user
نصب و تعمیر کرکره برقی
هوم سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر کرکره برقی

نصب و تعمیر کرکره برقی

از 1111 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب و تعمیر کرکره برقی در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت نصب کرکره برقی(متری)

55,000 الی 90,000 تومان

قیمت جدا سازی و باز کردن کرکره برقی

170,000 الی 290,000 تومان

قیمت تعویض موتور کرکره برقی

290,000 الی 700,000 تومان

قیمت آهن کشی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب و تعمیر کرکره برقی

نصب کرکره برقی یا نصب درب کرکره ایپارکینگ نیز از جمله امکاناتی هستند که امروزه بسیار پرکاربرد و پرطرفدار هستند.نصب درب کرکره برقی بدلیل تنوع در رنگ و طرح های مختلف و همچنین قابلیت هماهنگی باانواع نما ساختمان ها بیشتر پیشنهاد می شود. درب کرکره ای برقی برای انواع شرایطآب و هوایی مناسب است و در صورت قطع شدن برق، به صورت دستی باز و بسته می شوند. همچنیندر صورتی که نصاب کرکره برقی مهارت کافی در این زمینه را دارا باشد قطعاتکرکره برقی طول عمر بیشتری خواهند داشت.

محبوبیت و تقاضایزیاد در نصب و تعمیر کرکره برقی موجب شده تا انواع و اشکال مختلفی تولید وبه بازار عرضه شوند. که در ادامه به توضیح انواع کرکره برقی و طریقه نصب کرکرهبرقی و عوامل موثر بر قیمت نصب و قیمت تعمیر کرکره برقی می پردازیم.

نصب کرکره برقیسکشنال

یکی از انواع دربکرکره برقی که بسیار مدرن و استاندار می باشند، کرکره برقی سکشنال می باشد. کرکرهبرقی سکشنال بسیار مناسب فضاهایی می باشد، که از لحاظ تنظیم ارتفاع کرکره برقیو فضای پارکینگی محدودیت دارند. از خصوصیات بارز این نوع از کرکره ها سرعت بالا،سروصدای بسیار کم و امنیت بسیار بالا می باشد. همچنین در این نوع کرکره برقی ها ازچرخهای ضد سایش و ریلهای نگهداره قوی استفاده شده است، که طول عمر بسیار بالاییدارند.

کرکره برقیپنجره

نصب کرکره برقی پنجرهدر ویلاها و منازل مستقل و لوکس به کاربرده می شود. کرکره برقی پنجره عایق صدا، حرارتو آلودگی هستند و ظاهر زیبایی به نمای خانه می بخشند. کرکره برقی پنجره مانند نصب دربکرکره ای شامل موتور و تیغه کرکره و سایر متعلقات می باشد. موتور کرکرهبرقی پنجره به علت کوچک بودن ضعیف هستند. نوع موتور کرکره برقی پنجره ازنوع موتور توبلار و جنس تیغه کرکره پنجره ای از ورق آلومنیومی یاگالوانیزه ساخته می شود.

کرکره برقی پلیکربنات

درب کرکره برقی پلیکربنات یا کرکره برقی شفاف در اماکنی مانند صرافی ها و بانک ها و طلافروشی هااستفاده می شود. نصب درب کرکره ای پلی کربنات به علت اینکه در هنگام شب داخل آنهاقابل رویت است، بیشتر کاربرد دارد. این نوع کرکره برقی از بالاترین میزان امنیت دربین سایر مدل کرکره برقی ها برخوردار است. جهت استحکام بیشتر در میان فواصل کرکرهاز لوله های استیل و یا آلومینیومی استفاده می شود. جهت نصب کرکرهاتوماتیک فروشگاهی از این مدل استفاده می شود.

کرکره برقیآلومینیومی

نصب کرکره برقیآلومینیومی چونمقاومت بالایی در مقابل ضربات و حرارت دارد. همچنین به علت رنگ بندی متنوع وامکان رنگ آمیزی بسیار طرفدار دارد. کرکره برقی دارای تیغه کرکره برقی در ابعاد 6،8، 10، 12 و 14 سانتی متری می باشند.

در نصب کرکره برقی پارکینگ به چه مواردی باید دقت نمود؟

موارد زیادی در استانداردبودن نصب درب کرکره ای موثر هستند. مواردی مانند محل مناسب، نوع موتور وصفحه پلیت های مورد استفاده همه و هممه در کیفیت نهایی نصب درب کرکره ای موثرهستند. نصب ریل کرکره برقی نیز باید کاملا محکم کاری شوند و زیرسازی محکمیدر هنگام نصب پلیت ها شوند. همچنین در نصب کرکره برقی پارکینگ باید از تیغههای مناسب استفاده شوند و نیرو و توان موتور نیز متناسب با ابعاد درب کرکره ایباشد.

انتخاب موتور دربکرکره ای باید بر اساس میزان تردد و وزن درب باشد. معمولا برای نصب کرکره های برقیدر مکان هایی مانند پارکینگ های پر تردد از موتور ساید استفاده می شود همچنین براینصب کرکره برقی مغازه که در طول روز کم باز و بسته می شوند از موتور سنترالاستفاده می شود که قابل نصب بر روی کرکره قدیمی نیز هستند. االبته نمونه هایی ازموتورهای توبولار نیز در توان های مختلفی تولید و عرضه شده اند.

نصب قفل کرکره برقی را جدی بگیرید!

قفل کرکره برقی مانندخود کرکره برقی انواع گوناگونی دارند. برخی از انواع قفل کرکره برقی مانند نصبکرکره معمولی قفل معمولی نیاز دارند. این نوع قفل ها هر بار به راحتی باز و بستهمی شوند. انواع دیگر قفل های کرکره برقی، اتوماتیک هستند. نحوه ی کارکرد این قفلها به ترتیبی است که اتصال کرکره برقی را به برق قطع می کند و تیغه کرکره را از ازکار می اندازد و به هیچ عنوان امکان باز کردن کرکره وجود ندارد.

نصاب کرکره برقی حرفه ای را از بین متخصصین انتخاب کنید

نصب کرکرهاتوماتیک برقی یک حرفه تخصصی می باشد. که در آن اندازه گیری و انتخاب نوع جنس کرکرهبرقی باید با دقت انجام شود. نصب غیر اصولی باعث ایجاد صدای زیاد در کرکره ای در مدت زمان کم و متعاقبا بالارفتن استهلاکو خرابی کرکره برقی زود هنگام می شود. از این رو تکنسین های خبره بایددر زمینه برق و جوشکاری (جهت نصب چهارچوب کرکره برقی) اقدام به نصب درباتوماتیک کرکره ای نمایند.

تعمیر کرکره برقی پارکینگ

مطمعنا هر وسیله ایطی مرور زمان و استفاده مستمر مستهلک شده و نیاز به تعمیر دارند. تعمیر کرکرهبرقی پارکینگ نیز با توجه به تنوع زیاد در کرکره ای برقی و پیچیدگی زیاد، بهیک رشته تخصصی تبدیل شده است. کرکره برقی پارکینگی از قطعات وتجهیزات گران و پیچیده ای تشکیل شده است. به همین علت تعمیر کرکره برقی پارکینگ راباید به افراد متخصص سپرده شود تا با عیب یابی صحیح تمام قطعات بررسی شوند و تعمیریا تعویض شوند.

تعمیر کرکره برقی مغازه

کرکره مغازه اولینحفاظ در برقراری امنیت مغازه محسوب می شود. به همین علت بروز هر گونه ایراد بایدبه سرعت رفع شود. با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از کرکره اتوماتیک فروشگاهیتولید و نصب شده اند. سرویس کرکره برقی و رگلاژ کرکره برقی مغازهموجب می شود تا دیرتر به تعمیر کرکره برقی مغازه نیاز پیدا کنید. روغنکاری کرکره برقی، سرویس کرکره برقی و رگلاژ کرکره برقی باید توسطتعمیرکار کرکره برقی و با دقت انجام شود.

تعمیرات کرکره برقی شامل تعمیر چه قطعاتی می باشد؟

قطعاتی که در پروسهتعمیرات کرکره برقی باید مورد بررسی قرار بگیرد عبارت اند از تعمیر موتور کرکرهبرقی، تعمیر تیغه کرکره برقی، تعمیر و تعویض شفت کرکره برقی،تعویض فیوز کرکره برقی، تعمیر رسیور، فتوسل، تعمیر جک پارکینگ و غیره میباشند. مهمترین قسمت که در تعمیر کرکره برقی باید با دقت بررسی و عیب یابی شود، بردکرکره برقی است. تعمیر برد کرکره برقی بسیار مهم است و عملکرد باز وبسته شدن توسط این قطعه صادر می شود، به همین علت بسیار حائز اهمیت است. و نیاز بهتبحر بالایی دارد و باید توسط تعمیرکار کرکره برقی حرفه ای بررسی شود.

عیب یابی و تعمیرات درب کرکره ای پارکینگ و مغازه

اتفاقات زیادی موجب خرابیو ایجاد اختلال در عملکرد کرکره ای برقی می شود و البته بعضی از ایرادات به علتایراد در نصب کرکره برقی و برق کشی نادرست دچار ایراد شده اند. در ادامه به تعمیراتکرکره برقی و عیب یابی کرکره برقی می پردازیم.

تعمیر موتورکرکره برقی

موتور کرکره برقی یکیاز بخش های مهم در در نصب درب کرکره ای است. این قطعه نیروی محرکه برای بالا وپایین رفتن کرکره را تامین می کند. در صورت خرابی موتور کرکره برقی باید تعمیرموتور کرکره برقی را به تعمیرکار درب کرکره ای بسپارید.

خرابی تیغه وتعمیر تیغه کرکره برقی

بدنه ی اصلی در دربکرکره ی برقی تیغه کرکره است. هرگونه ضربه فیزیکی به تیغه ها باعث می شود این تیغهها کارایی نداشته باشند. بیشتری ایراد مربوط به کرکره برقی به علت خرابی تیغه ها وبا تعمیر تیغه درب کرکره ای مشکل حل می شود.

تعمیر ریموتکرکره برقی

گاهی ایراد اصلامکانیکی نیست و مربوط به ریموت کرکره برقی است. اگر در هنگام استفاده ازریموت چراغ های ریموت روشن نمی شوند و به همین علت درب کرکره ای کار نمی کند.

تعمیر یاتاقاندرب کرکره ای

یاتاقان یا نگهدارندهدر دو طرف کرکره برقی قرار دارد. اگر صداهایی در هنگام باز و بسته شدن درب کرکرهای شنیده می شود ممکن است ایراد از اندکیپ و یاتاقان کولر باشد.

خرابی و تعمیر فتوسلدرب کرکره ای

اگر کرکره برقی بازشود و در هنگام بسته شدن دچار ایراد شود و بسته نشود، معمولا ایراد از سمت فتوسل وچشمی درب کرکره ای است. البته ایراد در قسمت رسیور کرکره نیز ممکن است موجب ایناتفاقات شود. از این رو عیب یابی کرکره برقی توسط تعمیرکار ماهر انجام شود.

راه های تشخیص کرکره آلومینیومی اصلی از نمونه های تقلبی

متاسفانه در همهموارد افرادی سودجو وجود دارند و نمونه های تقلبی را به علت سود بیشتر به عنواننمونه ی اصلی می فروشند. نمونه های تقلبی بسیار شبیه کرکره های اصلی هستند کهتشخیص جنس اصل و تقلبی را برای افراد عادی سخت کرده است. اما همواره کمک گرفتن وهمکاری با افرادی متخصص و دارای پیشینه مطرح در این زمینه موجب می شود که شماکرکره آلومینیومی اصل خریداری کنید.

البته راهکارهایی همهستند که به افراد عادی نیز کمک می کند. مورد اول این است که آلومینیوم ضد خش و سبکاست. بنابراین در هنگام خرید کرکره برقی وزن آن نباید زیاد باشد. همچنین وزن بسیارپایین هم یعنی دارای ناخالصی است و مقاومت چندانی ندارد. مورد دیگر اینکه در صورتی که لایه ها در کنارهم منظم قرار نگرفته باشند یعنی از متریال مرغوب استفاده نشده است.

تعمیرکار کرکرهبرقی

با توجه به هزینه هایسنگین خرید تجهیزات کرکره برقی، تعمیرکار کرکره برقی باید تخصص و تبحر لازم در جهتعیب یابی و تعمیرات کرکره برقی را دارا باشد. شرکت هوم سرویز با بهره گیری ازماهرترین تیم های متخصص در زمینه نصب و تعمیرات کرکره برقی آماده اعزام نیروهایمتخصص در این زمینه هستند.

قیمت نصب و تعمیرات کرکره برقی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیرات کرکرهبرقی به موارد متعددی بستگی دارد. تعمیرکاران قیمت های متفاوتی را برای قیمتتعمیر کرکره برقی اعلام می کنند. اگر به تعمیرکار شرکتی مراجعه کنید همیشهحساب و کتاب، دستمزد و هزینه های تعمیرات مشخص است. موارد زیر بیشترین تاثیررا بر قیمت نصب کرکره برقی می گذارند.

