تعمیر کرکره برقی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

از 1111 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر کرکره برقی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت نصب کرکره برقی(متری)

130,000 الی 180,000 تومان

قیمت جدا سازی و باز کردن کرکره برقی

300,000 الی 600,000 تومان

قیمت تعویض موتور کرکره برقی

500,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت آهن کشی

توافقی

متوسط قیمت800,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیر کرکره برقی خواهید خواند

  • تعمیر کرکره برقی
  • تعمیر کرکره برقی پارکینگ
  • تعمیر کرکره برقی مغازه
  • تعمیرات کرکره برقی شامل تعمیر چه قطعاتی می باشد؟
  • عیب یابی و تعمیر درب کرکره ای پارکینگ و مغازه
  • تعمیرکار کرکره برقی
  • هزینه تعمیر کرکره برقی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات تعمیر درب کرکره ای اتوماتیک را به هوم سرویز بسپارید

تعمیر کرکره برقی

درب کرکره ای پارکینگ نیز از جمله امکاناتی هستند که امروزهبسیار پرکاربرد و پرطرفدار هستند. درب های کرکره برقی بدلیل تنوع در رنگ و طرح هایمختلف و همچنین قابلیت هماهنگی با انواع نما ساختمان ها بیشتر پیشنهاد می شود. تعمیر درب کرکره ای اتوماتیک برای انواع شرایط آب وهوایی مناسب است و در صورت قطع شدن برق، به صورت دستی باز و بسته می شوند. محبوبیتو تقاضای زیاد در نصب این تجهیزات موجب شده نیاز بیشتری به تعمیر کرکره برقیاحساس شود. که در ادامه به توضیح انواع کرکره برقی و عوامل موثر بر قیمت نصب و قیمتتعمیر کرکره برقی می پردازیم.

تعمیر کرکره برقی پارکینگ

مطمعنا هر وسیله ایطی مرور زمان و استفاده مستمر مستهلک شده و نیاز به تعمیر دارند. تعمیر کرکره برقی پارکینگ نیز با توجهبه تنوع زیاد در کرکره ای برقی و پیچیدگی زیاد، به یک رشته تخصصی تبدیل شده است.کرکره برقی پارکینگی از قطعات و تجهیزات گران و پیچیده ای تشکیل شده است. به همینعلت تعمیر کرکره برقی پارکینگ را باید به افراد متخصص سپرده شودتا با عیب یابی صحیح تمام قطعات بررسی شوند و تعمیر یا تعویض شوند.

تعمیر کرکره برقی مغازه

کرکره مغازه اولینحفاظ در برقراری امنیت مغازه محسوب می شود. به همین علت بروز هر گونه ایراد بایدبه سرعت رفع شود. با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از کرکره اتوماتیک فروشگاهیتولید و نصب شده اند. سرویس کرکره برقی و رگلاژ کرکرهبرقی مغازه موجب می شود تا دیرتر به تعمیر کرکره برقی مغازه نیازپیدا کنید. روغن کاری کرکره برقی، سرویس کرکره برقی و رگلاژ کرکرهبرقی باید توسط تعمیرکار کرکره برقی و با دقت انجام شود.

تعمیرات کرکره برقی شامل تعمیر چه قطعاتی می باشد؟

قطعاتی که در پروسه تعمیراتکرکره برقی باید مورد بررسی قرار بگیرد عبارت اند از تعمیر موتورکرکره برقی، تعمیر تیغه کرکره برقی، تعمیر و تعویض شفتکرکره برقی، تعویض فیوز کرکره برقی، تعمیر رسیور، فتوسل و غیره میباشند. مهمترین قسمت که در تعمیر کرکره برقی باید با دقت بررسی و عیب یابی شود،تعمیر برد کرکره برقی است. تعمیر برد کرکره برقی بسیار مهم است و عملکرد باز وبسته شدن توسط این قطعه صادر می شود، به همین علت بسیار حائز اهمیت است. و نیاز بهتبحر بالایی دارد و باید توسط تعمیرکار کرکره برقی حرفه ای بررسی شود.

عیب یابی و تعمیر درب کرکره ای پارکینگ و مغازه

اتفاقات زیادی موجبخرابی و ایجاد اختلال در عملکرد درب کرکره ای برقی می شود و البته بعضی از ایراداتبه علت ایراد در نصب و برق کشی نادرست دچار ایراد شده اند. در ادامه به تعمیرکرکره برقی و عیب یابی کرکره برقی می پردازیم.

· تعمیر موتورکرکره برقی

موتور کرکره برقی یکیاز بخش های مهم است. این قطعه نیروی محرکه برای بالا و پایین رفتن کرکره را تامینمی کند. در صورت خرابی موتور کرکره برقی باید تعمیر موتور کرکره برقی را به تعمیرکاردرب کرکره ای بسپارید.

· خرابی تیغه وتعمیر تیغه کرکره برقی

بدنه ی اصلی در دربکرکره ی برقی تیغه کرکره است. هرگونه ضربه فیزیکی به تیغه ها باعث می شود این تیغهها کارایی نداشته باشند. بیشتری ایراد مربوط به تعمیر کرکره برقی به علتخرابی تیغه ها و با تعمیر تیغه درب کرکره ای مشکل حل می شود.

