تعمیر دوربین مدار بسته
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
تعمیر دوربین مدار بسته

تعمیر دوربین مدار بسته

از 1375 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر دوربین مدار بسته در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر برد دوربین معمولی

300,000 الی 800,000 تومان

قیمت تعمیر برد دوربین اسپید دام

700,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت تعویض لنز دوربین

170,000 الی 230,000 تومان

قیمت تعمیر دوربین انالوگ

200,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعمیر دوربین AHD

350,000 الی 600,000 تومان

قیمت تعمیر دوربین دیجیتال

450,000 الی 700,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

180,000 تومان

متوسط قیمت440,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت700,000 تومان

آنچه درباره تعمیر دوربین مدار بسته خواهید خواند

 • تعمیر دوربین مداربسته و تعمیرات دی وی آر
 • عیب یابی دوربین مداربسته و تعمیر دوربین مداربسته در محل
 • مواردی که نیاز است به فکر تعمیرات دوربین مداربسته باشید
 • آموزش تعمیر دوربین مداربسته
 • تعمیر دوربین تحت شبکه
 • نشانه های خرابی و تعمیر DVR (دی وی آر)
 • تعمیرکار دوربین مداربسته
 • قیمت تعمیر دوربین مداربسته به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیرات تخصصی دی وی آر و دوربین مداربسته توسط متخصصین هوم سرویز

تعمیر دوربین مداربسته و تعمیرات دی وی آر

دوربین مداربسته باهدف نظارت و کنترل راه اندازی می شود. از این رو خرابی دوربین مداربسته به عنوانیه نقص بزرگ در امنیت محسوب می شود و عیب یابی دوربین مداربسته و تعمیراتدوربین مداربسته باید سریعا انجام شوند. در ادامه اطلاعاتی را درباره ی تعمیردی وی آر dvr و تعمیر دوربینمداربسته در محل ارائه می کنیم و به عوامل موثر بر قیمت نصب دوربینمداربسته می پردازیم.

عیب یابی دوربین مداربسته و تعمیر دوربین مداربسته در محل

بدیهی است که عیبیابی دوربین مداربسته و تعمیر دوربین مداربسته در محل باید توسط متخصصین و تعمیرکاردوربین مداربسته حرفه ای انجام شود. اما اطلاعات کلی در ارتباط با این تجهیزاتمی تواند از بروز ایرادات وسیع تر جلوگیری کند. معمولاً علت قطعی دوربین مداربسته مربوطبه قطعی کابل، ایرادات در سیم کشی دوربین، سوختگی تجهیزات، خرابی سوکت و پورت هایخروجی می شود.

مواردی که نیاز است به فکر تعمیرات دوربین مداربسته باشید

 • روشن نشدندوربین مدار بسته
 • تصویرنداشتن در هنگام روشن شدن دوربین مداربسته
 • وجود نویزشدید روی تصویر دوربین مدار بسته
 • تصویردوربین مدار بسته دارای خط های افقی یا عمودی است
 • کم و زیادشدن نور تصویر
 • سبز شدنصفحه نمایش دوربین مداربسته در شب
 • قطع و وصلشدن تصویر دوربین مدار بسته
 • تصاویرصدا ندارند
 • دوربینمداربسته حرکت نمی کند
 • زوم نکردندوربین مداربسته
 • عدم ضبطتصاویر
 • تصویر درشب تار و غیرواضح هستند
 • و...

آموزش تعمیر دوربین مداربسته

· علت سیاه شدنتصویر دوربین مدار بسته چیست؟

در صورتی که دوربیندر شرایط و مکان نامناسب نصب شود. به طور مثال دوربینی که ضد آب نیست را در معرضرطوبت و شرایط جوی نامناسب قرار دهند ممکن است شرایط جوی موجب سوختن و یا ایراد درلنز دوربین و سیاه شدن تصاویر شوند.

· علت قطع و وصلشدن دوربین مداربسته در شب چیست؟

ممکن است اولین ایراداز سمت منبع تغذیه دوربین باشد. در غیر این صورت تنها با تعمیر برد دی وی آرمشکل رفع خواهد شد. اگر در هنگام دید در شب تصویر دچار لرزش یا نویز می شود مواردیمانند پاور و آداپتور و سیم های برق دستگاه باید تست شوند.

· علت خط های بزرگو کوچک و نویز روی صفحه نمایش چیست؟

بدنه دوربین باید در هنگامقرار گیری در کنار وسایل رسانا عایق باشند. شکستگی لنز یا بدنه دوربین و ایراد درسیم دوربین موجب بروز این ایرادات می شود. همچنین با تست آداپتور دوربین میتوان ایرادات این قسمت را نیز بررسی نمود.

· علت نوارهایافقی در تصویر دوربین مدار بسته چیست؟

تداخل روشنایی یامنابع تولید کننده نور فعال در اطراف دوربین و یا تداخل الکترونیکی وسایلی که در اطرافدوربین در حال کار کردن هستند از مهم ترین دلیل این اتفاقات می باشند. جهت تست مورد اول اطمینان حاصل کنید، کههیچ چراغ الکتریکی در اطراف دوربین روشن نباشند و مستقیماً روی دوربین نتابند.چراغ های روشن و همچنین برخی از منابع تولید کننده نور الکتریکی می توانند درسنسورهایCCD یا تراشهدوربین تداخل ایجاد کنند و منجر به بروز لرزش یا خطوط افقی در فیلم های دوربینمدار بسته شوند.

· چرا دوربین مداربسته در شب کار نمی کند؟

اگر دوربین مدار بستهشما به فناوری دید در شب مجهز شده است. اما تنها چیزی که در شب تصویر یرداری میکند یک صفحه سیاه است. ایراد از LED های تعبیه شده در دوربین است و باید سریعاباید تعمیرکار دوربین مدار بسته تماس بگیرید.مورد بعدی، منبع تغذیه را بررسی کنید. مطمئن شوید ولتاژ کافی رابه دوربین انتقال می دهد. آداپتور یا منبع تغذیه آسیب دیده با انتقال ناکافی جریانبرق موجب می شود تا به تجهیزات متصل به خود آسیب وارد کند. این عملکرد نیز به نوبهخود موجب می شود با سنسورCCD تداخلپیدا کند و باعث ایجاد امواج یا خطوط افقی در تصاویر دوربین مدار بسته شود.

برای تعمیر دوربینمداربسته دید در شب، ابتدا لامپLED بررسیشوند. در صورت خرابی هر یک لامپ ها، باید آنها را تعویض نمود.

 • علت تصویر نداشتن دوربین مدار بستهچیست؟

برای تعمیر دوربینمداربسته آنالوگ در مرحله اول مشاهده کنید که سیستم به برق وصل است یا خیر. درمرحله دوم تمام فیش ها و کابل ها باید بررسی شوند که به درستی به دوربین وصل شدهباشند. سپس تغذیه آداپتور باید چک شود. اگر همزمان از یک آداپتور برای چند دوربیناستقاده می شود، اتصالات باید مورد بررسی مجدد قرار بگیرند. اگر ایراد این قسمت هانبود معمولا ایراد با تعمیرات دی وی آرو تعمیر هارد دی وی آر برطرف خواهد شد.

· چرا تصاویردوربین مدار بسته سیاه و سفید شده است؟

دوربین های مدار بستهفقط در صورتی که میزان نورپردازی محیط به اندازه کافی بالا باشد، می توانند تصویربرداریکنند. دوربینهایی هم که مجهز به دید در شب هستند، می توانند با روشن کردن صحنه با LED های مادون قرمز، تصاویر را در شرایط کم نورروشن کنند. با این حال، آنها نمی توانند رنگها را در زیر نور مادون قرمز متمایزکنند. بنابراینحتی یک دوربین مدار بسته رنگی نیز هنگام تاریک شدن فضا، تصاویر سیاه و سفیدرا بدست می آورد. علت های زیادی ممکن است موجب شوند تاتصاویر درDVR به صورتسیاه و سفید ضبط شود. شایع ترین ایراد ممکن است به دستگاه DVR مربوط باشد و برای رفع این ایراد و تعمیردوربین مداربسته آنالوگ و دیجیتال باید به تعمیر دی وی آر دوربین مداربستهبپردازید.

تعمیر دوربین تحت شبکه

دوربین های تحت شبکهبا سیستم دیجیتال کار می کنند. امکانات و کارایی دوربین های دیجیتال به مراتببیشتر از دوربین های آنالوگ قدیمی است. دوربین تحت شبکه با سیستم دیجیتال اغلب در موارداتصالات دوربین تحت شبکه و مدار تغذیه دچار ایراد می شوند. برای پیدا کردن ایراد و تست دوربین تحت شبکه ازطریقIP می توان اقدام کرد.با یک لپ تاپ یا گوشی اندرویدی می توان آدرس IP و اتصال به شبکه را تست کرد. البته حتماباید دو دستگاه دوربین و کامپیوتر روی یک شبکه قرار داشته باشند. این تنظیمات ازقبل انجام می شود و تنظیم دوباره آن توسط تعمیرکار انجام می شود. همه شرکت هایدوربین مدار بسته از سیستم نرم افزاری اختصاصی برای اتصال دوربین به شبکه از طریق IP استفاده می کنند. اصطلاحا به این عملیات PING می گویند.

نشانه های خرابی و تعمیر DVR (دی وی آر)

 • DVR تصاویر را نمایش نمی دهد.
 • ذخیرهنشدن تصاویر روی هارد
 • روش نشدندستگاه DVR
 • تنظیمات DVR به درستی انجام نمی شود
 • NVR یا dvr تصویر دارند اما صدا ندارند.
 • داغ شدن دستگاههایDVR و NVR و...

تعمیرکار دوربین مداربسته

عیب یابی و تعمیراتدوربین مداربسته به افرادی مطمئن و همچنین متخصص نیاز دارد تا بتوانند ایراداترا به خوبی تشخیص بدهند و از بروز خسارات بیشتر جلوگیری کنند. تعمیر دوربینمداربسته با توجه به پیچیدگی تجهیزات و همچنین حساسیت قطعات نیازمند تجربه ودانش بروز در این زمینه می باشد. موارد زیر از اصولی هستند که تعمیرکار دی ویآر و دوربین مداربسته باید با آنها آشنایی داشته باشد.

 • عملکردلنزها و انواع آن ها
 • نحوه بازو بسته کردن دوربین مداربسته
 • نحوه اتصال DVR به اینترنت
 • تنظیمات دیوی آر
 • نصب نرمافزارهای دوربین ها
 • روش های ازبین بردن نویز دوربین مداربسته
 • سیم کشی واتصال کابل ها و سیم های دوربین
 • نحوهتعمیرات و یا تعویض برد دوربین مداربسته ...

قیمت تعمیر دوربین مداربسته به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیردوربینمداربسته به مواردمتعددی بستگی دارد. در درجه اول میزان خسارت تعیین کننده قیمت تعمیرات دوربینمداربسته است. قطعا نوع تعمیر دوربین مداربسته سوخته با تعمیردوربین مداربسته شکسته یکسان نیست. تعمیر قطعات یا تعویض قطعات نیز بر قیمتکلی تاثیر می گذارند. به طور مثال قیمت تعویض برد دوربین مدار بسته با قیمتتعمیر برد دی وی آر دوربین مداربسته یکسان نیست. همچنین مورد دیگر تعمیرهارد دی وی آر است که در صورت سوختن هزینه ها را افزایش می دهد. اما همواره قیمتتعمیر دوربین مداربسته تحت شبکه نسبت به نمونه های معمولی بیشتر است.

در ضمن قیمتتعمیر دی وی آر وابسته به برند شرکت تولید آن نیز می باشد. به طور مثال قیمت تعمیراتدی وی ار داهوا با قیمت یکسان نیست. زیرا قیمت قطعات آنها در بازارمتقاوت است. همچنین هزینه تعمیر دوربین مداربسته رابطه مستقیم با نوع دوربین مداربسته دارد. قطعا هزینه تعمیراتدوربین مداربسته آنالوگ با تعمیرات دوربین مداربسته دیجیتال تفاوت دارد.

تعمیرات تخصصی دی وی آر و دوربین مداربسته توسط متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز بهتعمیرات تخصصی و تعویض سیم کشی و تعمیرات دی وی آر و ان وی آر nvr تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام محدوده قیمت باشما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر دوربین مدار بسته و همچنین ارایه خدمات تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، تعمیر دوربین بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل نصب دوربین مدار بسته بیسیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ...., تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ...., تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و...., تعمیر کرکره برقی مغازه, هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, تعمیر موتور برق خانگی, تعمیر آیفون صوتی (تعمیر اف اف), نصب آیفون تصویری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر دوربین مدار بسته

تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، تعمیر دوربین بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ

تعمیر و تعویض کابل کشی دوربین مداربسته

تعمیرات دی وی آر و تنظیمات دی وی آر

تعمیر دید در شب دوربین مدار بسته

تعمیر رسیور دوربین مدار بسته

تعمیر لنز دوربین مداربسته

تعمیر برد و تعمیر هارد دوربین مداربسته و..

نظرات کاربران

profile picture
مهتاب بایرامی

سر ساعت تشریف اوردند و دستگاه را چک کردند و ایراد را برطرف کردند متشکرم

profile picture
مهدی نظام دوست

خیلی عالی و خوب بودند

شرایط تعمیر دوربین مداربسته و تعمیرات دی وی آر

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر دوربین نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات تعمیر دوربین مدار بسته وی لحاظ خواهد شد.

تعمیر دوربین مدار بسته تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب و راه اندازی شبکه
نصب و راه اندازی شبکه
قیمت از 500,000 الی 1,000,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 1,800,000 الی 7,150,000 تومان
ساخت تابلو برق
ساخت تابلو برق
قیمت از 400,000 الی 900,000 تومان
نصب و تعمیر آنتن مرکزی
نصب و تعمیر آنتن مرکزی
قیمت از 800,000 الی 4,000,000 تومان