تعمیر کرکره برقی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

از 1111 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر کرکره برقی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب کرکره برقی(متری)

130,000 الی 180,000 تومان

قیمت جدا سازی و باز کردن کرکره برقی

300,000 الی 600,000 تومان

قیمت تعویض موتور کرکره برقی

500,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت آهن کشی

توافقی

متوسط قیمت5,800,000 تومانکمینه قیمت3,000,000 تومانبیشینه قیمت6,500,000 تومان

آنچه درباره تعمیر کرکره برقی خواهید خواند

  • تعمیر کرکره برقی
  • تعمیر کرکره برقی پارکینگ
  • تعمیر کرکره برقی مغازه
  • تعمیرات کرکره برقی شامل تعمیر چه قطعاتی می باشد؟
  • عیب یابی و تعمیر درب کرکره ای پارکینگ و مغازه
  • تعمیرکار کرکره برقی
  • هزینه تعمیر کرکره برقی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات تعمیر درب کرکره ای اتوماتیک را به هوم سرویز بسپارید

تعمیر کرکره برقی

درب کرکره ای پارکینگ نیز از جمله امکاناتی هستند که امروزه بسیار پرکاربرد و پرطرفدار هستند. درب های کرکره برقی بدلیل تنوع در رنگ و طرح های مختلف و همچنین قابلیت هماهنگی با انواع نما ساختمان ها بیشتر پیشنهاد می شود. تعمیر درب کرکره ای اتوماتیک برای انواع شرایط آب و هوایی مناسب است و در صورت قطع شدن برق، به صورت دستی باز و بسته می شوند. محبوبیت و تقاضای زیاد در نصب این تجهیزات موجب شده نیاز بیشتری به تعمیر کرکره برقی احساس شود. که در ادامه به توضیح انواع کرکره برقی و عوامل موثر بر قیمت نصب و قیمت تعمیر کرکره برقی می پردازیم.

تعمیر کرکره برقی پارکینگ

مطمعنا هر وسیله ای طی مرور زمان و استفاده مستمر مستهلک شده و نیاز به تعمیر دارند. تعمیر کرکره برقی پارکینگ نیز با توجه به تنوع زیاد در کرکره ای برقی و پیچیدگی زیاد، به یک رشته تخصصی تبدیل شده است. کرکره برقی پارکینگی از قطعات و تجهیزات گران و پیچیده ای تشکیل شده است. به همین علت تعمیر کرکره برقی پارکینگ را باید به افراد متخصص سپرده شود تا با عیب یابی صحیح تمام قطعات بررسی شوند و تعمیر یا تعویض شوند.

تعمیر کرکره برقی مغازه

کرکره مغازه اولین حفاظ در برقراری امنیت مغازه محسوب می شود. به همین علت بروز هر گونه ایراد باید به سرعت رفع شود. با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از کرکره اتوماتیک فروشگاهی تولید و نصب شده اند. سرویس کرکره برقی و رگلاژ کرکره برقی مغازه موجب می شود تا دیرتر به تعمیر کرکره برقی مغازه نیاز پیدا کنید. روغن کاری کرکره برقی، سرویس کرکره برقی و رگلاژ کرکره برقی باید توسط تعمیرکار کرکره برقی و با دقت انجام شود.

تعمیرات کرکره برقی شامل تعمیر چه قطعاتی می باشد؟

قطعاتی که در پروسه تعمیرات کرکره برقی باید مورد بررسی قرار بگیرد عبارت اند از تعمیر موتور کرکره برقی، تعمیر تیغه کرکره برقی، تعمیر و تعویض شفت کرکره برقی، تعویض فیوز کرکره برقی، تعمیر رسیور، فتوسل و غیره می باشند. مهمترین قسمت که در تعمیر کرکره برقی باید با دقت بررسی و عیب یابی شود، تعمیر برد کرکره برقی است. تعمیر برد کرکره برقی بسیار مهم است و عملکرد باز و بسته شدن توسط این قطعه صادر می شود، به همین علت بسیار حائز اهمیت است. و نیاز به تبحر بالایی دارد و باید توسط تعمیرکار کرکره برقی حرفه ای بررسی شود.

عیب یابی و تعمیر درب کرکره ای پارکینگ و مغازه

اتفاقات زیادی موجب خرابی و ایجاد اختلال در عملکرد درب کرکره ای برقی می شود و البته بعضی از ایرادات به علت ایراد در نصب و برق کشی نادرست دچار ایراد شده اند. در ادامه به تعمیر کرکره برقی و عیب یابی کرکره برقی می پردازیم.

· تعمیر موتور کرکره برقی

موتور کرکره برقی یکی از بخش های مهم است. این قطعه نیروی محرکه برای بالا و پایین رفتن کرکره را تامین می کند. در صورت خرابی موتور کرکره برقی باید تعمیر موتور کرکره برقی را به تعمیرکار درب کرکره ای بسپارید.

· خرابی تیغه و تعمیر تیغه کرکره برقی

بدنه ی اصلی در درب کرکره ی برقی تیغه کرکره است. هرگونه ضربه فیزیکی به تیغه ها باعث می شود این تیغه ها کارایی نداشته باشند. بیشتری ایراد مربوط به تعمیر کرکره برقی به علت خرابی تیغه ها و با تعمیر تیغه درب کرکره ای مشکل حل می شود.

· تعمیر ریموت کرکره برقی

گاهی ایراد اصلا مکانیکی نیست و مربوط به ریموت کرکره برقی است. اگر در هنگام استفاده از ریموت چراغ های ریموت روشن نمی شوند و به همین علت درب کرکره ای کار نمی کند.

· خرابی و تعمیر فتوسل درب کرکره ای

اگر کرکره برقی باز شود و در هنگام بسته شدن دچار ایراد شود و بسته نشود، معمولا ایراد از سمت فتوسل و چشمی درب کرکره ای است. البته ایراد در قسمت رسیور کرکره نیز ممکن است موجب این اتفاقات شود. از این رو عیب یابی کرکره برقی توسط تعمیرکار کرکره برقی ماهر انجام شود.

تعمیرکار کرکره برقی

با توجه به هزینه های سنگین خرید تجهیزات کرکره برقی، تعمیرکار کرکره برقی باید تخصص و تبحر لازم در جهت عیب یابی و تعمیرات کرکره برقی را دارا باشد. شرکت هوم سرویز با بهره گیری از ماهرترین تیم های متخصص در زمینه نصب و تعمیرات کرکره برقی آماده اعزام نیروهای متخصص در این زمینه هستند.

هزینه تعمیر کرکره برقی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر کرکره برقی به موارد متعددی بستگی دارد. تعمیرکاران قیمت های متفاوتی را برای قیمت تعمیر کرکره برقی اعلام می کنند. اگر به تعمیرکار شرکتی مراجعه کنید همیشه حساب و کتاب، دستمزد و هزینه های تعمیرات مشخص است. به طور کل هزینه تعمیر کرکره برقی به نوع کرکره برقی و ایراد آن بستگی دارد. قطعه معیوب بیشتری نتاثیر را بر قیمت تعمیر کرکره برقی دارد. همچنین تعمیر و تعویض قطعه معیوب نیز عامل دیگری است که هزینه تعمیر کرکره برقی را دستخوش تغییرات قرار می دهد. در مواردی استفاده از قطعات فیک توسط تعمیرکاران سودجو هزینه تعمیرات را کاهش دهد اما به مرور زمان قطعه تقلبی ممکن است به قطعات دیگر آسیب بیشتری وارد کند و قیمت تعمیر کرکره اتوماتیک را بیشتر خواهد برد.

خدمات تعمیر درب کرکره ای اتوماتیک را به هوم سرویز بسپارید

در صورتی که به تعمیر کرکره برقی، تنظیم کرکره برقی، تنظیم ارتفاع کرکره برقی، تنظیم موتور کرکره برقی نیاز پیدا کرده اید می توانید از طریق سایت هوم سرویز و یا اپلیکیشن هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت تعمیر کرکره برقی با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر کرکره برقی و همچنین ارایه خدمات تعمیر کرکره برقی مغازه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل نصب دوربین مدار بسته بیسیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ...., تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، تعمیر دوربین بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی, تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و...., هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, تعمیر موتور برق خانگی, تعمیر آیفون صوتی (تعمیر اف اف), نصب آیفون تصویری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی مغازه

تعمیر درب کرکره ای پارکینگ

تعمیرات کرکره اتوماتیک فروشگاهی

تعمیر موتور کرکره برقی

تعمیر برد کرکره برقی

تنظیم ارتفاع کرکره برقی

تعمیر و تعویض تیغه کرکره برقی و ...

نظرات کاربران

profile picture
احمدرضا شاکری

دست شما درد نکنه خیلی ممنون راضی هستیم

profile picture
علی اجاق

خیلی آدم خوبی هستن آقای عزیزی. وارد و کاربلد بودن و کار رو خیلی سریع انجام دادن و تحویل دادن. خیلی راضی بودم ازشون و بالاترین امتیاز رو میدم بهشون.

profile picture
داود رستمی

سرعت در انجام کار،دقت و کیفیت بالا، وقت شناسی، برخورد خوب در کل از کار آقای قشقایی راضی بودیم در کمترین زمان ممکن بهترین کار و تحویل دادن. سپاسگزاریم از ایشون و سایت هوم سرویز

profile picture
اورنگ اوحدی

بسیار کار بلد و با دقت و با حوصله

شرایط تعمیر درب کرکره ای پارکینگ و تنظیم کرکره برقی

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر کرکره نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

cctv-repair
تعمیر دوربین مدار بسته
قیمت از 800,000 الی 1,900,000 تومان
window-fence
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 3,200,000 الی 3,200,000 تومان
camera-repair
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 950,000 الی 950,000 تومان
home-security-guard
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 2,100,000 الی 2,150,000 تومان