user
ساخت حفاظ آکاردئونی درب
هوم سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
ساخت درب آکاردئونی فلزی

ساخت حفاظ آکاردئونی درب

از 1153 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت حفاظ آکاردئونی درب در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت ساخت و نصب درب حفاظ اکاردئونی(1/70 تا 2متر مربع)

2,000,000 الی 3,200,000 تومان

قیمت ساخت و نصب درب حفاظ اکاردئونی (بزگتر از 2متر مربع)

2,800,000 الی 4,000,000 تومان

قیمت جاسازی قفل توکار

150,000 الی 300,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

مزایای ساخت حفاظ درب آکاردئونی فلزی چیست؟

نصب درب آکاردئونیفلزی بهعنوان یک حفاظ محسوب می شود که برای مراقبت بیشتر از ساختمان، در جلوی درب ورودیمنازل و درب پارکینگ نصب می شوند. نصب حفاظ درب آکاردئونی آهنی بانام های ساخت درب کشویی، ساخت حفاظ کرکره ای، ساختدرب تاشو و حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان نیز مورد جستجو قرار می گیرند.که همه اینها در واقع به یک محصول اشاره دارند و آن هم همان نصب حفاظآکارئونی است. درب آکاردئونی را می توان در یک طرف به صورتفشرده جمع کرد و موقع استفاده به راحتی به شکل اولیه برگرداند. از اینرو ساخت درب آکاردئونی علاوه بر مزایای امنیتی فراوانی که دارند مناسببرای استفاده از فضاهای محدود نیز هستند.

بیشترین انتظاری کهاز حفاظ در آکاردئونی داریم اینست که ضریب ایمنی ساختمان را افزایش دهد. درواقع بخش ایمنی و قفل ها درب ضد سرقت اهمیت بیشتری از شکل ظاهری آن دارد. انواعحفاظ در تاشو دارای دو نوع قفل است. یک قفل ایمن قوی روکار و یک قفل مخفی توکار برروی همه درب های ایمنی نصب می شود. اما جالب است بدانید که امکان نصب تعداد حلقههای قفل بیشتر برای درب با توجه به سفارش مشتری وجود دارد. لازم به ذکر است که بههیچ وجه تنها با باز شدن یکی از قفل ها درب حفاظ باز نخواهد شد و حتما باید تک تکقفل ها باز شود. به این ترتیب زمان بیشتری صرف باز شدن قفل ها می شود که همین امرامکان سرقت و دزدی را تا حد بسیار زیادی کم می کند.در ادامه به معرفی انواع حفاظ آکارئون درب وعوامل موثر بر قیمت حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی میپردازیم.

معرفی انواع حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان

نصب حفاظ ضدسرفت درب آپارتمان فلزی

ساختار اصلی در ساختدرب ریلی تاشو آکاردئونی، آهن می باشد به همین علت به نام درب آکاردئونیآهنی شناخته می شوند. از خصوصیت بارز این نوع درب ها استحکام بالا و طول عمر زیادآنها می باشد. پروفیل این درب ها قبل از ساخت با رنگ کوره و ضد زنگ، رنگ آمیزی میشوند به همین علت کاملا در مقابل رطوبت مقاومند.

درب آکاردئونیام دی اف

نوع دیگری از درب هایریلی تاشو از جنس mdf هستند. همانطور که می دانیم ام دی اف وزنبسیار بالایی دارد به همین علت برای استفاده در وسایل متحرک مناسب نیستند. به اینعلت که این درب ها زود از حالت خود خارج می شوند، متریال مناسبی برای ساختحفاظ درب آپارتمان محسوب نمی شوند.

درب آکاردئونیپی وی سی

یکی از مدل های پرطرفدار بعد از نوع فلزی آکاردئون، درب آکاردئونی پی وی سی است . این درب ها چونکاملا ضد آب و قابل شستشو هستند، ازین رو امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.البته لازم است بیان کنیم که این نوع محافظ ها از امنیت انواع آهنیبرخوردار نیستند.

انواع مدل حفاظ درب آکاردئونی فلزی

حفاظ دربآکاردئونی انواع مختلفی دارد. که براساس سلیقه و شرایط درب ورودیآپارتمان یا ویلا باید مدل و نوع آنها را تعیین کرد. در ساخت حفاظآکاردئونی طرح هایی مانند درب سه گل، درب 4 گل یا 4 لوزی و همچنین درب 5 گل ویا تمام لوزی استفاده می شود. همچنین در ساخت حفاظ درب آکاردئونیورودی جدید مدل های نرده ایتالیایی و ساخت حفاظ اکاردئونی پیچشکلاتی نیز بسیار پر طرفدار شده است. تعداد گل در درب آکاردئونی به اینمعنی است که دو ردیف لوزی به صورت افقی قرار گرفته اند. که تعداد این دو ردیف 2 گلو 4 گل ویا بیشتر نیز می شوند. همچنین امکان ساخت درب آکاردئونی فلزی دررنگ های مختلف بر اساس سلیقه مشتری وجود دارد.

