نصب دزدگیر اماکن
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت

نصب دزدگیر اماکن

از 1214 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب دزدگیر اماکن در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت نصب دزدگیر منزل و شرکت به همراه سیم کیشی(دو سنسور)

350,000 الی 500,000 تومان

قیمت نصب دزدگیر منزل و شرکت به همراه سیم کشی دو سنسور به بالا(به ازای هر سنسور اضافه)

170,000 تومان

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت1,700,000 تومان

آنچه درباره نصب دزدگیر اماکن خواهید خواند

 • نصب دزدگیر منزل و شرکت‌ها
 • انواع دزدگیر منزل و شرکت
 • در نصب دزدگیر اماکن کلاسیک از چه تجهیزاتی استفاده می شود؟
 • انواع سیستم اعلام سرقت
 • نکات مهم در آموزش نصب دزدگیر منزل
 • تعمیر دزدگیر اماکن
 • تعمیر دزدگیر منزل
 • قیمت نصب دزدگیر اماکن، منزل و شرکت‌ها به چه مواردی بستگی دارد؟
 • هزینه‌ تعمیر دزدگیر اماکن چگونه محاسیه می شود؟
 • خدمات نصب دزدگیر ساختمان و تعمیرات دزدگیر اماکن را به متخصصین هومسرویز بسپارید

نصب دزدگیر منزل و شرکت‌ها

نصب دزدگیر اماکن، نصب دزدگیر مغازه و نصبدزدگیر منزل یا سیستم اعلام سرقت تلفنی از کاربردی ترین تجهیزات امنیتیهستند که در جهت تضمین جان و مال ساکنین یک ساختمان راه اندازی می شوند.عملکرد حفاظتی سیستم دزدگیر اماکن به ‌این ‌ترتیب است که سنسورهایدزدگیر، هرگونه حرکت یا ورود غیرمجاز به محیط مدنظر را از طریق آلارم یا تماستلفنی اطلاع‌رسانی می‌کنند. نصب دزدگیر منزلدزدگیرشرکت یا سیستم اعلام سرقت برای جلوگیری از ورود غیر مجاز به شرکت و سازمان ها نصبمی شود. اهمیت راه اندازی دزدگیر اماکن در بانک ها، گویای کاربردی بودن و مطمئنبودن آن ها می باشد.

نصب و تعمیردزدگیر شرکت مهم‌ترین اقدامی است که برای حفاظت از محیط کاری خود می‌توانیدانجام دهید. هزینه خرید و نصب دزدگیر شرکت و نصب دزدگیر منزل در مقابل هزینه‌هایاحتمالی که در صورت سرقت از محل کار شما ممکن است به وقوع بپیوندد. مبلغ ناچیزی بهشمار می‌آید. در ادامه به معرفیانواع دزدگیرها و عوامل موثر بر قیمت نصب دزدگیر اماکن و هزینهتعمیر دزدگیر منزل می پردازیم.

انواع دزدگیر منزل و شرکت

 • نصبدزدگیر منزل ساده. این دزدگیر صرفاً با استفاده از پخش کردن آژیر، اعلامسرقت می‌کند.
 • نصبدزدگیر شرکت یا منازل که با استفاده از سیستم هشدار به خطوط تلفن ثابت از وقوع جرمخبر می‌دهد.
 • نصبدزدگیر اماکن سیم کارتی
 • نصبدزدگیر اماکن بیسیم
 • نصبدزدگیر اماکن تحت شبکه

در نصب دزدگیر اماکن کلاسیک از چه تجهیزاتی استفاده می شود؟

· پنل مرکزی درنصب دزدگیر اماکن کلاسیک

پنل مرکزی دزدگیر مهمترین قسمت در این سیستم می باشد. پنل در واقع مرکز کنترل در نصب سیستم اعلام سرقتمی باشد. تمام تجهیزات جانبی روی این قسمت قرار دارند

· چشمی ها در نصبدزدگیر شرکت ها

چشمی دزدگیر نیز تمامحرکت ها را بررسی می کند و در صورت شناسایی فرمان خطر را به پنل ارسال می کند.

· مگنت در نصبدزدگیر منزل

مگنت ها که به صورتبیسیم یا با سیم وجود دارند که در ورودی درب و پنجره نصب می شوند و در هنگام بازوبسته شدن فرمان خطر را به پنل اصلی ارسال می کنند.

