حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

از 1154 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت حفاظ پنجره در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ساخت حفاظ پنجره(کیلویی)

7,000 الی 11,000 تومان

قیمت ساخت حفاظ برای بالکن، پشت بام و تراس و راه پله(کیلویی)

8,000 الی 11,000 تومان

متوسط قیمت540,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

آنچه درباره حفاظ پنجره خواهید خواند

  • حفاظ پنجره ساده و طرحدار
  • انواع حفاظ پنجره و حفاظ بالکن
  • نصب حفاظ پنجره از داخل
  • بهترین نوع نرده پنجره کدام است؟
  • قیمت ساخت حفاظ پنجره به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات ساخت انواع حفاظ پنجره و حفاظ بالکن را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

حفاظ پنجره ساده و طرحدار

حفاظ پنجرهو حفاظ بالکن علاوه بر اینکه به بالا رفتن میزان امنیت ساختمان کمک می‌کند، باعث زیباتر شدن نمای ساختمان ها هم می‌شود. البته زیباتر شدن نما به انتخاب مدل حفاظ پنجره ثابت یا متحرک نیز بستگی دارد. همچنین در بعضی مناطق که امکان برخورد ضربه و آسیب به شیشه وجود دارد اقدام به ساخت حفاظ پنجره ثابت می کنند. در ادامه به معرفی انواع حفاظ و عوامل موثر بر قیمت حفاظ پنجره خواهیم پرداخت.

انواع حفاظ پنجره و حفاظ بالکن

براساس نوع ساختمان و طراحی نما انواع مختلفی از حفاظ بالکن و پنجره ساده، سنتی و مدرن ساخته و نصب می شوند. البته نوع نرده پنجره کاملا سلیقه ای بر اساس سلایق مشتری نیز اجرا می شوند. در ادامه به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

ساخت حفاظ پنجره متحرک

انواع حفاظ پنجره ساده و شیک برای ایجاد امنیت طراحی شده اند که که برخی پیچیده و برخی ساختار ساده تری دارند. ساخت حفاظ پنجره تاشو از ساده ترین و مستحکم ترین حفاظ ها محسوب می شوند. با ساخت نرده پنجره تاشو می توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد. در واقع این سازه در گروه حفاظ پنجره ضد سرقت دسته بندی می شوند. حفاظ پنجره آکاردئونی و لولایی قابل نصب در هر فضایی از جمله حفاظ بالکن و راه پله است.

حفاظ پنجره ساده و شیک

از نظر خیلی از افراد زیبایی در سادگی است. از این رو ترجیح می دهند اقدام به ساخت حفاظ پنجره آهنی ساده و شیک کنند. نرده پنجره ساده متشکل از آهن های عمودی یا افقی است. ساخت نرده پنجره آهنی ساده از ساده‌ترین و ارزان‌ترین نوع است. در ساخت این نرده‌ها از قوطی‌های آهنی ساده استفاده می‌شود. در ساخت نرده پنجره ساده کافیست که رنگ نرده را با سایر قسمت های ساختمان ست کنید تا زیبایی بی نظیری ایجاد شود.

حفاظ پنجره جدید

معمولا در ساختمانهای مدرن و امروزی که همه پنجره upvc دارند. در طبقات اول و دوم برای ایجاد امنیت بیشتر اقدام به ساخت حفاظ پنجره می کنند. زیرا که سبک پنجره باید با سبک حفاظ فلزی تناسب داشته باشد.

حفاظ پنجره فرفورژه

نرده پنجره فرفورژه بر گرفته از اصطلاح فرانسوی به معنای آهن کوبیده می باشد، که به زبان فارسی راه پیدا کرده است. برای ساخت نرده پنجره فرفورژه، آهن‌ها را برای شکل پذیری در کوره می اندازند و سپس اقدام به ایجاد طرح ها و نقش های متفاوت می کنند. این مدل محافظ پنجره چون تنوع زیادی در طرح و نقش دارند و می‌توانند جلوه جذابی در نمای ساختمان ایجاد کنند بسیار پر طرفدارند.

حفاظ جالیزی

بدون تردید بهترین نوع حفاظ از جهت کنترل نور ورودی همین مورد زیباست. حفاظ جالیزی به خوبی حریم خصوصی را حفظ می کند بدون اینکه مانع ورود و خروج هوا به داخل ساختمان باشد. نصب حفاظ پنجره آهنی به گونه ای است که حفاظ داخل یک شیار پهن در حدود ۴-۵ سانتیمتری طراحی و اجرا می شود.

حفاظ پنجره آهنی باهاماس

این حفاظ های مدرن موقع باز شدن از لبه پایینی باز می شوند. درست مثل یک سایه بان از سمت بالا به پنجره وصل هستند و تنها از بخش زیرین قابلیت حرکت را دارند. حفاظ باهاماس یا برمودایی از فلز، وینیل و به ندرت چوب ساخته می شوند و قابل نصب روی قسمت خارجی پنجره آهنی هستند. باهاماس از مقاوم ترین نوع حفاظ پنجره ساختمان است.

حفاظ پنجره آهنی کافه ای

اصطلاح حفاظ کافه ای مربوط به نوعی سازه محافظتی است که تنها نیمه پایینی پنجره ها را پوشش می دهد. این موارد اغلب برای طبقات بالایی ساختمان هایی که دارای شیشه های بزرگ هستند، به کار گرفته می شود. حفاظ کافه ای جنبه محافظتی بیشتری را برای ساکنین ایجاد می کند. اگر چه پنجره های بزرگ طبقات بالای یک مجتمع در معرض سرقت نیستند ولی جهت جلوگیری از حوادث احتمالی پیشنهاد می شود این سازه زیبا را برای پنجره فلزی در نظر بگیرید. به خصوص خانواده هایی که فرزند خردسال در خانه دارند با این ترفند از حوادث سقوط پیشگیری می کنند.