درب آکاردئونیبرقی

برای باز و بسته شدنراحت تر از ریل آهنی چرخ دار استفاده می شود. این سازه نوعی درب حفاظ تاشو است که قابلیت ساخت به صورت یک لنگه و دولنگه را دارد. حتی درب های بزرگ پارکینگی را می توان با این سازه، ایمن کرد. درمورد درب پارکینگ و درب های بزرگ کارگاهی می توان از بازشوی برقی نیز روی دربآکاردئونی استفاده کرد. در این صورت باز و بسته شدن حفاظ توسط نیروی برق انجام میشود. درب آپارتمان با توجه به اندازه کوچکتری که دارد به صورت دستی باز و بسته میشود. امکان طراحی ویژه و سفارشی روی درب آپارتمان وجود دارد. به این ترتیب ظاهردرب حس محبوس بودن را ایجاد نمی کند.

نصب درب آکاردئونی در ساختمان های اداری-تجاری

درب های آکاردئونیتنها به عنوان نصب حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان مورد استفاده قرار نمی گیرند.در ساختمان های پر رفت و آمد تجاری و اداری می توان درب اصلی ساختمان، ورودیپارکینگ و درب واحدها را با استفاده از نرده های فلزی، ایمن سازی کرد. این درب هادر کنار سایر سیستم های حفاظتی، امنیت داخل ساختمان را افزایش می دهند. موقع حضوردر ساختمان می توان درب آکاردئونی را در یک طرف درب ورودی جمع کرد. در این حالتنرده فلزی فضای زیادی را اشغال نمی کند. درب های بزرگ پارکینگی معمولا در دو طرفقاب جمع می شوند و در نهایت فضای بسیار کمی را اشغال می کنند.

مراحل ساخت درب اکاردئونی ورودی چگونه است؟

اولین مرحله اندازهگیری ابعاد و اندازه در ساخت محافظ درب ورودی است. مهم ترینمرحله در ساخت حفاظ درب آپارتمان مرحله رنگ آمیزی حفاظ آهنی است.که تعیین کننده کیفیت درب است. در این مرحله رنگ زمینه و اصلی باید در داخل کورهانجام بگیرد. مرحله بعدی رنگ آمیزی بر اساس نظر و سفارش مشتری انجام می گیرد. درمرحله آخر رنگ آمیزی یک لایه روکش پلی استر برای ماندگاری بیشتر زده خواهد شد. پساز مرحله رنگ آمیزی حفاظ درب آکاردئونی نوبت به نصب در چهارچوب است.

تفاوت درب ضد سرقت و حفاظ درب آکاردئونی

ساخت حفاظ آکاردئونیدرب به نوعی حفاظ کشویی فلزی گفته می شود که اغلب جهتمحافظت بیشتر از درب ورودی واحدهای آپارتمان، فروشگاه ها، حفاظآکاردئونی مغازه و انبارها استفاده می شود. در ساخت حفاظ کرکرهای تسمه های فلزی به وسیله پین های فلزی به هموصل شده اند. اما متاسفانه ساختار درب های ضد سرقت از هر نوعی که باشند چه فولادیچه ساده سارقین به راحتی از طروق مختلف می توانند قفل های درب را هک کنند و بهمحیط وارد شوند. لذا اگر درب هر چند عدد زبانه هم داشته باشد وقتی توپی قفلتخریب شوند تمام زبانه ها باهم باز می شوند ولی در حفاظ کرکره ای همچینامکانی وجود ندارد. ازین رو بهتر است برای ایجاد امنیت بیشتر از ساخت دربآکاردئونی آهنی به صورت سه لایه پرچ مخفی روی درب‌های ضد سرقت استفادهشود.

قیمت ساخت حفاظ آکاردئونی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت حفاظ دربآپارتمان بهاندازه متر مربع درب بستگی دارد. طبعا هر چه درب کوچکتر باشد باعث می شود آهنکمتری مصرف شود قیمت درب آکاردئونی مغازه و آپارتمان کاهشپیدا می کند. قیمت هر متر درب آکاردئونی فلزی مبلغ ثابتی اشت.

عامل مهم دیگر دربرآورد قیمت حفاظ درب آپارتمان ارتفاع درب است هرچه درب کوتاه ترباشد قیمت درب آکاردئونی آپارتمان کمتر می شود. همچنینی نوع طرح نیزتعیین کننده قیمت حفاظ آکاردئونی هستند. به طوری که هر چه طرحساده تر باشد وزن در کاهش پیدا می کند و هزینه نصب حفاظ دربآکاردئونی نیز کمتر می شود. تعداد تسمه های به کار رفته در ساخت حفاظآکاردئونی نیز در تعیین قیمت حفاظ درب ضد سرقت موثرند. به طوری کههر چه فاصله تعداد تیغه های عمودی بیشتر باشد تعداد کمتری تیغه استفاده می شود ودر نتیجه قیمت ساخت محافظ درب آهنی نیز کاهش پیدا می کند.