· نصب سنسور حرکتیدر نصب دزدگیر منازل

سنسورهایی که در دزدگیر منازل استفاده می شود به گونه ایطراحی شده اند تا در هنگام شکست شیشه و لرزش فعال شده و فرمان خطر را ارسال میکنند.

· پدال دزدگیر درنصب دزدگیر اماکن

پدال نیز نوعی ابزارفعال کننده دزدگیر است که به صورت دستی فعال می شود. از این تجهیزات برای نصبدزدگیر مغازه طلافروشی و بانک ها استفاده می شود.

· تلفن کننده درنصب دزدگیر اماکن

استفاده از پیام رسانو تلفن کننده به دو صورت خط ثابت و سیم کارتی در دزدگیرها مورد استفاده قرار میگیرند. به این ترتیب که با فعال شدن پنل با تماس تلفنی به صاحبین سازمان اطلاعرسانی می کنند.

· اسپیکر در نصبدزدگیر مغازه

این تجهیزات در واقعبلندگوهای قدیمی هستند که در هنگام خطر صدای زیادی ایجاد می کنند.

· ریموت دزدگیر درنصب دزدگیر منزل

تعمیر ریموت دزدگیر برایفعالسازی و قطع کردن سیستم اعلام سرقت مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع سیستم اعلام سرقت

نصب دزدگیر منزلآژیری

نصب دزدگیر اماکنآژیری، از ساده ترین سیستم اعلام سرقت برای اماکن به شمار می‌آید. زیراکه هیچ‌گونهاعلان از راه دور ندارد و صرفاً در صورت بروز هر اتفاقی آژیر می‌کشد. البته ایننوع نصب دزدگیر در شرکت زیاد توصیه نمی‌شود. چون ازکارانداختناین آژیر کار چندان سختی نیست. همچنین نصب دزدگیر اماکن مناسب فضاهایی می باشد کهدر نزدیکی محیط موردنظر شخصی باشد که بتواند سریعاً پس از پخش آژیر به پلیس اطلاع‌رسانیکند.

نصب دزدگیر اماکنبا استفاده از سیستم آلارم به خط ثابت تلفن

نسل بعدی نصب دزدگیراماکن که کمی نسبت به مدل قبلی پیشرفته‌تر است. نصب و تعمیر دزدگیر اماکن بااستفاده خطوط تلفن می‌باشد. در این نوع دزدگیرها علاوه بر به صدا در آمدن آژیر،اقدام به تماس با شماره‌های ذخیره شده در تلفن ثابت می‌کند. از معایب و مشکلات ایندزدگیرها امکان قطع خطوط تلفن توسط سارقین است. البته هنوز هم در بسیاری از منازلبه علت قیمت دزدگیر منزل ارزان به نصب و راه‌اندازی این مدل می‌پردازند.

نصب دزدگیراماکن سیم کارتی

نصب دزدگیر اماکن سیمکارتی ازبروز ترین و جدیدترین دزدگیرهای موجود در بازار هستند. طریقه کار این نوع دزدگیرهابه ترتیبی است که در زمان بروز هرگونه خطر، دزدگیر با استفاده از سیم کارتی که درآن تعبیه شده است به تماس یا ارسال اس‌ام‌اس به شماره‌های ذخیره شده می‌کند.

تعمیر دزدگیر سیمکارتی برایتمامی مکان‌های مسکونی، تجاری و مغازه‌ها مناسب است. همچنین در این نوع دزدگیرهااعلام قطعی برق و اتمام باطری نیز اطلاع داده می‌شود.

نصب دزدگیر منزلبیسیم

نصب دزدگیر اماکنبیسیم یاوای‌فای تفاوت‌های زیادی با همنوعان سیمی خود دارد. اولین و ملموس‌ترین تفاوت آنهاعدم نیاز به سیم‌کشی می‌باشد. مورد بعدی قیمت دزدگیر بیسیم است، کهاندکی گرانتر می باشد. البته با توجه به هزینه سیم کشی، داکت کشی و غیره برای نصبدزدگیر سیمی و ساده، در نهایت تفاوت چندانی با هم نخواهند داشت.

به خاطر داشته باشیدکه نصب دزدگیر بیسیم مناسب مکانهای بسیار پر رفت وآمد نیست. زیرابا افزایش تعداد چشمی دزدگیر، مصرف باتری آنها بالا می رود و دقت شناساییدزدگیر به طبع کاهش پیدا می‌کند.

نصب دزدگیراماکن تحت شبکه

منظور از تحت شبکهایجاد یک سیستم هوشمند ساختمانی است. به این ترتیب امکان مانیتورینگ و مدیریتدزدگیر تحت شبکه از راه دور مقدور می‌شود. از نصب دزدگیر تحت شبکه معمولادر سازمان های بسیار وسیع استفاده می‌شود. از برندهای مطرح تولید کننده این نوعدزد گیرها، به برند پارادوکس می توان اشاره نمود.

نکات مهم در آموزش نصب دزدگیر منزل

برای نصب پنل مرکزیدزدگیر شما باید نکات زیر را مدنظر داشته باشید :

 • پنل مرکزیباید در مکانی قرار بگیرد که گرم و مرطوب نباشد.
 • در مکاننصب دزدگیر اماکن باید امکان اتصال آن به برق و یا پریز برق وجود داشته باشد.
 • همچنینمکان نصب پنل مرکزی باید به‌ سادگی در دسترس باشد که بتوان تنظیمات لازم را روی آنانجام داد.
 • پنل مرکزیدزدگیر ساختمان باید نسبت به سنسورها و هشداردهنده‌ها در نزدیک‌ترین حالت ممکن ودر مرکزی‌ترین مکان قرار بگیرد.
 • در مکاننصب پنل مرکزی دزدگیر ساختمان باید امکان ورود کابل‌های ورودی و خروجی سنسورها وآژیرها وجود داشته باشد.
 • پنل مرکزیدزدگیر ساختمان باید در مکانی نصب شود که ریموت کنترل آن حتی از پشت در ورودی نیزعمل کند و برد کافی داشته باشد.
 • برای نصبدزدگیر ساختمان سیم‌کارتی نیز مکان نصب دزدگیر منزل باید آنتن کافی داشته باشد تادر صورت هشدار، تماس برقرار شود.

تعمیر دزدگیر اماکن

دزد گیرها نیزمانند تمام وسایل الکترونیکی دیگر ممکن است طی مرور زمان و عوامل فیزیکی دچارایراداتی شوند. اما خوب همیشه نگرانی هایی از بابت افرادی که جهت نصب و تعمیردزدگیر منزل یا تعمیر دزدگیر شرکت‌ها اعزام می شوند، وجود دارد. ایننگرانی ها شامل این است که این افراد آموزش تعمیر دزدگیر اماکن و آموزشنصب دزدگیر اماکن بیسیم را به طور کامل گذرانده باشند و بتوانندکاملاً حرفه ای به عیب یابی دزدگیر اماکن بپردازند. شرکت هوم سرویز باکادر مجرب و آموزش دیده، آماده ارائه خدمات مطمئن و با کیفیت می باشد در ادامه بهتعدادی از مشکلات دزدگیر اماکن و تعمیرات قطعات دزدگیر که بیشتر تقاضامی شود می پردازیم.

 • علت فعال نشدن دزدگیر اماکن چیست؟
 • علت آژیر نزدن دزدگیر اماکن چیست؟
 • علت کار نکردن ریموت دزدگیر اماکن چیست؟
 • علت تأخیر در به صدا در آمدن آژیر چیست؟
 • علت بدون دلیل به صدا در آمدن آژیر خطردزدگیر چیست؟
 • نحوه ریست دزدگیر اماکن
 • علا آژیز کشیدن دزدگیر اماکن بی دلیل چیست؟
 • تعمیر برد دزدگیر اماکن
 • تعمیر ریموت دزدگیر منزل

تعمیر دزدگیر منزل

اگر با هر کداماز مشکلات دزدگیر اماکن که بالا اشاره کردیم و یا هر مورد جدید دیگریمواجه شده‌اید. می‌توانید از هوم سرویز کمک بخواهید. تیم متخصص هوم سرویز آمادهارائه خدمات تعمیر دزدگیر شرکت‌، تعمیر دزدگیر اماکن، و تعمیر دزدگیرمنازل در تمام برندهای موجود در بازار هستند. تعمیر دزدگیر منزل فایروال،نصب و تعمیر دزدگیر سایلکس (SILEX) ، نصب و تعمیر دزدگیر کلاسیک ونصب و تعمیر دزدگیر (GMK) و غیره توسط متخصصین و نصابدزدگیر ساختمان حرفه ای، دارای سوابق تایید شده و تضمین شده انجام می‌شود.

قیمت نصب دزدگیر اماکن، منزل و شرکت‌ها به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت دزدگیر منزل بر اساس کشور سازنده و برند آن وهمچنین امکانات خود مانند سیمی و بی سیم بودن و همچنین تک چشمی و دو چشمی بودنمتفاوت اعلام می شود. از این رو اجرت نصب دزدگیر اماکن و اجرت نصب دزدگیرمنازل به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی مانند نوع دزدگیر، تعداد نصبسنسورهای دزدگیر و همچنین متراژ تحت پوشش بنا، از موارد تغییر دهنده ی هزینهنصب دزدگیر اماکن هستند.

به طور مثال هرچهدزدگیر ساده‌تر باشد طبعاً قیمت نصب دزدگیر خانه نیز کمتر می‌شود.معمولاً هزینه نصب دزدگیر اماکن که امکان تماس با پلیس یا کاربران خود رافراهم می‌کند بیشتر از سایر مدل‌ها است. همچنین هزینه نصب دزدگیر سیمکارتی نیز ارتباط مستقیمی با متراژ مکان موردنظر دارد.زیرا چشمی و سنسورهای بیشتری در فضاهای وسیع‌تر باید نصب شوند،که همواره قیمت نصب دزدگیر اماکن را تغییر می‌دهند.

هزینه‌ تعمیر دزدگیر اماکن چگونه محاسیه می شود؟

قبل از عیب یابیدزدگیر اماکن نمی توان رقمی را به عنوان قیمت تعمیر دزدگیر اماکن اختصاص داد.به طور مثال قیمت تعمیر برد دزدگیر شرکت با قیمت تعمیرریموت دزدگیر اماکن یکسان نیست. گاهی ایراد تنها با ریست دزدگیر حلمی شود و نیازی به صرف هزینه های زیادی نیست. از این رو تنها تعمیرکاردزدگیر منزل پس از بازدید حضوری می تواند قیمت دقیق را مشخص کند.

خدمات نصب دزدگیر ساختمان و تعمیرات دزدگیر اماکن را به متخصصین هومسرویز بسپارید

در صورت نیاز بهخدمات نصب و تعمیرات دزدگیر اماکن مسکونی، تجاری و غیره می‌توانید به‌صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت خدمات راه اندازیو تعمیرات با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس..

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب دزدگیر اماکن و همچنین ارایه خدمات نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل نصب دوربین مدار بسته بیسیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ...., تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، تعمیر دوربین بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ...., تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و...., تعمیر کرکره برقی مغازه, هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, تعمیر موتور برق خانگی, تعمیر آیفون صوتی (تعمیر اف اف), نصب آیفون تصویری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب دزدگیر اماکن

نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری

نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی

نصب دزدگیر اماکن بیسیم

نصب دزدگیر اماکن تحت شبکه

نصب سیستم اعلام سرقت مانند چشمی ها، سنسور های حرکتی، پدال دزدگیر و پنل مرکزی

تعمیر سیستم اعلام سرقت و تعمیرات دزدگیر اماکن

تعمیر دزدگیر اماکن و تعمیر ریموت دزدگیر منزل و ...

نظرات کاربران

profile picture
هدی اخوان طباطبایی

کارشون خیلی خوب بود خیلی دلسوزانه و سر وقت کار را انجام دادند

شرایط نصب سیستم اعلام سرقت شرکت و نصب دزدگیر مغازه

سرویس نصب و تعمیر دزگیر منازل و امکان شامل مشاوره خرید، خرید تجهیزات، نصب دزدگیر، تعمیرات دزدگیر و ... توسط همیاران متخصص می شود.

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر دزدگیر نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

هوشمند سازی ساختمان
هوشمند سازی ساختمان
قیمت از 150,000 الی 5,000,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 1,800,000 الی 7,150,000 تومان
سیستم اعلام و اطفا حریق
سیستم اعلام و اطفا حریق
قیمت از 150,000 الی 5,000,000 تومان
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
قیمت از 300,000 الی 1,000,000 تومان