نصب و تعمیر کرکره برقی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر کرکره برقی

نصب و تعمیر کرکره برقی

از 1111 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب و تعمیر کرکره برقی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نصب کرکره برقی(متری)

55,000 الی 90,000 تومان

قیمت جدا سازی و باز کردن کرکره برقی

170,000 الی 290,000 تومان

قیمت تعویض موتور کرکره برقی

290,000 الی 700,000 تومان

قیمت آهن کشی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب و تعمیر کرکره برقی

نصب کرکره برقی یا نصب درب کرکره ای پارکینگ نیز از جمله امکاناتی هستند که امروزه بسیار پرکاربرد و پرطرفدار هستند. نصب درب کرکره برقی بدلیل تنوع در رنگ و طرح های مختلف و همچنین قابلیت هماهنگی با انواع نما ساختمان ها بیشتر پیشنهاد می شود. درب کرکره ای برقی برای انواع شرایط آب و هوایی مناسب است و در صورت قطع شدن برق، به صورت دستی باز و بسته می شوند. همچنین در صورتی که نصاب کرکره برقی مهارت کافی در این زمینه را دارا باشد قطعات کرکره برقی طول عمر بیشتری خواهند داشت.

محبوبیت و تقاضای زیاد در نصب و تعمیر کرکره برقی موجب شده تا انواع و اشکال مختلفی تولید و به بازار عرضه شوند. که در ادامه به توضیح انواع کرکره برقی و طریقه نصب کرکره برقی و عوامل موثر بر قیمت نصب و قیمت تعمیر کرکره برقی می پردازیم.

نصب کرکره برقی سکشنال

یکی از انواع درب کرکره برقی که بسیار مدرن و استاندار می باشند، کرکره برقی سکشنال می باشد. کرکره برقی سکشنال بسیار مناسب فضاهایی می باشد، که از لحاظ تنظیم ارتفاع کرکره برقی و فضای پارکینگی محدودیت دارند. از خصوصیات بارز این نوع از کرکره ها سرعت بالا، سروصدای بسیار کم و امنیت بسیار بالا می باشد. همچنین در این نوع کرکره برقی ها از چرخهای ضد سایش و ریلهای نگهداره قوی استفاده شده است، که طول عمر بسیار بالایی دارند.

کرکره برقی پنجره

نصب کرکره برقی پنجره در ویلاها و منازل مستقل و لوکس به کاربرده می شود. کرکره برقی پنجره عایق صدا، حرارت و آلودگی هستند و ظاهر زیبایی به نمای خانه می بخشند. کرکره برقی پنجره مانند نصب درب کرکره ای شامل موتور و تیغه کرکره و سایر متعلقات می باشد. موتور کرکره برقی پنجره به علت کوچک بودن ضعیف هستند. نوع موتور کرکره برقی پنجره از نوع موتور توبلار و جنس تیغه کرکره پنجره ای از ورق آلومنیومی یا گالوانیزه ساخته می شود.

کرکره برقی پلی کربنات

درب کرکره برقی پلی کربنات یا کرکره برقی شفاف در اماکنی مانند صرافی ها و بانک ها و طلافروشی ها استفاده می شود. نصب درب کرکره ای پلی کربنات به علت اینکه در هنگام شب داخل آنها قابل رویت است، بیشتر کاربرد دارد. این نوع کرکره برقی از بالاترین میزان امنیت در بین سایر مدل کرکره برقی ها برخوردار است. جهت استحکام بیشتر در میان فواصل کرکره از لوله های استیل و یا آلومینیومی استفاده می شود. جهت نصب کرکره اتوماتیک فروشگاهی از این مدل استفاده می شود.

کرکره برقی آلومینیومی

نصب کرکره برقی آلومینیومی چون مقاومت بالایی در مقابل ضربات و حرارت دارد. همچنین به علت رنگ بندی متنوع و امکان رنگ آمیزی بسیار طرفدار دارد. کرکره برقی دارای تیغه کرکره برقی در ابعاد 6، 8، 10، 12 و 14 سانتی متری می باشند.

