درب آکاردئونی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
ساخت درب آکاردئونی فلزی

درب آکاردئونی

از 1153 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت درب آکاردئونی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت و نصب درب حفاظ اکاردئونی(1/70 تا 2متر مربع)

3,000,000 الی 4,500,000 تومان

قیمت ساخت و نصب درب حفاظ اکاردئونی (بزگتر از 2متر مربع)

3,800,000 الی 5,000,000 تومان

قیمت جاسازی قفل توکار

150,000 الی 300,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت6,200,000 تومان

آنچه درباره درب آکاردئونی خواهید خواند

  • درب آکاردئونی
  • معرفی انواع حفاظ آکاردئونی
  • انواع مدل حفاظ درب آکاردئونی فلزی
  • درب آکاردئونی برقی
  • نصب درب آکاردئونی در ساختمان های اداری و تجاری
  • مراحل ساخت درب اکاردئونی ورودی چگونه است؟
  • تفاوت درب ضد سرقت و حفاظ درب آکاردئونی
  • قیمت درب آکاردئونی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • تعمیر درب آکاردئونی
  • ساخت و نصب درب آکاردئونی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی به عنوان یک حفاظ در ورودی محسوب می شودکه برای مراقبت بیشتر از ساختمان نصب می شوند. نصب حفاظ آکاردئونیآهنی با نام های ساخت درب کشویی، ساخت حفاظ کرکره ای، ساختدرب تاشو و حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان نیز مورد جستجوقرار می گیرند. که همه اینها در واقع به یک محصول اشاره دارند و آن همهمان نصب حفاظ آکارئونی است. درب آکاردئونی را می تواندر یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به راحتی به شکل اولیه برگرداند.از این رو ساخت درب آکاردئونی علاوه بر مزایای امنیتی فراوانی که دارندمناسب برای استفاده از فضاهای محدود نیز هستند.

بیشترین انتظاری کهاز حفاظ آکاردئونی داریم اینست که ضریب ایمنی ساختمان را افزایش دهد.در واقع بخش ایمنی و قفل های درب آکارئونی اهمیت بیشتری از شکل ظاهری آن دارد.انواع حفاظ آکاردئونی دارای دو نوع قفل است. یک قفل ایمن قوی روکار و یک قفل مخفیتوکار بر روی همه درب های ایمنی نصب می شود. اما جالب است بدانید که امکان نصبتعداد حلقه های قفل بیشتر برای درب با توجه به سفارش مشتری وجود دارد. لازم به ذکراست که به هیچ وجه تنها با باز شدن یکی از قفل ها درب حفاظ باز نخواهد شد و حتماباید تک تک قفل ها باز شود. به این ترتیب زمان بیشتری صرف باز شدن قفل ها می شودکه همین امر امکان سرقت و دزدی را تا حد بسیار زیادی کم می کند. در ادامه به معرفی انواع دربآکاردئونی و عوامل موثر بر قیمت درب آکارئونی می پردازیم.

معرفی انواع حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونیفلزی

ساختار اصلی در ساختدرب ریلی تاشو آکاردئونی، آهن می باشد به همین علت به نام درب آکاردئونی آهنیشناخته می شوند. از خصوصیت بارز این نوع درب ها استحکام بالا و طول عمر زیاد آنهامی باشد. پروفیل این درب ها قبل از ساخت با رنگ کوره و ضد زنگ، رنگ آمیزی می شوندبه همین علت کاملا در مقابل رطوبت مقاومند.

درب آکاردئونیام دی اف

نوع دیگری از درب هایریلی تاشو از جنس mdf هستند. همانطور که می دانیم ام دی اف وزنبسیار بالایی دارد به همین علت برای استفاده در وسایل متحرک مناسب نیستند. به اینعلت که این درب ها زود از حالت خود خارج می شوند، متریال مناسبی برای ساختحفاظ درب آپارتمان محسوب نمی شوند.

ساخت دربآکاردئونی پی وی سی

یکی از مدل های پرطرفدار بعد از نوع فلزی آکاردئون، درب آکاردئونی پی وی سی است . این درب ها چونکاملا ضد آب و قابل شستشو هستند، ازین رو امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.البته لازم است بیان کنیم که این نوع محافظ ها از امنیت انواع آهنیبرخوردار نیستند.

انواع مدل حفاظ درب آکاردئونی فلزی

حفاظ درب آکاردئونی انواع مختلفی دارد. که براساس سلیقهو شرایط درب ورودی آپارتمان یا ویلا باید مدل و نوع آنها را تعیین کرد. در ساختحفاظ آکاردئونی طرح هایی مانند درب سه گل، درب 4 گل یا 4 لوزی و همچنیندرب 5 گل و یا تمام لوزی استفاده می شود. همچنین در ساخت حفاظ درب آکاردئونیورودی جدید مدل های نرده ایتالیایی و ساخت حفاظ اکاردئونی پیچشکلاتی نیز بسیار پر طرفدار شده است. تعداد گل در درب آکاردئونی به اینمعنی است که دو ردیف لوزی به صورت افقی قرار گرفته اند. که تعداد این دو ردیف 2 گلو 4 گل ویا بیشتر نیز می شوند. همچنین امکان ساخت درب آکاردئونی فلزی دررنگ های مختلف بر اساس سلیقه مشتری وجود دارد.

درب آکاردئونی برقی

برای باز و بسته شدنراحت تر از ریل آهنی چرخ دار استفاده می شود. این سازه نوعی هم درب آکاردئونیاست که قابلیت ساخت به صورت یک لنگه و دو لنگه را دارد. حتی درب های بزرگ پارکینگیرا می توان با این سازه، ایمن کرد. در مورد درب های بزرگ می توان از بازشوی برقینیز روی درب آکاردئونی استفاده کرد. در این صورت باز و بسته شدن حفاظ توسط نیرویبرق انجام می شود. درب آپارتمان با توجه به اندازه کوچکتری که دارد به صورت دستیباز و بسته می شود. امکان طراحی ویژه و سفارشی وجود دارد. به این ترتیب ظاهر درب آکاردئونیحس محبوس بودن را ایجاد نمی کند.

نصب درب آکاردئونی در ساختمان های اداری و تجاری

درب آکاردئونی تنهابه عنوان نصب حفاظ آکاردئونی آپارتمان مورد استفاده قرار نمی گیرند. درساختمان های پر رفت و آمد تجاری و اداری می توان درب اصلی ساختمان، ورودی پارکینگو درب واحدها را با استفاده از نرده های فلزی، ایمن سازی کرد. این درب ها در کنارسایر سیستم های حفاظتی، امنیت داخل ساختمان را افزایش می دهند. موقع حضور درساختمان می توان درب آکاردئونی را در یک طرف درب ورودی جمع کرد. در این حالت نردهفلزی فضای زیادی را اشغال نمی کند. درب های بزرگ معمولا در دو طرف قاب جمع می شوندو در نهایت فضای بسیار کمی را اشغال می کنند.

مراحل ساخت درب اکاردئونی ورودی چگونه است؟

اولین مرحله اندازهگیری ابعاد و اندازه در ساخت حفاظ آکاردئونی است. مهم ترین مرحلهدر ساخت حفاظ آکاردئونی مرحله رنگ آمیزی حفاظ آهنی است.که تعیین کننده کیفیت درب است. در این مرحله رنگ زمینه و اصلی باید در داخل کورهانجام بگیرد. مرحله بعدی رنگ آمیزی بر اساس نظر و سفارش مشتری انجام می گیرد. درمرحله آخر رنگ آمیزی یک لایه روکش پلی استر برای ماندگاری بیشتر زده خواهد شد. پساز مرحله رنگ آمیزی حفاظ آکاردئونی نوبت به نصب در چهارچوب است.

تفاوت درب ضد سرقت و حفاظ درب آکاردئونی

ساخت حفاظ آکاردئونیدرب به نوعی حفاظ کشویی فلزی گفته می شود که اغلب جهت محافظت بیشتراز درب ورودی واحدهای آپارتمان، فروشگاه ها، حفاظ آکاردئونیمغازه و انبارها استفاده می شود. در ساخت حفاظ آکاردئونی تسمه هایفلزی به وسیله پین های فلزی به هم وصل شده اند. اما متاسفانه ساختار درب های ضدسرقت از هر نوعی که باشند چه فولادی چه ساده سارقین به راحتی از طروق مختلف میتوانند قفل های درب را هک کنند و به محیط وارد شوند. لذا اگر درب هر چند عددزبانه هم داشته باشد وقتی توپی قفل تخریب شوند تمام زبانه ها باهم باز می شوند ولیدر حفاظ آکارئونی همچین امکانی وجود ندارد. ازین رو بهتر است برای ایجادامنیت بیشتر از ساخت درب آکاردئونی آهنی به صورت سه لایه پرچ مخفی رویدرب‌های ضد سرقت استفاده شود.

قیمت درب آکاردئونی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت حفاظ آکاردئونی به اندازه متر مربع درب بستگی دارد.طبعا هر چه درب کوچکتر باشد باعث می شود آهن کمتری مصرف شود قیمت دربآکاردئونی مغازه و آپارتمان کاهش پیدا می کند. قیمت هر متر دربآکاردئونی فلزی مبلغ ثابتی اشت.

عامل مهم دیگر دربرآورد قیمت حفاظ آکاردئونی، ارتفاع درب است هرچه درب کوتاه ترباشد قیمت درب آکاردئونی آپارتمان کمتر می شود. همچنینی نوع طرحنیز تعیین کننده قیمت حفاظ آکاردئونی هستند. به طوری که هر چهطرح ساده تر باشد وزن در کاهش پیدا می کند و قیمت حفاظ آکاردئونی نیزکمتر می شود. تعداد تسمه های به کار رفته در ساخت حفاظ آکاردئونی نیز درتعیین قیمت درب آکاردئونی موثرند. به طوری که هر چه فاصله تعدادتیغه های عمودی بیشتر باشد تعداد کمتری تیغه استفاده می شود و در نتیجه قیمتساخت حفاظ آکاردئونی نیز کاهش پیدا می کند.

تعمیر درب آکاردئونی

در ساخت انواع حفاظآکاردئونی باید از پروفیل مرغوب استفاده نمود. پروفیل های بازیافتی یا ضعیف وتو خالی مناسب نیستند. توجه داشته باشید که هر ارزانینشان دهنده انصاف سازنده نیست. بسیار دیده شده که برخی از سازنده ها برای کاهش قیمتدرب آکاردئونی از مواد اولیه نامرغوب استفاده می کنند. پروفیل تو خالی و ضعیفبعد از مدتی تغییر شکل می دهد و سازه از حالت استاندارد خارج می شود. نکته دیگر درمورد یراق آلات حفاظ درب است. متاسفانه تقلب در این زمینه نیز زیاد است. اگر سازهاستاندارد نبوده و کیفیت ساخت مناسبی هم نداشته باشد دیر یا زود نیاز با مشکلروبرو می شوید. به این ترتیب هزینه تعمیر حفاظ درب آکاردئونی فلزی را هم درنظر بگیرید.

برای تعمیر دربآکاردئونی فلزی لازم است تا همه یراق آلات نامرغوب تعویض شوند. دستگیره،لولا، قفل ریل و …. بخشی از یراق آلات در حفاظ فلزی هستند. پروفیل فریم فلزی برروی ریل حرکت می کند. برای اینکه حرکت حفاظ روی ریل روان باشد کیفیت غلطک هاتاثیرگذار است. غلطک هایی قوی برای تحمل وزن درب فلزی در سازه نصب می شوند.استفاده از غلطک های ضعیف یکی از علل خوب حرکت نکردن پروفیل روی ریل است. هزینهتعمیر حفاظ آکاردئونی با توجه به ایراد و میزان خرابی اعلام می شود. برایمثال وقتی قفل توکار به هر دلیل ایراد داشته باشد، هزینه تعویض آن بستگی به قیمتکنونی قفل در بازار دارد. به طور کلی قیمت گذاری برای هزینه های تعمیرات به صورتتوافقی انجام می شود. بخشی از این هزینه مربوط به قطعات جایگزین در یراق آلات حفاظدرب فلزی است و دستمزد تعمیرکار هم از قبل هماهنگی می شود.

ساخت و نصب درب آکاردئونی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت حفاظ آکاردونی از جمله مهمترین اقداماتی است که باید هرخانواری انجام دهد. در واقع باید بدانید که تنها اکتفا کردن به درب آپارتماناشتباه فاحشی می باشد که خسارات و تلفات زیادی را در پی خواهد داشت. ازین رو تیمهوم سرویز با ارائه خدمات ساخت حفاظ درب آکاردئونی فلزی آماده خدمات رسانی بهمشتریان خود می باشد.

برایاستعلام قیمت نصب حفاظ درب آکاردئونی و اطلاع از قیمت هرمتر درب آکاردئونی کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و توضیحات لازم را در اختیار شماقرار دهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس درب آکاردئونی و همچنین ارایه خدمات ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس درب آکاردئونی

ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی

نصب درب آکاردئونی ساده و طرحدار

ساخت درب آکاردئونی مغازه

ساخت حفاظ آکاردئونی درب آپارتمانی ضد سرقت

ساخت درب آکاردئونی برقی

ساخت درب آکاردئونی پارکینگ و ...

نظرات کاربران

profile picture
ایمان رحمانی

کارشون عالی بود ولی کمی مبلغ بالا بود برای یک درب انباری 3000000 تومان دریافت کردن

شرایط ساخت حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان و درب آکاردئونی مغازه

قیمت دقیق حفاظ درب پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت حفاظ پنجره
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 2,500,000 الی 2,500,000 تومان
قفل و کلید
قفل و کلید
قیمت از 250,000 الی 750,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 700,000 الی 5,000,000 تومان
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 1,700,000 الی 2,000,000 تومان