تعمیر درب آکاردئونی فلزی

در ساخت انواع حفاظباید از پروفیل مرغوب استفاده نمود. پروفیل های بازیافتی یا ضعیف و تو خالی مناسب نیستند. توجه داشته باشید که هر ارزانینشان دهنده انصاف سازنده نیست. بسیار دیده شده که برخی از سازنده ها برای کاهشهزینه ساخت از مواد اولیه نامرغوب استفاده می کنند. پروفیل تو خالی و ضعیف بعد ازمدتی تغییر شکل می دهد و سازه از حالت استاندارد خارج می شود. نکته دیگر در موردیراق آلات حفاظ درب فلزی است. متاسفانه تقلب در این زمینه نیز زیاد است. اگر سازهاستاندارد نبوده و کیفیت ساخت مناسبی هم نداشته باشد دیر یا زود نیاز با مشکلروبرو می شوید. به این ترتیب هزینه تعمیر حفاظ درب آکاردئونی فلزی را هم در نظربگیرید.

برای تعمیر حفاظآکاردئونی فلزی لازم است تا همه یراق آلات نامرغوب تعویض شوند. دستگیره، لولا،قفل ریل و …. بخشی از یراق آلات در حفاظ فلزی هستند. پروفیل فریم فلزی بر روی ریلحرکت می کند. برای اینکه حرکت حفاظ روی ریل روان باشد کیفیت غلطک ها تاثیرگذاراست. غلطک هایی قوی برای تحمل وزن درب فلزی در سازه نصب می شوند. استفاده از غلطکهای ضعیف یکی از علل خوب حرکت نکردن پروفیل روی ریل است. هزینه تعمیر حفاظ دربفلزی با توجه به ایراد و میزان خرابی اعلام می شود. برای مثال وقتی قفل توکاربه هر دلیل ایراد داشته باشد، هزینه تعویض آن بستگی به قیمت کنونی قفل در بازاردارد. به طور کلی قیمت گذاری برای هزینه های تعمیرات به صورت توافقی انجام می شود.بخشی از این هزینه مربوط به قطعات جایگزین در یراق آلات حفاظ درب فلزی است ودستمزد تعمیرکار هم از قبل هماهنگی می شود.

ساخت و نصب درب آکاردئونی فلزی هوم سرویز

ساخت حفاظ کرکره ایاز جمله مهمترین اقداماتی است که باید هر خانواری انجام دهد. در واقع باید بدانیدکه تنها اکتفا کردن به درب آپارتمان اشتباه فاحشی می باشد که خسارات و تلفات زیادیرا در پی خواهد داشت. ازین رو تیم هوم سرویز با ارائه خدمات ساخت حفاظ کرکره ایو ساخت حفاظ درب آکاردئونی فلزی در تهران آماده خدمات رسانی بهمشتریان خود می باشد.

برایاستعلام قیمت نصب حفاظ درب آکاردئونی و اطلاع از قیمت هرمتر درب آکاردئونی کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و توضیحات لازم را در اختیار شماقرار دهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت حفاظ آکاردئونی درب و همچنین ارایه خدمات ساخت و نصب درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری انواع در و پنجره آهنی و چهارچوب فلزی, ساخت درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره مدل نردبانی, ساخت حفاظ استیل بانکی و ساده, ساخت و نصب حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, طراحی و ساخت انواع پله استیل، پیچ، گرد، حول محور، اکسپوز و ..., طراحی و ساخت انواع تابلو سر درمغازه و فروشگاه, ساخت سوله کارگاهی و صنعتی در متراژهای مختلف, ساخت کانکس مسکونی چوبی و ساندویچ پنل در باغ، پارکها و مناطق توریستی , طراحی و ساخت انواع سایبان متحرک و ثابت, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراش و فرزکاری, جوشکاری انواع ورقهای ژئوممبران، پارچه ها و کفپوشهای ترموپلاستیکی کفپوش سالنهای ورزشی و ... می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت حفاظ آکاردئونی درب

ساخت و نصب درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی

ساخت درب آکاردئونی دو جداره و ساده

ساخت درب آکاردئونی مغازه

ساخت حفاظ درب آپارتمانی ضد سرقت

ساخت درب آکاردئونی برقی

ساخت درب آکاردئونی پارکینگ و ...

نظرات کاربران

profile picture
ایمان رحمانی
11 ماه پیش |محسن وطن خواه

کارشون عالی بود ولی کمی مبلغ بالا بود برای یک درب انباری 3000000 تومان دریافت کردن

شرایط ساخت حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان

قیمت دقیق حفاظ درب پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت حفاظ پنجره
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 2,610,000 الی 8,130,000 تومان
قفل و کلید
قفل و کلید
قیمت از 200,000 الی 560,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 400,000 الی 29,300,000 تومان
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 400,000 الی 800,000 تومان

خدمات ساخت حفاظ آکاردئونی درب در این شهرها ارائه می شود:

ساخت حفاظ آکاردئونی درب تهران
ساخت حفاظ آکاردئونی درب کرج
ساخت حفاظ آکاردئونی درب شیراز
ساخت حفاظ آکاردئونی درب مشهد