در نصب کرکره برقی پارکینگ به چه مواردی باید دقت نمود؟

موارد زیادی در استاندارد بودن نصب درب کرکره ای موثر هستند. مواردی مانند محل مناسب، نوع موتور و صفحه پلیت های مورد استفاده همه و هممه در کیفیت نهایی نصب درب کرکره ای موثر هستند. نصب ریل کرکره برقی نیز باید کاملا محکم کاری شوند و زیرسازی محکمی در هنگام نصب پلیت ها شوند. همچنین در نصب کرکره برقی پارکینگ باید از تیغه های مناسب استفاده شوند و نیرو و توان موتور نیز متناسب با ابعاد درب کرکره ای باشد.

انتخاب موتور درب کرکره ای باید بر اساس میزان تردد و وزن درب باشد. معمولا برای نصب کرکره های برقی در مکان هایی مانند پارکینگ های پر تردد از موتور ساید استفاده می شود همچنین برای نصب کرکره برقی مغازه که در طول روز کم باز و بسته می شوند از موتور سنترال استفاده می شود که قابل نصب بر روی کرکره قدیمی نیز هستند. االبته نمونه هایی از موتورهای توبولار نیز در توان های مختلفی تولید و عرضه شده اند.

نصب قفل کرکره برقی را جدی بگیرید!

قفل کرکره برقی مانند خود کرکره برقی انواع گوناگونی دارند. برخی از انواع قفل کرکره برقی مانند نصب کرکره معمولی قفل معمولی نیاز دارند. این نوع قفل ها هر بار به راحتی باز و بسته می شوند. انواع دیگر قفل های کرکره برقی، اتوماتیک هستند. نحوه ی کارکرد این قفل ها به ترتیبی است که اتصال کرکره برقی را به برق قطع می کند و تیغه کرکره را از از کار می اندازد و به هیچ عنوان امکان باز کردن کرکره وجود ندارد.

نصاب کرکره برقی حرفه ای را از بین متخصصین انتخاب کنید

نصب کرکره اتوماتیک برقی یک حرفه تخصصی می باشد. که در آن اندازه گیری و انتخاب نوع جنس کرکره برقی باید با دقت انجام شود. نصب غیر اصولی باعث ایجاد صدای زیاد در کرکره ای در مدت زمان کم و متعاقبا بالارفتن استهلاک و خرابی کرکره برقی زود هنگام می شود. از این رو تکنسین های خبره باید در زمینه برق و جوشکاری (جهت نصب چهارچوب کرکره برقی) اقدام به نصب درب اتوماتیک کرکره ای نمایند.

تعمیر کرکره برقی پارکینگ

مطمعنا هر وسیله ای طی مرور زمان و استفاده مستمر مستهلک شده و نیاز به تعمیر دارند. تعمیر کرکره برقی پارکینگ نیز با توجه به تنوع زیاد در کرکره ای برقی و پیچیدگی زیاد، به یک رشته تخصصی تبدیل شده است. کرکره برقی پارکینگی از قطعات و تجهیزات گران و پیچیده ای تشکیل شده است. به همین علت تعمیر کرکره برقی پارکینگ را باید به افراد متخصص سپرده شود تا با عیب یابی صحیح تمام قطعات بررسی شوند و تعمیر یا تعویض شوند.

تعمیر کرکره برقی مغازه

کرکره مغازه اولین حفاظ در برقراری امنیت مغازه محسوب می شود. به همین علت بروز هر گونه ایراد باید به سرعت رفع شود. با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از کرکره اتوماتیک فروشگاهی تولید و نصب شده اند. سرویس کرکره برقی و رگلاژ کرکره برقی مغازه موجب می شود تا دیرتر به تعمیر کرکره برقی مغازه نیاز پیدا کنید. روغن کاری کرکره برقی، سرویس کرکره برقی و رگلاژ کرکره برقی باید توسط تعمیرکار کرکره برقی و با دقت انجام شود.

تعمیرات کرکره برقی شامل تعمیر چه قطعاتی می باشد؟

قطعاتی که در پروسه تعمیرات کرکره برقی باید مورد بررسی قرار بگیرد عبارت اند از تعمیر موتور کرکره برقی، تعمیر تیغه کرکره برقی، تعمیر و تعویض شفت کرکره برقی، تعویض فیوز کرکره برقی، تعمیر رسیور، فتوسل، تعمیر جک پارکینگ و غیره می باشند. مهمترین قسمت که در تعمیر کرکره برقی باید با دقت بررسی و عیب یابی شود، برد کرکره برقی است. تعمیر برد کرکره برقی بسیار مهم است و عملکرد باز و بسته شدن توسط این قطعه صادر می شود، به همین علت بسیار حائز اهمیت است. و نیاز به تبحر بالایی دارد و باید توسط تعمیرکار کرکره برقی حرفه ای بررسی شود.

عیب یابی و تعمیرات درب کرکره ای پارکینگ و مغازه

اتفاقات زیادی موجب خرابی و ایجاد اختلال در عملکرد کرکره ای برقی می شود و البته بعضی از ایرادات به علت ایراد در نصب کرکره برقی و برق کشی نادرست دچار ایراد شده اند. در ادامه به تعمیرات کرکره برقی و عیب یابی کرکره برقی می پردازیم.

تعمیر موتور کرکره برقی

موتور کرکره برقی یکی از بخش های مهم در در نصب درب کرکره ای است. این قطعه نیروی محرکه برای بالا و پایین رفتن کرکره را تامین می کند. در صورت خرابی موتور کرکره برقی باید تعمیر موتور کرکره برقی را به تعمیرکار درب کرکره ای بسپارید.

خرابی تیغه و تعمیر تیغه کرکره برقی

بدنه ی اصلی در درب کرکره ی برقی تیغه کرکره است. هرگونه ضربه فیزیکی به تیغه ها باعث می شود این تیغه ها کارایی نداشته باشند. بیشتری ایراد مربوط به کرکره برقی به علت خرابی تیغه ها و با تعمیر تیغه درب کرکره ای مشکل حل می شود.

تعمیر ریموت کرکره برقی

گاهی ایراد اصلا مکانیکی نیست و مربوط به ریموت کرکره برقی است. اگر در هنگام استفاده از ریموت چراغ های ریموت روشن نمی شوند و به همین علت درب کرکره ای کار نمی کند.

تعمیر یاتاقان درب کرکره ای

یاتاقان یا نگهدارنده در دو طرف کرکره برقی قرار دارد. اگر صداهایی در هنگام باز و بسته شدن درب کرکره ای شنیده می شود ممکن است ایراد از اندکیپ و یاتاقان کولر باشد.

خرابی و تعمیر فتوسل درب کرکره ای

اگر کرکره برقی باز شود و در هنگام بسته شدن دچار ایراد شود و بسته نشود، معمولا ایراد از سمت فتوسل و چشمی درب کرکره ای است. البته ایراد در قسمت رسیور کرکره نیز ممکن است موجب این اتفاقات شود. از این رو عیب یابی کرکره برقی توسط تعمیرکار ماهر انجام شود.

راه های تشخیص کرکره آلومینیومی اصلی از نمونه های تقلبی

متاسفانه در همه موارد افرادی سودجو وجود دارند و نمونه های تقلبی را به علت سود بیشتر به عنوان نمونه ی اصلی می فروشند. نمونه های تقلبی بسیار شبیه کرکره های اصلی هستند که تشخیص جنس اصل و تقلبی را برای افراد عادی سخت کرده است. اما همواره کمک گرفتن و همکاری با افرادی متخصص و دارای پیشینه مطرح در این زمینه موجب می شود که شما کرکره آلومینیومی اصل خریداری کنید.

البته راهکارهایی هم هستند که به افراد عادی نیز کمک می کند. مورد اول این است که آلومینیوم ضد خش و سبک است. بنابراین در هنگام خرید کرکره برقی وزن آن نباید زیاد باشد. همچنین وزن بسیار پایین هم یعنی دارای ناخالصی است و مقاومت چندانی ندارد. مورد دیگر اینکه در صورتی که لایه ها در کنار هم منظم قرار نگرفته باشند یعنی از متریال مرغوب استفاده نشده است.

تعمیرکار کرکره برقی

با توجه به هزینه های سنگین خرید تجهیزات کرکره برقی، تعمیرکار کرکره برقی باید تخصص و تبحر لازم در جهت عیب یابی و تعمیرات کرکره برقی را دارا باشد. شرکت هوم سرویز با بهره گیری از ماهرترین تیم های متخصص در زمینه نصب و تعمیرات کرکره برقی آماده اعزام نیروهای متخصص در این زمینه هستند.

قیمت نصب و تعمیرات کرکره برقی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیرات کرکره برقی به موارد متعددی بستگی دارد. تعمیرکاران قیمت های متفاوتی را برای قیمت تعمیر کرکره برقی اعلام می کنند. اگر به تعمیرکار شرکتی مراجعه کنید همیشه حساب و کتاب، دستمزد و هزینه های تعمیرات مشخص است. موارد زیر بیشترین تاثیر را بر قیمت نصب کرکره برقی می گذارند.

اندازه و ابعاد درب کرکره ای و فضای مورد نظر

این درب ها گاهی در ورودی پارکینگ منزل ویلایی یا آپارتمان کم واحد نصب شده اند و گاهی نیز درب کرکره ای در یک مجتمع تجاری و اداری با فضای زیاد، اجرا شده است. تفاوت این دو محل بسیار زیاد است زیرا در مکان های کوچکتر می توان از موتورهای توبولار که ساده تر و ارزان هستند، برای حرکت کرکره ها استفاده کرد. برای فضاهایی با دهنه بزرگتر یا تردد بیشتر از موتور ساید استفاده می شود. ظاهر موتور ساید بزرگ تر از انواع توبولار است. موتور ساید ۶۰۰ برای اکثر پارکینگ ها کافی است ولی انواع موتور ساید ۳۰۰،۵۰۰،۶۰۰،۸۰۰ و حتی ۱۰۰۰ کیلوگرم نیز تولید شده که در مکان های مختلف، استفاده می شود. با توجه به قدرت بالاتر، قیمت این موتورها نیز بیشتر است.

تاثیر جنس تیغه کرکره بر قیمت ها

یکی از موارد بسیار مهم در کیفیت کرکره برقی، جنس تیغه‌های آن است که روی قیمت‌ها تأثیر می‌گذارد. برای تیغه‌ها از متریال مختلفی نظیر آلومینیوم و فولاد یا پلی کربنات و … استفاده می‌شود. کارکرد هر کدام از این متریال یکسان نیست و بر اساس فضای محل نصب و میزان استفاده، لازم است تا کرکره‌هایی با تیغه مناسب انتخاب شود.

عوامل موثر بر قیمت تعمیر درب کرکره ای نیز نوع ایراد است. به طور مثال قیمت تعمیر برد کرکره برقی با قیمت تعمیر تیغه درب کرکره ای برابر نیست زیرا تعویض یا تعمیر قطعه و اجرت تعمیرکار کرکره برقی متفاوت خواهد بود.

خدمات نصب و تعمیر درب کرکره ای اتومات در هوم سرویز

در صورتی که به تعمیر کرکره برقی، تنظیم کرکره برقی، تنظیم ارتفاع کرکره برقی، تنظیم موتور کرکره برقی و ساخت کرکره برقی نیاز پیدا کرده اید می توانید از طریق سایت هوم سرویز و یا اپلیکیشن هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت کرکره برقی با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب و تعمیر کرکره برقی و همچنین ارایه خدمات نصب کرکره برقی پنجره و نصب کرکره برقی پارکینگ نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل نصب دوربین مخفی مینیاتوری، بی سیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ...., تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, نصب انواع درب های اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ...., عیب یابی و تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و...., اجرای انواع تجهیزات هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, نصب دیزل ژنراتور, راه‌اندازی و نصب آیفون تصویری, تعمیر و سرویس انواع آیفون صوتی و تصویری ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب و تعمیر کرکره برقی

نصب کرکره برقی پنجره و نصب کرکره برقی پارکینگ

نصب کرکره برقی مغازه و فروشگاه

نصب درب کرکره ای پلی کربنات و آلومینیومی

عیب یابی و تعمیرات کرکره برقی

تعمیر برد و موتور کرکره برقی

تنظیم ارتفاع کرکره برقی

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط نصب و تنظیم کرکره برقی

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر کرکره نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر دوربین مدار بسته
تعمیر دوربین مدار بسته
قیمت از 200,000 الی 1,150,000 تومان
ساخت حفاظ پنجره
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 2,610,000 الی 12,000,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 370,000 الی 400,000 تومان
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 100,000 الی 100,000 تومان

خدمات نصب و تعمیر کرکره برقی در این شهرها ارائه می شود: