تعمیر مانیتور

تعمیر مانیتور

از 1457 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر مانیتور در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر مانیتور

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره تعمیر مانیتور خواهید خواند

 • تعمیر مانیتور LED وLCD و تعمیرات مانیتورهای صنعتی
 • تعمیر مانیتور در محل چگونه انجام می شود؟
 • خدمات تعمیرات مانیتور شامل چه مواردی است؟
 • تعمیر انواع مانیتور
 • عیب یابی و راهکار رفع مشکلات مانیتور
 • انواع برند مانیتور که در تعمیرگاه مانیتور هوم سرویز پذیرفته می شوند
 • هزینه تعمیر مانیتور به چه مواردی وابسته است؟
 • تعمیرات انواع مانیتورهای LCD و LED و OLED را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

تعمیر مانیتور LED وLCD و تعمیرات مانیتورهای صنعتی

تعمیرات مانیتورکامپیوتر از مواردپردرخواست در زمینه تعمیرات لوازم کامپیوتری محسوب می شود. همانطور که می دانیدمانیتورها به عنوان اصلی ترین خروجیهای اطلاعات شناخته می شوند و برای سیستم هایخانگی و اداری به کار می روند. انواع مانیتورها ممکن است با مشکلات متعددی روبه روشوند. خدمات مربوط به تعمیر مانیتور در محل و سرویس مانیتور تخصصی بوده و تنها در مرکزتعمیرات مانیتور معتبر و با استفاده از تجهیزات مدرن باید انجام شود. در اینمراکز تعمیر مانیتور شکسته، تعمیر مانیتور سامسونگ، تعمیرمانیتور ال جی، تعمیر مانیتور ctr و تعمیر مانیتور پزشکی انجام می شود.در ادامه به معرفی انواع مانیتورها، نکات عیب یابی و معرفی عوامل موثر بر هزینهتعمیر مانیتور خواهیم پرداخت.

تعمیر مانیتور در محل چگونه انجام می شود؟

ممکن است به هر دلیلیامکان جابجایی مانیتور و انتقال به مرکز تعمیرات مانیتور وجود نداشته باشد. به اینترتیب شما می توانید از خدمات تعمیرات مانیتور در محل بهره مند شوید.متخصصین مربوطه در محل حاضر شده و مانیتور را عیب یابی نموده و اگر ایرادات سطحیباشند اقدام به تعمیر مانیتور کامپیوتر در محل نموده و در صورتی که حجم خرابی بالاباشد جهت تعمیرات تخصصی مانیتور را به تعمیرگاه های مخصوص منتقل می کنند.

خدمات تعمیرات مانیتور شامل چه مواردی است؟

قطعات زیادی در بهنمایش درآمدن تصاویر روی مانیتور موثر هستند. در صورت بروز هر نوع ایراد درمانیتورها تمام قطعات باید بررسی شده و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض شوند. در ادامهبه معرفی مهم ترین قطعات مانیتور می پردازیم.

· تعمیر چیپگرافیک مانیتور

چیپ گرافیک یا پردازشکارت گرافیک نقش پردازش تصاویر را بر عهده دارد. همه تصاویر باید از لحاظپارامترهای مختلف بررسی شوند و سپس به نمایش در بیایند. در مواردی که تصویرمانیتور سیاه شده است و یا تصویر مانیتور گیر کرده است، احتمالا ایراد در چیپگرافیک است. باید برای رفع این مشکل به تعمیر یا تعویض چیپ گرافیک پرداخت.

· تعمیر سوختگیپیکسل مانیتور

مانیتورها به واسطهبه هم پیوستن پیکسل های زیادی تشکیل شده اند. ممکن است به دلایل مختلف هر کدام از پیکسلها بسوزند و به صورت یک نقطه سیاه نمایان شوند. سوختن پیکسل مانیتور ممکن است براثر آبخوردگی و یا ضربه اتفاق بیوفتد. به طور معمول تعمیر پیکسل سوخته قابل انجاماست اما اگر امکان تعمیر وجود نداشته باشند با اقدام به تعویض پنل مانیتورنمود.

· تعویض پورت HDMI

به واسطه پورت HDMI، صدا و تصویر به مانیتور منتقل می شود. ازاین رو کیفیت نمایش تصاویر به پورت HDMIمرتبط است. مواردی مانند نوسانات برق و استفاده از کابل های نامرغوب و غیراستاندارد موجب آسیب به این قطعه و از کار افتادن پورت HDMI مانیتور می شود. تعمیر پورت HDMI باید در مرکز تعمیرات مانیتور انجام بگیرد.

· تعمیر برد پاورمانیتور

تعمیر برد پاور از خدمات تخصصی در زمینه تعمیر مانیتورکامپیوتر است. برد پاور تامین کننده انرژی الکترونیکی مانیتور است. طبیعتا ایراددر این قطعه موجب عدم رسیدن جریان الکترونیکی به دستگاه شده و موجب بروز ایرادخواهد شد. در صورتی که بر اثر نشانه ها مطمئن هستید که ایراد این قطعه است باید سریعااقدام به تعمیر برد پاور مانیتور کنید. زیرا هر ایرادی در این قطعه موجب کمو زیاد شدن ولتاژ ورودی به قطعات دیگر شده و ممکن است باعث بروز خرابی در قطعات دیگرشود.

· تعمیر مین بردمانیتور

همانطور که می دانیدتمام عملکرد مانیتور به مین برد آن مربوط است. خرابی مین برد به مواردی مانند صدانداشتن، پرش تصویر و خاموش و روشن شدن تصاویر منجر می شود. ممکن است نوسانات برقیموجب خرابی مین برد شود. در بیشتر موارد تعمیر مین برد مانیتور قابل انجام است.وابسته به شرایط مین برد باید بررسی شود که کدام قسمت مین برد ایراد دارد تا قسمتمورد نظر تعمیر یا تعویض شود. تعویض مین برد مانیتور باید توسط متخصصینانجام شود.

· تعمیر بک لایتمانیتور

بک لایت نیز یکی دیگراز قطعات مهم در مانیتور های LCD و LED است که موجب تامین روشنایی صفحه مانیتور میشود. با ایراد و خرابی بک لایت مانیتور، تصویر خوب دیده نمی شود و یا صفحه مانیتورتاریک خواهد شد. تعمیرات مانیتور و تعمیر بک لایت مانیتور با استفاده ازابزارهای مخصوص انجام می گردد. البته که تعمیر بک لایت شامل تعویض لامپ بک لایت،تعویض سوئیچ ها و ... می باشد.

· تعمیر مانیتورشکسته و تعمیر پنل مانیتور

هزینه تعویض پنلمانیتور بالاست.این پنل ها بسیار حساس هستند و بر اثر یک ضربه کوچک ممکن است آسیب ببینند. درصورتی که مانیتور دچار بهم ریختگی رنگ شود و نقاط رنگی روی مانیتور دیده شود، همگیاز نشانه های ایراد در پنل و نیاز به تعمیر پنل مانیتور است. البته انتخاببین تعویض پنل مانیتور و تعمیر پنل مانیتور، به نوع ایراد مانیتوروابسته است. زیرا در مواردی که حجم خرابی بالاست هزینه تعویض پنل مانیتورنسبت به تعمیر آن به صرفه تر تمام می شود.

تعمیر انواع مانیتور

انواع متعددی ازمانیتور جهت مصارف مختلف موجود هستند. تعمیر مانیتور ال جی و تعمیرمانیتور سامسونگ از موارد پر درخواست هستند. این مانیتورها ممکن است به هردلیلی با مشکل روبه رو شوند. خدمات تعمیرات مانیتور هوم سرویز شامل تعمیر انواعمانیتور بوده و بهترین خدمات را با استفاده از قطعات اورجینال و هزینه مناسب ارائهمی دهند.

· تعمیر مانیتورلمسی

امروزه مانیتورهایلمسی به واسطه صفحه تاچ خود، محبوبیت بالایی دارند. اما در صورت بروز ایراد تعمیرمانیتور لمسی حساسیت بالایی دارد. از این رو متخصصین باید دارای دانش بروز دراین زمینه بوده و ایرادهای لازم را در اختیار داشته باشند.

· تعمیر مانیتورصنعتی

تعمیر مانیتور صنعتی نیز مانند تعمیر مانیتور کامپیوتر میباشد. ممکن است این تجهیزات به دلایل مختلف دچار ایراد شوند و نیاز به تعمیراتمانیتور صنعتی باشد. مواردی مانند تعمیر صفحه شکسته مانیتور، تعمیر منبع تغذیه و.. از مواردی است که باید توسط متخصصین و با استفاده از تجهیزات مدرن انجام شود.

· تعمیر مانیتورپزشکی

انواع متعددی ازمانیتورهای پزشکی یا آزمایشگاهی تولید و عرضه شده اند. به علت استفاده زیاد والبته حساس از این تجهیزات تعمیر مانیتور پزشکی باید به صورت دقیق و سریعانجام شود. خدمات تعمیر مانیتور پزشکی باید در مرکز تعمیر مانیتور و با کمک تکنسینهای حرفه ای انجام شود. به این ترتیب کل پروسه تعمیرات مانیتور پزشکی، تعویض قطعاتو یا سرویس مانیتور با استفاده از بهترین تجهیزات صورت می گیرد.

عیب یابی و راهکار رفع مشکلات مانیتور

ممکن است در هنگامکار با مانیتور با مشکلاتی رو به رو شوید که در پی یافتن علت خرابی مانیتور باشید.در ادامه ایرادات شایع در مانیتورها و علت بروز این ایرادات می پردازیم تا در صورتمواجه با آنها بدانید کدام قطعه یا قطعات دچار ایراد شده اند.

· علت تویز درتصاویر مانیتور چیست؟

اگر تصویر مانیتورخراب شده و نویز دارد باید چند قطعه به صورت مجزا بررسی شوند. ابتدا باید بررسیشود که کابل HDMI یا کابل VGAبه درستی وصل شده اند یا خیر. همچنین بهم ریختن تنظیمات مورد دیگری است که ممکناست موجب بروز نویز در تصویر مانیتور شود. اگر با بررسی این دو مورد مشکل حل نشود،باید تعمیر مانیتور کامپیوتر توسط متخصصین انجام شود و قطعات داخلی مانیتوربررسی و عیب یابی شوند.

· علت خاموش شدنناگهانی مانیتور چیست؟

اگر انرژی کافی بهمنبع تغذیه دستگاه نرسد موجب خاموشی ناگهانی مانیتور می شود. ابتدا بررسی کنید کهسیم کشی و یا آداپتور مانیتور داغ نشده باشد. در صورتی که هیچ صدایی از مانیتور درزمان روشن بودن کامپیوتر به گوش نمی رسد احتمالا مادر برد مانیتور مشکل پیدا کرده است.همچنین بوی سوختگی نشانه سوختن کارت گرافیک مانیتور است. سریعا مانیتور را از برقکشیده و چند دقیقه صبر کرده و دوباره امتحان کنید. با متخصصین تعمیر مانیتور تماسبگیرید تا جهت عیب یابی و تعمیر مانیتور در محل حاضر شوند.

· علت پرش تصویرمانیتور چیست؟

چشمک زدن تصویرمانیتور و پرش تصویر احتمالا به کابل برق مرتبط است. کابل برق باید به طور دقیقبررسی شود و در صورت نیاز تعویض شود. بهم خوردن تنظیمات در قسمت رفرش مانیتور نیزممکن است موجب بروز این ایرادات شود.

· علت برفکی شدن وشطرنجی شدن مانیتور کامپیوتر چیست؟

برفک شدن صفحهمانیتور به کارت گرافیک مرتبط است. در صورت ایراد در این قطعه مانیتور به شکلبرفکی نمایش داده می شود. به طور معمول با تمیز کردن خاک مشکل رفع می شود. در غیراین صورت باید برای تعمیر مانیتور به دنبال تعویض کارت گرافیک مانیتور باشید.

· خرابی و شکستنجک آداپتور

یکی از مشکلات رایجآسیب دیدن جک بر اثر ضربه و فشار بیش از حد است. در صورت بروز این ایراد ممکن استنمایشگر روشن نشود و یا به یکباره خاموش شود. تعمیر جک آداپتور به راحتی قابلانجام است. اما در مواردی که میزان آسیب دیدگی بالا باشد باید این قطعه را تعویضنمود.

· علت سر و صدایمانیتور چیست؟

در مدل های قدیمیطبیعی است که کمی صدا داشته باشند. اما در مانیتورهای جدید که در ساختار بک لایتآنهاLED به کار رفته است این سر و صداها اصلا طبیعینیستند. در صورت وجود صدا ممکن است علت صدای مانیتور در برق رسانی به حباب باشد کهدچار ایراد شده است. در صورت عدم تعمیر مانیتور کامپیوتر ممکن است اینایراد به قطعات دیگر آسیب برسد.

انواع برند مانیتور که در تعمیرگاه مانیتور هوم سرویز پذیرفته می شوند

 • تعمیر مانیتور سامسونگ Samsung
 • تعمیر مانیتور ال جی LG
 • تعمیر مانیتور ایسوس ASUS
 • تعمیر مانیتور Acer
 • تعمیر مانیتور سونی SONY
 • تعمیر مانیتور صنعتی
 • تعمیر مانیتور پزشکی

هزینه تعمیر مانیتور به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر مانیتورکامپیوتر به مواردمتعددی وابسته است. نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان قیمت تعمیر مانیتور کامپیوتراختصاص داد. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیراتمانیتور می پردازیم.

· نوع و مدلمانیتور بر هزینه تعمیر مانیتور تاثیر دارد

طبعا مانیتورهای جدیدتکنولوژی جدیدتری ساخته شده اند و در صورت ایراد هزینه تعمیر مانیتور نیزبیشتر می شود. نوع مانیتور LCDو مانیتور LED قیمت های متفاوتی دارند.همچنین مانیتورهای صنعتی نسبت به تعمیر مانیتور کامپیوتر تخصصی تر بوده وهزینه های بیشتری در پی دارد.

· میزان خرابیمانیتور

هر چه ایراد مانیتوربیشتر باشد در این صورت قطعات بیشتری درگیر هستند و قیمت تعمیر مانیتور نیزبالاتر می رود.

· قطعه یا قطعاتمعیوب

نوع قطعه معیوب مورددیگری است که محدوده قیمت تعمیر مانیتور را تغییر می دهد. به طور مثال هزینهتعویض پنل مانیتور با هزینه تعمیر برد مانیتور یکسان نیست. قیمت اینقطعات بر اساس قیمت روز بازار تغییر می کند.

· تعمیر یا تعویضقطعه

یقینا هزینه تعمیرقطعه معیوب نسبت به تعویض قطعه به صرفه تر خواهد بود. همچنین این کار موجب می شودکه قطعه اورجینال دستگاه حفظ شود. متخصصین تعمیرات مانیتور کامپیوتر و تعمیراتمانیتور صنعتی هوم سرویز و ... نیز بیشترین تمرکز خود را بر تعمیر قطعات به جایتعویض آنها گذاشته تا در کنار حفظ کیفیت، موجب کاهش هزینه تعمیرات مانیتور نیزشوند.

تعمیرات انواع مانیتورهای LCD و LED و OLED را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

در صورت نیاز به تعمیراتمانیتور LED، تعمیرات مانیتورهایصنعتی و ... تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.با ثبت درخواست و درج شماره تماس، بهترین تعمیرکاران مانیتور در مرکزتعمیرات مانیتور هوم سرویز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در خصوص ایرادات دستگاه، نحوه تعمیرات و همچنین هزینه تعمیرات مانیتور در اختیارتان قرار خواهندداد.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر مانیتور و همچنین ارایه خدمات تعمیر مانیتور LED نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند, عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و..., تعمیر تاچ اپل واچ, تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, تعمیر ایکس باکس 360, تعمیر دسته پلی استیشن, تعمیر ایرپاد شکسته, تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال, تعمیر اسپیکر خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر مانیتور

تعمیر مانیتور LED

تعمیر مانیتور LCD

تعمیر مانیتور پزشکی و آزمایشگاهی

تعمیر مانیتور لمسی

تعمیر مانیتور صنعتی

تعمیر مانیتور کامپیوتر

تعمیر مانیتور شکسته

تعمیر و تعویض پنل مانیتور

تعمیر مادربرد مانیتور

تعمیر بک لایت مانیتور

تعمیر یا تعویض چیپ گرافیک مانیتور

رفع مشکل سوختگی پیکسل در مانیتور

تعمیر یا تعویض پورت HDMI و VGA مانیتور

تعویض مین برد مانیتور

تعمیر برد پاور مانیتور

تعمیر و رفع ایراد روشن و خاموش شدن پی در پی مانیتور

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط تعمیر صفحه نمایش مانیتور LED ،LCD و OLED

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر مانیتور پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات مانیتور را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل مانیتور وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی مانیتور اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه مانیتور دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات مانیتور انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات مانیتور پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق تعمیر مانیتور شکسته خدمت مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات مانیتور را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر پلی استیشن
تعمیر پلی استیشن
قیمت از 250,000 الی 250,000 تومان
تعمیر ایرپاد و ایربادز
تعمیر ایرپاد و ایربادز
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر دوربین مدار بسته
تعمیر دوربین مدار بسته
قیمت از 300,000 الی 750,000 تومان
نصب نرم افزار و بازی
نصب نرم افزار و بازی
قیمت از 250,000 الی 750,000 تومان