نصب و تعمیر دزدگیر اماکن
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت

نصب و تعمیر دزدگیر اماکن

از 1214 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب و تعمیر دزدگیر اماکن در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نصب دزدگیر منزل و شرکت به همراه سیم کیشی(دو سنسور)

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت نصب دزدگیر منزل و شرکت به همراه سیم کشی دو سنسور به بالا(به ازای هر سنسور اضافه)

70,000 الی 90,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب و تعمیر دزدگیر منازل و شرکت‌ها

نصب دزدگیر اماکن، دزدگیر مغازه و نصب دزدگیر منزل یا سیستم اعلام سرقت تلفنی از کاربردی ترین تجهیزات امنیتی هستند که در جهت تضمین جان و مال ساکنین یک ساختمان راه اندازی می شوند. عملکرد حفاظتی سیستم دزدگیر اماکن به ‌این ‌ترتیب است که سنسورهای دزدگیر، هرگونه حرکت یا ورود غیرمجاز به محیط مدنظر را از طریق آلارم یا تماس تلفنی اطلاع‌رسانی می‌کنند. دزدگیر شرکت یا سیستم اعلام سرقت برای جلوگیری از ورود غیر مجاز به شرکت و سازمان ها نصب می شود. اهمیت راه اندازی دزدگیر اماکن در بانک ها، گویای کاربردی بودن و مطمئن بودن آن ها می باشد.

نصب و تعمیر دزدگیر شرکت مهم‌ترین اقدامی است که برای حفاظت از محیط کاری خود می‌توانید انجام دهید. هزینه خرید و نصب دزدگیر برای شرکت در مقابل هزینه‌های احتمالی که در صورت سرقت از محل کار شما ممکن است به وقوع بپیوندد. مبلغ ناچیزی به شمار می‌آید. در ادامه به معرفی انواع دزدگیرها و عوامل موثر بر قیمت نصب دزدگیر اماکن و هزینه تعمیرات دزدگیر منزل می پردازیم.

انواع دزدگیر منازل

 • نصب دزدگیر منزل ساده. این دزدگیر صرفاً با استفاده از پخش کردن آژیر، اعلام سرقت می‌کند.
 • نصب دزدگیر شرکت یا منازل که با استفاده از سیستم هشدار به خطوط تلفن ثابت از وقوع جرم خبر می‌دهد.
 • نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی
 • نصب دزدگیر اماکن بیسیم
 • نصب دزدگیر اماکن تحت شبکه

در نصب دزدگیر اماکن کلاسیک از چه تجهیزاتی استفاده می شود؟

· پنل مرکزی در نصب دزدگیر اماکن کلاسیک

پنل مرکزی دزدگیر مهم ترین قسمت در این سیستم می باشد. پنل در واقع مرکز کنترل در نصب سیستم اعلام سرقت می باشد. تمام تجهیزات جانبی روی این قسمت قرار دارند.

· چشمی ها در نصب دزدگیر شرکت ها

چشمی دزدگیر نیز تمام حرکت ها را بررسی می کند و در صورت شناسایی فرمان خطر را به پنل ارسال می کند.

· مگنت در نصب دزدگیر سازمانی

مگنت ها که به صورت بیسیم یا با سیم وجود دارند که در ورودی درب و پنجره نصب می شوند و در هنگام بازو بسته شدن فرمان خطر را به پنل اصلی ارسال می کنند.

· نصب سنسور حرکتی دزدگیر

سنسورهایی که در دزدگیر منازل استفاده می شود به گونه ای طراحی شده اند تا در هنگام شکست شیشه و لرزش فعال شده و فرمان خطر را ارسال می کنند.

· پدال دزدگیر

پدال نیز نوعی ابزار فعال کننده دزدگیر است که به صورت دستی فعال می شود. از این تجهیزات برای نصب دزدگیر مغازه طلافروشی و بانک ها استفاده می شود.

· تلفن کننده

استفاده از پیام رسان و تلفن کننده به دو صورت خط ثابت و سیم کارتی در دزدگیرها مورد استفاده قرار می گیرند. به این ترتیب که با فعال شدن پنل با تماس تلفنی به صاحبین سازمان اطلاع رسانی می کنند.

· اسپیکر در نصب دزدگیر مغازه

این تجهیزات در واقع بلندگوهای قدیمی هستند که در هنگام خطر صدای زیادی ایجاد می کنند.

· نصب و تعمیر ریموت دزدگیر منزل

تعمیر ریموت دزدگیر برای فعالسازی و قطع کردن سیستم اعلام سرقت مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع سیستم اعلام سرقت

نصب دزدگیر منزل آژیری

این نوع از ساده ترین سیستم اعلام سرقت برای اماکن به شمار می‌آید. زیراکه هیچ‌گونه اعلان از راه دور ندارد و صرفاً در صورت بروز هر اتفاقی آژیر می‌کشد. البته این نوع نصب دزدگیر در شرکت زیاد توصیه نمی‌شود. چون ازکارانداختن این آژیر کار چندان سختی نیست. همچنین نصب این نوع دزدگیر صرفاً برای اماکنی مناسب می‌باشد که در نزدیکی محیط موردنظر شخصی باشد که بتواند سریعاً پس از پخش آژیر به پلیس اطلاع‌رسانی کند.

نصب دزدگیر در شرکت با استفاده از سیستم آلارم به خط ثابت تلفن

نسل بعدی دزدگیرها که کمی نسبت به مدل قبلی پیشرفته‌تر است. نصب و تعمیر دزدگیر اماکن با استفاده خطوط تلفن می‌باشد. در این نوع دزدگیرها علاوه بر به صدا در آمدن آژیر، اقدام به تماس با شماره‌های ذخیره شده در تلفن ثابت می‌کند. از معایب و مشکلات این دزدگیرها امکان قطع خطوط تلفن توسط سارقین است. البته هنوز هم در بسیاری از منازل به علت قیمت دزدگیر منزل ارزان به نصب و راه‌اندازی این مدل می‌پردازند.

نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی

نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی از بروز ترین و جدیدترین دزدگیرهای موجود در بازار هستند. طریقه کار این نوع دزدگیرها به ترتیبی است که در زمان بروز هرگونه خطر، دزدگیر با استفاده از سیم کارتی که در آن تعبیه شده است به تماس یا ارسال اس‌ام‌اس به شماره‌های ذخیره شده می‌کند.

تعمیر دزدگیر سیم کارتی برای تمامی مکان‌های مسکونی، تجاری و مغازه‌ها مناسب است. همچنین در این نوع دزدگیرها اعلام قطعی برق و اتمام باطری نیز اطلاع داده می‌شود.

نصب دزدگیر بیسیم

نصب دزدگیر اماکن بیسیم یا وای‌فای تفاوت‌های زیادی با همنوعان سیمی خود دارد. اولین و ملموس‌ترین تفاوت آنها عدم نیاز به سیم‌کشی می‌باشد. مورد بعدی قیمت دزدگیر بیسیم است، که اندکی گرانتر می باشد. البته با توجه به هزینه سیم کشی، داکت کشی و غیره برای نصب دزدگیر سیمی و ساده، در نهایت تفاوت چندانی با هم نخواهند داشت.

به خاطر داشته باشید که نصب دزدگیر بیسیم مناسب مکانهای بسیار پر رفت وآمد نیست. زیرا با افزایش تعداد چشمی دزدگیر، مصرف باتری آنها بالا می رود و دقت شناسایی دزدگیر به طبع کاهش پیدا می‌کند.

نصب دزدگیر اماکن تحت شبکه

منظور از تحت شبکه ایجاد یک سیستم هوشمند ساختمانی است. به این ترتیب امکان مانیتورینگ و مدیریت دزدگیر تحت شبکه از راه دور مقدور می‌شود. از نصب و راه‌اندازی دزدگیر تحت شبکه معمولا در سازمان های بسیار وسیع استفاده می‌شود. از برندهای مطرح تولید کننده این نوع دزد گیرها، به برند پارادوکس می توان اشاره نمود.

