user
ساخت حفاظ و نرده پنجره

ساخت حفاظ و نرده پنجره

از 1154 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت حفاظ و نرده پنجره در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت ساخت حفاظ پنجره(کیلویی)

7,000 الی 11,000 تومان

قیمت ساخت حفاظ برای بالکن، پشت بام و تراس و راه پله(کیلویی)

8,000 الی 11,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

ساخت حفاظ پنجره چه مزایای دارد؟

حفاظ پنجره علاوه بر اینکه به بالا رفتن میزان امنیتساختمان کمک می‌کند، باعث زیباتر شدن نمای ساختمان ها هم می‌شود. البته زیباتر شدننما به انتخاب نوع حفاظ پنجره ثابت یا متحرک نیز بستگی دارد.همچنین در بعضی مناطق که امکان برخورد ضربه و آسیب به شیشه وجود دارد اقدامبه ساخت حفاظ پنجره ثابت می کنند. قبل از تصمیم به ساخت نرده پنجره با انواع محافظ پنجره آشنا شوید. در ادامهعوامل موثر بر قیمت حفاظ پنجره و اجرت ساخت حفاظ پنجره خواهیمپرداخت.

انواع حفاظ پنجره

براساس نوع ساختمان وطراحی نما انواع مختلفی از حفاظ پنجره ساده، سنتی و حفاظ پنجرهمدرن ساخته و نصب می شوند. البته نوع حفاظ کاملا سلیقه ای بر اساس سلایقمشتری نیز اجرا می شوند. در ادامه به معرفی تعدادی از حفاظ پنجره خواهیم پرداخت.

ساخت حفاظ متحرک

انواع حفاظ پنجره ساده و شیک برای ایجاد امنیت طراحی شده اند کهکه برخی پیچیده و برخی ساختار ساده تری دارند. ساخت حفاظ پنجره تاشو یا حفاظ پنجره متحرک از ساده ترین و مستحکم ترین حفاظ ها محسوبمی شوند. با ساخت نرده پنجره تاشو می توان از ورود سارقین بهداخل ساختمان جلوگیری کرد. در واقع این سازه در گروه حفاظ پنجره ضد سرقت دسته بندی می شوند. حفاظ پنجره آکاردئونی و لولایی قابل نصب در هر فضایی ازجمله حفاظ بالکن و راه پله است. حفاظ بازشو به لحاظ جمع شدنشباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد. از این رو به آنها حفاظ آکاردئونینیز می گویند.

حفاظ پنجره سادهو شیک

از نظر خیلی از افرادزیبایی در سادگی است. از این رو ترجیح می دهند اقدام به ساخت حفاظ پنجره آهنی ساده و شیک کنند. نرده پنجره ساده متشکل از آهن های عمودی یا افقی است. ساختنرده پنجره آهنی ساده از ساده‌ترین و ارزان‌ترین نوع حفاظ پنجره است. درساخت این نرده‌ها از قوطی‌های آهنی ساده استفاده می‌شود. در ساخت نرده پنجرهساده کافیست که رنگ نرده را با سایر قسمت های ساختمان ست کنید تا زیباییبی نظیری ایجاد شود.

حفاظ پنجرهدوجداره

حفاظ پنجرهدوجداره نیز کار مرسومی است. معمولا در ساختمانهای مدرن و امروزی که همه پنجره upvc دارند. در طبقات اول و دوم برای ایجادامنیت بیشتر اقدام به ساخت حفاظ پنجره دوجداره می کنند. زیرا که سبکپنجره دو جداره باید با سبک حفاظ فلزی تناسب داشته باشد.

حفاظ پنجرهفرفورژه

نرده پنجره فرفورژه بر گرفته از اصطلاح فرانسوی به معنایآهن کوبیده می باشد، که به زبان فارسی راه پیدا کرده است.برای ساخت نرده پنجره فرفورژه، آهن‌ها را برای شکل پذیری در کوره میاندازند و سپس اقدام به ایجاد طرح ها و نقش های متفاوت می کنند. محافظ پنجرهفرفورژه چون تنوع زیادی در طرح و نقش دارند و می‌توانندجلوه جذابی در نمای ساختمان ایجاد کنند بسیار پر طرفدارند.

حفاظ جالیزی

بدون تردید بهترینحفاظ پنجره از جهت کنترل نور ورودی همین حفاظ زیباست. حفاظ جالیزی به خوبیحریم خصوصی را حفظ می کند بدون اینکه مانع ورود و خروج هوا به داخل ساختمان باشد.طراحی حفاظ پنجره آهنی به گونه ای است که حفاظ داخل یک شیار پهن در حدود ۴-۵سانتیمتری طراحی و اجرا می شود.