نصب حفاظ پنجره از داخل

انواع حفاظ آهنی، استیل، فرفورژه را می توان هم در پشت پنجره و هم در داخل نصب کرد. نصب حفاظ پنجره از ساختمان به دلیل تمایل شخصی، سفارش دهنده ها نصب می شود. برای نصب حفاظ در داخل پنجره باید قوطی پروفیل به اندازه قاب داخلی ساخته شود و از لولا استفاده می شود. حفاظ های داخل پنجره ثابت نیستند و قابلیت باز و بسته شدن از لولا را دارند. به این ترتیب دسترسی به شیشه های پنجره برای تمیزکاری و نظافت شیشه ها هم امکان پذیر است.

بهترین نوع نرده پنجره کدام است؟

انتخاب و ساخت بهترین حفاظ به نوع پنجره، نمای ساختمان و مساحت پنجره مورد نظر بر می گردد. البته میزان بودجه شما نیز تعیین کننده است. از بین تمام مواردی که بیان کردیم معمولا نوع آکاردئونی و استیل از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند، بیشتر پیشنهاد می شود. البته بیان این موضوع به معنای رد سایر گزینه ها نیست. جالب است بدانید یکی از مهمترین عواملی که ساخت حفاظ را مطمئن تر می کند، طرز ساخت و نحوه نصب بر روی قوطی پنجره می باشد که باید توسط افراد ماهر انجام شود. به همین علت ما متخصصین هوم سرویز را به شما معرفی می کنیم.

قیمت ساخت حفاظ پنجره به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ساخت حفاظ پنجره به موارد متعددی بستگی دارد. اما همواره مواردی هستند که بیشترین تاثیر را بر قیمت حفاظ پشت پنجره دارند که در ادامه به توضیح این موارد خواهیم پرداخت.

اندازه حفاظ پنجره ساختمان

ساخت حفاظ پنجره دوجداره با ساخت حفاظ ساده تفاوتی ندارد. میزان مواد مصرفی در ساخت حفاظ ارتباط مستقیمی با طول و عرض یا اندازه پنجره دارد. قیمت حفاظ پنجره به صورت متر مربع محاسبه می شود. بنابراین لازم است تا ابتدا اندازه چارچوب پنجره و قاب حفاظ با دقت محاسبه شود.

جنس حفاظ بالکن و پنجره

نرده پنجره در طراحی های متفاوت و متریال متنوعی ساخته می شوند. قیمت حفاظ آهنی پنجره با توجه به متریال و جنس پروفیل استفاده شده در ساخت حفاظ تعیین می شود. انواع حفاظ هر کدام با متریال مختلفی ساخته می شوند. ازین رو قیمت هر متر از پروفیل ، مشخص می کند که در نهایت چه مبلغی باید پرداخته شود.

تزئینات حفاظ پنجره

شکل و شمایل نرده پنجره متنوع هستند. همین تفاوت ها و تزئینات اضافی روی حفاظ بر قیمت ساخت حفاظ پنجره تاثیر می گذارند. قیمت حفاظ فرفورژه که زیبایی و امنیت را یکجا ارائه می دهد با قیمت حفاظ بالکن تفاوت دارد. هر چه ظرافت های ساخت بیشتر باشد، قیمت ساخت نرده پنجره نیز طبعا بالاتر می رود. یراق آلات خاص و منحصر به فرد، رنگ آمیزی های سفارشی یا هر کار اضافی دیگری که در طراحی حفاظ انجام شود، تا سازه زیباتر شود بر هزینه حفاظ تاثیر می گذارند.

خدمات ساخت انواع حفاظ پنجره و حفاظ بالکن را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

همانطور که پیشتر اعلام کردیم قسمت بالایی از کیفیت نرده پنجره به نوع ساخت و مهارت نصاب حفاظ پنجره یا آهنگر بر می گردد. همچنین پیشنهاد می شود که در پروسه ساخت نرده پنجره از آهن بازیافتی استفاده نشود. زیرا مقاومت کمتری دارند. ازین رو هوم سرویز آماده ارائه خدمات با کیفیت در زمینه نصب و تعمیر حفاظ پنجره با بهترین متریال موجود می باشد. جهت مشاهده نمونه کارها و بررسی قیمت دقیق می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس حفاظ پنجره و همچنین ارایه خدمات ساخت حفاظ پنجره نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس حفاظ پنجره

ساخت حفاظ پنجره

ساخت حفاظ پنجره دوجداره

ساخت حفاظ بالکن

ساخت نرده پنجره ثابت و متحرک

ساخت حفاظ پنجره مدرن و لوکس ویلا

نصب حفاظ پنجره فرفورژه، آهنی و استیل

نظرات کاربران

profile picture
بهاره شهبازین

قشنگ و تمیز سر موقع کار انجام شد خیلی عالی بود

profile picture
مینا نوروزی

خیلی خوش قول و به موقع کار انجام شد

شرایط ساخت حفاظ پنجره آهنی و حفاظ پنجره دو جداره

قیمت دقیق ساخت و نصب حفاظ پنجره ها پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

mosquito-netting-service
توری پنجره
قیمت از 650,000 الی 3,800,000 تومان
metal-folding-door
ساخت درب آکاردئونی فلزی
قیمت از 800,000 الی 5,000,000 تومان
upvc-door-window
نصب درب و پنجره دوجداره
قیمت از 500,000 الی 5,000,000 تومان
camera-repair
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 350,000 الی 2,400,000 تومان