به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی تعمیرات تبلت و موبایلهوم سرویز، هدف نهایی تعمیرات قطعات گوشی توسط تعمیرکار گوشی می باشد.تا بدین ترتیب هم هزینه تعمیرات تبلت و هزینه تعمیراتموبایل صرفه جویی شود وهم قطعه فابریک موبایل حفظ شود. با ثبت درخواست و درجشماره تماس و آدرس متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت تعمیرموبایل با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر موبایل و همچنین ارایه خدمات تعمیرات موبایل و تبلت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات موبایل و تبلت ارائه می دهد که شامل تعویض ال سی دی گوشی, تعمیر باتری موبایل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر موبایل

تعمیرات موبایل و تبلت

تعمیرات نرم افزار گوشی

تعمیر یا تعویض برد موبایل

تعمیر سنسور اثر انگشت موبایل

تعمیر دوربین موبایل

تعمیر قطعات مانند تعمیر اسپیکر گوشی، تعمیر سوکت شارژر موبایل و...

نظرات کاربران

profile picture
سینا جا ن فروززاده

ممنون از هوم سرویز عزیز بابت نیروهای خوبش. سر تایم تشریف اوردند و از لحاظ قیمت هم معقول و مناسب بود

شرایط تعمیرات تخصصی تبلت و موبایل فوری

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر موبایل و تبلت پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل گوشی وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی آن اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات موبایل انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و خرابی گوشی پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. پس از تایید مشتری نسبت به تعمیر و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات گوشی موبایل را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست