banner
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت

نصب و تعمیر دزدگیر اماکن

از 1214 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب، عیب یابی و تعمیرات انواع دزدگیر اماکن و شرکت ها

قیمت نصب دزدگیر منزل و شرکت به همراه سیم کیشی(دو سنسور)

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت نصب دزدگیر منزل و شرکت به همراه سیم کشی دو سنسور به بالا(به ازای هر سنسور اضافه)

70,000 الی 90,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب سیستم اعلام سرقت در منزل و محل کار

سرویس نصب و تعمیر دزگیر منازل و امکان شامل مشاوره خرید، خرید تجهیزات، نصب دزدگیر، تعمیرات دزدگیر و ... توسط همیاران متخصص می شود.

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر دزدگیر نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب و تعمیر دزدگیر منازل و شرکت‌ها

نصب دزدگیر اماکن، دزدگیر مغازه و نصب دزدگیرمنزل یا سیستم اعلام سرقت تلفنی از کاربردی ترین تجهیزات امنیتی هستند که درجهت تضمین جان و مال ساکنین یک ساختمان راه اندازی می شوند.عملکرد حفاظتی سیستم دزدگیر اماکن به ‌این ‌ترتیب است که سنسورهایدزدگیر، هرگونه حرکت یا ورود غیرمجاز به محیط مدنظر را از طریق آلارم یا تماستلفنی اطلاع‌رسانی می‌کنند. دزدگیر شرکت یا سیستماعلام سرقت برای جلوگیری از ورود غیر مجاز به شرکت و سازمان ها نصب می شود. اهمیتراه اندازی دزدگیر اماکن در بانک ها، گویای کاربردی بودن و مطمئن بودن آن ها میباشد.

نصب و تعمیردزدگیر شرکت مهم‌ترین اقدامی است که برای حفاظت از محیط کاری خود می‌توانیدانجام دهید. هزینه خرید و نصب دزدگیر برای شرکت در مقابل هزینه‌های احتمالی که درصورت سرقت از محل کار شما ممکن است به وقوع بپیوندد. مبلغ ناچیزی به شمار می‌آید. در ادامه به معرفی انواع دزدگیرها و عواملموثر بر قیمت نصب دزدگیر اماکن و هزینه تعمیرات دزدگیر منزل میپردازیم.

انواع دزدگیر منازل

 • نصبدزدگیر منزل ساده. این دزدگیر صرفاً با استفاده از پخش کردن آژیر، اعلامسرقت می‌کند.
 • نصبدزدگیر شرکت یا منازل که با استفاده از سیستم هشدار به خطوط تلفن ثابت از وقوع جرمخبر می‌دهد.
 • نصبدزدگیر اماکن سیم کارتی
 • نصبدزدگیر اماکن بیسیم
 • نصبدزدگیر اماکن تحت شبکه

در نصب دزدگیر اماکن کلاسیک از چه تجهیزاتی استفاده می شود؟

·      پنل مرکزی درنصب دزدگیر اماکن کلاسیک

پنل مرکزی دزدگیر مهمترین قسمت در این سیستم می باشد. پنل در واقع مرکز کنترل در نصب سیستم اعلام سرقتمی باشد. تمام تجهیزات جانبی روی این قسمت قرار دارند.

·      چشمی ها در نصبدزدگیر شرکت ها

چشمی دزدگیر نیز تمامحرکت ها را بررسی می کند و در صورت شناسایی فرمان خطر را به پنل ارسال می کند.

·      مگنت در نصبدزدگیر سازمانی

مگنت ها که به صورتبیسیم یا با سیم وجود دارند که در ورودی درب و پنجره نصب می شوند و در هنگام بازو بستهشدن فرمان خطر را به پنل اصلی ارسال می کنند.

·      نصب سنسور حرکتیدزدگیر

سنسورهایی که در دزدگیر منازل استفاده می شود به گونه ایطراحی شده اند تا در هنگام شکست شیشه و لرزش فعال شده و فرمان خطر را ارسال می کنند.

·      پدال دزدگیر

پدال نیز نوعی ابزارفعال کننده دزدگیر است که به صورت دستی فعال می شود. از این تجهیزات برای نصبدزدگیر مغازه طلافروشی و بانک ها استفاده می شود.

·      تلفن کننده

استفاده از پیام رسانو تلفن کننده به دو صورت خط ثابت و سیم کارتی در دزدگیرها مورد استفاده قرار میگیرند. به این ترتیب که با فعال شدن پنل با تماس تلفنی به صاحبین سازمان اطلاعرسانی می کنند.

·      اسپیکر در نصبدزدگیر مغازه

این تجهیزات در واقعبلندگوهای قدیمی هستند که در هنگام خطر صدای زیادی ایجاد می کنند.

·      نصب و تعمیرریموت دزدگیر منزل

تعمیر ریموت دزدگیر برای فعالسازی و قطع کردن سیستم اعلامسرقت مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع سیستم اعلام سرقت

نصب دزدگیر منزلآژیری

این نوع از ساده ترینسیستم اعلام سرقت برای اماکن به شمار می‌آید. زیراکه هیچ‌گونه اعلان از راه دورندارد و صرفاً در صورت بروز هر اتفاقی آژیر می‌کشد. البته این نوع نصب دزدگیردر شرکت زیاد توصیه نمی‌شود. چون ازکارانداختن این آژیر کار چندان سختی نیست.همچنین نصب این نوع دزدگیر صرفاً برای اماکنی مناسب می‌باشد که در نزدیکی محیطموردنظر شخصی باشد که بتواند سریعاً پس از پخش آژیر به پلیس اطلاع‌رسانی کند.

نصب دزدگیر درشرکت با استفاده از سیستم آلارم به خط ثابت تلفن

نسل بعدی دزدگیرها کهکمی نسبت به مدل قبلی پیشرفته‌تر استنصب و تعمیر دزدگیر اماکن بااستفاده خطوط تلفن می‌باشد. در این نوع دزدگیرها علاوه بر به صدا در آمدن آژیر،اقدام به تماس با شماره‌های ذخیره شده در تلفن ثابت می‌کند. از معایب و مشکلات ایندزدگیرها امکان قطع خطوط تلفن توسط سارقین است. البته هنوز هم در بسیاری از منازلبه علت قیمت دزدگیر منزل ارزان به نصب و راه‌اندازی این مدل می‌پردازند.

نصب دزدگیراماکن سیم کارتی

نصب دزدگیر اماکن سیمکارتی ازبروز ترین و جدیدترین دزدگیرهای موجود در بازار هستند. طریقه کار این نوع دزدگیرهابه ترتیبی است که در زمان بروز هرگونه خطر، دزدگیر با استفاده از سیم کارتی که درآن تعبیه شده است به تماس یا ارسال اس‌ام‌اس به شماره‌های ذخیره شده می‌کند.

تعمیر دزدگیر سیمکارتی برایتمامی مکان‌های مسکونی، تجاری و مغازه‌ها مناسب است. همچنین در این نوع دزدگیرهااعلام قطعی برق و اتمام باطری نیز اطلاع داده می‌شود.

نصب دزدگیربیسیم

نصب دزدگیر اماکنبیسیم یاوای‌فای تفاوت‌های زیادی با همنوعان سیمی خود دارد. اولین و ملموس‌ترین تفاوت آنهاعدم نیاز به سیم‌کشی می‌باشد. مورد بعدی قیمت دزدگیر بیسیم است، کهاندکی گرانتر می باشد. البته با توجه به هزینه سیم کشی، داکت کشی و غیره برای نصبدزدگیر سیمی و ساده، در نهایت تفاوت چندانی با هم نخواهند داشت.

به خاطر داشته باشیدکه نصب دزدگیر بیسیم مناسب مکانهای بسیار پر رفت وآمد نیست. زیرا باافزایش تعداد چشمی دزدگیر، مصرف باتری آنها بالا می رود و دقت شناسایی دزدگیربه طبع کاهش پیدا می‌کند.

نصب دزدگیراماکن تحت شبکه

منظور از تحت شبکهایجاد یک سیستم هوشمند ساختمانی است. به این ترتیب امکان مانیتورینگ و مدیریتدزدگیر تحت شبکه از راه دور مقدور می‌شود. از نصب و راه‌اندازی دزدگیر تحتشبکه معمولا در سازمان های بسیار وسیع استفاده می‌شود. از برندهای مطرحتولید کننده این نوع دزد گیرها، به برند پارادوکس می توان اشاره نمود.

نکات مهم در آموزش نصب دزدگیر منزل

برای نصب پنل مرکزیدزدگیر شما باید نکات زیر را مدنظر داشته باشید:

 • پنل مرکزیباید در مکانی قرار بگیرد که گرم و مرطوب نباشد.
 • در مکاننصب پنل مرکزی باید امکان اتصال آن به برق و یا پریز برق وجود داشته باشد.
 • همچنینمکان نصب پنل مرکزی باید به‌ سادگی در دسترس باشد که بتوان تنظیمات لازم را روی آنانجام داد.
 • پنل مرکزیباید نسبت به سنسورها و هشداردهنده‌ها در نزدیک‌ترین حالت ممکن و در مرکزی‌ترینمکان قرار بگیرد.
 • در مکاننصب پنل مرکزی باید امکان ورود کابل‌های ورودی و خروجی سنسورها و آژیرها وجودداشته باشد.
 • پنل مرکزیدزدگیر باید در مکانی نصب شود که ریموت کنترل آن حتی از پشت در ورودی نیز عمل کندو برد کافی داشته باشد.
 • برای نصبپنل‌های سیم‌کارتی نیز مکان نصب دزدگیر باید آنتن کافی داشته باشد تا در صورتهشدار، تماس برقرار شود.

تعمیرات دزدگیر اماکن

دزد گیرها نیزمانند تمام وسایل الکترونیکی دیگر ممکن است طی مرور زمان و عوامل فیزیکی دچارایراداتی شوند. اما خوب همیشه نگرانی هایی از بابت افرادی که جهت نصبو تعمیر دستگاه دزدگیر منزل یا شرکت‌ها اعزام می شوند، وجود دارد.این نگرانی ها شامل این است که این افراد آموزش تعمیرات دزدگیر اماکن وآموزش نصب دزدگیر اماکن بیسیم را به طور کامل گذرانده باشند و بتوانندکاملاً حرفه ای به عیب یابی دزدگیر اماکن بپردازند. شرکت هوم سرویز باکادر مجرب و آموزش دیده، آماده ارائه خدمات مطمئن و با کیفیت می باشد در ادامه بهتعدادی از مشکلات دزدگیر اماکن و تعمیرات قطعات دزدگیر که بیشتر تقاضامی شود می پردازیم.

 • علت فعال نشدن دزدگیر اماکن چیست؟
 • علت آژیر نزدن دزدگیر اماکن چیست؟
 • علت کار نکردن ریموت دزدگیر اماکن چیست؟
 • علت تأخیر در به صدا در آمدن آژیر چیست؟
 • علت بدون دلیل به صدا در آمدن آژیر خطردزدگیر چیست؟
 • نحوه ریست دزدگیر اماکن
 • علا آژیز کشیدن دزدگیر اماکن بی دلیل چیست؟
 • تعمیر برد دزدگیر اماکن
 • تعمیر ریموت دزدگیر منزل
 • تعمیر دزدگیر منزل

اگر با هر کدام از مشکلاتدزدگیر اماکن که بالا اشاره کردیم و یا هر مورد جدید دیگری مواجه شده‌اید. می‌توانیداز هوم سرویز کمک بخواهید. تیم متخصص هوم سرویز آماده ارائه خدمات تعمیردزدگیر شرکت‌ها و منازل در تمام برندهای موجود در بازار هستند. نصب و تعمیر دزدگیرفایروال، نصب و تعمیر دزدگیر سایلکس (SILEX) ، نصب و تعمیر دزدگیر کلاسیک ونصب و تعمیر دزدگیر (GMK) و غیره  توسط متخصصین و نصابدزدگیر حرفه ای، دارای سوابق تایید شده و تضمین شده انجام می‌شود.

قیمت نصب دزدگیر منزل و شرکت‌ها به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت دزدگیر منزل بر اساس کشور سازنده و برند آن و همچنینامکانات خود مانند سیمی و بی سیم بودن و همچنین تک چشمی و دو چشمی بودن متفاوتاعلام می شود. اجرت نصب دزدگیر منازل به عوامل مختلفی بستگی دارد.عواملی مانند نوع دزدگیر، تعداد نصب سنسورهای دزدگیر و همچنین متراژ تحت پوشش بنا،از موارد تغییر دهنده ی هزینه نصب دزدگیر اماکن هستند.

به طور مثال هرچهدزدگیر ساده‌تر باشد طبعاً قیمت نصب دزدگیر خانه نیز کمتر می‌شود.معمولاً هزینه نصب دزدگیر منزل‌هایی که امکان تماس با پلیس یا کاربرانخود را فراهم می‌کند بیشتر از سایر مدل‌ها است. همچنین هزینه نصب دزدگیر سیمکارتی نیز ارتباط مستقیمی با متراژ مکان موردنظر دارد.زیرا چشمی و سنسورهای بیشتری در فضاهای وسیع‌تر باید نصب شوند،که همواره قیمت نصب دزدگیر را تغییر می‌دهند.

هزینه‌ تعمیر دزدگیر اماکن چگونه محاسیه می شود؟

قبل از عیب یابیدزدگیر اماکن نمی توان رقمی را به عنوان قیمت تعمیر دزدگیر اختصاص داد. به طورمثال قیمت تعمیر برد دزدگیر با قیمت تعمیر ریموت دزدگیر اماکن یکساننیست. گاهی ایراد تنها با ریست دزدگیر حل می شود و نیازی به صرف هزینه هایزیادی نیست. از این رو تنها تعمیرکار دزدگیر منزل پس از بازدید حضوری میتواند قیمت دقیق را مشخص کند.

خدمات نصب و تعمیرات دزدگیر منازل و شرکت‌ها در هوم سرویز

در صورت نیاز به خدماتنصب و تعمیرات دزدگیر اماکن مسکونی، تجاری و غیره می‌توانید به‌صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت خدمات راه اندازیو تعمیرات با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری
نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی
نصب دزدگیر اماکن بیسیم
نصب دزدگیر اماکن تحت شبکه
راه اندازی انواع تجهیزات سیستم اعلام سرقت مانند چشمی ها، سنسور های حرکتی، پدال دزدگیر و پنل مرکزی
عیب یابی و تعمیر سیستم اعلام سرقت و تعمیرات دزدگیر اماکن
تعمیرات تجهیزات و تعمیر ریموت دزدگیر منزل و ...

همیاران سرویس نصب و تعمیر دزدگیر اماکن

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

هوشمند سازی ساختمان
هوشمند سازی ساختمان
قیمت از 150,000 الی 5,000,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 300,000 الی 450,000 تومان
سیستم اعلام و اطفا حریق
سیستم اعلام و اطفا حریق
قیمت از 150,000 الی 5,000,000 تومان
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
قیمت از 155,000 الی 950,000 تومان