تعمیر کرکره برقی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

از 1111 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر کرکره برقی در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت نصب کرکره برقی(متری)

130,000 الی 180,000 تومان

قیمت جدا سازی و باز کردن کرکره برقی

300,000 الی 600,000 تومان

قیمت تعویض موتور کرکره برقی

500,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت آهن کشی

توافقی

متوسط قیمت800,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت5,700,000 تومان

آنچه درباره تعمیر کرکره برقی خواهید خواند

  • تعمیر کرکره برقی
  • تعمیر کرکره برقی پارکینگ
  • تعمیر کرکره برقی مغازه
  • تعمیرات کرکره برقی شامل تعمیر چه قطعاتی می باشد؟
  • تعمیرکار کرکره برقی
  • هزینه تعمیر کرکره برقی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات تعمیر درب کرکره ای اتوماتیک را به هوم سرویز بسپارید

تعمیر کرکره برقی

درب کرکره ایپارکینگ نیز از جمله امکاناتی هستند که امروزه بسیار پرکاربرد و پرطرفدار هستند.درب های کرکره برقی بدلیل تنوع در رنگ و طرح های مختلف و همچنین قابلیت هماهنگی باانواع نما ساختمان ها بیشتر پیشنهاد می شود. تعمیر درب کرکره ای اتوماتیک برای انواعشرایط آب و هوایی مناسب است و در صورت قطع شدن برق، به صورت دستی باز و بسته میشوند. محبوبیت و تقاضای زیاد در نصب این تجهیزات موجب شده نیاز بیشتری به تعمیرکرکره برقی احساس شود. که در ادامه به توضیح انواع کرکره برقی و عوامل موثر برقیمت نصب و قیمت تعمیر کرکره برقی می پردازیم.

تعمیر کرکره برقی پارکینگ

مطمعنا هر وسیله ایطی مرور زمان و استفاده مستمر مستهلک شده و نیاز به تعمیر دارند. تعمیر کرکرهبرقی پارکینگ نیز با توجه به تنوع زیاد در کرکره ای برقی و پیچیدگی زیاد، بهیک رشته تخصصی تبدیل شده است. کرکره برقی پارکینگی از قطعات و تجهیزاتگران و پیچیده ای تشکیل شده است. به همین علت تعمیر کرکره برقی پارکینگ راباید به افراد متخصص سپرده شود تا با عیب یابی صحیح تمام قطعات بررسی شوند و تعمیریا تعویض شوند.

تعمیر کرکره برقی مغازه

کرکره مغازه اولینحفاظ در برقراری امنیت مغازه محسوب می شود. به همین علت بروز هر گونه ایراد بایدبه سرعت رفع شود. با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از کرکره اتوماتیک فروشگاهیتولید و نصب شده اند. سرویس کرکره برقی و رگلاژ کرکره برقی مغازهموجب می شود تا دیرتر به تعمیر کرکره برقی مغازه نیاز پیدا کنید. روغن کاریکرکره برقی، سرویس کرکره برقی و رگلاژ کرکره برقی باید توسط تعمیرکارکرکره برقی و با دقت انجام شود.

تعمیرات کرکره برقی شامل تعمیر چه قطعاتی می باشد؟

قطعاتی که در پروسهتعمیرات کرکره برقی باید مورد بررسی قرار بگیرد عبارت اند از تعمیر موتور کرکرهبرقی، تعمیر تیغه کرکره برقی، تعمیر و تعویض شفت کرکرهبرقی، تعویض فیوز کرکره برقی، تعمیر رسیور، فتوسل و غیره می باشند.مهمترین قسمت که در تعمیر کرکره برقی باید با دقت بررسی و عیب یابی شود، تعمیر بردکرکره برقی است. تعمیر برد کرکره برقی بسیار مهم است و عملکرد باز و بسته شدن توسطاین قطعه صادر می شود، به همین علت بسیار حائز اهمیت است. و نیاز به تبحر بالاییدارد و باید توسط تعمیرکار کرکره برقی حرفه ای بررسی شود.

عیب یابی وتعمیر درب کرکره ای پارکینگ و مغازه

اتفاقات زیادی موجبخرابی و ایجاد اختلال در عملکرد درب کرکره ای برقی می شود و البته بعضی از ایراداتبه علت ایراد در نصب و برق کشی نادرست دچار ایراد شده اند. در ادامه به تعمیر کرکرهبرقی و عیب یابی کرکره برقی می پردازیم.

تعمیر کرکرهبرقی :تعمیر موتور کرکره برقی

موتور کرکره برقی یکیاز بخش های مهم است. این قطعه نیروی محرکه برای بالا و پایین رفتن کرکره را تامینمی کند. در صورت خرابی موتور کرکره برقی باید تعمیر موتور کرکره برقی را به تعمیرکاردرب کرکره ای بسپارید.

تعمیر کرکرهبرقی :خرابی تیغه و تعمیر تیغه کرکره برقی

بدنه ی اصلی در دربکرکره ی برقی تیغه کرکره است. هرگونه ضربه فیزیکی به تیغه ها باعث می شود این تیغهها کارایی نداشته باشند. بیشتری ایراد مربوط به تعمیر کرکره برقی به علت خرابیتیغه ها و با تعمیر تیغه درب کرکره ای مشکل حل می شود.

تعمیر کرکرهبرقی :تعمیر ریموت کرکره برقی

گاهی ایراد اصلامکانیکی نیست و مربوط به ریموت کرکره برقی است. اگر در هنگام استفاده از ریموتچراغ های ریموت روشن نمی شوند و به همین علت درب کرکره ای کار نمی کند.

خرابی و تعمیر فتوسلدرب کرکره ای

اگر کرکره برقی بازشود و در هنگام بسته شدن دچار ایراد شود و بسته نشود، معمولا ایراد از سمت فتوسل وچشمی درب کرکره ای است. البته ایراد در قسمت رسیور کرکره نیز ممکن است موجب ایناتفاقات شود. از این رو عیب یابی کرکره برقی توسط تعمیرکار کرکره برقی ماهرانجام شود.

تعمیرکار کرکره برقی

با توجه به هزینه هایسنگین خرید تجهیزات کرکره برقی، تعمیرکار کرکره برقی باید تخصص و تبحر لازم در جهتعیب یابی و تعمیرات کرکره برقی را دارا باشد. شرکت هوم سرویز با بهره گیری ازماهرترین تیم های متخصص در زمینه نصب و تعمیرات کرکره برقی آماده اعزام نیروهایمتخصص در این زمینه هستند.

هزینه تعمیر کرکره برقی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر کرکرهبرقی به مواردمتعددی بستگی دارد. تعمیرکاران قیمت های متفاوتی را برای قیمت تعمیر کرکره برقیاعلام می کنند. اگر به تعمیرکار شرکتی مراجعه کنید همیشه حساب و کتاب، دستمزد وهزینه های تعمیرات مشخص است. به طور کل هزینه تعمیر کرکره برقی به نوع کرکرهبرقی و ایراد آن بستگی دارد. قطعه معیوب بیشتری نتاثیر را بر قیمت تعمیر کرکرهبرقی دارد. همچنین تعمیر و تعویض قطعه معیوب نیز عامل دیگری است که هزینه تعمیرکرکره برقی را دستخوش تغییرات قرار می دهد. در مواردی استفاده از قطعات فیک توسطتعمیرکاران سودجو هزینه تعمیرات را کاهش دهد اما به مرور زمان قطعه تقلبی ممکن استبه قطعات دیگر آسیب بیشتری وارد کند و قیمت تعمیر کرکره اتوماتیک را بیشتر خواهدبرد.

خدمات تعمیر درب کرکره ای اتوماتیک را به هوم سرویز بسپارید

در صورتی که به تعمیرکرکره برقی، تنظیم کرکره برقی، تنظیم ارتفاع کرکره برقی، تنظیمموتور کرکره برقی نیاز پیدا کرده اید می توانید از طریق سایت هوم سرویز و یااپلیکیشن هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت تعمیرکرکره برقی با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر کرکره برقی و همچنین ارایه خدمات تعمیر کرکره برقی مغازه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل نصب دوربین مدار بسته بیسیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ...., تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، تعمیر دوربین بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ...., تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و...., هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, تعمیر موتور برق خانگی, تعمیر آیفون صوتی (تعمیر اف اف), نصب آیفون تصویری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی مغازه

تعمیر درب کرکره ای پارکینگ

تعمیرات کرکره اتوماتیک فروشگاهی

تعمیر موتور کرکره برقی

تعمیر برد کرکره برقی

تنظیم ارتفاع کرکره برقی

تعمیر و تعویض تیغه کرکره برقی و ...

نظرات کاربران

profile picture
مینو زارعی
1 هفته پیش |همیار علی خلیلی

رضایت 100 درصدی دارم و اقای محترمی بودند و واسشون مهم بود کار به بهترین نحو انجام شه و این نکته خیلی مثبتی بود که دلسوزانه کار کردند

profile picture
فاتح تاج زاده

بلاخره نیرویی که همه جوره رضایت داشته باشمو پیدا کردم خیلی عالی بودند ممنونم

profile picture
نازنین زهرا اسفندیاری

خوب بودند و خیلی با وجدان و دلسوزانه کار کردند و کارشون تمیز و با دقت بود

profile picture
سیما ونکی

کیفیت کار بسیار عالی و با دقت به جزئیات کارشونو انجام دادند دقیقا چیزی ک میخواستم تحویل دادند راضی بودم واقعا

شرایط تعمیر درب کرکره ای پارکینگ و تنظیم کرکره برقی

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر کرکره نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر دوربین مدار بسته
تعمیر دوربین مدار بسته
قیمت از 500,000 الی 2,500,000 تومان
ساخت حفاظ پنجره
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 1,000,000 الی 1,000,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 800,000 الی 2,000,000 تومان
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 400,000 الی 5,500,000 تومان