حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

از 1154 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت حفاظ پنجره در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت حفاظ پنجره(کیلویی)

7,000 الی 11,000 تومان

قیمت ساخت حفاظ برای بالکن، پشت بام و تراس و راه پله(کیلویی)

8,000 الی 11,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت2,355,000 تومان

آنچه درباره حفاظ پنجره خواهید خواند

  • حفاظ پنجره ساده و طرحدار
  • انواع حفاظ پنجره و حفاظ بالکن
  • نصب حفاظ پنجره از داخل
  • بهترین نوع نرده پنجره کدام است؟
  • قیمت ساخت حفاظ پنجره به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات ساخت انواع حفاظ پنجره و حفاظ بالکن را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

حفاظ پنجره ساده و طرحدار

حفاظ پنجرهو حفاظبالکن علاوه بر اینکه به بالا رفتن میزان امنیتساختمان کمک می‌کند، باعث زیباتر شدن نمای ساختمان ها هم می‌شود. البته زیباتر شدننما به انتخاب مدل حفاظ پنجره ثابت یا متحرک نیز بستگی دارد. همچنین دربعضی مناطق که امکان برخورد ضربه و آسیب به شیشه وجود دارد اقدام به ساختحفاظ پنجره ثابت می کنند. در ادامه به معرفی انواع حفاظ و عواملموثر بر قیمت حفاظ پنجره خواهیم پرداخت.

انواع حفاظ پنجره و حفاظ بالکن

براساس نوع ساختمان وطراحی نما انواع مختلفی از حفاظ بالکن و پنجره ساده، سنتی و مدرن ساختهو نصب می شوند. البته نوع نرده پنجره کاملا سلیقه ای بر اساس سلایق مشتری نیز اجرامی شوند. در ادامه به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

ساخت حفاظ پنجرهمتحرک

انواع حفاظ پنجره ساده و شیک برای ایجاد امنیت طراحی شدهاند که که برخی پیچیده و برخی ساختار ساده تری دارند. ساخت حفاظ پنجره تاشو از ساده ترین و مستحکم ترین حفاظ ها محسوبمی شوند. با ساخت نرده پنجره تاشو می توان از ورود سارقین بهداخل ساختمان جلوگیری کرد. در واقع این سازه در گروه حفاظ پنجره ضد سرقت دسته بندی می شوند. حفاظ پنجره آکاردئونی و لولایی قابل نصب در هر فضایی ازجمله حفاظ بالکن و راه پله است.

حفاظ پنجره سادهو شیک

از نظر خیلی از افرادزیبایی در سادگی است. از این رو ترجیح می دهند اقدام به ساخت حفاظ پنجره آهنی ساده و شیک کنند. نرده پنجره ساده متشکل از آهن های عمودی یا افقی است. ساختنرده پنجره آهنی ساده از ساده‌ترین و ارزان‌ترین نوع است. در ساخت ایننرده‌ها از قوطی‌های آهنی ساده استفاده می‌شود. در ساخت نرده پنجرهساده کافیست که رنگ نرده را با سایر قسمت های ساختمان ست کنید تا زیباییبی نظیری ایجاد شود.

حفاظ پنجرهجدید

معمولا در ساختمانهایمدرن و امروزی که همه پنجره upvcدارند. در طبقات اول و دوم برای ایجاد امنیت بیشتر اقدامبه ساخت حفاظ پنجره می کنند. زیرا که سبک پنجره باید با سبک حفاظ فلزی تناسب داشته باشد.

حفاظ پنجرهفرفورژه

نرده پنجره فرفورژه بر گرفته از اصطلاح فرانسوی به معنایآهن کوبیده می باشد، که به زبان فارسی راه پیدا کرده است. برای ساخت نردهپنجره فرفورژه، آهن‌ها را برای شکل پذیری در کوره می اندازند و سپس اقدام بهایجاد طرح ها و نقش های متفاوت می کنند. این مدل محافظ پنجره چون تنوع زیادی در طرح و نقش دارند و می‌توانندجلوه جذابی در نمای ساختمان ایجاد کنند بسیار پر طرفدارند.

حفاظ جالیزی

بدون تردید بهترین نوعحفاظ از جهت کنترل نور ورودی همین مورد زیباست. حفاظ جالیزی به خوبیحریم خصوصی را حفظ می کند بدون اینکه مانع ورود و خروج هوا به داخل ساختمان باشد. نصبحفاظ پنجره آهنی به گونه ای است که حفاظ داخل یک شیار پهن در حدود ۴-۵سانتیمتری طراحی و اجرا می شود.

حفاظ پنجره آهنیباهاماس

این حفاظ های مدرنموقع باز شدن از لبه پایینی باز می شوند. درست مثل یک سایه بان از سمت بالا بهپنجره وصل هستند و تنها از بخش زیرین قابلیت حرکت را دارند. حفاظ باهاماس یابرمودایی از فلز، وینیل و به ندرت چوب ساخته می شوند و قابل نصب روی قسمت خارجیپنجره آهنی هستند. باهاماس از مقاوم ترین نوع حفاظ پنجره ساختمان است.

حفاظ پنجره آهنیکافه ای

اصطلاح حفاظ کافه ایمربوط به نوعی سازه محافظتی است که تنها نیمه پایینی پنجره ها را پوشش می دهد. اینموارد اغلب برای طبقات بالایی ساختمان هایی که دارای شیشه های بزرگ هستند، به کارگرفته می شود. حفاظ کافه ای جنبه محافظتی بیشتری را برای ساکنین ایجاد می کند. اگرچه پنجره های بزرگ طبقات بالای یک مجتمع در معرض سرقت نیستند ولی جهت جلوگیری ازحوادث احتمالی پیشنهاد می شود این سازه زیبا را برای پنجره فلزی در نظر بگیرید. بهخصوص خانواده هایی که فرزند خردسال در خانه دارند با این ترفند از حوادث سقوطپیشگیری می کنند.

نصب حفاظ پنجره از داخل

انواع حفاظ آهنی، استیل،فرفورژه را می توان هم در پشت پنجره و هم در داخل نصب کرد. نصب حفاظ پنجرهاز ساختمان به دلیل تمایل شخصی، سفارش دهنده ها نصب می شود. برای نصب حفاظ درداخل پنجره باید قوطی پروفیل به اندازه قاب داخلی ساخته شود و از لولا استفاده میشود. حفاظ های داخل پنجره ثابت نیستند و قابلیت باز و بسته شدن از لولا را دارند.به این ترتیب دسترسی به شیشه های پنجره برای تمیزکاری و نظافت شیشه ها هم امکانپذیر است.

بهترین نوع نرده پنجره کدام است؟

انتخاب وساخت بهترین حفاظ به نوع پنجره، نمای ساختمان و مساحت پنجره مورد نظر بر میگردد. البته میزان بودجه شما نیز تعیین کننده است. از بین تمام مواردی که بیانکردیم معمولا نوع آکاردئونی و استیل از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند، بیشترپیشنهاد می شود. البته بیان این موضوع به معنای رد سایر گزینه ها نیست. جالب استبدانید یکی از مهمترین عواملی که ساخت حفاظ را مطمئن تر می کند، طرز ساخت ونحوه نصب بر روی قوطی پنجره می باشد که باید توسط افراد ماهر انجام شود. به همینعلت ما متخصصین هوم سرویز را به شما معرفی می کنیم.

قیمت ساخت حفاظ پنجره به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ساخت حفاظ پنجره به موارد متعددی بستگی دارد. اماهمواره مواردی هستند که بیشترین تاثیر را بر قیمت حفاظ پشت پنجره دارندکه در ادامه به توضیح این موارد خواهیم پرداخت.

اندازه حفاظپنجره ساختمان

ساخت حفاظ پنجرهدوجداره با ساخت حفاظ ساده تفاوتی ندارد.میزان مواد مصرفی در ساخت حفاظ ارتباط مستقیمی با طول و عرض یا اندازه پنجره دارد. قیمت حفاظ پنجره به صورت متر مربع محاسبه می شود.بنابراین لازم است تا ابتدا اندازه چارچوب پنجره و قاب حفاظ با دقت محاسبه شود.

جنس حفاظ بالکنو پنجره

نرده پنجره در طراحی های متفاوت و متریال متنوعیساخته می شوند. قیمت حفاظ آهنی پنجره با توجه به متریال وجنس پروفیل استفاده شده در ساخت حفاظ تعیین می شود. انواع حفاظ هر کدام با متریالمختلفی ساخته می شوند. ازین رو قیمت هر متر از پروفیل ، مشخص می کند که در نهایتچه مبلغی باید پرداخته شود.

تزئینات حفاظپنجره

شکل و شمایل نردهپنجره متنوع هستند. همین تفاوت ها و تزئینات اضافی روی حفاظ بر قیمت ساخت حفاظ پنجره تاثیر می گذارند. قیمت حفاظ فرفورژه که زیبایی و امنیت را یکجا ارائه می دهدبا قیمت حفاظ بالکن تفاوت دارد. هر چه ظرافتهای ساخت بیشتر باشد، قیمت ساخت نرده پنجره نیز طبعا بالاتر می رود. یراقآلات خاص و منحصر به فرد، رنگ آمیزی های سفارشی یا هر کار اضافی دیگری که در طراحیحفاظ انجام شود، تا سازه زیباتر شود بر هزینه حفاظ تاثیر می گذارند.

خدمات ساخت انواع حفاظ پنجره و حفاظ بالکن را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

همانطور که پیشتر اعلامکردیم قسمت بالایی از کیفیت نرده پنجره به نوع ساخت و مهارت نصاب حفاظ پنجره یاآهنگر بر می گردد. همچنین پیشنهاد می شود که در پروسه ساخت نرده پنجره از آهنبازیافتی استفاده نشود. زیرا مقاومت کمتری دارند. ازین رو هوم سرویز آماده ارائهخدمات با کیفیت در زمینه نصب و تعمیر حفاظ پنجره با بهترینمتریال موجود می باشد. جهت مشاهده نمونه کارها و بررسی قیمت دقیق می توانید بهصورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همکاران ما در کمترین زمانممکن با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس حفاظ پنجره و همچنین ارایه خدمات ساخت حفاظ پنجره نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس حفاظ پنجره

ساخت حفاظ پنجره

ساخت حفاظ پنجره دوجداره

ساخت حفاظ بالکن

ساخت نرده پنجره ثابت و متحرک

ساخت حفاظ پنجره مدرن و لوکس ویلا

نصب حفاظ پنجره فرفورژه، آهنی و استیل

نظرات کاربران

profile picture
بهاره شهبازین

قشنگ و تمیز سر موقع کار انجام شد خیلی عالی بود

profile picture
مینا نوروزی

خیلی خوش قول و به موقع کار انجام شد

شرایط ساخت حفاظ پنجره آهنی و حفاظ پنجره دو جداره

قیمت دقیق ساخت و نصب حفاظ پنجره ها پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

mosquito-netting-service
توری پنجره
قیمت از 400,000 الی 3,800,000 تومان
metal-folding-door
ساخت درب آکاردئونی فلزی
قیمت از 600,000 الی 5,200,000 تومان
upvc-door-window
نصب درب و پنجره دوجداره
قیمت از 850,000 الی 3,800,000 تومان
camera-repair
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 2,000,000 الی 11,000,000 تومان