· تعمیر ریموتکرکره برقی

گاهی ایراد اصلامکانیکی نیست و مربوط به ریموت کرکره برقی است. اگر در هنگام استفاده از ریموتچراغ های ریموت روشن نمی شوند و به همین علت درب کرکره ای کار نمی کند.

· خرابی و تعمیرفتوسل درب کرکره ای

اگر کرکره برقی بازشود و در هنگام بسته شدن دچار ایراد شود و بسته نشود، معمولا ایراد از سمت فتوسل وچشمی درب کرکره ای است. البته ایراد در قسمت رسیور کرکره نیز ممکن است موجب ایناتفاقات شود. از این رو عیب یابی کرکره برقی توسط تعمیرکار کرکره برقیماهر انجام شود.

تعمیرکار کرکره برقی

با توجه به هزینه هایسنگین خرید تجهیزات کرکره برقی، تعمیرکار کرکره برقی باید تخصص و تبحر لازمدر جهت عیب یابی و تعمیرات کرکره برقی را دارا باشد. شرکت هوم سرویز با بهره گیریاز ماهرترین تیم های متخصص در زمینه نصب و تعمیرات کرکره برقی آماده اعزامنیروهای متخصص در این زمینه هستند.

هزینه تعمیر کرکره برقی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر کرکرهبرقی بهموارد متعددی بستگی دارد. تعمیرکاران قیمت های متفاوتی را برای قیمت تعمیرکرکره برقی اعلام می کنند. اگر به تعمیرکار شرکتی مراجعه کنید همیشه حسابو کتاب، دستمزد و هزینه های تعمیرات مشخص است. به طور کل هزینه تعمیر کرکرهبرقی به نوع کرکره برقی و ایراد آن بستگی دارد. قطعه معیوب بیشتری نتاثیر رابر قیمت تعمیر کرکره برقی دارد. همچنین تعمیر و تعویض قطعه معیوب نیز عاملدیگری است که هزینه تعمیر کرکره برقی را دستخوش تغییرات قرار می دهد. درمواردی استفاده از قطعات فیک توسط تعمیرکاران سودجو هزینه تعمیرات را کاهش دهد امابه مرور زمان قطعه تقلبی ممکن است به قطعات دیگر آسیب بیشتری وارد کند و قیمتتعمیر کرکره اتوماتیک را بیشتر خواهد برد.

خدمات تعمیر درب کرکره ای اتوماتیک را به هوم سرویز بسپارید

در صورتی که به تعمیرکرکره برقی، تنظیم کرکره برقی، تنظیم ارتفاع کرکره برقی، تنظیمموتور کرکره برقی نیاز پیدا کرده اید می توانید از طریق سایت هوم سرویز ویا اپلیکیشن هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمتتعمیر کرکره برقی با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهندداد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر کرکره برقی و همچنین ارایه خدمات تعمیر کرکره برقی مغازه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل نصب دوربین مدار بسته بیسیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ...., تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، تعمیر دوربین بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ...., تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و...., هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, تعمیر موتور برق خانگی, تعمیر آیفون صوتی (تعمیر اف اف), نصب آیفون تصویری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی مغازه

تعمیر درب کرکره ای پارکینگ

تعمیرات کرکره اتوماتیک فروشگاهی

تعمیر موتور کرکره برقی

تعمیر برد کرکره برقی

تنظیم ارتفاع کرکره برقی

تعمیر و تعویض تیغه کرکره برقی و ...

نظرات کاربران

profile picture
مجید اسماعیلی

خیلی راضی بودم . همیار خیلی خوش اخلاق و خوش برخورد و آن تایم بودن و قیمت خیلی مناسبی هم پیشنهاد دادن . ممنون از شما .

profile picture
هانیه مصطفایی

ما مودم رو پیش 3 نفر بردیم ولی اصلا نتونستن تشخیص بدن مشکل چیه ولی ایشون هم تشخیص و هم تعمیرشون درجه 1 بود و حتی تا دیر وقت داشتند مودم رو چک میکردند که کامل درست شده باشه

profile picture
زهره شیدا

خوش اخلاق بودند و تشخیصشون درست بود طبق تعرفه اعلام شده شرکت هم مبلغ رو دربافت کردند و در کل عالی بودند و باز هم از خدمات خوب هوم سرویس استفاده میکنم

profile picture
بنیامین البرز

خوش قول بودند و کیفیت شیشه ایی که برام آوردند واقعا عالی بود و اندازه ی کار فیکس شد دستشون درد نکنه

شرایط تعمیر درب کرکره ای پارکینگ و تنظیم کرکره برقی

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر کرکره نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

cctv-repair
تعمیر دوربین مدار بسته
قیمت از 400,000 الی 1,400,000 تومان
window-fence
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 400,000 الی 2,355,000 تومان
camera-repair
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 2,000,000 الی 13,500,000 تومان
home-security-guard
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 300,000 الی 1,700,000 تومان