اندازه و ابعاددرب کرکره ای و فضای مورد نظر

این درب ها گاهی درورودی پارکینگ منزل ویلایی یا آپارتمان کم واحد نصب شده اند و گاهی نیز درب کرکرهای در یک مجتمع تجاری و اداری با فضای زیاد، اجرا شده است. تفاوت این دو محل بسیارزیاد است زیرا در مکان های کوچکتر می توان از موتورهای توبولار که ساده تر و ارزانهستند، برای حرکت کرکره ها استفاده کرد. برایفضاهایی با دهنه بزرگتر یا تردد بیشتر از موتور ساید استفاده می شود. ظاهر موتورساید بزرگ تر از انواع توبولار است. موتور ساید ۶۰۰ برای اکثر پارکینگ ها کافیاست ولی انواع موتور ساید ۳۰۰،۵۰۰،۶۰۰،۸۰۰ و حتی ۱۰۰۰ کیلوگرم نیز تولید شده که درمکان های مختلف، استفاده می شود. با توجه به قدرت بالاتر، قیمت این موتورها نیزبیشتر است.

تاثیر جنس تیغه کرکرهبر قیمت ها

یکی از موارد بسیارمهم در کیفیت کرکره برقی، جنس تیغه‌های آن است که روی قیمت‌ها تأثیر می‌گذارد.برای تیغه‌ها از متریال مختلفی نظیر آلومینیوم و فولاد یا پلی کربنات و … استفادهمی‌شود. کارکرد هر کدام از این متریال یکسان نیست و بر اساس فضای محل نصب و میزاناستفاده، لازم است تا کرکره‌هایی با تیغه مناسب انتخاب شود.

عوامل موثر بر قیمتتعمیر درب کرکره ای نیز نوع ایراد است. به طور مثال قیمت تعمیر برد کرکرهبرقی با قیمت تعمیر تیغه درب کرکره ای برابر نیست زیرا تعویض یا تعمیرقطعه و اجرت تعمیرکار کرکره برقی متفاوت خواهد بود.

خدمات نصب و تعمیر درب کرکره ای اتومات در هوم سرویز

در صورتی که به تعمیرکرکره برقی، تنظیم کرکره برقی، تنظیم ارتفاع کرکره برقی، تنظیمموتور کرکره برقی و ساخت کرکره برقی نیاز پیدا کرده اید می توانید ازطریق سایت هوم سرویز و یا اپلیکیشن هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهتمشاوره و اعلام قیمت کرکره برقی با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب و تعمیر کرکره برقی و همچنین ارایه خدمات نصب کرکره برقی پنجره و نصب کرکره برقی پارکینگ نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل نصب دوربین مخفی مینیاتوری، بی سیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ...., تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, نصب انواع درب های اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ...., عیب یابی و تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و...., اجرای انواع تجهیزات هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, نصب دیزل ژنراتور, راه‌اندازی و نصب آیفون تصویری, تعمیر و سرویس انواع آیفون صوتی و تصویری ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب و تعمیر کرکره برقی

نصب کرکره برقی پنجره و نصب کرکره برقی پارکینگ

نصب کرکره برقی مغازه و فروشگاه

نصب درب کرکره ای پلی کربنات و آلومینیومی

عیب یابی و تعمیرات کرکره برقی

تعمیر برد و موتور کرکره برقی

تنظیم ارتفاع کرکره برقی

نظرات کاربران

profile picture
الهام حسنی
4 هفته پیش |زهرا نقی پور

خیلی سریع کار را انجام دادند .درست به موقع امدند و خیلی خوش برخورد بودند

profile picture
نرگس نجومي
2 ماه پیش |سینا اسماعیلی

سریع کار می کردند و خوش برخورد بودند . کارشون عالی بود .

profile picture
کمیل عباسی

اگر از امتیاز 5 هم بالاتر بود برای ایشون میزاشتم عالی بینظیر با صبر و حوصله با اخلاق درکل سرویس و خدمات پشتیبانی سایت و همیار شریف پور درجه ی یک بودن

profile picture
غلامرضا تبریزی

انسان بسیار شریفی بودن همون روز هم اومدن و تعویض انجام شد بسیار سریع و با کمترین قیمت انجام شد

شرایط نصب و تنظیم کرکره برقی

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر کرکره نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر دوربین مدار بسته
تعمیر دوربین مدار بسته
در حال بروزرسانی قیمت
ساخت حفاظ پنجره
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 2,610,000 الی 8,130,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 400,000 الی 29,300,000 تومان
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 400,000 الی 800,000 تومان

خدمات نصب و تعمیر کرکره برقی در این شهرها ارائه می شود:

نصب و تعمیر کرکره برقی تهران
نصب و تعمیر کرکره برقی کرج
نصب و تعمیر کرکره برقی شیراز
نصب و تعمیر کرکره برقی مشهد