نکات مهم در آموزش نصب دزدگیر منزل

برای نصب پنل مرکزی دزدگیر شما باید نکات زیر را مدنظر داشته باشید:

 • پنل مرکزی باید در مکانی قرار بگیرد که گرم و مرطوب نباشد.
 • در مکان نصب پنل مرکزی باید امکان اتصال آن به برق و یا پریز برق وجود داشته باشد.
 • همچنین مکان نصب پنل مرکزی باید به‌ سادگی در دسترس باشد که بتوان تنظیمات لازم را روی آن انجام داد.
 • پنل مرکزی باید نسبت به سنسورها و هشداردهنده‌ها در نزدیک‌ترین حالت ممکن و در مرکزی‌ترین مکان قرار بگیرد.
 • در مکان نصب پنل مرکزی باید امکان ورود کابل‌های ورودی و خروجی سنسورها و آژیرها وجود داشته باشد.
 • پنل مرکزی دزدگیر باید در مکانی نصب شود که ریموت کنترل آن حتی از پشت در ورودی نیز عمل کند و برد کافی داشته باشد.
 • برای نصب پنل‌های سیم‌کارتی نیز مکان نصب دزدگیر باید آنتن کافی داشته باشد تا در صورت هشدار، تماس برقرار شود.

تعمیرات دزدگیر اماکن

دزد گیرها نیز مانند تمام وسایل الکترونیکی دیگر ممکن است طی مرور زمان و عوامل فیزیکی دچار ایراداتی شوند. اما خوب همیشه نگرانی هایی از بابت افرادی که جهت نصب و تعمیر دستگاه دزدگیر منزل یا شرکت‌ها اعزام می شوند، وجود دارد. این نگرانی ها شامل این است که این افراد آموزش تعمیرات دزدگیر اماکن و آموزش نصب دزدگیر اماکن بیسیم را به طور کامل گذرانده باشند و بتوانند کاملاً حرفه ای به عیب یابی دزدگیر اماکن بپردازند. شرکت هوم سرویز با کادر مجرب و آموزش دیده، آماده ارائه خدمات مطمئن و با کیفیت می باشد در ادامه به تعدادی از مشکلات دزدگیر اماکن و تعمیرات قطعات دزدگیر که بیشتر تقاضا می شود می پردازیم.

 • علت فعال نشدن دزدگیر اماکن چیست؟
 • علت آژیر نزدن دزدگیر اماکن چیست؟
 • علت کار نکردن ریموت دزدگیر اماکن چیست؟
 • علت تأخیر در به صدا در آمدن آژیر چیست؟
 • علت بدون دلیل به صدا در آمدن آژیر خطر دزدگیر چیست؟
 • نحوه ریست دزدگیر اماکن
 • علا آژیز کشیدن دزدگیر اماکن بی دلیل چیست؟
 • تعمیر برد دزدگیر اماکن
 • تعمیر ریموت دزدگیر منزل
 • تعمیر دزدگیر منزل

اگر با هر کدام از مشکلات دزدگیر اماکن که بالا اشاره کردیم و یا هر مورد جدید دیگری مواجه شده‌اید. می‌توانید از هوم سرویز کمک بخواهید. تیم متخصص هوم سرویز آماده ارائه خدمات تعمیر دزدگیر شرکت‌ها و منازل در تمام برندهای موجود در بازار هستند. نصب و تعمیر دزدگیر فایروال، نصب و تعمیر دزدگیر سایلکس (SILEX) ، نصب و تعمیر دزدگیر کلاسیک و نصب و تعمیر دزدگیر (GMK) و غیره توسط متخصصین و نصاب دزدگیر حرفه ای، دارای سوابق تایید شده و تضمین شده انجام می‌شود.

قیمت نصب دزدگیر منزل و شرکت‌ها به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت دزدگیر منزل بر اساس کشور سازنده و برند آن و همچنین امکانات خود مانند سیمی و بی سیم بودن و همچنین تک چشمی و دو چشمی بودن متفاوت اعلام می شود. اجرت نصب دزدگیر منازل به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی مانند نوع دزدگیر، تعداد نصب سنسورهای دزدگیر و همچنین متراژ تحت پوشش بنا، از موارد تغییر دهنده ی هزینه نصب دزدگیر اماکن هستند.