حفاظ پنجره آهنیباهاماس

این حفاظ های مدرنموقع باز شدن از لبه پایینی باز می شوند. درست مثل یک سایه بان از سمت بالا بهپنجره وصل هستند و تنها از بخش زیرین قابلیت حرکت را دارند. حفاظ باهاماس یابرمودایی از فلز، وینیل و به ندرت چوب ساخته می شوند و قابل نصب روی قسمت خارجیپنجره آهنی هستند. باهاماس از مقاوم ترین نوع حفاظ پنجره ساختمان است.

حفاظ پنجره آهنیکافه ای

اصطلاح حفاظ کافه ایمربوط به نوعی سازه محافظتی است که تنها نیمه پایینی پنجره ها را پوشش می دهد. اینحفاظ اغلب برای طبقات بالایی ساختمان هایی که دارای شیشه های بزرگ هستند، به کارگرفته می شود. حفاظ کافه ای جنبه محافظتی بیشتری را برای ساکنین ایجاد می کند. اگرچه پنجره های بزرگ طبقات بالای یک مجتمع در معرض سرقت نیستند ولی جهت جلوگیری ازحوادث احتمالی پیشنهاد می شود این سازه زیبا را برای پنجره فلزی در نظر بگیرید. بهخصوص خانواده هایی که فرزند خردسال در خانه دارند با این ترفند از حوادث سقوطپیشگیری می کنند.

نصب حفاظ پنجره از داخل

انواع حفاظ پنجرهآهنی،استیل ،فرفورژه را می توان هم در پشت پنجره و هم در داخل نصب کرد. حفاظپنجره داخل ساختمان به دلیل تمایل شخصی، سفارش دهنده ها نصب می شود. برای نصبحفاظ در داخل پنجره باید قوطی پروفیل به اندازه قاب داخلی ساخته شود و از لولابرای نصب حفاظ آهنی استفاده می شود. حفاظ های داخل پنجره ثابت نیستند و قابلیت بازو بسته شدن از لولا را دارند. به این ترتیب دسترسی به شیشه های پنجره برایتمیزکاری و نظافت شیشه ها هم امکان پذیر است.

حفاظ نرده ای برای درب و پنجره آهنی

ساخت نرده پنجره، در واقع به صورت نرده در مقابل پنجره ودرب قرار می‌گیرند و اغلب امکان باز و بسته کردن آن‌ها وجود ندارد. البته اگر ازحفاظ نرده‌ای برای نصب در مقابل درب‌های منزل شود، می‌توانید آن‌ها را در جهت در وبه صورت لولایی باز و بسته کنید.

حفاظ ابرویی برای پنجره‌هایی با ارتفاع زیاد

ساخت حفاظ‌ ابرویی پنجره معمولا نسبت به سایر حفاظ‌ها،کم تراکم‌تر است و همه پنجره را نمی پوشاند. حفاظ ابرویی معمولا روی پنجره‌هایی کهپهنای زیادی دارند نصب می‌شود. . بیشتر جنبه حفاظتیو زیبایی دارند و جزو حفاظ پنجره ضد سرقت نیستند.

بهترین نوع نرده حفاظ پنجره کدام است؟

انتخاب وساخت بهترین حفاظ به نوع پنجره، نمای ساختمان و مساحت پنجره مورد نظر بر میگردد. البته میزان بودجه شما نیز تعیین کننده است. از بین تمام مواردی که بیانکردیم معمولا نوع آکاردئونی و استیل از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند، بیشترپیشنهاد می شود. البته بیان این موضوع به معنای رد سایر گزینه ها نیست. جالب استبدانید یکی از مهمترین عواملی که ساخت حفاظ را مطمئن تر می کند، طرز ساخت ونحوه نصب بر روی قوطی پنجره می باشد که باید توسط افراد ماهر انجام شود. به همینعلت ما متخصصین هوم سرویز را به شما معرفی می کنیم.

قیمت ساخت حفاظ پنجره به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه ساخت حفاظپنجره بهموارد متعددی بستگی دارد. اما همواره مواردی هستند که بیشترین تاثیر را بر قیمتمحافظ پنجره و بر قیمت حفاظ پشت پنجره دارند که درادامه به توضیح این موارد خواهیم پرداخت.

· اندازه حفاظپنجره ساختمان

ساخت حفاظ پنجرهدوجداره با ساخت حفاظ ساده تفاوتی ندارد.میزان مواد مصرفی در ساخت حفاظ ارتباط مستقیمی با طول و عرض یا اندازه پنجره دارد. قیمت ساخت حفاظ پنجره به صورت متر مربع محاسبه می شود.بنابراین لازم است تا ابتدا اندازه چارچوب پنجره و قاب حفاظ با دقت محاسبه شود.

· جنس حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره در طراحی های متفاوت و متریال متنوعیساخته می شوند. قیمت حفاظ آهنی پنجره با توجه به متریال وجنس پروفیل استفاده شده در ساخت حفاظ تعیین می شود. حفاظ پنجره فرفورژه، استیل هرکدام با متریال مختلفی ساخته می شوند. ازین رو قیمت هر متر از پروفیل ، مشخص میکند که در نهایت چه مبلغی باید پرداخته شود.

· تزئینات حفاظپنجره

شکل وشمایل حفاظ پنجره مدرن با پنجره آهنی ساده تفاوت دارد. همینتفاوت ها و تزئینات اضافی روی حفاظ بر قیمت ساخت حفاظ پنجره متحرک یا ثابت تاثیر می گذارند. قیمت حفاظ فرفورژه که زیبایی و امنیت را یکجا ارائه می دهدبا قیمت نرده آهنی بالکن تفاوت دارد. هر چه ظرافت های ساختبیشتر باشد، قیمت ساخت نیز طبعا بالاتر می رود. یراق آلات خاص و منحصر به فرد، رنگآمیزی های سفارشی یا هر کار اضافی دیگری که در طراحی حفاظ پنجره انجام شود، تاسازه زیباتر شود بر هزینه حفاظ تاثیر می گذارند.

خدمات ساخت انواع حفاظ پنجره هوم سرویز با بالاترین کیفیت

همانطور که پیشتراعلام کردیم قسمت بالایی از کیفیت پنجره به نوع ساخت و مهارت نصاب حفاظپنجره یا آهنگر بر می گردد. همچنین پیشنهاد می شود که در پروسه ساختنرده آهنی از آهن بازیافتی استفاده نشود. زیرا مقاومت کمتری دارند. ازین روهوم سرویز آماده ارائه خدمات با کیفیت در زمینه نصب و تعمیر حفاظ پنجره بابهترین متریال موجود می باشد. جهت مشاهده نمونه کارها و بررسی قیمت دقیق می توانیدبه صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همکاران ما در کمترینزمان ممکن با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت حفاظ و نرده پنجره و همچنین ارایه خدمات ساخت حفاظ پنجره مدل نردبانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری انواع در و پنجره آهنی و چهارچوب فلزی, ساخت درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ استیل بانکی و ساده, ساخت و نصب حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, طراحی و ساخت انواع پله استیل، پیچ، گرد، حول محور، اکسپوز و ..., ساخت و نصب درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, طراحی و ساخت انواع تابلو سر درمغازه و فروشگاه, ساخت سوله کارگاهی و صنعتی در متراژهای مختلف, ساخت کانکس مسکونی چوبی و ساندویچ پنل در باغ، پارکها و مناطق توریستی , طراحی و ساخت انواع سایبان متحرک و ثابت, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراش و فرزکاری, جوشکاری انواع ورقهای ژئوممبران، پارچه ها و کفپوشهای ترموپلاستیکی کفپوش سالنهای ورزشی و ... می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت حفاظ و نرده پنجره

ساخت حفاظ پنجره مدل نردبانی

ساخت حفاظ پنجره فرفورژه سفارشی

ساخت حفاظ پنجره نیزه ای به همراه اس وسط

ساخت حفاظ چهار پهلو شکمی به همراه گل وسط

ساخت حفاظ پنجره مدرن و لوکس ویلا

ساخت حفاظ پنجره متحرک

نظرات کاربران

profile picture
مینا نوروزی
9 ماه پیش |حسین علیپور

خیلی خوش قول و به موقع کار انجام شد

شرایط ساخت حفاظ پنجره آهنی و دوجداره

قیمت دقیق ساخت و نصب حفاظ پنجره ها پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 900,000 الی 2,500,000 تومان
ساخت درب آکاردئونی فلزی
ساخت درب آکاردئونی فلزی
قیمت از 449,000 الی 5,400,000 تومان
نصب درب و پنجره دوجداره
نصب درب و پنجره دوجداره
قیمت از 310,000 الی 4,000,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 400,000 الی 29,300,000 تومان

خدمات ساخت حفاظ و نرده پنجره در این شهرها ارائه می شود:

ساخت حفاظ و نرده پنجره تهران
ساخت حفاظ و نرده پنجره کرج
ساخت حفاظ و نرده پنجره شیراز
ساخت حفاظ و نرده پنجره مشهد