به طور مثال هرچه دزدگیر ساده‌تر باشد طبعاً قیمت نصب دزدگیر خانه نیز کمتر می‌شود. معمولاً هزینه نصب دزدگیر منزل‌هایی که امکان تماس با پلیس یا کاربران خود را فراهم می‌کند بیشتر از سایر مدل‌ها است. همچنین هزینه نصب دزدگیر سیم کارتی نیز ارتباط مستقیمی با متراژ مکان موردنظر دارد. زیرا چشمی و سنسورهای بیشتری در فضاهای وسیع‌تر باید نصب شوند، که همواره قیمت نصب دزدگیر را تغییر می‌دهند.

هزینه‌ تعمیر دزدگیر اماکن چگونه محاسیه می شود؟

قبل از عیب یابی دزدگیر اماکن نمی توان رقمی را به عنوان قیمت تعمیر دزدگیر اختصاص داد. به طور مثال قیمت تعمیر برد دزدگیر با قیمت تعمیر ریموت دزدگیر اماکن یکسان نیست. گاهی ایراد تنها با ریست دزدگیر حل می شود و نیازی به صرف هزینه های زیادی نیست. از این رو تنها تعمیرکار دزدگیر منزل پس از بازدید حضوری می تواند قیمت دقیق را مشخص کند.

خدمات نصب و تعمیرات دزدگیر منازل و شرکت‌ها در هوم سرویز

در صورت نیاز به خدمات نصب و تعمیرات دزدگیر اماکن مسکونی، تجاری و غیره می‌توانید به‌صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت خدمات راه اندازی و تعمیرات با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب و تعمیر دزدگیر اماکن و همچنین ارایه خدمات نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات هوشمندسازی ساختمان ارائه می دهد که شامل نصب دوربین مخفی مینیاتوری، بی سیم، گردان، دام،بولت، لامپی و ...., تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ, نصب انواع درب های اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ...., عیب یابی و تعمیر جک درب پاکینگ سوزوکی، کوچی، لیفت مستر، تابا، توربو و...., نصب کرکره برقی پنجره و نصب کرکره برقی پارکینگ, اجرای انواع تجهیزات هوشمند سازی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی, نصب سیستم اعلام حریق متعارف, نصب استابلایزر خانگی یا نصب ترانس خانگی برای کنترل برق ورودی به ساختمان مسکونی, نصب دیزل ژنراتور, راه‌اندازی و نصب آیفون تصویری, تعمیر و سرویس انواع آیفون صوتی و تصویری ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب و تعمیر دزدگیر اماکن

نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری

نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی

نصب دزدگیر اماکن بیسیم

نصب دزدگیر اماکن تحت شبکه

راه اندازی انواع تجهیزات سیستم اعلام سرقت مانند چشمی ها، سنسور های حرکتی، پدال دزدگیر و پنل مرکزی

عیب یابی و تعمیر سیستم اعلام سرقت و تعمیرات دزدگیر اماکن

تعمیرات تجهیزات و تعمیر ریموت دزدگیر منزل و ...

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط نصب سیستم اعلام سرقت در منزل و محل کار

سرویس نصب و تعمیر دزگیر منازل و امکان شامل مشاوره خرید، خرید تجهیزات، نصب دزدگیر، تعمیرات دزدگیر و ... توسط همیاران متخصص می شود.

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر دزدگیر نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

هوشمند سازی ساختمان
هوشمند سازی ساختمان
قیمت از 150,000 الی 5,000,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 370,000 الی 400,000 تومان
سیستم اعلام و اطفا حریق
سیستم اعلام و اطفا حریق
قیمت از 150,000 الی 5,000,000 تومان
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
نصب و تعمیر درب اتوماتیک
قیمت از 1,170,000 الی 1,170,000 تومان

خدمات نصب و تعمیر دزدگیر اماکن در این شهرها ارائه می شود: